Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ekonovus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekonovus

Atsiliepimai apie UAB "Ekonovus"

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ekonovus"

Šimašoido draugams
2019-10-09 17:56:42 IP 28m87hvi
Nesuprantu kaip tokie šūdarankiai išvis gali valdyti tokio tipo įmones. Kai tik šitie klounai laimėjo Verkių sen. kraštą aptarnaut, taip stebuklingai masiškai pradėjo šiukšlių maišai plyšt!!! Rajonai skęsta nuo pilnų konteinerių! Esmė ta, kad “econovus” grybagalvių kontora tiesiog neveža šiukšlių dėl bbž kas kart dkirtingų priežasčių, ko pasekoje per didelis maišo svoris ir gabaritai neleidžia nesuplėšius maišo išmesti šiukšlių! Ai ir spėkit gi kam priklauso tie plyšę maišai :D?? Nuostolius siulo pasidengti patiems gyventojams :D
Savaitę neišvežamos šiukšlės, turėjo būti išvežtos šeštadienį, sako "mašina sugedo ", žadėjo išvežti antradienį, bet jau trečiadienio popietė, o šiukšlių nemažėja.
Ar ir vėl mašina kalta, nejau visam Vilniuje viena šiukšliavežė ?.ar vairuotojai kelio neranda
Laba diena, 09.17d. neišvežtos buitinės atliekos Vilniuje Ožkinių sodų 2-oji g. Nr.33. Kreipiausi į UAB "Econovus". Gavau atsakymą, kad automobilis neįvažiuoja į mano akligatvį. Manau, kad taip ieškoma priežasties pasiteisinti, nes 15 metų kiek išvežami konteineriai tokio atvejo nebuvo, juo labiau, kad keliai soduose nesusiaurėjo.
Laba diena, rugsėjo 17d. neišvežtos buitinės atliekos, adresas : Ožkinių sodų 2-oji g. Nr. 33.
Informuokit kodėl neišvežta ir kada bus išvežta?
Neišvežamas popieriaus konteineris. Dvi dienos bandau telefonu išsiaiškinti - ar tai ne užregistravo ar tai mašina sugedusi... 08.28 ir 09.11 buvo (ir tebėra) konteineris padėtas. Buitinės atliekas išveža...
Dar nemates niekur pasaulyje kad siuksles vezamos 1 karta per menesi, kas cia dabar? Rupjucio 14 rinko paskutini karta dabar tik rugsejo 25 d. Kalbu apie nuosavus namus.dvokas visoje gatveje.Supuvus visa sistema, sako kodel zmones siukslina! Tevai keite stogo danga, sena asbestini siferi nuveze i savartyna uz 1 priekaba 50 euru mokejo...
Neišveža popieraus ir plastiko jau mėnesį, nors turi vežti kas dvi savaites. Ir taip nuo kovo mėnesio, veža geriausiu atveju karta per mėnesį. Paskambinus sako, kad tai nemokama paslauga, todėl negalim nieko padaryt. Gaila kad sumokėjom už metus jau seniai būčiau atsisakius jų paslaugų.
Finansų direktorius
2019-08-07 22:40:17 IP 28mdus6s
Sigitas 2019-07-25 19:02:54
Kas per bukaprociai pas jumis dirba?Jie nemato savo saskaitoje mano imoku (gal specialiai ?) ir perduoda skolu isieskotojams.Gal tai ju susitarimas?As paemiau banko mokejimu israsa ir kreipiuosi i policija del vagystes !Gal dar reiketu uzsakyti zurnalistini tyrima, nes yra daugiau nukentejusiu. Atsiliepkite!
Pagal Lietuvos Respublikos Mokėjimų įstatymą mokėjimas laikomas atiktu tik tada, jei jis pasiekia gavėjo sąskaitą.
Iš klientų gautas įplaukas automatiškai užskaito programa - jei nurodyti teisingi rekvizitai ir mokėtojo kodas - klaidų nebūna. Tikslias mokėjimo instrukcijas ir savo atsiskaitomąsias sąskaitas įmonė nurodo ant klientams siunčiamų sąskaitų.
Būna, kad mokėjimai pasiklysta tokiais atvejais:
-nurodomas neteisingas mokėtojo kodas arba mokėtojo rekvizitai. Tokiu atveju, gavę Jūsų banko išrašą, patvirtinantį atliktus mokėjimus, mūsų buhalterijos darbuotojai susiderins su Jumis tikslią apmokėtą sumą.
- nurodoma neteisinga sąskaita ar mūsų rekvizitai, ir Jūsų įmoka įmonės sąskaitos iš viso nepasiekia. Tokiu atveju Jums reikia susisiekti su savo banku. Jūs, kaip mokėtojas, esate atsakingas už teisingų rekvizitų nurodymą.
Bet kuriuo atveju, jei manote, kad neįskaityti kai kurie mokėjimai, prašome atsiųsti tai patvirtinantį banko išrašą buhalterijai ir mūsų darbuotojai susiderins su Jumis sumas.
Kauno r. Garliavos ap. Naugardiškėse prieš Narsiečių 5 namą stovi 3 varpo formos konteineriai plastikui, stiklui, popieriui. Nuo tos dienos, kai šių šiukšlių išvežimą ėmėsi tvarkyti "Ekonovus" - su jais kariaujama nuolat. Sako, kad šias rūšiuojamas šiukšles turėtų vežti kas 3 savaites???, tačiau jos nevežamos mėnesiais. Išvežus paliekamos krūvos šiukšlių dešimt metrų spinduliu. Kad ir paskutinė situacija. Stiklas nevežtas nuo gegužės mėnesio. Plastiko ir popieriaus konteineriai pilnutėliai. Aplink šiukšlynas, kaip vidury Afrikos, duženų krūvos. Paskambinus Ekonovus "logistikai" telefonu 865508763 - maloniai atsakoma, kad konteineris "jau išvežtas praeitą savaitę, aš nieko nežinau, pas mane parašyta kad išvežė"...nors...jis nejudintas jau trys mėnesiai nuo gegužės. Sekančią dieną sulauki atsakymo, kad "veš ryt". O tas "ryt" tęsiasi jau trečia savaitė. Vadybininkė nei gražiuoju nei piktuoju savo vardo pasakyti nenori. Bendruoju numeriu paskambinus - ta pati karuselė, duodamas tas pats logistikos numeris. Su vadovais susisiekti be šansų. Kauno rajono Garliavos apylinkių seniūnas teigia, kad Ekonovus, švelniai tariant, jį siunčia po velnių. Kauno rajono aplinkos apsaugos skyriaus pavaduotojas vis žada klausimą išspręsti. Tačiau viskas kaip buvę. Atakuoja visi, kas netingi, bet niekas nesikeičia jau keli metai. Įdomu, kas už šios įmonės nugaros slepiasi ir kodėl jai leidžiama šitaip savivaliauti? Gal kas gali patarti ką daryti?
Nuo liepos mėn., laimėjus "Ekonovus" konkursą, sodų bendrija "Vanagynė" skendi šiukšlėse. Sodininkai sprendžia dilemą, kas dėl to kaltas: netinkamai sudaryta sutartis ar įmonės aplaidumas?
Buvau isvadinta nepilno proto, kai paprasiau isvesti papildoma maisa, kurio nespejau imest i konteineri. Susisiekus su vadybininku, nesulaukiau atsiprasymo man leido suprasti, kad jie yra teisus. Puikus poziuris i klienta!
Rasa Garnatkeviciene
2019-05-02 13:13:33 IP 4ljis6n
Laba diena rasau del siuksliu plastiko isvezimo nekarta teko stebeti kaip atvaziuoja pasiziuri kad puse konteinerio ir neveza o jau po keliu dienu vaizdas buna liudnas kaip po kiema skraido siuksles
Imantas Alijevas
2019-04-10 23:24:50 IP 2ju3kvtn
Sveiki. Jau ne pirma karta toks jovalas paliekamas po jusu siuksliu isvezymo.... Ar tai pas jus normalu? Uz ka mes mokam siuksliu isvezyma ar ismetima po visa aikstele....Agrastu gatve... Ar cia su sitom foto reik i Savivaldybe kreiptis, del tokios jusu paliekamos betvarkes...
Vairuotoju atrinkimas kaip į pilotus, teko bendrauti su p. Romu Draskiniu - direktorium, žemas kultūros lygis, jokios pagarbos kitam žmogui.Apgailėtina.
Neisveza siuksliu... pastoviai reikia kariauti su jais... vadybininke labai nemandagi.. nesiskaito su klijentu... nors privaziavimas kuo puikiaisias prisigalvoja visko.... nors vairuotojai net nebando. Kaunas
Kas per parazitai pas jumi dirba kad nesugeba siuksliu ivesti kiek galima tas nesamones daryti jai tigit dirbti tai isviso uzsidarykit ta savo ymonele
Įmonėje visiška betvarkė. Vadyba siaubinga. Niekas nežino, kas ką turi daryti. Imamasi atsitiktinių užsakymų o nuolatinės sutartys atidedamos. Šiukšlės nevežamos po 2-3 savaites. Vairuotojai su brigadomis paliekami likimo valiai, nes išvežimo grafikai nesuderinti. Įsidarbinusieji po kelis mėnesius laukia darbo drabužių ir verčiami dirbti su savais rūbais, nesaugiose aplinkose. Kur žiūri darbo inspekcija, tai nes nežinau. Skelbimuose visur žada po 600 eurų atlyginimą (pagalbiniam darbuotojui), tik neparašo, kad jis galimas tik dirbant visus savaitgalius, viršvalandžius. Už standartinę darbo dieną vos vos 500 eurų į rankas. Darbo sutartys forminamos minimumui, o visa kita mokama per priemokas, kurios yra neaprašytos jokioje darbo apmokėjimo sistemoje. Į skambučius neatsako, susisiekus niekas nieko nežino. Tikriausiai viena blogiausių įmonių Lietuvoje.
MB Salininkų metalo gaminiai
2018-11-08 06:31:17 IP 5f4sobeq
Už atliktus darbus pavedimai vėluoja mėnesiais. Su vadovybe susisiekti be šansų, buhalterija ragelio nekelia...
Siulyčiau gerai pamastyti prieš susidedant su ekonovus...
UAB EKONOVUS neatsiskaito uz Jiems suteiktas transporto paslaugas. Dokumentai ruosiami teismui, bukite budrus dirbdami su sia imone. Smulkesne informacija tel 868820706.
Buvo pakeisti išvežimo grafikai apie tai nepranešus klientams, ko pasekoje pasislinko sekantis vežimas +1 savaite, paskambinus telefonu buvo duotas atsakymas kad nesiruošiama vežti papildomai susikaupusių šiukšlių ir numestas telefono ragelis, perskambinus ir pasidomėjus detaliau nemandagus aptarnavimas tesėsi ir toliau.

Prieš kurį laiką buvo praleista mūsų gatvė ir neišvežtos šiukšlės, kadangi praleistas vienas vežimas tuo metu šiukšlių perviršio irgi niekas nesiteikė išvežti, šiukšles dėk kur nori.

Kaip vartotojui būtų malonu gauti pranešimą apie keičiamus grafikus bent porą dienų prieš, o jei atsitinka tokia situacija tai malonėkite bent jau susidariusį perviršį dėl jūsų kaltės išvežti...

P.S. Situacija visai sodų bendrijai tokia pati, ne vienam sklypui čia...
Tokio naglo melavimo ir požiūrio į darbą nesu niekur sutikęs. Visų pirma visą mėnesį neišvežė šiukšlių, nes va matote toks grafikas buvo. Paprašius vešti dažniau, nes už kelių namų veža kievieną savaitę - atsakė, kad šiukšlių vežimo dažnumą nustato savivaldybė (taip, žinoma savivaldybė būtent rūpinasi ir skaičiuoja kaip dažnai vežti kiekvieno iš 600k gyventojų šiukšles). To ir paklausiau pas Sivasa - atsakė, kad ne, būtent ekonovus tai nustato.

Atsakymo į klausimus tai kaip čia bus, ar ir toliau meluosit laukiu jau porą mėn, ir galiu pasakyti, kad noras jį gauti bet kokiom priemonėm nemažėja (ką įrodo ir šitas komentaras apie šiukšliną įmonę). Tai ekonovus kas nors kas skaitot (jei aišku skaitot) - gal jau atsakykit ar dar geriau padarykit ką nors. Nes problema pati neišsispręs, o tik didės.

Kam įdomu, ištrauka iš emailo susirašinėjime (kol kas laukiam reakcijos):

On 2018 m. rugpjūčio 21 d. at 08:53:59, Vytenis wrote:

ar atsakymo į klausimus žemiau dar laukti, ar suprasti, kad tai yra jūsų standartinis klientų aptarnavimas?

On 2018 m. rugpjūčio 3 d. at 14:51:24, Vytenis wrote:

kaip galėtumėte pakomentuoti melagingą jūsų pranešimą, kad dažnumą nustato savivaldybė? Ar šiuo atveju meluoja SIVASA? Nes informacija nesutampa, ir aš labai abejoju, kad savivaldybės lygio reikalas yra kaip dažnai nuo mano namo paimti šiukšles.

Dėl ekonomiškumo, logistikos aspektų - nuo toje pačioje gatvėje, už kelių namų esančio namo šiukšles Ekonovus išveža KIEKVIENĄ savaitę. Mūsų atveju - keliais namais toliau ne tik kad meluojate, kad negalite paimti dėl savivaldybės nustatyto dažnumo, bet šių liepos mėnesį iš viso 4 savaites nebuvo vežtos šiukšlės iš viso. Šiukšles tenka maišais vežti į Vilnių ir palikti prie daugiabučio namo, kas yra visiška nesąmonė šiais laikais, ypač kai jūsų įmonės mašina važiuoja šalia kiekvieną savaitę.

Jei sakysite, kad dabar meluoja jau SIVASA, ir tikrai savivaldybė nustato dažnumą - su kuo konkrečiai savivaldybėje reiktų kalbėtis, kad tą dažnumą suvienodintų toje pačioje gatvėje stovintiems individualiems namams?

On 2018 m. rugpjūčio 3 d. at 14:40:06, Dorota Zasienė (d.zasiene@sivasa.lt) wrote:

Ačiū, kad mus informuojate.
Visi mišrių atliekų išvežimo grafikai sudarinėjami atsižvelgiant į ekonomiškumo, logistikos ir kitus aspektus.
Į šiuos aspektus atsižvelgia ir grafikus sudaro patys vežėjai suderinę su SĮ VASA.

Gražios dienos!

DOROTA ZASIENĖ
Klientų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė

Smolensko g.5, LT-03202, Vilnius | Tel. 8 650 04949
El. p.: d.zasiene@sivasa.lt | www.sivasa.lt

On 2018 m. rugpjūčio 2 d. at 08:01:25, Renata wrote:

Labas rytas,
dažnaiu vežti negalime. Vežimo dažnumą nustato savivaldybė.

From: Vytenis
To: vilnius@ekonovus.lt, uzklausa@ekonovus.lt
Date: 08/01/2018 07:23 PM
Subject: Ekonovus "Buitinių atliekų išvežimas"

Nuo: Vytenis
Tema: Buitinių atliekų išvežimas
Kitos paslaugos: [paslaugos]

Žinutė:

prieš beveik 2 savaites užpildėme prašymą šiukšles išvežti kiekvieną savaitę, nes taip kaip yra dabar - kas 2 savaitės yra per retai, šiukšlių prisikaupia per daug. Vis dar neturime atsakymo iš jūsų.

Vytenis

Atiųsta naudojantis Ekonovus tinklapio kontaktine forma (http://www.ekonovus.lt)
Nuo geguzes men kai tik pradejo mus aptarnauti sulauze konteineri ir vis dar zada atvezti nauja.Negana to, kad apie konteineri tikrai galime tik pasvajoti nesugeba isvezti siukliu.Siandien grizus namo buvau soke, siuksles metesi po visa kiema, nes ponai nusprende, kad siukliu maisu esanciu ne konteineryje surinkti nereikia.Cia tikrai ne musu kalte, kad nebeturime galimybes rinktis kiek kartu galime vezti siuksles per menesi.Konteineri sulauzete jus o ne mes.paskambinus trumpuoju numeriu konsultante vis zada ir zada, kad su mumis kazkas susisieks ir taip jau 3menesius, bet siandiena kantrybe truko galutinai.as tikrai viso to taip nepaliksiu, visos neisveztos siukles bus jusu ofiso kieme!!!!
Nuo geguzes 1 d. ne vieno karto nebuvo paimtas popierius Kelmijos sodu 69g. Kaip galima tausuoti aplynka, rusiuoti siukslias? Ju nieks neatvaziuoja paimt o tik zada. Nepatenkinti.
Loreta Leušinienė
2018-07-26 12:50:15 IP 28mdp1hu
Puikiai išplauti konteineriai ir varpai.
Nuo gegužes 27 pasikeitus Ecoservice paslaugoms i Econovus neišvežamas stiklas iš Biciuliu g. Antrines žaliavos buvo išvežtos tik viena karta per 2 menesius. Nesudaroma galimybe rušiuoti šiukšliu. Nesilaikoma internete paskelbto grafiko!
Jau beveik mėnesį neišveža iš A. Salio g., Vilniaus rūšiuotų šiukšlių. Paskambini pažada išvežti ir nieko nevyksta. Pagal grafiką niekada neatvažiuoja. Kas per kontora.
Tai kaip cia econovus Klaipedoje siulo alga 850- 900€ jau po mokesciu, o su virsvalandziais 1300€ jei pas ju vidurkis 776€ iki mokesciu, o atskaicius patys suprantame kiek beliks. Ir isidarbine iki 06.01, pradirbe metus gaus kelione dviems i Kanarus ar panasiai. Manau tie kanarai butu ant siuksliu kalno salia Klaipedos. Teko susidurti su ta a******u kontora. Steponas ten toks dyzelino v***s yra- backomis vagia, o pats kitiems bakus plombuoja. Savaitgaliais pasiima masina krovinine ir chalturina kaip nuo savo firmos... ir t.t..
Kiek viena savaite vis labiau nustebina. Ar tai personalo aplaidumas, ar taip yra dirbama visur?!?!? Čia jums ne savartinas, o daugiauakščiu gyvenamu namu kvartalas! Reikalauju tvarkos! Už ka mes mokame pinigus?!
Laba diena. Kiek galima stebėti tokius vaizdus? Ar bus tvarka? Kiek dar reikės skustis ir "grožėtis"??? Liepkalnio g. 24, Vilnius
Nekreipiant dėmesio į tai, kad konteineriai paliekami tiesiog vidurį gatvės... Norėtusi, kad būtų atkreipiamas dėmesys išvežti šiukšles bent jau visose gatvėse. Atsibodo skambinti 5 numeriais ir net negauti sujungimo.! Juk mokami pinigai sąžiningai.!
Imonems siulyciau net nepradeti bendrauti su sita sukciu kontora. Visa ju veikla nukreipta i tai, kaip susirinkti zaliavas ir neisduoti pazymos. Pasirasoma sutartis, prie jos turi buti priedas del pazymos. To priedo paruosimas vilkinamas tol, ko metai baigiasi, tada pareiskiama, kad sutarties del pazymos nera ir viskas.
Na musu laukia teisminiai gincai, nes el.laiskai patvirtina, kad del pazymos sutarta. Bet vis tiek su tokia nevykeliu kontora bendrauti nemalonu
Noriu pranesti kad Kaišiadoryse Sodu benrijoj Baltasis berželis gruodzio menesi neisveze plastiko šiukšliu konteinerio. O jau 2018 m. Sausio menuo, o konteineriai visu pilni stovi. Jei jiems paskambini sako atvaziuos ir paims šiukšles. Bet deje, jau kantrybe truko. Ir taip pastoviai kas antra menesi isveza. Nors plastiko kenteinerius turi vežti 1 karta i menesi. Bet šiuksliu jau nera kur deti. Pagal grafika niekada neatvažiuoja. Kur mums deti šiuksles. O pinigus tai mokam uz išvezima šiukšliu, kuriu neisveža!!!!!
Labas vakaras norejau pranesti kad ukmerges rajone vepriu miestelyje neisvestos buitines atliekos
Apie tai, kad Ekonovus darbuotojų ištuštinti konteineriai yra paliekami beveik ant kelio atviroje, labai vėjuotoje erdvėje atsakingiems asmenims skambinome ne vieną kartą. Buvo keletas atvejų, kuomet nuo vėjo gūsių tuščias konteineris voliojosi važiuojamojoje dalyje. Tuomet pažystami skambino, kad konteineris kelia avarinę situaciją. Bandėme dar kartą paaiškinti Ekonovus atsakingiems asmenims apie neatsakingą jų darbuotojų elgesį.
Šiandien išvežė šiukšles. Sunku patikėti, bet dabar konteinerį pametė viduryje įvažiavimo į kiemą, 30 cm nuo kelio važiuojamosios dalies (nuo vėjo gūsio, pravažiavus sunkiasvoriam transportui, toks konteineris galėjo būti išsviestas į važiuojamąją dalį). Grįžus į namus, teko sustoti judriame kelyje, bėgti patraukti konteinerį nuo įvažiavimo ir tuomet tik įvažiuoti į kiemą. Ar yra būdų apsaugoti visuomenę nuo galimų avarijų, kurias savo neatsakingu elgesiu sukelia šios įmonės darbuotojai??? Nejau reikia laukti nelaimingo atsitikimo???
Plastiko, metalo ir porieriaus konteineri isveza tik karta per menesi. Isrusiuoju ir pripildau per 2 savaite. Poto neberusiuoju. Siuo metu vazineja su skoda, , siukliu vertintojas'' rades plastika neima konteinerio. Klausimas labai aktualus, kada prades vel siuksles pilti i miskus?
jau 3 savaites bandau susisiekti su šios įmonės buhalterija. Jokių šansų.... Skambutį registruoja, tuo ir pasibaigia.
rašau, nes trūko kantrybė. Karklės k. Klaipėdos raj. yra 3 namai Placio g.2-12-24, (namas Nr.2 yra daugiabutis kur gyvena 3 šeimos turinčios atskirus konteinerius) kuriuos dažnai pamiršta atliekų surinkėjai. Jeigu išveža buitines atliekas, tai pamiršta išrušiuotas (plastikas, popierius, metalas). Pagal grafiką abu konteineriai turi būti išvežami tą pačią dieną. Paskambinus tel. 8 46 300 474 maloniai užregistruoja, kaip atsiliepusi darbuotoja sako "problemą" ir tuo dažniausiai baigiasi. Teisybės dėlei turiu pasakyti, kad paskutinį kartą 2017-05-11 (anksčiau tokio skambučio nesulaukdavom) paskambino vadybininkė ir pranešė, kad gegužės 12 d plastikas bus išvežtas. Tačiau ir šiandien pilnutėliai konteineriai kėpso pakelėje. Pagal grafiką turėjo būti išvežta abu konteineriai gegužės 9d, išvežta tik buitinės atliekos.
Šiandien "problemą" vėl užregistravo, paskambino vadybininkė ir aiškina, kad penktadienį 05-12 vairuotojas buvo, bet Namo nr.12 buvo uždaryti vartai. Reikalas tas, kad norint privažiuoti 12 namą, neišvengiamai turi pravažiuoyi namus Nr.2, kur "geltonuoja" 2 konteineriai ir namą nr. 24 - 1 konteineris. Jau keleri metai aiškiname, kad privažiuoti prie šių 3-jų namų reikia prieš įvažiavimą į Karklės kaimą, yra atskiras įvažiavimas. Susidaro įspūdis, kad nėra tinkamos atliktų darbų kontrolės.Tarkij jeigu vairuotojai keičiasi ir nesigaudo adresų specifikoje, tai gal kokią atmintinę, ar kelionės lape daryti kokias atžymas. Manau yra šviesių galvų, kurie galėtų sukontroliuti tokį paprastą procesą.
Gyvename specifinėje vietoje šalia Olndų kepurės skardžio, todėl ištisus metus, o vasarą ypač, plūsta lankytojai, kurie primeta į rūšiuojamų atliekų konteinerius ne tik tai kas ten turėtų būti, bet ir nuorūkas, stiklą, maisto likučius. Todė prašome rasti paveikių būdų sustiprinti atliekų išvežėjų pareigingumą ir atmintį.
Pusę metų skambinejame dėl antrinių žaliavų surinkimo konteinerio. Atsakymas - dabar neturim, pasibaigė, nežinom kada bus, paskambinkit po dviejų savaičių. Skambinu vėl nuo naujų metų - atvažiuokite pasirašyti sutartį ir pasiimti konteinerį. Pagaliau. Vyras darbo metu važiuoja per visą miestą paimti konteinerio. Nuvažiavus- ne, konteinerių vis dėlto nėra ir nebus. Pasipiktinusi skambinu vėl, atsiliepia ta pati mergina, jos pasiaiškinimas- aš nelabai ką čia žinau, truputį kitus darbus dirbu. Gaišinamas žmonių laikas ir tampomi nervai, darbas labai neatsakingas. Ir, klausimas, kaipgi būti sąmoningiems rūšiuoti? Jei tiek tenka vargti norint gauti paprasčiausią rūšiavimo konteinerį...
Jau 2016 metais buvo, kai šiukšles neišvežė (Kauno raj. Varluvos k.) daugiau kaip mėnesį ir tik po mano kelių skambučių neplanuotai atsiuntė šiukšliavežį ir tada išvežė šiukšles. Tada kalbėjau su "Ekonovus" vadybininke telefonu - sakau jei jau laiku neišvežėt, tai gal ir už tą mėnesį ir nenuskaičiuokit man pinigų. Bet kur tau - noras pasipinigauti buvo didesnis už sąžiningumą.
Šiais metais vėl tas pats kartojasi - praeitą penktadienį (2017.01.06) aš skambinau "Ekonovus" vadybininkei tel.865508763 ir jai pasakiau, kad man jau praėjo daugiau kaip 3 savaitės (pagal sutartį turi išvežti kas antrą ketvirtadienį), bet šiukšlių neišveža. Ji atsakė, kad pasiaiškins. Ir "pasiaiškino" - vietoj šiukšlių išvežimo atsiuntė mokėjimo už šiukšlių išvežimą sąskaitą, bet jokio atsakymo negavau. Šiukšlių taip pat neišvežė. (Šiukšlės jau netelpa į konteinerį).
Prašau, Jūs išsiaiškinkite šias problemas ir norėčiau, kad tai nepasikartotų. Ir pageidaučiau. kad ne ši vadybininkė, kuri tik pažada, bet neištesi žodžio, bet "Ekonovus" viršininkas man atsakytų.
Aš sugalvojau labai gerą išeitį iš šios problemos - jeigu "Ekonovus" "pamiršta" laiku išvežti šiukšles ir BE JOKIO PRIMINIMO vadybininkė pati per vieną papildomą dieną suorganizuoja pavėluotą šiukšlių išvežimą, apie tai informuoja klientą ir aišku atsiprašo už pavėlavimą ir pažada, kad tai daugiau nepasikartos, ir kaip kompensaciją už tą mėnesį neskaičiuos šiukšlių išvežimo mokesčio.
Bet jeigu laiku neišveža šiukšlių ir jokios reakcijos iš "Ekonovus", o šiukšles išveža tik PO KLIENTO PRIMINIMO (PRIMINIMŲ), tuomet be anksčiau aprašytos kompensacijos papildomai klientui "Ekonovus" METUS laiko nemokamai išveža šiukšles, o šią paslaugą už metus laiko apmoka "Ekonovus" kaltininkas - ar vadybininkė, ar vairuotojas, ar dar kažkas, bet būtinai konkretus žmogus iš savo kišenės.
Manau, kad tai būtų pakankama paskata atsakingai atlikti savo pareigas "Ekonovus" darbuotojams, bet jeigu Jūs manot, kad tai gali būti nepakankamai veiksminga, aš sutikčiau ir su griežtesne bausme.
Lauksiu Jūsų atsakymo.
Prie Druskupio g.4, Birštone jau trečia savaitė vienas iš konteinerių yra be dangčio, šiukšlės mėtosi aplink, sklinda smarvė. Kodėl sulūžęs konteineris nepakeičiamas nauju?
2016 m. balandžio 28 d. buvo užsakyta atliekų išvežimo paslauga (dukart per mėnesį). Pirmą kartą atvykusi mašina nepaėmė atliekų. Paaiškinimas buvo toks - vadybininkė atostogavo, todėl neįrašė laiku duomenų į sistemą. Birželio 9 d. atliekos ir vėl nebuvo surinktos, po skambučio buvo pranešta, kad paims kitą dieną. Kitą dieną paėmė. Už gegužės mėnesį sąskaitos atsiusti nesugeba. Vadybininkė vėl atostogauja. El. laiškai nepasiekia adresato dėl užsipildžiusios pašto dežutės. Šioje įmonėje dedasi visiškas "bardakas".
Gerbiamieji ar siuksliu isvezimo grafikas toks pat ir nuomojamiems konteiniariams, 2015m, bent 3-4 kart konteineris paruostas isvalymui, buvo paliktas pilnas, tad vis tekdavo prasyti malones vairuotojo, kad istustinti sekanti isvezima, ar taip bus ir 2016m uz paslauga moku per banka skolu neturiu.
Kazkoks siaubas zmones isdyrba 9h kiekviena diena 20 darbo dienu ir gauna 160 e y menesi a*******i saudyti tokiu mulkius sukas
Laba vakara rasau jum su nepasitenkinimu 20:30min pravazevo jusu masina bet mano siuksline taip ir liko pilna o kaimyno uz 20metru gyvenancio isveze, nors mano visos 3siukslines taip pat stovi prie kelio, dabar man kyla klausimas kur man det siuksles ir kaip ce ispresit sia problema kuo greiciau, nes pinigus uz paslaugas moku laiku, tai butu malonu kad ir iswestut....
Atsisakėm šios įmonės paslaugų nes pastoviai pamiršdavo pas mus užvažiuot ir niekad patys neperskaičiuoja, jei neatvyko, taigi reikėjo pastoviai skambinti ir prašyti patikslinti sąskaitą-faktrūrą. "Ačiū" už "gerą" servisą.
2014-10-09 "Ekonovus" darbuotojai neištuštino stiklo konteinerio. 10.04 val paskambinus Prienų "Ekonovus" atstovei- neatsiliepė, nuvykus į darbo vietą- radau užrakintas duris. Vėliau ji perskambino. Išsakius problemą, ji pareiškė, kad darbo diena dar nesibaigė, nors mūsų gatve mašina pravažiavo ir kaimynų ištuštino. Dar ji paklausė tikslaus adreso, pavardės, leisdama suprasti, kad konteineris bus ištuštintas. 18 val konteineris buvo pilnas. Su šia ponia nesusikalbame jau nepirmą kartą- ji niekada neįžvelgia "Ekonovus" darbuotojų kaltės.
Kiek galima prasyti.... Nejau negali nuvaziuoti EKONOVUS i Kiparisu g. 2- ir 3 namus ir pereit per zmones kad pasirasytu sutartis del siuksliu isvezimo..... Tie gyventojai is Kiparisu g. 2 ir 3 namu meta siuksles i svetima konteineri........ Nes tipo ekonovus nieko negali padaryti.... Chebra cia jums pinigai eina uz siuksliu isvezima, ten gyvena 20 seimu... matematika paprasta 20 x 10 lt - 200 lt (200 x 12 = 2400 lt per metus) Cia jums ka ne pinigai... As dabar nusiprikau kamera gaudysiu kas meta ir pranesiu i savivaldybe ar gamtos apsauga.. Ir savivaldybei skunda ant Jusu parasysiu.... Gal pagaliau susitvarkysit ir baigsit sita vaiku darzeli "MES NIEKO NEGALIM PADRYTI"....
Karmėlavoje prie daugiabučių šiukšlės neišvežamos mėnesį, o rūšiavimui skirti konteineriai pilni jau keli mėnesiai... "Kvepia" jau visame miestelyje.
Aptarnauja "Ekonovus", kuri, panašu, ima atlygį už paslaugas, kurias atlieka netinkamai.
2014 kovo 16d. -trečias mėn. sekmadienis. Ekonovus turi paimti stiklo taros konteinerio turinį. Deja, konteineris ir šį kartą liko neištuštintas. AR EKONOVUS TIKRAI GALI VYKDYTI SAVO ĮSIPAREIGOJIMUS, AR YRA NEVEIKSNI ĮMONĖ?

R&R IDEAS
Putplasčio surinkimas ir perdirbimas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; plastikas, guma, jų gaminiai.
PUTŲ POLISTIROLIO (PUTPLASČIO) ATLIEKOS JAU NE PROBLEMA!!! Priimame: Putų polistirolo, putplasčio atliekų surinkimas, priėmimas (turi buti švarus, atrūšiuotas be statybinių priedų, buitinių atliekų) Putų polistirolo taros, pakuočių surinkimas, priėmimas Žuvies dėžių iš putplasčio surinkimas, priėmimas Svarbu:...
Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...
Autoplasta
Adresas: Alekniškio vs. 9, LT-19102 Širvintų r.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Autoplasta“ nuo 2009 metų sėkmingai veikianti ir nuolat auganti lietuviško kapitalo įmonė. Įmonės veiklą sudaro trys pagrindinės sritys: – Plastiko ir gumos gaminių liejimas – Prekyba plastiko ir gumos žaliavomis – Liejimo formų gamyba, metalo apdirbimas Įmonė įsikūrusi: – Plastiko ir gumos gaminių gamybos...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%