Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dolona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dolona

Atsiliepimai apie Dolona, UAB

Sauliaus reisai

Parašyk savo nuomonę apie Dolona, UAB

Vaida 2019-04-23 19:51:04
Niu kad nelabai jau ir patikimi vezejai 4 dienas laukem siuntinio o kur turejo atvesti sekmadieny vakare atveze antradieni po pietu nemanau kad tai yra normalu ir patikima nerekomenduoju ir dar vairuotojai labai nemandagus
sveiki.butu malonu jei pasuktumete musu imones tel.nr bandytume viska isiaiskinti gal ko nors mes nezinome del savo vairuotoju elgesio.
lauksime skambucio
+37066099222
Komentaras 2019-10-31 13:10:22
Galvojau pratilet, bet net sprendziant kaip komentuoja i atsiliepimus, ziauru pasidare.Man kaip vezejai visai nieko, problemu nebuvo su siunta.Bet kas liecia vairuotojo, tik del jo manau atsisakisim paslaugu.Toks nepatenkintas pastoviai kad veza tase, toks jau vargsas, toks jau nervuotas pastoviai, lyg as jam vezciau siunta o ne jis man dar ir uz dyka.Linkiu sekmes siai imonei, bet su tokiu vairuotoju, jus visus pastovius klientus prarasit, is musu puses jau kiek atsisake o rinka dydele, yra kam vezt.
sveiki.matau jusu komentara.gal galite pasukti musu imones tel.nr noreciau isklausyti jus.
Aciu uz jusu nuomone gal mes kazko nezinome tai lauksime skambucio.
+37066099222
Ai ir beja tase buvo atidaryta ir tikrinta kas Joje
Siuntas su vyrais siunčiam ir iš ir į Lietuvą jau virš dviejų metų. Niekada nebuvo bėdų. Visada atvažiuoja laiku arba anksčiau, nei preliminariai nurodė. Niekas nesudaužyta, kartoninės dėžės nesulaužytos, Rekomenduoju!
Ponia aldona. Prasau pasakyti kada ir is kur jusu nepaemem.jus kazka maisote.apie kokius jus keleivius kalbate is arciau?
Atsargiai su siais sukciais!!!Prizada atvykti ir net nepaima zmoniu.Nepaeme, nes arciau keleiviu turejo, tingejo net pranest kad neatvyks.Praradau 3 dienas atostogu.

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...
Daroda
Transporto paslaugos

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Nedarbas lapkritį paaugo iki 8,4%
Nedarbas lapkritį paaugo iki 8,4% 12-09 11:45
Registruoto nedarbo lygis lapkritį siekė 8,4% ir buvo 0,5 procentinio punkto didesnis nei spalį, rodo Užimtumo tarnybos duomenys.
"Lietuvos geležinkelių infrastruktūra" pradeda veiklą
"Lietuvos geležinkelių infrastruktūra" pradeda veiklą 12-09 11:06
Veiklą pradeda nauja valstybės valdomų "Lietuvos geležinkelių" grupės bendrovė "Lietuvos geležinkelių infrastruktūra".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 171,47 +4,32%
Red Hat 187,71 0,00%