Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecodumas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecodumas

Atsiliepimai apie Ecodumas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Ecodumas, UAB

Dovydas 2020-06-02 15:54:10
Teko apsilankyti urmo bazes ecodumas parduotuveje ir pirkti prietaisa kai pastebejome kad rpeitaisas visiskai netvarkingas pastoviai praleidzia skyscius naudojant premmium clases aromatus nuvykome atgal ir paprasius pakeisti prietaisa ar grazinti pinigus pardaveja tiesiog pasake kad taip prietaosas padarytas ir jis yfa po kiekvieno rukimo valomas ir nieko negali padeti. Nors praejo tik 11d. Nuo prietaiso pirkimo ir internete rasoma kad pinigus grazinate ir po 14 dienu. Pardaveja visiskai su tuo nesutiko ir teigia kad negali nieko padaryti ir atsisake net siusti i garantini patikrinima nes jos teigimu prietaisas gali leisti skysti jo negarinant ir tai yra noemalu. Daugiau sioje parduotuveje nebezadu lankytis...
Dovydai, prašome susisiekti su mumis dėl šios situacijos tiesiogiai, manau išspręsime kilusią problemą, jei ji susijusi su netinkamu prietaiso veikimu,
pagalba@eocudmas.lt +37063808185
Greta 2020-05-11 12:54:12
Labai norėčiau pagirti Alytaus Ecodumas darbuotoją Aušrinę, kad visada pasitinka su šypsena, pasisveikina ir pataria bei išklauso. Priešingai nei jos kolegė... Daugiau tokių darbuotojų!!
Dėkojame už gražius žodžius, pagyrimą perduosime regiono vadovui
Gytis 2020-04-16 17:54:47
Teko nusivilt šį kartą Ecodumas. Užsisakiau prekių ir buvo įdėtas ne tas aromatas. Užsakyta buvo Amazing Mos Grape, o atsiuntė Amazing Mos Grapefruit, kuris man visiškai neskanus.
Labai atsiprašome. Karantino metu darbo tempai sandėlyje buvo iš ties sunkūs, tad stengdamiesi, kad neišėjus iš namų savo siuntinį gautumėte kuo greičiau, netyčia įdėjome ne tą aromatą, kurį užsakėte. Tokias bėdas visada išsprendžiame su savo klientais, bet dėl įvykusios klaidos reikėtų su mumis susisiekti tiesiogiai
Evaldas 2020-04-15 11:29:23
Nusivylęs siuntimu, ir nusivyles pasirinkta kompanija kaip Omniva (atsiliepimus galit pasiskaityti apie juos) siaubas.
Darbo reikalais naudoju lp express siunta yra pristatoma per para i kita miesta (galiu net siuntos istorija prikabinti)
Apgailestaujame, kad teko laukti ilgiau nei tikėjotės, tačiau sunkiausiu karantino laikotarpio metu kurjerių tarnybos patyrė rekordiškai dideles apkrovas ir visoje Lietuvoje, visų įmonių siuntos vėlavo, ne tik mūsų. Apie LP Express taip pat yra ne kokių atsiliepimų, tačiau siuntėjo niekada nedrįstume kaltinti dėl kurjerių tarnybos klaidų.
Simonas 2020-04-05 15:53:30
Nusivylęs siuntimu, nes rašė jog siunta ateis per 1-3 dienas, jau laukiu 6 dienas ir vis dar jokių žinių.
Tomas Navickas 2020-03-06 14:07:58
Apgailestaujame, kad teko nusivilti aptarnavimu. Nuolat ruošiame savo darbuotojus sutikti klientą šiltai ir suteikti jam visą reikiamą informaciją. Kuriame padalinyje ir kada Jus aptarnavo nemandagiai?
Kėdainiuose. Pikta mergina, nuolatos kažko paklausus ima šaukti, visuomet kažko paprašius parodyti sako "palauk" (nors kitų klientų nebūna). Ypač įžūli su jaunesniais klientais (18/24 metų amžiaus)
Gerda 2020-02-29 18:58:52
Kėdainiuose 'ecodumas' parduotuvėje dirbanti mergina, labai nemaloniai bendrauja su klientais
Apgailestaujame, kad teko nusivilti aptarnavimu, Gerda. Nuolat ruošiame savo darbuotojus sutikti klientą šiltai ir mandagiai. Pažadame padaryti viską, kad ateityje nieko panašaus nebūtų.
Justinas 2020-02-29 13:07:22
Labai nemandagiai ir piktai bendrauja su klientais
Labai nemandagiai ir piktai bendrauja su klientais
Mantas 2020-02-27 19:13:25
Niekada tos kontroles ecodumas neturejo, kale piniga is ko tik buvo manoma :) Tik dabar, praejus keliems metams po istatymo ivedimo prekiauti garinimo produkcija internete, jie pagaliau nutrauke prekyba internetu. Kelis metus baudas mokejo uz pasikartojancius pazeidimus, tai rodo, jog prekiauti nepaisant draudimu buvo finansiskai labiau apsimokantis pasirinkimas, nei nutraukti prekyba internetu laikantis istatymu. Morales sitas verslas neturi, pinigai pirmoje vietoje, o pasekmes kurias patiria visuomene ir nepilnameciai jiems neidomios. Taip sakant, kalk piniga kol kalasi :)
Mantai, mūsų norimas klientas NĖRA ir niekada nebuvo nepilnamečiai. Internete ir šiandien veikia daugybė užsienio internetinių parduotuvių, kuriuose gali apsipirkti ir nevaržomai atsisiųsti kas nori ir ko nori, o po to tą neapmokestintą produkciją Lietuvoje platinti kam nori. Kodėl komentare nepatariate šios medalio pusės? Internetu prekybą vykdėme siekdami visiems Lietuvos gyventojams suteikti vienodą galimybę atsikratyti žalingo įpročio pasitelkiant, mokslininkų teigimu, sveikesnę alternatyvą. Siekėme, kad vartotojus pasiektų tik sertifikuoti, originalūs ir kokybiški produktai. Vykdėme klientų patikras, siekiant apsipirkti buvo reikalinga registracija su patvirtinimu, visais būdais siekėme užkirsti kelią mūsų parduodamiems gaminiams patekti į nepilnamečių rankas. Neneigsime, keletą kartų nepavyko, tačiau iš kelių šimtų tūkstančių klientų pas mus apsilankiusių per kelis metus, jų tarpe pasitaikius keliems nepilnamečiams, tikrai nedrįsčiau jų įvardinti pelno šaltiniu paminat moralės normas. Ir vis dėl to, šiandien prekybos internetu mes nevykdome, mokame mokesčius, sukuriame darbo vietas, padedame Lietuvos gyventojams mesti rūkyti ir su nekantrumu laukiame įsigaliosiančio licencijų įstatymo, kuris tikimės pagaliau padės pažaboti tikruosius elektroninių cigarečių rinkos „blogiečius”.
Tomas Navickas 2019-10-28 12:16:12
Dėkojame jums už atsiliepimą!
Ervinas 2019-12-19 15:20:50
Blogas atsiliepimas turi garantinį o ble jis tik dėl broko skirtas persukiau kaitikli ntč o jie sako garinti tik dėl broko tai kam nx duoti tuos garantinius
Ervinai, gaila, kad sugedusi elektroninė cigaretė iššaukė tokį audringą pasisakymą. Platinamai produkcijai suteikiame garantiją, ne draudimą. Deja jei mechaniškai sulaužėte turimą įrenginį, net jei ir netyčia, garantija tokiu atveju nėra taikoma.
Sonata 2019-11-19 16:15:28
Vis neprisiruošiau pasidalinti patirtimi, bet pagaliau atradau laiko, tad noriu padėkoti Kauno Jonavos g. Parduotuvėje dirbantiems vaikinams už profesionalumą, šiltą ir visad malonų bendravimą! Visad pasitinka ir palydi su šypsena! Tik patys geriausi atsiliepimai
Sonata, dėkojame už atsiliepimą ir maloniai laukiame sugrįžtant!
Tomas Navickas 2019-10-28 12:14:55
Taip, pas mus vykdoma griežta kontrolė ir prekės nepilnamečiams yra neprieinamos.
Reiškia ne tokia ir griežta ta kontrolė, jei nepilnamečiai gali be problėmų atsisiūsti, kokios tik širdis geidžia, produkcijos
Jan 2019-10-28 10:20:38
Šiandien jūsų vape bare pirkau savo pirmą vape. Norėjau padėkoti jūsų pardavėjui Danieliui, viską puikiai paaiškino naujokui, padėjo išsirinkti vaporesso gen ir ehpro raptor derinį. Padėjo apsispręsti su skysčiais, paaiškino kaip viskas veikia, kaip užpilti, kaip naudotis ir t.t. Labai dėkingas.

Jan
Dėkojame jums už atsiliepimą!
Irma 2019-10-09 21:31:43
Sveiki. Rašot, kad prekių įsigyti galima tik nuo 18 metų, bet mano dukra puikiausiai pas jus apsipirkinėjo būdama nepilnametė. Prekes gaudavo į paštomatą. Tai kaip yra? Reiškia internetu gali apsipirkti ir vaikai?
Eglė 2019-10-17 14:29:16
Esu pasibjaurėjusi Pilaitės Ecodumu, dirba raudono atspalvio plaukais jaunuolis su ilga barzdele, nemandagiai šneka, išsišokinėja, turiu laukti, kol jaunuolis baigs naudotis telefonu, tik tada mane aptarnauja. Baisu, kai žmogus nejaučia pagarbos, vyresnio amźiaus žmogui. Būtų malonu, jog susitvarkytumėte su tokiais darbuotojais, nes nėra noro net grįšti ir toliau prekintis Ecodume. Nesuprantu, kaip dar dirba tokie akiplešos. Viliuosi, kad kitur aptarnavimas jūsų įmonėje, bus nuoširdesnis/komunikabilesnis, bei manolus.
Apgailestaujame, kad teko nusivilti aptarnavimu. Stengiamės, kad apsilankymas pas mus būtų malonus ir prasmingas. Informacija perduota regiono vadovui, padarysime viską, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų.
Nusivylęs 2019-10-02 17:50:52
Panevėžio ecodume dažnai susiduriu su prastu aptarnavimu, nekorektiškais klausimais, prašau skysčio parekomenduot, pasiūlo, sakai, kad jau išbandęs visus tos linijos, tai pradeda išssidirbinėt, kad negali būt taip, arba šiaip vaizduoja asą, nors patarimai kvailoki būna, o erogancija išvis, sakai duot vieną koilą, paduoda kitą, nei prašai, sako viskas ok ir ne nuo to kaitiklio, sudegė ant kitos dienos. Vardas Donatas kiek žinau, kitas vaikinas dirba labai gerai, nors premiją skirk, pataria ir nuoširdžiai išklauso, bei ieško tinkamiausio varianto.
Apgailestaujame, kad teko nusivilti aptarnavimu. Nuolat ruošiame savo darbuotojus sutikti klientą šiltai ir suteikti jam visą reikiamą informaciją. Pažadame padarysi viską, kad ateityje apsilankius mūsų parduotuvėje patirtis būtų gera.

Jan
Tomas Navickas 2019-09-23 12:58:14
Nepilnamečiams prekių mes neturime ir jie pas mus įsigyti nieko negali. O jei asmuo patvirtina savo amžių, parodydamas asmens tapatybės dokumentą, praeivių nuomonė mums nesuteikia teisės išprašyti klientą.
Laba diena. Labai gaila, kad jums praeivių nuomonė nesvarbi. Tą asmenį aš mokau progimnazijoje. Jam 14 metų.
Reda 2019-09-18 18:00:04
2019 09 18 Marijamolėje, Bažnyčios g. 38 esančioje
parduotuvėje Ecodumas, mačiau kaip buvo parduota elektroninės cigaretės detalė nepilnamečiui. Paklausus pas pardavėją buvo atsakyta, kad šalia buvo pilnametis, kuris parodė dokumentą. Bet prie prekystalio aš mačiau vieną nepilnametį, kuriam atidavė grąžą ir detalę.
Augenijus 2019-09-16 18:25:43
Š.m 09-15 atėjęs apsipirkti į Šilainių "ecodūmas vape bar" labai nusivyliau darbuotojo elgesiu darbo vietoje.Jis teigė kitiem klientams, kad ecodūme ir taip nėra vietos kur sėdėti, nors buvo laisvos beveik visos sėdimos vietos. Klientai buvo prašomi išeiti, jie buvo nepageidaujami "ecodūmas vape bar" darbuotojas surinko kėdes ir padėjo už prekystalio.Man toks darbuotojo elgesys yra nederemas su klientais ir esu pasipiktinęs. Mano aptarnavimas taipogi buvo ne pats maloniausias, darbuotojas buvo susiraukęs ir į mano klausimus atsakinėjo nenoriai ir atžagariai.Būtu malonu, kad kai kitą kartą apsilankysiu (jei apsilankysiu) darbuotojas būtų malonesnis man ir kitiems klientams.
Augenijau, mums visi klientai svarbūs, bet parduotuvės viduje garsiai leidžiama muzika, garsus žaidimas mobiliuoju telefonu, nekultūringas elgesys ir trukdymas kitiems klientams prieiti prie prekystalio nepageidaujami. Esate maloniai pas mus laukiamas, kol netrikdote kitų klientų ar parduotuvės darbuotojų.
2019 09 18 Marijamolėje, Bažnyčios g. 38 esančioje
Tina 2019-08-15 13:09:55
Liepkalnyje antradienį (08-13) aptarnavo labai super vaikinukas - labai malonus, mandagus ir linksmas, paliko tikrai gerą įspūdį! Taip pat ten dirba laaaabai maloni mergaitė, irgi paliko labai teigiamą įspūdį. Šaunuoliai, malonu pas tokį personalą apsipirkti! :)
Labai dėkojame už gražų atsiliepimą :) Maloniai lauksime sugrįžtant!
Evelina 2019-07-17 18:55:00
PC "Mandarinas" esančio ecodumo darbuotojas (-a) - visiškai atsipūtęs (-usi). Atvykau 18:20 į parduotuvę skubiai įsigyti stikliuką, radau uždėtą pertrauką iki 18:40. Gerai, nusprendžiau palaukti. 5 minutėm nubėgau iki parduotuvės, grįžusi radau pastumtą laikroduką iki 19:00. Ar darbuotojai ant tiek pavargsta, kad jiems TIKRAI reikia 40min pertraukos? Siūlyčiau pradėti stebėti, ką veikia darbuotojai darbo metu, manau, nustebsite. Su tokiu požiūriu, linkiu "gerų" apyvartų :)
Apgailestaujame, kad teko laukti, vis dėl to, mūsų padaliniuose dirba gyvi žmonės, kuriems reikia valgyti, į tualetą ir pan.. Stengiamės kurti draugišką atmosferą, o kadangi klientų srautas yra nenuspėjamas, numatyti tam tikrą pertraukos laiką ir išprašyti klientus iš parduotuvės yra neetiška. Jei pas mus atvykstant žinote, kad neturėsite laiko laukti ir nenorite rizikuoti - mūsų puslapyje yra pateikiami visų parduotuvių kontaktai, galite prieš atvykstant pasiteirauti. Informacija apie minėtą atvejį perduota regiono vadovui. Pažadame ateityje padaryti viską, kad išvengtumėte tokių klientą klaidinančių laikrodžio persukimų.
Siauras 2019-07-15 15:57:16
Laba diena, įsigijau iš jūsų padalinio naują ecigaretę. Su ja kažkas negerai, leidžia skystį. Į parduotuvę buvau nuvykęs jau tris kartus ir jokio sprendimo, nors, kaip išrašinėjo garantinį, teigė, kad jei kas bus negerai, pakeis ecigaretę. Kur dar galiu kreiptis dėl ecigaretės pakeitimo?
Sveiki
Jums yra suteikiama garantija. Jei elektroninė cigaretė veikia netinkamai atvykite pas mus. Jei atvykus vietoje sprendimo rasti nepavyksta, kreipkitės į administraciją el. paštu pagalba@ecodumas.lt arba telefonu +370 638 08185
Gezzot 2019-07-11 16:12:42
Esu patenkintas aptarnavimu, Kaune jonavos gatvėje Ecodume, padėjo išsirinkti tai ko būtent norėjau. Puikus darbuotojas!
Dėkojame už gerą atsiliepimą! Laukiame sugrįžtant.
Erikas 2019-08-21 04:01:22
Pilaite, Vilnius. Dirba jaunas vaikinas ir apie 30m blondine. Abu labai nemandagus, bandant gauti konsultacija tuoj pat bando nutraukt pokalbi. Paprasiau tos blondines merginos skyscio veipui, sako ok ir dar 3 minutes maige telefona ir tik tada atejo. O blogiausia su laikrodukais. Per paskutine savaite 4, taip 4 kartus atejau nusipirkti skyscio ir KIEKVIENA karta buvo laikrodukas kad gris uz valandos. Klientai vis laukia prie duru. Cia as taip pataikau ar jie kazkaip labai daug pertrauku turi? Tuo labiau kad atvykdavau skirtingu dienos metu.
Dar pamirsau paminet kad skubejau i sita parduotuve viena vakara, ji uzsidaro 21 val. Atvaziavau 20.45 o ji JAU buvo uzdaryta. Prisamdot jaunu zmoniu nekulturingu, kurie ne tik nemoka aptarnaut bet ir savivaliauja su grafiku. Neisivaizduoju kaip tokie chamai gali interviu praeit. Maigyt telefona kelias minutes pries padedant klientui.... Pries kelis menesius buvo mergina su akinukais, tokiai nors premija duok, viska iki smulkmenu su syspena paaiskindavo bet dabar kiek maciau jos nera.
Anonimas 2019-04-12 19:11:43
Buvo toks atvejis alytaus santaikos gatvės maximoje esančiame ecodūmo padalinyje. Atėjau įsigyti kaitinimo galvutės modui, parodžiau modą ir kokios galvutės įsigyjimą norėjau padaryti, ten esanti mergina ne tai kad pirmą kartą perkant pardavė ne tą galvute bet atėjus pakeisti sugebėjo antrą kartą ne tą galvute pakeisti, suprasčiau jei būčiau nerodes modo ar kaip.
Apgailestaujame, kad teko atvykti pakartotinai. Prieš paliekant parduotuvę, kaip grąžą, taip ir prekes rekomenduojame patikrinti, kad nekiltų neaiškumų. Galvučių asortimentas labai platus, dauguma labai panašios, mūsų darbuotoja tikrai netyčia padavė ne tą. Padarysime viską, kad ateityje tai nepasikartotų.
Šarūnas 2019-04-12 18:40:32
Dažniausiai apsiperku ecodumas parduotuvėje Liepkalnio g. 112, Vilnius. Visada sutinka komunikabilūs ir šilti pardavėjai. Šį kartą dirbo labai neprofesionalus ir į klientą neorientuotas pardavėjas. Niūrus, piktas, nemandagus. Prekinausi 04.12, ~18 v., tad duokit jam pamokų, kuris dirbo tuo metu. Jeigu ir sekantį kartą tas pats dirbs, tai nekažką - eisiu ir praeisiu. Ačiū už dėmesį.
Apgailestaujame, kad teko nusivilti aptarnavimu. Nuolat ruošiame savo darbuotojus sutikti klientą šiltai ir suteikti jam visą reikiamą informaciją. Nuolat tobulėjame, kad ateityje tai nepasikartotų.
Povilas Silickas 2019-03-09 14:50:29
Atėjau prie senukų Žukausko g. Vilniuje parduotuvės šeštadienį 14.35 kuomet nebuvo jokios pertraukos tačiau buvo uždaryta pardavėjas nors ir matė laukiančius žmonės įėjo į parduotuvę ir užsidarė. Specialiai važiavau iki tos parduotuvės tačiau pusvalandį nesiruošiau laukti kol jis sau pertrauką pasidarys.
Sveiki, Povilai. Nėra Ecodumas parduotuvės Žukausko g., ko gero kalbate apie K. Ladygos g. esantį padalinį? Ten, kaip ir kitose parduotuvėse, mūsų darbuotojai turi teisę pavalgyti. Pietų pertraukos laikas nėra numatytas ir dažniausiai jis pasirenkamas atsižvelgiant į klientų srautą. Apmaudu, kad atvykote būtent tokiu metu. Kad ateityje išvengtumėte tokios situacijos visada galite susisiekti su parduotuve puslapyje nurodytais kontaktais ir pasiteirauti kada planuojama pertrauka.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%