Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dinobalt, UAB

DINO PRAMOGŲ PARKAS

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Dinobalt, UAB

Vakar manėm, kad dino parke savaitgalis šeimai:teko prie vartų nusivilti.atvykus iš kauno r.10 dinozaurų parkas ir batutukas mažiems, juokinga.kaina8e., bet ką ten veikt vaikam jei jiem 11 m, 13?smagu iki 3 klasės, nevyresniems.perspėtų svetainė bent.aleliuja yra kukurūzų labirinto parkas netoli-pasilinksmino šeima, uau! Ir trakų pilis su laivais.dino mažiesiems puiki atrakcija, ištiesų,.
Gimtadienio zona kitam gale... Nešvaru... Visur širšės... Net dinozauras purvinas kuris sveikina vaikus... Viskas nutrinra ir reikalauja atnaujinimo.... Vaikams gal ir samgu palakstyti... Vet už tokią kainą norėtųsi geresnio serviso
Pabuvom dino parke Klaipedoje viskas butu kaip ir puiku bet..... Noresit pavalgyti o tikrai noresit per diena bunant picos prieinamos tik gimtadieninkam o priekije kaip degalinėje tik hodogai. Tiesiog apgailetina kaip toks parkas nepasirupina visiem prieinamu maitinimu.
Patiko ir vaikams, ir suaugusiems. Smagu, jauku, pramogos nebuvo mokamos :)
Buvome 4 suaugusieji 2 mazi vaikai (pas viena vaika gimtsdienis), sumokejome 33€, nors parasyta, kad seimynis biletas 23€ (Jeigu netgi 6x5€=30€).
Is atrakcionu vienas trakinukas, vos vaziuoja, 3+1 batutai. Judanciu dinozauru apie 10 vnt., ir 2 atrakcionai mokomi papyldomai.
Mes buvom apie valanda. Pirmas ispudis buvo geras, vaikams patiko, ir mums, bet visa teritorija pasibaige po 10 minuciu, ir daugiau ten nera ka daryti.
Deje, savo draugams as nesiulyciau... Tai yra mano nuomone. O jums geros nutaikos!
as uzsisakiau vaikui gimtadieni ten suorganizuoti su dinozauru:-) manau bus smagu
Parkas nedidelis, net labai jaukus, yra įvairių atrakcionų, galima pasisedėti ramiai, pasifotografuoti, nes nuotraukos tikrai labai gražios gaunasi.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Mūšio frontas
Privačių ir atvirų AIRSOFT žaidimų organizavimas

Adresas: Savanorių pr. 300-38, LT-49455 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; ginklai, savisaugos priemonės; renginių organizavimas.
UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje ir labai greitai tapo vienu iš populiariausių šratasvydžio organizatorių. Per pirmus gyvavimo metus suorganizavo daugiau nei 100 šratasvydžio žaidimų, kuriuose dalyvavo virš 4000 žaidėjų. Išskirtiniai scenarijai, realios žaidimų situacijos ir specialūs efektai – visa...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...

Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę
Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę 09-28 21:54
Didžioji Britanija pirmadienį įvedė kariuomenės parengtį, ieškodama būdų įveikti neslopstančią paniško pirkimo sukeltą degalų krizę, kai dėl benzinvežių vairuotojų trūkumo išseko degalinių atsargos.
Dujų kainos Europoje pirmąkart perkopė 1.000 USD už tūkstantį kubinių metrų ribą 09-28 21:36
Nyderlandų dujų skirstymo centre TTF dujų neatidėliotinų sandorių ("spot") su artimiausiu pristatymo terminu spalio mėnesį kaina priartėjo prie 1.030 JAV dolerių už 1.000 kubinių metrų, skelbia...
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai 09-28 21:19
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį ir dalį įplaukų iš jo atiduoti savivaldai.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

AIG 57,03 +4,05%
Moody's 368,20 -2,14%