Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Drogas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Drogas

Atsiliepimai apie Drogas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Drogas, UAB

Nuolatine pirkeja
2021-05-05 22:10:27 IP 2g8hh4lj
Noreciau pagirti pardavejas dirbancias Laisves alejoje 110, Kaune esancioje parduotuveje. Nuolat lankausi butent siame Droge, kadangi kiekviena karta apsilankiusi lieku maloniai nustebinta ten dirbanciu konsultanciu, kurios visuomet pasitinka su placia sypsena, dziugiai nusiteikusios ir pasiruosusios padeti issirinkti tinkama produkta. Siandieninis apsilankymas priverte pasijusti ypatingai, konsultantes kaip visuomet mandagiai padejo apsispresti renkantis prekes ir nudziugino mazyte, taciau malonia dovanele. Esu nuolatine pirkeja sioje parduotuveje jau keleta metu ir tikrai ruosiuosi ja buti kol gyvuos sis nuostabus kolektyvas. Aciu Jums.
Loreta 2021-05-03 18:26:26
Taip, testerių. Per koroną. Testeriai pandemijos metu nėra uždrausti, o jeigu būtų, būtų išimti VISI, tik naudoti protingai jau kiekvieno reikalas ;)
Ginčytina :)
Tory 2021-05-03 16:22:44
Testerių? Per koroną?
Loreta 2021-05-01 23:07:36
Kodėl parduotuvėje nėra prekių testerių? Beveik kasdien užeinu į PC Europa esantį Drogą, dairausi kelių pudrų, pieštukų, bet nėra testerių, neįmanoma spalvų pasižiūrėti, lentynos pustuštės irgi, tai kaip čia kažką nusipirkti?
Testerių? Per koroną?
Užsisakinėjau prekes internetu, nurodydama, kad pageidauju pristatymo į Drogas parduotuvę. Prekė pristatyta į DPD paštomatą, nors to nesirinkau + atsiėmusi prekes pamačiau, kad dėžė yra suplėšyta. Paštomato vieta didelė, todėl abejotina, kad tai kurjerio kaltė, dėl dėžės suplėšymo.
Kaunas
Jūsų pardavinėjami Revolution antakių tatu yra nekokybiški..tiesiog išdžiuve..ir tai ne pirmas kartas kai nusiperku tokią nekokybiška prekę. Paskutinį karta pirkta 2021.04.24.
Jau kartą esu gražinusi. Bet ir vėl jus prekiaujate šita nekokybiška preke. Apgaudinėjat žmones..nes tos prekės parduotuvėje patikrinti ar ji kokybiška neleidžia..
Gaila, kad Šiaulių "Droge" Vilniaus gatvėje dirba nemandagi darbuotoja Martyna, jau ne pirmą kart susiduriu su ja, pirmą kart užėjus jei dirbant numojau ranka į tokius dalykus kaip nuolaidų kortelės nepasiteiravimas, maišelio nepasiūlymas, negana to mergina arogantiškai ir nepatenkintai atidavė pinigus ir nuskuodė nuo kasos, antras kartas ne ką geresnis, taip pat nepasiteiravimas nuolaidų kortelės, įėjus į parduotuvę jokio pasisveikinimo, apie pasiteiravima padėti nėra net kalbos, nors renkantis prekes stovi per žingsnį ir stebi kaip nusikaltėlių.. gaila, kad dirba tokios darbuotojos, nenoriu plėstis, bet patirtis nemaloni, kitą kart ten tikrai neičiau.
Nuolaida taikoma tik nuo pirmadienio, o penktadienio vidurdienį jau išdėliotos rožinės kortelės rėkiančios -25%. Tik extra mažytėmis raidėmis etiketėje yra data nurodyta, nuo kada bus taikoma akcija. Štai tokia "sąžininga" įmonės politika, kuomet išdurinėjami klientai.
Žodžiu... tvarkykit savo elektroninę parduotuvę. Ypač tokiu metu. Neįmanoma prisijungti. Vis meta, kad prisijungimo duomenys blogi, o tikrai taip nėra. Nei aš, nei draugės nieko negalim užsisakyti. Kas pas jus ten atsakingas už el. parduotuvę? Nelabai dirbti sekasi matau...
Žodziu aisku kad droge nieko užsisakineti nereikia.Kam trukdyti žmones tegu ilsisi.Visais telef bandziau priskambint nekelia niekas.internetine prekyba nesamone kazkokia.Ka bandai spaust niekas ten neveikia.
Sveiki esu nepasitenkinusi dėl siuntos turinio. Jeigu akcija baigėsi ar baigėsi dovanų skaičius išimkite klaidingą akciją ir pasistenkite apie tai informuoti žmones. O žmogui paskambinus, sugalvokite bent tikrą pasiaiškinimą ir pripažinkite, jog siekiate didesnio pelno vietoje to, kad apgaudinėtumėte žmones ir kištumėte į galvą tai kas jų visai nedomina. Esu labai nusivylusi ir tikiuosi į tai bus atsižvelgta.
Gruodzio menesi buvo akcija pirmam uzsakymui internetineje parduotuveje, taskai uz ja turejo but priskaiciuoti menesio begyje, bet niekas ju nepriskaiciavo, uz uzsakyma tasku taip pat negavau. Palaukiau visa sausio menesi ir vasari parasiau 4 laiskus i kurios net negavau atsakymo. Na tikrai nemalonu ir tikrai daugiau nepirksiu ir kitiems nerekomenduoju.
Internetine parduotuve tragedija. Neįdeda pusę užsakytų prekiu, siuntimas trunka amžinybę, kol perveda atgal pinigus už neatvežtas prekes trunka savaitėmis. Du kartus pirkau, abu kartus tas pats. Galvojau pirmas kartas buvo tik pavienis atvejis, deja, ir antrą kartą perkant tas pats. Niekada iš ten nebepirksiu ir kitiems nerekomenduoju.
Sugeba objektyviai vykdyti kliento prašymus. Dėkoju už lankstumą ir mokėjimą prisitaikyti prie kintančių poreikių.
Turbūt visi įpratę rašyti tik neigiamus komentarus, todėl norisi pasidalinti ir gera patirtimi. Užsakymą padariau penktadienį (01.29) vakare, o šiandien ryte kurjeris jau buvo prie durų. Gavau visas prekes, prekės kokybiškos, labai tvarkingai supakuotos. Ačiū!
Prekes uzsisakiau 11d, prekiu neissiunte ilga laika. Parasiau jiems laiska jeigu prekiu neissiunciat atsaukit uzsakyma ir grazinkit pinigus atsakymo sulaukiau kad atsauks ir grazins pinigus, bet pinigu negavau iki siol..
APSURDAS! 5ta diena laukiu užsakymo! Nurodytu numeriu skambinant numetineja skambucius arba niekas nekelia! Kaip taip darbuotojai gali sau leisti? Kas per darbdavio politika? Pirma kart susiduriu su tokia situacija kad reik skambinet ir nervuotis del savo prekiu! NIEKAM NEREKOMENDUOJU!
Internetine parduotuve tragedija, jeigu reikia greitai kazkokios prekes patarciau is ten nepirkt, nes 5 dienos nesugeba issiust siuntos, dar neaisku kada ateis
baisi ta internetine parduotuve, jums dar labai daug dirbti ir tobuleti iki greito pristatymo, tikrai nerekomenduoju uzsisakyti is drogas parduotuves nes lauksite savaite. dar nezinau kokios prekes pasieks mane gal reikes kreiptis i vartotoju teises. Pasibaisetina
Daugiau tikrai nieko nepirksiu internetu iš Drogo. Siuntinį išsiunčia po savaitės ir dar neaišku kada ateis ir kokia kokybė.
Užsisakiau prekes internetu. Akių skysti pravedimai pasenę: vietoj skystų, tiršti, kokie neturėtų būti. Lūpdažio spalva realybėje visiškai neatitinka pavaizduotos ir apžvalgose rodomos spalvos. Na dėl lūpdažio spalvos ginčytis negaliu.
Tiesiog liūdna, kai sumoki pinigus, o gauni ne (ati)tinkamas prekes. Pirkau dėl greito pristatymo prieš šventes, bet tik tiek ir gavau. Daugiau čia nepirksiu.:)
Uzsisakiau internetineje “drogas” parduotuveje NYX advento kalendoriu, rode, kad preke dar yra, sumokejau pinigus ir gavau patvirtinima del sekmingo prekes uzsakymo, taviau praejus 5 dienom nuo prekes uzsakymo jos vis dar negavau. Paskambinus nurodytu telefono numeriu, man pranese, kad prekes sandelyje nebera ir as jos nebegausiu, nes neplanuoja daryti sios prekes papildymo. Tikiuos greitu metu atgausiu bent pinigus. Nrlabai suprantu kaip galima pardavineti preke jos net neturint sandelyje.
Apsilankiau Plungês Drogas parduotuvėje su tikslu nusipirkti blakstienu tusą.Pardavėja labai išgyrė LUMENE Nordic Berry VOLUME tušą, bet esu labai nusivylusi jis man sukėlė labai didelę elergiją, akių vokai paraudo, ištino.Noriu ispėti dêl šio produkto, kad ir kitoms moterims beatsitiktu pabasus dalykas
Spalio 28d.užsakiau prekes internetu.Gavau po dviejų dienų.Prekės tvarkingos, saugiai supokuotos į dėžutę.Labai jums ačiū už greitai ir kokybiškai atliktą darbą!
Dažnai lankausi Drogo parduotuvėje ir labai dažnai pataikau ant vienos pardavėjos konsultantės kuri yra labai nemaloni. Ne vieną kartą teko išgirsti kaip per visą salę ji šaukia ant savo kolegės dėl visiškai mano ausim beprasmiškų dalykų. Merginos vardas lyg Rūta ar Rita. Labai nemaloniai pasijuntu. Tikiuosi, kad mergina susipras ir tokie dalykai nepasikartos. Mes pirkėjai ateinam pirkt, o ne klausytis pardavėjos rėkavimų. Viskas vyksta Kaune, Molo parduotuvėje.
Klientė 2020-09-28 10:14:48
Kaip juokinga, kai įmonės darbuotojai atrašinėja į pirkėjų komentarus...IP juk rašo, komentarai kelių minučių laike parašyti. Gėda.
Gėda turėtų būti ir už akiplėšiškas jūsų pardavėjas. Na nenuostabu, kai kapeikas merginos gauna, nėra motyvacijos pasijudinti salėje.
Bet dar labiau gėda turėtų būti skelbti vienokias kainas etiketėsi, kitokias į čekį sumušti.
Kainos skelbiamos tokios kokias atspausdina vadovai, kurias vadovui atsiunčia iš vadovybės.. Kaip jūs galite kaltinti dėl kainų darbuotojas...
Dirba labai nemaloni pardavėja Lilija T. Totorių g. 14/15. Parodė nepasitenkinimus, jog ateina pirkėjai, taip pat labai nemaloniai bendravo, nieko nepakonsultavo. Pasakė “rinkitės patys, aš nežinau ko jus norite. Kiekvienas renkasi ko jam reikia.” Ir išėjo.
Šiaulių Bulvaro Drogas kažkoks košmaras, kaskart atėjus vis naujos panelės, darbuotos jausmas toks kad keičiasi kas menesi, aplinka sena, netvarkinga, parduotuvėje tyliau nei bažnyčioje, nekart teko girdėti vadovę nekaip bendraujant su darbuotojais, nenuostabu, kad tokia darbuotojų kaita, tiesa būtų įdomu sužinoti iš kur vadovė randa tokių nepagarbių ir mužikiškų panelių... daugiau nebesilankysiu, geriau pakeliausiu iki Eurokos toleliau
Rasa 2020-07-07 15:58:20
Šiandien apsipirkau drogas parduotuvėja kalvarijū g.125, pirkau lupu blizgi, kai gryžau namo atsidariau blizgi ir jis atrodė baisei taip lyg jau butu naudotas daugibe kartu, tiesiog baisu kaip galima pardavinėti tokios buklės prekes, tiesiog baisu.
DIEVE MANO, EILINĖ ŪBAGĖ ATĖJO APSIPIRKTI. PARODYTI BENT PARDUOTUVĖJE SAVO REIKŠMĘ. BLIZGIUKAS MAX 2 EURIUKUS KAINUOJA, O JI ČIA LIEJA SAVO APMAUDA. VARGŠELĖ
Lankytoją kuri viską girdėjo
2020-08-09 21:29:49 IP 2g5vbs5l
zoja 2020-08-09 19:37:14
Laba diena. 09 rupjucio 2020 16.00 buvau PC Molas pardatuveje Drogas. Kasa sale duru. Prie kasos 2 pardavejos. Pirkeju nebuvo. Is pirkeju puses prie kasos, lentinoje apacioje bovo flakonas (tuscias, i bagaza), etikete prie pat grindu, uzrasas nematomas, kaina nematoma. Flakona as jai parodziau. As pensinio amziaus zmogus. Maloniai paprasiau pasakiti kam skirtas tas flakonas ir kiek kainoja. Viena is kasininkes, su kasite tamsiaplauke, man pasake: nusilenk ir perskaitik. As paaskinau kad negaliu del to kad skauda nugara. Ka as tik neisgirdau, kad jinai neprivalo zinoti, nenoriu kartuoti visus jos zodzius. Nemandagi, neisaukleta. Ne ziuri nors i amziu pirkejo. Skaitau kad tokie neturetu dirbti su zmonemis. Antra jauna, nepajudejo. Sugadino sveikata ir nuotaika. Kada matisiu tas mergas saleje nekada neisiu.Bet kiek buvau ten, galiu pasakiti kad tik viena normali pardaveja ten dirba jau senokai, kitos daznai keiciasi. Yra daug kosmetikos pardotuves Mole, Bige, galim absieiti ir be Droga, as ir mano pazistamos.
Lankytoją kuri viską girdėjo,
Miela ponia o jus gal pasakykite tiesa, kad pardavėjo ragana išvadinote, ji jums gražiai pasakė kad kainos yra surašytos, paskui pasiūlė pažiūrėti bet jūs atsakėte jai, kad ji privalo žinoti atmintinai visas kainas. Labai negražu, kad senas žmogus šitaip smeižia ir nepagarbiai elgesi su darbuotoja.
zoja 2020-08-09 19:37:14
Ponia, ištaisykite gramatikos klaidas ir nešnekėkite nebūtų dalykų. Aš buvau parduotuvėje ir jūs pati grubiai bendravote
Rasa 2020-07-07 15:58:20
O paskui pykstat, kad konsultantes is paskos vaiksto ir stebi ikyriai. Kazin kodel??? Nes turi suziuret tokius dalykus, jau nesneku apie vagystes
Rasa 2020-07-07 15:58:20
Tai kažkas iš klienčiu atidaro pasiziuri ir padeda i vieta. Tai kaip jus siuliot pardavejom atidarinet visus lupdazius tikrint kur pradaryta kur ne? Ir sugadint visus esancius lupdaZius? Logikos nulis. Cia pykti reikia ant klienciu, kurios pradaro, gadina pakuotes ir padeda i vieta.
Sveiki, nuėjau į Dorgą kalvarijų 165g. plauku modeliavimo priemonių, pamačiau, kad dabar vyksta akcija, perkant produkcija Schwarzkopf už 6.99 gauni už 1 eurą kažkokią super gertuvę. Nusipirkau, pardavėja priskaičiavo "dovaną" ir padėjo pas stalu atgal. Pasižiūrėjau į čekį priskaičiuota DOVANA GLISS COLOR už 1.00. Tą pardavėja kažką pradėjo skiesti, kad nieko nepriskaičiuota, kiša man ausų krapštukus, pasenusias sausas pudras kaip dovaną. Nieko man nereikia, svarbu neapgaudinėti žmonių. Nesuprantu kodėl jos taip daro, gal vadovė liepė. Matyt ta gertuvė labiau reikalinga pardavėjai, tegul geria ir gerina odos būklę. Visiškai be gėdos jausmo mergina.
Šiandien apsilankiau Klaipėdos Akropolyje, drogo parduotuvėje. Norejau nusipirkti intymios higienos prekių. Etiketėje nurodyta kaina su nuolaida, o kasoje jau muša kita kaina. Pardavėjo paaiškino, kad nespejo pakeisti kainos. Prieš mėnesį buvo tokia pat situacija, ir tom pačiom prekėm. Lentynoj kaina su nuolaida, o kasoje nuolaidos nebelieka. Ir tada pardavėjo atsakymas buvo, kad nespėjom pasikeisti
Vakar teko apsilankyti totoriu gatves ir droge, susiduriau su itin nemalonia jauna pardaveja tamsiais plaukais, kuri atsainiai ziurejo i mano prasyma padet rast preke ir veliau pastebebejau kaip kampe ironiskai juokiasi.Slykstus elgesys.
Dirbau droge 1.5metu. Nebegalejau, isejau. Juos maza paskusti darbo inspekcijoj, bet reikia tureti kokiu irodymu, o jie viska graziai uzglaisto, kad lieki idioto vietoj. Per karantina visur giresi, kad moka 100% atlyginima- nepasakyciau kad buvo 100%. Mokejo sausa minimalu be priedu, kurie nesiekia 50eur. Gal net 30eur nesiekia. Ir niekur jie nesiskelbe kiek dar zmoniu prastovose, kiek is daebuotoju "patys" isejo, kiek numazino darbuotoju- vietoj to, kur normaliai viska atlikom sesiese per diena, dabar likome i diena 2-3. Ir cia su vadove. AR TAI NORMALU??
Dave karantino metu nesioti skydelius su kuriais negali buti (gerai, kad tik rankas sudejus stoveti ir konsultuot reiketu), bet ne- privalai nesioti ir su jais dusti karstyje, ka jau kalbet apie gautas pirstines, kuriu galiojimas pasibaige 2019 metais.
Droge atlieki pagrinde apsauginio darba, o ne konsultantes, nes padaugejo vagiu, tu nespeji gaudyti, nes apsaugos neprisisauksi. Nes jei nepraeini inventorizacijos- atskaiciuoja is algos, tai drebi.
Turi dar speti prekes issivezti. Gink dieve salej skyliu bus (turi uzstatyti kad nebutu). Po karantino atsirado belekiek nauju planogramu kurias turi sudeti (o tai uzima laiko). Turi speti akcijom pasiruosti per 1 viena nakti, kad pirmadieni ryte parduotuvei atsidarant viskas butu paruosta (kas neimanoma nes nera kam dirbti). Ofisas tarkuoja vadovem siknas kodel nesurinkti grazinimai prekiu (kaip tu galejai jas surinkti kai karantinas buvo??? O jau nekalbant apie stebuklingai vis pasipildanti sarasa). Nenustebciau, kei vadoves sandely apsiverkia koks absurdas, nes daug kam yra teke verkti.
O jei girdi kur nors "oi koks geras drogas darbdavys. Neatleidineja zmoniu"- taip ir noris garsiai nusijuokt. Drogas niekad neatleidzia, nes zino, kad reikia priezasties ir dar juk reikes sumoket. Jis padaro tiesiog pragara dirbti ir ateje, kai kuriuos "paskatina" parasyt prasyma is darbo. Todel dabar siuo karantino metu jie neatleidzia zmoniu, jie tiesiog "savo" noru iseina.
O vakar pats geriausias perliukas buvo per kuri taip susinervavau, kad net 5val nubudau. Drauge, kuri vis dar dirba droge, atsiunte nuotrauka kokia reikejo uzduoti jiems vakar atlikti, kai darbu belekiek- nusifotografuoti visom su sypsenom kaip gera linksma dirbti ir i lentele surasyti visom parduotuvem palinkejimus kolegem/klientam. Kitaip tariant- aciu droge, kad manes neatleidai, mokejai grascius, neduodi zmoniu dirbti ir dar tarkuoji siknas uz tai kad klientui neibrukom pirkti priekasio ar tos trecios prekes :)))) tai gaunasi, kad tave isvolioja po mesla, o tu sypsodamasi turi joems aciu pasakyt. Jie kazkodel konsultanem nesugeba aciu pasakyt :)
Dar kiek zinau is senbuviu pasakojimu pati direktore yra facebooke atsovus i paneles pasisakyma apie maza alga- "nepatinka-nedirbk, nieks nelaiko" Ot valdzia gerai motyvuoja :))
Visi nauju darbuotoju mokymai- stovek kasoje menesiais, jei rasi laiko- pasiskaityt lipdukus ant prekiu. Tipo yra kartais 8val ryto zoom "mokymai" kur paleidzia skaidres ir jas nuskaito, kad gautume ziniu apie produktus. Tu atsikelk 8val per vienintele iseigine kur turi per paskutines 8 dienas ir dar diena pries namus pasieki kokia 11 nakties. Idomu kaip faina atsikelt kad isijungti ta mesamone.
Elektronine parduotuve pasityciojimas. Ten kelios paneles turi spet padaryt viska ka rasiau ir DAR surinkti uzsakymus, nes juos renka parduotuveje, o ne kokiam sandely. Teko padet. Absurdas ten, drogas nepasiruoses internetui.
Ir jei kas perskaite sita litanija- nepykit mielos klientes ir klientai, kad mes galim daug ko nezinoti ar busim susiraukusios ar ka. Zinom, kad taip neturetu buti, bet drogas tiesiog zudo motyvacija dirbti, daug paneliu ateina su mintim, kad bus pardaveja konsultante, bet greit tenka nusivilti, nes uzkrauna tiek papildomu darbu kad pasimeti ir dirbi tik tam, kad turetum kelis centus kruopu nusipirkt. Ir taip. Durys atviros, bet niekas siuo laikotarpiu taves nelaukia : (
Niekad nerašiau atsiliepimų apie netinkamą pardavėjų - konsultanciu elgesį, suprantu, kad jų darbas yra nelengvas ir pan. Tiesiog, šįsyk 06-03 d. apie 19 val. užėjau į Kauno Akropolio Droga ir apstulbino tuo metu dvi dirbusios jaunos pardavėjos - konsultantės. Žmonių parduotuvėje buvo vos keli, priėjau prie prekes deliojusios darbuotojos ir paklausiau, ar yra jų parduotuvėje tam tikra kosmetikos prekė, ji pasakė -, , nežinau". Kiek paieskojus pati ir neradus nuėjau paklausti kitos merginos, dirbusios kasoje - ji pasakė kreiptis į kolegę, kurios jau klausiau, atrezdama, kad, , aš irgi nežinau ". Buvo pasakyta nemandagiai, grubiai. Įdomu, kas tada turi žinoti... Nuėjau į kitą kosmetikos parduotuvę, kur norima prekė buvo surasta bei maloniai buvau aptarnauta.
Nesuprantu vieno, jei darbuotojas nežino, kuo yra prekiaujama ten kur jis dirba ir nemotyvuotas žinoti apie tai, bei stokoja elementarių bendravimo įgūdžių, ką jis tuomet ten veikia.., gal yra vietų, kur jis sėkmingiau galėtų save realizuoti.. Nejau, neatsiranda norinčių kiek išmanyti savo darbą..
Dirbu droge tris mėnesius. Pačioje pradžioje kolektyvas pasirodė malonus, bet vėliau labai greitai išaiškėja kolektyvo bei vadovės tikri veidai. Naujokais yra naudojamasi kaip nieko nesuprantančiais idiotais. EIni dirbti kaip Konsultantė-pardavėja, bet tenka dirbti, apsauginio, buhalterės, pardavėjos, konsultantės, valytojos, sandelio prižiūrėtojos darbus, už algą kuri nesiekia 400Eur į rankas. ir visi šie darbai įvyksta per vieną dieną. Vadovė man pakliuvo nemaloni, kai tik atėjau į darbą atmestinai parodė, ką man reikės daryt. Dabar, kai buvo parašytas prašymas išeiti iš darbo, dėl kurio reikėjo maldauti, kad duotų pasirašyt, ji mane stumdo dar labiau, apkaltina nebūtais dalykais. Vadovė yra gan jauna, tai susidraugovo su keliomis darbuotojomis, kurioms ji nuolaidžiauja. Jeigu jos vėluoja į darbą, viskas gerai. Jeigu jos vėluoja iš pietų, viskas gerai. Jeigus jos visos išeina pietauti, ir negrįžta 1, 5h. (kai pietų laikas yra 1h.) yra viskas gerai. Kai mes turim eiti valgyti pietus 17-18h. vakaro, irgi jiems atrodo, kad viskas gerai. Yra ir dar daugiau minusų, dirbant droge.
Audra 2020-05-02 16:15:46
Šiandiena buvau antakalnio droge, kasininkė priėjo arčiau nei reikėjo. Privertė pasiimti ale dezinfekuota krepšą, pasakiau, kad pirksiu tik vieną prekę ir man nereikia krepšo, pardavėja atsakė, kad būtina, nes tokia parduotuvės politika. Tačiau atsisukus i krepšus niekur nemačiau užrašo, kad privalau pasiimti krepšą ir tuo labiau, parduotuvėje buvo vidutinio amžiaus moteris ir rinkosi plaukų dažus ir ji buvo be krepšo.
Ar dėl to, kad aš jauna pardavėjos galvoja, kad gali man prigalvoti savo šudinu taisyklių. Be to aš labai saugausi ir imu prekę tik jei ją pirksiu, tai kam man liesti ir imti papildomai krepšą kai neaišku kaip pardavėjos dezinfekuoja juos ir tuo labiau parduotuvė kaip kamurkė jau dviem žmonėms yra sunku pasilenkti o jei dar su krepšu eini ir visur trankaisi.
Jei tai parduotuvės politika tai prašau didelėm raidėm parašykit, kad tai privaloma, jei ne aiškiai pasakykit savo pardavėjoms kad netaikytu dvigubų standartų ir neprisgalvotų savo taisyklių, nes tai nebus netoleruojama ir jūs prarasite klientus arba pati pardavėja gaus žodinį atsaką už savo neišmanymą.
Drogas išviso nusirito žemiau plintuso. Nei iš internetinės parduotuvės gauni normalų užsakymą, nei fizinėje parduotuvėje aptarnauja. O šiaip pastebėjau ir aš dvigubus standartus, dėl amžiaus. Jei vyresnė moteris, tai dar dar aptarnauja, jei jaunesnė tai vos ne pasiunčia paprašius pagalbos....
Pirkau internetu prekes, gavau nepilna uzsakyma. Atsiprase, kad nebeliko prekiu. Nu okey, galvoju, bent tusu pasinaudosiu. Atsidarau, o jis visiskai uzdziuves. Pakuote nusibraiziusi. Nebuvo apsaugines pleveles. Parasiau el pastu, kad preke netinkama, ka siulo daryti. Jokio atsakymo. Paciai grazinti prekes, siusti i Vilniu ir dar susimoketi uz siuntima, gautusi juokingi maza grazintina pinigu suma, kuri neverta nervu ir nusivylimo. Realiai lieki ir be prekiu ir be pinigu.
Užsisakiau prekes. Laukiau savaite. Gaunu užsakyma- pustuštė dėžė. Prekių vos kelios. Paraštas laiškas, kad atsiprašo, jog iki kol man dėjo prekes jų nebeliko :))))))))))) Aš neturiu žodžių! Jūss rimtai???????? IDIJOTAI. Tai kad tada tiek laiko gaišinti, man neparašyti ir neinfromuoti prieš išsiunčiant arba kodėl nesusitarkius internetinės svetainės ir parašyti, jog tų prekių neturit? NEDAEINA??? Kas per galvos tada dirba ten, kad nesugeba susitarkyti. Velniop TĄ DROGĄ!!!! Tragedija. Vilnius.
Pirkau prekes internetu, po 10 dienų gavau laišką kad užsakymas atšauktas. Pinigus turėjo grąžinti per 5 dd., laukiu daugiau nei savaitę, į el.laiškus, kada grąžins, neatsako. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kada pas juos užsisakinėjau internetu, nepatikima
Jau tik mielieji žmonės nesugalvokite pirkti iš jų internetu.Turėsite problemų garantuotai.Siunta keliauja apytiksliai 2 savaites, į laiškus neatsako, žodžiu užsakai, sumoki pinigus ir toliau tavo problema.Automatiškai suformuotas laiško šablonas su pasiteisinimais dėl karantino atbaidė bet kokį norą pirkti ne tik internetu bet ateityje ir fizinėse parduotuvėse.Ačiū
Buvau užsisakius ir apmokėjus už užsakymą. Pristatymo dieną gavau laišką, kad bus ne visos prekės. Po poros val. po laiško gavimo atvežė, bet iš tikrųjų trečdalio prekių nebuvo įdėta. Po daugybės laiškų ir skambučių iš mano pusės prigrąsinau, kad kreipsiuos į vartotojų teises. Galiausiai po 24 dienų gavau pinigus už negautas prekes (mėnesį laiko darė pavedimą!!!!!)

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...

Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas
Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas 05-16 16:30
Tyrimų duomenimis 9 iš 10 darbdavių ar atrankų konsultantų "LinkedIn" tikrina kandidatų profilius. Tačiau norint susilaukti svajonių pasiūlymo, būtina pasiruošti iš anksto ir tinkamai susitvarkyti...
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu 05-16 15:52
Savivaldybėms siūloma leisti vietinės rinkliavos įkainius nustatyti konkurso būdu – taip siekiama išspręsti problemą, kai yra daugiau negu vienas pretendentas į paslaugų teikimo leidimą.
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą 05-16 15:08
"Amazon" įkūrėjo Jeffo Bezoso bendrovė "Blue Origin" liepos 20 d. "New Shepard" raketa žmonių įgulą trumpam iškels į kosmosą. Skrydis žymės atsinaujinantį komercinį kosminį turizmą, kurio nebuvo...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%