Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecodumas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecodumas

Atsiliepimai apie Ecodumas, UAB

Elektroninės cigaretės ir jų priedai

Profesionalios konsultacijos ir pagalba siekiantiems rūkymą pakeisti mažiau žalinga alternatyva
Parašyk savo nuomonę apie Ecodumas, UAB

Sveiki, apsilankiau Vilniuje ecodume PC mandarinas, dirbo raudonplaukė mergaitė. likau nepatenkintas jos aptarnavimu, atėjau prieš darbo pabaigą nusipirkti skysčio, pradėjo nemaloniai bendrauti, tempė laiką, lyg norėdama neparduoti prekės, galų galiausiai paprašė dokumento, kurį buvau palikęs automobilyje, nors nuo tarpu atėjo apsipirkti jaunas vaikinukas, kuris atrodė žymiai jauniau už mane, ir pardavėjai nekilo minčių paprašyti jo dokumento, nors akivaizdžiai vaikinas buvo iš išvaizdos nepilnametis. Atsinešus dokumentą, mergina vistiek bendravo pakeltu tonu ir piktai, taip sugadindama nuotaiką likusiam vakarui.
B N 2022-06-17 18:35:56
Nusiperki vienkartine, issipakuoji - o ten nieko nera. Cheers guys, nebegrysiu!

Gaila pamaciau veliau, ne iskart.

Pirkta PLC "Mega" ;)
Apgailestaujame, dėl nemalonios patirties. Prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 638 08185, padėsime produktą pakeisti nauju.
Labai nekultūringa pardavėja 2022-06-13 18:27:44
Labas vakaras. Labai nemandagi pardavėja dirba pas jus Alytuje. Jei jau priimate darbuotojus, bent jau priimkite tuos, kurie sugeba su klientu pasisveikinti bei atsisveikinti. Sugebėtų iš vitrinos ar spintelės išimti prekę, o nepasakytų "išsiimk pats".
Labai atsiprašome dėl tokios nemalonios situacijos. Padarysime viską, kad kitą kart užtikrintume tik malonią patirtį atvykus pas mus.
Julija 2022-06-05 17:46:14
Sveiki, irgi nusipirkau caliburn elektronine cigaretę, dar pradzioje atrode kad pasirinkau teisinga varianta ir piniginiu atzvilgiu ir kad galima pakrauti ir vel naudoti. Bet jau po menesio prasidejo bedos, tai filtiukai nauji nupirkti pradejo leisti skysti, klausiau ar tai normalu, sake taip, valiau tikrai kruopščiai, bet ir tas napadejo. Ir viena gražia diena mano caliburnui atejo galas!!! Dar turejau galiojančią 3 men. garantija ir kuo skubiau kreipiausi i parduotuve, isspresti problema. Kinsultantas apziurejas prietaisa, nustate, kad sugedo automatinio itraukymo funkcija, pinigu negrazina nors turiu dar galiojančią garantija, pakeisti i kita negali nes tokio tipo kaip pirkau jau nera, tada pasiule kreiptis i kita parduotuve del keitimo, ta ir padariau. Kita, diena atvykau i Nordica ecodumas parduotuve, puse valandos bande issiaiskinti kodel man pasiule kreiptis i kita parduotuve... Tada pagaliau išdrįso paimti ir apziureti neveikianti prietaisa. su servetele pravale, nors pries tai jis buvo valytas ju paciu kolegu, pute, pute kaip ir prapute ir vualia pradejo veikt, bet zinot kazkaip toks el.cigaretes taisymas labai nustebino, ir sakau po tokio remonto ar ilgai dar ji veiks? Sako negalim atsakyti jei pateks skyscio tai vel gali but kad taip nutiks (bet ju filtai ir leidzia ta skysti po poros itraukimu) sako geriausia keisti i kita, bet tokio modelio kaip mano nera, gal tada i kita bet reikes damoketi, bet po pasiule palikti dienai patestuoti! Atvykusi kita diena atsiimti savo caliburna jau lauke kita konsultante, grazino kaip gerai veikianti prietaisa, sakiau tai jei vel taip nutiks jau bus mano bėdos ir i jus kreiptis negalesiu nes bus pasibaigus garantija, atsake kad kaip ir taip!!! ir ka paveike po ju "patvarkymo" diena tik viena diena ir vel tas pats!!! garantinis baigesi ir gavosi ismesti pinigai, sugaistas laikas, vazinejimai po du kartus ir nusivylimas...
Sveiki, Julija,
Apgailestaujame, dėl nemalonios patirties. Prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected], kad galėtume išspręsti kilusius neskalndumus.
Kamilė 2022-06-01 16:37:56
Šiandien atėjau konsultacijai į ecodūmą esantį Ukmergės gatvėje, Vilniuje, pardavėja nelabai galėjo pakonsultuoti iškilusiais klausimais, galiausiai išsiuntė į kitą parduotuvę, pati sakė, kad dirba tik 10 dienų ir negali man padėti, aš puikiai suprantu tokį dalyką, bet ji nebandė nieko išsiaiškinti, nebandė pasikonsultuoti su kolegomis dėl rimtesnių klausimų, konsultavosi tik dėl drip tipo, kas buvo pats nereikšmingiausias klausimas, į kurį norėjau išsiaiškinti atsakymą, taipogi suteikė neteisingą informaciją dėl baterijų, ką išsiaiškinau nuvažiavusi į ecodūmą esantį Vilniaus gatvėje, kur dirbančios merginos pakonsultavo visais rūpimais klausimais ir patarė kaip rūpintis turimu aparatu. Nelabai smagu, kad dėl kokybiškos konsultacijos turėjau važiuoti per pusę miesto.
Sveiki, Kamile,
Labai atsiprašome dėl tokios nemalonios situacijos. Padarysime viską, kad kitą kart užtikrintume tik malonią patirtį ir aptarnavimą atvykus pas mus.
Nusiperki vienkartine, issipakuoji - o ten nieko nera. Cheers guys, nebegrysiu!

Gaila pamaciau veliau, ne iskart.

Pirkta PLC "Mega" ;)
Labai nekultūringa pardavėja
2022-06-13 18:27:44
Atėjus į Alytaus, , ekodūmas” parduotuvė, paklausus apie elektroninę cigaretę ir jai suteikimą garantiją, gavau nemaloniai nuteikiantį atsakymą:, , Tikiesi pirkti patį pigiausią (19, 99€) veipą ir galvoji, kad jį galėsi grąžinti?”. Nepaisant to pardavėja buvo gan grubi, taip pat pareiškė labai nemalonų komentarą draugui, kuris stovėjo už durų ir šoko, , tokie kaip tu, nesąmones darantys galvoji gyvenime kažkam įdomūs, pamąstyk”.
Sigitas 2022-02-07 10:41:11
Pirkom irengini voopoo drag s, neilgai trukus irenginys sugedo, garantinis neaptarnauja, teigia, kad tai susidevinti detale. Kas per irenginys, kad susidevi per menesi, ir kam tada garantinis?
Sveiki, Sigitai, prašau susisiekite su mumis el. paštu [email protected], kad galėtume kartu išspręsti šią situaciją
Gabrielė 2022-02-04 16:08:54
Kaune Jonavos g 60, dirba nuostabi mergina! ko paklausi visus atsakymus zino i viska mandagiai atsako, nuotaika po jos visada pakelta, nes gali ir pajuokauti. super darbuotoja!
Sveiki, Gabriele, dėkojame už atsiliepimą ir laukiame Jūsų sugrįžtant
Marijus 2022-02-01 22:49:02
Kaune, hyper maximoj dirba labai saunus biciukas, Matijas, maloniai aptarnauja, visad pasnekina ir suteikia dienai sviesos. Aciu jam
Sveiki, Marijau, dėkojame už atsiliepimą
Vilius 2022-02-01 02:57:43
Būkit atsargūs kas užsisakote daug el. Skysčių paštomatu, atsiuntė viena JAU praplėštą pakuotę! Kažkam dirbančiam labai pasisekė, bandi pasinaudoti neapdariais klientais :l

Mūsų žiniomis Jūsų situaciją yra sėkmingai išspręsta
Valentinas vienas
2022-02-09 15:36:39 IP 2ju3l6ps
Šiandien Alytuje dirbanti mergina labai nedraugiška. Pakviečiau ją kavos bei paprašiau facebook’o, tai nedavė ir sakė draugų neieškanti. Kodėl pas jus nėra darbuotojų vardo kortelių?

Jei skaitai - dar ne vėlu apsigalvoti, valentiną dar galime švęsti dviese.
Patenkintas klientas
2022-02-05 16:14:21 IP 2i58110u
Ladygos g. dirbantis Maksimas yra puikus konsultantas pardavėjas, maloniai bendravo, taikliai pasiūlė produktų. Sugrįšim dar ne kartą. Ačiū!
Vilniaus, Liepkalnio g. Ecodume dirba saunus vaikinas su ilgais plaukais (vardo nezinau????)
Visi kiti konsultantai negalejo padet, negi pakeite irengini pagal garantini bet problema neissisprende, o atejus ta diena kai dirbo sis vaikinas viskas buvo isspresta.
Nupirktas ir irenginys pagal jo rekomendacijas ir visada pataria, pasiulo.
Tikiuosi skatinate kazkaip darbuotojus :)
Pristatymo laikas neatitinka puslapio, jeigu norit gauti prekia laiku kreipkites kitur, arba laukit savaite uz 0-3d pristatyma
Paulius 2022-01-03 19:06:12
Labai maloniai nustebino ecodume dirbantis vaikinas, padėjo išsirinkti prietaisą bei skystį, padėjo jį paruošti, pabandžius tikrai nustebino pats įrenginys 10 balų!
Sveiki, Pauliau, ačiū už atsiliepimą
Jonas 2022-01-03 19:48:16
Megoje dirba mldc bicas dirba, padeda visais klausimais, paneles kiek ejau, tai paklausus atsakymo negausi arba pati googlina
Dėkojame už atsiliepimą, panelės pasitaisys, o Jūsų su nekantrumu lauksime apsilankant vėl.
Kamilė 2021-11-22 18:02:23
River mall Kaune dirba fantastiska konsultante, visa diena lieku su pakelta nuotaika. Kad taip patartu ir isiklausytu i poreikius apsiperkant, dar neteko matyti. Jei visas aptarnaujantis personalas butu toks malonus.. saunuole. Tikiuosi tokius darbuotojus ivertina
Dėkojame už atsiliepimą, stengiamės, kad visi ir visur dirbantys konsultantai keltų tokias asociacijas. Su malonumu lauksime ir vėl Jūsų apsilankant.
Irmantė 2021-11-25 21:36:37
Pradesiu nuo to, kad skundu visai nepatinka man rasyt, bet kiek ateinu tiek iseinu su sugadinta nuotaika tai jau manau laikas isreikst nuomone. Jonavos g. 60 dirba begalo arogantiska ir nemandagi koncultante, paprasius patarimo ar uzdavus klausima visada bus atsakyta siurksciai ir su nepasitenkinimu, mandagumo ir profesonolumo visai nera pas sia jauna mergina, priesingai nei pas vaikina kuris labai mandagus ir visada matau visiems maloniai padedant.
Apgailestaujame dėl nepatogumų. Stengsimės sukurti tokią paslaugų teikimo kokybę, kad nereikėtų nerimauti kas dirba ir kiekvienas apsilankymas būtų malonus.
Oksana 2021-12-22 16:14:30
Liepojos g. 27, “Rimi”, Klaipėda,
Dirba begalo puiki konsultante Neringa, puikiai geba bendrauti su klientais bei visada tobulai rekomenduoja skystį pagal norimą skonį, labai smagu sugrįžti pas šią jūsų darbuotoją.:)
Dėkojame už atsiliepimą, su malonumu lauksime apsilankant vėl :)
K 2021-12-05 21:44:36
gabijos g. maxima, Vilnius. atejau kaip visada nusipirkti skyscio, nezinau ecodumas ar jum cia normalu, kad jusu darbuotojai i klientus, visai nepazistamus zmones kreipiasi kaip i draugus? toks jausmas kad pardaveja visiskai neturi jokios pagarbos klientui. dar ant galo leptelejo "gal turesi 5 centus?". tikiuosi daugiau pas ja nepataikysiu.
Kristina 2021-12-13 00:02:40
Sveiki, rašau atsiliepimą ne dėl nusiskundimo įmonės darbu, bet gaminiu. Jau darosi pikta dėl vienkartinių elektroninių cigarečių Salt Switch būtent energetinio skonio. Pastaruoju metu praktiškai kas antra yra brokuota. Pradėjus rūkyti tik pirmieji keli dūmai reikiamo skonio, po to skonis pasikeičia į degėsių. Kita problema mechanizmo sutrikimai, pabaigus traukimo momentą aparatas toliau šnypščia lyk trauktum, tarsi užsikirtes, o po to sekančio dūmo nebeišeina įtraukti. Brangus malonumas ir taip, o dar kai š parduoda ir neveikia, lasi pikta...
Apgailestaujame dėl nepatogumų. Dėl nekokybiško produkto prašome kreiptis į prekybos vietą arba el. paštu [email protected]
Laura 2021-12-15 14:18:15
Dažnai papuolam ant brokuotų Artery firmos vienkartinių cigarečių, kas nedžiugina, kai baigiasi po 20 įtraukimų ir tik mirksi... įdomu, ką tokiu atveju daryti, nes įrodyti šansai lygūs nuliui, nebent tik išėjęs turi sutraukti mažiausiai 20, kad įsitikintum. Tad pastebiu kad prekiaujama nekokybiška produkcija.
Apgailestaujame dėl nepatogumų. Dėl galimai nekokybiško produkto kreiptis galite prekybos vietoje arba el. paštu [email protected]
Aleksas 2021-12-22 10:29:56
Retai, bet kyla noras pasidalinti patirtimi..

Vakar, su konkrečiu ~50 eur vertės reikalingų pirkinių sąrašu užsukau į Gabijos g. 30, PC "Maxima" esančią Ecodumas parduotuvę ir sugadinta nuotaika išėjau nieko nepirkęs. Nei kultūros, nei pagarbos klientui pas pardavėją nebuvo rasta, o jausmas iš jo elgesio susidarė, kad aš esu senas jo draugelis, skolingas jam pinigų ir netyčia prigautas parduotuvėje. Ne tik, kad nebeplanuoju ten pirkti dabar reikalingų įsigyti gaminių, bet ir ateityje ieškosiu atlernatyvių tiekėjų.

Tokie darbuotojai daro ne tik finansinę, bet ir reputacinę žalą prekiniam ženklui. Tikiuosi ji Jums rūpi.. Tad sėkmės darbinant atsakingus ir savo darbu besidžiaugiančius žmones, o ne marozus iš rajonų glūdumų.
Apgailestaujame dėl tokios patirties. Imsimės visų reikiamų priemonių, kad kito vizito metu įspūdžiai būtų tik teigiami.
Liepojos g. 27, “Rimi”, Klaipėda,
Retai, bet kyla noras pasidalinti patirtimi..

Pirkau internetu tris e-skysčius, kai gavau, pastebėjau, kad vienas iš jų buvo ne tas, kurį užsisakiau ir sumokėjau. Labai liūdna, išmesti pinigai.
Darius 2021-11-09 18:23:19
Šiauliuose saulės mieste mergina pasaka visada žino ko nori klientas
Sveiki. Labai dėkojame už komentarą, malonu, kad išpildėme jūsų lūkesčius.
Anonimas 2021-11-05 11:17:23
Noriu pagirti megoi dirbančia mergina, puikiai patarė elektronine pagal norus, ir puikiai parinko skysti pagal norima skonį, kuris begalo buvo skanus, tikrai grįšiu dar ne karta, tiesiog super aptarnavimas
Sveiki. Labai dėkojame už komentarą, informacija perduota regiono vadovui. Džiugu sulaukti pastovių klientų.
Viktorija 2021-09-17 08:59:33
Siauliai, Aido g. Ecodumas. Vaikinukas saunus, bet mergina, kuri dirba tai tragedija. Visiskai nesuinteresuota parduoti. Daugiau nebepirksim.
Sveiki. Labai atsiprašome, informacija perduota regiono vadovui, sieksime, kad džiugu būtų atvykus sutikti bet kurį mūsų darbuotoją.
Gintare 2021-10-24 22:43:42
Megoje dirbanti mergina (21.10.24) atnešus prekią dėl stringančio mygtuko, net nežino kaip veikia prietaiso funkcijos ir reikia patiems viską rodyti. Neskaitant to, nežino pusės turinčio asortimento ir praranda pirkėjus.
Sveiki. Labai atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų. Pasitaiko nauji darbuotojai nespėja įsisavinti visos reikiamos informacijos laiku, prekių asortimentas ir specifika pas vis dėl to neeilinė. Be abejo imsimės tam išvengti reikiamų priemonių. Informacija perduota regiono vadovui.
Draugas 2021-11-05 18:33:02
K. Ladygos g. 5, Šiaurės miestelyje kažkoks nesusipratimas, pastoviai pertrauka, laukia kol susidarys 10 žmonių eilė, tada ateina. Kas ten, direktorius dirba? Dirba kokias 2h per dieną atėmus pertraukas, geriausiu atveju.
Sveiki. Labai atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų. Konsultantas papietauti pertrauką pasiima pasirinktu, kai sumažėja klientų srautas, metui. Greičiausiai tiesiog atsitiktinai sutapo, jūsų vizito laikas su pertrauka. Informacija perduota regiono vadovui, atidžiau stebėsime konsultantų pertraukos grafiką ir laiką, tad situacija turėtų nepasikartoti.
Karolina 2021-11-17 09:06:18
Aido g. 8 - "Akropolis" Šiauliai. "Ecodūmas" salelė.
Laikas - 20:47. Atskubėjome įsigyti keleto prekių. Prie salelės buvome 20:47. Pardavėja nekreipdama į mus dėmesio kažką aptarinėjo su DRAUGE. Išsirinkome norimas prekes per keletą minučių, tačiau 20:49 gavome pastabą, jog pardavėja JAU NUSIĖMUSI DIENOS ATASKAITĄ. Davėme pastabą, kad šiuo metu 20:49, į ką pardavėja atsakė, patikslindama žvilgsniu į kompiuterį, jog jau NET GI 20:50!!!. Dėka jos, reikiamas prekes įsigijome KONKURENTŲ prekybvietėje. Kitą kartą, pamatę ją dirbant, tikrai nieko nepirksime. LABAI ŽEMO LYGIO APTARNAVIMAS. Pagalvokite apie Jūsų įmonės aptarnaujančio personalo profesionalumą, nes nepatenkintų klientų tik daugės. Arba dėkite lentelę su užrašu, jog dirbate nuo 10:00 iki 20:30. Nes dar labai didelis klausimas, kada ji tą atąskaitą nusiėmė. Labai nemaloni patirtis. Tvarkykite šią problemą.
Sveiki. Labai atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų. Informacija perduota regiono vadovui, tokia situacija daugiau nepasikartos.
Aido g. 8 - "Akropolis" Šiauliai. "Ecodūmas" salelė.
Šiauliuose saulės mieste mergina pasaka visada žino ko nori klientas

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?