Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Draugystės sanatorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Draugystės sanatorija

Atsiliepimai apie Draugystės sanatorija, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Draugystės sanatorija, UAB

Šiais metais liepos mėnesį teko gydytis Draugystės sanatorijoje po stuburo operacijos. Esu dėkinga gyd. M. Šumskui už paskirtą gydymą, nuostabiai gydytojai V. Danilienei už dėmesingumą, profesionalumą, rūpestingumą, malonų bendravimą, patarimus. Dėkoju kineziterapeutui Arūnui už nuoširdų darbą, puikų humoro jausmą, sugebėjimą visus matyti, ergoterapeutei R. Žilinskienei, slaugytojoms D. Aleškevičienei, R. Laugalytei už stropiai atliekamas procedūras ir malonų bendravimą. Taip pat dėkoju kambario (327) tvarkytojai (nežinau vardo) už visada švariai ir kruopščiai sutvarkytą kambarį. Didžiulis AČIŪ valgyklos darbuotojoms už tokį įvairų ir skanų maistą. Buvo puikus laikas jūsų sanatorijoje. Tegu Aukščiausias laimina Jūsų visų darbus, nuolat saugo Jus ir Jūsų šeimas. Būkite sveiki ir laimingi. Pagarbiai Vitalija. Š.
Luana Grigalavičienė
2022-07-19 10:42:18 IP 5f4sk2mm
Noriu pasidžiaugti jūsų sanatorijoje dirbančia masažuotoja Vilma, be galo šiltas ir profesionalus specialistas. Daug kur teko lankytis, bet tokio profesonalo dar neteko sutikti.Aciu labai, jei reiks rinktis ar rekomenduoti sanatoriją, tai tikrai rinkčiausi jūsų vien dėl šito žmogaus
Nuo liepos 1-osios grįžus iš Draugystės sanatorijos jaučiuosi labai puikiai. Esu patenkinta, kad pasirinkau šią nuostabią sanatoriją. Pirmieji žingsniai buvo pas gydytoją Vidą Danilienę. Pasitiko su šypsena veide. Tai labai labai kompetetinga, išmananti, patarianti, sugebanti pagal ligas paskirti procedūras, ypač labai tinkamas mano sveikatai. Iš visos širdies dėkoju šiai maloniai, puikiai gydytojai ir toliau būti tokiai dėmesingai ir supratingai. Dėkoju Mineral SPA Draugystė registratorei už šypsenas ir kompetenciją, gebėjimą sudaryti tikslų procedūrų grafiką, pagal kurį galėjau laisvai mėgautis visomis gydytojos paskirtomis procedūromis. Dėkoju Mineral SPA Draugystės visiems darbuotojams, kurie atliko procedūras, ypač Vidai Janulevičienei, kuri maloni, puikiai atliekanti savo darbą, už vaistažolių vonias; Irenai ir Vijolei už kokybiškai atliktus povandeninius masažus; Rasai, kuri puiki savo srities specialistė už elektrostimuliaciją ir gilų dinaminį masažą StimaWell aparatu. Na, o koks puikus naujas baseinas, gydomosios pirtys. Čia pasitinka fainuolis Lukas, visada besišypsanti, maloni Rimutė, atliekanti filingą ir ypač savo srities profesionalas, puikiai atliekantis masažą Arūnas. Nuoširdus ačiū Jums brangieji visiems. Tariu ačiū ir už skanų maistą bei malonų aptarnavimą. Būtinai čia dar sugrįšiu ir rekomenduosiu visiems čia apsilankyti.
Rūta Marija Vankevičiūtė
2021-12-20 11:15:42 IP 29mbajuf
Nuoširdus dėkui savo reabilitacijos komandai.Visų pirma savo gydytojai Vidai Danilienei už sudėliotą reabilitacijos programą ir visekeriopą pagalbą jos vykdyme. Kineziterapeutei Justinai Satkienei už lavinimą mankštų pagalba ir patarimus kaip ją tęsti toliau namuose. Taip pat kineziterapeutams Svajūnui Vievesiui ir Andriui Navickui, kurie padėjo mankštintis baseine ir davė naudingų patarimų. Masažistei Gerdai Karpuškaitei už atpalaiduojantį masažą ir nuoširdų pokalbį. Perlinės vonios ir povandeninio masažo darbuotojoms už rūpestį. Fizioterapijos ir galvanopurvo kabinetų personalui. Visiems darbuotojams, kurie prisidėjo, kad reabilitacijos procesas būtų kuo malonesnis ir atsistatymo procesas būtų kuo sklandesnis. R.M.V.
Romualda Dambrauskienė
2021-08-25 16:45:05 IP 2devm7q2
Labai norėčiau padėkoti masažistei Vilmai Šarkuvienei, už kruopštų ir atsakingą darbą.Visada besišypsanti ir labai geros nuotaikos specialistė, kuri moka dirbti tiek su jaunais tiek su pagyvenusios žmonėmis, kad tokių darbuotojų būtų kuo daugiau.
Dar noriu pasakyti didelį ačiū kinezoterapeutams-Andriui Navickui, esu be galo sužavėta jo mandagumu ir kruopštumu su pacientais, taip pat Svajūnui Vievesiui, geram savo srities specialistui už sąžiningą ir atsakingą darbą su kiekvienu pacientu.

Su didžiausia pagarba Rima Dambrauskienė
Į, , Draugystės” sanatoriją atvykau pirmą kartą, reabilitacijai. Esu nuoširdžiai dėkinga už gerai organizuotą sveikatinimo sistemą, už dėmesį kiekvienam žmogui, malonų aptarnavimą (pradedant nuo registratūros, ypač Aistei) ir geras gyvenimo sąlygas.
Ypač dėkoju atsakingai, profesionaliai dirbančiai gydytojai V.Danilienei, kineziterapeutui Andriui Navickui - puikiai atlieka savo darbą, yra dėmesingas ir bendraujantis, su ligoniais iš širdies, kinez.Svajūnui, masažistei Gerdai, ir visam procedūras atliekančiam personalui. Tai puikūs specialistai ir rūpestingi darbuotojai, išmanantys savo darbą.
Rekomenduoju - nepriekaištingas aptarnavimas, skanus maistas, geros gyvenimo sąlygos, tvarkinga aplinka. Dėkoju visiems už dėmesį, nuoširdumą, šypsenas, gerus žodžius, palaikymą padedant stiprinti sveikatą.
Personalas dar tik vaduojasi iš tarybinio atmestinio bendravimo šleifo. Yra kur tobulėti. Ir dar... Ponai! Kur po velnių pas jus galima issiskalbti??? Pastatykite skalbimo-dziovinimo mašina, nejau čia kažkokias naujiena?? Gali būti paslauga ir mokama, svarbu kad ji būtų. Ačiū labai jei uzgirsite!
Koronos židinys
2021-03-22 14:18:12 IP 5f4son3m
Pilna koronos atvejų sanatorijoje, tačiau toliau priima klientus ir juos užkrečia.
LABAI PATIKO, BUVAU CIA PO KLUBO SANARIO KEITIMO OPERACIJOS - PROFESIONALUS POZIURIS, NUOSIRDUS NORAS PADETI, DEMESINGAS KOLEKTYVAS, PUIKUS DARBO ORGANIZAVIMAS. ACIU KINEZITERAPEUTEI SAMANTAI, VEDEJAI IRENAI SLIAUTERYTEI UZ PAGALBA ATSISTATYTI.....
Likome labai patenkinti Gyd. M. Šumskiu, specialistas savo darbo. Taip pat didelis dėkui masažistei Vilmai Šarkuvienei, kinez. Samantai, Jūratei bei slaugytojai Daivai Aleškevičienei. Jūs NUOSTABŪS. AČIŪ, kad ESATE.
Labai jau netaktiškos registratorės.Pirmą kartą su tokiomis esu susidūręs.Vietoj normalaus paaiškinimo ir pagalbos registruojantis, kažkokios nesąmonės sakymas.Susidarė įspūdis, kad jos ten pačios nelabai suprantą ką ten veikia.
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam "Draugystės" sanatorijos kolektyvui už puikų, profesonalų pacientų aptarnavimą bei gydymą. Labai, labai ačiū.Ypatingai dėkoju gydytojai Irenai Sliauterytei už rūpestį ir demėsį, taip pat dėkoju kinezeterapeutams Svajūnui ir Andriui. Buvau sanatorijoje nuo birželio 25 iki liepos 5 dienos, tai buvo mano antras kartas šioje sanatorijoje ir tikrai sugrįšiu dar ir dar. Rekomenduoju visiems, kas nori ne tik pailsėti, bet ir pataisyti sveikatą.
Pagarbiai Liucija.
Aurelija 2019-03-18 15:24:48
Labai keista, kodel sanatorijos administracija neatsako i atsiliepimus. Tai irgi poziurio i klientus rodyklis
Ačiū už komentarą, į Jūsų pastabas atsižvelgsime.
Aurelija 2018-12-27 19:29:47
Sanatorijoje lankiausi pernai, o šiais metais atlikau reabilitacijos gydymą. Dėkoti neturiu kam nes per 14 dienų visko pasitaikė. Keletas pastebėjimų : kineziterapiautai neatlieka savo darbo taip kaip priklausytų dėl per didelio pacientų skaičiaus, vienas darbuotojas mankština šešis pacientus, perrašius gydytojai indvidualią mankštą i 101 kab, darbuotojas Audrius visai nemankštino, nes priskirto darbuotojo Arūno po pietu jau nebuvo. Darbuotojams Samantai ir Audriui du balai už nemandagų ir grubų darbą. Administracija atkreipkite dėmesi.
Kaip darbuotojai patys sako dirbam taip, kiek moka. Visos kitos procedūros patenkinamos, žodžiu valdiškos, nes kam stengtis tiems saviems tautiečiams, jeigu pas juos tiek daug atvyksta rusų ir kt užsieniečių, kurie labai patenkinti jų darbu, o ypač maistu. Sovietinė sanatorija su savo taisyklėmis ir aptarnavimu.
Noriu padėkoti visam "Draugystės" sanatorijos kolektyvui už puikiai praleistą laiką ir gydymą. Dirbantis personalas puikiai atliekantis savo pareigas, mandagus, paslaugus, kompetetingas. Maitinimas puikus ir geras..Kambariai erdvūs ir tvarkingi. Gydymas parenkamas tinkamas ir pagal poreikį. Rekomenduoju visiems. :)
Vita Kasinskiene
2018-10-18 11:34:53 IP 2be6ca8o
Po operacijos rebilitacijos gydyma atlikau Draugystes sanatorijoj.Uz sugrazinta sveikata dekoju gydytojai Irenai Sliauterytei, kineziterapiautams Arunui ir Svajunui, masazistei Vilmai, FIZIOTERAPIJOS, gydomojo purvo, vandens proceduru mediku komandoms, seimininkelei Laimutei uz demesinga prieziura, Bibliotekos darbuotojoms uz laisvalaikio renginiu organizavima.Maistas skanus, sviezias, sotus - aciu valgyklos kolektyvui.
2018 kovo pabaigoje buvau dvi savaites šioje sanatorijoje. Nustebino gerąja žodžio prasme - maistas paprastas, bet ne prastas, viskas šviežia ir skanu. Padėka Jūratei ir Mindaugui - už mankštas, Violetai - už masažą. Visiems draugams rekomendavau atvykti į šią sanatoriją.
As sioje sanatorijoje buvau 2 kartus.Paskutini karta 2018 sausio menesi.Perskaiciau cia visokiu atsiliepimu.Aisku sanatorijoje yra trukumu, taciau kur ju nera.Sanatorijos aplinka ir vidus labai tvarkingi.Lankiausi pas daktare Sliauteryte ir noriu padekoti uz gydyma ir rupestinguma.Nuostabi gydytoja.Labai nuosirdus aptarnavimas fizioterapijos, purvo skyriuose.Situ skyriu darbuotoju nuosirdus darbas padeda sveikti ligoniui.Masazu buvau labai nepatenkinta.Masazavo masaziste is pagrindinio korpuso 120 kabineto.Jos masazas absoliutus nulis.Turejau reikalu su direktoriaus pavaduotoja rinkodarai.Labai padejo isspresti visus nesusipratimus.Tai specialistas, ismanantis savo darba ir norintis padaryti dar geriau.Dekoju jai uz supratima.Valgykloje maistas puikus, pasirinkimas didelis, maisto porcijos neribojamos, aptarnaujantis personalas labai mandagus, aptarnavimas greitas.
Buvau Draugystės sanatorijoje prieš du metus. Kaip ir viskas patiko, priekaištų neturėjau, nes nesu nei labai reikli, nei priekabi. Bet šį kartą atvykus šokiravo registratūroje dirbančių moterų bendravimas ir elgesys. Tokių nemalonių, grubių, "susiraukusių" ir nepaslaugių darbuotojų neteko sutikti. (Maximoj kasininkės, dirbdamos už minimumą po 12val, malonesnės.)
Draugystės sanatorijos valdžiai reikėtų registratorėms pravesti kursus apie klientų aptarnavimą arba pakeisti kitomis, savo darbą ir žmones mylinčiomis darbuotojomis.
Po tokio "malonaus" sutikimo ir aptarnavimo teko apsisukti ir išeiti, ir priimti sprendimą - daugiau negryžti ten niekada.
P.S. tą pačią dieną buvau maloniai sutikta, priimta ir apgyvendinta Eglės sanatorijoje, kur tikrai kolkas niekuo nenusivyliau.
Noriu padėkoti visam Draugystės sanatorijos kolektyvui už puikiai praleistą laiką ir gydymą. Dirbantis personalas mandagus, paslaugus, kompetetingas. Maitinimas puikus ir geras, labai tvarkingai, gražiai estetiškai pateikiamas. Dietologė Angelė pasitinka su šypsena, mandagiai ir paslaugiai bendrauja, atsakymai kompetetingi bei išsamūs.Kambariai erdvūs ir tvarkingi. Gydymas parenkamas tinkamas ir pagal poreikį. Rekomenduoju visiems. :)
Sanatorijos klientė
2017-11-20 22:12:41 IP 2e914a05
Teko lankytis Draugystės sanatorijoje, apmaudu, tačiau pirmą ir paskutinį kartą. Pinigai kurių prašo, toli gražu neverti paslaugų kurias jie teikia. Gydytojas (skyriaus vedėjas) "konsultuodamas" užtruko vos kelias minutes, ir šnekėdamas net nepažiūrėjo į mane, matė tik popierius ir visą laiką įnirtingai ten kažką rašinėjo. Visos konsultacijos metu buvo užduoti tik du klausimai, ko čia atvažiavau ir kokį darbą dirbu. Apie spaudimo matavimą ar panašius dalykus, buvo galima net pasvajoti. Procedūras paskyrė atmestinai, nes registratūroje tūrėjau persirašyt iš vienų į kitas (Ačiū, kad bent tiek leido). Paklausus kokias papildomas procedūras galėtų rekomenduoti, liepė taupyt pinigus ir džiaugtis tuom ką ir taip gausiu, apmaudu. Kas liečia procedūras, tai masažistė dirbanti Kolonadoj tiesiog puiki ir tikrai gera specialistė, jai 100 balų, patiko vandens procedūros, magnetoterapija, tačiau apie kineziterapiją nieko gero negaliu pasakyt. Ateini pasimankštint, išklausyt patarimų, o tau 30 min liepia minti dviratį, ko paklausi to negausi, nes visi specialistai užsiėmę su TLK pacientais, komerciniai kažkodėl nerūpi. Jaučiuos nusivylusi, nes dviratį galiu ir namie pamint, o čia už šį malonumą teko pinigus sumokėti. Kambariai 5/10 balų, švaros nerasta, tvarkyti ateina anksti ryte, kai dar miegi, įsibrauna į tavo kambarį ir liepia tau nejudėt, kol kambarinė viską aptvarkys.... Pabaigai maitinimas. 4/10. Prie įėjimo skelbia tos dienos meniu, rašo vieną, tiekia kitą. Pasirinkimas liūdnas, keli patiekalai, ir praktiškai nieko sveikatai palankaus, dešrelės, nevalgomi apkepai, blynai įmirkę aliejuje, vienintėlis dalykas kurį buvo galima valgyti tai tik sriubos. Vaisių viena rūšis, ir jei juos suvalgo, naujų sulaukti nebesitikėk. Pliusas tik vienas, mandagus valgyklos personalas. Tačiau patarimas ateičiai, keiskis dietistę, arba kelkit lovadienius, nes šiuo metu situacija graudi.
Vilos "Vingis"kineziterapeutai Jūratė ir Mindaugas- fainuoliai. Nuoširdūs, savo darbą išmanantys ir jį mylintys. Keliu kepurę.
Atlikau "Draugysteje" kovo men. reabilitacija po klubo sanario endoprotezavimo operacijos (18 d.). Pakako laiko susidaryti nuomone apie gyvenimo, gydymo salygas, maitinima ir paslaugu kokybe.
Gydymas: pacios proceduros, manksta tikrai neblogo lygio; problema susijusi su tuo buvo vienintele - reikejo kariauti su chame (tikra to zodzio prasme) moterimi, kuri atsakinga uz paskirtu proceduru laiko parinkima, kad masazas nebutu iskarto po valgio (!!!) ir manksta per pacius pietus (!!!!) (nors siaip ir nesu konfliktine asmenybe; o ponios chamizmas buvo auksciausio lygio; panasiai tik sovietiniais laikais budavo); tas is tiesu labai neigiamai nuteike, bet "seliavy" - viskas yra isprendziama, nes geru zmoniu YRA! Tik retorinis klausimas kildavo karts nuo karto- ar paprasti senukai, negalintys uz savo interesa pakovoti, su ta ponia t.p. kariauti turejo, ar ranka numojo ir dantis sukande kankinosi....
Vienvietis kambarys: nutrintas, spec. lova savo atgyvenusi jau seniai, bet - atsiras kambarys, privatumas ir ok.
Maitinimas: pasirinkimas maisto yra nemazas, bet skonis.... Tikrai labai siaip sau. Vireju problema. 6 balai is 10. Sorry:). Kitas personalas: labai nudziugino kinezeterapeutai ir Svajunas; labai malonios slaugytojos, o vyr. Slaugytoja yra apskritai super, gerai dirbo moterys virtuveje. Gydytojas reabilitologas - darbas labai formalus: (.
Reziume: neblogai, potencijos yra, per didelis zmoniu srautas, todel kencia kokybe, per silpnas administracijos darbas, primenantis senuosius laikus.
Visiems sekmes!
Reabilitavausi šioje sanatorijoje po stuburo operacijos. Esu labai patenkinta maloniu ir paslaugiu personalu, skaniu maistu ir kokybiškomis procedūromis. Ypač esu dėkinga kineziterapeutams už dėmesingumą ir gerą nuotaiką, suteiktas reikiamas žinias kaip prižiūrėti sveikatą. Ačiū už gerą laiką praleistą jūsų sanatorijoje.
Laimantas 2014-07-19 15:16:24
As tris kartus buvau Egleje ir 1 karta, , Draugysteje". Taciau Draugyste daug smagesne vieta. O tas belorusas kur, , ottianulsa po polnoj" tegu varo pas savo lukasenka. Ten gaus pora metu uz tokias nuodemes. O Svecias kur paisto nesamones matomai Egles pasamdytas raseiva, nes aptarnavimas ir tvarka Kolonadoje (Draugysteje) yra tikrai nepriekaistingas ir kad istvere 1 diena is 5 -tai gryna nesamone.Negi ubagas mes i bala 4x255 litus. Gerb.gyventojai - yra tokia kategorija asmenu, kurie nuolatos nepatenkinti, nuolatos pikti. Tai liga arba geru geriausia - sutrikimas. Ir visa tai reikia gydyti. Issigydyti ir atvykti i sanatorijas reabilitacijai. Nes tokia zmones, kurie nuolat skundziasi ir verkia, nemato toliau kaip nuo burnos iki sauksto. Nemato, kad valytojos su siurbliu visa diena lakstydamos gauna minimalu atlyginima. Nemato, kad viskas yra idealiai sutvarkyta, paruosta ir pateikta. Gerai kolege Laima pasake, kad reiktu jums visiems eiti i miska ir atiduoti neigiama energija uodams masalams ir kt. Sanatorija liuks. Patariu vaziuot visiems.
Turime labai daugiametį teigiamą patyrimą buvimo, gydymosi ir draugavimo "Draugystės sanatorijoje. Per keletą dešimtmečių nei vieno karto nebuvo minties arba girdėjimo iš ligonių, kad kažkas negerai. Nauja epocha - visiškai galimas atvejis konkurentų, o jų šiuo metu labai daug, skelbiami užsakominiai atsiliepimai. Planuosime nuvykti ir įsitikinti.
Gaila, nerandame "Draugystės sanatorijos" komentarų, gal nerandame arba administracija nekreipia dėmesio.
Pagarbiai Julius
Noreciau viesai ‘’padekoti’’ uz sugadinta poilsi Druskininku sanatorijos personalui, konkreciai ‘’sauniai’’ padalinio vadovei (beje ji pati save taip ir pristato). Tik kad didziausias jos saunumas pasireiskia saukiant ant savo darbuotoju arba susinerus rankas uz nugaros vaikscioti kaip antelei nuo vienos kambarines prie kitos ir rinkti visus pletkus. Sauniosios padalinio vadoves issilavinimas turbut mazesnis net uz bet kokios zemiausio lygio kambarines. Sauniaisia ji man tik kaip sanatorijos geda Ar noredami ja islaikyti siose pareigose nebeturite pinigu naktinems sesutems? Ar tiesiog mes poilsiautojai jums neberupime vos tik susimokame pinigus uz kelialapi. Situacija baisesne negu nakvynes namuose, nes nakti vaikscioja kas nori ir kaip nori greitu laiku turbut benamiu kruvutes rasime prie duru atsikele. O gyvenantiems pirmame aukste ramybes nebuna visa nakti, kadangi neesant naktiniam personalui ir nesuveikus kortelems, durims atsirakinti, pasilinksmine poilsiautojai per pirmo auksto balkonus kariasi kaip skeriai. O neduok Dieve nakti blogai pasijusi, pagalbos sulauksi maziausiai po 20 minuciu, nes poste nieko nera, o artimiausia pagalba pagrindiniame pastate. Mielieji busimi poilsiautojai gerai pagalvokite pries pirkdami kelialapi I Druskininku ‘’Draugystes’’ sanatorija. O administracijai noreciau palinketi issikopti savo meslinus darbuotojus, kurie yra sauniausia sanatorijos geda.
Nuo Balandžio 28d čia buvau ir viskas labai super, tikrai patiko. Berods facebook buvo komentarai, kad čia bloga švara ir maitinimas. Netiesa! Švara čia super, nebent esi kiaulė ir po savęs nesusitvarkai, bet šiaip su švara čia viskas tikrai labai gerai. Antra, dėl maitinimo. Irgi netiesa. Maitinimas čia tikrai super. Šviežia ir skanu. O visas personalas visur tikrai itin malonus. Žodžiu tikrai patiko.
O dabar dalykai, kurie nepatiko. Jie viso yra 3.
1 - dušai kambariuose. Pirmam aukšte visi nevaikšto. Pats buvau po kojos operacijos, taigi nevaikščiojančiam žmogui duše nėra ką daryt. Dušas tikrai per siauras.
2 - tualetinis popierius kambariuose. Išduoda 2 rulonėlius per savaitę. O jeigu išnaudoji daugiau, ką daryt? Negi šikt reikia pagal grafiką?
3 - kavos aparatas. Jis pildomas ŽIAURIAI retai. Čia buvau 20d ir per visą laiką jis buvo papildytas vos 3 kartus. Kavos aparate kava baigiasi tikrai greitai, kadangi norinčių kavos visada pilna, bet reikia kasdien vaiksčiot žiūrėt ar nėra kavos. Nuėjus jos ir nebūna.
Tai viskas kas nepatiko, o šiaip viskas super!
Jonas Nerija Kondratenko
2014-06-05 19:17:59 IP 4cr16v5g
Gyvename Anglijoje ir buvo sunku apsispresti, kur vykti pailseti ir tuo paciu sveikata pastiprinti, ypac turint 1.3m kudiki.Paskaicius cia ir kitur atsiliepimus apie Draugystes sanatorija, nebuvo noro vykti, tad pirmiausiai pasiskambinome.Gavom labai mandagiai ir super kantriai man nelabai ismananciai visu proceduru imantrybiu isdestyta informacija, patarimus.Pasuke i Egles sanatorija susidureme su labai grubia staciokiska registratore, tad klausymu jau nekilo kur vykti. Atvykus buvome maloniai sutikti, apsistojome Centriniuose rumuose, kambarys patogus, geras, siltas ir puikiai tvarkomas.Personalas visa ta buvimo laika malonus ir visada pasirenges padeti, o to mums su vaikiuku daznai reikedavo, valgykloje visi buvo pasirenge maloniai pagelbeti, nes musu dukryte tik 3 dantukus turejo ir nelabai ka galejo valgyti, tai ir sutrindavo kosytes ir buvo labai kantrus po musu, , bardakeliu, , Proceduros taip pat buvo atliktos profesionaliai ir parinktos tikslingai pagal esamus musu sveikatos sutrikimus.Mes tikrai visiems nuosirdziai rekomenduojame sia sanatorija kas nori sustipreti, pailseti.Tiesa, mes labai jau isrankus esame ir megstame uz savo pinigelius gauti tikrai puiku servisa, tad galim sakyti Aciu Draugystes sanatorijai.Tikekimes, kad ateityje atsiras ir vaikuciu zaidimu kambarys, bet turint toki personala ir tiek erdves tai kompensuoja jo nebuvima
Nupirkome ir mes tėvams kelialapį į šią sanatoriją savaitei laiko pagal gydymo programą "viskas įskaičiuota" ir labai nusivylėme.
Visų pirma, aptarnavimas iš tiesų siaubingas. Kaip sakoma, ko paklausi - to negausi. Kaip iš viso priimami dirbti tokie darbuotojai? Nuvažiavę elgėmės labai maloniai, tačiau to nesulaukėme iš personalo. Visi sėdi susiraukę ir neduok Dieve tau prisireiks ko nors paklausti. Atrodo, kad didžiausią paslaugą padarė, jog į tavo klausimą atsakė. Na, gerai, gal pasitaikė prasta diena, bet kad taip visą savaitę... Manau sanatorijos direktoriui vertėtų susimąstyti. O gydytojai (labai gaila, kad nežinau pavardės, bet pensijinio amžiaus moteris) reikėtų pačiai palankyti visokias terapijas, kad nervus nuramintų, nes visą laiką kalbėjo labai grubiai, ko nors paklausę - likome aprėkti ir išvadinti neišmanėliais. Išrašė 4 procedūras ir liepė eiti į savo kambarius gulėti, na tai atsiprašau, bet lovoje aš ir namie galiu pagulėti, ne to čia atvažiavau. Tėvai paprašė, kad prirašytų dar gydomojo purvo aplikacijas tai buvo aprėkti "Tai kur jums skauda, ar ant šiknos dėti?!! " - na po tokios frazės liko šokiruoti, bet kai antrą kartą pakartojo kuo skundžiasi tai šiaip ne taip prirašė šias procedūras. Sumokėjom tokius pinigus ir dar maldauti reikia, kad prirašytų tai, kas tau priklauso ir naudinga. Kaip gali gydytoja taip kalbėti su pacientu? Čia jau virš visko. Jeigu toks darbuotojas nebesugeba savęs suvaldyti ir dirbti tai tegul ir nedirba, sėdi pensijoje. Maniau, kad sanatorija yra skirta poilsiui, o ne nervų gadinimui. Kas čia per kompleksas "Gydymui viskas įskaičiuota", jei gavome tą patį ką gauna pagal Standartinį kompleksą atvykę svečiai?
Kambarį pasirinkome Kolonadoje liuksą. Na jei taip atrodo liuksas tai kaip atrodo paprastas kambarys? Kambarėlis mažytis (tikrai ne erdvus kaip skelbiama jų internetinėje svetainėje) ir visas užgriozdintas baldais, praktiškai nėra vietos apsisukti. Na taip, lova didelė ir patogi, bet kad prie jos prieiti iš šono vos įmanoma, nes kambarėlis toks mažas, kad tik lova ten ir telpa. Kitą dieną, kambarinės paklausus ar gali pakeisti rankšluosčius gavo atsakymą, jog gavote vieną SAVAITEI laiko. Absurdas kažkoks. Kas čia per liuksas! Paklausus dėl to registratūroje, pavyko išsireikalauti, kad keistų kasdien.
Maitinimas ne pagal individualų užsakymą sekančiai dienai, kaip jie skelbiasi. Paprasčiausi 2 kompleksiniai pietūs, iš kurių renkamasi, o kartais valgai ką duoda ir nėra iš ko rinktis.
Vienintelis dalykas, kuo liko tėvai patenkinti tai procedūromis (voniomis ir masažu). Ir tai, kaip paaiškėjo jiems pasisekė, nes kitai moteriai nekokį masažą atliko mokinė/praktikantė. Į muzikos terapiją "Arfa" tėvai nuėjo tik vieną kartą, nes negalėjo išbūti ten dėl per garsiai grojančios muzikos. Į pirtį ir baseinus buvo galima nueiti valandai laiko vakare, nes tik nuo 17 val. kūrenamos pirtys.
Po pirmos dienos jau norėjosi susigrąžinti pinigus ir važiuoti namo, bet kadangi tėvai neišrankūs ir labai geranoriški žmonės išbuvo tą savaitę, bet sugrįžti sakė nebenorėtų.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%