Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dorsimus

Atsiliepimai apie Dorsimus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Dorsimus, UAB

Važiavau šiandien Klaipėdoje su 8 autobusu. Įlipo kontrolieriai J. Baužienė ir A.Kempė patikrinti bilietų, turėjau bilietą pirktą iš ryto, bilietas buvo 30d. galiojimo, studentinis. Jiems įlipus ir pareikalavus, parodžiau bilietą nuskenavimui, ir turėjau pažymėjimą, bet jiems mano bilieto NENUSKENAVO, todėl manęs pareikalavo pateikti savo asmens dokumentą ir išlipti, jų paklausiau, kodėl turiu išlipti? Jie man atsakė, nes važiuoju be bilieto. Jiems dar kartą parodžiau pirkimo datą ir laiką ir, kad bilietas galioja, bet jiems buvo neįdomu, pradėjo ant manęs šaukti ir elgėsi nepagarbiai. Vis dėlto išlipau ir man išrašė baudą, vien už tai, kad jų skaneris nenuskenuoja elektroninių bilietų, ar žmogus turi būti kaltas kai jų darbo prietaisai neskenuoja elektroninių bilietų? Esu labai pasipiktinusi Jų tokiu elgesiu ir man gėda už jų tokį žmonių pažeminimą ir šmeižimą viešoje vietoje. Labai nepagarbu jų atvėju. Reikalausiu jų atsiprašymo, nes bilietą turėjau ir jis galiojo, todėl čia ne mano kaltė, kad jie neturi tokiu technologijų skenuoti bilietų per telefoną, jei neturi tokiu prieigų užblokuokite pirkimą internetu. Turiu visus įrodymus, kada bilietas pirktas. (Data, laikas) ir kada bauda išrašyta. Turėtumėte atidžiau rinkti darbuotojus, kad per tokius negaišintų nekaltų žmonių, per juos ir į paskaitas vėlavau:)
Siendien stovejome prie tele2 apie 15:20 (sodu gatve, prie stoties) ir pradejo ant visu rekti jusu apsauga darbuotoja
Tan buvo vaikai, gal 10 metu, prodejo rekti ant ju, jie issigando ir pabego
Pradejo rekti ant manes, ant kitu zmoniu
Ir kiti sake, kad jis jau ne pirma karta taip dirba
Prasau kazka padaryti
Dar skambinau vadovui, Algis jia netgi nenorejo klausyti, ir pabaigoje tiesiog pasake viso gero.
Ar jūsų darbuotojai kažkuom ipatingi?
Lipa tikrinti į autobusą Kaune su kaukėmis kurios dengia, tik burną.
Tomas Žukauskas
2020-10-07 08:21:02 IP 5f4son3c
2020.10.07 važiavau 20 autobusu ir Lazdy stotelei ilipo kontrole. Nu gerai aš važiavau bet bilieto be pries mane sedejo vaikinas irgi buvo be bilieto.Tame prikolas mes pazimejom bilieta vienu metu bet man bauda išraše o jam nea.Wtf???????Dabar ka kontrole renkasi kam rašit o kam ne?????P.S plikas jaunas vyras iš kontroles labai maloniai paselgie pavadino “Gaidžiu” vyra kuris jam papriestaravo.Kad tas viena nubaude o viena nea.
Sveiki. 2020.08.22 diena važiavau i Autobusu Stoty, pasitykti žmonos, ir pašilės gatviai ilipo kontrolė. Aš kai viska palikau namie visus dokumentus ir pinigine, reikalavo mano asmeninės banko korteles. Ar jusu dirbantis kontrolieriai turi teise spirti i koja ir reikalauti banko korteles. Ar pasikalbėsit su savo kontrolieriais ar reikes man imtis veiksmu paciam. Wolksvagen transporter ir Labai stambi kontroliere su auskarais.
Laba diena šiandien 2020.05.22 diena, 230 autobusas 14h skirta kontrolieriai kuri tikrino bilietukus, ir valdziai manyciau, buvo apgailetina klausytis kaip rekabo ant senu moteriskiu kai mat jos atsisedusios ne “zigzagais” kai visos jos vietines ir islipa kartu, del zmoniu skaiciaus buvo sakoma kad daugiau zmoniu neileisti, kai sedi po viena autobuse tai atsiprasau laukti koto autobuso 2val papildomai nera isimtis, pestute tokio kilometrazo nieks neeis is ryto zmones net po du sedi juk nelauksi ir neveluosi darban del kazkokiu zmoniu kurie irgi skuba darban, paleiskit antraji autobusa ir tada zmones suses kaip jums reikia o ne taip kad gasdinti jog daugiau nieks nebus ilaipinamas, ar labai ji noretu namo isvezioti zmones ? Nemanau ;) pasvarstykit apie pikis darbo dienom jai norit kad jums zmones kurie po darbu nori kuo greiciau namo susestu tvarkingai, o ne stugauti rekauti ant ju ;)
Važiuoju kasdiena, visada tvarkingi kulturingi, niekad nekvepėjo alkagoliu, gal reikia nenusižengti įstatymams, tada ir kontrolierius bus geras.Taip būna visokiu korijozu, bet tamsta jūs žinote, kad jie teisus, matau labai daug visokio amžiaus važiuoja be biletų, o kai patikrina pykstate.
2019-10-06 važiavome su mama miesto autobusu 5 stotį. Aukštabalio stotelėje įlipo kontrolieriai. Mamai yra beveik 87 metai ir ji turėjo nusipirkusi bilietą po 20 eurocentų. Kontrolierius prisikabino, kodėl bilietas ne už 50 centų, nes jai nepriklauso važiuoti su 80% nuolaida. Nors yra tokia lengvata:
80 procentų nuolaida turi:
4) 80 metų ir vyresni asmenys;
Gal turų jūsų darbuotojai labiau įsigilinti į taisykles ir negadinti nervų eiliniams žmonėms. Dar teikėsi pasakyti, kad šį kartą jūsų nebausime.Svarbiausia su juo buvo ir vyresnė kontrolierė, ji irgi su juo sutiko.Tiesiog juokinga
2019-01-28 ~15:03 autobuso maršrute Vilnius-Terešiškės 223 buvo įžulei įsibrauta į autobusą ir pradėta rėkti mažiems vaikams kad šie ruoštu pažymėjimus ir neliptu vienas iš vaikų pradėjo verkti dėl išgasčio kad negali išlipti stotelėja kur jam reikia.Žmonės pradėjo ginti vaiką kontrolierė pasenivo amžiaus toliau stovėjo rėke kad vairuotojas kaltas kad pradėjo žmonės iš autobuso leisti nors jų šitų kontrolierių iškarto niekas nepastebėjo.Paskui paleido mergaite ir užpuole vairuotoja mat kad šis sėdi kaip pasimetes ir neruoše jai kelialapio.O pats varuotojas ginė tuo metu mergaitę.Pradėjome gasdinti kad rašysim skundus o ji sako kad rašykit ir darykit ka jus norit. O tai kad mergaite patyre daug išgasčio jai visiškai vienodai.Po šio incidento žmonės buvo labai susinervave.Vyras ir toliau vaikščiojo tikrino biletelius nors jų beveik nebuvo pas ka tikrinti nes šiuo laiku daugiausiai važiuoja vaikų.Kontrolieriu vardų nežinome bet buvo atvažiave su baltu KIA markės automobiliu buvo moteris senyvo amžiaus ir vyras nei labai jaunas nei labai senas, įlipo 2-uose valčiunuose.Norėčiau kad į šį incidenta atkreptumete demėsi ir kontrolieriai butu ramesni ir gal truputi geresni su žmonėm o ypač su vaikais.
Laba diena, labai norėčiau kad šita situacija būtų paanalizuota. Šiandien spalio 30d., 8.15h važiavau 9nr troleibusu Kauno klinikų pusėn. Gražinos stotelėje įlipo kontrolė - du vyrukai ir viena mergina. Tą rytą skubėjau pas dantistę ir namuose pamiršau nuolatinį, grynų turėjau tik bilietui už 0, 50eur. Aš aiškinau kontrolieriui - pagyvenusiam vyrui, kad skubėdama palikau nuolatinį namie, bet vistiek nusipirkau bilietą už 0, 50eur, į ką jis atsakė kad šis bilietas kaip ir niekas.
Manę išlaipino, griebė už kuprinės kad nepabėgčiau, įsidino į mikroautobusą - baltos spalvos VOLKSWAGEN valst.nr. KCM 948, liepė pateikti asmens dokumentą. Iškvietė policiją. Man nebuvo paaiškinta kokią baudą ir kaip man reikėtų sumokėti, nes kaip pirmą kartą pasirodo susimoki 8eur. Kai paprašiau turbūt 10 kartų pagyvenusio vyro -kontrolieriaus pasakyti savo pavardę - jis nepasakė - kodėl kontrolieriai slepia savo vardus pavardes, o iš žmonių kurie tikrai gal papuolė į kėblią situaciją reikalauja asmens dokumento ir kviečia policiją. Kodėl žmogui nepaaaiškinama kokia yra baudos iforminimo tvarka. ESMĖ KONTROLĖ TIKISI KAD ŽMOGUS IŠSIGAS IR SIŪLYS KYŠĮ, JIEMS NESVARBU KAD TU KAŽKUR TIKRAI SKUBI. Manau mano situacijoje tas kontrolierius, kuris neišdrįso įvardinti savo pavardės laukė iš manęs kyšio, o kadangi ši siuacija man pirma - aš tiesiog nežinojau kaip elgtis. Ir dar tas pagyvenęs kontrolierius labai ilgai apie 45 min manę užlaikė, nes niekaip negalėjo surašyti protokolo. Esmė - transporto kontrolieriai bendrauja su žmonėmis, todėl jie sulaikydami žmogų PRIVALO IŠAIŠKINTI KAIP IR KOKIA BAUDA TAM ŽMOGUI SKIRIAMA, O NE KVIESTI POLICIJĄ, SLĖPTI SAVO VARDĄ PAVARDĘ IR SULAIKYTI ŽMOGŲ VOS NE VALANDAI. Priedo mano nusipirkto bilieto už 0, 50eur kontrolierius man neatidavė, kai aš jo paprašiau - nors aš už jį susimokėjau.
Važiavome su vyru ir vaiku vežimėlį. Nusipirkome talonėlius po 50centų. Įlipo kontrolė ir parodžiau savo pažymėjimą o vyras jo prie savęs neturėjo jis pasiūlė galintis nusipirkti pilna bet ne su vaiku turėjome išlipti. Ir dar sakė kad filmuoja. Mes nei priešinomės nei nieko tiesiog neleido testi kelionės ir išlaipino. Gerai kad oras geras buvo tai parėjome. Viskas vyko apie 20:05 trečiame autobuse ir akių klinikos stotelei.
Gavau jau 4 baudas ir jokio pykcio Kaune dirba Kotroliere Diana na tikiuosi po 5 baudos sutiks atsigerti kavos. Netik grazi ir su humoru
Kauno kontrolieriai yra kazkokia tragedija. Jau net nekalbu apie tai, kad visada ilipe i troleibusa ar autobusa elgiasi taip lyg darytu krata, veideliai perkreipti, pikti, nemandagus, elgiasi visada agresyviai, PASTOVIAI smirda alkoholiu (nesvarbu ar bobos ar diedai)...
leidzia sau stumdyt zmones, ant ju rekt... slyksciausi asocialai ir alkoholikai dirba kauno kontolieriais.
Naikinciau sita istaiga ir visus palikciau be darbo.
DAUG kartu maciau kaip uzsipuola zmones... o baudas israso net tada, kada stovi ir lauki bilieto, o letapede vairuotoja jo nesugeba ismust. Apgailetini jus esat kauno kontrolieriai
Nemoka darbuotojam už šv.dienas, už naktini darba.Darbuotojai niekada nemato savo algalapiu.Buhalterija Šiauliuose, o telefonu buhalterė nieko nepaaiškina-baisi betvarkė
nukentėjusi 2017-11-20 17:20:51
Esu pasibaisėjusi viešojo transporto kontrolieriais. Vakar 2017-11-19 apie 20:10- 20:20 val. (kažkur) važiavau 1 troleibusų iš Gudų gatvės link geležinkelio stoties. Ten įlipo 3 kontrolieriai (viena jauna mergina rudais plaukais apie kokius 27-29 metus, kita blondinė garbanotais trumpais plaukais, buvo pasidažius savo tais mėlynais akių šešėliais labai bjauri ir netaktiška moteris apie kokius apie 35-45 metus, ir senas vyras, randuotu veidu ryškiai matosi, kad alkoholikas ir ne viskas tvarkoje su psichiką) Kadangi aš gerai prisiminu, kad viską normaliai atsižymėjau su miesto kortele, tai sau ramiai iš darrbo važiavau namo, o kai jie patikrino pareiškė man kad mano kortelė negalioja, apsurdas kažkoks nes ji buvo nesenai papildyta. Kai norėjau jiems parodyti likuti ta blondinė moteris užlaužė man ranką ir išplėšė tą kortelę man iš ranku. Norėjau ja atsiimti gražiai paprašius pasakiau, kad tai mano stotelė ir aš išlipu ir išsiaikinsim lauke. bet ji nesileido į kalbas o tik stumdėsi o aš gyniausi, tada prišoko tas senis vyras ir man trenkė skaudžiai kumščių į galvą, spyrė į koją, tada užtąsė po visą troleibusą kaip nežinau ką, lyg bučiau kokia baisi nusikaltėlė. Man net akyse aptemo. Iki dabar skaudą galvą ir riešą Tai klausiu ar toks elgesys yra priimtinas? Ar jie gali šitaip elgtis su žmogumi ? Nesvarbu ar jis senas ar jaunas, bet gal turi rimtu sveikatos sutrikimu ir mane ten butų ištikęs epilepsijos priepuolis ir bučiau vietoj mirus? kas tada būtų, aa? taigi sudrausminkit savo tuos žvėris.
Košmaras! Jūs dar klausiate, ar toks elgesys toleruotinas? Kokioje mes valstybėje gyvename ir link kur einame. Privalėjot kreiptis į policiją.
Sveiki. Yra kontroliere STASE is Dorsimus nesilaiko jokiu eismo eismo taisykliu. Pravaziavom stotele buvo sustitabdzius autobusa Tai ji atsivijo autobusa Kur as buvau it Vos eismo ivykio nebuvo. Masinos Numeriai FSJ832 ir tamsus OPEL
Iš kur toks darbuotojų žvėriskumas. Šiandien Klaipėdoje apie 13h važiavau 8 autobusu. Įlipo 2 moterys kontrolierės juodais plaukais ir pradėjo kabinėtis prie pagyvenusios moters, kad ji nenuskanavo el. bilieto ir išsitempė į mašiną rašyti baudos. Kontrolierės patikrino el. Bilieta jis buvo galiojantis todėl kokiu pagrindu jus tampot tuos žmonės jeigu bilietas galioja bet dėl autobuso įrangos ir žmonių grūsties jis nesupypsėjo. Susimastykite, kad tokie pagyvene žmonės gali turėti klausos problemų. Gėda tokiai įmonei ir darbuotojams kurie eina ten darbintis. Sekanti karta nufilmuosiu jeigu nutiks tokia situacija ir paviešinsiu į televiziją taip elgtis su žmonėmis negalima!!
Pas jumis yra nelabai mandangi kontrolierė išvadino visokiais žodžiais ir pradėjo grasinti kad susidaros su manimi. Atrodo sviesiais plaukais plaukai iki pečių ūgis 173cm. Ji įlipo į troleibusą 15:17h prie Kauno kolegijos į 16troleibusa. 2017.07.06.
Gytis 2017-05-03 17:41:26
šiandien 2017-05-03 apie 15:20 važiavau 4 troleibusu nuo centro (griunvaldo g.) link panemunės ties kaunakiemio g. stotele sustabdė kontrolė (2 vyrai ir 1 moteris iš išvaizdos atrodė, kad visi bent 35 metų) aš bilietą buvau nusipirkęs tik pamiršau kur pasidėjau todėl greitai neradau ir manę išlaipino.

Kadangi dar gan ilgai neradau bilieto manę įlaipino į mašiną ir sakė, kad reikės viską pildyti, kad važiuosim. Aš įlipau ir toliau ieškojau savo bilieto, o jie paprašė asmens dokumento. tada aš suradau kur padėjau 2 autobusų bilietus iš kurių vienas buvo senas ir vienas naujas. Juos parodžiau ir jie nutarė manę paleisti aš išlipau ir jie iškarto uždarė duris ir važiavo kažkur kitur.

Aš pastebėjau, kad neturiu piniginės (ietkodamas palikau ant mašinos sėdynės. Bet apsidžiaugiau nes pastebėjau, kad dega raudonas šviesaforo lempa ir prisišaukiau juos moteris atidarė duris nusišypsojo, nusijuokė ir sakė jog negalioje bilietas ir nuvažiavo, laukiau apie 10 minučių nes tikėjausi, kad jie gryš ir dėl to nes neturėjau pinigų visi piniginėja: apie 70 eurų ir keletas kortelių, pati piniginė pirkta už daugiau nei 20 eurų.

Bilietą tikrai turėjau teisinga, tiesiog kadangi daviau iškarto 2 bilietus ji man gražino mano mokinio pažymėjimą ir teisingą bilietą o antras, senas bilietas liko ant sodynės. (įdėjau bilieto nuotrauką)
Kai juos sustabdžiau kelis kartus pasakiau kad palikau piniginę, manau kad jie tiesiog apsidžiaugė tai išgirdę ir specialiai nuvažiavo kuo toliau, nors nesu tuo tikras.

Aidas 2016-03-03 18:15:33
2016.03.03 Įlipau į 6 autobusą. Klaipėda. Žmonių buvo daug. Atsižymėjau el.bilietą, bilietų žymeklis pakeitė vaizdą ekrane ir kadangi žmonių buvo daug praėjau toliau, nežiūrėjau ką jis parodė. Įlipo kontrole. Mano bilietą paėmė kaip išsiaiškinau tokia kontrolierė Tatjana Pamfilova. Kaip kokia ragana pradėjo kaltinti. Su ja buvo neįmanoma susikalbėti. Pasijutau lyg padarės kažkokį baisų nusikaltimą. Nežinau kur žiūri tokių darbuotojų valdžia priimdami į darbą tokius nenormalios psichikos žmones kaip Tatjana Pamfilova. Žmogui aiškiai reikia psichinės pagalbos. Žmonės mieljėji, darbdaviai šios Tatjanos Pamfilovos, arba Jūs jai padėkite, kad negadintų nervų žmonėms, arba tegu ji keičia darbą,
"Susikalbeti" tai buvo grazus prasymas is jusu puses neskyrti baudos :) Ir as ne Pamfilova.Mano pavarde aiskiai parasyta protokole :) Su nervais ir psichika mielas keleivi pas mane viskas gerai.Yra vaizdo irasas kuris irode kad elgiausi kaip ir priklauso.Ji perziurejo ir mano darbdaviai ir KKT atstovai.Ir jame nerado kaip jus rasot, nesveikos psichikos zmogaus elgesio :) Geros dienos ir bukit demesingas zymedamas savo el.bilieta :)
Vasario 21d. įlipau į 10 troleibusą žmonių su manimi kartu niekas nelipo.Pasižymėjau el.bilietą ir sau ramiai atsisėdau. Kitoje stotelėje įlipo keleivių kontrolę.Patikrinus mano el.bilietą paaiškėjo, kad aš jo neatžymėjau!! Pradėjau nervuotis, nuėjau prie vairuotojo paklausti" kodėl jis man nieko nepasakė?" jei aš taip neatidžiai pasižymėjau, o jis tik atkirto, kad nieko nematė...Aišku mane nuvedė i autobusiuką ir išrašė 8 Eur. baudą.Vietoj to, kad paprotintu, paaiškintu, man tik pasakė, kad "Dabar jau žinosit".
Visą gyvenimą sąžiningai mokėjau mokesčius, sąžiningai pirkdavau bilietėlius..Dabar tikrai pasijaučiau psichologiskai labai blogai.Nėra paprastam žmogui teisybės.
vakar vaziavau 21 autobusu ir palikau pinigine, bet sazininga dorsimus kontroliere rado ir nunese pinigine su dokumentais ir pinigais i policijos komisariata, o siandien as ja atgavau. Aciu uz sazininguma ir supratima.
Sveiki. Aš taip pat turiu nusiskundimu dėl Šiauliu dorsimus busturo kontrolieriu darbo. Autobusu vaziavo pensininio amziaus zmogus ir net nepastebejo, kad išsimušo jau kaskada pažymėtą bilietėlį. Senyvo amžiaus žmogus net nematė kad jis žymėtas. ir vaziavo kaip niekur nieko. Ilipo kontrole ir atseit pamate kad pazymetas du kartus. nieko nesakius liepe islipti. pensininkas ilipes i kontoles autobusiuka prasedejo penkias minute sir niekas nieko jam neaiskino. paskui pasrode apibrauzyta bilietele kur atseit jis buvo anksciau pazymetas. ir sako " jus nematysit kas jis pazymetas buvo". Israse bauda. Nuejus kita diena susimoketi baudos. Su pensininku labai negraziai buvo elgiamasi kaip su didziausiu nusikalteliu. Nesuprantu ar negi tie kontrolieriai nesupranta kad senyvui zmogui gali viena karta pasitaikyti toks variantas., ar butina teisti ir taip elgtis. Zmogiskumo jie visai neturi. Tegu gaudo tikrus "zuikius" nei pensininkams infarktus varo. Pasibaisėjau ju tokiu elgesiu. Linkiu kad patys patirtu ta ka kitiems daro.
Labas rytar, esu labai pasipiktinusi.Vaziavau su elektroniniu bilietu, ilipo kontrole, bilietas buvo puse kainos, sumaisiau bilietus.Bet pasisiuliau, nusipirkti kita bilieta, bet man liepe islipti vistiek.Net nepasiule nusipirkti, jai buciau neturejus uz ka nusipirkti, taip tada suprantu kad bauda, bet man net nepasiule ir negrazino el.bilieto viso menesio papylditas, mano is sesiu, kadangi pylde mociute mum visom, sumaise paduoti tynkanti man.Islipau, paprasiau kad grazintu bilieta, bet neatidave, apsisukau ir nuejau.Aplamai, cia jau nepirmas kartas, dyrba nepagal taisykles, baudas raso, nepagal paskirti!
Sveiki.pradėsiu ir aš apie. DORSIMUS panevėžyje ten pensininkui babuciu susirinkimas.jei reiktų joms begti tai subiretu.apie Dorsimine Stasė kur tikrina keliuose autobusus isvis yra....... Geriau patilesiu ir isvis isigikit automobilius su atributika kad butu matyt kad kontrole.ir isvis keiskite bilietu tikrinimo sistema.o tokias Stases meskit lauk nusiskundimų daug apie ja
parodomasis, , darbas" tai, o ne keleivių kontrolė.Stovi va šiuo metu kontrolieriai Vievyje, tai autobusų vairuotojai baigia visą lietuvą apskambinti perspėdami vieni kitus, beja tai kelia pavojų vairavimui, nes skambinėja važiuodami.Po tokių, , geradėjų" Elektrėnų sav. nuimami reisai kaip, , nuostolingi"
Nevisi kaunieciai zmones...
Turiu nusiskundima del Inesos. Ji labai grubi ir netinkama dirbti siame darbe. Nepagarbiai elgiasi su zmonemis. Jusu kontroles prestizas krenta, nes viena darbuotoja nemoka elgtis su pagyvenusiai ir normaliais zmonemis. Darykit isvadas.
Nu vistiek jus kaunietes esate kauses.Na kodel dabar reikia tersti normalu puslapi ir varyti ant kontrolieriu.Kiek vazineju as tais autobusais ir tenka su kontrolierias susitikti ir nebuvo jokiu nesusipratimu, viskas normaliai.O jei pacios vistos issiziojusios, tai nereikia kaltinti kontrolieriu.Juk ir jie zmones, kodel jus neparasote koki jie sunku darba dirba, zinoma akmens luitu nereikia kilnoti, bet dirba gan sunku darba.Ar jus bent pagalvojate, kiek jiems reikia tureti kantrybes tikrinti visokias siuksles, as nekalbu apie vaikus ar seip normalius zmones, bet, juk autobusuose vazinejasi ir kaliniai ir n********i ir seip visokio plauko tipai, ir skusti ir ne, juk tai gan pavojingas darbas, buna, kad ir peilius issitraukia ir mustis puola tie vadinami "zuikiai".Kazkas juk turi kontroliuoti visus v***s ir sukcius, kitaip visi apchamelinsite.Todel maziau reiketu skustis, o padekoti Dorsimus UAB ir jos darbuotojams uz sunku ir daug kantrybes reikalaujanti darba.
Sveiki, turiu nusiskundimu apie sios istaigos darba ir darbuotoju kultura, vasario 13d.mano sunus vaziavo kaune 37 autobusu, jis nemokejo autobuse aktyvuoti menesinio bilieto, tai vaziavo neaktyvaves, borzelio 23 -iosios gatveje ilipo keleiviu kontrole patikrino bilieta ir paaiskejus kad bilietas neaktyvuotas issivede mano sunu i savo autobusa, nors sunus prase aktyvuoti, bet ponia Vanda toks buvo darbuotojos vardas atsisake tai padaryti, paskui ji nuveze neaisku kur gal i savo imone, kai isleido mano sunus nezinojo, nei kaip grizti namo, nei kaip pasiekti mokykla, pravaiksciojo gatvemis 5 val, grizo nebuves mokykloje, su skaudanciom kojom ir iki kraujo nutrintais pirstais, is streso ir patirto soko, net pamirso, kad telef, turi, tai butu nors kam paskambines, nesuprantu kaip tokie nejautrus zmones gali dirbti toki darba, nors butu paklause ar rasi kaip grizti, ar butu i ta pati sustojima nuveze is kur paeme ir dabar negali vaziuoti i mokykla, nes kojos pirstas istines, skauda, net i batus kojos neikisa, tiesiog sutraumavot sunu, nors uz kojos suzalojima uz fizine ir moraline zala privalot atsakyti, tegul tai buna ant jusu sazines, ir zmogiskumo neturit sitaip pasielgti su neigaliu zmoguciu
Sveiki, turiu didelį skundą apie DORSIMUS darbuotojus kurie 2014m. rugsėjo 5d. dirbo kontrole Šiauliuose Parkas-Ligoninė maršrutu.Prie Višinskio stotelės tikrino keleivius ir mane išlaipdino pasiaiškinti dėl to kad ant mėnesinio bilietėlio kitos pusės nebuvo vardo, pavardės. Kadangi taip atsitiko pirmą kartą, buvau pasimetusi ir nebesugebėjau savęs užginti. Visų pirma, kontrolierė ėmė sakyti "kieno čia biletėlis, gal daliniesi su kuom nors, iš kur man žinoti, kad tavo". ir t.t Paprašiau, kad tiesiog leistų užsirašyti prie jos akių, kad įsitikintų, jog tai mano bilietas ir visa situacija būtų išspresta. Bet vietoj to, pradėjo klausinėti kiek man metų, gal rašyt namoku, gi ne 2m. vaikas esu. Atsiminkite, kad tik neseniai įsigijau bilietą. Vyras kontrolierius paklausęs kas nutiko ir paaiškinus, kad vardo neužsirašiau, patylėjo ir palydėjo iki mašinos. Žinoma surašė protokolą, kad važiavau BE BILIETO. Aš jiems dar pakartojau, kad bilietą gi turiu, patys paėmė. Ir pažymėjimą turiu. Na bet matyt reikėjo jiems parodyti, kad labai dirba ir zuikius gaudo, tai sau gerą padarė ir parašė, kad bilieto iš vis neturėjau. Paskui dar pasakė "Busture pasakysi, kad vardo nebuvai užsirašiusi, bet aš negaliu kitaip rašyti, tai parašiau kad be bilieto. Jiems paaiškinsi, tai gal ir baudos neskirs". Vis dar pasimetusi su tuo protokolu rankose ir nuėjau galvodama kas ir kaip. Laukiu kada čia paaiškinti galėsiu viską, kad už nieką nereiktų mokėti. Bet žinoma paaiškėjo, kad Busturo pareiga paėmus protokolą išrašyti baudą ir jiems visiškai neįdomu, kad buvo vienaip ar kitaip. Pareiškė, kad tiki kas parašyta lape, jei kažkas buvo ne taip, aiškintis su DORISMUS. Baudą reiks mokėti, nes kitu atveju antoliams paduos. Na šaunu, aš studentė, dar dirbu, kad save išsilaikyčiau, o čia iš oro išrašo man baudą už tai, kad TURĖJAU aš tą bilietą. Ir žinoma jau niekam nebepaaiškinsi, kaip buvo ir kodėl taip protokole parašė. PASTEBĖJIMAS - žiūriu, vaje, lytis mano pažymėta vyras (ir asmens dokumentą turėjo mano, tai jei į mane nenorėjo pažiūėti, tai iš asmens kodo, vardo galėjo pamatyt kad esu moteris!), po apačia, kur vietą "Pažeidėjo pasiaiškinui", net nepaminėjo, kad turiu teisę tokį dalyką parašyti ir, žinoma, vietoj to, kad būtų parašę "važiavo su neužrašytu bilietu" parašė, kad visai neturiu. Taigi, teisybės nerasiu, nes kad ir ką sakyčiau niekam nerūpės paprasto žmogaus pasiaiškinimas. Bet tą moterį tikrai dar sutiksiu ir vardo, pavardės tikrai paklausiu (nes ant protokolo tik parašas darbuotoju buvo). Tikiuosi bent su ja turėsiu progą pakalbėti ir sąžinę sukirbinti, jei tokią turi. O dėl baudos, tai susimokėsiu, kad man dar daugiau problemų neatsirastų, turėkitės tus pinigėlius mano. Tikiuosi kad tiems kas taip dirbo, kad tik protokolus vadovams parodyti (gal ir bonusus kokius gauna už tai?) ir nekaltus žmones nuskriaudė, dar tiesiog likimas atlygins ir tiek.