Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę EASTCON AG LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę EASTCON AG LT, UAB

Atsiliepimai apie EASTCON AG LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie EASTCON AG LT, UAB

Mano teta sitoje imoneje jau seniai pirko vilnone antklode. Pamenu, pradzioje vis vadino avineliu kaldra. Sake, tuomet kaimynes pavydejo, nes brangi ir sunkiai iperkama buvo. Vis dar dziaugiasi, kad dregnu ir saltu metu kojos greitai susyla. Ir skausmo maziau, nors vilna siurkstoka. Sako, kad ilgam uzteks. Vis ikalbineja mane nusipirkti. Isbandziau pavasari - jausmas malonus, bet man ta vilnos antklode tiesiog per sunki.
NErekomenduojame keliauti su Eastconų siūlomomis kelionėmis!!! Renginio metu įsigijome pačių brangiausių produktų, dėl to sakė gausime papildomas nuolaidas kelionei (sakė apie 50eur asmeniui, keliavom 5 žmonės). Tvarka tokia: susimoki, važiuoji, grįžus pildai visokius prašymus, kad grąžintų žadėtąją nuolaidą ir.... paaiškėja, kad ta nuolaida keli eurai.... + biurokratinė dokumentacija + daug laiko besiaiškinat ko dar trūksta, ką užpildyti ir t.t. : (
P.S. Daugybė teigiamų komentarų pačių darbuotojų - iš to paties IP adreso "IP 78.60.27.168" NETIKĖKITE
Kelionės

Mes taip pat keliavom į Monaką. Apgyvendino toli, nedideliame miestelyje. Viešbutis buvo prie judrios gatvės. Kadangi patys Lietruvoje gyvename prie daug triukšmingesnės, tai tos trys naktys visai netrikdė. Mėgavomės tuo, kad buvo keli žingsniai iki jūros ir po ekskursijų spėdavome išsimaudyti, nes grįždavome labai pavargę... Kartą pritrūko kavos per pusryčius, sugedo kavos aparatas, bet virėjas kavą labai greitai išvirė ir atsiprašinėdamas atnešė dideliame puode - sėmėm samčiu kaip valgykloje. Buvo juokinga, bet pripažinom, kad kava skani. Po to autobuse buvo kalbos, pasijuokėm iš savo nuotykio, o kitą dieną viską pamiršom. Nusprendėm į tokias smulkmenas nekreipti dėmesio, juk buvo daug gerų ir stiprių įspūdžių.
Į ekskursijas važiavome pakankamai toli, bet mums visai patiko - gidas Edvinas pakeliui daug pasakojo apie kraštą, pro autobuso langus stebėjome pakelės vaizdus, kurių nėra pas mus. Ekskursijos tikrai vyko paskubom, tad kabliukų galima ieškoti ir surasti, bet iš kitos pusės per tokį trumpą laiką už nedidelę kainą pamatėm tiek daug- Monaką, Nicą, Kanus, Genują. Įspūdis išliko ilgam, todėl vėl nusprendėm pasinaudoti įmonės pasiūlymu ir neseniai vykom į Veneciją ir Veroną. Šįkart gyvenom labai arti Venecijos, bet pakliuvom į prastesnį viešbutį, personalas buvo nedraugiškas, be to, oras prastas. Bet įvertinom kelionės kainą ir vėl nusprendėm, kad svarbesni teigiami venecijietiški - veronietiški įspūdžiai. Tiesiog tam buvom nusiteikę. Manome, kad neatsispirtume ir kitos kelionės pasiūlymui, jei toks būtų.
Laba diena, nenaudoju nusipirkto oro grynintojo, tiesiog kažkaip paveikė, prišnekėjo, apsuko galvą. Gal yra galimybė jį grąžinti? Dabar kas mėnesį moku pinigus už daiktą, kuris man nereikalingas. Jei tokie geri produktai, gal kitas nupirktų?
Tikrai nerekomenduoju pirkti is Eastcon.Uzsisakiau merino vilnos anklode, kuri kainavo virs 300 Euru, o atsiunte pleda, kurio virsutinis sluoksnis 100% sintetika, o apatinis kazkokia aviu vilna......Jauciuosi apgauta, apvokta.
Interne, Eastcon puslapyje, rasoma, kad antklodes yra be sintetikos.Siuncia, kazkoki slamsta uz nenormaliai didele kaina.
Puikūs oro grynintojai, sūnui padeda astmos priepolių metu, reikia vis mažiau vaistų Visiškai kitoks oras namuose, tarsi būtų nuolat atidaryti langai, panaikino kvapus.
Mama pirko antklodę ir pagalves tai kokybė niekam tikusi, po keletos metų pradėjo blukti ir veltis, kaina kosmiškai padidinta šios produkcijos, o konsultantai taip apsuka galvas vyresniem žmonėmtai šie ir perka šį niekalą...
Laba diena, mano mama ir teta iš jūsų įmonės įsigijo po puodų komplektą ir dovanų konvekcinę krosnelę.Tačiau prekių kokybė neatitinka kainos, puoduose ir keptuvėse maistas pradėjo svilti, dar naujiems pradėjo luptis puodų danga.
LABA DIENA. Labai noreciau gauti elektroniniu pastu kiekviena menesi kiek man moketi, otaip pat gauti atsakyma ar apmoketa. -Pagarbiai Birute
Buvome kelionėje į Monaką. Gidas Edvinas super, labai patiko jo jumoras. Kelionę apsunkino važinėjimas pirmyn- atgal. Galima uvo apgyvendinti viešbutyje arčiau tikslo. Višbutis kur gyvenome visiškas bendrikas. Pusryčių 1 rytą pritrūko, sultis gėrėme iš vienkartinių puodelių. Kambaryje ropojo blakės (gidas sakė, kad tai įprasta ir jos nekanda, tik ieško šilumos), atsigerti buvo padėti vienkartiniai (2 vnt) puodeliai. Kaip 1 vararą užmušiau blakę taip ir išvažiuojant ją palikau (kitas surinkau), tai reiškia niekas neplovė grindų. Mūsų šeimai davė kambarį atskiromis lovomis, o 2 drauges paguldė į dvigulę lovą, prašiau pakeisti, nekeitė. Kapi Noli viešbutis ršo, kad visi kambariai į jūros pusę, netiesą, dalis jų į kelio (10 m nuo viešbučio) pusę, mes ten gyvenom. Mašinos zujo ir zujo. Pamatėm daug, bet viskas paskubom. Turėtų būti mažiau objektų, bet ilgesnis laikas ir apgyvendinimas arčiau tikslo, būtų kokybė geresnė kelionės. 1 d kelionės nebuvo (Bergemo), nes jau buvo naktis. o 4 d (paskutinės) ekskursijos neverta pirkti ir mokėti 29 e, nes tik aikštė ir bažnyčia, geriau būtų laikas išnaudotas pamatyti Bergemą kurio nematėme. Galima sakyti pigu ir greitai, neviskas atitinka tikrovės, įtempta ir viešbutis 1*.
Vakar buvome pakviesti atsiimti laimetos keliones. Pasirodo laimejome kelione, uz kuria turime susimoketi patys. Puikus laimejimas. Gaila per velai perskaiciau, kad uz tokius dalykus si imone jau buvo bausta 2015 m. BUTINAI PERSKAITYKITE ir neleiskite Jusu apgaudineti.

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnyba konstatavo, kad bendrovė, norėdama pritraukti vartotojus į savo gaminių rinkodaros renginį, disponavo žodžiu „nemokamas“, kas vidutiniam vartotojui negali niekaip kitaip sietis kaip tik su dovana, už kurią nereikia mokėti.

Įvertinusi visas su šia byla susijusias aplinkybes Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba konstatavo, jog UAB „EASTCON AG LT“ telefonu kviesdama vartotojus atsiimti laimėtos kelionės neatskleidė visos esminės informacijos, todėl siūlomos kelionės pateikimo metodas yra klaidinantis ir skatinantis vartotojus atvykti į UAB „EASTCON AG LT“ organizuojamus renginius, kurių tikslas ne įteikti vartotojams laimėtas keliones į Turkiją bei Veneciją, o siūlyti vartotojams reklaminės prezentacijos metu įsigyti UAB „EASTCON AG LT“ prekes. Tarnyba nustatė, jog UAB „EASTCON AG LT“ komercinė veikla neatitinka profesinio atidumo reikalavimų ir iš esmės iškreipė vartotojų ekonominį elgesį siūlomos paslaugos atžvilgiu, nes bendrovė telefonu pateikdavo informaciją, jog vartotojas laimi kelionę į Turkiją ir turi atvykti į bendrovės renginį atsiimti laimėjimo, aiškiai neinformuodama apie kitas laimėtos kelionės sąlygas, susijusias su papildomomis išlaidomis vartotojui.

Išnagrinėjusi bylą Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba už Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo nuostatų pažeidimą UAB „EASTCON AG LT“ skyrė 2500 eurų baudą
Sveiki. Norėčiau pasakyti savo nuomonę apie jūsų vieną darbuotoją. Buvau pakviesta į pristatymą Ukmergėje. Pakvietė mane labai maloni darbuotoja, su kuria pabendravome, suderinome laiką, kurio visiškai neturėjau, nes buvo išeiginė diena. Sutikau nueiti. Kadangi jau aukojau laiką, pagalvojau, kad maloniai praleisiu, kaip ir daugelyje pristatymų, pabendrausime, aptarsime įrangas ir t. t. Bet deja..... Pasitiko labai nemaloniai nusiteikusi p. Dovilė. Visas dėmesys tik į save, kiek ji yra pasiekusi ir kokia misija jai vienintelei Lietuvoje yra suteikta. Tarp mūsų buvo trys vyrai, kurie buvo apšaukti dėl mažo dėmesio jai. Aš pati norėjau pagirti lyginimo ir valymo įrenginį, todėl buvau paprašyta nutilti, nes dabar pristatymą veda p. Dovilė, o ne aš. Pasijaučiau, kad mes ją savo kankinami ir trukdoma jos brangų laiką. Man buvo nemalonu, todėl su vyru atsistojome ir išėjome. Tokio elgesio per pristatymus nebuvau mačiusi. Neisiu ir kitiems pasakysiu. Nenorite pasijausti nemaloniai, sėdėkite namuose ir ilsėkitės. Pagarbiai Vida.
Marija 2016-12-16 23:29:07
Mums kompensavo po 49 eurus kai grizome is paryziaus ir paraseme prasyma norodziau saskaitos numeri ir ten pervede 98 eurus.
Labai norėčiau jūsų paklausti kur būtų gslima Lietuvoje įsigyti lazerį pigiau- už 1000 eurų. Neseniai buvau šio gaminio pristatyme, bet jo kaina buvo apue 1750, todėl nusorebdžiau atsisakyti.
Labai patiko, likau suzaveta! Puiki kelione, puikus gidas, prie bajerio. Gal viesbutis kiek ankstokas ir vakariene turetu buti svediskas stalas. Visa kita super!!!!
Pastebejau kad moteris kuri Rode mum prekes ant pacio galo prase vardo pavardes ir numerio. 6 zmoniu ir prase kuo vyresniu tai paskaicius komentarus ir girdejus atsiliepimus is pazistamu jie nori kuo daugiau senu zmoniu kad tik praplauti smegenis ir isvilioti pinigus. O kad jie Patis save giria tai yra juokinga ir liudna.
Viena karta buvau nuejas i prekiu pristatyma. Mano manymu, tai bandymas isvilioti pinigus is naiviu pirkeju. Mano atveju tai buvo garasi valymo prietaisas. Kadangi moku naudotis technologijomis, cia pat paziurejau analogisku prietaisu kainas ir emiau ne pigiausius, zinomus pavadinimu. Radau tai ko tikejausi, analogiskas prietaisas su zinomu pavadinimu 2-3 kart pigesnis.
Tai pilnai suprantu, kaip jie pardave 10 tokiu prietaisu, gali leisti kelione 1 zmogui. Jiems gi dar lieka ne vienai tokiai kelionei :D

Tai naivuoliai gali pirkti is Eastcon.
Kova 2018-09-14 08:35:02
Nusivylete, kad sugedo, bet labai įdomu ar toks daiktas reikalingas, naudingas ir kas pasikeitė jį pradėjus naudoti.? Ačiū
Toks daiktas isvis nereikalingas.... Brangus, uzima daug vietos, o naudos kaip is paprasto ventiliatoriaus...
Ramunė 2018-08-01 14:58:11
Labai nusivyliau, 2017m. Pirkau oro jonizatorių Ambiente, po metų sugedo, per mėnesį šiaip na taip prisibeldžiau, atvažiavo, paėmė, po mėnesio grąžino. Dabar vėl sugedo, dar tebėra garantinis laikotarpis, jau mėnesį skambinu visasi įmanomais kontaktai, rašau elektroninius laiškus, vieną kartą pavyko prisiskambinti, pažadėjo sutaisyti, bet taip ir liko pažadu. Daugiau susisiekti su niekuo nepavyksta. Ambiente kainavo 3000€ jokio servizo, turiu neveikiantį daiktą, jaučiuosi lyg iš manęs tyčiotusi. Nebežinau kur kreiptis, bet greičiausiai kreipsiuosi į vartotojų teises ir į jų būstinę Vokietijoje.
Sveiki. Gal kas turi nusipirke lazerį? Kaina dideli... Mastau vis ar tikrai jis toks stebuklingas...
Šios kompanijos dėka teko aplankyti nuostabias vietas, anksčiau teko būti Venecijoje, kuri paliko neišdildomus įspūdžius, o šįkart aplankiau Monaką. Džiaugiuosi pasinaudojusi pasiūlymu. Mane labiausiai sužavėjo Monte Karlo savo prabanga, architektūra ir įspūdingais Ferrari automobiliais, Nica- žydra pakrante, prabangiomis jachtomis ir įspūdingais vaizdais, Italijos miesteliai kažkas nerialaus! Antrą syk pasinaudočiau tokiu pat pasiūlymu, nes verta sugrįžti dar ne vieną sykį. Sakau didelis AČIŪ!!! Taip pat noriu padėkoti gidui Edvinui už išsamią informaciją, už humorą, už organizavimą!!! Ateityje lauksiu dar daugiau pasiūlymų.
Su pagarba
Kristina
Na o mes pirkome eastcon masažinį krėslą - ir dar gavome dovanų kelionę į Monaką (1asmeniui). Kas liečia krėslą, labai džiaugiamės, turbūt labiausiai pasiteisinęs mūsų pirkinys!!! :) didžiulis ačių vadybininkei Renatai, nes išaiškino ir parinko programą, kas liečia stuburo išvaržą. o kelionėj irgi jau buvom, eksursijos na ir aišku pats Monakas paliko didžiulį įspūdį.
Inga 2018-03-20 09:03:44
Pagalvokit ar verta pirkti.Nusipirkau lyginimo sitemą mažai dėvėta atrodė kaip nauja.Tačiau sugedo po 3 mėn.Remonto kaina apie 150 eu.Teks susimokėt pačiai
Sveiki, kaip suprasti, ar Eastcon prekiauja naudota įranga?
Ramunė Zapolskienė 2018-03-04 17:50:39
taigi mums buvo pasakyta kad bus grąžinta 70 eu, kadangi mes buvome kelionėje Monake. kur mums
kreiptis dėl pinigų grąžinimo, bilietus ir draudimą turime.
Sveiki, jei galite, papasakokite plačiau apie tą kelionę. Mums irgi siūlo. Ačiū
Sveiki, prieš kelias dienas dalyvavau renginyje. Pristatė valymo-lyginimo sistemas. Labai patiko. Maloni darbuotoja nuoširdžiai bendravo, suteikė informacijos. Tikrai buvo smagus vakaras. Gavau pasiūlymą vykti į Monaką. gal kas buvote ir galite pasidalinti patarimais bei įspūdžiais.
Sveiki su zmona 2018m vasario 25d renginye isgijome sulciaspaude kuri kainavo 657euru bet jos tikra kaina yra 259eurai, tad pries pirkdami pas juos pasiziurekit kainas internete pas juos viskas yra 2-3kartus sukelos kainos tad neuzsikabinkit ant ju graziu zodziu, tai yra pensiniku apipliesimas mes labai esame pasipiktine vienu zodziu suciai
Irena 2017-12-04 13:26:34
Laba diena. Į namus atėjo laiškas su mano adresu, mano pavarde ir vardu. Voke radau EASTCON kortelę, irgi mano vardu. Ta kortelė tokia, kaip parduotuvių nuolaidų kortelės. Įdomu tai, kad aš jos neužsakiau, pavardės, vardo ir adreso jiems nepateikiau, ir iš viso kam ta kortelė, kur ją panaudoti ir kas ta įstaiga - nežinau ir nenoriu žinoti. Kam tas korteles gaminat ir kaišiojat? Iš kur paėmėt mano duomenis? Aišku, įėjusi į šitą puslapį, turbūt, surasčiau, aprašą, kur tą kortelę galima naudoti, bet man neįdomu ir negaišiu tam laiko. Ar jūs šitokiu būdu norit prisivilioti klientus?!
O jums i galva nesove tokia mintis kad koks vyras ar piktas meiluzis uzregistravo jus? Nes nesu girdejes kad adresai ir pavardes is dangaus kristu.
Ramunė Zapolskienė
2018-03-04 17:50:39 IP 78.56.87.205
kreiptis dėl pinigų grąžinimo, bilietus ir draudimą turime.
Atstovų naglumas peržengia visas padorumo ribas. Skambinėja jau ir sekmadieniais...
Skaitau atsiliepimus ir nesuprantu kodel tiek piktu, negeru.Teko lankytis produkcijos pristatymuose. Pateikiama issami informacija apie gamini. Kas domina, paklausiama. Pristatymas tikrai idomiai praeidavo. Neprisimenu vardu, paminesiu is paskutinio pristatymo Audrone Minciene.Paliko kuo geriausias ispudis. Aciu Audronei uz geranoriska bendravima. Gavau issamia informacija.
Nieks nevercia pirkti gaminio ir nereik pykti, jei anyta kazka nusipirko.Cia jos pasirinkimo teise.Produkcija gera, tik kainos gaunant lietuviska atlyginima, aukstokos. Linkiu daugiau pozityvumo, geranorisko nusiteikimo. Tada gaminiai bus geri ir su darbuotojais sklandziau bendrausis.
Netikekit sitais '.......'... Nusipirkau tuos oro gaivintuvus, tai vienas po 2 menesiu sugedo, o is kito jokios naudos. Kai bandžiau prisiskambinti, tai '........' kuri juos isiule del sutaisymo ar pakeitimo tel. pastoviai isjunktas.
Nekenčiu Eatscon. Mano Anitai Eatscon atstovai įkišo kupranagurio vilnos gaminių už nežmonišką kainą, o ta nesveika dar du 2 metus išsimokėtinai mokėjo, kai pilnas internetas tų koldrų. Partesė man vyras tą nesamonę namo. Dabar 4.00 ryto, koldra tokio sunkumo, kad pakelt negaliu, pyktis ima. Jei sugalvosite pirkti, pažiūrėkite kiek jos kainoja ir pirkite turguje ar parduotuvėje, pinigų nors sutaupysite. Aš turiu vilnone, kurią galima džiovinti džiovyklėje, tai labai gerai, nes cheminam valymui tikrai pinigų neturiu.
Labas vakaras, Kaip ir Reda buvom prezentacijoje su vyrų 2017, 11, 26, gavom apyranke iš "Indijos", nors parduodama internete 10-12-15 eur, Bet dar gavom ir pasiūlymą keliauti į Monaką nuo 12, 14- 2018, 03, 14, kaina 149-199 eur (4 dienos).Kita diena paskambinau dėl kelionės, Buvo pasakyta kad jau mėnesi pasiūlymas galioja ir viskas išpirkta. Kaip visada jau nėra vietų (nes čia jau antras pasiūlymas - pernai buvo nurodyta viena kaina 99 eur, vietos ne buvo, pasiūlė už daug brangesnė kaina).
Man pasiūlė 2018, 09, 20 už 229 eur + paketas 111 eur žmogui. Pristatinėjo Diana, kuratorė Agne tel 862613893.
Agnė taip nustebo, kad pagal kuponą negalim 03, 04-03, 08 išvažiuoti, Pažadėjo paskambinti, viska sutvarkyti, nes direktorė bendraus su atstovais dėl šitos kelionės.... Matyt direktorė negali prisiskambinti iki šios dienos...
Daug prekių pas mus yra, laabai brangiai kainavo, bet ne visos prekės užregistruotos sistemoj, nuolaidos negali duoti, prašo surasti mokėjimo kvitus, Tada pas ką tuos pinigus atsirado kišenėj?
Dėl prekių: patalinė daug metų pas mus (bet pati pirmoji, kaip tik firma atsirado- gal tada ir buvo geresne) viskas gerai, perlinė vonia dabar ne naudojam, yra normali vonia perlinė, vaikai naudoja puodą maistui gaminti- irgi patenkinti, Bet kaina kosminė, internete matyt darbuotojai parduoda daug pigiau.
Laba diena. Noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie "Eastcon" prezentaciją. Paskambinusi "Eastcon" atstovė džiugiu balsu pranešė, kad abu su vyru laimėjome po apyrankę ir pakvietė vakarienės ir "Eastcon" oro gaivintuvų pristatymą. Atvykus į pristatymą padovanojo žadėtas apyrankes, suvertas iš agato, gintaro, tigro akies, turkio, karališko turkio, lauzerito, ametisto ir lavos akmenukų. Dovaną labai gražiai pristatė ir dar davė lapą su apyrankėje esančių karoliukų aprašymu. Panešiojus dovaną kelias savaites paaiškėjo, kad taip gražiai pristatyti apyrankės akmenukai yra...NUDAŽYTA PLASTMASĖ. Po tokios gautos "dovanos" peršasi išvada, kad už kosminę kainą pardavinėjami oro gaivintuvai tokios pačios kokybės kaip ir dovanota apyrankė... GĖDA TAIP ELGTIS!!!!!
Labai nemaloni imone, pakviete Vilniuje i prezentacija ir zadetu prizu nedave o papriekaistavus kodel taip yra, darbuotoja buvo ypac arogantiska.
Niekam nerekomenduoju turet reikalu su sia imone. Daugiau zalos nei naudos.
Labai negudriai elgiasi vienas komentatorius giriantis įmonę- kaip ir pastebi Luke- pradedant Viktorija, baigiant Rasa M.- visi teigiami komentarai rašyti tą pačią dieną iš to paties kompo. Patys save giriat...
2017-09-14 d. buvome pristatyme Telšiuose. Pristatė puodus, keptuves, konvekcinę krosnelę. Likau nepatenkinta konsultantės bendravimu: į pavėlavusią moterį net nereagavo- ji pati turėjo susirasti vietos atsisėsti, kai moteris pasakė, jog nenorėtų padėti pjaustyti bulves, nes yra pavargusi po darbo, konsultantė galėjo paprašyti kitų žmonių, bet ne - atskaitė moralą, kaip negražu taip elgtis. Kai sužinojau, kad už tris puodus reikia mokėti 1200 €, aš pasakiau, kad man tai kosminė kaina. Konsultantė žiūrėdama į mano vyrą pasakė, kad tai mano bėda, jei aš neturiu tokio vyro, kuris galėtų nupirkti šiuos puodus. Tiesiog pažemino. Manau, tai nedaro garbės šiai firmai. O aš likau tiesiog įžeista.
Laba diena, gal kas zino apie sios firmos "Eastcon" oro gaivintuvus (maza ir dideli), gal pasidalintumete patirtimi ir naujausiais atsiliepimais apie juos, ar verta bandyti isigyti ???
Pasiziurekit visi paskutiniai komentarai is vieno ip adreso reiski juos rase tas pats zmogus, neuzkibkit :)
Ką ką, o patalynę šios firmos tikrai rekomenduoju. Miegu žiemą vasarą, turiu jau gerus metus, ir jokių pakitimo požymių. Kaina nemaža, bet buvo verta! Net dovanų jubiliejaus proga savo uošviams nupirkau, bet dar negirdėjau jų atsiliepimų. Esu tikra, kad patiks.
Kiek teko susidurti - iš profesinės pusės, su šios kompanijos atstovais, visada palikdavo labai gerą įspūdį. Profesionalūs, iškalbingi, reikalus tvarko greitai, prekės aukštos kokybės. Tokius tikrai rekomenduočiau kitiems!
Dirbo šioje bendrovėje bičiulis, ir apkeliavo pusę pasaulio per trejetą metų. Mat, darbuotojai skatinami kelionėmis už gerus rezultatus. Kur tik nebuvo... Tad, nors išėjo į kitą darbą, mat pasiūlė vadovaujančią poziciją, bet buvo tuo tarpu labai patenkintas. Ne bet kur suteikia galimybę pamatyti pasaulį neinvestuojant daug lėšų..
Man padarė neblogą įspūdį lazerio prezentacija. Vaišių gavom, paplepėjom su moterimis, susipažinom su įdomiu produktu. Smagu, kad gali taip įsigilinti, nes prieš perkant tokį produktą, norisi įsitikinti, kad jis tau suteiks vertę, patyrinėti jo funkcijas, veikimą, priežiūrą. Žodžiu, svarstau :)
Užtikau šiuos komentarus netyčia, tad prisidedu: noriu pasigirti puodais. Naudoju bele kiek, tikrai ilgai, ir puikiai, puikiai jie man tarnauja. Negaila nė cento sumokėto. Geri puodai - kažkas tokio šeimininkei. Tikrai žiūrėsiu ir ką dar jie turi pasiūlyti..
Buvau kelionėje, ir nepatikėsit, man patiko!! Žmona mėgsta ištyrinėti miestą ekskursijose, tad tą tikrai gavome. Pasiėmėme visus įmanomus papildomus paketus, buvo labai gerai. Viešbutis šiaip sau, tikrai ne Versalis, bet ką padarysi. Užtokią kainą švarus ir kvepia, tas džiugino. Dar į kabaretą kokteilio užsukom vakare, ir Siena praplaukėm. Manau, neblogai gavosi. Taip kad, nenurašykit, rekomenduoju.
Dorotė ir Gediminas
2017-08-10 08:55:41 IP 78.60.27.168
Sveiki visi, pavasarį vykome į Paryžių ir labai gundausi pasiplanuoti dar vieną kelionę iš anksto. Patiko - mėgstam apžiūrėti visą atidžiai, keik įmanoma daugiau prisikaupti įspūdžių. Gido ir kelionės planavimo dėka visa tai gavome. Dėl viešbučio - norėtųsi gyventi Luvre, bet deja, čia buvo tik švarus paprastutis viešbutukas, ir meniu gana siauras per pusyčius.. Bet mes savo mėgstamų skanumynų nusipirkome mieste, tad buvo visiškai patenkinti maistu. Nėr ko tikėtis už tokią kainą gauti gurmaniško maitinimo. Tiesa, kas liečia kelionę, darbotvarkė gerokai suspausta, pabūtume dar savaitę, papoilsiauti tingiau, bet - ir į darbą jau laikas ir man ir vyrui... Žodžiu puiki kelionė, ir planuosime dar!
Neseniai buvau lazerio pristatyme, labai įdomu, susirinkau medžiagą. Toliau pasvarstysiu, ar man reikia. Bet, turiu pasakyti, renginys buvo profesionalus, ir rekomenduočiau apsilankyti ir kitiems, naudingos informacijos tikrai pasisėmiau.
Jau kurį laiką naudoju jų patalynę. Šilta, nugarai labai gerai avių vilna. Labai džiaugiuosi, geriau miegas ima ir sąnarius negelia. Mielai eisiu ir į kitą jų renginį. Gal dar ko nors pasiūlys. Man labai patinka jų renginiai - susitinki su kaimynkom, pavaišina, paplepi su žmonėm ir išgirsti naujų dalykų..

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Birštono g. 12, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...
Neurovita
Medicinos, optikos dirbtuvių technika

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos.
Medicininė įranga, medicinos technika, optikos dirbtuvių technika, pardavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. UAB „NEUROVITA“ turi išskirtines teises platinti NIDEK CO.,LTD įrangą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonė taip pat atstovauja apie 20 kitų pasaulyje gerai žinomų oftalmologinės bei optikos...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

"Kesko Senukai Digital" gavo 4.000 Eur baudą už vartotojų klaidinimą
"Kesko Senukai Digital" gavo 4.000 Eur baudą už vartotojų klaidinimą 07-18 18:23
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) nubaudė UAB "Kesko Senukai Digital" dėl vykdytos nesąžiningos komercinės veiklos – bendrovė klaidino vartotojus dėl taikomų akcijų bei prekių...
Paskelbti mokslo premijų užsienio lietuviams laureatai
Paskelbti mokslo premijų užsienio lietuviams laureatai 07-18 18:11
Už reikšmingus tarptautinius mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva užsienyje dirbantiems lietuviams skirtos penkios premijos. Jomis siekiama tautiečius skatinti būti Lietuvos mokslo...
Iranas sulaikė užsienio šalies naftos tanklaivį ir įgulą
Iranas sulaikė užsienio šalies naftos tanklaivį ir įgulą 07-18 17:44
Iranas pranešė, kad sekmadienį sulaikė "užsienio šalies" naftos tanklaivį, kuris bandė pervežti naftą Persijos įlanka. Taip pat sulaikyti 12-ka tanklaivio įgulos narių.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Adobe Systems 309,39 +1,21%
Symantec 22,68 -3,78%