Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Drogas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Drogas

Atsiliepimai apie Drogas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Drogas, UAB

Paskelbta jūsų akcija galioja tik iki kasos. Pirmas dalykas laba diena ar sveiki tikėtis neverta, antras dalykas pasiėmiau prekę be barkodo ir to nepastebėjau, bet pardavėja liko labai nepatenkinta, kad teks vaikščiot. Pagal kainas paskelbtas parduotuvėje turėjo būt 40% akcija. Kada kasoje mokant paklausiau ar akcija yra - pardavėja atsakė taip tikrai yra. Bet ji nebuvo pritaikyta, kada paklausiau kad kaina ta pati, o kokia kaina be akcijos man atsakė eikite aš nieko nežinau. Super gera patirtis daugiau pas jus nebesilankyt. Esmė, kad suma juokinga, tai tik keli eurai. Bet pasitikėt negalima nei parduotuve, nei darbuotojais. Vakar laoe
17 - 18 val. Kaunas, Drogas, Akropolis. Beje jokio vadovaujančio personalo ar jos atstovų nėra. Tai tokių atveju kreiptis i Akropolio administraciją?
Apsipirkinejau PC savas droge mane aptarnavo mergina juodais plaukais su akinukais ir pastovei kramte guma visų aptarnavimo metu jaučiausi nejaukiai ir nepagarbei atsižvelkite į savo darbuotojus...
Zbigniev Petrulevic
2019-06-21 23:20:17 IP 2df7dknm
Is drogo darbotoju galima gaut nors koki video ira grupie facebook kur suncia video is kameru pora tokiu turiu
Pastoviai apsiperku Antakalnio Droge. Visad dirbo malonios ir kompetetingos merginos...Bet pastaruoju metu apie kelis menesius vyksta kazkas nenormalaus...Krepseliu niekada nera prie iejimo...Bet svarbiausia labai keistas pardaveju kolektyvas...ko niekad anksciau nebuvo...Jos visos kalba akiplesiskai naglai..Saiposi is zmoniu...Neismano savo darbo...Nesisveikina...Nesako nei aciu nei prasom...nic nieko...Jei noritet prisiminti tarybinius laikus, uzsukite i Antakalnio Droga....Siandien paklausiau ar turi lako skiediklio...Isputus akis susuko per visa parduotuve : jus reikia ACETONO....?? Atsakiau, kad man reikia kaip ir klausiau lako skiediklio...eurokose ir kitur yra toks dalykas...Bet mergina pirma karta apie toki girdejo...O prie kasos maivesi mandagioji panele Greta, kuri nesisvikina su zmonem, nesako nei aciu nei prasom...
2019-05-15 Droge prie Kalvarijos turgaus pirkau pieštuką akims, lūpdažį …, sumokėjau apie 25 Eur. Atėjusi namo, pastebėjau kad pardavėja man atnešė ir padavė pieštuką su barkodais, bet be apsaugines plėveles, aišku jis buvo išdžiūvęs. Piniginei pasižiūrėjus, kvito neradau, matyt palikau prie kasos. Bet žinojau, kad pirkau nemažai ir mane tikrai atpažins pardavėjos ir apsaugininke. Taip ir buvo, visi atpažino, bet pieštuko nepakeitę. Turi gi būti ir žmogiškoji puse, aš gi neprašiau grąžinti pinigus, pakeisti į tokia pat preke tik tinkamai supakuota. Būtu ne gaila jei tai būtu 1-2 Eur, bet pieštukas kainavo virš 7 Eur.
Dirbu panasioje srityje - pardavimai/konsultavimas. Uzejau i Droga, esanty Europoje. Prie kasu dirbo mergaites, skaiciavo priekasio prekes. Matomai atsirado trukumas (girdejau kaip vedeja - Andzelika vardas), tokiu tonu reke ant vargses pardavejos - konsultantes, kad ta vargse apsiverke... klausykit, taip yra normalu??? Uzimta pareigybine vieta - vedeja - vadoves pavaduotoja (parduotuveje) ir taip yra elgiamasi??? Niekas nenori dirbti, merginos keiciasi, darbuotoju trukumas ir...??? Nemalonu, nes zinau puikiai kaip kas turi buti parduotuviu valdyme (butent apie vyresniuosius!).
Jūs atsigaukit, nupušusios bobytės. Ateinat išsilieti ant pardavėjų savo blogos nuotaikos.. gal vieną kartą užsikiškit !!! Pačios kaltos jei nežiūrit barkodų kainos ir prekės.. !!! Ir pardavėja neprivalo apie kiekvieną šmutkę jums konsultuot kai tokie Droge atlyginimai...!! NEI VIENA PARDAVĖJA NĖRA ŽEMIAU JŪSŲ.. !!! Nepatinka drožkit snukius tept kitur !!!
Galimai pametus pinigine prie kalvariju turgaus esanciame droge, bandyta susisiekti, skambinta istisa pusvalandi. Parduotuve ragelio taip ir nepakele. Kam talpinti parduotuves kontaktus, jeigu su ja neina susisiekti.
Tikrai dažnai apsiperku droge ir niekada nebuvo pasitaikiusi tokia situacija. Šiandien pirkau namų kvapą iš Šiaulių akropolio drogo. Kvapas buvo su nuolaida perpus pigesnis. Nuėjus prie kasos pastebėjau, kad įmuštų prekių suma didesnė nei turėjo būti. Paklausiau pardavėjos ar prekė gavosi su nuolaida, ji atsakė, kad taip. Gavusi čekį pamačiau, kad nuolaidos nebuvo, paklausiau kaip čia suprasti ji man puolė į akis, pakėlusi balso toną aiškino nežinia ką. Būtų perspėjusi, kad nuolaidos nebus tikrai nebūčiau ėmusi prekės. Priėjus prie kasos nei laba diena, nieko. Persikreipusi, pilna negatyvo, paklausus kažko naglai atsakinėja. Darbdaviui siūlyčiau atsirinkti darbuotojus, nes iš po tokių darbuotojų tikrai nebegrįšiu į tą pačią vietą. (Darbuotoja neturėjo vardinės kortelės, tamsiaplaukė, priaugintos melsvos blakstienos)
Perki - gauni dovana
2019-03-07 14:49:20 IP 2ju3l8lf
03.07 Molas... Tai sakau gal susitvarkykit su šituo reikalu, nes šiaip ne pirmą kartą perku prekės, net ir menesio pradžioje ir sako kad nepriklauso nors ir svetainėje, bei šalia prekės yra lankstinukas, zinau nėra labai skirtumo ta dovana ir aš neverkslenu, bet jei jau jus jų neturit tai nekabinkit reklamos, nes taip ir nukenčia įmonės už savo planų nevykdyma. Na ir konsultantė dirbusi tikrai nėra viena iš gerųjų, nei labas nei viso gero. Toks bendravimas tikrai dar labiau praskaidrina dieną
Apgaudinėjami klientai!!! Prieš pirkdami gerai įsidėmėkite kainas.
Esu dažna pirkėja, tai gana dažnai išsirinktų prekių
kaina skiriasi! Pavyzdžiui, rašo šiai prekiai taikoma 40% nuolaida, tačiau kasoje pritaiko tik 20% nuolaidą. Dar pastebėjus tokį dalyką, pardavėjos kainos vis tiek nepakeičia. Jau kelintą kartą iš čia išeinu sugaišusi tiek daug laiko ir tokia pikta!!!
Raginu visus susidūrusius su tokia apgaulė rašyti skundą! Neleiskite jūsų taip apgaudinėti! Pardavėjas turi parduoti prekę tokia kaina, kokia yra nurodyta!
(Klaipėda)
esu pasipiktinusi ir pačia parduotuve esančiame prekybos centre, , Molas'' ir aptarnaujančiaja darbuotoja, norėjau nusipirkti kompaktinę pudrą, žiūriu ir nuolaida, bet akyliau pažiūrėjus ta nuolaida taikoma tik vieninteliam atspalviui (manau ne viena pirkėja yra apsigavusi su tokiom suktybėm), tada nusipirkau depiliacinį kremą, kuris taip pat buvo su nuolaida, tačiau įmušė pilną kainą, paklausiu kaip čia yra, sako kaip muša taip ir yra, sakau tai einam pasižiūrėsim, nes tikrai mačiau, kad buvo akcija tai ta darbuotoja sako blogai nužiūrėjot... Kai nereikia pagalbos tai pačios pirmos prisistato, o kai jau tikrai reikia iš jų nieko negausi!
Panevezio miesto Drogo parduotuvese dirbancioms pardavejoms-konsultantems galima tarti nuosirdu aciu uz malonu ir mandagu aptarnavima.Mielai lankausi ir visada iseinu apsipirkus su nuotaika, ir tikrai dar uzeisiu daugybe kartu.
Laba diena, parašiau vakar, kaip mane Drogas apgavo dėl norimos nusipirkti prekės. Dabar tyli, net neatsiprašo. O pardavėjos SAVO prekybos centro Droge tiesiog siaubingos, sėdi ir žvengia.
Labai retai rašau atsiliepimus, bet vakar apsilankius Europoje esančiame "Droge" esu ryžtinga jį palikti. Parduotuvėje - visiška betvarkė: pusę prekių neturi kainų, kitų prekių kaina neatitinka realybės, buvau išsirinkusi antakių tušą - tai visi tušai buvo akivaizdžiai padaryti, pardavėjos užsiėmusius savo darbais, apie konsultacijas ar kažkokią pagalbą išvis beprasmiška. Mano vizitu metu: kas kelias minutes trukdžiau pardavėją klausinedama, kiek kainuoja viena, ar kita prekė, kadangi kainų nebuvo, arba joms nurodyta akcija buvo neteisinga, kitą klientė bandė prisikviesti pardavėją konsultacijai, bet nesėkmingai, tad paliko parduotuvę, kitą klientė supyko sužinojusi, kad jos išsirinkta prekė, pasirodo, neturi numatytos nuolaidos, o dar kitą piktinosi, jog pardavėja atidavė blogai grąžą. Betvarkė! Dirba nekompetetingos darbuotojos. Smarkiai atsiliekate su aptarnavimu ir kokybė.
Esu labai labai nusivylusi ir pikta. Koks žmonių apgaudinėjimas 12.13d. apsipirkinejau PLC Mega droge ir mane apgavo tikrąją to žodžio prasme. Pirkau du rankų kremus ir veido kaukė ir jie tikrai buvo su nuolaidomis nurodyti ir nurodyta kaina, kad galio iki 12.31 d. bet nuolaidų jokių nebuvo toms prekėms ir man pardavė už visą kainą. Gaila kad tik kita diena pastebėjau. Bet nuvykus kita diena "akcija " vis dar buvo o paklausus kodėl taip daro pasiteisino kad nepastebėjo.
Vakar 2018-12-09 vakare išėje pasivaikščioti su šeima nusprendėme užsukti į Drogas parduotuvę esančia Šilutėje Lietuvininkų gatvėje. 17:45 nors darbas iki 19h. Užėjus ir pasiteiravus ar dirba, nes abi darbuotojos buvo įsikabinus į šluotas ir lakstė po parduotuve. Atsakymas buvo su arogancija na bet nekreipėm dėmesio. tada jau matai nepatenkintos nes mes pasiteiravom ar dirba ir būdamos viena vienam gale kita kitam suriko TU MATAI MES PASIRODO NE PAGAL GRAFIKĄ DIRBAM! Ir juokiasi.... Nu žinot iš tokios parduotuvės iškart norisi bėgti. Jokios kultūros jokio mandagumo. Tiesiog esu pasipiktinus
Vakar (11-17d.) Šiauliuose, Saulės miesto UAB “Drogo” pardavėja likau nusivylusi. Prie “Maybelline” kosmetikos buvo iškaba, jog perkant už 12, 99 euru ar daugiau, laukia dovana. Aš pirkau už 15 euru, tačiau pardavėja man nieko nesiruošė duoti, o paprašius dovanos, pardavėja įžūliai paklausė, kokiu dovanu aš noriu? Tačiau vis dėlto ištraukė man iš prekystalio meginėliu. Išėjusi iš parduotuvės nepatikėju, jog tokia suma verta tik meginėliu, todėl nuėjau pasidomėti internetiniame puslapyje, kuriame buvo parašyta, jog dovana vis dėlto turėjo būti “Maybelline” kosmetikos akiu tušas. Taigi, manau, jog šiuo atvėju ne tik likau apgauta aš, bet ir Jūs (t.y. darbdavys), kadangi pardavėja neatlieka savo pareigu, bet ir nemokama pagarbiai bendrauti su klientais, UAB “Drogas” parduotuvėse lankausi gana dažnai, tačiau tokios darbuotojos tikrai neprideda noro lankytis ir toliau.
11-14 šiandien Kauno Megos droge ejau apsipirkti reikiamu prekiu pasiemusi prekes ejau prie kasos susimoketi viskas Kaip ir gerai bet pasakius kad neturiu korteles pradėjo sakyt čia jusu pačios bedos kad jus neturite jos. Nemoka elgtis su klijantais
Pasibaisėjusi klientė
2018-11-12 20:04:24 IP 5ljs02ju
Tragiškas aptarnavimas Kauno Akropolio Droge. Atėjau 2018.11.12 gerai nusiteikusi nusipirkti mano namuose trūkstamos prekės, ir dar žiūriu nuolaida, super! Stoviu kasoje, mokinė muša mano prekę pilna kaina, nors prie prekės nurodyta kaina su nuolaida. Sakau, jam yra nuolaida, bet atsakymas nėra, blogai muša. Tai gi nuėjau palikus prekę įsitikinti, kad tikrai šiam produktui yra nuolaida. Paėmiau pati kaina, nes nieko nesulaukiau ateinant prie manęs ir prekės, kad parodyti, kad tikrai nuolaida nurodyta. Bet, kad ir man prieš nueinant link prekės buvo paspaustas skambutis, kad ateitų kolegė padėti šioje situacijoje, niekas nepriėjo. Tik išėjo dar viena pardavėja pilna burna, rankoje laikydama sausainį ar kažką panašaus. Pasiėmiau kainą, padėjau ant stalo, tada atėjo trečia pardavėja. Ji paklausė pas mokinę, kad nutiko, o mokinė atsakė, kad jau nebe reikia, nors aš stoviu padėjus kainą. Kai baigėsi pokalbis, aš sakau, va kaina, ir Jūs dabar man privalote parduoti ją su nuolaidą, bet mokinė labai naglai nusiteikusi pasakė, ne, neprivalom. Trūko kantrybė, nes fone mokinės už nugaros dar be kramtanti jos kolegė aukšta liekna, trumpais rudais plaukais. Kai pasakė, kad neprivalo, ir dar prabilo su kąsniu burnoje buvo viršūnė. Pasiteisinimas, aš ką tik atėjau į darbą.
Niekada nerašau tokių atsiliepimų, bet pati dirbu prekyboje daug metų, ir tai, kad jos turėjo man parduoti su nuolaida, nes tai yra kliento klaidinimas, kai neatlieka savo darbų tinkamai, tai paėmė pyktis. Ir dar tas išsireiškimas, ne, neprivalom. Sorry, mokinei reikėtų išmokti ne tik dirbti su kasa ar salėjė, bet ir tobulinti savo bendravimo įgudžius, kurių akivaizdžiai trūksta.
Daugiau nesilankysiu Akropolio Droge, teks lankytis Eurokos.
Vakar, Kauno Megoje, nuėjau į Drogas parduotuvę ir tiesiogine to žodžio prasme buvau pažeminta kitu klientu akivaizdoje. Pirkau savo mėgstama pudra ir sumokejus už preke praėjau pro vartelius, kurie supypsėjo, pardavėja paprašė grįžti atgal ir visu žmoniu akivaizdoje visiškai neprofesionaliai tiesiog liepė iškrauti visus savo turimus daiktus rankinėje, pasakiau, kad už prekę sumokėjau ir tikrai nieko neturiu rankineje, pardavėja teigė, jog ji neuždirba tiek, kad galėtu mane taip paleisti, todėl suprasdama, kad ji už tai atsakinga iškroviau viska, ka turėjau rankinėje, ir ji paėmus mano tuščia rankinę pati savivaliaudama pradėjo ieškoti, ka galbūt galėjau pavogti, nors pudra, kuria nusipirkau buvo ne pigi ir aš už ja sumokejau. Jaučiuosi įžeista ir apvaginta kitu žmoniu, buvusiu parduotuveje akivaizdoje, todel daugiau tikrai nebeapsipirkinesiu Jusu parduotuveje, padėkokite savo darbuotojai už sugadinta šeštadienio vakara, tikiuosi atsižvelgsite į personalo aptarnavima.
Galbūt nereikėtų pardavinėti sudužusių prekių? Tai, kad prekė apvyniota penkiasdešimt kartų lipnia juosta, nereiškia, kad pirkėjas nepamatys, kai tą juostą nulups, kad dangtelis visas sulūžęs. Kitas dalykas, kliento konfidenciali informacija NEGALI būti garsiai atskleista konsultanto. Tegul džiaugiasi, kad man rodė vienodai, bet kitą kartą galima ir baudą gauti už tai.
Mazeikiu Droge apsipirkus uz valandos pastebejau, kad ne ta atspalvi prekes pasiemiau ir nuejau apkeisti. Pardavejos nekeite, pasake, kad joms labai sudetinga, grazinima padaryti bus.
Truksta zodziu.
2018-10-22
Klientė 2018-09-16 08:35:30
08-14 užsukau į Drogo parduotuve esančią Panoramoje. Jau buvo vakaras tad žmonių buvo vienetai. Įprastai parduotuvės konsultantės pakankamai greitai prisistato pasiteirauti ar viską randu, nors pagalbos dažniausiai nereikia. Tačiau šį kartą ilgai vaikštinėdama nuo lentynos pradžios iki galo ir atgal neradau to ko ieškojau ir apsidairiusi nemačiau nei vienos konsultantės. Priėjusi prie kasos matau dvi besišnekučiuojančias paneles. Na viskas gerai tikrai dėl to nepykstu, tačiau mane sutrikdė tai, kad maloniai pasiteiravus kur galėčiau rasti man reikiamą prekę pardavėjos pasirodė net nesuprato apie ką aš šneku. Pasižvalgiusios viena į kitą toliau stovėjusi pardavėja brunkštelėjo ir atsakė jog net nežino ar tokį turi. Nei viena iš jų net nesiteikė nueiti pasitikrinti ar pačios peržvelgti lentyną. Tiesiog apsisukau ir išėjau.
Patikslinsiu 09-14.
Akropolio Droge šiandien su draugu užėjome nusipirkti higienos prekių ir pakliuvau į nemalonią situaciją, dėl kurios net pardavėjos nesugebėjo manęs atsiprašyti. Istorija tokia, kad ėjau į parduotuvę su kuprinyte ant, kurios yra geležis, nuo kurios pypsi apsaugos, kadangi įsielektrina. Jau išsirinkome prekes, nuėjome į kasą susimomėti, atsiskaičiau kortele. Išeinant iš parduotuvės supypsėjo apsaugos. Mane pasišaukė pardavėja, pradėjo tikrinti. Paprašė kortelės, pinigės. Padaviau visą savo kuprinytę, ją tik pro apsaugas patikrino ir teigia, kas vis tiek kažkas joje yra. Liepė man pačiai praeiti pro apsaugas be kuprinytės. Apsaugos nesupypsėjo. Tuomet pardavėja pamaigius mano kuprinytę pasikvietė kitą pardavėją. Kita pardavėja pasakė, kad tai yra nuo įsielektrinimo ir padavė man kuprinytę nieko nepasakius. Stovėjau į kas įbedus akis, net nesugebėjo pasakyti žodžio, , atsiprašau". Labai sugadino nuotaiką, buvau pasimetusi, nes nesitikėjau, jog pardavėjos bus tokios šiurkščios ir nemandagios su klientu.
Pirkeja 2018-07-29 12:45:56
Laba diena. Ar Telsiu droge dirba konsultantes ar tik pardavejos??? Ilgiausiai rinkausi veido krema, bet per ta laika nepriejo ir nepaklause ar reikia pagalbos. Kitose tokio tipo parduotuvese konsultantes ateina ir padeda issirinkti. Is drogo isejau taip ir nenusipirkusi veido kremo ir daugiau nebesilankysiu.
Tokie visi susireikšminę, prieik, dar į ranką pabučiuok, jei nori apie ką nors paklausti negi sunku pajudinti bulkas ir tiesiog prieiti, net neabejoju, kad būtų buvę atsakyta į visus rūpimus klausimus, bet ne bėgiokit iš paskos ir man patarnaukit...
Savanoriu pr.vilniuje droge dirba pardavejos --konsultantes nelabai
ismanancios apia kosmetika jai paklausi ko nors tai vejus sneka. Ir labaj blogai kad daugumos kosmetikos nera testeriu o kaip be testerio apziureti preke????
Esu labai nepatenkinta drogo internetiniu puslapiu. Užėjus nieko neįmanoma normaliai rasti ar pažiūrėti kainų. Kitų parduotuvių tokių kaip eurokos ar douglas internetininiai puslapiai tvarkingi ir patogiai pritaikyti naudojimui. O drogas šičia tikrai ryškiai patingėjo pasistengti.
Nusivyliau Jūsų komanda Klaipėdos akropolio droge. Merginos dirba su kosmetika susijusį darbą, bet apie kosmetiką nieko neišmano. Baisu
Tas kalėdinis Drogo žaidimas - tai žmonių mulkinimas! Vieni "stebuklingai" laimi po kelis prizus, kiti - nelaimi nieko!.. O "gražiausia" yra tai, kad prizus laimi ir tie, kurie pagal taisykles išvis negalėjo dalyvauti lošime! Juk ne veltui tos žaidimo taisyklės iš interneto staigiai dingo!..
Šiandien pasislykštėjau pardavėjų elgesiu. Kartu su drauge aiškiai supratome, kad mano draugė buvo apkalbinėjama prieš mums apsilankant. Ir tai supratome iš ilgai dirbančios pardavėjos. Tai ivyko Radviliškyje. Nemaloniai pasijutome ir ko gero ten nebesilankysime.
Užsukusi į Radviliškyje esančia Drogas parduotuve buvau nemaloniai nustebinta. Pardavėju elgesys rodo, kad merginos visai nežino kaip reikia elgtis kai klientas yra parduotuvėje. Buvo apkalbinėjamos klientės. Nemanau, kad šitaip pardavėjoms galima elgtis, o paprašius konsultacijos jos net nesupranta klausimo, o skaityti nuo etikečiu ir pati moku. Ir tai rodo visišką pardavėjų neišprusimą. Nieko nežino, o tik apkalbinėja. Ir prieš apkalbant manau turėtų įsitikinti ar nėra klientų parduotuvėje.
Violeta Žižinė
2018-01-15 15:05:57 IP 28m84h97
Vilniaus Antakalnio 61/2 parduotuvėje Drogas nuo sausio 1os dienos nėra pateiktų prekių kainų. Sausio 15 d. nėra pateiktų pusės prekių kainų. Išreiškus pasipiktinimą, staiga "užstrigo" banko kortelių aptarnavimas, darbuotojos pareiškė, kad visa sistema užstrigo ir nebeaptarnaus ir su grynaisiais.
Na o as galiu tik pagirti Ukmergeje droga ir ju pardavejas-konsultantes.visada malonios, pasisveikins su sypsena, paklausus visada patars, o ir saziningos.karta pirkau sampuna ir kauke pamaciusi akcija-ateiciai, tik va po savaites kazkur susigriebiau, kad greiciausiai prie kasos palikau, nes namie neberadau.ir ka Jus galvojat?galvoju kaip dabar uzklaust po tiekos laiko ar nepalikau...O buvau taip maloniai nustebinta-atidave atgal:) (visgi buvau palikus)tik geri atsiliepimai-visada ko prireikus einu-kolkas jokiu nesusipratimu nebuvo, o ir is sono nesu girdejusi:) Turbut mums Ukmergei pasiseke:)
Tam Kedainiu Droge amzinai betvarke, vakar ieskojau antakiu piestuko, visos prekes prasukinetos, sugadintos ir vis tiek prekyboje padetos. Puse prekiu amzinai atlupta, reikia labai stebeti, kad nenusipirktum jau naudotos.
Nusivyliau vienos panelės aptarnavimu šeštadienio vakarą Kėdainių droge. Buvau susiruošus visą sąrašą pirkinių pradėjau rinktis plaukų kaukes, mergina priėjo pasiūlė pagalbą. Pasakius kokio tipo plaukų kaukės ieškau, ji pasakė kad kaukės man naudoti negalima, ir pradėjo siūlyti balzamus, aliejus, pasakius kad šių priemonių turiu man reikia plaukų kaukės, pasakė kad nėra tokios kaukės, pasakius kad vis dėl to išsirinksiu pati, ironiškai mestelėjo kad parduotuvė užsidaro. Taip gal ir aš kalta nepažiūrėjau darbo laiko ir kiek valandų (buvo likusios 7 min iki užsidarymo), per tiek laiko būčiau išsirinkusi ir apsipirkusi. Jau ir prekę buvau nusižiūrėjusi kuri man tinka, bet kai taip piktai buvo pasakyta kad naudoti plaukų kaukės negalima ir visas noras pirkti praėjo. Padėjau krepšelį, atsisveikinau ir nėriau pro duris. Net nerašyčiau, nes pati dirbu prekyboje apie 10 metų, ir visokių būna situacijų, bet gal kad esu nėštukė jautriai suregavau, pasijaučiau išvaryta ir nieko neišmanančia ko man reikia, praraudojau puse vakaro.
Vakar Bigo Droge buvau nemaloniai nustebinta apsauginio elgesiu. Kol rinkausi rankoms kremo visą laiką stovėjo man už nugaros. Dar norėjau pasirinkti ir kitų prekių, bet kai pamačiau kadesu ir toliau persekiojama apsauginio darbuotojo nebeištvėriau. Nusipirkusi rankoms kremą išėjau. Dabar ilgą laiką Drogo patduotuvę aplenksiu
Siandien 12-11 pirkau Megos "drogo" parduotuveje plauku sagtuka, tik isejus is parduotuves jis suluzo, pardavejos buvo labai nemandagios (vyr. Kasininke ir pard. Konsultante Ieva) ir atsisake bent jau apkeisti man preke, esu labai nusivylus. Prekes kaina 2, 81.
Toliau nėra kus. Pirkau blakstienų tušą. Maža to, kad pardavė ne už tą kainą kuri nurodyta vitrinoje tai dar ir tuščią. BEPROTYBĖ. Adresas Kalvarijų (prie turgaus)
Vvakar 10.31d skubiai prireikus plaukų priežiūros priemonių užsukau, nes ji vienintelė Mažeikiuose 20val dirbanti parduotuvė kurioje galėjau įsigyti reikiamų prekių. Taigi įėjus priėjau prie kasos paprašiau pagalbos, nes skubėjau pagalvojau greičiau bus, tačiau merginos išprusimas ir prekių išmanymas apskritas 0, atsiprašau atėjusi į parduotuvę tikiuosi gauti bent jau minimalios konsultacijos, o nuo etikečių galiu ir pati pasiskaityti, pasakymas šitas geras ir šitas geras man visiškai nieko nesako. Pasakius ko noriu konkrečiai, mergina pasiūle ThaiSilk produkcijos priemones, pasakius jog esu išbandžiusi šią produkcija ir mano plaukams netinka, mergina to tikriausiai net nesuprato ką aš pasakiau, nes pasiėmusi šios produkcijos šampūnus ir toliau skaitė pasakojo apie juos. Tada pasakiau jog pati pasidairysiu ir išsirinksiu, jog pagalbos nereikia, kadangi visiškai patarti nieko negalėjo. Sekantis nesklandumas kilo jau kasoje, šampūnas kainavo 7, 19 (tiksliai kainos nepamenu) ir jis buvo be akcijos, tačiau kondicionieriui akcija buvo uždėta, su akcija kainavo 4, 79. Ir ką jūs galvojate už viską susimokėjau pilną kainą, kadangi pasirodo jokios akcijos net nebuvo. Truputi reikia daugiau atidumo dedant akcijas ir tikriausiai merginos nežino žodžio atsiprašau. Gaila neįsidėmėjau tamsios merginos su akiniais tą vakarą dirbusios vardą, nes pasiūlyčiau jai bent minimaliai dar pasiskatyti ne prie klientų apie prekes ir klausytis klientų ko jie nori ir ką jie sako. Aš kaip klientė tikrai aplenksiu šią parduotuvę, nes mano apsilankymas buvo tikrai nemalonus.
Sveiki, 2017.09.16 dieną lankiausi parduotuvėje "Drogas", esančioje Mažeikiuose Žemaitijos g.Noriu pagirti tą dieną dirbusias mergaites, už itin malonų aptarnavimą.Mergaitės kultūringos, mandagios, padėjo ne tik man išsirinkti prekę, bet ir kitiems klientams tuo pačiu metu buvusiems parduotuvėje.Ačiū mergaitėms už gerą darbą.
Sveiki, vakar vakare su keliomis draugėmis buvome užsukusios į Drogą, esantį pilies gatvėje. Mane labai nustebino nemandagus pardavėjos Jolantos elgesys, stovėjau prie kasos, ir laukiau, kol jis nustos kalbėtis su savo drauge ir pagaliau mane aptarnaus, aš pasakiau "atsiprašau, gal galima susimokėti?" Ji atsistojusi nusikeikė "nu, bl**" ir nuskenavo prekes.
Sveiki, droge, pilies g. Vilniuje lankausi vos ne kas antrą dieną, nes šalia dirbu. Visos merginos nuostabios, aptarnavimu, malonumu, pagalba, bet... Vieną dieną atėjus, priėjo perlreiptu veidu mergina, nei labadiena, nei ko norėsite, nei ačiū, mei kiek mokėti, nei viso gero! Na pagalvojau ne ta diena, visko būna. Šiandien jau trečią kartą ji mane aptarnauja, istorija ta pati, nei žodžio išlementi nesugeba, persiraukusi visa. Paskaičiau kortelę.. tad panelė Ilona (mokinė) visada sugadina nuotaiką ir užkrečia tuo lietuvišku subjurimu... atsirinkite kolektyvą :) ačiū už kitas malonias darbuotojas! :)
Vilniaus CUP-e pasiėmiau šampūną, kuriam nurodyta nuolaida. Prie kasos paaiškėja, jog jos nėra, nes ji buvo balandžio mėnėsį (dabar liepos vidurys). Deja, žodelio "ATSIPRAŠAU" neišgirdau.
Jeigu norite susigadinti nervus ir sveikata- eikite i droga.
Drogas iesko tik pigios darbo jegos, alga yra apgailetina, nors skelbiasi, jog moka kur kas daugiau nei minimuma. Valdzia ziauri, ju tikslas tik sumenkinti ir ivaryti stresa darbuotojui. Ziauresnes darbovietes nesu turejusi. Niekam nepatariu, pagailekit saves
Vilniaus Akropolio "Droge" dirba smulkute, tamsiu plauku mergaite, nepastebejau vardo, bet rodos Elvyra. Taip puikiai ismananancios savo darba darbuotojos dar reikia paieskoti. Mergaite labai greitai ir sauniai padejo parinkti man kosmetika bei padejo isrinkti dovana draugei. Jinai buvo vienintele is "Droge" esanciu darbuotoju, kuri taip greitai sureagavo i mano norus. Malonu matyti sitaip profesionaliai besielgiancias darbuotojas.
Labai nemandagios ir nepaslaugios konsultantės Šiaulių Akropolyje. Dirba be šypsenos, net neprieina pakonsultuoti, reikia po visą parduotuvę pačiai ieškoti ir klausinėti. Atrodo, jog pardavėjos visiškai neišmano apie produktus. Nusivyliau parduotuvės konsultantėmis.
Likau labai pasipiktinusi Drogo parduotuvės, esančios Naujoji g. šviesiaplauke pardavėja. Viskas prasidėjo tuo jog pirkdama prekę, kaina buvo nurodyta vienokia, kasoje pasakė žymiai dydesnę, tad nusprendžiau nepirkti ir prašiau išminusuoti prekę. Taigi, pardavėja pakėlė skandalą, jog ji neturi laiko, labai ilgai užtruks. Bet juk jos toks darbas? Ji neturėtų rodyti pretenzijų, pirkėjams. Toliau lankiausi po savaitės, dviejų, tame pačiame Droge...Pamačiusi mane, visada nužiūrinėdavo piktais žvilgsniais, net nesisveikindavo, kaip jai privaloma, dar tokio įžulumo nesu mačiusi, tokioms dirbti ten ne vieta! Visko taip nepaliksiu tikrai, mergaitė atsakys už savo įžūlų elgiasi.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%