Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Edega, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Edega

Atsiliepimai apie Edega, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Edega, UAB

Pirkau Bajorišką silkę Norfoje. Sūdyta su galvom. Skonis tragiškas. Smirda chemikalais. Buvo pati brangiausia silkė pagal kainą. Nesuprantu, ką veikia technologai. Ar iš vis jų nėra
Edega - Tradicinė. Pati skaniausia silkė kokią esu valgęs !
Taip ir rašykit, kad pašvinkusius svogūnus parduodate, o ne silkę. Dar Bajoriška pavadinot. Pati šūdiniausia firma. Linkiu greito bankroto už žmonių apgaudinėjimą
2021-05-04 IKI parduotuvėje pirkauUAB Edega "Originaliąją silkių file". Ant dėžutės apie kitus ingredientus neužsiminta, tačiau atidarius paaiškėjo, kad file gabaliukai tik palei pakraštėlius, (kurie ir matosi pažvelgus į dėžutę), o visas viduriukas užpildytas smulkintais svogūnais. Apie svogūnus etiketėje nė neužsimenama. Tai yra pirkėjų apgaudinėjimas, nes norėjau pirkti vien silkių file.
2020.11.28 uzsisakiau is Barboros. Silke nesudyta neskani. Sugadintas skonis tik aliejus ir svogunas. Kur druska ???
Ištiesų atėjau čia parašyt gero atsiliepimo, labai patiko silke su spanguolem. Net nustebau kiek radau negatyviu atsiliepimu... galbut gamintojai juos pasiskaito nes dabar vidurys ne tuscia (bent jau tu kur pirkau), o yra gabaliukai silkes.
Nusipirkau Keptą silkę. Sūri, šlykšti, atrodo kad atmirkyta sugedusi sūdyta silkė ir tada kepta. Teko viską išmesti. Kyla įtarimas, kad jie silkės žaliavą neperka o susirenka iš sąvartyno kur kiti išmetė.
Panašu, kad tai a******ų kompanija. Nusipirkau silkę su svogūnais, o paaiškėjo, kad ten ne silkė su svogūnais, o svogūnai su silke. Svogūnų 70%, o silkės palei kraštus 9 gabaliukai sudėlioti. Lipdukas ant viršaus užklijuotas, kad nematytum, jog nėra ten tos silkės. Grynas a******ų elgesys. Pirkdamas net nepagalvojau, kad maximoje galima užsirauti ant tokių a******ų. Labai sunervino! Nupirkau du indelius šeimynai, prisivirėm bulvių, atidarėm.... tai vaikai liko nevalgę... Turėjau sėsti į mašiną ir važiuoti į parduotuvę normalios silkės nusipirkti.
Jusu demesiui REKLAMA!
Per kaulus ne įmanomą valgyt. ir dar bajoriska.
Paėmus pakuotę ant viršutinio dangtelio nėra parašyta svorio yra tik ant apačios, bet gi silkės aliejuje nevartysi paimi ir nusiperki. Grįžęs atsidarai ir pamatai ko nestikejai silkės tik šonuose pridėta kur lipdukas neuždengia. Silkės turėjo būti 200 gramų nelabai įtikėtina.
VASILIJUS MASLOVAS
2019-10-19 18:36:32 IP 28ma29o5
Issirinkau ant savo galvos uab :Edega; sudyta silkes file su grybais kaina 1.74€Maksimos p.c. Noriu paklausti gamintoju :ar jus patys ja nors karta ragavote??? 1.-Mediis ismirkyta skonio silkes neliko.spalva balta i silke nepanasi.Valgyti negalejau-ismeciau. ZMONES NEPIRKYTE -BAJORISKA. Ji ne bajoriska-ji net ne Valstietiska.Tfiu.Š.Š.Š.
Na esu labai pikta, pirkau silke indelyje, kai atidariau, tai net issiziojau...ten buvo gal keli gabaliukai silkes prie krastu prideta, o visa kita <ryjom> svogunus, kaina tai pat ne is pigiuju, kodel apgaudinejat pirkejus??? geda!, niekada nepirksiu jusu produkcijos ir kitus ispesiu!!!
nesidarbinkit i ta skyle kokia pozicija bepasiulitu. Dirbantis debiliukai ten, prasigere d********i be ateities dirbantis uz centus, kad pragert viska per savaitgali kausai be ateities kurie niekados nieko netures ir neuzgyvens, normalus tokiose xujniose nedirba. Administracija gandonai taries viena gauni kita primeluos viska, kad tik isidarbintum. Nesvaistykit laiko neveltui imones algos vidurkis tik 400e
Reikia praktikuoti pries einant i parduotuve, pasidarius produktu sarasa, skaityti atsiliepimus. Gailiuosi, kad nepaskaiciu ju. Pasirodo, zmones nepasitenkinimus EDEGOS produkcijos kokybe raso net 2013m., o gal dar anksciau, man pavyko rasti nuo 2013 m.
Pirkau silkes file su burokeliais ir majonezu - tiesiog SLYKSTU. Pirmiausia ne file, o paslepsniai, jie net nesivargino ju uzmaskuoti ir tu keli, vieni burokai.Silke persenusi su specifiniu skoniu.Mes net nevalgem jos, paragavom ir ismetem. Idomu kur maisto kokybes tikrintojai? Ar direktoriui negeda uz tokia produkcija?
Daugiau gyvenime nepirksiu ir kitus perspesiu.
Mane, kaip ir daugumą čia parašiusių, "išdūrė" UAB Edega. Na, vieną kartą nusipirkau (galvodama, kad ten tik silkė, nes buvo parašyta "silkių filė", o iš tiesų svogūnus, su šiek tiek silkės - ant Edegos konkurentų pakuočių aiškiai parašyta silkė su svogūnais pvz.). Bet dabar į tos įmonės pakuotes net nebežiūriu :) bet kurios kitos, tik ne Edegos :)
Kaip ta silke ir as uzkibau ant kabliuko. Dar niekada nebuvau taip apsipirkusi. Uz kelis gabalelius silkes sumokejau kaip uz patiekala geriausiame restorane. Dezute pakankamai didele, o silkes joje tik dezutes krastuose, visa kita turini sudaro svogunai. Dezutes dugnas ir virsus uzmaskuotas dideliais lipdukais po kuriais slepiasi vos ne puse kilogramo svogunu aliejuje. Nemanau, kad toks akiu dumimas butu sekme i pelninga versla.
nusipirkau, skandinaviska silke, turetu but, svogunai su silke, , vien svogunai vadinkim savais vardais, absoliuti apgaule
Nusipirktos silkės aliejuje buvo neįmanoma valgyti - labai daug kaulų. Niekada neteko pirkti file, kurioje tokia gausybė kaulų. Labai nerekomenduoju pirkti šios įmonės produkcijos, kadangi tiesiog teks išmesti.
nusipirkau šiandien BAJORIŠKA su grybais silkių file... na neįmanoma valgyt, tai apibūdinčiau kaip silkių kaulų ir svogunų mišinys aliejuje... weak kaip neskanu paliko : (
Nusipirkau Originalioji silkė. Atidarau - daugiau nei puse tūrio svogūnų. Silkes tik šonuose ir dugne truputi paklota. Gražiai. Kad svogūnai nesimatytų. Gudriai. Pavadinime irgi nepaminėta kad silke visgi su svogūnais. Tiktai ingredientuose parašyta kad 25% svogūnų. Po teisybei - daug daugiau nei paminėta. Nu ką, nusivylėme, nebepirksime ir kitiem nerekomenduosime.
Sveiki, nekada nepirkdavau jusu silkiu file, nu kazkaip neteko. O siandien nusipirkau paragauti, "BAJORISKA"sudyta silkiu file, su grybais. Nusiviliau, nusiviliau ir dar karta nusiviliau.kodel tiek kaulu?????, juk cia file, kodel tiek svogunu????, juk ji su grybais parasyta, o grybu:))))), na radom du oatamsejusius gabalelius tarp svogunu, tai ar svogunai ten tokios spalvos, ar vistik "grybo piedsakas"nesupratom!!!!!!!!!!, gaila ismestu pinigu, tikrai nerekomenduosiu niekam.
Šūdrašė iš žemaitijos
2016-04-23 11:24:22 IP 2g44ec29
Gudri ta Edega... Paaiškėjo kad mes nepirkom silkių morkose, o morkas silkėje. iš šonų iš apačios silkių gražiai paklota, o atidarius - vien morkos, apsuptos silkės. Ant dangtelio parašyta - 500gr, 500gr ko? Tikrai ne silkės. Gudriai gyvena Edega, iš žmonių neapmokamų viršvalandžių ir žmonių apgaudinėjimo...
Nupirkau Originalioji silkes file kodas LT46-17 EB.silkes 20% kitos 80 % svogunai sumokejau 2, 60 euro.Apgaudineimas zmoniu. Informosiu ape sita firma visus.
Originali "bajoriska silkiu file" yra su svogunais rausvame aliejuje.O "bajoriska silkiu file su grybais" yra be grybu bet taipogi su svogunais tik aliejaus spalva bespalve.Klausimas butu toks koks pavadinimas butu silkiu file jei aliejus butu zalsvas ir silke taipogi butu su svogunais.Gal su juros dumbliais?Is principo perieskojau svoguna po svoguno grybu nerasta.Sekmes versle....
Labai gardi silkute, aciu uz jusu pastangas!
Laba diena
Malonu, kad galima pareikšti savo pretenzijas ar pagyrimus asmeniškai ir tiesiogiai įmonei.
Šį kartą negaliu padėkoti už Jūsų produkciją, nes labai nusivyliau.
Pirkau Jūsų produktą "Marinuotos strimėlės nugarėlės (su cukrumi)" L527136, BAR kodas 4770432006128 ir labai nusvyliau. Prekinė išvaizda indelyje puiki, bet pavadinimas jokiu būdu neatitinka turinio. Strimėlės nugarėlių neradau, patiekta strimėlė be galvos, uodegos, neprapjauta, net viduriai nevisi išvalyti, mano supratimu nugarėlės, tai kai bent papilvė nupjauta. Skonis... aišku iš pora kartų užšaldytos strimėlės.
Linkiu geros kokybės gaminių

Nijolė

Arvydai
Mailius, įžuvinimas, žvejyba, eco produkcija

Adresas: Arvydai, LT-15200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; didmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; statybos technika, įranga, nuoma; žuvininkystė, žuvies produktai.
PAVĖSINIŲ NUOMA PAVĖSINĖ įrengta ant 16 tvenkinio kranto, talpina iki 50 žmonių. Šalimai įrengta laužavietė, stalai. 16 tvenkinys gausiai įžuvintas tiek karpine žuvimi, tiek plėšrūnėmis. Esant prastam orui - šalimais įrengta mažesnė pavėsinė su židiniu. Pavėsinė nuomojama tiek šeimyniškam savaitgaliui, tiek...
Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...
Vandens telkinių savininkų ir naudotojų asociacija
mailius.info - įžuvinimas, mailius, žuvys

Adresas: Kunkių g. 12-8, Kunkių k., LT-92382 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: žuvininkystė, žuvies produktai; sąjungos, fondai, asociacijos.
TVENKINIŲ ĮŽUVINIMAS IR PRIEŽIŪRA Įžuvinimas Konsorciumo patyrę vandens telkinių įžuvinimo specialistai, turintys ilgametę įžuvinimo patirtį, visoje Lietuvoje nuo kovo 10 d. iki lapkričio 30 d. įvairia žuvimi įžuvina vandens telkinius. Pagal išankstinį suderintą užsakymą ir laiką žuvį atveža specialioje aeruojamoje...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?