Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nova Balt, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nova Balt

Atsiliepimai apie Nova Balt, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Nova Balt, UAB

Labai gailiuosi kad uzsisakiau duris nepaskaites komentaru.... Visas tas sudas kuris atsitiko anksciau isvardintiems kietiems uzsakovams, atsitiko ir man : ((((((
Nepatariu prasidėti su šia įmone... Durys neatvažiavo sutartu laiku, nors ieškojome labai skubiai. Paskui dar visą šeštadienį vaikėmės vadybininką, kad atgautume avansą... Dar laukdami susitikome ne vieną pasipiktinusį žmogų, kurie taip pat laukė ne įsigyti duris, o atšaukti užsakymus dėl vėlavimo.
UAB Giedriaus turto valda
2020-01-17 15:19:46 IP 2jucacpj
Viską atliko labai profesionaliai ir laiku. Pirkau Kauno salone, vadybininkas mandagus ir gerai dirbantis savo darbą.
Puikiai atliko visus darbus. Greitas pristatymas, mandagus aptarnavimas, tikrai labai rekomenduoju!
Cia kosmaras o ne imone. Durys ir montaviams nerasta jokios kokybes. Savo broko netaiso o Vytautas K. is Vilniaus melagiu melagis jokios atsakomybes ir pazadu nesilaiko.
Neturekit jokiu reikalu su sia imone. Pamatavome duru angas, padareme duru uzsakyma pagal matmenis. Dvi durys is triju tiesiog atvaziavo per mazos. O imone neatiduoda duru, kol nesumoki visos sumos. Tad teku daugybe skambuciu padaryti ir konsultuotis su vartotoju teisemis, kad gauti nuolaida 30% nuo pirkinio. Durys netiesios, meistrai prasti. Tad teko mazinti duru angas ir gryzti is apdailos i statybu faze. Neturekit reikalu su sia imone.
Gyvenime neturekite reikalu su sia a******u kompanija. Ypac su Kauno padaliniu ir vadybininku Nerijumi. Duris uzsake. Atejo laiku. Durys pacios butu buve geros, kokybiskos, bet.. Parupino vadybininkelis Nerijus toki meistreli Sergeju, kad ne tik pats duris mataves visas numatavo blogai, bet tiek sugadino, nudauze, islauze kad durys liko tik apverkti tinkamos. Atveze, kaip batona suvyniotas. Pjautas, nedapjautas. "Meistra" isvijom is namu. Jokios atsakomybes neprisiima nei vienas. Vienodai viskas sviecia. 1 duru apvadu net nera. 1 rankena brokuota, isterliota. Viskas buvo nusiusta. Lauskai rasyti. Kas is to. Is pradziu suoke, kad viska atiduos, pakeis. Kaip apgailestauja. Viska matom kaip savo ausis be veidrodzio. Tik Saulius meistras bande gelbet musu duris, kad butu panasios i naujas duris..Meistras geras, bet broko tiek ir sugadinimu, kad jie liko nebepaslepiami. Tik buvusi darbuotoja Rita mazmenos vadove buvo verta gero zodzio. Neveltui geri zmones bega is tokiu darbovieciu.
Nerekomenduoju šią įmonė niekam, laukiau durys 4 mėnesius, negalėjo pasakyti aiškiai kada atvažiuos, kokia yra padėtis. Po 4 mėnesių atvažiavo 1 durys brokuotos, dar teko laukti virs 2 mėnesiu.Skaitykit kontraktą, įmonė nemoka už vėlavimus, BŪTINAI NEMOKĖKIT, KOL NEBUS PASTATYTOS DURYS.
Pati baisiausia patirtis su šia įmone.
Pradžioje pametė sutartį, kai galvojom, kad durys jau užsakytos gamyboje, ir paskambinus po mėnesio ir pasiteiravus supratom, kad neaišku kur ta sutartis. O avansas tai sumokėtas. Veiksmas vyko Kaune, vadybininkas ten neaišku ką veikia, radom beveik gulintį. Paskambini paklaust kur durys, tai sako, kad ieško, paskambins už pusvalandžio ir niekad taip ir nepaskambina, reikia gaudyt, ieškot, skambint. Meluojama, kad jau kitą savaitę tai bus, o kaip nėra taip nėra.
Kantrybė baigėsi ties pusę metų, nors reikėjo iškart kai pametė sutartį suprast, kad nieko gero nebus.
Dabar bandom atsiimti avansą, tai turbūt dar lauksim pusę metų. Bet kaip suprantu jau ne vienas padavė šią įmonę į teismą, tai mielai paduosim ir mes.
NEREKOMENDUOJU niekam ir apie tai bus plačiai paskelbta.
O jūsų sudėti anekdotai, kad žmonės nematytų blogų atsiliepimų tai yra išvis kažkoks kosmosas. Ar jūs taip iš savo klientų juokiatės?

2019-06-01 04:45:15 IP 65eej1v8
Novo Balt pati save reklamoje….durniu laivas…ir tiek

2019-05-30 21:46:17 IP 65eej1v8
Nova Balt 2019-05-27 09:50:16
Durų pasaulyje - naujos tendencijos. Skaityti daugiau:

na tai ka, draugai, niekas nerašo ??)) nenusiminkit-tai tik pradžiz-greit bankrotas jūs aplankis….va taip tamstos s*****i))

Durų pasaulyje - naujos tendencijos

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaikis-ir-kultura/namai/duru-pasaulyje-naujos-tendencijos-914945
Iveta Majauskienė
2019-05-21 23:38:08 IP 2e7r3u9h
:D Mums šiandien gražino pinigus bent, na sėkmės Jums su tais nesažiningais žmonėmis
P.S: už gerus komentarus jie daro nuolaidą... 3% :DDD
Iveta Majauskienė
2019-05-21 23:23:41 IP 2e7r3u9h
Nepavyksta ištrinti komentaro, visgi likome ir mes apgauti... tik išsiaiškinome po laiko... duris pirkome kaip už medines, tačiau gavome staktas mdf, tada pasakė kad susimaišė ir tik durų rėmas medinis, vyras išardė spyną ten taip pat medžio nerasta, susisiekti su vadovu ar kažkokiu normaliai mastančiu žmogumi nepavyko, žmogus, kuris dirba Kaune išvis nesiorentuoja ką ten sėdėdamas turi daryti ir neturi jokio supratimo apie tai...
2019-05-21 23:02:15 IP 65eej1v8
Padaviau Nova Balt, UAB į Teismą
Puikūs darbuotojai, suteikiantys išsamią informaciją, Operatyvus ir greitas darbas. Ačiū!
Almantas Rastenis
2019-04-25 15:08:11 IP 2i24utoe
Almantas 2019-04-24 14:26:23
Niekam tikusi, neatsakinga šūdų kontora. Darbuotojų atsakomybė nulinė. Atsiunčia nelegalus, kuriems sumokama pagal čekius yra už matavimus, tačiau vėliau nepripažįsta, kad tai jų atsiųsti žmonės. Matavimai kreivi, pagamintos durys per plačios. Į nusiųstą reikalavimą grąžinti pinigus atiduodant duris atgal, mažmenos vadovė Rita tik stenėdama sugeba išlementi, kad vadovas atsisako priimti pretenziją. Pareikalavus tariamo Dievo vadovo telefono, paaiškinama, kad neturi teisės duoti kontaktų. Nežinau kiek šita kontora dar yra žmonių apgavus, bet aš jau kreipiausi į teisininkus ir užregistravau skundą vartotojų teisėse. Tegu aiškinasi. Labai nerekomenduoju su šita fraud'u įstaiga prasideti !!!!
Dar ponas direktorius prisidengdamas administracija siunčia laiškus:

Sveiki, Almantai,
nepagrysti pasisakymai perduodami atitinkamoms instancijoms. Tokia retorika nenaudojama viesoje erdveje!
Sia zinute informuojame, kad Jusu ID uzfiksuotas ir perduotas nagrinejimui. Tikimes, kad viskas issispres taikiai.
Geros dienos!

______________________________
Su pagarba / Best Regards, UAB "Nova Balt" / Joint Stock Company "Nova Balt"
Vytauto g. 61A, Siauliai, Lietuva / 61A, Vytauto street, Siauliai, Lithuania
Code: 300567765, VAT code: LT100002524013
Bank: "Swedbank", AB, Account: LT80 7300 0100 9500 7109
info@durupasaulis.com
www.durupasaulis.com

P.Artūrai,
informuoju jus, kad aš dėsiu atsiliepimus visur (įskaitant FB ir kitus soc.media kanalus) apie jūsų darbą ir konkretų atvejį, kai mane apgavote ir pasisavinote lėšas. Kiekvienam savo teiginiui turiu susirašinėjimus su jūsų įmonės darbuotojais, tad manęs gąsdinti nereikia tyrimais.
Neatsakinga, absurdiškai dirbanti įmonė. Nerekomenduoju su jais prasidėti niekam. Savo darbo nesuprantantys darbuotojai negali nieko paaiškinti teisingai, prisiūlė kažkokių nereikalingų spynų, supainiojo spalvas, perdarinėjo, vežė sugadino, vėl pergamino... Prieš tai atsiuntė kažkokį įtartiną asmenį matuoti angos, mokamai žinoma. Pagamino neteisingai ir smarkiai per plačias duris. Kai reikėjo montuoti - vėl dingo.. Dabar kratosi atsakomybės, darbuotojai mykia, nieko nesprendžia, kaltina vadovą. Savo brokuotos prekės atgal nepriima, pinigų nemažų negražina. Vadovas - Artūras Daunys - slapstosi pasisavinęs pinigus. Ir visa tai tęsiasi jau beveik 9 mėnesius..
Tikiuosi atitinkamos įstaigos padarys savo darbą ir jiems tai be pasekmių nesibaigs. Iš atsiliepimų supratau, kad taip apgautų klientų daugybė. Nesuprantu kaip jie dar veikia.
Niekam nerekomenduoju sios imones.Uzsakant duris, pasake bus po savaites. Nepristacius duru, net nesiteike paskambinti.Pati turejau pastoviai dometis.Vis sekancia savaite zadejo.Praejus 2 menesiams pasiule atsiimti avansa.Paskambines vyr.vadybininkas, dar pakeltu tonu aiskino, kad as nesu dirbusi su uzsienio imonemis.Po 3 menesiu atveze visiskai kitas duris.Informavau mones darbuotoja ir jokio rezultato, jokios reakcijos.
Duris pristatė greitai, tačiau labai nekokybiškos. Įstačius staktą ir duris meistras turėjo kelias valandas taisyti broką, kol vyriai nebelaužė ir durų kampas nebelietė staktos. Nors vyriai neįleidžiami, durys tiesiog netilpo į staktą, reikėjo vyrius įleidinėt į duris, kad būtų įmanoma uždaryti.
Pasiskaitę komentarus, labai bijojome pirkti duris ir mokėti avansus. Susiskambinome su Evaldu Varneliu, pasakė, kad tą pačią savaitę negausime durų, nes susirgo vairuotojas, bet kitą savaitę pažadėjo, kad durys bus 100 procentų. Po dviejų dienų paskambino ir pasakė, sumokėti likutį ir pradės kitą dieną jų montavimą. Buvo daug įtarimų, bet nuvykau į sandėli pažiūrėjau, kad durys atvyko. Sumokėjome avansą ir kitą dieną atvažiavo meistras montuoti duris. Labai geras meistras, viską atliko, papasakojo kur problemos su sienomis, parekomendavo viską. Tai tikrai labai patenkinti viskuo tiek durų pristatymu (atkeliavo per dvi dienas) tiek meistru Kazimeru. Taigi, kadangi pažadėjau parašyti komentarą dėl durų jei viskas bus gerai, neturiu nieko kito tik pasakyti tikrai ačiū už puikų darbą. :)
Niekam nerekomenduoju sios firmos, zadejo duris per 14 dienu, o po 2 menesio laiko tempimo is viso pasake, kad neturi duru, arba laukti dar 2 menesius. Pinigus per didelius vargus grazino
Išsirinkome duris ir vadybininko paprašėme, kad el.paštu atsiųstų pasiūlymą kiek viskas kainuotų. Pasiūlymo sulaukėme tą pačią dieną, tačiau kilo dvejonių dėl išmatavimo, parašėme tam pačiam vadybininkui laišką su prašymu atsiųsti įmonės meistrą tiksliam durų išmatavimui ir jokio užsakymo durims nepateikėm. Atsakymo nesulaukėm, rašiau į jų ofisą laišką - atsakymo nesulaukėm. Paskaičiau atsiliepimus apie šią įmonę ir viską palikom užmarštyje. Bet praėjus dviems savaitėms sulaukėme skambučio iš kitos vadybininkės, kad mūsų durys jau pas juos salone, paaiškinau situaciją, kad mes durų neužsakėme ir prašėme meistro vizito, bet negavome jokio atsakymo. Su vadybininke sutarėm, kad durys lieka pas juos ir pirmiausia mes laukiame meistro, turėjo perskambinti už kelių minučių su juo sutarusi. Taip praėjo bemaž mėnesis... Ir štai mes vėl sulaukėm skambučio jau iš trečio vadybininko, kad mūsų durys jau pagamintos ir yra pas juos. Panašu, kad šia įmone tikrai sunku pasitikėti, o jų darbas vyksta nekoordinuotai.
Užsisakėme duris, atkeliavo brokuotos. Pasiėmė jas atgal, bet nei jų apkeičia, nei grąžina pinigų. Žodžiu melagių įmonė. Prieš užsisakydami iš čia gerai pagalvokite.
Patariu neprasidėti su šia įmone. Gaila, kad iš anksto nepasakitėme komentarų ir užsakėme duris. Buvo žadėta pagaminti per savaitę, bet jau 3 mėnesiai praėjo, o prekių vis dar nėra. Negana to, darbuotojai drįsta drąskyti akis - pareiškus nepasitenkinimą atkerta, kad čia ne jų problemos, patys kalti, kad patikėjome, jog pagamins greičiau nei konkurentai. Jau kreipėmės į vartotojų teises, dabar stengsiuosi kuo plačiau paskleisti žinią apie šiuos nepatikimus pardavėjus.
dalia astrauskiene
2018-01-04 20:02:25 IP 1b2akm1v
Visiškai nusivylusi šios įmonės darbu.Už užsakytas duris buvo sumokėta visa suma iš karto, nes taip reikalavo, pasirinkau šią įmonę dėl pažadėto greito įdėjimo.Durys buvo sumontuotos, bet su defektu, atidarant girgždėjo.Po kokiu dvejų savaičių intensyvaus skambinimo atvažiavo, atlenkė vyrius, ko pasekoje durys paliko kreivos.Vėl skambučiai vadybininkui, bet tik pažadai kad duris sutvarkys per kelias dienas.Taip jau laukiu tris savaites, skambinu nurodytu telefonu, net nesiteikia atsiliepti į skambučius.
Į Nova Balt kreipiausi jau padarius "atranką" kitom dviem durų įmonėm. Per pirmąją durų veltui pralaukiau 1, 5 mėn, antroji nebuvo susipažinusi su elementaria klientų aptarnavimo kultūra. Nova Balt duris atvežė ir tobulai sumontavo (net ir esant nestandartinėm durų angom) praėjus vos savaitei po užsakymo (užsakyta buvo Unideco, Verkių g. salone). Malonus ir kokybiškas aptarnavimas tiek salono vadovo, tiek montuotojo, jokių vėlavimų, jokių "brokų", liko pateisinti visi lūkesčiai.
Prieš 3 mėnesius užsisakėme 7 duris naujam namui, sakė laukti reiks nuo mėnesio iki dviejų. Tačiau praėjus 2 mėnesiams durų nebuvo, bet kaip ir pažadėjo, kad dar po mėnesio tikrai bus. Mums tiek pralaukus nebebuvo kitos išeities tik dar palaukti. Bet po mėnesio kai jau sakė, kad jau leis gamykla jiems tas duris krautis, paaiškėjo, kad jos dar vis iki galo nepagamintos. Tai jie mums tik pasiūlė grąžinti įmokėtą avansą, nes suteikti garantijos, kad durys jau tikrai būtų dar po mėnesio negalėjo. Tai mes pralaukę 3 mėnesius likome it musę kandę, ir įsikelti į naujus namus dėl to dar negalime. Labai nepatikima įmonė, ir klientai jiems nėra tokie svarbūs. Gaila, kad prieš pas juos apsilankant nepaskaitėme atsiliepimų apie juos, nes jų čia daug panašių, kaip, kad mūsų.
Uzsisakiau duris Siauliuose, pazadejo jog sekancia savaite paskambins meistras, atves duris ir imontuos, atejo kitos savaites pirmadienio rytas, paskambino ir po pietu sudejo be menkiausio velavimo ar broko, tvarkinga imone, o svarbiausia duru kainos ir kokybes santykis
Pirkau 2 duris su atvežimu į Kauną. Pristatė jau sekančią dieną :) Bendravimas taip pat malonus tiek el. paštu tiek telefonu.
Vilmantė Kaziulytė
2016-10-11 21:01:40 IP 28lgar9i
Š. m. rugsėjo 6 d. užsakiau dvejas duris naujai įrengiamam butui. Salono, esančio Verkių g. 44, Vilniuje vadovas Evaldas Varnelis pažadėjo, kad duris gaus į saloną rugsėjo 22 d., o man atvežtų jo siūlomi montuotojai ir sumontuotų 26 d. (Kaip ir numatyta sutartyje, per 20 kalendorinių dienų, o mano buto apdailos planams šios datos buvo labai tinkamos ir tai buvo viena pagrindinių priežasčių, kodėl pasirinkau šį saloną.) Deja, praėjus šiai datai, po kelių dienų paklausus, kodėl nesulaukiam durų, Evaldas Varnelis paaiškino, kad dar nepraėjo mėnuo ir sumokėto 50eurų avanso neužtenka ibei kad durys gali būti atvežtos tik sumokėjus pilną sutarties sumą, t. y. 410, 27 eur., nors tai prieštarauja sutarties trečiam punktui. Ši suma buvo sumokėta spalio 4 d., o jis įsipareigojo duris patiekti spalio 10 d. Vakar susisiekus su jo rekomenduotu durų montuotoju, buvo sutarta, kad montuotojai montuos duris šiandien, spalio 11 d. Deja, ir šiandien dienos pažadas liko neįvykdytas, nes atvežus į butą duris, pasirodė, kad jos yra brokuotos-nekokybiškos ir įstatytos ne tokios rankenos, kurias buvome išsirinkę ir už jas sumokėję. Tuo įsitikino montuotojų iškviestas salono atstovas, kuris pažadėjo, kad kokybiškos durys bus atvežtos rytoj, spalio 12 d., nes jų yra sandėlyje. Tačiau pavakarį, susisiekus su salono vadovu Evaldu Varneliu, šis pareiškė, kad durys bus atvežtos kitą pirmadienį, t. y., spalio 17 d. Viso bendravimo laiku, nuo rugsėjo 6 d., Evaldas Varnelis nė vieno karto neskambino ir neinformavo apie vėluojančias patiekti duris, o mums paskambinus jam, bendravo nemaloniai ir nemandagiai. Dėl šios susidariusios situacijos, negali tęstis mano buto apdailos darbai. Apibendrinus, norėčiau pasakyti, kad esu labai nusivylusi, jog kreipiausi į šį saloną ir nerekomenduosiu jo savo draugams, kurie artimiausiu metu įsirenginės butus, nes kaip klientė nesulaukiau nei firmos dėmesio, nei elementaraus atsiprašymo.
Gaila, kad prieš perkant duris neatsidariau šito skundų skyrelio. Pirkau biudžetines priešgaisrines duris, transportavau savo jėgomis. Paimant iš sandėlio šitoj firmoj pirmiausia pasirašai, kad pretenzijų neturi, tada duris tau pakrauna. Kraunant nesugalvojau jų išpakuoti ir nepastebėjau trūkumų. Palikau duris statomame objekte, meistras sumontavo, atvykęs apžiūrėti pastebėjau dažymo broką. Gražiuoju su Novabalt susitarti nepavyko, kreipiausi į VVTAT, kurie pripažino mano skundą pagrįstu (faktas, kad buvo parduotas brokuotas gaminys, yra neginčijamas) ir įpareigojo įmonę kompensuoti dalį sumokėtų pinigų. Įmonė toliau pūtė savo dūdą, o pats direktorius arogantiškai atmetinėjo kreipinius. Užpildžiau ieškinį per e.teismas.lt - netrukus pinigai įkrito į sąskaitą. Jei skaitote šią žinutę - VENKITE ŠITO PARDAVĖJO.
Duris užsakėme kovo mėnesį, bet niekaip nesugebėjo pagaminti. Pradėjome patys ieškoti, aiškintis, pasirodo net užsakymas nepadarytas (nors avansas sumokėtas pusę durų kainos), pakartotinai užsakė rugpjūčio mėnesį ir vėl pažadėjo, kad per mėnesį pagamins. Iki šiandien durų dar nėra (2016 09 20), vakar paskambino iš įmonės ir pranešė, kad gamykla negali pagaminti durų, (negamina tokių dydžiu). Pusę metų pralaukėme ir durų pasirodo negali net pagaminti. Va koks požiūris į klientą.
+: terminu laikosi, durys pagamintos per 4sav.

- : duris uzsakeme, kad atveztu i Vilniu, bet atveze i siaulius.
- : susitareme su atstovu, kad sekancia savaite fura atveztu duris i vilniu, diena pries paskambinus mum pranese, kad fura nevaziuos.
- : nusprendeme patys atsiimti duris siauliuose bet durys pasirodo kursenuose.
- : atsiemus duris pasirodo viena is uzsakytu duru buvo paaminta 10cm platesne negu uzsakyta. Patikrinus uzsakyma mum pranese, kad klaida padaryta gamykloje.

Durys dar negautos, o bedos jau per krastus liejasi

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Adresas: V. Krėvės pr. 82B-22, LT-50385 Kaunas.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%