Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecco, Parduotuvė, Baltic Footwear, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecco, Parduotuvė, Baltic Footwear

Atsiliepimai apie Ecco, Parduotuvė, Baltic Footwear, UAB

Išregistruotas: Likvidavus Registro tvarkytojo iniciatyva.
Parašyk savo nuomonę apie Ecco, Parduotuvė, Baltic Footwear, UAB

Veiksmas Vilniaus akropolyje Ecco parduotuveje, apie 12 val. dienos. Žmonių nėra. Is karto prisistato ponia pardavėja, ir įkyriai apmėto klausimais, paskui pradeda kišti viską iš eilės. Permeta kalbą apie vidpadžių keitimą, koks ale komfortas. Atsakius kad vaikas greit išauga batus nespėjęs išnaudot viso jų giriamo ecco batų komforto, vis tiek neatšoka.Reziume, kad net ramiai neįmanoma apsižiūrėti.Įkyrus lindimas, kišimas, etc. O geriausiai, kai nueinant pardavėja metė repliką kolegei - tokie klientai patys nemaloniausi, išsunkia kaip citriną, eina jie n...k. Replika mesta klentui girdint. Kojos daugiau nekelsim...Buvom nuolatiniai pirkėjai. Linkėjimai personalui :)
Pirkome prieš kalėdas vaikui batus. Panešiojus nepilną mėnėsį vaikui nutrynė kojas iki žaizdų, nespėjam gydyti kojų. Vaikas jų avėti negali, nes tik užsidėjus vėl kruvinos žaizdos. Nunešus į parduotuvę ir pildant pretenziją mane pardavėja perspėjo, kad atsakymas gali būt neigiamas, jog perkant batus iškart reik žiūrėti ar patogus. Kaip sakė pardavėja taip ir gavom neigiamą pretenzijos atsakymą. Jau daug metų perkame ecco batus ir nesitikėjome tokio atsakymo. Nejaugi čia yra normalu, kad vaikštant kojas vaikui trintu iki kruvinų žaizdų !??? Nusprendėme taip nepalikti ir megint kreiptis į vartotojų teises.
Pirkau Ecco batus Vilniaus Akropolyje kurie net nepanešiojus mėnesio suplyšo ir pageltonavo baltas padas. Parduotuvės vadovė klientus laiko kvailiais ir atrašė, kad batus skalbiau skalbyklėje ir dėl to taip nutiko. Batai yra odiniai ir akivaizdu, kad jie neskalbiami. Parduotuvės personalas nusiteikęs labai piktybiškai ir pinigų negrąžino. Visi kas nusipirkote nekokybiškus batus nepatingėkite kreiptis į Vartotojų teises. Taip pat nepirkite Ecco batų šioje įmonėje, nes jie tik nusiteikę prastumti bet ką. Ecco batus galite įsigyti eavalyne.lt, Zalando, About you. Visi jie turi labai patogų pristatymą, grąžinimo sąlygas, geresnes kainas, nuolaidas ir žymiai malonesnį aptarnavimą. Gaila, kad prieš perkant nepaskaičiau atsiliepimų apie Ecco parduotuves Lietuvoje.
Jau praėjo 23 dienos nuo to, kai gavau patvirtinimą, jog sandėlis gavo defektuotus batus, ir perves man pinigus per 2-10 d.d.
LT infoline neveikia - visą laiką esi redirektinamas į EN supporterius. po ilgų bandymų susisiekti su LT supporteriais, pasikalbėjau su EN supporteriu, kuris išaiškino, kad pinigų grąžinimas strigo dėl PayPal sistemos apribojimų, tad tturiu LT supporteriams nurodyti savo banko sąskaitos rekvizitus. Taip ir padariau. ir TYLA. tik automatinis LT laiškas, kad jūsų užklausa gauta atėjo. Smagu. laukiam pinigų toliau. 140eu yra pakankamas kiekis, kad kovoti dėl jų.
NEREKOMENDUOJU ECCO. negana to, kad po vieno sezono nešiojimo atplyšo padai abiejų batų, tai dar ir pinigų grąžinimas stringa. LT supportas yra KLAIKUS, paremta svien tik auto-reply.
Nusipirkau ecco batus is parduotuves akropolyje, vilniuje - po nepilnos dienos suvare desines kojos didziojo pirsto virsu taip, kad teks imti nedarbinguma:)... Ka per suda gamina, kiek turejau ecco visad kaip nulieti ir be bajeriu buvo... Tikiuosi problema spres greitai...
Pirkimas internetu yra tragedija. Gyvename 21-ame amziuje, tad negi sunku perkant batus iskart prideti ir grazinimo etikete. Jeigu nori grazinti batus, tenka skambinti, nes el. p. isvis niekas neatraso. Paskambinus isgirsti- "siuo metu nera lietuviskai kalbanciu konsultantu". Gyvename Lietuvoje, tad kodel tureciau kalbeti uzsienio kalba noredama grazinti preke? Sugaistama 2-3 dienos vien tam, kad tik gauti grazinimo lipduka, kuris galetu buti idetas iskart perkant preke internetu. Taip sutaupytume laiko ir pirkejui, ir pardavejui. Nors turiu ne viena pora "Ecco" batu ir man pasiseke, kad ne vienos is ju nereikejo grazinti, taciau mano vyras, isigijes batus internetu, iki siol laukia pinigu grazinimo. Praejo dvi savaites. Pati galvojau uzsisakyti dar vienus batelius internetu, bet po tokios patirties su vyro batais-aciu, ne. Dauguma pardaveju internetu patobulino ir supaprastino prekiu pirkima-grazinima karantino metu, o "Ecco", susidaro toks ispudis, kad ne tik nepatobulino internetines prekybos, bet ir apsunkino ja visais imanomais budais.
Kas liečia grąžinimą, viskas vyksta vėžlio greitumu, jau dvi savaites nesulaukiu pinigų už grąžintus batus, todėl daugiau neketinu pirkti iš internetinės ecco parduotuvės niekada.Nuvylė tai, kad tenka tiek ilgai laukti savo pinigų
Elvita 2017-08-05 17:55:49
Prekybos centre "Mega" Jūsų "Ecco" parduotuvėje avalynę perkame dažnai, bet šį kartą nupirkę sūnui basutes labai nustebome, kad jau po savaitės visi "ecco" ženklai nusilupo. Dar labiau nustebino nemaloni parduotuvėje dirbanti mergina, kuri mums atrėžė: "Tai ką? Naturalus nusidėvėjimas! Aš matau, kad vaikas trynė, trynė ir nutrynė! Vyko tik ginčas su mumis."
Elektroninės ECCO parduotuvės klientų aptarnavimas labai prastas, prekes užsisakiau prieš dvi savaites ir niekaip negaunu, teko keletą kartų skambinti ir ieškoti savo siuntinio ir tenkintis ECCO parduotuvės konsultanto pažadais, tuoj, tuoj pristatysime. Nerekomenduoju niekam šios "š*******o kontoros"....
Labai nuvylė Ecco avalynė ir labai nustebino parduotuvės vadovės D.B atsakymas į mano pretenziją.
Užsidėjus batus pastebėjau, kad padų spalvos skirtingos. Nunešiau į parduotuvę, parašiau pretenziją, kad norėčiau pakeisti arba susigrąžinti pinigus. Bet gavau atsakymą, kad pažeidimų dėl gamintojo kaltės neaptikta ir pinigų grąžinti negali.
Tad, draugai, užsakinėjant batukus internetu atidžiau apžiūrėkite du batus.
Po paskutinio moterisku basuciu pirkimo visiskai nebesuprantu uz ka vertina Ecco batus. Ecco Offroad basutes suplyso po vienos dienos. Kas svarbiausia kad sis modelis yra skirtas ekstremalesnems salygoms bet uzteko tiesiog paprasto pasivaiksciojimo kad nuplystu basutes dirzelis. Likau gedoje pries zmona nes isiuliau jei pirkt kadangi pats si vyriska modeli nesioju jau penkta sezona be jokiu problemu, galvojau kad ir jei geras variantas bus bet... Is 6 pirktu sios firmos batu poru jau antras kartas susiduriu su broku. Praeita kart begimo bateliu padas suluzo ir skyles atsirado pade. Neberekomenduoju daugiau pirkt nei draugam nei zmonai, tiesiog nebesinori gedos prisidaryt. Pas Ecco pliusas tik uz tai kad rupinasi klientu ir sprendzia problemas, taciau vel gi perkant brangu bata tikiesi kokybes, taciau reikia laika gaist su problemu sprendimais
Perkant batus PAKILO KAINA. Absurdas. Visiska ISEINAMOJI. Tai teko PERMOKET.
Labai nuvylė Klaipėdos ecco avalynes parduotuve. Užsakiau batus ir basutes kai buvo taikoma10%nuolaida. Basutes atveze greiciau, o batus veliau. Basutems pritaike nuolaida, o batams ne, teigdami, kad naujame menesyje nuolaida nebera taikoma. Atejau batus atsiimti, sportbacius uzsakyti.
Apie tai jog nuolaidos nebetaikis nebuvau informuotas nei parduotuvej pries uzsakant nei telefonu. Uz uzsakytus batus atsisakiau moketi, o sportbaciu nebeuzsakinejau. Pasijauciau apgautas. Nusivyliau..
Dirbu Lietuva/Danija - kainos tos pacios. Vien del to, kad esu patriotas norejau pinigus palikti lietuvoje.
''Gera širdela - plika subinela." Laiko praradau ir batu neturiu. Jei buciau zinojes kad taip bus Danijoj buciau isigijes.
Pora sav lietuvoje pavaiksciosiu senais batais o atsinaujinsiu Danijoj.
Apmaudu, kad lietuvos prekybininkai taip nevertina ir negerbia pirkeju.
Kiek esu bandęs įvairios avalynės, šia firma pasitikiu labiausiai, batai greičiau atsibosta, nei nusidėvi. Nusidėvi tik praėjus 3-4 metams nešiojant dažnai, o nešiojant rečiau gali laikyti ir ilgiau. Tikiuosi kokybės ši įmonė neatsisakys ir ateityje. :)

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: V. Landsbergio-Žemkalnio g. 22, LT-49267 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba STOCK kategorijos GEOX, DIESEL, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei RINASCIMENTO, STATE OF ART ir GANT, CAMEL, CALAMAR, JUICY COUTURE, BLUMARINE, GUESS, STEFANEL, CALVIN...
DSP Plius
Darbo saugos priemonės

Adresas: Kalvarijų g. 124, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; apranga, drabužiai; avalynė, batai; darbo sauga; didmeninė prekyba; higienos reikmenys; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; švaros, valymo paslaugos.
UAB "DSP Plius" - 2007 m. Sausio 19 d. įkurta šeimos įmonė, skatinanti teisingai pasirinkti ir dėvėti darbo saugos priemones, prekiaujanti sertifikuotomis ir legaliomis priemonėmis, puoselėjanti šiltą bendravimą: tiek pačios komandos, tiek su klientais ar verslo partneriais. Tai yra pažangi įmonė, viena iš darbo...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%