Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Disacos paslaugos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Disacos paslaugos

Atsiliepimai apie Disacos paslaugos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Disacos paslaugos, UAB

Dirbu dabar ir patenkinta esu, darbai normalus atlyginimai mokami laiku, gyvenimo sąlygos geros.
Rekomenduoju
Sveiki. Dirbame jau kelis mėnesius. Gyvenimo sąlygos normalios, gyvename dviese. Atlyginimas visada laiku ir kaip žadėta.
Laba diena. Jau metus dirbu įmonėje. Gyvenimo sąlygos geros. Kambaryje yra viskas patogiai viešnagei. Bendros patalpos švarios ir tvarkingos.Atlyginimai mokami laiku.
Dirbu priekių surinkime, neblogas darbas, viskas normaliai.Apgyvendinimas papuole visai neblogas, aišku priklauso su kokiais žmonėmis gyveni ir dirbi.Nereikia galvoti kaip nuvykti į darba ir gryst.Pinigai kai pirmam darbui geri, alga moka laiku.Normalus žmones, važiuojantis užsidirbti o ne „tusint“, manau liks patenkinti.Nebloga vieta.
Dirbau, pinigus moka laiku, gyvenimo sąlygos ne kokios, būna kad ir suguldo į gulagus po 4 žmones, bet aš nebuvau tas laimingasis. Darbas kur aš dirbau nesudėtingas, bet ir už jį nieko nemokėjo, reikėjo arti po virš 10 valandų, kad būtų šioks toks pliusas. Buvo ne karta prižadėta apie geresnius pinigus ir t.t. bet tai taip ir liko tik pažadai. Visus taškus sudėjus, tikrai neapsimoka pagal šita įmonę važiuot, yra tikrai geresnių darbo vietų.
Atvykome į projektą mus pasitiko Disacos darbuotoja parode kur gyvensime buvome šokiruoti kambariukas sandeliuko tipo dviems…..
Vaikinukas su kuriuo atvykome miegojo ant grindu….. Kitą dieną mus perkėlė kitur atvykome jau gavome geresnės sąlygas… Po poros dienų mums pasake, kad vėl turėsime persikraustyti…. Tiesiog pasiujutome kaip šunis metomi iš vienos vietos i kitą…. Jokio konkretumo… viesiems vienodai žmogaus interesai visi tik žiūri savo šiknas atsiprašant….. Nusivylėme Disacos agentūra……. Ps: kažkokie neaiškus žmones baltarusai gauna geresnes sąlygas nei lietuviai dirbdami UAB Disacos lietuviškoje agentūroje…. Dėl darbo pasake, kad vyksime į viena sandėlį kur geros sąlygos ir draugiškas lietuviškas kolektyvas, tačiau atvykome ir buvom paskirti dirbti šaldytuve su Rumunais.
Atidyrbau cia beveik 2metus, pora kartu buvau isejes, po to vel grizau, imone vertina senus darbuotojus, lengvai priima atgal jei gerai dirbai anksciau. Alga gan nebloga ir galima uzsidirbt, yra galimybe pasiimti avansa. Darbo vieta seip nebloga, nera taip blogai kai normalus darbuotojai susirenka.
Disacos projektu vadovai skambina darbuotojams ir praso parasyti geru atsiliepimu.bet kazkodel is keliu simtu darbuotoju tik keli teparase.vienas teigiamas dalykas kad atlyginimai mokami laiku.gyvenimo salygos tragiskos.po daug zmoniu kambariuose.namai baisus.algalapiu neduoda.jeigu paprasai pazymu susijusiu su atlyginimu prasideda melavimai, laiko tempimas ir algalapio neduoda.turint apmokamas atostogas apmoka uz maziau dienu nei turetu. begti nuo tokios agenturos
Skaičiuoju antrus metus dirbant per šią agentūrą. Esu viskuo patenkinta. Gyvenimo sąlygomis, darbu, laiku ir tiksliu gaunamu atlyginimu.
Ypač smagu dirbti su tokiais žmonėmis kaip Tomas ir Kristina, kurie visada padės ir atsakys į kilusius klausimus. Su jais bendrauti visada malonu.
Žinoma, agentūra turi daug projektų, bet ten kur esu aš darbas nereikalaujantis daug fizinės jėgos.
Naktinio darbo nėra. Dirbu 8-10valandų. Kiek valandų dirbu tiek ir užsidirbu tai labai motyvuoja, nes žinau, kad atlyginimas priklauso ir nuo manęs.
Esu patenkinta, kad surizikavau ir sunkų fizinį darbą per kitą agentūrą iškeičiau atvykdama dirbti per disacos. Čia jaučiuosi daug geriau, o ir atlygis ženkliai didesnis
Nebloga vieta. Kalbant apie darba, darbas nera sunkus, pats dirbu sandely order picker, tačiau neblogai apmokamas. Pasitiko, apgyvendino.Kolektyvas didelis, kiek įmanoma draugiškas.. Na visos sąlygos yra gan neblogos, pakolkas dirbu.
Dirbu Disacos ir tikrai jokių problemų, algos mokamos laiku, gyvenimo sąlygos normalios. Esu patenkinta, rekomenduoju.
Viskas gerai, darbas puikus. Į/iš darbo nuveža nemokamai, gyvenimo salygos geros. Atlyginimas laiku. Nusiskundimų neturiu.
Kaip ir daugelis tik gražiai kalba į akis, kad tik išvažiuotum ir jiems uždirbtum pinigus. Gyvenimo sąlygos geros, nebent tiems iš apvemtų barakų atvažiavusiems.
Dirbau prieš metus, man pasisekė, nes dirbau drabužių sandėlyje nuo 7 iki 18:00, kartais ir mažiau valandų. Nereikėdavo dirbti naktinių. Dirbau 3 mėnesius ir už viską buvo sumokėta ir buvau patenkinta. Kituose projektuose žmonės dirbdavo naktimis po 12 h kiekvieną dieną ir jiems nemokėdavo už viršvalandžius. Jeigu dirbti disacos įmonėje tai, tik vienoje pamainoje.
Graziai tik sneka, pirma duoda buto raktus kur visiska karvide dar ir toj svariau buna, kita apgyvendina name kur apie 30zmoniu gyvena, dar kaune prie stalo sake kad jai kas negerai sakykit, pasakius buvo pasakyta kad yra kiti zmones ir jiems reikia sakyti, apie naktini darba nei kalbos nebuvo bet dirbam naktimis, o paklausus kodel dabar taip buvo atsakyta ka tu neskaitei darbo sutarties, zadetu 8-9€ i val niekas nemoka daugiausiai 7-7, 50€tik moka. Sakau tik viena neapsigaukit, tikejau kad pasikeite laikai kada negaledavai pasitiket lt agenturom nes apgauna, bet deja jie nepasikeite ir nepasikeis, a*******i megaliai….
sudu kruva ta firma, vercia dirbt po 12h o nieko nemoka uz virsvalandzius, vapse lavonai jie
Dirbau per šia agentūra ir likau patenkintas. Algos tikrai visuomet laiku išmokamos, gyvenimo sąlygos geros, užsidirbti tikrai įmanoma.
Aidas 2021-05-31 17:23:32
Nepatikima imone kuri nesumoka atlyginiu..
Kazkaip tik tu tokios nuomones
Geros darbo salygos, į darbą vežioja, apgyvendina. Atlyginimas laiku, ką yra prižadėję ta ir sumoka.Jokiu nusiskundimu neturiu.
Dirbu jau 5 mėn. ir esu labai patenkinta. Gyvenimo sąlygos puikios, atlyginimai visada mokami laiku. Svarbiausia noras dirbti, o užsidirbti visos galimybės suteiktos.
Esu patenkinta, geros darbo salygos, algos išmokamos laiku į darbą vežioja, apgyvendina. Rekomenduoju kitiems, patikima įmonė.
Patikima įmonė, atsiskaito laiku, padeda kilus neaiškumams, greitai sudarėm sutartį ir dabar jau 4mėn. kaip dirbu, labai patenkinta.
Esu patenkinta, dirbu cia jau puse metu, salygos geros, algos ismokamos laiku, jokiu problemu nebuvo per ta laika. Rekomenduoju kitiems, patikima firma
Atidirbau pusantru metu jokiu problemu su firma neturejau.tad galiu pasidziaugti ir parekomenduoti per ja vaziuoti darbintis.ačiū vadovams.
Puiki imone, draugiskas kolektyvas. Dirbu cia jau beveik metus, atlyginimas ismokamas visada laiku. Geros darbo salygos, i darba vezioja, apgyvendina. Esu patenkinta, jokiu nusiskundimu neturiu.
Imone tikrai patikima, dirbu jau virs metu, ne karto atlyginimai ne velavo, gyvenimo salygos geros. Rekomenduoju
Nepatikima imone kuri nesumoka atlyginiu..
Vaida 2021-04-01 21:03:18
Dirbu jau 6 mėn. ir esu labai patenkinta. Gyvenimo sąlygos puikios, vadovai labai supratingi ir malonus. Atlyginimai visada mokami laiku. Svarbiausia noras dirbti, o užsidirbti visos galimybės suteiktos.
Geras balandžio pirmosios pokštas
Tomas 2021-02-17 19:02:53
Nu su ip adresu gerai čia, jeigu taip daro tai ir agentūra nelabai gera.....
Jeigu pora naudojasi vienu internetu tai jus matot kazkoki kriminala? Ka jus tokio blogo matot? Pasidomek gal kiek zmoniu dirba sioje imoneje, nejaugi visi tokie nepatenkinti, bet vistiek dirba.....
Nu su ip adresu gerai čia, jeigu taip daro tai ir agentūra nelabai gera.....
Gal jau baikite meluoti...Net IP adresas tas pats (IP 55v0fkn8) liaupses rašant...Neklaidinkite žmonių!
Viskas čia super, buvau per troškimą užsidirbti daugiau išvažiavęs kitur, bet nieko nesigavus, bandžiau grįžti atgal, leido ir priimė ta pačią dieną. Darbas nesunkus, kolektyvai malonūs, darbdaviai supratingi ir geri. Apgyvendinimas geras, vežioja į darbą (nereikia naudoti savo transporto priemonės). Atlyginimai laiku, ką yra prižadėję ta ir sumoka. Rekomenduoju 100% jeigu žadate važiuoti į užsienį užsidirbti. Viskas puiku.
Įmonė apgyvendina, transportas nuo apgyvendinimo vietos iki darbo vietos, pačiam turint 15 metų darbo stažą - normalus darbdavys.
Šiuo metu dirbu šioje įmonėje "Disacos paslaugos".Esu labai patenkinta darbu. Dirbu su draugišku kolektyvu, esant naujokui visi stengiasi padėti ir kuo geriau išmokyti. Apgyvendinimo sąlygos čia suteikiamos labai geros, juolab jog būstas suteikiamas nemokamai. Atvykus čia buvo pasitinkama.Pats vadovas draugiškas, ir rūpinasi darbuotojais.Jei šiuo metu ieškote darbo, tai susisiekite su šia firma
Buvau trumpai, bet nusiskundimu neturiu.
Esu dirbes Disacos, darbas nebuvo labai lengvas, kadangi dirbau prie alaus pakavimo, bet ir atlyginimas apie 1800 eu, gyvenimas, nuvykimas i darba ir atgal nekainavo, tai tikrai isejo sutaupyti. Neturiu nusiskundimu, pavasari dar grisiu!
Dirbu šioje įmonėje, jokių nusiskundimų neturiu. Visų pirma - moka tiek, kiek žada. Antra - visada atsižvelgia į išsakytą nuomonę. O tie, kas rašo blogus komentarus mano replika tokia - tinginiams visada viskas netinka
Kiekvienam sava nuomone, viskas gerai cia, kas ko iesko tas ta ir randa
2 metus bendradarbiauju su Disacos kaip tarpininku dirbant Vokietijoje. Jokiu nusiskundimu, kas aktualiausia dirbant uzsienije tai 100% neveluojantys atlyginimai, gyvenimo salygos be priekaistu, kas nustebino palyginus su kitomis idarbinimo agenturomis tai Disacos paslaugos neturi kaskokiu papildomu atskaiciavimu ar mokesciu..
P.S : 2metus dirbu toje pacioje vietoje, vykstant tiek atostogu, tiek asmeniniais reikalais i lietuva visada grizdavau i tapacia darbo vieta ir aisku i ta pacia givenimo vieta.
Rekomenduoju Disacos paslaugos, kas planuoja darba uzsienyje. Sekmes darbuose visiems!
Sveiki, dirbu puse metu. Buvo visko, taciau imone i pastabas visada reaguoja. Atlyginimas, gyvenimo salygos ir visa kita kas liecia patogumus yra tikrai gerai. Isidarbinau per karantina, firma surado darba su 8-9 stabiliom darbo valandom kiekviena diena, kas tuo metu buvo tikrai gerai. Nusiskundimu kaip ir nerandu, manau kaip kiekvienas save pateiksit, taip ir turesit.
Jei taip jau blogai, Erikai, kaip rašai, kodėl pats keletą kartų grįžai į darbą UAB "Disacos paslaugos"?
Jei žmogus yra nesugyvenamas - tai tikrai nėra įmonės kaltė. Jei taip blogai ten, juk dirbtų 7, o ne 77 darbuotojai. Reikia ieškoti problemos savyje, o ne įmonėje. Ir kodėl bijai prisistatyti tikru vardu?
As klausiu koki ten darbai ar apsimoka vaziuoti ar ymanoma uzsidirbti
Asta 2020-06-27 17:12:58
Šiuo metu dirbu UAB "Disacos paslaugos" ir esu patenkinta. Kolektyvas "superinis", vadovas visada išklauso kitų nuomonės, atlyginimas mokamas laiku. Visiems, kurie nebijo darbo ir nori užsidirbti, rekomentuoju būtent šią įmonę.
Na, taip kaip nebus tau gerai, kai maitiniesi mūsų prakaitu ir mūsų uždirbtais pinigais. Pati kojos iš Lietuvos nebuvai iškėlusi tik apgaudinėji vargšus žmones. Gėda. Netikėkite tai fiktiviais įrašais
Dirbau Disacos ir tikrai nekilo jokių problemų, algos mokamos laiku, gyvenimo sąlygos normalios ir tikrai gyventi galima. Kas atvyksta dirbti ir užsidirbtii suteikiamos visos galimybės,
Dirbau Vokietijoje pes Disacos. Viskas tvarkoje, ir žmonės ir vadovai ir bustas.Nepatiko, kad buna perkelia is vienos vietos į kitą vis sunkesnę. Nes už tuos pačius pinigus yra normaliu darbu ir pas Disacos ir pas konkurentus. Bet atsiskaito laiku ir tikrai eina normaliai bendrauti.
Nevažiuokit niekas per šią firmą, melagiai, a*******i, durnina žmones, tiek dėl darbo tiek dėl apgyvendinimo...Lietuvoj jums pasakys, kad viskas gerai, o ten akivaizdžiai viskas persiverčia į kitą pusę...jei komentarai bus gerį apie šitą firmą tai tikrai melas.Darbo pasiūlymai pakuotojai ir t.t tai žinokit, kad gali tekti arti su čigonais šaldytuvę
UAB Disacos paslaugos - NEVAŽIUOKIT NIEKAS. Iš karto dalykas pradirbus viena diena šaldytuve, kur nebuvo nė žodžio apie tai, kad teks ten dirbti, gauta juokingi 38€... Vienas žmogus atvažiavęs net darbo negavo... Vieną šneka prieš išvažiuojant kita atvažiavus. Atvykus gausi visiškai kitka nei planavai ir jeigu parodysi nepasitenkinima darbu kitos vienos iš principo negausi. Darbo skelbimuose nerašo, kad darbas Šaldytuvuose, nes niekas nevažiuotu... Atvažiavus nebuvo sulaukta jokio pasiūlymo pakeisti darbo vieta kažkur ne šaldytuve, nes dzin jimes. Arba saldytuve arba važiuok namo kaip nori.

Nermeka
Ilgalaikis ir trumpalaikis darbas užsienyje

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
Tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
Vorkis
Workis - darbdavių ir darbuotojų platforma

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Workis - tai inovatyvių darbdavių ir pažangių darbuotojų platforma. IEŠKAI GREITO UŽDARBIO? Siūlome modernų būdą susirasti darbą rytojui savo išmaniajame telefone kad ir kur bebūtum. KAIP TAI VEIKIA? Prisiregistruoji workis platformoje. Darbdaviai sukuria darbo skelbimus, nurodant tikslų valandinį darbo užmokestį...
MARINO PERSONALAS
BALTIC EMPLOYEES

Adresas: Mokyklos g. 33-1 aukštas, LT-91260 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; personalo atranka; statyba.
Įmonė UAB MARINO PERSONALAS – personalo nuomos agentūra rinkoje žinoma kaip BALTIC EMPLOYEES – nuolat auganti ir savo veiklos sritis plečianti tarptautinė įmonė. BALTIC EMPLOYEES turi sukaupusi didelę patirtį personalo atrankos, paieškos, administravimo srityse. Preciziškais, atsakingais, finansiškai skaidriais...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?