Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eizos vairavimo mokykla, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eizos vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Eizos vairavimo mokykla, UAB

Eiza

Klaipėdos vairavimo mokykla !!!!!!!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Eizos vairavimo mokykla, UAB

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti šiai mokyklai bei visai jos komandai! Važiuodama visad jausdavaus gerai, jokios įtampos, laikas neprailgdavo. Labai išsamiai ir profesionaliai moko, atsako į visus klausimus. Nuoširdžios rekomendacijos!!
Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos! Nei minutės nesuabėjojau pasirinkusi Eizos vairavimo mokyklą, ten dirba geriausi savo srities profesionalai! Šilti, malonūs, nuoširdūs žmonės. Ačiū Dovile, tu nuostabi! Linkėjimai!
Ši mokykla turi labai daug gerų atsiliepimų, tačiau ji yra verta dar ir dar daugiau, nes ji yra geriausia. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią, nerealią mokyklą EIZA, kuri stengiasi, gerbia ir rūpinasi kiekvienu mokiniu. Atskiras ačiū geriausiai instruktorei Dovilei, už pamokas, kurių aš laukiau su nekantrumu, nes su kiekviena pamoka aš jausdavausi vis labiau užtikrinta savimi, už gerą laiką, ir palaikymą.
Esu labai dekinga sios mokyklos sielai dovydui.per pamokas nejausdavau jokios ytampos, pamokos laukdavau kaip sventes kokios.gaudavau velniu bet zinau kad viskas buvo daroma tik todel kad pasiekt gera rezultata ir yvaldyt gerus vairavimo ygudzius.visiem rekomenduoju rinktis tik sia mokykla klaipedoje visi malonus ir atsidave tam ka daro.sekmes visam eizos mokyklos kolektyvui!;)
Esu labai dėkinga Eizos vairavimo mokyklai! Visa komanda yra labai draugiška ir pagarbi. Didelis AČIŪ vairavimo instruktoriui Gintarui! Jo dėka praktinį važiavimą regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Labai paprastai ir ramiai viska paaiškina, jei ko neina suprasti visada ras būdų kaip kitaip perteikti mintis, tol kol suprasi. Ačiū, jaučiuosi stipriai paruošta!
Džiaugiuosi, pasirinkusi Eizos vairavimo mokyklą papildomoms pamokoms. Užpildytos vairavimo spragos, o rezultatas - išlaikytas vairavimo egzaminas. Esu be gali dėkinga instruktoriui Gražvydui už puikias pamokas. Didžiausia padėka jam už nuoširdumą bei profesionalumą. Aš laiminga, jog pasirinkau jį! Net nedvejokite pasirinkti jį ar mokyklą mokymuisi vairuoti Klaipėdoje. Ačiū! Jeigu tektų vėl mokytis - nedvejodama vėl pasirinkčiau jį!
Renkantis vairavimo mokyklą, nekilo abejonių, kad Eiza vairavimo mokykla bus ta vieta, kurioje išsipildys mano svajonė tapti GERA vairuotoja. Kaip bebūtų keista, tačiau teorijos paskaitos visiškai neprailgdavo, kadangi
dėstytojas Vytautas informaciją pateikdavo įdomiai, įtraukdamas įvairius kasdieninius pavyzdžius. Kol nebuvau pradėjusi praktinių pamokų etapo - man tai atrodė misija neįmanoma. Tačiau nuo pirmo susitikimo su instruktoriumi Gražvydu supratau, kad mano nusistatymas " aš nedraugauju su technika, mašinos ne man, mechaninė pavarų dėžė išvis kosmosas " yra klaidingas. Kiekvienam būsimam vairuotojui, kuris nepasitiki savo jėgomis, kuris nori ne tik išmokti važiuoti į priekį, bet ir valdyti automobilį ekstremaliose situacijos, kuris nori matyti ne tik kelią, bet ir aplink važiuojančius automobilius, ženklus, kitus eismo dalyvius, rekomenduoju instruktorių Gražvydą. Tokių instruktorių kaip Gražvydas yra vienetai ! Būsimi vairuotojai - net neabejokite šios mokyklos pasirinkimu.
Nuostabi Klaipėdos vairavimo mokykla. Visi darbuotojai labai malonūs, rūpestingi, kad ir nemokė manęs direktorius Dovydas Eiza, vis tiek užklausė kaip sekasi, nuramino, kad viskas bus gerai! O instruktorius Gražvydas Vandzinskas nuostabus mokytojas, su juo nėra baisu būti už vairo, viską aiškiai paaiškina, maniau, kad su parkingu bus labai daug reikalų, nes buvau visiškai žalia tame, bet labai staigiai persilaužiau su tuo jo dėka, nes jo mokymo metodai paprasti ir aiškūs. Visiems rekomenduoju, nepasigailėsit! Labai didelis ačiū šiai mokyklai už žinias, kurios padėjo gauti teises!
Vos 5 papildomos pamokos pas Dovydą visiškai pakeitė nuomonę apie anksčiau išlikusį neigiamą instruktoriaus vaidmenį (kitoje mokykloje), parodė pagarbaus, betarpiško ir ramaus požiūrio į besimokantį svarbą. Išlaikiau Regitrą ir pagaliau pradėjau mėgautis vairavimu. Rekomenduoju visiems pradedantiesiems ir ačiū Eizos mokyklai ir puikiai atmosferai joje!
Kamile Jankeviciute
2021-06-30 17:55:19 IP 2ju3l3o6
Labai džiaugiuosi, kad nesuabejojau ir pasirinkau Eizos vairavimo mokyklą Šilutėje. Nei vienas pravažiavimas neprailgdavo, kai šalia būdavo ramus, supratingas, į visus mano klausimus atsakantis instruktorius Audrius. Instruktorius puikiai paruošė Regitros egzaminui, kurį išlaikiau iš pirmo karto! Jei dar kažkas galvoja, kokią čia vairavimo mokyklą pasirinkus, galiu drąsiai sakyti - Eizos vairavimo mokyklą! Jūs net nepajusite kaip greit pravažiuosite visus pravažiavimus ir jau kelyje vairuosite vieni. Tik geriausi atsiliepimai, ačiū!
Superinė mokykla.visiem rekomenduoju.Jeigu nė karto ir nesedėjot už vairo ir visiškai nieko nežinot -tai tikrai rinkitės Eizos mokyklą.Mane išmokino nuo nulio.Visi instruktoriai malonūs.Todėl tikrai ją rekomenduoju.
Superinė mokykla bei instruktoriai! Tik didžiausios rekomendacijos!
Pati geriausia mokykla. Šauniausias ir nuoširdžiausias kolektyvas. Pradedant teorijos pamokomis ir teorijos mokytoju, baigiant instruktoriumi Gintaru, kuris man parodė lengviausią kelią link išlaikyto egzamino regitroje. Ačiū jūsų visai šauniai komandai už tai, kad palaikėte, kai atrodė priėjau nebeįmanoma perioda bei didžiausias ačiū instruktoriui Gintarui, kad jis mane išmokė to, kas man atrodydavo neįmanoma išmokt. Sekmės Jums visiems.
2019-05-22 14:44:26 IP 2ju3ks25
Elvyra 2019-05-22 14:39:49
Esu begalo dėkinga šauniausiam instruktoriui DOVYDUI už visas pamokas, už jo kantrybę ir atsidavimą savo darbui... Jis tas kuris išmokys vairuoti, įgyti pasitikėjimą savimi vairuojant, iš pradžių man atrodė visa tai neįmanoma bet su Dovydo palaikymu kai norėjau viską mesti, susiemiau ir ėjau pirmyn, rekomenduoju šį instruktorių kurio dėka pagaliau turiu vairavimo teises..mano svajonė išsipildė ačiū tau labai....
Rekomenduoju visiems tokį instruktorių, išmoksite vairuoti, į gausite pasitikėjimą savimi kelyje kaip žmogus jis taip pat labai ramus, kantrus ir geras. Norite turėti vairavimo teises kreipkitės į Dovydą Eizą kaip jis sakydavo visada mąstykite pozityviai ir viskas gausis
Labai džiaugiamės kartu :) Linkime Tau gero kelio Elvyra ;)
2019-05-10 14:02:44 IP 2ju3l7r9
Eva 2019-05-10 12:18:28
Noriu padėkoti instruktoriui Rimantui! Labai geras žmogus, kuris labai gerai išmoko visas taisykles, išmokina vairuoti! Ačiū labai jums!
Gero kelio Tau Eva, vairuok saugiai !!! Ačiū, kad pasirinkai ir pasitikėjai Eizos vairavimo mokykla
2019-05-08 16:47:36 IP 2ju3kr47
DEIMANTE 2019-05-08 15:21:54
Labai rekomenduoju sia mokykla !!!! Superinis Instruktorius Dovydas Eiza labai labai aciu uz kantrybe uz mokyma ramei vairuoti bei atsikratyti baimes vairuoti Instruktorius is didziosios raides Aciuu jums dar syki
Deimante ačiū, kad pasirinkai ir pasitikėjai mumis :) Linkiu gero kelio !!! Tu tikra Šaunuolė
2019-05-08 10:23:23 IP 2ju3kr47
Gediminas 2019-05-07 17:55:39
Labai rekomenduoju šią mokyklą ir ypatingai jos direktorių (instruktorių) Dovydą. Įgausite visas reikalingas žinias nors ir kaip pats savimi nepasitikėtumėte.
Gediminai laibai džiaugiamės, kad pasiekiai savo tikslą !!! Esi tikras Šaunuolis, linkime gero kelio Tau ;)
2019-05-07 14:34:30 IP 2ju3l1t5
Agnė 2019-05-07 14:19:30
Jau kas kas, bet ši mokykla nerealiausia! O ypatingai instruktorius Dovydas! Daug vargom, daug patyrėm ir ašarų or nesekmių, bet Dovydas manim tikėjo net tada, kai pati nusivildavau savom. Ypatingas AČIŪ šiai mokyklai ir Dovydui! Šiandien aš klevas tik jūsų dėka!
Labai labai džiaugiamės kartu su tavimi !!! Esi Šaunuolė ir pavyzdys kitiems mokinukams :) Gero kelio Tau
2019-04-30 21:03:19 IP 2g5vgpbt
Laura 2019-04-30 20:15:10
100% rekomenduoju Eizos vairavimo mokykla!!! Ačiū, už nuoširdų ir stiprų palaikima. Instruktoriai begalo malonūs, geri. Puikiai išmokino!!! Pagaliau tikslas pasiektas. Didžiausios Sėkmės ir Ačiū!!!
Ačiū Laurute, gero kelio Tau !!!! Vairuok saugiai
2019-04-25 11:38:58 IP 2ju3l4pd
Markas Albužis 2019-04-25 11:34:08
Instruktoriaus suteiktos pamokos išties labai naudingos, asmeniškai teises jau antrus metus kaip bandžiau išsilaikyt, o šiandien pagaliau pavyko, atrodo pasiemiau tik du papildomus pravažiavimus pas instr. Dovydą Eizą, bet išmokau kur kas daugiau nei per kitus begalę kuriuos turėjau ankščiau. Tikrai sulauksit
nuoširdaus ir motyvuojančio mokymo, nepasigailėsit.
Labai Ačiū už nuoširdų palinkėjimą. Linkime Tau gero kelio !!!
nuoširdaus ir motyvuojančio mokymo, nepasigailėsit.
2019-04-19 16:15:51 IP 2ju3ku03
Ieva 2019-04-19 16:09:53
Superinė mokykla! Visiems siūlau rinktis šią vairavimo mokykla. Instruktoriai malonūs, puikiai išmokina, pataria, atsako į visus klausymus. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokykla! Puikių instruktorių dėka regitroje šiandieną išgirdau "Egzaminas išlaikytas".
Labai Ačiū, kad pasirinkai mus. Linkime Tau gero kelio :)
Simona 2019-04-11 17:54:10
Eizos mokykla superine!!! O didžiausi komplimentai tai instruktoriui Vaidotui jis yra nerealus!! Tik jo dėka regitra išlaikiau iš pirmo karto, ačiū!
Ačiū labai už nuoširdų atsiliepimą :) Gero kelio Tau ;)
Greta 2019-04-19 12:11:32
Tik geriausios rekomendacijos. Puiki mokykla rinkitės ir negalvokite, likau labai patenkinta savo sprendimu. Palaikė ir mokino iki pat galo, ir pagaliau tikslas pasiektas. Didelis ačiū, ir sėkmės!
Ačiū labai už nuoširdų atsiliepimą :) Gero kelio Tau ;)
Ernestas 2019-04-17 21:52:09
Geriausia vairavimo momykla Klaipėdoje!! Rekomeduoju!!
Ačiū už atsiliepimą !!! Gero kelio Tau ;) Vairuok saugiai
Geriausia vairavimo momykla Klaipėdoje!! Rekomeduoju!!
Visu 100% rekomenduoju Eizos vairavimo mokykla. Puikus instruktorius Dovydas Eiza, malonus bendravimas, daug naudingu patarimu, viska puikiai isaiskina nuo a iki z

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
Įmonės aprašymas: Rigveda, UAB UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 29 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 8500 įvairių...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; konsultacijų paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
Viešoji įstaiga “LINAVOS” mokymo centras yra pagrindinis ir prestižinis krovinių bei keleivių pervežimo keliais sektoriaus kompetencijų centras Lietuvoje. Mokymo centras ugdo, moko ir konsultuoja transporto bei logistikos verslo vadovus, aukštos kvalifikacijos vadybos specialistus, ekspeditorius, finansininkus...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius
Mokymo centras

Adresas: K. Baršausko g. 65-17, LT-51433 Kaunas.

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Citigroup 64,46 +0,34%