Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dialis LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dialis LT

Atsiliepimai apie Dialis LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Dialis LT, UAB

S6 2019-03-28 18:12:28
Sutinku, jungiames visi apgauti klientai ir nukentejusios imones, nuo sios UAB DialisLT apgaulingos veiklos. Jeigu kokie bus klausimai, apie ju apgavystes, turiu visus susirasynejimu su jais, irodymus.
Mūsų įmonė taip pat nukentėjo nuo p. Manto Pempės. Pateikėme ieškinį, laimėjome, tačiau UAB "Dialis LT" sąskaitos jau senai ištuštintos, o veikla atnaujinta (perkelta) Klipsis, UAB įmonės vardu (tas pats vadovas, ta pati internetinė svetainė, bei teikiamos paslaugos). Tad su Dialis LT jau nebėra prasmės bylinėtis, dabar reikia reikalauti paties Manto Pempės asmeninės atsakomybės dėl sukčiavimo veikų.
S6 2019-05-22 18:11:29
Mano el. pastas: darius.simas@inbox.lt
861820725
Orestas 2019-05-21 21:51:38
Sveiki, kaip su jumis susisiekti?Ta pati situacija
Mano el. pastas: darius.simas@inbox.lt
S6 2019-03-28 18:28:08
Demesio visiems!!! Nesusigundykite sios imones signalizacijomis. a*******i!!! Pateikia pasiulyma, sumontuoja signalizacija, pas subrangovus servisuose. Ir staiga...po menesio, atsiuncia net metini abonentini mokesti, net ne uz einamaji menesi. Ir apie ji, pasiulyme ar montuojant, net neuzsimena, kad toks bus. Ir abonentinio mokescio saskaitas jau siuncia visai kita imone. Bukite atsargus, su siais veikejais!!!

Pasidalinkite kam nesunku, gal nors kas apsisaugos, nuo ju savivales. Ir kur ziuri atitinkamos tarnybos.

Sveiki, kaip su jumis susisiekti?Ta pati situacija
Parasius komentara i feisbuka, istrina ir uzblokuoja, "verslininkai"
Nepatikima imone, visu pirma neinformavo dedant apsaugos sistema, kad yra menesisnis abonentinis mokestis, gavau sakaita i el.pasta, pavelavau sumoketi, atjunge, bet kai pervedziau pinigus, atnaujinti paslaugu neatnaujina, dabar darbo daug, nezinau kada pajungsim, vienu zodziu nepatikima kreipsiuosi i vartotoju teises gel sios imines veiklos.
Manęs irgi niekas neinformavo apie mokesčius, tik apie vienkartinį pradžioje. :))
Šiaip daiktas gal ir neblogas (gal kiek per jautrus), tačiau dabar ieškočiausi kitos vietos.
Povilas 2018-09-08 12:38:42
Nebukit kvaili ir su tokiais A********S nesusidekit, man kaip sudejo tai nuo pat pradziu nesamones prasidejo, po kiek laiko, pasiule nuvaziuot pas ju meistra kad paziuretu kur yra problema, o meistras is vienos vietos iseme i kita idejo, visas remontas, pora dienu gal ir veike normaliai, po to vel prasidejo nesamones arba eina sms belekada, arba isvis nesuveikia, gali kad ir sokti ant masinos atsistojes jokiu pranesimu. Po to dar graziau, praejus tryms menesiams man jie atsiuncia saskaita, ale cia uz duomenu saugojima ir sim kortele, nors prie ja dedant as ju klausiau ar bus kazkokiu dar mokesciu ar dar kazko ir jis mane patikino, kad kainuos tik idejimas ir viskas daugiau jokiu mokejimu, taip kad esu apgautas ir is anksto apie salygas nesupazindintas. Parasiau kad pasiimtu savo apsauga ir grazintu man pinigus, arba kreipsius i vartotoju teises, bet jokiu atsakymu. Todel rasysiu ant sios imones skunda, kad buvau apgautas, nes apsaugos sistema visiskai nepatikima ir nuo pat pradziu nebuvau informuotas apie abonentinius mokescius. Niekam nepatariu su jais susideti, nes turesit dideli galvos skausma.

Kęstutis Zokaitis 2019-03-28 17:37:46
Tiesa, Mūsų įmonė atsisakė irgi dėti signalizacijas dėl užslėptų mokesčių klientams, niekur neperspėja dėl papildomų mokėjimų ir neatsiskaito už atliktus darbus. Kas turi dar nusiskundimų irgi apie šia įmonę, jungiamės, savininko vardą ir pavardę žinome, tokiems reikia kelti baudžiamąją bylą, nes ir mano įmonė nukentėjo nuo PONO MANTO sukčiavimų. Renkami įrodymai prieš jį dėl rimto padavimo į teismą už sukčiavimus ir tyčinius neapmokėjimus neva įmonė bankrutuoja, kai šalia įkurta kita įmonė užslepti viską.
Povilas 2018-07-17 20:14:27
Man nuo ju tokios apsaugos jau negera darosi, idejo kol atsiunte prisijungimus visa diena pralaukiau, po to dar graziau, gali kad ir ant masinos atsistojes sokti sms pareidavo tik po valandos, arba isvis nieks nepareidavo, kaip parasiau kad kreipsius i vartotoju teises, atsake seip ne taip, kad pas mane srove nevienoda reikia koki tai blokeli ideti, kad patikimai veiktu, nurode kad galiu pats ja aktyvuoti issiuntes sms, na ir ka rezultatas stovi masina sau ramiai, o sms tik eina vienas po kito kas kelias valandas, o prie masinos net katinas nestovi, nzn jau ar reaguoti i jas ar nebekreipti demesio, o programele kazkokia tragedija vazineju su masina o si visiskai nieko nefiksuoja ale niekur nejudejau arba stovi istysai maps vienoj vietoje net nejudina istysai, mano kantrybe jau issekus ir jei per sia savaite nepadarys savo darbo tai kreipsius i instancijas kad sumoki pinigus uz nieka visiskai, o is ju tik laiska sulaukti kaip kazko nori suzinoti ir problema spresti, kazkoks rasytojas ten atsisedes ir tik rasyt moka, bet uz apsaugos patikima veikima negali atsakyt.nebukit naivus ir nesusigundikit maza kaina, nes su tokia apsauga tai ir pati su visu automobiliu nunes, o sms gausite neaisku kur, arba isvis negausite.

Kam bus idomu, pakomentuosiu aameniskai a.z.
Sveiki, Jūs vis dar išsisukinėjate ir vengiate apmokėti sąskaitą UAB "AutoDia" už GPS dėjimus. Sąskaita AUTO Nr.291.
Norime priminti, jog nereikia apsimetinėti, kad įmonė bankrutuoja ir užblokuotos sąskaitos. Jeigu neapmokėsite sąskaitų būsime priversti duoti Jūsų įmonei ieškinį su palūkanomis ir teisinėmis išlaidomis. Visų klientų rekvizitai yra dėl neaiškumų
a******u kontora, zmoniu neinformuoja, kad yra menesinis abonentinis mokestis, facebook neigiamus komentarus trina ir uzblokuoja asmenis.
Sveiki, norėtume, kad apmokėtumėte sąskaitą įmonei UAB "AutoDia" už GPS dėjimus. Sąskaita AUTO Nr.291. Dėkojame.
Neseniai įsidiegiau Advanced apsaugos sistemą.
Savaitgalį buvau Rygoj, palikau auto nuošaliau ir nuvarėm į centrą, po pusvalandžio gavau žinutę kad išdaužtas langas, o viduj kompas buvo.
Gana greitai pavyko atlėkt iki auto, išsikviečiau policiją, tai per 10min surado kas išdaužė ir kompą atgavau.

Šiandien ir patiems parašiau, kad labai gera apsauga ir labai patenkintas esu.
Būtų paprasta signalkė, tai jau tik po kokių 3h būčiau sužinojęs, kad kompo jau seniai nebėra..
REKOMENDUOJU !
Visiškai nepatikimas servisas!!!

Naudojausi metus laiko. Po metu nei iš šio nei iš to nebegaliu prisijungti prie programėlės iPhone. Rašiau laiškus, siunčiau nuotraukas, skambinau. Liepė ir perkrauti ir perinstaliuoti ir iš visko pareiškė, kad mano telefonas matyt blogas. Visos programėles veikia, tik prie šios neprilogina, tad dabar jie nieko negali padėti, nes matai visiems telefonams reikia kas keli mėnesius atstatyti gamyklinius nustatytymus. Didžiausia nesamonė!!! Tipo čia ne jų problema, kad nebeveikia ta programėlė. Pasiūlė nusipirkti kitą telefona, papildomą licenciją, gal tada veiks....
Naudojam įmonės busuose, veikia gerai, jokių strigimų, gps negrybauja, turim 43 mašinas įsidėjom ir pamiršom problemas, prieš tai loctracker naudojom, tai nepalyginsi.
O ir kaina palyginus nedidelė.
Įsidėjau prieš pusę metų, realiai galvojau kad nelabai ir reikalinga ta apsauga, kol prieš pora dienų langą daužė mašinos, sms parėjo tai greitai išbėgau į lauką tai nespėjo nieko ištraukt.
Geras dalykas, signalkė paprasta kaukė, nieko neišgirsi, čia bam sms gavau ir varau.
Buvęs klientas 2018-03-23 09:57:12
Visiškai nepatikima įmonė. Įdėjo įrangą, tuomet akumuliatorius išsikrovė ir išvis neveikė įranga. Buvo atvažiavę kelis kartus "kažką tikrino su testeriu" ir pasakė kad viskas gerai. Tą pačią dieną mašina vėl neužsivedė.
Nuvežiau automobilį į autorizuotą servisą padarė pilną diagnostiką ir pasakė, kad įranga yra sulituota netinkamai ir tas kas montavo neturi visai žinių. Šiuo metu įmonė nekelia skambučių ir slapstosi jau mėnesį laiko. NEREKOMENDUOJU TURĖTI REIKALŲ SU A********S GARAŽINIAIS.
Sveiki, Lukai,

Įrangą įdėjome vasarą, Liepos menesį, iki šių metų sausio mėnesio dėl akumuliatoriaus išsikrovimo problemų neturėjote.
Leiskite paklausti, ar dėl "netinkamo" pajungimo neturėjo problemos atsirasti iš karto, o ne po pusės metų?
Kitas dalykas, kaip ir prasitarėte po patikrinimo, kad akumuliatorius išsikrauna tik kai jūsų klientas naudojasi automobiliu, o kai visą savaitę važinėjote pats, viskas buvo gerai?
Argi tai jums neatrodo keista?
Juolab, kad patikrinimo metu, neradome jokio elektros nutekėjimo dėl įrenginio kaltės.
Beje įmonė nesislapsto, įmonė ir toliau sėkmigai vykdo savo veiklą, su mumis galima susisiekti jau visiems gerai žinomu numeriu +370 612 12261.
Nepatikima įmonė, įdėjo sekimo sistemą, bet ji neveikia ir iškrauna akumuliatorių. Bandžiau susisiekti kad sutvarkytų, bet niekas neatsiliepia ir ignoruoja.
Nerekomenduoju turėti reikalų.
Nusivyliau.
1. Prastas bendravimas su klientu
2. Vieniems kainos vienokios, kitiems kitokios. (Iš akių ar balso gal sprendžia)
3. Pats auto stebėjimas stringa.

NEREKOMENDUOČIAU
Nusipirkau viena apsaugos sistemą, labai patenkintas, puikiai veikia, o ir aptarnavimas labai malonus, greitai viską susiderinome.
Tikrai daug geriau negu Ruptela. Naudoja kokybišką techniką. Labai geros kainos ir aptarnavimas. Rekomenduoju
Kokybiskos sistemos, tikrai nenuvyle, rekomenduoju
Spameriai e.paštu

Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Lemona
LEMONA electronics

Adresas: S. Raštikio g. 26, LT-50130 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automobilių garso ir apsaugos sistemos; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Esame viena didžiausių prekybos elektronikos dalimis ir komponentais įmonių Baltijos šalyse. Galime pasiūlyti daugiau kaip 5 000 000 pavadinimų prekių: elektronikos komponentus, buitinės technikos atsargines dalis bei jų priedus, švino akumuliatorius, maitinimo šaltinius, pramoninės automatikos komponentus...
Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...
Radijo ryšio sistemos
RRS

Adresas: Palemono g. 171-202, LT-52107 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; interneto parduotuvės; laikrodžiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB “Radijo ryšio sistemos” internetinę parduotuvę atvėrusi dar 2008 metais savo klientams gali pasiūlyti tiek profesionalią, tiek mėgėjišką radijo ryšio įrangą. Taip pat prekiaujame GPS navigacijomis, vaizdo registratoriais, motociklams ir dviračiams skirta ryšio įranga, medžioklės, žūklės, sporto bei kitomis...

Aukcione parduotas ginklas, kuriuo galimai nusišovė V. Van Goghas
Aukcione parduotas ginklas, kuriuo galimai nusišovė V. Van Goghas 06-20 16:13
Ginklas, kuriuo ankstyvą 1890 m. liepos 29 d. rytą, manoma, nusišovė olandų postimpresionistas Vincent Van Goghas, aukcione parduotas už 162.500 Eur. Surūdijusį revolverį telefonu įsigijo privatus...
Gyvenimo lygiui smunkant V. Putinas skaičiuoja Vakarų sankcijų naudą
Gyvenimo lygiui smunkant V. Putinas skaičiuoja Vakarų sankcijų naudą 06-20 15:07
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, ketvirtadienį tiesioginiame eteryje šalies gyventojams paaiškino, kad jei Rusija nusileistų Vakarų reikalavimams, tai kardinaliai nepakeistų šaliai taikomos...
Atrinkti skaitmeniniai sprendimai, atstovausiantys Lietuvai Jungtinių Tautų konkurse 06-20 14:45
"MoQ","ChestEye CAD", "Eddy travels", "VSight", "BitDegree", "Startup Visa Lithuania", "CHRG Network", "Portal365" tapo kasmet rengiamo skaitmeninio turinio sprendimų konkurso "Naujasis knygnešys...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%