Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dimitra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dimitra, UAB

Atsiliepimai apie Dimitra, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Dimitra, UAB

Niekam nerekomenduoju Kauno Akropolio salone dirbančios Kristinos. Grubi, neįsiklausanti į kliento pageidavimus. Nagai nulakuoti nelygiai, beveik visi banguoti, vienas su daug mažų duobučių. Negana to, po savaitės manikiūras jau atrodo tragiškai. Lakas pradėjo byrėti, odelės atrodo baisiai, nes nesugebėjo padaryti taip, kaip prašiau. Nemoka be karpymo (o kiek kirpo, tai įkirpo iki kraujo) odelių sutvarkyti, nors iki tol kitoms meistrėms puikiausiai pavykdavo, o rankos gražiai ir 2, 5 sav. atrodydavo. Žodžiu, gailiuosi, kad susirgus vienai iš salone dirbančių mergaičių, sutikau savo rankas patikėti Kristinai. Nesitikėjau, kad tokiame salone gali būti savo darbo visiškai neišmanančių "specialisčių".
Laba diena, gerbiami atstovai Beauty Nail, Dimitra UAB

esu nepatenkinta dėl aptarnavimo ir kokybės manikiūrą Viršuliškių g. 40 PC MADA

Rugėjo 11 dieną 19:00 val. atvykau pasidaryti manikiūrą.
1. Mane aptarnavusi manikiūrininkė Albina prieme mane pavėlavusi 10 min. net neatsiprašė????????
2. Visą dežę išmetė nagų spalvos išsirinkti ir dešimt kart ar daugiau kartodama man išsirinkti nes jai reikia atiduoti kolegei
3. Pradėjo trumpinti nagus paliko skirtingu ilgių ir skiringus šonus ar man reikia tikrinti Jūsų darbuotojus dėl kokybės tokiam salonė??????
4. Uždave klausimą ar man pilnai aplink nagą nukirpti oda kodėl????todėl kad pagal laika pamatė kad nespės iki kito kliento aptarnavimą, aš mokau už Jūsų kokybiškius paslaugos pilnai o ne už pusio naga.
5. Paprašė persesti i kitą vietą pas kolegė kad pabaigs jos darbą., nes atėjo kitas klientas.
6. Aptarnavusi kitą klientą aš pastebėjau kad klientė pradėjo baškytis dėl kokybės, toliau buvo užduotas tas pats klausimas apie pilnai ar nepilnai aplink nagą nukirpti odą, aš tesiog buvau priblokšta tokiu aptarnavimų ir išreiškiau savo nuomonė kad pranešiu Jūsų administracijai.
7. Manikiūrininkė Albina dar pradėjo ginčytės su manim.
8. Prašau susitvarkyti dėl aptarnavimą ir kokybės dabar mano nuomonė visuose Jūsų teikiančių paslaugų salonė.

Jelena
Tikrai esu nusivylusi, nes atliktas ilgalaigis lakavimas, kuris turi laikytis bent jau dešimt dienų, jau po trijų dienų pardėjo byrėti.
Sumokėta 28 EUR, ir po trijų dienų dariausi naują. Sumokėta ir nemenka suma.
Parašiau į elektroninį paštą, tai jokios reakcijos,.
Maniau, kad vėliau susieks, bet tyla.
Tad parodo kokia įmonė... ir jos darbuotojai.
Aplenkite šiuos salonus.
Apgailėtina patirtis. Antakių korekciją bei dažymą atlikau Vilniaus Akropolio salone. Aptarnavimas liūdinantis, pradedant nuo priėmimo stalelio, baigiant pačia "meistre". Neįtikėtina, kaip galima šitaip sugadinti antakius.
Rita 2019-07-05 15:56:49
Sveiki! Esu labai nepatenkinta, priaugintu nagu korekcija. Tikra tragedija uz 36 eurus! Istikruju labai gaila, kad "meistres" dirba be vardo korteliu! Cia korekcija darausi antra karta, pirmaji buvau patenkinta, o si kart (darba atliko kita "meistre").. kosmaras... parodziau ko noriu, su daile... nepadare, forma nevienoda, gelis uzteptas ant paciu odeliu, lakas uzteptas netolygiai, pats gelis ant nagu neislygintas... sumokejau ir isejau, be amo.... gaila tiesiog "meistres" kuri nesupranta, kad daro tai ko nemoka.... Suprantu, kad nei vienas negime mokedamas, bet... bet priimant i darba paziurekit, kaip meistrai atlieka savo darbus, nes mokant tokius pinigus noreciau iseiti su kokybiskai atliktu darbu!
36eurai!
Labai nusivyliau padarytu nekokybišku ir pedikiūru, ir manikiūru.Gaila, kad per kai kurias darbuotojas, kurios sėdi ne savo rogėse, turi nukentėti visas kolektyvas.Čia aš apie Kauno Akropolį.Būtų pageidavimas, kad darbuotojai turėtų prisisegę korteles su vardais.
Nuo sios dienos TiKRAI nerekomenduoju ir dar visas drauges persoesiu, kad nebesilankytu. PC Mada. Visu pirma, tai meistre mimika, veido israiska bendraudama su savo kolege issisaipe is mano pasiriktis spalvos, kuria noriu lakuoti. Nors tikriausiai yra ta standartine meistre, kuri ismoko pries 10 metu lakuoti raudonai, juodai ir prancuziskai ir net nemato kitu spalvu. Visu antra, administratore, vienu zodziu pavadinus - TRAGEDIJA. Pradejo klausineti apie nuolaidu kortele, pasakius, kad turiu, tik neturiu su savimi ir uzdavus klausima ar galima patirkinti pagal varda ir pavarde, ji pradejo uzdavineti klausimus: kokios spalvos kortele, kas ant jos parasyta, kokia nuolaida. Atsakinejant i klausimus, ji pasake: ne, tokios korteles nera, ant jos neparasytas musu salono pavadinimas. Gryzus i automobili ir radus kortele, gryzau i salona ir parodziau ja klausdama ar tikrai nera pavadinimo? Kai jis per visa kortele parasyta. Ji net neisklausydama kalbejo ir neleido isiterpti. O pokalbio pabaiga pasibaige, kad rekomendavo susirasti kita salona. rimtai? Jus taip savo klientus gerbiat? Tikrai nera problemos susimoketi pilna kaina, jeigu zmogus neturi korteles su savimi, tai sakykit, kad nuolaida netaikoma, klientas susimokes ir viskas bus isspresta. Kam pradeti klausineti apie kortele ir rodyt savo nepasitenkinima. Ir su rukymu reiketu susitvarkyti. Jeigu jau iseina damos parukyt, tai neverskit 3 klientu laukti. Klientai laukia, mergaites ruko. Tai gal numatykit tada pertraukeles parukymo? Neprofesionalu. Nemandagu. Nemalonu. Truksta elementarios pagarbos.
Nerekomenduoju, dariausi pedikiūrą Kauno akropolyje, kojų nagų odelės visos iškarpytos, pridarė daugybę žaizdų ir įkirpimų ant pirštų (net ne prie nago), nudildino nagą iki tiek kad skauda vaikščioti, negana to, nagų formos 3 skirtingų ilgių ir formų, nors prašyta kvadrato. Nulūžus nagui paprašiau priauginti, bet meistrė sugebejo tik atšauti, kad su geliais ji nedirba ir nepasiulė kito sprendimo. Dirba ilgai ir pastoviai išeina paplepėti, o skaudžiausia kad tik už LAKAVIMĄ manęs paprašė 27 eurų!
Nerekomenduoju. Ketvirtadieni dariau manikiura ir gelini lakavima Vilniaus Akropolyje, po dienos nagu lakas pradejo luptis!!! Nesamone! Sumoketa net 31 eur..kokybe neatitinka kainos!! Meistre kuri daro uz 10-12 eur manikiura ir gel lakavima, dirba kokybiskiau, greiciau negu sito salono meistres, o gel lakavimas laikosi 3-4 savaites:) Deja, bet gailiuosi, kad atejau pas jus.
Nerekomenduoju, manikiūras atliekamas laibai nekokybiškai, dariausi prieš dvi savaites manikiūrą ir gelinį lakavimą, pirmiausia buvo atlikta nekoybiškai, gelis užėjęs ant odelių, po dienos atėjus, du nagus kurie buvo padayti nekokybiškai perdarė, tačiau mokant tokią sumą norėtusi, kad darbas būtų atliktas kokybiškai jau iš pirmo karto. Vienaip ar kitaip jau po savaitės nagai atrodė tragiškai, galiukai apsilupę ir suskilinėję.
Prie to patie komentaro, dabar dar ir luptis pradejo !
2018-95-25 PC BIG !!!!! Kodel i darba priimat nepilnai apmokytas meistres ???? Korekcija dare 2 valandas ir 10 minuciu, vien jau laikas yra 40 minuciu ilgiau, nei iprastai, velavau i darba..Niekas neperspejo, kad taip bus.Sumokejau 36 eurus, kaip ir visa laika. Darbas atliktas nekokybiskai. Isejau i dienos sviesa, nagai atrodo tragiskai ! Dabar turesiu ieskotis kitos meistres, kuri man staigiai perdarytu ir turesiu moketi dvigubai???
Nerekomenduoju "Beauty Nail".
Dirba mokinės (nekokybiškai ir ypatingai lėtai) arba skubančios ir dėl to grubios meistrės.
Klientų aptarnavimo kultūra žemiau kritikos ribos.
Įmonės administracijos kontaktai neprieinami. Tai irgi parodo požiūrį į klientus.
Laba diena, kadangi nera nurodyti administracijos kontaktai, labai tikiuosi kad kazkas is administracijos su manimi susisieks ir galesim aptarti susidariusia nemalonia situacija del nekokybiskai atlikto darbo ir nemandagaus Jusu darbuotojos Viktorijos elgesio.Aciu.
NEREKOMENDUOJU. Paslaugų kainą visiškai neatitinka kokybės. Buvo rašytą pretenziją ir gautas atsakymas iš Beatynails administracijos, darykite išvados patys.

Noriu pateikti skunda/pretenzija dėl nekokybiškai atliktų darbų Jūsų salone "Beauty nail"
PPC "AKROPOLIS|Vilnius" Adresu Ozo g. 25, Vilnius vasario 12 d.

Atėjau su gėlinio lakavimo manikiūru, man reikėjo nuimti seną laką ir padaryti Prancūzišką manikiūrą gėliniu laku.
SKUNDAS

1. Prie kasos, kai pasakiau kokios paslaugos man reikia Jūsų darbuotoja įvardino kainą - 18 eur. Aš sutikau, bet kai manikiūras buvo atliktas ir priėjau, kad atsiskaityti, iš manęs pareikalavo 24 eur. Nors procedūros metų manęs niekas neįspėjo, kad bus padarytą papildomą paslaugą už papildomą mokestį, ir kainos padidėjimas nebuvo su manim suderintas nei darbo metų nei prieš. Aš sumokėjau daugiau, negu buvo suderinta iš pradžių.

2. Nerašyčiau skundo, jeigu klausymas būtų tik dėl šešių eur, bet..Praėjo vieną sav. laiko, o Jūsų padarytas manikiūras jau atrodo tragiškai, nagai tapo oranžini. Per savo 30 metų tikrai ne pirmą kartą darau prancūzišką manikiūrą ir ne pirmą dieną gyvenų, kad nesuprasčiau kad taip neturėtų atrodyti kokybiškai sutvarkyti nagai. Kituose salonuose pastoviai dariau, ir TOKIŲ nagų tikrai niekada nemačiau. Plius dirbu vadovaujančioj pozicijoj ir žemė su rankomis nekasu.

Esu nusivylusi Jūsų teikiamomis paslaugomis, ir noriu, kad būtų kokybiškai perdarytą paslaugą arba gražinti mano sumokėti pinigai. Atsiskaitinėjau banko kortelė, tad reikalui esant galiu pateikti patvirtinantį išrašą apie apmokėjimą.

Nagų nuotraukas pridėjau.

Prašau su manim susiekti žemiau nurodytais kontaktais.

ATSAKYM AS

Laba diena gerb. Aliona,

ačiū Jums labai už Jūsų atsiliepimą, mums tai yra labai svarbu. Labai norėtume atsiprašyti už nepatogumus.
1) Kas liečia kainą, norėtume patikslinti dėl ko buvo paimti 24 eur (6 eur gelio nuėmimas, 3 eur nagų formos suteikimas, 15 eur prancūziškas gelinis lakavimas). Gali būti, kad meistrė dėl formos suteikimo Jūsų neperspėjo, kad bus paimta papildomai 3 eur. Tačiau jeigu Jūs sutikote ir pageidavote nagų formos suteikimo, meistrė automatiškai suprato, kad Jūs esate susipažinusi su Beauty Nail kainynu.
2) Jeigu klientai pas mus grįžta po 1-2 dienų, pamatę blogai atliktą darbą, mes visada viską ištaisome nemokamai. Šviesi lako spalva galėjo pakisti dėl daugelio padarinių: naudojamos kreminės pudros, savaiminio įdegio kremų, prieskonių, chemikalų ir t.t. Kartais netgi rūbai gali išdažyti nagus.
Šiuo konkrečiu atveju mes galime Jums pasiūlyti -20% nuolaidą (nuėmimui bei gel. lakavimui).

Dar kartą labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus, bei linkime Jums gražios dienos.

Beauty Nail administracija
neprasidekit su jais

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Granata
SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
UAB “Granata” - tai profesionalų komanda, kuri gali pasiūlyti grožio meistrams Lietuvoje alternatyvias bei pigesnes kainas įrankiams bei baldams Jūsų grožio salonams, kosmetologijos kabinetams, kirpykloms, masažo salonams ar kt. Nuolat ieškome naujų tiekėjų, kurie siūlo ir patrauklias kainas bei naujausius...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
R. Shilleris: nuogąstavimai dėl recesijos plinta kaip virusas, todėl gali tapti realybe 10-19 12:58
Roberas Shilleris, lietuvių kilmės ekonomistas ir Nobelio premijos laureatas, savo naujoje knygoje "Istorijų ekonomika" (Narratative Economics) tyrinėja, kodėl kai kurios istorijos plinta kaip...

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%