Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecoil, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecoil

Atsiliepimai apie Ecoil, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ecoil, UAB

Su tokiu šlykščiu darbuotojos elgesiu dar niekada nebuvau susidūrusi. Saltoniškių g. degalinėje vos iėjus į wc darbuotoja pradėjo garsiai belsti, daužyti duris, šaukti, buvo galima pagalvoti, jog gaisras kilo. Iškart atidarius duris pradėjo drąskyti akis, jog užeiti negalėjau, nes parduotuvė "baigė darbo laiką" ir išvadino šlykščiausiais, nepagrįstais žodžiais. Apšąlusi išėjau, dar nėra tekę būti tokioje situacijoje. Visų pirma, jokio žmogiškumo, pagarbos, o antra, jei vietoj manęs būtų buvęs žmogus su skubia problema ar nelaime? Praradote ne vieną ir ne du klientus su tokiu neapgalvotu elgesiu.
Gerb. Jelena,
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, tačiau degalinės „ECOIL“ adresas yra Ukmergės g. 130, o ne Saltoniškių g.
Jūsų atvejis administracijai nėra žinomas, tad prašome susisiekti dar kartą ir išdėstyti detales ir mes būtinai reaguosime į Jūsų situaciją.
Taip pat norime pažymėti, kad per paskutinį pusmetį, jokių kuro užpylimo sistemos gėdimų nebuvome nustatę.
Mūsų kokybės telefonas 852102506, el. paštas kokybe@ecoil.lt
UAB ECOIL administracija
Būkite atsargūs... Saltoniškių degalinėje jau du kartus apgavo pilant dyzeliną.
Pinigus nuskaitė, tačiau kuras nebuvo įpiltas, nors degalinės skaitytuvas rodė, kad pila.
Skambinau išsiaiškinti, sakė susisieks. Susisiekė, bet tvirtino kuras iškeliavo į mano mašiną, bet mano mašinos rodikliai neparodė, kad kuras įpiltas.
Mašina techniškai tvarkinga, po šitos degalinės kitoje degalinėje įsipyliau degalų ir rodikliai pakilo.
Antrą kartą galvojau, kad viskas bus gerai, tačiau apgavo pakartotinai.

UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Inžinerinė ekologija
IN-ECO

Adresas: Ašigalio g. 6, II korpusas, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Specializuota inžinerinės chemijos įmonė, įkurta specialistų, turinčių daugiau nei 25-ių metų patirtį diegiant technologines reagentinio apdirbimo programas bei teikiant inžinerijos paslaugas įvairių pramonės sričių įmonėms. Aukšta prekinio ženklo IN-ECO™ cheminių produktų gamybos proceso kokybė patvirtinta...

"Tele2" buvusiai partnerei turi sumokėti 30.000 Eur
"Tele2" buvusiai partnerei turi sumokėti 30.000 Eur 06-18 13:35
Telekomunikacijų bendrovė "Tele2" buvusiai partnerei bendrovei "Stateta" turi sumokėti beveik 30.000 Eur, nes pastaroji dėl nutrauktos bendradarbiavimo sutarties turėjo uždaryti 11 prekybos...
Lietuvių prekės ženklas "Filippo Loreti" dvigubina komandą
Lietuvių prekės ženklas "Filippo Loreti" dvigubina komandą 06-18 13:21
Lietuvių sukurtas mados aksesuarų prekės ženklas "Filippo Loreti" iki šių metų pabaigos žada savo komandą išauginti iki 100 asmenų.
Kauno taryba pritarė gatvės Lampėdžiuose pratęsimui
Kauno taryba pritarė gatvės Lampėdžiuose pratęsimui 06-18 13:11
Kauno miesto savivaldybės taryba antradienį pritarė Lampėdžiuose esančios Zūbiškių gatvės pratęsimui.

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%