Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Egidijus ir Vytautas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Egidijus ir Vytautas

Atsiliepimai apie Egidijus ir Vytautas, UAB

Imperija.lt

Kad maisto gaminimas taptų aistra!
Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Egidijus ir Vytautas, UAB

Po pusantrų metų naudojimo SMEG virdulys KLF03BLEU pradėjo leisti per vandens lygio langelį. Nors garantija šiems virduliams suteikiama 2 metams, mūsų atveju buvo "nustatyta" kad virdulys nebuvo nukalkinamas ir naudojamas ne pagal instrukcijas. Ačiū. Nerekomenduoju nei SMEG, nei imperija.lt
Gedvile 2020-10-13 15:50:37
Ar jau baigėsi problemos sprendimas su vartotojų teisėmis? Ruošiamės tam pačiam žygiui...
Taip, baigėsi. Pinigus atgavome.
Rasa 2020-08-12 18:25:08
Pirkome woll liejinio keptuvė saphir. 2019-02-04. 2020 m. liepos mėn kreipiausi į įmonę dėl garantinio pakeitimo, kadangi, atsilupo danga. Buvo gautas atsakymas, kaip visiems, kad tai dervos dėl netinkamo naudojimo. Dabar ginčas Vartotojų teisių apsaugos inspekcijoje. Žiūrėsim kaip baigsis, tačiau, daugiau šio pardavėjo keptuvių nepirksime.
Uzsisakeme telefonu Smeg gartraukio filtrus. Atsiunte. Pagal pasakyta modeli atsiunte ne tuos. Pinigai buvo sumoketi. Tuomet paskambinome, sake per kurjeri siusti jiems atgal. Aisku uz siuntima kurjerio susimokejome taip pat. Po keletos dienu sulaukeme skambucio, kad patys pasakeme ne ta modeli ir jie filtru nebepriims, issius mums juos atgal. 14 dienu grazinimo garantija pas imperija.lt nebegalioja matomai, pirkejo teises vertos 0.Galu gale filtru net neatsiunte atgal. Susimokejome uz filtrus, kurjeri ir likome apgauti. Jokio atgalinio rysio taip ir nesulaukeme.
KLIENTU APTARNAVIMAS 0 BALŲ. Dirba nekompetetingi partavėjai. ŽINIU APIE PARDUODAMĄ PRODUKCIJĄ 0.
Gera įmonė, daug metų perkame ir naudojame, ir jokių problemų su Woll produkcija. Žinoma prekyboje visko pasitaiko, bet problemų sprendimas yra greitas ir aiškus. Sėkmės prekyboje ir ateityje.Kadangi artėja Velykos tai gražių švenčių. Sėkmės dar kartą
Dalinuosi patirtimi įsigyjant produktus iš "Imperija.lt". Internetinėje parduotuvėje išsirinkau keptuvą-troškintuvą, prikaistuvį ir Woll liejinio puodą. Po dienos sulaukiau skambučio iš "Imperija.lt" darbuotojos su tikslu patikslinti užsakymą. Darbuotoja nurodė, kad puodas yra pasirinktas indukcinei viryklei, o kiti pasirinkti produktai nepritaikyti indukcijai ir ji norėjusi pasiteirauti ar čia ne klaida. Padėkojau darbuotojai už pastabumą ir ištaisėme šią klaidą. Pradėjus naudoti Woll įsigytus produktus pastebėjau, kad puodo dugne atsirado įbrėžimai, nors buvo naudota tik medinė mentelė maisto ruošai, ko nepastebėjau ant keptuvo-troškintuvo ir prikaistuvio. Susisiekiau su "Imperija.lt", nusiunčiau nuotraukas su situacijos paaiškinimu ir paklausiau ar tai negali būti dėl kokybės? Gavau atsakymą, kad mano nurodytu adresu atsiųs kurjerį, paims brokuotą prekę ir pakeis nauja. Taigi, so far, galiu tik pasidžiaugti "Imperija.lt" kolektyvo profesionalumu ir geranoriškumu. Beje, taip pat galima pasidžiaugti ir Woll gaminių kokybe bei maisto ruošos procesu naudojant šiuos gaminius. Energijos sąnaudos žymiai mažesnės, paruoštas maistas labai gardus, indai neimlūs riebalams, lengvai plaunami ir prižiūrimi. Suma sumarum 10/10.

P. S. Sėkmės "UAB Egidijus ir Vytautas".
Sveiki, dalinuosi patirtimi apie WOLL keptuvę kurią pirkome prieš metus ir taip pat pradėjo luptis dugnas, buvo kreiptasi į UAB "Egidijus ir Vytautas", kurie atsakydami į mūsų pretenziją atsakė, kad atsilupimo ar kitokių, nekokybę įrodančių požymių nėra, kas tuomet yra keptuvėje?Ko verta keptuvė? Ar keptuvė teigingai yra pagaminta?Ar galima tokiomis prekėmis prekiauti? Išvada nerekomenduoju įsigyti Woll keptuvių. Tai buvo pirmas ir paskutinis mūsų pirkinys.
O aš norėjau pasidžiaugti atradusi šiuos pardavėjus, nes įsirenginėjant virtuvę naujuose namuose man jie buvo tikras išsigelbėjimas! Nors kai kurie neigiami komentarai truputį ir neramino, bet nutariau pasibandyti pati, nes sugundė prekių įvairovė virtuvei, o jų tikrai yra daug ir labai gerų! Pirkau dalį Domus galerijoje Vilniuje, o dabar perku internetu. Aptarnavimas tiek parduotuvėje, tiek ir internetu nenuvylė, gavau daug patarimų, o daiktai - puikūs! Ačiū kad esate ir sėmės jums! O mano patarimas būtų - ne komentarais vadovautis, o patiems išbandyti. Kažkodėl žmonės tik pyktį nori išlieti, o geru žodžiu pamiršta pasidalinti.
Noriu padekoti Egidijui ir Vytautui uz gera aptarnavima ir operatyvuma. Pries 6 men. internetu nupirkau troskintuva Kela (10 metu garantija), sumokejau grynais. Pastebejau emalio skilima. Paskambinau i Imperija, paprase persiusti nuotraukas ir veliau pristatyti troskintuva i Woll parduotuve, ka as ir padariau. Antradieni pateikiau, penktadieni jau gavau nauja troskintuva su pristatymu namo!
Nesitikejau, kad taip profesionalai busiu aptarnauta ir esu labai dekinga.
RESPECT!
Laba diena.Jau senokai ieškojome kur įsigyti bulvių tarkavimo mašiną ir bulvių sunktuvą.Kadangi gyvenu Ispanijoje, šių gaminių čia nėra.Internete radome daug internetinių parduotuvių, bet nei viena nesiunte prekių į užsieni.Netiketai radome tinklalapį Imperija.lt.Jame užsisakeme norimas prekes ir UAB Egidijus ir Vytautas jas mums išsiunte.Siuntinys atvyko per 6 dienas !!!Tikrai esame maloniai nustebinti tokiu nuostabiu darbu.Tikrai rekomendosimę šią nuostabią ir tikrai patikimą įmonę visiems savo draugams ir pažįstamiems o taip ir patys pirksime tik šioje krautuveje.Didelis Jums ačiū
Labai jau negražu šios šmonės parduodamos keptuves Woll labai jau išgirtos pardavejų, kokios jos nuostabios ir deklaruoja 3 metų garantija tačiau po metų keptuvė pradege.Parašiau laiška kaip su garantija, tačiau negavau jokio atsakymo, teko nueiti į pardautuve sako kad čia ne gamintojo brokas ir dėje garantijos nėra.
Tad išvada tokia kad tikrai nerekomenduočiau Woll kompanijos prekiu nepirkti.
Prisegu foto kaip Woll keptuvė atrodo po metų.
Šios įmonės parduotuvėse apsiperku ganėtinai dažnai ir esu labai patenkinta aptarnavimu ir prekių kokybe. Visada maloniai ir nuoširdžiai patars ir pagelbės.
Woll keptuves mano šeima naudoja jau daug metų. Naudojame jas dažnai ir net mūsų vaikai pakankina jas kaip reikiant :) Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad tai geriausios keptuvės iš visų mūsų turimų ar turėtų. Šias keptuves naudoja ir mūsų draugai, iš kurių girdžiu taip pat gerus atsiliepimus. Nuoširdžiai rekomenduoju pabandyti šios firmos produkciją, kad turėtumėte savo nuomonę ir sužinotumėte kas yra tikrai geri ir kokybiški indai, o nesivadovautumėte kai kurių asmenų visiškai absurdiškais komentarais.
Aurelija 2018-01-28 10:32:02
Nepirkite Woll keptuvių, niekam tikęs daiktas. Po kokio mėnesio naudojimo idealiai prižiūrimų keptuvių danga parudavo, pradėjo šerpetoti, prikepdavo. Pardavėja iš malonios (kai reikėjo parduoti) tapo arogantiška ir primiršo lietuvių kalbą, teko pagelbėti pildant paraišką, vos ne vos išprašiau, kad priimtų apžiūrai. Išsiuntė keptuves į Jurbarką "ekspertizei" ir ponas Vytautas Vaisiauskas po ilgų dienų laukimo, aišku, prašymą atmetė, pinigų negrąžino, nes atseit "nesilaikėm priežiūros instrukcijų". Su vartotojų apsauga nebeturėjau laiko užsiiminėt jais, nors tikrai reikėjo, tokie tuo ir naudojasi... Saugokitės šių veikėjų!
Gerai, kad yra kur pasiskaityti atsiliepimų, nes kainos nemažos, o išmesti pinigų nesinori. Rinksiuosi kitus
Kaip ir Valdas, Pirkome keptuvę prieš metus ir pradėjo luptis dugnas, tačiau Egidijaus ir Vytauto UAB ekspertai nustatė, kad tai priedegos :), aiškina kad negali matyti (nors ir aklas pamatytų) ir apie jokį keptuvės broką, net girdėti nenori. Deklaruoja, kad 3 metai garantija, o nuo deformacijos net 25m, o ištikrųjų ieškoma kabliukų kaip atsisakyti garantinių įsipareigojimų.
Klientų aptarnavimas - 0 balų, niekas neapsaugotas nuo broko, bet kaip parduotos prekės broko klausimas yra suvaldomas - nuvilia arba nudžiugina, šiuo kartu - nerekomenduoju pardavėjo, išgirsite neadekvačių pasakų, žinoma, tik apie tai, kad prekę pats sugadinai. Iš šios įmonės įsigyto virdulio dangtelio dangtukai sulindo į dangtelio vidų ir dangtelis nebeatsidarinėjo po poros savaičių nuo pirkimo. Iš garantinio taisymo siuntiniu parsiųstas virdulys drėgnu vidumi, su šalia pridėtų elektros padu ir prierašu "Virdulį reikia nukalkinti, kitu atveju vėl sulaužysite!!!". Telefonu pasidomėjus, ką reiškia toks komentaras - paaiškėjo, kad tai nėra brokas, verdant vandeniui kalkės per garus kaupiasi dangtelyje ir mes patys jį sulaužėm. Pasidomėjus, ar saugu drėgną prekę siųsti siuntiniu, nes vanduo garuoja, o su garais kalkės kyla į dangtelį ir ten kaupiasi (ir jau aišku, kad dėl to dangtelis sulūžta), taip pat vanduo iš virdulio gali lengvai patekti ant virdulio elektros kontaktų, susilauki juoko, suprask argumentas - neadekvatus sveikam protui. Prisegu nuotrauką, kur matosi, kad virdulys neapkalkėjęs ir kokio drėgnumo elektros prekę gali saugiai gauti siuntiniu. Lieka patestuoti ar kontaktai nuo drėgmės neužtrumpins ir tikėtis, kad virdulio dangtelio dar kartą patys per garus"nesulaužysime".
Buvau šiandien PC "Molas" puodų su akcija. Elo puodai už 119€. http://www.imperija.lt/lt/virtuves-indai/puodai-troskintuvai/elo-puodu-komplektas-top-collection-5-iu/?item=5049 Pardavėja apie akcijas nieko nežino. Siūlė kažkokius elo už 99€. Kad plienas 10/18 (medicininis) rašo tik ant dėžutės, o ant puodo nėra įspaustą, nei vienoje prekėje. Žiūrėjome puodus ir už 200 ir daugiau eurų. Nes buvo tokie padėti prie tų pačių, tik firma kita. Niekur nėra ant puodo jokio įspaudo, kad 10/18, o ant dėžutės kiekvienos rašo. Neapsigaukite. Visur pas ką puodai su medicininiu plienu, tai išmušta 10/18 ant puodo, o ne tik dėžutės. Nes logiška, kad vokietis (Elo puodai šiaip vokiški, jei tikri) nepatingės pagirti savo prekės ir padaryti įspaudą 10/18 ant pačio puodo, o ne ant jo dėžutės. Pardavėja beje, labai pameta mintį, kalbėdama apie prekes. Rašo, kad tinka indukcinėms. Patikrinti ar tikrai tinka indukcinėms, galima su paprasčiausiu magnetu. Jei prilimpa, tai tikrai geras puodas. Deja, neturėjau po ranka magneto, bet ir pirkti puodus už tokią kainą, be žymėjimo ranka nekilo. O čia tiesiog įspėjimas kitiems klientams, neapsigauti. :) Medicininis plienas 10/18 turi mažiau priemaišų negu kiti plienai. Todėl net prisvilinus tokį puodą, jis lengvai išsivalo ir jo nereikia išmesti.

O ponui Valdui reiktų paprasčiausiai parašyti į http://www.vvtat.lt/ ir puikiai jie pakeis prekę, be jokių spyriojimusi.

Gerų visiems pirkinių ;)
Valdas 2016-02-20 19:43:58
Pirkome keptuvę prieš metus ir pradėjo luptis krąštas, tačiau Egidijaus ir Vytauto UAB ekspertai nustatė, kad tai priedegos :) ir apie jokį keptuvės broką, net girdėti nenori. Tik deklaruoja, kad 3 metai garantija, o ištikrųjų jokia garantija nėra taikoma.
Tai, jeigu lupasi keptuvės danga, garantija taikoma ar ne? Konkretus klausimas.
UAB "Egidijus ir Vytautas"
2016-06-06 13:47:26 IP 2g5ve3bm
Valdas 2016-02-20 19:43:58
Mūsų tikslas - užtikrinti sklandų bendradarbiavimą, paremtą logika ir abipuse pagarba. Mes dirbame lanksčiai ir nekuriame papildomų kliūčių prekių grąžinimui ar keitimui.
Prieš įsigyjant prekes visada rekomenduojame išsamiai susipažinti su gamintojo garantinėmis sąlygomis. Tai padėtų įvertinti lūkesčius perkamai prekei bei išvengti bereikalingų ginčų ir nepagrįstų kaltinimų.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

M. Majauskas ir A. Veryga nesutaria dėl vakcinų finansavimo
M. Majauskas ir A. Veryga nesutaria dėl vakcinų finansavimo 11-30 20:45
COVID-19 vakcinai įsigyti 2021 metų biudžete lėšų nenumatyta, skelbia Mykolas Majauskas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas. Ministras Aurelijus Veryga teigia, kad tokios lėšos...
SGD terminalo dedamoji didėja 0,7%
SGD terminalo dedamoji didėja 0,7% 11-30 20:22
Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo saugumo dedamoji, kurią moka visi dujų vartotojai, nuo kitų metų didėja 0,7%.
NVSPL džiaugiasi sutaupiusi "patobulintu" neskelbiamų derybų būdu
NVSPL džiaugiasi sutaupiusi "patobulintu" neskelbiamų derybų būdu 11-30 20:22
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) vadovas Danas Bakša sako, kad pirmadienį "patobulintų" neskelbiamų derybų būdu vykusio pirkimo metu COVID-19 tyrimams reikalingas...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%