Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Dilesta

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dilesta

Atsiliepimai apie UAB "Dilesta"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Dilesta"

Juris LT - skolų išieškojimo įmonė
2022-05-19 09:09:27 IP 2e7r4272
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Greitai ir kokybiškai atliko darbus. Esu visiškai patenkintas įtempiamomis lubomis, bei atliktų darbų kobybe bei bendravimu.
Povilas Visackas
2021-12-23 14:30:20 IP 5jr3a5em
Didelis dėkui už atliktus darbus, tikri savo srities profisionalai. Drąsiai rekomenduoju šią įmonę, tikrai nepaves ir savo darbus atliks kokybiškai. Nesenai baldininkai įplėšė lubas, paskambinau įmonės direktoriui Laimonui ir problema buvo sutvarkyta per porą valandų.

Maladėc įmonė ir joje dirbatys žmonės.
REKOMENDUOJU!
Įmonė kuriems nėra neįmanomų dalykų. Kai kiti konkurentai sakė, kad taip padaryti neišeis, DILESTA, pasakė, kad bus tik dar įdomiau dirbti tai padarant. Jau daugiau kaip pusę metų džiaugiamės įtempiamomis lubomis.
Pačios lubos: Atrodo fantastiškai, visi mūsų dizainerės sugalvoti sprendimai, tokie kaip LED apšvietimas sienoje ir balduose, buvo šios įmonės padaryti TOBULAI. Vaizdas nepriekaištingas.

Aptarnavimas: Po keletos mėnesių vis dar vykstant remonto darbams, buvo prapjautos lubos (nešant didelių gabaritų aštrius daiktus), paskambinus Laimontui, buvo sugalvotas ekonomiškai geras sprendimas. Įdėti ventiliacinę angą, kuri iš esmės pataisė vaizdą, kad net nepagalvotum, kad toje vietoje tos ventiliacinės angos neturi būti. Kitas variantas būtų buvęs keisti visas lubas - kas būtų buvę labai brangu. Tai yra žmonės, kurie ne tik ieško, bet ir suranda patį protingiausią sprendimo variantą ir dar jį įgyvendina.

Bendrai: Visiems rekomenduoju užsisakyti paslaugas pas Dilestą, kas nori įtempiamų lubų ir nenori turėti problemų. Atrodo puikiai, aptarnavimas puikus, atsiradus klausimams - visada galima prisiskambinti. Įmone, kuria galima pasitikėti.
Labai džiaugiamės pasirinkę UAB "Dilesta" savo namų luboms įrengti. Darbai kalba patys už save, įtempiamos lubos sumontuotos labai kokybiškai ir tai paneigė visus mitus, kokius buvo galima rasti viešojoje erdvėje apie įtempiamas lubas, kurie tikrai kėlė dvejonių (lubų judėjimas nuo skersvėjų ar pan.). Be to, gavome atsakymus ir paaiškinimus į visus užduotus klausimus. Tačiau labiausia džiugina, kad buvo įgyvendinti norai, kurie kitiems lubų meistrams pasirodė visiškai neįmanomi.
Viskas Labai gerai, greitai ir kokibiškai.Darbuotojai dirba tvarkingai ir greitai.
Galiu rekomenduoti.
Egidija 2020-12-17 12:14:32
Nuoširdus ačiū Dilesta komandai už profesionalų, kruopštų, atsakingai atliktą darbą. Lubos su įtempta drobe name atrodo išties įspūdingai! Apšvietimo sprendimai (dėl kurių gavome rekomendacijų iš Laimono, nes buvo dvejonių) - tiesiog tobuli! Kaina tikrai atitinka kokybę. Kruopštus ir atsakingas meistrų darbas taip pat maloniai nudžiugino. Visumoje, lubos kartu su apšvietimo sprendimais viršijo mūsų lūkesčius! Sėkmės visai komandai! :)
Ačiū Jums už puikų įvertinimą! Džiaugiamės, kad galėjome įgyvendinti Jūsų lūkesčius
Kavinė Refertė
2020-11-25 18:49:14 IP 28m87ctg
Andrius 2020-11-24 08:12:07
Ačiū už skanų maistą ir už sąžininga darbą. Patiekalai skanus ir tikrai iš natūralių produktų, kadangi mano jautraus skrandžio neapgausi :-) linkiu sėkmės darbe, jus esat vieni iš nedaugelio Vilniaus mieste, kurie gamina maistą, o ne konservantų ir subproduktų produktą.
Ačiū už puikų įvertinimą! Džiugu, kad klientai patenkinti. Tikimės, kad ir toliau bendrausime :-)
Nesuprantu kokiais motyvais Eduardas konkrečiai šmeižia Referte. Esu iš kito miesto, 3 kartus per savaitę būnu Vilniuje, tačiau su kolegomis visada valgom toje kavinėje. Matome kiek daug žmonių valgo, maistas skanus, niekada neteko nusivilti. Iš komentaro akivaizdu, kad kažkoks paslėptas tikslas yra. Asmeniškai rekomenduoju visiems užeiti. Respect virėjams.
Jeigu galvojate, kad tam tikrų patiekalų sugadinti neįmanoma, užsukite į šiai bendrovei priklausančią maitinimo įstaigą "Refertė" (Spaudos g. 8) ir suprasite, kad jų kreivarankiams virėjams įmanoma viskas. 8 iš 10 patirčių šioje kavinėje būna nemalonios.
Atėjus pietų šiek tiek po 12 val. pasirinkimas įprastai sumažėja iki 1-2 patiekalų. Maisto kokybė apgailėtina. Patiekalai arba tiesiog neskanūs, arba neiškepę (pvz., žalios bulvės bulviniuose blybuose), arba perkepę, arba guminiai (jautienos atveju). Gal ir būtų įmanoma susitaikyti, jeigu patiekalas kainuotų 2 eurus, o ne 4, tačiau šiuo atveju kokybė absoliučiai neatitinka prašomos kainos.
Ilgai tikėjausi, jog situacija pasitaisys, tačiau šiandien buvo paskutinis lašas.
Peršasi išvada, jog tiesiog spjaunama į klientą ir naudojamasi tuo, jog aplink maitinimo įstaigų pasirinkimas yra labai ribotas, todėl galima chaltūrinti.
Linkiu kuo greičiau užsidaryti ir užleisti patalpas kitai maitinimo įstaigai.
Vaidas Lukševičius
2020-03-18 07:25:52 IP 66jd5nqr
Esu labai patenkintas Dilestos komandos darbu. Išskirtinis požiūris į kokybę, profesionalumą. Visame name buvo sudėtos įtempiamos lubos, kruopštus ir atsakingas darbas, viskas atlikta tvarkingai ir svarbiausia darbų atlikime matosi kokybė. Norėčiau rekomenduoti šiuos vyrus, jei norite turėti patikimas ir kokybiškas lubas, garantuotą montavimą - rinkitės Dilestos įtempiamas Vokiškas lubas. Vaidas Lukševičius.
Didžiausios rekomendacijos. Puikiai atliktas darbas, greitai, kruopščiai, rezultatu esame labai patenkinti. Matosi, kad supranta, ką daro. Labai šaunus ir malonus žmogus direktorius Laimonas, viską išsamiai papasakojo apie descor lubas, davė pasiūlymų, kur dvejojome, kaip ir ką daryti. Rekomenduojame visiems, kas domisi įtempiamomis descor lubomis, nes čia jos originalios, tiesiai iš Pongs gamyklos. Sėkmės visai Dilestos komandai!
Malonus ir rimtas bendravimas nuo pat pirmo skambučio. Suteikė labai daug naudingos informacijos, parodė įvairius įtempiamų lubų variantus, kantriai atsakė į visus klausimus. Įtempinėjo medžiagines lubas, profilius pritvirtino ir medžiagą įtempė tikrai sąžiningai. Atsakingai žiūri į savo darbą. Nepabūgo ir 6m aukščio, bei nestandartinio išplanavimo, viską padarė taip, kaip buvo sutarta ir dar daugiau. Rezultatu likau patenkintas.

Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Ulmas
Baldinė furnitūra ir baldų gamybos medžiagos prekyba

Adresas: Draugystės g. 12A, LT-51260 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; baldai (gamyba); didmeninė prekyba; eksportas; importas; įrankiai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
ULMAS, UAB – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis: baldinė furnitūra, apdailinta baldinė plokštė, stalviršiai, compact HPL, žaliavinės plokštės kaip fanera, MDF, MDP, HDF, OSB. Korpusinių baldų ruošinių gamyba: baldinių detalių pjovimas, briaunų klijavimas, skylių gręžimas, frezavimas ir t.t...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?