Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Draugas.lt projektai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Draugas.lt projektai

Atsiliepimai apie Draugas.lt projektai, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Draugas.lt projektai, UAB

Sigitas 2020-09-04 10:15:03
PIRKINYS 5167932004306769 04.09.20 01:21 5.90 EUR (846836) PWL*draugas.lt Vilnius LTULT
Neskaičiavot, nors neturiu anketos. Kaip tai vyksta, sustabdykit tai.
Visais mokėjimų klausimais kreipkitės į pagalbos skyrių adresu pazintys@dr.lt. Pagal pateiktus duomenis mokėjimo atrasti nepavyks. Reikės pateikti mokėtojo duomenis (jums parašys, kokius) arba atsiminti, kuriai anketai buvo užsakyta paslauga.
Neskaičiavot, nors neturiu anketos. Kaip tai vyksta, sustabdykit tai.
Draugas.lt 2020-08-07 10:51:38
Sveiki. Matome, kad prieš porą dienų savarankiškai panaikinote anketą. Jeigu tai padarėte netyčia ar kažkas žinojo jūsų prisijungimo slaptažodį, tai susisiekite su mumis el. paštu pazintys@dr.lt ir padėsime išspręsti problemą.
Aciu. Isejo prisijungti, bet kazkaip ne viska galima atlikti, ir prisijungimas ne per visur imanomas. Gal galima butu sutvarkyti pilnai.
Draugas.lt 2020-08-07 10:51:38
Kaip galeciau vel prisijungti su tuo paciu email ir slaptazodziu. As anketos netryniau. Parasiau i pazintys@dr.lt
Fred 2020-08-07 10:18:02
Sveiki.
Norejau suzinoti kodel negalima prisijungti prie saito draugas.lt be jokiu priezasciu??? Email ir slaptazodis yra teisingi, o raso kad email neegzistuoja. Ir tai viskas vyksta be jokiu priezasciu.
Sveiki.
Motiejus 2020-07-07 20:50:00
Nežinau ar čia tik man vienam taip yra, bet kai tik susikuriu anketą - ji po kurio laiko man tiesiog dingsta. Bandau iš naujo prisijungti nors rašo, kad prisijungimo duomenys neteisingi, o prisiregistravau prieš kelias minutes ir puikiai viską atsimenu. Tada bandau vėl prisiregistruoti su tuo pačiu el. paštu - rašo, kad el. paštas neegzistuoja nors ką tik su juo registravausi. Tada bandydamas prisiregistruoti su kitu el. paštu užpildau visus reikiamus laukelius registracijos eigoje ir kai spaudžiu "Tęsti" - meta klaidą, kad užpildyti ne visi laukeliai nors aiškiai matyti, kad užpildžiau visus. Gal aš kokį ban'ą gavęs, kad man taip įtemptai neleidžia prisiregistruoti?
Sveiki. Pas mus veikia pakankamai griežta automatinė sistema nuo scamerių, reklamerių, iškrypėlių ir pan. Kaip su bet kuria automatine sistema, tam tikrais individualiais atvejais, kai sutampa nedėkingos aplinkybės, gali įvykti nesusipratimų. Tai nutinka labai retai, bet viską galima išsiaiškinti parašius oficialiu pagalbos el. paštu pazintys@dr.lt.
Kazys 2019-09-16 14:25:07
Sveiki, maciau Kotrynos reklama prase jai parasyti, gal galeciau gauti jos kontaktus? Pasirode labai simpatiska mergina. Prikabinu jos nuotrauka
Sveiki. Džiaugiamės, kad domina mūsų klubo nariai. Norėdami rasti klubo narius, turėtumėte naudotis narių paieška svetainėje.
Kestutis 2019-04-24 21:24:48
Na bent jau nereikėtų meluoti viešai.

Situacija buvo išspręsta, kuomet sukčiaujanti pusė grąžino pinigus.
Pareiškimas buvo parašytas ne tik policijai bet ir kitoms institucijoms, kurios turi prižiūrėti ir prižiūri tokių svetainių veiklą, kur galimi finansiniai atsiskaitymai ir galimai gali būti įtraukti vaikai.
Taigi kuomet pinigai buvo grąžinti aš kaip pareiškėjas sutikau, kad byla nebūtų iškelta. Kitiems šios svetainės lankytojams irgi patariu būti atsargiems ir nepakliūti į jų apgaulės pinkles.
Mes tiesiog jums davėme kelią ir grąžinome pinigus iš geros valios. Bet tai nekeičia fakto, kad paslaugas užsakė jūsų dukra iš jūsų telefono :)
Draugas.lt 2019-04-24 15:24:30
Su vartotoju išsiaiškinome, kad šias žinutes siuntė jo dukra užsakinėdama paslaugas žaidime Smeet.
Na bent jau nereikėtų meluoti viešai.

Situacija buvo išspręsta, kuomet sukčiaujanti pusė grąžino pinigus.
MARTYNAS 2019-03-14 17:31:53
KODEL SUKURE SITA DRAUGAS JEIGU RASAI RASAI O NIEKAS NEKALBA 13M NEI VIENO NET SUPISTOS ZINUTES NEPARASO KAS GALI PASAKYT KAS CIA DEDAS POPARALIAIS
Norime atkreipti dėmesį, kad jeigu ir žinutes rašote tokias pačias, kaip šis komentaras, tai yra didelė tikimybė, kad į jas bus neatsakyta, nes tokias žinutes yra nemalonu skaityti :)
Kęstutis 2018-01-24 16:34:01
Vyksta kažkokia afiora... nelabai aišku kas už to slypi, bet susiję yra verozone.lt smeet.draugas.lt ir mobiliuju paslaugu tiekejas. Taigi kažkokiu stebuklingu būdu iš telefono išsisiunčia mokamos paslaugos užsakymo SMS žinutė numeriu 1679 ir per pusvalndį išsiunčiama apie 50 SMS taip suvalgoma limitas 50€, kurį nustato verozona.lt, aišku vėliau gauni sąskaita iš mobilaus ryšio paslaugų tiekėjo. tas prasidejo sausio 21 dieną. ir taip per viena dieną iš mano dviejų telefono numerių pavogė virš 100€.

Taigi ponai ar ne Jūsų čia afiora, nes verozone dievagojasi, kad jie jums tik trumpaji numerį suteikia ir jie čia ne prie ko?

Kitaip sakant ne ant to pataikėt, išsiaiškinsiu kas čia kokiom afiorom užsiima, jei negražinsit pinigų.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Telsita
Experts in fiber to the home (FTTH) deployments

Adresas: Partizanų g. 61-806, LT-49282 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto paslaugos; inžineriniai tinklai ir sistemos.
UAB “Telsita” yra aukštos kokybės, greitai ir lankščiai atliekanti optinio kabelio tiesimo ir montavimo darbus. UAB “Telsita” priklauso aštuonių užsienio kapitalo įmonių grupei. Esame viena iš didžiausių šviesolaidinio (optinio) kabelio tinklų infrastruktūros įmonių Europoje. Šiuo metu dirbame prie 2,5 milijono...

Vartotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika rugsėjį ūgtelėjo
Vartotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika rugsėjį ūgtelėjo 09-23 12:39
Vokietijos vartotojų nuotaikos rugsėjį šiek tiek pagerėjo, o jas sustiprino stabili darbo rinka, nepaisant COVID-19 atvejų skaičiaus augimo, rodo trečiadienį paskelbti atidžiai stebimo tyrimo...
Turto banko aukcione – buvusio VRM autoūkio teritorija
Turto banko aukcione – buvusio VRM autoūkio teritorija 09-23 12:31
Turto bankas lapkritį aukcione bandys parduoti buvusio Vidaus reikalų ministerijos autoūkio teritoriją Vilniuje, Liepkalnio gatvėje. Tai bus pirmasis jos aukcionas.
A. Lukašenka inauguravo save šeštai prezidento kadencijai
A. Lukašenka inauguravo save šeštai prezidento kadencijai 09-23 12:18
Aliaksandras Lukašenka trečiadienį inauguravo save Baltarusijos prezidentu šeštai kadencijai, praneša vietos žiniasklaida.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Nike 116,87 +3,09%
Humana 386,76 -1,96%