Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DPD Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DPD Lietuva

Atsiliepimai apie DPD Lietuva, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie DPD Lietuva, UAB

Viskas yra gerai su šia firma. Mandagūs.
Laba diena, turime didelį skundą dėl Jūsų kurjerio darbo.
Kurjeris paskambinęs pranešė, kad siuntą pristatys 5 min bėgyje, tačiau praėjus daugiau nei vienai valandai siuntos nesulaukėm, paskambinus kurjeriui telefono ragelio nekėlė, paskui perskambino ir pasakė, kad siuntos neturi, turbūt pas kolega bus, ir niekas jos nepristatys reiks laukti rytojaus. Ar tokiu atveju kurjeris neturėjo pranešti, kad nebelauktume ir siunta nebus pristatoma?
Labai nusivylėm Jūsų darbuotojų požiūriu į klientus. Praradome daugiau nei valandą darbo laiko laukdami siuntos kurios negavome. Be to ši siunta mus turėjo pasiekti būtent šiandien. Ačiū už sustojusį įmonės darbą.
Nežinau, ar ši imone daro specialia atranka ir tik neatsakingus ir nemandagius žmones atrenka dirbti kurjeriais, bet tikrai taip atrodo. Kurjeris sutartu laiku ne tik, kad neatvyko bet ir ignoruoja skambucius, zinutes, numeta telefono rageli. Taip gaunasi, kad uzsisakes kurjerio paslanga, turi paaukoti visa diena laukimui ir langelio kol didienybe teiksis atsvaziuoti. Juokinga, kad is idejos kurjeriai turetu palengvinti bei pragreitinti siuntu gavima/siuntima, bet kaskart tik susigadini nuotaika ir prarandi puse dienos (ar net pora dienu, kaip skaiciau ankstesniame komentare) bandydamas atgauti tai, kas tau priklauso. Tiesiog apgailetina situacija.
Visiskai neatsakinga imone, niekam nerekomenduoju su jai turet reikalu
Turejo pristatyti is Vilniaus svarbius dokumentus sutariau kad iki 13 val lauksiu taip kurjeris neatvyko kita diena susiskambiniau pazadejo iki12 val pristatyti jau greit puse pirmos dar nera laukti galiu iki 13 nes iseiniu i darbą dar su tokia firma neatsakingą nesu susidūrusi
Atvežė šaldiklį, visi šonai sulankstyti, viršus įdubęs duobė konkreti. Nedėkite parašų, pirma išpakuokite prekę įsitikinkine ar nepažeista. Pirkau pigiau iš pigu.lt
Turbūt vienas šauniausių kurjerių Vilniaus mieste yra Vitalijus, pristatantis siuntas Dvarčionių apylinkėse. Nuolat besišypsantis, maloniai bendraujantis. Visada puikios nuotaikos. Jei tik reikia padeda, užneša, paneša.
Ačiū, kad turit tokių darbuotojų (saugokit juos). Malonu naudotis Dpd paslaugomis.
Noriu padėkoti Viktorijai Lunevai už labai gerą darbą. Efektyviai ir greitai sprendžia susiklosčiusius nepatogumus. Įmonė turėtų didžiuotis tokiais atsakingais darbuotojais. Ačiū Jums
Siaubingai dirbanti kompanija!
Nesugeba paspausti buto mygtuko prie durų....nesugeba paskambinti klientui telefonu....meluoja.
Labai idomiai dirba zmones, laukta siunta turejau atsiimti ju pastomate, bet el pastu ir sms zinute gavau ne savo pin koda, visiskai netinkama ir vel turiu laukti kada jie atsius nauja. Nesuprantu kam dirbti darba du kartus jei galima viena karta ir visi laimingi ir patenkinti liktu. :))))
Angelė Nikštelienė
2019-04-11 11:36:40 IP 78.61.88.111
DPD vairuotojas laiku pristatė siuntinį į namus. DPD kurjerio paslaugomis naudojuosi nebe pirmą kartą. jokių nusiskundimų neturiu. Kėdainiai
DPD vairuotojui laikas pasigydyti nervus.. ir nevaldomą agresiją.. 2019-04-03 ryte pristatė prekes į Maironio g 4 Uteną. Tuo metu už jo mašinos sustojo kita prekes atvežusi mašina prie šlagbaumo. DPD vairuotojas pora kart inirtingai spaudė signalą, paskui nulėkė prie užtvėrusios išvažiavimą mašinos-atplėšė vairuotojo dureles ir koliodamasis pareikalavo pasitraukt. Į aiškinimą-kad sekundžių bėgy tuoj bus pakeltas šlagbaumas -o ir pakilo iškart -nereagavo. Vairuotojas užsidarė duris ir važiavo į kiemą..DPD vairuotojas pasivijo lėtai važiuojančią mašiną-atplėšė dureles.. šūkaudamas... bėgo paskui važiuojančią mašiną ir tai sustojus puolė prie vairuotojo- susistumdė.. Gėda, kad DPD dirba tokie nekultūringi kurjeriai.. nepanašu, kad labai skubėjo važiuot-jei leido sau geras pora min dar lakstyt paskui nuvažiuojančią mašiną.. : (beje.. tas pats PDP kurjeris ir po pietų atvažiavo į tą pačią Maironio 4 aikštutę.. tik šį kart ne siuntą atvežė, bet išlaipinęs keleivį išvažiavo sau.... GZC206
Siuntinuka turejo atvezti i namus. Pasiskambino ar busiu uz 5-10 min. Bet pralaukus apie valanda nieko nesulaukiau. Uz siuntima sumoketa 73zlotai tai yra apie 15-18 e. Manau kreipsiuosi i vartotoju teises ir bandysiu išsiaiškinti už ka imami tokie pinigai. Nes siunta kaip paaiškejo palikta kitu adresu. Siuntis verte apie 90e
Meluojantis kurjeris
2019-03-27 17:44:16 IP 84.55.49.84
Vietoje pristatymo į namus, siunta buvo nuvežta net ne į artimiausią terminalą. Ryte gauta žinutė, jog laikas bus 18-19h.
Pagal tracking dpd bandymas pristatyti buvo 16:46 (net ne sutarto laiko intervale), kuris nepavykęs, nors visą laiką buvau namie. Tai reiškia, jog net nebandė pristatyti.

17.07 siunta jau buvo terminale. Labai greitas kurjeris sakyčiau.

Siuntos numeris: 0575 7907 7904 47

Komentaras rašytas 18min iki pradinio pristatymo laiko.
Norėčiau labai pasidžiaugti už jūsų darbuotoją Julių (vežioja siuntas į Raseinių miestą). Nežinau jo pavardės, bet patys geriausi atsiliepimai ir pačios didžiausios pagyros jam. Premiją prie algos jam už tai! =)) saugokit tokius darbuotojus, nes jo dėka firma kyla į aukštesnį lygį
Labai esu nusivylusi Jūsų įmones paslaugomis. Pirma siuntinį siusti priėmė, sumokėjom už siuntimą, vėliau nepaaiškinę kitą dieną grąžinote į darbovietę, o mes jau iš siuntėjų gavome pinigus už prekes nusiuntimą. Vėliau susisiekiau su jūsų įmones kontaktiniu žmogumi, kuris pasake, kad susisieks su mumis. Praėjo daug laiko bet niekas nesusisiekė. Kreipiausi antrą kartą, tada buvo paaiškinta, kad aš turiu pildyti prašymus kad man grąžintų pinigus. Sugaišau daug brangaus savo laiko, prieß klientę iš užsienio pasirodėme kaip a*******i. Manau jūsų įmonė turėtų kitaip spręsti tokias problemas. Tikiuosi, gauti iš Jūsų kokią nors reakciją, nes priešingai paviešinsiu Jūsų įmones atsainumą klientams.
Kurjeris į Šeškinės 22 pristatė laiku, šaunuolis, ačiū.
Paliko mano siuntą prie paštomato:DDDD

Gerai, kad geri žmonės rado ir man paskambino, kad jūsų siunta dabar pas :D

Tragedija, o ne įmonė. Tik blogiausi atsiliepimai
Neikam nerekomenduoju!!! Žiauriai nepatenkintas DPD paslaugomis, ar šitaip turi būti atgabentos siuntos??? Kokybės 0. Buvo vežtas šaldiklis, ir nutrinti dažai iki metalo, bei sulankstyta vieta. 100 proc. nuo kito siuntinio, kuris rėmėsi ją gabenant. Gal pradžiai apmokykite savo darbuotojus kaip reikia susidėlioti krovinius, kad siunta nepasižeistų!!!
Paima parašą ir viso gero, atsukę siuntinį taip, kad nesimatytų pažeidimo, o vėliau ieškok vėjo laukuose, kas kaltas.
Žygimantas 2019-02-21 13:12:42
Tragiski kurjeriai, paskambine piktai aiskina, kad neranda, tada numeta pokalbi, net neatsake rado ar ne. Lieki nesuprates ar laukt ir gaist laika ar ne. Ta pacia diena gavau kita siuntini su pado zyme, pridedu nuotraukas.

STIPRIAI NEREKOMENDUOJU NAUDOTIS JU PASLAUGOMIS.
siaubas siunta didele ir dar fragile... tokiu siuntu per juos tikrai gausi su didele tikimybe, kad ji bus sudauzyta arba pazeista.
Tik per dvi savaites atvežė siuntą iš Vokietijos. Iš Vilniaus terminalo tik per tris dienas sugebėjo bandyti vežti pagal adresą. Vieną dieną siunta grįžo į terminalą, nes neturėjo adresato telefono, antrą dieną pralaukė, trečią dieną pravežioję visą dieną sistemoje pažymėjo, kad grįžo siuntą į terminalą. Pasiskambinus buvo paaiškinta, kad kurjeris dėl per didelio krūvio nespėjo užvažiuoti ir bus pristatyta siunta rytojaus dieną, t.y. Vilniuje esanti siunta keliauja iki adresato Vilniuje 4 dienas.
Profesionalumas ir punktualumas! Pagarba už tai! Kurjeris, kuris pristate siunata Nr. 05806034301386 labai mandagus. Aciu!
Kosmonautai uz siuntinuka 30cm×35cm×30cm svoris 300gr nusiust i anglija uzsiprase 50euru tuo tarpu lietuvos paste tas pats siuntinys tik 6eurai is kur tie dpd tokias kainas traukia gal auksiniais busais gabena
Laikas butu apmokyti vairuotoja kulturos, argi ne iki namu privalo pristatyti siunta???tam ir mokame pinigus kad butu pristatyta i namus, o ne pareikst kad daug klijentu ir neturi jis matai laiko, ateik ir pasiimsi!!Tragedija toks bendravimas!
Tragedija, o ne aptarnavimas!!! Jei tik yra galimybe rinktis kita pristatymo tarnyba, butnai renkuosi kita. Komunikacijos nulis, Darbuotoju bendravimas tragiskas. I klientus visiskai neatsizvelgia. Zodziu pasibaisejau.
Siuntą gavau laiku, darbuotojas mandagus, aš priekaištų neturiu. Ačiū.

STIPRIAI NEREKOMENDUOJU NAUDOTIS JU PASLAUGOMIS.
Ne pirmą kartą naudojuosi DPD paslaugomis ir esu patenkinta, nes visada gaunu sms ir pristato laiku. Kurjeris mandagus, sekmės jam taip darbuotis ir toliau.
Imone DPD Lietuva, geriausia is visu...aptarnavimas greitas, tikslus ir auksciausios klases. Si tarnyba man pristate tikrai ne viena preke, ir ne pirmus metus. Kurjeriai mandagus, komunikabilus. Gerai ismanantys savo darba. Neturiu kuo skustis...veze ir baldus, ir buitine technika ir viskas buvo pristatyta saugiai, laiku ir i nurodyta vieta.
Labai aciu uz aptarnavima. Siunta pristatyta per 3 dienas.
Siuntą turėjau gauti šiandien bet paskambino ir pasakė kad gausiu Ryt. Paklausūs kodėl ne šiandieną atsakė kad nėra kam, nes vairuotojas serga. Bet ne gana to gaunu žinutę Sveiki, informuojame, kad del apsemto Silutes -
Rusnes kelio siandien (Antradienis) nepristatysime. Pristatysime kai bus pasalintos eisma ribojancios kliutys, leis oro salygos. Atsiprasome del nesklandumu.
Jusu DPD LIETUVA. Net juokas paėmė.
Visiskai nusivyles paslaugomis. dpd- tikrai nera patikimas partneris. Ir jei galvojat, kad siunta ateis laiku- tai cia labiau, bus kaip bus.
Stai tokia siunta gavo gavejas.Sulauzyta. Skundas jau parasytas del zalos atlyginimo bet 2 savaites nesugeba susisiekti.
Norom nenorim prisimeni visus zinomus keiksmazodzius (ir ne tik)bet viesoj erdvej tokiais prisiminimais dalintis nepadoru, o normaliu zodziu jiems apibudint kaip ir nera
Atsidarau tinklapį, kad parašyti atsiliepimą ir ką matau, ogi krūvą blogų atsiliepimų. Man belieka tik pritarti. Dar papildysiu, kad operatoriai net nebando spręsti problemų. Žodžiai, kad siunta bus pristatyta tokiu ir tokiu laiku, taip ir lieka tik pažadais. Mano atveju, kurjeris net nesivargino paskambinti, visą dieną pralaukus, siunta taip ir nebuvo pristatyta. Jei būtų nuobaudos už įsipareigojimų nevigdymą, tokių nesąmonių nebūtų..
P.s. mano nuomone visi šie komentarai beprasmiški, prie geros valdžios tokio bardako ir savivaliavymo, nepagarbos nebūtų.. Tai sprendžiu, arba valdžia nežino, arba jai visai nesvarbu...
Donata 2019-02-12 19:44:57
Uzsisakem sofa is pigu.lt turejo ateit zinute kada atves, neatejo. Paskambino 17 vakare ir pareiske, kad sofos neuznes. Gyvenu viena, bet susiradau siaip ne taip pagalba. Kurjeris sake uz pusvalandzio bus, o mes jau laukiam 2 valandas, jau visiskas vakaras. Neuztenko to, kad i namus neatnesa, o dar ir susiradus man pagalba padaro kazkoki zapadlo! Paskambinus sako kad ivaziavo i kazkoki griovi, tai nejaugi nesupranta, kad pranesti reikia? As bereikalo zmones issikvietusi laukiu lauke 2 valandas!!
Uznest *
Donata 2019-02-12 19:44:57
Nuvaziuok bl į baldų parduotuvee ir nusipirk ta sofa neverkus čia. Pasiskaityk visų pirma ar už ėst jie privalo ar ne. Uznešimas kainuoja papildoma mokesti
Šiandien siunta turėjo būti pristatyta nuo 14, 45 iki 15, 45 val., bet tik 19.30 sugebėjo parašyti žinutę, kad siunta šiandien nebus pristatyta.
PUIKU! PROFESIONALU! Užsakymas- Nr. 05806062622062 įvykdytas! AČIŪ! SĖKMĖS!
Sveiki neganato kad nesugeba pristatyti siuntos dar ir meluoja bei kaltina kad negalėjo susisiekti absurdiška pagarbos jokios
Taip pat, siuntos neateina laiku, aiškinantis situacija, kontaktiniu el paštu net nesugeba atrašyti, daugiau gyvenime nesiųsiu ir nesisakysiu paslaugų būtent per DPD, pati blogiausia įmonė, kuri gali būtį Lietuvoje.
Laba diena, siandien kurjeris pristate siunta, as tesiog esu patenkintas, kad taip operatyviai atveze, Aciu Jusu istaigai, uz tikrai gera profesionaluma.
Labai neatsakingai elgiasi su siuntiniais. Atveze balda tiesiogine prasme suluzusi. As suprantu, kad nera kam dirba ir tenka bet ka samdyti darbui, bet gal baldu nereikia taip lauzyti. Jiems galima patiketi tik minkstus krovinius, kuriuos galetu metyti kaip papuole.
Noriu labai padekoti Jusu imones kurjeriui Laurynui. Pristate siunta labai greitai, nors manes ir nebuvo namie, radome alternatyva kaip man siunta perduoti. Aciu uz profesionaluma
Blogiausia kurjerių tarnyba, 3 siuntos per mėnesį ir visi trys pristatymai siaubingi (rinktis kitą kurjerių tarnybą užsakant prekes nebuvo galimybių) 1. Klastoja duomenis, net nepaskambina, o siuntėjui perduoda informaciją, kad skambino ir nesutikau priimti siuntos. 2. Nuvažiuoja į kitą miesto galą ir paskambinęs kurjeris tvirtina, kad siuntos neveš, numetė ragelį.Teko skambinti į centrą pakeltu balso tonu, siuntą pristatė per 10minučių. 3. užsakytą šaldytuvą, buvo sumokėta už pristatymo paslaugas, numetė ant galvės prie kiemo vartų!!! net ne kieme, nors PRIVALĖJO pristatyti į namus. Nesuprantu, kodėl įmonės vis dar dirba su šia tarnyba. Kur žiūri DPD įmonės vadovai??? Aptarnavimas klaikus, su siuntų gavėjais kurjeriai elgiasi nepagarbiai, mėto ragelius, apie siuntas neinformuoja. Mieli kurjeriai, nenori dirbti, tia nedirbti, bet savo neigiamas emocijas, nepasitenkinimą įmone pasilikite sau!!!!!!!!!
Nuoširdus palinkėjimas visiems besinaudojantiems kurjerių paslaugomis: APLENKITE VISAIS ĮMANOMAIS BŪDAIS UAB „DPD Lietuva“. Įmonėje dirba nekompetentingi kurjeriai, kurie SUGEBA BE SĄŽINĖS GRAUŽATIES KLASTOTI SIUNTOS GAVĖJŲ PARAŠUS ir velniai žino kur pradanginti siuntas. Tuo tarpu kiti įmonės darbuotojai net nesiteikia pateikti išsamesnių paaiškinimų ir atsakyti į jiems užduodamus klausimus. Prastesnės reputacijos įmonę vargu, ar įmanoma būtų surasti.
Augustė Valinauskienė
2019-02-04 10:23:56 IP 89.117.166.189
Sveiki, siunta buvo apdaužyta siuntimo metu
Visą savaitę pristatinėja siuntą. Ryte skambina, telefonas suvibruoja 1-2 kartus - nespėjai atsiliept, liksi be siuntos. Visada iš karto bandau perskambinti, neatsiliepia niekada. Ir taip 5 dienas iš eilės. 5 DIENAS. Labai apmaudu, kad tokie kurjeriai vis dar randa darbą.
Kiek esame susidūrę su siuntų paslaugomis, čia buvo žemiausio lygio kokybė. Nieko panašaus nėra buvę. Pradedant skambučių operatoriais, baigiant pačiais kurjeriais. Ateityje, jei tik bus galimybė rinktis kitą kurjerių tarnybą, tą būtinai ir darysime.

Penktadienį (01-25) ryte paskambina DPD atstovas, praneša apie siuntą. Suderiname pristatymą penktadienio vakarą.

Ok, laukiam vakaro, jokių žinių. Prieš darbo pabaigą pasukame paklausti, kokia situacija. Sako, bus pirmadienį vakare. Na, gerai, palauksime.

Šitoje vietoje dar pažymiu, kad dalis užsakymo (gartraukis) kažkodėl buvo išskirta atskirai. Kurjeris paskambino prie pat namų, iš karto neatsiliepiau, ir išvažiavo. Perskambinus, pasakė, kad nebegrįš, padarė ratą ir dabar visai kitoje vietoje :) sutarėme, kad atvažiuosiu siuntą pasiimti pats iš ten, kur jis šiuo metu yra. Nurodė stovintis aikštelėje, kuri yra už 800 m nuo pristatymo adreso. Tikrai buvo sunku grįžti ir atiduoti siuntą :))

Pirmadienis (01-28). Kadangi siuntos laukėme antroje dienos pusėje, iki pietų turėjo informuoti sms apie pristatymą. Negauname. Skambiname - sako, kad siunta didelė, o tokių vakarais nepristato, todėl ir nepristatė :))

Pirmas klausimas, kodėl tada penktadienį buvo sutarta pristatyti vakare?

Antras, jei nebūtume patys paskambinę, tai kiek siunta būtų terminale? Mėnesį? Nepagalvojo pasiteirauti, kokiu laiku pristatyti, jei tada vakare negalima?

Per kelis skambučius pirmadienį sutariame, kad siuntą pristatys antradienį ryte.

Ok, antradienio rytas, į darbą neiname. Laukiame. Sms nėra. Per n kiekį skambučių išsiaiškiname, kad tikrai pristatys ANTRADIENĮ iki dienos pabaigos. Ok, laukiame. Po geros valandos ateina SMS, kad užpuolė gripas :)

Paskambiname siuntėjo atstovui, kuris susisiekė su p. Audrone, DPD pardavimų projektų vadove.

Atsako, kad tikrai bus ryte. Šiandien rytas. Vėl neiname į darbą, laukiame. Galiausiai vėl paskambiname pasitikslinti kas vyksta, pristatysime po pietų :))))

Na, laukime pietų. Rezultate, jau dvi darbo dienos visiškai sugadintos. Klausimas, kiek dar tokių bus.

Išvada: venkite šios bendrovės ir jos teikiamų paslaugų.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Technologijų era
Siųsk pigiau

Adresas: Veiverių g. 142, LT-46353 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; importas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
„Siųsk pigiau“ – viena didžiausių internetinių siuntų siuntimo platformų išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu. Bendradarbiaudami su geriausią reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip DHL, TNT...
DLW Lietuva
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 81, LT-02189 Vilnius.
DLW Lietuva UAB- tai lanksčiai dirbanti logistikos įmonė, teikianti smulkių, skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei sandėliavimo paslaugas. Sėkmingai dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Mūsų augimo paslaptis paprasta –abiem pusėm priimtinas bendradarbiavimas. Mes esame atsakingi už tai, ką įsipareigojame...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...

"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%