Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bedfortas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bedfortas

Atsiliepimai apie Bedfortas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bedfortas, UAB

Žmones pastoviai keičiasi na jei būtų ten gerai taip nebūtų. Metus darbas buvo man, visi geri o po metų jau nebegeri. Todėl kad pasakiau kad už 500 nearsiu virsval.ir sestad. Ten pigi darbo jėga todėl ir atsidarė kaime.!
inga 2019-08-04 23:41:10
na jus jau cia rieebiai nusisnekat.nebejuokinkit 500 su virsval ir savaitg.jei taip tai, ir 700 ir 800 ir dar daugiau galima.kaip ir "dirbot"tiek ir gavot.apsaudymam tikrai ne 5min, i laiko skaiciavimai visur yra, kad orientuotis.ne jum tas darbas ir tiek...nori dirbt uzsidirbt galima, tik minusas, kad uzsakymu daznai apmazeja, ir ner kaip uzsidirbt...
Vaida 2019-07-11 09:18:56
Kol buvau sveika buvo gerai suvariau sveikatą nugara nervus. 2men biletenis buvo nutirpusios kojos kai grizau meistras Nerijus pradėjo nemandagiai bendrauti visada jis sogdindavo darbuotojus būdavo ir patyčių bet prie manęs niekada nelisdavo. O kadangi tapau nebereikalinga buvo iš aukštesnių liepta manimi atsikratyti. Na čia tokia mano nuomone irodimu neturiu. Taip kad ten pensininkų ir ligotų nereikia bet...anksčiau ar vėliau ten sveikata suslubuos nes fizinis didelis krūvis ir psichologinė įtampa stresas už nieką yra ticiojamasi iš žmonių. Algos su virsvalandziais ir šeštadieniais 500darbas fizinis lovas kiloji nesioji apsaudai stovi vadovai nuimineja laiką turi lovą apsaudit per 5min.tai va. Nuo šiol visada jaučiu skausmus sunkaus darbo nebepadirbsiu. Lengvesnės vietos man sakė nėra. Teko išeiti sakė kai pasveiksiu galėsi gryzti bet ten niekada niekada negrysiu.
Nieko gero negaliu pasakyti apie sia ymone dar vieni a*******i bando isnaudoti zmones uz minimuma o pazada kad po 3menesiu gausi 600e praeina tas laikas ir jie pasakoja kad nespejam uzsakymu atsiliekam todel neiseina pakelti algu ir t.t. na manau kas yra nedurnas tai jau puikiai zino kokia ce a******u ymone ir kad darbuotojai keiciasi pastoviai nes protingi iseina o tie kurie tiki ju pazadais dirba.
Nesigadinkit sveikatos nes tikrai neverta.
sunkus darbas didelis kruvis zmones pastoviai keiciasi ten eiti nebent jei niekur kitur nerandi gal tada.... o siaip kiek is pazystamu girdejau puse metu niekas neistempia padirbti
Dirbome Dominari prie paralono, visiskai nepatariu ten darbintis, sefai Siaulieciai su darbuotojais elgiasi kaip nori ir daro ka nori, darbo uzmokesti MINIMALUS kam vazineti i kaima dirbti uz minimalu atlygi ir kur paralono valdzia bloga, jei galime uz
Bevardis 2017-02-20 18:18:08
Nu aš ten dirbu DOMINARI PARALONAS ir žmonės ir šefai normalūs visi kultūringai kalba ir nėra jokiu keiksmažodžių reikia patiems dirbti, o ne sėdėti ir kimarint krč reikia dirbti, o ne sedėti ir kmr ir nebūtumėt atleisti jei patys sėdit tai jau čia niekas nekaltas ;)
Nepasakyciau, kad paralono valdzia draugiska, dirbi savo darba, zinai kaip tai daromas ne vienerius metus, ateina meistras per atstuma parekauja ir nueina nezinia kur, tiesiog itampa jauti nuolat. Aciu
Bevardis 2017-02-20 18:18:08
Nu aš ten dirbu DOMINARI PARALONAS ir žmonės ir šefai normalūs tika reike dirpti ir netiginauti ir niekas neatleis is darbo
x 2017-02-20 13:56:20
Sveiki, norime pabrezti, kad butumete ATSARGUS. Dirbome Dominari paralono sandelyje. Pradirbome neilgai, ateiname i darba mums trims darbuotojiems atnesa pasirasyti atleidimo lapelius is darbo, ne pats meistras o meistro draugas, visiskai is niekur nieko atleidzia mus is darbo. Meistras Algis, direktorius Arunas, jie visiskai nesiskaito su darbuotojais, bendraudami vartoja necenzurinius zodzius, isvaziuoja pusei dienos nezinia kur ir vel sugryzta, visiskai negerbia darbuotoju. Reikia rasyti skundus, kad nusalintu tokia nesazininga valdzia.
Vadovas atėjo ir paklausė ar spesu supakuoti ir aš jam pasakiau kad nežinau ir uztai mane atleido iš darbo
Bi...s ne imone su zmonem nesiskaito buvau senden nuvikes del darbo pasikalbeti iskarto pastate dirti neperspejo kad atejciau su darbiniais rubais per 2valandas niekas nepasitejravo kaip tau sekasi o apie iforminima nebuvo jokios kalbos nesuprantu kur ziuri atitinkamos instancijos nesiulau ten dirbti nes dar karta sakau nesiskaito su zmonem
Senos bobos dirba kurios seimas ardo netgi mazus vaikus palieka per jas pvz Jolantyte uzsimane sena boba jauno organo ot grzuole isilaikiusi peruka tokei nuimti nuo galvos!
Personalo vadovė šauni, maloni, rūpestinga, bet IT skyrius.... hmmmm... vyriausias "vadas" net nevertas vado vardo. sako - "tu pasėdėk, palauk, ateis ir paaiškins ką tau daryt". Dienos pabaigoje replikos, kodėl niekas nepadaryta, nepasistūmėta į priekį ir t.t. pasibaisėtina. iš kitų (būtent IT skyrius) NULIS bendravimo, NULIS pagalbos.
sveki, apie darba nieko blogo negaliu pasakyt.visi nori, kad uz dyka dirbtume.bet tik tiek, kad meistrai kur per tris menesius, net nebuvo prieje.atnesa lapus ir pasako, kad tu neatlieki dienos normos.kuri net neaisku kokia yra.cia as vadinu naudojimuosi zmonemis.nei zmogui papasakot uz ka tave atleido.pasirodo ten reikia ir muiluotis, kad galetum islikt.vadovams noreciau perduot aukstesniems, daugiau atkreipkit demesi, nes tikrai norincius dirbti atleidzia, galima ir normas padaryt, jei meistrai zmoniskesni butu.bet ateje ir nieko nebaige savamoksliai, greit uodegas uzriecia.o paskui dejuoja, kad nera normaliu zmoniu, kurie nori dirbt.jei net neprieina, tai ka gali ismokt.pasibaisejau nuo sirdies.susidare grupeles kas kaip darba pasiskirsto cia tos kur muiluotos.atkreipkit demesi ir visi patenkinti bus.bet taip kiauliskai elgtis negrazu.
kandidatas 2014-05-20 09:08:15
Geras gabalas.
nu va ir nebera jusu sukirpeju...iskrauste....
viska matantis 2013-01-29 18:55:07
Sukirpyme daug panų,
Viena garbanota.
Grieko ji iš ties verta.
Gaila, kad ženota!
Geras gabalas.
taip taip jomai, su siaulieciu mikriukais tikrai sventieji vazineja.......jie gi visagaliai dominary
jonas 2014-04-22 22:22:09
labas
niekaip nesuprantu, kodel siaulieciu mikriuku sargyba netikrina, gal ten Sventieji vazineja. gal kas zino? kaip jaciates po rytinio pasitikimo ieinant pro sarga?
grazuole 2014-04-16 20:44:53
na ka, greit lenksit nugaras negryne, varysit, nes darbas prasideda
labas
na ka, greit lenksit nugaras negryne, varysit, nes darbas prasideda
tai kad nebe mykolaitis vadovauja. mykolaitis senai jau nubuksiruotas
ruslanas mikolaitis tai cia direktore ????? Aaaaaaa bekit zmones
tolios imones PRIVALO bankrutuot
nebesvarbu kas ten savininkai...nes vistiek jug ten bankrotas
A girdziat kaliegos, o kas dominaryje istikr savininkai yr?
Saulele Rasele
PIRMA APJUODINAT ZMOGU, PURVAIS APDRABSTOT, O PASKUI NEREIKIA, GEDA
G:) 2014-02-10 18:16:45
Brangioji Rasa degradavusi asmenybe, negana to kad tukstantines paskolos kabaliuoja, prasigerusi, bet dar ir vedusius vyrus bando suvylioti bei seimas skirti. Tik idomu kas i ja gali ziuret, neprisiziurincia, nekulturinga kiaule, ar kaip kitaip ja pavadinus. Nesiskaito su darbuotojais visiskai, keikiasi, negerbia kitu. Neiisivaizduoju ka toks asmuo veikia dar sioje imoneje.
ABEJOJU, KAD IMONE LAIKYTU TOKIUS ZMONES, PIRMA I SAVE PASIZIUREK O TADA SIK ANT KITU OI KAIP GRAZU
:P 2014-02-10 23:31:40

=DDDD!!!
gerai, kad vaikas nesupranta :)
:P 2014-02-10 23:31:40

;DD pramuse

lordija 2014-02-10 23:16:52
kaip graziai apie kitus varai pasiziurek i save pirma kaip atrodai, kaip jus tokie zmones dar dirbate tenai, jei ta rasa tokia bloga butu abejoju, kad dirbtu taip ilgai kaip jum negeda uz akiu taip loti
Maziau lordi hard rock aleliuja klausyk haha
Kokainas 2014-02-10 23:23:30
112 skambink, dirba visa para
vopse 911
112 skambink, dirba visa para
nebestumk sigucio :D
NA IR BAISUS ZMONES TOJ SOFOJ DIRBA JEI TAIP PURVAIS DRABSTOSI, ANT SAVO MEISTRU, AS TAI VIETOJ RASOS PRANESCIAU POLICIJAI IR TEGUL AISKINASI KAS CIA TOKIE GUDRUOLIAI
fermeris 2014-02-07 15:01:14
apie dominari kolkas nieko blogo neturiu ka pasakyt, bet apie meistre Rasa tai nu ir n****i kas per karves ir kobros derinys, tokia ragana, kad atrodo amzinai menesenkem sirgtu, pikta, visada rekia, gasdina ir pns, sendien net sako tu niekada bonuso negausi, ka dar besakyt apie toki zmogu jai vos zodi atgal pasakai jau pasiaiskinima rasyt arba gasdina
iki ryt bratkos
karoce labanakt
man poxui as ir panevezio :D
maziau vartok pigiu narkotiku koksai :D :D :D
jai ipisi kokia skarba po popietines iskart miegasi geriau ;D ir nereiks dominari atsiliepimuose sedet naktim :D
del to jai jo, bet rytines greiciau laikas eina
tos popietines gerai nebent kad isimiegi ;)
as tai dbr tik po darbo tai jauciu greit sausiu miego
nera ka veikt :D
ryt i darba ten ir snekekit

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Žirmūnų g. 70, Klasikos namai, 3 aukštas, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

E. prekybos sprogimas: prekes pristatančios įmonės investuoja
E. prekybos sprogimas: prekes pristatančios įmonės investuoja 05-27 00:36
Karantino metu daugeliui įmonių užvėrus fizines parduotuves, e. prekybos skaičiai stipriai šoktelėjo į viršų. Su net kelis kartus išaugusiomis veiklos apimtimis prekių pristatymu užsiimančios...
Energetikos sektoriaus pokyčius žymi ir žaliosios energijos gamyba, ir nauji sprendimai vartotojams 05-27 00:13
Siekis mažinti žmogaus veiklos įtaką klimatui ir tobulėjančios bei pingančios atsinaujinančios energetikos technologijos skatina reikšmingus pokyčius pasauliniame energetikos sektoriuje...
Kodėl paramos didinimas besivystančioms šalims naudingas verslui ir valstybei ?
Kodėl paramos didinimas besivystančioms šalims naudingas verslui ir valstybei ? 05-27 00:03
Prieš 15 metų tapusi ES nare Lietuva gavo ne tik Bendrijos privilegijas, bet ir prisiėmė tarptautinius įsipareigojimus teikti pagalbą besivystančioms šalims ir tokiu būdu prisidėti prie atotrūkio...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%