Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EGTO energija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EGTO energija

Atsiliepimai apie EGTO energija, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie EGTO energija, UAB

Antanas Pažečka
2022-09-18 10:51:48 IP 4ljiemt
Bėkit kuo toliau nuo šitu vagiu, taip vagystė įteisinta įstatymu.Pas mane vienas objektas dvitarifis, sezoninis.14 metų mokėdavau sezono pabaigoje nebuvo jokių problemu. dabar priskaičiavo vidurkį tik dieninio tarifo, nors deklaravau nulinius suvartojimus, įdomiai. Tur but gerb. Rutkauskas neturi darbuotojų, kurie suprastu vartotoją.?
Bėkit kuo toliau nuo šitu vagiu, saraskinu kontoros, uz si men susimaste paskaiciuot po 61cnt uz kilovata, kai dauguma moka zenkliai maziau.a*******s prakeikti.
Nesusidėkie su šiuo tiekėju.
Sąskaita išrašyta 3 kartus didesnė nei faktiniai skaitiklio parodymai.
Nerekomenduoju šio tiekėjo... Pažadai lygūs nuliui. Ir planai įkelti puslapyje, neatitinka tikrovės....
Visiškai nerekomenduojo šio teikėjo. Išrašo sąskaitas klaidingai. Norint susisiekti - misija neįmanoma
EGTO jau perkopė viska......
Gavau sąskaita uż 150kw-102€
Mano kolega už panašiai sunaudota elektra gavo
41€.
Akivaizdus skirtumas.
Nesudarykite su jais sutarties tai žiauru.
Nieko gero šis tiekėjas ar ji pasirinkti at nepasirinktas tiekėjo kaina mokesit tą pačią pats brangiausias tiekėjas.net dabar pas juos kiekis rodo kaina viena o žmonėm siunčia 2 kartus brangesne
Egto manipuliacijos su sąskaitomis yra aiškus ir iš anksto suplanuotas sukčiavimas. Vietoj sąskaitose 'NUO' 'IKI' prirašomi kažkokie tarpiniai parodymai ir rezultate dingsta nuolaidos 9 cnt/kW dedamoji. Sugudrautas algoritmas apvoginėjimui.

Labai gailiuosi pas juos patekusi,
Aldona 2022-08-28 19:54:41
Atsiuntėte vartojimo detalizaciją. Bet kyla didelių abejonių dėl jūsų valandinės apskaitos tikslumo, nes skaitiklis neturi nuotolinio nuskaitymo galimybės, tad jūsų pateikti duomenys yra tik numanomi ir labai gali būti, kad neatitinka tikrovės, ypač dėl to, kad name gyvenanti šeimyna linkusi naktinėti ir miega iki pietų tad pačiu brangiausiu laiku nenaudoja elektros prietaisų, Todėl drįstu teigti, kad įkainiai neatitinka tikrovės. Būtina įdiegti nuotolinį nuskaitymą ir garantuoti jo teisingumą. Nesistebiu, kad labai patogiai (ne kliento naudai) keliamos elektros kainos ir auginamas pelnas!
Domėjausi, nes pats svarstau pas juos pereiti (pas mane nuotoliniu būdu automatiškai nuskaitomas elektros energijos skaitiklis). Su kainomis ir valandine apskaita viskas pas juos gerai. Jie turi tik kintamo tarifo planą, todėl kaina priklauso nuo NordPol biržos kainos ir artimiausiais mėnesiais tik kils arba bent jau nemažės (pvz. apskaičiuota garantinio tiekimo kaina rugsėjo mėn. jau yra 0, 82 Eur/kWh prieš kompensaciją). Jei nėra valandinės automatinės apskaitos, jie naudoja vidutinę svertinę mėnesio kainą, kurią pateikia ESO ir kuri tik nesisiškai atitinka vidutines mėnesio kainas Nord Pool biržoje. Visada reikia domėtis ir skaityti sutartis. Daugiau informacijos apie kainas ir elektros apskaitą internetinėje svetainėje https://etiekejai.lt/info/nord-pool/#kokia-dedamoji-naudojama-kintamo-tarifo-plan%C5%B3-s%C4%85skaitose
uz liepa 048e kwh paziurekite i birzos kainas uz rugpiuti bus apie 0.7 e kwh manau kad kabina makaronus su ta birza elektra tai isBREL ziedo arba kitaip astravo ir maskolijos
Jūs su visa šutve verti amžinai reinkarnuotis žemėje ir kęsti kančias. Kitą gyvenimą būsite Jūs debilais, kuriuos tratinsper visus galus. ir tai suksitės sansaroje amžinai. Nebenr bukai tikite angeliukais, kurie Jus ". išgelbės" sėkmės kančiose
Būkit atsargus, nes sudarant sutarti pasako mažesne kaina ir priduria kad ji nèra fiksuota. Gavus saskaita įkainiai dvigubai didesni (0, 49 eur/kw. Naktinis 0.45 eur/kw) ir teigia kad dabar tokia biržos kaina. Nors patikrinus jų tinklapį naujom sutartim įkainiai dvigubai mazesni.
EGTO apgavo ir mus. Mes padaryti, , DEBILAIS". kilovatvalandės kaina- 0, 46
kaimynas už 240 kv namo elektrą pas IGNITĮ sumokėjo- 60 eur, o mes 80 kv. namukas- 185 eur. Bet dara nemokėjom. Žinokit, reikia kolektyvinį ieškinį teismui ruošti. Klaidinanti reklama buvo.
Vladislovas Raštikis 2022-08-03 13:57:45
Kaip supratau esu ne vien tik aš apgautas nepriklausomo elektros tiekéjo EGTO.Noriu paklausti ar laisva forma rašėte prašyma nutraukti sutarti į elektroninį paštą.O gal siuntėte prašymą registration laišku ir ar tenkino prašymą nutraukti sutartį.Esu dėkingas visiems iš anastomosis.
Siunčiau su mobiliuoju parašu, patenkino, tik pasiūlė pasilikti iki rugpjūčio 31 d
Kaina pakito keliais kartais nuo sutarties pasirasymo, kazkokia afera cia su nepriklausomais tiekejais gaunasi. Sutarti nutrauksiu, nesamone moketi tokia kaina Lietuvoj uz elektra nejuokinkit zmoniu.
Vladislovas Raštikis
2022-08-03 13:57:45 IP 2e7r4248
Ar kas jau bandete nutraukti sutarti? Kaip tai padaryti? Negaliu Jiems priskambinti, o i elektronini neatsako.
Agnė 2022-08-01 12:33:35
Tiesiog parašykite jiems el.p. arba paskambinkite, bet jums nutrauks tik po 2sav. minimum...
Tai manau as nuvaziyosiu tiesiai i ju imone akis ų aki pakalbet kas cia vyksta su jais ir, kad kuo skubiau nutrauktu sutarty
viktorija 2022-08-01 12:31:13
kaip nutraukete sutarty gal galit pasakyti, nes as taip pat noriu nutraukti
Agnė 2022-01-20 19:19:56
Tragedija, ne įmonė. Planas "EGTO SĄŽININGAS", kai sąskaitos mėnesiui būdavo apie 15eur, o už gruodį beveik 50 eur :D
Kainą patys sugalvojo iš lempos, paimdami suvartojamos elektros vidurkį. Toliau - sutarties nutraukimas ne toks paprastas, parašai prieš beveik dvi savaites, kad nori nutraukti sutartį, pasirodo nesiskaito toks parašymas, mat reikia patvirtinti el.parašu, nors jų sąlygose nei žodžiu apie tai neužsiminta. Fu, šlykščiai elgiasi pažadukai šitie.
kaip nutraukete sutarty gal galit pasakyti, nes as taip pat noriu nutraukti
Virginija 2022-07-27 10:54:46
Sudarant sutartį buvo nurodytas per pus mažesnis įkainis. Dabar jis 0, 46 cnt už kw (!). Argi elektra brango dvigubai? Kvepia NESĄŽININGUMU. Artimiausiu metu planuoju nutraukti sutartį.
pritariu mums taip pat paskaiciuota 0.46 cnt, noretume kuo skubiau nutraukti ir likti igniti, nes kuo toliau tuo labiau i lankas
KAM KAINA NESUEINA PASITIKRINKIT:
Su EGTO man bajeriai nesibaigia. Kad ir kaip skaiciuoju man nesueina galai.Nors puikiausiai suina galai JU reklaminiu tarifu.
EGTO ATSISAKO pateikti normalu skaiciavima irodanti tarifo pagristuma siuncia sapaliones vietoj skaiciu nors prasau BUTEN skaiciu. (matyt patys nesupranta).
Pastebiu viena dalyka - Sutartyje nurodytas planas skiriasi nuo savitarnos svetaineje parasyto...........
Prasau pasiaiskint....... pasiaiskina...... :D :D:D (ziurekit prisegta PVZ)
Zodziu sveiko proto pokalbio per 6 laiskus ir 4 skambucius nepavyksta su EGTO surast. Belieka kreiptis i Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija. Tikesimes kad jie protingesni.
Prisegu irodymus pasimegaut.
Nuo 2022m. balandžio mėn sudariau sutartį su EGTO, nes užkibau ant žodžio " Sąžiningas Tiekėjas". Dabar labai gailiuosi, nes kiekvieną mėnesi nerealiai kelia elektros kainas. Už paskutinį Liepos men. 1 kilovatvalandė kainavo.....nepatikėsite...pusė Euro..tai yra 0, 49 cnt. Aš ne verslininkas, tai sąskaita daugiabučio namo gyventojui.Už Liepos mėn. Naktinis - 47kv. Dieninis - 64kv...už viską susimokėjau apytiksliai 50 eur. Man gaunančiam minimalų atlyginimą reikia 2 dienas sunkiai dirbti kad susimokėčiau už elektrą. O jeigu metuose 12 mėnesių tai už kekvieną mėnesi atidirbus po 2 darbo dienas gaunasi...24 darbo dienos. Tai išena kad už 12 men. elektros tiekimą aš turiu atiduoti vieną mėnesinį atlyginimą. Tai čia vasarą, o žiemą suvartosiu žymiai daugiau, nesprasidės tamsusis laikotarpis.
Kam nors pavyskta prisiskambinti?
aš net negaliu susimokėti, dekalruoti, nes rašo, kad nėra ID.. kaip jį įvesti? ir elektros kaina pasirašannt sutartyje buvi viena, o dabar kaina nenormali... ????????????
ar eina sutartį nytraukt el. būdu ar tiesuog pereinant pas kirą tiekėją?
Erika 2022-07-25 17:40:27
Pasirinkom elektros tekeju buvo kaina mažiausia šendien sumokejau 46 centai baisu. Už 70 kilovatu 32e
El.laiške rašė.kad galutinė kaina su kompensacija bus sąskaitoj po 08.10d., kuria gausiu, tada ir žiurėsim kokia ta kaina bus, o jums ponia Erika, gal nereikėjo skubėti mokėti, bet manau kitoj saskaitoj petmoką gražins, nes kaina šiai dienai pasvisus tokia pat....
Virginija 2022-07-27 10:54:46
Tikrai, taip. Juolab kad galutinėje sąskaitoje net nėra nurodyta valstybės kompensuojamoji dalis. Be to, šiai dienai
jų puslapyje prognozuojama kaina yra 0.24 Eu, kai tuo tarpu sąskaitoje 0.47
Sveiki, tokia Pati situacija- kaina padvigubėjo, mielai prisijungčiau prie kolektyvinio skundo prieš šią apgavikų kontorą. Su klaidinančiomis kainomis prisivilioja pasirašyti sutartį.
Pridedu dar NORDPOOL kainu pokycius nuo pat 2012 kad galetumet speliot kas laukia ateity.
Kaip matot tokia kaina yra laikina. Ypac imant dabartinius pasaulio pokycius. Kiek laikina spekit.
Pries pasirasydami 6 metam ivertinkit kad jau po 6 menesiu pasaulis gali but kitoks.
V 2022-07-26 11:38:10
2022/07 EGTO reklamuoja kaina dieninio naktinio 0.27-0.24 Saskaita atsiuncia 0.47-0.43.
TAIP TAIP zinau elektra brango visi mokam NordPool atsidaryt....bet brango ne DVIGUBAI. Ir kam isvis reklamuo kaina kuri kazkada buvo pries neaisku kiek laiko? As gi parduodamas spinta nerodau 70 metu kainos. Poto kai jus issigijat nereik staiga sumoket dvigubai nei buvo ant kainos parasyta.
Telefono ne tik kad nekelia bet ir numeta rageli. I EMAIL atsakymo negavau.
Prisegu pasimegaut 07 menesio reklama lyginant su mano saskaita. (200kwh)
p.s.
--- Jei kas pradejo koki kolektyvini teismini procesa mielai sudalyvauciau ---
Kaip ir visi pamates kaina puoliau i panika prirasiau beliako. Bet galiausiai ryzausi issigilint paskirt pusdieni.
Suzinojau kad EGTO kaina yra pagrysta ner jokios aferos. Atsiprasau del to bet EGTO visvien yra liurbiai.....Ju reklaminis puslapis yra tinginiu gaudimo tinklas tokiu kaip JUS ir AS ir MANO NUOMONE i tai turetu paziuret konkurencijos tarnyba nes cia MANO NUOMONE yra sukciavimas.
Taigi issigilinau i kainas skelbiu duomenis kad jums TINGINIAI gilintis nereiketu:
[b] EGTO VIDUTINE KAINA SIEMS METAMS iki 07 menesio Planas standart du skaitliukai: 0, 32 dieninis ir naktinis 0, 28 [/b]
Skaiciai imti is NORDPOOL ne is lempos viskas tikra.
Pasitikintiems pasakau kol kas kaina geresne nei kitur (vidutiniskai) klausimas kas bus toliau SPEKIT.
Norintiems matyt kainos pokiti ir bandyt atspet ateiti prisegu grafikeli ir irodyma kad skaiciavau:
Telefono ne tik kad nekelia bet ir numeta rageli. I EMAIL atsakymo negavau.
Prisegu pasimegaut 07 menesio reklama lyginant su mano saskaita. (200kwh)
p.s.
--- Jei kas pradejo koki kolektyvini teismini procesa mielai sudalyvauciau ---
Man atrodo, kad po sekancios saskaitos, atsisveikinsim.Sudarant sutarti, nurodet perpus mazesni kilovato ikaini.Labai keista, kad tik jums brangiau birza parduoda.Planas EGTO SAZININGAS, o kaina 46 cnt uz kw.Argi nekeista?
Algimantas
2022-06-15 16:21:32
ši š*******o kontora fiktyvi. Nuvažiavau nurodytu adresu, apėjau visur (ten pastatų kompleksas), Bet šios sukčių kontoros neradau. Paklausinėjau vietinių, Jie nieko negirdėjo apie jokią EGTO.Tai reiškia pirmas sukčiavimo adresas, kad klijentai negalėtų skūstis tiesiogiai.NEREKOMENDUOJU.
Elgesys super keistas, nuo ryto bandau prisiskambinti (2022-05-30), pradžioje klausiau autoatsakiklio iki pažaliavimo, o nuo ~11 val. numeta skambutį ir viskas baigta. Neadekvatai ?
Dėl elektros kainos nežinau, nelyginau, tačiau požiūris į klientą - "stumdymas". Nerekomenuoju. Kadangi EGTO automatinis e. sąskaitų apmokėjimas neveikia, paprašiau EGTO atsakyti, kodėl neveikia. Iš karto nusiuntė į banką, bankas patikrino, viskas OK, be to, kitų įmonių e. sąskaitų apmokėjimas mano banko paskyroje veikia. Tada vėl EGTO klausiu - ką man daryti. Niekas neatsako. Po 1 mėn. vėl klausiu - ką daryti, e. sąskaitų apmokėjimas neveikia, gaunu įspėjimus dėl skolų. Atsakymas standartinis - mes nieko neišmanome apie e. sąskaitas (taip ir parašė), kreipkitės į banką. Tada paprašiau duoti administracijos kontaktus - sakau, gal ten kas išmano, kas tai yra e. sąskaitų apmokėjimas. Tačiau jokio atsakymo, jokių kontaktų negaunu. Požiūris į klientą apgailėtinas.
Pas mane susidarė skolą (taip, dėl mano kaltės). Norėjau susitarti kad atidėtu kitam mėnesiui. Bet pasakė kad valdžia neleidžia. Netgi užsiminiau kad planuoju su Egto pasirašyti dar 2 sutartys.
Kita karta tikrai pasirinksiu kitą ????
nesamonė kažkokia ne imone kainos neaiškios nieko nepaaiskina sako viena kainos kitos net nesako kad ju kaina biržos ir kas menesi skirtinga......klaidina žmones nurodo orentacine kaina praeitui visų metu o saskaitos tai už dabartines kainas reikiai mokėt nebeklaidinkit žmoniu.... taip ir teismais pasibaigs apgaudinėja ir tiek
Sudarant sutarti buvo pazadeta kad metai laiko kainas nesikeis. Deja. Plius kazkokias skolos atsiranda nors tvarkingai moku kas menesi. Butinai iseisiu kitur ir kitem nepatariu su jeis prasideti.
Vilma 2022-01-12 14:00:54
Jei planuojate pasirinkti šį elektros tiekėją, nuoširdžiai rekomenduoju to nedaryti. Kaip ir kiti nukentėję vartotojai, taip ir aš labai gailiuosi pasirinkusi egto, pasirašėmę su jais sutartį dar rugsėjo mėnesį. Nuo pat pradžių kainos periodiškai kilo, tačiau visur kyla pagalvojome, bet pastarieji mėnesiai išvedė iš kantrybės. Už lapkritį apskaičiuotas tarifas 0.25 Eur cnt už kwh, o gruodį, 0.36 cnt! Šildomės elektra, tad turime beveik 400 Eur elektros sąskaitą už praeitą mėnesį, kas yra sveiku protu nesuvokiama! Susisiekti su konsultantais sudėtinga, nekelia ragelio arba užimtas telefono signalas. Pagaliau susisiekus nieko pakomentuoti negali, tiesiog tokia biržos kaina ir mes patys pasirinkome tokį planą. Nors iš pradžių kalbos buvo gražios bei pagal jų skaičiuoklę toli gražu sumos neturėjo būti tokios! Gelbėkitės iš šio skęstančio vagysčių laivo!
Būtent!.. Pas mus istorija ta pati!.. Kainos kyla tikrai daug daugiau negu rinkos vidurkis, o paaiškinimas tiesiog: "tokios biržos kainos".
Labai gailiuosi pasirinkusi šį tiekėją. Pasirinkus tiekėją sakė bus fiksuotas mokestis metams, bet pasikeitė nuo 0, 15 ct. Iki 0, 24 ct. O sutaris pasirašyta 2021-09. Buvo informatuota, kad pastate niekas negyvena ir elektros nenaudoja, pasakė, kad kiekvieną mėnesį bebūtina deklaruoti, svarbiausia kas tris mėn deklaruoti parodymus. Deklaravau lapkritį kur pasirodo jie man prirašė 181 kwh, o sausį jie man prirašė 84 kwh. Dabar pagal jų skaičiuoklę man -55 kwh, o susimokėti turiu jiems 20 eur, o už ką ? o už eso priašytą vidurkį, pagal bendrą tvarką.
Niekad nesirikčiau egto dar kartą.
Labai nepatikimas tiekėjas, kainos prognoze 100% kliento nenaudaI. Atsidariau EGTO energija puslapį, prognozuojama kaina-0.15 Eur/kWh, sudariau sutartį - sąskaitoje 0.31 Eur/kWh. Sekantis mėnuo pruslapyje prognozuojama kaina 0.18 Еur/kWh - sąskaitoję 0.35 Eur/kWh. Į paklausimą kodėl toks skirtumas, atsakymas - "tikslai prognozuoti negalime". Tenka nutraukti sutartį, nes sinoptikų prognozės tikslesnės.
gavau saskaitą 0.3605 kWh nusivyliau, gailiuosi pasirinkęs šį tiekėją, skaičiuoklės pateikia klaidinančią informaciją
2022-01-07 https://egto.lt/ siūlo kainą 0.2072 Eur/kWh, o realiai gauta sąskaita nė iš tolo nepanašu: Sąskaita išrašyta už 2022-12 mėn. 0.3655 Eur/kWh. Net pridėjus PVM 21 proc. tiek neišeina... Čia legaliai leidžiama laisvoje rinkoje meluoti tik tam, kad kol nepabėgo visi klientai susigriebti kuo daugiau bapkių nuo tų kurie pasirašė sutartis? Tai nėra baudžiama pasirodo, ir net ne apgavystė... Ar kokia nors įstaiga kontroliuoja kainas LT?
Pasirinkau EGTO ir pasigailejau. Pirma men. gavau saskaita 0, 25 EUR/kWh. Kita menesi gavau saskaita 0, 35 kWh. Tuo metu kaimynai moka po 0, 16 EUR/kWh. Paklausiau kodel taip? Atsakymas: tokia rinkos kaina. Man tas pats kokia kaina rinkoj, as noriu moket maziau!!! Nutraukiu sutarti!

Ignitis
Adresas: Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius (Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius).
Veiklos sritys: energetika.
Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius „Ignitis“ – sumanių energetikos sprendimų bendrovė, kuri tiekia elektrą bei dujas privatiems ir verslo klientams, o taip pat siūlo naujosios energetikos sprendimus. Nuo saulės elektrinių bei e. mobilumo, iki energijos taupymo sprendimų. „Ignitis“ taip pat...
ENERGUS GROUP
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus group" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių grupė Lietuvoje, kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Informacinių technologijų pasaulis
ITP Solar

Adresas: Raudondvario pl. 150-201, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; kita veikla.
ITP Solar (www.sauleselektrines.lt) – įmonė, energetikos srityje veikianti daugiau nei 19 metų ir diegianti alternatyvius energijos sprendimus. Siūlome saulės elektrinių montavimo paslaugas, pradedant dokumentų paramai gauti tvarkymu ir baigiant pastatytos saulės elektrinės priežiūra. Mūsų kompanijoje dirbantys...
Elektrum Lietuva
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...

Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai!
Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai! 10-06 09:14
Iki spalio 7 d. laukiama paraiškų "Lietuvos Metų CTO" rinkimuose. Juose apdovanojami labiausiai nusipelnę šalies technologijų vadovai.
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų?
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų? 10-06 07:43
Dar XX a. pradžioje vadybos srityje iškilęs lyderystės klausimas svarbos nepraranda ir šiandien. Priešingai – nuolat evoliucionuojanti lyderystės samprata tapo ypač aktuali hibridinio ir...
Vilniaus oro uostas tapo Baltijos šalių lyderiu: aplinkosaugos pasiekimai pripažinti tarptautiniu lygiu 10-06 00:54
Vilniaus oro uostas skelbia pasiekęs reikšmingą tarptautinės aplinkosaugos programos "Airports Carbon Accreditation" (ACA) pripažinimą. Didžiausiam Lietuvos oro uostui per kelerius metus pavyko...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 91,10 +2,78%
Goldman Sachs 309,00 -1,86%