Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Draugas.Lt projektai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Draugas.Lt projektai

Atsiliepimai apie Draugas.Lt projektai, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Draugas.Lt projektai, UAB

Kazys 2019-09-16 14:25:07
Sveiki, maciau Kotrynos reklama prase jai parasyti, gal galeciau gauti jos kontaktus? Pasirode labai simpatiska mergina. Prikabinu jos nuotrauka
Sveiki. Džiaugiamės, kad domina mūsų klubo nariai. Norėdami rasti klubo narius, turėtumėte naudotis narių paieška svetainėje.
Kestutis 2019-04-24 21:24:48
Na bent jau nereikėtų meluoti viešai.

Situacija buvo išspręsta, kuomet sukčiaujanti pusė grąžino pinigus.
Pareiškimas buvo parašytas ne tik policijai bet ir kitoms institucijoms, kurios turi prižiūrėti ir prižiūri tokių svetainių veiklą, kur galimi finansiniai atsiskaitymai ir galimai gali būti įtraukti vaikai.
Taigi kuomet pinigai buvo grąžinti aš kaip pareiškėjas sutikau, kad byla nebūtų iškelta. Kitiems šios svetainės lankytojams irgi patariu būti atsargiems ir nepakliūti į jų apgaulės pinkles.
Mes tiesiog jums davėme kelią ir grąžinome pinigus iš geros valios. Bet tai nekeičia fakto, kad paslaugas užsakė jūsų dukra iš jūsų telefono :)
Draugas.lt 2019-04-24 15:24:30
Su vartotoju išsiaiškinome, kad šias žinutes siuntė jo dukra užsakinėdama paslaugas žaidime Smeet.
Na bent jau nereikėtų meluoti viešai.

Situacija buvo išspręsta, kuomet sukčiaujanti pusė grąžino pinigus.
MARTYNAS 2019-03-14 17:31:53
KODEL SUKURE SITA DRAUGAS JEIGU RASAI RASAI O NIEKAS NEKALBA 13M NEI VIENO NET SUPISTOS ZINUTES NEPARASO KAS GALI PASAKYT KAS CIA DEDAS POPARALIAIS
Norime atkreipti dėmesį, kad jeigu ir žinutes rašote tokias pačias, kaip šis komentaras, tai yra didelė tikimybė, kad į jas bus neatsakyta, nes tokias žinutes yra nemalonu skaityti :)
Kęstutis 2018-01-24 16:34:01
Vyksta kažkokia afiora... nelabai aišku kas už to slypi, bet susiję yra verozone.lt smeet.draugas.lt ir mobiliuju paslaugu tiekejas. Taigi kažkokiu stebuklingu būdu iš telefono išsisiunčia mokamos paslaugos užsakymo SMS žinutė numeriu 1679 ir per pusvalndį išsiunčiama apie 50 SMS taip suvalgoma limitas 50€, kurį nustato verozona.lt, aišku vėliau gauni sąskaita iš mobilaus ryšio paslaugų tiekėjo. tas prasidejo sausio 21 dieną. ir taip per viena dieną iš mano dviejų telefono numerių pavogė virš 100€.

Taigi ponai ar ne Jūsų čia afiora, nes verozone dievagojasi, kad jie jums tik trumpaji numerį suteikia ir jie čia ne prie ko?

Kitaip sakant ne ant to pataikėt, išsiaiškinsiu kas čia kokiom afiorom užsiima, jei negražinsit pinigų.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, MacOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Europos pr. 91-212, LT-46334 Kaunas.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
Pernai Lietuvoje baigta statyti 3,1% daugiau naujų būstų
Pernai Lietuvoje baigta statyti 3,1% daugiau naujų būstų 02-17 11:06
2019 m., palyginti su užpernai, Lietuvoje išduotų statybos leidimų kiekis sumažėjo 7,9%, o baigtų statyti naujų pastatų kiekis išaugo 0,5%.
Kronaviruso grėsmės pasiekė ir Baltijos biržą
Kronaviruso grėsmės pasiekė ir Baltijos biržą 02-17 10:47
Baltijos biržoje – vienas pirmųjų emitentų pranešimų apie galimas neigiamas pasekmes veiklos rezultatams dėl koronaviruso protrūkio Kinijoje.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%