Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DND LT, UAB

Atsiliepimai apie DND LT, UAB

"LOMBAS"

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie DND LT, UAB

Niekam nerekomenduoju. Parduoda prekes kaip su garantija, taciau, jokiu garantiju- visiskai nera
labai ispudingas lombardo darbas ir poziuris karantino metu. buvau palikes pora savaiciu pries karantina kompiuteri uz uzstata lombarde prie mindaugo maximos. skambinu jiems sekmadieni pries pirmaji karantino paskelbima, atsiliepia vyras ir as jo klausiu kokia galimybe issipirkti kompiuteri pirmadieni, jis man atsako kad lombardas nedirbs ir kad skambinciau pasibaigus karantinui, na tiek to ok palauksiu, praeina pirmosios dvi savaites karantinas pratestas ir as skambinu treciaja karantino savaite pasiklaust kokia situacija, sikart atsiliepia moteris ir sako jog kompiuteris bus atveztas i lombarda kalvariju gatveje savaites begyje po velyku, tai gi atvaziuoju i kalvariju gatves lombarda is kito miesto po velyku, kaip ir pazeidziu karantino taisykles ir is moteriskes dirbancios gaunu atsakyma kad atsiimti galiu kompiuteri ne uz 220e kurie buvo bet uz 300e nes visos karantino savaites turi savo delspinigius. idomu kaip man reikejo atsiimti kai pirmas zmogus pasako skambint po karantino, o antras kad bus uz savaites kalvariju g. apgailetinas poziuris i klienta jau net nekalbant apie elementaru mandaguma bendraujant.
Mindaugas 2019-04-21 19:05:28
Vienas sios imones darbuotojas ar galbut administratorius, i mano uzklausa apie ju parduodama naudota kompiuteri patalpinta skelbiu.lt portale, atrase, cituoju: "valink nahui, pideraste"
O pats ka rasyneji
Reikia gerai apžiūrėti telefoną, nes tau tikrai nepasakys, kad batarėja išsipūtusi, o parduoda tokį telefoną už 35eur (superka už 3eur). Žemynos.g.
Klientas 2018-04-13 06:13:13
Siūlyčiau kažką daryti su savo darbuotoju Leonidu iš Kalvarijų g., jei nenorite prarasti pajamų ir pirkėjų. Atėjus 6 ryto NUSIPIRKTI (ne išpirkti) daikto, Leonidas užsimiegojęs ir necenzūriniais žodžiais pasitinka klientą kaip koks mužikas. Priekaištauja, kad atėjai pirkti daikto (suprask poną DARBO METU pažadinai atlikti savo darbo) ir liepia ateit dieną (O NETADA, KAI NORMALŪS ŽMONĖS MIEGA). Dieną ateiti galimybės nėra, išvykstu, o si tokiu aptarnavimu ir negrįšiu. SĖKMĖS parduodant daiktus.
Dėkui už išsakytą nuomonę ir pastebėjimus. Imsimės priemonių.
Dnd lt 2017-12-25 12:25:14
Atnesa uzbluokuota telefona paieskoma policijos ir dar nepatenkintas....
Apie jokias paieskas as nieko nezinau, o uzblokuotas jis tapo po apziuros. Neatmetu galymibes kad su juo kazkas buvo blogai, bet as ji toki nusipirkau pats, matyt apgavo mane kaip neismananti siuoje srytije, bet esme tame kad manes nei perspejo apie tokia galimybe kad neisijungs, nei ka, buciau toliau naudojes ji, ar irgi pardaves kam, o taip zodziu kruva nervu ir prarasti pinigai. Pvz jeigu auto servise masina sugadina kazkaip, nesvarbu is kur ji, turi grazinti bent tokia kokia paeme, o cia iseina kad nebutinai.
CaHeK 2017-11-09 09:09:05
Noredamas parduoti Samsung s7 nunesiau ji i prie kalvariju turgaus esanti Lomba, ten ji paziurejo ir sake kad nedomina. Maza to kad su manim elgesi kaip su kokiu n*******u ar valkata, lyg as ta telefona buciau pavoges, (tikriausia tokia ten dazniausia publika) Kai atidave netikrinau, net nepagalvojau kad gali kazkas atsitikti. Na galvoju tiek to, nunesiu i kita, perejau i kita gatves puse ir daviau kitam zmogui patikrinti o jis nebeisijunge. Tapo uzblokuotas. Teko pries tai veikianti telefona parduot detalem ir prarast virs 200e. Nesakau kad jie "sulauze" ta telefona, bet savo veiksmais pries tai net neispejus galimybe kad kazkas bus blogai lendo kazka daryt, nebuciau leides listi i nustatymus, net nemaciau ka jie dare, padare man nuostoliu. Tikrai nepatariu.
Atnesa uzbluokuota telefona paieskoma policijos ir dar nepatenkintas....
Sveiki, pasikartojus nemaloniai situacijai nusprendziau viesai parasyti savo nuomone apie, butent pasilaiciuose (zemynos gatveje) esancio "Lombas" filialo darbą. Situacija, kai aptarnaujantis asmuo, iejus klientui net nepasisveikina, dar gera minute vaidindamas, kad nepastebi kliento. Tiesa pasakius, nenustebau, mačiau tą pati aptarnaujanti veidą ir ankščiau, įžūliai bandanti apgauti. Dirbu su žmonėmis, tad puikiai atskiriu tokius, kaip šis. Situacija, kai šiandien man už telefona Samsung S Advantage, kurio rinkos kaina portale skelbiu.lt šiai diena ~45 eurus, po Jūsų "eksperto" ivertinimo buvo pasiulyta 7eurai. Jausmas, lyg esi neadekvatus.Tas pats su tuo pačiu aptarnaujanciu žmogumi buvo ir pirmajį mano apsilankymą, kaip ivertines tas pats " ekspertas" Sony HandCam, pasiulė man 15 euru, kai tuo tarpu nuvaziavus i tą pati "Lombas" filiala tik jau kalvarijų gatveje man buvo pasiulyta 45eurai. Tad siulyčiau paieškoti padoresnių lombardų, kad užtikus laikiniems finansiniems nesklandumams, kaip kad man, nereiktu jaustis lyg vargšui, ar nusibaigusiam narkomanui, kuriam tiks betkokia isburta "eksperto" kaina. Gėda, rekomenduočiau keisti tokį aptarnaujanti personalą.

Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; gamyba; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...

Visiems vykstantiems į JK teks tirtis dėl koronaviruso
Visiems vykstantiems į JK teks tirtis dėl koronaviruso 12-05 15:51
Didžiosios Britanijos vyriausybė pranešė, kad šalyje dėl plintančios omikron atmainos grąžinami COVID-19 apribojimai, todėl į šalį vykstantys asmenys privalės prieš kelionę pateikti neigiamą...
Didžiausios EP frakcijos pirmininkas: ginkluotas konfliktas Ukrainoje reikš "Nord Stream 2" galą 12-05 15:20
Jeigu Rusija prieš Ukrainą panaudos karinę jėgą, tai reikš dujotiekio "Nord Stream 2" projekto pabaigą, pareiškė didžiausios Europos Parlamente Europos liaudies partijos frakcijos pirmininkas...
C. Mungeris gailisi dėl kriptovaliutų sėkmės: kinai teisingai pasielgė jas uždrausdami 12-05 15:08
Milijardierius investuotojas Charlie Mungeris iki šiol skeptiškai žiūri į kriptovaliutų egzistavimą ir išreiškė gailestį, kad joms buvo leista atsirasti ir vystytis, rašo CNBC.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%