Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DSV Lithuania UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DSV Lithuania

Atsiliepimai apie DSV Lithuania UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie DSV Lithuania UAB

DSV tai blogiausia kas man buvo nutikę!!! Jau seniausiai atgavau galiausiai siuntinį (apgadintą) išsikoliojau dėl klaidingų sąskaitų kurios neatitiko ir neatitinka pirminio susitarimo, tai iš tos "kompanijos"vis dar gaunu dar keistesnių sąskaitų susimokėti...aiškinantis išlenda, kad vienas nesuprato, kitas nesutvarkė iki galo, trečias išsiuntė ketvirto sąskaitas...balaganas kažkoks!!!! Nervų gadinimasisi!
Viktoras 2022-06-15 13:22:55
NEREKOMENDUOJU!!!!!
s*****i!!! Pasiūlo nebloga kainą o ji kelionės viduryje staiga padidėja dėl neaiškių mokesčių.Jeigu bendraujate su jais tiksliai išsiaiškinkite galutinę kainą nes matote gali būti, kad "nematėme jokio poreikio apie kažką įspėti, kas yra standartiškai kaip visada" (kaip visada?) Plius minus 200euriukų!. Gudriai turi siuntinį ir reikalauja mokesčio kitaip neatgausi.Ir dar nesulaukiau krovinio tikiuosi bent šis nebus sugadintas!!
Taaaip! Negana visų nesklandumų krovinys atvyko vėliau negu žadėta visom 5dienom ir nesakyčiau, kad tokios būklės kaip išvyko! Nors nenuostabu kaip yra tiek kartų perkraunamas. Bet malonu, kad bent atvyko dar naudojamas???? nors dokumentų vis dar nesugeba sutvarkyti dvi savaitės po gavimo????‍♂️. Sėkmės ir kantrybės tiems kas rizikuos su šia "nuostabia" kompanija.
DSV Lithuania UAB 2022-06-15 17:24:18
Laba diena, Viktorai,
Apgailestaujame, kad patyrėte nemalonią situaciją. Prašau susiekite su mumis [email protected] Iš anskto dėkojame.
Ko tai visą dieną nuo pat ryto susirašinėjau ir skambinausi, paaiškinimas paprastas -pas mus tokie mokesčiai, padėti negalime.Jūs turite sumokėti už tai, kad mes sumokėjome sąskaitą už jus. Lengva terorizuoti kai siuntinys pas jus.Duok die atveš nesugadintą.Tokį pokštą senai buvau girdėjęs.
Tai ką naujo bepasiūlysit?
DSV Lithuania UAB
2022-06-15 17:24:18
Viktoras 2022-06-15 13:22:55
Laba diena, Viktorai,
DSV Lithuania UAB
2022-03-02 15:48:18 IP 5jsll710
Povilas 2022-03-02 15:12:40
Pati blogiausia patirtis dirbant su logistikos kompanija, visomis prasmemis.
Sveiki, Povilai,
Apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Norėtume sužinoti, kur suklysta ir kaip galime išspręsti situaciją. Labai kviestume susiekti su mumis [email protected]
Pati blogiausia patirtis dirbant su logistikos kompanija, visomis prasmemis.
Atveze sugadinta 3000eur krovini ir nenori pripazinti kaltes, vartosi visaip kaip tik imanoma. Nerekomenduoju!
Labai nuvylusi imone. Uzklausoje patvirtino galinti atlikti pervezimo paslauga, susitarus del kainos ir terminu, bei pervedus avansa prasidejo smagiausia dalis. Pasibaigus sutartiems terminams ir praradus gausybe laiko paraso, kad sorry pervezimo atlikti negalime. Tai imdamiesi uzsakymo ir imdami avansa uz paslaugas kuriu negali atlikti rodo visiska nekompetencija ir taip sugriauna uzsakovo planus. Per sia imone po to patiriami nuostoliai del neisvesto krovinio.
Aleksandra Stankevič
2017-01-20 14:23:22 IP 28m83g1o
DĖKOJAME
Į mūsų šeimą įsibrovusi netikėta, staigi mirtis išplėšė patį brangiausią žmogų - mylimą Vyrą ir Tėtį - Veslavą Stankevič.
Mus užjautė ir padėjo daugelis gerų žmonių.
Nuoširdžiai dėkojame DSV TRANSPORT kolektyvui, užjautusiems, padėjusiems ir ištvermės linkėjusiems šią skaudžią netekties valandą ir palydėjusiems į paskutinę kelionę mylimą Vyrą ir Tėtį.
Žmona
Aleksandra Stankevič
Ačiū DSV transport, Jūs geriausi!
Geriausia Lietuvoje!!!!!!!!

FREUGHT LT
Dalinių Krovinių Pervežimas

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; importas; transporto paslaugos.
UAB „Freught“ - inovatyvi įmonė, kuri derina IT sprendimus kartu su logistika. Įmonės darbo dėmesys yra koncentruojamas į pagrindinę įmonės veiklą - dalinai pakrautų (LTL) krovinių gabenimą kelių transportu Europoje. FREUGHT platforma - technologijų pagalba padėsianti be vargo suroganizuoti krovinio gabenimą ir...
TWB LOGISTICS
Transportas.Logistika.Sandėliavimas.Muitinės pasl.

Adresas: Servečės g. 1, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Logistika yra tai, ką mes išmanome geriausiai! Transporto logistikos įmonė TWB Logistics – tai visos krovinių gabenimo paslaugos ir sandėliavimo paslaugos iš vienų rankų. Esame inovatyvi logistikos įmonė; suprantame, kad kiekvienas klientas yra išskirtinis ir jam turi būti taikomi individualūs krovinių gabenimo...
Breitto
Adresas: Šilutės pl. 49, ll-as aukštas, LT-92384 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Breitto“ - lietuviškas logistikos paslaugų startuolis, veiklą pradėjęs prieš 10 metų. Šiandien „Breitto“ jau multi milijoninis verslas. Mūsų kasdienė duona – krovinių pervežimas sunkvežimiais, traukiniais, lėktuvais ir laivais, arba visomis multimodalinio transporto variacijomis. Šimtų vežėjų pagalba bet kokio...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Hasbro 84,00 +1,69%
Kraft Heinz Co 38,53 +0,71%