Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecodumas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecodumas

Atsiliepimai apie Ecodumas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ecodumas, UAB

PC "Mandarinas" esančio ecodumo darbuotojas (-a) - visiškai atsipūtęs (-usi). Atvykau 18:20 į parduotuvę skubiai įsigyti stikliuką, radau uždėtą pertrauką iki 18:40. Gerai, nusprendžiau palaukti. 5 minutėm nubėgau iki parduotuvės, grįžusi radau pastumtą laikroduką iki 19:00. Ar darbuotojai ant tiek pavargsta, kad jiems TIKRAI reikia 40min pertraukos? Siūlyčiau pradėti stebėti, ką veikia darbuotojai darbo metu, manau, nustebsite. Su tokiu požiūriu, linkiu "gerų" apyvartų :)
Laba diena, įsigijau iš jūsų padalinio naują ecigaretę. Su ja kažkas negerai, leidžia skystį. Į parduotuvę buvau nuvykęs jau tris kartus ir jokio sprendimo, nors, kaip išrašinėjo garantinį, teigė, kad jei kas bus negerai, pakeis ecigaretę. Kur dar galiu kreiptis dėl ecigaretės pakeitimo?
Esu patenkintas aptarnavimu, Kaune jonavos gatvėje Ecodume, padėjo išsirinkti tai ko būtent norėjau. Puikus darbuotojas!
Anonimas 2019-04-12 19:11:43
Buvo toks atvejis alytaus santaikos gatvės maximoje esančiame ecodūmo padalinyje. Atėjau įsigyti kaitinimo galvutės modui, parodžiau modą ir kokios galvutės įsigyjimą norėjau padaryti, ten esanti mergina ne tai kad pirmą kartą perkant pardavė ne tą galvute bet atėjus pakeisti sugebėjo antrą kartą ne tą galvute pakeisti, suprasčiau jei būčiau nerodes modo ar kaip.
Apgailestaujame, kad teko atvykti pakartotinai. Prieš paliekant parduotuvę, kaip grąžą, taip ir prekes rekomenduojame patikrinti, kad nekiltų neaiškumų. Galvučių asortimentas labai platus, dauguma labai panašios, mūsų darbuotoja tikrai netyčia padavė ne tą. Padarysime viską, kad ateityje tai nepasikartotų.
Šarūnas 2019-04-12 18:40:32
Dažniausiai apsiperku ecodumas parduotuvėje Liepkalnio g. 112, Vilnius. Visada sutinka komunikabilūs ir šilti pardavėjai. Šį kartą dirbo labai neprofesionalus ir į klientą neorientuotas pardavėjas. Niūrus, piktas, nemandagus. Prekinausi 04.12, ~18 v., tad duokit jam pamokų, kuris dirbo tuo metu. Jeigu ir sekantį kartą tas pats dirbs, tai nekažką - eisiu ir praeisiu. Ačiū už dėmesį.
Apgailestaujame, kad teko nusivilti aptarnavimu. Nuolat ruošiame savo darbuotojus sutikti klientą šiltai ir suteikti jam visą reikiamą informaciją. Nuolat tobulėjame, kad ateityje tai nepasikartotų.
Povilas Silickas 2019-03-09 14:50:29
Atėjau prie senukų Žukausko g. Vilniuje parduotuvės šeštadienį 14.35 kuomet nebuvo jokios pertraukos tačiau buvo uždaryta pardavėjas nors ir matė laukiančius žmonės įėjo į parduotuvę ir užsidarė. Specialiai važiavau iki tos parduotuvės tačiau pusvalandį nesiruošiau laukti kol jis sau pertrauką pasidarys.
Sveiki, Povilai. Nėra Ecodumas parduotuvės Žukausko g., ko gero kalbate apie K. Ladygos g. esantį padalinį? Ten, kaip ir kitose parduotuvėse, mūsų darbuotojai turi teisę pavalgyti. Pietų pertraukos laikas nėra numatytas ir dažniausiai jis pasirenkamas atsižvelgiant į klientų srautą. Apmaudu, kad atvykote būtent tokiu metu. Kad ateityje išvengtumėte tokios situacijos visada galite susisiekti su parduotuve puslapyje nurodytais kontaktais ir pasiteirauti kada planuojama pertrauka.
Vytautas 2019-02-08 01:53:29
Po 15 metu cigareciu rukimo sugalvojau pradet rukit ecodumas pardavinejamas E-cigaretes tipo sveikiau apejau 4 Kauno ecodumas parduotuves ir nei vienoj is ju man nieko reiksmingo nepapasakojo vapse atsilupe pardavejai dirbo nepapasakojo nei apie skysty nei apie cigarete vapse nieko, o ko paklausi tai atsakimas tik siulimas apitiksliai kad tik parduotu preke, Zodziu pirkau pagal youtube ir broli savo kuris nusimano, tai sakyciau gal grysiu prie cigareciu kurios aiskios kaip niekad.
Apmaudu, kad negalėjome jums suteikti visos norimos informacijos. Dirbame ties šiuo klausimu, stengiamės, kad apsilankymas pas mus būtų vertingas ne tik prekėmis, bet ir žiniomis.
Mantas 2019-02-07 21:02:52
Sveiki ar turėsite vape pen 22 light edition, jiegu turėsite tai kada?
SMOK produkcijos asortimento plėsti neplanuojame. Užsukite - padėsime išsirinkti analogiško veikimo patikimesnių gamintojų įrenginį.
Margarita 2019-02-04 23:01:40
Esu nuolatinė jūsų klientė iš Šiaulių, tačiau kiekvieną karta apsilankt saulės mieste esančiame ecodume dėja turiu nusivilti ten dirbančia mergina. Aptarnavimo lygis - prasčiausias su kokiu esu susidūrusi. Kalbama grubiai, nemandagiai, aiškiai rodomas nepasitenkinimas iš jos pusės. Nerekomenduoju.
Sveiki
Labai apgailestaujame, kad teko susidurti su tokia situaciją. Padarysime viską, kad ateityje tai nepasikartotų.
Sveiki ar turėsite vape pen 22 light edition, jiegu turėsite tai kada?
agne 2018-01-11 01:24:01
Nepatvirtina neigiamu atsiliepimu jeigu parasai po produktu ecodumas.lt puslapi
Sveiki
Komentarų skiltis skirta klientams atsiliepti apie produktus, pasidalinti savo patirtimi. Komentarų būna ir gerų, ir blogų, nefiltruojame komentarų pagal tai kaip juose klientas atsiliepia apie produktą, bet kitus asmenis žeminantys, įžeidžiantys, smurtą ir nesantaiką kurstantys ar cenzūros stokojantys komentarai, nėra ir nebus patvirtinami.
Klientas 2018-06-28 10:59:57
Kas link aptarnavimo kokybės, tai bent jau daugumoje Vilniaus parduotuvių sąlės darbuotojai tikrai malonūs, paslaugūs. O šiaip galiu įmonę tik pagirti, ypatingai vadybininką Toma Navicką, kuris nepatingėjo įsigilinti į situaciją ir pavyko pasiekti abi puses tenkinantį kompromisą bei nereikėjo veltis į kažkokius ginčus. Taip ganėtinai neigiama vartotojo patirtis pavirto į stipriai teigiamą. Taigi įmonės reakcija likau labai patenkintas.
Sveiki. Už tokį atsiliepimą labai dėkoju tiek asmeniškai, tiek įmonės vardu. Tikiuosi ateityje bėdų nekils, o jei vis dėl to susidursite su kokiomis nors problemomis - jas efektyviai išspręsime.
Simas 2018-07-21 00:12:50
Susidūriau su jų darbuotoju vardu Mantvydas Kareckas. Bendravimas toks, kad daugiau niekad į Ecodūmą negrįšiu. Tokie žmonės primena, kad iki vakarų aptarnavimo kultūros mums dar yra kur stiebtis.
Sveiki
Apmaudu, kad teko atsidurti tokioje situacijoje. Nuolat tobuliname savo darbuotojų kompetenciją ir skatiname tik teigiamus bendravimo su klientais įgūdžius. Šiuo metu situacija suvaldyta ir su tokiomis problemomis klientai daugiau nesusiduria.
Nerijus 2019-02-04 15:33:31
O tai kaip susisiekti
Kontaktais nurodytais mūsų paskyroje: pagalba@ecodumas.lt arba +37063808185
Reda 2018-07-30 12:10:48
Prekes ziauriai nekokybiskos!brokas, brokas ir dar karta brokas!!!!ar man tik cia pasitaiko?perkame su vyru jau ketvirta e cigarete neatlaiko nei menesio!!!!ir pigesne ir brangesne pirkom pinigai kaip i bala!!!!saules mieste siauliuose neimanoma apsipirkt pas mergina pardaveje pilna chebros.
Sveiki
Gaila, kad teko atsidurti tokioje nemalonioje situacijoje. Deja broko pasitaiko visur ir nė vienas nesame nuo to apsaugotas, suprantame kaip tai nemalonu, jei kažkas nutiko su įrenginiu raginame atvykti pas mus, mūsų konsultantas Jums padės išspręsti iškilusią problemą.
Tomas Navickas 2019-02-04 14:24:40
Sveiki, Nerijau. Apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje nemalonioje situacijoje. Prašome susisiekti su mumis, kad galėtume išsiaiškinti kur įvyko klaida ir imtis atitinkamų veiksmų.
O tai kaip susisiekti
Martynas 2018-09-28 14:20:00
Turėjau bėdų su modu, pakeitė nauju ir viskas. Broko visur visuose srityse pasitaiko. Reikia ne neigiamus komentarus rašinėti, o spręsti iškilusias problemas su įmonės atstovais. Mano problemą išsprendė, ir jokių pretenzijų neturiu šiai įmonei. Perku visuomet viską ir toliau pas juos, ir pirksiu ateityje. Darbuotojai malonūs, visuomet pataria. Vertinu įmonę 10 balų!
Sveiki, Martynai. Labi dėkojame už gerą atsiliepimą, visada malonu to sulaukti iš savo klientų, tikimės ir ateityje rinksitės mus ir Jūsų patirtis bus tik teigiama.
Nusivyles 2018-10-21 21:20:01
Tai va.Neseniai buvau Šilainiu ecodume (Zemaiciu pl.66), atėjau, o ten nemandagus pardavejas.Visada susiraukes, bendrauje nemandagiu tonu.Pora kartu maniau, kad jam ne ta nuotaika, bet ziūriu jis visada taip.Po paskutinio karto, net nuolaidos su kortele netaikė.Nenuostabu kad ten nebesimato zmoniu.Esu daznas ecodūmo klientas, bet stengsiuos ten nebesilankyti.
Sveiki. Labai apmaudu, kad teko su tuo susidurti. Nuolat tobuliname savo darbuotojų kompetenciją ir dabar tokių situacijų nepasitaiko. Tikimės ir ateityje pasirinkus mus Jūsų patirtis bus tik gera.
Rokas 2018-11-18 00:58:01
Labai dažnai apsipirkinėju, šilainiu ecodūme ir tikrai galiu pasakyt, kad Šilainiu vape baras yra labai geras, aišku reiktu sutvarkyti grindis, bet iš darbotoju puses tai pardavėjas Aurimas (man atrodo, toks jo vardas) tikrai malonus pardavėjas ir tikrai man patare pirkti tai ko aš norėjiu ir sudėjo coilus su wikino vata, kad galėčiau traukti skanų garą. Ir kas be ko jis visada pataria pačius puikiausius skysčius.
Sveiki
Dėkojame už atsiliepimą. Visada džiugu sulaukti malonių žodžių iš mūsų klientų. Tikimės ir ateityje patirtis renkantis mus bus pati geriausia.
Anonimas 2019-01-04 18:36:11
Nusivyliau Garliavos ecodūmu. Atėjom norėdami sužinoti kokią pirkti geriau pradedančiajam, o sulaukėm atsakymo “tai nežinau”. Paprašėm tuomet gusto mini ir tiesiog sulaukėm “tai jo, šita populeri”. O apie skysčius išviso nieko nenusimano ką sugebėjo paklausti “saldų ar ne”. Pirmą ir paskutinį kartą kai lankausi ecodūme. O ir darbuotojai galėtų būti mažiau įlindę į telefoną ir jei dirba tokį darbą tai galėtu ir nusimanyti apie el. Cigaretes;)
Sveiki, deja Garliavoje nėra Ecodumas parduotuvės. Ten turime tik partnerius, kurių darbuotojai nėra mums pavaldūs, tad labai išsamiai pakomentuoti situacijos negalime. Labai apgailestaujame, kad teko susidurti su šiuo asmeniu, jis jau nebedirba mūsų partnerių parduotuvėje.
Nerijus 2019-01-07 09:41:29
Palangoje maksimoje ecodumas labai nekulturinga pardaveja nežinau jos vardo bet tokia apkuni moteris jokio mandagumo padavusi ne ta preke pradejo reikšti nepasitenkinima tipo jai daug darbo
Martynas 2019-01-25 15:00:23
Kaune hyper maximoje nunesiau noutilus aio i garantini pakeite pagarinau isikrove uzdejau kraut ir iskart jau nesikrauna nunesiau vel sako nekeisiu jau keiciau karta sako kas is to jai pakeisiu ir vel tas pats bus
Sveiki, Martynai. Apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje nemalonioje situacijoje. Prašome atvykti pas mus, pakeisime įrenginį ir atsilyginsime už tokią nemalonią situaciją, pažadame padaryti viską, kad ateityje tai nepasikartotų.
Justinas 2017-03-12 15:47:27
2016 metų spalio mėn. pabaigoje pirkau Smok H-Priv 220w modą. Po 5 mėn. modas nebeveikia. Tiksliau nebeveikia pats mygtukas. Susisiekus su Ecodumu buvo pasakyti, kad šiam prietaisui taikoma 3 mėn. garantija. Pasižiūrėjau jų išduotą garantinį ir akurat - tik 3 mėn garantija. :) Tai Europos sąjungoje nebegalioja 24 mėn. garantija? Pirkdamas tikėjausi jog moku už pagalbą, gedimų šąlinimą jei toks išpultu ir aplamai remiu Lietuvišką verslą, bet matau jokio skirtumo tiesiogiai iš kiniečio pirkti ir iš Lietuvaičio, iš abiejų pagalba būtų nulinė, tik, kad pas Kinietį kur kas pigiau.
Lietuvoje ir ES galioja privalomas minimalus 2 metų garantinis laikotarpis ir jokie pardavėjų ar net gamintojų užrašai to negali pakeisti. Jie gali sakyti ką tik nori, bet tai nelegalu. Taip kad nešk į parduotuvę ir jei nepraėjo 2 metai privalomos (plius dar 3 mėn. Ecodumas papildomos) garantijos, turi priimti taisyti arba pakeisti arba grąžinti pinigus. Jei nesutiks kreipkis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

2 metai garantija galioja netgi batams ir precendentų Lietuvoje jau buvo. Svarbu žinoti įstatymus, nes Ecodumas vadovybė jų matyt sąmoningai nežino, taigi priminkite :)
Ieva Simkute, ecodumas pardaveja su kuria teko susidurti PC Mandarine. Labai nepatiko tonas kokiu kalbeju su mumis ir kaip aptarnavo. Labai nenoriai atsakinejo i kilusius musu klausimus. Kai papraseme, kad yra reikalingas coil'as V8 stick'ui, atreze jog neturi. Veliau mums einant pro paviliona, mateme kaip kitam klientui iteike musu ieskota coil'a.
Kai perku skysti didesnes talpos jis visada prabega plius galvutes kurios i kaitikli dedasi laiko diena dvi ir viskas jau nepirma karta pasitaiko brokas ju parduotuveje plius issikalineja del garantiju bet kai direktoriui paskambini tada atsileidzia...
Itin nemalonus aptarnavimas darbuotojo, dirbancio Eco Dume PC Nordika, Vilnius. Teks stipriai pasistiebti, konkurentai jau lenkia Jus visa galva ;)
Nepatvirtina neigiamu atsiliepimu jeigu parasai po produktu ecodumas.lt puslapi
Aa 2017-09-28 18:51:52
Jau kažkas rašė, kad ecodūme daug brokuotų prekių, taip ir yra. Apsiperku Alytuje, tai kai perki, pardavėjai labai malonūs, o kai ateini su problema, tai iš karto visi mandagumai dingsta. Iš mano cigaretės pastoviai prateka skystis, o pardavėjas vis sako, kad nieko čia tokio, kad jos beveik visos praleidžia. Nuolat tenka nešiotis kuo ją nuvalyt, nuolat viskas ištepta skyščiu. Dabar prisipirkau brokuotų kaitinimo galvučių smoke vape pen. Per visą naktį galvutė mirksta skystyje, bet toks vaizdas, kad jos taip ir nesudrėkina tinkamai, nes garint neįmanoma, gerklę tiesiog ėda svilėsio skonis. Pareiškus pretenziją pardavėjui, jis susinervino, apie jokį pinigų gražinimą nėra kalbos taip pat ir keitimą. Jau nupirkau 5 tokias galvutes ir sumokėjau apie 20 eur. Net nežinau ką daryt.
Tai galiu konstatuot faktą, kad iš kiekvieno bakelio prastėja skystis. Nebent bakelis turi Top airflow
Liepkalnio g. Pc "maxima", labai geranoriskai nusiteikusi ir maloni darbuotoja! Lankiausiu 08 03, nusprendziau visada pirkti skyscius tik cia. Aciu!!! :)
Idomu kam parduotuvese raso darbo laika, nes nuejes ji nedirba, ir taip jau ne pirma karta (parduotuve esanti Marijampoleje, Baznycios g.)
Neimanoma saules mieste apsipirkti ecodume, nes pardaveja draugu prisivedus š mala ir net neapzesi ka parduoda, nes uzgule stovi. Teko vakar vaziuoti i tilze ecoduma. Tai ten pati viena mergina sedejo. Maloniai aptarnavo ir patare bei pardave gera moda su kaitikliu. Dekuj Jai.
Mantas 2016-08-09 20:28:01
Pastaruoju metu ecodume pirkti skyscius kaip loterija, perki skysti ir tikiesi kad ne brokuotas, jau 3 kartus taip atsitiko kad skystis brokuotas ir apie 70 euru kaip i bala.
Skysčiu brokuotu nebūna. Tiesiog ecodumose skysti praskiedę su vandeniu. Man buvo taip.
Parduotuve puiki, taciau aptarnavimas kartai nuvilia. Turiu omeny, kai sestadienio popiete nueini i parduotuve o jinai uzdaryta, parasyta grisiu uz valandos pvz Kaunas (rimi kreves prospekte arba urmo bazes ecodumas). Suprantu kad darbuotojams reik pietu pertraukos, taciau internete to neraso (darbo laikas 9.30-15.00 arba 9.00 - 17.00). Jeigu cia ne darbuotoju savivale o legali pertraukele bukit malonus parasykit ta ir savo svetainej, nes tikrai uzknisa kai savaitgali apsipirkinedamas nuvarai kokio skanaus skysco...ir parduotuve uzdaryta. Ovisgi jei tai darbuotojai gryba pjauna - sutvarkykit sita reikala. Aciu.
Patinka įmonė, jos požiūris į atsakomybę, bet labiausiai jaunas, veržlus, malonus ir draugiškas kolektyvas (darbuotojai, jei konkrečiau - konsultantai). Didinikite atlyginimus :p

Iranas sulaikė užsienio šalies naftos tanklaivį ir įgulą
Iranas sulaikė užsienio šalies naftos tanklaivį ir įgulą 07-18 17:44
Iranas pranešė, kad sekmadienį sulaikė "užsienio šalies" naftos tanklaivį, kuris bandė pervežti naftą Persijos įlanka. Taip pat sulaikyti 12-ka tanklaivio įgulos narių.
Po Konkurencijos tarybos išvadų "Cgates" atsisakė sandorio
Po Konkurencijos tarybos išvadų "Cgates" atsisakė sandorio 07-18 17:08
Konkurencijos taryba nutraukė pranešimo apie koncentraciją nagrinėjimą, nes po preliminarių išvadų bendrovė "Cgates" atsisakė planų įsigyti "SPLIUS" akcijas.
"Klaipėdos naftos" akcininkai atidėjo SGD terminalo veiklos pertvarką
"Klaipėdos naftos" akcininkai atidėjo SGD terminalo veiklos pertvarką 07-18 16:40
Valstybės valdomos "Klaipėdos naftos" akcininkai ketvirtadienį atidėjo sprendimus dėl suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo veiklos perleidimo antrinei bendrovei "SGD terminalas".

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Adobe Systems 309,39 +1,21%
Symantec 22,68 -3,78%