Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eglės sanatorija, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eglės sanatorija

Atsiliepimai apie Eglės sanatorija, AB

Parašyk savo nuomonę apie Eglės sanatorija, AB

Šių metų sausio 21- vasario 3d. ilsėjausi ir gydžiausi Eglėje+, aptarnaujantis personalas puikus. Noriu padėkoti aparatinės fizioterapijos procedūrų kabineto darbuotojai Audronei už puikų ir malonų aptarnavimą, Agotai- dirbančiai juodo purvo procedūroje gydyklų 10-15 kab., už mankštas salėje Kamilei, Sonatai, Mantvydui ir visiems darbuotojams, sunku išvardinti visus specialistus, jie visi verti padėkų. Maistas puikus, skanus ir plataus asortimento, žodžiu patiko labai, tik kambariuose pasigedom remonto, fotelio kampai nudriskę, lovos išgulėtos, žodžiu tokie baldai neatitinka comfort statuso.
Šių metų sausio 21- vasario 3 d. ilsėjausi ir gydžiausi Eglėje+. Aptarnaujantis personalas puikus. Noriu padėkoti masažistei Vilmai, dirbo 219 kab., Agotai - dirbančiai juodojo purvo procedūroje gydyklų 10-15 kab., už mankštas salėje Kamilei, Sonatai, Mantvydui. Sunku išvardinti visus specialistus, jie verti padėkų visi. Maistas puikus, platus asortimentas, šviežias. Vienintelis taisytinas dalykas, tai reikalingas remontas, grindų danga išsidėvėjusi, fotelio kampai nudriskę (327 kambarys), tokie baldai neatitinka comfort statuso.
Lankiaus sausio 8-13d eglės comfort korpuse ir liko tik pays maloniausi prisiminimai.Kolektyvas tiesiog nuostabus paslaugas suteikia aukštam lygy, visas personalas labai malonus, ir paslaugus įskaitant net kambarines.Maistas puikus.Labai norėčiau padėkoti masažistei ONUTEI MULIOLIENEI už nuostabius masažus.
Noriu padėkoti: Ilonai Baravykienei, Alytei Andrulionienei, Rūtai Maižiešiūtei, Angelei Jurošienei, Liudmilai Sabailienei, A. Skripkienei, L.Balčiuvienei, G. Žutautaitei, A.Musneckytei, G.Graužienei, V. Alesienei, taip pat visai Eglės Sanatorijos komandai už puikų poilsį.
Noriu pasakyti, jog Eglės sanatorija yra pats blogiausias savaitgalis - tragiškas maistas, sovietmečio dvasia, senukai, smarvė, pervertintos, visiškai apgailėtinos procedūros ir kvailos kainos. Esu labai nusivylęs, niekam nerekomenduosiu, linkiu šiai įstaigai skonio, supratimo, sveikos konkurencijos, nes dabar net savo priešui nelinkėčiau savaitgaliui nuvykti. Sakot ko tu tikėjais? Juk sanatorija. Žmogus po chemoterapijos norėtų grįžt į ligoninę čia pabuvęs. Apgailėtina
Sveiki, visi! Šiandien grįžome iš sanatorijos. Įspūdžiai tikrai puikūs.
Buvome nuo 22-26dienos sanatorijoje. Gyvenome Žilvino korpuse. Mus pasitiko labai maloni, mandagi ir nuoširdi administratorė Alma Jasimovienė. Ji visos viešnagės metu buvo labai atidi, o kas svarbiausia, su ja galėjai ne tik bendrauti darbo klausimais, tačiau galėjai būti išgirstas, galėjai pasisemti puikios emocijos, patarimų. Eglės sanatorijos valdžia turi atkreipti dėmesį, kad ši moteris Jums yra lobis, kaip ir dar kiti, kurių neišvardinau, tačiau paminėsiu toliau.
Kambariai- tikrai geri, nėra perkrauti baldais, tvarkingi. Tik pasiūlymas ateičiai, būtų gerai, kad juose veiktų geriau internetas.
Maistas- super. Nemažas pasirinkimas. Labai skanūs patiekalai. Rasite ir žuvies ir mėsos, taip pat didelis daržovių pasirinkimas. Na 10 balų.
Noriu padėkoti: Marinai Sakalauskaitei už povandeninį masažą, Albinai Turauskienei ir Ilonai Baravykienei už superinius masažus, tokių net Turkijoje neturėjau, kokius čia teko patirti. Rūtai Lukauskienei, Virginijai Alesienei už perlines vonias, Birutei Butkevičienei, Agotai Rasimavičienei už purvo aplikacijas- be Jūsų nebūtų tokio malonaus bendravimo ir geros bei nuoširdžios atmosferos.
Gaila, kad neteko pažinti viso kolektyvo, tačiau tikiu, kad kiti taip pat nuostabūs ir mylintys savo darbą žmonės.
Iki kitų susitikimų. Ačiū.
i dušo kabina papulti reikės pastangų.Atsiveškite savo laiptelius.
Reikia i gineso rekordą pretenduoti
Nuo spalio 29 iki lapkričio 22 teko gydytis Druskininkų Eglės sanatorijoje. Noriu padėkoti Žilvinas1 administratorei Almai Jesimovienei už nuoširdų ir malonų aptarnavimą. Taip pat didelį AČIŪ tariu povandeninio masažo darbuotojai Editai Ridulienei, masažistei Ž1-909 Jolantai Daugėlienei, kineziterapiautei Ž1-111 Akvilei Šikšnelienei. Jūs NUOSTABIOS. Mylinčios ne tik darbą, bet ir pacientus. Ačiū Jums labai už kartu praleistą laiką. Sveikatos, kantrybės, ištvermės Jums dirbant šį sunkų ir atsakingą darbą.
Spalio 26-28d.d. Su drauge lankėmės sanatorijoje Eglė, ir esame labai patenkintos paslaugomis. Labai paslaugūs ir mieli darbuotojai. Ir manau kitą kartą būtinai rinksitės šią sanatorija. Kažkas skundėsi dėl maisto. Maistas man labai patiko. Yra pasirinkimas. Maistas lengvas, tuo aš labai patenkinta. Nepersivalgai ir gerai pailsi. O jei kas nori prišlemšti šašlykų, keptų karkų - tai čia to nėra. Čia juk sanatorija o ne kurortinis viežbutis. Pasisveikatinti važiuokite į sanatorija Eglė, o jei sočiai pavalgyti tai į Gruziją. DQB

norejau uzsisakyti proceduras savaitgaliui, paskambinau rugsejo12diena, dar buvo per anksti, skambinau 8 spalio irgi buvo labai anksti, liepe skambinti 23 spalio kad uzsisakyciau proceduras 26 spalio.Paskambinau 23 diena, proceduru nera ir neuzsako jeigu negyveni Egleje.Kodel to negalejot pasakyti is karto?
Sitaip juk niekas nedirba.O mes zadejom su draugemis nuvaziuoti, as norejau parodyti kaip gerai Lietuvoje.
Labai nusivylusi Vida Stockholmas
Kiek teko ilsetis sanatorijose ir SPA centruose - tai cia, pats baisiausias dalykas, koki teko matyti. Keiskite virtuves sefa ir kuo greiciau. Visiskai nera maisto ivairoves, o kas pagaminta - tikrai neskanu. Net nesugebate ryte iskepti kiausiniu. Trys kavos aparatai, is kuriu veike tik vienas ir didziausia eile. Apie kavos skoni nepasakosiu, apsivemt galima. Capucino kava - ne kava, o birzgalu birzgalas. Nueikite, paragaukite ir isitikinsite patys. Neisizeiskite, bet pabuvome sovietmecio laiku valgykloje-arklideje. Prisiminimai liks patys blogiausi ir tikrai niekam nerekomenduociau ten ilsetis. Tegul Jusu vadybininkai ir virtuves meistrai nuvaziuoja i Birstono Vytauto SPA ir ten pasiziuri kaip viskas sutvarkyta.
Prienų lopšelio darželio "PASAKA" pedagogų bendruomenė buvo nustebinta Birštono sanatorijos "Eglė" administracijos pasveikinimu Tarptautinės Mokytojo dienos proga: nemokamai savaitę pasisveikatinti jūsų sanatorijos baseinuose ir pirtyse. Dėkojame už šią puikią ir netikėtą dovaną. Pasinaudojome jūsų pasiūlymu, likome patenkinti registratūros, baseino darbuotojų dėmesiu mums. Dėkojame ir linkime sveikatos ir kantrybės sanatorijos "Eglė" darbuotojams. Ačiū.
Š.m. rugpjūčio 29 - rugsėjo 16 gydžiausi Eglės sanatorijoje, gyvenau Ž1 405 kambaryje. Pirmasis apsilankymas buvo pas gyd. Kostanciją Barniškienę (Ž1-214). Tai nuoširdi, linksma, geranoriška daktarė -klausia, domisi, pataria. Labai gerai nuteikė tolesniam gydymuisi. Dėkinga jai. Lankiausi ir pas gyd. Ringailę Karvelienę, noriu padėkoti ir jai - miela, atidi, švelni.
Dėkinga visiems, su kuriais teko bendrauti, visi paslaugūs ir malonūs.
Viešėjau Eglės sanatorijoje rugsėjo pabaigoje ir noriu pagirti Povandeninį masažą (ypač specialistę Milena), labai atpalaiduoja, ji buvo labai paslaugi bei maloni, siūlau visiems kas gali pabandyti!
Ka tik buvau proceduroje Zilvinas1 drusku kambaryje. Kreipiuosi i sios imones vadovus ir gydytojus, kad proceduru metu skambetu kompozitoriu Sopeno, Ciurlionio, Caikovskio, ir t.t. ivairiu kompozitoriu muzika..., o per TV turetu buti rodoma musu ir kitu saliu gamta. O dabar visa pusvalandi proceduroje, turejau buti priversta klausytis ir ziureti rusisko shansono, kuris ne tik kad nepadeda atsipalaiduoti, bet ir nekelia graziu atsiminimu...
Gyvenu Egle 2 korpuse. Toletas turi chlorkolkiu kvapa.Tai yra labai blogai, nes as atvaziavau pailseti ir pakvepuoti grynu oru, kadangi lauke temperatura nesekia net 10 laipsniu, negaliu sau leisti atsidaryti langu, (nors diena laikau pravertas balkono durys)ir esu priversta kvepuoti oru, kuris atsiduoda hlorkalkem.Bleach is highly irritating and corrosive to the skin, lungs, and eyes. Fumes from bleach are very potent, as you can tell by the smell, and when inhaled they can cause a wide variety of health problems. Bleaches that come in thick liquid form or gel often produce the most harmful fumes.
Eglės sanatorijoje gydžiausi 08.30-09.17, viskas labai patiko. Noriu padėkoti gyd. Kontancijai Barniškienei (Ž1-214) už nuoširdumą, profesionalumą, supratimą ir kvalifikuotą pagalbą. Taip pat nuoširdus ačiū masažuotojai Albinai Turauskienei (908kab.). Nuoširdus dėkui limfodrenažinio masažo darbuotojoms Alytei Andrulionienei ir Danutei Vaitkevičienei (G56). Didelį įspūdį paliko visas aptarnaujantis personalas, nuoširdus ir malonus bendravimas, maistas buvo kokybiškas ir skanus, nustebino patiekalų gausa. Tik geriausi atsiliepimai. Nuoširdus ačiū.
Rasa 2018-06-30 04:18:46
Sanatorija puiki, kolektyvas jaunas, mandagus, paslaugus, priekaištų jiems neturiu, bet....nemalonūs prisiminimai vis tik grįžta.Ilsėjausi du kartus ir abu kartus ten mane apvogė.Paskutinę išvykimo dieną prie išvykstant.Iš kambario dingo Chanel kvepalai (2017 m. balandį) ir lūpų blizgesys (2018 m. balandį).Atrodo smulkmena, bet...tendencija...Įtariu kambarių valytojas...atkreipkite dėmesį į šį personalą, jis gadina JUMS reputaciją...o šiaip sėkmės!
Taip, būtent taip ir man buvo. Tik netekau ne kvepalų, o iš piniginės ištraukti pinigai, ne visi, dalis palikta, matyt, galvojant, kad nesusigaudysiu. Čia Birštone 5 a. Ir labai labai šlykštus jausmas, kai supranti, jog kažkas laisvai knisa tavo daiktus...
2 suauge ir vaikas, 2 nakvynes, sumokejom445eur ir gavome toki vaizda pro langa!
Esu nusivylusi, nes vis kelia pirčių komplekso kainas, buvo 18 Eur penktadieniais-sekmadieniais-šventinėmis dienomis, dabar jau 22 Eur. 2018-07-05 (ketvirtadienis) jau puslapyje priskirta šventinei dienai ir taiko brangesnius tarifus. Tai mažu mažiausiai nesąžininga, nes aš bent kartą į mėnesį lankausi Eglės sanatorijoje Birštone ir netikrinu kainų kiekvienu kartu.
Laba diena. Gydžiausi Eglė+ ir Eglės sanatorijoje. Man labai patiko ne tik aptarnaujantis personalas, bet ir visos procedūros. Nuoširdžiai dėkoju gerb. gyd. K. Barniškienei ir gerb. gyd. Danil už kvalifikuotą, nuoširdžią pagalbą. Puikiems kineziterapeutams: Linai, Živilei, Jolitai ir Justinui. Ergoterapeutėms : Jurgitai ir Neringai už dievišką kantrybę ir pasiaukojimą. Dėkoju gydomojo masažo specialistei Onai Galinienei už profesionalų, puikų darbą ir nuoširdų bendravimą; juodo purvo terapijos darbuotojoms: Anai, Irenai, Agotai, Jūratei už šypseną ir malonų aptarnavimą. Bendrosios praktikos slaugytojoms: Rasai, Birutei už rūpestį ir nuoširdų darbą. Perlinės, angliarūgštės ir vertikalios vonių specialistėms: Onai A. ir Rūtai L., Gintarei, Simonai, Algimantei už šiltą aptarnavimą ir profesionalius patarimus. Širdingas Ačiū Eglės+ procedūrų registratorėms ir gydyklos procedūrų registratorėms ir registratoriui už geranoriškumą, kantrybę, rūpestingą patarimą, ištartą paguodos- padrąsinimo žodį. JŪS nuostabūs savo srities specialistai! Šaunu! Dėkoju už sugrąžintą sveikatą! Gausios Dievo palaimos Jums! Pagarbiai- Laima.
Nuosirdus aciu
Gydytojai Konstancijai Barniskienei- uz dideli demesi ir rupestinguma,
kineziterapeutams Linai ir Justinui -uz geranoriskuma, nuosirdu darba ir sypsenas,
ergoterapeutei Jurgitai-uz pasiaukojima ir kantrybe,
purvoterapijos darbuotojui Zydrunui- uz paslauguma ir gera sirdi,
bei visam sanatorijos aptarnaujanciam personalui- uz draugiska atmosfera ir nuostabia aptarnavimo kultura.

Su pagarba- Jolanta is Kauno
2018 06 m neveike baseinas. bet čia nonsensas. Anksčiau buvo mobili katelinė- dabar nėra. Kaip gali buti?
Uz profesionalu darba ir nuosirdu bendravima, noriu padekoti gydomojo masazo specialistems- Jolantai Daugelienei (Z1 908 k), Zivilei Dapkunienei (Z1 901 k), ir povandeninio masazo specialistei Editai Karauskienei (E+ 210 k).
Sveikatos ir profesinio tobulejimo jums mielos specialistes.
Su pagarba,
Zydra Brazaitiene
Marijampole
pagal TLK siuntimą lankiausi reabilitacijoje Eglės sanatorijoje. Už atgautas jėgas, malonų aptarnavimą iš visos širdies, noriu padėkoti visam sanatorijos personalui, gydytojai V.Kuzminskienei, masažuotojai Ramunei Jasinskienei (912 kab.) ir kineziterapeutuėms Emilijai Zabulienei ir Jolitai Kvaracielienei (111 kab.). Visiems linkiu geros sveikatos, nuotaikos ir nenustoti mylėti ir taip nuoširdžiai atlikti darbą.
Pasitaikė ir nekompetetinga darbuotoja, tai masažistė Pozniakaitė Jūratė (911 kab.), masažo paslaugos čia negausi!!! Labai buna apmaudu, kai pasiaiko tokių "specialistu"...
Gydausi Eglėje dažnai po operacijų. Labiausiai buvau šokiruota direktoriaus pavaduotojo Arvydo Balčiaus elgesiu. Jis kai kuriems pacientams su ligonių kasų kelialapiu sutvarko vienviečius kambarius be priemokos. Kas dabar kainuoja po 14, -€ už parą. Taip pat procedūras skiria Eglėje+. Už tokias paslaugas ima kyšius pinigais. Esu ne kartą jam mokėjusi pinigus už tokią paslaugą. Tačiau paskutinį kartą pasakė, kad dabar nepadės, nes, pasak jo, esu ne pilnai su juo atsiskaičiusi. Norėjau su juo išsiaiškinti. Bet paaiškėjo, kad jis išverstaskūris. Saugodamas savo kėdę apšmeižė direktoriui daug sanatorijos darbuotojų, su kuriais artimai bendravo. Nevertas jis gydytojo vardo. Nevertas net žmogaus vardo. Nes "parduodamas" kitus žmones, save padaro pusprote būtybe. Lazda turi galus.
Gydžiausi Eglės sanatorijoje su ambulatoriniu kelialapiu. Labai norėčiau padėkoti gyd. Editai Kondratienei už rūpestį, profesionalius patarimus, neblėstančią šypseną. Daug daug sveikatos ir dar ilgai džiuginti ligonius ir būti tokiai gyvybingai ir atsidavusiai darbui. Labai gaila, kad povandeniniame masaže dirba daug ne savo srities specialistų, kurie neturi kvalifikacinių sertifikatų, todėl šį kartą nesinaudojau šia procedūra. Į šią sanatoriją atvykstu 1-2 kartus į metus, todėl labai gaila, kad negaliu pasinaudoti šia man labai patinkančia procedūra.
Iš visos širdies noriu padėkoti Druskininkų „Eglės“ sanatorijos administracijai bei visam aptarnaujančiam personalui. Reabilitacija pas Jus, Jūsų rūpestis ir dėmesys, šypsenos ir geranoriškumas bei žmogiška šiluma - geriausias vaistas, kuris padėjo man ypatingai greitai atsigauti po kelio sąnario endoprotezavimo operacijos. Nuoširdus AČIŪ direktoriaus pavaduotojui medicinai Arvydui Balčiui, gyd. Minai Vainermanaitei, slaugytojai Dianai Grigėnaitei, slaugytojos padėjėjui Žydrūnui Matulevičiui, kineziterapeutei Linai Žukauskienei. Visur sutikau tik puikius žmones, kurie gydė ne tik savo žiniomis, bet ir nuoširdžiu žodžiu. Dėkoju už labai puikų, įvairų, kokybišką, visuomet šviežią ir sveikatą stiprinantį bei atstatantį maistą. Todėl tariu Ačiū visam virtuvės personalaui ir suprantama aptarnaujančiam personalui dar didesnis AČIŪ. Nuostabu ir gera žinoti, jog pasijutus blogai Jūsų rūpestis bei pagalba visada yra šalia. Linkiu Jums visiems nepavargti padėti žmonėms. Telaimina Jus visus Dievas.

Sonata Kuliešaitė
Egles sanatorijoje Druskininkuose mane priemusi gydytoja Elena Stavorko-Pestyuk buvo rusakalbe ir menkai galejome susikalbeti lietuviskai. Gydytojos darba vis pertraukdavo skambuciai i jos telefona, kurie uztrukdavo. Gydytoja nepasiule jokios proceduru ivairoves, taip pat negebejo paaiskinti kam kokia procedura reikalinga. Gydytoja taip pat neteisingai paskyre proceduras (magnetolazerine ir ultragarso terapijos turejo buti paskirtos kaklo ir sprando sriciai, taciau paskyre peciui). Jei buciau pirma karta atvykus i Egles Druskininku sanatorija ir mane butu priemusi tokia gydytoja, vargu ar noreciau atvykti dar karta.
2018m 04. 11d budamas jusu sanitorijoje esansioje birstone, susiduriau labai su nemolomiu darbuotoju priziureteju pirciu erdveje, man atejus, jis jaunuolis pareiske, kad esu neblaivus, ir vandens praceduras jis manes neileis, klausyk del ko tu taip spendi jaunuoli, jus esat neblaivus, man sokas, as isvis nevartoju svaiginanciu gerymu, duog alkotesteri pasitikrinam abu blaivumu, tai pradejo metytis, mane laibai izeide kaip klijanta, tokia neteisybe apsmeizimas, kad as esu neblaivus, om net netsiprase, as sakau parasysiu, tavo darbdaviams, kad tai atsivelgtu, ir kad toki zmones visai nedirbtu, negadintu nervu, ir neizeidinetu klijantu, esu nusiviles, ir tokia kaina, bet va adimistratore tai maloni mergaite, atsiprase nuramino, taip ir pns saunuole, va toki zmones turetu dirbti.
Masažuotojas Karolis ne tinkamas kaip specialistas, kas priėmė jį į šitą darbą?
Noriu išreikšti didelę padėką Druskininkų Eglės sanatorijos kineziterapiautei EMILIJAI už aukštos kvalifikacijos aptarnavimą ir medicininės pagalbos suteikimą bei palaikymą - Nuoširdus AČIŪ.Vida Neringa.
Gydžiausi „Eglės“ sanatorijoje Druskininkuose. Ypatingai gerą žodį bei nuoširdžią pagarbą noriu pareikšti savo srities profesionalams, mylintiems darbą bei atidžiai prižiūrintiems pacientus: gerb. gydytojai S. Buteikienei, kineziterapeutėms Simonai Pupininkaitei, Algimantei Ankevičiūtei, Gintarei Žutautaitei; slaugytojoms Kristinai Sapežinskaitei, Alei Balčienei, slaugytojų padėjėjoms Onai Alakvoščienei, Editai Riaulienei. Didelis AČIŪ visam aptarnaujančiam personalui už puikų darbą ir sugrąžintą sveikatą!
Pagarbiai, Antanas
Nuo 2018 02 19 iki 2018 03 07 pagal TLK siuntimą buvau reabilitacijoje Eglės sanatorijoje. Už atgautas jėgas ir malonų aptarnavimą noriu padėkoti visam sanatorijos personalui, gydytojai K. Barniškienei, ypatingiems savo srities profesionalams masažuotojai Onai Galinienei ir kineziterapeutui Justinui Radzevičiui. Visiems linkiu geros sveikatos, nuotaikos ir nenustoti ir toliau taip nuoširdžiai atlikti jums priklausantį darbą.
„Eglės“ sanatorija
2018-03-02 11:26:54 IP 85.206.9.45
GGG 2018-02-19 12:24:04
Su šeima lankėmės Eglės sanatorijoje Birštone 2018.02.15 d pirčių ir baseino komplekse. Mokant už paslaugas registratūroje informavo, kad kaina skaičiuojame kaip šventinę doeną, nes yra šventinės dienos (vasario d 16) išvakarės. Kadangi buvome suplanavę poilsį iš anksto ir atvykę iš pakankamai toli, todėl priemoką sumokėjome. Detalizuosiu : suaugusiam vietoj 12€, sumokėjome po 22€, vaikams vietoj 6€, po 11€. Iš viso šeimai poilsis turėjo kainuoti (remiantis kainynu internetinėje Eglės sanatorijos svetainėje) 36€, o sumokėjome 66€. Negana to, įėjus į baseino zoną, dirbantis prižiūrėtojas iš visų klientų surenka paslaugos pirkimo kvitus. Paaiškinimas: "aš tik darbuotojas, valdžoa liepė". Po baseino paprašius gražinti, paaiškino, kad stalčius pilnas kvitų, nežino, kuris mūsų.
Dar tą patį vakarą kreipiausi į sanatorijos administraciją el paštu dėl situacijos paaiškinimo. Atsakymo jokio.
Kreipiuosi į visus Eglės sanatorijos klientus, kurie svečiavosi vasario 15 d. Gerbiamieji, buvote visi apgauti min po 10€ nuo galvos!
Už laisvę apiplėšti vidury baltos dienos Lietuvos laisvės 100-mečio proga!
Apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties „Eglės“ sanatorijos baseinų ir pirčių komplekse.
„Eglės“ sanatorijoje, siekiant suteikti baseinų ir pirčių komplekso lankytojams komfortabilias sąlygas mėgautis paslaugomis bei remiantis prognozuojamu atvykstančių klientų skaičiumi, buvo priimtas sprendimas vasario 15 d. taikyti didesnę kainą, kuri įprastai taikoma savaitgaliais ir šventinėmis dienomis.
Apie pakitusią kainą klientus informavome „Eglės“ sanatorijos tinklapyje, taip pat įspėjome klientus, besiteiraujančius informacijos telefonu.
Dėkojame už Jūsų pastabas, vertiname jas kaip pagalbą gerinant „Eglės“ sanatorijos teikiamų paslaugų kokybę.
Norėčiau padėkoti visam Druskininkų "Eglės "personalui už puikų darbą! Ypatingai norėčiau padėkoti gerb. gydytojai S. Buteikienei, gydytojai G. Šiaučiulienei, masažuotojai Jolantai (Ž1 - 908kab.), masažuotojai Ilonai (Ž1 - 907kab.), kineziterapeutei Živilei Augaitienei, kuri visa širdimi atsidavusi savo darbui. Labai patiko daryti mankstą baseine, ypač su trenerėm Gintare Žutautaite, Algimante Ankevičiūte, Simona Pupininkaite. Dėkoju slaugytojai Kristinai Sapežinskaitei, purvo proc. darbuotojoms Linksmutei Cimakauskienei ir G. Baublienei už nuoširdų profesionalų darbą. Dėmesys, supratimas ir malonus aptarnavimas, išskirtiniai Jūsų darbuotojų bruožai. Nuoširdžiai dėkoju visiems ir linkiu sėkmės!
Zita
Buvome Eglės sanatorijoje Birštone, su šimtmečio pasiūlymu tris naktis. Kambariai jokių priekaištų, baiseinas, procedūros tikrai geros, aišku masažuotojai skiriasi. Buvau pas moterį, tai matosi, kad supranta savo darbą, pamaigė skaudžias vietas, trigerinius taškus. Paskui pakliuvau pas vaikinuką, tai tiesiog paglostė, paglostė, pagal vadovėlio instrukcijas ir viskas. Maistas, atrodo, kad specialiai, pvz: keptomis kriaušėmis, nori užpildyti tuščias švediško stalo vietas. Išvaizda gal ir nieko, bet skonis ir pasirinkimas tikrai nekoks. Jei tik žmonės pamato, kažką skaniau, greitai viską išgraibsto ir nebepapildo, kaip sakoma, kas pirmesnis, tas gudresnis, bet gal taip neturėtų būti:) Maistas taip pat, daugeliu atvėju gerokai vėsus, turbūt nelabai, kas pakeičia kaitinamųjų žvakių. Ir personalas, personalas Gydykloje, baseinų komplekse malonus, dalykiškas, nesijaučia diskomforto. Tačiau registratura, ypač B korpuse, administratorė kuri dirbo 2018-02-17-18 dienomis, tai akiplėšiškumo viršūnė. Paklausus, kur susimokėti ir kur vyks 17 diena, vykstantis saksafono koncertas, atsakė nieko nežinanti, tai rūpinasi renginių organizatoriai, pasakius, kad nežinojau, kad tokie yra, davė suprasti ko klausinėji čia manęs. Buvo keista jaustis, kad esu kaltas kad paklausiau:)
Už laisvę apiplėšti vidury baltos dienos Lietuvos laisvės 100-mečio proga!
Norėčiau padėkoti visam Druskininkų "Eglės "personalui už puikų darbą! Nuostabiai pailsėjome bei pasistiprinom sveikatą.Ypatingai norėčiau padėkoti masažuotojai Liudmilai (Ž-1, 911kab.), masažuotojai Rimai Povilavičienei (G122), slaugytojos padėjėjai Anai Lukauskienei už nuoširdų profesionalų darbą.Atskiras ir laaabai didelis AČIŪ procedūrų registratoriui Karoliui Virkučiui-jo šypsena ir begalo malonus bendravimas nuteikia džiaugtis gyvenimu! Algimantei Ankevičiūtei-šypsokitės
Mes esame labai nepatenkinti. Poilsis tikrai nevertas 200€. Kambariai prasti, maistas valgyklinis, aplinka slogi. Rinkomės šią vietą dėl gero baseino ir kito spa komplekso, tačiau nuėjus į baseiną paaiškėjo, kad jis mokamas, o leidžiamas lankymasis tik ne itin kokios kokybės pirčių kompleksėlyje ir mažame baseiniuke.
Nerekomenduotume šio kelialapio už tokią sumą niekam.
Jolanta Noreikaite
2018-01-15 15:55:16 IP 85.206.9.43
Po menisko operacijos atvykau reabilitacijai i Druskininkų Eglės sanatoriją. Tai buvo mano pirmasis kartas, šiek tiek abejojau, nes, pasidomejusi, išgirdau prieštaringų vertinimu. Daug kas siūlė rinktis Birštoną. Mano nuostabai sutikau malonias registratuūros darbuotojas, kurios man parinko tinkamą kambarị. Esu dėkinga gydytojai Konstancijai Barniškienei už rūpestingumą, profesionalumą, dalykiškumą. Esu ypač dėkinga fizioterapeutei
Linai Žukauskienei, kuri profesionaliomis konsultacijomis padėjo atsistoti ant kojų. Patiko aplinka, aptarnavimas, maitinimas, apgyvendinimo sąlygos. Būtinai dar atvažiuosiu čia ne tik reabilitacijai, bet ir poilsiui. Rekomenduoju ir jums.
Su mergina nusprendėm pasilepinti druskininkuose egle+ pirtyse. Pamėgome šią vietą. Nuvykome prieš tai pasitikslinau svetainėje darbo laiką bei kainas. Nuvykom pirmas nustebines dalykas kaina 4€ didesnė. Antras jacuzzi vanduo tokios pat temperatūros kaip baseine. Šaltas. Nusprendem kad daugiau nebegryšim...
Esam buvę Birštono Eglės sanatorijoje keletą kartų ir vėl norim vykti. Paslaugos, aptarnavimas aukščiausios kokybės pradedant registratūra, valgykla, baigiant procedūromis. Darbuotojai labai paslaugūs, profesionaliai atliekantys savo darbą. Sėkmės jiems ir linkiu, kad nepasitaikytų piktų, niurzglių ir negatyvo ieškančių klientų,
Gydžiausi sanatorijoje, , Eglė" Druskininkuose su amb.reabilitacija. Jau penki metai, kai renkuosi, , Eglė" ir raginu kitus. Man sekėsi. Sutikau pareiginga, kvalifikuotą, nuoširdžia ir labai miela gydytoja KOSTANCIJA BARNIŠKIENĖ. Esu be galo Jej dekinga už kvalifikuotą pagalbą.
Sveiki!
Penkiolika metų pastoviai atvykstu reabilitacijai į "Eglės" sanatoriją, kuri vis gražėja, o darbuotojai tapo tikrais profesionalais. Dėmesys, supratimas ir malonus aptarnavimas, išskirtiniai Jūsų darbuotojų, tokių kaip vyr. seselės Vilijos Kubilienės bruožai.
Nuoširdžiai dėkoju visiems ir linkiu sėmės!

Su pagarba,
Julijus Ochrimenko
"Eglės" sanatorija Druskininkuose šiuo metu KAŽKAS BAISAUS. Viduriuoju jau trečia diena, o vaistinėje aktyvuotą anglį išpirko masiškai, nes daugumas lankytojų su tomis pačiomis žarnyno problemomis. MAISTAS - NUODAI. Normalaus maisto aplamai nėra. Viskas šildyta, peršildyta, sumalta, permalta, perkepta, pervirta. Nieko šviežaus. Visi darbuotojai nuo naujojo direktoriuko psichologinio smurto tiesiog dreba. Darbinė atmosfera primena koncentracijos stovyklą. SANATORIJA "NUSIVAŽIAVO" GALUTINAI.
Lankiausi Eglės sanatorijoje Druskininkuose po atliktos sudėtingos operacijos. Kadangi norėjosi kuo greičiau pasveikti, vykau iškart po ligoninės, norėjosi pradėti reabilitaciją nedelsiant. Pirmiausia tai šokiravo, kad procedūrų pastatas yra už 400m., šį atstumą per lietų po operacijos įveikti yra tikras išbandymas, visai nesinori pasigauti gripo atvykus gydytis, nesuprantu sanatorijos logikos, jeigu išsipirkčiau savaitgalį EGLĖ+, tuomet su chalatu tereiktų maloniai sau vaikščiot į procedūras, o kai atvyksti su rimtomis problemomis - jos ir lieka tavo problemos, eik kaip nori, pavėlavus procedūra nebeatliekama... Gydytoja pasitaikė tikrai maloni ir nuoširdžiai besirūpinanti sveikata, atsakė į visus klausimus, ačiū, p. Kuzminskiene. Nors daugelis seselių atrodė malonios ir nuoširdžiai (bent taip atrodė) atliko savo darbą, tačiau grįžus namo paaiškėjo, kad siūlai ištraukti ne taip, kaip reikia, ir dalis jų vis dar yra mano pilve... Na, chirurqas sakė, kad laikui bėgant jie ištirps, bent tiek gerai. Maistas, palyginti su ligoninės, tikrai geresnis ir skanesnis, tačiau ir tas švediškas stalas per 16 dienų nusibosta, nes meniu kasdien tas pats, nieko naujo. Žodžiu, kitą kartą tikrai nesirinksiu Eglės sanatorijos, nes nemanau, kad yra tinkamai atsižvelgiama į atvykusių pacientų poreikius, tuo labiau, informacija suteikiama tik pačiam atkakliai jos prašant ir lendant į akis.
Aciu labai visam egles personalui, aciu kad jus esate
Teko apsilankyt Eglės sanatorijoje 09.11 10.01. Viskas patiko, niekam priekaištų neturiu apart A.Daukantui. Kam tas daktaras išvis reikalingas, jei su juo apie nieką negali nei padiskutuot, nei paprašyt. Neleido įsigyti pačiam jokių procedūrų. Nesugeba net biuletenio sutvarkyti. Jei papulsite pas šį daktarą, rekomenduoju iškart prašyti pakeisti, aš nepaklausiau personalo, galvojau gal kas pasikeis, bet deja.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
Nidos Gaiva
Poilsis Nidoje. Kambarių nuoma Nidoje.

Adresas: G.D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; viešbučiai, moteliai.
Poilsis Nidoje – geriausias pasiūlymas Jūsų vasaros atostogoms. Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" sukurs Jums ypatingą jaukumą ir patogumą. Nedideli, jaukūs kambariai ir apartamentai, pačiame Nidos miesto centre, garantuos Jums išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu. Kuklia prabanga dvelkiantis stilius, jaukią ir...

Jei antras restoranas – ne paskutinis
Jei antras restoranas – ne paskutinis 02-23 14:08
Maitinimo versle priaugus iki antrosios vietos atidarymo, verta iškart galvoti apie skirtingų taškų suvaldymą. Juolab kad nežinia, ar po antrojo restorano atidarymo jų dar nepadaugės.
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda 02-23 08:33
Tarp kandidatų į prezidentus daugiausiai palaikymo sulaukia ekonomistas Gitanas Nausėda, už jo rikiuojasi parlamentarė Ingrida Šimonytė ir premjeras Saulius Skvernelis. Partijų reitinge pirmauja...
Į Marsą turėtų skristi ir komikas
Į Marsą turėtų skristi ir komikas 02-22 23:08
NASA aiškinasi, ar kelionių į Marsą komandoje turėtų būti ir linksmintojas – asmuo su puikiu humoro jausmu, galintis išsklaidyti įtampą ir kurti teigiamą atmosferą.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%