Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę E. Gedvilo firma

Atsiliepimai apie E. Gedvilo firma

Parašyk savo nuomonę apie E. Gedvilo firma

Valentina Grickevičienė
2021-07-04 22:26:56 IP 28mdttov
Valymo įrengimus turiu beveik 3 metus. Labai nusivylęs esu. Naudoju pagal visas eksplotacijos taisykles, pilu bakterijas, bet jos net neveikia., drenažas užsikimšo. Nors aptarnavimo garantijai 5 metai, niekas iš dirbančiųjų nesidomi ir į pretenzijas nekreipia dėmesio, skambučių metu grubiai kalba ir teikia įvairius kaltinimus mano vardu. Kvapas sklinda ir net kaimynai daro pastabas. Investavau didelius pinigus ir reikalinga viską keisti. Kas tai man kompensuos už nekokybišką darbą ir įrengimą? Kiekviena įmonė, gyvendama konkurencijos sąlygomis turi kovoti už savo gerą vardą. Gal mano atsiliepimas sustabdys kitus klientus domėtis šia įmone.Įrengimas Vyturių 3, Užusalių k.
Noriu padėkoti Jūsų įmonei ir asmeniškai Edmundui už profesionaliai, laiku ir tiksliai už sutartą kainą atliktą darbą. Manau kad jų nuotekų valymo įrangą kokybės ir kainos santykių lenkia kitų įmonių įranga ir todėl manau kad dalis neigiamų komentarų neatitinka absoliučiai tikrovės ir dabar suprantu kodėl. Dėkui Jums ir tikrai rekomenduosiu kitiems!
Birutė 2021-04-22 10:06:35
Labai nusivyliau, esu labai blogos nuomonės apie šią įmonę.
Dėjome valymo įrenginį prieš beveik du metus, jokių sąskaitų nepateikė, nei už avansą, nei už vėliau atliktus darbus sumokėtą galinę sumą, o sumokėjome 1750 eur, nors žadėjo atsiųsti el.paštu, buvo priminta kelis kartus. Kiek kvietėme niekas neatvažiavo ir nepakonsultavo iškilus problemoms.Visa aplinka tiesiog smirda, nors pilame bakterijas jau ir normą didesnę ir dažniau. Dabar kviečiau kitą įmonę. Neapsigaukite kviesdami šios įmonės atstovus. Ir būkite atidesni, dėl sąskaitų išrašymo
Birute, ši įmonė sąskaitas visada išrašo. O montavimo darbus reikia patikėti įmonei, o ne jūsų rastiems montuotuojams. Tik nusipirkus įrenginį ir blogai susimontavus nereikia kaltinti firmos iš kur pirkta prekė.
Labai nusivyliau, esu labai blogos nuomonės apie šią įmonę.
Labas
Čia jau reikia cituoti: " nes mūsų įrenginiai vieni mažiausiai skleidzenčiu kvapus" (EG). Ne įrenginiai skleidžia kvapą o bakterijos neatlieka savo darbo. ir t.t. Nors ir su liet. kalba reiktų Kauno raj. pasitempti......
Sveiki, noreciau sudalyvauti Bio Akcija, dovanai bakterijos metams.Sodo kamynas turi jusu irengini ir labai dziaugiasi.Todel noretusi jai pasiseks iteikti jam tokia dovana :) Smagu, kad rengiate tokias akcijas.
Noriu padėkoti. Naudojuosi jau metus, priverčiau ir sodo kaimynus įsigyti tokį pat, nes kvapas kurį jie skleidė iki tol, buvo neįmanomas kęsti. Dabar ramu, jokių problemų, tikiuosi ir toliau taip bus. Didelis ačiū, tik gaila, kad priemonės Biosanit bet kur nenusipirksi...O tiems, kas skundžiasi pasakysiu - kažką padarėte ne taip. Ieškokite savo klaidų.
Raimondas vieraitis
2018-08-04 15:36:22 IP 2i250v5r
Profesionalus darbas atliktas. labai didelis jum aciu uz atliktus darbus. Tikrai Rekomenduojiu, patikama firma dirba super!
Tikrai kokybiški įrenginiai, jokių problemų nekyla. Įrengė gerai, greitai, labai paslaugiai viską paaiškino, patarė, vienu žodžiu tik geriausi įvertinimai ir rekomendacijos.
Sveiki. Mes turime irgi siuos valymo irengimus. Na ka. Jau trys metai kovoju su kvapu. Ir ka nedariau: laikausi visu instrukciju, perku is firmos bakterijas... Dziaugiuosi kad kaimynai toli ir i ta puse sklypo einu reciau. Bet kai papucia vejas...
Mantas 2013-07-02 13:04:25
Pas kaimynus si firma sumontavo siuos irenginius, kvapelis nerealus sklinda, jau kiek kartu sakem kaimynams kad susitvarkytu nes nusibodo uostiti s..io kvapa. Be to sie irenginiai kai pasidomejau nesertifikuoti, reiks is grezinio paimti vandens ir atiduoti tyrimams gal jau ir vanduo nuo siu europlast valymo irenginiu pablogejo.
Gedvilui tai is vis nagus reiktu nukapot, nes iskart tai tiek makaronu gali prikabint, kad neklausk. Sako jo irenginiai maziausiai skleidzia kvapa, tai pasakeles gali pasakoti savo vaikams kurie dirba pas ji. As jo irenginiu jau kankinuosi 3 metus, gali bakterijas pilti kiekviena diena vis tiek smirdes. Drenazas uzsikimso po metu, o kai ji issikvieciau, tai galva kraipydamas sake, kad jo kaimynams ir jam niekas nesmirda.Nors mes griestai naudojom visas ekologiskas priemones. As jau uzsisakiau normalu irengini su orapute, o si teks ismest pinigai tiesiog I bala.
Natalija Aleksejeva
2016-11-14 11:29:39 IP 2jueb9ti
Edita Kavaliauskienė 2016-09-05 13:21:17
Europlast savo darbą išmano puikiai ir atlieka be priekaištų tikrai. Ir kaltinti vien tik jų dėl smarvės negalima. Reikėtų patiems tinkamiau prižiūrėti sistemą, tai ir smarvės nebus.
Sveiki. O kaip su jau pastatytu irengimu kalbam apie irengimo prieziura, jai jis nefunkcionoja nei su bakterijom nei be ju, vanduo kila per virsu nemalonus kvapas. Su jumis susisiekt ir susikalbet niekaip neeina. Ka darit jai garantija veikia o savininkas nesilaiko jos. Ir pati kiek kartu skambinau ir prasiau atvaziot pasiziuret paciam ir patart ka darit, tai visokiu atsikalbinejimu ar uzimti ar dar kazka bet neatvazioja. Nors ir visai salia musu dirba darbininlai.
Edita Kavaliauskienė
2016-09-05 13:21:17 IP 5juc4s47
Tikriausiai konkurentai. Manau zmones netikes bet kuom rasanti komentarus be jokiu irodymu. Nors adresa duotu kur tu kvapu pauostyt. As irgi planuoju detis Europlast. Nezinau ar europlast neisvalo nuoteku geriau nei miesto valyklos kaip kad teigia "brangiosios" sistemos, bet as ir neplanuoju piltis to isvalyto vandenio i ciainika. Ieskodamas atsiliepimo apie europlast radau si zmoniu pasiciauskejima. Kas ieskote gal pades: http://z9.invisionfree.com/SKlubas/index.php?showtopic=5407 Kolkas jokiu nusivylimu Europlast nematyti.
Egidijus Gedvilas
2013-10-07 10:03:39 IP 2fbaqb66
Mantas 2013-07-02 13:04:25
sveiki, labai įdomu pas ka čia tas kvapas sklinda, nes mūsų įrenginiai vieni mažiausiai skleidzenčiu kvapus, mano kaimynai nesiskundžia nei vienas, nes bakterijos turi aukščiausius įvertinimus visoje europpoje CE taip at turime, beto yra garantijos, ir visokios papildomos priemonės, papildus, ačiu kad rupinatės kaimynais, o gal čia konkurentai nori mus pareklamuoti tai dekoju iškarto.

Litpolstar
Adresas: Kiemelių g. 16C, Maišiagala, LT-14240 Vilniaus r.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; reklamos paslaugos; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB ,,LITPOLSTAR,, pagrindinė veikla – gamyba ir prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmones, kainas, gaminius ir paslaugas, bei prekių ir produkcijos išdėstymą. Mes gaminame : - informacinius ir reklaminius bukletus, vizitinių kortelių ir meniu laikiklius; - PVC gaminius (įvairūs...
Jaukurai
KOMPLEKSINIAI KOMFORTO SPRENDIMAI

Adresas: Ramygalos g. 149E, LT-36255 Panevėžys.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; baldai (prekyba); didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Jaukurai" tiesiogiai atstovauja per 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įrangos gamintojų. Pirkėjams siūlome daugiau nei 12 000 pavadinimų santechnikos prietaisų, vonios kambario įrangos, santechninės keramikos, šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, išorės ir vidaus...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Mindaugas Griškonis pateko į olimpiados finalą
Mindaugas Griškonis pateko į olimpiados finalą 07-29 06:09
Irkluotojas Mindaugas Griškonis plauks Tokijo olimpiados finale.
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą 07-28 22:08
JAV centrinė finansų institucija trečiadienį, kaip ir tikėtasi, paliko palūkanas nepakeistas, kalba apie tai, kad ekonomika artėja prie momento, kai jau galima mažinti kiekybinį skatinimą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

McDonald's 241,78 -1,86%
Starbucks 122,41 -2,87%