Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Disacos paslaugos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Disacos paslaugos

Atsiliepimai apie Disacos paslaugos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Disacos paslaugos, UAB

Tomas 2021-02-17 19:02:53
Nu su ip adresu gerai čia, jeigu taip daro tai ir agentūra nelabai gera.....
Jeigu pora naudojasi vienu internetu tai jus matot kazkoki kriminala? Ka jus tokio blogo matot? Pasidomek gal kiek zmoniu dirba sioje imoneje, nejaugi visi tokie nepatenkinti, bet vistiek dirba.....
Nu su ip adresu gerai čia, jeigu taip daro tai ir agentūra nelabai gera.....
Gal jau baikite meluoti...Net IP adresas tas pats (IP 55v0fkn8) liaupses rašant...Neklaidinkite žmonių!
Dirbu Disacos teko dirbti hedex, disacos pagal hedex nepaliginsi, darbas nera fiziskai sunkus kaip hedex žmones laužo nesiskaito, čia Disacos Super vadovai šaunuolei 100% rupinasi darbuotoju, gyvenimo saligomis, ir.t.t buvau i Hamlog-grup papuoles to niekam nelinkečiau net savo didžiausiam priesui, hamlog ira a*******i, žmoniu išnaudotojai jie moka tik grazei telefonu pasneketi itikinti žmogu kad pasilenkti i hamlog grup puse, bet pries pasirasidami sutarti su hamlog gerai apgalvokite ka jums prisnekejo ir ar tai išteses, o DISACOS SUPER rekomenduosiu nevienam draugui pazistamui.......
Viskas čia super, buvau per troškimą užsidirbti daugiau išvažiavęs kitur, bet nieko nesigavus, bandžiau grįžti atgal, leido ir priimė ta pačią dieną. Darbas nesunkus, kolektyvai malonūs, darbdaviai supratingi ir geri. Apgyvendinimas geras, vežioja į darbą (nereikia naudoti savo transporto priemonės). Atlyginimai laiku, ką yra prižadėję ta ir sumoka. Rekomenduoju 100% jeigu žadate važiuoti į užsienį užsidirbti. Viskas puiku.
Dirbau per Disakos, bet buvo tokia situacija, kad ham-log pasiule didesnius pinigus, pasiryzome surizikuoti, bet deja ten tebuvo grazios kalbos ir apgaule, tad teko prasytis grysti atgal i Disacos, ir buvome mielai priimti, vadovai labai malonus ir supratingi dziaugiames gryze, aciu Jums!
Įmonė apgyvendina, transportas nuo apgyvendinimo vietos iki darbo vietos, pačiam turint 15 metų darbo stažą - normalus darbdavys.
Šiuo metu dirbu šioje įmonėje "Disacos paslaugos".Esu labai patenkinta darbu. Dirbu su draugišku kolektyvu, esant naujokui visi stengiasi padėti ir kuo geriau išmokyti. Apgyvendinimo sąlygos čia suteikiamos labai geros, juolab jog būstas suteikiamas nemokamai. Atvykus čia buvo pasitinkama.Pats vadovas draugiškas, ir rūpinasi darbuotojais.Jei šiuo metu ieškote darbo, tai susisiekite su šia firma
Buvau trumpai, bet nusiskundimu neturiu.
Esu dirbes Disacos, darbas nebuvo labai lengvas, kadangi dirbau prie alaus pakavimo, bet ir atlyginimas apie 1800 eu, gyvenimas, nuvykimas i darba ir atgal nekainavo, tai tikrai isejo sutaupyti. Neturiu nusiskundimu, pavasari dar grisiu!
Dirbu šioje įmonėje, jokių nusiskundimų neturiu. Visų pirma - moka tiek, kiek žada. Antra - visada atsižvelgia į išsakytą nuomonę. O tie, kas rašo blogus komentarus mano replika tokia - tinginiams visada viskas netinka
Kiekvienam sava nuomone, viskas gerai cia, kas ko iesko tas ta ir randa
2 metus bendradarbiauju su Disacos kaip tarpininku dirbant Vokietijoje. Jokiu nusiskundimu, kas aktualiausia dirbant uzsienije tai 100% neveluojantys atlyginimai, gyvenimo salygos be priekaistu, kas nustebino palyginus su kitomis idarbinimo agenturomis tai Disacos paslaugos neturi kaskokiu papildomu atskaiciavimu ar mokesciu..
P.S : 2metus dirbu toje pacioje vietoje, vykstant tiek atostogu, tiek asmeniniais reikalais i lietuva visada grizdavau i tapacia darbo vieta ir aisku i ta pacia givenimo vieta.
Rekomenduoju Disacos paslaugos, kas planuoja darba uzsienyje. Sekmes darbuose visiems!
Sveiki, dirbu puse metu. Buvo visko, taciau imone i pastabas visada reaguoja. Atlyginimas, gyvenimo salygos ir visa kita kas liecia patogumus yra tikrai gerai. Isidarbinau per karantina, firma surado darba su 8-9 stabiliom darbo valandom kiekviena diena, kas tuo metu buvo tikrai gerai. Nusiskundimu kaip ir nerandu, manau kaip kiekvienas save pateiksit, taip ir turesit.
Ernis 2020-10-04 19:08:08
Sveiki visi susidomėjusiems šia imone DISACOS PASLAUGOS. Patarimas visiems naivuoliams nevažiuokit per šia agentura nes melagiu kontora... Kol jus darbinatės jie jums gieda kaip lakštingalos... O kai nuvažiuoji y darbo vieta viskas netaip gražu kaip jums ten prigiedojo... Labai didele vyksta žmoniu rotacija nes ta ymone meluoja žmonėms žmonės atvaževe ir pamate darbo salygas arba gyvenimo salygas tiesiog tepa slides... Toliau dar vienas niuansas nesiskaito su žmonėmis... Kas liečia gyvenimo salygas tiesiog tragiška privatumo jokio... Tie kurie protingi ir reiškia savo nuomone tiesiog juos paliuosuoja iš darbo... Dar DISACOS PASLAUGOS kai tave išleidžia atostogu tu nebegryšti y tapačia darbo vieta tave mėto kaip kur nori ir tu pasirinkimo neturi arba važiuoji y nauja projekta arba lieki Lietuvoje tiesiog žiauriai neadekvatus elgesys su žmonėmis... Tad tiesiog gerai pagalvokit ar verta važiuoti tenais ir gaišti savo brangu laika dėl prigiedotu gražiu pasaku apie še nuostabe DISACOS PASLAUGOS. Gerai pagalvokite Labai gerai pagalvokite Ar verta mano tautiečiai
Jei taip jau blogai, Erikai, kaip rašai, kodėl pats keletą kartų grįžai į darbą UAB "Disacos paslaugos"?
Jei žmogus yra nesugyvenamas - tai tikrai nėra įmonės kaltė. Jei taip blogai ten, juk dirbtų 7, o ne 77 darbuotojai. Reikia ieškoti problemos savyje, o ne įmonėje. Ir kodėl bijai prisistatyti tikru vardu?
As klausiu koki ten darbai ar apsimoka vaziuoti ar ymanoma uzsidirbti
Asta 2020-06-27 17:12:58
Šiuo metu dirbu UAB "Disacos paslaugos" ir esu patenkinta. Kolektyvas "superinis", vadovas visada išklauso kitų nuomonės, atlyginimas mokamas laiku. Visiems, kurie nebijo darbo ir nori užsidirbti, rekomentuoju būtent šią įmonę.
Na, taip kaip nebus tau gerai, kai maitiniesi mūsų prakaitu ir mūsų uždirbtais pinigais. Pati kojos iš Lietuvos nebuvai iškėlusi tik apgaudinėji vargšus žmones. Gėda. Netikėkite tai fiktiviais įrašais
Dirbau Disacos ir tikrai nekilo jokių problemų, algos mokamos laiku, gyvenimo sąlygos normalios ir tikrai gyventi galima. Kas atvyksta dirbti ir užsidirbtii suteikiamos visos galimybės,
Dirbau Vokietijoje pes Disacos. Viskas tvarkoje, ir žmonės ir vadovai ir bustas.Nepatiko, kad buna perkelia is vienos vietos į kitą vis sunkesnę. Nes už tuos pačius pinigus yra normaliu darbu ir pas Disacos ir pas konkurentus. Bet atsiskaito laiku ir tikrai eina normaliai bendrauti.
Nevažiuokit niekas per šią firmą, melagiai, a*******i, durnina žmones, tiek dėl darbo tiek dėl apgyvendinimo...Lietuvoj jums pasakys, kad viskas gerai, o ten akivaizdžiai viskas persiverčia į kitą pusę...jei komentarai bus gerį apie šitą firmą tai tikrai melas.Darbo pasiūlymai pakuotojai ir t.t tai žinokit, kad gali tekti arti su čigonais šaldytuvę
UAB Disacos paslaugos - NEVAŽIUOKIT NIEKAS. Iš karto dalykas pradirbus viena diena šaldytuve, kur nebuvo nė žodžio apie tai, kad teks ten dirbti, gauta juokingi 38€... Vienas žmogus atvažiavęs net darbo negavo... Vieną šneka prieš išvažiuojant kita atvažiavus. Atvykus gausi visiškai kitka nei planavai ir jeigu parodysi nepasitenkinima darbu kitos vienos iš principo negausi. Darbo skelbimuose nerašo, kad darbas Šaldytuvuose, nes niekas nevažiuotu... Atvažiavus nebuvo sulaukta jokio pasiūlymo pakeisti darbo vieta kažkur ne šaldytuve, nes dzin jimes. Arba saldytuve arba važiuok namo kaip nori.

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Taikos pr. 52C-708, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...

Vilniaus senamiestyje oficialiai pradėtos naujos "Lietuvos draudimo" būstinės statybos 02-26 14:21
Draudimo bendrovė "Lietuvos draudimas" penktadienį Vilniaus senamiestyje oficialiai pradėjo naujos būstinės statybas. Į jas investuojama 18,5 mln. Eur.
Rusijos kalėjimų tarnybos vadovas: A. Navalnas išsiųstas į pataisos koloniją
Rusijos kalėjimų tarnybos vadovas: A. Navalnas išsiųstas į pataisos koloniją 02-26 13:25
Garsiausias Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas, anksčiau šį mėnesį nuteistas pustrečių metų kalėti už jam nustatyto bandomojo laikotarpio pažeidimą, buvo išsiųstas atlikti bausmės į pataisos...
V. Ušackas "Avia Solutions Group" investicijų blokavimą vadina "raganų medžiokle" 02-26 13:00
Versliniko Gedimino Žiemelio vadovaujama aviacijos verslo grupė tvirtina nusivylusi vyriausybinės komisijos sprendimu blokuoti jos investicijas Vilniaus oro uoste dėl galimos grėsmės nacionaliniam...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Hasbro 91,84 +1,02%
Oracle 65,30 +0,93%