Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eglės sanatorija, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eglės sanatorija

Atsiliepimai apie Eglės sanatorija, AB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Eglės sanatorija, AB

Negaliu nerašyti, kadangi vyksta apgaulės. Atvažiavau su Ambalatoriniu gydymu. Gauta 14 parų. Atvykau balandžio 8 d 13-40. Susimokejau 476€.Už švediška stalą ir vienvietį kambarį. Gyventi galiu iki 23 dienos 00.-00 Nes tada sueina parą.Isvykstu 22 dieną. 1130.Šitą dieną man priklauso maistas. Kadangi sergu debetu, o nuo ryto 08.-00. Iki kol grysiu bus 19.valanda. Paaiškino, kad 22 dieną man niekas nepriklauso, nes aš su Ambalatoriniu. Atseit aš už nieką nemokėjau ir privalau išvykti 21 dieną! Tai už ką aš mokėjau? Už 12 parų, o ne už 14. Maistas kelionej nepriklauso, gyventi negalima keturioliktoj paroj. Nors už viską sumokėta mano pačios, o ne ligonių kasų. Negana to su ambolotoriniu ir už procedūras reikia dasimoketi. Kada paprašiau kelionej maisto, nes man priklauso maitinimas tą dieną. Tai dbr aš pasidariau su sanatoriniu gydymu iš ligonių kasų. Už viską atseit sumokėjo ligonių kasa. Netylesiu! Kreipiuosi į auditą, tegul su tikrina viską. Visus kvitus turiu! Ko gero mano apsilankymas čia jau bus paskutinis!
Jolita 2019-03-01 18:49:09
Birštono Sanatorija - Pensionato atmosfera su beskoniu maistu ir nedėmesingom, nuo klientų pavargusios darbuotojom.
Ilsiuosi šioje sanatorijoje dabar, tačiau jau po pirmos dienos žinau, kad sekantį kartą rinksiuosi Vytautas Spa.
Eglės Sanatorijoje jausmas panašus kaip atvykus į pensionatą. Nors nieko pikto prieš senukus neturiu, visgi atostogoms tokia aplinka man asmeniškai nelimpa, tad tai reikėtų įsivertinti.
Maistas taip pat primena pensionato maistą - tarsi ir nemažai pasirinkimų, tačiau visiškai beskonis.. Kaskart pusę lėkštės palieku, nes paragavus vyksta atmetimo reakcija, tad suvalgau tik salotų lapus ir agurkus. Nors maistui nepasakyčiau, kad esu išranki, šioje vietoje maistas ir patiekalai kaip ligoninėje, tik vos geriau, tiksliau išvaizda atrodo nebloga, tačiau skonis joks, ką bevalgai tas pats jovalinis skonis. Visgi už tokias kainas (už pietus mokėjau 12 Eur!!!!!) tikėjausi daug geriau.
Klientų aptarnavimas prastas, nors registratūros darbuotojos buvo gan draugiškos, nesijautė dėmesio klientui. Kai esi atvykęs pirmą kartą, natūraliai tikiesi daugiau dėmesio, nes jautiesi pasimetęs. Tuo tarpu darbuotojos elgiasi taip, tarsi tu čia atmintinai viską žinai, tikrai trūko daugiau dėmesio iš jų. Taip pat norint nusipirkti pietus ir atsiskaityti sanatorine kortele iškilo nesklandumų, neveikė sistema. Baro darbuotojos pasirodė itin atšiaurios: pabandė keliskart atlikti atsiskaitymą mano kortele ir grubiai pradėjo plūstis ir nervuotis kolegei, kad kaip čia dabar reiks dirbti, jei sistema užlūžta ir kažkur išėjo. Grįžus atidavė man kortelę ir grubokai pasakė, kad nieko negali padaryti, sistema neveikia, po minutės ateis meistras, ir pradėjo aptarnauti savo kolegas, atėjusius pietų. Laukiau 5min, neskubom lėtu žingsniu atėjo meistras. Jie pradėjo bandyt taisyt sistemą, tuo tarpu aš stoviu ir žiūriu. Nei atsiprašau, nei apgailestaujam žodžio nebuvo, pasijutau nematoma. Tai stipriai sugadino nuotaiką. Palaukus kurį laiką pradėjau atlikti baro darbuotojos darbą - t. Y. Ieškoti kompromisų, kad aš gaučiau paslauga, o nestoveciau stebint kaip jie bando taisyt sistemą, kad aš gaučiau savo pietus, už kuriuos prašo suploti 12 eurų. Pasakiau, kad tai gal aš palieku savo kortelę, ir einu valgyti, o grįžus apmokėsiu. Darbuotoja pasakė, kad einant pietauti reikia čekio, kitaip neileis, tad nelabai išeis. Pasakiau, kad tai gal ji galėtų mane 'pravest', o kortelę vis vien palikčiau pas juos ir grįžus apmokeciau, nes ne uz tai mokėjau, kad stoveciau ir laukčiau kol jie taisys sistema. Gerai pagalvojus darbuotoja išrašė ta nelemtą čekį, tačiau grizus sistema dar nebuvo sutaisiyta, tad teko atsiskaityt bankine kortele.
Procedūros. Masažai inhaliacijos OK, bet chebryte, kas per audiovizualinės relaksacijos mėšlas, kur per nediduką teliką pusvalandį rodo 4 neįspūdingus fontanus ir leidžia pigią piano muziką?
Žodžiu - pirmosios dienos įspūdžiai tikrai neverti sumokėtos sumos, tad spėju daugiau čia nebegrįšiu.
p.Jolita, perskaicius toki komentara norisi tik NESUTIKTI.
Visiskas negatyvas, kuris yra tikrai, mano nuomone, ne vietoje. Taip, mane taip pat sukrete matymas musu ateities po daug metu, kad senatve atnesa zmogui daznai ligas ir skausma. Taciau zvelkime i tai kitaip. Tai tik parodo, kad nieko nera brangesnio uz sveikata, ir tie negatyvai issakyti yra tik akimirkos pojutis, kuri suformuoja nepamatuoti lukesciai. Tie zmones, kuriuos sutikau ir teko bendrauti yra geranoriski ir su viltimi pasijausti geriau po gydymo proceduru. Daznas kalbintas cia atvykes ne viena ir ne du kartus ir atvykstantis reguliariai, ivertines ta geri, kuri teikia si gydymo istaiga. Matyt ne ta marsruta pasirinkote :)
Po operacijos nuvykau i Egles sanatorija i Druskininkus ambulatorinei reabilitacijai. Gyvenau dvi savaites pirma karta sioje sanatorijoje. Anksciau tekdavo tik matyti gryzusius is sios gydymo ir poilsio istaigos labai pailsejusius ir pasigydziusius su graziausiais atsiliepimais. Si karta su penkeriu metu vaiku pati patyriau visus sio Rojaus kampelio Lietuvoje demesi ir siluma personalo, proceduru nauda ir zenklu sveikatos pagerejima. Didelis DEKUI gydytojai Minai VainermanaiteiVainermanaitei uz demesinguma, atsakinga poziuri i kliento sveikatos problemas ir prieziura viso gydymosi metu. Labai likau suzaveta visa Egles sanatorijos organizacija ir sudarytomis salygomis gydytis atvykus su mazameciu vaiku. Mes labai dziaugiames vaiku kambario Aukletojomis Ausra ir Ramute. Sios nuostabios be galo vaikucius mylincios aukletojos priziurejo ir graziai leido laika su vaiku. Visada rasdavau zaidziancias kartu stalo zaidimus, vaika budavo labai sunku issivesti is zaidimu kambario. Didele Pagarba tokioms atsidavusioms darbuotojoms, visada mandagioms, besisypsancioms ir siltoms. Visi darbuotojai, kurie atliko proceduras buvo malonus ir paslaugus pradedant registraturos darbuotojomis ir baigiant kambarine. Si maloni atmosfera padejo pasijausti visapusiskai gerai ir pasveikti. Didelis ACIU kad Jus esate :) puoselekite si Rojaus kampeli ir teikite sveikatos pagerejima ir dziaugsma savo klientams.
Sveiki
Ilsejomes nuo pat isikurimo Birstone ir tikrai viskuo patenkinti kiekvienais metais. Aisku kiekvienais metais kaina auga, bet auga jos visur ir kazkaip siemet parodoje nieko visiskai nepasiulet. Aisku buvo dovana 20eur proceduroms, bet kai nori praleisti 2 savaites tai tikrai juokinga suma, juk pagalves mokesti ir ta sumoki didesni:))) Todel siemet nugalejo jusu konkurentai, kurie kaina pasiule keliais eurais didesne, bet su zymiai, netgi labai zymiai daugiau proceduru ir privalumu. Taip kad mielieji neuzsnuskit ant lauru, nes kaip sakoma klienta prarasti lengva, bet susigrazinti sunku arba neimanoma. Nes musu atveju jei Naujieji seimininkai pateisins lukescius ir paliks tas pacias salygas, mes is karto vel rezervuosim 2 savaites kitiems metams, jau nelaukdami jusu ar prabusit.
Esu ne pirma ir nepaskutini karta Eglei Birštone esu sužavėta aptarnaujančiu personalu pradedant registraturos darbuotojom baigiant kambariu tvarkytojom.Išskirti norečiau gydytoja Šilanskiene nuostabus žmogus labai gerai parenka procedūras ši karta ypatigai sužavėjo masažuotojas Tomas Karčiauskas aukščiausio lygio meistras. Ačiū labai kad esate.
Ilsėjomės Eglė+ sanatorijoj Druskininkuose. Jokių minusų nepastebėjau, juk ne spa ilsėjomės, o sanatorijoje. Tačiau, labai nepatiko, kad kaikurias procedūras atliekantys darbuotojai kalba tik rusų kalba. Labai keista, kai lietuvis atvykęs Lietuvoje į įstaigą negali susikalbėti lietuvių kalba. Juk ieškant darbuotojų visuomet skelbiate, jog privalomos lietuvių-anglų-rusų kalbos. Tai kodėl tuomet aptarnaujantis personalas nesugeba mokėti bent dviejų kalbų? Bent jau pagrindinių savo atliekamų procedūrų terminų, kaip pvz. "prašau gultis ant masažinio stalo" arba "paimkite kortelę"... neužtenka išmokti tik "laba diena" ar "viso gero".
Įėjus į kabinetą su tavim pradeda kalbėt rusų kalba, pasakius jog nieko nesuprantu, man buvo atsakyta vėl rusiškai, kad aš nemoku lietuviškai. Na pasijaučiau lyg būčiau užsienyje... gerai, kad aš bent iš dalies suprantu ką kalba, tačiau negaliu atsakyti. O ką daryti tiems, kurie rusų kalbos nemoka visiškai???
Pernai lankiausi Birštono Eglėje, neteko sutikti nei vieno darbuotojo, nesugebančio kalbėti keliomis kalbomis. Matyt, ten atrenkant personalą griežčiau renkasi :)
Brigita 2019-03-03 12:57:14
Jolitai
Aš irgi buvau Birštone paskutinę mėn savaitę, tačiau turiu pasakyti, kad mano įspūdžiai kur kas geresni.Darbuotojai gana malonūs, visur švara, tvarka, procedūros geros, viskas puiku.Kas dėl maisto-didelis pasirinkimas, jeigu kažkas nepatinka, galima ragauti kito...nesuprantu šios motęrs priekaištų dėl skonio- tiek įvairių patiekalų, tikrai galima sau rasti...nežinau ką šita asaba valgo savo namuose...kažkaip keistai atrodo jos pasisakymas.Gal sriubos galėtų būti įvairesnės, skanesnės...Buvau ne kartą Druskininkų Eglėje, visur yra gana gerai.O kas dėl svečių amžiaus, tai čia ne pasilinksminimų vieta-žmonės turi problemų su sveikata ir važiuoja gydytis, amžius įvairus...ir Jolita sulauks tokio amžiaus, tad nereikia taip visko smerkti.
Brigita,
Kiekvienas turime savo nuomonę, tad 'asaba' prašau manęs vadinti, o dar kartą perskaityti komentarą ir pabandyti jį suvokti. Nieko aš nesmerkiu, ypatingai senyvo amžiaus žmonių, tiesiog aprašiau atmosferą, kad kitiems atvykstantiems būtų lengviau tai įsivertinti, į kurį spa vykti ilsėtis. Ne apie pasilinksminimų vietas ir eina kalba, dar kart sakau, kiekvienas turime savas patirtis. Deja, mano patirtis buvo labai neigiamą, ir aiškiai išdėsčiau kodėl. Jeigu jums buvo kitaip - puiku, bet mano patirties tai nekeičia. Tad jei pabudot ne ta koja, ir ieškote prie ko prikibti - linkiu pabandyti atsikelti iš naujo.
Jolita 2019-03-01 18:49:09
Jolitai
Siandien gryzome is Egles sanatorijos Druskininkuose, poilsiu likom patenkinti, tik gryze apsiziurejom, kad palikom knyga 2A 231 kambaryje, tikimes sulaukti skambucio, gal kartais kambarine nunese i registratura
Šių metų sausio 21- vasario 3d. ilsėjausi ir gydžiausi Eglėje+, aptarnaujantis personalas puikus. Noriu padėkoti aparatinės fizioterapijos procedūrų kabineto darbuotojai Audronei už puikų ir malonų aptarnavimą, Agotai- dirbančiai juodo purvo procedūroje gydyklų 10-15 kab., už mankštas salėje Kamilei, Sonatai, Mantvydui ir visiems darbuotojams, sunku išvardinti visus specialistus, jie visi verti padėkų. Maistas puikus, skanus ir plataus asortimento, žodžiu patiko labai, tik kambariuose pasigedom remonto, fotelio kampai nudriskę, lovos išgulėtos, žodžiu tokie baldai neatitinka comfort statuso.
Šių metų sausio 21- vasario 3 d. ilsėjausi ir gydžiausi Eglėje+. Aptarnaujantis personalas puikus. Noriu padėkoti masažistei Vilmai, dirbo 219 kab., Agotai - dirbančiai juodojo purvo procedūroje gydyklų 10-15 kab., už mankštas salėje Kamilei, Sonatai, Mantvydui. Sunku išvardinti visus specialistus, jie verti padėkų visi. Maistas puikus, platus asortimentas, šviežias. Vienintelis taisytinas dalykas, tai reikalingas remontas, grindų danga išsidėvėjusi, fotelio kampai nudriskę (327 kambarys), tokie baldai neatitinka comfort statuso.
Lankiaus sausio 8-13d eglės comfort korpuse ir liko tik pays maloniausi prisiminimai.Kolektyvas tiesiog nuostabus paslaugas suteikia aukštam lygy, visas personalas labai malonus, ir paslaugus įskaitant net kambarines.Maistas puikus.Labai norėčiau padėkoti masažistei ONUTEI MULIOLIENEI už nuostabius masažus.
Noriu padėkoti: Ilonai Baravykienei, Alytei Andrulionienei, Rūtai Maižiešiūtei, Angelei Jurošienei, Liudmilai Sabailienei, A. Skripkienei, L.Balčiuvienei, G. Žutautaitei, A.Musneckytei, G.Graužienei, V. Alesienei, taip pat visai Eglės Sanatorijos komandai už puikų poilsį.
Noriu pasakyti, jog Eglės sanatorija yra pats blogiausias savaitgalis - tragiškas maistas, sovietmečio dvasia, senukai, smarvė, pervertintos, visiškai apgailėtinos procedūros ir kvailos kainos. Esu labai nusivylęs, niekam nerekomenduosiu, linkiu šiai įstaigai skonio, supratimo, sveikos konkurencijos, nes dabar net savo priešui nelinkėčiau savaitgaliui nuvykti. Sakot ko tu tikėjais? Juk sanatorija. Žmogus po chemoterapijos norėtų grįžt į ligoninę čia pabuvęs. Apgailėtina
Sveiki, visi! Šiandien grįžome iš sanatorijos. Įspūdžiai tikrai puikūs.
Buvome nuo 22-26dienos sanatorijoje. Gyvenome Žilvino korpuse. Mus pasitiko labai maloni, mandagi ir nuoširdi administratorė Alma Jasimovienė. Ji visos viešnagės metu buvo labai atidi, o kas svarbiausia, su ja galėjai ne tik bendrauti darbo klausimais, tačiau galėjai būti išgirstas, galėjai pasisemti puikios emocijos, patarimų. Eglės sanatorijos valdžia turi atkreipti dėmesį, kad ši moteris Jums yra lobis, kaip ir dar kiti, kurių neišvardinau, tačiau paminėsiu toliau.
Kambariai- tikrai geri, nėra perkrauti baldais, tvarkingi. Tik pasiūlymas ateičiai, būtų gerai, kad juose veiktų geriau internetas.
Maistas- super. Nemažas pasirinkimas. Labai skanūs patiekalai. Rasite ir žuvies ir mėsos, taip pat didelis daržovių pasirinkimas. Na 10 balų.
Noriu padėkoti: Marinai Sakalauskaitei už povandeninį masažą, Albinai Turauskienei ir Ilonai Baravykienei už superinius masažus, tokių net Turkijoje neturėjau, kokius čia teko patirti. Rūtai Lukauskienei, Virginijai Alesienei už perlines vonias, Birutei Butkevičienei, Agotai Rasimavičienei už purvo aplikacijas- be Jūsų nebūtų tokio malonaus bendravimo ir geros bei nuoširdžios atmosferos.
Gaila, kad neteko pažinti viso kolektyvo, tačiau tikiu, kad kiti taip pat nuostabūs ir mylintys savo darbą žmonės.
Iki kitų susitikimų. Ačiū.
i dušo kabina papulti reikės pastangų.Atsiveškite savo laiptelius.
Reikia i gineso rekordą pretenduoti
Nuo spalio 29 iki lapkričio 22 teko gydytis Druskininkų Eglės sanatorijoje. Noriu padėkoti Žilvinas1 administratorei Almai Jesimovienei už nuoširdų ir malonų aptarnavimą. Taip pat didelį AČIŪ tariu povandeninio masažo darbuotojai Editai Ridulienei, masažistei Ž1-909 Jolantai Daugėlienei, kineziterapiautei Ž1-111 Akvilei Šikšnelienei. Jūs NUOSTABIOS. Mylinčios ne tik darbą, bet ir pacientus. Ačiū Jums labai už kartu praleistą laiką. Sveikatos, kantrybės, ištvermės Jums dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą.
Spalio 26-28d.d. Su drauge lankėmės sanatorijoje Eglė, ir esame labai patenkintos paslaugomis. Labai paslaugūs ir mieli darbuotojai. Ir manau kitą kartą būtinai rinksitės šią sanatorija. Kažkas skundėsi dėl maisto. Maistas man labai patiko. Yra pasirinkimas. Maistas lengvas, tuo aš labai patenkinta. Nepersivalgai ir gerai pailsi. O jei kas nori prišlemšti šašlykų, keptų karkų - tai čia to nėra. Čia juk sanatorija o ne kurortinis viežbutis. Pasisveikatinti važiuokite į sanatorija Eglė, o jei sočiai pavalgyti tai į Gruziją. DQB

norejau uzsisakyti proceduras savaitgaliui, paskambinau rugsejo12diena, dar buvo per anksti, skambinau 8 spalio irgi buvo labai anksti, liepe skambinti 23 spalio kad uzsisakyciau proceduras 26 spalio.Paskambinau 23 diena, proceduru nera ir neuzsako jeigu negyveni Egleje.Kodel to negalejot pasakyti is karto?
Sitaip juk niekas nedirba.O mes zadejom su draugemis nuvaziuoti, as norejau parodyti kaip gerai Lietuvoje.
Labai nusivylusi Vida Stockholmas
Kiek teko ilsetis sanatorijose ir SPA centruose - tai cia, pats baisiausias dalykas, koki teko matyti. Keiskite virtuves sefa ir kuo greiciau. Visiskai nera maisto ivairoves, o kas pagaminta - tikrai neskanu. Net nesugebate ryte iskepti kiausiniu. Trys kavos aparatai, is kuriu veike tik vienas ir didziausia eile. Apie kavos skoni nepasakosiu, apsivemt galima. Capucino kava - ne kava, o birzgalu birzgalas. Nueikite, paragaukite ir isitikinsite patys. Neisizeiskite, bet pabuvome sovietmecio laiku valgykloje-arklideje. Prisiminimai liks patys blogiausi ir tikrai niekam nerekomenduociau ten ilsetis. Tegul Jusu vadybininkai ir virtuves meistrai nuvaziuoja i Birstono Vytauto SPA ir ten pasiziuri kaip viskas sutvarkyta.
Prienų lopšelio darželio "PASAKA" pedagogų bendruomenė buvo nustebinta Birštono sanatorijos "Eglė" administracijos pasveikinimu Tarptautinės Mokytojo dienos proga: nemokamai savaitę pasisveikatinti jūsų sanatorijos baseinuose ir pirtyse. Dėkojame už šią puikią ir netikėtą dovaną. Pasinaudojome jūsų pasiūlymu, likome patenkinti registratūros, baseino darbuotojų dėmesiu mums. Dėkojame ir linkime sveikatos ir kantrybės sanatorijos "Eglė" darbuotojams. Ačiū.
Š.m. rugpjūčio 29 - rugsėjo 16 gydžiausi Eglės sanatorijoje, gyvenau Ž1 405 kambaryje. Pirmasis apsilankymas buvo pas gyd. Kostanciją Barniškienę (Ž1-214). Tai nuoširdi, linksma, geranoriška daktarė -klausia, domisi, pataria. Labai gerai nuteikė tolesniam gydymuisi. Dėkinga jai. Lankiausi ir pas gyd. Ringailę Karvelienę, noriu padėkoti ir jai - miela, atidi, švelni.
Dėkinga visiems, su kuriais teko bendrauti, visi paslaugūs ir malonūs.
Viešėjau Eglės sanatorijoje rugsėjo pabaigoje ir noriu pagirti Povandeninį masažą (ypač specialistę Milena), labai atpalaiduoja, ji buvo labai paslaugi bei maloni, siūlau visiems kas gali pabandyti!
Ka tik buvau proceduroje Zilvinas1 drusku kambaryje. Kreipiuosi i sios imones vadovus ir gydytojus, kad proceduru metu skambetu kompozitoriu Sopeno, Ciurlionio, Caikovskio, ir t.t. ivairiu kompozitoriu muzika..., o per TV turetu buti rodoma musu ir kitu saliu gamta. O dabar visa pusvalandi proceduroje, turejau buti priversta klausytis ir ziureti rusisko shansono, kuris ne tik kad nepadeda atsipalaiduoti, bet ir nekelia graziu atsiminimu...
Gyvenu Egle 2 korpuse. Toletas turi chlorkolkiu kvapa.Tai yra labai blogai, nes as atvaziavau pailseti ir pakvepuoti grynu oru, kadangi lauke temperatura nesekia net 10 laipsniu, negaliu sau leisti atsidaryti langu, (nors diena laikau pravertas balkono durys)ir esu priversta kvepuoti oru, kuris atsiduoda hlorkalkem.Bleach is highly irritating and corrosive to the skin, lungs, and eyes. Fumes from bleach are very potent, as you can tell by the smell, and when inhaled they can cause a wide variety of health problems. Bleaches that come in thick liquid form or gel often produce the most harmful fumes.
Eglės sanatorijoje gydžiausi 08.30-09.17, viskas labai patiko. Noriu padėkoti gyd. Kontancijai Barniškienei (Ž1-214) už nuoširdumą, profesionalumą, supratimą ir kvalifikuotą pagalbą. Taip pat nuoširdus ačiū masažuotojai Albinai Turauskienei (908kab.). Nuoširdus dėkui limfodrenažinio masažo darbuotojoms Alytei Andrulionienei ir Danutei Vaitkevičienei (G56). Didelį įspūdį paliko visas aptarnaujantis personalas, nuoširdus ir malonus bendravimas, maistas buvo kokybiškas ir skanus, nustebino patiekalų gausa. Tik geriausi atsiliepimai. Nuoširdus ačiū.
Rasa 2018-06-30 04:18:46
Sanatorija puiki, kolektyvas jaunas, mandagus, paslaugus, priekaištų jiems neturiu, bet....nemalonūs prisiminimai vis tik grįžta.Ilsėjausi du kartus ir abu kartus ten mane apvogė.Paskutinę išvykimo dieną prie išvykstant.Iš kambario dingo Chanel kvepalai (2017 m. balandį) ir lūpų blizgesys (2018 m. balandį).Atrodo smulkmena, bet...tendencija...Įtariu kambarių valytojas...atkreipkite dėmesį į šį personalą, jis gadina JUMS reputaciją...o šiaip sėkmės!
Taip, būtent taip ir man buvo. Tik netekau ne kvepalų, o iš piniginės ištraukti pinigai, ne visi, dalis palikta, matyt, galvojant, kad nesusigaudysiu. Čia Birštone 5 a. Ir labai labai šlykštus jausmas, kai supranti, jog kažkas laisvai knisa tavo daiktus...
2 suauge ir vaikas, 2 nakvynes, sumokejom445eur ir gavome toki vaizda pro langa!
Esu nusivylusi, nes vis kelia pirčių komplekso kainas, buvo 18 Eur penktadieniais-sekmadieniais-šventinėmis dienomis, dabar jau 22 Eur. 2018-07-05 (ketvirtadienis) jau puslapyje priskirta šventinei dienai ir taiko brangesnius tarifus. Tai mažu mažiausiai nesąžininga, nes aš bent kartą į mėnesį lankausi Eglės sanatorijoje Birštone ir netikrinu kainų kiekvienu kartu.
Laba diena. Gydžiausi Eglė+ ir Eglės sanatorijoje. Man labai patiko ne tik aptarnaujantis personalas, bet ir visos procedūros. Nuoširdžiai dėkoju gerb. gyd. K. Barniškienei ir gerb. gyd. Danil už kvalifikuotą, nuoširdžią pagalbą. Puikiems kineziterapeutams: Linai, Živilei, Jolitai ir Justinui. Ergoterapeutėms : Jurgitai ir Neringai už dievišką kantrybę ir pasiaukojimą. Dėkoju gydomojo masažo specialistei Onai Galinienei už profesionalų, puikų darbą ir nuoširdų bendravimą; juodo purvo terapijos darbuotojoms: Anai, Irenai, Agotai, Jūratei už šypseną ir malonų aptarnavimą. Bendrosios praktikos slaugytojoms: Rasai, Birutei už rūpestį ir nuoširdų darbą. Perlinės, angliarūgštės ir vertikalios vonių specialistėms: Onai A. ir Rūtai L., Gintarei, Simonai, Algimantei už šiltą aptarnavimą ir profesionalius patarimus. Širdingas Ačiū Eglės+ procedūrų registratorėms ir gydyklos procedūrų registratorėms ir registratoriui už geranoriškumą, kantrybę, rūpestingą patarimą, ištartą paguodos- padrąsinimo žodį. JŪS nuostabūs savo srities specialistai! Šaunu! Dėkoju už sugrąžintą sveikatą! Gausios Dievo palaimos Jums! Pagarbiai- Laima.
Nuosirdus aciu
Gydytojai Konstancijai Barniskienei- uz dideli demesi ir rupestinguma,
kineziterapeutams Linai ir Justinui -uz geranoriskuma, nuosirdu darba ir sypsenas,
ergoterapeutei Jurgitai-uz pasiaukojima ir kantrybe,
purvoterapijos darbuotojui Zydrunui- uz paslauguma ir gera sirdi,
bei visam sanatorijos aptarnaujanciam personalui- uz draugiska atmosfera ir nuostabia aptarnavimo kultura.

Su pagarba- Jolanta is Kauno
2018 06 m neveike baseinas. bet čia nonsensas. Anksčiau buvo mobili katelinė- dabar nėra. Kaip gali buti?
Uz profesionalu darba ir nuosirdu bendravima, noriu padekoti gydomojo masazo specialistems- Jolantai Daugelienei (Z1 908 k), Zivilei Dapkunienei (Z1 901 k), ir povandeninio masazo specialistei Editai Karauskienei (E+ 210 k).
Sveikatos ir profesinio tobulejimo jums mielos specialistes.
Su pagarba,
Zydra Brazaitiene
Marijampole
pagal TLK siuntimą lankiausi reabilitacijoje Eglės sanatorijoje. Už atgautas jėgas, malonų aptarnavimą iš visos širdies, noriu padėkoti visam sanatorijos personalui, gydytojai V.Kuzminskienei, masažuotojai Ramunei Jasinskienei (912 kab.) ir kineziterapeutuėms Emilijai Zabulienei ir Jolitai Kvaracielienei (111 kab.). Visiems linkiu geros sveikatos, nuotaikos ir nenustoti mylėti ir taip nuoširdžiai atlikti darbą.
Pasitaikė ir nekompetetinga darbuotoja, tai masažistė Pozniakaitė Jūratė (911 kab.), masažo paslaugos čia negausi!!! Labai buna apmaudu, kai pasiaiko tokių "specialistu"...
Gydausi Eglėje dažnai po operacijų. Labiausiai buvau šokiruota direktoriaus pavaduotojo Arvydo Balčiaus elgesiu. Jis kai kuriems pacientams su ligonių kasų kelialapiu sutvarko vienviečius kambarius be priemokos. Kas dabar kainuoja po 14, -€ už parą. Taip pat procedūras skiria Eglėje+. Už tokias paslaugas ima kyšius pinigais. Esu ne kartą jam mokėjusi pinigus už tokią paslaugą. Tačiau paskutinį kartą pasakė, kad dabar nepadės, nes, pasak jo, esu ne pilnai su juo atsiskaičiusi. Norėjau su juo išsiaiškinti. Bet paaiškėjo, kad jis išverstaskūris. Saugodamas savo kėdę apšmeižė direktoriui daug sanatorijos darbuotojų, su kuriais artimai bendravo. Nevertas jis gydytojo vardo. Nevertas net žmogaus vardo. Nes "parduodamas" kitus žmones, save padaro pusprote būtybe. Lazda turi galus.
Gydžiausi Eglės sanatorijoje su ambulatoriniu kelialapiu. Labai norėčiau padėkoti gyd. Editai Kondratienei už rūpestį, profesionalius patarimus, neblėstančią šypseną. Daug daug sveikatos ir dar ilgai džiuginti ligonius ir būti tokiai gyvybingai ir atsidavusiai darbui. Labai gaila, kad povandeniniame masaže dirba daug ne savo srities specialistų, kurie neturi kvalifikacinių sertifikatų, todėl šį kartą nesinaudojau šia procedūra. Į šią sanatoriją atvykstu 1-2 kartus į metus, todėl labai gaila, kad negaliu pasinaudoti šia man labai patinkančia procedūra.
Iš visos širdies noriu padėkoti Druskininkų „Eglės“ sanatorijos administracijai bei visam aptarnaujančiam personalui. Reabilitacija pas Jus, Jūsų rūpestis ir dėmesys, šypsenos ir geranoriškumas bei žmogiška šiluma - geriausias vaistas, kuris padėjo man ypatingai greitai atsigauti po kelio sąnario endoprotezavimo operacijos. Nuoširdus AČIŪ direktoriaus pavaduotojui medicinai Arvydui Balčiui, gyd. Minai Vainermanaitei, slaugytojai Dianai Grigėnaitei, slaugytojos padėjėjui Žydrūnui Matulevičiui, kineziterapeutei Linai Žukauskienei. Visur sutikau tik puikius žmones, kurie gydė ne tik savo žiniomis, bet ir nuoširdžiu žodžiu. Dėkoju už labai puikų, įvairų, kokybišką, visuomet šviežią ir sveikatą stiprinantį bei atstatantį maistą. Todėl tariu Ačiū visam virtuvės personalaui ir suprantama aptarnaujančiam personalui dar didesnis AČIŪ. Nuostabu ir gera žinoti, jog pasijutus blogai Jūsų rūpestis bei pagalba visada yra šalia. Linkiu Jums visiems nepavargti padėti žmonėms. Telaimina Jus visus Dievas.

Sonata Kuliešaitė
Egles sanatorijoje Druskininkuose mane priemusi gydytoja Elena Stavorko-Pestyuk buvo rusakalbe ir menkai galejome susikalbeti lietuviskai. Gydytojos darba vis pertraukdavo skambuciai i jos telefona, kurie uztrukdavo. Gydytoja nepasiule jokios proceduru ivairoves, taip pat negebejo paaiskinti kam kokia procedura reikalinga. Gydytoja taip pat neteisingai paskyre proceduras (magnetolazerine ir ultragarso terapijos turejo buti paskirtos kaklo ir sprando sriciai, taciau paskyre peciui). Jei buciau pirma karta atvykus i Egles Druskininku sanatorija ir mane butu priemusi tokia gydytoja, vargu ar noreciau atvykti dar karta.
2018m 04. 11d budamas jusu sanitorijoje esansioje birstone, susiduriau labai su nemolomiu darbuotoju priziureteju pirciu erdveje, man atejus, jis jaunuolis pareiske, kad esu neblaivus, ir vandens praceduras jis manes neileis, klausyk del ko tu taip spendi jaunuoli, jus esat neblaivus, man sokas, as isvis nevartoju svaiginanciu gerymu, duog alkotesteri pasitikrinam abu blaivumu, tai pradejo metytis, mane laibai izeide kaip klijanta, tokia neteisybe apsmeizimas, kad as esu neblaivus, om net netsiprase, as sakau parasysiu, tavo darbdaviams, kad tai atsivelgtu, ir kad toki zmones visai nedirbtu, negadintu nervu, ir neizeidinetu klijantu, esu nusiviles, ir tokia kaina, bet va adimistratore tai maloni mergaite, atsiprase nuramino, taip ir pns saunuole, va toki zmones turetu dirbti.
Masažuotojas Karolis ne tinkamas kaip specialistas, kas priėmė jį į šitą darbą?
Noriu išreikšti didelę padėką Druskininkų Eglės sanatorijos kineziterapiautei EMILIJAI už aukštos kvalifikacijos aptarnavimą ir medicininės pagalbos suteikimą bei palaikymą - Nuoširdus AČIŪ.Vida Neringa.
Gydžiausi „Eglės“ sanatorijoje Druskininkuose. Ypatingai gerą žodį bei nuoširdžią pagarbą noriu pareikšti savo srities profesionalams, mylintiems darbą bei atidžiai prižiūrintiems pacientus: gerb. gydytojai S. Buteikienei, kineziterapeutėms Simonai Pupininkaitei, Algimantei Ankevičiūtei, Gintarei Žutautaitei; slaugytojoms Kristinai Sapežinskaitei, Alei Balčienei, slaugytojų padėjėjoms Onai Alakvoščienei, Editai Riaulienei. Didelis AČIŪ visam aptarnaujančiam personalui už puikų darbą ir sugrąžintą sveikatą!
Pagarbiai, Antanas
Nuo 2018 02 19 iki 2018 03 07 pagal TLK siuntimą buvau reabilitacijoje Eglės sanatorijoje. Už atgautas jėgas ir malonų aptarnavimą noriu padėkoti visam sanatorijos personalui, gydytojai K. Barniškienei, ypatingiems savo srities profesionalams masažuotojai Onai Galinienei ir kineziterapeutui Justinui Radzevičiui. Visiems linkiu geros sveikatos, nuotaikos ir nenustoti ir toliau taip nuoširdžiai atlikti jums priklausantį darbą.
„Eglės“ sanatorija
2018-03-02 11:26:54 IP 85.206.9.45
GGG 2018-02-19 12:24:04
Su šeima lankėmės Eglės sanatorijoje Birštone 2018.02.15 d pirčių ir baseino komplekse. Mokant už paslaugas registratūroje informavo, kad kaina skaičiuojame kaip šventinę doeną, nes yra šventinės dienos (vasario d 16) išvakarės. Kadangi buvome suplanavę poilsį iš anksto ir atvykę iš pakankamai toli, todėl priemoką sumokėjome. Detalizuosiu : suaugusiam vietoj 12€, sumokėjome po 22€, vaikams vietoj 6€, po 11€. Iš viso šeimai poilsis turėjo kainuoti (remiantis kainynu internetinėje Eglės sanatorijos svetainėje) 36€, o sumokėjome 66€. Negana to, įėjus į baseino zoną, dirbantis prižiūrėtojas iš visų klientų surenka paslaugos pirkimo kvitus. Paaiškinimas: "aš tik darbuotojas, valdžoa liepė". Po baseino paprašius gražinti, paaiškino, kad stalčius pilnas kvitų, nežino, kuris mūsų.
Dar tą patį vakarą kreipiausi į sanatorijos administraciją el paštu dėl situacijos paaiškinimo. Atsakymo jokio.
Kreipiuosi į visus Eglės sanatorijos klientus, kurie svečiavosi vasario 15 d. Gerbiamieji, buvote visi apgauti min po 10€ nuo galvos!
Už laisvę apiplėšti vidury baltos dienos Lietuvos laisvės 100-mečio proga!
Apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties „Eglės“ sanatorijos baseinų ir pirčių komplekse.
„Eglės“ sanatorijoje, siekiant suteikti baseinų ir pirčių komplekso lankytojams komfortabilias sąlygas mėgautis paslaugomis bei remiantis prognozuojamu atvykstančių klientų skaičiumi, buvo priimtas sprendimas vasario 15 d. taikyti didesnę kainą, kuri įprastai taikoma savaitgaliais ir šventinėmis dienomis.
Apie pakitusią kainą klientus informavome „Eglės“ sanatorijos tinklapyje, taip pat įspėjome klientus, besiteiraujančius informacijos telefonu.
Dėkojame už Jūsų pastabas, vertiname jas kaip pagalbą gerinant „Eglės“ sanatorijos teikiamų paslaugų kokybę.
Norėčiau padėkoti visam Druskininkų "Eglės "personalui už puikų darbą! Ypatingai norėčiau padėkoti gerb. gydytojai S. Buteikienei, gydytojai G. Šiaučiulienei, masažuotojai Jolantai (Ž1 - 908kab.), masažuotojai Ilonai (Ž1 - 907kab.), kineziterapeutei Živilei Augaitienei, kuri visa širdimi atsidavusi savo darbui. Labai patiko daryti mankstą baseine, ypač su trenerėm Gintare Žutautaite, Algimante Ankevičiūte, Simona Pupininkaite. Dėkoju slaugytojai Kristinai Sapežinskaitei, purvo proc. darbuotojoms Linksmutei Cimakauskienei ir G. Baublienei už nuoširdų profesionalų darbą. Dėmesys, supratimas ir malonus aptarnavimas, išskirtiniai Jūsų darbuotojų bruožai. Nuoširdžiai dėkoju visiems ir linkiu sėkmės!
Zita
Buvome Eglės sanatorijoje Birštone, su šimtmečio pasiūlymu tris naktis. Kambariai jokių priekaištų, baiseinas, procedūros tikrai geros, aišku masažuotojai skiriasi. Buvau pas moterį, tai matosi, kad supranta savo darbą, pamaigė skaudžias vietas, trigerinius taškus. Paskui pakliuvau pas vaikinuką, tai tiesiog paglostė, paglostė, pagal vadovėlio instrukcijas ir viskas. Maistas, atrodo, kad specialiai, pvz: keptomis kriaušėmis, nori užpildyti tuščias švediško stalo vietas. Išvaizda gal ir nieko, bet skonis ir pasirinkimas tikrai nekoks. Jei tik žmonės pamato, kažką skaniau, greitai viską išgraibsto ir nebepapildo, kaip sakoma, kas pirmesnis, tas gudresnis, bet gal taip neturėtų būti:) Maistas taip pat, daugeliu atvėju gerokai vėsus, turbūt nelabai, kas pakeičia kaitinamųjų žvakių. Ir personalas, personalas Gydykloje, baseinų komplekse malonus, dalykiškas, nesijaučia diskomforto. Tačiau registratura, ypač B korpuse, administratorė kuri dirbo 2018-02-17-18 dienomis, tai akiplėšiškumo viršūnė. Paklausus, kur susimokėti ir kur vyks 17 diena, vykstantis saksafono koncertas, atsakė nieko nežinanti, tai rūpinasi renginių organizatoriai, pasakius, kad nežinojau, kad tokie yra, davė suprasti ko klausinėji čia manęs. Buvo keista jaustis, kad esu kaltas kad paklausiau:)
Už laisvę apiplėšti vidury baltos dienos Lietuvos laisvės 100-mečio proga!
Norėčiau padėkoti visam Druskininkų "Eglės "personalui už puikų darbą! Nuostabiai pailsėjome bei pasistiprinom sveikatą.Ypatingai norėčiau padėkoti masažuotojai Liudmilai (Ž-1, 911kab.), masažuotojai Rimai Povilavičienei (G122), slaugytojos padėjėjai Anai Lukauskienei už nuoširdų profesionalų darbą.Atskiras ir laaabai didelis AČIŪ procedūrų registratoriui Karoliui Virkučiui-jo šypsena ir begalo malonus bendravimas nuteikia džiaugtis gyvenimu! Algimantei Ankevičiūtei-šypsokitės

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
Nidos Gaiva
Poilsis Nidoje. Kambarių nuoma Nidoje.

Adresas: G.D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; viešbučiai, moteliai.
Poilsis Nidoje – geriausias pasiūlymas Jūsų vasaros atostogoms. Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" sukurs Jums ypatingą jaukumą ir patogumą. Nedideli, jaukūs kambariai ir apartamentai, pačiame Nidos miesto centre, garantuos Jums išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu. Kuklia prabanga dvelkiantis stilius, jaukią ir...

Svarbiau ne veganizmo idėja, o maistas, kurį valgai
Svarbiau ne veganizmo idėja, o maistas, kurį valgai 04-21 19:51
"Kai nusiperki naują mašiną, tai, neduok Dieve, kažko kito įpilti į baką. Ir į savo organizmą turime žiūrėti taip pat atidžiai, nes tai, ką valgai, turi didžiulę įtaką mintims, nuotaikoms...
Teismas leido baigti Rusų dramos teatro remonto konkursą
Teismas leido baigti Rusų dramos teatro remonto konkursą 04-21 19:10
Neatsiradus rangovų, Rusų dramos teatras Vilniuje gali baigti beveik 4 mln. Eur vertės pagalbinio pastato remonto konkursą, nusprendė teismas. Teatras artimiausiu metu ketina skelbti naują konkursą.
"Agrokoncernui" priteisė avansą už žlugusį vilos Birštone sandorį
"Agrokoncernui" priteisė avansą už žlugusį vilos Birštone sandorį 04-21 18:54
Jonavos krovinio transporto prekybos bendrovė "Harimanas" turi grąžinti 200 tūkst. eurų avansą "valstiečių" lyderiui Ramūnui Karbauskiui priklausančiai žemės ūkio grupei "Agrokoncernas" už žlugusį...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%