Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Drogas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Drogas

Atsiliepimai apie Drogas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Drogas, UAB

Rasa 2020-07-07 15:58:20
Šiandien apsipirkau drogas parduotuvėja kalvarijū g.125, pirkau lupu blizgi, kai gryžau namo atsidariau blizgi ir jis atrodė baisei taip lyg jau butu naudotas daugibe kartu, tiesiog baisu kaip galima pardavinėti tokios buklės prekes, tiesiog baisu.
O paskui pykstat, kad konsultantes is paskos vaiksto ir stebi ikyriai. Kazin kodel??? Nes turi suziuret tokius dalykus, jau nesneku apie vagystes
Rasa 2020-07-07 15:58:20
Tai kažkas iš klienčiu atidaro pasiziuri ir padeda i vieta. Tai kaip jus siuliot pardavejom atidarinet visus lupdazius tikrint kur pradaryta kur ne? Ir sugadint visus esancius lupdaZius? Logikos nulis. Cia pykti reikia ant klienciu, kurios pradaro, gadina pakuotes ir padeda i vieta.
Sveiki, nuėjau į Dorgą kalvarijų 165g. plauku modeliavimo priemonių, pamačiau, kad dabar vyksta akcija, perkant produkcija Schwarzkopf už 6.99 gauni už 1 eurą kažkokią super gertuvę. Nusipirkau, pardavėja priskaičiavo "dovaną" ir padėjo pas stalu atgal. Pasižiūrėjau į čekį priskaičiuota DOVANA GLISS COLOR už 1.00. Tą pardavėja kažką pradėjo skiesti, kad nieko nepriskaičiuota, kiša man ausų krapštukus, pasenusias sausas pudras kaip dovaną. Nieko man nereikia, svarbu neapgaudinėti žmonių. Nesuprantu kodėl jos taip daro, gal vadovė liepė. Matyt ta gertuvė labiau reikalinga pardavėjai, tegul geria ir gerina odos būklę. Visiškai be gėdos jausmo mergina.
Šiandien apsilankiau Klaipėdos Akropolyje, drogo parduotuvėje. Norejau nusipirkti intymios higienos prekių. Etiketėje nurodyta kaina su nuolaida, o kasoje jau muša kita kaina. Pardavėjo paaiškino, kad nespejo pakeisti kainos. Prieš mėnesį buvo tokia pat situacija, ir tom pačiom prekėm. Lentynoj kaina su nuolaida, o kasoje nuolaidos nebelieka. Ir tada pardavėjo atsakymas buvo, kad nespėjom pasikeisti
Vakar teko apsilankyti totoriu gatves ir droge, susiduriau su itin nemalonia jauna pardaveja tamsiais plaukais, kuri atsainiai ziurejo i mano prasyma padet rast preke ir veliau pastebebejau kaip kampe ironiskai juokiasi.Slykstus elgesys.
Dirbau droge 1.5metu. Nebegalejau, isejau. Juos maza paskusti darbo inspekcijoj, bet reikia tureti kokiu irodymu, o jie viska graziai uzglaisto, kad lieki idioto vietoj. Per karantina visur giresi, kad moka 100% atlyginima- nepasakyciau kad buvo 100%. Mokejo sausa minimalu be priedu, kurie nesiekia 50eur. Gal net 30eur nesiekia. Ir niekur jie nesiskelbe kiek dar zmoniu prastovose, kiek is daebuotoju "patys" isejo, kiek numazino darbuotoju- vietoj to, kur normaliai viska atlikom sesiese per diena, dabar likome i diena 2-3. Ir cia su vadove. AR TAI NORMALU??
Dave karantino metu nesioti skydelius su kuriais negali buti (gerai, kad tik rankas sudejus stoveti ir konsultuot reiketu), bet ne- privalai nesioti ir su jais dusti karstyje, ka jau kalbet apie gautas pirstines, kuriu galiojimas pasibaige 2019 metais.
Droge atlieki pagrinde apsauginio darba, o ne konsultantes, nes padaugejo vagiu, tu nespeji gaudyti, nes apsaugos neprisisauksi. Nes jei nepraeini inventorizacijos- atskaiciuoja is algos, tai drebi.
Turi dar speti prekes issivezti. Gink dieve salej skyliu bus (turi uzstatyti kad nebutu). Po karantino atsirado belekiek nauju planogramu kurias turi sudeti (o tai uzima laiko). Turi speti akcijom pasiruosti per 1 viena nakti, kad pirmadieni ryte parduotuvei atsidarant viskas butu paruosta (kas neimanoma nes nera kam dirbti). Ofisas tarkuoja vadovem siknas kodel nesurinkti grazinimai prekiu (kaip tu galejai jas surinkti kai karantinas buvo??? O jau nekalbant apie stebuklingai vis pasipildanti sarasa). Nenustebciau, kei vadoves sandely apsiverkia koks absurdas, nes daug kam yra teke verkti.
O jei girdi kur nors "oi koks geras drogas darbdavys. Neatleidineja zmoniu"- taip ir noris garsiai nusijuokt. Drogas niekad neatleidzia, nes zino, kad reikia priezasties ir dar juk reikes sumoket. Jis padaro tiesiog pragara dirbti ir ateje, kai kuriuos "paskatina" parasyt prasyma is darbo. Todel dabar siuo karantino metu jie neatleidzia zmoniu, jie tiesiog "savo" noru iseina.
O vakar pats geriausias perliukas buvo per kuri taip susinervavau, kad net 5val nubudau. Drauge, kuri vis dar dirba droge, atsiunte nuotrauka kokia reikejo uzduoti jiems vakar atlikti, kai darbu belekiek- nusifotografuoti visom su sypsenom kaip gera linksma dirbti ir i lentele surasyti visom parduotuvem palinkejimus kolegem/klientam. Kitaip tariant- aciu droge, kad manes neatleidai, mokejai grascius, neduodi zmoniu dirbti ir dar tarkuoji siknas uz tai kad klientui neibrukom pirkti priekasio ar tos trecios prekes :)))) tai gaunasi, kad tave isvolioja po mesla, o tu sypsodamasi turi joems aciu pasakyt. Jie kazkodel konsultanem nesugeba aciu pasakyt :)
Dar kiek zinau is senbuviu pasakojimu pati direktore yra facebooke atsovus i paneles pasisakyma apie maza alga- "nepatinka-nedirbk, nieks nelaiko" Ot valdzia gerai motyvuoja :))
Visi nauju darbuotoju mokymai- stovek kasoje menesiais, jei rasi laiko- pasiskaityt lipdukus ant prekiu. Tipo yra kartais 8val ryto zoom "mokymai" kur paleidzia skaidres ir jas nuskaito, kad gautume ziniu apie produktus. Tu atsikelk 8val per vienintele iseigine kur turi per paskutines 8 dienas ir dar diena pries namus pasieki kokia 11 nakties. Idomu kaip faina atsikelt kad isijungti ta mesamone.
Elektronine parduotuve pasityciojimas. Ten kelios paneles turi spet padaryt viska ka rasiau ir DAR surinkti uzsakymus, nes juos renka parduotuveje, o ne kokiam sandely. Teko padet. Absurdas ten, drogas nepasiruoses internetui.
Ir jei kas perskaite sita litanija- nepykit mielos klientes ir klientai, kad mes galim daug ko nezinoti ar busim susiraukusios ar ka. Zinom, kad taip neturetu buti, bet drogas tiesiog zudo motyvacija dirbti, daug paneliu ateina su mintim, kad bus pardaveja konsultante, bet greit tenka nusivilti, nes uzkrauna tiek papildomu darbu kad pasimeti ir dirbi tik tam, kad turetum kelis centus kruopu nusipirkt. Ir taip. Durys atviros, bet niekas siuo laikotarpiu taves nelaukia : (
Niekad nerašiau atsiliepimų apie netinkamą pardavėjų - konsultanciu elgesį, suprantu, kad jų darbas yra nelengvas ir pan. Tiesiog, šįsyk 06-03 d. apie 19 val. užėjau į Kauno Akropolio Droga ir apstulbino tuo metu dvi dirbusios jaunos pardavėjos - konsultantės. Žmonių parduotuvėje buvo vos keli, priėjau prie prekes deliojusios darbuotojos ir paklausiau, ar yra jų parduotuvėje tam tikra kosmetikos prekė, ji pasakė -, , nežinau". Kiek paieskojus pati ir neradus nuėjau paklausti kitos merginos, dirbusios kasoje - ji pasakė kreiptis į kolegę, kurios jau klausiau, atrezdama, kad, , aš irgi nežinau ". Buvo pasakyta nemandagiai, grubiai. Įdomu, kas tada turi žinoti... Nuėjau į kitą kosmetikos parduotuvę, kur norima prekė buvo surasta bei maloniai buvau aptarnauta.
Nesuprantu vieno, jei darbuotojas nežino, kuo yra prekiaujama ten kur jis dirba ir nemotyvuotas žinoti apie tai, bei stokoja elementarių bendravimo įgūdžių, ką jis tuomet ten veikia.., gal yra vietų, kur jis sėkmingiau galėtų save realizuoti.. Nejau, neatsiranda norinčių kiek išmanyti savo darbą..
Dirbu droge tris mėnesius. Pačioje pradžioje kolektyvas pasirodė malonus, bet vėliau labai greitai išaiškėja kolektyvo bei vadovės tikri veidai. Naujokais yra naudojamasi kaip nieko nesuprantančiais idiotais. EIni dirbti kaip Konsultantė-pardavėja, bet tenka dirbti, apsauginio, buhalterės, pardavėjos, konsultantės, valytojos, sandelio prižiūrėtojos darbus, už algą kuri nesiekia 400Eur į rankas. ir visi šie darbai įvyksta per vieną dieną. Vadovė man pakliuvo nemaloni, kai tik atėjau į darbą atmestinai parodė, ką man reikės daryt. Dabar, kai buvo parašytas prašymas išeiti iš darbo, dėl kurio reikėjo maldauti, kad duotų pasirašyt, ji mane stumdo dar labiau, apkaltina nebūtais dalykais. Vadovė yra gan jauna, tai susidraugovo su keliomis darbuotojomis, kurioms ji nuolaidžiauja. Jeigu jos vėluoja į darbą, viskas gerai. Jeigu jos vėluoja iš pietų, viskas gerai. Jeigus jos visos išeina pietauti, ir negrįžta 1, 5h. (kai pietų laikas yra 1h.) yra viskas gerai. Kai mes turim eiti valgyti pietus 17-18h. vakaro, irgi jiems atrodo, kad viskas gerai. Yra ir dar daugiau minusų, dirbant droge.
Audra 2020-05-02 16:15:46
Šiandiena buvau antakalnio droge, kasininkė priėjo arčiau nei reikėjo. Privertė pasiimti ale dezinfekuota krepšą, pasakiau, kad pirksiu tik vieną prekę ir man nereikia krepšo, pardavėja atsakė, kad būtina, nes tokia parduotuvės politika. Tačiau atsisukus i krepšus niekur nemačiau užrašo, kad privalau pasiimti krepšą ir tuo labiau, parduotuvėje buvo vidutinio amžiaus moteris ir rinkosi plaukų dažus ir ji buvo be krepšo.
Ar dėl to, kad aš jauna pardavėjos galvoja, kad gali man prigalvoti savo šudinu taisyklių. Be to aš labai saugausi ir imu prekę tik jei ją pirksiu, tai kam man liesti ir imti papildomai krepšą kai neaišku kaip pardavėjos dezinfekuoja juos ir tuo labiau parduotuvė kaip kamurkė jau dviem žmonėms yra sunku pasilenkti o jei dar su krepšu eini ir visur trankaisi.
Jei tai parduotuvės politika tai prašau didelėm raidėm parašykit, kad tai privaloma, jei ne aiškiai pasakykit savo pardavėjoms kad netaikytu dvigubų standartų ir neprisgalvotų savo taisyklių, nes tai nebus netoleruojama ir jūs prarasite klientus arba pati pardavėja gaus žodinį atsaką už savo neišmanymą.
Drogas išviso nusirito žemiau plintuso. Nei iš internetinės parduotuvės gauni normalų užsakymą, nei fizinėje parduotuvėje aptarnauja. O šiaip pastebėjau ir aš dvigubus standartus, dėl amžiaus. Jei vyresnė moteris, tai dar dar aptarnauja, jei jaunesnė tai vos ne pasiunčia paprašius pagalbos....
Pirkau internetu prekes, gavau nepilna uzsakyma. Atsiprase, kad nebeliko prekiu. Nu okey, galvoju, bent tusu pasinaudosiu. Atsidarau, o jis visiskai uzdziuves. Pakuote nusibraiziusi. Nebuvo apsaugines pleveles. Parasiau el pastu, kad preke netinkama, ka siulo daryti. Jokio atsakymo. Paciai grazinti prekes, siusti i Vilniu ir dar susimoketi uz siuntima, gautusi juokingi maza grazintina pinigu suma, kuri neverta nervu ir nusivylimo. Realiai lieki ir be prekiu ir be pinigu.
Užsisakiau prekes. Laukiau savaite. Gaunu užsakyma- pustuštė dėžė. Prekių vos kelios. Paraštas laiškas, kad atsiprašo, jog iki kol man dėjo prekes jų nebeliko :))))))))))) Aš neturiu žodžių! Jūss rimtai???????? IDIJOTAI. Tai kad tada tiek laiko gaišinti, man neparašyti ir neinfromuoti prieš išsiunčiant arba kodėl nesusitarkius internetinės svetainės ir parašyti, jog tų prekių neturit? NEDAEINA??? Kas per galvos tada dirba ten, kad nesugeba susitarkyti. Velniop TĄ DROGĄ!!!! Tragedija. Vilnius.
Pirkau prekes internetu, po 10 dienų gavau laišką kad užsakymas atšauktas. Pinigus turėjo grąžinti per 5 dd., laukiu daugiau nei savaitę, į el.laiškus, kada grąžins, neatsako. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kada pas juos užsisakinėjau internetu, nepatikima
Jau tik mielieji žmonės nesugalvokite pirkti iš jų internetu.Turėsite problemų garantuotai.Siunta keliauja apytiksliai 2 savaites, į laiškus neatsako, žodžiu užsakai, sumoki pinigus ir toliau tavo problema.Automatiškai suformuotas laiško šablonas su pasiteisinimais dėl karantino atbaidė bet kokį norą pirkti ne tik internetu bet ateityje ir fizinėse parduotuvėse.Ačiū
Buvau užsisakius ir apmokėjus už užsakymą. Pristatymo dieną gavau laišką, kad bus ne visos prekės. Po poros val. po laiško gavimo atvežė, bet iš tikrųjų trečdalio prekių nebuvo įdėta. Po daugybės laiškų ir skambučių iš mano pusės prigrąsinau, kad kreipsiuos į vartotojų teises. Galiausiai po 24 dienų gavau pinigus už negautas prekes (mėnesį laiko darė pavedimą!!!!!)
Vakar kreipiausi i Vartotoju Teises Tarnybas, tai nepatingejau uzpildyti visa anketa, su visais irodymais, dar padariau pora foto su Jusu zmones atsiliepimais, kurie daugiau ar maziau nukentejot su e parduotuve Drogo. Tai po 5 dienu pinigu grazinimo laukimo, ir 6 dienu laukimo i mano parasyta laiska i drogo emaila. Matyt daejo gal iki direktores, ar kazkur, nes butent siandien, po vakarykscio kreipimosi i VTT, prisiruose is drogo man atrasyti.
Bet atrase tai irgi nevisai logiskai, kad mano uzsakymas nebuvo suformuotas del technines klaidos. Bet esme tame, kad turiu irodymus, kad uzsakymas buvo ir patvirtintas, ir pinigai buvo paimti, tai kaip jis nesuformuotas.. jau juokinga :D
Ir pridejo kad per 1-3 dienas grazins pinigus. Tai sudejus visa pralaukta laika, bus pinigai grazinti tik po 7-10 dienu, nors apskritai turejo neprileist prie pinigu sumokejimo, jei pas juos su svetaine kazkas negerai arba prekiu nera..
Zodziu, zmones, jei tik kas nors ne taip, po 5 dienu irgi nepatingekit kreiptis i Vartotoju Teises, sureaguos greiciau ir atgausit pinigus. O as daugiau nebepirksiu is Drogo e-parduotuves.. :)
Užsisakiau prekes, viskas gerai su pristatymas, bet kai atsidariau dėžutę tai viena prekė buvo be kamštuko ir jau naudoda, aš moku pinigus ne už naudotas prekes, todėl nusivyliau “Drogas” el. parduotuve.
Gerai, kad nieko nepirkau, neuzisaknejau iš šios internet parduotuvės "Drogas", norėjau užsisakyti viena prekę iš jų internet parduotuvės, bet iškilo šiokių tokių klausimų, tad kai skamb į jų telefona, niekas nekėlė ragelio, gal iš dešimto karto pakėlė, kai paklausiau apie norimos prekės informacija, sakė pardavėja, nieko nežinanti, liepė rašyti į jų elektroninį paštą. Kai parašiau, atsakymo negavau, likau nesuprastas! Pasiskaičiau žmonių atsiliepimus apie šią internet. parduotuve ir tapo aišku išsyk su kuo turiu reikalų! O tiems kurie nukentėjo, nesąžiningai pasielgė šios internet parduotuvė Drogas, siūlyčiau netylėti, kreiptis į Vartotojų Teises Tarnybos Inspekcija, taip galbūt kažką gal atgausite, blogiau tikrai nebus!
Prieš apsiperkant e. parduotuvėj, tikrai gerai apgalvokit, kad ir kaip gundo geros kainos, platus asortimentas. Mano atveju: užsisakiau prekių, visas leido susidėti į krepšelį, sumokėjau. Po kelių dienų gavau laišką, kad nebus vienos prekės ir pinigus grąžins. Okay, šaunu. Užsakymą gavau ~1 sav. Sakiausi į paštomatą. Ir, deja, deja, bet atidariusi siuntą ir peržiūrėjusi pagal įdėtą sąskaitą neradau vienos prekės, bet sąskaitoje ji įtraukta, tikrinau asortimentą po užsakymo gavimo, ji buvo pardavime. Tai kyla klausimas, kaip dingsta prekės? Kažkas tyliai "nusisavina" pakuojant užsakymus ar tiesiog žmogiška klaida? Jau savaitę laukiu atsakymo, nes parašiau el. laišką tiek e. parduotuvės el paštu, tiek į patį drogą. Manau, dar ilgai lauksiu, bet gal teiksis kas atsakyti, nes FB postint tai turi laiko kažkas, negi per ten reikės atakuoti, kad kažkas teiktųsi sureaguot, kodėl dingsta prekės. Aišku pinigus grąžino už tą prekę, apie kurią buvau įspėta + atgavau siuntimo mokestį, bet vis vien likau minuse ir kas svarbiausia be tos reikalingos prekės. Tikrai nusivyliau. Eurokos niekada tokių šposų nebuvę, kažkaip be baimės visada pasiimdavau siuntas neplėšusi parduotuvėje prie akių ir visuomet viską rasdavau. Kodėl drogas negali taip susitvarkyti? Liūdna ir pikta, nes tikrai yra daug puikių akcijų, dominančių prekių, bet po to pirmojo užsakymo tokia nesmagi patirtis stabdo dar kada pirkti bent jau internetu.
Užsisakiau tik dvi prekes, antradieni po velyku, viska padariau iki pietu (pas juos psl parasyta kad jei apmokejima padarai iki pietu, preke gauni jau kita diena. Jei po pietu, tada po 2 dienu). Buvo gautas uzsakymo patvirtinimas. Bet ok, galvojau palauksiu 3 dienas, visgi karantinas, viskas ilgiau trunka.
Praejo 3 dienos, parasiau i drogo el. pasta, norejau tiesiog suzinoti kokia situacija su mano uzsakymu. Jokio atsakymo negavau, o po mazdaug puses val gavau pranesima kad uzsakymas atsauktas.
Parasiau dar karta jiems laiska, del kokiu priezasciu uzsakymas atsauktas ir kaip taip neispejant is anksto zmogaus savavaliskai gali atsaukinet uzsakymus, arba bent pasiulyt kokia nors panasia preke ir pns. Ir jokio atsakymo nesulaukiau iki dabar..
Labai gaila, kad tokie dalykai darosi, o prekes visai geros.
Internetu norimą prekių krepšelį susirinkti sunku, vis dingsta kokia prekė, toks įspūdis, kad jų sandėlyje turi tik po 1-2 vienetus, kuriuos vis kažkas kitas spėja greičiau pagriebti. Visgi šį tą užsisakiau. Bet praėjo visa savaitė, o prekės dar net neišsiųstos. Negana to, pasirodo dalies prekių išvis negausiu, nors užsakyti ir už jas susimokėti buvo galima. Panašu, kad nesugeba tinkamai vykdyti elektroninės prekybos. Nerekomenduoju gaišti laiką, ko reikia turbūt laiku negausite. Kol gausiu turbūt jau bus galima ir į įprastas parduotuves laisvai užeiti...
Monika 2020-04-16 10:55:42
Savaitę nesulaukiu prekių
Tokia pat situacija, nuo balandžio 07 užsakymas kaba, į skambučius neatsako, į el. laiškus neatsako.
Savaitę nesulaukiu prekių
Labai gaila, kad tenka rašyti tokį atsiliepimą, tačiau mieli drogo ofiso darbuotojai, jeigu nesugebate susitvarkyti su tokiais darbo krūviais, tai tuomet išvis neapsiimkite prekyba el.parduotuvėje!
Pateikiau užsakymą, sumokėjau pilną kainą, ne visos prekės atkeliavo. Gavau laišką, kad pinigai už negautas prekes bus nedelsiant grąžinti, pralaukusi savo pinigų SAVAITĘ parašiau jiems laišką norėdama paklausti kokia situacija, tačiau vėl beveik savaitę nesulaukiu jokio atsakymo. :)
Siaubas. Nerekomenduoju pirkti iš internetinės parduotuvės. Atsakymų į klausimus tenka laukti po kelias dienas ir kai galų gale atkeliauja užsakymas, jame trūksta prekės.
Niekada nebepirksiu ir kojos į fizinę parduotuvę nekelsiu.
Užsisakiau prekes internetinėje parduotuvėje ir pristatymo reikejo laukti ilgiau nei savaitę (iš Vilniaus į Vilnių). Kam rašiau, niekas neatsiliepė - nei jokios automatinės žinutės, kad 'jūsų laišką gavome', nieko. Siūlyčiau per daug iš tos internetinės parduotuvės nesitikėti.
Užsisakiau internetu iš Drogo parduotuvės prekių, nes yra karantino laikotarpis, visos prekes atėjo laiku, 2 dieną po užsakymo, tuom likau labai patenkinta. Tačiau, viena iš mano prekių buvo veido kontūravimo paletė, ją aš gavau praplėšta, pralupta pakuotė ir pati prekė matos, kad buvo jau naudota. (kontūravimo spalvos ištepliotos, matos pirštų antspaudai) Galimai gavau testerį. Tas mane labai nustebino, blogąja prasme. Daugiau po šio įvykio nebesinaudosiu Drogo internetinė svetaine.
2020-03-12 apie 17:35 droge esančiame kalvarijų 125 buvo baisiai nemalonus įvykis. Lyjant smarkiam lietui prie maximos durų griūna moteriškė ir susilaužo ranka, atviras lūžis. Moteris sėdi baloj ir iš skausmo nualpsta. Jaunas vaikinas, šaunuolis, iškviečia greitają. Mes moterį įnešame į drogą nuo lietaus ir pasodiname ant grindų. Toliau klostosi įvykiai
Mes atsidarome 10h. Klientas užeina, Paskui jį užeina kitas ir taip nesibaigia niekada. PYKTOS MOTERYS. JUS GAL KVAILOS? Kodel jūs taip bendraujat su pardavejais? Jie konsultantai ir atrodo kad turi zonti viska? Mielos klientes atsigaukit ir supraskir kacd benraujate su MOTERIMI KAIP JUS. Nesvarbu kiek uzdirbate, koks jūsų stažas, ar kiek sau leidžiate... Yra žiauru kai su kalbate su mergina, kaip su verge.. Ir po to skaitote knygas kaip suprasti moteris? Būkite malonesnes. Jūs esate pacios ziauriausios klientes. Nekenciu jusu.....
Šiaulių Akropolio droge nusipirkau juodus plaukų dažus, dvi pakuotes, su akcija, na čia viskas gerai. Nusidažiusi pastebėjau čekyje, kad parašyta, ne plaukų dažai, o dažomasis plaukų kremas, to pasekoje kiekvieną kartą plaunant galvą plaunasi ir dažai.. tai gaunasi, kad nusipirkau dvi pakuotes vaikiškų dažų, per kažkokį nesusipratimą, kur nedadėjo užrašo, kad čia visai ne tas kas turi būti. Gėda, daugiau nebepirksiu iš Drogo.
PC Akropolio parduotuvės apsaugininkės buvau apkaltinta pakuočių praplėšimu. Apžiūrinėjau pėdkelnes, kurioms kaip tik akcija, tikrai daug pakuočių jau buvo pradarytos ir suprantama, kad tokios prekės nebus patrauklios pirkėjams, ir parduotuvės personalas nori išvengti tokių situacijų. Paėmiau tokią praplėštą pakuotę ir iškart prisitačius darbuotoja pradėjo sakyti, kaip matė, kad aš ją praplėšiau, mano argumentų, kad tai netiesa, girdėti nenorėjo. Suprantu, kad nemalonu, kai prekės yra išplėštos ir sužiūrėti visų, kas tai padarė neįmanoma, bet pulti kaltinti bet ko irgi nereikėtų ir šiek tiek daugiau pagarbos klientui praverstų.
Vakar Akropolyje Jamam akcijos metu, kai parduotuveje buvo nežmoniški žmoniu srautai konsultante man patare ir padejo išsirinkiti tobulai tinkančia kremine pudra. Norejau padekoti už šilta, malonu ir profesionalu aptarnavima. Likau nustebinta, kad nepaisant išpardavimo karštlikes mane aptarnavusi konsiltante buvo nuoširdžiai nusiteikusi man padeti.
Apsipirkinejau Kaune droge esanciame prekybos centre molas, likau labai maloniai nustebus, pardavejos-konsultantes Rūtos mandagumu ir paslaugumu, labai malonu ateiti kai esi pastebetas ir maloniai aptarnautas, kas reta Lietuvoje, jauna mergaite, bet paslaugumas 100%, su sypsena buvau ir sutikta ir islydeta, nors zmoniu buvo gan nemazai o kaip supratau ir dirbo tuo metu viena.Taip ir norisi grizti:) aciu Ruta, sypsokis ir buk tokia visada, isejau pilna teigiamos energijos;)
Vilnius, Cup Drogo parduotuvė, pardavėja Viktorija T. - nemandangus ir nekompetetingas bendravimas : pirkau prekių už 8 eur ir padaviau Drogo kortellę, pardavėja atsakė, jog neverta duoti kortelės, mat nusiskaičiuos taškų tik už 8 centus. Man pakomentavus, kad kaip pardavėja galbūt turėtų šiuo atveju elgtis kitaip ir laikytis kitokio požiūrio (neskatinti, bent jau atvirai, nesinaudoti Drogo kortele), piktai atšovė, kad "Mano požūris yra MANO" - maždaug aš čia viršininkė, kaip norėsiu, taip elgsiuos...
Drogo darbuotoja
2019-10-17 01:25:55 IP 2i577gls
Pati dirbu Drogo parduotuvėj pardavėja-konsultantė. Patinka darbas, patinka bendrauti su žmonėm. Bet žinokit, kai ateina žmogus jis ant tavęs išsilieja, kai konsultuojant žmogų tarkim su lūpdažiais pusvalandį ir jis išeina nenusipirkus nei prekės, nei ačiū pasakęs, kad padėjom pakonsultuot, tada tikrai labai pyktis paiima ir taip būna labai dažnai, toks jausmas, kad ateina pasityčiot, pas mus viena moteris labai mėgsta ateit, pasimėgint, išsiklausinėt pusvalandį ir daugiau ir išekt lyg niekur nieko. Būna, kad mus kaltina kodėl kainos tokios didelės, žmogui bandai paaiškinyi, kad ne mes kainas sudarom, bet jis vistiek kaltina mus, nes mes jas sudedam, tai mes ir kaltos. Kad ir kiek visko yra nutikę, myliu savo darbą, klientus. Ir labai tikiuosi, kad klientai vertins mūsų tiek pardavėjų, tiek konsultančių darbą.
Pardaėvja-konsultantė MOLAS
Paskelbta jūsų akcija galioja tik iki kasos. Pirmas dalykas laba diena ar sveiki tikėtis neverta, antras dalykas pasiėmiau prekę be barkodo ir to nepastebėjau, bet pardavėja liko labai nepatenkinta, kad teks vaikščiot. Pagal kainas paskelbtas parduotuvėje turėjo būt 40% akcija. Kada kasoje mokant paklausiau ar akcija yra - pardavėja atsakė taip tikrai yra. Bet ji nebuvo pritaikyta, kada paklausiau kad kaina ta pati, o kokia kaina be akcijos man atsakė eikite aš nieko nežinau. Super gera patirtis daugiau pas jus nebesilankyt. Esmė, kad suma juokinga, tai tik keli eurai. Bet pasitikėt negalima nei parduotuve, nei darbuotojais. Vakar laoe
17 - 18 val. Kaunas, Drogas, Akropolis. Beje jokio vadovaujančio personalo ar jos atstovų nėra. Tai tokių atveju kreiptis i Akropolio administraciją?
Apsipirkinejau PC savas droge mane aptarnavo mergina juodais plaukais su akinukais ir pastovei kramte guma visų aptarnavimo metu jaučiausi nejaukiai ir nepagarbei atsižvelkite į savo darbuotojus...
Pastoviai apsiperku Antakalnio Droge. Visad dirbo malonios ir kompetetingos merginos...Bet pastaruoju metu apie kelis menesius vyksta kazkas nenormalaus...Krepseliu niekada nera prie iejimo...Bet svarbiausia labai keistas pardaveju kolektyvas...ko niekad anksciau nebuvo...Jos visos kalba akiplesiskai naglai..Saiposi is zmoniu...Neismano savo darbo...Nesisveikina...Nesako nei aciu nei prasom...nic nieko...Jei noritet prisiminti tarybinius laikus, uzsukite i Antakalnio Droga....Siandien paklausiau ar turi lako skiediklio...Isputus akis susuko per visa parduotuve : jus reikia ACETONO....?? Atsakiau, kad man reikia kaip ir klausiau lako skiediklio...eurokose ir kitur yra toks dalykas...Bet mergina pirma karta apie toki girdejo...O prie kasos maivesi mandagioji panele Greta, kuri nesisvikina su zmonem, nesako nei aciu nei prasom...
2019-05-15 Droge prie Kalvarijos turgaus pirkau pieštuką akims, lūpdažį …, sumokėjau apie 25 Eur. Atėjusi namo, pastebėjau kad pardavėja man atnešė ir padavė pieštuką su barkodais, bet be apsaugines plėveles, aišku jis buvo išdžiūvęs. Piniginei pasižiūrėjus, kvito neradau, matyt palikau prie kasos. Bet žinojau, kad pirkau nemažai ir mane tikrai atpažins pardavėjos ir apsaugininke. Taip ir buvo, visi atpažino, bet pieštuko nepakeitę. Turi gi būti ir žmogiškoji puse, aš gi neprašiau grąžinti pinigus, pakeisti į tokia pat preke tik tinkamai supakuota. Būtu ne gaila jei tai būtu 1-2 Eur, bet pieštukas kainavo virš 7 Eur.
Dirbu panasioje srityje - pardavimai/konsultavimas. Uzejau i Droga, esanty Europoje. Prie kasu dirbo mergaites, skaiciavo priekasio prekes. Matomai atsirado trukumas (girdejau kaip vedeja - Andzelika vardas), tokiu tonu reke ant vargses pardavejos - konsultantes, kad ta vargse apsiverke... klausykit, taip yra normalu??? Uzimta pareigybine vieta - vedeja - vadoves pavaduotoja (parduotuveje) ir taip yra elgiamasi??? Niekas nenori dirbti, merginos keiciasi, darbuotoju trukumas ir...??? Nemalonu, nes zinau puikiai kaip kas turi buti parduotuviu valdyme (butent apie vyresniuosius!).
Jūs atsigaukit, nupušusios bobytės. Ateinat išsilieti ant pardavėjų savo blogos nuotaikos.. gal vieną kartą užsikiškit !!! Pačios kaltos jei nežiūrit barkodų kainos ir prekės.. !!! Ir pardavėja neprivalo apie kiekvieną šmutkę jums konsultuot kai tokie Droge atlyginimai...!! NEI VIENA PARDAVĖJA NĖRA ŽEMIAU JŪSŲ.. !!! Nepatinka drožkit snukius tept kitur !!!
Galimai pametus pinigine prie kalvariju turgaus esanciame droge, bandyta susisiekti, skambinta istisa pusvalandi. Parduotuve ragelio taip ir nepakele. Kam talpinti parduotuves kontaktus, jeigu su ja neina susisiekti.
Tikrai dažnai apsiperku droge ir niekada nebuvo pasitaikiusi tokia situacija. Šiandien pirkau namų kvapą iš Šiaulių akropolio drogo. Kvapas buvo su nuolaida perpus pigesnis. Nuėjus prie kasos pastebėjau, kad įmuštų prekių suma didesnė nei turėjo būti. Paklausiau pardavėjos ar prekė gavosi su nuolaida, ji atsakė, kad taip. Gavusi čekį pamačiau, kad nuolaidos nebuvo, paklausiau kaip čia suprasti ji man puolė į akis, pakėlusi balso toną aiškino nežinia ką. Būtų perspėjusi, kad nuolaidos nebus tikrai nebūčiau ėmusi prekės. Priėjus prie kasos nei laba diena, nieko. Persikreipusi, pilna negatyvo, paklausus kažko naglai atsakinėja. Darbdaviui siūlyčiau atsirinkti darbuotojus, nes iš po tokių darbuotojų tikrai nebegrįšiu į tą pačią vietą. (Darbuotoja neturėjo vardinės kortelės, tamsiaplaukė, priaugintos melsvos blakstienos)
Perki - gauni dovana
2019-03-07 14:49:20 IP 2ju3l8lf
03.07 Molas... Tai sakau gal susitvarkykit su šituo reikalu, nes šiaip ne pirmą kartą perku prekės, net ir menesio pradžioje ir sako kad nepriklauso nors ir svetainėje, bei šalia prekės yra lankstinukas, zinau nėra labai skirtumo ta dovana ir aš neverkslenu, bet jei jau jus jų neturit tai nekabinkit reklamos, nes taip ir nukenčia įmonės už savo planų nevykdyma. Na ir konsultantė dirbusi tikrai nėra viena iš gerųjų, nei labas nei viso gero. Toks bendravimas tikrai dar labiau praskaidrina dieną
Apgaudinėjami klientai!!! Prieš pirkdami gerai įsidėmėkite kainas.
Esu dažna pirkėja, tai gana dažnai išsirinktų prekių
kaina skiriasi! Pavyzdžiui, rašo šiai prekiai taikoma 40% nuolaida, tačiau kasoje pritaiko tik 20% nuolaidą. Dar pastebėjus tokį dalyką, pardavėjos kainos vis tiek nepakeičia. Jau kelintą kartą iš čia išeinu sugaišusi tiek daug laiko ir tokia pikta!!!
Raginu visus susidūrusius su tokia apgaulė rašyti skundą! Neleiskite jūsų taip apgaudinėti! Pardavėjas turi parduoti prekę tokia kaina, kokia yra nurodyta!
(Klaipėda)
esu pasipiktinusi ir pačia parduotuve esančiame prekybos centre, , Molas'' ir aptarnaujančiaja darbuotoja, norėjau nusipirkti kompaktinę pudrą, žiūriu ir nuolaida, bet akyliau pažiūrėjus ta nuolaida taikoma tik vieninteliam atspalviui (manau ne viena pirkėja yra apsigavusi su tokiom suktybėm), tada nusipirkau depiliacinį kremą, kuris taip pat buvo su nuolaida, tačiau įmušė pilną kainą, paklausiu kaip čia yra, sako kaip muša taip ir yra, sakau tai einam pasižiūrėsim, nes tikrai mačiau, kad buvo akcija tai ta darbuotoja sako blogai nužiūrėjot... Kai nereikia pagalbos tai pačios pirmos prisistato, o kai jau tikrai reikia iš jų nieko negausi!
Panevezio miesto Drogo parduotuvese dirbancioms pardavejoms-konsultantems galima tarti nuosirdu aciu uz malonu ir mandagu aptarnavima.Mielai lankausi ir visada iseinu apsipirkus su nuotaika, ir tikrai dar uzeisiu daugybe kartu.
Laba diena, parašiau vakar, kaip mane Drogas apgavo dėl norimos nusipirkti prekės. Dabar tyli, net neatsiprašo. O pardavėjos SAVO prekybos centro Droge tiesiog siaubingos, sėdi ir žvengia.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
UAB “Vilniaus lazerinės dermatologijos centras“
Adresas: Trinapolio g. 9D, LT-08337 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Vilniaus lazerinės dermatologijos centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, naudojama moderniausia Pabaltijo šalyse diagnostinė aparatūra. Procedūros atliekamos naujos kartos lazeriais. Galime padėti odos ligų, spuogų ar navikų, nagų grybelio, odos atjauninimo ar gydymo, kūno kontūrų formavimo, celiulito...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
JAV Floridos valstijoje fiksuojamas rekordinis naujų COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius 07-12 20:18
JAV niekaip nesiseka suvaldyti COVID-19 protrūkio. Floridos valstija sekmadienį paskelbė, kad per pastarąsias 24 valandas buvo užfiksuota daugiau nei 15.000 naujų COVID-19 atvejų.
Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota 07-12 18:35
Už įvažiavimą į Neringą mokamo ekologinio mokesčio per pirmąjį šių metų pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota, informavo savivaldybė.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%