VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nova Balt, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nova Balt

Atsiliepimai apie Nova Balt, UAB

DURŲ PASAULIS

Atverk duris į www.DURUPASAULIS.com!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Nova Balt, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Puikūs darbuotojai, suteikiantys išsamią informaciją, Operatyvus ir greitas darbas. Ačiū!
Atsakyti
Noriu pasidalinti UAB Nova Balt paslaugų kokybe.
Likome labai patenkinti, darbai atlikti labai profesionaliai ir sutartu laiku, aptarnavo malonūs ir profesionalūs darbuotojai. Puikus kainos ir kokybės santykis !
Atsakyti
Almantas 2019-04-24 14:26:23
Niekam tikusi, neatsakinga šūdų kontora. Darbuotojų atsakomybė nulinė. Atsiunčia nelegalus, kuriems sumokama pagal čekius yra už matavimus, tačiau vėliau nepripažįsta, kad tai jų atsiųsti žmonės. Matavimai kreivi, pagamintos durys per plačios. Į nusiųstą reikalavimą grąžinti pinigus atiduodant duris atgal, mažmenos vadovė Rita tik stenėdama sugeba išlementi, kad vadovas atsisako priimti pretenziją. Pareikalavus tariamo Dievo vadovo telefono, paaiškinama, kad neturi teisės duoti kontaktų. Nežinau kiek šita kontora dar yra žmonių apgavus, bet aš jau kreipiausi į teisininkus ir užregistravau skundą vartotojų teisėse. Tegu aiškinasi. Labai nerekomenduoju su šita fraud'u įstaiga prasideti !!!!
Dar ponas direktorius prisidengdamas administracija siunčia laiškus:

Sveiki, Almantai,
nepagrysti pasisakymai perduodami atitinkamoms instancijoms. Tokia retorika nenaudojama viesoje erdveje!
Sia zinute informuojame, kad Jusu ID uzfiksuotas ir perduotas nagrinejimui. Tikimes, kad viskas issispres taikiai.
Geros dienos!

______________________________
Su pagarba / Best Regards, UAB "Nova Balt" / Joint Stock Company "Nova Balt"
Vytauto g. 61A, Siauliai, Lietuva / 61A, Vytauto street, Siauliai, Lithuania
Code: 300567765, VAT code: LT100002524013
Bank: "Swedbank", AB, Account: LT80 7300 0100 9500 7109
info@durupasaulis.com
www.durupasaulis.com

P.Artūrai,
informuoju jus, kad aš dėsiu atsiliepimus visur (įskaitant FB ir kitus soc.media kanalus) apie jūsų darbą ir konkretų atvejį, kai mane apgavote ir pasisavinote lėšas. Kiekvienam savo teiginiui turiu susirašinėjimus su jūsų įmonės darbuotojais, tad manęs gąsdinti nereikia tyrimais.
Atsakyti
Neatsakinga, absurdiškai dirbanti įmonė. Nerekomenduoju su jais prasidėti niekam. Savo darbo nesuprantantys darbuotojai negali nieko paaiškinti teisingai, prisiūlė kažkokių nereikalingų spynų, supainiojo spalvas, perdarinėjo, vežė sugadino, vėl pergamino... Prieš tai atsiuntė kažkokį įtartiną asmenį matuoti angos, mokamai žinoma. Pagamino neteisingai ir smarkiai per plačias duris. Kai reikėjo montuoti - vėl dingo.. Dabar kratosi atsakomybės, darbuotojai mykia, nieko nesprendžia, kaltina vadovą. Savo brokuotos prekės atgal nepriima, pinigų nemažų negražina. Vadovas - Artūras Daunys - slapstosi pasisavinęs pinigus. Ir visa tai tęsiasi jau beveik 9 mėnesius..
Tikiuosi atitinkamos įstaigos padarys savo darbą ir jiems tai be pasekmių nesibaigs. Iš atsiliepimų supratau, kad taip apgautų klientų daugybė. Nesuprantu kaip jie dar veikia.
Atsakyti
Niekam tikusi, neatsakinga šūdų kontora. Darbuotojų atsakomybė nulinė. Atsiunčia nelegalus, kuriems sumokama pagal čekius yra už matavimus, tačiau vėliau nepripažįsta, kad tai jų atsiųsti žmonės. Matavimai kreivi, pagamintos durys per plačios. Į nusiųstą reikalavimą grąžinti pinigus atiduodant duris atgal, mažmenos vadovė Rita tik stenėdama sugeba išlementi, kad vadovas atsisako priimti pretenziją. Pareikalavus tariamo Dievo vadovo telefono, paaiškinama, kad neturi teisės duoti kontaktų. Nežinau kiek šita kontora dar yra žmonių apgavus, bet aš jau kreipiausi į teisininkus ir užregistravau skundą vartotojų teisėse. Tegu aiškinasi. Labai nerekomenduoju su šita fraud'u įstaiga prasideti !!!!
Atsakyti
Niekam nerekomenduoju sios imones.Uzsakant duris, pasake bus po savaites. Nepristacius duru, net nesiteike paskambinti.Pati turejau pastoviai dometis.Vis sekancia savaite zadejo.Praejus 2 menesiams pasiule atsiimti avansa.Paskambines vyr.vadybininkas, dar pakeltu tonu aiskino, kad as nesu dirbusi su uzsienio imonemis.Po 3 menesiu atveze visiskai kitas duris.Informavau mones darbuotoja ir jokio rezultato, jokios reakcijos.
Atsakyti
Duris pristatė greitai, tačiau labai nekokybiškos. Įstačius staktą ir duris meistras turėjo kelias valandas taisyti broką, kol vyriai nebelaužė ir durų kampas nebelietė staktos. Nors vyriai neįleidžiami, durys tiesiog netilpo į staktą, reikėjo vyrius įleidinėt į duris, kad būtų įmanoma uždaryti.
Atsakyti
Pasiskaitę komentarus, labai bijojome pirkti duris ir mokėti avansus. Susiskambinome su Evaldu Varneliu, pasakė, kad tą pačią savaitę negausime durų, nes susirgo vairuotojas, bet kitą savaitę pažadėjo, kad durys bus 100 procentų. Po dviejų dienų paskambino ir pasakė, sumokėti likutį ir pradės kitą dieną jų montavimą. Buvo daug įtarimų, bet nuvykau į sandėli pažiūrėjau, kad durys atvyko. Sumokėjome avansą ir kitą dieną atvažiavo meistras montuoti duris. Labai geras meistras, viską atliko, papasakojo kur problemos su sienomis, parekomendavo viską. Tai tikrai labai patenkinti viskuo tiek durų pristatymu (atkeliavo per dvi dienas) tiek meistru Kazimeru. Taigi, kadangi pažadėjau parašyti komentarą dėl durų jei viskas bus gerai, neturiu nieko kito tik pasakyti tikrai ačiū už puikų darbą. :)
Atsakyti
Niekam nerekomenduoju sios firmos, zadejo duris per 14 dienu, o po 2 menesio laiko tempimo is viso pasake, kad neturi duru, arba laukti dar 2 menesius. Pinigus per didelius vargus grazino
Atsakyti
Išsirinkome duris ir vadybininko paprašėme, kad el.paštu atsiųstų pasiūlymą kiek viskas kainuotų. Pasiūlymo sulaukėme tą pačią dieną, tačiau kilo dvejonių dėl išmatavimo, parašėme tam pačiam vadybininkui laišką su prašymu atsiųsti įmonės meistrą tiksliam durų išmatavimui ir jokio užsakymo durims nepateikėm. Atsakymo nesulaukėm, rašiau į jų ofisą laišką - atsakymo nesulaukėm. Paskaičiau atsiliepimus apie šią įmonę ir viską palikom užmarštyje. Bet praėjus dviems savaitėms sulaukėme skambučio iš kitos vadybininkės, kad mūsų durys jau pas juos salone, paaiškinau situaciją, kad mes durų neužsakėme ir prašėme meistro vizito, bet negavome jokio atsakymo. Su vadybininke sutarėm, kad durys lieka pas juos ir pirmiausia mes laukiame meistro, turėjo perskambinti už kelių minučių su juo sutarusi. Taip praėjo bemaž mėnesis... Ir štai mes vėl sulaukėm skambučio jau iš trečio vadybininko, kad mūsų durys jau pagamintos ir yra pas juos. Panašu, kad šia įmone tikrai sunku pasitikėti, o jų darbas vyksta nekoordinuotai.
Atsakyti
Užsisakėme duris, atkeliavo brokuotos. Pasiėmė jas atgal, bet nei jų apkeičia, nei grąžina pinigų. Žodžiu melagių įmonė. Prieš užsisakydami iš čia gerai pagalvokite.
Atsakyti
Patariu neprasidėti su šia įmone. Gaila, kad iš anksto nepasakitėme komentarų ir užsakėme duris. Buvo žadėta pagaminti per savaitę, bet jau 3 mėnesiai praėjo, o prekių vis dar nėra. Negana to, darbuotojai drįsta drąskyti akis - pareiškus nepasitenkinimą atkerta, kad čia ne jų problemos, patys kalti, kad patikėjome, jog pagamins greičiau nei konkurentai. Jau kreipėmės į vartotojų teises, dabar stengsiuosi kuo plačiau paskleisti žinią apie šiuos nepatikimus pardavėjus.
Atsakyti
Visiškai nusivylusi šios įmonės darbu.Už užsakytas duris buvo sumokėta visa suma iš karto, nes taip reikalavo, pasirinkau šią įmonę dėl pažadėto greito įdėjimo.Durys buvo sumontuotos, bet su defektu, atidarant girgždėjo.Po kokiu dvejų savaičių intensyvaus skambinimo atvažiavo, atlenkė vyrius, ko pasekoje durys paliko kreivos.Vėl skambučiai vadybininkui, bet tik pažadai kad duris sutvarkys per kelias dienas.Taip jau laukiu tris savaites, skambinu nurodytu telefonu, net nesiteikia atsiliepti į skambučius.
Atsakyti
Į Nova Balt kreipiausi jau padarius "atranką" kitom dviem durų įmonėm. Per pirmąją durų veltui pralaukiau 1, 5 mėn, antroji nebuvo susipažinusi su elementaria klientų aptarnavimo kultūra. Nova Balt duris atvežė ir tobulai sumontavo (net ir esant nestandartinėm durų angom) praėjus vos savaitei po užsakymo (užsakyta buvo Unideco, Verkių g. salone). Malonus ir kokybiškas aptarnavimas tiek salono vadovo, tiek montuotojo, jokių vėlavimų, jokių "brokų", liko pateisinti visi lūkesčiai.
Atsakyti
Prieš 3 mėnesius užsisakėme 7 duris naujam namui, sakė laukti reiks nuo mėnesio iki dviejų. Tačiau praėjus 2 mėnesiams durų nebuvo, bet kaip ir pažadėjo, kad dar po mėnesio tikrai bus. Mums tiek pralaukus nebebuvo kitos išeities tik dar palaukti. Bet po mėnesio kai jau sakė, kad jau leis gamykla jiems tas duris krautis, paaiškėjo, kad jos dar vis iki galo nepagamintos. Tai jie mums tik pasiūlė grąžinti įmokėtą avansą, nes suteikti garantijos, kad durys jau tikrai būtų dar po mėnesio negalėjo. Tai mes pralaukę 3 mėnesius likome it musę kandę, ir įsikelti į naujus namus dėl to dar negalime. Labai nepatikima įmonė, ir klientai jiems nėra tokie svarbūs. Gaila, kad prieš pas juos apsilankant nepaskaitėme atsiliepimų apie juos, nes jų čia daug panašių, kaip, kad mūsų.
Atsakyti
Uzsisakiau duris Siauliuose, pazadejo jog sekancia savaite paskambins meistras, atves duris ir imontuos, atejo kitos savaites pirmadienio rytas, paskambino ir po pietu sudejo be menkiausio velavimo ar broko, tvarkinga imone, o svarbiausia duru kainos ir kokybes santykis
Atsakyti
Pirkau 2 duris su atvežimu į Kauną. Pristatė jau sekančią dieną :) Bendravimas taip pat malonus tiek el. paštu tiek telefonu.
Vilmantė Kaziulytė
2016-10-11 21:01:40 IP 78.31.187.250
Atsakyti
Š. m. rugsėjo 6 d. užsakiau dvejas duris naujai įrengiamam butui. Salono, esančio Verkių g. 44, Vilniuje vadovas Evaldas Varnelis pažadėjo, kad duris gaus į saloną rugsėjo 22 d., o man atvežtų jo siūlomi montuotojai ir sumontuotų 26 d. (Kaip ir numatyta sutartyje, per 20 kalendorinių dienų, o mano buto apdailos planams šios datos buvo labai tinkamos ir tai buvo viena pagrindinių priežasčių, kodėl pasirinkau šį saloną.) Deja, praėjus šiai datai, po kelių dienų paklausus, kodėl nesulaukiam durų, Evaldas Varnelis paaiškino, kad dar nepraėjo mėnuo ir sumokėto 50eurų avanso neužtenka ibei kad durys gali būti atvežtos tik sumokėjus pilną sutarties sumą, t. y. 410, 27 eur., nors tai prieštarauja sutarties trečiam punktui. Ši suma buvo sumokėta spalio 4 d., o jis įsipareigojo duris patiekti spalio 10 d. Vakar susisiekus su jo rekomenduotu durų montuotoju, buvo sutarta, kad montuotojai montuos duris šiandien, spalio 11 d. Deja, ir šiandien dienos pažadas liko neįvykdytas, nes atvežus į butą duris, pasirodė, kad jos yra brokuotos-nekokybiškos ir įstatytos ne tokios rankenos, kurias buvome išsirinkę ir už jas sumokėję. Tuo įsitikino montuotojų iškviestas salono atstovas, kuris pažadėjo, kad kokybiškos durys bus atvežtos rytoj, spalio 12 d., nes jų yra sandėlyje. Tačiau pavakarį, susisiekus su salono vadovu Evaldu Varneliu, šis pareiškė, kad durys bus atvežtos kitą pirmadienį, t. y., spalio 17 d. Viso bendravimo laiku, nuo rugsėjo 6 d., Evaldas Varnelis nė vieno karto neskambino ir neinformavo apie vėluojančias patiekti duris, o mums paskambinus jam, bendravo nemaloniai ir nemandagiai. Dėl šios susidariusios situacijos, negali tęstis mano buto apdailos darbai. Apibendrinus, norėčiau pasakyti, kad esu labai nusivylusi, jog kreipiausi į šį saloną ir nerekomenduosiu jo savo draugams, kurie artimiausiu metu įsirenginės butus, nes kaip klientė nesulaukiau nei firmos dėmesio, nei elementaraus atsiprašymo.
Atsakyti
Gaila, kad prieš perkant duris neatsidariau šito skundų skyrelio. Pirkau biudžetines priešgaisrines duris, transportavau savo jėgomis. Paimant iš sandėlio šitoj firmoj pirmiausia pasirašai, kad pretenzijų neturi, tada duris tau pakrauna. Kraunant nesugalvojau jų išpakuoti ir nepastebėjau trūkumų. Palikau duris statomame objekte, meistras sumontavo, atvykęs apžiūrėti pastebėjau dažymo broką. Gražiuoju su Novabalt susitarti nepavyko, kreipiausi į VVTAT, kurie pripažino mano skundą pagrįstu (faktas, kad buvo parduotas brokuotas gaminys, yra neginčijamas) ir įpareigojo įmonę kompensuoti dalį sumokėtų pinigų. Įmonė toliau pūtė savo dūdą, o pats direktorius arogantiškai atmetinėjo kreipinius. Užpildžiau ieškinį per e.teismas.lt - netrukus pinigai įkrito į sąskaitą. Jei skaitote šią žinutę - VENKITE ŠITO PARDAVĖJO.
Atsakyti
Duris užsakėme kovo mėnesį, bet niekaip nesugebėjo pagaminti. Pradėjome patys ieškoti, aiškintis, pasirodo net užsakymas nepadarytas (nors avansas sumokėtas pusę durų kainos), pakartotinai užsakė rugpjūčio mėnesį ir vėl pažadėjo, kad per mėnesį pagamins. Iki šiandien durų dar nėra (2016 09 20), vakar paskambino iš įmonės ir pranešė, kad gamykla negali pagaminti durų, (negamina tokių dydžiu). Pusę metų pralaukėme ir durų pasirodo negali net pagaminti. Va koks požiūris į klientą.
Atsakyti
+: terminu laikosi, durys pagamintos per 4sav.

- : duris uzsakeme, kad atveztu i Vilniu, bet atveze i siaulius.
- : susitareme su atstovu, kad sekancia savaite fura atveztu duris i vilniu, diena pries paskambinus mum pranese, kad fura nevaziuos.
- : nusprendeme patys atsiimti duris siauliuose bet durys pasirodo kursenuose.
- : atsiemus duris pasirodo viena is uzsakytu duru buvo paaminta 10cm platesne negu uzsakyta. Patikrinus uzsakyma mum pranese, kad klaida padaryta gamykloje.

Durys dar negautos, o bedos jau per krastus liejasi
Atsakyti
Visiška š*******o kontora!!! Vadybininkas neatsako už savo žodžius, pristatymas vėluoja po mėnėsį laiko, pati turi skambinėti ir domėtis kada bus pristatytos ir sumontuotos durys. Pasako viena kaina, o sąskaitoje išrašo kita. Kaip įmonės vadovė, nesuprantu kaip taip galima dirbti! Tikrai visus pažįstamus informuosiu, kad nei už ką nesikreiptų, jeigu nori bent kiek sutaupyti savo laiką ir nervus.
Atsakyti
Nepatariu niekam pirkti sioje parduotuveje. Uzsakem duris, pralaukem pusantro men, tada paaiskejo, kad neuzsake isvis duru.Tada dar padarem pakartotinai uzsakyma (vadybininkas pazadejo nepamirsti uzsakyti sikart mums duru:))?.Praejus pusantro men teko patiem ieskoti ju ir klausti, kur durys.Po savaites ir pakartotines uzklausos gavau atsakyma, kad sustreikavo gamyba, beto, netures rankenu:D, taigi, tektu laukti dar pusantro men.:D jokio atsiprasymo, jokios informacijos, zodziu s*****i "garazninkai":)))
Atsakyti
Minusai: jei pasake per savaite bus po dvieju ir tai reikia kelis kart paskambinti. Jei pasake atvaziuos ryt nuo 9 ryto tai galite ramiai miegoti atvyksta 11 val. ir kaip niekur nieko nes 9 pasukus paklausti kur jie vaizdas kad is lovos tik pakeliau. Jei pasako sudesime 4 duris per viena darbo diena (spekite uztruko 2.5 dienos nes vis kazkur isvaziuodavo pasiimti pamirstu ar irankiu ar daliu)
Gerai tiek kad kol kas neradau broko kaip kiti ir durimis kaip ir patenkintas bet servisas ir bendravimas - is 10 kokie 1-2 balai.
Atsakyti
Duris gavau tik po 3 mėnesių, pačiam reikia skambinti ir klausinėti, o ir atsakymas- nežinau. Prekės neatitinka matmenų, paskambinau pranešiau, sake atsiūs meistrą ir sutvarkys, o praėjus dienai skambina ir sako, kad viskas gerai taip ir turi būti, o sakau kaip sutartis, na sako taip sutartyje parašyta, bet yra kaip yra.
Nebeprksiu iš šitos firmos niekada.
Pirkau iš salono : Šiauliai, Vytauto g. 61A
Atsakyti
nusipirkau duris su gamybiniu broku, kelis sykius vykau i sandelius is kur pasiemiau duris, zadejo kad meistras atvyks apziureti, per menesi taip ir nepasirode.nuvukau i pagrindine bustine, ten man taip pat pazadejo kad meistras atvyks, dar nusiunciau i vadybininkes el pasta nuotra kaip atrodo brokas, atsakime pazadejo kad greitu laiku meistras atvyks.laukiu iki siol 3 menesiai.patarimas neprasidekit su sita imone.
Atsakyti
Tariame didelį AČIŪ UAB ''Nova Balt'' už tai, kad yra socialiai atsakinga įmonė ir kad be jokių dvejonių labdarai įstatė duris (kurios buvo nestandartinės bei sunkiai įmontuojamos) ''Pojūčių Klinikos" patalpose!
Vaikai Jums siunčia didžiausius linkėjimus, stiprius apkabinimus bei sako, jog Jūs galite būti pavyzdys ir kitoms Lietuvos įmonėms.
Sėkmes darbuose! :)
Atsakyti
Terminų nesilaiko, nuvažiavus atsiimti is kito miesto sąskaitos neisraso, atseit nera kažkokių veikejų, nori vaziuok dar kartą, prižada atsiųsti deja, iki siol neturiu nieko, pagaliau durys kažkokios gumbuotos, pamatėme po kelių menesiu, tai dabar susirasinėjame jau keli menesiai, vis žada atsųsti meistą pažiūrėti, deja, venkite tokios firmos
Atsakyti
Pažadukai. Netesi duoto žodžio. Sutartu laiku nepristato durų, o vėliau net į skambučius neatsiliepia. Meistras Vidas tiesiog "makaronų" kabinimo meistras. Saugokitės tokios įmonės.
Atsakyti
Įmonė, kuriai klientas yra visiškai nesvarbus, suo juo yra nesiskaitoma. Durų teko laukti 3 mėnesius. Išsisukinėja apsurdiškausiais būdais. Kaltės ir atsakomybės už vėlavimą neprisiima ir pan. Patys niekad čia nebesisakysime ir kitiems to daryti nerekomenduojame.
Atsakyti
Esame labai nusivylę šia įmone. Terminų visiškai nesilaiko, laukti turėjome beveik 3 mėnesius, o buvo pasakyta, jog duris gausime per mėnesį. Tenka patiems skambinėti ir klausinėti, o kalbėti jie moka tikrai gražiai :) Sako, jog dingo detalė, o galų gale sudėjus duris paaiškėjo, jog ta detalė buvo ir dar sumokėjome už kitą, kuri atliko. Maždaug 4 kartus laukėme sutartą dieną durų, bet niekas taip ir neatvykdavo, net nepranešdavo. Sutartis pasirašyta nesąžiningai, suvesti terminai neatitinka realybės, prašoma pasirašyti skiltyje, , Prekes gavau, pretenzijų dėl komplektacijos neturiu" pačioje sutarties pradžioje.. Visiškai nesugeba įvykdyti savo įsipareigojimų.
Atsakyti
Sita imone uzsiima nesamonem. Neprofesionalus, izulus, akiplesos ir melagiai.
Atsakyti
Atsiliepimai tik patys blogiausi, terminai veluoja ziauriai, o nesiskaitymas su pirkeju, pralenkia bet kokias morales normas. Daugiau niekada nebesikreipciau i sia " imone".

Taip pat rekomenduojame

Dorvila
Durų-vartų salonas

Adresas: S. Žukausko g. 43, LT-01001 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.
Uždaroji akcinė bendrovė „Dorvila" - teikia visą eilę paslaugų: prekybą durimis, prekybą garažo vartais, konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema. UAB „...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Asmodas
Durys, langai

Adresas: Dubysos g. 23, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; durys, raktai, spynos; eksportas; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB „Asmodas” savo veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką sukaupė daug patirties ir kasdien rūpinasi, kad Jūs grįžtumėte į saugius namus. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvuotos durys. Tačiau UAB „Asmodas” jomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įvairių rūšių, spalvų bei skirtingai dekoruoti...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui
"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui 05-20 20:30
Lietuvos elektros perdavimo tinklo operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė Baltijos šalių sinchronizavimo su žemynine Europa prisijungimo sutarties pasirašymui. Artimiausiu metu sutartį...
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras 05-20 20:29
72-ojo Kanų festivalio "Garbės auksine palmės šakele" (Palme d‘Or) apdovanotas Alainas Delonas (g. 1935), gyva legenda ir pasauline kino ikona vadinamas prancūzų aktorius.
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų 05-20 20:28
Kadaise geriausia darboviete JAV laikytai bendrovei "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų. Jos patrauklumą talentų akyse nusmukdė su duomenų apsauga susiję skandalai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%
Humana 247,82 +2,31%
Philip Morris 86,81 +1,52%
Macy's 21,77 +1,26%
Texas Instruments 106,79 -2,22%
NVIDIA 156,53 -2,28%
Caterpillar 122,76 -3,04%
FedEx 169,92 -3,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 2,65 -9,86%
Auksas 1285,91 -1,15%
Apelsinai 0,57 -12,31%
Benzinas 2,04 +12,71%
Varis 6438,36 -0,02%
Dyzelis 2,06 +3,52%
Nafta 62,87 +1,37%
Cukrus 0,59 +1,72%