Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DFDS Seaways, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DFDS Seaways

Atsiliepimai apie DFDS Seaways, AB

Parašyk savo nuomonę apie DFDS Seaways, AB

Sveiki, Šiandien tai yra 20.05.19 atvykau su keltu Victoria Klaipeda - Kylis.Noriu širdingai padekoti.Regitraturoje Vyriškiui, kuris pasitiko su didele šypsena, restorane už puiku aptarnavima ir skanu maista, už super švara kajuteje, ir nuoširdu darbuotoju darba ir ju krupštuma, ir toliau keliausiu su Jumis.Su Pagarba Rita Akinyemi.iš Klaipedos.AČIŪ....!!!!
Melisa 2020-04-04 12:37:00
Kylis- Klaipėda 2020.04.01. Darbuotoja buvo labai nemaloni mums su šuniu. Šuo tvarkingas, su pavadėliu ir antsnukiu, pavadėlis labai trumpas. Darbuotojos komentaras susirinkine šuni ir eikite n****i. Nes šuo ją išsąsdino.!! Turiu nuotrauka tos darbuotojos. Labai norėčiau, kad pakomentuotumete šia situacija. Šuo buvo drauguškas, bet darbuotoja buvo nedraugiška, ir labai negražiai kalbėjo.
Laba diena, Melisa. Gal galetumet paviesinti zmogaus nuotrauka, kuris Jus pasiunte n*x su suniu? Aciu.
Imone suinteresuota tik parduoti bilietus. Visos kelioniu agenturos del susidarusios situacijos del Covid 19 skelbia aktualia informacija ir atnaujina susijusia su kelionemis, bet tik ne si. Bukite atsargus ir gerai pasidomekite del keliones, kad netektu patirti nuostoliu ir keisti kelioniu planus.
Laima Mickeviciene
2020-05-06 10:23:28 IP 5f4soc9a
Labadiena. Vyro nepraleido į laivą. Praseme pakeisti bilietą. Bandė kirsti siena per Lazdijų tačiau jis ne kirto jos. Ne perspėjo kad 14 dienų karantinas todėl jo į laivą neileido
Keliavau keltu Viktorija is Kiel į Klaipėdą pirma karta 2020.05.01.
Mes su zmona kelemes su automobilių, personalas buvo malonus kruopščiai prainstruktavo ir malonus patiko, del koronos buvo daug kas uzdaryta, bet butu smagu dar pakeliaut tokiu budu, be jokiu apribojimu.
Taigi kas nepatiko turiu nusiskundima tik, del plaukiančių kartu zmoniu kurie vos tik ilipe i laiva prisigeria ir už poros valandu stovi smirdantis prie baro apsimyže. Gerai kad buvo savi izoliacija kajutėse nes kitaip kraupus vaizdai jei keliauji sedimose vietose. Noriu paklaust DFDS atstovo ka tokiu atveju daryt jei keliauji su vaikais arba sedimoi vietoi ir siaip paciam baugoka tokius vaizdus matyt ?
Atenes administratorius yra nemandagus, kaltina negerenti zmogu girtuokliavimu, nors zmogus negeria, bet jautesi blogsi
Melisa 2020-04-04 12:37:00
Sunis reiketu is viso i laiva uzdrausti.
Buvau maloniai nustebinta kelionės balandžio 13-14 d. Kylis-Klaipėda kelto Victoria Seaways įgulos personalo dėmesingumu ne tik mums visiems, bet ir kiekvienam atskirai dėmesiu. Šiandien gerumas, dėmesingumas - didžiulės dovanos tai įvertinantiems žmonėms. Kelionė paliko neišdildomą įspūdį, nes ir keleiviai visi iki vieno buvo draugiški, skubantys vienas kitam padėti, jeigu kas nors negerai. Ačiū už saugią kelionę, stropiai suorganizuotą mūsų patikrą. Ačiū Jums, gydytojams, policininkams, vairuotojams, pasieniečiams už gerą nuotaiką, už pagalbą. Taip pat Klaipėdos terminalo bilietų kasų darbuotojoms už operatyvumą, pasitikėjimą, skubėjimą padėti, kai to reikia. Kuo didžiausios sėkmės visiems! Visuomet išlikite tokie nuostabūs!
Gabriele Sudeike
2020-03-21 20:12:21 IP 2e7r424r
2020/03/21Sveiki, katik iejome i kelto kajute ir esu pasibaisejus. Kur prieziura kambariu??? Ypac dabar kai “corona “ aplinkui. Mokejome didesne kaina uz kelto kajute, tam kad turetumeme patoguma, smagu, erdves daug. Bet...
Gal tiesiog paliksiu jums nuotraukas. Iejus i dusa issigandau visur plaukai atsiprasant “kusiai” aplinkui. Ant zemes po toleto dangciu, ranksluosciai murzini, visur murzina atrodo niekas nevalyta ir netvarkyta. Noreciau atgauti pinigus uz kajute, ir tai bus paskutinis kartas ir tikrai geru rekomendaciju nesulauks is mano lupu. Lauksiu skambucio. Nuotrauku turiu daugiau bet neina ikelti.
Zilvinas 2020-01-30 19:07:43
Comodore delux Liverpool kajutėje baisi netvarka. Į pastaba registratūroje sureagavo vangiai ir net nesugebėjo atsiprašyti. Šaldytuvas prilietas kažkokio raudono skysčio, kajutėje pilna dulkių, trupiniai ant spintelių ir ant grindų, TV pultas apaugęs neaiškiomis medžiagomis gal niekada nebuvo valytas. Pagal kainą turėtų būti atitinkamas komfortas. Kituose DFDS keltuose daug tvarkingiau paprastose kajutėse.
P.Žilvinai,

dėkoju, kad pasidalinote savo pastebėjimais. Atžilvelgsime į Jūsų pastabas. //DFDS
Emilis 2020-02-23 09:02:09
Klausimas kodel 2020.02.22. Keltas Klaipeda -Kiel veluoja išplaukt del audros, viskas suprantama, esam Klaipediečiai kodėl mes turime čia papildomai laukti išplaukimo puse paros ar para? Prieš atvykstant skambinome i dfds klientu aptarnavimo skyriu buvo užduotas klausimas ar negalime atvykt i kelta 02.23d nurodytu laiku? Oro prognozės matomos vistiek kokios bus, mergina atsakydama pati sudvejojo, kažkieno paklausė ir atsake kad negalime.
Laba diena Emili,
dėkojame už Jūsų komentarą. Atkreiptinas dėmesys, kad uosto darbą bei laivybą reguliuoja Klaipėdos uosto taryba. Blogos oro sąlygos yra nenumatyta ir nenugalima jėgos aplinkybė, kurios negalime išvengti. 2020 vasario 22 dieną buvo nepalankios oro sąlygos, kurios trikdė Klaipėdos uosto darbą. Atžilvelgiant į oro sąlygas, DFDS kelto išvykimas buvo atidėtas. Esant nepalankiai situacijai, sekamos prognozės. Jei audra jūroje rimsta, kai bangavimas jūroje nekelia pavojaus keleiviams bei kelto įgulai, laivui leidžiama išvykti iš uosto.Dėl šios priežasties keleiviai užregistruojami numatytu laiku ir laukiamas išvykimas kelte. Keleivių įlaipinimas, kelto pakrovimas yra labai svarbus, koordinuotas bei atsakingas procesas. Į registraciją būtina atvykti nustatytu laiku, nepriklausomai nuo kelto išvykimo laiko. Laivas pasiruošia išvykimui.
Gavus leidimą iš atsakingų institucijų, kai laivyba uoste atnaujinama, keltas išvyksta.
Kai keltai nukrypsta nuo tvarkaraščio dėl oro sąlygų, informacija dėl išvykimo laiko gali keisti.
DFDS klientų aptarnavimo specialistai suteikia patvirtintą informaciją klientams, kuri tuo metu yra žinoma.
Dėl išsamesnės informacijos, maloniai, prašome kreiptis į DFDS klientų aptarnavimo centrą.//DFDS
Liudmila 2020-02-29 16:10:29
2020 02 26 keliavome iš Kylio į Klaipėdą keltų "Athenai", vežėme traumuota žmogų.Kelte darbuotojai labai malonus, paslaugus, stengiasi padėti.Norime nuoširdžiai padėkoti visai komandai už supratingumą, pagalbą ir rūpestį.AČIŪ
Laba diena, Liudmila, norėtume Jums padėkoti už teigiamą ir nuoširdų atsiliepimą. Jūsų padėką perduosime kelto įgulai. DFDS kompanija bei jos darbuotojai, džiaugiasi galėję suteikti visą reikiamą pagalbą kelionės metu.Iki kitų susitikimų mūsų keltuose. //DFDS
Istorija labai paprasta keliavau is anglijos i lietuva ir is ten atgal, nusprendziau po daug metu pertraukos pasinaudoti dfds paslaugomis ir keltis is kiel i klaipeda, taigi uzejes online radau bilietus buvo kelios kategorijos automobiliu todel tuoi perzvelgiau dokumentus kad pasirinkciau tinkama, negana to ismatavau papildomai auksti bei ilgi, pasirinkau kategorija sunkus automobilis nors gal buciau su visu kroviniu tilpes ir i vidutini bet kaip sakant niekam problemu nereikia, taigi perku bilieta 7m ilgis 2.7m aukstis ir iki 3.5 tonos. Mano skaiciai gerokai mazesni netgi su kroviniu.atvykus i kiel uosta gaunu bilietus prie vartu mane ismatuoja palinki geros keliones ir as kelte. Keliones kokybes man aprasyt nebutina nes kas keliavo tas zino kas nezino gsli paskaityt kitu zmoniu komentarus.as del to problemu niekada neturiu nes esu gyvenime mates visko. Ateina metas keliauti namo? Atvykstu prie kelto anksciau iz visus laukiu eileje, po kokio pusvalandzio prie manes priena du dfds darbuotojai, is intonacijos suprantu kad ne kokios nuotaikos ir papraso bilieto, bilietas identiskas su kokiu atvykau i lietuva, bet man pasakoma kad jis netinka nes as turiu keliauti kaip krovininis transportas, liepiama eit susimoketi papildomai, atejus i registratura man uzduodami klausimai koks svoris ilgis ir panasiai, pirmas nustebines dalykas tai kad 950kg yra pagal dfds darbuotojus 1tona, as patikslinu kad tai 950kg bet manes niekas negirdi, toliau gaunu saskaita 300 euru uz krovinio gabenima, patikslinu tai yra automobilis 950 kg paklausiu darbuotojos kas per nesamone mano auto kuri gali sverti 3.5 tonos kainuoja 90 euru o krovinys kuri sveria 950kg dar extra 300? Atsakymas buvo kazkoks pamurmejimas tipo as pats kaltas. Issikvieciu pamanos virsininke kuri neistengia net prisistatyti pasako taip cituoju"as taves i kelta neileisiu" pareikalavus grazint pinigus uz nesuteiktas paslaugas, buvo pasakyta kad pinigu jie negrazina taciau imti gali.kadangi turiu bilietus per lamanco sasiauri privalau vaziuoti savo eiga moketi lenkijoi mokescius uz kelius moketi uz kura ir t.t keliavau su dfds per lamanco sasiauri su tuo paciu auto ir kroviniu jokiu problemu taip pst is kiel i klaipeda, taciau is klaipedos uosto buvau isspirtas, klientu aptarnavomas pasibjauretinas
Likome pasibaisėję Klaipėdos personalu... atsiradus problemai su automobiliu.. Klaipėdoje gruodžio 9d. buvome ištempti iš laivo (labai ačiū), o toliau palikti likimo valiai ir visi darbuotojai atsisakė mums padėti, tad pagal darbuotojus su vyru dviese turėjome stumti mašiną nuo laivo iki muitinės? Ir kurioje vietoje čia žmogiškumas? Mano vyras ne REMBO, o aš moteris taip pat neturiu jėgų stumti pakrautą mašiną, kai tuo tarpu sandėlio darbuotojai stovi ir rodydami pirštais juokiasi. Stumėme kiek leido jėgos...
Ar tikrai už pagalbą į bėdą patekusiems žmonėms personalas gauna 80 eurų baudą? Nes mums sandėlyje sėdėjusi prie kompiuterio moteris atsakė būtent tai.
Ačiū Dievui paskui prisimaldavome pagalbos ir buvome ištemti, argumentais, kad dabar jie susimokės 80 eurų baudą savo vadovams.
Gaila man tų, kurie Klaipėdoje susiduria su mašinos gedimu, nes jau žinau ką tie vargšai žmonės išgyvena.
Na, jei nepatinka DFDS - pavaikščiokite po turgų - paieškokite kitų kelto bilietų :)
Dar vienas dalykas - vežėjas lieka vežėju - o žiūrint dar kur tuos kelto bilietus perkate. Dažnai plaukioju keltu Klaipėda - Karlshamnas. Kažkaip įpratau - dėl kelto bilietų paskambinu į Tahelę - visada papasakoja ir pataria. Pvz vėluos, nebus, audra ar pan.. - gal geriau kelto bilietus pirkti iš Rygos, ar plaukti rytoj.. ir t.t. Arba "palauk kitos savaitės - paleis kelto bilietų akciją"..
Tai ir pareklamuosiu :)

Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai
Noriu palikti teigiamą atsiliepimą, nes daugumai viskas blogai. DFDS keltai į Kylį puikūs, keliavome su šeima likome patenkinti. Pradedant bilietų užsakymų. tiesiog paskambinau, netrukus surado geriausią ir pigiausią variantą sutaupėme laiko pigių bilietų paieškoms, net į Heide parką gavome nuolaidą. Aptarnavimas malonus, draugiška konsultantė, kelte darbuotojai paslaugūs visaip stengiasi padėti. Aš jaučiausi ypatingai kai dėmesį restorane skyrė mano vaikų poreikiam. Baigėsi košė, tačiau darbuotojai maloniai pasiūlė palaukti, tuoj bus.
Aš nesuprantu žmonių, kurie nuolat skundžiasi, tikėtina maža dėmesio arba nori kažkokios naudos. Varo ant tų vairuotojų, mano vyras irgi vairuotojas, yra šeimą išlaikantis vyras! Tai ką dabar visi vairuotojai lyg "raupsietieji" dėlto, kad yra geriančių vairuotojų.! Kaži ar tie kurie vartoja baruose, klubuose visi "nurašyti" :-D Ponai, kuriems ne lygis DFDS keltai, skraidykite privat lėktuvais :-D Įdomu būtų pamatyti, kie tų ponų atsirastų :-D Sėkmės DFDS ir jų darbuotojams, šaunuoliai.
Skaitau ir negaliu patikėti, kad tai rašo pilno proto žmonės...Su DFDS Seaways plaukiojam 8 gal net daugiau metu i mėnesi po kelis kartus, sūnus su šeima, dukryte su žentu jau daug metu Švedijoj per tiek metu vaikai, aš su vyru nei karto nebuvo jokiu nemalonumu visada kajutes tvarkingos personalas malonus valgykloj maistelis šiltas skanus....Žmonės iš kur tiek blogio?????O JUMS DFDS Seaways SĖKMĖS ir AČIŪ kad Jūs esate!!!JŪS SUPER !!!plaukiau plauksiu ir draugams pažįstamiems patariu plaukti tik su DFDS......
Tomas 2019-08-23 20:56:20
Plaukiau iš Klaipedos i Kyli, po keliones savo taseja neberadau diržo. Nes ji PAVOGE!
Laba diena Tomai, dėkojame už komentarą. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu, gavę oficialią pretenziją raštu, situaciją nagrinėsime. Iš anksto dėkojame.
sigita 2019-08-19 19:50:28
Victoria Seaways kada nustosite mulkinti žmones? Kodėl prieš ilipant į kelta sakoma, kad nėra kajučiu ir laivas perpildytas registratūroje vėlai vakare vyksta kajućiu prekyba! Tipo jūs nieko nežinote??? Ka veikia apsaugos darbuotojas už registratūros stalo? Kodėl į tarnybimes patalpas vedžiojasi pašalinius asmenis???. Kodėl nesiimate jokių veiksmų! Nerijus kramto kramtomaja guma. Labai nemalonus tipelis kuris ir pardavinėja kajutes ir žinau po kiek. Vairuotojai kalba vairuotojai žino... kainos prasideda nuo 20 euru ir į kosmosa. Matyti pasižiūri kaip atrodai ir kiek gali susimokėti. Bus ruošiamas laiškas savininkams jai rwikės bus kreiptasi ir į televizija, bet tiems darbuotojams ne vieta dirbti aptarnavimo sferoje. Tokie kaip jie gadina kompanijos vardą. Tokiu ir dar daugiau istoriju papasakos žmonės kurie plaukioja su šiuo keltu kas savaite ir viską puikiai žino!!! Mes dvivairis šeimyninis ekipažas. Ir tik Victoria mums kyla problemu. Ćia buvo pakištas raštas, kad aš sutinku eiti į vieną kajute su vyrais nakvynei. Žinoma aš atsisakiau ir pareikalavau, kad mane apgyvendintu kajutėje su moterimis. Taip mes su vyru miegoti ėjome atskirai, nes tipo nebuvo laisvų kajučiu. Visą vakarą sedėjau prie registratūros kur sudėtos knygos. Mačiau kaip vyko kajučiu prekyba ir drąsiai galiu teigti nelegali. Laimi DFDS apdovanojimus, o jūs šikat ant savo klientu. Tai mūsų dėka jūs turite darbo. Jai atsisakytu fyrmos plugdyti savo sunkvežimius ir priekabas jūsų linija žlugtu. Kiekvieną kartą plaukiant su Victoria tas pats. Kol dirbs tokie registratūroje niekas nepasikeis. Kiek plaukiojom po skandinavija ir ne tik. Nėra buvę, kad mus su vyru išskirtu į atskiras kajutes ar kitokių nesamoniu. Reikia šia problemėlę sutvarkyti...
Dėkoju už išsamiai aprašytą situaciją. Atkreipiame dėmesį į pastabas. Informacija perduodama atsakingiems asmenims. Mūsų kompanijai svarbus kiekvienas klientas, nagrinėjame nusiskundimus. Mūsų pareiga pasirūpinti Jumis. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu, gavę oficialią pretenziją raštu, pradėsime vidinį tyrimą. Iš anksto dėkoju.
Alfredas Puodžiūnas 2019-04-18 19:18:59
Balandžio 13 plaukiau iš Kylio i Klaipeda. Patiko įgulos draugiškas, tvarkingas kolektyvas.Ačiū keltui Viktorija už puikią kelionę!

nuoširdžiai dėkojame už padėką.

Iki kitų susitikimų DFDS keltuose!
Vilma Gimzauskiene 2019-07-22 14:06:00
Pirmą kartą kėlėmės iš Klaipėdos į Karlshamn.
Likome nusivylę šuns transpirtavimu : (mokestį už gyvūno transportavimą nuskaičiavo (40 eur), bet šunį teko palikti mašinoje. Buvo skirtas tik 1 lankymas pamaitinimui ir pavedžiojimui.
Už ką reikia mokėti pinigus???
Dabar mokestis tas pats tiek kajutėje tiek bagažinėje? Kur logika?

Tikiuosi ateityje, bus atkreiptas dėmesys į šią problemą.
Keliavimas su gyvūnais DFDS laivų kompanijoje yra priimtinas, tačiau naminiai gyvūnai gali būti pervežami tik specialiai gyvūnų pervežimui skirtose kajutėse. Tokių kajučių keltuose skaičius ribotas, jei nėra specialiai gyvūnų pervežimui paskirtų kajučių, suteikiama galimybė keliautojams vykstantiems su automobiliu, palikti savo augintinį transporto priemonėje su galimybe aplankyti kelionės metu. Šeimininkams reikėtų labai atsakingai įvertinti gyvūno sveikatą ir galimybę keliauti automobilių denyje, transporto priemonėje. Tiek stresas, tiek temperatūra gali paveikti gyvūnus neigiamai.
Gyvūnų gabenimas yra mokamas, transportavimo mokestis 40, 00 EUR.
Planuojant keliones laivu, rekomenduojame pasidomėti apie reikalavimus, kuriuos taiko vežėjai žmonėms su savo augintiniais.
V. 2019-08-02 19:53:01
Per didelė kaina, nes kokybės kelionės metu nulis. Kasmet plaukdavome jūsų keltais, tačiau paskutinė kelionė pasibaisėtina. Kelte baisu net vaikščioti, vien neblaivūs asmenys, jau nekalbu ką turi matyti šeimos keliaujančios su vaikais.
Taip pat nesuprantu kodėl tokia kaina sėdimai vietai, nes ja naudotis neįmanoma, aplink vien girtuokliai, pilantys savo skrandžio turinį visur kur papuola, šlykštu. Teko miegoti kelto bare, taigi už ką sumokama???
Patikinu Jus, kad DFDS kompanijos darbuotojai imasi griežtų veiksmų dėl neblaivių keliaujančių žmonių. Kilus įtarimui, kad keleivis galimai pavartojęs alkoholio ar yra apsvaigęs nuo kitų psichiką veikiančių preparatų į keltą nėra įleidžiamas, neregistruojamas. Mums visada pirmiausia rūpi keleivių bei įgulos saugumas ir patogumas.
Prekyba alkoholiu laive vyksta kaip ir krante esančiuose baruose ar restoranuose. Neretai alkoholio keleiviai su savimi turi lagaminuose.
Kajutėse alkoholį vartoti draudžiama, leidžiama vartoti tik baruose ir restoranuose.Kontroliuoti kiekvieno keleivio išgeriamo alkoholio kiekį sudėtinga. DFDS kompanija negali mėginti pakeisti žmonių kultūrines vertybes, papročius, įpročius ir diegti naujus.
Siaubas uz ka pinigai sumoketa visa diena sugadino kazkokia benamiu irstva 4 toletai ant 100 zmoniu wi fi nera sedima vieta tai nzn kaip policijos kpz...darbuotojai kai kurie matosi kazkuom nepatenkinti vietoi suteiktos paslaugos nukreipia kitur klaipeda karlshamnas kas cia per ivaziavimas isvaziavima bardakas kazkoks...miegojau bare nors sumokejau apie 65e uz kazka...paskutini karta daugiau nkd neplauksiu su sita gelda siulau rinktis kita vezeja, buciau zinojas tai plaukciau nuo rygos o td nuo stokholmo davaziuciuociau iki kur man reikia gautusi kaina ta pati, pavaziuot reiketu bet zmogum jausciuos.
Vilma Gimzauskiene
2019-07-22 14:06:00 IP 1pp1smof
Pirmą kartą kėlėmės iš Klaipėdos į Karlshamn.
Už ką reikia mokėti pinigus???
Dabar mokestis tas pats tiek kajutėje tiek bagažinėje? Kur logika?

Tikiuosi ateityje, bus atkreiptas dėmesys į šią problemą.
Nusiperki bilieta, o atvaziavus pareiskia nera vietu. Supuve monopolininkai, kad jie nuskestu greiciau.
Alfredas Puodžiūnas
2019-04-18 19:18:59 IP 2g5vgt4k
Rinkdamiesi comondoro kajute neapsirikit, nes gausit eiline dviviete kajute (kisene) lovos viena salia kitos, su sileliu kabanciu palubej.
Tokiu kainu skirtumo dar nemates, prochvostai tikri, vasara is karlshamno i klaipeda ir atgal 4 zmones ir auto, suplaukiot reikia 767 euru, is treleborgo toks reisas kainuoja per puse maziau 342, sakykit jus man, ar is trleborgo keltai oru varomi, ar dfdso monopolistu zaptai issiskete tiek kad jau daugiau negali skestis, nors ju kaininykui ribu nera, net kuro mokestis TT line tris kart mazesnis. Zodziu, skandykit kas nors sitas kompanija
Paskutiniu metu visiskas meslas plaukti su Regina / optima laivais pastoviai veluoja isplaukti, atplaukus stringa jiems kazkas reikia laukti vos ne 2h jog isleistu is kelto... planai keiciasi laikas pinigai. Kajutes visos traska miegoti neina. Krc visiskas slamstas
Sveiki

NEPIRKIT WI-FI !!!! PINIGAI I ORA.GEDAAAA
Darbinantis į šią įmonę, patartina gerai išsianalizuoti darbo pobūdį ir specifiką, gerai visų išsiklausinėti, nes, darbdavys, vargu ar Jums viską atskleis. Be to, jei neturit jūrinių dokumentų, laukia sudėtingi ir brangūs kursai, kurių Jums niekas nekompensuos.
Laba diena, vakar tai yra 20180318 atvykome į Kiel kelta, kuris maršrutų vyksta Kiel-Klaipeda, pakrovimas vėlavo, įlipę į keltą jau buvom kviečiami registratūroje, nuėję DfDS ekipažas labai nemandagiai pasitiko aprėkė, paskui nuėjome pavalgyti vakarienės maistas visas šaltas, paklausė man kodėl taip mums atrėžė nereikia vėluoti, bet tai pakrovimas tai vėlavo, po kelių minučių virtuvė užsidarė likę krovininių transporto vairuotojai negavo maisto išvis, į parduotuvę užėję paklausėm apie prekes, pardavėja pasakė norit pirkit norit ne, šiandien ryte tai yra 20180319 pusryčiai, visas maistas šaltas, tai ką kalbėti apie pietus, WC tai nekalbama išvis, muilo nėra nei viename, nevalyti neplauti, paklausėm kodel sako yra kaip yra, tai norėčiau sužinoti už ką mokame tokias sumas DFDS?
Niekada daugiau neplauksiu su sia apgailėtina imone
Nezinau ar pasauli egzistuoja labiau apgailetina imone nei sita. Kainos kosmines - kokybes ir profesionalumo - jokio. Niekada nesirinksiu ir nepatarciau niekam sios imones paslaugomis naudotis. Norite pasiekti vokietija is lietuvos? VAZIUOKITE PER LENKIJA, BUS 100 kartu GERESNIS sprendimas jums.
Visišką darbuotojų ir pačios kompanijos nepagarba klientui!!!!!
Plaukeme keltu Regina, Kylis- Klaipeda, 2017.07.13. Kajute smirda desrelemis, siuksles neismestos, dulkes nevalytos, duse esantis veidrodis nevalytas nezinau kiek laiko. Denyje kur sedi zmones slapinasi ir tustinasi sunys, nemanau kad tai labai malonu. Personalas ganetinai draugiskas. Bet uz tokia kaina, manau aptarnavinas neatitinka mokamu pinigu.
Sveiki. Noriu pasidalinti apie DFDS Seaways OPTIMA mano paties ir daugumos keleiviu nusiskundimais. 2017.02.24 isplaukem is Karlshamno. Plaukioju jau i Svedija jau 8m. is RYGOS, Venspilio ir gimtosios Klaipedos, bet ispastarosios kelione buvo visai nemaloni. Pirmas minusas ateje vakarieniauti kaip supratom valgyklos darbo laikas turejo buti iki 22.00h. su mokejome uz pilna vakariene (viskas iskaiciuota) po 15euru 21.40 ateje radom tik svarias ir tuscias maisto lentynas.
Antras minusas po socios vakarienes visi suskubo i pagrindine sale atsipusti ant patogiu kresliuku ir paziureti svarbes idomes musu tautieciu krepsinio komandos (Zalgiris) kova eurolygoje ogi ja galejo iziureti tik priekineje sales dalyje sedintys ziurovai nes joje buvo vienas ir tas mazas televizorius.
Trecias minusas INTERNETAS negalejome patiket kad jis jau atsirado ir musu keltuose bet ir vel. 3eurai 2h. o apie jo greiti
net geda ka ir pasakyti.
Na ir ketvirtas minusas keltas atrode lyg ir atnaujejas bet kaitik pajudejom tai vibracija buvo tokia stipri kad visi minutele zvalgesi vieni i kitus nesuprasdami ar tai zemes drebejimas ar varyklis isleks i ora. Nakti kelte miegojo tik tie kurie alkoholio buvo prisiliurline iki komos busenos, visi kiti nepasakysiu kad plaukem tai primene daugiau vaziavima duobetu zvirkeliu.
Neplaukit niekada, jau gariau su liektuvu bandykit nusigauti. Sedimu vietu salonas tragiskas, laivo darbuotojai su tavimi kalba kaip su kokiu pastumdeliu, buvau isvadintas "durneliu" nes nezinojau kur eiti pirma karta. Wi-Fi 3 eurai uz 2 valandas? tikrai? Kituose salyse wifi keltuose visikai nemokamas. Turbut pati prasciausia transporto kompanija su kokia teko plaukti. Jau geriau su valtele plaukciau negu su dfds keltu.
Sveiki skaitantieji, noreciau pasidalinti nekokiais ispudziais- gryzdamas i Svedija is Lietuvos pamaniau, kad isplaukiant uostu butu malonu pasigrozeti Klaipeda ir ant fdenio pagurksnoti "Jegermeister" trauktines, mane aptarnavo barmenas kapitono bare (Keltas Athene Seaways 24.01/2016) gerimo buvo neimanoma gerti, kadangi jautesi labai stiprus degtines prieskonis, tikriausiai personalui neuztenka uzdirbamos algos - taip jie pasipelni, smugdydami DFDS reputacija.
Maisto kokybe - TRAGISKA !15 Euru (Svediskas Stalas kurio pasiula atitinka gero bendrabucio valgyklos lygi). Nezinantiems galiu pasakyti kad tiek Svedijoje tiek Norvegijoje svedisko stalo kaina viesbucio restoranuose svyruoja nuo 8 iki 15 Euru ir maisto kokybe - auksciausio lygio. Pavyzdziui - Svediskas Stalas Viesbutyje Holiday Club Didziausiame slidinejimo kurorte Skandinavijoje ÅRE kainuoja 10 Eur
Aptarnavimas -reiketu linketi geresnio.
Gaila taciau aptarnavimo ir serviso lygis smunka valandomis, tenka keliauti labai daug - taigi yra su kuo lyginti.
Nesakau kad geresne serviso kokybe yra i Latvija Kursuojanciuosia keltuose, taciau gana skaudu, kai Lietuviski vezejai neima pavyzdzio is, pavyzdziui, i Suomija kelianciu kompaniju.
Labas vakaras noriu nuoširdžiai padėkoti DFDS seaways victorija apsaugos darbuotojui gaila kad nepaklausiau vardo (mačiau kad šiandieną jis saugojo kvepalų parduotuvę) dėkoju už nuoširdžią pagalbą ir rūpestį, neitiketina kad Lietuvoje yra dar tokių gerų žmonių kuriems rūpi kitų žmonių gerovė ir saugumas pirmą kartą matau kad žmogus myli savo darbą ir rūpinasi klientų saugumu Ačiū jums kad saugojate tokius darbuotojus kad ir kokia sunki buvo kelionę bet šio žmogaus dėka liks tikrai geri prisiminimai
2016.12.01 bilietas masinai kainuoja 64 eurai, o jau 2016.12.22 auto bilietas kainuoja 120 euru, cia tipo pries sventinem dienom kuro keltas dvigubai daugiau ryja!? ar atlyginimai padvigubeja!?
prochvostu ir monopolininku komapanija, greiciau ta STENA LINE pradetu i Klaipeda plaukiot, mazu bisky zaptai susiciauptu dfdsui
Esu transporto įmonės savininkas.Kalba eis apie keltus plaukiančius į Švediją.Keltuose galima nusipirkti Švedijos kelių vinjetę.Perkant internetu kainuoja 8 EUR.Perkant Švedijoje degalinėje ir atsiskaitant banko kortele, nuskaito nepilnus 8 EUR.Perkant kelte ir mokant eurais yra imama 10 EUR.Ant kvito matosi 72 SEK., kas atitinka ne daugiau kaip 8 EUR.Kyla klausimas kur pasideda 2 eurai? Į šį klausimą laukiu atsakymo iš DFDS.
Puikus aptarnavimas.Puikus personalas. Patogi kelione. Mūsų šeimai tenka keltis 3-4 kartus per mėnesį. Geresnio būdo pasiekti Vokietija turint mažamečių vaikų ir įsivaizduoti sunku.Teko keltis su visais keltais.Ypač patiko laivo Ateina personalas. Maloniai ir nuoširdžiai aptarnauja. Šio keltų sugrįžome į Vokietiją 2016.03.01. Ačiū šio kelto darbuotojams.Linkime sėkmės jūsų tolimesnėme darbe!
DFDS - blogiau nebuna.
Uzsisakai bilieta, sumoki pinigus pries savaite, atvaziuoji i kelta, o tau pasako kad nebera vietos. Smagumelis.

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Baltic transline
Krovinių gabenimas kelių, vandens, oro transportu

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; sandėliavimas; tarpininkavimas; vandens transportas.
UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, priklausanti „BTL Group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 20 veiklos metų įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1587 savo...
Transkomsta
Adresas: Baublių g. 3, Dargužių k., LT-92384 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Transkomsta – krovinių pervežimo ekspertai. Mūsų kasdienė duona – krovinių pervežimas sunkvežimiais, traukiniais, lėktuvais ir laivais. Bet kokio dydžio, formos ar kategorijos kroviniams užtikriname pristatymą į Europos, NVS šalis ar bet kurį tašką likusiame pasaulyje. Skubiai pristatome krovinius „nuo durų prie...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Moody's 264,79 +2,32%
Hewlett-Packard 15,01 -12,32%