Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nova Balt, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Nova Balt, UAB

Klientas 2021-08-04 09:15:05
Duru montavimas buvo nekokybiškas, pačios durys, taip pat buvo nekokybiškos, buvo kreiptąsi į vartotojų teises, įmonė atsisakė bendradarbiauti, nereagvo į vartotojų teisių sprendimą, šiuo metu UAB NOVA BALT yra priduoti į antstolius dėl priverstinės žalos išieškojimo dėl nekokybiškos produkcijos.
Bravo????
Jurgita Gedriene
2021-08-06 10:19:50 IP 28m90ni7
Pirkom vienas duris, sandely padave kitas. Labai nemandagus ir neatsakingi darbuotojai. Pakeist duru nesutiko. Nerekomenduoju niekam
Aptarnavimas 1 iš 10.... negana to kad užsakymo teko laukti du mėnesius ar tris kaune... meistras jų išmatavo angas sustatė duris finale pareiškė kad tai statytojų kaltė kad nagas padarė per didelės nes tarpas gavosi tarp staktos ir sienos apie 7-10 cm. Teko statytojui damoketi kad mažintų angas nors durų pasaulio meistras pats matavo angas ir na.... finale durys sustatytos apvadus sudėjo. Klausimas kaip sudėjo? Atsakymas paprastas - tragiškai.... niekam nerekomenduoju
Aptarnavimas labai blogai.
Pristatymas labai blogai.
Užsakymas labai blogai.
Užsakant sakė reiks laukti 2sav, bet praėjo 2mėn užsakymo nėra. Paskambinus neįdomu kas skambina ir ko skambina. Jei pakelia rageli (dažnai nepakelia) visada atsakymas bus šia savaitę mes jums paskambinsim, bet niekada nepaskambina.
Nerekomenduoju!
Kokybė taip pat nenustebino!
Pasibaisėtinas aptarnavimas. Sutartą dieną meistras neateina daryti primatavimo ir taip atsitinka net du kartus. Jokios pagarbos kliento laikui. Dar vadybinkas neduoda meistro numerio, tik pasako dieną, kurią ateis, o iš viso neateina. Jokio konkretumo. Žodžiu, jei norite turėti rūpesčių, susidėkite su šita įmone. Juk duris gaminančių įmonių tikrai yra daug ir yra iš ko rinktis.
Jokiu būdu nerekomenduoju, vadybininkas aptarnavimo kokybė baisi, leidžia sau kalbėt kaip mužikas, susisiekus pasako, jog prekę norimą turi, 5 dienas siunčia išankstinę, niekaip neatsiunčia, susisiekus dar kartà paaiškina, jog nežino ar prekę turi?! :)
Šauni įmonė, puikus kolektyvas!
Aptarnavimas baisus, pats turi skambinti ir ieškoti durų, o jų meistras tragedija, padarė tiek broko, kad baisu žiūrėti į duris, už kurias tikrai ne pigiai sumokėjau. Tik neimkite jų meistro Kaune durų sudėjimui, nes tikrai pasigailėsite visomis prasmėmis. Dėjau išlendantį slenkstį, tai nuotraukoje galite pamatyti kaip įdėjo.
Atsiprasau, kazkodel nuotrauku neideda. Tai gavome duris su spyna, nezinau kodel. Kadangi buvom uzsisake savas, tai musu spyna ideta gavosi su didziausia skyle. Nei juoktis, nei verkti.
Nei gavom kazkokia nuolaida, kompensacija ar atsiprasyma uz patirta sita visa fiasko.
Su Vilniaus vadybininku turejom labai daug nesuziuretu klaidu del vadybininko kaltes. Tai yra gavome nepilna duru uzsakyma apie kuri niekas nepranese. Veliau per 2 kartus siaip ne taip gavome duru priedus kuriu truko. Pagaliau istatinejant duris pamatem, kad vietoj 5 komplektu duru apvadu gavome tik 2. Atrodo, kaip imanoma uzsisakyti 5 duris ir tik 2 durims apvadus??? Vat va taip vadybininkas ismano savo darba. Bet cia dar nieko. Geriausia, kai randi toki vaizdeli, kaip foto. Tiesiog vysnaite ant torto.
Patarimas Visiems perkantiems. Nepataupykit pora simtu euru, nes kokybe ir aptarnavimas Tragiskas.
Labai nerekomenduoju, nes prastesnio aptarnavimo reikėtų dar paieškoti. Pamėginau Kaune užsisakyti duris, tai jau gal koks mėnesis ar daugiau laiko kaip viskas tempiasi, o net iki sutarties pasirašymo nepriėjome. Pradžioje paprašiau kad atsiųstų pasiūlymą, nurodžiau visų angų išmatavimus, žinoma ir staktų pločius, tai laukiau kelias dienas, kol gavau laišką su nukopijuota informacija iš jų svetainės. Paprašius, kad atsiųtų normalų pasiųlymą su visais paskaičiavimais dar laukiau kelias dienas. Paskui laukiau savaite ar dvi meistro, kad išmatuotų durų angas, paskui dar savaitę laukiau pono Nerijaus, kad galėtų patikslinti sąmatą pagal meistro skaičiavimus, o dabar, jau kokią savaitę laukiu, nes jie nežino ar gali parduoti norimos spalvos duris, nors internetinėje svetainėje rodo, kad tokiomis prekiauja. Kyla klausimas, kiek laiko jie tą užsakymą vykdys... Siūlau venkti šios kontoros, nes jie nevertina savo klientų, o tai puikiai atspindi rekvizitai.vz.lt įvertinimas ir atsiliepimai.
nerekomendoju.. buvau salone vilniuje unideco snekejau akys i aky su vadibininku isrinkau durys tik sakau nezinau ar tiks tada vad. pasake iskvies meistra pamatuot iki dveju sav. atviks. praejo menuo skambinu man sako duru nera jau as sakau kaip tai kodel neks man nepranese tada man atsako (daba preanesu) as apakes nuo tokio bendravino kaip tokie darbuotojai gali dirbt jam tik bulviu maisus turguj nesiot..... NEREKOMENDUOJU. vad tel galas 221 nerekomenduoju
Indrė 2020-10-17 21:18:55
NEREKOMENDUOJU. Aptarnavimas pasibaisėtinas, buvo užsakytos durys telefonu, po užsakymo nei pasakė nei atsiuntė užsakymo nr. kai paskambinau pasiteirauti dėl durų sulaukiau priekaištu, kad nežinau savo užsakymo nr. Kai užsakinėjome duris buvo pasakyta kad laukti reikės ilgiausiai 1 mėn sutartyje buvo parašyta, kad turi pristatyti per 14 dienų, o duris gavome po 3 mėnesių ir tai kai buvo ištisai skambinėjama ir reikalaujama kad būtų pristatytos. Kai pasakė kad jau yra durys ir gali atvežti paprašėme suteikti nuolaidą už vėlavimą, bet pareiškė, kad suteiks 5% nuolaidą už gerą atsiliepimą
TĘSINYS... poto buvo pasakyta kad ir taip jau jums suteikta 20 % nuolaida nors internete buvo akcija jau seniai ir mes issirinkome duris tokia kaina o sąskaitoje buvo įrašyta didesnė kaina ir tada padaryta nuolaida iki tos kokia buvo parašyta internete prie durų.
Užsisakėme duris su akute, o gavome be akutės, kai apie tai parašiau vadybininkuo tiesiog nieko neparašė nesugebėjo net atsiprašyti.
Užsakymas vykdytas KAUNO FILIALE, VADYBININKAS NERIJUS LIEPINAITIS.
Tikrai nerekomenduoju, nes nevykdo tinkamai savo darbo.
Malonus bendravimas, aptarnavimas. Prekes ir kokybės santykis atitinkantis lukescius! Aciu, jums! Šiauliai
Nerekomenduoju šios įmonės. Užsakymas vyko Kaune ir buvo bendrauta su Kauno filialu. Sutartyje nurodytus terminus viršijo daugiau negu mėnesiu ir savo pažadus pradėjo vykdyti tik pradėjus bendrauti piktybiškai. Apie jų samdomus meistrus - išsigalvojo savo papildomus mokesčius (užsakinėjant duris vadybininkas žadėjo jog dviejų durų įstatymas 100 Eurų, su visais papildomais mokesčiais tokiais kaip užnešimas ir pristatymas) pasirodo po sumontavimo meistras pradėjo reikalauti papildomų 40 Eur už pristatymą ir užnešimą; 2 vidaus duris į švarias angas montavimo dvi dienas bendrai apie 8 valandas, po meistrų darbų teko dar 4 valandas siurbti namus, valyti sienas ir daiktus nuo montavimo putų ir dulkių, apie šiukšlių išsinešimą net nekalbu; negana to sugadino vieną iš apdailos juostų, bandė ištaisyti viską silikonu nutepliodami visus kampus ir sienas. Po skandalo iškėlimo sutiko pakeisti apdailinę juostą - tačiau vėlgi pjaudami sugadino ir atsisakė pripažinti jog skiriasi atspalvis. Po šito trūko kantrybė ir išgrūdau abu iš namų. Įmonės vadyba į skundus nereaguoja, o Kauno vadybininkas į bet kokį komentarą atsako "oj, oj, oj, kaip negerai".
Niekam nerekomenduoju pirkti iš šios įmonės durų. a*******i ir melagiai. Užsakėm duris, pas sumokėjom visą sumą, sulaukėm termino kada turi įstatyti ir prasidėjo rytoj, kitą savaitę, dar kitą. Atvykus į saloną (Vilniuje) vadybininkas Vytautas pareiškė, kad durys pas meistrą, o meistras serga, gal net Covid tai neaišku kada galės įstatyti duris. Vadybininkas pareiškė, kad jam klientų nereik ir galim kreiptis kitur. Parašėm, prašymą kad grąžintų pinigus. Iš pradžių žadėjo grąžinti, vėliau atsisakė. Po ilgų skambinėjimų meistras Vaidotas Meškėnas pasveiko ir duris įstatė. Meistro paprašius parodyt Covid testą atsisakė. Darbų kokybė baisi, deda įrankius kur papuola, neturi dulkių siurblio. Plaktuko ir to neturi. Nuo šitos įmonės ir šitų darbuotojų rekomenduoju bėgti kuo toliau neatsigręžiant.
Pirkau duris laukinės, kambarių Šiauliuose, esu labai patenkintas rekomenduoju. Servisas aukštumoi, vadybininkė Monika man skyrė daug laiko, labai maloni ir radau sau reikalingus sprendimus savo butui. Tikrai džiaugiuosi ir visiems siūlau ten apsilankyti. Man duru beieškant labai daug kur pabuvojus Duru Pasaulis mane labai nustebino duru įvairovė jų pavyzdžiais, atspalviais, kokybe. Sėkmės visiems!
Puikus aptarnavimas, puikūs specialistai, labai kompetetingi- 10 balų!
Tikrai nusivyliau ir niekam nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone, jokio konkretumo, jokio aiškumo ir jokio rūpinimosi klijento užsakymu, apie terminus tai nėra ką kalbėti nes atrodo kad dar tik pradeda pjauti medį kur nors indijoje o po to pradės džiovinti, taip kad teks palaukti kokius metukus
Kauno vadybinikas Nerijus Liepinaitis yra blogas darbuotojas. Elgiasi su klientasi arogantiškai, kai pats yra žioplys, pameta užsakymą, po kelių dienų patiems paklausus apie užsakymą jis pildomas iš naujo, durys pristatomos sugadintos ir net ne tos, kurios buvo užsakytos. Direktoriaus kontaktų niekur nepateikta.
NEREKOMEDUOJU. Apie vėlavimą nekalbėsiu-karantino laikotarpiu greitai tikėtis negalėjome. Durų apvadai popieriniai, vienose duryse neišfrezuotos skylės vyriams, spynų trūko, o kai jas gavome-paaiškėjo, kad visos skirtingos. Į el. laiškus neatsako, dėl vėlavimų nepraneša. Kai kuriems darbuotojams reikėtų išmokti bendrauti su klientais ir apskritai turėti bent šiokią tokią užsakymų sistemą-nes užsakymų neatsimena, o paieškoję neranda. Labai gaila, bet nusivyliau ir tikrai niekam nerekomenduočiau.
Labai gailiuosi kad uzsisakiau duris nepaskaites komentaru.... Visas tas sudas kuris atsitiko anksciau isvardintiems kietiems uzsakovams, atsitiko ir man : ((((((
Nepatariu prasidėti su šia įmone... Durys neatvažiavo sutartu laiku, nors ieškojome labai skubiai. Paskui dar visą šeštadienį vaikėmės vadybininką, kad atgautume avansą... Dar laukdami susitikome ne vieną pasipiktinusį žmogų, kurie taip pat laukė ne įsigyti duris, o atšaukti užsakymus dėl vėlavimo.
UAB Giedriaus turto valda
2020-01-17 15:19:46 IP 2jucacpj
Viską atliko labai profesionaliai ir laiku. Pirkau Kauno salone, vadybininkas mandagus ir gerai dirbantis savo darbą.
Puikiai atliko visus darbus. Greitas pristatymas, mandagus aptarnavimas, tikrai labai rekomenduoju!
Cia kosmaras o ne imone. Durys ir montaviams nerasta jokios kokybes. Savo broko netaiso o Vytautas K. is Vilniaus melagiu melagis jokios atsakomybes ir pazadu nesilaiko.
Neturekit jokiu reikalu su sia imone. Pamatavome duru angas, padareme duru uzsakyma pagal matmenis. Dvi durys is triju tiesiog atvaziavo per mazos. O imone neatiduoda duru, kol nesumoki visos sumos. Tad teku daugybe skambuciu padaryti ir konsultuotis su vartotoju teisemis, kad gauti nuolaida 30% nuo pirkinio. Durys netiesios, meistrai prasti. Tad teko mazinti duru angas ir gryzti is apdailos i statybu faze. Neturekit reikalu su sia imone.
Gyvenime neturekite reikalu su sia a******u kompanija. Ypac su Kauno padaliniu ir vadybininku Nerijumi. Duris uzsake. Atejo laiku. Durys pacios butu buve geros, kokybiskos, bet.. Parupino vadybininkelis Nerijus toki meistreli Sergeju, kad ne tik pats duris mataves visas numatavo blogai, bet tiek sugadino, nudauze, islauze kad durys liko tik apverkti tinkamos. Atveze, kaip batona suvyniotas. Pjautas, nedapjautas. "Meistra" isvijom is namu. Jokios atsakomybes neprisiima nei vienas. Vienodai viskas sviecia. 1 duru apvadu net nera. 1 rankena brokuota, isterliota. Viskas buvo nusiusta. Lauskai rasyti. Kas is to. Is pradziu suoke, kad viska atiduos, pakeis. Kaip apgailestauja. Viska matom kaip savo ausis be veidrodzio. Tik Saulius meistras bande gelbet musu duris, kad butu panasios i naujas duris..Meistras geras, bet broko tiek ir sugadinimu, kad jie liko nebepaslepiami. Tik buvusi darbuotoja Rita mazmenos vadove buvo verta gero zodzio. Neveltui geri zmones bega is tokiu darbovieciu.
Nerekomenduoju šią įmonė niekam, laukiau durys 4 mėnesius, negalėjo pasakyti aiškiai kada atvažiuos, kokia yra padėtis. Po 4 mėnesių atvažiavo 1 durys brokuotos, dar teko laukti virs 2 mėnesiu.Skaitykit kontraktą, įmonė nemoka už vėlavimus, BŪTINAI NEMOKĖKIT, KOL NEBUS PASTATYTOS DURYS.
Pati baisiausia patirtis su šia įmone.
Pradžioje pametė sutartį, kai galvojom, kad durys jau užsakytos gamyboje, ir paskambinus po mėnesio ir pasiteiravus supratom, kad neaišku kur ta sutartis. O avansas tai sumokėtas. Veiksmas vyko Kaune, vadybininkas ten neaišku ką veikia, radom beveik gulintį. Paskambini paklaust kur durys, tai sako, kad ieško, paskambins už pusvalandžio ir niekad taip ir nepaskambina, reikia gaudyt, ieškot, skambint. Meluojama, kad jau kitą savaitę tai bus, o kaip nėra taip nėra.
Kantrybė baigėsi ties pusę metų, nors reikėjo iškart kai pametė sutartį suprast, kad nieko gero nebus.
Dabar bandom atsiimti avansą, tai turbūt dar lauksim pusę metų. Bet kaip suprantu jau ne vienas padavė šią įmonę į teismą, tai mielai paduosim ir mes.
NEREKOMENDUOJU niekam ir apie tai bus plačiai paskelbta.
O jūsų sudėti anekdotai, kad žmonės nematytų blogų atsiliepimų tai yra išvis kažkoks kosmosas. Ar jūs taip iš savo klientų juokiatės?

Grigorij Šamrov iš Telšiu
2019-06-01 04:45:15 IP 65eej1v8
Novo Balt pati save reklamoje….durniu laivas…ir tiek

Grigorij Šamrov iš Telšiu
2019-05-30 21:46:17 IP 65eej1v8
Nova Balt 2019-05-27 09:50:16
Durų pasaulyje - naujos tendencijos. Skaityti daugiau:

na tai ka, draugai, niekas nerašo ??)) nenusiminkit-tai tik pradžiz-greit bankrotas jūs aplankis….va taip tamstos s*****i))

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai
Arkivyskupas G. Grušas vadovaus Europos vyskupų konferencijai 09-26 18:10
Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku.
Dėl bitkoinų kasimo pasaulyje kasmet susidaro tūkstančiai tonų elektronikos atliekų 09-26 16:19
Bitkoinų kasėjai kasmet generuoja maždaug tokį pat kiekį elektronikos atliekų, kaip visų Nyderlandų gyventojų nedidelių įrenginių elektronikos atliekos – apie 30.700 tonų, arba vidutiniškai 272 g...
Islandijos parlamente – moterų dauguma
Islandijos parlamente – moterų dauguma 09-26 14:57
Islandija tampa pirmąja Europos šalimi, kurioje daugiau nei pusę vietų parlamente užims moterys, rodo sekmadienį paskelbti galutiniai šeštadienį įvykusių šalies parlamento rinkimų rezultatai.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%