Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DPD Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DPD Lietuva

Atsiliepimai apie DPD Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie DPD Lietuva, UAB

Puikus aptarnavimas, pristatymas! Dažnai užsisakinėju prekes internetu su pristatymu, bet pirma karta rašau atsiliepima, nes šis vaikinas vertas pagyrimo! Nežinau kurjerio vardo, bet 2018-09-20 13.39val pristatė prekes į Rasytės g. 14 Kaune.Tokius darbuotojus turėtu vertinti darbdaviai ir stengtis išlaikyti!
Labai neprofesionali įmonė. Vieną kart siuntą pristatė sudaužytą. Kitą kart atvažiavęs kurjeris elgėsi nepagarbiai. Paskambinus ir pranešus į aptarnavimo skyrių apie esamą situaciją, pokalbio metu buvo išreikšta nuomonė, kad "pati kalta". Nerekomenduoju niekam šios siuntimo įmonės.
Baisu kas darosi, šiandien turėjau gauti siuntą 8-14 h skambinu zmonems pas kuriuos užsisakiau preke sakau negaunu jokios sms zinutes kelinta atvyks kurjieris gaunu siuntos numeri ir isijungiau programele kur galiu matyti savo siuntos buvimo vietą. Tai buvo apie puse 14 gaunu sms žinute jog siunta bus pristatyta 15-16 h skambina man kurjieris sakau nesu namie tai prasyciau pristatyti ir tokiu adresu sako tai gal galeciau veliau atvezti sakau as iki 17 h galiu o poto man nebeiseis pasiimti nes esu darbe tai sako iki 17 h pristatysim sutikau. Ziuriu 17:02 skambinu pakelia rageli ir sako nepristatysim siuntos sakau kaip tai nepristatysit siunta turejo pas mane buti nuo 8 iki 14 h tai kazkoks tai atsiprasant chamas pradejo sakyt musu darbo valandos pasibaige o bitei nebegalesime taipogi pranesti tai bandziau prisiskambinti i bite tai nepavyko. Kurjieris buvo ispetas jog parasysiu atsiliepima sako gerai rasykit. Tai rytoj dar bandysiu susisiekti su dpd vadovu. Nepatariu niekam imti siuntos per kurjierius pasibaisetina ka galiu pasakyti.
Siunta i punktą atvaziavo, o zinutės taip ir nesulaukiau apie ja. Tik uzejus paklaust ar gavau suzinojau, kad ji yra. Ir pakeiskit skanerį Elektrėnų Eripo parduotuvės punkte. Po kiekvieno atsiėmimo turi perkrauti. Siaubas kazkoks. Laikas kiekvienam svarbus
ATLIEKA SAVO DARBĄ LABAI GERAI
uab papildu pasaulis
2018-09-13 10:28:49 IP 78.158.8.147
Per jus siunciu savo imones siuntas bet pastaruoju metu klijentus vis dazniau pasiekia pazeistos ir sudayzytos pakuotes, ka ten sandelyje jusu chebra daro su jomis, gal futbola zaidzia ?
Kas man padengs nuostolius kiriuos patiria mano imone ?
-Siaubingai aptarnaujanti DPD kurjerių tarnyba. Niekada nesinaudosiu jų paslaugomis ir kitiems nerekomenduosiu. Nemandagūs, chamai ir melagiai... patys nurodo laiką ir neatveža siuntos, kitą dieną nurodytu laiku tu jų lauki, o jie net nesiruošia tavęs informuoti, kad siuntos neatveš, o paskui siuntą nuveža į Liepkalnio 180... patys pasimkit....man tiesiog trūksta žodžių.
Nesiskaito su klientais nei telefonu nei pristatymo metu. Pasijauciau kaltas kad pasirinkau ne savo noru sia imone.... vos atgavau savo prekes....
kur kompensacijos uz nesuteiktas paslaugas, klaidas ir t.t.
Noriu pasidžiaugti ir padėkoti kurjeriui VITALIJ (Pabarde pamiršau, bet iš K raidės)! Ačiū už nuostabų aptarnavimą jau nebe pirmą kartą. Jūsų bendravimas pakelia nuotaiką, o visi siuntiniai pristatomi laiku. Didelid didelis AČIŪ! Kad tik daugiau tokių darbuotojų būtų :)
Pristatė šendiena siunta. Atsiliepimas puikus.
Stebina dpd nekompetencija.... Visu pirma 14 val dienos skambina kurjeris: nieks jam neatidaro duru. Sakau jam kad negaliu visa diena sedeti namie laukdamas kol man atves mano preke. Siulosi palikti preke pastomate. Kadangi pastomatas pakeliui sutinku. Sakau kad griztu namo 16.30 ir kurjeris pazada iki 16 val palikti preke. 16.10 val skambinu ir sakau jam kad dar negavau sms zinutes del pastomato kodu o jis man sako kad uz 15 min gausiu. 16.30 bet jokios zinutes negaunu. Skambinant kurjeris atmetineja rageli. Parasau sms kad preke pristatytu ant pakuotes nurodytu adresu o ne i pastomata. 16.55 gaunu sms kad siunta padeta i pastomata...
Tai vat toks dpd poziuris i klienta... Nesugebejimas planuoti laiko dirbant toki darba neitiketinas.

Esu nustebus jūsų darbuotoju elgesiu, bendravimu.Situacija:
2d padarytas pervedimas, pasakė siunta bus ryt 3d. Viskas ok juk laikas 1-3d
3d gaunu žinute is Jūsų firmos kad pristatus 4d del pristatymo laiko bus pranešta 4d..tikrinu kur siunta 4d ji vis jusu punkte..
Jokiu žiniu negavau..16-17h skambinu klaust, visi juk savo laika planuojam...
Man pasake kad netikslu adresa parašiau mat nedarasiau mikrorajono pavadinimo? Wtf...parašiau gatve miesta pasto koda tel nr. Nu gerai pasake patikslins ir laukt siuntos ryt..
5d ryte 7h buvo skambutis na garsas buvo pas man isjunktas pastebejau 7:21h parasiau, nieks nieko..na nesureiksminau..
Vėl skambinu 15h klaust del siuntos nes ji tuoj pacioj jusu vietoi panele sake susisieks su kolegom paklaus, ir ji man teigia kad 4d su manim buvo susisiekta ir pranesta kad atves 6d man nors to nebuvo ir kad man buvo skambinta bet as nepakeliau...ir kaip reguot...jau gailimes su vyru kad uzsisakem kurjeri geriau patys pasiimtume..as priprista prie namu negaliu nieko planuotis.
Šiai kompanijai trūksta lankstumo. Reikėtu dirbti klientui, o ne taip kaip jums patogu.
Labai gera firma, greitas pristatymas. Super tiesiog, viskas liuks. saunuoliai.
Sveiki noriu pasidalinti nutikimu kaip man buvo. Vakar turejo pristatyti siuntini nuo 08 iki 14 kurio negavau sugaisau visa diena. Siandien turejau reikalu ir isejau paskambino sakiau nesu namie ar galit kitu adresu pristatyt pasake nepakeliui atsakiau seip sumoketa uz jusu paslaugas ir plius siunta turejo buti vakar. Atsikirto kad jokios siuntos neturejo buti. Idomu ar galima jiems to kurjerio mokescio nesumoket nes neverti 3.50€
Labai, labai neprofesionalūs kurjeriai. Užsisakius paslauga su užnešimu, atvykus naglai bruka į rankas merginai kaitlentę užnešt į 4 aukšta. Gėda, kai moki už paslauga ir šitaip elgiamasi.
Totali betvarkė tiek čia, tiek pas vokiečių partnerius Hermes. Kaip supratau ryšio tarpusavio firmos neturi, sekimo numeris pas vokiečius vienas, Lietuvoje jau kitas, paskambinus dispečėrė neranda siuntos Lietuvoje nei pagal Hermes sekimo Nr., nei pagal pavardę...Tik sukėlus ant kojų pusę Hermes firmos iš jų sužinojau lietuvišką sekimo Nr. Tai tik tada DPD sistema parodė, kad prieš savaitę bandyta pristatyti siuntinį, bet adresas neteisingas, nenurodytas telefonas !!! Žinau, kad adresas tikrai teisingas, bet yra praktikuojama DPD, jei nenurodytas tel, nesivarginti važiuoti, geriau parašyti 'adresatas nerastas, susisiekti nepavyko' ir siuntą atgal į terminalą ! Ir daugiau visą savaitę nebandyta pristatyti pakartotinai...
Kažkaip krenta firmos reitingas mano akyse...o dar paskaitai kitus komentarus, tai visai liūdna...
Visiškas nesusipratimas. Apvažinėjus puse miesto paaiškėja, kad kiekvienas miestas turi savo taisykles, nes Kretingoje ir Biržuose tą patį siuntinį priėmė idealiai, o Vilnius matuoja kitokiais standartais. Galiausiai nuvežus į kitą miesto galą man, lyg darydami paslaugą, pasakė nuuu gerai aš priimsiu, bet tai kainuos brangiau. Paklausus tai kokiu būdu tada reikia tokį siuntinį siųsti ir kodėl miestai taiko dvigubus standartus atsakyta, kad būtų per pus pigiau jei jį būtų iš namų paėmę.. Rimtai?!?! Grūdau per puse miesto, išeikvojau laiko ir degalų belenkiek ir man pasako, tik paskutiniam taške, kad pigiau jei jie patys iš namų paimtų, nei atvešt pas juos?!? Logiška. Netgi labai... ir dar logiška, kad yra visiškas nesugebėjimas apmokinti darbuotojus, kurie suteiktu visą info, o ne tik kudakuotu kaip vištos: "Viršija du cm, neimsim..neimsim.." š*******o kontora. Paskutinis kartas, kai leidžiu savo pinigus ir brangų laiką šiai firmai ;)
Siuntą atvežė laiku. Kurjeris buvo labai mandagus, paslaugus.Džiugu, kad UAB DPD Lietuva yra tokių darbuotojų. Ačiū
Esu begalo nepatenkinta DPD darbu. Jau nervai nebelaiko. Į mėnesį gaunu mažiausiai po dvi siuntas, kurias turėtų atvežti DPD, Bet spėkite, kiek jų atsiemu savo kieme? Greičiausiai per pusę metų buvo vos 2 tokios siuntos. Kaskart turiu važiuoti po 20-40km (žiūrint kur kurjeris nusprendžia palikti) kad galėčiau atsiimti terminale savo siuntą. O pasiteisinimas dažniausiai būna, mes Jums skambinome, bet jūs nekėlėte. Taip sakmbinote! 6 valandą ryto! Skambutis truko 30sec. Jeigu prižadinta atsiliepiu, tada paklausia kur mums važiuoti, nesvarbu, kad jau kokius 20 kartų turėjote pristatyti mano adresu siuntą. Galiausiai išaiškini, pasako, kad atvyksime 12val, sėdi namie, lauki. 14val skambini paklausti kur po velnių jie yra, pasako, kad būsime 17val. Galiausiai atsiemi savo siuntą 19val ir būk laiminga, bent jau atvežė. Pradėkite atsakingiau žiūrėti į savo darbą.
Labai nepatenkinta dpd. Kaip tik siunciau siunta i anglus. Tai nuveze deze sulamdyta, slapia... Buvo ir dustanciu dalykiu. Bet susukus buvau ka nedustu. Bet deja viskas suduze buvo. Toks jausmas kai deze pamaciau kad butu ji metoma ir netik. Liudna kai moki tokius pinigus.
Viskas buvo gerai, kol nepasikeitė dauguma darbuotojų. Kai sumoki pinigus už prekės pristatymą iki namų, siunta nesveria net pusės kilogramo, bet nesiteikia už nešti siuntos, tai kažkas vau. Paskutiniu metu arba ne už neša arba už neša ir padeda q0 laiptų belikus iki durų. Kai rašo kad pristatys siuntinį nuo 13 iki 14, bet 11.50 paskambina ir vėl tarkis kad kazkas darbe pavaduotų ir pnš jau virš visko. Nemalonus bendravimo stilius, elementaraus laba diena ir visko gero nebuvimas. Vengiu, labai vengiu dpd siuntų pristatymo.
O man DPD yra viena iš netvarkingiausiu imonių Lietuvoje. Sistema visai netikusi. Personalas tik turgui gali sedėti, o kurjeriai tik savo darbo valandas sakičiuoja. Apie siunuos pristatyma visai nesuinteresuoti. Kiek vežė, tiek nuvylė. Atvažiuoja nepranešę, o paskui dar nėra ir galimybės tos siuntos pagauti. Venipak visa šita išsprendė seniai. Manau direktorius apsileidęs arba ant laurų guli.
Siuntą pristatė tiksliai nurodytu laiku ir laiptais nepatingėjo užlipt iki durų. Kaip visada, viskas čiki piki.
Idomu kaip apmokinami kurjeriai jei atiduoda siuntini kitam zmogui paso nepaprases, neisitikines kad tam zmogui atiduoda (gerai kad tuo metu buvo bendradarbe).. patikimumas 0 vertas
Laba diena. Norėjau pranešti, kad personalas labai nemandagus. Prieš atvešdamas siunta pasiskambino ir paklausė ar galiu užsinešti ja pati nu atsiprašau pasakiau jog esu su mažu vaiku tai šiaip ne taip prisiprašiau, kad užneštu tai jis numetė mano siunta laiptinėje davė pasirašyti ir sako viso gero paklausiau tai gal bent į buto kolidoriuka įneštu, nes siunta sunki ir viena nepakelsiu, o jis man taip naglai - ane, man iš vis nepriklauso čia ja nešioti... Nu tai atsiprašau kam man tada naudotis jūsų paslaugomis už ką mes turime mokėti jums pinigus??? Esu labai nepatenkinta tokiu nemandagumu ir naglumu...
Viskas puikiai su dpd! Sėkmės!
Viskas puikiai! Diena prieš gavau žinutę, kad bus atvežta siunta tokiu laiku ir rekvizitus jeigu norėčiau ką pakeisti. Pasikeičiau datą pristatymo ir kurjeris pasiskambino pats ir dar viską suderinome. Eau labai patenkinta dpd kurjeriais, nei karto nėra nuvylę. Pliusas, kad gaunu žinutę diena prieš, kad rytoj tokiu laiku bus siunta pristatyta :) Ačiū :)
Kurjeris mandagus, viskas gerai, bet palikta siunta PC Eglutė siuntų atsiemimo terminalas, tiesiog kepė karštyje, taigi atsiemiau sugadintas, įkaitusias prekes..
Mes užsakėme prekes atvežti šiandien nuo 8 iki 14 val. Gavom žinutę kad prekės bus atvežtos tarp 14:34-15:34 val. Mum šitas laikas netinka.Dpd NESILAIKO savo įsipareigojimų!
Reikalaujame prekes atvežti iki 14 val.
Sudina imone su klientais visai nesiskaito.Klientu aptarnavimo specialiste is vis niekam tikusi, jokiu konkreciu atsakymu i klausimus nepateikia, pasakoja pasakas apie ora
Tragiska kontora, jei yra galimybe reikia apeiti ir pamirsti, kad tokia yra, tinginiai, neisaukleti, ziuri tik savo interesus, tikiuosi su jais tureti kuo maziau reikalu!!!!!!
Dėkoju už siuntinį.Kurjeris pasirodė mandagus.Paskambino iš anksto. Neturiu jokių priekaištų.
UAB On Time Logistics
2018-07-19 19:29:34 IP 84.15.180.197
Niekaip negaliu suprast is kur tokia imone isvis randa klijentu, man moketu as nesinaudotciau ju paslaugomis.Vien minusai baisu
Vairuotojas 2018-06-03 04:38:37
o tai ka jus mastot.. stoves ir lauks 20min kol siunta pasimsit tamsta. ne vien jusu siunta veza. tai ir uzsakynekit i darbo adresa ar kur jus ten esat, kad vaziuot toli.
O tai ne tamsta vairuotojas turi paskambinti bent valanda prieš? Tipo sėdėk visą dieną namie ir lauk kol ministras iš dpd pasirodys. Pats dirbes panašų darba, tad žinau kaip reikia komunikuoti, kad nesukelti nepatogumų žmogui, ir savo laiką sutaupyti...
Iš Lenkijos siuntą nuvežė išvis ne į tą pusę.
Kai paskambinau pasiklausti (vakar ryte) kur siunta, pagal sekimo numerį pasakė kad tuoj perskambins, po pietų irgi - tuoj perskambins.
Šiandien ryte - tuoj perskambins.
Parašiau el. laišką - nieko.
Siuntos reikia, o pagal sekimo numerį rodo kad tris dienas kaimyninės šalies sandėlyje ir nejuda.
Smagu - klientai laukia, mes laukiam, o DPD pasilieka teisę tylėti - profesionalu :)
Labai esu nusivylusi, teko atšaukti užsakymą, kadangi negalėjo pristatyti prekės pusę penkių vakare, reklamuojasi, kad pristato nuo 8 iki 18 val. Pasirodo tokiu laiku pristato tik didmiesčiuose, o mažesniuose miesteliuose turime mesti darbus ir laukti, savatgalį į miestelius irgi neveža. Skambinau į atstovybę buvau nemaloniai nustebinta, nes taip pat nepavyko susitarti dėl pristatymo, jau net nekalbu apie kurjerio bendravimą....
Jokios kultūros. Laksto po gyvenamają zoną kaip be galvos. Graudu. Gatvė visa dulkėse. Jokios pagarbos gyventojams.
Pristatė greitai. Esu patenkintas. Kurjeris dirba gerai ;-)
Labai esu nepatenkinta. Nesugebėjo pristatyti siuntos nurodytų adresu ir pasiskambint telefonu neradus vietos, kur reikia pristatyti (nors tai yra pagrindinėje miesto gatvėje, ne kokiame užkampyje). Nepristatę siuntos ją sumąstė, kad reikia grąžinti į parduotuvę.
Visiskai NEPATIKIMA imone!!!!!
Dekoju uz siuntini neturiu jokiu priekaistu nors pirkau cia pirma karta kurjeris pasirode mandagus ir paskmbino anksciau pries atvaziuodamas.
Dažnai perku internetu tad siuntas atveždavo tas pats nemandagus, kažkuo nepatenkintas kurjeris. Net nemalonu laukti siuntinio jei jį veža DPD Jei yra galimybė visada renkuosi kitą pristatymo kurjerį, jei ne išvis perku kitoje vietoje.
Laba diena, esu nepatenkinta dpd darbu. Negana to, kad negalėjau iš terminalo išsiimti siuntos, nes buvo atsiustas ne tas pin, dvi dienas turėjau gaišti laika ir dar kartà važiuoti prie terminalo, kad kurjeris išimtu siunta. Tai išpakavusi siuntinį dar jis buvo sudužęs!!! Tai kam didžiuliai ženklai, kurie įspėja, kad siuntinys dūžtantis. Labai nuvylėt.
Labai nepatenkinta kurjeriu! Nepraneša iš anksto kada bus. Paskambina tuo metu kada jau būna vietoje, net nepagalvoja apie tai kad gal tuo metu nėra manęs namie. Paskambinę dar net sugeba savo nepasitenkinimus rėžti, kai paprašiau palaukti 15min. nes tuo metu nebuvau namie. Kodėl kitos siuntų firmos parašo žinutes su tiksliais laikais kada bus siunta atvežama, o pas jus to nėra ir dar kurjeris akis drasko. Gėda! Jug mes irgi žmonės ir turime savo reikalų pilną ir tikrai negalime visą dieną sėdėti namie ir laukti kada atveš siuntą. Turi būti tvarka, arba tikslus laikas pranešamas kada bus siunta arba kurjeriams tūrėti trupūtėli kantrybės ir mandagumo susitarti dėl laiko. O juolab kai siuntą tūrėjo būti vakar pristatyta bet per kažkokią jūsų klaidą jums jos išsiūsti nebeišejo tai atidėjot į kitai dienai.... Tai reikėtų suprasti kad mes irgi negalime taip imti ir pakeisti savo planų kai jums pasikeičia siuntos pristatymo diena...
Likau nusivylusi dpd darbu. Pridavusi savo nešiojamą kompiuterį į garantinį dpd turėjo jį iš manęs paimti. Buvo parašyta (nuo durų iki durų) adresą nurodėme namų, tačiau esu dirbanti slenkančiu grafiku ir nezinau kada busiu namie o kada darbe kai jie atvyks paimti. Paimtant iš manęs buvau darbe, pasakiau kad išeiti negaliu o tas žmogus sakydamas kad neturi laiko nenorėjo jo paimti, bet atėjo. Dabar grąžinant turėjau išeiti pati nes jis nesiteikė man jo atnešti į mano darbo vieta. Turėjau mesti savo darbus ir ieškoti kur jis privažiuos.
Labai gerai aptarnavo, dekoju.
Apgailėtina. Norint nusipirkti paslaugą, tau aiškina kad be sutarties paslaugos neparduos. Tada pasakai, kad jei sudomins kaina, sudarysiu sutartį ir pirksiu paslaugą. Tada aiškina, kad sudaryti sutartį reikės pateikti duomenis, kiek planuoju vežti siuntų ir dar daug visos kitokios informacijos, kuri greičiausiai reikalinga jiem kad pateiktų kainą (žinoma, tuos skaičius bet kas gali išgalvoti). Paprašius pasakyti pačią didžiausią kainą, sako kad vistiek reikia pateikti visą info. Paaškinus, kad šiai dienai atvejis yra vienas ir išskirtinis, aiškina kad tokiu atveju nei sutarties sudaryt nepavyks, nei kainos gauti.. Kitaip tariant, beveik maldauti reikia, kad leistų nusipirkti paslaugą. Tik Lietuvoj taip gali būti. :))
Esu patenkinta kurjerio darbu.Matosi, kad taupo klientų laiką, nes siuntą pristatė 5 minučių tikslumu.Ačiū!
Viskas kaip ir labai gerai siunta pristatyta net 3 valandom anksčiau su kultūra taip pat gerai tik kaip ir kiti klientai rašo galėtų paskambinti anksčiau o ne prie namų durų.

Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas
Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas 09-23 14:38
Egipte aptiktas puikiai išsilaikęs sfinksas. Manoma, kad jam galėtų būti daugiau kaip 2.000 m.
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi 09-23 14:37
Didžioji dalis Lietuvos gyventojų planuoja ir savo pajamas ir išlaidas, tačiau savo ir šeimos finansinius planus sudaro tik kiek daugiau nei penktadalis gyventojų.
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas 09-23 12:22
JAV kabelinės televizijos gigantė "Comcast" šeštadienį nurungė Ruperto Murdocho "Twenty-First Century Fox" varžytuvėse dėl britų televizijos bendrovės "Sky".

Kai susergate, Jūs..

Skoda