Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Druskininkų ligoninė

Atsiliepimai apie Druskininkų ligoninė, VšĮ

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Druskininkų ligoninė, VšĮ

Gulejau ligoninei su kasos uždegimu.Padare injekcija i raumenys ir pataike i nerva, atjunge visa peda, tai kita diena išraše vos paeinanti, net neurologas neatejo apžiuret, nes tipo reikia poperius tvarkyt ir neturi jis laiko.Turejau pas ta pati neurologa mokamai eit.Dabar jau 2 savaites vos paenu, skausmai neapsakomi.Va taip mes mokam mokeščius, o pagalbos vistiek mokamai turim eit.
Graudesnio aptarnavimo nerasit visoje Lietuvojei.Buvau uzsirases i 3 atvykimus visi tarpusavy pusvalandzio begiuose. Personalas dirbt nespeja, su zmonem elgiasi kaip su sunim, bendravimo suvokimo neturi isivaizduoja esantys auksciau visu. Kadangi rentgenas kaip visad velavo, skubejau pas sekanti daktara i susitikima 9:45, atejus 9:46 daktaras jau isejas ir kabinetas uzrakintas. Kaip mes galim jusu valandom, dienom ir savaitem laukt, o jus po 1 minutes i kojas? Negana to gryzus daktarui 10:00 gaunu morala jog as velavau ir kad nesigincyciau nes pirma karta matomes. Komedija. Jeigu nemokat dirbti su zmonem tai KOKIO VELNIO JUS PASIRINKOT DAKTARO PROFESIJA? Papildoma informacija: tai yra 3 kartas, kai atejus i ligonine su manim elgiamasi nepagarbiai. Lygiai ta pati patiria ir dauguma kitu lankytoju. Rekomenduoju niekam cia nesilankyti nebent neturit kitu variantu.
Laba diena. Prašau išnagrinėti mūsų atvejį. Tėtis Alvydas Lukoševičius blogai pasijuto (skaudėjo pečius, vėmė), kvietė greitąją lapkričio 12 d., atlikę kraujo tyrimus ir apžiūrėję medikai jį sunkios būklės paleido namo. Kelias dienas siuntinėjamas pacientas jau lapkričio 14d. buvo paguldytas į ligoninę su kritinės būklės kepenimis. Kaip personlas dirbęs lapkričio 12 dieną negalėjo pastebėti jog bilirubino kiekis kraujyje yra per didelis? Gal jie neverti dirbti gydytojais? Kas mums atsakys?
Laba diena.Noreciau paklausti vadovybes.Kas cia darosi su Druskininku ligonine?Susiduriau su tokia problema.Esu pensininke, gaunu mazas pajamas.Turiu problemu su sveikata.Seimos gydytoja israse siuntima pas radiologa, taciau man pasake kad turiu teise rinktis kur vaziuoti, Lazdijus, Kauna, arba Vilniu.Ar paprastas zmogus vos gala su galu suduriantis, turi vazineti i kitus miestus del radialogo paslaugu?Visuose interneto puslapiuiose puikuojasi Druskininkai su visokiom naujom aparaturom, tai kame problema?Ar yra logiska siuntineti zmones vazineti i kitus miestus, ar tiesiog pacientai cia nereikalingi?Tada gal tiesiog nesireklamuokite su savo aparaturom, nes visiskai nematau pagalbos paprastam zmogui.Dekui jums uz rupesti.
Netoli druskininkų patekau į avarija, atvykom į šiq ligoninę nes buvo arčiausiai. Nustatė girnelės raščio plyšimą ir operavo kaip ekstra atvejį.

Tačiau po mėnesio Vilniuje buvo nustatyta neissivaiksciojus hematoma ir infekcija. Daktarai paaiškino, kad Vilniuje nebūtų atlikę pradinės operacijos, dėl didelės tikimybės patekti infekcijai, kadangi buvo nedidelė žaizda netoli operuojamos vietos.

Jau 4 mėnesiai po traumos ir dar gydymas nesibaigė... 3 mėnesiai skirti pradinės operacijos padariniams gydyti.

Kitą kartą nežinau ar rinkčiausi šią įstaigą kaip pirmą pasirinkimą...

Diagnozę ir operaciją atliko Chirurgas Nerijus Varnas
Druskininkų ligoninėje atvykę žmonės nesvarbu kokia situacija ir kokioje jie būsenoje, pirmiausia turi sulaukti kol bus užpildyti dokumentai kas labai iligai užtrunka pas juos, apart to, kad žmonėms būtų staigiai suteikta pagalba. Arba jie bus siunčiami pas šeimos daktare net neapziureti kas atsitiko ir man. Nelabai suprantu tokį jų elgesį, ar jie tingi apžiūrėti, ar jiems ant žmonių nusispjaut, ar jie laukia kyšių.
Reiktų žmonių ar kokios įstaigos, kad vyktų kažkokia tokių darbuotojų priežiūra ar kontrolė. Ar ligoninėje neturėtų būti svarbiause žmonės? Ar kažkokie popieriai yra svarbesni?