Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ekoliumenas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ekoliumenas

Atsiliepimai apie Ekoliumenas, UAB

Geros šviesos namai
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Ekoliumenas, UAB

Užsakymą pateikėme viename iš Kauno salonų balandžio mėnesį. Numatomas pristatymas buvo įvardintas už mėnesio - gegužę. Prekėa buvo pristatomos dalimis. Deja, paskutinės prekės buvo pristatytos tiktai rugpjūčio pabaigoje. Būtų džiugu, jei patys pardavėjai galėtų pranešti apie numatomus vėlavimus ir pateikti konkretų laiką, kada prekės bus pristatytos. Mūsų atveju, teko patiems skambinėti, klausinėti ir vykti į ofisą ieškoti užsilikusių prekių. Nusivylėme.
Su sekančiu kartu stengsiuos apeiti šią kompaniją. Kaune konsultantai nepajudinami, ko paklausi -to negausi (turbūt atlyginimą mokate už tai, kad atėjo į darbą atsėdėti, o ne atidirbti klientams), o dar rašotote, kad atėjus į parduotuvę konsultantai padės jums išsirinkti tinkamiausius šviestuvus patalpose, kas visiškai nepanašu....
Egidijus 2019-07-26 14:02:51
Esu nusivyles.Pirkau internetu sviestuva.Atsiunte - viskas tvarkoj, naujas, nenaudotas. Tik paskui isaiskejo, kad lemputes nedega.Sudetos perdegusios, senos, matosi, kad naudotos. Zemas lygis, geriau butu visai neideje, tai buciau pagalvojes, kad ir neprikauso.Darykit isvadas ar gera kompanija.
Sveiki, gerb. Egidijau,

dėkojame už išsakytą problemą. Prašau patikslinkite užsakymo nr. ir atsiųskite informaciją info@ekoliumenas.lt, arba el.paštu nurodytu Jūsų užsakymo sutartyje. Gamintojai visada komplektuoja naujas lemputes. Jei šiuo atveju taip nėra, pakeisime naujomis.

Jei prie gaminio specifikacijos buvo nurodyta, kad lemputės nėrą komplektuojamos, tokiu atveju atsiprašome už sandėlio klaidą, kad įdėjo Jums papildomas lemputes.

Linkėjimai,
UAB Ekoliumenas kolektyvas
Vilniaus ekoliumeno parduotuvės požiūris yra tragiškas. Tris kartus iš jų pirkau prekes, nei vieną kartą prekė, kurią jie pažadėjo pristatyti per 2-3 darbo dienas nebuvo pristatyta. Greičiausias pristatymas įvyko per 2 savaites ir tai reikėjo skambinėti kiekvieną dieną ir klausti "Ar jau gavote?". Kiekvieną kartą paskambinus, gauni atsakymą " Tuoj patikrinsiu ir perskambinu" lauki dieną ir skambini pats dar kartą.
Gerb. Kliente (IP 78.61.244.130),

dėkojame už pastabą. Šiuo metu mūsų el.parduotuvėje prie kiekvienos prekės yra nurodytas jos likutis mūsų salonuose. Jei turime galimybę, nurodome prekių likutį tiekėjų sandėliuose. Jei tiekėjas neturi prekės sandėlyje ir Jūs neturite galimybės laukti kol prekė bus pagaminta, visada stengiamės pasiūlyti alternatyvą.

UAB Ekoliumenas kolektyvas
Nuvyle, uzsakeme internetu, apmokejome, laukeme tris men. ir vis dar buvo - negalime garantuoti, kad pristatysime, atejo ruduo, tamsus metas ir tikedami pazadais gauti sviestuvus, sedime su tamsiu kiemu. Bent tiek, kad pinigus grazino, bet kas is to... Pirksime tik pas tuos, kas turi vietoje, kad ir paprastesnius variantus, su tokia uzsakomaja prekyba nuolat tenka nusivilti.
Pirkau du šviestuvus internetu, kuriais esu labai patenkintas. Dalykiškas, malonus bendravimas, puiki komunikacija pristatant prekes. Ačiū šauniai ekoliumeno komandai!
Valdas
Mano patiko Ekoliumeno šviestuvų salonas, esantis Vilniuje, Lukšio g., nes renkantis sieninį šviestuvą buvo didelis analogų pasirinkimas, patrauklios kainos ir greitas užsakymo įvykdymas. Vadybininkas Darius išmanė savo darbą.
Gerb. Alfai,

dėkojame už mums skirtą laiką ir pastebėjimą. Mums nepavyko tiesiogiai su Jumis susisiekti ir tiksliai išsiaiškinti situaciją. Salonuose ir sandėliuose esantys kiekiai yra nurodyti el. parduotuvėje. Gali pasitaikyti situacija, kad klientas užsako didesnį kiekį, nei tuo metu yra nurodyta sandėlyje, tokiu atveju prekę reikalinga pristatyti iš gamintojo ir tai užtrunka ilgiau.

Su geriausiai linkėjimais,
UAB Ekoliumenas kolektyvas
ATSARGIAI! Pirkau per jų internetinę parduotuvę šviestuvus. Apmokėjau išankstinę sąskaitą. Po dviejų sav. pats paskambinau pasidomėti kada galiu tikėtis sulaukti savo pirkinio.. išaiškėjo, kad jie jų net neturi, nors svetainėje buvo nurodyta, kad yra sandėlyje. Susitarėme, kad kitą dieną perskambins. Praėjus trims dienoms pats paskambinau. Pasirodo jie dar negavo jokio atsakymo iš gamintojo. Vėliau pareiškė, kad jie turi pilną teisę produktą pristatyti per 30 dienų nuo apmokėtos sąskaitos. Pirmą kartą susidūriau su tokiu absurdu..

Pataupykit savo nervus ir apeikit aplinkui šią š*******o kontorą.
Neįtikėtinai nemalonus Vilniaus parduotuvės konsultantas! Jau iš šono pamačius kaip bendravo su klientais vyras pasakė, kad gal einame iš šitos parduotuvės. Vis tik padariau klaidą ir dar bandžiau domėtis šviestuvu.... Išėjome ir nemanau, kad dar grįšime.

pirkau stalinį šviestuvą internetu. Ačiū p. Kristinai, daug padėjusiai, patarusiai, maloniai bendravusiai! Šviestuvu esame patenkinti, tik parsinešti iš paskirstymo punkto buvo sunku, nes pokuojant nepagalvota apie tai, už ko paimti tą didelę dėžę. Na, o neštis glėbyje, kaip kad teko, patys suprantate...

Visiems Jums gražių ateinančių Švenčių, gerų sumanymų ir darbų.

Milda
Ingrida Skardžiuvienė
2017-04-13 12:35:14 IP 2e7r405u
Nuoširdžiai dėkinga Babilono Ekoliumeno darbuotojui (tamsiaplaukiui vaikinukui) už profesionalius patarimus, paslaugų aptarnavimą renkantis ir perkant šviestuvą.
Rūta 2016-11-05 12:12:05
Profesionalūs darbuotojai, išmanantys technines charakteristikas ir galintys patarti. Platus skoningų ir modernaus dizaino šviestuvų pasirinkimas. Rekomenduoju negaišti laiko kitur ir iškart vykti į Elektroliumeną. Beje interneto svetainėje taip pat pateiktas visas asortimentas su variacijomis ir kainomis, patogu išsirinkti.
Gerb. Rūta,

ačiū už gerus žodzius.

Tomas Vileikis 2016-09-08 14:23:52
Noriu padėkoti Ekoliumenui (Vilnius), kurie išsprendė mano problemą, nors patys nė kiek neprisidėjo prie šios problemos atsiradimo. O jei tiksliau, tai problemą sukėlė kitas šviestuvų salonas Vilniuje, kuris pasiskelbė "atstovu", bet po to paaiškėjo, kad "ne visai". Taigi, žemiau istorija, kuri parodo puikų Ekoliumenas darbuotojų požiūrį į klientą ir ne mažiau nuostabų aptarnavimą.
Viskas prasidėjo tuomet, kai sugalvojome pasikeisti šviestuvus. Reikėjo 4 vienodų "bra" šviestuvų. Radome tokius Ekoliumene ir dar vienoje vietoje. Kainos panašios, tad pabandėme juos greitai nusipirkti ten, kur jų tiesiog buvo. Ir vieni ir kiti skelbėsi, kad yra gamintojo atstovai. deja, Ekoliumene nebuvo reikiamo kiekio (tik 1) ir jie sąžiningai pasakė, kad be rudens nebus. Kitame salone buvo 4, todėl visus kartu ir nusipirkome. Tačiau bekabindami sudaužėme stikliuką ir aišku nuvažiavome pas pardavėjus, kad gautume kitą. Deja, po įvairiausių peripetijų, paaiškėjo, kad stikliukas bus "labai negreit" ir "labai nepigiai", galbūt net pigiau nusipirkti visą lempą, bet lempos jie neturi, o bus ji "labai negreit" ir "labai nepigiai". Žinojome, kad minimum viena lempa yra Ekoliumene ir "pigiai" bei "dabar". Nuvažiavome į Ekoliumeną ir paaiškinome situaciją. Rezultate gavome stikliuką (ne lempą) ir nemokamai... Nes gamintojas ar Ekoliumenas taiko tokias sąlygas produkcijai (nebesiaiškinome, buvome tiesiog patenkinti)... Lempa šviečia, stikliukas sveikas, mes patenkinti. Kitą kartą geriau lauksime, bet pirksime pas tikrus atstovus - Ekoliumeną, o ne kažkur kitur ir tikrai turėsime mažiau važinėjimų ir problemų, net jei jos kiltų, nes, kaip paaiškėjo, Ekoliumenas puikiai sprendžia visas iškilusias situacijas. Beje tai jau ne pirmas mano "santykis" su šiuo salonu ir visuomet tik teigiamas.

išvada : norite mažiau problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų - perkate Ekoliumene. Dar kartą AČIŪ.
Gerb. Tomai,

dėkojame už tokį nuoširdų atsiliepimą.

Gerb. Justina,

ačiū už skirtą laiką aprašyti mūsų aptarnavimo kokybę. Atsiprašome už susidariusią situaciją ir stengsimės ateityje pasitempti.

UAB Ekoliumenas kolektyvas
Norėčiau atkreipti dėmesį į neprofesionalų ir labai atmestiną aptarnavimą "Ekoliumeno" salone Vilniuje: įmonės interneto svetainėje išsirinkau šviestuvą, kurį norėjau pamatyti "gyvai" įsigyti. Ir nors internete nurodoma, jog šviestuvas - tinkamas vonios kambariui, vis tik paklausiau darbuotojo, ar tikrai taip. Man buvo atsakyta, kad palaukčiau, nes dabar yra užsiėmęs su kitais klientais. Laukiau 40 minučių :) Galiausiai, darbuotojui atsilaisvinus buvau informuota, jog jo darbo laikas baigėsi! Atkreipus dėmesį, jog jis pats liepė laukti, galiausiai gavau atsakymą, jog šviestuvas vonios kambariui nepritaikytas. Ar čia normalu? Ar toks tyčiojimasis iš klientų (aka "aptarnavimas") yra priįmimo į darbą "Ekoliumeno" Vilniaus salone būtinoji sąlyga?
Gerb. Pauliau ir Laura,

dėkojame už išsakytas pastabas dėl mūsų salono darbo.

Jūsų minimu laikotarpiu buvo didelis klientų srautas, dėl šviestuvų pardavimo sezoniškumo, todėl ne visada sekėsi greitai aptarnauti klientus, o dėmesio norėjosi skirti visiems. Jūsų minimas gamintojas dėl gamybos apkrovimo nespėjo gaminti šviestuvų. Šiuo metu jau turime daugiau darbuotojų ir tokių situacijų ateityje mažės. Atsiprašome dėl Jūsų patirtų nepatogumų.

UAB Ekoliumenas kolektyvas
Iš Ekoliumeno pirkau keletą kartų Kaune ir vieną kartą Vilniuje. Esu labai nepatenkintas Vilniaus skyriaus darbu. Šviestuvą užsakiau prieš 3 savaites. Buvo pažadėta, kad šviestuvas bus pristatytas į parduotuvę per 1-2sav. Iki šiol niekas neskambina ir į skambučius neatsiliepia. Parašiau laišką, taip pat jokių žinių. Beje, šviestuvo gamintojas Gaudrė. Ką reikia veikti tris savaites perkeliant šviestuvą iš vienos vietos Lietuvoje į kitą? Ir kam tie telefonai skirti, kuriais niekas neatsiliepia. Teks gaišti savo laiką važiuojant aiškintis į parduotuvę. Ko gero paskutinis apsipirkimas Ekoliumene.
Likome abstulbe siandiena del aptarnavimo - berniukas bendravo su klientais, ir pasake mums neturintis laiko :)
Nezinojome, kad parduotuveje kas pirmi tas aptarnauti :D
Sveiki. Apsilankiau jusu parduotuveje panevezyje babilone2. Likau tikrai nustebinta sviesiaplaukes pardavejos. Kai iejau i parduotuve ji sedejo uz staliuko net nesikele, snekuciavosi laiminga telefonu ir ji patraukus man garsiai persimainius pasake piktai net nepriejus" ko norite?!" Nei pasisveikinimo, nei atsikele. Na tikrai klientu nelaukia, likau apstulbus, klientai pasiplepejimus telefonu trugdo. Pasakiau nieko, o ji vel su sypsena plepet toliau telefonu pradejo. Na o as iskart ir isejau. Savo pinigu ir laiko negadinsiu tokioje parduotuveje kur neatrenka darbuotoju sugebanciu bendrauti su klientais, dirbti savo darbo.
Aurelija Ruibyte
2014-11-18 09:39:41 IP 28m9voku
Labai tikrinkite prekes, kurias perkate Ekoliumene. Aš 2 kartus gavau neveikiatį šviestuvą- palaukiau 2, 5 mėn., 2 kartus meistrui mokėjau už pakabinimą-nukabinimą ir vežinėjau prekę pirmyn-atgal.3-čią kartą niekas jau nesiūlė šviestuvo keisti į veikiantį- arba gražina pinigus, arba patys remontuoja, paklausus, ar skirsis vietoje remontuoto ir originalaus "a la" belgiško šviestuvo kaina, sužinojau, kad šviestuvams negalioja daužto Ferrari dėsnis! Pakeis transformatorių ir viskas!Remontavom patys ir paaiškėjo, kad problema visai ne transformatoriuje! Firma neverta nei Jūsų laiko, nei nervų.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
UAB "ENERGY GREEN"
Led apšvietimas

Adresas: Algirdo g. 46, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; importas; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „Energy Green“ – 2010 metais įkurta įmonė, užsiimanti LED apšvietimo sprendimų projektavimu, gamyba, montavimu bei didmenine ir mažmenine LED šviestuvų, LED juostų, aliuminių LED profilių ir jiems skirtų komponentų prekyba. Pagrindinis įmonės tikslas - pasiūlyti klientams unikalius sprendimus taupaus apšvietimo...
Elektros taupymo sprendimai
ECOLIGHT

Adresas: Didlaukio g. 94-22, LT-08332 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; elektros instaliacijos darbai; gamyba; šviesos sistemos, šviestuvai.
2009 metais įsteigta pramoninių šviestuvų gamykla ECOLIGHT (UAB "Elektros taupymo sprendimai") yra įsikūrusi Linksmakalnio miestelyje, Kauno rajone. ECOLIGHT yra socialinė įmonė ir įdarbina žmones su negalia. Mūsų produkcija yra parduodama daugiau kaip 17 pasaulio šalių įskaitant Vokietiją, Slovėniją, Lenkiją...
Vilniaus Ejotra
Natūralios šviesos šviestuvai

Adresas: Kirtimų g. 11A, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
NATURALAUS APŠVIETIMO SISTEMOS Natūralios šviesos šviestuvai, skirti taupyti energiją. Šviestuvai kuriais prekiaujame yra modernus energijos taupymo sprendimas. Šviestuvai (šviesos tuneliai) dieną šviesdami nenaudoja elektros energijos (esame oficialus Solatube® šviesos tunelių atstovas Lietuvoje). Nedideli...
Kaufmann Electric
Didmeninė prekyba pramoniniais LED šviestuvais

Adresas: Žemaičių g. 36-2, LT-44174 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; elektros dalys ir įranga; importas; šviesos sistemos, šviestuvai.
LED šviestuvų bei lempų didmeninė prekyba - pagrindinė UAB „Kaufmann Electric”veikla. Specializuojamės šviestuvų bei lempų, skirtų visuomeninės ir pramonės pastatų apšvietimui prekyba didmeniniais kiekiais. Be to, mes tiekiame pagalbinius produktus tokius kaip T8 liuminescencines ir LED lempas. Bendrovė veikia...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus 09-18 17:27
Spalio 3 d. "Sotheby’s" aukcione Londone bus pristatytas britų menininko Banksy nutapytas paveikslas "Devolved Parliament", vaizduojantis bendruomenių rūmuose posėdžiaujančias šimpanzes...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%