Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Drogas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Drogas

Atsiliepimai apie Drogas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Drogas, UAB

Neigiamo komentaro puslapyje apie Kundal šampūną nepatvirtino. O tikrai nepatariu pirkt niekam jo, baisu, kas vyksta su galvos oda. O kaina kosminė, geriau Dove tada už porą eurų iš Maximos :)
Birželio 25 d., apie 14.30 val. Išsirinkau 3 prekes, suma apie 3.50 turėjo būti. Sako virš 6 eur mokėti. Kainos kaip visada neatitinka, parduotuvėje bardakas. Pardavėjos jokio dėmesio į užėjusius klientus nekreipia, klausimus ignoruoja, tarpusavyje rusiškai kalbasi. Atsako pro sukastus dantis ir arogantiškai. Viskas vyko Gedimino pr., prie cancan kuri parduotuvė yra. Aptarnavimo standartai kasoje netaikomi. Pati 2 metus dirbusi toje įmonėje, atmintinai žinau, kaip turi būti sakoma viskas. Smunka žemyn drogas, ir jau seniai.
Jurga 2022-02-08 15:54:47
Gedimino 43 Pr. Aptarnavimas pagal pardavėjos nuotaiką Pardavėja Nadezda riskiai ignoruodama žmones kurie stovėjo eilėje. Aptarnavo kitą pirkejaą Dar veidą raukia. Labai nemandagus elgęsis.
Nadežda ten vadovė yra... Ne pardaveja.
Drogas PC Mandarinas
Vadovams vertėtų peržiūrėti kameras, kaip dirba darbuotojai.Siandien apsipirkinejau, blogai grąža atidavė ir dar verčia akis, kad cia aš apsiskaiciavau..
Drogas PC Babilonas (Panevėžys)
šlykštesnio bendravimo iš vadovės tikriausiai negalėjau sulaukti, baisu ir gėda. Tvarkykites su vadove. Visa diena sugadinta per viena žmogu.
Likau labai nemaloniai nustebinta vienos iš pardavėjų elgesiu PC Savas (Kaune) "Drogas" parduotuvėje. Prieš porą dienų apsilankiau parduotuvėje, man pačiai reikėjo konsultacijos, tačiau pardavėja Beata atsipalaidavusi tiesiog sėdėjo už kasos, net neatkreipdama dėmesio į nė vieną klientą (salėje darbuotojų tuo metu buvo tik dvi). Labai nepagarbu, atsižvelgiant į tai, jog šis darbas turėtų būti orientuotas į klientą, o ne į asmeninius patogumus. Priėjus prie kasos, ji toliau liko sėdėti už kolegės su telefonu rankose, kol kolegė mane aptarnavo (beje, kita darbuotoja buvo labai maloni).
Reikėtų labai į tai atkreipti dėmesį ir priminti darbuotojams apie etiketą darbo vietoje ir darbo taisykles.
Šiandien lankemės Kauno PC Savas Drogas parduotuvėje. Darbuotoja sedėjo už kasos viena visoje salėje, tad galimybės pasikonsultuoti nebuvo. Atėjus įsigyti prekes nebuvo pritaikyta 70 proc nuolaida. Tai pasakius pardavėjai ir atlikus grąžinima atiduota klaidinga suma -2 eur, pasakius, kad trūksta pardavėjai nepavyko tinkamai suskaičiuoti iki 6 ir vistiek grąžinta 1 eur per mažai. Trečia kartą sakyti pastabos nebesinorėjo. Reikėtų sunerimti aptarnavimo kokybe.
Lankiausi Vilniaus Akropolio Droge ir esu nusivylusi aptarnavimo lygiu.

Parduotuvėje vakarop dirbo VIENA darbuotoja per visą parduotuvę. Tai reiškia, jog ji viena dirba kasoje ir nėra žmonių, galinčių konsultuoti klientus. Bet dienos metu mačiau penkias darbuotojas, vadinasi parduotuvei darbuotojų netrūksta. Tačiau dvi darbuotojos dienos metu išėjo iš tarnybinių patalpų kuomet buvo daug klientų parduotuvėje, o vėliau grįžo ir nuėjo atgal į tarnybines patalpas. Parduotuvei reikia suvokti, jog klientai yra jų pragyvenimo šaltinis ir jog juos reikia aptarnauti atitinkamai. Parduotuvėje dvi kasos, iš kurių dirba visada tik viena, niekada neatsižvelgiama į klientų kiekį. Manau reiktų susirūpinti parduotuvės vadovei/vadovui jog priimamos darbuotojos yra netinkamos - darbe reikia dirbti, o ne kamabriuke užsidarius sedėti. Galbūt reikia keisti požiūrį į darbuotojas, nes šiuo metu šios parduotuvės darbuotojai per daug sau leidžia, arba vadovė/vadovas per daug darbuotojoms leidžia darbo metu ilsėtis.
Labai nemandagus aptarnavimas PC Molas, Kaune įsygūkursioje parduotuvėje. Šokiruotas darbuotoju elgesiu ir aptarnavimo kokybe.
Šiandien buvau šokiruota PC MANDARINAS Drogo darbuotojų aptarnavimų.:) Nuo kada kvepalų negalima uostyti, jeigu jie yra nebuvo supokuoti ir vizualiai neatrodė taip, kad jų negalima liesti??Labai grubia forma gavau pastaba, kad aš purškiausi kvepalais, nors aš to nedariau:), o mano prašymą peržiūrėti kameras praignoravo…Galiausiai gavau grasinimą, kad už tai gausiu baudą..:D Gailiuos, kad aš nepriverčiau apsukti kameras, nes likau apkaltinta už nieką:).
Kreipiuos į UAB, , Drogas”.
Jūsų darbuotojai- tai įmonės veidas, deja, nevisi moka bendrauti su klientais, o tik priverčia rašyti blogus atsiliepimus apie Jūs.
Labai tikiuosi, kad užsiimsite Jūsų darbuotojų aptarnavimo kompetencijomis.
Šiandien buvau keistai nustebintas, apsilankes Drogo parduotuvėje Oze. Jau labai seniai neprisimenu tokio atvejo Lietuvoje, kad parduotuvė neturėtų mašelių prekėms sudėti. Išsirinkęs 3 prekes priėjau prie kasos atsiskaityti ir paprašiau maišelio prekėms sudėti. Pardavėja ramiu veidu pareiškė, kad neturi maišelių, nes neatvežė ir kalti visi, kurie pirkdami vieną prekę ima maišelius... Pasijutau kaip senais sovietiniais laikais, kai einant į parduotuvę reikėdavo neštis laikraštį prekėms suvynioti... Ir jokio atsiprašymo iš pardavėjų neišgirdau, tai joms turbūt atrodo normali situacija. Rimta kompanija matyt turi didelių problemų tiek su tiekimais, tiek su personalo mokymu... Nepirkau prekių, nes negalėjau neštis pakankamai didelių butelių kišenėse. Teks ieškoti alternatyvų konkurentų parduotuvėse po tokių patirčių. Gėda tiek kompanijai, tiek pardavėjoms. Aš jų vietoje nusipirkčiau maišelių MAXIMOJE greta ir parduočiau klientams už tą pačią kainą, kad išvengt nepatogumų. Bet sveika savininkiška iniciatyva matyt neskaitinama Drogo kompanijoje.
Krepiuosi i Drogo vadovus. Vakar lankiausi Vilniaus Akropolio Droge ir labai nusivyliau šią parduotuvę. Iškarto užėjus pamačiau ilgiausia žmonių eilę prie kasos ir tik 1 kasinininke. Konsultuojančio darbuotojo salėje - nei vieno! Pradžiai pagalvojau trūksta darbtuotojų - suprantama situacija ir priekaištų nėra, BET kai pamačiau kad iš tarnybinių patalpų išeina septynios darbuotojos, jos išėjo iš parduotuvės o po to kartu visos grįžta, tai tikrai buvo pikta ir nemalonu!
Man nereikia Jums pasakoti koks pardavimų srityje yra svarbus dėmesys klientui. Asmeniškai man reikėjo konsultacijos dėl grožio priemonių, bet deja nusprendžiau nelakstyti po sale ir neieškoti pagalbos. Atkreipkite dėmesį kokį servisą siūlo Jūsų konkurentai!
Apsilankiau Drogas Kaune Mole ten mane konsultavo labai maloni pardaveja ko paklausiau viska paaiskino pasiulymai kitu prekiu labai smagu maciau varda Viktorija kitos pardavejos dviese tupejo prie lentynos kazka veikdamos kaip tuo tarpu pardaveja Viktorija kuri mane aptarnavo teko nueiti žmones prie kasos aptarnauti manes atsiprase ir as palaukiau zinoma ji greit gryzo labai maloniai buvau nustebintas tokiu aptarnavimu aciu jai tikrai gryšiu dar ne karta.
Jolita 2022-04-14 19:02:34
Vakar apsipirkau Kėdainių DROGO parduotuvėje. Mane konsultavo konsultantė Sonata, kurią noriu pagirti dėl itin malonios, bei profesionalios konsultacijos. Ji įsigilino į mano poreikį ir išrinko tobulai mano lūkesčius atitinkančią kosmetiką. Iš DROGO parduotuvės išėjau su šypsena ir tikrai mielai grįšiu apsipirkti vėl. O konsultantei ačiū, ji tikra profesionalė ????
Atsiprašau, mano komentare klaustukų neturėjo būti.
Ukmerges g.369 PC Big Vilniuje dirba tikrai labai prastos darbuotojos. Jokios kultūros, jokio mandagumo. Kalba savo reikalais kažką, paklausus kur yra tam tikra prekė, pačios nežino ar tokią turi išvis, tik po kurio laiko randa. Prekės išdėliotos salėje neatitinka nurodytų kainų (akcijų) arba kainų išvis nėra. Na tikra tragedija. Labai krenta pačios parduotuvės lygis, kai dirba tokios neatsakingos ir savo darbo neišmanančios pardavėjos.
Geriau jau rinktis Eurokos parduotuvę, ten pardavėjos bent teikiasi pasisveikinti, šypsosi ir yra paslaugios.
Dabar jau ex-klientė
2022-03-15 17:15:36 IP 28m87875
"Drogas" vadovybei labai reikėtų susirūpinti savo darbuotojų elgesio kultūra ir atida darbe. Šiandien užėjus į Antakalnio g. (Vilnius) esančią parduotuvę, pasijutau it bare. Kelios darbuotojos, užuot padėjusios pirkėjams ar nuveikusios kur kas naudingesnį darbą, sustojusios ištisai kvatojo (teisingiau pasakius - žvengė). Tai nebuvo epizodinis, o nesibaigiantis juokas. Šiek tiek nutildavo, kuomet pirkėjai prieidavo susimokėti už prekes, o po to ir vėl imdavosi savo mėgstamo užsiėmimo. Suprantu, kad "Drogas" dažniausiai samdo iš kaimų atvykusias studentes. Todėl pirmiausia reikėtų jas išmokyti gero elgesio ABC. Negana to, kruopštumu taip pat nepasižymi. Vieną prekę sugebėjo išmušti 2 kartus. Kadangi turiu madą (ypač, kai aptarnauja tokios linksmos darbuotojos) pasitikrinti pirkimo čekį neišėjus iš parduotuvės, pinigai buvo grąžinti. Ar atsiprašė? Kur tau. Pardavėja turbūt net nežino tokio žodžio. Trumpai kalbant, šiandien turbūt buvo paskutinis lašas, padėjęs galutinai apsispręsti daugiau nekelti kojos į "Drogas" parduotuves.
Nu šiandien nusivyliau nupirktu maskuokliu droge europos pc Vilniuje.Visas sudžiūvęs, dar klausiau ar ne testerį pasiėmiau.Kasininkė patikino viskas ok, buvo užpakuotas.Namuose ateinu neįmanoma teptis, teptukas kietas pačios konsistencijos išvis nėra vos kažką patept įmanoma, nerekomenduočiau ten pirkti.
Ši parduotuvė tiesiog stebina savo konsultančių žemu lygiu. Europos PC, Vilniuje esančioje Drogas šiandien dirbanti pardavėja nemandagiai bendravo (jeigu padriką jos burbėjimą galima pavadinti bendravimu) su anglakalbe kliente. Panašu, jog su stresu merginai susivaldyti nepavyksta, tad to "nuostabaus" aptarnavimo teko paragauti ir man. Pirmas ir paskutinis kartas šioje Drogas.
Nerekomenduoju!!!
Šiandien teko pabūvoti Vilniaus Akropolio Droge... atvykau čia su mintimi, kad nusipirksiu reikalingas priemones makiažui. Dar esu "žalia" šitam reikale, tikėjausi, kad tikrai mane pakonsultuos ar bent kažką patars. Deja. Per 1.5 val kol rinkausi savo manymu reikalingas prekes - nė sykio jokia konsultantė nepasiteiravo gal reikalinga pagalba. Eidama pamačiau nyx akciją, kad perkant prekių už 18.99e kosmetinė dovanų - apsidžiaugiau, nes nyx prekių krepšelyje turėjau už didesnį sumą. Būdama netoli kasų išgirdau kaip kasoje dirbusi mergina (Karolina, nes čekyje taip nurodyta) klientei pasiteiravus apie prie kasos gulinčių akcijinių prekių kainą nesugebėjo suprantamai paaiškinti kokia ta kaina išties ir savo atsakymą į klientės klausimą argumentavo tuo, kad "šiandien labai daug žmonių ir mes pavargusios"... žodžiu, atėjau į kasą, nuskenavo mano pasirinktas prekes, sumokėjau kiek daugiau nei 70e. Paklausus kur kosmetinė dovanų - kasininkė atsakė, kad iki manęs atidavė paskutinę ir esą nespėjo nukabinti akcijos (aha, taip ir patikėjau, kad ją kas ir nukabins, kol nepasibaigs akcijos laikotarpis).. buvo mažų mažiausiai liūdna- nei patarimo, nei dovanėlės. Nueinant man nuo kasos dar šūktelėjo atsiprašome... reziumė - vengsiu lankytis šio tinklo parduotuvėse, jautiesi labai ten nelaukiamas, o ir šiaip "labai daug žmonių" ko pasekoje darbuotojos pavargusios dirbti savo darbą, gerai bent atlyginimus gauti suranda jėgų. Šaunuolės...taip ir toliau.
Jau mėnesį negražina pinigu už neivykusi pardavimą. Parašiau skunda, bet pinigu nėra iki šiol.
Noriu padekoti uz greita prekiu pristatyma ir kokybiskas prekes.Sekmes Jums ir didelis aciū.
2021.12.31. Kalvarijų g. 125, Vilniuje esančioje parduotuvėje dirbusi pardavėja- konsultantė nesiteikė pakonsultuoti, buvo nemandagi. Buvo pakviesta net kelis kartus, kad prieitų ir padėtų išsirinkti prekę, tačiau to nepadarė, akivaizdžiai apsimetė, kad negirdi ir toliau sėdėjo kasoje (nors parduotuvėje nebuvo daugiau pirkėjų). Turbūt kita kolegė pietavo, arba net nesiteikė pakviesti kitos pardavėjos, kad ši pagelbėtų.
O galiausiai atėjus susimokėti už prekes net nepasiūlė maišelio.. Apmaudu, kad tokias pardavėjas, kurioms visiškai nerūpi jų darbas ir nemoka bendrauti su klientais, išvis priima dirbti į klientų aptarnavimo sritį.
Sveiki, is atsiliepimu Antakalnio droge seniai jau prastai. Siandien apie 17h teko matyti incidenta, kai parduotuves vedeja reke ant klientes (kas ten tiksliai atsitiko nezinau) ir galiausiai pasake jai “jus isvis nesveika”. As nenoriu net pagalvot kaip jinai elgiasi su savo darbuotojom jei sau leidzia taip elgtis su klientais. Apskritai KAIP imanoma pasakyt tokius zodzius klientui!!!!!!! Ar ten visai nera kam dirbti, kad tokios moteriskes darbuojasi? Apskritai sitoj parduotuvej nemalonios darbuotojos daznai buna ir pati atmosfera nemaloni. vengsiu kiek imanoma Drogo. Stoju i klientes puse ir ieskosiu vadovybes.
Kur galima užregistruoti pirkimo kvitą?
Šiandiena lapkričio 9 d. apie 13, 15 val., į Drogo parduotuvę, esančia Kalvarijų g. 52A nebuvo įleista mano 13 metų dukra. Buvo pasakyta parodyti galimybių pasą arba asmens dokumentą. Nuo kada nepilnamečiai ir kokiu pagrindu neįleidžiami į parduotuvę? Gal Drogo parduotuvėje galioja saviti įstatymai?
Esu šokiruota tokiu elgesiu ir pažeminimu. Daugiau šiame tinkle tikrai nesilankysime.
Nuoširdžiai dėkoju Drogas parduotuvės apsaugininkui Andriui, dirbusiam 2021.11.16, už rasta ir grąžinta piniginę.
Šiandien, 13.20val., Kalvarijų g. 125, norėjau apsilankyti Drogo parduotuvėje, tačiau iškilo problema, kadangi nei viena iš darbuotojų (kasininkė, vedėja ar vyr. Konsultantė) manęs neįleido!!! Jų teigimu neturiu galimybės patekti į parduotuvę, taip kaip europiniame sertifikate nurodyta tik viena vakcina. Informavau darbuotojas, (nes matomai tokią informaciją darbuotojos išgirdo pirmą kartą)kad persirgusiems asmenims užtenka vienos vakcinos, bet manęs vis tiek niekas neįleido ir nepagarbiai su manimi bendravo. Po kurio laiko, darbuotoja paprašė įrodyti, kad esu persirgusi, kitu atveju manęs neįleis. Nusprendžiau parodyti nekompetetingoms darbuotojoms persirgimą įrodantį sertifikatą ir man pasiūlė apsilankyti, tačiau nusprendžiau daugiau šioje parduotuvėje neapsipirkinėti!
Įžūlios, nemandagios darbuotojos, tikiuosi įmonės vadovas teisingai įvertins darbuotojų kompetencijos stoką.
Su pagarba.
Ne pirma karta lankausi Drogas parduotuvėje Vilniuje Akropoli, bet pirma karta sutikau toki nemalonu apsaugininka, kuris ant tiek nepagarbiai ir negražiai elgesi su žmonėmis, atėjau pasižiūrėti i parduotuve namu kvapa, apsaugininkas praeidamas pro šali pasake užsidėti ant nosies kauke, kai padariau ka pasakė, vėl praeidama pro šali sako ta pati, žmogus ateina i parduotuve ir negali pauostyti namu kvapa kuri norėtu įsigyti, taip pat jeigu man yra sunku kvėpuoti? Jeigu aš sergu tam tikras ligom? Kodel darbuotojas negali normaliai prieiti ir pasakyti? Kodel tai daro eidamas pro sali ir sako nežinia kam? Taip pat nustebino tas dalykas, kad ne visi darbuotojai tos parduotuves nešioja teisiklingai kaukes, tai kodel apsaugininkas nieko jiems nesako? O daugiausiai nubloškė tas dalykas kai išeidama iš parduotuves i savo puse išgirdau tam tikrus nemalonius žodžius.. Kaip išvis galima taip elgtis su pirkėjais, pati dirbu aptarnavimo srity ir žinau kaip reikia elgtis su klientais.
Labai nemalonu kad Megoje vadove tersia apie savo buvusius darbuotojus nuomone kai paklausia kiti vadovai apie darbuotoja, jei ir toliau ters tai tikrai kreipsuosi i institucija valstybes. Uz šmeižima teistumas yra. Nors as pradirbau atidaviau save stenguosi bet tai buvo mano pirmas darbas norėjau išbandyti o kad šmeizia vadove labai negrazu......
Esu sužavėtas “Vilnius Outlet” nesenai atsidariusio prekybos centro “Drogas” parduotuvės darbuotojomis. Renata įgyvendinimo mano “degantį” norą pasiruošti šventei. Prie pagalbos prisijungė Gerda. Pranoko visus mano lūkesčius. Darbą atliko per 30 min. kruopščiai, profesionaliai ir greitai. O ir pamiršau paminėti! Parduotuvė buvo jau prie užsidarymo laiko.
Tariu nuoširdžiausia ačiū Renatai, taip pat - Gerdai. Darbuotojai, o taip pat ir žmonės, kaip šie - puošia ne tik veidą, bet ir žmogaus sielą. Ačiū, dar karteį. ????????
Nuo kada droge atsiimant prekes pirktas internetu, reikia pateikti asmens dokumenta? Kalvariju g. 52a Vilniuje dirba labai nemandagi pardavėja. Atvyko mano mama atsiimti mano užsakymo, jai jo nedave nors mama turejo gauta is drogo sms zinute. Darbuotoja ja dar “pamokino” kad: citata: jeigu jai kazkas nepatinka, tegul uzsakyneja i namus o ne burbulioja cia. Absurdas, kita karta bus filmuojama.
Pasišlykštėjau darbuotojomis ir aptarnavimu užėjusi į Europos prekybos centre esantį Drogą. Tryse dirbančios pardavėjos klykavo ir juokėsi rusų kalba per visą salę, kad klientai šalia vaikšto joms neįdomu, o nuo aptarnavusios merginos trenkė alkoholiu ir cigaretėmis. Dar ir makiažo pagrindą nusipirkau pradarytą, nors buvo užklijuotas lipnia juosta. Nulupus-akivaizdžiai matosi, kad išspausta, dangtelis iš vidaus apibėgęs. Veiksmas vyko spalio 23.
Kėdainių centre esantis drogas pardavinėja prekes su pasibaigusiu galiojimu!! Tikrinkit ką perkate!
2021.09.19 druskinininkų Drogas parduotuvėje M.K. Čiurlionio 103 parduotuvėje negalėjome apsiprekinti, nes pardavėja pareiškė, kad europinis galimybių pasas yra neva negaliojantis. Norėjau sužinoti kuom tai skiriasi? Nes visose įstaigose parduotuvėse tinka, šioje parduotuvėje netinka. Jau nepirmą kartą ši pardavėja nemaloniai elgesi su klientais esu ne vieną nusiskundimą pirkėjų girdėjusi, po šios ponios pardavėjos sugryšti antrą kartą nesinori.
Užsisakiau prekes internetu ir ne visas gavau, plius viena buvo brokuota, tai teko išmesti. Pagalbos nesulaukiau, daugiau iš drogo nebeužsisakinėsiu. Ne pirmą kartą tokie nesklandumai, esu nusivylusi šia parduotuve ir kitiems nerekomenduoju.
Vilniuje Gedimino pr ir Pilies g. dirba puikios pardavėjos, visuomet malonu užeiti ir apsipirkti :)
Susitvarkykite su Panevėžio, prekybos centro "Babilonas" vadove. Visiškai negerbia savo darbuotojų. Išeina su savo "pakalike" parūkyti ir labai negražiai apkalba moteris dirbančias su ja, tiesiog ausys raitosi, kaip taip vadovas gali kalbėti.
Esu nusivilusi. Siandien teko apsipirkti Panevezio Drogas parduotuveje, esancioje babilone. Pirkausi eyelineri is Maybelline linijos, jisai buvo su akcija. Ir reziume, jisai yra pasibaiges, kitaip, sudziuves. Bent tiek, kad moketa, nedaug ~6€. Praktiskai perki akcijine preke, tai nezinai ko gali tiketis. Jei preke nebegalioja, isimkite is prekybos, o ne maustikite zmones su kvailomis akcijomis.
To 2021-07-30 23:22:04
Gedimas nepriklauso nuo darbuotojų. Juk darbuotojos nenori dengti iš savos kišenės. Pati dirbu kitoje įmonėje, pasitaiko įvairių situacijų. Buvo, kad čekis neišlindo, o pinigus nusikaitė. Ir ką, po kokių 5min išlenda anuliuotas čekis ir pinigai sugrįžo pas klientą. O jeigu būtų paleidę klientą su prekėmis, tai tektų darbuotojai dengti minusą. Truputį supratimo reikia, gerai kad darbuotojos ir nedavė prekių kol nebuvo ???? isitikinusios.
Pati esu darbuotoja, ir yra pora atvejų kai kasa tiesiog pastrigo pastrigo, žmogus nuskaites kortelę, nelaukes čekio tiesiog išėjo greitu žingsnių iš parduotuves, o čekis taip ir liko neišlindęs, na ka bėgome ieskoti pirkėjos, ja suradusi ir paaiskinusi situaciją, kad reikia sugryzti ir susimoketi iš naujo, nes mokejimas neįvyko iki galo, pirkėjas atsisake, nes jo programeleje rodė tiesiog, kas nuskaite, tačiau kai tai antras kartas supratau, kad tai orinis pavedimas, kai dienos begyje pinigai gryzta atgal.. Na bet tačiau moteris nesugryzo, o mums kaip ir liko pavogta prekė... Buvo atvejis, kai žmogus gryžo susimokėti, buvo tokia pat situacija, kai programeleje rode nuskaičiuota, tačiau žmogus pamatęs, jog gryžo pinigeliai, jis gryžo ir nusipirko prekes iš naujo...
Žana Deksnytė 2021-07-19 12:16:00
Esu labai nusivylusi Kalvarijų g. 125 Drogo darbuotojų nemaloniu elgesiu. Penktadienį tarp 11-12 val. Atėjau į parduotuvę išsirinkti prekių. Prie kasos eilinį kartą iškilo bėdos, negalima atsiskaityti banko kortelėmis, žodžiu kažkas neveikia. Pralaukus gal 15 min. Visgi pavyksta atsiskaityti, bet ir vėl bėda pinigus nuskaito o kvitas neišlenda. Informavau pardavėją su įrodymais jog bankas nuo manęs pinigus rezervavo todėl turiu atgauti prekes už kurias sumokėjau. Žinoma pardavėja nesutiko, todėl pakvietė vyr. pardavėją kuri budo dar nemalonesnė. Aš manau kad klientas tikrai neturi pats aiškintis kodėl nuo jo nuskaitė pinigus. Nes jos komentaras buvo toks, skambink į banką ir aiškinkis. Pinigus nuskaičiavome ne mes.
įnirtingai įrodinėjo jog pinigai yra rezervuoti ir jau šeštadienį jie sugrįš į mano sąskaitą. Aš nesutikau, kodėl turiu iššaldyti savo pinigus dėl ne savo kaltės. Tada minėtoji pardavėja man siūlo duoti savo buhalterijos numerį ir su ja aiškinti. Na žinoto trūko kantrybė. Išsireikalavau, gauti raštišką patvirtinimą jog prekės yra parduotuvėje. Pirmadienį atidarius sąskaitą matau jog bankas vis dėl to pinigus nuskaičiavo. Ir vėl einu į minėtą parduotuvę. Pavyzdingoji pardavėja jau mane pažysta, atsineša kvitą ištrauka prekes iš po stalo ir pro sukastus dantis sako ATSIPRAŠOME. Tad iš viso šio reikalo kyla klausimas ar tikrai taip turi būti parduotuvėje aš dėl to sugaišau savo brangų laiką kelis kartus vaikščiodama ir aiškindamasi dėl savo pinigų. O gal parduotuvei paranku tokiu būdu daugiau susirinkti pinigų už neatiduotas prekes. Kadangi šia parduotuve labai nusivyliau tai tikrai žinau, dabar ją visada aplenksiu. Gerų jums pirkėjų.
Šiandien (2021-07-20) aplankiau Antakalnio Drogą apie 18:20. Ties šią valandą pastebėjau vyriškį, kuris slepė vyr.kvepalus po savo drabūžiais. kasoje pamačiau tik vieną pardavėja ir ji aptarnaudavo moterį. liūdna situacija.. Aš nieko prieš neturiu apie panelių darbą, suprantu, kad neįmanomą spėt ir žmines aptarnaut prie kasos, ir konsultuot ir stebėt kameras... klausimas toks: kodėl Drogas negali pasamdyti apsaugos daębuotojo prie durų, arba prie kamėrų kad stebėtų?? nežinau kur kreiptis dėl tokių įvykių... ir jau ne pirmą kartą pastebių tokius įvykius ypač Antakalnio droge, nes dažnai apsiperku
Sveiki, šiandien apie 16 h buvau atėjusi į Antakalnio droga ir susiklosčius netinkamom aplinkybėm norėjau pabendrauti su vadovę, bet darbuotoja pasakė, kad vadovės jau nėra paklausus iki kada vadovės darbo laikas jos atsakė iki 18h, tai kokio velnio vadovė nedirba savo darbo iki 18h ? Ir čia jau taip ne pirmą kartą kada vadovės nėra jos darbo vietoje.....kreiptis teks kažkur aukščiau jai nesuvaldote nei darbuotojų nei parduotuvės vadovų.
Antaklany rimtai kažkoks košmaras.. pastoviai vienas arba du žmonės kasoj ir tos pačios paneles, darbuotojų nėra.. kaip suprantu, kai vadovės nėra, senos darbuotojos ką nori tą ir daro. paklausiau viena kartą naujokės "kur kitos pardavėjos" atsakė kad "kitos sandelį, šiuo metu aš viena salėj". ar tai normalu???? pilna žmonių pastoviai darbo dienomis, kasoj irgi nemaža eilė susidaro o kasoj viena pardavėja. apsiperku dažnai ir matau vieną ir tą pačią panelę... Žodžiu... liūdna situacija Antakalnio droge
Vilniaus Antakalnio drogas yra kažkas baisaus, vadovės pagrindinis moto, , darbas yra darbas" toks moto yra geras, kai jo laikosi visi, bet net pati vadovė jo nesilaiko darbo metu eina darytis nagų išeina pietauti 2 valandom, arba tieisog po pietų išvis negrįžta į darbą, o darbuotojus prižiūri, kad pietūs nevyktų ilgiau nei valanda, o pati ką noro tą daro, o kai paklausi kodėl atsakymas būna, , Nes aš vadovė". Ir kaip manote kodėl tada ji verkia, kad per metus pasikeičia apie 50 žmonių ? Gal laikas susirūpinti savo vadovais kurie nesiskaito už žmogų ? O pardavėjos 3 kurios dirba ilgiau nei metus ten tik kaip vadovės nėra jos xixi chacha kambariukę visą mielą dieną sėdi, o naujokes palieka vienas dirbti salėje, o kai įvyksta vogyste atbėga ir sako, kodėl nepakvietei manęs, o gal todėl, kad esu kasoje viena, mes yra žmonių o jūs visos sulindusios į kambariuką ????tik viena Dovilė verta ten būti drogo vadove, o ne dabartinė vadovė su ja tikrai toli nenueisite arba keisis darbuotojai pastoviai.
Karolis Paulavičius
2021-07-07 03:11:10 IP 2e7r436n
Perkame nuolat ir daug įmonės reikmėms. Esame patenkinti aptarnavimu.
Nu laba diena, pirkau prekes internetu prieš PUSĘ METŲ! šiandien sulaukiau pranešimo, kad man bus grąžinta ne visa sumokėta 7€ suma o tik 1.90€... ta prasme jūs rimtai? Juk pinigai niekam neauga ant medžių, kodėl aš turiu kaip klientė aukoti dar 5€ šiai įmonei. Kur sąžiningumas? nors tikrai šioje įmonėje labai retai jo yra, buvo ir bus.
Patariu atidžiai žiūrėti kokios nuolaidos fizinėje parduotuvėje ir ką išmuša kasos čekije, visus nesutapimus o tiksliau vartotojų klaidinimą nurašo ant žmogiško faktoriaus ir kiša užpildyti gražinimo aktą, neva jūs patys inicijuojate prekės gražinimą. Klaidinanti komercinė veikla yra aiškiai apibrėžta ir ji nėra sprendžiama su gražinimo aktu. Gražinimo aktas skirtas pirkėjui norinčiam inicijuoti prekiu gražinimą per 14d. dėl asmeninės priežasties ir dėl broko ar nekokybiškos prekės garantiniu laikotarpiu.

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%