VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akcinė draudimo bendrovė Gjensidige

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige"

Atsiliepimai apie Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige"

Parašyk savo nuomonę apie Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Apgaulinga firma ir nesazininga traumos metu tyrejai istire taip kad negautumete ismoku jau antra karta tyrejai mane apgavo, mano nuomone as nerekomenduoju draustis nes yvikio metu as nebetikiu ar gautumete zalos atligy.
Atsakyti
Noriu pasidalinti patirtimi... Pirkau telefoną internetu, tuo pačiu ir nusipirkau telefono draudimą. Vasarai buvau išvykęs į Ameriką, kur ir sudaužiau savo telefono ekraną. Specialiai dar žiūrėjau, kad draudimas galiotų užsienyje, nes vasaromis vis tekdavo išvažiuoti. Long story short, niekas man jo nesutvarkė.. Pasirodo, draudimas galioja visame pasaulyje, bet negali išvažiuoti ilgiau nei 30d. Bet labiausiai nustebino ne tai... Didelį įspūdį paliko darbuotojų kompetencija... Siuntinėja iš vienos įstaigos į kitą... Vyr. žalų specialistė (vardo neminėsiu) net liepė kreiptis man į parduotuvę, kurioje pirkau telefoną... ko???? iki šios dienos nesupratau nei aš, nei ji.. o kai kreipiausi į parduotuvę, nes vyr. žalų spec. liepė, mane vėl siuntė į draudimo bendrovę. Vėliau, šiaip ne taip pavyko susitvarkyti tuos reikiamus dokumentus, ir mano telefono aparatą priėmė apžiūrai... Savaitė laukimo... Parašau į mttc.lt, liepia kreiptis į draudimo bendrovę, nes jie patys iš jos atsakymo negauna. Skambinu bendruoju telefonu. Maloni panelė man duoda telefono numerį (tos pačios vyr. žalų spec.), tačiau ji tokia užimta, kad net nekelia ragelio. Laukiu... po poros valandų, parašo el paštu laišką, kuriame prašo patikslinti įvykio aplinkybes. Atrašau. Savaitė laukimo...vėl skambinu į mttc.lt, vėl ta pati situacija, ir pagaliau gaunu atsakymą, kad telefono netvarkys, nes per ilgai prabuvau užsienyje. Bet čia dar ne viskas... Netgi teko susimokėti už telefono aparato apžiūrą. Esu pasipiktinęs, ne dėl to, kad nesutvarkė, o dėl to, kad kol neskambini ir nepradedi jų judinti - jie nieko ir nedaro. Manau patys įvertinsite ar verta rinktis šitą bendrovę.
Atsakyti
Sveiki, dalinuosi savo patirtimi įvykus automobilio gedimui kelyje, kai prieš kelionę iš Gjensidige buvo įsigytas kelionės draudimas. Vykome iš Kroatijos į Lietuvą nuosavu automobiliu, kuris netoli Varšuvos sugedo (buvo tamsus paros metas).. Teko sustoti šalikelėje dviejų eismo juostų kelyje, kur leistinas greitis - 140 km/h. Tokioje, pavojingoje gyvybei aplinkoje, teko laukti 6 valandas. Skambinome į Gjensidige 10 kartų vis pasiteirauti, kada gi atvyks pagalba - tesulaukdavome atsakymo "dar palaukite ir pas mus problema - bendrovė su kuria bendradarbiaujame nekelia ir mums telefono todėl negalime padėti...".

Esu labai nepatenkinta, kaip klientė įsigijusi paslaugą iš Gjensidige. Rizikuojant savo gyvybe ir laukiant automagisralės šalikelėjė tamsiu paros metu atvykstant pagalbai NET 6 VALANDAS, galėjo atsitikti bet kas...
Atsakyti
Nerekomenduoju, tik ne sia imone. Baisu!! Buvau apdraudus telefono ekrana.. tai su draudimu brangiau, nei paprastoj taisykloje be draudimo... neapsigaukit zmones!!!
Atsakyti
Katastrofa kažkokia su šita kompanija.. Turėjo atlyginti žalą, kadangi metalo supirkimo aikštelėje darbuotojas, keldamas krovinį su savo M-B 617, užmetė jį ant mūsų mašinos stogo. Deformavosi kėbulas, subyrėjo galinis stiklas. Pasirodė, kad tai nedraudiminis įvykis.. Teks ieškoti žalos atlyginimo teismo keliu.
Atsakyti
Uz nutraukta blauzdos raumenį, sumokėjo 45 EUR (6 savaitės gipse). Gėda. Nieko nedraudžiu šioje kontorje nuo šiol.
Atsakyti
Niekas nesidrauskit toje a******u kompanijoje, ten viskas gerai, kol moki pinigus ir nesikreipi del zalos, del menkiausios zalos jie tave itraukia i nepageidaujamu sarasa, kainas sukelia tiek, kad sveiku protu nesuvokiama....
Atsakyti
Ramūnas 2017-07-15 16:49:15
Esu apdraudęs automobili internetu privalomos civilinės atsakomybės draudimu, dėl to neturėjau žalio lapo (draudimo keliauti užsienyje).Taip gavosi, kad skubiai turėjau išvykti sekmadienį. Paskambinus šeštadienį bendruoju informaciniu telefonu, informavo, kad dokumentą turi išduoti vienoje iš "Gjensidige" atstovybių. Kreipiausi dėl lapo išdavimo Lentvario g., kur paaiškino, kad jie neišduoda, reikia kreiptis pirmadienį į centrinį ofisą. Tuomet bendrasis telefonas pakomentavo, kad draudimo poliusą galima gauti perlo terminale. Perlo terminale vėl neišdavė, nes draudimas pirktas internetu, o ne per perlo terminalą. "Gjensidige" pasirodo didžiausia problema, nors kitose įmonėse, pvz. "Ergo" tokių problemų nėra, važiuosiu skolinta mašina.
Tai žalia korta ne bendrovės problema o perlo ar interneto per kur pirkot draudimą, koks skirtumas ergo, bta ar gjensidige jei pirkai internetu tai ir prašyk interneto nes gal pigiau sumokėjai.
Atsakyti
Esu apdraudęs automobili internetu privalomos civilinės atsakomybės draudimu, dėl to neturėjau žalio lapo (draudimo keliauti užsienyje).Taip gavosi, kad skubiai turėjau išvykti sekmadienį. Paskambinus šeštadienį bendruoju informaciniu telefonu, informavo, kad dokumentą turi išduoti vienoje iš "Gjensidige" atstovybių. Kreipiausi dėl lapo išdavimo Lentvario g., kur paaiškino, kad jie neišduoda, reikia kreiptis pirmadienį į centrinį ofisą. Tuomet bendrasis telefonas pakomentavo, kad draudimo poliusą galima gauti perlo terminale. Perlo terminale vėl neišdavė, nes draudimas pirktas internetu, o ne per perlo terminalą. "Gjensidige" pasirodo didžiausia problema, nors kitose įmonėse, pvz. "Ergo" tokių problemų nėra, važiuosiu skolinta mašina.
Atsakyti
Gerb. LT piliečiai, nesidrauskite šioje bendrovėje, nes ji nesilaiko savo žodžio ir visaip išsidirbinėja. Ruošiamės keliauti į Kanadą, pas dukrą. Su mumis taip pat keliaus mama (dukros močiutė), kuriai 76m. Nė viena bendrovė neapsiėmė drausti (suprantama, žmogus amžiuje), tik ši. Mėnesio kelionės kainą pasiųlė 243Eu. Viskas tvarkoje. Po kiek laiko, pareikalavo pristatyti pažymą iš šeimos gydytojo, kad šiuo metu jai su sveikata viskas tvarkoje. Pristatėme.. Tada pradėjo šnekėti, kad ilgiau, nei 2 savaitės negali drausti, nors mes vykstame 1 mėn. Ir pakilo kaina. Paprašė 563 Eu už mėn. Dukra, Kanadoje, sutvarkė močiutės draudimą, be jokių pažymų ir išsidirbinėjimų. Visa tai kainavo 267 Eu. Nereikia Jums pinigų, melžkit d*****s. Galvojat, kad neturit konkurentų, tai galit išsidirbinėti. Sėkmės.
Atsakyti
a******u kompanija. Kas be atsitiktu, pas ju viskas nedraudiminis atvejis. Netikekit niekas jais.
Atsakyti
Patekau į eismo įvykį, "Gjensidige" draudimas turėjo apmokėti patirtą žalą. Bendravimas su klientais BAISUS, turiu rašyti po 3 laiškus kol bus atrašyta.
Atsakyti
Noriu su visais pasidalinti savo patirtimi. Gjensidige draudimo bendrovė mane apkaltino dėl 2014 m. vasario 23 d. įvykusio įvykio per kurį purvu aptiško kaimyno siena. Nesąžiningas kaimynas pateikė suklastotą 3595, 73 Lt sąmatą ir pagal ją 2014 m. kovo 30 d. Gjensidige draudimo bendrovės darbuotojas išmokėjo pinigėlius. Visus 1834, 12 Lt (sumažino nuo fiktyvios sąmatos net 1761, 61 Lt). Dokumentuose pasirašė vienas ir tas pats Gjensidige draudimo bendrovės darbuotojas, ir kaip draudimo žalos ekspertas ir kaip padalinio vadovas ir kaip darbuotojas darantis išmoką. Problema ta kad žala kokia yra teigiama nėra padaryta. Tai patvirtino ir nepriklausomi ekspertai. Po beveik trijų metų 2017 m. vasario 13 d. Gjensidige padavė mane į teismą 531, 20 Eur.Nepateikdami jokių kaltės įrodymų ir tik kaltindami mane. Kadangi kaimynas yra susijęs su teismo darbuotojais kurie užima aukštas pareigas neturiu kitos išeities kaip paviešinti tokį sukčiavimą. Pridedu tikrą foto nuotrauką ir leisiu visiems spręsti kokia iš ties yra padaryta žala. Komentuokite ir dalinkitės. Žmonių nuomonė padės man priimti sprendimus kaip toliau elgtis šioje situacijoje.
Atsakyti
Nerekomenduoju jokiu būdu. Draudžiamės kelintus metus šioje įmonėje maksimaliu turto draudimu. Gerai, kol viskas gerai. Atsitikus draudiminiam įvykiui, pasirodo, tas maksimalus nei tam negalioja, nei anam negalioja, net juokas ima, kaip kratosi įsipareigojimų. Priskaičiavę minimalią žalą, juokingą sumą pinigų, kurią turėjo sumokėti "greitu metu" (taip parašyta jų rašte. Pagal info nurodytą jų pačių taisykles terminas yra ne ilgiau kaip per 30 dienų) tačiau jau antras mėnuo nesugeba išmokėti apgailėtinos sumos. Na, ne kas su įmone. Pereisime į kitą iškart, kai tik viskas pasibaigs.
Atsakyti
Noriu pranesti, kad draudimas Gjensidege yra nepatikimas ir nesidrautumete pas juos. Labai nemaloniai ir negraziai kalba A. N. numetineja rageli ir atmetineja skambucius. Įvykis įvykes kovo 24 diena, o dar išmoka neišmoketa, nes A. N. įvertino ir nusprende, kad išmokos negausim už padaryta žala. Apsurdas visiškai su šiuo draudimu....
Atsakyti
Anton 2017-05-23 21:12:55
Kur tu cia tokius skaicius pamatei? Kelintas finansines ataskaitos puslapis? Del ko tau liudna?
7 ataskaitos psl. Finansinis rezultatas 14 mln nuostolio. Sudetinis rodiklis 122 proc. Liudna, nes labai prastas rezultatas. Nuostolingumas 75 proc. yra baisus. Jau 60 proc yra riba, kuria virsijus yra labai blogai. Ka tai reiskia ? tai reiskia, kad 2015-2016 m. vykes kainu karas rezultatu nedave, rinkos dalis nepadidejo, sugeneruoti dideli nuostoliai. Draudejai dziaugesi, bet dziaugsmui atejo pabaiga, nes draudikas turi atsiimti tai kas prarasta ir pradedi uzdirbti. Taigi logiska, kad kainos kyla. ps. Privalomojo draudimo nuostolingumas apie 90 proc., o sudetinis rodiklis pridejus veiklos sanaudas bus apie 130.
Atsakyti
Kestas 2017-05-23 20:53:20
Tai, kad Gjensidige CR uz metus 122 proc. nuostolis 14 mln eur. Koki tu cia pelna matai ? Liudni rezultatai siaip jau.
Kur tu cia tokius skaicius pamatei? Kelintas finansines ataskaitos puslapis? Del ko tau liudna?
Atsakyti
Anton 2017-05-10 17:45:15
Gerbiami tautieciai ir saziningi musu salies gyventojai. Prasau atkreipkit demesi i tai, kaip naglai mus durina draudimo imones su privalomuoju draudimu. Kaip jie bando pasipelniti daugiau ir daugiau musu saskaita, keldami kainas be jokio pagrindo i tai. 2016 metais mano automobilio draudimas kainavo 47 eurus metams. dabar gavau lojalaus klijento pasiulima apsidrausti pas ju uz simbolinius 137 eurus uz metus.
Buvau priverstas pasidometi kodel draudimas pabrango trigubai. Atsakyma gavau toki:
"Visoje rinkoje sparčiai auga draudimo išmokos. Įmokų dydis jau
nebeatitinka išmokų dydžio.
Brangsta remonto paslaugos.
Žmonės automobilius vairuoja dažniau, nuvažiuoja toliau, daugėja
eismo įvykių (2016 m. 8, 1% daugiau).
Draudimo kaina darosi vis labiau individualizuota. Stengiamės,
kad kiekvienas klientas mokėtų tiek, kiek draudikas prisiima rizikos.
Turime labai daug kriterijų, kad kainą suskaičiuotume kuo tikslesnę.

Su geriausiais linkėjimais,
Živilė Pociūtė"

Tada teko nusiusi jai prasyma pakomentuoti 2016m Gjensidige finansine ataskaita kuria pridejau kaip pdf faila, kurioja aiskiai matosi ant kiek isaugo grinasis pelnas liginant su 2015. Taip pat nusiunciau nuoroda apie kitos draudimo bendroves rezultatus:

http://www.vz.lt/bankai-draudimas/2017/03/31/lietuvos-draudimo-grynasis-pelnas-augo-trecdaliu

Apsimelavusi, neturejo ka atsakyti i tai, tai pasake kad rasysiau i bendra Gjensidige emaila, kad gauciau atsakyma i savo klausymus.

Tai va, turedami virs pusantro simto milijonu euru pelna, jie nusprende patrigubinti kainas kad atitinkamai 2017 padidetu ju pelnas.

Teks tiesos ieskoti teismose!!!
Tai, kad Gjensidige CR uz metus 122 proc. nuostolis 14 mln eur. Koki tu cia pelna matai ? Liudni rezultatai siaip jau.
Atsakyti
Gerbiami tautieciai ir saziningi musu salies gyventojai. Prasau atkreipkit demesi i tai, kaip naglai mus durina draudimo imones su privalomuoju draudimu. Kaip jie bando pasipelniti daugiau ir daugiau musu saskaita, keldami kainas be jokio pagrindo i tai. 2016 metais mano automobilio draudimas kainavo 47 eurus metams. dabar gavau lojalaus klijento pasiulima apsidrausti pas ju uz simbolinius 137 eurus uz metus.
Buvau priverstas pasidometi kodel draudimas pabrango trigubai. Atsakyma gavau toki:
"Visoje rinkoje sparčiai auga draudimo išmokos. Įmokų dydis jau
nebeatitinka išmokų dydžio.
Brangsta remonto paslaugos.
Žmonės automobilius vairuoja dažniau, nuvažiuoja toliau, daugėja
eismo įvykių (2016 m. 8, 1% daugiau).
Draudimo kaina darosi vis labiau individualizuota. Stengiamės,
kad kiekvienas klientas mokėtų tiek, kiek draudikas prisiima rizikos.
Turime labai daug kriterijų, kad kainą suskaičiuotume kuo tikslesnę.

Su geriausiais linkėjimais,
Živilė Pociūtė"

Tada teko nusiusi jai prasyma pakomentuoti 2016m Gjensidige finansine ataskaita kuria pridejau kaip pdf faila, kurioja aiskiai matosi ant kiek isaugo grinasis pelnas liginant su 2015. Taip pat nusiunciau nuoroda apie kitos draudimo bendroves rezultatus:

http://www.vz.lt/bankai-draudimas/2017/03/31/lietuvos-draudimo-grynasis-pelnas-augo-trecdaliu

Apsimelavusi, neturejo ka atsakyti i tai, tai pasake kad rasysiau i bendra Gjensidige emaila, kad gauciau atsakyma i savo klausymus.

Tai va, turedami virs pusantro simto milijonu euru pelna, jie nusprende patrigubinti kainas kad atitinkamai 2017 padidetu ju pelnas.

Teks tiesos ieskoti teismose!!!
Atsakyti
Niekada nesu pasirašiusi su šia įmone sutarties, tačiau siunčia laiškus su raginimu apmokėti už automobilio draudimo paslaugas, juokinga -kadangi neturiu automibilio. Pasiskambinti nurodytu telefonu ir informuoti apie klaidingus laiškus- neįmanoma, nes nekompetentingas asmuo teigia, jog turiu spausti vis kitą skaičių, kad priimtų mano skundą, pokalbio metu numetė ragelį kai trečią kartą skambinau ir vis spausdama kitą meniu skaičių. Mano kantrybė irgi turi ribas, todėl nusprendžiau parašyti skundą čia, kadangi gavau dar vieną laišką iš šios įmonės, apmokėti mokesčius draudimo kompanijai. Draudiminis įvikis buvo mano kaimynui prieš puse metų, ir noriu pasiteirauti, kokiu tikslu siunčiami nepagrįstai tokio pobūdžio laiškai ?Aš, visa tai, vertinu kaip aferizmą. Niekada su šia įmone neturėčiau jokių reikalų, ypač po tokių veiksmų. Pateikiant el.paštus ir numerius tikisi, jog apmokėsiu, iš piršto laužą sumą, bei pulsiu įrodinėti jog su jumis neesu pasirašiusi sutarties..ši įmonė turi būti patraukta į baudžiamąją atsakomybę. Įmonė, akivaizdžiai, naudoja asmeninius duomenis pažeisdama įstatymus, naudojasi žmonių patiklumu ir taip galimai praturtėja.
Atsakyti
Pasiskust noriu ir as, ir tiek mano vaikas, sunus turejo raisciu patempima, man buvo baisiau, kelio krizminis raistis truko, kremzles luzimai, menesi su ramentais vaiksciojau, su itvaru pusantro menesio, kiek laiko nedarbingas buvau, o ju ekspertai nusprende kad ju manymu cia ne trauma, tai ismoka gausiu tik 29eurus, eisiu ir as i prokuratura, televizija, kiek galesiu tiek, kiek jie gali tuos vargsus zmones apgaudinet.
Atsakyti
Draudžiausi šiam draudime ilgą laiką, kol nebuvo eismo įvykių nebuvo jokių problemų. Atsitikus eismo įvykiui jau 3 mėnesis trūksta kažkokių dokumentų tiksliai nurodyti negali.... Žmonės labai rimtai pagalvokit prieš drausdami šiam draudime, nes paslutiniu metu girdžiu vien blogus atsiliepimus apie šį draudimą.
Atsakyti
As pabusiu nemadinga, ir parasysiu apie sia bendrove laaabai teigiama atsiliepima.Sios bendroves kliente esu ne vieni metai, zinoma teke bendrauti ir su kitomis bendrovemis, taip, kad zmoniu darba turiu su kuo lyginti.Sie metai buvo isskirtiniai bedu skaiciumi, paskutinis yvikis apvogti namai...Is sios bendroves sulaukdavau ypatingai malonaus ir profesionalaus bendravimo.Paprasius pagalbos namuose, susiduriau tik su rimtomis bendrovemis.Taip sutapo, kad dvi is eiles mano problemas sprende draudimo ekspertas Tadeus Dovgialo, tai zmogus su auksine kantrybe, kuris neatsisakydavo konsultacija sutekti net savaitgali, t.y.nedarbo valandomis.Likau labai nustebusi, kada sulaukiau skambucio is vaikino, kuris registravo draudimini yviki, su klausimu:ar jums jau suremontavo vagiu islauztas duris?Rodos tokia smulkmena, bet labai maloni...Gaila, kad neysiminiau sio vaikino vardo, bet vistiek labai aciu.Darbuotuoju darbas daug pasako apie ju vadovus, tad dideles sekmes Jusu sunkiuose darbuose, ir didelis aciu, kad nepaliekate bedoje.Pagarbiai Vilija Putniene.
Atsakyti
Nepasitikekite sia imone. Ir butinai pasilikite draudimo orginala, nes gali atsitikti, jog be jusu sutikimo irasys papildomus reikalavimus kaip mano pavyzdziu (padidino vairavimo reikalinga staza) ir be orginalo negali irodyti. Jie gali vienasaliskai pakeisti duomenis ir tie duomenys bus teisingi...visos kitos draudimo bendroves geriau isskyrus sita.
Atsakyti
Draudžiausi telefoną šioje įmonėje ir mane užtikrino, kad draudimas nuo visų įmanomų įvykių, tame tarpe ir vagysčių. Atsitiko taip, kad pavogė telefoną, parašiau pranešimą policijoje, Gjensidige po kokio mėnesio atsiunčia laišką, kad nieko nekompensuos, nes pagal juos aš turėjau patirti smurtą, kad draudimas galiotų. Ar tai ne absurdas???
Parašiau, kad nesutinku su jų sprendimu, paskambino moteris iš šios įmonės ir tiesiai šviesiai, - kas tau neaišku!!!
Švelniai tariant ši įmonė paliko labai bloga įspūdį.
Atsakyti
Draudziau turta paciu pilniausiu kokiu tik imanoma draudimu su 0 francize. Reiskia nuostolius turi padengti nuo pirmo cento. Uz draudima sumokejau tikrai nemazus pinigus- 160 euru metams. Suduzus telefono ekranui, nusiunciu visus reikalingus dokumentus ir gaunu atsakyma. SUMOKESIME 50% REMONTO SUMOS !!!!!! Nes skaiciuojamas nusidevejimas :) Vienu zodziu, pasibaigus sutarciai, i sia draudimo bendrove niekas neikalbes dar karta kreiptis.
Atsakyti
Aš tai bendravau su pačia verslo klijentų skyriaus vadove Natalja Lebedeva. Viena įmonė pardavė automobilį kitai susijusiai įmonei, tas pats direktorius, tas pats vairuojantis asmuo, jokių autoįvykių nei vienoje įmonėje, paprašėme perrašyti polisą ant naujos įmonės toms pačiom sąlygom. Pasirodo negali (nors pagal įstatymus privalo), o negali nes jiems taip nenaudinga. "...jokių perrašymų, galime tik sutartį nutraukti". O kai nutrauki jie jau bent gali tą varganą 5 eur nutraukimo mokestį pasilikti sau, be to polisas negalioja nuo gruodžio mėnesio o likutį grąžins tiks skaičiuodami nutraukimą nuo vasario 8 dienos (vis euriukas į įmonės pajamas ir ką tu jiems padarysi...) ir tada jau gali pasiūlyti naujas tik 3, 6 karto padidėjusias kainas. Įmonė turėjo CA draudimą už 68 eur, tabar pasiūlymas draustis uz 245 eur. Pasak verslo klijentų vadovės, jų Gjensidige nuostolingumas praėjusiais metais buvo tik 300 proc. ir jie neturi pasirinkimo kaip tik kelti kainas. Panašu į skęstančiojo griebimąsi už šiaudo. Su tokia klijentų prievartavimo politika neišplauksit. Važinėsim atsargiai ir be CA privalomojo draudimo, bus mažiau rizikos nei draustis bankrutuojančioje bendrovėje :) Galima tik įsivaizduoti kaip jie draudimo išmokas išmoka...
Atsakyti
Viskas prasidėjo jau nuo draudimo poliso užpildymo internete. Kaina buvo tikrai gera, todėl nedvejodamas užsisakiau civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą automobiliui. Po pinigų perlaidos reikėjo kelis kart skambinti, kol pagaliau buvo sudaryta ir atsiųsta draudimo sutartis. Argumentas buvo "ne rytoj gi reikia, kur skubat". O jei rytojui reikėtų? Nevažiuot su automobiliu nes kažkas kažkur pasimetė? Atsiuntė dvi žalias korteles. Na čia ne tiek blogai, kiek šiaip sudarė vaizdą, kad nelabai gaudosi darbuotojai kas ką siunčia. O pats smagumas prasidėjo pardavus automobilį ir nutarus nutraukti draudimo sutartį.. Po skambučio trumpuoju numeriu viskas buvo gražiai paaiškinta ir papasakota. Nusiuntus atgal pasirašytą sutarties nutraukimo prašymą įmonė prapuolė kaip į balą. Po neatsakymo į el. buvo dar kartą skambinta pasiteirauti kada bus grąžinti pinigai. Tada paaiškėjo, kad tai užtruks iki dviejų savaičių. Praėjus 13 dienų ir vėl pabandžius susisiekti el. paštu vėl buvo atsimušta kaip į sieną. Vėl paskambinus trumpuoju numeriu pagaliau pavyko susisiekti su darbuotoja, kuri ir įformino nutraukimo prašymą. Ji patikino netrukus paskambinsianti, bet taip ir prapuolė, po dar vieno laiško galiausiai teikėsi atrašyti. Skambučio taip ir nesulaukiau. Dar kart pasiteiravus ar gausiu bent atsakymą, kokia situacija su tuo polisu ir pinigais, sulaukiau el. laiško, kad viskas gerai ir pinigus atgausiu kitos savaitės pradžioje. Pabandžius vėl išsiaiškinti kodėl taip vyksta, nors buvo visai kitaip kalbėta, vėl du laiškai ignoruojami. Manau pinigus atgausiu, bet draudimo tikrai daugiau nepirksiu. Su tokia atsakomybe ir pasibaisėtinu požiūriu į klientą bijau, kad prireikus pasinaudoti sudaryta draudimo sutartimi vėl būsiu vedžiojamas už nosies. Tai tiek. Įsigijau naują automobilį ir jį drausiu Lietuvos Draudime, keliais eurais brangiau sumokėsiu, bet ramus būsiu, kad "neišdurs".
Atsakyti
Nepatarciau draustis šitas draudimas mane apvylle buvau apsidraudęs savo sveikata kada ligoninę uždarė biuletenį visą ligos istorija nusiunčiau į draudimą taip kaip ir buvo prašoma iš draudimo Buvo nusalusi plaštaka rankos Po sugijimo draudimas paprašė atsiųsti foto kaip atrodo likęs randas po nušalimo nors to rando beveik ir nesimatė nes gražiai sugijo tai negavau jokio draudimo Išvadą tokia susilauzisi koja ar ranka turėsi atsiųsti foto į draudimą jau po pilno sugijimo kad ekspertai matytų kaip sugijo o jei sugijo viskas gerai negausi jokio draudimo nors esi apsidraudęs Tai tokiu atveju surasti kokį žmogų invalida nufotkiti ji ir nusiųsti draudimo ekspertui tą foto Rašau taip kaip pasielgė draudimas su manim nors gražiai Buvo kalbama prieš apsidraudziant
Atsakyti
Perskaicius visus atsilepimus jau buvau issigandus kad apsimoviau su situo draudimu. Bet neseniai atsitiko ivykis nukrito TV ir suduzo ekranas. Tai mum labai greitai grazino pinigus uz televizoriu, pilna jo kaina, nesitikejau, kad viskas taip greitai bus be to ir darbuotojai yra lb malonus. Nesuprantu ko cia visi taip skundziasi, gal zmones formino ne visu riziku sutarti, tuomet ner cia ko skustis.Manau, kad ir toliau pasiliksiu su gjensidige.
Atsakyti
Gyvenime nepatarčiau draustis šitu draudimu. Sudaužiau telefoną, mus nusiuntė į taisyklą, kurioje pirmą kartą nurodė, kad telefono pakeitimas kainuos 30% naujo kainos. Tuomet atvykus sekantį kartą, nurodė, kad mums reikės mokėti tik 20% jų nurodytos telefono kainos. Tuomet sutikus su šiuo pasiūymų, pasakė, kad mums draudimas susisieks patys. Laukėme dvi savaites, kol galų gale gavome laišką. Tuomet pasirodo mums reikės mokėti apie 300 eur, kai buvo sakoma TAISYKLOJE kad kaina bus 70 eur. Galų gale sumokėjus, laukiau telefono tris savaites, neva neturėjo jo. Galų gale gavus naują, be dėžutės, be pakrovėjo, žodžiu nieko, įjungus pasirodo, kad jis YRA PRIRIŠTAS prie ir neįmanoma jo naudoti. Žodžiu, šlykštus klientų aptarnavimas. Tikiuosi, kad neteks niekam prisigauti su šita įmone.
Atsakyti
Niekada nepirkite Gjansidige kelionių draudimo, nes patyrus traumą jie man jo nepadengė, aiškindami, kad aš turiu kažkokią lėtinę ligą, kurios aš neturiu ir nesu apie ją girdėjusi.Jau geraiu važiuoti su Sodros Europos draudimo kortele, bent jau Europoje, o draustis geriausia Lietuvos daudime, niekada neturėjau problemų, bet šį kartą susigundžiau Gjnsidige VIP draudimu ir...išlaidų jie nepadengė, nors kai skambinome po traumos iš užsienio sakė, kad padengs, o po to net paneigė, kad buvo gavę mūsų skambutį, esu sąžiningas žmgus ir niekada nebūčiau patikėjusi, kad galima taip apgaudinėti žmones.Padengia tik tiems, kurie iškelią tą klausimą viešai, pvz:Jokūbui Laukaičiui, dėl kurio traumos net draudimo sąlygas žadėjo pakeisti, o paprastiems žmonėms nėra jokių šansų iš jų gauti išmokų.
Atsakyti
Nenori atiduti pinigų už plančetinio draudimą
Atsakyti
sveikki visi patarciau niekada nesidrausti nieko sitoje imoneje. nemaciau baisesniu vadybininku tuo labiau ju priimamu sprendimu gyvenime. nunesiau drausta telefona sumaitota tai jo nekeite nors naujas kainuoja siaii dienai 469eu. bet ji suremontavo uz 522euru ir tapo sulipdytu daiktu kaip ir masinos pas mus. tik tiek kad masinas parduoda privatininkai o cia ymone nusprende kad tele2 servisui geriau tvarkyti nei isduoti nauja nor sakau naujo kaina mazesne. ispest is ju nieko neimanoma tik rasyti skunda laukti ir speju nieko nesulauksi niekados nes matosi is ju darbo principo. bekite kuo toliau nuo ju.
Atsakyti
Nieks nesidrauskite cia, jei tik galite eikite bet kur kitur, tik ne gjensidige ar pzu... baisus zmones ten dirba ir baisi sistema, kuri nukreipta pries zmogu. Daroma viskas kad tik neismoketu zmogui priklaususiu pinigu. Neapsigaukite ir bukite atsargus!
Atsakyti
Gjensidige nesidrauskite asmens draudimu nuo traumų.Operavo kelio sąnario meniską kelias valandas du mėnesiai su ramentais dabar dar biuletenis.Gjensidige apdraudžia (kaulų ir sanarių traumos 5000eurų, vidaus organų ir minkštujų audinių traumos 5000eurų, ligos infekcinės 300eurų) gavau išmoką 250eurų tikriausiai tai infekcinė liga.Privilioja, o vėliau galvoja kaip geriau apgauti.
Atsakyti
Nesidrauskite šioje įmonėje, s*****i, ir melagiai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???
Atsakyti
Zmones, nesvarbu kad sumokesite 30eur pigiau uz kitas draudimo imones, nesidrauskite sioje s*******o kontoroje. Tai yra labiausiai zluges lietuvoje esantis draudimas. Mes buvome apsidraude Kasko draudimu, inese iskarto visa imoka (virs 400eur), ivykio atveju sita firmiukste (net ir tokio vardo ji neverta), pratampe mus menesiais, issikalinejo, kabinejosi prie visokiu nesamoniu, tyciojosi ir apie kazkoki klientu aptarnavima isviso net nebuvo kalbos. Esame pakraupe ir norisi visiem pasakyti, kad zmones neapsigautu, neduotu pinigu aferistam ir melagiam, kurie jeigu ir padarys kazkokias ismokas po viso to tampymo ir cirko, gale visko jausites kaip apsidraude kazkokioj garaziuko firmoj pas cigonus. SIAUBAS!!!
Atsakyti
Draudimo bendrovė "Gjensidige" sužavi pigiomis kainomis, o atsitikus nelaimei išmokos 100 proc. negausite, nors ir pateikus visus reikiamus dokumentus, deja jų bus per mažai.Nors išmokos ir nemoka dokumentų negrąžina. Kaip ir bendrovė taip ir patys darbuotojai mandagumu ir sąžiningumu nepasižymi. Žavėtis nėra ko, kaip ir prostitutės, kurios pigios, bet niekam tikusios.
Patariu tikrai nesižavėti pigia kaina ir apsidrausti normaliose kompanijose, kurių patikimumas įrodytas metų patirtimi.
Atsakyti
Apsaugok, viešpatie, nuo to draudimo: 2 mėn. pratempė gumą, po to pasakė, kad tai nedraudiminis įvykis. Darbuotojų kompetemcija : 0, po kelis kartus siunčiau dokumentus, tai pradingdavo jie, tai nesugebėdavo perskaityt... saugokitės... S OS
Atsakyti
Gjensidige draudimu nesidrauskite asmens draudimu nuo traumu ir t.t. Nusivilsite, a******u kompanija.Antras menesis su kastiliais ismoka 75 eur.
Atsakyti
a*******i. Vyras susizeide koja buvo trys zaizdos paskaiciavo centus. Kai paklausem kodel tik tiek juk zaizdos trys ne viena. Isvarte taip kad tik viena sieke 3cm, o kitos ne. Reiskia nusipjausi tada gal kazka ir gausi.
Atsakyti
as 2016-04-26 23:47:06
telefonas buvo draustas pzu draudimu ir jis prarastas ar draudimas kompensuos man?
Tikrai ne, is manes telefonas buvo pavogtas, draudimas gavo is policijos pazima ir ka.....ir nieko.Atsisake sumoketi.Eisiu i prakuratura rasyti skunda.Gal kas su manimi?
Atsakyti
Šitoje bendrovėje draustis apsimoka draudžia tikrai pigiai......
BET JEI JUMS ATSITIKO NELAIME TAI PINIGELIUS NET NESVAJOKITE GAUTI......
nesilaiko terminų ekspertas savo darba daro tikrai atsainiai arba suinteresuotai surašo patikros aktą (žodžių žaismas)
po to vertintojai taisykles skaito kaip jiems patogu. negalioja policijos išvados ir t.t
ši kompanija siekia surinkti kad ir mažas imokas, bet atgal JŪS tikrai negausite nei vieno EURO.
visiškai nesažininga kompanija
Atsakyti
Pati neetiškiausia, neatsakingiausia įmonė. Tokio atsainaus požiūrio į klientą nesu matęs, kai reikia per teisininkus išsireikalauti, kad įmonė laikytųsi sutarties sąlygų. NIEKAM NEREKOMENDUOJU DRAUSTIS TOKIOJE ĮMONĖJE JEI NORITE BŪTI TIKRI DĖL DRAUSTO TURTO TEISINGO ĮVERTINIMO PATIRTO INCIDENTO METU!!! Esu pasibaisėjęs įmonės požiūriu į klientą. Esu apdraudęs nekilnojamą turtą, o kai įvyko incidentas, aiškus yra kaltininkas, tai niekaip neįmanoma "išsimušti" patirtos žalos atlygio. Prasidėjo nuo to, kad įmonės "ekspertas" įvertino žalą "iš lempos" tiesiogine to žodžio prasme, nes atvykęs normalus vertintojas ne iš Gjensidige įmonės žalą įvertino 6 kartus didesnę!!! Tai jau čia parodo požiūrį į klientą!! Kitas niunasas, kad atlikus jau normalius patirtos žalos nuostolio skaičiavimus įmonė atsisako mokėti išmoką, nes mat ji jau seniai savarankiškai uždarė įvykį. O čia tai buvo geriausias bajeris iš įmonės.
Atsakyti
Sveiki, si penktadieni tai yra Liepos 8d esant Vilniuje sugedo mano masina. Esu be galo dekinga uz operatyve pagalba kelyjye. Jusu vadybininkai buvo tokie malonus ir per pusvaladi atvaziavo tralas padejo mums gryzti i Kauna. Aciu jums uz visokeriopa pagalba ir suteikta pakaitine masina. Aciu ir sekmes jums.
Atsakyti
Esu nukent4jusi nuo autoįvykio. Atvažiavusi į Eigulių g. 21, Vilnius, mane pasitiko susiraukusi darbuotoja, kuri elgėsi labai nemandagiai ir prie viso to akivaizdžiai kramtė gumą. Paprašiusi suteikti informaciją, ji sako, skambinkite telefonu, aš niekuo negaliu padėti, o telefonu prisiskambinti dėl žalos yra neįmanoma, nes visi operatoriai nuolatos užiimti. Po trijų valandų ieškojimo kaip užregistruoti įvykį - mums pavyko. Nerekomenduoju šios draudimo kompanijos, vien dėl darbuotojų, kurie nėra kompetetingi dirbti šį darbą.
Atsakyti
GJENSIDIGE- idiotu, klaunu, debilu kompanija. Klientus pritraukia, mazos kainos, geros salygos, o kai atsitinka nelaime deda skersa ant klientu. Padaro viska kad ivykis butu nedraudiminis ir nereiketu kompensuoti. Susiktu moskrusiu kompanija
Atsakyti
Esu labai patenkinta :) apsidraudziau masina men 21e neturint stazo ir teisiu, conpensa draugine mokejau 37e o ergo isvis kosmine kaina 76.60 taip kad manau kad cia draustis apsimoka :)
Atsakyti
telefonas buvo draustas pzu draudimu ir jis prarastas ar draudimas kompensuos man?

Taip pat rekomenduojame

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius
Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius 11-19 18:22
Ekologiški gaminiai, kaip ir tvarios pakuotės, dar gana sunkiai skinasi kelią į lietuvių pirkėjų krepšelį.
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų 11-19 17:32
Baltarusijos automobilių gamykla "Belaz", dalyvaujanti pramoninio turizmo projekte "Belazas" – Baltarusijos prekės ženklas", suskaičiavo priėmusi 40.000 lankytojų.
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos 11-19 16:24
Maitinimo verslas atrodo romantiškas, tačiau verslininkai sako, kad viskas gerokai sudėtingiau – romantikos maža, o kruopščiai suplanuota strategija ar patirtis šiame sektoriuje yra itin svarbi.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar jau laikas mažinti PVM?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Nike 59,19 +3,42%
Manchester United 19,55 +2,89%
Goodyear 29,94 +2,15%
Avon 1,94 +2,11%
Harley-Davidson 47,25 -1,77%
Coca-Cola 45,71 -1,80%
Wal-Mart 97,47 -2,16%
Intel 44,63 -2,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,80 +0,56%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Benzinas 1,71 -8,56%
Varis 6807,60 +3,50%
Dujos (JAV) 2,87 -3,04%
Bananai 1,08 -1,82%
Ryžiai 394,00 -1,99%
Auksas 1279,51 -2,63%