Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Dilesta

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dilesta

Atsiliepimai apie UAB "Dilesta"

...kitaip nei kiti ...
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Dilesta"

Viskas Labai gerai, greitai ir kokibiškai.Darbuotojai dirba tvarkingai ir greitai.
Galiu rekomenduoti.
Egidija 2020-12-17 12:14:32
Nuoširdus ačiū Dilesta komandai už profesionalų, kruopštų, atsakingai atliktą darbą. Lubos su įtempta drobe name atrodo išties įspūdingai! Apšvietimo sprendimai (dėl kurių gavome rekomendacijų iš Laimono, nes buvo dvejonių) - tiesiog tobuli! Kaina tikrai atitinka kokybę. Kruopštus ir atsakingas meistrų darbas taip pat maloniai nudžiugino. Visumoje, lubos kartu su apšvietimo sprendimais viršijo mūsų lūkesčius! Sėkmės visai komandai! :)
Ačiū Jums už puikų įvertinimą! Džiaugiamės, kad galėjome įgyvendinti Jūsų lūkesčius
Kavinė Refertė
2020-11-25 18:49:14 IP 28m87ctg
Andrius 2020-11-24 08:12:07
Ačiū už skanų maistą ir už sąžininga darbą. Patiekalai skanus ir tikrai iš natūralių produktų, kadangi mano jautraus skrandžio neapgausi :-) linkiu sėkmės darbe, jus esat vieni iš nedaugelio Vilniaus mieste, kurie gamina maistą, o ne konservantų ir subproduktų produktą.
Ačiū už puikų įvertinimą! Džiugu, kad klientai patenkinti. Tikimės, kad ir toliau bendrausime :-)
Nesuprantu kokiais motyvais Eduardas konkrečiai šmeižia Referte. Esu iš kito miesto, 3 kartus per savaitę būnu Vilniuje, tačiau su kolegomis visada valgom toje kavinėje. Matome kiek daug žmonių valgo, maistas skanus, niekada neteko nusivilti. Iš komentaro akivaizdu, kad kažkoks paslėptas tikslas yra. Asmeniškai rekomenduoju visiems užeiti. Respect virėjams.
Jeigu galvojate, kad tam tikrų patiekalų sugadinti neįmanoma, užsukite į šiai bendrovei priklausančią maitinimo įstaigą "Refertė" (Spaudos g. 8) ir suprasite, kad jų kreivarankiams virėjams įmanoma viskas. 8 iš 10 patirčių šioje kavinėje būna nemalonios.
Atėjus pietų šiek tiek po 12 val. pasirinkimas įprastai sumažėja iki 1-2 patiekalų. Maisto kokybė apgailėtina. Patiekalai arba tiesiog neskanūs, arba neiškepę (pvz., žalios bulvės bulviniuose blybuose), arba perkepę, arba guminiai (jautienos atveju). Gal ir būtų įmanoma susitaikyti, jeigu patiekalas kainuotų 2 eurus, o ne 4, tačiau šiuo atveju kokybė absoliučiai neatitinka prašomos kainos.
Ilgai tikėjausi, jog situacija pasitaisys, tačiau šiandien buvo paskutinis lašas.
Peršasi išvada, jog tiesiog spjaunama į klientą ir naudojamasi tuo, jog aplink maitinimo įstaigų pasirinkimas yra labai ribotas, todėl galima chaltūrinti.
Linkiu kuo greičiau užsidaryti ir užleisti patalpas kitai maitinimo įstaigai.
Vaidas Lukševičius
2020-03-18 07:25:52 IP 66jd5nqr
Esu labai patenkintas Dilestos komandos darbu. Išskirtinis požiūris į kokybę, profesionalumą. Visame name buvo sudėtos įtempiamos lubos, kruopštus ir atsakingas darbas, viskas atlikta tvarkingai ir svarbiausia darbų atlikime matosi kokybė. Norėčiau rekomenduoti šiuos vyrus, jei norite turėti patikimas ir kokybiškas lubas, garantuotą montavimą - rinkitės Dilestos įtempiamas Vokiškas lubas. Vaidas Lukševičius.
Didžiausios rekomendacijos. Puikiai atliktas darbas, greitai, kruopščiai, rezultatu esame labai patenkinti. Matosi, kad supranta, ką daro. Labai šaunus ir malonus žmogus direktorius Laimonas, viską išsamiai papasakojo apie descor lubas, davė pasiūlymų, kur dvejojome, kaip ir ką daryti. Rekomenduojame visiems, kas domisi įtempiamomis descor lubomis, nes čia jos originalios, tiesiai iš Pongs gamyklos. Sėkmės visai Dilestos komandai!
Malonus ir rimtas bendravimas nuo pat pirmo skambučio. Suteikė labai daug naudingos informacijos, parodė įvairius įtempiamų lubų variantus, kantriai atsakė į visus klausimus. Įtempinėjo medžiagines lubas, profilius pritvirtino ir medžiagą įtempė tikrai sąžiningai. Atsakingai žiūri į savo darbą. Nepabūgo ir 6m aukščio, bei nestandartinio išplanavimo, viską padarė taip, kaip buvo sutarta ir dar daugiau. Rezultatu likau patenkintas.

Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%