Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ekonovus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekonovus

Atsiliepimai apie UAB "Ekonovus"

Aplinką tausojanti bendrovė
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ekonovus"

Panevežio rajone perdirbamų pakuočių išvežimas tragiškas! Konteinerį išstūmiau iš vakaro, visą dieną stovėjo. Kitą dieną, vos pastebėjusi, kad neišvežtas, paskambinau, atsainiai atsakė, kad paklaus logistikos skyriaus, ką galima padaryti. Po 4 dienų atskambina ir bando mane įtikinti, kad nebuvau ištūmusi konteinerio. Ir žiemos metu pasityčiodama "parekomenduoja" išstumti iki sankryžos, t.y. iki plento - pilną konteinerį mažais ratukais man siūlo tįsti 500 metrų apsnigtu duobėtu žvyrkeliu! Noriu kitos įmonės!
Ekonovus darbuotojai padarė žalos mūsų įmonei, apgadino ir pavoge mums priklausantį daiktą. Ekonovus i skundą reagavo, pasakymu.kad galime kreiptis į policiją. Bet pasitarus su vadovu, nutaremė, kad negaišime laiko važinėjimams po komisartus, žalą įvertinome 250 eurų. Video medžiaga turime įrodančią padarytą nusikaltimą. Labai gėda!
Šioje įmonėje žmogiškumo ribų nerasta. Sutartyje nurodyta, kad konteinerį reikia išstumti prie važiuojamosios dalies nuo 7:30 val. 06-21 darbuotojas atvažiavo prieš 7:30, Econovus teigimu 07:27. Darbuotojas pamatęs, jog stumiame konteinerį prie važ. dalies, nors pats nuo kiemo buvo nuvažiavęs lėtai tik ~20 m. šūktelėjo "Nevežk to konteinerio aš nebesisuksiu", tad nejaugi sunku luktelėti 1 min., kai patį konteinerį būtume pristūmę jam iki mašinos ir išvežti tas šiukšles, kuomet ir taip veža tik 1 kartą per mėnesį. Absurdas. Econovus teigia, jog konteinerį reikia išstumti iki 7 ryto, tai gal tuomet ir sutartyje pradėkite rašyti tiesą, kad vėliau žmonėms nebūtų nesklandumų.
Kai tik šį įmonė tapo atsakinga už mūsú rajono tvarká (Viršuliškės), pas mus prasidėjo betvarkė. Visiškai neatlieka savo pareigú: žiema kelisi nevalyti - neįmanoma įvažiuoti/išvažiuoti iš kiemú, smėliu nieks nebarsto, o pas mus net nėra konteinerio smėliui; vasará žolė iki šiol nepjauta, turime surinkinėti erkes kas dien tik po lauko nuo gyvūnú ir vaikú. Visuose rajonuose jau yra šenauta, o mes gyvename kaip kaime.
Kada ekonovus šiukšliu vežėjas išmoks palikti konteinerius tvarkingai. Pastovei iš po jų reikia eiti iėškoti savo konteinerio.
Asta 2022-01-26 00:14:39
Econovus visiškai neatsakinga negerbianti savo vardo įmonė.Soduose konteinerius tempiame prie sankryžos, kad būtų patogu paimti.Sausio 20d.konteineris stovėjo ten jau nuo vakaro, visą parą, bet būtent tik mūsų vienų buvo neištuštintas.Vežėjai kažkodėl užfiksavo, kad nebuvo to konteinerio.Greičiausiai tiesiog apsižioplino, nepaėmė, kaltę suvertė mums patiems.Parašiau paaiškinimą, uždaviau klausimą -kodėl? Nusiunčiau mūsų namų kameros įrašą, kur matyti, kaip 19d.vakare vyras tempia konteinerius.Atsakė:įrodymų nepakanka!Košmaras.Visas mėnesio atliekas reikės talpinti į tą konteinerį.
Ir aš pritariu kad vežėjas tai kažkas baisaus. Juk jie važiuoja tais pačiais maršrutais ir atmintinai atsimena kur tie konteineriai stovi. Bet čia dar ne viskas, o kai iš po jų reikia eiti ieškoti kur tą konteinerį NUTIĖŠKĖ po išpilimo tai yra kažkas tokio.
Esam labai nepatenkinti aptarnavimu, kas mėnesį reikia skambinti ir priminti kad mums ne išveža šiukšlių.
IĮ Švara nuo A iki Z
2022-03-21 22:44:57 IP 28m906r9
Įmonė UAB Ekonovus neatsiskaito laiku su paslaugų tiekėjais. Direktorius Ramūnas Papinigis, Andrius Murnikovas tik žada ir nieko nedaro. Kai Vilniaus savivaldybė griebė juos už sniego nevalymą, jie kreipėsi pas mus, padėjome, sutarėme kad per 14 dienų apmokės sąskaitą. Vasario mėn pradžioje atlikti darbai, dar neapmokėti. Neatsako į el laiškus, o telefonu kalbinti, tik žada kad rytoj bus apmokėti. Nesusidėkite, neprasidėkite ir neteikite jiems paslaugų. Turiu sutartį, turiu darbų aktą pasirašytą, bet jiems geriau matyt tik žadėti, teks kreiptis į teismą.
Mes gyvename Lstuokos-Guceviciiaus gt Vilniuje, norime padekoti musu kiemsargei uz gerai priziureta aplinka.Zmones skundziasi, kad pas jos nevalytos gatves.slidu.O mes dziaugaiames, kad musu aplinka labai gerai priziureta, gatves nuvalytos, skveras, kur stovi musu mylima maza Baznytele, labai gerai priziurimas tiek vasara, o ypac ziema.Esame labai dekingi siai rupestingai, atidziai moteriai ir tariame jai nuosisrdu "Aciu"
Praėjusį rudenį mūsų gatvės kiemuose nebuvo renkamos šiukšlės. Kiekvieną kartą nešdama savo šiukšles į konteinerį, surenku pakeliui išmėtytas šiukšles - kiekvieną kartą prirenku maišelį. Ir vis kilo klausimas, kodėl mokame už kiemų tvarkymą Ekonovus įmonei, kai patys renkamės tas šiukšles.

Bet blogiausia situacija susiklostė šią žiemą. Nuo pat pirmo iškritusio sniego, šią žiemą NEI VIENO KARTO nebuvo valomas sniegas nuo laiptinės laiptų, nuo keliukų aplink namus, nuo važiuojamosios dalies kiemuose, NEI VIENO KARTO nebuvo barstoma druska ar smėlis ant apledėjusių laiptinės laiptų, ant keliukų, ant važiuojamosios dalies kiemuose...

Siaubas apėmė, kai pamačiau kaimyniniame name gyvenančią moterį, sėdinčią neįgaliojo vežimėlyje ir valančią nuvažiavimą nuo laiptinės laiptų kastuvu, barstančią smėlį...

Sakykite, kiek dar turi būti peržengiamos žmoniškumo ribos?? Kiek dar jūs lobsite iš mūsų mokamų pinigų??

Vilniaus miesto Viršuliškių gatvės gyventojai skambino į Ekonovus n kartų ir klausė, tai kada sulauksime mūsų kiemų priežiūros, už kurią mokame. Atsakymai būdavo: "Perduosime atsakingiems asmenims". Deja... Niekas nepasikeitė...

Kadangi, pagal išgales savo kiemo laiptus, šaligatvius valo kai kurie geros valios kaimynai, druską kelio barstymui už savo pinigus perka geros valios kaimynai, tad norime sužinoti: KODĖL Į SĄSKAITĄ GYVENTOJAMS YRA ĮTRAUKIAMAS MOKESTIS UŽ APLINKOS TVARKYMO DARBUS?

Reikalaujame arba tuojau pat sutvarkyti kiemus (nuskaldyti suledėjusį sniegą, pabarstyti laiptus ir takelius), arba IŠMINUSUOTI aplinkos tvarkymo darbus, nes JŲ NIEKAS NEVYKDĖ - JOKIŲ.
Ne valo šaligatvių ir kelio kiemuose, ne praeiti, nepravažiuoti (((
Per visa sausi kieme niekas ne dirbo (((((((((((((
Pritariu, kad tai bloga įmonė. Kelis kartus taip buvo, kad iškrato konteinerį, o trys maišiukai lieka (trečdalis konteinerio). Vyras paskutinį kartą kai atvažiavo, neiškentęs nulėkė pažiūrėt ar ir šį kartą liko maišų - akurat. Kai paklausė, kodėl nepatikrina ar viską iškratė (nes prieš tai dirbusi įmonė tikrindavo), atsakė, kad mes patys kalti, nes dedame šlapius maišus. Bet jiems nedaeina, kad konteineriai nėra sandarūs ir gali truputį prilyti, kad gali tiesiog prišalti. Ir šiaip neaišku kurią val. atvažiuos, kartais ryte atvažiuoja, kartais vakarop. Kažkaip be sistemos. Esame labai nepatenkinti. Gal tiesiog nedirbike, jei nesugebate.
Praejo jau 4savaites siuksles nevezamos, paskambinus aiskina, kad negali davaziuoti nors kelias nuo pagrindinio kelio link namo tvarkingas, siuksliu kruvos prie namu ateina laukiniai gyvunai ir drasko maisus, tenka i diena po kelis kartus surinkti isdraskytas siuksles, tai buvo paaiskinta darbuotojai, taciau ji i tai visai nesureagavo, imone kuri tvarko siuksles turetu rupintis aplinkos svara o ji i tai nekreipia demesio, ir jiems visai neidomu klausyti apie ju nesuriktas siuksles kurios yra draskomos ir issiskraido po visur!!!! Esu labai nusivilusi sios kompanijos darbu !!!!
Pati blogiausia įmonė. Kai pradėjo jie vešti, pradėjo dingti daigtai, viskas sulaužyta ir pastoviai paliekama betvarkė. O vaituotojai tai chamai, nemandagūs, pastoviai rėkia, jau net nebeturiu su jais kantrybės. Šiandien pasijutau darbe prie klientų pažėmonta, nes jau taip šnekėjo ir elgėsi, kad taip ir norėjosi iškviesti policiją ir parašyti parriškimą, gal po poros val belangįje susitupėtų. Kitose įmonėse tai mandagūs buvo. O econovus žemiausio lygio vairuotojai
Sekmadienį, spalio 17d į Varpų gatvę, Klaipėda važiavo ryte apie 8 val ir 11 val šiuklių surinkimo mašina. Visus konteinerius ištuštino, bet 14, 16 namo konteineriai liko pilni, net degtukų dėžutei nebėra vietos išmesti. Trukdo raudonas mikroautobusas LYE 283?Fotografuokite ir išrašykite jam baudas. Jis visada stovi, prilipęs prie konteinerio. Mes mokame už atliekų išvežimą, bet ne pirmas faktas, kad neišvežama dėl to vairuotojo trukdžių!
Klaun u team, :)))) kas darbinsis-bukite lb atsargus, sutartys chekinkit. Transport sedi- super džonis :))) with care.
Apgavikų kompanija. Skaičiuoja nesuprasi kaip, normalaus bendravimo ir adekvačių paaiškinimų nesulauksi
Kauno r. Domeikavos k. Plačioji g.
Šiukšlės nebetelpa į konteinerius, grafikai išvežimo sudaryti, bet niekas jų nesilaiko, būkite malonūs išveškite nes jau nadajiela ta betvarkė.
tragiška įmonė. Aptarnavimo kokybė nulinė, jokie terminai negalioja.
Esame pasibaisėję aptarnavimo kokybe. Įmonė naudojasi monopoline padėtimi Kauno rajone, nes tik jie pristato atliekų rūšiavimui konteinerius. Savo konteinerio laukiame vis dar nuo 2021-03-17, t. y. beveik 4 mėnesius. Mielai nesinaudotume jų paslaugomis, jei situacija neįpareigotų. Tragedija...
Už neatlikta darbą neturi rašyti saskaitų, bet dar turėtu patys žmonės prisiteisti moralinę žalą. Ką jau kalbėti apie sodus.
Šviesos g. 5 -Kovo 11-osios g.41 kieme išmėtytos vėjų šiukšlės, todėl kad žmonės neturi kur jų išmesti. Konteineriai visada tiek pripildyti, kad tenka šiukšlės palikti prie jų. Jūsų įmonė akcentuoja šiukšlių rūšiavimą, tačiau nepajėgia jų išvežti laiku. Kyla klausimas, kaip mums rūšiuoti???Už ką gyventojai moka pinigus? Be to, akcentuojate tai, kad jeigu nerūšiuosime, turėsime mokėti daugiau. Kaip siūlome jums tai daryti??? Kodėl už jūsų neatliktą darbą turime mokėti daugiau????Atkreipkite dėmesį į mūsų pastabas! Jeigu nieko nesikeis, teks kreiptis į teismą.
Sveiki, skroblų g. 15-17 kieme. Labai apdairiai išpylami ir numetami konteineriai, bet kaip numeta ir išvažiuoja, negana to kaimynui buvo išdaužyta žibintas automobilių jūsų darbuotojo dėka, prieš gerą mėnesį kitam automobiliui buvo perbrauktas automobilio visas šonas, autimobiliai stovi tvarkingai, antru atveju buvo surastas kaltinininkas. Gal kažkaip galėtų atlikti tą darbą kruopščiau, ar kiekvieną kartą po jų turim eiti i lauką ir statyti tvarkingai konteinerius. Už ką mes mokame pinigus jums???????
Sveiki, noriu pranešti apie šios įmonės vissiškai apatišką požiūrį į klientus ir savo teikiamų paslaugų nevykdymą. Neišvežus šiųkšles, prisiskambinti į šią įmonę neįmanoma. Parašius el. paštu užklausimą gavome gražų atsakymo paruoštuką, kurio mintis traktuojama tarp eilųčių "eikit lauk ir nekvaršinkit galvos". Niekam neįdomu, kaip šiūkšles mėnesį kaupti, turint mažutį konteinerį iki kito išvežimo. Gal kas patarsit kur kreiptis? Gal į Aplinkos ministeriją?
Gavau skolos sąskaitą, nors patys paprastu sąskaitų siųsti nesiteikia.Prisiskambinti neina, savo mokėtojo kodo nežinojau, kiek mokėt dar reikia irgi nežinau.Kazkokia nesąmoningai kontora, sunervino..
Sveiki. Norių pranešti, kad nuo 2021-01-11 iki 2021-01-13 neišveža popieriaus Šviesos g. 7 ir Šviesos g 19 Grigiškės.
Labai atsibodo dėl šiukšlių išvežimo grafiko netikslumo. Pastoviai ta pati istorija ir problema. Pastoviai nebegali Econovus vežėjai atvažiuoti laiku pagal grafike nustatytą laiką. Pastoviai iš konsultantų atsakymai, kad dėl blogo kelio nebevažiavo (iki mūsų nedavažiuoja). Aš nesu valstybė, savivaldybė, ar seimas, kuris paims ir pasidarys kelią. Neprižiūri savivaldybė kelio. Yra kita išeitis, kitas gretima einantis kelias, kuriuo galima atvažiuoti. Kiek jau buvo sakyta, rašyta, surinkti gyventojų parašai ir rezultato jokio, kelias neprižiūrimas. Buvome priversti pasistatyti konteinerį, už jį mokėti rinkliavos mokestį, o šiukšlės nėra pasiimamos. Pastoviai reikia rašinėti, prisiskambinti irgi yra be galo sunku. Ką daryti, niekas neaišku. Labai atsibodo........
Sigita Kymantienė
2020-11-27 14:02:12 IP 28ma28p6
Labai nemalonu, jai reikia pripažinti, jig ši įmonė nori dirba, nori ne.Klausimas Kauno raj.savivaldybei.Ar bus pakeista kita įmonė, kuri laikysis nustatyto grafiko?
Sveiki, žinokite jau 3menesi, man neužklijuoja konteinerems nr, vis žada žada bet nieko, tai ir nieks neveža šiukšliu, turiu omeni antrines žaliavas ir stikla.Skambinu jums kas savaite vis žada bet deja nera rezultatu, labai esu nusivylus tokiu nerupestingu požiuriu
Pasakykite mums, kaip atidaryti geltonąjį konteinerio dangtį/ Visi konteineriai jau užpildyti liko tik du tušti. Vieno juo dangtis užblokuotas. Tai vyksta pastoviai. Tas pats liečia ir pirmą konteinerį!Nežinome iš kur jus renkate savo darbuotojus, bet didesnio cinizmo me nesame mate. Juk darbuotojai puikiai supranta, kad dangčio atidaryti nesugebės niekas, nei vyras, nei moteris. Begėdžiai, renkatės pelną iš mūsų sumokėtų mokesčių ir rodote spektakuliarią nepagarbą. Gėda solidžiai įmonei.
Vilnius, Rodūnios kelias g. 26, rugpjūčio 24 d. 9.35 val.
Labas rytas
Makūlatūra paskutinį kartą buvo išvežta birželio 29 d. kiek buvo skambinta, vis žadėta kad išveš, sakyta, kad liepa buvo išvežimas -nors me jo nematėme, žadėjo rugpjūčio 20 d. NEJAUGI I NUOTRAUKOJE PANAŠU, KAD ŠIUKŠLĖS IŠVEŽAMOS ?
Vilniaus gyventoja
2020-08-13 13:11:18 IP 29mbb6e2
Baisus aptarnavimas - šiukšlės nevežamos laiku - prišiukšlina aplinkui kai ištuština konteinerius ir nesutvarko !!!!
Siaubingas aptarnavimas. šiukšlės pagal grafiką turi būti vežamos kiekvieną dieną, o realiai veža du kartus per savaitę ir tai nevisada. savavališkai buvo pakeitę šiukšlių išvežimo grafiką ir sumažinę išvežimų skaičių iki dviejų kartų per savaitę. negana to paskambinus teigė, jog mes gyventojai patys to norėjome. grafikas buvo atstatytas tik kreipusis i savivaldybę. šiukšlių neišvežimo priežastimi visada nurodoma, kad konteineris nebuvo išstumtas į paėmimo vietą, bet jau daug kartų buvo šnekėta, kad čia daugiabutis (daugiabutis senamiestyje, o konteineris mažiukas) ir niekas konteinerio niekur neišstuminėja, tuo labiau retkarčiais, kai išveža, tai jiems netrukdo neišstumtas konteineris. kiek kartų skambinta situacija pasitaiso geriausiu atveju kelioms dienoms, po to vėl kol nepriminsi niekas neišveš. klaida padaryta, kad mes sumokejome už metus į priekį. jei priklauso šiukšles išvežti kasdien, o išveža du kartus per savaitę, tai aš manau tik už tai ir turime mokėti. konsultanto atsakymas yra, kad tiesiog privalome mokėti nustatytą kainą ir nesvarbus mano argumentas, kad paslauga nesuteikiama kaip priklauso.
Ponai, neišvežate buitinių atliekų. Prašymus išvežti ignoruojate, kiek galima prašyti.
Menisi neks negali su mumis susisekti. nors prasimas pateiktas.Baisi betvarke
a*******i, Išsivežė konteinerį ir dar atsiuntė sąskaita, tel niekas nekekia, prisiskambinti beviltiška, gerai kad ir atėmė Kauno raj. Dabar veža Kauno švara, super.
Vilniau"Juventos"gimnazija
2020-06-01 10:44:50 IP 2e7r023h
Labai esu nusivales Ekonovus, skambinu prašau jau ketvirta savaitės atsakymas vienas konteineris neišstumtas. Gimnazija turi didžiulę teritoriją ir niekad nereikėjo nieko stumdyti. Gal kas patars kokių priemonių imtis nes prokalbei su konsultantais nepadeda
Vilmantas Vaščiūnas
2020-05-03 18:15:09 IP 2ju3l0q8
Kaimelio 17, Fabijoniškėse, Vilniuje, trečią savaitę neišvežamos šiukšlės, prašome imtis veiksmų.Už paslaugas sumokėta už visus 2020 metus!!!
Ir vėl niekas neveža šiukšlių pikta darosi kai visas kaimas būna išvežtas o iki mūsų nedavaziuoja už ką aš pinigus moku prisegu nuotrauka kur važiuoti jei vairuotojai nezino
Tilto g 15B antri stragnai. Priekulės sen Klaipėdos rajonas!!!
Ilona Volochovič
2020-04-09 15:05:03 IP 5jr3a5em
Pagaliau !!! Siuksles isveztos. Labai didelis aciu konsultantei Editai.
Išvežkit šiukšles.kitaip bus atvežtos ir sudėtos prie jūsų kontoros durų.
Ilona Volochovic
2020-04-03 13:42:22 IP 5jr3a5em
Nuo 2020.02.06 siuksles adresu Savanoriu 182c Vilnius neisvezamos!!!! skambinti pradejom kovo men. Konsultantai zadejo, kad siuksles isvez KETVIRTADIENI..., dabar man smalsu kuri???? 2020, 2021 metais??????? 2020.04.03 paskambinus, konsultante buvo nemandagi, nekompetetinga. Gal ir as kalbejau pakeltu tonu, bet kada yra toks abejimgumas ir net nenoras kalbeti..Naujas pazadas 2020.04.06 isvez....LABAI LAUKSIU!!!!!!!!!!!
Siuksliu jau daugiau negu menesi nieks neisveza. Skambiname i call centra, o vis pazadai, <siandien isvesim, rytoj, jusu konteineris ne vietoje, kur jus randates>. Pazadai pazadais, bet uz kokias paslaugas turime moketi? Jokiu paslaugu nesuteikiate
jonas 2020-03-16 12:07:17
Dėmesio individualių namų savininkams Vilniaus mieste: Sąmoningai pastoviai yra prirašomi šiukšlių išvežimo svoriai.Paprastas pavyzdys: pastačius tuščią konteinerį, fiksuojama, kad šiukšlių buvo 12kg. nors iš tikro, kaip minėjau, buvo 0kg.Taigi atkreipkite dėmesį, nes nuo to priklausys kitų metų mokėjimas už šiukšlių išvežimą.
Tikrai taip ir yra.
Ekonovus prasiskoline vezejam. Bukit atsargus nemoki imone
Kaip jums prisiskambiti, nekas nenori kelti telefona, tiesiog ignoroja skambucius. Konteinerai stovi pilni, niekas neatvaziuoja, kur mes gyvenam?...auuuuuuuu
Įmonės darbuotojai išmetė maišus su šiuklėmis į mišką. Jie teršia gamtą!

Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...
Velstida
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Vilkmergės g. 48, Antakalnio III k., LT-20101 Ukmergė.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Velstida - sparčiai auganti įmonė, užsiimanti medienos atliekų perdirbimu ir medžio anglies gamyba. Priimame visas medienos atliekas - medžio masyvą , baldus , presuotų drožlių plokštes , medžio plaušo plokštes, pjuvenas, dulkes, kelmus, medines griovimo atliekas, jas kruopščiai išrūšiuojame, perdirbame ir...
Omecha
Specializuoti pramoniniai įrengimai

Adresas: J. Basanavičiaus al. 26-20, LT-50273 Kaunas.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; antrinės žaliavos; gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; technologinė įranga.
PRAMONĖS SRITYS Pramoniniai įrengimai; Technologinės linijos; Omecha yra pramoninio projektavimo ir gamybos įmonė, veikianti specializuotų pramoninių įrengimų kūrimo ir gamybos srityse. Mes palaikome glaudžius ryšius su klientais ir padedame įgyvendinti jų svarbiausius projektus. Sprendimai pritaikyti ne tik...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Besibaigiantys 2022 metai nepagailėjo saugumo iššūkių tiek stambioms įmonėms, tiek smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV), dar sykį paskatindami ieškoti sprendimų informacijos saugumui didinti...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Google 97,60 -1,23%