VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ekonovus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekonovus

Atsiliepimai apie UAB "Ekonovus"

Aplinką tausojanti bendrovė
Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ekonovus"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
tragiška įmonė. Aptarnavimo kokybė nulinė, jokie terminai negalioja.
Atsakyti
Esame pasibaisėję aptarnavimo kokybe. Įmonė naudojasi monopoline padėtimi Kauno rajone, nes tik jie pristato atliekų rūšiavimui konteinerius. Savo konteinerio laukiame vis dar nuo 2021-03-17, t. y. beveik 4 mėnesius. Mielai nesinaudotume jų paslaugomis, jei situacija neįpareigotų. Tragedija...
Atsakyti
Už neatlikta darbą neturi rašyti saskaitų, bet dar turėtu patys žmonės prisiteisti moralinę žalą. Ką jau kalbėti apie sodus.
Atsakyti
Šviesos g. 5 -Kovo 11-osios g.41 kieme išmėtytos vėjų šiukšlės, todėl kad žmonės neturi kur jų išmesti. Konteineriai visada tiek pripildyti, kad tenka šiukšlės palikti prie jų. Jūsų įmonė akcentuoja šiukšlių rūšiavimą, tačiau nepajėgia jų išvežti laiku. Kyla klausimas, kaip mums rūšiuoti???Už ką gyventojai moka pinigus? Be to, akcentuojate tai, kad jeigu nerūšiuosime, turėsime mokėti daugiau. Kaip siūlome jums tai daryti??? Kodėl už jūsų neatliktą darbą turime mokėti daugiau????Atkreipkite dėmesį į mūsų pastabas! Jeigu nieko nesikeis, teks kreiptis į teismą.
Atsakyti
Sveiki, skroblų g. 15-17 kieme. Labai apdairiai išpylami ir numetami konteineriai, bet kaip numeta ir išvažiuoja, negana to kaimynui buvo išdaužyta žibintas automobilių jūsų darbuotojo dėka, prieš gerą mėnesį kitam automobiliui buvo perbrauktas automobilio visas šonas, autimobiliai stovi tvarkingai, antru atveju buvo surastas kaltinininkas. Gal kažkaip galėtų atlikti tą darbą kruopščiau, ar kiekvieną kartą po jų turim eiti i lauką ir statyti tvarkingai konteinerius. Už ką mes mokame pinigus jums???????
Atsakyti
Sveiki, noriu pranešti apie šios įmonės vissiškai apatišką požiūrį į klientus ir savo teikiamų paslaugų nevykdymą. Neišvežus šiųkšles, prisiskambinti į šią įmonę neįmanoma. Parašius el. paštu užklausimą gavome gražų atsakymo paruoštuką, kurio mintis traktuojama tarp eilųčių "eikit lauk ir nekvaršinkit galvos". Niekam neįdomu, kaip šiūkšles mėnesį kaupti, turint mažutį konteinerį iki kito išvežimo. Gal kas patarsit kur kreiptis? Gal į Aplinkos ministeriją?
Atsakyti
Gavau skolos sąskaitą, nors patys paprastu sąskaitų siųsti nesiteikia.Prisiskambinti neina, savo mokėtojo kodo nežinojau, kiek mokėt dar reikia irgi nežinau.Kazkokia nesąmoningai kontora, sunervino..
Atsakyti
Sveiki. Norių pranešti, kad nuo 2021-01-11 iki 2021-01-13 neišveža popieriaus Šviesos g. 7 ir Šviesos g 19 Grigiškės.
Atsakyti
Labai atsibodo dėl šiukšlių išvežimo grafiko netikslumo. Pastoviai ta pati istorija ir problema. Pastoviai nebegali Econovus vežėjai atvažiuoti laiku pagal grafike nustatytą laiką. Pastoviai iš konsultantų atsakymai, kad dėl blogo kelio nebevažiavo (iki mūsų nedavažiuoja). Aš nesu valstybė, savivaldybė, ar seimas, kuris paims ir pasidarys kelią. Neprižiūri savivaldybė kelio. Yra kita išeitis, kitas gretima einantis kelias, kuriuo galima atvažiuoti. Kiek jau buvo sakyta, rašyta, surinkti gyventojų parašai ir rezultato jokio, kelias neprižiūrimas. Buvome priversti pasistatyti konteinerį, už jį mokėti rinkliavos mokestį, o šiukšlės nėra pasiimamos. Pastoviai reikia rašinėti, prisiskambinti irgi yra be galo sunku. Ką daryti, niekas neaišku. Labai atsibodo........
Sigita Kymantienė
2020-11-27 14:02:12 IP 28ma28p6
Atsakyti
Labai nemalonu, jai reikia pripažinti, jig ši įmonė nori dirba, nori ne.Klausimas Kauno raj.savivaldybei.Ar bus pakeista kita įmonė, kuri laikysis nustatyto grafiko?
Atsakyti
Sveiki, žinokite jau 3menesi, man neužklijuoja konteinerems nr, vis žada žada bet nieko, tai ir nieks neveža šiukšliu, turiu omeni antrines žaliavas ir stikla.Skambinu jums kas savaite vis žada bet deja nera rezultatu, labai esu nusivylus tokiu nerupestingu požiuriu
Atsakyti
Pasakykite mums, kaip atidaryti geltonąjį konteinerio dangtį/ Visi konteineriai jau užpildyti liko tik du tušti. Vieno juo dangtis užblokuotas. Tai vyksta pastoviai. Tas pats liečia ir pirmą konteinerį!Nežinome iš kur jus renkate savo darbuotojus, bet didesnio cinizmo me nesame mate. Juk darbuotojai puikiai supranta, kad dangčio atidaryti nesugebės niekas, nei vyras, nei moteris. Begėdžiai, renkatės pelną iš mūsų sumokėtų mokesčių ir rodote spektakuliarią nepagarbą. Gėda solidžiai įmonei.
Vilnius, Rodūnios kelias g. 26, rugpjūčio 24 d. 9.35 val.
Atsakyti
Labas rytas
Makūlatūra paskutinį kartą buvo išvežta birželio 29 d. kiek buvo skambinta, vis žadėta kad išveš, sakyta, kad liepa buvo išvežimas -nors me jo nematėme, žadėjo rugpjūčio 20 d. NEJAUGI I NUOTRAUKOJE PANAŠU, KAD ŠIUKŠLĖS IŠVEŽAMOS ?
Vilniaus gyventoja
2020-08-13 13:11:18 IP 29mbb6e2
Atsakyti
Baisus aptarnavimas - šiukšlės nevežamos laiku - prišiukšlina aplinkui kai ištuština konteinerius ir nesutvarko !!!!
Atsakyti
Siaubingas aptarnavimas. šiukšlės pagal grafiką turi būti vežamos kiekvieną dieną, o realiai veža du kartus per savaitę ir tai nevisada. savavališkai buvo pakeitę šiukšlių išvežimo grafiką ir sumažinę išvežimų skaičių iki dviejų kartų per savaitę. negana to paskambinus teigė, jog mes gyventojai patys to norėjome. grafikas buvo atstatytas tik kreipusis i savivaldybę. šiukšlių neišvežimo priežastimi visada nurodoma, kad konteineris nebuvo išstumtas į paėmimo vietą, bet jau daug kartų buvo šnekėta, kad čia daugiabutis (daugiabutis senamiestyje, o konteineris mažiukas) ir niekas konteinerio niekur neišstuminėja, tuo labiau retkarčiais, kai išveža, tai jiems netrukdo neišstumtas konteineris. kiek kartų skambinta situacija pasitaiso geriausiu atveju kelioms dienoms, po to vėl kol nepriminsi niekas neišveš. klaida padaryta, kad mes sumokejome už metus į priekį. jei priklauso šiukšles išvežti kasdien, o išveža du kartus per savaitę, tai aš manau tik už tai ir turime mokėti. konsultanto atsakymas yra, kad tiesiog privalome mokėti nustatytą kainą ir nesvarbus mano argumentas, kad paslauga nesuteikiama kaip priklauso.
Atsakyti
Ponai, neišvežate buitinių atliekų. Prašymus išvežti ignoruojate, kiek galima prašyti.
Atsakyti
Menisi neks negali su mumis susisekti. nors prasimas pateiktas.Baisi betvarke
Atsakyti
a*******i, Išsivežė konteinerį ir dar atsiuntė sąskaita, tel niekas nekekia, prisiskambinti beviltiška, gerai kad ir atėmė Kauno raj. Dabar veža Kauno švara, super.
Vilniau"Juventos"gimnazija
2020-06-01 10:44:50 IP 2e7r023h
Atsakyti
Labai esu nusivales Ekonovus, skambinu prašau jau ketvirta savaitės atsakymas vienas konteineris neišstumtas. Gimnazija turi didžiulę teritoriją ir niekad nereikėjo nieko stumdyti. Gal kas patars kokių priemonių imtis nes prokalbei su konsultantais nepadeda
Vilmantas Vaščiūnas
2020-05-03 18:15:09 IP 2ju3l0q8
Atsakyti
Kaimelio 17, Fabijoniškėse, Vilniuje, trečią savaitę neišvežamos šiukšlės, prašome imtis veiksmų.Už paslaugas sumokėta už visus 2020 metus!!!
Atsakyti
Ir vėl niekas neveža šiukšlių pikta darosi kai visas kaimas būna išvežtas o iki mūsų nedavaziuoja už ką aš pinigus moku prisegu nuotrauka kur važiuoti jei vairuotojai nezino
Tilto g 15B antri stragnai. Priekulės sen Klaipėdos rajonas!!!
Atsakyti
Ir vėl niekas neveža šiukšlių pikta darosi kai visas kaimas būna išvežtas o iki mūsų nedavaziuoja už ką aš pinigus moku prisegu nuotrauka kur važiuoti jei vairuotojai nezino
Ilona Volochovič
2020-04-09 15:05:03 IP 5jr3a5em
Atsakyti
Pagaliau !!! Siuksles isveztos. Labai didelis aciu konsultantei Editai.
Atsakyti
Išvežkit šiukšles.kitaip bus atvežtos ir sudėtos prie jūsų kontoros durų.
Ilona Volochovic
2020-04-03 13:42:22 IP 5jr3a5em
Atsakyti
Nuo 2020.02.06 siuksles adresu Savanoriu 182c Vilnius neisvezamos!!!! skambinti pradejom kovo men. Konsultantai zadejo, kad siuksles isvez KETVIRTADIENI..., dabar man smalsu kuri???? 2020, 2021 metais??????? 2020.04.03 paskambinus, konsultante buvo nemandagi, nekompetetinga. Gal ir as kalbejau pakeltu tonu, bet kada yra toks abejimgumas ir net nenoras kalbeti..Naujas pazadas 2020.04.06 isvez....LABAI LAUKSIU!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Siuksliu jau daugiau negu menesi nieks neisveza. Skambiname i call centra, o vis pazadai, <siandien isvesim, rytoj, jusu konteineris ne vietoje, kur jus randates>. Pazadai pazadais, bet uz kokias paslaugas turime moketi? Jokiu paslaugu nesuteikiate
Atsakyti
jonas 2020-03-16 12:07:17
Dėmesio individualių namų savininkams Vilniaus mieste: Sąmoningai pastoviai yra prirašomi šiukšlių išvežimo svoriai.Paprastas pavyzdys: pastačius tuščią konteinerį, fiksuojama, kad šiukšlių buvo 12kg. nors iš tikro, kaip minėjau, buvo 0kg.Taigi atkreipkite dėmesį, nes nuo to priklausys kitų metų mokėjimas už šiukšlių išvežimą.
Tikrai taip ir yra.
Atsakyti
Ekonovus prasiskoline vezejam. Bukit atsargus nemoki imone
Atsakyti
Dėmesio individualių namų savininkams Vilniaus mieste: Sąmoningai pastoviai yra prirašomi šiukšlių išvežimo svoriai.Paprastas pavyzdys: pastačius tuščią konteinerį, fiksuojama, kad šiukšlių buvo 12kg. nors iš tikro, kaip minėjau, buvo 0kg.Taigi atkreipkite dėmesį, nes nuo to priklausys kitų metų mokėjimas už šiukšlių išvežimą.
Atsakyti
Kaip jums prisiskambiti, nekas nenori kelti telefona, tiesiog ignoroja skambucius. Konteinerai stovi pilni, niekas neatvaziuoja, kur mes gyvenam?...auuuuuuuu
Atsakyti
Įmonės darbuotojai išmetė maišus su šiuklėmis į mišką. Jie teršia gamtą!
Atsakyti
Įmonės darbuotojai meta pilnus šiukšlių maišus į mišką. Ar tai socialiai atsakinga įmonė?
Atsakyti
Aptarnavimas Kauno mieste tiek paslaugos atžvilgiu, tiek personalo profesionalumo - SIAUBINGAS. Susisiekus ir paprašius paaiškint kodėl neaptarnaujama laiku pagal sutartyje apibrėžtas sąlygas, tonas nepatenkintas, nemandagus, ypač logistės vadovės Renatos. Tas pats kartojasi ištisai, tikrai vertėtų susimąstyti dėl darbuotojų kompetencijos dirbti jam pavestą darbą.
Atsakyti
Klaipėdos r, Priekulės sen, stragnu II k tilto g. 15B niekas neveža plastmasės šiukšlių nuo sausio pradžios skambint tris kartus pažadėta išvesti bet deja, niekas neveža o po paskutinio karto paaiškino kad konteineris neistumtas nors konteineris stovi visa mėnesį prie kelio net nebežinau kur kreiptis kad sureaguotu, pridedu nuotrauka vietos
Atsakyti
Klaipėdos r, Priekulės sen, stragnu II k tilto g. 15B niekas neveža plastmasės šiukšlių nuo sausio pradžios skambint tris kartus pažadėta išvesti bet deja, niekas neveža o po paskutinio karto paaiškino kad konteineris neistumtas nors konteineris stovi visa mėnesį prie kelio net nebežinau kur kreiptis kad sureaguotu, pridedu nuotrauka vietos
Atsakyti
parduodantys antrines zaliavas atidziai skaitykite sutarties 3 prieda. Hitrai irase punkta, kad uz makulaturos sutvarkyma patys turesite susimoketi!!!
Atsakyti
Nuo 2019.11.27 dar vis neišvežtos šiukšlės iš meistrų 9, skambinant tvirtina operatoriai, kad šiukšlės yra išvežamos kiekvieną penktadienį, bet dėja jau 7-ta savaitė kaip neišvežta. kitą savaitę jau bus 2 mėnesiai. EKONOVUS bankrutavo?
Atsakyti
Salininkų 51 šiukšlės dar stovi....
Vilnius.
Atsakyti
Sveiki.Gruodzio10d.Siuksles pačios nejuda...Ką darysime?Kada bus tas pirmadienis ar penktadienis?Kodėl nieks nenori paaiškinti...ar turi ši organizacija vadovą....kodėl visi tyli?Du kart šiandien skambinau.Pirmas atsakymas išvesim po pietų, antras gal ryt,.
Tai KADA?
T
Atsakyti
Sveiki...skambinu jum kiekviena diena.........siuksles stovi.grafiko nieks nesilaiko...vairuotojai nezino kelio, konsultantas pareiskia kad neprivaziuojama teritorija---dziungles.......visus metus siuksles vezem, o dabar uzaugo kelias...juokinga ir nesuprantama...juk miestas.....skambinau ir siandien-issiaiskinsim.................kada?Kas atsitiko su jusu personalu?kodel taip yra? ATSAKYKIT i KLAUSIMA.
Atsakyti
Sveiki.......Esu labai nusivyles jusu darbu--jau 4-a savaite niekas nesiruosia isvezti siuksliu.Paskutinis buves isvezimas lapkricio 15d.Po to nutarta pakeisti isvezimo diena neinformavus is penktadienio i pirmadieni---siuksles liko.........Po atsiprasymo skambinejau visa savaite nuo 2d.iki6 gruodzio....kasdien vis buvo zadama atsiusti automobili istaisyti vadinamos technines klaidos-VELTUI.-niekas nesiteike pasirodyt.Galiausiai atejo gruodzio 9d.sekantis isvezimas pagal nauja grafika-TYLA..........Kaip suprasti????????//kiek dar laukti?Pinigai tai mokami.......ju nieks negrazins uz neatlikta darba, o nervai........
Atsakyti
Nuo gruodžio mėnesio Ekonovus turėjo pradėti tvarkyti atliekas centrinėje Vilniaus dalyje. Praėjo 5 dienos, tačiau bent visame Žvėryne nevežamos atliekos. Visur krūvos prie konteinerių. Į pranešimus nereaguoja. Laimėjot konkursą, bet neturite mašinų ir žmonių?
Atsilupėliai
Rūta Varankienė
2019-12-02 15:29:28 IP 2e7r584p
Atsakyti
Laba diena. Kodėl neišvežamos buitinės atliekos Margavos kaime, Karmėlavos seniūnijoje, Kauno raj. Tuomet atvežkite papildomus konteinerius šiukšlėms dėti. Už neišvežimą manau pinigų nereikės mokėti.
Pagarbiai,
Rūta Varankienė
Atsakyti
Kryžiokų sodai..., atliekos neišvežamos, "neranda" konteinerio pastatyto gatvėje prie tvoros, 6 metus konteineris toje pačioje vietoje stovi.
Atsakyti
Jau mėnesį Jūsų įmonės vairuotojai ne gali išvežti šiukšlių. Jau dvi savaites kiekvieną dieną skambinu kad išvežtų šiukšles, bet jokio rezultato. Užtat sąskaitas ateina laiku, bet kodėl turiu mokėt už paslaugą kurios negaunu!
Šimašoido draugams
2019-10-09 17:56:42 IP 28m87hvi
Atsakyti
Nesuprantu kaip tokie šūdarankiai išvis gali valdyti tokio tipo įmones. Kai tik šitie klounai laimėjo Verkių sen. kraštą aptarnaut, taip stebuklingai masiškai pradėjo šiukšlių maišai plyšt!!! Rajonai skęsta nuo pilnų konteinerių! Esmė ta, kad “econovus” grybagalvių kontora tiesiog neveža šiukšlių dėl bbž kas kart dkirtingų priežasčių, ko pasekoje per didelis maišo svoris ir gabaritai neleidžia nesuplėšius maišo išmesti šiukšlių! Ai ir spėkit gi kam priklauso tie plyšę maišai :D?? Nuostolius siulo pasidengti patiems gyventojams :D
Atsakyti
Savaitę neišvežamos šiukšlės, turėjo būti išvežtos šeštadienį, sako "mašina sugedo ", žadėjo išvežti antradienį, bet jau trečiadienio popietė, o šiukšlių nemažėja.
Ar ir vėl mašina kalta, nejau visam Vilniuje viena šiukšliavežė ?.ar vairuotojai kelio neranda
Atsakyti
Laba diena, 09.17d. neišvežtos buitinės atliekos Vilniuje Ožkinių sodų 2-oji g. Nr.33. Kreipiausi į UAB "Econovus". Gavau atsakymą, kad automobilis neįvažiuoja į mano akligatvį. Manau, kad taip ieškoma priežasties pasiteisinti, nes 15 metų kiek išvežami konteineriai tokio atvejo nebuvo, juo labiau, kad keliai soduose nesusiaurėjo.
Atsakyti
Laba diena, rugsėjo 17d. neišvežtos buitinės atliekos, adresas : Ožkinių sodų 2-oji g. Nr. 33.
Informuokit kodėl neišvežta ir kada bus išvežta?
Atsakyti
Neišvežamas popieriaus konteineris. Dvi dienos bandau telefonu išsiaiškinti - ar tai ne užregistravo ar tai mašina sugedusi... 08.28 ir 09.11 buvo (ir tebėra) konteineris padėtas. Buitinės atliekas išveža...

Taip pat rekomenduojame

Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...
Antrinio perdirbimo grupė
Padangų atliekų surinkimas ir perdirbimas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; komunalinės paslaugos; padangos, ratlankiai; tara, pakuotės.
Antrinio perdirbimo grupė, UAB pagrindinė veikla yra naudotų padangų surinkimas ir perdavimas perdirbimui Naudotų padangų surinkimas ir naudotų padangų perdirbimas visoje Lietuvoje Naudotų padangų utilizavimas Apmokestinamųjų gaminių, atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų išdavimas Naudotų padangų atliekų...
Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Panevėžio "Linas" kol kas negali tęsti pasitraukimo iš biržos procedūrų
Panevėžio "Linas" kol kas negali tęsti pasitraukimo iš biržos procedūrų 07-30 19:44
Panevėžio tekstilės bendrovė "Linas" kol kas negali tęsti pasitraukimo iš "Nasdaq" Vilniaus biržos procedūrų, nes Lietuvos bankas (LB) atidėjo oficialaus pasiūlymo, kurio metu akcijas galėtų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Nokia 6,05 +4,13%
Ford 14,39 +3,82%
Wells Fargo 46,50 +2,18%
Harley-Davidson 39,82 +2,08%
Keurig Dr Pepper 34,95 -1,08%
Pfizer 42,79 -1,52%
Humana 430,75 -2,28%
Facebook 358,32 -4,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1834,57 -0,85%
Anglis 129,97 +21,42%
Varis 9631,50 -5,22%
Ryžiai 466,00 -5,48%
Kava 4,24 +3,16%
Dujos (JAV) 3,23 +11,76%
Benzinas 2,17 +2,36%
Cukrus 0,73 +2,82%