Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eglės sanatorija, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eglės sanatorija

Atsiliepimai apie Eglės sanatorija, AB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Eglės sanatorija, AB

Dėkoju vyr.slaugytojai Ilonai Vaickelionienei už gydymą, pagalbą, už šypseną, kuri gydo. Labai paslaugi ir maloni darbuotoja ir šiltas, jautrus žmogus. Ačiū Jums nuoširdus!!! Pacientė Egidija Kučiauskienė
Esu nuolatinė pacientė ir noriu padėkoti super darbštuolei, labai rūestigai kamabarinei Aldonai Kalpokienei. Šie darbuotojai dažnai lieka nepastebėti juk jie negydo, Tačiau ponia Aldona labai šiltas žmogus, kuris iš visos širdies atlieka savo darbą ir ne tik...Ši smulkutė darbuotoja padėjo man, turinčiai judėjimo negalią, sutempti lagaminus. Prašau administracijos įvertinti tokius ir branginti tokius darbuotojus. Pagarbiai, pacientė Egidija Kučiauskienė
Birute 2020-06-08 11:12:58
Šios sanatorijos reabilitacijos paslaugomis naudojuosi daugiau kaip 10 metu, tačiau šiuo metu reabilitacijai ll teikiamos ne visos procedūros, kurias gaudavau anksciau : vandens ir purvo procedūros neteikiamos, nors kitos sanatorijos teikia vandens, parafino ar purvo procedūras (Palangos Linas, Abromiškių reabil. ir kitos).Sio metu metu gaunu nepilna gydymą ir tai labai apmaudu. Siūlau prieš važiuojant į sanatorija reabilitacijai išsiaiškinti ar bus reikiamos jums reikalingos procedūros.
Telefonu teikiama klaidinga informacija, atsiliepia vadybininkė Asta, poklabis įrašomas ir pacientams teigiama, kad dirba gydyklos, teikiamos visos paslaugos, o iš tiesų negavau labiausiai reikiamų reabilitacijos paslaugų purvo ir vandens procedūrų. Suklaidnta buvau ne aš vieną. Labai nusivyliau. Darbuotojai taip pat atlieka sargų funkcijas, persigandę, krūviai dvigubi, iš valdžios vykdmas baisuliis psichologinis mobingas...Esu nuolatinė pacientė, tačiau dabar nikam nerekomenduojų vykti į Eglę.
Egi Dija Nuoširdi padėka savo sryties super specialistei, kinezoterapeutei Akvilei Šikšnelienei už pagalbą, profesionalumą, už gerą žodį, kuris gydo. Pacientė Egidija Kučiauskienė
Pilnai palaikau Birutę, ir nesuprantama kodėl su ligonių kasų siuntimu nėra gaunama purvo, vandens procedūrų, o išsipirkus mokamas sanatorijos paslaugas tiems piliečiams jau yra baseinai, vandens ir purvo procedūros.Kodėl klaidinami klientai, kad reabilitacijos paslaugos atnaujintos ir dirba pilnu režimu, ar tai ne vadovo Artūro Saldos diskriminacija.
reabiltitacijai Druskininkų Eglė visiškai nepritaikyta...neturi reikiamo inventoriaus, neatsižvelgiama į amžių, sudarant procedūrų laiką. Viską sprendžia komp. programos, o žmogiškasis faktorius nebeegzistuoja, žmonės čia turi būtl lyg robotai...
Egles sanatorijos valdzia stebina bukumu ir goduma, aisku juk ne jiem ten teks dyrbti, jai prades priimineti zmones uzkrestus koronavirusu tai kur garantijos kad nei vienas darbuotojas neuzsikres ir neisnesios sio viruso po Druskininkus, kodel sergantys karantinuojami vidury miesto?
Eglės sanatorija, AB 2020-03-19 13:45:03
Laba diena. Patikiname, kad „Eglės sanatorija“ laikosi visų LR galiojančių įstatymų darbuotojų atžvilgiu. Dabartinėje situacijoje Lietuvoje, paskelbto karantino metu, įmonė deda visas pastangas, stengdamasi išlaikyti darbuotojus. Jei darbuotojas nori palikti darbo vietą, tai daro savo noru, laisva valia. „Eglės sanatorija“, kaip darbdavys, atleidimų neinicijuoja.
Butent tokiu laikotarpiu darbuotojai ir nori iseiti is darbo savo noru, kad negautu siuo metu jokiu pajamu ir nesusirastu kito darbo :) aj aj negrazu !
Eglės sanatorija, AB
2020-03-19 13:45:03 IP 2fbap16k
Regina 2020-03-18 08:44:00
Eglės sanatorija karantino metu liepia pasirašyti prašymus išeiti iš darbo. GĖDA!!
Buvusi darbuotoja
2020-03-19 07:43:30 IP 28mesq70
.... 2020-03-18 22:58:11
Tikrai taip nėra! Ponia susapnavo kažką...
Jūsų slapyvardis kažkokie taškeliai. Jūs ne Eglės sanatorijos atstovas. Iš kur galite žinoti kaip buvo pasielgta su dalimi šios sanatorijos darbuotojų? Darbo inspekcija išsiaiškins.
Regina 2020-03-18 08:44:00
Tikrai taip nėra! Ponia susapnavo kažką...
Laima Mockeviciene
2020-02-15 12:16:41 IP 2e7r3t5q
Neseniai grįžau iš reabilitacijos Druskininkų "Eglės" sanatorijoje. Gydymas buvo komplikuotas: du kartus, sutrikus širdies veiklai, buvau išvežta į Druskininkų ligoninę. Tik atsakingai dirbančių gydytojų ir viso personalo dėka šiandien jaučiuosi gerai. Ačiū jums už skleidžiamą optimizmą, meilę darbui, rūpestingumą. Ačiū Jums, miela gydytoja Konstancija Barniškiene, Jums, labai sąžiningai dirbančioms jaunoms kineziterapeutėms Egle Čekaityte, Giedre Gaižutyte. Norisi prisiglausti prie šeimininkutės Onos Barniškienės. Visur sutikau tik puikius ir jautrius darbuotojus:net ligonineje manęs nepamiršo. Sėkmės Jums, gerų emocijų.
Pirmiausia noriu padekoti Druskininku Egles sanatorijos Vadovui uz gerai organizuota sveikatinimo sistema.
Jau daugiau kaip 10 metu skiriu sau laiko, bent jau savaitgalio mini poilsiui.Pernai sveikatinausi savaite Egles Standarte ir viena savaitgali Egles Comforte, kadangi Comforto korpusui jau 10m (pernai atsvente) laikas atsinaujinti, Standartas savo naujumu pralenkia savo komfortiskom salygom, del to siemet vel rinkausi savaite sveikatintis Egles Standarte!
Noriu padekoti uz gera atmosfera sanatorijoje, uz grazia svaria ir sutvarkyta aplinka, uz Reflekso terapini akmenuku taka!Uz jaukia patogia galerija, jungiancia gyvenamas patalpas su Biuvete ir gydyklomis, kur galima pasigrozeti menininku darbais!
Uz malonu aptarnavima pradedant nuo registraturos, dekoju valgyklos personalui, nuosirdziausias ACIU!gydyklu darbuotojams ir kambarius priziurinciam personalui.Gydyklose dirba kantrus, nuosirdus visad besisypsantys zmones!
Ypatingai noriu padekoti uz purvo proceduras (slaugytojos padejejai:Irenai Borysevic ir bendrosios praktikos slaugytojai Ramunei Kaledienei ir slaugytojos padejejai Ramutei Taraskevicienei), kogero tai pacios kokybiskiausios purvo proceduros visoje Lietuvoje!Esu ypatingai dekinga masazuotojui Vadzim Pavacka, kuris gerai ismano savo darba, jo masazai profesionalus, visuomet noresiu sugryzti i to zmogaus masazu kursa.
Sveikatinimosi laikas buvo nuostabus, rekomenduoju rinktis Egles sanatorija!
Visada surasiu sau laiko sveikatinimuisi ir grysiu i Egles sanatorijos zmoniu "glebi"!
P.S.mielieji zmones bukime patys ZMONEMIS ir is aplinkiniu sulauksime zmogiskumo.
Irma is Kauno.
Noriu labai padėkoti Eglės sanatorijai už visą pagalbą sveikstant. Ypatingai didelis ačiū kineziterapeutei Eglei, kuri kiekvieną dieną mane motyvavo ir padėjo stiprėt.
Ilsimes dabar su vyru Druskininku Egleje ir norime nuosirdziai padekoti masazistei Ingai Radvilienei uz profesionalu, giliu raumenu atpalaiduojanti masaza ir nuostabu rezultata!
Noriu padėkoti eglės sanatorijos darbuotojams už jų darbą.Registratorė Jolita, visada pasiruošusi padėti.Kineziterapiautė Akvilė.Jos darbo ir kantrybės dėka jaučiuosi daug geriau.Registratorius Karolis, visada su šypsena, niekada neatsisako padėti.Ergoterapiautai Jurgita ir Dominykas.ačiū Jums labai už Jūsų darbą.
Sveiki, rašau šį atsiliepimą, nes papiktino nekompetencija kineziterapeutės Jolitos Kvaraciejienės. Dukra į sanatoriją atvažiavo vaikštanti, nejaučianti skausmo, tikėdamasi sustiprėti ir pradėti dirbti.Dabar tenka parsivežti ligonį, kuris negali sėdėti, vaikščioti ir kaip parsivežti, kokiu transportu?
Dukra sanatorijoje po kineziterapijos pratimų pajuto skausmą, - negali nei vaikščioti nei gulėti. Kineziterapeutei aiškina kad ji negali daryti kai kurių pratimų, bet ji vis vien liepia.
Dukrai atlikta stuburo išvaržos operacija ir visos procedūros turi būti minimalios, o ji spaudžia maksimumą, neklausydama ligonio skundų. Aš pati esu fizioterapijos slaugytoja. Nesuprantu ar žmogus nemyli savo darbo, ar trūksta kompetencijos. Tam yra kursai ir reikia tobulėti, kartoti tai kas išmokta, domėtis naujovėmis o ne dirbti kad tik dirbti ir paimti atlyginimą.
Dukra labai patenkinta visu personalu, bet šis medikas sugadina viską.Šiuo metu leidžiami atpalaiduojantys kokteiliai, nuskausminantys ir likusios procedūros" nuplaukia", nes ji negali pakilti iš lovos.Gerai jei tai tik kokio nervo uždegimas, o jei kas blogiau?
Liūdna kada galvoji jog galėsi ieškotis darbo po pusės metų skausmo kentimo ir gerai atliktos operacijos ir še tau!
O kaip tai veikia psichologiškai.
MAMA
Vytautas Cilcius
2019-10-13 13:09:30 IP 4ljkmqv
Noriu padėkoti gydytojui Sauliui Kuzminskui už profesionalumą ir žmoniškumą, virtuvės darbuotojams už skanų maistą ir gerą aptarnavimą. Pageidavimas, kad sanatorijoje būtų dermatologas, nes atvažiuoja žmonės, gydytis, ilsėtis ir nežino, kad pas juos nagų grybelis, o juk jis persiduoda kitiems besigydantiems. Su pagarba Vytautas Cilcius.
Marija 2019-10-10 14:47:16
Eglės sanatorijas Druskininkuose masažistas Arvydas Aleknavičius, puikus specialistas, kuris tikrai daro stebuklus, pakelia zmogų po sunkiu lygų. Nors visi čia dirbantis specialistaio yra kompetetingi ir malonus. Bet Arvydas Aleknavičius pasižymi įpatinga profesionalumų. Esu labai dėkinga.
Sveiki.Spalio 11 dienos vakare rezervavau 2 lovu kambari lapkricio 15-16 dienomis, taciau man atejo atsakymas, kad rezervuota spalio 14-15 dienomis, kurios buvo skelbiamos, kaip laisvos dienos.Man tai visai nepriimtina ir tokio uzsakymo priimti negaliu.As is karto parasiau el. laiska, kad klaida butu atitaisyta.Gavau atsakyma, kad greitu metu su manimi bus susisiekta nurodytu telefonu.Praejo puse paros-ir taip "greitu metu" neivyko.
Su pagarba Juozas.
Norėčiau padėkoti Druskininkų Eglės sanatorijos kolektyvui už malonų priėmimą ir gydymą.Ypač norėčiau padėkoti gydytojai Brigitai iš Ž1 701kab.Atsiprašau, kad pamiršau pavardę.Tokios jaunos, nuoširdžios gydytojos nesu sutikusi.Taip pat nuoširdžiai dėkoju masažistui Arvydui Aleknavičiui už profesonaliai atliktą masažą.Dėkoju purvo voniose dirbančiai Jūratei Sadeckienei už gerai atliekamą darbą.
Norėčiau padėkoti Eglės sanatorijos kolektyvui už puikią atmosferą sanatorijoje. Ypač norėčiau padėkoti gydytojai Virginijai Kuzminskienei už pagalbą reabilitacijos metu, taip pat norėčiau pagirti Alvydą Aleknavičių - profesionalų masažistą bei tikrą savo srities profą. Didelis ačiū, merginoms iš 111-112 (ergo ir kinezoterapijos) kabinetų, kurios nuolat pasitikdavo su šypsena ir kiekvieno paciento vardu. Jos tikros savo darbo specialistės. Dėkoju Eglės sanatorijai už suteiktą pagalbą gerinant sveikatos būklę.
Sveiki, si menesi pasidariau atostogas su keturiomis nakvynemis Druskininkuose. Maistas geras, kambariai tvarkingi. Personalas nevisas mandagus ir profesionalus. Yra tikrai gerai ismananciu savo darba ir labai siltu, bet yra tokiu pas kuriuos nesinoretu gryzti. Jei papuls treniruote ant Supu ir neturi praktikos stovet ant lentos vandenyje ir atlikineti pratimus, siulyciau nesiringti arba isvis i jas neiti. Nes tam turi buti ir fiziskai pasiruoses ir turent praktikos. Dar buvau nustebus kai uz sudauzyta puoduka administratore paprase 2 eur mokescio, tai isvykstant gal dar pradekim prasyt mokescio uz tai kad vaikstai kilimine danga, naudojiesi ranksluosciais, patalyne.Ar grysiu antra karta? Nezinau....
Nuo 2019-08-20 iki 2019-09-07 po operacijos buvau reabilitacijoje Eglės sanatorijoje Druskininkuose. Esu nuoširdžiai dėkingas Gydytojui Sauliui Kuzminskui, masažistei Aidai Bartkuvienei, kineziterapeutėms Gintarei Stumburevičiūtei ir Eglei Čekaitytei, Ž1 korpuso slaugytojoms. Ačiū už Jūsų profesionalumą, šypsenas, paslaugumą ir rūpestingumą. Pagarbiai, Vytautas
Laima Petrukeviciene
2019-09-06 19:09:46 IP 2i5728gf
Noriu nuosirdziausiai padekoti Druskininku Egles sanatorijos Vadovui uz labai gera atmosfera ilsintis ir gydantis jusu imoneje..Uz grazia ir svaria aplinka, spalvingus gelynus, daug, akis raminancios, zalumos.Uz sveikatos taka, nuklota ivairiaspalviais akmeneliais, masazuojanciais pedas.Poilsio zonas.Labai jaukia ir patogia galerija, jungiancia gyvenamuosius kambarius, registratura ir gydykla.Uz korektiska aptarnavima, pradedant registratura, kambariu aptarnaujanti personala.Uz jaunu santuriu, bet puikiai ismananciu savo darba, masazuotoju paslaugas.Gydyklos registraturos darbuotojams.Visoms dabuotojoms atliekancioms voniu proceduras.ypac purvo proceduru, kai nusluostomas israsojes veidas, neapsimestinai, nuosirdziai.Taip pat baseino jauniesiems kineziterapeutams, tiek vaikinams tiek merginoms uz kantrybe, pakantuma, pamokymus, savo miela sypsena pakeliancius nuotaika.Dekoju valgyklos personalui ir gaminanciam ir aptarnaujanciam, visada taktiskiems ir mandagiems.Tikrai zinau, kad yra dar daug daug idomaus ko nepaminejau, gal kazkam nepadekojau, todel atsiprasau.Zinau tik, kad pas jus norisi atvaziuoti vel ir vel.Aciu jums visiems dar karta ir sekmes!Laima, Kaunas
2019 m. Rugpijučiu mėn.Buvau realibitacijoe Ėgles Druskininkai sanatorijoje​ Nuoširdus Ačiū Egles sanatorijos visam dirbančiam personalu.Esu labai dekingas už kvalifikuota darbo nuoširdirdžią pasakaų Ačiū gyd.SAULIUS KUZMINSKAS, kiniziterapeutė Akvilė Šikšnelienė, Ėglė Čekaitytė ir visems kitiems daktarams ūž naudingus profesionalius patarimus.
Visiems didelis AČIŪ.
Su pagarba Vėčislavas!
Birute Lunskiene
2019-08-04 21:32:30 IP 2cfnc99n
Nuosirdus aciu Egles sanatorijos visam dirbanciam personalui.
Uz malonu ir silta bendravima. Uz jusu kuriama grozi ir jaukuma sanatorijos aplinkoje.
Labai dziaugiuosi puikiu daktaru. Tai Karolis Kulikauskas. Dideles jums sekmes.
Aciu uz sugrazitas jegas. Gyvenimas ir vel mielas.
Negaliu patikėti kokia nemandagumo administratorė.... Kokios kainos.. neįmanoma susikalbėti.. baisus aptarnavimas..
Pasibaisėjau Druskininkų Egles Žilvino 1 korpuso 2 aukšto kinezeterapiautės Linos atsainumu ir požiūriu į darbą ir pacieną. Išvada gydytojui apie pacientą parašyta iš "lubų" labai abejoju jos kvalifikacija. Higienos nebuvimo, kušetės nedizenfekuojamos.
PRABUVAU pas jus sanatorijoja 12d, pagal TLK, nes negalejau daugiau sau leisti, pagal jusu ispustas kainas, vaziuoju pas jus 11 metai is eiles, bet dar tokio kaino suolio, nesitikejau, net atvaziavem, vokieciai, bei izraelio poilsiautojai imasi uz galvu, del kainu.primokant tik maitinima ir gyvenima vienvieciame kambaryja, uz nakty 44 e, tai visiska nesamone, vilniuja miesto centre 4 zvaigzduciu viezbutis pigiau kainuoja, o cia kambarys su senu remontu, kisenes dydzio, norint gauti sekmadieny proceduras, turi gydytojai minimum duoti 20 o gal ir 50 e, kitaip sako tau jos nepriklauso, bet kaip duodi viskas priklauso, nors esu auksinis klijentas, plius proceduros skiriamos, beliakokios ir pigiausios, del sito kreipsiuosi su skundu del egles sanatorijos druskininkuose, y TLK, turu duoti pinigu kitaip tau neskirs, to ko tau reikia, ir naudinga, o skirai, visiskas nesamones, pagal ju ten kur niekas neina, kambarius per 12 dienu tai tik viena karta pakeite patalyne, ir ranksluoscius, kaina visiskai neatitinka kokybes, kitais metais tikrai rinksiuosi, draugyste, ar kita sanatorija.Nors minetoja sanatorijoja, ir pazystu buvusuy gerbiama direktoriu ARVYDA, bet kaip pradejo vadovauti jo sunus pasidare kosmines kainos, ir nera uz ka moketi
Su pagarba ALVYDAS
Labai geras aptarnavimas, mandagūs ir rūpestingi darbuotojai, išmanantys savo darbą treneriai, fizioterapijos bei ergoterapijos darbuotojai. Tik toks mažas pasvarstymai: biuvetėje naudojami plastikiniai indeliai, kurie pavartojus išmetami. Ar negalima jų būtų išplauti ir naudoti pakartotinai. Ir dar pasiūlymas
Bronislovas Valinčius, Irena Valinčienė
2019-06-10 10:04:53 IP 2fbap16l
Dėkojame sanatorijos Eglė aptarnaujančiam personalui už malonų ir kultūringą aptarnavimą. Nuo pirmo įžengimo į sanatoriją jautėme nuoširdumą iš registratorės Žanetos Klimašauskienės, maloniai pasitikusios budėjusios gydytojos Miglės Lenkšaitės. Dėkojame gydytojui Sauliui Kuzminskui už atidumą ir rūpestį, nuoširdus ačiū kineziterapeutui Justinui Radzeviciui už jautrumą ir profesionalumą. Švara sanatorijoje, valgykloje gausus ir pilnavertis patiekalų pasirinkimas, organizuojamas laisvalaikio praleidimas, dėkojame.
Laba diena. Esu labai dėkinga gerb. gydytojai K. Barniškienei už kvalifikuotą, nuoširdžią pagalbą. Už malonų aptarnavimą dėkoju juodo purvo terapijos darbuotojoms: Agotai ir Birutei B., haloterapijos bendrosios praktikos slaugytojoms: Astai Z., Danguolei B., kineziterapeutams: Gintarei S., Gintarei Ž., Rūtai M., Austėjai M., Regimantui, Algimantei, Mantui. Dėkoju gydomojo masažo specialistei Onutei K. už puikų darbą ir nuoširdų bendravimą, gydomųjų vonių specialistėms: Stasei V., Janinai G. už šiltą aptarnavimą, bendrosios praktikos slaugytojai Birutei S. už šypseną ir nuoširdų darbą. Širdingas ačiū socialinei darbuotojai už naudingus, profesionalius patarimus. Linkiu sveikatos, kantrybės, ištvermės, Jums, dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą!
Pagarbiai - Laima D.
Balandžio 26-28 d. ilsėjausi "Eglėje". Ačiū Jums visiems, kurie daug atiduodate savęs, suteikdami mums gerą poilsį, puikią nuotaiką ir pasilepinimą Eglėje. Esu begaliniai sužavėta nuo pat įžengimo į sanatoriją (registratorės dėmesingos, šiltos ir geranoriškos) iki pat mano išvykimo. Švara, visos sveikatinimo paslaugos, o apie maitinimą jau ir žodžių trūksta, atitinka aukščiausią europinį lygį. Maistas šviežias, skanus, išradingas, manau, kad atitinka net ir išrankiausius skonius. Mielieji EGLĖS darbuotojai, linkiu Jums stiprybės, kantrybės ir sveikatos. O aš, atsiradus galimybei, visada apsilankysiu EGLĖJE.
2019 m. balandžio mėn. buvau reabilitacijoje Egles sanatorijoje. Noru padėkoti už profesionalų darbą, gydymą, kvalifikuotą pagalbą ir nuoširdų bendravimą gyd. Minai Vainermanaitei, gyd. Linui Rekui, masažuotojai Ramunei Jasinskienei, slaugytojoms Almai Vitienei ir Redai Žilionienei bei visam slaugytojų postui Ž1, Ž2.
Likau patenkinta viso personalo darbu: maistais kokybiškas ir skanus, visur švaru, personalas mandagus.
Visiems didelis AČIŪ.
Sveiki, buvau su šeima Birštono "Eglėje". Žmonių buvo labai daug, bet sūnus liko sužavėtas kaip dirbo registratorė Aurelija Kučinskaitė, gydytoja Indrė Nebijonė priėmė šiltai ir informatyviai, o masažuotoja Jovita Smolskaitė buvo nuostabi ir atliko procedūrą tiesiog pasakiškai.Pailsėjom puikiai.
sveiki, buvau kelis kartus egles senator. birstone, ir simet nuvaziavau, ir buvau labai nemaloniai nustebintas, atvykau 12 val, buvo pasakyta kad baseinu ir pirciu kompeksa galima patekti tik nuo 16 val, anksciau to nebuvo, zodziu laukiu 4 val, sugryztu po 3, 30 val sako bilieta parduosim bet yleisim tik 16 zodziu kaip kalejime, , na gerai noriu sumoketi, 12 euru nes tai buvo penkltadienis, sako 22eurai, vaje net nupurte, klausiu ar teisingai isgirdau, sako taip, klausiu tai gal neribota laika galiu buti, ne tik 2 val, yeinu manau gal kas pasikeite, nugi nieko viskas tas pat tik apetitas sukilo kazkam, klausimas ar netruks zandai is godumo, , , , , ir dar registratore sako atvaziuokit siokia diena bus pigiau, o pasakykite prasau penktadienis jau savaitgalis ar vis dar siokiadienis?aciu.
Negaliu nerašyti, kadangi vyksta apgaulės. Atvažiavau su Ambalatoriniu gydymu. Gauta 14 parų. Atvykau balandžio 8 d 13-40. Susimokejau 476€.Už švediška stalą ir vienvietį kambarį. Gyventi galiu iki 23 dienos 00.-00 Nes tada sueina parą.Isvykstu 22 dieną. 1130.Šitą dieną man priklauso maistas. Kadangi sergu debetu, o nuo ryto 08.-00. Iki kol grysiu bus 19.valanda. Paaiškino, kad 22 dieną man niekas nepriklauso, nes aš su Ambalatoriniu. Atseit aš už nieką nemokėjau ir privalau išvykti 21 dieną! Tai už ką aš mokėjau? Už 12 parų, o ne už 14. Maistas kelionej nepriklauso, gyventi negalima keturioliktoj paroj. Nors už viską sumokėta mano pačios, o ne ligonių kasų. Negana to su ambolotoriniu ir už procedūras reikia dasimoketi. Kada paprašiau kelionej maisto, nes man priklauso maitinimas tą dieną. Tai dbr aš pasidariau su sanatoriniu gydymu iš ligonių kasų. Už viską atseit sumokėjo ligonių kasa. Netylesiu! Kreipiuosi į auditą, tegul su tikrina viską. Visus kvitus turiu! Ko gero mano apsilankymas čia jau bus paskutinis!
Jolita 2019-03-01 18:49:09
Birštono Sanatorija - Pensionato atmosfera su beskoniu maistu ir nedėmesingom, nuo klientų pavargusios darbuotojom.
Ilsiuosi šioje sanatorijoje dabar, tačiau jau po pirmos dienos žinau, kad sekantį kartą rinksiuosi Vytautas Spa.
Eglės Sanatorijoje jausmas panašus kaip atvykus į pensionatą. Nors nieko pikto prieš senukus neturiu, visgi atostogoms tokia aplinka man asmeniškai nelimpa, tad tai reikėtų įsivertinti.
Maistas taip pat primena pensionato maistą - tarsi ir nemažai pasirinkimų, tačiau visiškai beskonis.. Kaskart pusę lėkštės palieku, nes paragavus vyksta atmetimo reakcija, tad suvalgau tik salotų lapus ir agurkus. Nors maistui nepasakyčiau, kad esu išranki, šioje vietoje maistas ir patiekalai kaip ligoninėje, tik vos geriau, tiksliau išvaizda atrodo nebloga, tačiau skonis joks, ką bevalgai tas pats jovalinis skonis. Visgi už tokias kainas (už pietus mokėjau 12 Eur!!!!!) tikėjausi daug geriau.
Klientų aptarnavimas prastas, nors registratūros darbuotojos buvo gan draugiškos, nesijautė dėmesio klientui. Kai esi atvykęs pirmą kartą, natūraliai tikiesi daugiau dėmesio, nes jautiesi pasimetęs. Tuo tarpu darbuotojos elgiasi taip, tarsi tu čia atmintinai viską žinai, tikrai trūko daugiau dėmesio iš jų. Taip pat norint nusipirkti pietus ir atsiskaityti sanatorine kortele iškilo nesklandumų, neveikė sistema. Baro darbuotojos pasirodė itin atšiaurios: pabandė keliskart atlikti atsiskaitymą mano kortele ir grubiai pradėjo plūstis ir nervuotis kolegei, kad kaip čia dabar reiks dirbti, jei sistema užlūžta ir kažkur išėjo. Grįžus atidavė man kortelę ir grubokai pasakė, kad nieko negali padaryti, sistema neveikia, po minutės ateis meistras, ir pradėjo aptarnauti savo kolegas, atėjusius pietų. Laukiau 5min, neskubom lėtu žingsniu atėjo meistras. Jie pradėjo bandyt taisyt sistemą, tuo tarpu aš stoviu ir žiūriu. Nei atsiprašau, nei apgailestaujam žodžio nebuvo, pasijutau nematoma. Tai stipriai sugadino nuotaiką. Palaukus kurį laiką pradėjau atlikti baro darbuotojos darbą - t. Y. Ieškoti kompromisų, kad aš gaučiau paslauga, o nestoveciau stebint kaip jie bando taisyt sistemą, kad aš gaučiau savo pietus, už kuriuos prašo suploti 12 eurų. Pasakiau, kad tai gal aš palieku savo kortelę, ir einu valgyti, o grįžus apmokėsiu. Darbuotoja pasakė, kad einant pietauti reikia čekio, kitaip neileis, tad nelabai išeis. Pasakiau, kad tai gal ji galėtų mane 'pravest', o kortelę vis vien palikčiau pas juos ir grįžus apmokeciau, nes ne uz tai mokėjau, kad stoveciau ir laukčiau kol jie taisys sistema. Gerai pagalvojus darbuotoja išrašė ta nelemtą čekį, tačiau grizus sistema dar nebuvo sutaisiyta, tad teko atsiskaityt bankine kortele.
Procedūros. Masažai inhaliacijos OK, bet chebryte, kas per audiovizualinės relaksacijos mėšlas, kur per nediduką teliką pusvalandį rodo 4 neįspūdingus fontanus ir leidžia pigią piano muziką?
Žodžiu - pirmosios dienos įspūdžiai tikrai neverti sumokėtos sumos, tad spėju daugiau čia nebegrįšiu.
p.Jolita, perskaicius toki komentara norisi tik NESUTIKTI.
Visiskas negatyvas, kuris yra tikrai, mano nuomone, ne vietoje. Taip, mane taip pat sukrete matymas musu ateities po daug metu, kad senatve atnesa zmogui daznai ligas ir skausma. Taciau zvelkime i tai kitaip. Tai tik parodo, kad nieko nera brangesnio uz sveikata, ir tie negatyvai issakyti yra tik akimirkos pojutis, kuri suformuoja nepamatuoti lukesciai. Tie zmones, kuriuos sutikau ir teko bendrauti yra geranoriski ir su viltimi pasijausti geriau po gydymo proceduru. Daznas kalbintas cia atvykes ne viena ir ne du kartus ir atvykstantis reguliariai, ivertines ta geri, kuri teikia si gydymo istaiga. Matyt ne ta marsruta pasirinkote :)
Po operacijos nuvykau i Egles sanatorija i Druskininkus ambulatorinei reabilitacijai. Gyvenau dvi savaites pirma karta sioje sanatorijoje. Anksciau tekdavo tik matyti gryzusius is sios gydymo ir poilsio istaigos labai pailsejusius ir pasigydziusius su graziausiais atsiliepimais. Si karta su penkeriu metu vaiku pati patyriau visus sio Rojaus kampelio Lietuvoje demesi ir siluma personalo, proceduru nauda ir zenklu sveikatos pagerejima. Didelis DEKUI gydytojai Minai VainermanaiteiVainermanaitei uz demesinguma, atsakinga poziuri i kliento sveikatos problemas ir prieziura viso gydymosi metu. Labai likau suzaveta visa Egles sanatorijos organizacija ir sudarytomis salygomis gydytis atvykus su mazameciu vaiku. Mes labai dziaugiames vaiku kambario Aukletojomis Ausra ir Ramute. Sios nuostabios be galo vaikucius mylincios aukletojos priziurejo ir graziai leido laika su vaiku. Visada rasdavau zaidziancias kartu stalo zaidimus, vaika budavo labai sunku issivesti is zaidimu kambario. Didele Pagarba tokioms atsidavusioms darbuotojoms, visada mandagioms, besisypsancioms ir siltoms. Visi darbuotojai, kurie atliko proceduras buvo malonus ir paslaugus pradedant registraturos darbuotojomis ir baigiant kambarine. Si maloni atmosfera padejo pasijausti visapusiskai gerai ir pasveikti. Didelis ACIU kad Jus esate :) puoselekite si Rojaus kampeli ir teikite sveikatos pagerejima ir dziaugsma savo klientams.
Sveiki
Ilsejomes nuo pat isikurimo Birstone ir tikrai viskuo patenkinti kiekvienais metais. Aisku kiekvienais metais kaina auga, bet auga jos visur ir kazkaip siemet parodoje nieko visiskai nepasiulet. Aisku buvo dovana 20eur proceduroms, bet kai nori praleisti 2 savaites tai tikrai juokinga suma, juk pagalves mokesti ir ta sumoki didesni:))) Todel siemet nugalejo jusu konkurentai, kurie kaina pasiule keliais eurais didesne, bet su zymiai, netgi labai zymiai daugiau proceduru ir privalumu. Taip kad mielieji neuzsnuskit ant lauru, nes kaip sakoma klienta prarasti lengva, bet susigrazinti sunku arba neimanoma. Nes musu atveju jei Naujieji seimininkai pateisins lukescius ir paliks tas pacias salygas, mes is karto vel rezervuosim 2 savaites kitiems metams, jau nelaukdami jusu ar prabusit.
Esu ne pirma ir nepaskutini karta Eglei Birštone esu sužavėta aptarnaujančiu personalu pradedant registraturos darbuotojom baigiant kambariu tvarkytojom.Išskirti norečiau gydytoja Šilanskiene nuostabus žmogus labai gerai parenka procedūras ši karta ypatigai sužavėjo masažuotojas Tomas Karčiauskas aukščiausio lygio meistras. Ačiū labai kad esate.
Ilsėjomės Eglė+ sanatorijoj Druskininkuose. Jokių minusų nepastebėjau, juk ne spa ilsėjomės, o sanatorijoje. Tačiau, labai nepatiko, kad kaikurias procedūras atliekantys darbuotojai kalba tik rusų kalba. Labai keista, kai lietuvis atvykęs Lietuvoje į įstaigą negali susikalbėti lietuvių kalba. Juk ieškant darbuotojų visuomet skelbiate, jog privalomos lietuvių-anglų-rusų kalbos. Tai kodėl tuomet aptarnaujantis personalas nesugeba mokėti bent dviejų kalbų? Bent jau pagrindinių savo atliekamų procedūrų terminų, kaip pvz. "prašau gultis ant masažinio stalo" arba "paimkite kortelę"... neužtenka išmokti tik "laba diena" ar "viso gero".
Įėjus į kabinetą su tavim pradeda kalbėt rusų kalba, pasakius jog nieko nesuprantu, man buvo atsakyta vėl rusiškai, kad aš nemoku lietuviškai. Na pasijaučiau lyg būčiau užsienyje... gerai, kad aš bent iš dalies suprantu ką kalba, tačiau negaliu atsakyti. O ką daryti tiems, kurie rusų kalbos nemoka visiškai???
Pernai lankiausi Birštono Eglėje, neteko sutikti nei vieno darbuotojo, nesugebančio kalbėti keliomis kalbomis. Matyt, ten atrenkant personalą griežčiau renkasi :)
Brigita 2019-03-03 12:57:14
Jolitai
Aš irgi buvau Birštone paskutinę mėn savaitę, tačiau turiu pasakyti, kad mano įspūdžiai kur kas geresni.Darbuotojai gana malonūs, visur švara, tvarka, procedūros geros, viskas puiku.Kas dėl maisto-didelis pasirinkimas, jeigu kažkas nepatinka, galima ragauti kito...nesuprantu šios motęrs priekaištų dėl skonio- tiek įvairių patiekalų, tikrai galima sau rasti...nežinau ką šita asaba valgo savo namuose...kažkaip keistai atrodo jos pasisakymas.Gal sriubos galėtų būti įvairesnės, skanesnės...Buvau ne kartą Druskininkų Eglėje, visur yra gana gerai.O kas dėl svečių amžiaus, tai čia ne pasilinksminimų vieta-žmonės turi problemų su sveikata ir važiuoja gydytis, amžius įvairus...ir Jolita sulauks tokio amžiaus, tad nereikia taip visko smerkti.
Brigita,
Kiekvienas turime savo nuomonę, tad 'asaba' prašau manęs vadinti, o dar kartą perskaityti komentarą ir pabandyti jį suvokti. Nieko aš nesmerkiu, ypatingai senyvo amžiaus žmonių, tiesiog aprašiau atmosferą, kad kitiems atvykstantiems būtų lengviau tai įsivertinti, į kurį spa vykti ilsėtis. Ne apie pasilinksminimų vietas ir eina kalba, dar kart sakau, kiekvienas turime savas patirtis. Deja, mano patirtis buvo labai neigiamą, ir aiškiai išdėsčiau kodėl. Jeigu jums buvo kitaip - puiku, bet mano patirties tai nekeičia. Tad jei pabudot ne ta koja, ir ieškote prie ko prikibti - linkiu pabandyti atsikelti iš naujo.
Jolita 2019-03-01 18:49:09
Jolitai
Siandien gryzome is Egles sanatorijos Druskininkuose, poilsiu likom patenkinti, tik gryze apsiziurejom, kad palikom knyga 2A 231 kambaryje, tikimes sulaukti skambucio, gal kartais kambarine nunese i registratura
Šių metų sausio 21- vasario 3d. ilsėjausi ir gydžiausi Eglėje+, aptarnaujantis personalas puikus. Noriu padėkoti aparatinės fizioterapijos procedūrų kabineto darbuotojai Audronei už puikų ir malonų aptarnavimą, Agotai- dirbančiai juodo purvo procedūroje gydyklų 10-15 kab., už mankštas salėje Kamilei, Sonatai, Mantvydui ir visiems darbuotojams, sunku išvardinti visus specialistus, jie visi verti padėkų. Maistas puikus, skanus ir plataus asortimento, žodžiu patiko labai, tik kambariuose pasigedom remonto, fotelio kampai nudriskę, lovos išgulėtos, žodžiu tokie baldai neatitinka comfort statuso.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Tulpės sanatorija
SPA, poilsis Birštone, Baltoji vila, apgyvendinimas

Adresas: B. Sruogos g. 4, LT-59209 Birštonas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; medicinos įstaigos, paslaugos; pirtys ir baseinai; poilsio namai, sanatorijos; spa centrai.
Šeimos poilsis „Tulpės“ sanatorijoje Birštone! Nakvynės pačiame kurorto centre esančioje „Baltojoje viloje“, bei apsilankymais „Tulpės“ vandens ir pirčių komplekse! Birštono centre moderniai įrengtas korpusas „Baltoji vila“, vos 150 m nuo „Tulpės“ sanatorijos baseino ir gydyklos! „Tulpės“ sanatorija turi ilgametes...
Gemma sveikatos centras
Adresas: Bistryčios g. 13, LT-10320 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; poilsio namai, sanatorijos.
„Gemma“ – tai reabilitacijos ir slaugos klinika, kurioje dirba profesionalai. Reabilitacijos paslaugų klinika „Gemma“ – tai reali galimybė padėti sau, jei patyrėte traumą ar jaučiate nemalonius skausmus bet kurioje kūno dalyje. Tabletė ar internete rasti patarimai gali ne pagerinti savijautą, o ją pabloginti...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
Nidos Gaiva
Poilsis Nidoje. Kambarių nuoma Nidoje.

Adresas: G.D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Poilsis Nidoje – geriausias pasiūlymas Jūsų vasaros atostogoms. Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" sukurs Jums ypatingą jaukumą ir patogumą. Nedideli, jaukūs kambariai ir apartamentai, pačiame Nidos miesto centre, garantuos Jums išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu. Kuklia prabanga dvelkiantis stilius, jaukią ir...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%