Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DHL Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DHL Lietuva

Atsiliepimai apie DHL Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie DHL Lietuva, UAB

Nuo pat pradžių stengiausi būti kantri, stengiausi komunikuoti. Maniau, kad su mano, 600 Eur. vertės siunta, kuri pasiekė Lietuvą liepos 9 dieną, vyksta kažkokie mistiški nesusipratimai. Pasirodo, tai tik lašas jūroje, kiek dar tokių klientų ir neišmuitintų siuntų yra. Kreipiausi į darbuotoją Karoliną daugybę kartų - išmuitinimo procese ji tiesiogiai nedalyvauja, todėl be dokumentų PAKARTOTINO surinkimo, daugiau nelabai kuo gali padėti. Blogiausia, kad niekas neprašo patikslinti dokumentų, jei jų nuomone kažko trūksta. Tu išsiunti tai, ko prašoma ir lauki. Nematydamas jokių pokyčių siuntos būsenos sistemoje, skambini ir ieškai, kodėl nevyksta išmuitinimas. Pasirodo, kažkas jiems netiko. Informacija "patikslinkima" darkart. O vėliau ir vėl, nes prieš tai pagal darbuotoją ji atsidūrė SPAM'e.. (pati buvau mokyta darbe visada tikrinti ir spam'ą, tačiau DHL tuo neužsiima.) Taip informaciją "TIKSLINU" jau tris savaites, siuntinėdama tuos pačius failus.. Pastaruosius DU kartus, konsultantė padėkojo, PATVIRTINO, kad jau dabar tai tikrai viskas tinka. Deja. Siunta kaip neišmuitinama, taip neišmuitinama iki šiol - 29 dienos.
Pardavėjai, kurie naudojosi DHL, kaip tarpininku, pasibaisėję ir sako, kad tai pirmas kartas, kai klientas susidurtia su tokiu absurdišku procesu.
2021-07-23 09:04:39 IP 4pnh3oh7
Sergiejus 2021-07-22 18:56:20
Esu pakraupęs aptarnavimo kokybės. Siunta iš Rusijos jų sandėlyje guli trečia savaitė, o jie yra neįgalūs atlikti deklaravimo procedūros. Vietoje to, kad praneštų: "mes nemokame atlikti deklaravimo, prašome pasirinkti kitus", gudrauja, išprašo sutikimo papildomai 20 eurų paslaugai. Sutikus - dingsta. Dienos bėga, vietoje paslaugos lieka tik grasinimas: "Taip pat, atkreipiame dėmesį, kad siuntos nemokamai saugomos 4 dienas (atvykimo diena įskaičiuota). Per 5 dienas neišmuitintos siuntos grąžinamos siuntėjams be atskiro įspėjimo."

Kiek jiems beskambintum, atsakymas toks pats: jie praneša, kiek dienų praėjo nuo to, kai niekas nesiėmė deklaravimo procedūros. tuo pačiu nustemba, kad ir aš pats žinau, kiek dienų praėjo. Paklausus kiek dienų liko - nieko jie nežino, toks pojūtis, kad iškrito iš dangaus. Vienintelis paaiškinimas: labai padidėjo srautas, todėl nespėja, ir pasistengs įdėti pastangas.

Jaučiu svetimą gėdą. Ko gero motininės įmonės bosai nežino, kaip apgailėtinai dirba vietiniai. Kur nors Somalio gilumoje greičiausiai sulaukčiau aukštesnės paslaugos kokybės, nei pas šiuos, nemokančios atlikti deklaravimo procedūros.

Eshopui, iš kurio perku parašiau, kad daugiau niekada nesiųstų mano pirkinių per šią š*******o kontorą. Man tikrai gėda žiūrėti į tai, kaip jūs dirbate. Jums patiems negėda?
Sveiki, p. Sergiejau,

dėkojame už atsiliepimą, apgailestaujame dėl susidariusios nemalonios situacijos. Jūsų atsiliepimas perduotas muitinės tarpininkų grupės vadovei, kuri su Jumis susisieks dėl šios situacijos.

2021-07-20 11:35:55 IP 4pnh3oh7
Ugnė 2021-07-19 14:46:31
Siunta is Anglijos išsiusta Birželio 19 diena buvo pasiklydus nes per aplink keliavo. Siuntos numatytas pristatymas buvo 29 diena. Siunta pasiekė Vilniu 28diena. Nuo to laiko ir iki pat dabar ji vis dar muitinama. Jau 3 pilnos savaites. Pažadais kad iki savaitės galo bus vis dar gyvenu. Kas buvo keista kad jie susisiekė su manimi ir dar prašo siuntos atskirų prekių sudėtį parašyti. Siunta gaunu dovanų todel tikrai nežinau prekių sudėties. Jau nekalbant kad dar muita teks mokėti, nes patys užlaike, bet 3 savaites muitinti tai... Anksčiau jie tikrai dirbo puikei, ir greitai ir kokybiškai, dabar tai manau dar nervus raminačius turėtų pridėti prie siuntų, nes laukti ir gyventi nežinioje, tai vel gi mums kainuoja nervų ir kantrybės su tokiu aplaidžiu darbu.
Dėkojame už jūsų atsiliepimą. Itin vertiname visas idėjas ir pasiūlymus, gautus iš mūsų klientų, tiek pagyrimus, tiek kritiškus pastebėjimus.
Jei norite, jog su jumis susisiektų atsakingo padalinio vadovas ir išklausytų jūsų pastabas bei pasiūlymus, kaip galėtume tobulinti savo paslaugas, susisiekite su mumis el. paštu kokybe@dhl.com, nurodydami savo vardą, siuntos sekimo numerį bei telefono numerį.
2021-07-20 11:34:54 IP 4pnh3oh7
Monika 2021-07-16 16:47:36
Siunta vėluoja daugiau nei savaitę laiko dėl muitinės užimtumo. Paskambinus nurodytu nr. ir pasakius, kad svarbu gauti siuntą iki savaitgalio, kadangi iškrendame, pažada pabandyti sutvarkyti dokumentus, kad galėčiau kitą dieną atsiimti pati, prižada parašyti el. laišką ir pranešti, laiško negaunu. Paskambinus kitą dieną, pakelia jau kitas darbuotojas, vėl tie patys pažadai ir pezalai ir niekas nesusisiekia, net nepraneša, kad nepavyko, turi laukti kaip i*****s.
Dabar teks likti be svarbios siuntos, kadangi DHL nesugeba susiplanuoti darbų ir sutelkti tiek darbo jėgos, kad spėtų viską laiku nudirbti, nepaisant to darbuotojai neturi elementaraus suvokimo, kad jeigu pažada tai turi bet kokiu atveju informuoti ar pavyko ar ne. Tikrai nerekomenduoju naudotis DHL paslaugomis, viskas būtų kitaip jeigu darbuotojai sugebėtų bent komunikuoti….
NEREKOMENDUOJU naudotis šios įmonės paslaugomis.
Užsakėme siuntą Express būdu. Siuta pasiekė Lietuvą per 2 d.d. O tada (iki pat šios) stovi užstrigusi pas juos jau geras 8 d.d. ir dar panašu bus užstrigusi toliau.
Kas dieną vis nauji pažadai.. Tai kažkokia mistinė Santa darbuotoja pietauja, tai kažkam perdavė bet negavo, tai vėl kitos bėdos.
Juokingiausia, kad žemiau komentaruose siūlo susisiekti su jais el-paštu ar telefonu, tačiau nei vienu nei kitu neatsako ir problemos nesprendžia.

Nežinau ar tai susiję su pačiu DHL ar jų muitinės tarpininku, bet klientų aptarnavimas lygus Nuliui.

NEREKOMENDUOJAME
Tai kokia ta muitinės tarpininkavimo kaina fiziniams asmenims? Nesuvokiama, kaip tokia informacija gali būt neskelbiama, net LP nurodo, o čia....
2021-07-08 14:40:43 IP 28p98vqg
Beata 2021-07-07 17:13:11
Turejau gauti siuntą į namus. Bet gavau žinute kad manęs namie nebuvo, nors buvai namie. Nesulaikiau nei skambučio nei SMS. Gavau SMS kad mano siunta įdėta į LP Express pastomatą, kuris visai kitam gale miesto nuo mano namo. Tai dar ir pastomato dureles buvo sugedę jis buvo atidarytas !!!!! Aš Seip mokėjau ne už pristatyma į pastomatą o už pristatyma į namus. Trūksta žodžių
2021-07-01 08:22:25 IP 28p98vqg
Bronislava 2021-06-29 00:22:28
Tragedija. Jau antras kartas, kai šią vasarą siunčiu siuntinį ir DHL žmogus, atsakingas už šią zona atostogauja, todėl pavėluotai siunta paimama iš Lietuvos Pašto ir tada siuntinys savaitei tiesiog kažkur pradingsta. Tada skambini, rasai į DHL Lietuva ir sako, kad perskambins arba patikrinsime ir pranešim. Kadangi aš siuntinį turiu išsiųsti turiu per 7 dienas, siuntinys stringa kažkur LT lygiai 7 dienas. Šįkart buvo paimtas 23.6 diena, šiandien 28.6, dar vis nežinau, kur mano siuntinys, nes nėra on linai, o DHL dirbantys darbuotojai vis dar tikrina...
2021-06-22 11:09:03 IP 2e8bavgi
Robertas 2021-06-16 14:36:18
Bekit nuo sios imones kuo toliau, Vagiu saika
2021-06-22 11:08:47 IP 2e8bavgi
Zinaida 2021-06-10 09:38:11
DHL Express siunta į Lietuvą pristatyta greitai, bet visą savaitę negaliu jos gauti. Skambinu tel 870055009, žada, kad "šiandien atvež", laukiu visą dieną, paskui pamatau siekime, kad "pristatymas nesekmingas, nieko nerado namuose". Juk buvo duotas tel.numeris, jokių skambučių nebuvo taip pat. Kitą dieną tas pats scenarijus. Grynas melas.Ne viena pristatymo tarnyba taip nedirba neatsakingai, kaip DHL Lietuva.
2021-06-22 11:08:34 IP 2e8bavgi
Jurgita 2021-05-21 08:51:55
Esu nusivylusi. Siunta iš Vokietijos, atkeliavo labai greitai, bet daugiau nei savaitė, pastrigusi Lietuvoje. Antrą kartą, šios kompanijos, nesirinkčiau.
2021-06-22 11:08:18 IP 2e8bavgi
Bekit nuo sios imones kuo toliau, Vagiu saika
2021-04-29 09:39:41 IP 2e8bavgi
Eimantas 2021-04-24 00:28:54
Iš JAV į LT siunta atvyko per 7 dienas. Vilniaus sandėlyje guli jau 17 dienų. Esate visiški nevykėliai ir galite nerašinėti savo šabloninių "stengiamės tobulinti savo paslaugas" ir kad "labai vertinate klientų pastabas". Nes nė velnio jūs nesistengiate.
Eimantai, dėkojame už jūsų atsiliepimą.
2021-04-21 13:11:54 IP 2e8bavgi
DANGUOLE 2021-04-20 14:33:56
Siuntinys keliauja iš Kauno į Latviją jau 8 dienas. Kiek skambinu, atsakymas: mes nežinom, laukiam atsakymo kur siunta pasiklydo Latvijoje. Nežinau kas ten yra, bet surasti siuntą reikia dviejų dienų, o vežti į Latviją 6 dienų, tai jau čia kaž kas ne taip su šia įmone. Paskui sako, kad pristatė, nors klientas prekės negavo. Dar ir meluoja.Kuo toliau nuo jos.
Danguole, dėkojame už jūsų atsiliepimą. Itin vertiname visas idėjas ir pasiūlymus, gautus iš mūsų klientų, tiek pagyrimus, tiek kritiškus pastebėjimus.
2021-04-06 11:46:41 IP 2e8bavgi
2021-04-06 11:46:21 IP 2e8bavgi
Renata 2021-03-25 17:39:16
Siunta iš Lenkijos į Lietuvos sandėlį atkeliavo per 2 dienas, o vat iš Vilniaus sandėlio į Vilniaus rajoną keliauja 2 savaites... ir dar siuntos negavau! Prisiskambinti neįmanoma. Išvis kažkodėl nukreipia į kažkokia kitą firmą. Iš kažkelinto karto, aišku geras 10 min palaukus prisiskambinus pasako- taip, jūsų siunta sandėlyje, kada kurjeris pristatys nežinau...servisas... “siuntą pristatysime per 2-3 dienas” - ar tikrai?
2021-04-06 11:45:38 IP 2e8bavgi
atsiliepimas iš Biržų miesto 2021-03-25 16:51:48
Patiko kurjerio paslaugų kokybė. Buvau perkėlusi siuntinio pristatymo datą. Kurjeris susiekė, tiksliai išsiaiškino ar negalėsiu bent 10min skirti pasiimti siuntinio. Suspėjo tiksliai laiku ir dar perskambino prieš tai ar tikrai galiu priimti. Labai rekomenduoju. Kurjeris vardu Aleksandras.
Dėkojame už jūsų atsiliepimą!
2021-04-06 11:41:15 IP 2e8bavgi
Airina 2021-03-22 15:41:14
Suradus aukščiau išvardintus atsiliepimus buvau nusprendusi atsisakyti šios įmonės paslaugų. Su manimi susisiekė įmonės darbuotoja ir maloniai išaiškino proceso eigą. Dirbo operatyviai ir dėmesingai. Paslaugas suteikė labai kokybiškai. Nesiekiu pasakyti, kad aukščiau išvardinti komentarai yra melagingi, bet manau yra svarbu pasidalinti ir gera patirtimi. Pati bendravau su darbuotoja Evelina Stankute.
atsiliepimas iš Biržų miesto
2021-03-25 16:51:48 IP 2ju3ktrt
2021-03-22 09:10:59 IP 2ju3kr1g
Lilija Paplauskiene 2021-03-20 12:43:43
Sveiki. Įdomu, kur dingo mano siuntinys, siųstas iš Vokietijos kavo 2d. Siuntinių sekime rašoma, kad kovo 16d kurjeris negalėjo pristatyti. Mano sese dirba, bet juk ant paketo yra jos tel numeris, kodėl niekas su ja ne susisiekė. O kur dabar yra tas paketas, neaišku.
2021-03-22 09:10:35 IP 2ju3kr1g
Eglė 2021-03-20 12:00:38
Esu visiškai nusivylusi DHL. Užsisakiau prekes iš ASOS ir sumokėjau už next-day delivery paslaugą, šios paslaugos teikėjas yra DHL. Vakar (Kovo 19d.) turėjau gauti savo siuntą, bet lygšiol (Kovo 20d) jos negavau. Pagal tracking sistemą, Kovo 19d 8:33 ryto mano siunta jau buvo VILNIUJE, o patikrinus vėlai vakare- mano siuntos lokacija ir pristatymo laikas tapo nežinomas. Tai jūs man pasakykite, už ką aš moku pinigus it kodėl mano siunta dar nepasiekė Klaipėdos miesto nuo pat nuo Kovo 19d 8:33??
Lilija Paplauskiene
2021-03-20 12:43:43 IP 2kp5ntng
2021-03-16 10:11:52 IP 28m83du4
Jūratė 2021-03-09 08:39:42
Nesu patenkinta, dhl express nera net kontaktinio nr, atseit bamde pristatyt, bet nerado namie nors buvsu, o dabar raso kad pristatytas siuntinys vakar, kurio negavau net, nera nei internetinio bendravimo, nei tel nr kuriuo susisiekt. Net nepranesa kad atves i namus. Dar tokiu nesamoniu nesu maciusi
2021-03-08 14:47:48 IP 28m83du4
Greta 2021-02-10 16:25:25
Norėčiau padėkoti konsultantei Jolitai už žmogišką pažvelgimą į susidariusią situaciją. Suprato skubumą ir padarė papildomų veiksmų, kurių daryti tikrai neprivalėjo :)
Dėkojame už jūsų atsiliepimą.
2021-03-08 14:45:28 IP 28m83du4
Julija 2021-01-28 12:34:59
Pritariu visais 200 proc. !!! "net girdėjusi nėra apie patenkintą klientą ar kas yra XXI amžius", atvežė siuntą, pabeldė į duris, nesulaukė ir išvažiavo su visa siunta. O paskambinus, konsultantė, pagąsdino, kad padės ragelį, nes mano balso tonas nepatiko. Gal reiktų pagalvoti, prieš gąsdinant, kas išprovokavo tokį balso toną, nes klientas išėjęs į lauką kurjerį matė, o kurjeris ne.
Kitas atvejis buvo, kai siunta buvo vežama įmonei, tai parašė, kad "kliento nebuvo namuose" ir siuntą paliko paštomate.
Kai paskaičiau atsiliepimus, supratau, kas per įmonė, gerai, kad retai su jais tenka bendrauti ir yra kitų puikių kompanijų.
2021-03-08 14:22:06 IP 28m83du4
Julia 2021-02-17 16:27:27
Siunciau siunta per “siusk pigiau”, plotis buvo siauras siauras, nes virulent buvo paveikslas. Pagal mano ismatavimus 7cm, dar 1cm buvau pridejus del viso pikto. Bet darbuotojai ismatavo 15cm, kas tikrai yra didelis skirtumas. Likau, skoloje. Niekam nerekomenduoju tokias paslaugas!
2021-03-08 14:19:49 IP 28m83du4
Neringa 2021-02-23 10:34:46
Visada buvo puikus ir greitas aptarnavimas, Bet paskutiniu metu (kalbu apie 2021m vasario mėn) kažkoks totalus košmaras. Siuntos Lietuvoje nežinia kodėl užlaikomos, paskui perduodamos partneriams, kur dar keliauja beveik savaitę, paskui skambina, kodėl jūsų nėra nurodytu adresu?, nes pristato ne pakeistu (dėl nuotolinio darbo, siuntas seku ir keičiu pristatymo adresą)... Kažkaip atsipalaiduota visiškai... suprasčiau būtų problema su viena siunta, bet jų gaunu per savaitę po 3 ir daugiau... turiu ir daugiau pastabų, bet nesiplėsiu. Labai sugadinę yra DHL vardą. Siuntos express, patapo totaliai slow...
2021-03-08 14:19:17 IP 28m83du4
Tatjana 2021-03-02 09:38:29
Labai nusivylisu DHL paslaugomis. Siunta iš Vokietijos nuo vasario 18 d. jau yra Kaune, o jie iki šiandien nesugebejo man jos pristatyti. Paskambinau jiems vasario 26 d, pažadejo, kad siunta atveš kovo 1-2 dienomis. Nesulaukus jokio pranešimo, paskambinau kovo 2 d pati jiems, gavau atsakymą, kad tikekimes kurjeris siuntą pristatys jums kovo 3 d. Nesuprantu, kokie vežliai ten dirba, kad per tiek dienų nesugeba siuntos atvežti.
2021-03-08 14:09:18 IP 28m83du4
Greta 2021-03-05 12:00:32
Tragedija, pirmą ir paskutinį kartą renkames šią įmonę. Nuo vasario 13 siunta eina iš Vokietijos. Vargais negalais atkeliavo į Lietuvą, o čia kurjeris net nepaskambinęs, nepranešęs ir nepasiteiravęs ar esame namie atvyksta pristatyti siuntos, bando ją pristatyti mums nežinant ir nebūnant namie. Dabar jau praėjo 5 dienos nuo siuntos bandymo pristatyti pirmąjį kartą ir ji vis dar negauta! Pabande 1 kartą pristatyti be jokių pranešimų, o dabar kaip nori taip atsiimk.
Andrius 2021-01-15 21:20:54
šita kompanija tiek apgailėtina, kad ji net girdėjusi nėra apie patenkintą klientą ar kas yra XXI amžius. Geriau naudotis arklio servisu nei jais. Siunta kabo jau 10 dien. EU, niekas nevyksta

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Perspektyvos g. 32, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį...
Globali siunta
Siuntų, krovinių siuntimas

Adresas: A. Sabaliausko g. 2, LT-46499 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
Siųskite siuntas saugiai, greitai, patogiai ir už optimalią kainą! Mes siūlome aukštos reputacijos, pripažintus tarptautinius vežėjus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti. Teikiamos siuntų paslaugos: Siunčiame siuntas ir krovinius nuo durų iki durų į daugiau nei 230 pasaulio...
Visas transportas
Siųsk24

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos.
Siųsk24 - viena didžiausių siuntų paslaugų platformų Lietuvoje, kurioje galite rasti platų siuntų siuntimo paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su populiariausiomis siuntų gabenimo įmonėmis – kurjeriais, tokiais kaip FEDEX, TNT, UPS, DHL, DPD, OMNIVA, GLS, siūlome greitą, patikimą ir nebrangų...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Kinijoje – didžiausias per pusmetį COVID-19 atvejų prieaugis
Kinijoje – didžiausias per pusmetį COVID-19 atvejų prieaugis 08-04 11:59
Kinija trečiadienį pranešė praėjusią parą užregistravusi didžiausią per pusmetį vietinio užsikrėtimo pandeminiu koronavirusu atvejų prieaugį, intensyviai vykdydama masinį testavimą ir kontaktų...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Oracle 89,74 +2,44%
Visa 237,09 -1,12%