Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diglita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diglita

Atsiliepimai apie Diglita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Diglita, UAB

Tiems, kam nepatinka remontas šitame servise, važiuokite į kokį kitą jūsų nuomone gerą servisą, bet po to neverkite kad blogai padarė. Aš asmeniškai pabuvojau daugelyje servisų, bet normalaus tikrai neradau. Diglita man patiko tuo kad padaro gerai ir dar paaiškina.
Savininkas jauciasi labai rimtu verslininku. Gali sau leist klientam skaityt moralus, ant ju kelt balsa.

Servisas atsakomybes uz atliekamus darbus ir diagnostika nenesa. Padare darba - net nepatikrina ar viskas ok. Man aiskino, kad cia "sekme", kai is 3io karto sutvarkyt problema pavyko.

Geriau neturekit su jais reikalu. Sutaupysit nervu, pinigu ir laiko.
Pritariu žemiau rašytiems komentarams, jei skaitytų visi, kas lankosi, ši "š*******o" kontora senai būtų uždaryta, tai ant "pirmų kartų" ir didelės paklausos laikosi. Kas liečia bendravimo, tai daug kelia asocijacijų... Pritariu žemiau nepatenkintiems...
1. Jei balansuoja ratlankius, nepaklaus ar nenorite pakeisti ventilį. "N" kartų taip buvo.
2. Jei balansuoji ratlankius, visada sakykite, kad balansavimo svarelius klijuotų už diskų pertvarų (jei Jums aktuali ratlankio estetika).Dažnu atveju taip įmanoma. Jie tikrai spėju nepasiūlys. Mano vuvo originalas Mercedes 19'.
3. Jei balansuoji ratlankius, geriau neklauskite, kad reikėtų klientui atiduoti ratlankius su nuplautomis lipdukų žymėmis nuo svarelių. Atspėkit ka pasakys :), taip, atspėjote, ogi pasibaigė nuplovimo skystis. Sakys su kietu daiktu subraižysime :)
4. Senų metų "busui" keitė padangas, paprašiau apžiūrėti pakabą, nes buvo juntamos problemos. Kitam servise pakeitė stabdžių diskus, stabdžių plieninį liną, guolį ir pan.
P.S. kadangi šalia randasi gyvenamosios vietos, tai "primerkdavai akį". Dabar jau nebeprisimerkia ta akis
Uz grazinima 20 dienų nepervede pinigu
Grazinom 3 kartubvnes pareiske netoks adresas
Aptarnaujančio personalo bendravimas tiesiog "10" balų. Gerai, kad dar su matais nepasiunte kur toli, bet panašu nedaug truko. Ratu suvedimas matyt ta paslauga kurios jie daryti nenori. Nieko tokio, padarys kiti. O šita įmonę apeisiu, ir nerekomenduoju kitiems jeigu norite pasijusti kaip šiukšlės. Ten tikrai tą moka.
Diglita Panerių g. Nežinau kas ten pas juos darosi. Nuolat kažkokios keistos istorijos. Betaisant dingsta veikiančios detalės, kažką išima ir pamiršta atgal įdėti. Tiek to, pasitaiko visiems klaidų, bet kad nuolat meluoja ir išsisukinėja. Susitari laiką, užsiregistruoji iš anksto, lauki skambučio apie suremontuotą automobilį - po 4 valandų paskambina paklausti, tai ką ten reikia patikrint? Nuolat atsiėmus automobilį toks jausmas, kad tave išdūrė. Pastovus makaronų kabinimas, kad ten nepataisoma, čia taip turi būti ar dar kažkokia nesąmonė. Vienintelis elektrinės dalies meistras normalus, atsakingas ir supranta savo darbą.
Naujas lietas ratlankis 60 eur, seną išlyginti 50€. Išlyginti nepavyko, skilo, todėl atsirado 20€ pabadymo mokestis.
Jeigu norite, Diglita pabandys patvarkyti jūsų auto. Jeigu nepavyks, susimokėsite pabandymo mokestį
Atvarius mašiną profilaktikai ir dėl pašalinio garso važiuoklėje į Diglitą Žalgirio gatvėje buvo paskaičiuota remontui nuo 300-400€ (keisti šarnyrą, amortizatorius ir pan). Kitą dieną kitame servise paskaičiavo remontui 50€, o paklausus dėl dalių minėtų gavau atsakymą, kad jokių bėdų nėra. Po metų dabar buvau trečiam autoservise dėl kitų bėdų bei profilaktikai ir minėtos keisti dalys dar vis geros. Patariu atsargiau tikrinti kas ir kaip daroma Diglitoje, kadangi būčiau bereikalingai išmetęs ne mažai pinigų, o ir kokybė darbų nežinau ar gera, kadangi po profilaktikos iš karto nulėkė rankinio stabdžio abu laikikliai diske, užsidėjau pats atgal ir jau metus laiko puikiai. Neturėtų klientas taisyti meistrų darbą ir geriau už juos.

Kadangi servisas prie namų ir laiko stoka yra - galvojau bent dėl ratų montavimo ir balandavimo pasiteirausiu: ties tuo nėra kur apgaudinėti ir įdomumo dėlei paklausiu kaip amortizatoriai mano :) bet po pokalbio jau tikiuosi ir iš reikalo nebeteks važiuoti.

1 skambutis:
-Laba diena, domina padangų montavimas ir balansavimas. Kokia kaina pas Jus ir kada priimti galite?
-Šiandien 13:30
-Kokia kaina būtų?
Pašnypštė į ragelį ir numetė.

Antras skambutis po pertraukos kai neatskambino:
-Laba diena, turbūt nutrūko ryšys kai klausiau kainos. Kokia kaina už montavimą ir balansavimą?
-33 € (po trumpos pertraukos nepatenkintas balsas)

Kai norėjo daug pinigų už remontą tikrai gražiai bendravo. Dabar blogai turiu jaustis, kad noriu pas juos pigesnę paslaugą (vos ne dvigubai brangiau nei pas konkurentus) pirkti nuo kurios jie nenulups šimtais. Matęs naglumo esu, bet tokio net neįsivaizdavau..
Uzsukau tiesiog pasikeisti variklio alyvos. Alyva turejau, taigi, po keitimo zinojau, kiek supilta. Deja, bakelyje liko permazai. Patikrinus alyvos lygi variklyje, pasitvirtino spejimas, kad pripilta gerokai perdaug...
Gerai bent tiek, kad uzsukus pripazino savo klaida ir atstate reikiama alyvos lygi.
Malonus aptarnavimas, niekur neskuba, ramiai išklauso ir pataria. Nesusinervina, kai apsigalvoji ir neremontoji kokio nors mazgo, be to dar ir nuolaidą padaro. Vienu žodžiu tikri specai ! REKOMENDUOJU!!!
Arogancijos ir nepagarbos klientui viršūnė. Užsirašiau padangų keitimui ratų suvedimui, kadangi visiškai nėra vietos mašinos parkavimui stabtelėjau prie durų paklausti pro kuriuos vartus važiuoti. Vos tik išlipus iš mašinos buvau užsignalintas ir iškeiktas rudo TUAREGO vairuotojo, kiek vėliau supratau, kad tai šios įmonės vadovas.
Žmogus negerbiantis nei savęs nei klientų. Kažkoks netašytas arogantiškas kaimietis.

LABAI NEREKOMENDUOJU!
Tvarkiau 2 masinas pas juos. Pirmoje sutaise visai tai ko nereikejo ir tai po poros savaiciu pradejo vel viskas bildet, atvezus antraja pas elektrika prijungti papildomam zibintui, pasake kad cia bus sunku padaryt ir direktorius pasake kad elektrikas jau nebenori taisyt, vis del to prikalbinau kad padarytu paprasta mygtuka ir pajungima i zibinta. Po poros valandu atejau pasiimti masinos nuvezti i kita auto servisa, pasake kad masina kazkodel nebeuzsikuria, atsidariau kapota ir pamaciau neprijungta akumuliatoriu. Tada supratau kad aptarnavimas ir elektros darbai pas juos jau visiskai blogi, jeigu nesupranta kad masinai uzkurti reikia akumuliatoriaus. Nerekomenduociau net priesui.
Pirmiausiai tai bendravimas. Paskambinęs jautiesi kaltas, kad kažkas sugedo ir kreipiesi į juos pagalbos.
bent ten du žmonės dirba priėmime, vienas iš jų pakankamai normaliai kalbasi, bet kitas atrodo agresyvus...
Darbo kokybė: kelia abejonių, tvarkė pakabą. Priekis praėjus porai savaičių vėl pradėjo bildėti. Pakeistų detalių rodyti taip pat nenusiteikę.
Aptarnavimas baisus, ratlankis lyginimui bei virinimui buvo paliktas 2016-09-16 sake per savaite padarys, skambucio (idomumo delei) laukiau 2 savaites, paskambinus pasake paziures ir pranes. Siandien 2016-11-02 paskambini ir suzinai, kad padarytas jau senai, tik paskambint kazkodel nesiteike.Sekmes darbuose.
Savaitgali keite padangas be cekio pigiau 4 eur. Tarkim buvo pigiau. Taciau nepakeite ventiliu uz kuriuos sumokejau. Tai kazkam nuejo pingai i rankas, o as apgautas. Nepatikimi.
Šio serviso bendravimas su klientais yra 95 metų lygio. Kainos 2016 metų. Nebesilankysiu..
Nezinau kas visus cia rasancius taip jau nuvyle - esu pastovi sio serviso kliente, is kitu girdejau tik gerus atsiliepimus ir nesyk irgi nenusivyliau. Meistrai profesionalus, aptarnavimo kokybe super, vadybininkas ir meistrai labai malonus ir bendraujantys.
DIGLITA esančia Panerių 37. likau labai nepatenkintas. Teko du kartus varyti mašiną dėl rankinio gedimo. Pasirodo yra suaugusių kurie neskiria dešinės nuo kairės. Kol pirštu neparodysi, nesusigaudys kurį ratą atsukti reikia. Abu kartus paimė beveik po 200 lt, o gedimo vistiek nesutvarkė. Abu kartus net nesiruošė parodyti ką padarė, tiesiog sumokėk, o mašina kažkur kieme turi stovėti. Labai nemalonus personalas.
Bent jau man susidarė toks vaizdas, kad jų politika yra kažką remontuoti, kad tik gauti pinigų.
Likau labia nepatenkintas. Sutarta suma buvo viena, o teko mokėti didesnę nors darbai buvo atlikti tie patys. Nieks nesiteike paaiškint, kodel suma pasikeite tiesiog apsisuko ir nueinant bambejo apie chamus ir kvailius. Daugiau ten nevažiuosiu.
Likau labai nepatenkinta Diglitos paslaugomis.Taisant menka detale, darbuotojas sulauze kita.Is menkos sumos isaugo didele.pats saltkalvis su keltuvais dirbo isgeres.Noredama issiaiskint, kodel turiu moketi uz ju klaidas, gavau nemalonu atsakyma.Atejes Diglitos direktorius mane apvadino bezdzione ir jei geruoju nenoresiu sumoket-bus bloguoju..I prasyma gauti atsiskaitymo lapa gavau ignoravima.Atliktu darbu saraso isduot atsisake.Juoda buhalterija verda ten kaip reikiant.Bet svarbiausia-busi apvadintas prie visu kitu klientu ir isvaziuosi su sulauzyta masina.Nesiulau taisyt masina Diglitoje Paneriu g..
Nuolat vaidina labai uzimtus, nors ju uzimtumas atsiranda nuo blogai organizuoto darbo. Zmones vaiksto is kampo i kampa. Pagal uzrasyma atvaizuoji tai vistiek reikia puse valandos laukti. Yra didele paklausa, ir eilinis klientas, kuris neperka lietu ratu ar padangu komplekto nera vertinamas.
mano problema buwo tokia kad pasigavai warzta padangoje, atnesiau rata i serviza (patiem nusiimt nieko nereikejo) istrauke jie ta warzta, nueme madanga nuo ratlankio, wienas dare, bet jam ten kazkas nesigawo.. wis kwiete pagalbininkus, uztruko kazkur puse walandos.. paeme 22litus! man padanga kainawo 30lt.. 1 dalykas - nemandagus, 2 dalykas nemoka dirbt (kanta butu ideje per 3min, ir maziau darbo ir pigiau, ir klientai labiau patenkinti butu) 3 dalykas branginykai, nes uz darba atseit paeme 15lt, lopas 7. knata butu ideje per 3minutes. niekam nerekomenduoju..
DIGLITA Panerių 37- brangiai ikiso ratlankius, ("pritaike" nepritaikomus) tai paciam pasikeisti ratus nera sansu- nusiima tik ant keltuvo nes per siaura dalis. bet ka cia pasakoti- patys bandykite laime.
DIGLITA Panerių 37.
Likau patenkintas.Profesionalūs, atsakingi meistrai.
Mandagūs, geranoriški ir paslaugūs vadybininkai.
Nebrangininkai.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

ES dar nepratęsė sutarčių su "AstraZeneca", nežino, ar tai iš viso bus padaryta
ES dar nepratęsė sutarčių su "AstraZeneca", nežino, ar tai iš viso bus padaryta 05-09 19:05
Europos Sąjunga dar nepratęsė sutarčių su "AstraZeneca" dėl vakcinos nuo koronaviruso tiekimo po birželio ir neaišku, ar tai bus padaryta, sekmadienį pareiškė už vidaus rinką atsakingas Europos...
Bandymas kopijuoti – neatleistina prekių ženklų klaida
Bandymas kopijuoti – neatleistina prekių ženklų klaida 05-09 18:39
Prekių ženklai žengia į neįtikėtiną nuobodulio ir vienodybės etapą, kuris prasidėjo dar anksčiau nei pandemija.
Konferencija dėl Europos ateities: kviečia išsakyti savo nuomonę
Konferencija dėl Europos ateities: kviečia išsakyti savo nuomonę 05-09 17:34
Europos Parlamento rūmuose Strasbūre sekmadienį prasidėjo konferencija dėl Europos ateities. Akcentuojama, kad konferencija skirta ne tik išklausyti piliečius, bet ir įtraukti juos į bendros...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%