Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eglės sanatorija, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eglės sanatorija

Atsiliepimai apie Eglės sanatorija, AB

Parašyk savo nuomonę apie Eglės sanatorija, AB

Viskas buvo puiku, tačiau maitinimas baisus, per pirmus pietus apsinuodijau maistu ir daugiau sanatorijos valgyklos paslaugomis nesinaudojau. Maistas neskanus ir greičiausiai nešviežias. Nerekomenduoju rizikuoti savo sveikata ir kitiems poilsiautojams.
Studentų dėmesiui. Nerekomenduoju atlikti praktikos Eglės sanatorijoje. Puslapyje rašo ir pokalbio metu kalbama, kad studentas gaus visą reikiamą informaciją reikiamą praktikai. Tačiau praktikos metu, elgiasi neadekvačiai, o ir kalba pasikeičia, jog negali suteikti jokių duomenų. Rimtai apsvarstykite ar norite praktika atlikti, kur esat nevertinami ir pažeminami.
Asmeniškai norėčiau padėkoti Ž1 korpuse dirbantiems kineziterapeutams Eglei Čekaitytei, Linai Žukauskienei ir Manvydui Kirkilui už rūpestingumą, kruopštumą, gerą nuotaiką ir motyvaciją siekiant geresnio rezultato, ypač esu dėkingas kineziterapeutei Eglei, kuri su kiekvienu vis geriau atliekamu pratimu, didino pasitikėjimą savimi. Taip pat norėčiau išreikšti padėką ten pat dirbančiai ergoterapeutei Neringai Motiejūnienei už jos rūpestingumą ir visą suteiktą reikalingą kvalifikuotą informaciją iškilusiais rūpimais klausimais. Taip eau be galo dėkingas tame pačiame korpuse dirbančiam Žydrūnui Matulevičiui, kuris visada ištiesdavo pagalbos ranką, kai reikėdavo ir viską atlikdavo nepriekaištingai.
Saulius Kuzminskas puikus savo srities specialistas.Rekomenduoju.Rimvydas
Laba diena
Praėjusį savaitgalį ilsėjausi Birštono Eglėje, esu lojali sidabrinė Eglės klientė, nes jau daugiau nei 15 metų mėgaujuosi spa procedūromis Eglėje. Bet per tiek metų neesu sutikusi tokios nedėmesingos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos RIMGAILĖS KARVELIENĖS (A korpusas 410kab Birštono Eglė)
Ji sugadino mano poilsį (už kurį sumokėjau 446€ 2asm 2paros), sutrikdė emocinę pusiausvyrą.
Gyvenau C korpuse, labai puiki lokalizacija susisiekiant su gydyklomis ir baseinų pirčių zona. Kambariai patogūs, erdvūs, tvarkingi. Valgykloje maistas patenkinantis įvairius skonio poreikius.
Labai esu dėkinga aptarnaujančiam personalui, išskyrus gyd RIMGAILĘ KARVELIENĘ.
Nuo šiol pagalvosiu ar rinktis Eglę ar kitus konkurentus, kurių beje šiuo metu ir Druskininkuose ir Birštone yra gausus pasirinkimas. Nes noriu jaustis tikra Poilsenybe (taip savo lankytojus vadina SPA VILNIUS Druskininkai).
Kadangi SPA paslaugas vartoju jau daugiau nei 15metų ir esu aplankiusi jau visas Druskininkų ir Birštono įstaigas teikiančias pilnavertišką poilsį, nuo šiol nerekomenduosiu savo artimiesiems Eglės.
Laba diena, nesitikėjome tokio aplaidaus Birštono Eglės sanatorijos valgyklos darbo. Kovo 30d. apsinuodijo ne vienas Birštono Eglės sanatorijos gyventojas, tame tarpe ir mano draugė, ir aš pats. Draugė kovo 30 d. pradėjo vemti ir viduriuoti be sustojimo, ko pasekoje buvo iškviesta med. sesutė apie 16:30val. kuri suleido vaistų. Apie 20:20val. vėl teko kviesti med. sesute pakartotiniam vaistų suleidimui, nes situacija negerėjo. Aš pats vėmiau naktį 1val. Kadangi blogai jautėmės kitą dieną nuėjome į registratūrą pasiteirauti dėl procedūrų kompensavimo, kuriomis negalėsime pasinaudoti dėl apsinuodijimo. Registratorė sakė, kad praneš atsakymą, bet jo taip ir nesulaukėme. Balandžio 1-ąją išsiregistruojant registratorė nieko negalėjo padėti, pasiūlė tik standartinius kuponus panaudoti kitam kartui. Bet ar 2 dienos kančios ir sugadintos atostogos tik tiek vertos?
Sveiki, noriu padėkoti nuostabiai slaugytojai Linksmutei❤️❤️❤️❤️❤️???????????????????? už nuostabią priežiūra nuoširdius žodžius šiltą priėmimą supratimą nuo pat pirmos dienos. Pirmą kartą čia pas jus. Bet žinokite dar sugrįšiu ???? procentų. Ačiū už supratimą ???????????????????????? visam personalui. Jūs nerealus patys geriausi. 5 iš 5 penkios ???????????????????? žvaigždės. O jeigu iš tikrųjų tai aukščiausio lygio sanatorija. DR kartelį ačiū už supratimą ????????????????????????❤️????????????
Noriu padėkoti Birštono Egles sanatorijos visam kolektyvui už nuostabu aptarnavima, ir ypač
gyditojai kinizeterapeutei Justinai Čiučiulkaitei, kinezeterapeuteiGabrielei Kacevičiutei, ergoterapeuteiJustinaiŠaltei, masažuotojaiEvelinai Pociutei.Ačiu iš visos širdies!
Šiuo metu esu Birštono sanatorijoje”Eglė”, procedūrų darbuotojai tikrai malonūs, kompetetingi.Bet kambarių tvarkymas SIAUBINGAS.Jau pirmąją dieną pasibaisėjau paliktu ranšluosčiu su kraujo dėmėmis, dušo kabina sutvarkyta aplaidžiai, muilo-nėra, dulkės nevalytos, veidrodis taipogi.Indai ir įrankiai kambaryje palikti turbūt nuo paskutiniojo gyventojo, net neperplauti, apdulkėję lyg miltais.Pasišlykštėjimas visiškas!Kur higiena?!Ką JŪS vadinate tvarkymu?!Maistas nenuliūdino- gana skanus ir gausus pasirinkimas.Kokybė bendrumoje tikrai neatitinka kainos!Nemėgstu skųstis, bet net info kambaryje nėra (kas kiek laiko keičiama patalynė, chalatai, rankšluosčiai-visą dieną gali pragulėti ant žemės!)Pasibaisėtino-negi turime būti dvi savaites “savose sultyse”.
Labai tikiuosi administracijos reakcijos, kad situacija nepasikartotų ir kitiems sanatorijos gyventojams.
Mano reabilitacija Druskininkių "Eglės" sanatorijoje truko nuo 2022-02-23/2022-03-13. Nuo pirmųjų žingsnių registratūroje, kur greitai ir aiškiai gavau informaciją dėl apgyvendinimo ir reabilitacijos sąlygų, jaučiau pagalbą ir rūpestį.
Gydytojos reabilitologės Kostancijos.Barniškienės dėka reabilitacijos programa visiškai atitiko mano poreikius ir lūkesčius.Esu dėkinga už jos taktiškumą bei išsamią konsultaciją.
Sanatorijos kineziterapeutai Dominykas Cibulskis, Laurynas Vaičekauskas ir Emilija Gecevičiūtė tikrai yra savo darbo žinovai ir, be abejo, tai turėjo įtakos mano pasveikimui. Ačiū jiems.
Masažistė Ilona Kuderauskienė nusipelnė atskiros padėkos už ypatingai profesionaliai atliktus masažus.
Slaugytoja Virginija Alesienė, nepaisant didelio srauto pacientų, skyrė laiką ir dėmesį kiekvienam atvejui atskirai. O Karolis Virkutis procedūrų grafiką sudarė labai tiksliai ir precizižkai.
Mano nuomone, kad tokių darbuotojų dėka, Druskininkų "Eglės" sanatorija išlieka sveikatingumo/reabilitacijos sektoriaus lydere.
Nuoširdus ir didelis AČIŪ visam kolektyvui.
Robertas Mileris
2022-03-04 19:12:56 IP 2fbap16l
Esu dėkingas likimui, gerbiamai logoterapeutei Rasai Kleponienei už nuoširdų, profesionalų, geraširdišką darbą atstatant mano galimybę komunikuoti ir bendrauti su aplinka.
Veslava Simaškienė
2022-03-03 16:03:56 IP 2cfq8ocm
Nuo 2022-02-21 atlieku ambulatorinę reabilitaciją sanatorijoje EGLĖ komfort. Puiki vieta, visas sanatorijos kompleksas yra po vienu stogu ir bet kokiu oru per šiltus, gražiai suprojektuotus perėjimus galima patekti į bet kurį skyrių, bet kokias procedūras, valgyklą, baseiną, kavinę. Kasdienis kokybiškas kambarių valymas ir savalaikis patalynės bei rankšluosčių keitimas. Maistas labai geras, skanus ir gausus.
Taip pat noriu išreikšti begalinį dėkingumą gydytojai Konstancijai. Už jautrų ir dėmesingą požiūrį, už profesionalumą, už gerumą ir teigiamą požiūrį į sveikimą.
Ypatingą padėką tariu masažuotojui Stanislovui Lukošiui - masažuotojui nuo Dievo. Jo rankos suteikia sveikatos, įkrauna optimizmo. Aukštos kokybės masažas.
Taip pat dėkoju visiems, kurių nematome ir negirdime, bet žinau, kad jie taip pat dalyvauja organizuojant ir vykdant komfortą ir poilsį mums - poilsiautojams. Tai skirta visam techniniam personalui!
LOGOPEDĖS kompetencija ir atsidavimas darbui viršyja lūkesčius. Per labai trumpą laiko tarpą normalizuota kalba, ištaisytos probleminės vietos, suteiktos papildomos instrukcijos bei nurodytos reikiamos priemonės kalbai lavinti nuo pratimų iki tam tikrų elektronikos prietaisų. Atlikti veido masažai bei šios moters kompetencija pridėjo į mano kasdienine kalbą daugiau taisyklingai tariamų žodžių, esu labai patenkintas. Didžiausios rekomendacijos! 10/10.

Daktaras rašydamas receptus vaistams pagal visus galiojančius dokumentus bei patvirtindamas į akis, kad jie yra sėkmingai išrašyti/atnaujinti, realiai jų neišrašė. Linkėjimai daktarui.:)

Priimanti administracija orientuota į gražų toną, tik kol yra sumokami pinigai. Siūlau neatmesti galimybės sudalyvaut kompetencijos kėlimo kursuose, kaip bendrauti su žmonėmis, kurie tau ''atneša'' algą.

Gražios dienos, sanatorija :)
Sveiki, ką tik grįžau iš Druskinikų Eglės sanatorijos.Noriu padėkoti visam prrsonalui už malonų ir gera aptarnavimą., o labiausiai savo mankštistėmis, tai ergoterapijos Jurgitai didelis ir šiltas Ačiū, kinezioterapijos mankštistei Akvilei- tu nuostabi išmananti savo darbą Ačiū tau labai už visą praleistą darbą su manimi.Aš tikrai žinau, kad judėsiu į priekį su kiekviena diena.Tariu didelį Ačiū gydytojui Mantui Kundreckui, kuris mane prižiūrėjo ir tikrai išmano savo darbą ir parenka visas tinkamas procedūras, kurių tikrai mums reikia.Ačiū visoms baseino mankštų merginoms, kurios manimi rūpinosi, o ypač dėkoju abiems Emilijomis.Dėkoju visam valgyklos personalui mane skaniai maitinus.Ačiū Ramunei, Irutei, Ritai jus visada nuoširdžiai ir šiltai prisiminsiu.
Sveiki, nuvylė mane šį kartą jūsų sanatorija, uz kambarį parai sumokėjau 146eur, gavau pusryčius ir rytinį baseiną, nesąmonė paskutinė, kodėl neduoda vakare ramiai nueiti neaišku, tada veikia viskas juk!!! Nuejus ryte į baseinus leidžia ne visus, nes vyksta mankštos, pirtys irgi pusę neveikia, baseinas priklauso iki 13h, bet turime sanatoriją palikti jau 12h, apgailėtina, kai ima tokius pinigus, dziakuzi ir kituose baseinuose išjungti burbuliatoriai. Nepirkite pietų labai brangu 15eur žmogui, geriau nuvaziuokite i Prienus (6km), yra dvi puikios, nebrangios ir skanios kavinės Tango ir Sodas????
Kaina visiškai neatitinka kokybės. Už vieną naktį sumokėjome 148 eur.2 asmenims Comfort viešbutyje.Pirmiausia kas nuvylė, tai jog įsiregistravus nuo 13 val tą dieną į baseinų ir pirčių erdvę galima papulti tik mokamai. Sumokėjus 10 eur žmogui. Niekur nematėme tokio dalyko. Antra- kambariai rakinami raktais, ne kortelėmis, pats kambarys panašus ne į "comfort" o į economy kitų viešbučių. Pysryčiai apgailėtinos kokybės lyginant su kitais viešbučiais Druskininkuose. Pačioje baseinų erdvėje labai šalta, tikrai jokio malonumo. Visiškai nerekomenduojame čia vykti. Geriau rinkitės konkurentus.
Ką Driskuninkų Eglės sanatorija turi geriausia tai kineziterapeutus Lauryną Vaičekauską ir Dominyką Cibulskį!
Vaikinai labai profesionalūs. Puikiai supranta/išmano savo darbą, žino kas kaip žmoguje “veikia”. Atsižvelgia į kiekvieno paciento traumą, parenka naudingiausius pratimus, prižiūri juos atliekant.
Gražu žiūrėti kiek daug, nuoširdžiai ir kantriai jie dirba. Prisimena kiekvieno situaciją, stebi progresą, neduodančius rezultato pratimus keičia kitais.
Eglės sanatorijoje gydausi po stuburo išvaržos operacijos ir po 14d. sporto su jais jaučiuosi žymiai geriau, tvirčiau, stipriau.
Ačiū vaikinams! Keep it going.
Vakar tik grįžom su vyru, buvom14-17 dienom. Dabar buvom 3 kartą, pirmi buvo o.k viskas.Šis deja paliko nekokia nuotaika.Visų pirmą vakarėnes buvo tiesiog siaubas, vien bulviniai ir miltiniai patiekalai, stalai murzini, indų nespeja tvarkyti, mes visus vakarus ejom į mestą valgyti.O jau apie antradienio Bingo tai nera žodžiu:ekranas neveikė, vėdeja diktavo žodžiu, skaičius paikniojo, pritrūko biletukų ir tušinukų, reikėjo klausytis kad mūsų čia daug susirinko o dovanų mažai, kad vedėją gaus velniu iš info centro kad per daug išdalino.O dovanos? Vaikiškos spalvinimo knygutes, rimtai? Suaugusiems žmonėms? Jautėmės lyg patys atėjom, nepskvesti, elgetauti.
Dėkojame Druskininkų "Eglės" sanatorijos gydytojai Reginai ir visam personalui už malonų ir šiltą bendravimą. Dirba šaunūs žmonės, skanus maistas, graži aplinka.
Keli pastebėjimai:
- ar "druskų kambarys" turi poveikį, nes koncentracija/pūtimas beveik lygus nuliui;
- nugaros (stuburo) masažas (atliekamas 3a., vaikinuko) labiau priminė tik besimokančio asmens masažą, o ne "Eglės" sanatorijos profesionalo atliekamą gydomąjį masažą:).
, , Ačiū "administratorei iš B korpuso. Nuvykom-ir teko apsisukti ir grižti namo.
Dekui visam Birstono sanatorijos "Egle" kolektyvui uz svara, tvarka, malonu priemima.geras proceduras, skanu ir ivairu maista..Likome labai patenkinti.Tikrai aukstas lygis.
Regina Švedienė
2022-01-29 12:51:41 IP 28m829tr
Gydžiausi po peties raiščių operacijos
Noriu padėkoti gyd. Virginijai Kuzminskienei už paskirtas procedūras, nuoširdžius ir tinkamus patarimus.Kineziterapeutėms Eglei Čekaitytei ir Jolitai Kvarciejienei už puikų darbą, malonu aptarnavimą. Ergoterapeutems Jurgitai Matulevičienei ir Neringai Moiejūnienei dėka kurių mano ranka atgijo. Ergoterapijoje dirbančiai studentei Inesai Bitinaitei už nuoširdumą ir pastangas, tai būsima gera specialistė. Masazistei Rasai Urbonavičienei už puikiai atsakingai atliekančią savo darbą. Slaugytojai Irenai Grigaravičienei už rūpestingumą. Kambarinei Dalei Makauskienei už jos darbą ir maloniai šypsenas. Ačiū visam, , Eglės, , personalui. Aš sveikstu, Jums visiems linkiu sveikatos ir stiprybės ! Su pagarba Regina Švedienė
Šiuo metu gydausi Eglės sanatorijoje Druskininkuose. Esu pakraupusi nuo tokios nemalonios ir nekorektiškos valytojos valančios Žilvinas1 korpuso 4 aukšto kambarius. Nuolat girdimi skundai kokie netvarkingi klientai, kokia ji nuvargusi ir t.t. Senjorai ir senjorės vadinami senėmis ir seniais.Nuolatiniai koridoriuje aptarinėjimai lankytojų ir jų gyvenamųjų kambarių. Labai nemaloni ir atžagari. Ši valytoja net nesugeba išsiurbliuoti kambario. Siurbliavimas po stalu ir lova misija neįmanoma. Tokie darbuotojai labai gadina sanatorijos įvaizdį. Rekomenduočiau priminti šiai valytojai jos pareigas ir vidaus taisykles. Užimerkiant ties šia darbuotoja, sanatorija puiki. Atidūs, paslaugūs ir malonūs darbuotojai, puikus maistas.
2022.01.20. Man buvo paskirta procedura deguones terapija.Negalėjau įkvėpti deguonies, nes žarna, per kurią tiekiamas deguonis, dvokia išdegusia guma.Pasirodo, tuo skundėsi ir kiti žmonės.
Rasa Gedraitinė
2022-01-09 20:31:49 IP 2andmp4v
Nuostabus visas sanatorijos personalas. Ypatingą padėką noriu skirti specialistams, su kuriais asmeniškai susidūriau pastarąsias savaites viešėdama, , Eglės sanatorijoje”: slaugytojos padėjėja Aldutė Skripkienė, Virginija Alesienė, masažistė Ilona Kudarauskienė, kineziterapeutai Dominykas Cibulskis ir Laurynas Vaičekauskas. Būdama šių profesionalų akiratyje, jaučiausi saugi, atsipalaidavusi ir tinkamai prižiūrima. Ačiū jiems už suteiktą sveikatą.
Rimutė Petrovič
2021-12-29 14:45:19 IP 2e7r4259
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Karoliui Kulakauskui, kinezėterapeutėm Jolitai Kvaraciejienei, Eglei Čekaitytei, slaugytojoms Aldutei Skripkienei, Jurgitai Savičienei. Už savo darbo profesionalumą, kokybiškas paslaugas, nuoširdumą, kantrybę. Linkiu stiprybės darbe ir laimingų naujų metų!
Danutė Daškuvienė
2021-12-23 13:10:55 IP 2i2429me
Esu dėkinga Birštono „Eglės” sanatorijos masažo specialistei Rasai Pikalavičienei (kab. C508), kuri ne tik profesionaliai atliko masažą, bet ir suteikė papildomos informacijos.
Nuoširdžiai dėkoju Druskininkų "Eglės" sanatorijos gyd. Sauliui Kuzminskui už rūpestingumą ir subalansuotą procedūrų paskyrimą, už patarimus gerinant sveikatą po kovido ligos, už sugrąžintą sveikatą.
Dėkoju sanatorijos darbuotojams už paslaugumą ir profesionalumą, kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesį bendraujant su pacientais, norą padėti.
Visiems nuoširdus ačiū už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.
Druskininkų "Eglės" (Comfort) sanatorijoje buvau reabilitacijai po Covid. Likau nustebinta kineziterapeutų LAURYNO VAIČEKAUSKO ir DOMINYKO CIBULSKIO profesionalumu, atidumu kiekvienam atvejui atskirai, nepaisant didelio srauto lankytojų. Esu labai dėkinga už malonų bendravimą ir asmeninį dėmesį stiprinant sveikatą. Puikūs specialistai. Taip pat likau sužavėta masažuotojo STANISLAVO LUKOŠIAUS atsidavimu darbui. Teko išmėginti šešių darbuotojų masažus ir tikrai ne kiekvienas jų yra gydomasis, o atvykus reabilitacijai tai yra ypač svarbu. Šis pecialistas yra aukščiausio lygio profesionalas, ant tokių darbuotojų ir laikosi įstaigų sėkmė ir prestižas. Taip pat išskirtinis masažo specialistas yra VADIMAS, nors teko lankytis vos kartą, galiu drąsiai rekomenduoti. Linkiu visiems šiems darbuotojams kuo geriausios kloties ir vadovų įvertinimo.
Labai ačiū Eglės valytojai, kuri rado pamestą žiedą ir perdavė jį registratorėms, o registratorėms - kad atidavė žiedą savininkei!
Dėkoju Druskininkų eglės sanatorijos darbuotojai Virginijai Griškevičienei. Labai šiltai priiema maloni moteris. Daugiau tokių darbuotojų. ????
Nuoširdžiai dėkoju Birštono "Eglės" sanatorijos personalui ir ypač gyd. G.TAMAŠAUSKIENEI už profesionalumą, už subalansuotą procedūrų komplekso paskyrimą, už patarimus gerinant sveikatos būseną, Energetiškai sustiprėjau.Viršėjo visus mano lūkesčius.Ačiū labai,

2021 11 21
Gediminas
2021 Rugpijučiu mėn.Buvau realibitacijoe Ėgles Druskininkai sanatorijoje Nuo širdys noriu pasakyti Didelis Ačiū už savo darbo Ačiū jums kad man pasisekė atvažiuoti dar kartą pas jūs į palaikamojo realibitacija.Esu labai dekingas už kvalifikuota darbo nuoširdirdžią pasakaų Ačiū gyd.SAULIUS KUZMINSKAS Kinezitepeutė Akvilė Siksnelienė, Ėglė Čekaitytė, Gintarė Storpirštiė, Ergoterapeutė Jurgita Matulėvičienė, Nėringa Motiejūnienė ir visi personalo darbuotojų.
Noriu padėkoti masažo specialistei Ingai Radvilienei. Ponia Inga ne tik profesionaliai atliko masažų kursą, bet ir suteikė daug papildomos informacijos, rekomendavo literatūrą, kurios dėka galima geriau pažinti savo kūno negalias. Ateityje, atvykęs į jūsų sanatoriją, vėl norėsiu patekti pas ponią Ingą.
Vytautas Cilcius
2021-10-04 18:59:30 IP 4ljkmqv
Noriu padėkoti Druskininkų sanatorijos "Eglė" kolektyvui.Gyd.S.Kuzminskui, personalo vyr.administratorei, registratūros darbuotojams.kineziterapijos sk.personalui už puikiai atliktas procedūras, valgyklos kolektyvui už skanų maistą.Visiems nuoširdus ačiū už rūpestį ir paslaugumą.
Eglės sanatorijoje Druskininkuose ne pirmą sykį, čia man labai patinka procedūrų atžvilgiu, be galo dėkinga kineziterapeutei Jolitai Kvaracejienei, tai nuostabi specialistė, atsidavusi savo darbui, ir norui padėti žmonėms. Taip pat dėkinga gyd.T. Žizniakovai, kuri pataria, kuriomis procedūromis man pasinaudoti, kad liga būtų geriau gydoma, kad iš sanatorijos išvažiuočiau kuo sveikesnė. Tik čia vienas ir labai didelis minusas, tai kineziterapija dideliame baseine, visi žmonės, net vyrai skundžiasi, kad baseine šaltas vanduo, net sportuojant negali sušylti, o deklaruojama, kad baseine 31 laipsnis šilumos, tikrai ne tokio šiltumo vanduo. Kiek žmonės teiravosi kineziterapeutų, jie liepia kreiptis į vadovybę. Po tokių vandens procedūrų gali tik peršalti, tad tikrai niekam nesiūlyčiau imti šitos procedūros, po kurios reikia kaitintis arba pirtyje, arba stovėti po karštu dušu bent 15min., kad atšiltu bent kiek kūnas. Dėl kambario stovio, galiu pasakyti tik tiek, kad kiliminę dangą, kai kuriuose kambariuose, reiktų kaip ir pakeisti, nes ji tikrai jau baisios būklės. Net valytojos skundžiasi, kad jos neįmanoma išsiurbliuoti. O kas liečia maistą, tai valgis išties geras, ir nieko netrūksta. Tad dar sanatorijoje būsiu ir tikrai žiūrėsim, ar įšils nors kiek vanduo, kad būtų galima tinkamai atlikti procedūras ir nesušalti. Būtinai raštelsiu kaip išvyksiu.
Prieš keletą metu esam buvę Druskininkų Eglės sanatorijoje Comfort korpuse. Šiais metais susirgau onkologine liga ir gavau Ligoniu kasu finansuojama reabilitacija, kadangi vyras neįgalus, sėdintis vežimėlyje, buvom apgyvendinti Z1 korpuso pirmame aukšte. Įsivaizdavau, kad sąlygos bus ne Comfort lygio, bet kad jos bus tokios baisios… miegam sulūžusiose funkcinėse lovose su išgulėtais guzuotais čiužiniais, kambario dydis toks, kad jame vyras su vežimėliu neapsisuka, reikia išvažiuoti į koridorių???? Paprašius bent kiek padoresnių sąlygų, paprašė papildomai susimokėti???? Nežinau, kokios sąlygos kitose sanatorijose, bet mes esam labai nusivylę. Ar pagal Ligoniu kasu finansavimą galima gauti tik tokio lygio paslaugas?
Padovanojom tėvams dovanų kuponą sanatorijoje, prieš tai paskambinę ir pasiklausę, kur jį galima panaudoti: baseine, procedūroms, kurioms nereikia gydytojo konsultacijos ir kacinėje - mums tiko. Tėvai nuvažiavę sužinojo, kad procedūrų be gydytojo leidimo nėra, kavinėje čekio naudoti negalima, liko tik baseinas. Visų dovanų kupone buvusių pinigų taip ir neišnaudojo. Sanatorijos kavinėje norėję pavalgyti irgi buvo nuliūdinti, kad tą dieną pas juos maisto nėra (apie 15h). Likau labai nusivylusi potyriu, nes darbuotojai nežino kas pas juos galima ir kas ne, būtume nepirkę čekio
Labai dėkinga sanatorijos darbuotojams už jų paslaugumą, už profesionalumą, už padrąsinimus, tai padėjo atgauti jėgas po covid ligos. Nuoširdus dėkui masažistei Ilonai Kudarauskienei, visiems kineziterapijos ir visų kitų procedūrų specialistams.
Dėkodama pateiksiu kelis pasiūlymus ir pastabas:
-trūko miško terapijos - ir žinių, ir praktikų;
-trūko detalesnių paaiškinimų, kaip kvėpuoti, į ką sutelkti dėmesį druskų, aromaterapijos kambariuose, kad išnaudoti šias procedūras maksimaliai naudingai;panašiai ir psichoterapijoje;
-uždrausti neštis mob.telefonus į aukščiau minėtas procedūras;
-galėtų būti trumpos bendros paskaitėlės apie kvėpavimą, dėmesio sutelkimą, apie tai, kaip maitintis, kai tiek daug patiekalų :); labai trūko patiekalų iš ankštinių (pupelių, žirnių, lęšių, avinžirnių) - per 20 d. buvo tik 2 kartus;
-ž2 korpuso 2a. gale neveikė wifi (pranešėme registratūrai, bet, matyt, užtrūko darbai).
Suprantama, kad tik bendradarbiaudami galime pasiekti geresnių rezultatų!
Dar kartą - DIDELIS DĖKUI, KAD ESATE!
Patys šilčiausi ir geriausi atsiliepimai apie Birštono Eglės sanatoriją ir jos darbuotojus. Paprašius B korpuso registratūros darbuotoja maloniai pakoregavo procedūrų grafiką, atsižvelgiant į man patogesnį laiką. Ypatingai sužavėjo masažistės Aušros Kazlauskienės (327 kabinetas) masažai, žmogus ne dirbantis, o gyvenantis savo darbu :), Ačiū, Jums, Aušra, dar kartą.
Apibendrinant į Birštono Eglę norėčiau sugrįžti, patiko ir procedūros, ir malonūs, dažniausiai puikiai savo darbą atliekantys darbuotojai, ir maistas man patiko.
Birštono sanatorijoje buvo ir pliusų ir minusų. Registratūroje B korpuse viena darbuotoja gana nemaloni, į kiekvieną vertinimą turi savo komentarą ir buvo nepatenkinta, kad jai reikia tvarkyti reikalus ne tik ligonių kasų finansuojamam žmogui, o galėjo tik perspėti ir būtume perėję į atskirą registratūrą. Super darbuotojai buvo: Slaugytojos padėjėjos Edita M., Rasytė B., Kineziterapeutės Simona L., Raminta K., Masažuotojos Dovilė V., Rasa Ž., taip pat Laima B., Rimutė V. - puikios specialistės ir malonios darbuotojos. Ačiū Jums. Taip pat puikus maistas ne ligonių kasų valgykloje, o pastarojoje labai prastos kokybės daržovės ir nevalyti stalai - ligoniai tikrai nusipelnė geriau. Deja dėl kambarių nesidžiaugiau, nėra kondicionavimo, kiliminė danga nesiurbta, kvapas kambaryje prastas. Patalynė buvo abejotino švarumo. Tačiau spa zona ir baseinai tikrai puikūs. Aplinka taip pat. Gaila, kad ligonį lydintis asmuo turi mokėti pilną kainą.
Teresė ir Bronislovas
2021-07-30 17:49:23 IP 2e7r4210
Druskininkų Eglės sanatorija nuostabi. Čia lankėmės pirmą kartą, tačiau stengsimės sugrįžti dar ne kartą. Puiki gamta. Nuostabiai sutvarkyta aplinka. Puikus ir savo darbą mylintis personalas. labai puikus maistas, platus asortimentas. Rekomenduojame visiems.
Druskininkuose Eglės sanatorijoje nuostabi gamta tobulai sutvarkyta teritorija, puikus personalas, maistas tobulas. Tikrai puiki reabilitacija po covid. Viena bėda rūkantys poilsiautojai (ligoniai) Visą vakarą iki sutemų ir nuo ankstyvaus ryto triukšmas ir dar baisiau smarvė visas kambarys dvokia nors kambarys 612 šeštame aukšte. Nežinau kiek padės pačios geriausios proceduros jei kiekvieną dieną esu pasyvus rukytojas. Uždaryčiau balkono duris bet šiuose kambariuose nėra kondicionieriaus. Ir jis visas dvokia, jau nuo įsigėrusio rūkalų kvapo. Pasiūlymas įkurdinti rūkymo vietas toliau nuo pastatų. Jei toks noras yra nuodytis tai nukeliaus ir patys didžiausi invalidai iki rūkomojo. O jei nenukeliaus tai tik į sveikatą.
Vertinant žv.. duočiau 2 iš galimų 5. Vieta-5. Švara-2. Maistas-2. Procedūros-2.Požiūris sovietinis. Atvykus ilgai lauki, kol paskirs procedūras.Tarp procedūrų ilgi tarpai, nepatogu. Jos niekinės: l. prasti masažai, perlinėje vonioje ne mineralinis vanduo, o paprastas 1 kartą iš 2, mankšta vandenyje dažniausiai be ryšio. Tik 1 vaikinukas iš 5 gerai vedė, Susidaro įspūdis, kad gydytojos laukia kyšio, nes neskiria procedūrų, kurios priklauso.Sekmadienį vakarienei tik miltiniai blynai (neva, daug žmonių buvo). Ir šiaip maitina pigiausiais produktaiL širdys, kepenys, pernykščiai suvytę obuoliai birželio vidury.
Druskininkų Eglės sanatorijoje buvome pirmą kartą. Prieš esame apsilankę Birštone. Todėl pažintį nusprendėme tęsti ir Druskininkuose. Norime padėkoti už sudarytą lankstų procedūrų grafiką, išsamius paaiškinimus ir malonų bendravimą Karoliui Virkučiui. Prieš paskutinę dieną pakliuvome i masažuotojo Stanislavo Lukošiaus rankas ir.... tiesiog pritrūksta žodžių apibūdinti jo su meile atliekamo darbo. Žmogus profesionalas! Labai gaila, kad net du kartus prieš apsilankymą pas Stanislavą pakliuvome pas masažistes, kurios savo darbo nemyli.... Manome, kad apmokėjimas už darbą turėtų skirtis. Glostymas yra tik masažo dalis, o ne visas masažas. Tas labai nuvylė. O visa kita buvo puiku!
Jūratė Snarskienė
2021-07-06 09:20:23 IP 2cfq8ocm
Nutariau savo atostogas praleisti Druskininkų Eglės sanatorijoje. Likau labai patenkinta suteiktomis paslaugomis ir rūpestingu kolektyvo darbu. Gydytojas S. Kuzminskas atidžiai išklausė nusiskundimus ir paskyrė procedūras, po kurių pasijutau labai gerai. Dėkoju masažuotojoms I. Baravykienei ir V. Burbienei už kvalifikuotai atliktą nugaros masažą. Likau sužavėta kineziterapeutų ir gydomųjų vonių personalo darbu. Be to, labai vertinu virėjų darbą: maistas gardus ir įvairus. Jeigu norite gerai pasisveikatinti, visus raginu vykti į šią sanatoriją
Dėkoju Druskininkų Eglės sanatorija ir jų darbuotojams už atsakingumą, kompetenciją, rūpestingumą. Labai patiko ir rekomenduoju.
Labai nuoširdžiai dėkoju Birstono ‘’Egles’’ sanatorjos kineziterapeutui Tomui Gembeckui už nuoširdumą, dėmesį, atstatant rankos funkcijas.
Aldona J.
Nuoširdžiai dėkoju visiems specialistams, ergoterapeutams, kineziterapeutams ir ypač DOMINYKUI CIBULSKIUI už profesionalumą, atidumą ir sugrąžintą sveikatą. (Gražina G.).
Iki evropos dar toli.1.personalas piktas, 2.igrnarojo I prasymus 3.susisekti su valdza suderint klausimu neimanoma.4.i el.laiskus neatsako

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Nidos Gaiva
Poilsis Nidoje. Kambarių nuoma Nidoje.

Adresas: G.D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Poilsis Nidoje – geriausias pasiūlymas Jūsų vasaros atostogoms. Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" sukurs Jums ypatingą jaukumą ir patogumą. Nedideli, jaukūs kambariai ir apartamentai, pačiame Nidos miesto centre, garantuos Jums išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu. Kuklia prabanga dvelkiantis stilius, jaukią ir...

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Adobe Systems 376,64 +3,10%
Nasdaq 158,26 +3,03%