VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eizos mokymo centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eizos mokymo centras

Atsiliepimai apie Eizos mokymo centras, UAB

Eizos vairavimo mokykla, Laivavedžių kursai

EIZOS MOKYMO CENTRAS
Parašyk savo nuomonę apie Eizos mokymo centras, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labai rekomenduoju instruktorių Tomą Žemgulį. Nuo pat pirmos pamokos supratau, jog tai puikus instruktorius, vien iš pirmo įspūdžio supratau jog tai atsidavęs ir rimtas instruktorius. Labai nuoširdžiai dirbantis savo darbą, labai kantrus, neskubina daryti pratimų, tad į pamokas ateidavau be jokių baimių. Labai daug informacijos susako kiekvieną pamoką tai pamokos lieka begalo turiningos ir naudingos. Pastebi kiekvieną smulkmeną, kurių net nežinojau, kad darau blogai tai išmoko praktiškai iki tobulumo:). Pačiam teko keisti kelis instruktorius, tai supratau, kad tokius nuoširdžius ir atsidavusius intruktorius labai sunku rasti, prieš jį jau buvau prie pasidavimo ribos, bet šis intruktorius tirkai užmotyvavo, kad rankų nuleisti nereikia ir regitra buvo iškart išlaikyta.
Atsakyti
Labai noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai! Ypatingai instruktoriui Donatui.

Šioje VM dirba linksmi instruktoriai. Vairavimo pamokos neprailgs, dėl pačių instruktorių susitapatinimo su tavimi. Visada gali rasti bendrą kalbą, kuri moka numalšinti jaudulį. Jie taip pat moka išlikti ramus, žino naujųjų vairuotojų tiklsus. Naujos technologijos, galų galiausiai Youtube video informacijos, kurios padeda įsivaizduoti galutinį pravažiavimą.

Mano instruktorius Donatas, buvo kažkas kitokio. Per pačias pirmas pamokėles labai pergyvenau. Nors ir reikėjo imti papildomų pamokų, bet regitra iš 3 karto IŠLAIKYTA!!! Kiek daug kelio nueita kartu. Instruktorius Donatas viską tiklsiai ir kuo plačiau išaiškindavo, skatindavo mokytis teorijos, pastebėdavo kas sunkiau sekasi, todėl liepdavo (gal per griežtai pasakyta), siūlydavo labiau įsigilinti. Manau, pravažiavome visus maršrutus, kiekvieną maršrutą tiksliai išaiškino. Nors ir buvau, , apleidusi” visą tai, nes jau tikrai tikėjau, kad neišlaikysiu, bet daviau sau šiek tiek laiko, pailsėjau, atsigavau…ir pasiryžau vėl parašyti. Priėmė atgal vėl šiltai. Neneigsiu, buvo ir ašarų, ir nervų. Bet dabar, kai rankose laikau teises, visa tai atrodo verta ir netikra. Todėl didelį AČIŪ tariu instruktoriui Donatui, kad išmokė nepasiduoti, siekti savo tiklso, kad pamatė ir gilindavosi į mano klaidas, kad net vakarais rasdavo laiko pravažiavimui, kad vėl, , po pertraukos” galėjau būti šios VM mokinė. Dabar su tiek informacijos galiu būti pavyzdinga ir nieko nebijanti vairuotoja! Naujas klevukas kelyje vien tik šios VM ir instruktoriaus Donato dėka!
Gabrielė Rimkutė
2023-03-18 12:59:03 IP 2juc9pbc
Atsakyti
Mokiausi pas instruktorių Donatą. Buvau labai maloniai nustebinta jo begaliniu palaikymu ir pasitikėjimu. Praktikos pamokos su šiuo instruktoriumi visada būdavo vertingos, informatyvios ir, be abejo, daug išmokančios. Esu visa širdimi dėkinga Donatui, jog mane išmokė atidžiai ir tvarkingai vairuoti, ir įveikti Regitrą. ????
UAB EIZOS MOKYMO CENTRAS
2023-03-07 12:28:00 IP 2fc3m725
Atsakyti
Ande 2023-03-07 12:02:59
Gaidys, o nemokykla. Jokio mandagumo ir supratingumo su besimokančiu vairuot: ne gana to, kad instruktorius šaukia ant mokinio, tačiau dar ir įžeidinėja bei sudaro absoliučiai toksišką aplinka. Jau ne vienas mokinys yra iš jų pabėgęs ir perėjęs į kitą mokyklą. O nepaisant viso to, tai patys instruktoriai su mokyklinėm mašinom važinėja gatvėj ne itin pavyzdingai. Absoliučiai niekam nerekomenduoju šios vairavimo mokyklos, kuri pati apie save rašo gerus atsiliepimus internete. Klaipėdoj yra daug daug daug geresnių VM, kur dirba tikri tos srities profai.
Laba diena, nuoširdžiai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir sieksime kaip įmanoma greičiau atsižvelgti į visas parašytas pastabas.
Atsakyti
Gaidys, o nemokykla. Jokio mandagumo ir supratingumo su besimokančiu vairuot: ne gana to, kad instruktorius šaukia ant mokinio, tačiau dar ir įžeidinėja bei sudaro absoliučiai toksišką aplinka. Jau ne vienas mokinys yra iš jų pabėgęs ir perėjęs į kitą mokyklą. O nepaisant viso to, tai patys instruktoriai su mokyklinėm mašinom važinėja gatvėj ne itin pavyzdingai. Absoliučiai niekam nerekomenduoju šios vairavimo mokyklos, kuri pati apie save rašo gerus atsiliepimus internete. Klaipėdoj yra daug daug daug geresnių VM, kur dirba tikri tos srities profai.
Atsakyti
Esu labai patenkinta Eizos mokymais ir rekomenduoju kitiems ???? Instruktorius Donatas labai pasistengė išugdyti puikius vairavimo įgūdžius ir padėjo pasiruošti egzaminui. Labai norėjau išsilaikyti vairuotojo teises ir dabar esu laiminga tai padariusi. Esu dėkinga už tokį profesionalų darbą!
Atsakyti
Lieku dėkinga Eizos Vairavimo mokyklai mokyklai ir instruktoriui Donatui už pagalbą ir palaikymą nepasiduoti ir toliau siekti tikslo. Visada padėjo, paaiškino ir niekada nepaliko nevilty. Nuoširdus, draugiškas žmogus su nuostabia širdimi, kantrus, visada paaiškins kas neaišku, nešauks padarius klaidą. Išmokė atpažinti savo klaidas, tobulėti ties geresniu rezultatu ir nepamiršti kodėl užsibrėžiau tokį tikslą išlaikyti. Didžiausia rekomendacija - Eizos mokykla ir Instruktorius Donatas!
Atsakyti
Didelis ačiū, instruktoriui Donatui, už kantrybę, pastangas ir malonų bendravimą bei klaidų taisymą paruošiant mane vairavimui. Rekomenduoju! Nors visko kokybiškai išmokti ir nepavyko per duotą pamokų skaičių, tačiau pasiėmus papildomas pamokas Regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!
Atsakyti
Noriu nuoširdžiai padėkoti eizos vairavimo mokyklos instruktoriui Gintarui.Kantrumas, ramumas, profesionalus išaiškinimas, palaikymas ir padrąsinimas.Jo dėka, šiandieną džiaugiuosi žaliu lapuku☺️Ačiū Gintarai.
Aistė Vilkienė
2023-02-21 20:32:34 IP 12em5bb6
Atsakyti
Begalo noriu padėkoti Eizos vairavimo mokyklai už tokias pastangas, beprotiškai ačių Eimantui už kantrybę ir kad tiek daug išmokino :) Regitra įveikiau iš pirmo kart ???? o nors atrodė kad ilgai keliausiu, bet mokyklair instruktorius padarė savo išmokė viska ❤️Labai puiki mokykla rekomendacijos 100proccc :)
Atsakyti
Nuo pirmos teorijų pamokos, iki regitros praktinio vairavimo egzamino išlaikymo, praėjo 3 mėnesiai! Džiaugiuosi išsirinkusi VAIRAVIMO INSTRUKTORIUS DOVYDAS EIZA vairavimo mokyklą Klaipėdoje! Stiprus teorinių ir praktinių žinių pamatas, padėjo šią kelionę užbaigti sklandžiai ir greitai! Labiausiai noriu padėkoti Donatas Misevicius! Už kantrybę, padrąsinimą, nuoširdų ir draugišką bendravimą bei profesionalumą, be jo pagalbos nebūtų taip greitai pavykę.. Sekmės ir kantrybės kitiems!
Atsakyti
Esu be galo patenkinta pasirinkusi šia vairavimo mokykla. Ypač didelis ačiū instruktoriui Donatui už jo kantruma, visus padrasinimus ir pastabas, išsamiai ir suprantamai paaiškinta informacija!
Atsakyti
Esu labai patenkinta Eizos vairavimo mokykla.????
Pradžioje mokinausi kitoje vairavimo mokykloje, tačiau teko nusivilti. Perėjus į Eizos vairavimo mokykla tikrai labai daug naujo sužinojau ir išmokau. Instruktorius Donatas - labai puikus instruktorius, viską aiškiai ir išsamiai išdėsto ir paaiškina kur buvo padarytos klaidos ir ką reiktų tobulinti. Kelias link teisių tikrai buvo sunkus, tačiau su puikiu instruktoriumi viskas yra įmanoma. Donatas pilnas kantrybės ir visada skatina nepasiduoti kad ir kaip būtų sunku ir atrodo kad viskas yra neįmanoma.
Labai džiaugiuosi kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą ir turėjau puikų Instruktorių - Donatą!????
Atsakyti
Mano kelias link vairuotojo pažymėjimo, prasidėjo beveik prieš metus. Mokykliniai pravažiavimai buvo turbūt sunkiausia dalis. Darydavau tikrai nemažai klaidų ir viskas tik per mano neatidumą. Tačiau, jei ne vairavimo mokyklos EIZA instruktorius Donatas, turbūt iki šiol jas ir daryčiau. Iš kur tiek kantrybės pas žmogų, tikrai nesuprantu. Nei karto nepakėlė balso, viską išaiškindavo kaip priklauso. Niekada pravažiavime nebuvau pasijutus nejaukiai, visada į pravažiavimus eidavau su nuotaika. Todėl didžiausias AČIŪ mano instruktoriui Donatui. Jei ne Jūsų palaikymas, turbūt senai būčiau pasidavus ir toliau važinėjus autobusais. ????
Atsakyti
Esu labai patenkinta su Eizos vairavimo mokykla ir visiems rekomenduočiau mokintis išskirtinai čia.

Visų pirmą, pasirinkau šią mokyklą dėl galimybės mokintis Teorija nuotolinių būdų. Užsienio dirbantiems asmenims kaip aš, buvo organizuotas dalyvavimas pamokuose realų laikų, kur galima buvo net tik matyti ir girdėti prezentacijų pristatymą, bet ir užduoti klausimus, jeigu kažkas neaišku. Teorijos mokytojas įdomiai pristato mokslo medžiagą, naudojant gerą humoro jausmą.

Palyginus su kitais, Eizos mokykla neatsilieka nuo šiuolaikinių technologiju. Pavizdžiui, yra daug papildomos informacijos jų YouTube portale, daug Regitros maršrutų pravažiavimų su mokiniais.
Lygiai kaip ir mašinos, kurie pasirinktos atsižvelgdami į Registrą. Mano praktiką buvo atliekama su KIA, panašią į tą, su kurią teko laikyti egzaminą.

Svarbiausia tai zmones. Aministracijoje dirba labai palaikiantis ir supratingi moteris. O kompanija jiems palaiko mieliausias šuniukas.
Instruktorius Donatas - išskirtinai auksinis žmogus. Visą laiką papildomai analizuoja ir tobulina savo mokimo strategiją tam, kad surasti optimaliausią būdą perduoti visas žinias savo mokiniams. Taip pat duoda papildomą Teoriją, kurį labai padėda greičiau suprasti visus vairavimo įpatumus ir padėda greitai reaguoti kelyje.
Vairavimas nėra man natūralus dalykas. Tiesą sakant, niekas šeimoje manęs nemokindavo ir dėl to teko pradėti nuo nulio. Taigi, dariau labai daug kvailų klaidų.
Instruktorius Donatas yra kantrybės įsikūnijimas. Negaliu patikėti, kad po visų mano pridarytų nesąmonių, Jis ne vieno karto nebuvo pakelės balso ar sakęs kažką nemandagaus. Labai palaikiantis ir pasiruošęs dėl kiekvieno mokinio žengti papildomą žingsnį! Apskritai, labai malonus ir nuoširdus žmogus, su kuriom visada įdomiai padiskutuoti.

Esu be galo dėkinga šiai mokyklai ir instruktoriui Donatui! ????
Atsakyti
Noriu padėkoti savo puikiam mokytojui Donatui???? ačiū už didžiulę kantrybę mokinant mane vairavimo subtylybių, už palaikymą bei padrąsinimą kai to tikrai reikėjo???????????? Ačiū!❤️
Armanda Stankutė
2022-12-02 19:42:45 IP 2i23u3sg
Atsakyti
Puiki mokykla pradėti savo vairavimo kelią! Visi instruktoriai bei vadyba visuomet bus laimingi galėdami kažkuom padėti ir niekada sunkiomis akimirkomis, kai jau norisi pasiduoti, neleis tau to padaryti ir drąsins tave žengti toliau į priekį:) aš dėkoju savo instruktoriui Donatui už jo kantrybę ir tikėjima manimi iki paskutinių minučių. Ačiū už visus patarimus kurie padėjo man pasiekti savo tikslo☺️
Atsakyti
Geriausios rekomendacijos Eizos mokyklai. Labai faini žmonės:) Mano kelias buvo ilgas, laikiausi teises kitoje mokykloje, dažnai norėjau viską mesti, bet pasiemusi papildomų pravažiavimų Eizos mokykloje, man pagaliau pavyko! Vairavau su Dovydu Eiza, labai malonus ir šiltas žmogus, labai nuramina, visada pagiria, išmokina to ko nemoki, ar nežinai. Labai ačiū Eizos vairavimo mokyklai:))
Atsakyti
Teorija 1
Mokyklinis 1
Regitra 2
Didelis ačiū Eizos mokyklai už suteiktus pravažiavimus, teorijos pamokas ir profesionalius instruktorius, o ypač kantriam instruktoriui Donatui Misevičiui. Teises išsilaikiau per 4mėn.
Atsakyti
Nors šis kelias pareikalavo daug streso, kiekvienas žingsnis šiame kelyje buvo naujas išbandymas, kuris reikalavo pasitikėjimo. Tačiau nekuomet nebuvo minties nuleisti rankų, nes turėjau patį geriausią instruktorių Donatą Misevičiu. Jis ne tik išmokė susidraugauti su automobiliu ir jį valdyti, bet svarbiausia buvo ramstis, kurio be galo reikėjo šiame kelyje. Kiekvieną pamoką pasitikdavo su šypsena, su ja išlydėdavo ir iš pamokos. Kiekvieną pamoką rasdavo įkvepiančiu žodžių, visuomet išliko kantrus, o svarbiausia su humoro jausmu. Kad ir kokioje situacijoje tekdavo atsidurti ji tapdavo eiline humoro doze. Didelis didelis AČIŪ
Atsakyti
Rekomenduoju visiem kas norit išmokti vairuoti rinkitės eiza
Didelis ačiu instruktoriui Eimantui, malonu kai šalia instruktoriaus gali jaustis kaip šalia gero draugo jokios įtampos jokios baimės, viska labai puikiai išmokino dar karta ačiuu Eimantuii !
Atsakyti
Sunki ir ilga mano kelionė buvo, bet Donato dėka pagaliau man pavyko!!???? Didelis AČIŪ, Tau, už kantrybę, už žinias, kurias moki perteikti taip paprastai ir suprantamai, už begalinį palaikymą ir skatinimą nenuleisti rankų ir judėti į priekį!!! ❤️ Dar kart Ačiū, už šitą mūsų kalnuotą kelią kartu!!! ????❤️ Pačios geriausios rekomendacijos instruktoriui Donatui Misevičiui!!❤️
Atsakyti
Geriausios rekomendacijos vairavimo mokyklai Eiza. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Didžiausias dėkui vairavimo instruktoriui Donatui Misevičiui. Šis žmogus tikras savo srities specialistas, visada patars, padės, palaikys jus, ir neleis nuleisti rankų bei pasiduoti. ❤️
Livija Kasmauskytė
2022-11-09 20:35:13 IP 2ju3kq2o
Atsakyti
Geriausia mokykla!! Mano kelionė buvo gana ilga. Atėjusi čia, papildomiems pravažiavimams, supratau, jog nieko nemoku :D Bet instruktorius Donatas kantriai su manim dirbo, mokė mane ir tikėjo manimi labiau, nei aš pati savimi <3 Po kiekvienos nesėkmės vėl mane stumdavo į priekį, kol galiausiai ir aš pati pradėjau savimi tikėti ir man pavyko! Visiems rekomenduoju šią mokyklą!
Atsakyti
Šiandien islaikiau vairavimo egzaminą, , Regitroje ", ???? Mano kelias link tikslo buvo ilgas ir nelengvas. Mokiausi pas instruktoriu Donata ???? jis yra nepaprastas mokytojas o mokytojas kuris tikrai išmano savo darbą. Esu labai dėkinga šiam mokytojui už pamokas, už visas žinias, jis pats geriausias ????????????❤️ Ir tikrai islaikysite jej ne šiandien tai rytoj ????. Visada po nesėkmių kai galvojau kad viskas, man nepavyks Donatas visada palaikydavo, padrasindavo ir sakydavo nepasiduok tau pavyks jis tikėjo manim ir tik jo pagalba aš pagaliau šiandien galiu džiaugtis ☺️???????????? Ačiū jums labai.???????? Jūsų mokykla IN THE BEST ☺️????
Eizos vairavimo mokykla ????
Atsakyti
1 teorija
1 mokyklinis
2 regitra

Galiu padėkoti tik Eizos vairavimo mokyklai, o ypač instruktoriui Donatas Misevicius, kuris kantriai ir instruktyviai padėjo įveikti visas kliūtis, dėl šios priežasties viską išsilaikiau per ~4 mėnesius. ????

Pažymėjimą pagamino per 4 darbo dienas
Atsakyti
Pati geriausia vairavimo mokykla Klaipėdoje, kas renkasi mokyklą, rekomenduoju tik šią! Ypac vairavimo instruktorių Donatą Misevičių!????
Atsakyti
Visi rekomendavo Eizos mokykla, ciklas tęsis ir aš taip pat ją rekomenduosiu. Instruktorius Donatas Misevičius buvo labai kantrus, ramiai viską išaiškindavo, kartodavo tą patį penkis kartus iš eilės, kol suprasdavau. Stengdavosi padėti kaip tik įmanoma. Visados manimi tikėdavo, neleisdavo nusiminti ir jo dėka išlaikiau Regitroje iš pirmo karto. Belekoks ačiū Donatui, už stiprų palaikyma iki pat finišo galo. <3
Atsakyti
Labai džiaugiuosi išsirinkusi šią vairavimo mokykla, pačios didžiausios rekomendacijos! Nors mano kelionė link teisių buvo sunki ir ilga, bet pagaliau ji įveikta. Didžiausios padėkos vairavimo instruktoriams Vaidotui ir Donatui, už kantrybę ir palaikymą. Atėjau niekada nesėdėjus prie vairo, nieko nesuprantanti ir labai bijanti vairuoti, bet puiki šios vairavimo mokylos komanda man padėjo įveikti visas baimes. Tik pradėjusius mokytis vairuoti, skatinu nepasiduoti, visiškai pasitikėti savimi ir eiti iki galo, nes visus tikslus galima pasiekti, jeigu turėsi noro ir įdėsi daug pastangų!! ❤
Veronika Jefremenko
2022-09-17 11:20:54 IP 2g5vdhok
Atsakyti
Labai rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą ir dėkoju instruktoriui Donatui už kantrybę, geras ir kokybiškas pamokas. Esu be galo laiminga, kad pasirinkau būtent jį! Labai nuoširdūs žmogus, kuris visada tavimi tiki ir neleidžia pasiduoti ????❤️
Atsakyti
Super mokykla, nuo nulio neturedamas jokiu ziniu apie vairavima sugebejau pasiekti savo tikslo ir tapti pilnaverciu vairuotoju. Didelis aciu instruktoriui Donatui Miseviciui, kad suteike visas man reikiamas zinias, niekada nepasidave ir kovojo su manim iki galo!
Regina Šimkuvienė
2022-09-05 11:31:33 IP 28mbsonr
Atsakyti
Nuoširdus ačiū!!!!????instruktoriui Gintarui už kantrybę, kantrybę ir palaikymą vairavimo kursų metu.
Atsakyti
Labai rekomenduoju instruktorių Rimantą! Man išmokti sekėsi itin sunkiai, pakeičiau ne vieną mokyklą, bet viskas pasikeitė, kai sutikau būtent šį instruktorių, jeigu ne Jis- niekada nebūčiau įgijusi teisės vairuoti!
Atsakyti
Mano kelionė teisių link buvo įdomi, bet tuo pačiu labai baisi, kadangi viskas buvo visiškai nauja. Viskas prasidėjo nuo vairavimo mokyklos paieškos. Ir šioje vietoje esu labai dėkinga draugui, kuris rekomendavo, , Eizos varavimo mokyklą". Tik įėjusi pasikonsultuoti ir paklausti rūpimų klausimų į šią mokyklą supratau, kad niekur kitur ir nereikėjo eiti, nes čia viskas TOBULA! Personalas malonus, rūpestingas, padrąsinantis ir tikintis tavimi. Teorija mokytis ir laikyti nebuvo baisiausia, o dar kai mokytojas atsidavęs savo darbui ir dirba iš širdies, tai malonu jo ir klausyti. Išlaikius teorija žinojau, kad po to prasidės pravažiavimai. Pravažiavimų aš bijojau labiausiai, kadangi buvau tas žmogus, kuris nebuvo gyvenime sėdėjęs prie vairo ir nežinojau kaip kas vyksta.
Labiausiai dėkinga esu savo instruktoriui Donatui Misevičiui, kuris viską aiškindamas ne po vieną ir ne po du kartus įaiškino. O per pamokas jaučiausi lyg važiuodama su draugu. Rūpestingas, pasitikintis tavimi, kantrus, tikintis ir svarbiausia, tai kad palaiko tave iki pat finišo tiesiosios. Tai žmogus, kuriam negaila savo laiko. Rekomenduoju, , Eizos vairavimo mokyklą" ir instruktorių Donatą Misevičių❤
Atsakyti
Visiems rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą. Šiandien išsilaikiau vairavimo egzaminą ir už tai tariu didelį ačiū vairavimo instruktoriui Donatui Misevičiui už nuostabias pamokas ir palaikymą.
Atsakyti
Prieš pat laikant egzaminą pravažiavau 3 valandas su mokytoju iš Elizos, turėjau problemų su mašinos parkavimu. Po pamokos ne tik išmokau gerai parkuotis, bet ir iš pirmo karto išlaikiau praktikos egzaminą.
Atsakyti
Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir rekomenduoju! Mokiausi pas instruktorių Donatą, kuris visuomet manim tikėjo ir neleido nuleisti rankų :) Viskas profesionalu ir kokybiška!
Atsakyti
Labai džiaugiuos, suutikusi instruktorių Tomą, kuris puikiai moka perteikti žinias, yra puikus motyvatorius, jo pamokos suteikė daug pasitikėjimo savimi kaip varuotoja.
Atsakyti
Ačiū labai vairavimo instruktoriui Gintarui už stiprų palaikymą. Pravažiavimai su Gintaru buvo patys geriausi, galėdavom pasišnekėti apie automobilius, lietuviškus vairavimo ypatumus ir daug kitų dalyku. Išmokė vairuoti, pastebėti eismo situacijas ir manimi pasitikėjo, o šiandien išlaikiau egzaminą! AČIŪ!
Atsakyti
Begalo esu dekinga sitai mokyklai.
Instruktoriui Gražvydui Vandzinskui superinis mokytojas.pamokos linksmos, niekada nekele balso. Rekomenduoju 100%
Atsakyti
Nuosrdziausias aciu Eizos mokyklai. Gražvydui vandzinskui esu begalo dekinga, ismoke vairuoti.pamokos smagios buvo linksmos.labai labai rekomenduoju.kantriai mokino nekele balso niekada.tesiog mokytojas is didziosios raides.rekomenduoju100%
Atsakyti
Labai džiaugiuosi pasirinkusi Eizos vairavimo mokyklą, o dar labiau turėjusi tokį nuostabų mokytoją Donatą. Mokytojas iš didžiosios raidės viską paaiškina suprantamai ir aiškiai. Apie mokytoją tik geriausi atsiliepimai. Pamokų metu jausmas lyg sėdėtum su 100-tą metų pažystamu žmogumi ir pasijuoksi ir dirbsi po 9-iais prakaitais. Vienareikšmiškai nuostabus mokytojas ir žmogus. Esu be galo jam dėkinga už visas jo sudegusias nervų ląsteles dėl savo žioplumo, pamokas, pokštus, palaikymą ir kritiką, dėl kurios dabar galiu džiaugtis vairuotojo pažymėjimu. Ačiū Donatai, man esi instruktorius Nr. 1 ????????????????????????
Atsakyti
Rekomenduoju, ypac instruktoriu Donata, puikiai isaiskina klaidas, bei duoda gerus patarimus:)
Atsakyti
Rekomenduoju puiki mokykla ir puikūs instruktoriai. Ačiū Dovydui Eizai už kantrybę, patarimus ir žinias :)
Atsakyti
Rekomenduoju! O ypač instruktorių Donatą:) visada linksmą, pasitikinti tavimi kaip vairuotoju bei ramų vairavimo instruktorių. Labai padėjo atsikratyti eismo baimių, jaudulio ir išmokė pasitikėti savimi bei įrodė, kad tikrai galiu!
Atsakyti
Rekomenduoju Eizos vairavimo mokyklą ir instruktorių Donatą Misevičių. Šią mokyklą pasirinkau išgirdus daug gerų atsiliepimų ir nė truputį nepasigailėjau. Instruktorius labai malonus, visuomet pasitikdavo su gera nuotaika ir šypsena. Sugebėdavo motyvuoti net tada, kai prarasdavau viltis. Ramiai iškęsdavo visus žioplinėjimus. Vairuoti išmokino nuo 0, tad gavau naudingų patarimų, kaip išsisukti įvairiose situacijose. Tik geriausi atsiliepimai apie mokyklą ir instruktorių!
Atsakyti
Rekomendacijos VAIRAVIMO INSTRUKTORIUS DOVYDAS EIZA mokyklai, o ypač Donatas Misevicius. Esu begalo dėkinga už visas pamokas ir kantrybę mano žioplinejimams. Instruktorius labai malonus, ramus, viską paaiškins iki smulkmenos, pamatys kiekvieną klaidelę - pasirinkę jį tikrai nesigailėsit! ???? Nuoširdus ačiū už suteiktas žinias, palaikymą ir tikėjimą manimi! ????
Atsakyti
Pats džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą ir rekomenduoju pasirinkti ją ir kitus. Ypač didelis ačiū instruktoriui Tomui už kantrybę, patarimus, puikiai paruošė vairavimo egzaminui, kurį pavyko išlaikyti iš pirmo karto!!!
Atsakyti
LABAI REKOMENDUOJU ir begalo dėkinga EIZOS VAIRAVIMO MOKYKLAI, o ypač jos instruktoriui DOVYDUI EIZA. Dėka šių pravažiavimu pamoku ne tik išlaikytas egzaminas bet ir tikrai be baimes vairuojama bei žinoma kaip reaguoti sudėtingiausiose Klaipėdos keliose bei sankryžose. Pradėjau be jokios vairavimo patirties, net nežinojau, kur pedalai randasi, bei be jokios galimybes įgyti ta vairavimo patirti iš kur kitur, tik per vairavimo pamokas, plius sudėtingai sekėsi orientuotis keliose ir didele vairavimo baime, gauti teises atrodė kaip misija neįmanoma. Sudėtingas komplektas perėjas per dalis pagrindiniu Klaipėdos mokyklų, buvo tikslas važiuoti ir turėti teises, bet tik su EIZOS vairavimo mokyklos pagalba tai buvo realiai įgyvendinta. Tik čia buvo tikrai suinteresuota išmokinti ir su visa kantrybe pasiekti teigiamo rezultato. Jau po pirmos pamokos pajunti, kad važiuoji, ir nereikia to bijoti ir kad čia tikrai gali ir išeis įgyti reikiamas žinias nuo pradžios iki galo. Nesisekė su posūkiais, atbuliniu važiavimu bei orientuotis su veidrodėliu pagalba, nekalbu apie parkavimus, tam čia buvo parengtos specialios vietos, pratimai, pagalbines strategijos, po kuriu viskas tapo aišku, o po pamoku galima drąsiai prisiparkuoti iš visu pusiu ir visais būdais. TAI MOKYKLA KUR TIKRAI IŠSMOKINS VAIRUOTI, PARUOŠ EGZAMINUI, IR BUS IŠLAIKYTAS EGZAMINAS. DIDELIS AČIŪ.
Atsakyti
Labai rekomenduoju, puiki vairavimo mokykla! Vairavimo instruktorius Faustas puikiai išmokė, didelis ačiū jam!!

Taip pat rekomenduojame

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
Rigveda, UAB vairavimo mokymo centras UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 31 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 9700...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Profesionali vairavimo mokykla Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo...
Elenos vairavimo mokykla
Moderni vairavimo mokykla Utenoje

Adresas: K. Donelaičio g. 10, LT-28141 Utena.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
ELENOS vairavimo mokykla, maloniai kviečia norinčius mokytis vairuoti ! Jei nori būti geras vairuotojas – ateik į mūsų mokyklą !!! Čia dirba profesionalūs dėstytojai ir vairavimo instruktoriai. Susitiksime adresu: K.Donelaičio g. 10, Utena. Iki malonaus! Patogus kursų grafikas; Nedidelės mokymo grupės, dėmesys...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius [Akropolio filialas]
Mokymo centras

Adresas: Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
Rigveda, UAB vairavimo mokymo centras UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 31 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 9700...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Inovacija, gimusi lietuvių laboratorijoje
Inovacija, gimusi lietuvių laboratorijoje
Bendrovė "ODA LT" sukūrė kosmetikos gaminį su iki šiol praktikoje nenaudota veikliąja medžiaga, turinčia ypač veiksmingą antimikrobinį ir antivirusinį poveikį – lantano nitratu. Naujos kartos...
Ką ir kaip drausti gamybos įmonėms, kad suvaldytų šiandienos rizikas?
Ką ir kaip drausti gamybos įmonėms, kad suvaldytų šiandienos rizikas?
Gamybos industrijai iššūkių pastaraisiais metais tikrai nepagailėta: trūkinėjančios tiekimo grandinės, žaliavų deficitas, kylanti kainų kreivė. Tokioje aplinkoje veikiančiam verslui bet kokios...
Pokalbių robotai valstybinėse organizacijose: proveržis jau čia pat
Pokalbių robotai valstybinėse organizacijose: proveržis jau čia pat
Tarptautinė pokalbių robotų rinka 2032 m. turėtų pasiekti 4,6 milijardų eurų vertę, kai pernai ji buvo 0,79 milijardo. Šis augimas jau stebimas ir Lietuvoje: su "ChatGPT" atsiradimu pokalbių...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Manchester United 25,62 +6,66%
NVIDIA 264,68 +1,03%
Twitter 53,70 +0,66%
Oracle 87,90 +0,37%
Macy's 18,00 -4,00%
Boeing 196,16 -4,17%
Nike 119,50 -4,86%
AIG 48,75 -4,88%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 4,63 -1,91%
Vištiena 3,31 0,00%
Benzinas 2,37 -16,84%
Ryžiai 467,00 +6,14%
Auksas 1797,55 +4,20%
Cukrus 0,81 +2,53%
Varis 8375,40 +4,04%
Anglis 379,23 +10,83%