Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Edega, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Edega

Atsiliepimai apie Edega, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Edega, UAB

VASILIJUS MASLOVAS
2019-10-19 18:36:32 IP 28ma29o5
Issirinkau ant savo galvos uab :Edega; sudyta silkes file su grybais kaina 1.74€Maksimos p.c. Noriu paklausti gamintoju :ar jus patys ja nors karta ragavote??? 1.-Mediis ismirkyta skonio silkes neliko.spalva balta i silke nepanasi.Valgyti negalejau-ismeciau. ZMONES NEPIRKYTE -BAJORISKA. Ji ne bajoriska-ji net ne Valstietiska.Tfiu.Š.Š.Š.
Na esu labai pikta, pirkau silke indelyje, kai atidariau, tai net issiziojau...ten buvo gal keli gabaliukai silkes prie krastu prideta, o visa kita <ryjom> svogunus, kaina tai pat ne is pigiuju, kodel apgaudinejat pirkejus??? geda!, niekada nepirksiu jusu produkcijos ir kitus ispesiu!!!
nesidarbinkit i ta skyle kokia pozicija bepasiulitu. Dirbantis debiliukai ten, prasigere d********i be ateities dirbantis uz centus, kad pragert viska per savaitgali kausai be ateities kurie niekados nieko netures ir neuzgyvens, normalus tokiose xujniose nedirba. Administracija gandonai taries viena gauni kita primeluos viska, kad tik isidarbintum. Nesvaistykit laiko neveltui imones algos vidurkis tik 400e
Reikia praktikuoti pries einant i parduotuve, pasidarius produktu sarasa, skaityti atsiliepimus. Gailiuosi, kad nepaskaiciu ju. Pasirodo, zmones nepasitenkinimus EDEGOS produkcijos kokybe raso net 2013m., o gal dar anksciau, man pavyko rasti nuo 2013 m.
Pirkau silkes file su burokeliais ir majonezu - tiesiog SLYKSTU. Pirmiausia ne file, o paslepsniai, jie net nesivargino ju uzmaskuoti ir tu keli, vieni burokai.Silke persenusi su specifiniu skoniu.Mes net nevalgem jos, paragavom ir ismetem. Idomu kur maisto kokybes tikrintojai? Ar direktoriui negeda uz tokia produkcija?
Daugiau gyvenime nepirksiu ir kitus perspesiu.
Mane, kaip ir daugumą čia parašiusių, "išdūrė" UAB Edega. Na, vieną kartą nusipirkau (galvodama, kad ten tik silkė, nes buvo parašyta "silkių filė", o iš tiesų svogūnus, su šiek tiek silkės - ant Edegos konkurentų pakuočių aiškiai parašyta silkė su svogūnais pvz.). Bet dabar į tos įmonės pakuotes net nebežiūriu :) bet kurios kitos, tik ne Edegos :)
Kaip ta silke ir as uzkibau ant kabliuko. Dar niekada nebuvau taip apsipirkusi. Uz kelis gabalelius silkes sumokejau kaip uz patiekala geriausiame restorane. Dezute pakankamai didele, o silkes joje tik dezutes krastuose, visa kita turini sudaro svogunai. Dezutes dugnas ir virsus uzmaskuotas dideliais lipdukais po kuriais slepiasi vos ne puse kilogramo svogunu aliejuje. Nemanau, kad toks akiu dumimas butu sekme i pelninga versla.
nusipirkau, skandinaviska silke, turetu but, svogunai su silke, , vien svogunai vadinkim savais vardais, absoliuti apgaule
Nusipirktos silkės aliejuje buvo neįmanoma valgyti - labai daug kaulų. Niekada neteko pirkti file, kurioje tokia gausybė kaulų. Labai nerekomenduoju pirkti šios įmonės produkcijos, kadangi tiesiog teks išmesti.
nusipirkau šiandien BAJORIŠKA su grybais silkių file... na neįmanoma valgyt, tai apibūdinčiau kaip silkių kaulų ir svogunų mišinys aliejuje... weak kaip neskanu paliko : (
Nusipirkau Originalioji silkė. Atidarau - daugiau nei puse tūrio svogūnų. Silkes tik šonuose ir dugne truputi paklota. Gražiai. Kad svogūnai nesimatytų. Gudriai. Pavadinime irgi nepaminėta kad silke visgi su svogūnais. Tiktai ingredientuose parašyta kad 25% svogūnų. Po teisybei - daug daugiau nei paminėta. Nu ką, nusivylėme, nebepirksime ir kitiem nerekomenduosime.
Sveiki, nekada nepirkdavau jusu silkiu file, nu kazkaip neteko. O siandien nusipirkau paragauti, "BAJORISKA"sudyta silkiu file, su grybais. Nusiviliau, nusiviliau ir dar karta nusiviliau.kodel tiek kaulu?????, juk cia file, kodel tiek svogunu????, juk ji su grybais parasyta, o grybu:))))), na radom du oatamsejusius gabalelius tarp svogunu, tai ar svogunai ten tokios spalvos, ar vistik "grybo piedsakas"nesupratom!!!!!!!!!!, gaila ismestu pinigu, tikrai nerekomenduosiu niekam.
Šūdrašė iš žemaitijos
2016-04-23 11:24:22 IP 2g44ec29
Gudri ta Edega... Paaiškėjo kad mes nepirkom silkių morkose, o morkas silkėje. iš šonų iš apačios silkių gražiai paklota, o atidarius - vien morkos, apsuptos silkės. Ant dangtelio parašyta - 500gr, 500gr ko? Tikrai ne silkės. Gudriai gyvena Edega, iš žmonių neapmokamų viršvalandžių ir žmonių apgaudinėjimo...
Nupirkau Originalioji silkes file kodas LT46-17 EB.silkes 20% kitos 80 % svogunai sumokejau 2, 60 euro.Apgaudineimas zmoniu. Informosiu ape sita firma visus.
Originali "bajoriska silkiu file" yra su svogunais rausvame aliejuje.O "bajoriska silkiu file su grybais" yra be grybu bet taipogi su svogunais tik aliejaus spalva bespalve.Klausimas butu toks koks pavadinimas butu silkiu file jei aliejus butu zalsvas ir silke taipogi butu su svogunais.Gal su juros dumbliais?Is principo perieskojau svoguna po svoguno grybu nerasta.Sekmes versle....
Labai gardi silkute, aciu uz jusu pastangas!
Laba diena
Malonu, kad galima pareikšti savo pretenzijas ar pagyrimus asmeniškai ir tiesiogiai įmonei.
Šį kartą negaliu padėkoti už Jūsų produkciją, nes labai nusivyliau.
Pirkau Jūsų produktą "Marinuotos strimėlės nugarėlės (su cukrumi)" L527136, BAR kodas 4770432006128 ir labai nusvyliau. Prekinė išvaizda indelyje puiki, bet pavadinimas jokiu būdu neatitinka turinio. Strimėlės nugarėlių neradau, patiekta strimėlė be galvos, uodegos, neprapjauta, net viduriai nevisi išvalyti, mano supratimu nugarėlės, tai kai bent papilvė nupjauta. Skonis... aišku iš pora kartų užšaldytos strimėlės.
Linkiu geros kokybės gaminių

Nijolė

Arvydai
Komercinė žvejyba naktį ir dieną, prekyba mailiumi

Adresas: Arvydai, LT-15200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; statybos technika, įranga, nuoma; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
PRAMOGINĖ ŽVEJYBA, TELKINIŲ ĮŽUVINIMAS, MAILIUS ĮŽUVINIMUI, GYVOS ŽUVIES PARDAVIMAS, MEDŽIOKLĖS ORGANIZAVIMAS - “ARVYDAI” PAGRINDINĖS VEIKLOS PREKYBA MAILIUMI, ŽUVIMI TELKINIŲ ĮŽUVINIMUI VILNIUJE Kiekvieną pavasarį ir rudenį prekiaujame žuvimi tvenkinių, ežerų įžuvinimui. Prekyba pradedama nutirpus ledui ir...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Dogviga
Adresas: Plungės g. 74, LT-87326 Telšiai.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; naudingosios iškasenos; santechnika; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; vartai; ventiliacija, kondicionavimas; žemės ūkio technika; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB “Dogviga” veikla: Valymo įrenginiai; Trinkelių klojimas; Žemės kasimo darbai; Santechnikos darbai; Kondicionierių pildymas; Mini ekskavatoriaus nuoma; Bobcat nuoma; Tvenkinių kasimas; Vežame žvyrą, smėlį; Upėtakių mailius. UAB “Dogviga” TRAIDENIS valymo įrangos atstovai vakarų Lietuvoje BIOLOGINIŲ NUOTEKŲ...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
Biurų darbuotojus sportuoti skatinantis "OnePass" pritraukė 160.000 Eur investiciją 11-21 12:50
Viena narystė – visi sporto klubai. Tokią idėją siekiantis įgyvendinti startuolis "OnePass" (UAB "Sporto planas") pritraukė akceleravimo fondo "70 Ventures" 160.000 Eur dydžio investiciją. Lėšas...
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio 11-21 12:29
Seimo dauguma žada nuleisti šiuo metu 5% siekiančią parlamento rinkimų kartelę. Greičiausiai bus pasirinkta 4% riba, nes valdantiesiems nepavyko surinkti balsų, kad būtų pritarta 3% barjero...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

AT&T 37,18 -2,16%

Dyzelis 1,94 0,00%