Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dzūkijos būstas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dzūkijos būstas

Atsiliepimai apie Dzūkijos būstas, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Dzūkijos būstas, UAB

Mūsų bendrija labai gerai sutaria su, , Dzūkijos būstu". prasidėjus šildymo sezonui, laiku ir gerai sureguliavo šildymo sistemą. Šiaip patenkinti labai, kad kiti taip dirbtų.
Jau 3 metai esam administruojami. Nu ne tik neapsigavom, dar ir kitiems parekomenduočiau. Visiems neįtiksi.
petras is alytaus
2019-10-02 10:21:34 IP 5kpd726h
apsimeta gera kompanija, bet realybe yra visai kita..... neapsigaukite beieskantys...
Labai dėkingi esam už renovacija ir kad padėjot susitvarkyti su nekompetetingu pirmininku. Rekomenduoju visiems šią įmonę
Dirbate gerai ir aciu uz nebrangu gera aptarnavima. Gaila, kad darote gal per mazai sklaidos mieste, nes kitur moka daug brangiau, o paslaugos tokios pacios. D.augiau darykite sau reklamos
Labai šauni komanda dirba šitoje įmonėje padejo mums išsivaduoti iš kito namo prižiūrėtojo mieste gniaužtų kur nieko nedarė ir paleisti nenorėjo. Didelis ačiū Jūms nuo visos bendrijos.
Nuoširdžiai dėkojame Dzūkijos būsto specialistams, vadovui Deivydui už greitą reagavimą iškilus problemoms su elektra. Džiaugiuosi specialistų vadovų aukšta bendravimo kultūra, supratingumu, profesiniais sugebėjimais. Sėkmės visuose darbuose.
Turite ypač gerus savo srities specialistus, apsiklausinėjome apie jus, bandysime rudeny jus kviestis administruoti:) Kai galutinai apsispręs visi, kviesim:) Čia putinų mikrorajonas
Perskaičiau daug gerų komentarų apie imonę, bet ponios Jūrates Asadauskienes bendravimo manieros siaubingos.Ji pas mane net nebuvusi, pasiūle išsivėdinti butą, nes pas mane užsikrete elektrikas.Aiškino, kad pas mane infekcijos židinys..Po šito pabendravimo ieškosiu kitur elekriko, stengsiuosi daugiau nesikreipti į šią bendrovę.Tiesa, aš sergu, pas mane viršutinių kvėpavimo takų infekcija.Gal žmogus ir užsikrėtė pas mus, bet tas ponios kalbejimo tonas..Ir dar, ponia Jūrate, butą aš vėdinu pastoviai
Labai gražiai padarėt remontą mūsų namo laiptinėje. Ačiū žmonėms atlikusiems tą darbą.
O aš norėčiau kaip tik padėkot, , Dzūkijos būstui". Šaunuoliai, gerai tvarkotės. Pas mus ir šyla ir viskas kaip reikia prižiūrima.Šildymo sezonu visada problemų buvo ir bus. Kitur irgi tas pats. Mūsų bendrija džiaugiasi atsikračius butų ūkio ir perėjus pas Jus.
Anonimai gyventojas
2017-10-08 15:47:47 IP 28metbmh
Labai, labai prastos paslaugos, niekas nešyla, o jau paleistas šildymas, įdomu kas nuostolius padenks¿
Siūlau visiems susipažinti su šiuo UAB ir siūlysiu visiems nutraukti sutartis su nemokančiaisteikti kokybiškos paslaugos. 2 dienos bendrijoje yra problemų su šildymu ir 2 dienas palikę problemą darbuotojai išvažiavę. Paskambinus direktoriui telefonas išjungtas, o administratorė Jūratė prižadėjo, kad darbuotojai atvažiuos, nes šiuo metu dirba ir teikia paslaugas kitur. Tai vadinasi palikę 2 dienas problemą išvažiavę dirba kitur, o jūs žmonės sėdėkit su savo problema ir nešylančiais radiatoriais. Tokia kokybiška UAB teikiama paslauga.Negana to, dar santechnikas telefonu grasina kad bendrija turės problemų su šildymu. Tokio chamizmo dar nesu regėjęs ir siūlau visiems, kas sudarę su šiuo UAB sutartis, pasidomėkite jų veikla ir gerai pagalvokite apie jų teikiamas paslaugas.
Jeigu zmogus nebeturi ka veikti ir itelekto lygis nulinis, lai pila siuksles ant kitu.Na, o mums visiskai nebesvarbu kas ten buvo praeityje, mes gyvename dabartimi ir dziaugiames, kad susikure si imone.Ju deka musu bendrijoje baigesi BARDAKAS,.Tai yra issilavine, turintys savo nuomone, nuosirdus zmones.Aciu Juratei Sadauskienei ir vadovui Deivydui, kad jus atejote tada, kada jau mes nezinojome kur kreiptis..Tik patys geriausi atsiliepimai is musu visu namo gyventoju.Didziausios Jums sekmes.
Būtinai turiu prisijungti prie diskusijos. Čia baisi sumaištis dėl statybininkų g. 68 automobilių stovėjimo aikštelių. 100 metų niekas nieko nepajege daryt kitas namas užgrobęs vietas neturėjom kur statyt, kreipėmės į Dzūkijos būstą per dvi tris savaites reikalas išspręstas. Sutinku gal jų darbo metodai gruboki daug nesicackina su aplinkiniais. Bet esmė rezultatas ir mes kaip klientai tuo labai patenkinti jaučiam kad kažkas pastovi už mūsų norus. Tikiu kad tie kas ne jų klientai ir kertasi interesai tai kaip tanku pravažiuoti būna. Bet pasikartosiu kaip namas kuri jie prižiuri mes patenkinti nėra ko pulti čia jų. Tuo labiau kai viskas pagal įstatymus padaryta.
Tai pakankamai normali, gera įmonė.Darbus atlieka laiku, sutartis vykdo, kainos pakankamai žemos.Nežinau ko galima būtų kabinėtis.O šie rašytojai kurie jus ignoruoja, tai manau gal asmeninių sąskaitų suvedinėjimas, ar pavydas užvaldęs.Dirbat gerai, sąžiningai ir eikit tik į priekį. Siūlau visoms bendrijoms dirbti su šia įmone.Mūsų bendrijos neapvylė.Sėkmės jums.
Gerbiamas, Vitoldai, norėčiau atsakyti jums, kad Sadauskienė kaip buvo ponia, taip ir bus.Nesvarbu kaip jūs ją piltumėte purvais.Jums (sprendžiu pagal parašytą komentarą) dar labai toli, toli pasiekti jos lygį žiniose, išprusime, bendravime su žmonėmis ir visur kitur.Taip kad nepersistenkite juodinti žmogaus, nes gali sugrįžti su kaupu.UAB"Dzūkijos būstas" visam aptarnaujančiam personalui, administracijai, vadovui linkiu kuo geriausių rezultatų.Ačiū jums, kad jūs esate.Stiprybės, sveikatos gerų darbo rezultatų.Nekreipkit dėmesio į jokias padugnes, kurie nesurezga sakinio.
"ponia" Sadauskienė pamiršo ar gal niekas jos neinformavo, kad ji jau nebe valdininkė (suprask Valdžia),
o tik samdomos įmonės samdoma darbuotoja! Linkiu pakeisti šį požiūrį ir neformuoti neigiamos nuomonės
apie įmonę.
Tikrai gera įmonė.Ačiū jums kad jūs esate. Jauna, stipri, operatyviai dirbanti įmonė.Džiaugiamės, kad su dideliu žinių bagažu priimate darbuotojus, su kuriais išspendžiame tikrai visus klausimus, absoliučiai visus, ar tai būtų administravimo, ar tai juridiniai, tikrai visus nežiūrint darbo valandų, nežiūrint ar šventinė ar išeiginė diena.Ačiū vadovui, ačiū komercijos direktorei, ačiū aptarnaujančiam personalui už operatyvų ir gerą darbą.O įmonės juodinimas, tai konkurentų darbas.Atsakysiu poniai Elenai. Jeigu žmogų arba įmonę nori apipilti purvais, tai paplovų tikrai rasi.Ir Jus ponia, Elena, tikriausiai būtų kuo nors įgelti, siūlyčiau daugiau pasidairyti po savo virtuvę, bet neskubėti vertinti kitus.
Baisu kas darosi. Stai jums ir puikumas

Puiki įmonė siūlau visiems bendradarbiauti kas neturi gero pirmininko
Puiki įmonė esame labai patenkinti jų darbu daugiau galėtų tokių atsirast kad konkurencija didiesiems administratoriams butų kažkokia, i pranešimu reaguoja labai operatyviai, sutvarkė visą bendrijos dokumentacija mums per 2 dienas.
Kiek girdejau atsiliepimai apie juos geri.
Nu gal ir vieninteliai kurie normaliai dirba, norsper pora menesiu visa bardaka ant kiemo sutvarke ir laiptines perdaze nes pirminkas per 2 metus to nesugebejo čia kalbu apie namą kaštonų gatvėj. Tik stalius pas juos galetu buti punktualesnis.

Stropus
Inžinerinių tinklų statyba

Adresas: Gerosios Vilties g. 5-304, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Inžinerinių tinklų statyba Pajungimas prie centralizuoto vandentiekio ir nuotekų tinklų Prijungiame prie miesto vandentiekio ir nuotekų šalinimo centralizuotų sistemų. Parengiame projektus ir suderiname. Paruošiame dokumentaciją pridavimui. Priduodame paklotus tinklus atitinkamoms instancijoms Suteikiame 10 metų...
Geovizija
Inžinerinių tinklų statyba, geodezija

Adresas: Taikos pr. 116U, LT-51152 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; geodezija, kartografija; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; žemėtvarka.
Pagrindinė įmonės veikla – inžinerinių tinklų statyba, projektavimas ir geodeziniai matavimai, darbai atliekami visoje Lietuvoje. UAB „Geovizija“ – savo veiklą pradėjo 2007 m. birželio mėnesį, tai patyrusių, atsakingų bei kvalifikuotų specialistų komanda, įvaldžiusi naujausią ir moderniausią techniką ir programinę...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5%
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5% 10-23 12:01
JAV restoranų tinklo "McDonald‘s" trečiojo ketvirčio pelnas pirmą kartą per dvejus metus neatitiko analitikų prognozių, todėl akcijos atpigo 5%.
N. Storonskis pardavė dalį "Revolut" akcijų, tarp pirkėjų – buvęs "Uber" vadovas 10-23 11:43
Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolio "Revolut" vienas iš įkūrėjų Nikolajus Storonskis pardavė 6 mln. USD vertės savo turėtų bendrovės akcijų.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

McDonald's 199,27 -5,04%