Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nova Balt, UAB

Atsiliepimai apie Nova Balt, UAB

DURŲ PASAULIS

Atverk duris į www.DURUPASAULIS.com
Parašyk savo nuomonę apie Nova Balt, UAB

Išsirinkome duris ir vadybininko paprašėme, kad el.paštu atsiųstų pasiūlymą kiek viskas kainuotų. Pasiūlymo sulaukėme tą pačią dieną, tačiau kilo dvejonių dėl išmatavimo, parašėme tam pačiam vadybininkui laišką su prašymu atsiųsti įmonės meistrą tiksliam durų išmatavimui ir jokio užsakymo durims nepateikėm. Atsakymo nesulaukėm, rašiau į jų ofisą laišką - atsakymo nesulaukėm. Paskaičiau atsiliepimus apie šią įmonę ir viską palikom užmarštyje. Bet praėjus dviems savaitėms sulaukėme skambučio iš kitos vadybininkės, kad mūsų durys jau pas juos salone, paaiškinau situaciją, kad mes durų neužsakėme ir prašėme meistro vizito, bet negavome jokio atsakymo. Su vadybininke sutarėm, kad durys lieka pas juos ir pirmiausia mes laukiame meistro, turėjo perskambinti už kelių minučių su juo sutarusi. Taip praėjo bemaž mėnesis... Ir štai mes vėl sulaukėm skambučio jau iš trečio vadybininko, kad mūsų durys jau pagamintos ir yra pas juos. Panašu, kad šia įmone tikrai sunku pasitikėti, o jų darbas vyksta nekoordinuotai.
Užsisakėme duris, atkeliavo brokuotos. Pasiėmė jas atgal, bet nei jų apkeičia, nei grąžina pinigų. Žodžiu melagių įmonė. Prieš užsisakydami iš čia gerai pagalvokite.
Patariu neprasidėti su šia įmone. Gaila, kad iš anksto nepasakitėme komentarų ir užsakėme duris. Buvo žadėta pagaminti per savaitę, bet jau 3 mėnesiai praėjo, o prekių vis dar nėra. Negana to, darbuotojai drįsta drąskyti akis - pareiškus nepasitenkinimą atkerta, kad čia ne jų problemos, patys kalti, kad patikėjome, jog pagamins greičiau nei konkurentai. Jau kreipėmės į vartotojų teises, dabar stengsiuosi kuo plačiau paskleisti žinią apie šiuos nepatikimus pardavėjus.
Visiškai nusivylusi šios įmonės darbu.Už užsakytas duris buvo sumokėta visa suma iš karto, nes taip reikalavo, pasirinkau šią įmonę dėl pažadėto greito įdėjimo.Durys buvo sumontuotos, bet su defektu, atidarant girgždėjo.Po kokiu dvejų savaičių intensyvaus skambinimo atvažiavo, atlenkė vyrius, ko pasekoje durys paliko kreivos.Vėl skambučiai vadybininkui, bet tik pažadai kad duris sutvarkys per kelias dienas.Taip jau laukiu tris savaites, skambinu nurodytu telefonu, net nesiteikia atsiliepti į skambučius.
Į Nova Balt kreipiausi jau padarius "atranką" kitom dviem durų įmonėm. Per pirmąją durų veltui pralaukiau 1, 5 mėn, antroji nebuvo susipažinusi su elementaria klientų aptarnavimo kultūra. Nova Balt duris atvežė ir tobulai sumontavo (net ir esant nestandartinėm durų angom) praėjus vos savaitei po užsakymo (užsakyta buvo Unideco, Verkių g. salone). Malonus ir kokybiškas aptarnavimas tiek salono vadovo, tiek montuotojo, jokių vėlavimų, jokių "brokų", liko pateisinti visi lūkesčiai.
Prieš 3 mėnesius užsisakėme 7 duris naujam namui, sakė laukti reiks nuo mėnesio iki dviejų. Tačiau praėjus 2 mėnesiams durų nebuvo, bet kaip ir pažadėjo, kad dar po mėnesio tikrai bus. Mums tiek pralaukus nebebuvo kitos išeities tik dar palaukti. Bet po mėnesio kai jau sakė, kad jau leis gamykla jiems tas duris krautis, paaiškėjo, kad jos dar vis iki galo nepagamintos. Tai jie mums tik pasiūlė grąžinti įmokėtą avansą, nes suteikti garantijos, kad durys jau tikrai būtų dar po mėnesio negalėjo. Tai mes pralaukę 3 mėnesius likome it musę kandę, ir įsikelti į naujus namus dėl to dar negalime. Labai nepatikima įmonė, ir klientai jiems nėra tokie svarbūs. Gaila, kad prieš pas juos apsilankant nepaskaitėme atsiliepimų apie juos, nes jų čia daug panašių, kaip, kad mūsų.
Uzsisakiau duris Siauliuose, pazadejo jog sekancia savaite paskambins meistras, atves duris ir imontuos, atejo kitos savaites pirmadienio rytas, paskambino ir po pietu sudejo be menkiausio velavimo ar broko, tvarkinga imone, o svarbiausia duru kainos ir kokybes santykis
Pirkau 2 duris su atvežimu į Kauną. Pristatė jau sekančią dieną :) Bendravimas taip pat malonus tiek el. paštu tiek telefonu.
Vilmantė Kaziulytė
2016-10-11 21:01:40 IP 78.31.187.250
Š. m. rugsėjo 6 d. užsakiau dvejas duris naujai įrengiamam butui. Salono, esančio Verkių g. 44, Vilniuje vadovas Evaldas Varnelis pažadėjo, kad duris gaus į saloną rugsėjo 22 d., o man atvežtų jo siūlomi montuotojai ir sumontuotų 26 d. (Kaip ir numatyta sutartyje, per 20 kalendorinių dienų, o mano buto apdailos planams šios datos buvo labai tinkamos ir tai buvo viena pagrindinių priežasčių, kodėl pasirinkau šį saloną.) Deja, praėjus šiai datai, po kelių dienų paklausus, kodėl nesulaukiam durų, Evaldas Varnelis paaiškino, kad dar nepraėjo mėnuo ir sumokėto 50eurų avanso neužtenka ibei kad durys gali būti atvežtos tik sumokėjus pilną sutarties sumą, t. y. 410, 27 eur., nors tai prieštarauja sutarties trečiam punktui. Ši suma buvo sumokėta spalio 4 d., o jis įsipareigojo duris patiekti spalio 10 d. Vakar susisiekus su jo rekomenduotu durų montuotoju, buvo sutarta, kad montuotojai montuos duris šiandien, spalio 11 d. Deja, ir šiandien dienos pažadas liko neįvykdytas, nes atvežus į butą duris, pasirodė, kad jos yra brokuotos-nekokybiškos ir įstatytos ne tokios rankenos, kurias buvome išsirinkę ir už jas sumokėję. Tuo įsitikino montuotojų iškviestas salono atstovas, kuris pažadėjo, kad kokybiškos durys bus atvežtos rytoj, spalio 12 d., nes jų yra sandėlyje. Tačiau pavakarį, susisiekus su salono vadovu Evaldu Varneliu, šis pareiškė, kad durys bus atvežtos kitą pirmadienį, t. y., spalio 17 d. Viso bendravimo laiku, nuo rugsėjo 6 d., Evaldas Varnelis nė vieno karto neskambino ir neinformavo apie vėluojančias patiekti duris, o mums paskambinus jam, bendravo nemaloniai ir nemandagiai. Dėl šios susidariusios situacijos, negali tęstis mano buto apdailos darbai. Apibendrinus, norėčiau pasakyti, kad esu labai nusivylusi, jog kreipiausi į šį saloną ir nerekomenduosiu jo savo draugams, kurie artimiausiu metu įsirenginės butus, nes kaip klientė nesulaukiau nei firmos dėmesio, nei elementaraus atsiprašymo.
Gaila, kad prieš perkant duris neatsidariau šito skundų skyrelio. Pirkau biudžetines priešgaisrines duris, transportavau savo jėgomis. Paimant iš sandėlio šitoj firmoj pirmiausia pasirašai, kad pretenzijų neturi, tada duris tau pakrauna. Kraunant nesugalvojau jų išpakuoti ir nepastebėjau trūkumų. Palikau duris statomame objekte, meistras sumontavo, atvykęs apžiūrėti pastebėjau dažymo broką. Gražiuoju su Novabalt susitarti nepavyko, kreipiausi į VVTAT, kurie pripažino mano skundą pagrįstu (faktas, kad buvo parduotas brokuotas gaminys, yra neginčijamas) ir įpareigojo įmonę kompensuoti dalį sumokėtų pinigų. Įmonė toliau pūtė savo dūdą, o pats direktorius arogantiškai atmetinėjo kreipinius. Užpildžiau ieškinį per e.teismas.lt - netrukus pinigai įkrito į sąskaitą. Jei skaitote šią žinutę - VENKITE ŠITO PARDAVĖJO.
Duris užsakėme kovo mėnesį, bet niekaip nesugebėjo pagaminti. Pradėjome patys ieškoti, aiškintis, pasirodo net užsakymas nepadarytas (nors avansas sumokėtas pusę durų kainos), pakartotinai užsakė rugpjūčio mėnesį ir vėl pažadėjo, kad per mėnesį pagamins. Iki šiandien durų dar nėra (2016 09 20), vakar paskambino iš įmonės ir pranešė, kad gamykla negali pagaminti durų, (negamina tokių dydžiu). Pusę metų pralaukėme ir durų pasirodo negali net pagaminti. Va koks požiūris į klientą.
+: terminu laikosi, durys pagamintos per 4sav.

- : duris uzsakeme, kad atveztu i Vilniu, bet atveze i siaulius.
- : susitareme su atstovu, kad sekancia savaite fura atveztu duris i vilniu, diena pries paskambinus mum pranese, kad fura nevaziuos.
- : nusprendeme patys atsiimti duris siauliuose bet durys pasirodo kursenuose.
- : atsiemus duris pasirodo viena is uzsakytu duru buvo paaminta 10cm platesne negu uzsakyta. Patikrinus uzsakyma mum pranese, kad klaida padaryta gamykloje.

Durys dar negautos, o bedos jau per krastus liejasi
Visiška š*******o kontora!!! Vadybininkas neatsako už savo žodžius, pristatymas vėluoja po mėnėsį laiko, pati turi skambinėti ir domėtis kada bus pristatytos ir sumontuotos durys. Pasako viena kaina, o sąskaitoje išrašo kita. Kaip įmonės vadovė, nesuprantu kaip taip galima dirbti! Tikrai visus pažįstamus informuosiu, kad nei už ką nesikreiptų, jeigu nori bent kiek sutaupyti savo laiką ir nervus.
Nepatariu niekam pirkti sioje parduotuveje. Uzsakem duris, pralaukem pusantro men, tada paaiskejo, kad neuzsake isvis duru.Tada dar padarem pakartotinai uzsakyma (vadybininkas pazadejo nepamirsti uzsakyti sikart mums duru:))?.Praejus pusantro men teko patiem ieskoti ju ir klausti, kur durys.Po savaites ir pakartotines uzklausos gavau atsakyma, kad sustreikavo gamyba, beto, netures rankenu:D, taigi, tektu laukti dar pusantro men.:D jokio atsiprasymo, jokios informacijos, zodziu s*****i "garazninkai":)))
Minusai: jei pasake per savaite bus po dvieju ir tai reikia kelis kart paskambinti. Jei pasake atvaziuos ryt nuo 9 ryto tai galite ramiai miegoti atvyksta 11 val. ir kaip niekur nieko nes 9 pasukus paklausti kur jie vaizdas kad is lovos tik pakeliau. Jei pasako sudesime 4 duris per viena darbo diena (spekite uztruko 2.5 dienos nes vis kazkur isvaziuodavo pasiimti pamirstu ar irankiu ar daliu)
Gerai tiek kad kol kas neradau broko kaip kiti ir durimis kaip ir patenkintas bet servisas ir bendravimas - is 10 kokie 1-2 balai.
Duris gavau tik po 3 mėnesių, pačiam reikia skambinti ir klausinėti, o ir atsakymas- nežinau. Prekės neatitinka matmenų, paskambinau pranešiau, sake atsiūs meistrą ir sutvarkys, o praėjus dienai skambina ir sako, kad viskas gerai taip ir turi būti, o sakau kaip sutartis, na sako taip sutartyje parašyta, bet yra kaip yra.
Nebeprksiu iš šitos firmos niekada.
Pirkau iš salono : Šiauliai, Vytauto g. 61A
nusipirkau duris su gamybiniu broku, kelis sykius vykau i sandelius is kur pasiemiau duris, zadejo kad meistras atvyks apziureti, per menesi taip ir nepasirode.nuvukau i pagrindine bustine, ten man taip pat pazadejo kad meistras atvyks, dar nusiunciau i vadybininkes el pasta nuotra kaip atrodo brokas, atsakime pazadejo kad greitu laiku meistras atvyks.laukiu iki siol 3 menesiai.patarimas neprasidekit su sita imone.
Tariame didelį AČIŪ UAB ''Nova Balt'' už tai, kad yra socialiai atsakinga įmonė ir kad be jokių dvejonių labdarai įstatė duris (kurios buvo nestandartinės bei sunkiai įmontuojamos) ''Pojūčių Klinikos" patalpose!
Vaikai Jums siunčia didžiausius linkėjimus, stiprius apkabinimus bei sako, jog Jūs galite būti pavyzdys ir kitoms Lietuvos įmonėms.
Sėkmes darbuose! :)
Terminų nesilaiko, nuvažiavus atsiimti is kito miesto sąskaitos neisraso, atseit nera kažkokių veikejų, nori vaziuok dar kartą, prižada atsiųsti deja, iki siol neturiu nieko, pagaliau durys kažkokios gumbuotos, pamatėme po kelių menesiu, tai dabar susirasinėjame jau keli menesiai, vis žada atsųsti meistą pažiūrėti, deja, venkite tokios firmos
Pažadukai. Netesi duoto žodžio. Sutartu laiku nepristato durų, o vėliau net į skambučius neatsiliepia. Meistras Vidas tiesiog "makaronų" kabinimo meistras. Saugokitės tokios įmonės.
Įmonė, kuriai klientas yra visiškai nesvarbus, suo juo yra nesiskaitoma. Durų teko laukti 3 mėnesius. Išsisukinėja apsurdiškausiais būdais. Kaltės ir atsakomybės už vėlavimą neprisiima ir pan. Patys niekad čia nebesisakysime ir kitiems to daryti nerekomenduojame.
Esame labai nusivylę šia įmone. Terminų visiškai nesilaiko, laukti turėjome beveik 3 mėnesius, o buvo pasakyta, jog duris gausime per mėnesį. Tenka patiems skambinėti ir klausinėti, o kalbėti jie moka tikrai gražiai :) Sako, jog dingo detalė, o galų gale sudėjus duris paaiškėjo, jog ta detalė buvo ir dar sumokėjome už kitą, kuri atliko. Maždaug 4 kartus laukėme sutartą dieną durų, bet niekas taip ir neatvykdavo, net nepranešdavo. Sutartis pasirašyta nesąžiningai, suvesti terminai neatitinka realybės, prašoma pasirašyti skiltyje, , Prekes gavau, pretenzijų dėl komplektacijos neturiu" pačioje sutarties pradžioje.. Visiškai nesugeba įvykdyti savo įsipareigojimų.
Sita imone uzsiima nesamonem. Neprofesionalus, izulus, akiplesos ir melagiai.
Atsiliepimai tik patys blogiausi, terminai veluoja ziauriai, o nesiskaitymas su pirkeju, pralenkia bet kokias morales normas. Daugiau niekada nebesikreipciau i sia " imone".

UAB "VisiVisi"
LANGAI | DURYS

Adresas: Tyzenhauzų g. 8-10, LT-02108 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai.
PLASTIKINIAI LANGAI, LANGAI PASYVIEMS PASTATAMS, LANGŲ MONTAVIMAS, DURYS A++ PASTATAMS, VIDAUS DURYS, ŠARVO DURYS, ROLETAI, ŽALIUZĖS, TERASŲ IR PAVĖSINIŲ STIKLINIMAS, VARTAI BALKONŲ STIKLINIMAS PLASTIKINIŲ LANGŲ KONSTRUKCIJOMIS Balkonų stiklinimui naudojami tie patys PVC profiliai, kaip ir buto langams. Jie...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 17metų pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Asmodas
Durys, langai

Adresas: Dubysos g. 23, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; durys, raktai, spynos; eksportas; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB „Asmodas” savo veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką sukaupė daug patirties ir kasdien rūpinasi, kad Jūs grįžtumėte į saugius namus. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvuotos durys. Tačiau UAB „Asmodas” jomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įvairių rūšių, spalvų bei skirtingai dekoruoti...
Plieninis skydas
Adresas: Kirtimų g. 57, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai.
UAB „Plieninis skydas“ turi beveik dvidešimties metų darbo patirtį šarvuotų bei apsauginių durų gamyboje. Nuolat auga eksporto dalis apyvartoje - nuo 20% 2008m. iki daugiau kaip 65% 2017m. Įmonė įsikūrusi Vilniuje. Gamybinė bazė ir administracija yra Kirtimų g. 57a., o pardavimų skyrius - Kalvarijų g. 77. Pardavimų...

Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui
Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui 10-19 18:42
Krepšinio aikštelėje praeityje vienas kitą ne kartą keitę Darius Songaila ir Robertas Javtokas tokį patį manevrą atliko ir versle.
Teismas: "Lietuvos geležinkeliai" gali tęsti 250 mln. Eur elektrifikavimo konkursą 10-19 18:37
Teismas leido valstybės valdomiems "Lietuvos geležinkeliams" atnaujinti maždaug 250 mln. Eur vertės Vilniaus geležinkelio mazgo ir ruožo Kaišiadorys–Klaipėda elektrifikavimo konkursą.
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau 10-19 17:31
Didžiausias pasaulyje suskystintų gamtinių dujų (SkGD) bunkveriavimo laivas "Kairos" išplaukė iš laivų statyklos Pietų Korėjoje ir išvyko į savo pagrindinę veiklos vietą Baltijos jūroje...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%