VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eden Springs Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eden Springs Lietuva

Atsiliepimai apie Eden Springs Lietuva, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Eden Springs Lietuva, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Na negaliu patiketi, kad tiek neigiamu atsiliepimu, bet nei vieno karto nesu nusivylus, visada paskambina, pasiteirauja ar nereik atvezt, ar netruksta.Paprasau, kad laika paderintu, atvza, uznesa, man patinka.
Eden Springs Lietuva
2021-09-20 11:03:43 IP 2der19ui
Atsakyti
Irma 2021-09-11 10:40:43
Nežinau kas nutiko šioje įmonėje, bet aptarnavimas tikrai nuvylė. Esame įmine, turime pasistatę Eden spring vandens stovą, bet pasirodo, tik nuomą mokame už jį, nes vandens prisiprašyti šansų paskutiniu metu nebėra???? gauname žinutę, kad bus pristatyta, bet deja...
Tikrai nerekomenduoju !!!!
Laba diena, Irma,
Gal galite parašyti savo įmonės pavadinimą ir adresą? prisatome visiems klientams pateikus užsakymą (ve užsakymo nevažiuojame). Žinute siunčiama tik informacija, kad važiuojame į Jūsų pusę ir GALITE pateikti užsakymą JEI reikia. jei užsakymo nepateikiate - mes be užsakymo nevažiuojame.
Susisiekite prašau info@lt.edensprings.com ir išspręsime situaciją tikrai.
Užtiksiname Jus, kad visus užsakymus klientams mes pristatome.

Ačiū už Jūsų laiką.
Atsakyti
Nežinau kas nutiko šioje įmonėje, bet aptarnavimas tikrai nuvylė. Esame įmine, turime pasistatę Eden spring vandens stovą, bet pasirodo, tik nuomą mokame už jį, nes vandens prisiprašyti šansų paskutiniu metu nebėra???? gauname žinutę, kad bus pristatyta, bet deja...
Tikrai nerekomenduoju !!!!
Atsakyti
TRAGIŠKAS APRARNAVIMAS, NIEKADA NIEKAM NEREKOMENDUOJU!VANDENS TENKA LAUKTI SAVAITEMUS.I PEAŠYMUS ATVEŽTI VANDENS, NIEKS NEREAGUOJA.
Atsakyti
Tikrai ne rekomenduoju. Laukiu vandens nuo 06.27
Kiekviena diena sako šiandien gausit jau vairuotojas važioja, tik nesuprantu kur jisai.
Atsakyti
Labai nemandagus vairuotojas kuris atveža vandenį į Achemą. Užėjas į pultą niekada nepasisveikina.
Atsakyti
Esame patenkinti įmonės teikiamomis paslaugomis, niekada neliekam be vandens, jei per darbus ir nepastebim, kad baigiasi, visada maloniai primena, o ir vanduo patinka. Drasiai rekomenduoti galima!
Jurgis Ramonaitis
2020-01-06 19:47:54 IP 2e913kj1
Atsakyti
Baisu. Seniai nebuvau matęs tokio bendravimo su klientais. Prieš tampant klientais, dėjo didžiules pastangas, buvo tikrai malonu bendrauti, atsakė į visus klausimus, patarė. Tik tapus klientais, po pirmojo mėnesio prasidėjo visi smagumai. Jau antra savaitė negauname vandens ir nesiruošia jo tiekti. Kažkoks chaosas, su klientais bendraujama tiesiog šlykščiai. Nepabijosiu viešai išskirti ypatingai negerbiančio klientų žmogaus Aistės Kviklytės, šiandien net du kartus paprašiau nuleiti toną ir nešaukti ant kliento. Vandenį gauni ne tada kada reikia, o kada jie nori. Tai neatsiunčia sąskaitų, o tada motyvuodami skolomis - užblokuoja užsakymus, tada paprašai sąskaitos - vėl neatsiunčia ir vėl negalima užsakyti. Pasaka be galo, tai vienos, tai kitos problemos dėl kurių vandens ofise neturi. Gaila.
Atsakyti
Vieninteliai žodžiai kurie ateina į galvą - "Šaraškinų kontora". Tapus nauju klientu pradžia atrodė graži, tačiau..:
1. Prisikanbinti siekiant išpręsti nesklandumus - beveik neįmanoma, tačiau visada atsiliepia užsakant naujas paslaugas.
2. Paprašius sustabdyti paslaugų teikimą - to nepadarė ir toliau siuntė sąskaitas tvirtindami, jog įstaiga paslaugų neatsisakė. Vėliau, po ilgų ginčų, perklausė pokalbių įrašus: nesivargino atsiprašyti, bet išrašė kreditinę sąskaitą.
3. Užsakius paslaugų pratęsimą žadėjo tam tikrą dieną pristatyti vandenį. To nepadarė. Susisiekti vėl sunku, žada perskambinti, bet to nepadaro...
4. Visuomet tenka bendrauti su skirtingais vadybininkais, o esant nuolatiniams nesklandumams kyla klausimas: ar didelė darbuotojų kaita, ar nemoka perduoti vieni kitiems darbų? arba abu...
Niekam nerekomenduotume įmonės paslaugų, nes po ilgų bandymų išpręsti situacijas visvien tenka pėdinti į parduotuvę ir pirkti vandens buteliukus patiems.
Atsakyti
Ši įmonė iki šiol viską pristatydavo laiku ir paslaugas buvo galima įvertinti 10 iš 10, tačiau kažkas nutiko nuo 2019 m. birželio ir pradėjo nesilaikyti savo žodžio bei jau antrą kartą pažada, bet nepristato mums vandens. O kai lauke +32, vanduo organizmui yra būtinas. Greičiausiai vairuotojai daro klaidas, bet mums jau antrą kartą tenka užpirkinėti vandenį parduotuvėje, kadangi patys neturime ką gerti ir gėda prieš klientus. Manau, kad vieną kartą galime leisti įmonei pasitaisyti, tačiau nuo šiol ieškosime naujo vandens tiekėjo, kuris pristatys vandenį, o jei nepristatys - paskambins pirmas ir informuos, kad pristatys vandenį kitą dieną. Tada bent jau pasirūpinsim atsargomis....
Atsakyti
Siūlyčiau keisti vadybininkus ypač Kauno.. Teko bendrauti su panele Ieva tai galiu pasakyti tragiška patirtis, mergina kuri ne tik neišmano bendravimo kultūros su klientais bet net nesupranta savo darbo.. Liūdna bet vien dėl jos pakeitėmė vandens tiekėjus, nes toks bendravimas su klientais nepriimtas ir neleistinas.. Kaip klientai norim vadybininkų supratimo ir lankstumo o ne neišmanymo ir akių drąskymo. Atsakingiau rinkitės darbuotojus.
R. Jogmino įmonė
2018-12-12 13:59:47 IP 28merg69
Atsakyti
Ko gero kompanijos nebe domina maži pirkėjai, jeigu už 5 Eur. skolą, adidoda įmonę skolos įšeškojimui. Ar tai ne kelias į bankrotą.
p. Romualdas
UAB "Spalvų sala"
2018-07-04 16:09:18 IP 2cfq74li
Atsakyti
Sveiki, prašau perrašyti sąskaitą Nr31/0038886, pirkėjo kodas 71088.Vandens aparatą Kaune mes turim tik vieną. Sutartyje nuomos kainos kitokios nei jūs rašote.Kiekvienam padaliniui atskira sąskaita.Ši problema tęsiasi pusę metų Jei jūs nesusitvarkysite, būsime priversti nutraukti sutartį
Tomas Širvintos
2018-04-12 13:55:21 IP 2i24uc24
Atsakyti
Prieš ~5-6 metus paskambino pasiūlė kavos, sutikau. Atvežė gal po dviejų savaičių, buvau net pamiršęs. Paskambino vėliau, teiravosi ar gavau, ar patiko, sakau ok, tik pristatymas vėlavo.
Žadėjo pasitaisyti, pasiūlė dar atvežti kavos, sutikau, tik pasakiau, kad mokėsiu pavedimu po pristatymo, sutiko. Atvažiavo kurjeris, žiūri didelėm akim, sako duok pinigų, aš sakau mokėsiu pavedimu, o jis ne, jam pažymėta, kad turi paimti grynais...
Skambina vėl siūlo, pasakiau, kad su Jumis turėjau du kontaktus, abu švelniai tariant keisti. Prisižadėjo pasitaisyti, bet vėl vėlavo gal savaitę atvežti...
Skambino dar kartą, pasakiau ačiū nebereikia, net buvau pamiršęs tokią firmą.
Šiandien ateina laiškas, dėkoja man už bendradarbiavimą ir siūlo pratęsti sutartį dėl vandens tiekimo naujomis kainomis. Reikalas tas, kad jokios sutarties aš su jais neturėjau ir neplanuoju turėti, bet nenustebau pamatęs šios firmos logotipus.
Žmonės, kas su Jumis negerai :) ? Palikit ramybėje, kavos ir vandens nusipirksiu parduotuvėje.
Atsakyti
Ispejimas busimiems darbuotojams : Jeigu zadate isidarbint i sia firma per agentura, tikrai nuosirdziai nerekomenduociau.. Darbo sutartyje raso, kad darbas nuo 8val iki 17val, bet i darba reikia atvaziuoti 6val ryto, pasikrauti ir vazinet daugiau nei 12val, ko pasekoje pagal darbo kodeksa negalima tiek valandu dirbt.. Grynas zmogaus isnaudojimas. Zodziu cia dar tik lasas juroj ka parasiau ;)
Atsakyti
Esame jų klientai jau kelerius metus. Na ką galiu pasakyti.. Periodiškai vis atsiunčia raštą su padėka už lojalumą, pasigiria, kokie jie šaunūs, o paskutinėj pastraipoje lyg tarp kitko pamini, kad ir vėl pakelia vandens ir vandens aparato nuomos kainas. Labai ačiū už tokias padėkas, ieškom alternatyvų!
Tiesa, ilgesnį laiką neužsisakius vandens įkyriai skambinėja ir tai primena. Tarsi patys nepastebime, kada mums vandens trūksta..
Atsakyti
Didesnio įkyrumo reklamos dar niekada nesutikau. Per mėnesį 12 skambučių, ir atsisakyti jokių galimybių.

Taip pat rekomenduojame

Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...
Daisena
COFFEEPLACE.LT

Adresas: Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: kava, arbata; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
COFFEEPLACE.LT CoffeePlace.lt – modernus papildomas pardavimo kanalas Jūsų išskirtiniams produktams. Jau beveik 20 metų mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik kruopščiai atrinktus ir pačius geriausius kavos skonius. Saldumynų ir užkandžių asortimentas išties...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Adresas: Ukmergės g. 283, LT-06313 Vilnius.
Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
Coffee Address
Kava, kavos aparatų nuoma ir aptarnavimas

Adresas: Parko g. 39, Avižienių k., LT-14198 Vilniaus r.
Veiklos sritys: pardavimo automatai; gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Coffee Address UAB yra lyderiai Baltijos šalyse, turinys 28 metų darbo patirtį ir bendradarbiauja su daugiau nei 6000 įmonių. Esame kavos ekspertai ir mūsų tikslas pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės kavos puodelį biure, kavinėje, viešbutyje arba išsinešimui. Esame žymiausių pasaulyje kavos aparatų Jura...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Švedų startuolio užmojis – kova su "žaliuoju smegenų plovimu"
Švedų startuolio užmojis – kova su "žaliuoju smegenų plovimu" 10-24 10:34
Švedų startuolis "Normative" teigia kylantis į kovą su "žaliuoju smegenų plovimu" (angl. greenwashing) – manpiuliatyvia rinkodaros strategija, pagal kurią kompanija savo produktus, tikslus ar...
Praėjusią parą nustatyti 2.285 nauji COVID-19 atvejai
Praėjusią parą nustatyti 2.285 nauji COVID-19 atvejai 10-24 10:00
Praėjusią parą nustatyti 2.285 nauji COVID-19 atvejai, mirė 25 žmonės, sekmadienį pranešė Statistikos departamentas.Iš mirusiųjų pilnai paskiepyti buvo penki asmenys.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

eBay 80,59 +5,75%
American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%
Goldman Sachs 414,32 +1,65%
Hasbro 89,50 -3,20%
Twitter 62,24 -4,83%
Facebook 324,61 -5,05%
Intel 49,46 -11,68%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 2,24 -0,88%
Auksas 1785,28 -1,25%
Dyzelis 2,07 -2,82%
Varis 9370,14 -0,85%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Sidabras 23,99 -6,58%
Vištiena 2,38 0,00%
Nafta 83,87 +1,10%