Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eizos vairavimo mokykla, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eizos vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Eizos vairavimo mokykla, UAB

Eiza

Klaipėdos vairavimo mokykla !!!!!!!
Parašyk savo nuomonę apie Eizos vairavimo mokykla, UAB

2019-05-22 14:44:26 IP 90.131.34.181
Elvyra 2019-05-22 14:39:49
Esu begalo dėkinga šauniausiam instruktoriui DOVYDUI už visas pamokas, už jo kantrybę ir atsidavimą savo darbui... Jis tas kuris išmokys vairuoti, įgyti pasitikėjimą savimi vairuojant, iš pradžių man atrodė visa tai neįmanoma bet su Dovydo palaikymu kai norėjau viską mesti, susiemiau ir ėjau pirmyn, rekomenduoju šį instruktorių kurio dėka pagaliau turiu vairavimo teises..mano svajonė išsipildė ačiū tau labai....
Rekomenduoju visiems tokį instruktorių, išmoksite vairuoti, į gausite pasitikėjimą savimi kelyje kaip žmogus jis taip pat labai ramus, kantrus ir geras. Norite turėti vairavimo teises kreipkitės į Dovydą Eizą kaip jis sakydavo visada mąstykite pozityviai ir viskas gausis
Labai džiaugiamės kartu :) Linkime Tau gero kelio Elvyra ;)
2019-05-10 14:02:44 IP 90.131.46.249
Eva 2019-05-10 12:18:28
Noriu padėkoti instruktoriui Rimantui! Labai geras žmogus, kuris labai gerai išmoko visas taisykles, išmokina vairuoti! Ačiū labai jums!
Gero kelio Tau Eva, vairuok saugiai !!! Ačiū, kad pasirinkai ir pasitikėjai Eizos vairavimo mokykla
2019-05-08 16:47:36 IP 90.131.33.223
DEIMANTE 2019-05-08 15:21:54
Labai rekomenduoju sia mokykla !!!! Superinis Instruktorius Dovydas Eiza labai labai aciu uz kantrybe uz mokyma ramei vairuoti bei atsikratyti baimes vairuoti Instruktorius is didziosios raides Aciuu jums dar syki
Deimante ačiū, kad pasirinkai ir pasitikėjai mumis :) Linkiu gero kelio !!! Tu tikra Šaunuolė
2019-05-08 10:23:23 IP 90.131.33.223
Gediminas 2019-05-07 17:55:39
Labai rekomenduoju šią mokyklą ir ypatingai jos direktorių (instruktorių) Dovydą. Įgausite visas reikalingas žinias nors ir kaip pats savimi nepasitikėtumėte.
Gediminai laibai džiaugiamės, kad pasiekiai savo tikslą !!! Esi tikras Šaunuolis, linkime gero kelio Tau ;)
2019-05-07 14:34:30 IP 90.131.40.165
Agnė 2019-05-07 14:19:30
Jau kas kas, bet ši mokykla nerealiausia! O ypatingai instruktorius Dovydas! Daug vargom, daug patyrėm ir ašarų or nesekmių, bet Dovydas manim tikėjo net tada, kai pati nusivildavau savom. Ypatingas AČIŪ šiai mokyklai ir Dovydui! Šiandien aš klevas tik jūsų dėka!
Labai labai džiaugiamės kartu su tavimi !!! Esi Šaunuolė ir pavyzdys kitiems mokinukams :) Gero kelio Tau
2019-04-30 21:03:19 IP 86.100.174.205
Laura 2019-04-30 20:15:10
100% rekomenduoju Eizos vairavimo mokykla!!! Ačiū, už nuoširdų ir stiprų palaikima. Instruktoriai begalo malonūs, geri. Puikiai išmokino!!! Pagaliau tikslas pasiektas. Didžiausios Sėkmės ir Ačiū!!!
Ačiū Laurute, gero kelio Tau !!!! Vairuok saugiai
2019-04-25 11:38:58 IP 90.131.43.117
Markas Albužis 2019-04-25 11:34:08
Instruktoriaus suteiktos pamokos išties labai naudingos, asmeniškai teises jau antrus metus kaip bandžiau išsilaikyt, o šiandien pagaliau pavyko, atrodo pasiemiau tik du papildomus pravažiavimus pas instr. Dovydą Eizą, bet išmokau kur kas daugiau nei per kitus begalę kuriuos turėjau ankščiau. Tikrai sulauksit
nuoširdaus ir motyvuojančio mokymo, nepasigailėsit.
Labai Ačiū už nuoširdų palinkėjimą. Linkime Tau gero kelio !!!
nuoširdaus ir motyvuojančio mokymo, nepasigailėsit.
2019-04-19 16:15:51 IP 90.131.36.163
Ieva 2019-04-19 16:09:53
Superinė mokykla! Visiems siūlau rinktis šią vairavimo mokykla. Instruktoriai malonūs, puikiai išmokina, pataria, atsako į visus klausymus. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokykla! Puikių instruktorių dėka regitroje šiandieną išgirdau "Egzaminas išlaikytas".
Labai Ačiū, kad pasirinkai mus. Linkime Tau gero kelio :)
Simona 2019-04-11 17:54:10
Eizos mokykla superine!!! O didžiausi komplimentai tai instruktoriui Vaidotui jis yra nerealus!! Tik jo dėka regitra išlaikiau iš pirmo karto, ačiū!
Ačiū labai už nuoširdų atsiliepimą :) Gero kelio Tau ;)
Greta 2019-04-19 12:11:32
Tik geriausios rekomendacijos. Puiki mokykla rinkitės ir negalvokite, likau labai patenkinta savo sprendimu. Palaikė ir mokino iki pat galo, ir pagaliau tikslas pasiektas. Didelis ačiū, ir sėkmės!
Ačiū labai už nuoširdų atsiliepimą :) Gero kelio Tau ;)
Ernestas 2019-04-17 21:52:09
Geriausia vairavimo momykla Klaipėdoje!! Rekomeduoju!!
Ačiū už atsiliepimą !!! Gero kelio Tau ;) Vairuok saugiai
Geriausia vairavimo momykla Klaipėdoje!! Rekomeduoju!!
Visu 100% rekomenduoju Eizos vairavimo mokykla. Puikus instruktorius Dovydas Eiza, malonus bendravimas, daug naudingu patarimu, viska puikiai isaiskina nuo a iki z

Mokymo centras "ADPILIS"
Vairavimo mokymai/Darbų sauga/Laivavedžių mokymai

Adresas: Svajonių g. 34-3, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo sauga; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
VAIRAVIMO MOKYMO PASLAUGOS Rengia vairuotojus pagal visas 95 kodo programas. A, A1, A2, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo kursai Vilniuje, papildomos vairavimo pamokos ir mokomieji kursai eksternu. Siūlome individualius jūsų poreikius atitinkantį pamokų tvarkaraštį, dėstome lietuvių ir rusų kalbomis, naudojame...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A.Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB „ARV-Auto“ – siūlome Jums profesionalias vairavimo mokymo paslaugas, nes mes: įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Kaune ir visoje Lietuvoje per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 6000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų 27-ių metų patirtis...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%