Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Lyderio grupė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lyderio grupė

Atsiliepimai apie UAB "Lyderio grupė"

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Lyderio grupė"

UAB "Lyderio grupė" 2020-01-21 14:57:08
P. Tomai ir p. Donatai. Mes gyvename teisinėje valstybėje, kurioje už klaidingos informacijos viešinimą yra baudžiama. Jūsų skelbiama niekuo nepagrįsta informacija gali iš esmės pabloginti Jūsų paminėtų įmonių reputaciją, dėl ko jos gali patirti ženklią žalą.
Prašome Jūsų per 3 dienas paneigti ir/ar panaikinti patalpintą klaidinančią ir realybės neatitinkančią informaciją, kitu atveju UAB "Lyderio grupė" imsis teisinių priemonių, kad ši informacija būtų paneigta ir/ar panaikinta, o kaltininkai nubausti.
Jūsų IP adresai yra žinomi.
Dar vienas dalykas, atsiskaitykite už jums parduotas prekes per 3 dienas ir aš tikrai jūsų atsiprašysiu. Sakysiu esate tikri šaunuoliai, aš jūsų neįvertinau. Dabar gąsdinate teisininkais. Gėda, kad tokio lygio įmonė esate.
UAB "Lyderio grupė" 2020-01-21 14:57:08
Jūsų IP adresai yra žinomi.
Jūsų įmonė yra atsiuntusi dokumenta apie savo nemokumą, čia viena. Kiek man išaiškino mūsų teisininkas, tai yra privaloma padaryti jums, prieš kreipiantis į teismą, dėl bankroto bylos iškėlimo. Antra, laikraštyje Pajūrio naujienos yra aprašyta jūsų įmonės situacija, kad jus pasitraukėte iš visų objektų. Žurnalistai kreipėsi į vadovą ir šis atsakė, kad įmonė yra nemoki.

UAB "Revestus" įmonės valdyboje yra UAB "Lyderio grupė" vadovas. Čia viena. Antra, dalis ukrainiečių, yra perkelta iš UAB "Lyderio grupė" į UAB "Revestus" įmonė. Žmonių pokytis labai aiškiai matosi Rekvizitai.lt puslapyje.

Čia yra viešai prieinama ir žinoma infomacija.
Įmonė neturinti visiškai moralės, nevertinanti nei darbuotojų, nei tiekėjų! Kaip pavadinti tokią įmonę, kuri apie susidariusią savo situaciją negali informuoti nei telefonu, nei el.paštu. Kas per moralė, jei ignoruoja ir nekelia ragelio. Galiu pasakyti tik: didelė GĖDA!!!
UAB "Lyderio grupė"
2020-01-21 14:57:08 IP 28m95lo0
UAB "Lyderio grupė"
2020-01-21 14:47:51 IP 28m95lo0
P. Sandra, prašome pateikti įrodymus, kurie patvirtintų Jūsų komentarą, jei tokių neturite, tai prašome paneigti savo niekuo nepatvirtintas mintis, kitu atveju, UAB "Lyderio grupė" Jus paduos į teismą dėl šmeižto. Jūsų IP adresas yra žinomas.
Įmonė yra bankrutuojanti. Nepasitikėkite.
Šita yra yra susijusi su UAB Revestus.
Imone bankrotuoja.Iš tos imones galima tik mokytis, kaip kvailinti FNTT ir STT, Ju schemose dalivavo daug valdzios atstovu
Gaunamos subsidijos is ES kaip parama idarbinimui remti naudojamos ne pagal paskirti. Darbuotojams atlyginimai veluoja. Vadybininkei Virginijai darbuotojos atiduoda 50% savo atlyginimo. Zmones idarbinti sioje imoneje yra verciami pasirasineti fiktyvias ataskaitas.
skelbiasi lyderiais, o vidutinė alga į rankas nesiekia net 400 Eur. Kas pas juos dirba už tiek? Ir dar giriasi, kad socialiai atsakinga įmonė.. Kur sodra, mokesčiai žiūri? Kur darbo inspekcija? Taip ir klesti šešėlis Lietuvoje..

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
J. Bezosas skyrė 10 mlrd. USD kovai su klimato kaita
J. Bezosas skyrė 10 mlrd. USD kovai su klimato kaita 02-19 21:07
Milijardierius Jeffas Bezosas atvėrė savo piniginę ir įkūrė fondą, kuris rems mokslininkus, aktyvistus bei organizacijas, kovojančias su klimato kaita.
Kosminės architektūros vizija keliauja po Europą
Kosminės architektūros vizija keliauja po Europą 02-19 20:57
Menininko Julijono Urbono futuristinis minties eksperimentas "Planeta iš žmonių", tapsiantis pagrindine Lietuvos paviljono šių metų Venecijos architektūros bienalėje ašimi, pristatomas...

Ar koronaviruso grėsmė koreguoja Jūsų planus?

Wells Fargo 46,99 -2,55%