Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecodumas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecodumas

Atsiliepimai apie Ecodumas, UAB

Elektroninės cigaretės ir jų priedai

Profesionalios konsultacijos ir pagalba siekiantiems rūkymą pakeisti mažiau žalinga alternatyva
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Ecodumas, UAB

Norėčiau labai padėkoti Dariui ir Violetai už labai gerą aptarnavimą. Mergina visada su šypsena ir viską išsiaiškina tiksliai ir siūlo tai, ko būtent ieškau. Norėtųsi, kad būtų daugiau tokių žmogiškų, atsakingų, sąžiningų darbuotojų visur.
Jau rašiau komentarą, bet jo nepatvirtina..nu idomiai..Iprastai tokių blankų neieškau ir nerašau, bet manau kad darbuotojas, kuris visada savo darbą atlieka tobulai butinai turi būti pagirtas..Palangos ecodume dirbantis vaikinas tai labai mylintis savo darbą žmogus..visada su šypsena, net ir tada kai yra tekę matyt, kad ne visi klientai labai jau maloniai su šiuo vaikinu bendrauja jis vistiek išlieka malonus ir nepameta šypsenos. Su vyru visada lankydavomės Klaipėdos filialuose, nu bet tas bjaurus bendravimas ir pikti darbuotoju žvilgsniai visad keldavo tokį nenorą lankytis, jog tie vizitai budavo vis retesni..gal ir gerai nes taip atradom Palangos filialą ir jame dirbantį vaikiną, kuris mano ir mano vyro akyse labai stipriai pakelia jusų įmonės vardą...Visada malonus, padeda išsirinkti, suprantamai viską paaiškina ir niekada neignoruoja, ne taip kaip anie jusų darbuotojai. Nežinom kur jus šį vaikinuką radot, bet tikrai nuoširdžiai rekomenduojam ten paieškot daugiau darbuotoj ir jais pakeisti visus, kurie aiškiai nėra skirti tokiam darbui, nes kai dirba tokie žmonės kaip minėtas vaikinas..norisi sugrižti..Linkėjimai Palangos ecodume dirbančiam ir savo darbą mylinčiam vaikinui
Skaistė 2021-05-17 04:27:48
Kiek einu į jūsų parduotuvę, tiek sutinku malonius žmonės kurie daug pataria ir net pasiūlo kažko naujo. Super parduotuvė, kainos gal ir didesnes nei royal smoke bet vertos dėmesio. Gaila tik dėl to kad neprekiaujat prince V12 kaitikliais. Labai man jų reikia.
Dėkojame, Skaiste, Jums už atsiliepimą.
lilgod 2021-05-02 21:21:28
Sveiki, šiandien pirkau salt elektroninę cigaretę, bet ją atidarius ji iškart jau neveikė ir taip jau 3kartas...
Sveiki, apgailestaujame, kad teko susidurti su defektą turinčiu įrenginiu. Visiems savo produktams suteikiame garantiją, tad nedvejodamas galite kreiptis į mūsų garantinio aptarnavimo skyrių el. paštu garantija@ecodumas.com
-rep 2021-05-13 18:41:51
Dėl kosmetinių defektų esant garantiniam laikotarpiui nekeičia įrenginio, nors kosmetinis defektas nesusijęs su elektroninės cigaretės veikimo defektu. Pats laikas pereit prie kito elektroninių cigarečių, bei skysčių platintojo :)
Apgailestaujame jei garantinio aptarnavimo paslauga neatitiko Jūsų lūkesčių. Kiekvienas atvejis vertinamas individualiai ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į kliento situaciją. Prašau susisiekite su mumis asmeniškai el. paštu pagalba@ecodumas.com pateikdamas kuo išsamesnes prietaiso nuotraukas ir trumpą problemos aprašymą, jei manote, kad sprendimas buvo neteisingas, galėsime jūsų atvejį peržiūrėti ir įvertinti iš naujo.
Paulius 2021-05-19 15:01:04
darbuotojus tai apgailetinus idarbinat, retas atvejis eko dume uzmatyt malonu, padedanti darbuotoja, mandarine buvau 4 kartus, neikart negavau nei pagalbos nei prekes norimos, na ne viena kart gavau savo preke, kai dirbo mergina su spalvotais plaukais jauciu vienintelis zmoniskas darbuotojas kury turit, viena kart dabuotojas tiesiog eme ir atsisake mane aptarnauti, jis zaide kaskoki zaidima ant kompo ir net nepaziurejo i mane, tiesiog atsisake aptarnaut jo priezastis buvo kad as cia ne sau perku ale, like whaaaat? nesuprasi ar jis apsivartojes ar ka, nutukes, nesiskutes apsirenges lyg reperis koks ar ka net nesuprasi kas ten pas ji per "uniforma" buvo, man idomu ar jus bent uzdirbat ten kaskiek? kai darbuotojai atsisako aptarnaut zmones?
Profesionalumas klientų aptarnavime mums yra svarbus tikslas ir nuolat siekiame tobulėti šioje srityje. Apgailestaujame jei aptarnavimu likote nepatenkintas, esu tikras įvyko paprasčiausias nesusipratimas. Jei nurodytumėte konkrečią datą ir laiką, kada lankėtės mūsų padalinyje, galėtume plačiau pakomentuoti situaciją.
Žaneta 2021-04-27 00:53:07
Pasirūpinkite aromos skysčių asortimentu Alytaus Ecodume, nes tragedija! Pasirinkimo-nulis! Tik keli variantai pasirinkimo, niekada nėra nieko ko nori! Vis tie patys keli skoniai! Ar neaktualu, jog prekintųsi šiame filiale?
Dėkojame už pastebėjimą. Šiuo metu skirtingų skonių aromatų Alytaus padalinyje turime apie 70. O jei kokio nors norimo skonio tuo metu nėra, galite paprašyti, kad konsultantas būtent to skonio Jums sekančiu papildymu norimą kiekį rezervuotų ar užsakytų papildomai. Nuolat plečiame ir atnaujiname savo asortimentą visose srityse, aromatai ne išimtis, apgailestaujame jei neradote norimo skonio, tikimės kito apsilankymo metu tikrai rasite ką nors patinkančio.
Audra 2021-04-17 00:28:10
04.16d Kauno savanorių pr ecodume dirbo labai nesukalbamas konsultantas. Paskambinus pasakiau kokiu vardu užsakymas, konsultantas po to tiesiog numetė ragelį. Nuvykus atsiimti užsakymo pareiškė jis jog varda pasakius užsakymo pasiimti negalima. O užsakymą turėjo paimti kitas žmogus, kuriuo vardu ir dariau užsakymą. Bent atsiprašyti mokėtų už savo klaidas bet sugeba tik akis draskyti. Nuo kada čia tokia sistema, iš vis labai ne pagarbus konsultantas, manau laikas būtų jy pakeisti. Visi kiti konsultantai savanorių pr. Labai malonus ir pataria visada!! Bet šiam tikrai reiktų pakeisti darbą.
Atsiprašome, Hyper Maximoje esantis padalinys gauna labai daug užsakymų, ypač piko valandomis, artėjant savaitgaliui. greičiausiai dėl didelio užsakymų kiekio ir skubėjimo tiesiog įvyko nesusipratimas.
Audrone 2021-04-07 19:55:01
Labai nemaloni mergina, dirba Kaune Jonavos 60 ecodume. Arogantiška, paklausus nesugeba pateikti tinkamo atsakymo. Pastoviai telefono linija užimta, matyt jos asmeniniais tikslais. Pralaukiau apie 15 min nesugebejo, pakelti darbinio telefono ragelio. Paklausus ar gali paduoti, be skambučio, nes neimanoma prisiskambinti, reže jog čia tik atsiemimo punktas. Tai klausimas, kaip užsakyti, jog telefono linija užimta asmeniniais tikslais.
Apgailestaujame jei patirtis nebuvo maloni. Deja pandemijos metu tiek jūsų, tiek mūsų pačių saugumui užtikrinti, privalome laikytis vyriausybės keliamų reikalavimų ir be išankstinio užsakymo, produktai, iki balandžio 19 dienos, parduotuvėse, kurios neturi atskiro įėjimo iš lauko, negalėjo būti parduodami. Leiskite patikinti, kad telefono linija nebūna užimta asmeniniais tikslais, priimant užsakymus darbo tempas lėtesnis nei klientus aptarnaujant įprastu būdu gyvai, tad nors įprastai užsakymą suruošti tereikia dešimties minučių ar mažiau, piko valandomis susidaro šiokia tokia eilė, todėl rekomenduojame prekes užsakyti gerokai iš anksto, kad nereikėtų laukti eilėje atvykus į vietą.
Matas 2021-03-30 13:36:22
Anykščių barzdyla geriausias pardavėjas koki esu sutikęs jo patalpos toks chill ateini gali pagarinti pasikalbėti pataria padėda, Lietuvoje tokio pardavėjo nesu matęs siūlau aplankyti Anykščiuose.
Dėkojame už gerą žodį ir nekantriai laukiame sugrįžtant!
Tomas 2021-03-24 21:42:54
Sveiki turiu klausimą pirkau prieš porą dienų ALT seniau man jo užtekdavo 2savaitems nes dažnai nenaudoju, o dabar jau jis pasibaigęs. Tai čia kaip? Mokejau kortelė turiu sąskaitos išrašą kada pirkta.noreciau susisiekti su jūsų vadybininkais dėl šito išsiaiškinti 867420291
Sveiki, visiems mūsų asortimente esantiems produktams suteikiama garantiją, tad jei manote, kad su prietaisu kažkas negerai susisiekite su mūsų garantinio aptarnavimo skyriaus specialistais el. paštu garantija@ecodumas.com
Apgailestaujame jei aptarnavimas nebuvo kokio tikėjotės. Nuolat tobuliname savo darbuotojų kompetenciją, kad aptarnavimas mūsų padaliniuose būtų aukščiausio lygio, tad ateityje tai neturėtų pasikartoti.
Labai nusivyliau ecodumo darbuotojų aptarnavimu Alytuje, Maximos parduotuvėje. Labai nemandagios ir atgrasios, neišmanančios kaip reikia bendrauti su klientu.
Marijus 2021-03-11 05:02:47
Kaune, Jonavos g. 60 mergina dirba kaip namie pas mamą. Niekas neįdomu, atžagariai bendrauja. Prastovėjau apie 12 minučių prie pat permatomų durų, nesugebėjo atidaryti ir paklausti ko norėčiau. Buvau užsisakęs telefonu prekes, bet gavau tik gerokai padaužęs kumščiu į duris :)
Kalbasi pastoviai su draugais telefonu, juokiasi-tąsosi (tikrai ne su klientu, girdėjosi ką kalba) ir klientai neįdomūs. Ir taip pastoviai, kiek nuvykstu tenai... Aplamai, paskutiniais metais šioje įmonėje bardakas kažkoks, vaikų darželis...
Atleiskite jei vizitas pas mus buvo nemalonus. Deja šiuo metu šalyje siaučia pandemija ir mes kaip dauguma kitų įmonių saugome tiek savo klientus, tiek darbuotojus, tad stengiamasi vengti bet kokio papildomo kontakto apsipirkimo metu. Vis dėl to klientai neturėtų laukti jau užsakytų prekių nesant eilės. Greičiausiai tuo metu konsultantė priiminėjo kito kliento užsakymą ar konsultavo klientą, kuriam kilo klausimų dėl ką tik pas ją įsigyto prietaiso. Sunku patikėti, kad per stiklines duris 12 minučių tiesiog žiūrėjote vienas į kitą. Jei galite patikslinkite kokiu metu lankėtės - perduosime informaciją parduotuvės vadovui, kad išsiaiškinus situaciją iki galo, ateityje galėtume užkirsti kelią tokioms situacijoms.
Dainius 2021-03-10 13:56:51
Ecodumas visai išnaglėjas. Jonavos g 60 mergina kažkokia driba nepatenkinta. Prašnekėjo su klientu 10minučių, sulaukiau savo eilės skysčio norėjau nusipirkt. Pareiškė, kad telefonu reikia skambint nes čia neva atsiėmimo punktas. Diena prieš buvau, tokiu probelmu nebuvo pasakiau ko reikia padavė. O čia bendraut gali su klientais, o kai pasakai kokios prekės reikia negali jau reikia skambint. Labai nuvylė toks mąstymas.
Apgailestaujame jei apsipirkti buvo nepatogu, deja šiuo metu mūsų padaliniai, neturintys atskiro įėjimo iš lauko, veikia tik kaip prekių atsiėmimo punktai, kuriuose priimami tik išankstiniai užsakymai.
Nusivyliau ir tikrai atsakingai niekam nerekomenduoju nieko pirkti is ECODUMAS. Nusipirkau elektronine cigarete VOOPOO DRAG X.Vos tik pasibaigus ju suteiktai garantijai (3 men), mano elektronine cigarete pradejo pati issijungineti. Kreipiausi i man pardavusi pardaveja, pasake nieko neziuresius, skambinkit telefonu.Ok, skambinu jam telefonu, juk karantinas, o jis man sako " as nematau cigaretes ir negaliu niekuo padeti, o ir suteikta garantija jums baigesi, viso gero." Ok, teiraujuosi ka man daryti-nes cigarete nauja ir vos praejo trys menesiai ji pati sau issijungineja.Skambinu i Vartotoju teises ir ten man paaiškina, kad man turi but suteikta garantija, nes yra istatymas numatytas LR. Skambinu vel i Ecodumas ir aiskinu, kokia situacija.Jie sako tai jums 3 menesiu garantija baigesi. Pasakau, kad yra LR istatymas-atsakymas gerai, gražinkite, o mes paziuresim. Siunciu per FLIPO by Omniva, aprasiau, idejau fotografijas, siunčiu net su originalia pakuote.Vakar gaunu atgal savo cigarete.Pakete viskas sudeta kaip siunciau as ir jokio rasto is ju, jokio paaiskinimo. Nustebau- su manim nei susisieke, nei pasake kas ir kaip, nei parase kas per gedimas (o duomenis mano visi buvo surasyti juk).As visai pagalvojus buciau, kad jie iskart man atgal issiunte preke net neapziureje, taciau buvo ideta dar viena galvute.Ir... cigarete ir toliau sekmingai issijungineja savaime.Nevertina klientu, visada atras kaip padaryti kliena kalta bet patys nepripažins savo klaidu ar kad ir jiems gali pasitaikyti nekokybiska prekė. Daugiau nieko nebepirksiu is Ecodumas ir kitiems patarsiu nesusideti su jais.Nes požiūris ir bendravimas su klientu tikrai nepagarbus. Svarbiausia parduoti, o jei kazkas ne taip-graziai "nusiplauna rankas". Jei buciau norejusi cigaretes keliems menesiams buciau nors jau pigesni varianta isigyjusi, pirkdama maniau kad perku kokybiska daikta uz nemaza kaina.Planuoju kreiptis i Vartotoju teises, nes be isikisimo speju, mane kaip kvailele ir stumdys toliau. Ir savo atsakyme, nerasykite susisiekite su mumis tokiu ir tokiu emailu, as jums skambinau, rasiau taciau Jūs nesiteiket nei informuoti ir realiai manau, kad cigarete net nebuvo apžiūreta. As Jums turesiu vel siusti ir Jūs man atgal atsiusit ta pacia elektronine cigarete su prideta gal dabar kaitinimo galvutė?
Pirkejas 2021-02-23 12:26:45
Tai kodel neiispejo kad metinis ? Aš esu alergiškas mėtai
Didžioji dauguma e. skysčių rinkoje yra su mėta. Vieni su švelnia ir vos juntama, kitoje mėta ar šaltukas ryškiai dominuoja. Tokie skoniai yra populiariausi. Apie alergijas ar kokius nors konkrečius skonio pomėgius derėtų įspėti konsultantą iš karto, kad jums net nesiūlytumėme tokio tipo e. skysčių.
Ecodumas 2021-02-22 15:43:06
Skonis yra subjektyvus pojūtis ir kas skanu mūsų konsultantui, nebūtinai patinka visiems klientams. Galime tik nurodyti kokie skysčiai yra populiarūs, apibūdinti kokio skonio jie turėtų būti ar pasidalinti asmenine patirtimi. Sprendimą, remiantis konsultacija ir savo pomėgiais, priima klientas, įvertinęs jam suteiktą informaciją.
Tai kodel neiispejo kad metinis ? Aš esu alergiškas mėtai
Pirkejas. 2021-02-19 20:44:27
Apsipirkinejau kauno hypermaximoj neturejo mano norimo skyscio sako yra toks geras misko uogu, nauja coila isidejau uzsipyliau skyscio, metinis.. naujuteli coila i siuksliu deze skysti irgi.. 10€ i siuksliu deze ir laukimas rytojaus kol galesiu kur nors nusipirkt nauja koila ir skyscio likau penktadienio vakara negarines
Pirkėjas 2021-02-20 17:00:35
Kėdainių ecodume pirkau vienkartine e.cigarete. Pasitaikė brokuota, neveikianti. Skambindama sakyti, kad tokia situacija tiesiog nenorejo sneketi su manim. Gyvenu vilniuj, ne kedainiuose, negaliu nuvaziuoti bet kada ir irodyti jiems kazka.
Nepriklausomai, kuriame mūsų padalinyje įsigyjate prekę, garantija galioja visose mūsų firminėse Ecodumas parduotuvėse. Jei esate iš Vilniaus tikrai nebūtina važiuoti atgal į Kėdainius, kad pasikeisti neveikiančią cigaretę. Galite tai padaryti ir Jums artimiausiame Vilniaus padalinyje
Silainiai 2021-02-10 15:24:43
Labai nepagarbus jaunuolis ecodume dirba Šilainiu turguje ;))
Laikas keisti arba bendravimo įgudžius arba darbo vieta
Apgailestavote jei nusivylėte aptarnavimu. Prašome el. paštu pagalba@ecodumas.com pateikti kiek detalesnės informacijos apie jūsų apsilankymą, kad galėtume užtikrinti, kad ateityje nusivilti netektų.
Jovanis 2021-02-04 19:03:28
2021 01 10
Pirkau el. cigaretę VOOM.
2021 02 04 jau neveikia. Ar nepergreitai sugedo ir ką siūlot man daryti tokiu arveju?
Apmaudu, kad jūsų prietaisas sugedo. Visoms parduodamoms prekėms yra suteikiama garantija. Siūlome kreiptis į mus asmeniškai el. paštu pagalba@ecodumas.com dėl garantinio aptarnavimo ir įrenginį pakeisime nauju ar grąžinsime pinigus.
Panevėžys, 2021-02-16 labai nemalonus pardavėjas, kaskart atėjus bendrauja labai nemandagiai, vis rodo nepatenkintą veidą, kad priėjo klientas. Nuėję apsipirkti pamatę jį net nusiviliame. Paskambinus nurodytu numeriu akivaizdžiai purto galvą, kad skambiname. Nors ko kolega labai mandagus, atsiliepia, išklauso ko reikia, pasako, kada paruoš prekes ir ateiti. O tas darbuotojas po 15min atsirado kitame miesto gale kažkokioje alaus parduotuvėje kitame prekybos centre. Tai buvo apie 17-17:30 nebent darbą baigia tokiu laiku, nors rašoma iki 19val.
Pasikartosiu, kad jo toks elgesys matomas nebe pirmą kartą.
Labai nepagarbus jaunuolis ecodume dirba Šilainiu turguje ;))
Laikas keisti arba bendravimo įgudžius arba darbo vieta
2021 01 10
Pirkau el. cigaretę VOOM.
Martynas 2020-12-01 22:01:48
Kauno Savanorių pr. Esančioje Maximoje dirba patys geriausi konsultantai, rekomenduoju ten apsilankyti.
Dėkojame už jūsų atsiliepimą, Martynai!
Pirkėja 2020-12-04 01:15:19
Kaune, V.Krėvės parduotuvėje įsiveskite daugiau tvarkos, prekę grąžinti teko per tris kartus atvykstant, nustebino tai, kad dieną prieš bendravęs darbuotojas patikino, jog keičiantis pamainai t.y sekančią dieną ateinačiam darbuotojui informuos apie esamą situaciją, kad susisiektu su savo atsakingais asmenimis ir nekiltų jokių rūpesčių. Atėjus sekančią dieną kaip nieko nebūta, niekas nieko neinformavo, nieko nežino ir vėl siunčiama laukti atsakymo. Dėja, bet pirkėjo kiekvieną kartą neturite šitaip siuntinėti - paskambinkit, parašykit, ateikit kitą dieną, kiekvieno laikas yra svarbus ir jeigu yra situacija, ją reiketų sutvarkyti efektyviai, gerbiant kliento laiką, o ne tempti laiką iki čekio pabaigos. Kitas dalykas neprošal būtų priminti darbuotojamas K.A.S. - pirmiausiai klientų aptarnavime iš darbuotojo tokių žodžių kaip “išsikalinėjat” neturi būti, bendraujant nėra jokio kokybės aptarnavimo stabilumo, užkrito už akių ir tai, kad darbo vietoje darbuotojas neturėtų vilkėti rūbų necenzūriniais žodžiais, tai yra nepagarba ne tik savo darbo vietai, bet ir klientams. Jūsų abejingumas ir efektyvumo nebuvimas šiuo atveju tikrai nepaliko teigiamų emocijų.
Labai atsiprašome dėl kilusių nepatogumų. Nuolat instruktuojame savo darbuotojus, stengiamės, kad klientų patirtis būtų kuo malonesnė tiek apsiperkant, tiek sprendžiant kilusias problemas ir panašių kaip jūsų atvejų nepasitaikytų.
Antos 2020-12-29 18:22:13
Kėdainių ecodume šviesus vaikinas darba baigia kada nori. Gaila, bet nuo šiol apsipirkynesiu kituose el parduotuvėse....
Apgailestaujame dėl nepatogumų. Kėdainių padalinio darbo laikas karantino laikotarpiu buvo sutrumpintas I-V 11:00 - 18:00 ir VI 11:00 - 15:00
Vilnius, pasilaičiai, Gabijos g. 30. "ecodumas". darbuotojas panašus į mažametį absoliučiai ne kompetentiškai dirba savo darbą. Konsultavimas panašus į kažkokia nesąmonė, aptarinėja žmogaus (kliento) išvaizda žiūrint į pasą, kalbą su klientu iškart "Tu", o ne "jus" ir tp. Taip pat matosi kad žmogus ne išmano savo darbą. Be to yra nemalonus su klientais ir absoliučiai ne nori dirbti. Pati "ecoduma" noriu pagirti, interneto aptarnavimas yra aukščiausio lygio, svetainė dirba sklandžiai, produktas kuri parduoda visada kokybiškas.
gaila kad "ecodumas" turi ir samdo tokius darbuotojus.
Juste 2020-12-13 17:12:17
Siandien, skambinau i gabijos g. ecoduma, pasiteirauti. Negaliu patiketi, kad dar yra islike tokiu maloniu darbuotoju, kurie is visos sirdies aptarnauja, sugeba padeti bei pasitiksline perskambina. Labai nudziugino ir tikrai jauciuosi laiminga. Didelis tau aciu!!! Kad daugiau tokiu darbuotoju, kaip tu!!!
Sveiki, nuoširdžiai dėkoju, už atsiliepimą, klientų įvertinimas suteikia motyvacija tobulėti ir praskaidrina dieną, džiaugiuosi galėdamas padėti, iškilus klausimams su malonumu padėsiu :)
Ignas Buckiūnas 2020-11-27 21:48:57
Tik nemanau kad be čekio ir vienkartinėms cigaretėms tai negalioja, pirkau Kauno miesto Ecodume o gyvenu Klaipėdoj todėl man jos niekas nepakeis, o Jūs žiūrėkite kuo prekiaujate, nes pinigai į bala tikrai!
Ignai, atsakome už visų prekyboje pas mus esančių produktų kokybę, įskaitant ir vienkartines cigaretes. Tad jei vienkartinė cigaretė išpakavus neveikia, ją pakeisti galime nepriklausomai, kurioje mūsų parduotuvėje ją įsigijote ir į kurią atvyksite keitimui. Pirkimo kvitas, be abejo, kaip ir bet kurioje kitoje prekybos srityje - privalomas.
Ignas Buckiūnas
2020-11-27 21:48:57 IP 2ju3kv01
Ecodumas 2020-11-27 13:45:19
Savo platinamai produkcijai suteikiame garantiją, tad jei manote, kad įrenginys buvo nekokybiškas, kviečiame užsukti pas mus, patikrinsime ir nekokybišką prietaisą pakeisime nauju arba grąžinsime pinigus.
Ieva 2020-11-27 13:49:36
Noriu labai pagirti Palangos ecodumę dirbantį vaikiną, tiesa, vardo nepaklausiau, bet vaikinas rudaakis, tamsiaplaukis. Vaikinas labai mandagus, paprašius informacijos - ją suteikia, papasakoja ir pataria. Dar nė karto nenusivyliau jo rekomendacijomis, o parduotuvėje, kai dirba tokie žmonės, kaip šis vaikinas, visada tvyrauja geros emocijos, išeinu su gera nuotaika ir plačia šypsena. Teko lankytis įvairių miestų ecodumuose, bet tarp jūsų plačios komandos dar niekada nesutikau tokio šaunaus ir komunikabilaus darbuotojo, kuriam taip rūpėtų laimingas ir patenkintas klientas! Didžiausi linkėjimai ir nuoširdūs pagyrimai Palangos ecodumę dirbančiam jaunuoliui:)
Dėkojame už komentarą, nekantriai lauksime sugrįžtant

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%