Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dialis LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dialis LT

Atsiliepimai apie Dialis LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Dialis LT, UAB

Sistema tai veikia, tai neveikia, atsakymo normalaus iš jų taip pat neįmanoma sulaukt. Apeikite šią kontorą kuo toliau...
UAB Dialis, UAB Argonta, UAB Vėtris, UAB Klipsis ir turbūt dar yra nežinimų įmonių, kurioms vadovauja Mantas Pempė arba Vaidas Pempė, tai yra slėpimasis po vardu "sekimo sistemos".

Apsaugos sistemą sumontavo liepos mėn. ir nei viena diena nepraejo be trikdžių, sistema tiesiog neveikia. Kreipiausiausi į p. Mantą Pempę, kuris iš pradžių labai maoloniai bendravo, bet sprendimų dėl sistemos gedimų negavau, gedimai nepašalinti.

Įžuliausia tai, kad praejus pusmečiui po bandymų susisiekti su šia "Įmone" gavau sąskaitą iš el. pašto Mantas Pempė "abonimentinis mokestis". Sistema neveikia ir dar apsimokėkime, čia tai verslo modelis....

Sistemą sumontuoja ir išrašo sąskaitą UAB Argonta, pažymą išduoda įmonė UAB Dialis. (Draudimui tikrai taip netiks)

Nepanašu į patikimą įmonė, kaip atsiliepa klientai :) patys gražių komentarų nesirašinėkit.

Kreipiausiausi į teisininkus, kurie surašė pretenziją, dėl netinkamai veikiančios sistemos, p. Mantas nereaguoja.

Komentarus pastoviai ištrina, steigia naujas įmones, kad galėtų slėptis.

Gerbiamasis, vistiek skaitysi komentarą, arba tiesiog bandysi ištrinti, netingėsiu vėl parašyti, ir dar kartą primenu apie gautą pretenziją, su kuria tikrai esi supažindintas. Tiesiog eisime teisiniu keliu tolyn, už visas patirtas išlaidas teks atsiskaityti.
Afera, o ne sistema, neveikia, aptarnavino nėra, į skambučius neatsako, el. paštu neatsako. p. Mantas Pempė a*******s.

Kreipėmės į advokatus, gal taip žmogus sugebės rasti kalbą.
Susidūręs su šitais veikėjais
2020-07-16 10:20:24 IP 5f4son0m
KLIENTAS 2020-07-02 15:18:45
s*****i PASKUTINIAI KORTELE SIUNCIA METUS LAIKO, SUSIMOKEJAU UZ PASLAUGAS UZ VISKA O NIEKO NIEKAS NEATSIUNCIA SKAMBINI DAR BANDO GASDINTI, SUSITIKTI BIJO OFFISO NETURI SAKO TAI PATARCIAU NESUSIDETI SU SITOKIAIS DEBILAIS.
Šitas veikėjas gyvena Vilnius, Taikos 43-3.Jų šeima dar turi tarpautinių pervežimų uab magiva.Ten mausto darbuotojus, nemoka atlyginimų.Pempė pastovus darbo ginčų komisijos klientas..Dar kol kas sekasi šitiem aferistam.Kur VDI žiūri, kad remia tokią firmą kaip dialis.

Bus ruošianas ieškinys dėl žalos ir nuostolių atlyginimo.
Visi kurie nukentėjo nuo UAB Dialis, UAB Klipsis, UAB Argonta, t.y. nuo Manto Pempės ir jo sekimo sistemų, parašykite man tiesiogiai: mantas@ius.lt
Bekit nuo siu a******u kuo toliau.
Baisiau negu baisu.
Sistema niekam tikus.Atgyvena visiska.
Minusu daugiau nei naudos.
Uzsuktas teisminis procesas del pinigu grazinimo.
BMW 2019-11-17 21:40:40
Laba noreciau gauti jusu kontaktus ir prisideti, nes visi patyreme ta pati. negalima to taip palikti. s*****i turi atsakyti!!!!
Labas, susisrasome cia: trisluoksnis@gmail.com. Aciu!
Saimonas 2019-11-12 22:00:23
Labas, gal gali duoti savo el.pasta, noriu kooperuotis kartu, nes lygiai ta pati situacija ir pas mane. Buciau dekingas!
Daina 2019-09-28 10:16:30
Laba diena, kaip gaila, kad neperskaitome arsiliepimų prieš perkant šią paslaugą, o tik nukentėję ieškome kas čia per vekėjas tas Mantas Pempė su savo imonėmis ''Klipsis" ir ''Dialis".Šią veikla vysto jau virš dviejų metų ir tiek apgautų žmonių.Viskas einasi skalndžiai kol pervedami pinigai, o paskui ta pati dainelė kaip ir rašoma visuose komentaruose.Kreipiausi į teisma ko pasekoje per 3 savaites šiaip netaip lyg ir jau viskas veikė. Tyrima nutraukiau nes juk viskas veikia :) ir veikė viskas 1 para :) po to išvis neimanoma net prisijungti programėlės, sistema visiškai neveikli.Mantas Pempė jau net elektroniniu paštu nebebendrauja.Na kas belieka dar karta reikia kreiptis į teisma (yra visi susirašinėjimai kur aiškiai matosi jų darbų kokybė) ka ir visiems siūlau daryti.na nors pabandyti reikia, o tada matysim ir kaip veikia musų teisėsauga.Negalima leisti klestėti tojiems sukčiams !!!
Daina 2019-09-28 10:16:30
Mano sistema veike apie metus laiko, Pries kelis men nustojo, pinigai sumoketi. O paslaugos nera a*******i,
Pretenzijas Mantui Pempei galite reikšti adresu:Vilnius, Taikos 43-3.
Kęstutis Zokaitis 2019-03-28 17:37:46
Tiesa, Mūsų įmonė atsisakė irgi dėti signalizacijas dėl užslėptų mokesčių klientams, niekur neperspėja dėl papildomų mokėjimų ir neatsiskaito už atliktus darbus. Kas turi dar nusiskundimų irgi apie šia įmonę, jungiamės, savininko vardą ir pavardę žinome, tokiems reikia kelti baudžiamąją bylą, nes ir mano įmonė nukentėjo nuo PONO MANTO sukčiavimų. Renkami įrodymai prieš jį dėl rimto padavimo į teismą už sukčiavimus ir tyčinius neapmokėjimus neva įmonė bankrutuoja, kai šalia įkurta kita įmonė užslepti viską.
Aš taip pat nukentėjau nuo šitų veikėjų ir norėčiau, kad tokię s*****i neklestėtų Lietuvoje.Su baudžiamąja byla ne taip greitai išeis čia ilgas procesas bet jungtis nors keliems piliečiams nukentėjusiems nuo jo reikia. Tyrimų parodymai ir didesnė žmonių grupė gali pasiekti kažkokį nors rezultatą.
Vaidas 2019-08-21 13:45:27
Lygiai tokas pat nesamones padare ir man. Neinformavo apie papildomus mokescius, sistema tai veike, tai neveike, o po menesio isvis sistema nebeveikianti. Skambinau, prasiau atsiimti sia sistema tai apsimeta durniumi ir sako: "Rasykite el. pastu, mes atsakysime" Bet visi laiskai kaip i siena. Zodziu a*******i!!!
Zeka 2019-08-14 07:03:35
Tikrai taip, pas mane tas pats, fb apie tai parasiau tai iskart uzblokavo)) reik isimt ja... Arba visi susirenkam ir rasom pareiskima, bet vargu ar pades..
pas mane tas pats... nieko neseka jų sistema jau 2 savaites.. paskambinus, tipo serveriai užlinkę ar dar kažkas, o kai parašai ką, tai jokio atsakymo... chebryt, reik tikrai kažkur rimčiau pasikreipti, o ne blevyzgoti čia..

NEREKOMENDUOJU JŲ NIEKAM...
S6 2019-03-28 18:12:28
Sutinku, jungiames visi apgauti klientai ir nukentejusios imones, nuo sios UAB DialisLT apgaulingos veiklos. Jeigu kokie bus klausimai, apie ju apgavystes, turiu visus susirasynejimu su jais, irodymus.
Arunas 2019-08-13 22:36:19
Sistema tragišksa, neveikia dabar jau 3 savaites, jau nepirma karta pakibus, pinigu negražina, a*******i !!!! Apeikite juos is toli
S6 2019-05-22 18:11:29
Mano el. pastas: darius.simas@inbox.lt
861820725
Orestas 2019-05-21 21:51:38
Sveiki, kaip su jumis susisiekti?Ta pati situacija
Mano el. pastas: darius.simas@inbox.lt
S6 2019-03-28 18:28:08
Demesio visiems!!! Nesusigundykite sios imones signalizacijomis. a*******i!!! Pateikia pasiulyma, sumontuoja signalizacija, pas subrangovus servisuose. Ir staiga...po menesio, atsiuncia net metini abonentini mokesti, net ne uz einamaji menesi. Ir apie ji, pasiulyme ar montuojant, net neuzsimena, kad toks bus. Ir abonentinio mokescio saskaitas jau siuncia visai kita imone. Bukite atsargus, su siais veikejais!!!

Pasidalinkite kam nesunku, gal nors kas apsisaugos, nuo ju savivales. Ir kur ziuri atitinkamos tarnybos.

Sveiki, kaip su jumis susisiekti?Ta pati situacija
Parasius komentara i feisbuka, istrina ir uzblokuoja, "verslininkai"
Nepatikima imone, visu pirma neinformavo dedant apsaugos sistema, kad yra menesisnis abonentinis mokestis, gavau sakaita i el.pasta, pavelavau sumoketi, atjunge, bet kai pervedziau pinigus, atnaujinti paslaugu neatnaujina, dabar darbo daug, nezinau kada pajungsim, vienu zodziu nepatikima kreipsiuosi i vartotoju teises gel sios imines veiklos.
Manęs irgi niekas neinformavo apie mokesčius, tik apie vienkartinį pradžioje. :))
Šiaip daiktas gal ir neblogas (gal kiek per jautrus), tačiau dabar ieškočiausi kitos vietos.
Povilas 2018-09-08 12:38:42
Nebukit kvaili ir su tokiais A********S nesusidekit, man kaip sudejo tai nuo pat pradziu nesamones prasidejo, po kiek laiko, pasiule nuvaziuot pas ju meistra kad paziuretu kur yra problema, o meistras is vienos vietos iseme i kita idejo, visas remontas, pora dienu gal ir veike normaliai, po to vel prasidejo nesamones arba eina sms belekada, arba isvis nesuveikia, gali kad ir sokti ant masinos atsistojes jokiu pranesimu. Po to dar graziau, praejus tryms menesiams man jie atsiuncia saskaita, ale cia uz duomenu saugojima ir sim kortele, nors prie ja dedant as ju klausiau ar bus kazkokiu dar mokesciu ar dar kazko ir jis mane patikino, kad kainuos tik idejimas ir viskas daugiau jokiu mokejimu, taip kad esu apgautas ir is anksto apie salygas nesupazindintas. Parasiau kad pasiimtu savo apsauga ir grazintu man pinigus, arba kreipsius i vartotoju teises, bet jokiu atsakymu. Todel rasysiu ant sios imones skunda, kad buvau apgautas, nes apsaugos sistema visiskai nepatikima ir nuo pat pradziu nebuvau informuotas apie abonentinius mokescius. Niekam nepatariu su jais susideti, nes turesit dideli galvos skausma.

Kęstutis Zokaitis 2019-03-28 17:37:46
2019-03-28 17:37:46 IP 5f4sop07
Povilas 2018-07-17 20:14:27
Man nuo ju tokios apsaugos jau negera darosi, idejo kol atsiunte prisijungimus visa diena pralaukiau, po to dar graziau, gali kad ir ant masinos atsistojes sokti sms pareidavo tik po valandos, arba isvis nieks nepareidavo, kaip parasiau kad kreipsius i vartotoju teises, atsake seip ne taip, kad pas mane srove nevienoda reikia koki tai blokeli ideti, kad patikimai veiktu, nurode kad galiu pats ja aktyvuoti issiuntes sms, na ir ka rezultatas stovi masina sau ramiai, o sms tik eina vienas po kito kas kelias valandas, o prie masinos net katinas nestovi, nzn jau ar reaguoti i jas ar nebekreipti demesio, o programele kazkokia tragedija vazineju su masina o si visiskai nieko nefiksuoja ale niekur nejudejau arba stovi istysai maps vienoj vietoje net nejudina istysai, mano kantrybe jau issekus ir jei per sia savaite nepadarys savo darbo tai kreipsius i instancijas kad sumoki pinigus uz nieka visiskai, o is ju tik laiska sulaukti kaip kazko nori suzinoti ir problema spresti, kazkoks rasytojas ten atsisedes ir tik rasyt moka, bet uz apsaugos patikima veikima negali atsakyt.nebukit naivus ir nesusigundikit maza kaina, nes su tokia apsauga tai ir pati su visu automobiliu nunes, o sms gausite neaisku kur, arba isvis negausite.

2019-01-30 14:44:27 IP 5f4sorua
Sveiki, Jūs vis dar išsisukinėjate ir vengiate apmokėti sąskaitą UAB "AutoDia" už GPS dėjimus. Sąskaita AUTO Nr.291.
Norime priminti, jog nereikia apsimetinėti, kad įmonė bankrutuoja ir užblokuotos sąskaitos. Jeigu neapmokėsite sąskaitų būsime priversti duoti Jūsų įmonei ieškinį su palūkanomis ir teisinėmis išlaidomis. Visų klientų rekvizitai yra dėl neaiškumų
a******u kontora, zmoniu neinformuoja, kad yra menesinis abonentinis mokestis, facebook neigiamus komentarus trina ir uzblokuoja asmenis.
2018-11-07 18:31:19 IP 2i250ebp
Sveiki, norėtume, kad apmokėtumėte sąskaitą įmonei UAB "AutoDia" už GPS dėjimus. Sąskaita AUTO Nr.291. Dėkojame.
Neseniai įsidiegiau Advanced apsaugos sistemą.
Savaitgalį buvau Rygoj, palikau auto nuošaliau ir nuvarėm į centrą, po pusvalandžio gavau žinutę kad išdaužtas langas, o viduj kompas buvo.
Gana greitai pavyko atlėkt iki auto, išsikviečiau policiją, tai per 10min surado kas išdaužė ir kompą atgavau.

Šiandien ir patiems parašiau, kad labai gera apsauga ir labai patenkintas esu.
Būtų paprasta signalkė, tai jau tik po kokių 3h būčiau sužinojęs, kad kompo jau seniai nebėra..
REKOMENDUOJU !
Visiškai nepatikimas servisas!!!

Naudojausi metus laiko. Po metu nei iš šio nei iš to nebegaliu prisijungti prie programėlės iPhone. Rašiau laiškus, siunčiau nuotraukas, skambinau. Liepė ir perkrauti ir perinstaliuoti ir iš visko pareiškė, kad mano telefonas matyt blogas. Visos programėles veikia, tik prie šios neprilogina, tad dabar jie nieko negali padėti, nes matai visiems telefonams reikia kas keli mėnesius atstatyti gamyklinius nustatytymus. Didžiausia nesamonė!!! Tipo čia ne jų problema, kad nebeveikia ta programėlė. Pasiūlė nusipirkti kitą telefona, papildomą licenciją, gal tada veiks....
Naudojam įmonės busuose, veikia gerai, jokių strigimų, gps negrybauja, turim 43 mašinas įsidėjom ir pamiršom problemas, prieš tai loctracker naudojom, tai nepalyginsi.
O ir kaina palyginus nedidelė.
Įsidėjau prieš pusę metų, realiai galvojau kad nelabai ir reikalinga ta apsauga, kol prieš pora dienų langą daužė mašinos, sms parėjo tai greitai išbėgau į lauką tai nespėjo nieko ištraukt.
Geras dalykas, signalkė paprasta kaukė, nieko neišgirsi, čia bam sms gavau ir varau.
Buvęs klientas 2018-03-23 09:57:12
Visiškai nepatikima įmonė. Įdėjo įrangą, tuomet akumuliatorius išsikrovė ir išvis neveikė įranga. Buvo atvažiavę kelis kartus "kažką tikrino su testeriu" ir pasakė kad viskas gerai. Tą pačią dieną mašina vėl neužsivedė.
Nuvežiau automobilį į autorizuotą servisą padarė pilną diagnostiką ir pasakė, kad įranga yra sulituota netinkamai ir tas kas montavo neturi visai žinių. Šiuo metu įmonė nekelia skambučių ir slapstosi jau mėnesį laiko. NEREKOMENDUOJU TURĖTI REIKALŲ SU A********S GARAŽINIAIS.
Sveiki, Lukai,

Įrangą įdėjome vasarą, Liepos menesį, iki šių metų sausio mėnesio dėl akumuliatoriaus išsikrovimo problemų neturėjote.
Leiskite paklausti, ar dėl "netinkamo" pajungimo neturėjo problemos atsirasti iš karto, o ne po pusės metų?
Kitas dalykas, kaip ir prasitarėte po patikrinimo, kad akumuliatorius išsikrauna tik kai jūsų klientas naudojasi automobiliu, o kai visą savaitę važinėjote pats, viskas buvo gerai?
Argi tai jums neatrodo keista?
Juolab, kad patikrinimo metu, neradome jokio elektros nutekėjimo dėl įrenginio kaltės.
Beje įmonė nesislapsto, įmonė ir toliau sėkmigai vykdo savo veiklą, su mumis galima susisiekti jau visiems gerai žinomu numeriu +370 612 12261.
Nepatikima įmonė, įdėjo sekimo sistemą, bet ji neveikia ir iškrauna akumuliatorių. Bandžiau susisiekti kad sutvarkytų, bet niekas neatsiliepia ir ignoruoja.
Nerekomenduoju turėti reikalų.
Nusivyliau.
1. Prastas bendravimas su klientu
2. Vieniems kainos vienokios, kitiems kitokios. (Iš akių ar balso gal sprendžia)
3. Pats auto stebėjimas stringa.

NEREKOMENDUOČIAU
Nusipirkau viena apsaugos sistemą, labai patenkintas, puikiai veikia, o ir aptarnavimas labai malonus, greitai viską susiderinome.
Tikrai daug geriau negu Ruptela. Naudoja kokybišką techniką. Labai geros kainos ir aptarnavimas. Rekomenduoju
Kokybiskos sistemos, tikrai nenuvyle, rekomenduoju
Spameriai e.paštu

Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13-18, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: buitinė technika; automobilių garso ir apsaugos sistemos; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...
Radijo ryšio sistemos
RRS - radijo ryšio įranga, GPS navigacijos...

Adresas: Palemono g. 171-202, LT-52107 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; automobilių garso ir apsaugos sistemos; interneto parduotuvės; laikrodžiai; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB “Radijo ryšio sistemos” internetinę parduotuvę atvėrusi dar 2008 metais savo klientams gali pasiūlyti tiek profesionalią, tiek mėgėjišką radijo ryšio įrangą. Taip pat prekiaujame GPS navigacijomis, vaizdo registratoriais, motociklams ir dviračiams skirta ryšio įranga, medžioklės, žūklės, sporto bei kitomis...
Muzikinis garažas, D. Kubiliaus firma
audiovideo.lt namų bei automobilių garso sistemos

Adresas: Armatūrininkų g. 1, LT-52373 Kaunas.
Veiklos sritys: video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; automobilių garso ir apsaugos sistemos; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
MUZIKINIS GARAŽAS - specializuotų garso aparatūros lyderių, tokių kaip Dynaudio, Hertz, Audison, Ground Zero, Helix, Brax, Morel, Focal, Proson, Dynavoice oficialūs atstovai Lietuvoje. Esame oficialūs dyleriai prekinių ženklų JBL, Yamaha, Pioneer, Bose, Dali, Denon, Harman Kardon, Marantz, Heos, Jamo, Rega, Revel...

Antstoliai: dviem iš trijų kreditorių pernai padėjome susigrąžinti visas skolas
Antstoliai: dviem iš trijų kreditorių pernai padėjome susigrąžinti visas skolas 01-28 12:36
Antstolių informacinės sistemos duomenimis, iš viso per praėjusius metus išieškota ir kreditoriams sugrąžinta 139,9 mln. Eur skolų. Tai 35%, arba 36,2 mln. Eur daugiau, negu buvo išieškota 2019...
Prezidentas su Seimo vadove tarėsi dėl pasirengimo masiniam vakcinavimui
Prezidentas su Seimo vadove tarėsi dėl pasirengimo masiniam vakcinavimui 01-28 12:26
Valstybės institucijos turėtų jau dabar pradėti koordinuotą pasirengimą masiniam vakcinavimui nuo koronaviruso, nes tai padės pasiekti ambicingą tikslą iki šių metų vidurvasario Lietuvoje turėti...
Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną"
Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną" 01-28 12:07
Pandemijos paveiktoje rinkoje sparčiai atsigavęs Japonijos koncernas nutraukė ilgametę Vokietijos gamintojo lyderystę.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

3M 186,65 +6,08%
Starbucks 97,87 -6,51%