VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Durų Centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Durų Centras

Atsiliepimai apie Durų Centras, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Durų Centras, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Ši įmonė pagamino ir sumontavo šarvo duris. Priėmimas užsakymo viskas ok - malonus bendravimas ir aptarnavimas. Net ir matavimus tą pačią dieną atliko. Na dabar aišku, kad kol užkabina klientą ir jis jau yra pririštas. Ir po to prasideda... Jau nekreipiant dėmesio, kad vėlavo, na ok, visko pasitaiko, tikrai to nesureikšminau ir skandalų nekėliau. Bet darbai buvo atlikti nekokybiškai - net nepradėjus pilnai naudoti durų, jos nusėdo, atsirado tarpai ir plyšiai, per kuriuos tiesiog švilpia vėjai iš laiptinės (laiptinėje buvo atidarytas langas, tai pro duris "traukė" vėjai kaip reikiant), užrakinti durų nebuvo galima jų fiziškai nepristūmus, apačioje atplyšo durų tarpine... Ne kartą kreipiausi pas juos dėl garantinio (greičiau reiktų sakyti defektų pašalinimo), nuo rugsėjo mėn. vis važiuoja iki šiol, rytoj, poryt, šeštadienį ir pan
Atsakyti
Siaubinga imone. Tik laikas ir nervai sugadinti. Laukiame jau 2 menesius ir vis dar nieko nepadare. Paskambinus telefonu pasako, kad perskambins, bet niekada neperskambina. Nors kartais atsiliepia ir atsiprašo... bet jokios konkrečios informacijos neduoda. Sako laukite.. o kiek dar laukti nežino.
Atsakyti
Mes užsakėme duris (rekomendavo statybininkai), kelis kartus teko nuvažiuoti į vietą viską suderinti. O tuomet atvažiavo pats Svajūnas Kačenauskas išmatuoti angų. Viską suderinome, palaiminome Laukiame. Ir vis su vyrų padiskutuojame, kad greitu laiku jų jau sulauksime. Tačiau, vieną rytą sulaukiame skambučio, kad niekas nėra gaminama, ale nesulaukė mūsų patvirtinimo (o jų buvo tikrai ne vienas ir ne du). Tai jūs man pasakykite kokio auksinio patvirtinimo šiai imonei reikia, kad darbai vyktų??? Pasakiau, kad nėra tokios įmonės kur taip išsidirbinėtų tai šis Svajūnas pasiūlė kreiptis į kitą. Mes taip ir padarėme. Ir ačiū Dievui, kad su tokiais "kaušais" giliai neįklimpome.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti vadybininkei Skaistei Iš Nic centro, esančiame Minijos g. 42, Klaipėda už puiku ir malonu aptarnavimą!!! Ilgai rinkomės duris, negalėjome vis apsispręsti kokias norėtume, nes durys nestandartinės. Dėkoju, kad Skaistė suteikė labai mums daug informacijos, padėjo išsirinkti pagal mūsų norus ir lūkesčius duris. Likome galutiniame rezultate labai patenkinti ir aptarnavimų, ir pačių durų kokybe, bei kaina! Durų montuotojas Julius puikiai jas sudėjo, likome jo darbu labai patenkinti. Jei reikėtų būtinai kreiptumėmės į šią įmonę dar sykį. Rekomenduoju!
Atsakyti
užsisakiau lauko duris ir langą vėlavo 1.5mėn paskambinus net neatsiprašė o tik pakeltu tonu atžagariai bendravo.Darbuotoja administratorė Ina Slepova
Atsakyti
Užsisakėm trys kambario durys. Faneruotos. modelis Nova 7 (žilas ąžuolas spalvos). Apvadus sumontavo skirtingos spalvos. Pretenzijos nepriėmė! Atsakymas: viskas čia gerai. Nors pats montuotojas, pasamdytas "Durų planeta" (jie savo montuotoju neturi) patvirtino, kad tuo metų kai buvo atvežtos iš gamintojo (Baltarusija) ir mūsų durys, visa partija buvo tokia, kai apvadų spalvą skiriasi nuo durų spalvos.
Atsakyti
Kaunas. Užsisakiau šioje įmonėje vidaus duris su įstatymu, visam butui. Užsakymas vėlavo pusę mėnesio. Bet durimis esu patenkinta-kokybiškos, gražios, nėr prie ko prikibti. Meistras, kuris statė duris, labai profesionalus, viską padarė labai kokybiškai. Davė patarimų kaip būtų geriau, pagelbėjo su elektros laidų pravedimu. Žmogus dirbo tikrai sąžiningai ir gerai. Meistrui atskiras ačiū, gražu pažiūrėti į atliktą darbą.
Atsakyti
Užsakiau duris rugpjūčio 22, palikau avansą, sakė, kad duris padarys per 3 savaites, gal iki mėnesio.Atvažiavo matuotojas, išsimatavo, aptarėme kaip geriau. Liko tik laukti. Spalio 6 pagal sutarti durys turėjo stovėti pas mane, bet... Skambinau, klausiau, o vadybininke vis žadėjo perskambinti, bet... Daviau dar laiko, gal nespeja gal kas,... Spalio 26 nuvažiavau vėl, tik dabar pasitiko vyriškis kuris skambino kažkokiam vadovui ir skundesi, kad atejo supykes pirkejas ir sutarė, kad jau ryt atvažiuos meistras ir durys bus įstatytos. Atvažiavo, meistras atsinešė duris, bet pasirodo, kad jos kitokių išmatavimų. Skambinam direktoriui, bandome aiškintis, bet jis nieko nežino, nieko negirdejo ir pirmadieni išsiaiškins. Juokingiausia, kad tas matuotojas, vadybininkas parduotuvėje ir direktorius yra tas pats Svajūnas Kačerauskas. Pirmadienį paskambinau direktoriui, jis bandė kaltinti mane, kad blogai išsimatavau pats duris, bet pasakius kad jis matavo, pasakė kad atiduos avansą. Avansą atgavau, vadybininkė dar pasiūlė kitokias duris užsisakyti pas juos :) Gaila laiko, užsakėme vasarą, o sulaukėme sniego, o durų nėra.
Atsakyti
Mūsų patirtis su įmone tikrai gera. Kažkada bute užsisakinėjom duris, neseniai naujam name visas duris ir langus. Gavom, ką norėjom, patarė, sumontavo. Laukiam dabar roletų. Nežinau, bet žinių darbuotojams tikrai neprikiši
Atsakyti
Viskas man asmeniškai su durų centru gerai..vadybininkė Ina labai maloni..užsakymas nevelavo..montuotojai irgi puikus žmonės..atvažiavo, sumontavo.jokiu pretenzijų iš mano pusės niera..diekui..
Atsakyti
Nerekomenduoju! Tik laiko gaišimas su tokia "įmone!" Dvi savaites važiuoja matuoti, ale serga žmogus, tik paaiškėja, kad yra kuris ir neserga bet na laukit vadybininko... išmatavo, šeip ne taip sako atsiųsim apskaičiave pervest avansa dar savaite...taip ir nieko negavom.. ir džiugu, tik gaila sugaišto laiko kai per juos jau būtume turėję duris.. tokio žodžio atsiprašom nėra pas juos o apie skambučius perspėt klienta iš vis tyliu, turi pats pastovei kušint..
Atsakyti
Nerekomenduoju niekam!!! Jei norite kad sugadintu Jusu namus tai jie ta sugeba!!!!!
Atsakyti
Noriu įspėti visus kas dar ketina ar jau pradėjo kokius reikalus su šia įmone. Mūsų istorija ilga, bet nieko, skaitykit ir mokykitės: nuvažiuojam su vyru į "Durų centras" parduotuvę (Vytauto g.), taip pardavėja-administratorė labai maloni, kartu sukiojasi vyriškis, protingas, galvotas, na žinot toks, kuris viską žino, viską išmano :) mums reikėjo paprasčiausiu apvadų lauko šarvuotom senom durim, visažinis sakė jokių problemų, jeigu durys dar tiek laiko atlaikė, atlaikys dar dešimt metų, apvadus naujus padarysim, tik va kai tik važiuosim į tą pusę užvažiuosim, būtinai. Ok, mums neskubu, galim palaukt...laukiam....skambutis po dviejų savaičių: galiu atvažiuot. Ok - važiuokit. Atvažiavo, išsimatavo, tiesa ilgai matavo, ilgai skaičiavo, bet kažkaip.... dar paprašėm, kitom durim naują plokštę padaryt, nu aišku pasiūlė dėt jūrinę - ne bet kokią, nes nu tokių kaip mūsų jau niekas negamina ir jos prastos ir tratata... Ok, žmogus sako-žmogus žino. Sutarėm rodos viską - mes vėl laukiam...praeina mėnuo, skambinu, tas pats išmanus vyriškis sako skambinkit administratorei, ok, skambinu, ji pasirodo nieko nežino, skambinkit vadybininkui (tam pačiam :)), tai gal jūs patys susiskambinkit ir duokit žinot, - gerai, laukit skambučio, - laukiu....vel laukiu, po savaitės skambinu pati, tai kaip ten...jojo viskas gerai, darbai procese, mes paskambinsim...ok...laukiu.....po savaitės...tai gal jau...as jum perskambinsiu...dar po savaitės...žinokit jūsų užsakymas nusimetęs, nieko neturim...reikės laukt....nu..pi..bl...ku..nh....laukiu...po dviejų savaičių...jau jau atvažiuojam šią savaitę....ok...pagaliau...laukiu....nėra...skambinu...neturim mašinos su kuo atvežt... laukiu... skambinu... serga vadybininkas nėra kam...netekus kantrybės skambinu direktoriui Svajūnui, sakau jūs ilgai iš mūsų tyčiositės?!.....išsiaiškinsiu...perskambina...čia klaida mes tokių darbų neatliekam, nežinau ką čia tas vadybininkas pridirbo.... bet gerai, jeigu jau tiek pralaukėt viską sutvarkysim, apvadai jau yra, tik plokštė dar nepagaminta :D..Jūs įsivaizduoja NEPAGAMINTA!....Kur jau visą mėn.jie mums ją vežė, tik neturėjo su kuo :D...Direktorius gražiai atsiprašo sako ištaisys klaidą. Per tuos visus tris mėn. aš du kart iš darbo buvau atsiprašius, nes jie jau vežė :D
Ir pagaliau ta didžioji diena, įsivaizduojat, atveža, tiesa tik apvadus, nes plokštė dar nepagaminta :D NEPAGAMINTA!.....Atveža tas pats "kirstukas" (vadybininkas), kuris kartu atsivežė paprasčiausią pjūkliuką, nu čia tipo tiem apvadam supjaut, bando kažką mekent, kad čia gražiai nesupjaus, kad čia gražiai neišeis, vyras sako nu tikrai su tokiu "pjūkliuku" tu to nepadarysi. Ok... viskas aišku: gerai sakau, palikit mes patys susidėsim. Tiesa pamiršau paminėt, kad jau po dviejų mėn. skambučių ir pykčių administratorė pažadėjo, apvadus padaryt ir sumontuot nemokamai, o tas "kirstukas" sako ne ne ne duok nors 20 eur. aš čia maždaug už dyką nevažinėsiu....daugiau komentarų man rodos nereikia....aukščiausio lygio aptarnavimas, ane? Negana to, kad nei atsiprašymo iš šito "specialisto" nesulaukėm, bet dar ir reketuot, savam kieme pradėjo, jis netgi čiupo tuos apvadus ir per vartus...nu tada mano nervai neatlaikė... dabar tai žinot juokas pro ašaras, bet tada....
Aš vis stebiuosi kaip jie dar nebankrutavo...nu nes čia labai aukštas lygis visame kame...Tiesa, dar galėčiau sudėt visą romaną kaip dar po kokių dviejų savaičių jie visgi padarė ir plokštę kitom durim, atvežė su tuo savo mažu "opeliuku" kažkaip, bet kad jūs matytumėt koks vaizdas, durys liko skylėtos, apie spalvos panašumą į buvusią prieš tai nėra nei ką pasakot, taip taip dėjo tas pats "vadybininkas"...Vien žo, moralas būtų toks: bėkit Jūs kuo toliau nuo šios įmonės! Aš suprantu šiais laikais sunku surast gerą darbuotoją, nu bet iki tiek...
Visas veiksmas truko tris mėnesius!
Atsakyti
Pritariu Mantui. Darbų kokybė tragiška.
Atsakyti
Užsakymas vėlavo mėnesį! Prastovos statybose - prarasti pinigai, delspinigiai juokingi. Durys sumontuotos, bet jau vidinė apdaila tai klaiki teko perdaryti. Nerekomenduoju šio įmonės paslaugų durų srityje.
Atsakyti
Nesenai lankemes sioje imoneje (duru centras), planavome isigyti lauko duris. Sulaukeme labai malonios ir profesonalios konsultacijos. Ypac labai maloni buvo administratore. Suteike labai kokybiska informacija. Tuo paciu isigijome ir langus, bei vidines duris. Likome labai patenkinti tiek meistru darbu, tiek administracijos! Aciu jums labai! Sekmes jum darbuose!
Atsakyti
Pirkau dvejas duris Siauliu m.uab ;DURU CENTRAS".Pasitiko maloni, paslaugi pardaveja kuri pazadejo, kad duris gausiu po triju dienu.Skambinos i sandeli ir pasake, kad jos yra.Norejosi gal ir kitas duris pirkti, siek tiek kito atspalvio, bet perspejo jog jos bus tik per tris savaites pagal sutarti, bet uzsakyma ivykdo per pora savaiciu.Na tiek laiko neturejau....Palikau avansa (beveik visa suma) ir iskeliavau testi savo pradetu remontu, laikas spaudzia....
Po keliu dienu paskambina ta pati pardaveja ir pranesa, kad duru su tokiais stiklais kokiais buvau uzsakes reiks laukti pora savaiciu, bet sandelyje yra su kitokias stiklais tik reiks primoketi papildomai..., pajutau kazka negero..
Na duru reikia, laiko nera, Sutikau.
Laukiu......
Atejo dar kitas pirmadienis, skambinu.
Atsiliepia kazkoks vyriskis, gal vadovas, gal kiemsargis, neprisistate.Pareiskia, kad duru dar nera ir nieko jis negali padaryti....
Reikia prisipazinti, kad pakeliau tona, na nelaiko nervai kai jauciasi jog tave tampo uz nosies.Susibareme vienu zodziu...
Po kurio laiko perskambina ta pati pardaveja ir pranesa, kad durys bus kita pirmadieni....Uzverdu....Pagal visus terminus turejau buti baiges remontus na ir meistrai nelaukia....
Ta penele pradeda kazka nerisliai meluoti jog ja apgavo sandelys mat tu krypciu durims staktu neturi....cia jau ir mano vaikams aisku, kad "grybauja".....Vienu zodziu pareiskia:pasiskaityk sutarti, i termina itilpsim.Na galvoju, sakei per tris savaites....dar savaitele reiks laukt.Perziuriu sutarti..., o ten irasytas terminas 35 darbo dienos!Mazoooomis raidelemis...
Na moralas toks, Nepalikit melagiams avanso! Ir ta uab 'duru centras"esancia Siauliuose Vytauto gatveje nepasitikekit, jie meluoja!Jei pardavejui neiseina teseti pazadu tai jis nevertas kliento pinigu.Tikrai ten nebegrysiu ir kitiems pasakysiu, kad tai kioskelio lygio firmele.Si imone verta dvieju tasku is desimties.

Taip pat rekomenduojame

Dorvila
Durų-vartų salonas

Adresas: S. Žukausko g. 43, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.
Uždaroji akcinė bendrovė „Dorvila" - teikia visą eilę paslaugų: prekybą durimis, prekybą garažo vartais, konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema. UAB „...
Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS

Adresas: Kalvarijų g. 125b, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB - LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS * Šarvuotos, metalinės durys | Buto, Lauko, Laiptinės, Sandėliuko || APSAUGINĖS * Lauko durys įpatingai šiltos, pasiviems namams! * Vidaus, vidinės durys | Faneruotos, Ekofeneruotės, Medžio masyvo, Paslėptos, Atvirkštinio varstimo, Beapvadinės || Matuojame...
SOLEMLUX
Roletai | Žaliuzės | Tinkleliai | Markizės

Adresas: Smiltynų kel. 3, Smiltynų I k., LT-54400 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
SolemluX: Roletai, Žaliuzės, Tinkleliai, Markizės, Fasado roletai SolemluX: saulės šviesa jūsų rankose! Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2-12, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Darbą baigianti Vyriausybė atsisako planų skirti 100 eurų išmokas švietimiečių poilsiui
Darbą baigianti Vyriausybė atsisako planų skirti 100 eurų išmokas švietimiečių poilsiui 11-29 11:40
Rugsėjį pritarusi planui nuo gruodžio skirti 100 Eur išmokas švietimo įstaigų darbuotojų atostogoms, darbą baigianti Vyriausybė galutinai atsisakė šios idėjos.
Ilgėjantis grybavimo sezonas – nepalankių permainų pranašas
Ilgėjantis grybavimo sezonas – nepalankių permainų pranašas 11-29 10:30
Gerokai užsitęsusį šių metų grybavimo sezoną lėmė šiltesni orai ir vėliau nei įprasta atėjusios šalnos, tačiau tokios klimato permainos atneš ne tik džiugių akimirkų, bet ir pražūtingų reiškinių...
Praėjusią parą patvirtinti 1.976 koronaviruso atvejai, mirė 11 žmonių
Praėjusią parą patvirtinti 1.976 koronaviruso atvejai, mirė 11 žmonių 11-29 09:46
Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1.976 nauji COVID-19 ligos atvejai, dėl koronaviruso mirė 11 žmonių, sekmadienį pranešė Statistikos departamentas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Karantino metu Jūs:

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Pfizer 37,23 +1,92%
eBay 51,34 +1,76%
Adobe Systems 477,03 +1,48%
Macy's 10,85 -1,36%
Exxon Mobil 40,19 -1,52%
ConocoPhillips 42,78 -1,95%
Manchester United 15,79 -2,53%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,61 +3,39%
Varis 6713,81 +0,13%
Sidabras 24,23 -5,87%
Auksas 1900,27 -1,13%
Ryžiai 471,00 -7,10%
Nafta 44,91 +4,30%
Jautiena 4,42 -3,91%
Dujos (JAV) 2,17 +13,02%