Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Druskininkų vandens parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Druskininkų vandens parkas

Atsiliepimai apie Druskininkų vandens parkas, UAB

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Druskininkų vandens parkas, UAB

Siaubingai nusivylus. Lyg gerai viskas sugalvota akva parkas ir viešbutis. Turėjo būti smagus savaitgalis patapo nemigos naktis. Atvykome su mazyliu o muzika kambaryje girdėjosi taip pat turbūt kaip ir bare. Apgyvendinti žmonės su mažu vaiku su langais į restoraną visai neprotinga. Paskambinus į registratūra pasakyta kad pakeis kambario negalima... Taigi ne smagus savaitgalis o kancia
Atvykome pailsėti su vaikais. Deja, užklupus savaitgalio nakčiai tenka “linksmintis” trankią muziką klausant KAMBARYJE 2 valandą nakties. Padariau naktinio “džiaugsmo” kambaryje įrašus, galbūt norėsit išgirsti kokiom sąlygom miega jūsų klientai. Akivaizdu, kad svečių naktinis poilsis šioje įstaigoje nevertinamas.
Labai puikus vandens parkas, daug pramogų, saunų ir sūkurinių vonių pasirinkimas buvo didelis, su šeima praleidom puikų laiką. Viena dalykas kas užkliuvo buvo tai, kad sumokėjus už tris valandas, laikas prasidėjo vos ižengus per vartelius, taip, kad į laika už kurį sumokėjom įėjo persirengimo laikas prieš ir po per kuri praradom apie pusvalandi. Persirengdami po baseino užtrukom ir šiek tiek pavėlavom, dėl to teko susimokėti papildoma mokesti. Manau skanavimo aparatai turėtu būti irengti prie pat įėjimo į baseinus.
Skambinau šiandien ryte norėdamas sužinoti ar reikalinga rezervuoti vietą pirčių renginyje į kurį keliausiu pirmą kartą. Atsiliepusi moteris buvo be galo nemaloni, pakeltu tonu kalbėjosi su manimi, visiškai neturėjo kantrybės, neprisistatė. Esate pramogų zona, o ne kažkokia utilizavimo atsiprašau įmonė. Prašau pagarbiau elgtis su klientais ir skambinančiais. Liūdna, kad nuo pirmo ragelio pakėlimo nebenoriu niekur važiuoti. Geros dienos tai nemaloniai moteriai, kuri atsiliepė pirmadienį iš ryto ;) 2019 11 11. Ačiū
Buvome pirmą kartą Flores viešbutyje, likome labai patenkinti viskuom - tiek viešbučio interjeras nerealiai gražus, tiek kambarių švara likome patenkinti, koks pusryčių pasirinkimas gausus ir šiltas maistas. Aptarnavimas visas 100 balų
Pirmasis apsilankymas paliko ne itin puikius įspūdžius. Parkavimo vietų mažai. Vien už tai, kad važiavome kelis ratus ieškodami vietos ir jos neradus sumokėjome 2 eurus, iš tiesų, sugadino nuotaiką.
Teko ir mum apsilankyt vandens parke bet kazkodel vaikam pritaikyti labai keisti reikalavimai. Mes buvom su 2m ir 8men vaiku kuris jau nuo 2m nenesioja pampersu ir kuo puikiausiai prasosi ant puoduko, bet i vaiku zona ileidzia tik su spec kelnaitem iki 3metu tai arba registraturoj perki pampersa arba nepateksi su vaikuciu papramogaut. Kadangi nenorejom kad vaikas vel priprastu prie sauskelniu tai teko sumoket uz pramoga ir nepasinaudot labai gaila kad vadovybe nustate tokias taisykles kad bendrose baseinose viskas tvarkoj kaip nori taip ir buk su vaiku o vaiku zonoj jau kazkiokie papildomi reikalavimai
Lankiausi Aquaparko pirciu zonoje. Pora kartu nuejau i programa Isidos pirtyje. Ateje pirtininkai paaiskina, kad programa vyksta tik nuogiems, apsisuka ir iseina atnesti medu. Na, bet kai nuejau trecia karta ir atejo pirtininkas Antanas - pasibaisejau. Iejes pradejo saukti, kad pirtyje nusirengti negalima - reikia iseiti, nusirengti ir tada grizti. Ir tai sauke kelis kartus. Na, galvoju, tiek to - iseisiu, nusirengsiu (nors aplinkui daug smalsiu zvilgsniu). Bet kai jau ejau atgal i pirti, susiduriau su smalsiu Antano zvilgsniu - isiremes i duris nuziurinejo mane nuo galvos iki koju, ir tik apziurejes atidare duris. Slykstu ir kartu baisu, kad toks apziurinejimas diedukui Antanui nebutu paskutinis. Daugiau i sia pirti neejau.
lankiausi savaitgali čia pirma karta ir likau maloniai nustebinta! maistas, pranogos ir viesbucio (flores) dizainas, isvaizda ir kokybe patiko visu 100%z. na o dar kur procedura nemokama (tiem kas viesbutyje apsigyvena ieina i kaina), tai jauciuosi visiskai atsipalaidavusi.. buvo liudna net isvykti, tad su draugu nutareme kad is namu vaziuoti 400km del sio vandens parko buvo tikrai verta! tik geriausia nuomone.
Vandens parko rūbinėje buvo pavogtas telefonas.Tiesei iš spintelės su šeima stovint šalia. Apsaugai įvardinom net žmogų kuris tai padarė. Ir prie spintelių kitų asmenų nebuvo. Apsauga nesugebėjo net kamerų atsukti. Apgailėtinas darbuotojų darbas.
Apsilankėme šiame vandens parke ir užsisakėme aqua viežbutį, galiu pasakyti - viskas labai patiko! Pusryčiai nerealūs, visko ko širdis geidžia. Iškilus klausimams mielai atsakoma, problemoms - greit sutvarkoma :) labai puikis vandens parkas ir kambariai :) mieli lankytojai - kaip nusiteiksit, taip ir pailsėsit :) jei atvažiuojate nelaimingi ir bambėdami (tokių matėme ne vieną), tai tokį įspūdį ir paliks ;) viskas puiku, planuojame greit sugrįžti! Ačiū :)
Lankėmės aqua parke šią vasarą. Baseinai, pirtys-viskas puiku. Tačiau restoranas paliko neigiamą įspūdį. Atėjome vakare pavalgyti, buvo geras oras, tad nusprendėme sėstis kieme. Norėjome eiti į vieną pusę, paprašėme peleninės, tačiau juodai apsirengusi darbuotoja (nelabai supratome kodėl ji viena kitaip apsirengusi, bet turbūt kitokias pareigas užimanti) pasakė, jog toje pusėje rūkyti draudžiama. Galime sėstis kitoje kiemo pusėje ir ten galėsime rūkyti arba rūkyti eiti prie šiukšlių dėžės. Nusprendėme sėstis rūkančiųjų pusėje. Sėdėjome restorane maždaug 2val, kol jau visai sutemo ir restoranas užsidarinėjo. Mums buvo pateikta sąskaita maždaug 23val, tuomet dar sėdėjome ir baiginėjome gerti gėrimus. O tuo metu pamatėme kaip atėjo ta pati juodai apsirengusi darbuotoja ir atsisėdo kitoje kiemo pusėje (kur negalima rūkyti), pasiėmė cigaretę, prisidegė ir pradėjo rūkyti! Šalia jos sėdėjo dar vienas vaikinas bei dar viena moteris. Likome labai nepatenkinti, nes juk ji mums uždraudė tenai rūkyti, o pati atsisėdo ir rūkė klientams matant! Darbuotoja galvoja tik apie save, ne apie klientus.
Mano istorija tokia:
Buvau su tevais ir vaiku akvaparke. Kai laikas tiksejo i pabaiga, nuejome nusiprausti su mama ir su vaiku. Vaikas uzsimane ant rankyciu ir mama pasake kad pades panest daiktu. Kai gryzom prie spinteliu, mama padejo mano daiktus ant palanges ir pasake man, aisku as sito negirdejau nes vaikas verke.
Esme tame kai gryzom namo, pamaciau kad palikau daiktu akvaparke. Gerai kad buvom dar Druskininkuose, kita diena kai isejom pasivaiksciuoti po miesta, uzsukau i akvaparka, nuejau prie kasos ir darbuotojui paaskinau situacija:taip ir taip, ant palanges per ziopluma palikau, gal netycia radot?
Jis paskambino kitom darbuotojom, ir sake kad yra. Sako, eikit prie iejimo (kur skanuot laikroduka)tuoj darbuotoja atnes. Okey. Nuejau, laukiu. Atejo. Duoda man mano vientisa maudomuka, ir kazkieno tasyte su higienos reikmenyms. As jai sakau, prie maudymuko buvo sampunas ir kondicionierius (pilnas, viena karta panauduotas, tos pacios spalvos kaip ir sampunas, vienos firmos)ir zinot ka ji man pasake:NERADOM.
Kas per velniava? Kaip galima buvo nerasti jeigu maudymuka radot? Pamatet kad dar daug yra ir namo paemet?
Likau nustebinta, apsisukau ir isejau.
Noreciau sulaukti administracijos atsakymo, tada zinosiu kad ne tik sveciai skaito kurie ruosiasi vaziuoti i akvaparka arba tie kurie buvo, bet kad ir Jus irgi skaitot.
Paaiskinkit savo darbuotojoms, kad jei radai tai grazink atgal, suprantu buciau isvaziavus namo, tai simta metu ir tam maudymukui ir tom priemonem. Bet kai sekancia diena tu ateini ir tau grazina puse daiktu, nesmagu.
Labai norejau pasidalinti su visais, kitiem pamoka kad geriau nepalikinet savo daiktus, apsiziureti vietoj. Kiti tiesiog perskaitys si komentara.
Lauksiu atsakymo
Jusu aqua parko lankytojai esame ne pirma karta, bet śis kartas buvo tikrai paskutinis. Buvome apsistoje aqua viesbutyje, ir turejome draugu-2 tarakonus vonioje.Pranešeme personalui, issinese tarakonus ir pasiūle dar kelias valandas paplaukioti baseinuose, kaip kompensacija....
Laibai noriu padekoti Akva parko restorano darbuotojui Karoliui, kuris padejo surengti gimtadienio švente.Labai malonus, paslaugus puikus darbuotojas.Labai patiko maistas, aplinka iraptarnavimo kokybe.
Edmundas Dumbliauskas
2017-11-01 10:24:19 IP 4ljfdt5
Laba diena Spalio 31 d. lankiausi vandens parke, ir labai nusivyliau. Nusipirkau bilietą nusileidau žemyn pavaikščiojau ratu, nesuprasdamas, ką toliau daryti. Niekur neradau paaiškinimo, instrukcijos, nei įmonės darbuotojo ką toliau daryti. Įmečiau tą apyrankę, be jokio numerio ir rakto, į dėžę ir išėjau. Jaučiausi sumautai. Administracija galėtų pasirūpinti lankytojų patogumu, pradedant vyrų persirengimo patalpos... ir t.t.
Sveiki, praleidom savaitgalį Druskuninkuose. Pietavom pas jus. Trumpai - siaubas. Meniu neneša, nes bedrauja su vandens parko darbuotojais. Patarimo - 0. Maistio kokybė 5 (iš 10). Noro vėl pas jus apsilankyti 0. Gražu, bet jūsu tikslai nesiškūs!
Lankemes ir poilsiavom akva viesbuti labai patiko, kambariai svarus kambarines labai mandagios maistas skanus vanens parkas super butinai apsilankysim dar ne karta!
Labai nesmagu kai sugadinima paskutine atostogų diena, su vyru ir mažu vaiku nuėjome į akvaparka, kasoje perkant bilietus pasakėme, kad norėsime eiti ir į pirčių zona, deja bilietus pardavęs vaikinas, net nesiteikė perspėti, kad į šią zona su vaiku eiti negalima, tai kam parduoti bilietus jei ten negalima eiti su vaiku? Pinigai sumokėti, nuotaika sugadinta, kaltu kaip visada nėra......
Sveiki, esu aqua apartamentuose, BAISU. Pradedant nuo kambario, baigiant balkonu. Kambaryje baldai labai išterlioti, dėmėti (nemalonu atsisėsti). Tualeto klozetai pageltę ir labai iškrypę, sienos sutrūkinėją. Vonios kambaryje džekūzi beveik neveikianti (iš keleto funkcijų veikia tik viena) pati džekūzi aplūžusi. Balkone/terasoje labai iškrypęs grindinys (kliūva kojos). Gultai taip pat labai prasti, išsidėvėją (vaikas į kojos padą įsivarė didžiulę rakštį).
Taip pat noriu pasisakyti apie restoraną, aptarnavimas yra labai prastas, meniu turėjome pasiimti patys (rankos nenukrito, bet dažniaudiai restoranuose jis yra atnešamas iškart prisėdus prie staliuko), padavėjai nepriėjo apie 10 minučių, nors žmonių kiekis buvo mažesnis už padavėjų. Taip pat meniu yra labai neaiškus.
Restorane įvyko insidentas, užsisakėme (tiksliau padavėja paklausė kokio kepsnio norėtumėme) paprašėme gerai iškepto jautienos kepsnio, o mums buvo pateiktas pusiau keptas (prapjovus kepsnį pasrūvo kraujas), tuomet pakvietėme padavėją ir mandagiai paprašėme pakeisti patiekalą, o ji atsakė, cituoju:
-Jūs gal juokaujate?! Kepsnio vidaus temperatūra yra 70 laipsnių! Tai ne kraujas, o sultinys - paėmė lėkštę, - Matau kad neturite skonio, nešu virėjui, jis jums pakeps, tik vėliau nesiskūskite kad jis bus sausas.

Likome pakraupę tokio nemandagaus elgesio. Prieš tai čia buvęs restoranas buvo daug geresnis.

Apartamentai tikrai nėra verti kainos, su šeima viešėjome ir kituose kambariuose, drystu teigti jog jie yra geresni, komfortabiliškesni bei pigesni nei apartamentai kuriuose viešiu dabar.
Nusivylem...aptarnavimas tragiskas, uzejom po visi plaukymu pavalgyt I antra auksta, labai nemandagiai bendravo moterys- blondine, kuri dirba tuoj virtuveje, visa susiraukus, nemandagiai elgesi, nemalonu buvo labai, tik nuotaika sugadynta. Daugiau tikrai negrisime
Vandens parke lankiausi antra karta. Ir likau nusivylusi... Vanduo visur labai vėsus, isskyrus sukurines vonias. Buvom keturiese ir nei vienas taip ir nepaplaukiojom, nepasimegavom didziuoju baseinu. Kai cia lankiausi pirma karta, praejusia vasara, vanduo buvo tikrai siltesnis...
Zemiausio lygio kultura, darbuotojas Juozas is pirciu komplekso ir jo kelega bulviu maisus vaikystei nesiojas matosi 'sportininkai' typo !, nemoka angliskai, paklausus susirauke kaip subynes..., kas ten tokius kaimiecius be kulturos laiko? ar ten dar vis gyminiu klanai sulynde...???
Skaitau ir matau kad ten visiskas apsurdas vieni nusivylimai.man tik idomu ar cia skaito tik paprasti zmogeliai ar ir administracija netingi atsiversti? P.s dirbau panasioj vietoj tai kaip budavo susirinkimai musu administracija reaguodavo i tai bet budavo pasakyta : visiems neitiksi. As manau kad tai yra darbuotoju paglostymas ir jie pradeda dar labiau nesiskaityti su zmonem.
Visi skundžiasi, kad šalta... O man kaip tik smagiau, kad vanduo vėsesnis. Patalpoj taip pat geriau vėsuma, nes nuo didelio kiekio žmonių tuoj pat pasidaro tvanku. Tik esmė tame, kad parke nuobodu. "Kartštų" pramogų-pirčių ir jakuzzi nemėgstu, man aktualu tik čiuožyklos, o normalios (neekstremalios ir su padangom) yra tik kelios. Taip, kad po valandos jau ten nėra ką veikt
mes ir nusivyleme tikra zodzio prasme isvijo is vaiku erdves musu seima ponia trumpais plaukais juodais nes vaikas nebuvo su pampersu nors kelios dienos iki 3 metuku buvo like kur ponios zmogiskumas vaika isrigde sauke ant musu pasijutau didziuli nusikaltima padarius, vietoj to kad paaiskintu nekeldama balso GEDA tokiai darbuotojai.darykite isvadas mielas parke mes pas jus negrizime tikrai negalima su klientais taip elktis.susidare ispudis kad jusu darbuotojai tik sekti pasamdyti o ne padeti zmogiu kaip reikia.tik seka dairosi labai nemaloni aplinka pas jus.
Labai prastas šios įstaigos aptarnavimas. Pačiame akvaparke buvome prižiūrėtojų aprėkti, apšaukti, iškolioti ir prigrasinta, kad tuoj pat būsime „išmesti lauk“, nes prie gultų, džiakuzi nešiojomės ir pasidėdavome savo asmeninę mažą rankinę, kurioje svarbiausi dokumentai (pasai, vairavimo dokumentai), mobilus telefonas (2 x iPhone 7 PLUS (2 x 1035€)), piniginės, vandens buteliukas ir vaistai. Užsipuolė, kad neva nešiojames alkoholinius gėrimus ar pan., nors pasiūlius patikrinti ir patiems demonstruojant jos turinį - asmuo nutilo.

Pačiam akvaparko pramogų centre jutiminė oro temperatūra NEABEJOTINAI mažiau <20, o vandens temperatūra visose maudymuisi skirtose vietose drungnas ar šaltas. Sušalome taip, kad po 18min. naudojimosi paslaugomis pasireiškė itin gausūs slogos, kosulio simptomai, ypatingai stiprus gerklės skausmas, stipriai nušalo ir drebėjo galūnės. Bandėmės šildytis įsigydami arbatas ir būdami pirčių patalpose, tačiau grįžus teko gerti antibiotikus ir prieš gripo simptominius vaistus, privalėjome pasiimti nedarbingumo biletenį.
Negaliu nepasidalinti įspūdžiais apie Aqua parko viešbučio apartamentus. Logiškai mąstant, tai geriausia, ka jie gali pasiulyti, bet niekam nesiūlyčiau jų užsisakyti. Vos įėjus išvydome paliktas šiukšles, bet kaip sudestytus baldus. Baldai purvini, kėdes kliba, baisu atsisėsti, džiakuzi neisplauta, pradėjus leisti vandenį pakilo visi buvusiu svečiu plaukai, gultai balkone išpurvino drabužius. Pusryčiai bendri, o vakariene jau visai nepriklauso. Indu beja irgi ten nera, taigi jei nusivesite užkasti, pasiimkite ir lėkščių bei įrankiu. Restorane nustebino labai menkas meniu, bet patiekalai, kuriu ragavome buvo labai skanus. Taigi reziume, tik restorano paslaugomis verta pasinaudoti, o visa kita neverta net jų turimu trijų žvaigždučių
Siandien buvome su seima vandens parko restorane. Mus aptarnavo Deivydas Kasiulis. Uzsisakeme tris patiekalus. Ir gerimus. Kaip ir praseme gavome pirmus gerimus. As gavau salotas pirma. Valgiau letai, nes laukeme kol atnes pica ir blynelius. Pica atnese po kokiu 30 min. Dar laukeme 30 min. Maista suvalgeme bet taip blyneliu ir nesulaukeme. Pasikvieciau padaveja or paklausiau apie tai.
Jis tik pareiske kad mes blyneliu neuzsisakeme.
Isejome pikti, nea vienas musu seimos narys liko nevalges.
Beja jis padaves maista ir gerimus nei karto nebuvo priejes kol pati nepaikvieciau.
Viskas butu, taciau labai nepatiko kambariai - isvis nera oro, langai neatsidaro, kondicionierius normaliai neveikia, net pasidare bloga ir eme skaudeti sirdi. Neisivaizduoju, kaip ten sveciuotis dar siltesniu metu laik
Ilsėjomės su šeima visą savaitgalį. Sekmadienio rytą, mamai pasidarė labai bloga. Viešbučio registratūroje paprašius kraujospūdžio aparato, atsakymas buvo neigiamas. Paprašius iškviesti greitąją medicinos pagalbą, gavau atsakymą, kad TOKIŲ PASLAUGŲ MES NETEIKIAME. Va koks suinteresuotų darbuotojų požiūris į klientus. Ir apskritai registratūroje be galo nemalonios moterys.
Mes irgi turime perspeti visus vykstancius į Druskininku Vandens parką, nes patys gailimes kad pries susiruosdami nepaskaiteme atsiliepimu, kadangi tai jau ne pirmas mūsų apsilankimas, bet prieš pora metu, buvo tikrai ne taip...o dabar...vanduo saltas...darbuotojai, tai ne darbuotojai, o tik laiko praleisti idarbinti zmones...burbulinese baseinuose su bokalais alaus susede ir jau kaip nuosavame...labai nuvyle ir jau nebera laukiamas poilsis i jusu miesta...
lankemes mes vandens parke 2016-02-12-2016-02-14.baisu baseinuose saltas vanduo, aplinka irgi saltoka, bet cia dar kenteti galima o pusryciai ir vakariene isgasdino nejuokais.Indu svarumas apgailetinas paimi lekste ji tik ka isplauta dar slapia ir su maisto likuciais.ir ne mes vieni tai pastebejome.Tragedija del indu.
Lankemes 2016.vasario men.Likome labai nusivyle.Visu pirma temperatura vandens parke per salta, turi vaikscioti visur su chalatu jei nenori sušalti, arba kas pusvalandi ieskoti kur sušišildyti, tai vienintele iseitis pirtis. Dzekuzi voniose zmoniu tiek, kad nera net pro kur ilipti.Vanduo irgi šaltas, kada ipranti viskas lyg ir gerai, bet po pusvalandzio vel ta pati problema.Vaikai susalo, pirtyse jiems nepatinka tai teko eiti pasisildyti ir i vaiku baseinus skirtus iki 8 metu, ten kiek silciau.Prie kalneliu eiles turi stoveti po 20 min. apacioje, uzlipi i virsu dar 20 min.Tai ar taip turi atrodyti vandens parkas ?
Baisu, daugiau ten nevaziuosim kol kas nors nepasikeis.
Administracija turetu stipriai susimastyti jei nori ateityje tureti klientu, kurie griztu po kelis kartus.
Viešbutyje ir parke lankėmės 2015-02-14.Administratorė Ernesta labai nemaloni buvo abi dienas (jei jai šis darbas nepatinka tai ko ji kankinas).Vandens parkas sausakimšas žmonių.Vakarienė per anksti buvo nuo 16.30?Na o pusryčiai tai žiauru vietos nėra, lenkai kemša po valandą atsisėdę, daug maisto palieka lėkštėse.Po galais neprisidėtų jei nesuvalgo, o tai prisikrauna net iš lėkščių krenta. REZIUME: važiuoti nešventiniu laikotarpiu, aptarnaujantis personalas PRIVALO būti malonesnis, mandagesnis (nes keli netikę darbuotojai gadina reputaciją kitiems), FLORES dar naujas ir pakankamai tvarkingas ir gražus.
2016.01.30 savo gimtadienio diena atvykome su žmona i vandens parką. Išsipirkom visai dienai bilietą pilną su pirtimis. Viskas buvo kaip ir gerai išskyrus nedidelį incidentą. Nuėjus į pirtį lauke kur su druska, buvo pavogtas išnuomotas rankšluostis. Buvome paėmę nuomai du chalatus ir rankšluosčius. Minėtoje pirtyje viską pakabinome ant vieno kabliuko, tai kad nekilo abejonių dėl vagystės. Iš karto nuomos punkte informavau ten dirbusią moterį ir apsauginį darbuotoją apie įvykį ir dingusio daikto numerį. Reakcija buvo, kad turėsiu mokėti už tą daiktą arba eik ieškoti. Paklausus kaip tai įmanoma rasti esant tokiam kiekiui žmonių, buvo tik patraukiota pečiais. Visa nuotaika iš karto prapuolė. Buvo labai nemalonu. Tik pasikreipus antrą kartą į nuomos punktą paaiškino, kad išeinant parašysi pareiškimą - paaiškinimą mokėti nereiks ir vagiu tavęs nelaikys. Iš karto peršasi klausymas. Gal tai daroma specialiai. O ką - kiek nugvelbsi daiktų, tiek dar išsinuomos. Ir tai reiškia, kad randantis vandens parke tau turi skaudėti galvą dėl tokių įvykių. Mokant tikrai nemažus pinigus parko administracija turėtų pagalvoti, kad lankytojui nereiktų sau kvaršinti galvos dėl tokių dalykų. Jų inventoriaus aš galvoju tikrai niekas nevogs, o pasibaigus darbo laikui tie daiktai vis vien atsiranda. Ir dėl nesąžiningų lankytojų, kurie gaili kelių eurų išsinuomoti inventorių būna sugadinta nuotaika visai dienai nukentėjusiam žmogui. Ir dėl to kaltinu tik parko administraciją. Ji galėtų pagalvoti kaip išspręsti tokius dalykus negadinant nuotaikos lankytojams.
Lankėmes druskininku aqua parke kuris paliko nekoki ispudi. Pasakius, kad mes čia pirma karta tiesiog pasake ten ten eit ir viskas galetu pries persirengimo kambariu buti zmogus buti kurio galetum paklausti kaip kur elgtis. Dabar iejus pradejo šaukti, kad su batais iejom is kur mums zinot visur skirtingai. Be to kol susigaudem ir laikas ejo.
Jura 2015-10-06 15:34:10
Labai nusivylėme apsilankę šiame vandens parke, susimokėjus pinigus už vandens pramogas galėjome pasidžiaugti tik vienu nusileidimu nes nėra plaukimo ratų kad užtektų visiems lankytojams ir renka laukti kol bus laisvų, praleidome 4 valandas o plaukimo ratų taip ir nebuvo. Ten nebesilankysime niekada.
musu situacija panasi..Neimanom sulaukti kol bus padangu.. o apie salta vandeni is vis patyliu. Isejom po 3 valandu is 4 : (
Buvome apsistoja Flores dvivieciame kambaryje tiek kambarys tiek aptarnaujantis personalas buvo malonus tiek paciame vandens parke viskas buvo gerai viskuom patenkintos esame tik kiek erzino klykiantis vaikai visur, nes norejosi ramiai pabuti.
Milda 2015-07-02 14:48:04
Kaitinant vis karštesniems saulės spinduliams, norisi atgaivos ir poilsio. Tokį malonumą skyriau sau ir anūkams.Tik, gaila, kad teko nusivilti ir su skaudančia širdimi, bei verkiančiu mažuoju anūkėliu sugrįžti į namus.O buvo tai, ko net nesitikėjom. Mažasis anūkas, jau be keleto dienų buvo 3 metukų ir sauskelnių nebenešioja nuo 1.5 mėn. Nusipirkus bilietus mus informavo, jog vaikui reikia uždėti sauskelnes, arba specialias maudymosi kelnaites. Tada ir prasidėjo vaiko virkdymas, bandant užmauti jam sauskelnes.Be abejo jis to padaryti neleido.Nuėjus prie vaikučiams skirto maudymosi baseino, dėdės ir tetos mūsų neįleido- mat tokios geležinės taisyklės, jog vaikas turi būti tik su sauskelnėmis. Taip ir liko mažasis nepatyręs vasariškų vaikiškų pramogų, o su ašarėle ant skruosto grįžo namo. Kaži kaip jaustumėtės patys gerbiamieji šių taisyklių kūrėjai, jeigu jums einant į baseiną uždėtų sauskelnes? "AČIŪ" už tokias pamogas.
Mūsų situacija buvo identiška. Sauskelnių vaikui niekaip neuždėjome, jis puikiai žino kada nori į tualetą, pasiprašo. Stebėjau didžkius vaikus porą valandų, nei vienas nėjo i tualetą! Tai kur jie šlapinasi?!!! Apsauga grąsino, kad mus išprašys, nes vaikas be sauskelniu! Siaubas. Ir dar linkim kambariuose po voniom dulkiu kamuolius issivalyti, sutvarkyti plauku dziovintuvus ir paaiskinti kaip isijungti sildyma. Administratores baisu pakalbinti, vien ka zvilgsnis pasako...
Sveiki, nezinau ar kam idomu, bet mes likome pasibaiseja.
vien priiemimas prie kasos numuse puse nuotaikos. Deje nepamenu jaunos damos vardo, kuri sedejo kasose. Sviesi moteriske dirbo pirmadieni (01.04.2016) apie pietus. Pasiteiravus apie baseino ir spa paslaugas buvo pries nosi numestas lapelis su kainomis ir trumpai pasakyta, ten viskas parasyta. Deje ne kainos mus Domino, o teikiama programa ir paslaugos kuriomis galetume mes pasinaudoti.
Antra, baseino patalpose nebuvo maloniai silta, tiesiog sakyciau saltoka, nes tik su bikini buvo nemaloni temperatura. Pabandzius ilipti i baseina, labai greitai persigalvojau, nes vanduo buvo saltokas. Taip kad su 4 meciu sunum leidau laika vaiku baseine :)))
Darbuotojai prie baseinu, taip pat nebuvo labai jau malonus, i uzdota klausima, pasigirsdavo gilus atodusis o po to tik atsakymas.
Daruotoja prie nuomos punkto apcioje (ranksluosciai ir t.t) ir prie gerimu baro buvo vienintelis malonus personalas.... kurios sypsojosi, mokejo zodzius kaip aciu ir prasom. Aciu Jums.
Norejome praleisti su seima tik grazia diena, parsivesti pora maloniu ispudziu, deje....
Po poros valandu praejo Noras i kazka kreiptis del masazu ar spa prozeduru....o namo isvaziavome po 3 valandu Kai 13 kametis sunus pasake kad salta ir neidomu cia.
Viso palikome 100 euru :))))
Ne kainoje esme....tik noretusi siek tiek zmogiskumo ir kokybes :)))
buvom ilsetis 2015 11 22 ir 2015 11 23 dienomis, viskas labai puiki tik sunus nusivyle, kad neleido i pirciu zona, o mes tik del pirciu atvykome, nes turejo leisti ir vaikus, bet kaip atvykome jau profilaktika buvo pakeista ir niekas neperspejo...
Laba diena, su seima lankemes Druskininku Vandens parke.Viskas labai patiko:aptarnavimas, proceduros, maitinimas!Tik viena problema, kad i valgykla (kitaip nepavadinsiu), pusryciam ir ypac vakarienei zmones ileidziami su chalatais!Iejus pasijutome lyg ligonineje.Jeigu zmones neturi kulturos, tai galetumet ivesti apsirengimo koda.Esame aplanke daug saliu, bet niekur neteko to matyti.As suprantu, po proceduru, zmones gali uzeiti i kavinuke atsigerti arbatos ir su chalatu, bet ne i vakariene viesbucio restorane.
Su pagarba!
Dovile
Ilonai 2013-11-14 10:02:19
Pagal tave dabar visi darbuotojai turi mokėti visas kalbas, kad galėtų kiekvienam užsieniečiui paaiškinti kaip ką daryti jo gimtąją kalba? :D Jei neturi ką veikti tai gal geriau eik TV pasižiūrėk. Susireikšminus rusė bliamba
Susireikšminus lietuvė bliamba
Ilona 2013-06-05 18:27:28
Vandens parke lankiausi trecia karta. Labai dziaugiausi, kad pagaliau man pavyks pabandyti visas pirtis, nes budama pries tai pirciu komokeksas buvo uzdarytas renovacijai. Tik priejusibusigyti bilietus buvau maloniai nustebinta jad mane aptarnavusi nergina supazindino su visomus teikiamomis pramogomis, patare nusipirkti 3 val.bilieta ir paklause ar as cia lankausi pirma karta, kaip suprarau norejo suteikti man kuo daugiau informacijos. Is tiesu su teigiamom emocijom nusjubejau rengtis ir pagaliau visa tai dar karta patirti. Susiradau nuirodas I pirciu erdve, pasiziyrejau I lsikridi kaipvtik uz keliu minuciu vyks programa Afrodita pirtyje, greitai viska susiradau ir pagaliau atsivere pirties durys. Jau zmones lauke kada viskas prasides. Ir staiga I pirti iejo mergina Laura, nesina padeklu su veido kaukemis. Kiekvienam lankytojui isdalino po puodeli ir nuosekliai paaiskinono kaip reikia naudoti. Palinkejo gero poilsio ir isejo. Tik stai ko as sunerimau is apytiksliai 20-25 lankytoju apie 90% sudare rusakalbiai, ir darbuotojai ta zino, tik paaiskinimas ka daryti ir kaip naudotis produktu gavome lietuviskai. Is tiesu as pasijutau labai besmagiai tad nutariau padeti zmonems kurue cia atvyko pailseti ir gauti gera produkta ar paslauga. Jiems ne tik teko isipilti I automobili defalu betvir susitvarkyti keliones dokumentys (viza). O pagarbos ir svetingumo nera. Tikiuosi kad sis pastebejimas pades atverti akis sios imones vadovams ir idarbinti norincius dirbti ir tarnauti sveciams zmones. Juk jie atvykdami rodo yoatinga demesi mums bet atgal jie nieko negauna!!! Vertinkime ka turime ir suteikime laukimonispudi kiekvienam!!!

Tavira
OP - baseinai, baseinų įrengimas, priežiūra

Adresas: Šiltnamių g. 58, Noreikiškės, LT-53371 Kauno r.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; chemijos pramonė, gaminiai; valymo priemonės.
UAB „Tavira“ yra subūrusi didelę patirtį turintį ir entuziastingą kolektyvą.Įmonė specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens...
Tvarkdarys
POOLPRO

Adresas: Fabijoniškių g. 99, LT-07101 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; chemijos pramonė, gaminiai; pirtys ir baseinai; santechnika; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Vidaus ir lauko baseinų, fontanų projektavimas, įrengimas, įranga ir jos montavimas, priežiūra ir aptarnavimas. Prekyba baseino vandens priežiūros chemija (chloras, pH, flokuliantas, algicidas ir t.t.) UAB „Tvarkdarys“ ne pirmus metus Lietuvoje ir už jos ribų veikianti vidaus ir lauko baseinų, sūkurinių vonių...
R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: P.Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; baldai (prekyba); indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...
Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje
Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje 10-23 21:42
Nuo pirmadienio įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas koronaviruso paveiktų ES ir kai kurių kitų Europos šalių sąrašas – Lietuva yra geltonojoje zonoje.
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną 10-23 21:00
Nuo pirmadienio visi didieji Lietuvos miestai ir dar 5 savivaldybės priskiriamos vadinamajai raudonajai zonai. Tai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestai ir Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir...
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis 10-23 18:49
Buvęs "MG Baltic" viceprezidentas Raimundas Kurlianskis neigia siekęs paveikti tuometinius Liberalų sąjūdžio politikus, kad paminklas Jonui Basanavičiui būtų pastatytas sostinės Konstantino...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%