Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DFDS Seaways, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DFDS Seaways

Atsiliepimai apie DFDS Seaways, AB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie DFDS Seaways, AB

Alfredas Puodžiūnas
2019-04-18 19:18:59 IP 86.100.178.68
Balandžio 13 plaukiau iš Kylio i Klaipeda. Patiko įgulos draugiškas, tvarkingas kolektyvas.Ačiū keltui Viktorija už puikią kelionę!
Rinkdamiesi comondoro kajute neapsirikit, nes gausit eiline dviviete kajute (kisene) lovos viena salia kitos, su sileliu kabanciu palubej.
Tokiu kainu skirtumo dar nemates, prochvostai tikri, vasara is karlshamno i klaipeda ir atgal 4 zmones ir auto, suplaukiot reikia 767 euru, is treleborgo toks reisas kainuoja per puse maziau 342, sakykit jus man, ar is trleborgo keltai oru varomi, ar dfdso monopolistu zaptai issiskete tiek kad jau daugiau negali skestis, nors ju kaininykui ribu nera, net kuro mokestis TT line tris kart mazesnis. Zodziu, skandykit kas nors sitas kompanija
Paskutiniu metu visiskas meslas plaukti su Regina / optima laivais pastoviai veluoja isplaukti, atplaukus stringa jiems kazkas reikia laukti vos ne 2h jog isleistu is kelto... planai keiciasi laikas pinigai. Kajutes visos traska miegoti neina. Krc visiskas slamstas
Sveiki

NEPIRKIT WI-FI !!!! PINIGAI I ORA.GEDAAAA
Darbinantis į šią įmonę, patartina gerai išsianalizuoti darbo pobūdį ir specifiką, gerai visų išsiklausinėti, nes, darbdavys, vargu ar Jums viską atskleis. Be to, jei neturit jūrinių dokumentų, laukia sudėtingi ir brangūs kursai, kurių Jums niekas nekompensuos.
Laba diena, vakar tai yra 20180318 atvykome į Kiel kelta, kuris maršrutų vyksta Kiel-Klaipeda, pakrovimas vėlavo, įlipę į keltą jau buvom kviečiami registratūroje, nuėję DfDS ekipažas labai nemandagiai pasitiko aprėkė, paskui nuėjome pavalgyti vakarienės maistas visas šaltas, paklausė man kodėl taip mums atrėžė nereikia vėluoti, bet tai pakrovimas tai vėlavo, po kelių minučių virtuvė užsidarė likę krovininių transporto vairuotojai negavo maisto išvis, į parduotuvę užėję paklausėm apie prekes, pardavėja pasakė norit pirkit norit ne, šiandien ryte tai yra 20180319 pusryčiai, visas maistas šaltas, tai ką kalbėti apie pietus, WC tai nekalbama išvis, muilo nėra nei viename, nevalyti neplauti, paklausėm kodel sako yra kaip yra, tai norėčiau sužinoti už ką mokame tokias sumas DFDS?
Niekada daugiau neplauksiu su sia apgailėtina imone
Nezinau ar pasauli egzistuoja labiau apgailetina imone nei sita. Kainos kosmines - kokybes ir profesionalumo - jokio. Niekada nesirinksiu ir nepatarciau niekam sios imones paslaugomis naudotis. Norite pasiekti vokietija is lietuvos? VAZIUOKITE PER LENKIJA, BUS 100 kartu GERESNIS sprendimas jums.
Visišką darbuotojų ir pačios kompanijos nepagarba klientui!!!!!
Plaukeme keltu Regina, Kylis- Klaipeda, 2017.07.13. Kajute smirda desrelemis, siuksles neismestos, dulkes nevalytos, duse esantis veidrodis nevalytas nezinau kiek laiko. Denyje kur sedi zmones slapinasi ir tustinasi sunys, nemanau kad tai labai malonu. Personalas ganetinai draugiskas. Bet uz tokia kaina, manau aptarnavinas neatitinka mokamu pinigu.
Sveiki. Noriu pasidalinti apie DFDS Seaways OPTIMA mano paties ir daugumos keleiviu nusiskundimais. 2017.02.24 isplaukem is Karlshamno. Plaukioju jau i Svedija jau 8m. is RYGOS, Venspilio ir gimtosios Klaipedos, bet ispastarosios kelione buvo visai nemaloni. Pirmas minusas ateje vakarieniauti kaip supratom valgyklos darbo laikas turejo buti iki 22.00h. su mokejome uz pilna vakariene (viskas iskaiciuota) po 15euru 21.40 ateje radom tik svarias ir tuscias maisto lentynas.
Antras minusas po socios vakarienes visi suskubo i pagrindine sale atsipusti ant patogiu kresliuku ir paziureti svarbes idomes musu tautieciu krepsinio komandos (Zalgiris) kova eurolygoje ogi ja galejo iziureti tik priekineje sales dalyje sedintys ziurovai nes joje buvo vienas ir tas mazas televizorius.
Trecias minusas INTERNETAS negalejome patiket kad jis jau atsirado ir musu keltuose bet ir vel. 3eurai 2h. o apie jo greiti
net geda ka ir pasakyti.
Na ir ketvirtas minusas keltas atrode lyg ir atnaujejas bet kaitik pajudejom tai vibracija buvo tokia stipri kad visi minutele zvalgesi vieni i kitus nesuprasdami ar tai zemes drebejimas ar varyklis isleks i ora. Nakti kelte miegojo tik tie kurie alkoholio buvo prisiliurline iki komos busenos, visi kiti nepasakysiu kad plaukem tai primene daugiau vaziavima duobetu zvirkeliu.
Neplaukit niekada, jau gariau su liektuvu bandykit nusigauti. Sedimu vietu salonas tragiskas, laivo darbuotojai su tavimi kalba kaip su kokiu pastumdeliu, buvau isvadintas "durneliu" nes nezinojau kur eiti pirma karta. Wi-Fi 3 eurai uz 2 valandas? tikrai? Kituose salyse wifi keltuose visikai nemokamas. Turbut pati prasciausia transporto kompanija su kokia teko plaukti. Jau geriau su valtele plaukciau negu su dfds keltu.
Sveiki skaitantieji, noreciau pasidalinti nekokiais ispudziais- gryzdamas i Svedija is Lietuvos pamaniau, kad isplaukiant uostu butu malonu pasigrozeti Klaipeda ir ant fdenio pagurksnoti "Jegermeister" trauktines, mane aptarnavo barmenas kapitono bare (Keltas Athene Seaways 24.01/2016) gerimo buvo neimanoma gerti, kadangi jautesi labai stiprus degtines prieskonis, tikriausiai personalui neuztenka uzdirbamos algos - taip jie pasipelni, smugdydami DFDS reputacija.
Maisto kokybe - TRAGISKA !15 Euru (Svediskas Stalas kurio pasiula atitinka gero bendrabucio valgyklos lygi). Nezinantiems galiu pasakyti kad tiek Svedijoje tiek Norvegijoje svedisko stalo kaina viesbucio restoranuose svyruoja nuo 8 iki 15 Euru ir maisto kokybe - auksciausio lygio. Pavyzdziui - Svediskas Stalas Viesbutyje Holiday Club Didziausiame slidinejimo kurorte Skandinavijoje ÅRE kainuoja 10 Eur
Aptarnavimas -reiketu linketi geresnio.
Gaila taciau aptarnavimo ir serviso lygis smunka valandomis, tenka keliauti labai daug - taigi yra su kuo lyginti.
Nesakau kad geresne serviso kokybe yra i Latvija Kursuojanciuosia keltuose, taciau gana skaudu, kai Lietuviski vezejai neima pavyzdzio is, pavyzdziui, i Suomija kelianciu kompaniju.
Labas vakaras noriu nuoširdžiai padėkoti DFDS seaways victorija apsaugos darbuotojui gaila kad nepaklausiau vardo (mačiau kad šiandieną jis saugojo kvepalų parduotuvę) dėkoju už nuoširdžią pagalbą ir rūpestį, neitiketina kad Lietuvoje yra dar tokių gerų žmonių kuriems rūpi kitų žmonių gerovė ir saugumas pirmą kartą matau kad žmogus myli savo darbą ir rūpinasi klientų saugumu Ačiū jums kad saugojate tokius darbuotojus kad ir kokia sunki buvo kelionę bet šio žmogaus dėka liks tikrai geri prisiminimai
2016.12.01 bilietas masinai kainuoja 64 eurai, o jau 2016.12.22 auto bilietas kainuoja 120 euru, cia tipo pries sventinem dienom kuro keltas dvigubai daugiau ryja!? ar atlyginimai padvigubeja!?
prochvostu ir monopolininku komapanija, greiciau ta STENA LINE pradetu i Klaipeda plaukiot, mazu bisky zaptai susiciauptu dfdsui
Esu transporto įmonės savininkas.Kalba eis apie keltus plaukiančius į Švediją.Keltuose galima nusipirkti Švedijos kelių vinjetę.Perkant internetu kainuoja 8 EUR.Perkant Švedijoje degalinėje ir atsiskaitant banko kortele, nuskaito nepilnus 8 EUR.Perkant kelte ir mokant eurais yra imama 10 EUR.Ant kvito matosi 72 SEK., kas atitinka ne daugiau kaip 8 EUR.Kyla klausimas kur pasideda 2 eurai? Į šį klausimą laukiu atsakymo iš DFDS.
Puikus aptarnavimas.Puikus personalas. Patogi kelione. Mūsų šeimai tenka keltis 3-4 kartus per mėnesį. Geresnio būdo pasiekti Vokietija turint mažamečių vaikų ir įsivaizduoti sunku.Teko keltis su visais keltais.Ypač patiko laivo Ateina personalas. Maloniai ir nuoširdžiai aptarnauja. Šio keltų sugrįžome į Vokietiją 2016.03.01. Ačiū šio kelto darbuotojams.Linkime sėkmės jūsų tolimesnėme darbe!
DFDS - blogiau nebuna.
Uzsisakai bilieta, sumoki pinigus pries savaite, atvaziuoji i kelta, o tau pasako kad nebera vietos. Smagumelis.
Akvile 2015-09-12 19:52:05
Nebučiau pagalvojus, bet dabar žinau - nemiegokite sėdimajame salone ant sėdynių, nes aš dabar turiu kentėti daugybinius ir labai niežtinčius vabzdžių sukandimus. Jei tai patalinės blakės, sunku bus atsikratyti
Netgi ne sedimajame salone. Su savo seima miegojome 4ieteje kajuteje. Kita diena visi pajutom, kad buvome sukasti. Greiciausiai tai buvo patalynes erkutes.
Pries kelias dienas (2015m rugpj.) pirma karta kelemes DFDS keltu Regina i Kyli. Labai nusivyleme.
Atvykus i uosta nemateme jokio aptarnaujancio personalo, jokios informacijos kur eiti/ vaziuoti. Suradome registratura patys pastato viduje. Registraturos darbuotoja buvo labai nemandagi. Nebuvom issipirke dar vieno bilieto, todel ji musu net praleisti nenorejo, sake, pirma turi praleisti visus kitus, esa juos greiciau (bet ar ne jos darbas parduoti bilietus?), nors mes buvome su mazameciu vaiku. Klientams, kurie sake, jog veluoja del kamsciu kelyje, ji pasisaipydama atreze: " O, sveikinu, kad Klaipedoje suradode kamsciu! Ar buvot Vokietujoj, matet kaip kamsciai atrodo?" O paklausus, kur is aiksteles toliau vaziuoti, nes nesimato zenklu, ji atsove: "iseikit ir pamatysit!".
Is tikro, zenklu labai maza, reikia daugiau nuojauta vadovautis kur vaziuoti kol privaziuoji pati kelta. Ir personala sutikom tik jau ivaziavus i kelta.
Nuejus i biliete uzrasyta kajute, pasirode, kad ji uzimta... Kazkaip numeriai sumaisyti. Teko eiti i registratura aiskintis. Laimei, greit gavom kita seimynine kajute.
Kelte svaru. Bet labai pritruko didesnio vaiku zaidimu kambario. Jame buvo tik kamuoliuku "vonia".
Ir dar. Mano vyras laisvai prisijunge prie Wi- Fi. Jokio pranesimo, kad internetas mokamas. Bet sugrizus, pamatem, kad is banko saskaitos nuskaiciuota beveik £200! Uz interneta! (Zinute, kad NO WI- FI pamateme tik kita diena laivo registraturoje).
Taigi, mano patirtis labai nemaloni. Dziaugciaus suradusi kita buda persikelti. Siek tiek daugiau modernumo ir aukstesnio patarnavimo lygio.
Tikrai i kyli daugiau nepluksim su dfds seaways keltais, plukdavo normalus tvarkingi keltai Viktorija ir Regina pakeite i optima Regina o optima keltas baisesniu nesu maciusi taip ir prarasit klijentus su tokiais pakeitimais o mes jieskosim kitu budu plaukti i kyli, bet nesinaudosim jusu paslaugom sekmes prarandant klijentus
Patogiau su plaustu keliaut o ne su dfds
Sveiki, penktadienį kėlėmės DFDS Seaways keltu Victoria. Pirmą kartą kėlėmės su savo beveik 6 mėnesių sūneliu, taigi patikrino mūsų pasus ir davė korteles, bei didelę kortelę su kūdikio ženklu ir liepė pasikabinti ant veidrodėlio. Vyras pakabino tą kortelę ant veidrodėlio automobilio salone, darbuotoja gražinus pasus palinkėjo gero kelio ir mes nuvažiavome į eilę laukti laipinimo. Prie įvažiavimo į keltą darbuotojai nurodė leistis žemyn į pirmąjį denį paskui kitas mašinas. Man kilo įtarimas kam tada ta kortelė reikalinga jeigu jokio patogumo nebus lipti laiptais iš pirmo denio į pati viršų su krūva daiktų. Taigi šiap ne taip užlipome, registratūroje pateikiau korteles ir paklausiau kam reikalinga kūdikio kortelė, jeigu mums liepė važiuoti į pirmąjį denį. Aptarnaujantis vyriškis paklausė kur pasikabinome kortelę, reikėjo ant lauko pusėje esančio veidrodėlio. Sakau mums niekas nepasakė kur ją kabinti, juk vykstame pirmą kartą ir nežinome, o be to matė darbuotoja kuri tikrina pasus, kur tą kortelę kabinam ir nieko nesakė, bei eismą reguliuojantys darbuotojai pažiūrėjo į kortelę ir vistiek į apačią nusiuntė. Taigi nesulaukėme jokio atsiprašymo, o tik pasakymo, kad kitą kartą žinosime. Likome labai nepatenkinti. Keliaujantys su kūdikiais visada pasitikslinkit dėl kortelės kabinimo.
Labas pries pora savaiciu keliausi is Dover I Dunkerke su DFDS, buvau smarkiai nusivyles, nes buvau pirkes bilietus is anksto ir atvaziavus I uosta prie langelio man pasaipiai pasake kad mano automobilis per aukstas ir as jei noriu toliau testi kelione turiu pirkt nauja bilieta, nors lygiai pries menesi keliausi su tuo paciu automobiliu jokiu problemu nebuvo. atejus I ofisa teko prastovet apie pusvalandi, nes pasirodo ta diena daug keliaiviu turejo problemu su DFDS ir susidare didziule eile. Po sios keliones nusprendziau atsisakyt sios kompanijos paslaugu. Aciu Saulius.
Pastoviai laivo keleivius ispraso lauk is kajuciu anksciau laiko. Keleiviai sumoka didelius pinigus uz kajutes ir tikisi kuo ilgiau pailseti savo kajuteje, o DFDS jau pries pusantros valandos pradeda belstis i kajutes, rinkti patalyne.
tiesa sakant cia apie' optima'
maistas prastokas, svediskas stalas bet paciam isideti neduoda, apnaujantis personalas padedantis priparkuoti auto kelte be keiksmazodziu neapseina, nera konkurentu pas dfds kainas lanksto kokias nori.belieka naudotis latviu broliu paslaugomis.aciu...
Gerb. REGINA SEAWAYS kapitone,

nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamo kelto "REGINA SEAWAYS" personalui už rūpestingą ir greitą pagalbą mano sūnui.

Išskirtinės padėkos nusipelnė kelto kapitonas ir apsaugos darbuotojai, kurių profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, greitosios pagalbos iškvietimas mano sūnui, padėjo stabilizuoti jo sveikatos būklę.

Dėkoju Jums ir Jūsų kelto personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Sarune L.

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Delamode Baltics
Forward Thinking Logistic Solutions

Adresas: Eigulių g. 2, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Delamode Baltics – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei. Delamode Baltics turi biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tai suteikia mūsų įmonei...
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...

Balsavimas rinkimuose artėja prie finišo
Balsavimas rinkimuose artėja prie finišo 05-26 19:30
Balsavimas prezidento rinkimų antrajame ture ir Europos parlamento rinkimuose artėja prie pabaigos. Pirmųjų rezultatų laukiama netrukus po balsadėžių užsidarymo.
Prašo atleisti dabar pat, o sugrįžta rudenį
Prašo atleisti dabar pat, o sugrįžta rudenį 05-26 14:46
Vasarą ar jai dar tik artėjant ne vienas vadovas sulaukia darbuotojo, nešino prašymu atleisti iš darbo. Kai kurie sako norintys išeiti dabar pat, nes sulaukė skambučio, kad turi kuo greičiau...
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų 05-26 14:05
Po to, kai išrenkamas naujas prezidentas ir jis prisiekia, Vyriausybė neprivalo atsistatydinti, o tik grąžina įgaliojimus naujajam valstybės vadovui. Tai vadinama "mandagumo atsistatydinimu" ir...

Kur atostogausite šią vasarą?