Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Drogas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Drogas

Atsiliepimai apie Drogas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Drogas, UAB

Vakar 2018-12-09 vakare išėje pasivaikščioti su šeima nusprendėme užsukti į Drogas parduotuvę esančia Šilutėje Lietuvininkų gatvėje. 17:45 nors darbas iki 19h. Užėjus ir pasiteiravus ar dirba, nes abi darbuotojos buvo įsikabinus į šluotas ir lakstė po parduotuve. Atsakymas buvo su arogancija na bet nekreipėm dėmesio. tada jau matai nepatenkintos nes mes pasiteiravom ar dirba ir būdamos viena vienam gale kita kitam suriko TU MATAI MES PASIRODO NE PAGAL GRAFIKĄ DIRBAM! Ir juokiasi.... Nu žinot iš tokios parduotuvės iškart norisi bėgti. Jokios kultūros jokio mandagumo. Tiesiog esu pasipiktinus
Vakar (11-17d.) Šiauliuose, Saulės miesto UAB “Drogo” pardavėja likau nusivylusi. Prie “Maybelline” kosmetikos buvo iškaba, jog perkant už 12, 99 euru ar daugiau, laukia dovana. Aš pirkau už 15 euru, tačiau pardavėja man nieko nesiruošė duoti, o paprašius dovanos, pardavėja įžūliai paklausė, kokiu dovanu aš noriu? Tačiau vis dėlto ištraukė man iš prekystalio meginėliu. Išėjusi iš parduotuvės nepatikėju, jog tokia suma verta tik meginėliu, todėl nuėjau pasidomėti internetiniame puslapyje, kuriame buvo parašyta, jog dovana vis dėlto turėjo būti “Maybelline” kosmetikos akiu tušas. Taigi, manau, jog šiuo atvėju ne tik likau apgauta aš, bet ir Jūs (t.y. darbdavys), kadangi pardavėja neatlieka savo pareigu, bet ir nemokama pagarbiai bendrauti su klientais, UAB “Drogas” parduotuvėse lankausi gana dažnai, tačiau tokios darbuotojos tikrai neprideda noro lankytis ir toliau.
11-14 šiandien Kauno Megos droge ejau apsipirkti reikiamu prekiu pasiemusi prekes ejau prie kasos susimoketi viskas Kaip ir gerai bet pasakius kad neturiu korteles pradėjo sakyt čia jusu pačios bedos kad jus neturite jos. Nemoka elgtis su klijantais
Pasibaisėjusi klientė
2018-11-12 20:04:24 IP 195.14.167.166
Tragiškas aptarnavimas Kauno Akropolio Droge. Atėjau 2018.11.12 gerai nusiteikusi nusipirkti mano namuose trūkstamos prekės, ir dar žiūriu nuolaida, super! Stoviu kasoje, mokinė muša mano prekę pilna kaina, nors prie prekės nurodyta kaina su nuolaida. Sakau, jam yra nuolaida, bet atsakymas nėra, blogai muša. Tai gi nuėjau palikus prekę įsitikinti, kad tikrai šiam produktui yra nuolaida. Paėmiau pati kaina, nes nieko nesulaukiau ateinant prie manęs ir prekės, kad parodyti, kad tikrai nuolaida nurodyta. Bet, kad ir man prieš nueinant link prekės buvo paspaustas skambutis, kad ateitų kolegė padėti šioje situacijoje, niekas nepriėjo. Tik išėjo dar viena pardavėja pilna burna, rankoje laikydama sausainį ar kažką panašaus. Pasiėmiau kainą, padėjau ant stalo, tada atėjo trečia pardavėja. Ji paklausė pas mokinę, kad nutiko, o mokinė atsakė, kad jau nebe reikia, nors aš stoviu padėjus kainą. Kai baigėsi pokalbis, aš sakau, va kaina, ir Jūs dabar man privalote parduoti ją su nuolaidą, bet mokinė labai naglai nusiteikusi pasakė, ne, neprivalom. Trūko kantrybė, nes fone mokinės už nugaros dar be kramtanti jos kolegė aukšta liekna, trumpais rudais plaukais. Kai pasakė, kad neprivalo, ir dar prabilo su kąsniu burnoje buvo viršūnė. Pasiteisinimas, aš ką tik atėjau į darbą.
Niekada nerašau tokių atsiliepimų, bet pati dirbu prekyboje daug metų, ir tai, kad jos turėjo man parduoti su nuolaida, nes tai yra kliento klaidinimas, kai neatlieka savo darbų tinkamai, tai paėmė pyktis. Ir dar tas išsireiškimas, ne, neprivalom. Sorry, mokinei reikėtų išmokti ne tik dirbti su kasa ar salėjė, bet ir tobulinti savo bendravimo įgudžius, kurių akivaizdžiai trūksta.
Daugiau nesilankysiu Akropolio Droge, teks lankytis Eurokos.
Vakar, Kauno Megoje, nuėjau į Drogas parduotuvę ir tiesiogine to žodžio prasme buvau pažeminta kitu klientu akivaizdoje. Pirkau savo mėgstama pudra ir sumokejus už preke praėjau pro vartelius, kurie supypsėjo, pardavėja paprašė grįžti atgal ir visu žmoniu akivaizdoje visiškai neprofesionaliai tiesiog liepė iškrauti visus savo turimus daiktus rankinėje, pasakiau, kad už prekę sumokėjau ir tikrai nieko neturiu rankineje, pardavėja teigė, jog ji neuždirba tiek, kad galėtu mane taip paleisti, todėl suprasdama, kad ji už tai atsakinga iškroviau viska, ka turėjau rankinėje, ir ji paėmus mano tuščia rankinę pati savivaliaudama pradėjo ieškoti, ka galbūt galėjau pavogti, nors pudra, kuria nusipirkau buvo ne pigi ir aš už ja sumokejau. Jaučiuosi įžeista ir apvaginta kitu žmoniu, buvusiu parduotuveje akivaizdoje, todel daugiau tikrai nebeapsipirkinesiu Jusu parduotuveje, padėkokite savo darbuotojai už sugadinta šeštadienio vakara, tikiuosi atsižvelgsite į personalo aptarnavima.
Galbūt nereikėtų pardavinėti sudužusių prekių? Tai, kad prekė apvyniota penkiasdešimt kartų lipnia juosta, nereiškia, kad pirkėjas nepamatys, kai tą juostą nulups, kad dangtelis visas sulūžęs. Kitas dalykas, kliento konfidenciali informacija NEGALI būti garsiai atskleista konsultanto. Tegul džiaugiasi, kad man rodė vienodai, bet kitą kartą galima ir baudą gauti už tai.
Mazeikiu Droge apsipirkus uz valandos pastebejau, kad ne ta atspalvi prekes pasiemiau ir nuejau apkeisti. Pardavejos nekeite, pasake, kad joms labai sudetinga, grazinima padaryti bus.
Truksta zodziu.
2018-10-22
Klientė 2018-09-16 08:35:30
08-14 užsukau į Drogo parduotuve esančią Panoramoje. Jau buvo vakaras tad žmonių buvo vienetai. Įprastai parduotuvės konsultantės pakankamai greitai prisistato pasiteirauti ar viską randu, nors pagalbos dažniausiai nereikia. Tačiau šį kartą ilgai vaikštinėdama nuo lentynos pradžios iki galo ir atgal neradau to ko ieškojau ir apsidairiusi nemačiau nei vienos konsultantės. Priėjusi prie kasos matau dvi besišnekučiuojančias paneles. Na viskas gerai tikrai dėl to nepykstu, tačiau mane sutrikdė tai, kad maloniai pasiteiravus kur galėčiau rasti man reikiamą prekę pardavėjos pasirodė net nesuprato apie ką aš šneku. Pasižvalgiusios viena į kitą toliau stovėjusi pardavėja brunkštelėjo ir atsakė jog net nežino ar tokį turi. Nei viena iš jų net nesiteikė nueiti pasitikrinti ar pačios peržvelgti lentyną. Tiesiog apsisukau ir išėjau.
Patikslinsiu 09-14.
Akropolio Droge šiandien su draugu užėjome nusipirkti higienos prekių ir pakliuvau į nemalonią situaciją, dėl kurios net pardavėjos nesugebėjo manęs atsiprašyti. Istorija tokia, kad ėjau į parduotuvę su kuprinyte ant, kurios yra geležis, nuo kurios pypsi apsaugos, kadangi įsielektrina. Jau išsirinkome prekes, nuėjome į kasą susimomėti, atsiskaičiau kortele. Išeinant iš parduotuvės supypsėjo apsaugos. Mane pasišaukė pardavėja, pradėjo tikrinti. Paprašė kortelės, pinigės. Padaviau visą savo kuprinytę, ją tik pro apsaugas patikrino ir teigia, kas vis tiek kažkas joje yra. Liepė man pačiai praeiti pro apsaugas be kuprinytės. Apsaugos nesupypsėjo. Tuomet pardavėja pamaigius mano kuprinytę pasikvietė kitą pardavėją. Kita pardavėja pasakė, kad tai yra nuo įsielektrinimo ir padavė man kuprinytę nieko nepasakius. Stovėjau į kas įbedus akis, net nesugebėjo pasakyti žodžio, , atsiprašau". Labai sugadino nuotaiką, buvau pasimetusi, nes nesitikėjau, jog pardavėjos bus tokios šiurkščios ir nemandagios su klientu.
Pirkeja 2018-07-29 12:45:56
Laba diena. Ar Telsiu droge dirba konsultantes ar tik pardavejos??? Ilgiausiai rinkausi veido krema, bet per ta laika nepriejo ir nepaklause ar reikia pagalbos. Kitose tokio tipo parduotuvese konsultantes ateina ir padeda issirinkti. Is drogo isejau taip ir nenusipirkusi veido kremo ir daugiau nebesilankysiu.
Tokie visi susireikšminę, prieik, dar į ranką pabučiuok, jei nori apie ką nors paklausti negi sunku pajudinti bulkas ir tiesiog prieiti, net neabejoju, kad būtų buvę atsakyta į visus rūpimus klausimus, bet ne bėgiokit iš paskos ir man patarnaukit...
Savanoriu pr.vilniuje droge dirba pardavejos --konsultantes nelabai
ismanancios apia kosmetika jai paklausi ko nors tai vejus sneka. Ir labaj blogai kad daugumos kosmetikos nera testeriu o kaip be testerio apziureti preke????
Esu labai nepatenkinta drogo internetiniu puslapiu. Užėjus nieko neįmanoma normaliai rasti ar pažiūrėti kainų. Kitų parduotuvių tokių kaip eurokos ar douglas internetininiai puslapiai tvarkingi ir patogiai pritaikyti naudojimui. O drogas šičia tikrai ryškiai patingėjo pasistengti.
Nusivyliau Jūsų komanda Klaipėdos akropolio droge. Merginos dirba su kosmetika susijusį darbą, bet apie kosmetiką nieko neišmano. Baisu
Tas kalėdinis Drogo žaidimas - tai žmonių mulkinimas! Vieni "stebuklingai" laimi po kelis prizus, kiti - nelaimi nieko!.. O "gražiausia" yra tai, kad prizus laimi ir tie, kurie pagal taisykles išvis negalėjo dalyvauti lošime! Juk ne veltui tos žaidimo taisyklės iš interneto staigiai dingo!..
Šiandien pasislykštėjau pardavėjų elgesiu. Kartu su drauge aiškiai supratome, kad mano draugė buvo apkalbinėjama prieš mums apsilankant. Ir tai supratome iš ilgai dirbančios pardavėjos. Tai ivyko Radviliškyje. Nemaloniai pasijutome ir ko gero ten nebesilankysime.
Užsukusi į Radviliškyje esančia Drogas parduotuve buvau nemaloniai nustebinta. Pardavėju elgesys rodo, kad merginos visai nežino kaip reikia elgtis kai klientas yra parduotuvėje. Buvo apkalbinėjamos klientės. Nemanau, kad šitaip pardavėjoms galima elgtis, o paprašius konsultacijos jos net nesupranta klausimo, o skaityti nuo etikečiu ir pati moku. Ir tai rodo visišką pardavėjų neišprusimą. Nieko nežino, o tik apkalbinėja. Ir prieš apkalbant manau turėtų įsitikinti ar nėra klientų parduotuvėje.
Vilniaus Antakalnio 61/2 parduotuvėje Drogas nuo sausio 1os dienos nėra pateiktų prekių kainų. Sausio 15 d. nėra pateiktų pusės prekių kainų. Išreiškus pasipiktinimą, staiga "užstrigo" banko kortelių aptarnavimas, darbuotojos pareiškė, kad visa sistema užstrigo ir nebeaptarnaus ir su grynaisiais.
Na o as galiu tik pagirti Ukmergeje droga ir ju pardavejas-konsultantes.visada malonios, pasisveikins su sypsena, paklausus visada patars, o ir saziningos.karta pirkau sampuna ir kauke pamaciusi akcija-ateiciai, tik va po savaites kazkur susigriebiau, kad greiciausiai prie kasos palikau, nes namie neberadau.ir ka Jus galvojat?galvoju kaip dabar uzklaust po tiekos laiko ar nepalikau...O buvau taip maloniai nustebinta-atidave atgal:) (visgi buvau palikus)tik geri atsiliepimai-visada ko prireikus einu-kolkas jokiu nesusipratimu nebuvo, o ir is sono nesu girdejusi:) Turbut mums Ukmergei pasiseke:)
Tam Kedainiu Droge amzinai betvarke, vakar ieskojau antakiu piestuko, visos prekes prasukinetos, sugadintos ir vis tiek prekyboje padetos. Puse prekiu amzinai atlupta, reikia labai stebeti, kad nenusipirktum jau naudotos.
Nusivyliau vienos panelės aptarnavimu šeštadienio vakarą Kėdainių droge. Buvau susiruošus visą sąrašą pirkinių pradėjau rinktis plaukų kaukes, mergina priėjo pasiūlė pagalbą. Pasakius kokio tipo plaukų kaukės ieškau, ji pasakė kad kaukės man naudoti negalima, ir pradėjo siūlyti balzamus, aliejus, pasakius kad šių priemonių turiu man reikia plaukų kaukės, pasakė kad nėra tokios kaukės, pasakius kad vis dėl to išsirinksiu pati, ironiškai mestelėjo kad parduotuvė užsidaro. Taip gal ir aš kalta nepažiūrėjau darbo laiko ir kiek valandų (buvo likusios 7 min iki užsidarymo), per tiek laiko būčiau išsirinkusi ir apsipirkusi. Jau ir prekę buvau nusižiūrėjusi kuri man tinka, bet kai taip piktai buvo pasakyta kad naudoti plaukų kaukės negalima ir visas noras pirkti praėjo. Padėjau krepšelį, atsisveikinau ir nėriau pro duris. Net nerašyčiau, nes pati dirbu prekyboje apie 10 metų, ir visokių būna situacijų, bet gal kad esu nėštukė jautriai suregavau, pasijaučiau išvaryta ir nieko neišmanančia ko man reikia, praraudojau puse vakaro.
Vakar Bigo Droge buvau nemaloniai nustebinta apsauginio elgesiu. Kol rinkausi rankoms kremo visą laiką stovėjo man už nugaros. Dar norėjau pasirinkti ir kitų prekių, bet kai pamačiau kadesu ir toliau persekiojama apsauginio darbuotojo nebeištvėriau. Nusipirkusi rankoms kremą išėjau. Dabar ilgą laiką Drogo patduotuvę aplenksiu
Siandien 12-11 pirkau Megos "drogo" parduotuveje plauku sagtuka, tik isejus is parduotuves jis suluzo, pardavejos buvo labai nemandagios (vyr. Kasininke ir pard. Konsultante Ieva) ir atsisake bent jau apkeisti man preke, esu labai nusivylus. Prekes kaina 2, 81.
Toliau nėra kus. Pirkau blakstienų tušą. Maža to, kad pardavė ne už tą kainą kuri nurodyta vitrinoje tai dar ir tuščią. BEPROTYBĖ. Adresas Kalvarijų (prie turgaus)
Vvakar 10.31d skubiai prireikus plaukų priežiūros priemonių užsukau, nes ji vienintelė Mažeikiuose 20val dirbanti parduotuvė kurioje galėjau įsigyti reikiamų prekių. Taigi įėjus priėjau prie kasos paprašiau pagalbos, nes skubėjau pagalvojau greičiau bus, tačiau merginos išprusimas ir prekių išmanymas apskritas 0, atsiprašau atėjusi į parduotuvę tikiuosi gauti bent jau minimalios konsultacijos, o nuo etikečių galiu ir pati pasiskaityti, pasakymas šitas geras ir šitas geras man visiškai nieko nesako. Pasakius ko noriu konkrečiai, mergina pasiūle ThaiSilk produkcijos priemones, pasakius jog esu išbandžiusi šią produkcija ir mano plaukams netinka, mergina to tikriausiai net nesuprato ką aš pasakiau, nes pasiėmusi šios produkcijos šampūnus ir toliau skaitė pasakojo apie juos. Tada pasakiau jog pati pasidairysiu ir išsirinksiu, jog pagalbos nereikia, kadangi visiškai patarti nieko negalėjo. Sekantis nesklandumas kilo jau kasoje, šampūnas kainavo 7, 19 (tiksliai kainos nepamenu) ir jis buvo be akcijos, tačiau kondicionieriui akcija buvo uždėta, su akcija kainavo 4, 79. Ir ką jūs galvojate už viską susimokėjau pilną kainą, kadangi pasirodo jokios akcijos net nebuvo. Truputi reikia daugiau atidumo dedant akcijas ir tikriausiai merginos nežino žodžio atsiprašau. Gaila neįsidėmėjau tamsios merginos su akiniais tą vakarą dirbusios vardą, nes pasiūlyčiau jai bent minimaliai dar pasiskatyti ne prie klientų apie prekes ir klausytis klientų ko jie nori ir ką jie sako. Aš kaip klientė tikrai aplenksiu šią parduotuvę, nes mano apsilankymas buvo tikrai nemalonus.
Sveiki, 2017.09.16 dieną lankiausi parduotuvėje "Drogas", esančioje Mažeikiuose Žemaitijos g.Noriu pagirti tą dieną dirbusias mergaites, už itin malonų aptarnavimą.Mergaitės kultūringos, mandagios, padėjo ne tik man išsirinkti prekę, bet ir kitiems klientams tuo pačiu metu buvusiems parduotuvėje.Ačiū mergaitėms už gerą darbą.
Sveiki, vakar vakare su keliomis draugėmis buvome užsukusios į Drogą, esantį pilies gatvėje. Mane labai nustebino nemandagus pardavėjos Jolantos elgesys, stovėjau prie kasos, ir laukiau, kol jis nustos kalbėtis su savo drauge ir pagaliau mane aptarnaus, aš pasakiau "atsiprašau, gal galima susimokėti?" Ji atsistojusi nusikeikė "nu, bl**" ir nuskenavo prekes.
Sveiki, droge, pilies g. Vilniuje lankausi vos ne kas antrą dieną, nes šalia dirbu. Visos merginos nuostabios, aptarnavimu, malonumu, pagalba, bet... Vieną dieną atėjus, priėjo perlreiptu veidu mergina, nei labadiena, nei ko norėsite, nei ačiū, mei kiek mokėti, nei viso gero! Na pagalvojau ne ta diena, visko būna. Šiandien jau trečią kartą ji mane aptarnauja, istorija ta pati, nei žodžio išlementi nesugeba, persiraukusi visa. Paskaičiau kortelę.. tad panelė Ilona (mokinė) visada sugadina nuotaiką ir užkrečia tuo lietuvišku subjurimu... atsirinkite kolektyvą :) ačiū už kitas malonias darbuotojas! :)
Vilniaus CUP-e pasiėmiau šampūną, kuriam nurodyta nuolaida. Prie kasos paaiškėja, jog jos nėra, nes ji buvo balandžio mėnėsį (dabar liepos vidurys). Deja, žodelio "ATSIPRAŠAU" neišgirdau.
Jeigu norite susigadinti nervus ir sveikata- eikite i droga.
Drogas iesko tik pigios darbo jegos, alga yra apgailetina, nors skelbiasi, jog moka kur kas daugiau nei minimuma. Valdzia ziauri, ju tikslas tik sumenkinti ir ivaryti stresa darbuotojui. Ziauresnes darbovietes nesu turejusi. Niekam nepatariu, pagailekit saves
Vilniaus Akropolio "Droge" dirba smulkute, tamsiu plauku mergaite, nepastebejau vardo, bet rodos Elvyra. Taip puikiai ismananancios savo darba darbuotojos dar reikia paieskoti. Mergaite labai greitai ir sauniai padejo parinkti man kosmetika bei padejo isrinkti dovana draugei. Jinai buvo vienintele is "Droge" esanciu darbuotoju, kuri taip greitai sureagavo i mano norus. Malonu matyti sitaip profesionaliai besielgiancias darbuotojas.
Nezinau ka ir sakyti apie tokia parduotuves vadove. Kaune Savanoriu pr. 377 Drogo parduotuveje dirba tokia D. Mazeikiene. Antra savaite nesugeba israsyti saskaitos fakturos uz pirktas prekes ar pasakyti tiksliai kada ji bus israsyta.. Pradzioje sake sugede ten kazkas, bet kita diena neva kvies kompiuteristus, pataisys.. Taciau po siai dienai (jau antra savaite) nieko nezinau, uzeinu kasdien i parduotuve, bet man aiskaus atsakymo niekas taip ir nepateikia. Siandien dave tel nr. 315179, kuriuo neva turiu skambinti vadovei ir teirautis.. Taip cia 'skaitomasi' klientai..
Labai nemandagios ir nepaslaugios konsultantės Šiaulių Akropolyje. Dirba be šypsenos, net neprieina pakonsultuoti, reikia po visą parduotuvę pačiai ieškoti ir klausinėti. Atrodo, jog pardavėjos visiškai neišmano apie produktus. Nusivyliau parduotuvės konsultantėmis.
Likau labai pasipiktinusi Drogo parduotuvės, esančios Naujoji g. šviesiaplauke pardavėja. Viskas prasidėjo tuo jog pirkdama prekę, kaina buvo nurodyta vienokia, kasoje pasakė žymiai dydesnę, tad nusprendžiau nepirkti ir prašiau išminusuoti prekę. Taigi, pardavėja pakėlė skandalą, jog ji neturi laiko, labai ilgai užtruks. Bet juk jos toks darbas? Ji neturėtų rodyti pretenzijų, pirkėjams. Toliau lankiausi po savaitės, dviejų, tame pačiame Droge...Pamačiusi mane, visada nužiūrinėdavo piktais žvilgsniais, net nesisveikindavo, kaip jai privaloma, dar tokio įžulumo nesu mačiusi, tokioms dirbti ten ne vieta! Visko taip nepaliksiu tikrai, mergaitė atsakys už savo įžūlų elgiasi.
Sveiki. Pirkau Jusu parduotuvej iklotus sugeriancius pazast.kv. 2dezutes. Po + - 3.50€
Jie yra visiskai nekokybiski. Juos nuemus liko klijus demes ant rubu, kuriu niekaip neiseina nuimt. Mane domina ka Jys man pasiulyt galit kaip jas isimt? Tai yra 1megztukas ir 1na suknele.
Patiko Kauno akropolyje aptarnavimas.Mane aptarnavo Erika M. (2017-02-18), šauni mergina, kuri padėjo apsispręsti ir atsakė į visus užduotus klausimus.
Žodžiu ir aš šiandien buvau apgauta, Būtų viskas dzin, jei ne pardavėjų naglumas. Pirkau lupų balzamą (tame tarpe prekių virš 30 eu.) ir tik todėl, kad jam buvo nurodyta akcija. Kai skenuoja į kasą, nepamatysi realios kainos... ir tik išmušus čekį, pamačiau, kad kaina skiriasi nei nurodyta etiketėje...paaiškino-jau baigėsi akcija... Sakau ačiū neimsiu. Žodžiu atneša grąžinimo lapą ir sako nurodyk priežastį, kodėl grąžini. Na sorry, blogai nurodyta kaina, mane išdūrė ir dar turiu gaišinti savo laiką pildydama kažkokius lapus. nusispjoviau ir išėjau, be jokio "pardavėjų" elementaraus "atsiprašau už klaida". NA KAM DABAR LENGVA... Beje tai įvyko Šeškinės Droge...
xxx 2016-11-23 19:50:41
pgailėtina įmonė visiškai nesiskaitanti su darbuotojais. Jei esi darbuotojas- esu potenciali šiukšlė, esi niekas. Maža to, kad pastoviai vaikšto surauktais snukiais pirkėjos ir rašinėja šūdus - dėl visko kåltås tik darbuotojas. Reikia mokėti bučiuoti šikną, įtikti ir dėl visko kåltås tik tu. Asmeniškai pradirbus neilgą laiko tarpą- galiu pasakyti, kad parduotuvė pati sau dirba į minusą, ypač savaitgaliais, kai nėra praktiškai žmonių. Debiliškas darbo laikas - iki 9. Pastovios vagystės, prekiauja drogas nekokybišku, pigiu šlamštu, kainos absurdiškos. Parduotuvė orientuota į nenorlias šopogolikes, kurios tik ieško kur išmest pinigus. Šlykštu yra siūlyti pigias prekes pirkėjams ir pasakoti kokia ten fantastiško kokybė. Toks jausmas, kad esi žemiau pirkėjo. Per daug pardavėjų ir ofisas vaidina, kad labai intensyviai dirba. Galėtų perpus sumažinti pardavėjų skaičių ir ofisą. Ypač šlykštu skaityti komentarus nevykėlių pirkėjų apie tai kaip stora šikna pro duris netelpa ar tai prekė užklijuota per stipriai. Niekada daugiau nedirbsiu droge ir aplamai visas tas kosmetikos kišimas yra š***s. Ypač tie ale brendai "Catrice" ir t.t. pigiau pigienos. Mane visada stebindavo nevykėlės perkančios pigučius ir svarbiausia daug pigučių, visiškai nereikalingų daiktų, be kurių galima apsieiti. Nei vienos dėmesio vertos prekės nėra. Fu kaip aš nekenčiu tos papigiaiskos kosmetiklos, net vemti verčia.
ai dar pamiršau paminėti - po tokių pareigų 100% garantuota depresija ir psichiatrine ligonine laukia. Jei ten dirbi, pamiršk asmeninį gyvenimą, tu egzistuoji ryte ir vakare, viskas kitas tavo laikas "darbas" Mėsmalė ir tiek, visiška nepagarba darbuotojams. Nerekomenduočiau ten dirbti, ypač jeigu silpni nervai. Dauguma darbuotojų, kurie ilgiau ten prasėdi, išeina su pakrikusiais nervais, vartoja stiprius antidepresantus ir kitokius vaistus skirtus gydyti psichinem ligom. Jeigu sveikata bent kažka reiškia, neeikit ten dirbti
Apgauta 2016-10-07 20:57:32
Siandien pirkau akcijines prekes Megoje, bet čekyje išmušė kainas be nuolaidos, o apsiziurejau tik namie. Važiuosiu ryt aiškintis. O pardavėja Laura Taraš. tai dar ir apgaut naglai norėjo, pasisavindama2 eur. ir labai tikėjosi, kad nepastebesiu. Jau buvo beeinanti su visa kasa pinigus skaičiuoti. O pasakius, kad negražinote 2eur, tai kaip niekur nieko " o as galvojau, ar jus ateisite ar ne". Deja, atėjau :) Tai taip ir isdurineja žmones, tikėdamiesi, kad žmones neapsižiūrės, nepastebės, nesiaiškins.
Aš taip pat Ukmergės Droge 26 spalio pirkau tualetinį vandenį Mexx 50ml su akcija 19, 99 eur, o pasirodo sumokėjau27 eur, kai nuvažiavau į parduotuvę aiškino, kad tai klaida man pakišo "mėginukų". Manau, kad šį tinklą verta aplenkti, nes pagal atsiliepimus tai tampa įpročiu taip elgtis.
Pardavejos visai nemoka bendrauti su klientais. Jei ilgiau pavaikstai ir ziurineji prekes tai isgirsti darbuotoju snekesiu:-Ko ji vaiksto, kaip vagylka iesko turbut ka nugvelpti. Nu zinot pasijauti tikrai nesmagiai. Mandagumo 0. Kam tokias priimti dirbti, jei paprasciausio bendravimo ir mandagumo nera.
Siandien Kauno PC SAVAS Drogo parduotuveje norejau isigyti reikiama preke, buvau labai mandagiai ir issamiai aptarnauta.Krepselis smarkiai padidejo.☺Aciu uz malonu aptarnavima!
Butinai sugrisiu!
jau antrą kartą perkant Drogo parduotuvėje Laisvės al. 40, nutiko panaši situacija,. Lentynoje buvo nuoroda, kad vyksta akcija : perkant Nivėja prekių už 7 eurus, gaunama dovana - Nivėja dušo žele. Prie kasos - dovanos aš nagavau - man buvo papaiškinta, kad jau baigėsi akcija, tačiau iš lentynos reklamos niekas neišėmė.
Mano požiūriu - tai paprastas klientų apgaudinėjimas, nes prisimenu, prieš keletą mėnesių tas pat buvo su skutimosi žele kaina, kuri buvo lentynoje, o prie kasos gerokai pabrango. Tokie faktai smukdo prekybos tinklo įvaizdį...
Naa... Jusu priklijuojamos izoliacijos ant visokiausiu kremu, makiazo pagrindu, tikrai ne kazkas. Net namie turejau sedet ir bandyti ta izoliacija atklijot kokias penkias min, galiausiai tai pavyko padaryti peilio deka. O viskas tam, kad galeciau pagaliau atidaryti is pakuotes isimta makiazo pagrinda.. Valio!... Dar spina uzdekit! (Jei visur butu uzdeti testeriai, tai niekam neidomu butu pardotuvei bandyti atidaryti ta jusu kosmetika!)
Sveiki, gavau dovanų iš draugės Drogo dovanų čekį pagaliau prisiruošiau ji iskeisti i mano norima daiktą. Su šeima nuvykome į Elektrėnuose esančią parduotuve nuėjau su parduotuvės vežimėlių bet žiūriu aš niekaip su juo nepravaziuosiu. Man sako su vežimu čia nepravaziuosite, nuotaika iškarto subjura kaip čia taip tokia parduotuvė bet tokia nedraugiska seimoms kurios turi nedidelius vaikus. Tikrai nežinau ar kada dar ten eisiu ką nors pirkti. Likau nepatenkinta labai
Atėjau į Šilutės Drogą, ir mane sekė viena pardavėja, tamsių plaukų, plona ir nedidelė. Ji mane sekė kur beeičiau, kaip kokį vagį;. Tai yra baisu. Kam persekiot žmogų, yra gi kameros... jeigu būtų pagrindas persekiot tai gerai, bet aš nesu v***s. Tai yra tikrai nemalonu.
Aplaidumas ar sukčiavimas?
2016-08-26 15:05:03 IP 195.14.183.250
Antrą kartą nutiko nemaloni situacija (o gal ir daugiau, ne visada seku kokias kainas įmuša kasoje, ypač perkant daugiau prekių). Esmė: perku prekę, rodo jog kaina 4, 19e, vietoj 5, 99e. Kasoje nuskenavus prekę pasirodo, jog ji kainuoja 5, 99e. Sakau pala pala, nueikit pažiūrėti kokia kaina užkabinta, gi akcija! Nueina, pažiūri, sako jo, čia uždėta, kad akcija, matyt klaida įvelta.
Per pastaruosius 3 mėn taip antrą kartą J.Jasinskio g. Vilniuje esančiame Droge.
Nerūpestinga įmonė!!! Reiks ją aplenkti iš tolo.
Droge pirkau skustuvą Gillette Fusion FLEXBALL.Pamačiau, kad šiuo metu pas juos vyksta akcija, perkant Gillette skustuvą, priklauso dovanų - gertuvė.Todėl parašiau jiems el.paštu ir paklausiau, kodėl man ta akcija nebuvo pritaikyta.
Jau beveik savaitė, bet niekas taip ir nesiteikė man atsakyti.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
Spa Babor Cosmetics
Adresas: Juozapavičiaus g. 9A-176, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; spa centrai.
Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei...
Vikspana
Saulėja Spa

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
“SAULĖJA SPA” MASAŽAI Masažai būsimoms mamytėms Holistinis kūno masažas nėštumo metu Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Masažai Pėdų masažas Express – Antistress Birmos galvos masažas Express nugaros masažas Galvos ir pečių juostos masažas Express tajų pėdų masažas Veido masažai Tajų pėdų masažas...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Atsirado pirkėjas, už 7,19 mln. Eur perkantis sklypą šalia Gariūnų
Atsirado pirkėjas, už 7,19 mln. Eur perkantis sklypą šalia Gariūnų 12-17 18:21
Neįvardijamas pirkėjas už netoli Gariūnų esančias buvusias Lietuvos naftos produktų agentūros kuro saugyklas bei 18,5 ha ploto sklypą pasiūlė 7,19 mln. Eur. Neoficialiomis BNS žiniomis, pirkėjas...
Daugiau Lietuvos gyventojų norėtų, kad šalyje liktų vasaros laikas
Daugiau Lietuvos gyventojų norėtų, kad šalyje liktų vasaros laikas 12-17 18:04
Daugiau Lietuvos gyventojų norėtų, kad Europos Sąjungoje (ES) atsisakius kasmetinio laiko sukiojimo šalyje liktų vasaros laikas, rodo pirmadienį skelbiama Susisiekimo ministerijos užsakymu atlikta...

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%