Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eglės sanatorija, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eglės sanatorija

Atsiliepimai apie Eglės sanatorija, AB

Parašyk savo nuomonę apie Eglės sanatorija, AB

Esu nuoširdžiai dėkinga visiems Druskininkų "Ėglės Standart"sanatorijos dirbančiam personalui. Įpatingai noriu išskirti gydyklos registratorę Živilė Zubravičiene, visada priema su šypseną ir gerą nuotaiką, labai maloniai aptarnauja, tiesiog nuostabi. Be galo dėkinga kinezioterapeutui Laurynui Vaičekauskui už pilną atidavymą savo darbui, nuoširdumą, už demėsį kiekvienam žmogui. Po paskyrtį pratymų, dieną po dienos skausmas ir sunkųmas vaikštant po mažų dingo. Čia dirba pati nuostabiausią reabilitologę Eugenija Kemežienė, maloniai priima, visada su gėra nuotaika, ypač profesionaliai atlieka savo darbą.
Maitinimas "Eglės" sanatuorijoje yra auksčiausio lygio, patiekalai nerealiai skanus, asortimentas didžiulis. Nuostabiai gamina, maloniai ir greitai aptarnauja. Esu sužavėta visko: nepriekaištingas aptarnavimas, skaniausis maistas, geros gyvenimo sąlygos, tvarkinga. Malonu čia atykti, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą.Gauni daug pozitivių emocijų ir gerų ispudžių, tiesiog rojus pasaulyjė! Ačiu visiems! rekomenduoju rinktis "Eglės" sanatuoriją.
Reabilitacijai atvykau karantino metu, prieššventiniu laikotarpiu. Šiandien Kūčios ir trys savaitės kai gydausi Druskininkų, , Eglės" sanatorijoje. Tai saugiausia vieta reabilitacijai karantino metu. Griežtai laikomasi taisyklių, visur švara, tvarka, dažnai keičiama patalynė, rankšluosčiai, viskas dezinfekuojama. Profesionalus ir malonus aptarnavimas kiekvienoje srityje, kokybiškos paslaugos, ramus poilsis, jaukūs kambariai.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Kostancijai Barniškienei,
profesionalei masažuotojai Ramunei Jasinskienei. Už skanų maistą ir malonų aptarnavimą šefei Aušrai Kažukauskienei ir visam jos kolektyvui, bei visiems kitiems darbuotojams! Linkiu Jums šiltų, jaukių švenčių, stiprios sveikatos bei sėkmės asmeniniame gyvenime!
Virginija
Laba diena. Spalio - lapkričio mėn. gydžiausi Eglės sanatorijoje. Esu dėkinga gerb. gydytojai Virginijai Kuzminskienei už profesionalią pagalbą reabilitacijos metu ir visam personalui. Šauniems kineziterapeutams; Manvydui, Dominykui, Kristinai, Austėjai, Ievai. Puikioms masažistėms: Onai T., Danutei M. ir Rimai P. (povandeninio). Mieloms gydomojo juodo purvo slaugytojų padėjėjoms: Anai L., Juditai S., Irenai B. Ačiū tariu gydomųjų vonių specialistėms: Akvilei R., Natalijai B., Aldonai S. Dėkoju bendrosios praktikos slaugytojoms: Vitai J., Alytei A., Rūtai B., Astai Z., Alvyrai P., Larisai M., Neringai K., Onai B., Raimondai D., Raimondai D. Ačiū gydyklos šaunioms registratorėms, ypač Sigutei. Už ypatingą švarą dėkoju darbščioms valymo operatorėms! Gražaus laukimo artėjančių švenčių proga ! Būkite sveiki! Pagarbiai - Laima
Tris savaites buvau Druskininkuose eglės sanatorijoje žiauriai patiko personalas nuostabus o Augenija Valatkevičienė geriausia jų masažistė jai reikėtų skirti premija už kiekvieną žmogų nes ji tiesiog nuostabi masažištė
Buvau druskininkuose geriausia eglės masazuotoja Augenija Valatkevičienė labai ją rekomenduoju
Labai blogai kai karantinas. Buvau Birstone tris savaites niekur neisleidzia ir guldo po viena, tad kalejimas tikras. Karantino metu sunku isbut ir nieko neveikt. Pirma kart sanatorijoj, daugiau vaziuot nenoriu, nors ne karantino metu tikiuos geriau
Prieš savaitę ilsėjausi Birštono Eglės sanatorijoje. Visam personalui dėkoju už puikų aptarnavimą, skanų maistą. Pats išrankiausias poilsiautojas nebus nuviltas
Labai geras masažuotojas Druskininkuose, Karolis Kiseliovas.
Pasitaikė proga pabūti Eglės sanatorijoje Birštone. Ačiū visai komandai, aukštas lygis, rekomenduoju. Ypatingi komplimentai masažuotojai Indrei Velutytei. Sėkmės Jums visur ir visada:)
Buvome eglės sanatorijoje Druskininkuose. Aptarnavimas labai prastas. Tvarkaraščiai nesuderinti nebuvo kur vaiką palikti nes mums viskas prasideda nuo 8 ryto, o vaiko kambarys dirba nuo 9 ryto. Tvarkaraštis tvarkė kelis kartus bet....
Nežinojom kur eiti o pagalbos nesulauksi taip ir nuplaukė kelios prosiduros. Blogiausia savaitgalis kuris galėjo but. Tik eglė tokį galį padaryti.
Pasitaikė proga pabuvoti savaitgaly Druskininkų Eglės sanatorijoje Žmona, kaip medikas gavo poilsį dviems asmenims.už 200. Kadangi į duotus pinigus netilpome, pasirinkus pigiausią economy klasės kambarį dar papildomai pravedėme
reikalingą sumą. Suderinus laikus, atvykome penktadienį po pietų. Davė kambario raktus ir paprašė palaukti kambaryje, kol paskambins dėl susitikimo su gydytoja..Jo metu suderinome procedūrų grafiką ir kiekį. Viskas vyko nuostabiai iki paskutinės dienos.Likus iki procedūros pradžios maždaug 10 minučių iš gyvenamos zonos pajudėjome į gydyklą, kur turėjo mūsų manymu būti ir reikalingas kabinetas (kur jis yra - tiksliai nežinau, sanatorijoje lankiausi pirmą kartą ir neturiu žalio supratimo apie patalpų išdėstymą).Greitai rasti reikiamo kabineto nepavyko ir į procedūrą vėlavome 5 min. Atėjus į vietą buvo pasakyta: vy opozdali, ja ne mogu vas priniat. Bandėme paaiškinti, kodėl taip atsitiko, bet jis tepasakė:ničego ne mogu podelat. Jokie paaiškinimai nepaveikė, susinervinę palikome kabinetą ir tuo baigėme polilsį sanatorijoje.Iki tol buvusi puiki nuotaika išnyko, malonus aptarnavimas nublanko, Labai atsiprašau visų tikrai nuostabiai dirbančių žmonių, tikrai neblogo valgyklos ir kitų padalinių personalo.Vienas nemalonus insidentas sugadino viską. Patariu: kiek galint daugiau ir aiškesnės informacijos apie tai kur ir kokia procecūra vyks ir kiek reikės laiko iki jos nukakti
Šį savaitgalį su vyru praleidome Eglės sanatorijoje Druskininkuose. Noriu padėkoti visam Eglės personalui už puikiai atliekamą darbą, už rūpestį, paslaugumą, jų dėka jautėmės jaukiai ir komfortabiliai. Ypatingai ačiū masažistui dirbančiam 226 kab. (neįsidėmėjau vardo), tikrai puikus masažas, jaučiasi, kad žmogus dirba neatmestinai, profesionaliai. Didelis ačiū :) Tikrai grįšime.
Ačiū Eglė Druskininkai
2020-09-13 22:18:45 IP 2ju3kqvm
Puiki sanatorija. mandagūs darbuotojai, labai malonios šiaurėtiško ejimo instruktorės Simona ir Živilė. Labai geras kineziterapeutas vedantis Thai Či mankštą ir masažinę mankštą su volais. Kineziterapija vandenyje buvo superinė. Maitinimas pasakiškas, patiekalai labai skanūs, jų pasirinkimas gausus. Aplinka gražiai sutvarkyta, kambariai jaukūs. Ačiū visam kolektyvui.
Ačiū Birštono Eglės Sanatorijos masažuotojai Ingai Zaleckaitei už puikų masažą. Puiki Sanatorija, labai geras baseinas, labai kokybiškas ir įvairus maistas, malonus aptarnavimas. Sugrįšime ir ne kartą.Sekmes Jums darbuose!
Nuoširdus ačiū masažuotojai Ingai Radvilienei už puikiai atliktą masažo kursą.
Labai nuoširdžiai dėkoju kineziterapeutui Laurynui, už nuoširdumą, dėmesį, atstatant rankos ir kojos funkcijas.
Alex 2020-08-04 16:10:40
Pasipiktinimą kelianti politiką vadovybės "Egle "- Birštonas sanatorijos kelia visišką sumišimą.
Sanatoriją padalinta į du sektorius.
Pagrindinis-komercinis sektorius, kuriame prieinamos visos procedūros, baseinas, treniruoklių salė, kavinė, kokybiškas maitinimas ir t.t.
Antras-reabilitacijos sektorius nuo VLK, kur fiziškai ligotiems žmonėms, reikalautiems gydymo, sumažintas procedūrų skaičius iki minimumo, neprieinamas baseinas, purvo procedūros ir daugybė kitų.
Šitam sektoriui paskirta minimali erdvė ir pilną izoliaciją, kaip raupsotiems.
Visos procedūros (kinezeterapija, ergoterapija ir vonia) randasi viename koridoriuje, kuriame pirmoje dienos pusėje galima sutikti zombi su kaukėmis, panašius į vaiduoklius.
Maitinimas pasibaisetinas, asortimentas praktiškai nesikeičia, minimumas vaisių, bet supuvę ir suvyte nuo senatvės obuoliai yra kasdien.
O virti ridikėliai su mėsa, arba juodai iškeptą vištieną su trešnėmis, tai aplamai egzotika.
Šitoje sanatorijoje anksčiau to niekada nebuvo.
Visą šitą betvarkė suryšą su koronaviruso epidemija.
Panašu į tai, kad tuos kas atvažiavo į reabilitaciją nuo VLK čia skaito nevispročiais, o tuos kurie pirko kelialapius, aprūpino imunitetų nuo koronaviruso ir visomis paslaugomis.
Visa tai yra begėdišką ir atvirą ligoniu apgaulė, kuriems reikia pilnaverčio gydymo, už kurį sumokėjo ligoniu kasos ir kuriems reikia skubios reabilitacijos, bet negauna jos pilnų mastų.
Niekam nepatarčiau ir nepalinkečiau tokios gydymo kokybės, kaip šiais metais.
Pritariame, nes mes tą patį esame patyrę. Pabuvę tokioje sanatorijoje, po dviejų dienų persikėlėme į Versmės sanatoriją, kurioje gavome visą, kokybišką procedūrų paketą.
Sanatoriją padalinta į du sektorius.
Šitam sektoriui paskirta minimali erdvė ir pilną izoliaciją, kaip raupsotiems.
Šitoje sanatorijoje anksčiau to niekada nebuvo.
Visą šitą betvarkė suryšą su koronaviruso epidemija.
Niekam nepatarčiau ir nepalinkečiau tokios gydymo kokybės, kaip šiais metais.
Esu sužavėta viskuo, su kuo teko susidurti viešnagės metu. Darbuotojai, švara, kambarys, procedūros, viskas puiku! Baiseno ir pirčių kompleksas superinis! Valgyklos darbuotojams išskirtinis ačiū!!! Siūlomų patiekalų gausa ir kokybė - pranoko visus lūkesčius.
Ačiū Jums visiems.
Dėkoju už malonų aptarnavimą ir profesionalumą šauniems Eglės sanatorijos Birštone darbuotojams Ritai Lipkevičienei, Tomui Karčiauskui, Tomui Gemdeckui.
Druskininkietis 2020-03-24 17:23:00
Egles sanatorijos valdzia stebina bukumu ir goduma, aisku juk ne jiem ten teks dyrbti, jai prades priimineti zmones uzkrestus koronavirusu tai kur garantijos kad nei vienas darbuotojas neuzsikres ir neisnesios sio viruso po Druskininkus, kodel sergantys karantinuojami vidury miesto?
Vadinate save druskininkiečiu ir drįstate teigti, kad Eglės sanatorija "vidury miesto"?!! Tikriausiai esate vienas tų piktų amžinai viskuo nepatenkintų piliečių - sanatorija gi visiškam užkampy, praktiškai už miesto. Žinau, nes leidau ten reabilitaciją 2sav.po karantino. Paslaugų kokybės ir įkainių santykis, jau atskira kalba!
Dėkoju vyr.slaugytojai Ilonai Vaickelionienei už gydymą, pagalbą, už šypseną, kuri gydo. Labai paslaugi ir maloni darbuotoja ir šiltas, jautrus žmogus. Ačiū Jums nuoširdus!!! Pacientė Egidija Kučiauskienė
Esu nuolatinė pacientė ir noriu padėkoti super darbštuolei, labai rūestigai kamabarinei Aldonai Kalpokienei. Šie darbuotojai dažnai lieka nepastebėti juk jie negydo, Tačiau ponia Aldona labai šiltas žmogus, kuris iš visos širdies atlieka savo darbą ir ne tik...Ši smulkutė darbuotoja padėjo man, turinčiai judėjimo negalią, sutempti lagaminus. Prašau administracijos įvertinti tokius ir branginti tokius darbuotojus. Pagarbiai, pacientė Egidija Kučiauskienė
Birute 2020-06-08 11:12:58
Šios sanatorijos reabilitacijos paslaugomis naudojuosi daugiau kaip 10 metu, tačiau šiuo metu reabilitacijai ll teikiamos ne visos procedūros, kurias gaudavau anksciau : vandens ir purvo procedūros neteikiamos, nors kitos sanatorijos teikia vandens, parafino ar purvo procedūras (Palangos Linas, Abromiškių reabil. ir kitos).Sio metu metu gaunu nepilna gydymą ir tai labai apmaudu. Siūlau prieš važiuojant į sanatorija reabilitacijai išsiaiškinti ar bus reikiamos jums reikalingos procedūros.
Telefonu teikiama klaidinga informacija, atsiliepia vadybininkė Asta, poklabis įrašomas ir pacientams teigiama, kad dirba gydyklos, teikiamos visos paslaugos, o iš tiesų negavau labiausiai reikiamų reabilitacijos paslaugų purvo ir vandens procedūrų. Suklaidnta buvau ne aš vieną. Labai nusivyliau. Darbuotojai taip pat atlieka sargų funkcijas, persigandę, krūviai dvigubi, iš valdžios vykdmas baisuliis psichologinis mobingas...Esu nuolatinė pacientė, tačiau dabar nikam nerekomenduojų vykti į Eglę.
Egi Dija Nuoširdi padėka savo sryties super specialistei, kinezoterapeutei Akvilei Šikšnelienei už pagalbą, profesionalumą, už gerą žodį, kuris gydo. Pacientė Egidija Kučiauskienė
Pilnai palaikau Birutę, ir nesuprantama kodėl su ligonių kasų siuntimu nėra gaunama purvo, vandens procedūrų, o išsipirkus mokamas sanatorijos paslaugas tiems piliečiams jau yra baseinai, vandens ir purvo procedūros.Kodėl klaidinami klientai, kad reabilitacijos paslaugos atnaujintos ir dirba pilnu režimu, ar tai ne vadovo Artūro Saldos diskriminacija.
reabiltitacijai Druskininkų Eglė visiškai nepritaikyta...neturi reikiamo inventoriaus, neatsižvelgiama į amžių, sudarant procedūrų laiką. Viską sprendžia komp. programos, o žmogiškasis faktorius nebeegzistuoja, žmonės čia turi būtl lyg robotai...
Eglės sanatorija, AB 2020-03-19 13:45:03
Laba diena. Patikiname, kad „Eglės sanatorija“ laikosi visų LR galiojančių įstatymų darbuotojų atžvilgiu. Dabartinėje situacijoje Lietuvoje, paskelbto karantino metu, įmonė deda visas pastangas, stengdamasi išlaikyti darbuotojus. Jei darbuotojas nori palikti darbo vietą, tai daro savo noru, laisva valia. „Eglės sanatorija“, kaip darbdavys, atleidimų neinicijuoja.
Butent tokiu laikotarpiu darbuotojai ir nori iseiti is darbo savo noru, kad negautu siuo metu jokiu pajamu ir nesusirastu kito darbo :) aj aj negrazu !
Eglės sanatorija, AB
2020-03-19 13:45:03 IP 2fbap16k
Regina 2020-03-18 08:44:00
Eglės sanatorija karantino metu liepia pasirašyti prašymus išeiti iš darbo. GĖDA!!
Buvusi darbuotoja
2020-03-19 07:43:30 IP 28mesq70
.... 2020-03-18 22:58:11
Tikrai taip nėra! Ponia susapnavo kažką...
Jūsų slapyvardis kažkokie taškeliai. Jūs ne Eglės sanatorijos atstovas. Iš kur galite žinoti kaip buvo pasielgta su dalimi šios sanatorijos darbuotojų? Darbo inspekcija išsiaiškins.
Regina 2020-03-18 08:44:00
Tikrai taip nėra! Ponia susapnavo kažką...
Laima Mockeviciene
2020-02-15 12:16:41 IP 2e7r3t5q
Neseniai grįžau iš reabilitacijos Druskininkų "Eglės" sanatorijoje. Gydymas buvo komplikuotas: du kartus, sutrikus širdies veiklai, buvau išvežta į Druskininkų ligoninę. Tik atsakingai dirbančių gydytojų ir viso personalo dėka šiandien jaučiuosi gerai. Ačiū jums už skleidžiamą optimizmą, meilę darbui, rūpestingumą. Ačiū Jums, miela gydytoja Konstancija Barniškiene, Jums, labai sąžiningai dirbančioms jaunoms kineziterapeutėms Egle Čekaityte, Giedre Gaižutyte. Norisi prisiglausti prie šeimininkutės Onos Barniškienės. Visur sutikau tik puikius ir jautrius darbuotojus:net ligonineje manęs nepamiršo. Sėkmės Jums, gerų emocijų.
Pirmiausia noriu padekoti Druskininku Egles sanatorijos Vadovui uz gerai organizuota sveikatinimo sistema.
Jau daugiau kaip 10 metu skiriu sau laiko, bent jau savaitgalio mini poilsiui.Pernai sveikatinausi savaite Egles Standarte ir viena savaitgali Egles Comforte, kadangi Comforto korpusui jau 10m (pernai atsvente) laikas atsinaujinti, Standartas savo naujumu pralenkia savo komfortiskom salygom, del to siemet vel rinkausi savaite sveikatintis Egles Standarte!
Noriu padekoti uz gera atmosfera sanatorijoje, uz grazia svaria ir sutvarkyta aplinka, uz Reflekso terapini akmenuku taka!Uz jaukia patogia galerija, jungiancia gyvenamas patalpas su Biuvete ir gydyklomis, kur galima pasigrozeti menininku darbais!
Uz malonu aptarnavima pradedant nuo registraturos, dekoju valgyklos personalui, nuosirdziausias ACIU!gydyklu darbuotojams ir kambarius priziurinciam personalui.Gydyklose dirba kantrus, nuosirdus visad besisypsantys zmones!
Ypatingai noriu padekoti uz purvo proceduras (slaugytojos padejejai:Irenai Borysevic ir bendrosios praktikos slaugytojai Ramunei Kaledienei ir slaugytojos padejejai Ramutei Taraskevicienei), kogero tai pacios kokybiskiausios purvo proceduros visoje Lietuvoje!Esu ypatingai dekinga masazuotojui Vadzim Pavacka, kuris gerai ismano savo darba, jo masazai profesionalus, visuomet noresiu sugryzti i to zmogaus masazu kursa.
Sveikatinimosi laikas buvo nuostabus, rekomenduoju rinktis Egles sanatorija!
Visada surasiu sau laiko sveikatinimuisi ir grysiu i Egles sanatorijos zmoniu "glebi"!
P.S.mielieji zmones bukime patys ZMONEMIS ir is aplinkiniu sulauksime zmogiskumo.
Irma is Kauno.
Noriu labai padėkoti Eglės sanatorijai už visą pagalbą sveikstant. Ypatingai didelis ačiū kineziterapeutei Eglei, kuri kiekvieną dieną mane motyvavo ir padėjo stiprėt.
Ilsimes dabar su vyru Druskininku Egleje ir norime nuosirdziai padekoti masazistei Ingai Radvilienei uz profesionalu, giliu raumenu atpalaiduojanti masaza ir nuostabu rezultata!
Noriu padėkoti eglės sanatorijos darbuotojams už jų darbą.Registratorė Jolita, visada pasiruošusi padėti.Kineziterapiautė Akvilė.Jos darbo ir kantrybės dėka jaučiuosi daug geriau.Registratorius Karolis, visada su šypsena, niekada neatsisako padėti.Ergoterapiautai Jurgita ir Dominykas.ačiū Jums labai už Jūsų darbą.
Sveiki, rašau šį atsiliepimą, nes papiktino nekompetencija kineziterapeutės Jolitos Kvaraciejienės. Dukra į sanatoriją atvažiavo vaikštanti, nejaučianti skausmo, tikėdamasi sustiprėti ir pradėti dirbti.Dabar tenka parsivežti ligonį, kuris negali sėdėti, vaikščioti ir kaip parsivežti, kokiu transportu?
Dukra sanatorijoje po kineziterapijos pratimų pajuto skausmą, - negali nei vaikščioti nei gulėti. Kineziterapeutei aiškina kad ji negali daryti kai kurių pratimų, bet ji vis vien liepia.
Dukrai atlikta stuburo išvaržos operacija ir visos procedūros turi būti minimalios, o ji spaudžia maksimumą, neklausydama ligonio skundų. Aš pati esu fizioterapijos slaugytoja. Nesuprantu ar žmogus nemyli savo darbo, ar trūksta kompetencijos. Tam yra kursai ir reikia tobulėti, kartoti tai kas išmokta, domėtis naujovėmis o ne dirbti kad tik dirbti ir paimti atlyginimą.
Dukra labai patenkinta visu personalu, bet šis medikas sugadina viską.Šiuo metu leidžiami atpalaiduojantys kokteiliai, nuskausminantys ir likusios procedūros" nuplaukia", nes ji negali pakilti iš lovos.Gerai jei tai tik kokio nervo uždegimas, o jei kas blogiau?
Liūdna kada galvoji jog galėsi ieškotis darbo po pusės metų skausmo kentimo ir gerai atliktos operacijos ir še tau!
O kaip tai veikia psichologiškai.
MAMA
Vytautas Cilcius
2019-10-13 13:09:30 IP 4ljkmqv
Noriu padėkoti gydytojui Sauliui Kuzminskui už profesionalumą ir žmoniškumą, virtuvės darbuotojams už skanų maistą ir gerą aptarnavimą. Pageidavimas, kad sanatorijoje būtų dermatologas, nes atvažiuoja žmonės, gydytis, ilsėtis ir nežino, kad pas juos nagų grybelis, o juk jis persiduoda kitiems besigydantiems. Su pagarba Vytautas Cilcius.
Marija 2019-10-10 14:47:16
Eglės sanatorijas Druskininkuose masažistas Arvydas Aleknavičius, puikus specialistas, kuris tikrai daro stebuklus, pakelia zmogų po sunkiu lygų. Nors visi čia dirbantis specialistaio yra kompetetingi ir malonus. Bet Arvydas Aleknavičius pasižymi įpatinga profesionalumų. Esu labai dėkinga.
Sveiki.Spalio 11 dienos vakare rezervavau 2 lovu kambari lapkricio 15-16 dienomis, taciau man atejo atsakymas, kad rezervuota spalio 14-15 dienomis, kurios buvo skelbiamos, kaip laisvos dienos.Man tai visai nepriimtina ir tokio uzsakymo priimti negaliu.As is karto parasiau el. laiska, kad klaida butu atitaisyta.Gavau atsakyma, kad greitu metu su manimi bus susisiekta nurodytu telefonu.Praejo puse paros-ir taip "greitu metu" neivyko.
Su pagarba Juozas.
Norėčiau padėkoti Druskininkų Eglės sanatorijos kolektyvui už malonų priėmimą ir gydymą.Ypač norėčiau padėkoti gydytojai Brigitai iš Ž1 701kab.Atsiprašau, kad pamiršau pavardę.Tokios jaunos, nuoširdžios gydytojos nesu sutikusi.Taip pat nuoširdžiai dėkoju masažistui Arvydui Aleknavičiui už profesonaliai atliktą masažą.Dėkoju purvo voniose dirbančiai Jūratei Sadeckienei už gerai atliekamą darbą.
Norėčiau padėkoti Eglės sanatorijos kolektyvui už puikią atmosferą sanatorijoje. Ypač norėčiau padėkoti gydytojai Virginijai Kuzminskienei už pagalbą reabilitacijos metu, taip pat norėčiau pagirti Alvydą Aleknavičių - profesionalų masažistą bei tikrą savo srities profą. Didelis ačiū, merginoms iš 111-112 (ergo ir kinezoterapijos) kabinetų, kurios nuolat pasitikdavo su šypsena ir kiekvieno paciento vardu. Jos tikros savo darbo specialistės. Dėkoju Eglės sanatorijai už suteiktą pagalbą gerinant sveikatos būklę.
Sveiki, si menesi pasidariau atostogas su keturiomis nakvynemis Druskininkuose. Maistas geras, kambariai tvarkingi. Personalas nevisas mandagus ir profesionalus. Yra tikrai gerai ismananciu savo darba ir labai siltu, bet yra tokiu pas kuriuos nesinoretu gryzti. Jei papuls treniruote ant Supu ir neturi praktikos stovet ant lentos vandenyje ir atlikineti pratimus, siulyciau nesiringti arba isvis i jas neiti. Nes tam turi buti ir fiziskai pasiruoses ir turent praktikos. Dar buvau nustebus kai uz sudauzyta puoduka administratore paprase 2 eur mokescio, tai isvykstant gal dar pradekim prasyt mokescio uz tai kad vaikstai kilimine danga, naudojiesi ranksluosciais, patalyne.Ar grysiu antra karta? Nezinau....
Nuo 2019-08-20 iki 2019-09-07 po operacijos buvau reabilitacijoje Eglės sanatorijoje Druskininkuose. Esu nuoširdžiai dėkingas Gydytojui Sauliui Kuzminskui, masažistei Aidai Bartkuvienei, kineziterapeutėms Gintarei Stumburevičiūtei ir Eglei Čekaitytei, Ž1 korpuso slaugytojoms. Ačiū už Jūsų profesionalumą, šypsenas, paslaugumą ir rūpestingumą. Pagarbiai, Vytautas
Laima Petrukeviciene
2019-09-06 19:09:46 IP 2i5728gf
Noriu nuosirdziausiai padekoti Druskininku Egles sanatorijos Vadovui uz labai gera atmosfera ilsintis ir gydantis jusu imoneje..Uz grazia ir svaria aplinka, spalvingus gelynus, daug, akis raminancios, zalumos.Uz sveikatos taka, nuklota ivairiaspalviais akmeneliais, masazuojanciais pedas.Poilsio zonas.Labai jaukia ir patogia galerija, jungiancia gyvenamuosius kambarius, registratura ir gydykla.Uz korektiska aptarnavima, pradedant registratura, kambariu aptarnaujanti personala.Uz jaunu santuriu, bet puikiai ismananciu savo darba, masazuotoju paslaugas.Gydyklos registraturos darbuotojams.Visoms dabuotojoms atliekancioms voniu proceduras.ypac purvo proceduru, kai nusluostomas israsojes veidas, neapsimestinai, nuosirdziai.Taip pat baseino jauniesiems kineziterapeutams, tiek vaikinams tiek merginoms uz kantrybe, pakantuma, pamokymus, savo miela sypsena pakeliancius nuotaika.Dekoju valgyklos personalui ir gaminanciam ir aptarnaujanciam, visada taktiskiems ir mandagiems.Tikrai zinau, kad yra dar daug daug idomaus ko nepaminejau, gal kazkam nepadekojau, todel atsiprasau.Zinau tik, kad pas jus norisi atvaziuoti vel ir vel.Aciu jums visiems dar karta ir sekmes!Laima, Kaunas
2019 m. Rugpijučiu mėn.Buvau realibitacijoe Ėgles Druskininkai sanatorijoje​ Nuoširdus Ačiū Egles sanatorijos visam dirbančiam personalu.Esu labai dekingas už kvalifikuota darbo nuoširdirdžią pasakaų Ačiū gyd.SAULIUS KUZMINSKAS, kiniziterapeutė Akvilė Šikšnelienė, Ėglė Čekaitytė ir visems kitiems daktarams ūž naudingus profesionalius patarimus.
Visiems didelis AČIŪ.
Su pagarba Vėčislavas!
Birute Lunskiene
2019-08-04 21:32:30 IP 2cfnc99n
Nuosirdus aciu Egles sanatorijos visam dirbanciam personalui.
Uz malonu ir silta bendravima. Uz jusu kuriama grozi ir jaukuma sanatorijos aplinkoje.
Labai dziaugiuosi puikiu daktaru. Tai Karolis Kulikauskas. Dideles jums sekmes.
Aciu uz sugrazitas jegas. Gyvenimas ir vel mielas.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Tulpės sanatorija
SPA, poilsis Birštone, Baltoji vila, apgyvendinimas

Adresas: B. Sruogos g. 4, LT-59209 Birštonas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; medicinos įstaigos, paslaugos; pirtys ir baseinai; poilsio namai, sanatorijos; spa centrai.
Šeimos poilsis „Tulpės“ sanatorijoje Birštone! Nakvynės pačiame kurorto centre esančioje „Baltojoje viloje“, bei apsilankymais „Tulpės“ vandens ir pirčių komplekse! Birštono centre moderniai įrengtas korpusas „Baltoji vila“, vos 150 m nuo „Tulpės“ sanatorijos baseino ir gydyklos! „Tulpės“ sanatorija turi ilgametes...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
Nidos Gaiva
Poilsis Nidoje. Kambarių nuoma Nidoje.

Adresas: G.D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Poilsis Nidoje – geriausias pasiūlymas Jūsų vasaros atostogoms. Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" sukurs Jums ypatingą jaukumą ir patogumą. Nedideli, jaukūs kambariai ir apartamentai, pačiame Nidos miesto centre, garantuos Jums išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu. Kuklia prabanga dvelkiantis stilius, jaukią ir...

Sekmadienį nustatytas 541 naujas COVID-19 atvejis, mirė 15 žmonių
Sekmadienį nustatytas 541 naujas COVID-19 atvejis, mirė 15 žmonių 01-25 09:39
Lietuvoje sekmadienį nustatytas 541 naujas COVID-19 ligos atvejis, mirė 15 žmonių, pirmadienį pranešė Statistikos departamentas.
A. Janukonis neinvestuoja biržoje ir galvoja apie nuosavybės perdavimą
A. Janukonis neinvestuoja biržoje ir galvoja apie nuosavybės perdavimą 01-25 09:28
Andrius Janukonis, įmonių grupės ICOR valdybos pirmininkas, neinvestuoja biržoje, nemėgsta bitkoinų ir rengiasi perduoti turtą vaikams, bet jiems sudėliojo konkrečių užduočių. Kada reikia pradėt...
Portugalija perrinko dabartinį prezidentą, rodo negalutiniai rezultatai
Portugalija perrinko dabartinį prezidentą, rodo negalutiniai rezultatai 01-25 09:15
Portugalijos prezidentas Marcelo Rebelo de Sousa sekmadienį buvo perrinktas per pirmąjį turą, rodo žiniasklaidos prognozės ir negalutiniai balsų skaičiavimo rezultatai.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Walmart 146,33 +1,02%
IBM 118,61 -9,91%