Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ekonovus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekonovus

Atsiliepimai apie UAB "Ekonovus"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ekonovus"

Ponai, neišvežate buitinių atliekų. Prašymus išvežti ignoruojate, kiek galima prašyti.
Menisi neks negali su mumis susisekti. nors prasimas pateiktas.Baisi betvarke
a*******i, Išsivežė konteinerį ir dar atsiuntė sąskaita, tel niekas nekekia, prisiskambinti beviltiška, gerai kad ir atėmė Kauno raj. Dabar veža Kauno švara, super.
Vilniau"Juventos"gimnazija
2020-06-01 10:44:50 IP 2e7r023h
Labai esu nusivales Ekonovus, skambinu prašau jau ketvirta savaitės atsakymas vienas konteineris neišstumtas. Gimnazija turi didžiulę teritoriją ir niekad nereikėjo nieko stumdyti. Gal kas patars kokių priemonių imtis nes prokalbei su konsultantais nepadeda
Vilmantas Vaščiūnas
2020-05-03 18:15:09 IP 2ju3l0q8
Kaimelio 17, Fabijoniškėse, Vilniuje, trečią savaitę neišvežamos šiukšlės, prašome imtis veiksmų.Už paslaugas sumokėta už visus 2020 metus!!!
Ir vėl niekas neveža šiukšlių pikta darosi kai visas kaimas būna išvežtas o iki mūsų nedavaziuoja už ką aš pinigus moku prisegu nuotrauka kur važiuoti jei vairuotojai nezino
Tilto g 15B antri stragnai. Priekulės sen Klaipėdos rajonas!!!
Ilona Volochovič
2020-04-09 15:05:03 IP 5jr3a5em
Pagaliau !!! Siuksles isveztos. Labai didelis aciu konsultantei Editai.
Išvežkit šiukšles.kitaip bus atvežtos ir sudėtos prie jūsų kontoros durų.
Ilona Volochovic
2020-04-03 13:42:22 IP 5jr3a5em
Nuo 2020.02.06 siuksles adresu Savanoriu 182c Vilnius neisvezamos!!!! skambinti pradejom kovo men. Konsultantai zadejo, kad siuksles isvez KETVIRTADIENI..., dabar man smalsu kuri???? 2020, 2021 metais??????? 2020.04.03 paskambinus, konsultante buvo nemandagi, nekompetetinga. Gal ir as kalbejau pakeltu tonu, bet kada yra toks abejimgumas ir net nenoras kalbeti..Naujas pazadas 2020.04.06 isvez....LABAI LAUKSIU!!!!!!!!!!!
Siuksliu jau daugiau negu menesi nieks neisveza. Skambiname i call centra, o vis pazadai, <siandien isvesim, rytoj, jusu konteineris ne vietoje, kur jus randates>. Pazadai pazadais, bet uz kokias paslaugas turime moketi? Jokiu paslaugu nesuteikiate
jonas 2020-03-16 12:07:17
Dėmesio individualių namų savininkams Vilniaus mieste: Sąmoningai pastoviai yra prirašomi šiukšlių išvežimo svoriai.Paprastas pavyzdys: pastačius tuščią konteinerį, fiksuojama, kad šiukšlių buvo 12kg. nors iš tikro, kaip minėjau, buvo 0kg.Taigi atkreipkite dėmesį, nes nuo to priklausys kitų metų mokėjimas už šiukšlių išvežimą.
Tikrai taip ir yra.
Ekonovus prasiskoline vezejam. Bukit atsargus nemoki imone
Kaip jums prisiskambiti, nekas nenori kelti telefona, tiesiog ignoroja skambucius. Konteinerai stovi pilni, niekas neatvaziuoja, kur mes gyvenam?...auuuuuuuu
Įmonės darbuotojai išmetė maišus su šiuklėmis į mišką. Jie teršia gamtą!
Įmonės darbuotojai meta pilnus šiukšlių maišus į mišką. Ar tai socialiai atsakinga įmonė?
Aptarnavimas Kauno mieste tiek paslaugos atžvilgiu, tiek personalo profesionalumo - SIAUBINGAS. Susisiekus ir paprašius paaiškint kodėl neaptarnaujama laiku pagal sutartyje apibrėžtas sąlygas, tonas nepatenkintas, nemandagus, ypač logistės vadovės Renatos. Tas pats kartojasi ištisai, tikrai vertėtų susimąstyti dėl darbuotojų kompetencijos dirbti jam pavestą darbą.
Klaipėdos r, Priekulės sen, stragnu II k tilto g. 15B niekas neveža plastmasės šiukšlių nuo sausio pradžios skambint tris kartus pažadėta išvesti bet deja, niekas neveža o po paskutinio karto paaiškino kad konteineris neistumtas nors konteineris stovi visa mėnesį prie kelio net nebežinau kur kreiptis kad sureaguotu, pridedu nuotrauka vietos
parduodantys antrines zaliavas atidziai skaitykite sutarties 3 prieda. Hitrai irase punkta, kad uz makulaturos sutvarkyma patys turesite susimoketi!!!
Nuo 2019.11.27 dar vis neišvežtos šiukšlės iš meistrų 9, skambinant tvirtina operatoriai, kad šiukšlės yra išvežamos kiekvieną penktadienį, bet dėja jau 7-ta savaitė kaip neišvežta. kitą savaitę jau bus 2 mėnesiai. EKONOVUS bankrutavo?
Salininkų 51 šiukšlės dar stovi....
Vilnius.
Sveiki.Gruodzio10d.Siuksles pačios nejuda...Ką darysime?Kada bus tas pirmadienis ar penktadienis?Kodėl nieks nenori paaiškinti...ar turi ši organizacija vadovą....kodėl visi tyli?Du kart šiandien skambinau.Pirmas atsakymas išvesim po pietų, antras gal ryt,.
Tai KADA?
T
Sveiki...skambinu jum kiekviena diena.........siuksles stovi.grafiko nieks nesilaiko...vairuotojai nezino kelio, konsultantas pareiskia kad neprivaziuojama teritorija---dziungles.......visus metus siuksles vezem, o dabar uzaugo kelias...juokinga ir nesuprantama...juk miestas.....skambinau ir siandien-issiaiskinsim.................kada?Kas atsitiko su jusu personalu?kodel taip yra? ATSAKYKIT i KLAUSIMA.
Sveiki.......Esu labai nusivyles jusu darbu--jau 4-a savaite niekas nesiruosia isvezti siuksliu.Paskutinis buves isvezimas lapkricio 15d.Po to nutarta pakeisti isvezimo diena neinformavus is penktadienio i pirmadieni---siuksles liko.........Po atsiprasymo skambinejau visa savaite nuo 2d.iki6 gruodzio....kasdien vis buvo zadama atsiusti automobili istaisyti vadinamos technines klaidos-VELTUI.-niekas nesiteike pasirodyt.Galiausiai atejo gruodzio 9d.sekantis isvezimas pagal nauja grafika-TYLA..........Kaip suprasti????????//kiek dar laukti?Pinigai tai mokami.......ju nieks negrazins uz neatlikta darba, o nervai........
Nuo gruodžio mėnesio Ekonovus turėjo pradėti tvarkyti atliekas centrinėje Vilniaus dalyje. Praėjo 5 dienos, tačiau bent visame Žvėryne nevežamos atliekos. Visur krūvos prie konteinerių. Į pranešimus nereaguoja. Laimėjot konkursą, bet neturite mašinų ir žmonių?
Atsilupėliai
Rūta Varankienė
2019-12-02 15:29:28 IP 2e7r584p
Laba diena. Kodėl neišvežamos buitinės atliekos Margavos kaime, Karmėlavos seniūnijoje, Kauno raj. Tuomet atvežkite papildomus konteinerius šiukšlėms dėti. Už neišvežimą manau pinigų nereikės mokėti.
Rūta Varankienė
Kryžiokų sodai..., atliekos neišvežamos, "neranda" konteinerio pastatyto gatvėje prie tvoros, 6 metus konteineris toje pačioje vietoje stovi.
Jau mėnesį Jūsų įmonės vairuotojai ne gali išvežti šiukšlių. Jau dvi savaites kiekvieną dieną skambinu kad išvežtų šiukšles, bet jokio rezultato. Užtat sąskaitas ateina laiku, bet kodėl turiu mokėt už paslaugą kurios negaunu!
Šimašoido draugams
2019-10-09 17:56:42 IP 28m87hvi
Nesuprantu kaip tokie šūdarankiai išvis gali valdyti tokio tipo įmones. Kai tik šitie klounai laimėjo Verkių sen. kraštą aptarnaut, taip stebuklingai masiškai pradėjo šiukšlių maišai plyšt!!! Rajonai skęsta nuo pilnų konteinerių! Esmė ta, kad “econovus” grybagalvių kontora tiesiog neveža šiukšlių dėl bbž kas kart dkirtingų priežasčių, ko pasekoje per didelis maišo svoris ir gabaritai neleidžia nesuplėšius maišo išmesti šiukšlių! Ai ir spėkit gi kam priklauso tie plyšę maišai :D?? Nuostolius siulo pasidengti patiems gyventojams :D
Savaitę neišvežamos šiukšlės, turėjo būti išvežtos šeštadienį, sako "mašina sugedo ", žadėjo išvežti antradienį, bet jau trečiadienio popietė, o šiukšlių nemažėja.
Ar ir vėl mašina kalta, nejau visam Vilniuje viena šiukšliavežė ?.ar vairuotojai kelio neranda
Laba diena, 09.17d. neišvežtos buitinės atliekos Vilniuje Ožkinių sodų 2-oji g. Nr.33. Kreipiausi į UAB "Econovus". Gavau atsakymą, kad automobilis neįvažiuoja į mano akligatvį. Manau, kad taip ieškoma priežasties pasiteisinti, nes 15 metų kiek išvežami konteineriai tokio atvejo nebuvo, juo labiau, kad keliai soduose nesusiaurėjo.
Laba diena, rugsėjo 17d. neišvežtos buitinės atliekos, adresas : Ožkinių sodų 2-oji g. Nr. 33.
Informuokit kodėl neišvežta ir kada bus išvežta?
Neišvežamas popieriaus konteineris. Dvi dienos bandau telefonu išsiaiškinti - ar tai ne užregistravo ar tai mašina sugedusi... 08.28 ir 09.11 buvo (ir tebėra) konteineris padėtas. Buitinės atliekas išveža...
Dar nemates niekur pasaulyje kad siuksles vezamos 1 karta per menesi, kas cia dabar? Rupjucio 14 rinko paskutini karta dabar tik rugsejo 25 d. Kalbu apie nuosavus namus.dvokas visoje gatveje.Supuvus visa sistema, sako kodel zmones siukslina! Tevai keite stogo danga, sena asbestini siferi nuveze i savartyna uz 1 priekaba 50 euru mokejo...
Neišveža popieraus ir plastiko jau mėnesį, nors turi vežti kas dvi savaites. Ir taip nuo kovo mėnesio, veža geriausiu atveju karta per mėnesį. Paskambinus sako, kad tai nemokama paslauga, todėl negalim nieko padaryt. Gaila kad sumokėjom už metus jau seniai būčiau atsisakius jų paslaugų.
Finansų direktorius
2019-08-07 22:40:17 IP 28mdus6s
Sigitas 2019-07-25 19:02:54
Kas per bukaprociai pas jumis dirba?Jie nemato savo saskaitoje mano imoku (gal specialiai ?) ir perduoda skolu isieskotojams.Gal tai ju susitarimas?As paemiau banko mokejimu israsa ir kreipiuosi i policija del vagystes !Gal dar reiketu uzsakyti zurnalistini tyrima, nes yra daugiau nukentejusiu. Atsiliepkite!
Pagal Lietuvos Respublikos Mokėjimų įstatymą mokėjimas laikomas atiktu tik tada, jei jis pasiekia gavėjo sąskaitą.
Iš klientų gautas įplaukas automatiškai užskaito programa - jei nurodyti teisingi rekvizitai ir mokėtojo kodas - klaidų nebūna. Tikslias mokėjimo instrukcijas ir savo atsiskaitomąsias sąskaitas įmonė nurodo ant klientams siunčiamų sąskaitų.
Būna, kad mokėjimai pasiklysta tokiais atvejais:
-nurodomas neteisingas mokėtojo kodas arba mokėtojo rekvizitai. Tokiu atveju, gavę Jūsų banko išrašą, patvirtinantį atliktus mokėjimus, mūsų buhalterijos darbuotojai susiderins su Jumis tikslią apmokėtą sumą.
- nurodoma neteisinga sąskaita ar mūsų rekvizitai, ir Jūsų įmoka įmonės sąskaitos iš viso nepasiekia. Tokiu atveju Jums reikia susisiekti su savo banku. Jūs, kaip mokėtojas, esate atsakingas už teisingų rekvizitų nurodymą.
Bet kuriuo atveju, jei manote, kad neįskaityti kai kurie mokėjimai, prašome atsiųsti tai patvirtinantį banko išrašą buhalterijai ir mūsų darbuotojai susiderins su Jumis sumas.
Kauno r. Garliavos ap. Naugardiškėse prieš Narsiečių 5 namą stovi 3 varpo formos konteineriai plastikui, stiklui, popieriui. Nuo tos dienos, kai šių šiukšlių išvežimą ėmėsi tvarkyti "Ekonovus" - su jais kariaujama nuolat. Sako, kad šias rūšiuojamas šiukšles turėtų vežti kas 3 savaites???, tačiau jos nevežamos mėnesiais. Išvežus paliekamos krūvos šiukšlių dešimt metrų spinduliu. Kad ir paskutinė situacija. Stiklas nevežtas nuo gegužės mėnesio. Plastiko ir popieriaus konteineriai pilnutėliai. Aplink šiukšlynas, kaip vidury Afrikos, duženų krūvos. Paskambinus Ekonovus "logistikai" telefonu 865508763 - maloniai atsakoma, kad konteineris "jau išvežtas praeitą savaitę, aš nieko nežinau, pas mane parašyta kad išvežė"...nors...jis nejudintas jau trys mėnesiai nuo gegužės. Sekančią dieną sulauki atsakymo, kad "veš ryt". O tas "ryt" tęsiasi jau trečia savaitė. Vadybininkė nei gražiuoju nei piktuoju savo vardo pasakyti nenori. Bendruoju numeriu paskambinus - ta pati karuselė, duodamas tas pats logistikos numeris. Su vadovais susisiekti be šansų. Kauno rajono Garliavos apylinkių seniūnas teigia, kad Ekonovus, švelniai tariant, jį siunčia po velnių. Kauno rajono aplinkos apsaugos skyriaus pavaduotojas vis žada klausimą išspręsti. Tačiau viskas kaip buvę. Atakuoja visi, kas netingi, bet niekas nesikeičia jau keli metai. Įdomu, kas už šios įmonės nugaros slepiasi ir kodėl jai leidžiama šitaip savivaliauti? Gal kas gali patarti ką daryti?
Nuo liepos mėn., laimėjus "Ekonovus" konkursą, sodų bendrija "Vanagynė" skendi šiukšlėse. Sodininkai sprendžia dilemą, kas dėl to kaltas: netinkamai sudaryta sutartis ar įmonės aplaidumas?
Buvau isvadinta nepilno proto, kai paprasiau isvesti papildoma maisa, kurio nespejau imest i konteineri. Susisiekus su vadybininku, nesulaukiau atsiprasymo man leido suprasti, kad jie yra teisus. Puikus poziuris i klienta!
Rasa Garnatkeviciene
2019-05-02 13:13:33 IP 4ljis6n
Laba diena rasau del siuksliu plastiko isvezimo nekarta teko stebeti kaip atvaziuoja pasiziuri kad puse konteinerio ir neveza o jau po keliu dienu vaizdas buna liudnas kaip po kiema skraido siuksles
Imantas Alijevas
2019-04-10 23:24:50 IP 2ju3kvtn
Sveiki. Jau ne pirma karta toks jovalas paliekamas po jusu siuksliu isvezymo.... Ar tai pas jus normalu? Uz ka mes mokam siuksliu isvezyma ar ismetima po visa aikstele....Agrastu gatve... Ar cia su sitom foto reik i Savivaldybe kreiptis, del tokios jusu paliekamos betvarkes...
Vairuotoju atrinkimas kaip į pilotus, teko bendrauti su p. Romu Draskiniu - direktorium, žemas kultūros lygis, jokios pagarbos kitam žmogui.Apgailėtina.
Neisveza siuksliu... pastoviai reikia kariauti su jais... vadybininke labai nemandagi.. nesiskaito su klijentu... nors privaziavimas kuo puikiaisias prisigalvoja visko.... nors vairuotojai net nebando. Kaunas
Kas per parazitai pas jumi dirba kad nesugeba siuksliu ivesti kiek galima tas nesamones daryti jai tigit dirbti tai isviso uzsidarykit ta savo ymonele
Įmonėje visiška betvarkė. Vadyba siaubinga. Niekas nežino, kas ką turi daryti. Imamasi atsitiktinių užsakymų o nuolatinės sutartys atidedamos. Šiukšlės nevežamos po 2-3 savaites. Vairuotojai su brigadomis paliekami likimo valiai, nes išvežimo grafikai nesuderinti. Įsidarbinusieji po kelis mėnesius laukia darbo drabužių ir verčiami dirbti su savais rūbais, nesaugiose aplinkose. Kur žiūri darbo inspekcija, tai nes nežinau. Skelbimuose visur žada po 600 eurų atlyginimą (pagalbiniam darbuotojui), tik neparašo, kad jis galimas tik dirbant visus savaitgalius, viršvalandžius. Už standartinę darbo dieną vos vos 500 eurų į rankas. Darbo sutartys forminamos minimumui, o visa kita mokama per priemokas, kurios yra neaprašytos jokioje darbo apmokėjimo sistemoje. Į skambučius neatsako, susisiekus niekas nieko nežino. Tikriausiai viena blogiausių įmonių Lietuvoje.
MB Salininkų metalo gaminiai
2018-11-08 06:31:17 IP 5f4sobeq
Už atliktus darbus pavedimai vėluoja mėnesiais. Su vadovybe susisiekti be šansų, buhalterija ragelio nekelia...
Siulyčiau gerai pamastyti prieš susidedant su ekonovus...
UAB EKONOVUS neatsiskaito uz Jiems suteiktas transporto paslaugas. Dokumentai ruosiami teismui, bukite budrus dirbdami su sia imone. Smulkesne informacija tel 868820706.

Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...
Antrinio perdirbimo grupė
Padangų atliekų surinkimas ir perdirbimas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; komunalinės paslaugos; padangos, ratlankiai; tara, pakuotės.
Antrinio perdirbimo grupė, UAB pagrindinė veikla yra naudotų padangų surinkimas ir perdavimas perdirbimui Naudotų padangų surinkimas ir naudotų padangų perdirbimas visoje Lietuvoje Naudotų padangų utilizavimas Apmokestinamųjų gaminių, atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų išdavimas Naudotų padangų atliekų...
Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...

Rinkėjų apklausa: Baltarusijos prezidento rinkimus triuškinamai laimi A. Lukašenka 08-09 20:46
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laimi sekmadienį vykusius valstybės vadovo rinkimus, surinkęs beveik 80% balsų, rodo valstybinio transliuotojo "Mir" užsakymu sociologinių tyrimų...
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100%
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100% 08-09 19:35
Baltarusijoje vykstant prezidento rinkimams, prie daugumos balsavimo punktų Minske nusidriekė didžiulės eilės, o kai kuriuose jų rinkėjų aktyvumas jau viršijo 100%, skelbia Baltarusijos opozicinis...
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams 08-09 19:14
Savanoriams, kurie dalyvavo klinikiniuose vakcinos nuo koroanaviruso tyrimuose, bus sumokėta po 100.000 RUB, tai maždaug 1.150 Eur. Tai spaudos konferencijoje atskleidė viena iš savanorių Ana...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%