Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DFDS Seaways, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DFDS Seaways

Atsiliepimai apie DFDS Seaways, AB

Parašyk savo nuomonę apie DFDS Seaways, AB

Tomas 2023-01-05 08:11:05
Vienintele keltu linija kur keltas pustustis, kajuciu labai daug tusciu, bet kisa vairuotojus po kelis i kajutes. Jokio privatumo jokio poilsio. Plaukiu daznai ir vis tai su kokiu alaus miegeju ar knarkenciu garsiau uz garvezi. Registraturoj gali prasyt neprases, kad leistu vienam, tai net nebendrauja, pakisa kortele ir laisvas.
Laba diena, Tomai,

DFDS apgailestauja, kad patyrėte nepatogumus. Keliautojams suteikiama galimybė pasirinkti vietą kelte, pagal poreikį.
Dėl išsamesnės informacijos, maloniai prašome kreiptis į mus.

Audra Tarasoviene 2023-01-25 22:04:27
Na plaukiu keltu 2023.01.25 Kylis- Klaipėda, tad noriu padėkoti administracijai ar dfds vidaus taisyklių kūrėjams nežinau kas atsakingas už tai, kad situacija pasikeite, kajutėje komandoro klasės, kad gavau šildytuvą, plaukiu komfortiškai, šiltai, ir negaila mokėti už tokią kajutę. Esu labai laiminga. Personalas kaip visada aukštame lygyje ir mandagūs darbuotojai. Rekomenduosiu ir kitiems DFDS, svarbiausia nebijoti kalbėti, prašyti, ir viskas bus išspręsta. Sėkmės Jums!
Laba diena, Audra,

dėkoju už Jūsų atsliepimą.Mūsų komanda nuoširdžiai stengiasi dėl geriausios Jūsų patirties mūsų keltuose.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė ir pastebėjimai.

Iki malonių susitikimų DFDS keltuose!
Audra Tarasoviene
2023-01-25 22:04:27 IP 4llifh4
SU SITA, a******u VAGIU FIRMA, daugiau ju paslaugomis nesinaudosiu niekada, kodel vagiu, tuoj paaiskinsiu, jei keleivis suklydo pirkdamas bilieta, teisingai uzpildyti, pinigu neatgausite, kaip tai imanoma, save gerbiancioje firmoje, bet su sia firma ne veltui rimtos uzsenio firmos, pvs UK, atsisako bendradarbiauti, kaip su nepatikimais, partneriais, pirkau bileta i kyli, pirmyn, atgal, auto ismeras nuvykstant, surasiau vienas, gryztant, kadangi turejau parsivezti sugedusi auto, pazymejau auksti didesni, kad atitiktu, nuvykimas be problemu, gryztant, neileido manes i kelta, nors islaukus nuo pat ryto, parodzius uzsakymo nr, gavau bileta, ir rakta i kajute, bet atejus laikui leisti i kelta, atejo kazkoks kitas dejtelis, ir paeme is manes visa turini, man buvo sokas, 1000km, atvaziavau iki kelto, ir privet, motyvacija del sturmo, ir pasake nei rytoj, nei po ryt nepavyks, teko vel gryzti, i ta vieta pns. is kur ir atvykau, kad vykti savo eiga per lenkija, gryzus susiekiau su klaipedos nelaiminga firma, bet ten jau atsakymas kodel neileido buvo skirtingas, todel kad neteisingai buvo uzpildyta, pirkimo biletas, ir nera kalbos kad damoketi ar grazinti, pinigus, zodziu spresti jums, as su siais A********S daugiau niekada neturesiu reikalu, jiems kad damoketi, nera biznio, biznis yra kad negrazinti 200e. si firma dirba tokiais motyvais.
Domas 2022-11-13 13:15:01
Kodėl vienam laive Victoria Seaways būna sriubos normaliai patiekiamos, žmogus gali įsidėti grietinės atskirai, viskas puikiai, maistas skirtingas ir skanus... Bet Athena laivas tragedija, sriuba visada su grietine!!! Mes esame šeima dažnai plaukiame su laivu ir mes nemegstame sriubos su grietine! Kodėl ji iškart įmaišoma į sriubą??? daugeliui žmonių tai nepatinka !!! Maistas irgi dažniausiai tas pats per tą patį, galėtų kažką pakeisti.... Dėkui už dėmesį!
Laba diena, Domai,

dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Jūsų pastabos leidžia mums tobulėti.//DFDS
DFDS 2022-08-16 13:56:08

dėkojame už atsiliepimą. Jūsų pastebėjimai leidžia tobulėti. //DFDS
Keliausi klaipeda kylis 2021.10.27 kaip ir viskas gerai maistas kajutes ir t.t.bet kas liecia parkavima tai mane priparkavo taip kad nei as nei śalia is automobilio niekas islipti negalejo tai persiparkavome pagal save turbut buvo naujas nepatyres darbuotojas šiap visomoj viskas ok, če ne kruizinis laineris o keltas
Redas 2022-10-05 21:35:37
Išsipirkom pusryčius kelionei 10.05 ir 10.10 Klaipeda Kylis, Kylis Klaipeda ir negaunam...Pervedimas pinigų padarytas, o pusryčių negaunam...įkeliu failą pinigų pervedimo.Failas neįsikelia, norečiau kad susisiektumete asmeniškai.
Viskas jau gerai.Išsiaiškinom, gryždami atgal pusryčius jau gavom.Už į priekį kur negavom grąžinti pinigai.Viskas sutvarkyta.
Redas 2022-10-05 21:35:37
Laba diena, Redai,

maloniai, prašome susisiekite su mumis el.paštu [email protected]

Petras 2022-08-31 18:06:28
Tragedija ne servisas. Užsisakai sau kajutę (ne shared), pamato, kad vienas keliausi - apgyvendina žmogų. Po velnių, gi aš susimoku už kajutę!
Laba diena, Petrai,

vertiname, kad esate mūsų klientas. Patikiname, kad nusipirkus pilną kajutę, kiti pakeleiviai negali būti apgyvendinti. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis. kad galėtume atsakyti Jums į klausimus. Iš anskto dėkojame.//DFDS
Egliana 2022-08-30 13:38:55
Rugpjūčio 14 d. keltu kėlėmės iš Karlshamno į Klaipėdą. Norime padėkoti apsaugos darbuotojui bei įgulos nariams Pipui ir Mangirdui operatyviai suorganizavus nuleisto automobilio Discovery rato pakeitimą į atsarginį. Įmonės Egliana darbuotojai.

nuoširdžiai dėkojame už teigiamą atsiliepimą. Jūsų padėka, tai geriausias įvertinimas. Malonu, kad galėjome Jums padėti. //DFDS
Romas 2022-08-23 13:49:09
Plaukiau tris kartus su keltu i Švedija, DFDS reklamuoja nemokama interneta, bet jei neisijungi skridžio aplinkos arba nepersijungi rankinio ryšio operatoriaus pasirinkimo savo išmaniajame, DFDS, , nemokamas, , internetas tave automatiškai pfijungia prie palydovinio ryšio dar bunant uoste viena karta susimokėjau 60€ kita 38€ nei sms nieko negavau kad esu prijungtas prie palydovo. Tiesa kajutėj mikroskopinėm raidėm yra parašyta kad galimas prijungimas prie palydovo, va toks tas, , NEMOKAMAS, , internetas
Laba diena, Romai,

dėkojame Jums už komentarą. Kelte skelbiama informacija, kad veikia palydovinis ryšys. Dėl neapriboto tiekiamo internetinio srauto abonentui, rekomenduojame kreiptis į savo mobilaus ryšio operatorių. Būtent operatorius privalo pranešti apie prisijungimus. Patikrinti būtina savo telefono parametrus. Palydovinio ryšio nekontroliuojame mobilaus ryšio tinklams.

DFDS 2022-08-16 13:56:08

dėkojame už atsiliepimą. Jūsų pastebėjimai leidžia tobulėti. //DFDS
Rugpjucio 22d is Klaipedos plaukeme i Kyli.Igula puiki, pasitempusi, kajute tvarkinga, kaip ir viskas butu puiku, bet vel uzkliuvo maistas.sriuba, toks jausmas, kad kokie likuciai buvo like, ta ir sumete I puoda : (Sonkauliukai tik atrodo graziai, nei ipjauti, nei ikasti.ryziai sukibe.bet va zmogus atsakingas uz desertus vertas didziausiu aplodismentu.as suprasciau jei maitinimas nemokamas, tada priekaistus reiksti butu nemandagu.bet dabar sumoki pinigus, o tau patiekia lyg specialiai sugadinta maista.tai kaip pasityciojimas is klientu.
Jolanta 2022-08-01 09:03:21
Kaip ir kiti keleiviai minejo, parkavimosi ipatumai kelte ne kiekvienam suprantami, kaip atrakcijonu parke.Maistas, isties prastas, skurdus meniu.ypac vaikams nera pasirinkimo.kajute buvo tvarkinga, personals malonus.

Raimondas 2022-07-31 11:47:39
Plaukiu siuo metu su Viktorija Seaways ir noreciau paprasyti kad gal jus praveskit virukams kurie 2 denije rikiuoja automobilius mokimus.Ar gal padarykit 2 denio maketa su visais pilersais ir islankstimais.Tegu su žaislinem masinytem pazaidzia padelioja kaip talpiau ir tvarkingiau sudeliot.Vairuoju automobili virs trisdesimt metu ir puikiai moku vaziuoti atbulas, bet va Jusu virukams atrodo kad jie tai geriau ismano.Ko pasekoje gavosi su klausimu jiems kaip islipti is automobilio neapgadinus salia stovincio.Atsakimas paprastas ir lokoniskoas;buvo atsakita kad nezinau cia jusu problemos.Zmones dirbantis dfds ismokinkit juos statyti masinas.Tarpas tarp automobiliu gal 15 centimetru.Kaip jums atrodo ar yra galimybe islipti?Nepirma karta keliuosiu su keltu ir nesu priklus nei maistui nei svarai.Bet kai taip elgiasi ir net nesistengia nieko keisti farosi biski piktoka.Lieka tik viena iseitis sitoi situacijoi nepaisiti jaunimelio nurodimu ir auto statyti taip kaip patogiau.Labai tikiuosi kad i sita komentara bus atsizvelgta, nors tikiu kad jus kaip monopoline imone net nesureguosit.Nu gal perskaitysit ir mandagiai atsakysit.
Raimondai,

dėkojame už Jūsų komentarą. Vertiname Jūsų pastebėjimus. Į visus Jūsų klausimus esame pasiruošę atsakyti. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] //DFDS
Kristina 2022-06-22 18:49:56
Plaukėme su keltu kylis-klaipeda su athena seaways 2022-06-22. Plaukėme su gyvūnų, kaip visada duoda pasikabinti ženkleli kad automobilyje gyvūnas... Kadangi buvome vieni pirmųjų ivaziavusiu i kelta darbuotojas mums nurodė statyti automobilį ne arčiau laiptų (nors vietos buvo), o visiškai priešingoje pusėje nuo jų!!! Aš jam parodžiau ženkleli o jis tik šyptelėjo. Tai ko pasekoja su visa kates deze teko pereiti visus suparkuotus automobilius o vietos tikrai nėra daug. Plius su 7 mėnesio NĖŠTUMŲ, tai padaryti iš vis nėra lengva nekalbu jau apie asmeninių daigtu uzsinesima... Tada nu keliavome į kajute aciu kad nors patalyne buvo pakeista palangės kur yra jungikliai visos nudulkejusios ir grindys 100% nebuvo siurbtos nes metėsi juodi kažkurio gyvūno palikti gaurai, ir dulkių kamuoliai + kažkokie pridziuve pomidorai prie grindų... Už tokią kainą ir šitokios sąlygos baisu...
Laba diena, Kristina,

dėkoju už Jūsų komentarą. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] atsakysime Jums.

Pagarbiai DFDS
Kainos neadekvacios, rugpjucio pradzioje plauksiu i svedija per latvija nes bilietas tai paciai dienai perpu pigiau
Indrė 2022-06-18 15:40:20
Susidūrėme su labai nemalonia situacija. Pirkom bilietus, Kylis-Klaipeda, dvivietę kajutę su augintiniu. Bilietai nupirkti, puiku, laukiam kelionės namo. Atvykus paaiškėjo, kad nėra laisvos kajutės su augintiniu! Kaip nėra ? Mes juk pirkom bilietą ir sumokejom už auguntinį!!! Tada pareiškiama, kad reikia sumokėti papildomus 70e už ekstra valymą! Kokį? Šuo vos 2 kg svorio ir reikalus daro ant mūsų atsivežtos palutės!!!! Koks tai ekstra valymas? Kurio praeitą plaukimą nereikėjo mokėti???? Kajutėje dulkės nevalytos savaitę laiko jei ne mėnesį, apie kilimus iš vis nešneku, nes milijonas kažkokių susivėlusių plaukų. Apie kokius ekstra valymus šnekam? Sumokam nemažą sumą už bilietus ir dar bandot pasipelnyt atvykus, nes nebeturim išeities kur dėtis? Daugiau kelionių su jumis neplanuosim. O dar ir kreipsimės į atitinkamas įstaigas.
Labas rytas, Indre,

dėkojame už Jūsų komentarą. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu, atsakysime Jums.

Daiva W. 2022-05-28 15:52:21
Jau daug metu tenka keliauti su DFDS.
Paskutini kart 2022m. geguzes 18 d teko vykti is Klaipedos i Kyli.
Dar tokios izulios darbuotojos per tiek metu nebuvau sutikus.
Dar nepaskelbus per garsiakalbi, kad del trumpo stovejimo uoste pradesime rinkti patalyne ir ttt. Viena kart pabendus i duris, staiga iejio drasiai i kabina ir ibruko man svaria patalyne. Praejus keletai minuciu vel izuliai iejio i vidu ir pradejo rinktii siuskliu maisus. (vis nepranesus per garsiakalbi)
Jokio arsiprasymo uz trukdyma ir panasaus????as jai pasakiau, kad duso kabinoj nenuteka vanduo. Ji man atsake, kad taip buna daznai.
Maistas uz 17, 50€ labai prastas, pasirinkimas skurdus.
Labai nusivyliau.
Laba diena, Daiva,

dėkoju už komentarą. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] //DFDS
Tomas 2022-05-27 11:41:49
Sveiki, kodėl visada grudat į kajutes lietuvius su rusakalbiais?turėtu but lietuviai su lietuviais kajutėse.

dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] atsakysime į Jums aktualius klausimus. //DFDS
Jau daug metu tenka keliauti su DFDS.
Paskutini kart 2022m. geguzes 18 d teko vykti is Klaipedos i Kyli.
Dar tokios izulios darbuotojos per tiek metu nebuvau sutikus.
Maistas uz 17, 50€ labai prastas, pasirinkimas skurdus.
Labai nusivyliau.
Beatričė 2022-01-06 22:12:43
Dėl savęs gal ir nesiskųsčiau, bet kai tai paliečia tavo anūkus (kūdikius), tai žinokite trūksta žodžių. Prieš tris savaites grįžtant dukrai su vyru ir dviem kūdikiais (dvynukėms), kajutė buvo tikrai netvarkyta, duše palikti kitų žmonių naudotos priemonės, klozete šlapimas nenuleistas, plaukai voliojosi visur, lova prasmirdusi ir apskritai visas keltas smirdėjo šlapimu. Bilietai buvo pirkti plaukti su " Viktorija", o plaukė su " Atėnai" (jokių įspėjimų, ar atsiprašymų negauta). Toliau, šįvakar išplaukiant atgal į Vokietiją vėl nesąmonės, pirkta trivietė kajutė, bet įgrūsti į dvivietę. Man trūksta žodžiu, kaip galima šitaip elgtis ? Man gėda už mus, lietuvius????, nužmogėjimas visiškas, svarbu pinigus susirinkti, o kūdikius į šuns būdą patalpinti????.
Beatriče,

dėkojame už Jūsų komentarą. Maloniai, prašome, susisiekite su mumis el.paštu, atsakysime ir suteiksime išsamią informaciją.

Agne 2021-12-31 15:40:07
Truksta tvarkos kajutese, ka jie ten valo neaisku, plaukiame daznai, imame kajute su gyvunais ir visada kajute reikia papildomai prasivalyti, nes grindys juodos, pilna plauku kampuose. Idomu, kad jei nori gauti paprasta kajut eir keliauti su gyvunu turi sumoketi papildomai 75€ uz kajutes valyma :D 75€ uz valyma kajutes, kuriu net nevalo ???????? apie triuksma girtu pilieciu, keiksmazodzius visa nakti ir rukyma ne tam skirtose vietose, keitaliojimus kajuciu ir laiku net nekalbu...
Laba diena, Agne,

Ingrida 2021-12-04 04:21:56
Plaukiu siuo metu su Dfds keltu Viktorija is Kylio - Klaipėda 2021.12.03. Veiksmas toks kad naktys 2:27 as miegu SU KUDIKIU ir prasibundu nuo triukšmo jog kazkas stovi uz mano kajutes durų ir megina jas atidaryti.! Ok galvoju gal pasigirdo, bet ne vis garsiau ir stipriau pradėjo barskinti ir laužyti rankena. Ir staiga pasigirsta vyro balsas ir durys atsidaro ISIVAIZDUOKIT PAEME IR ATIDARE SVETIMAS ZMOGUS TAVO KAJUTES DURYS IR ZENGE I VIDU VISAS SVIRUODAMAS PRISIGERES!. AS REKIU KA JUS CIA DAROTE?!!!! MANO KUDIKIS ISIGANDO IR ATSIBUDO PRADEJES VERKTI. O JIS MAN SAKO - OI NE CIA PATAIKIAU. TA PRASME KAIP JIS GALEJO SU SVETIMA KORTELE PAIMTI IR ATRAKINTI MANO KAJUTES DURYS???!!! KAIP TAIP IMANOMA?!!
Klausimas kur saugumas kur privatumas yra ka? Ar cia normalu kad vyduri nakties pas tave isibrauna girtas storas senis i kajute nežinia kaip jis atrankines durys su savo kortele mano kajute.! Baisu ka galiu pasakyti. Miegi sau ramiai su kudikiu po kaldra o cia snai kazkas pas tave nakti isibrauna i kajute.
As jau nekalbu apie kelto svara nes jos cia nerasta!
Matosi ant tualeto dangčio pridziuve likučiai nešvarumai, patalyne tai gali matomai ir kokia zaraza užsiveisti odos... pilna plauku juodu trumpu... zodziu Higiena tiesiog baisi... tokius pinigus moki uz nieka. Prabangiame viešbutyje tu uz tokia suma pabusi su visais patogumais. O cia uz nakti susimoki kosmine suma ir jokiu tau patogumu nei svaros...
Laukiu ryto kada man gales paaiškinti kaip kazkas nakti pas mane išsiveržė i kajute svetimas zmogus.! Nes kudikis miega negaliu cia ir dabar eiti aiškintis nes ir tenai nieko nera.
Vadinasi kaip taves nera kajutėje bet kas gali atrakinti tavo kajute betkada ir apvogti tave nieko negalima joje palikti nes eina kas nori. Baisu kas per sistema saugos durų kad bet kas gali ieiti.

AS LIKAU SOKE ir pasibaisejusi.!!
Ingrida,

dėkojame už Jūsų komentarą. Maloniai, prašome susisiekite su mumis el.paštu [email protected]

Pagarbiai DFDS
As jau nekalbu apie kelto svara nes jos cia nerasta!

AS LIKAU SOKE ir pasibaisejusi.!!
Naujas keltas is Karlshamn i Klaipeda, nerandu kelto pavadinimo...kelione 2021-11-08... tas keltas kelia dideli klausima ar jis legaliai plaukioja sia jura ? toks jausmas kad konfiskuotas is somalio piratu ir paleistas tiesiai i reisa... tiek restoranuose tiek kajutese salta bunant net su striuke... is 2 aplankytu tualetu nei viename nerasta muilo, ir esme ne tame kad baigesi muilas ir nepastebejo papildyt, pradariu ta skrabine matosi kad ten net jokios talpos muilui neideta, jo ten nera nuo somalio laiku turbut.... nuejus vakarieniaut i restorana dezinfekcinio skyscio indas jau yra, bet deja jis tuscias, tas jau pasibaiges... is juokingesniu dalyku prie baro paprasau ipilt svyturio ekstra, ziuriu man pila Blanca, sakau ne ne, as ekstros prasiau... barmenas sako tai ekstra ir pilu tik tas kranelis neveikia tai pilu is to :D esme tame, kad cia nuo neveikiancio sildymo iki neveikiancio kranelio alaus... butu juokinga jei tos keliones su ju varganais keltas nekainuotu brangiau nei su tikrais ir kokybiskais Tallink keltais.... tik gaila kad Tallink neplaukia i lietuva...baisu istikruju.... Siais laikais protyngas protyngu verslo kompaniju modelis butu turbut, kad gerint kokybe, tenkint klijentu poreikius... bet si kompanija ant tiek dejus, kad nezinau nebeturiu ka sakyt... Nors paciam man ir nepatogiau bus bet tikrai paskutinis kartas kai plaukiu su dfds, geriau isbandysiu TT-line is treleborgo, blogiausiu atveju vaziousiu i stockholma ar nynashamna, nu bet situ nebesersiu...o tai kita lart isvis sugalvos plukdint su medine kiaura valtim...
Loreta 2021-10-21 10:24:09
Turejome labai nemalone kelione is Karlzhamn i Klaipeda
Turejome nusipirke bilieta su kajute, skubejome i kelta, kuris turejo isplaukti 17:00.
apie 15 valanda gauname skambuti, kad musu keltas nuimtas, kadangi jau buvome beveik uoste, pasiule uzeite i dfds kontora, del pasiulymu.
Kontoros darbuotoja, dar karta informavo apie del audros nuimta reisa ir pasiule plaukti kitu keltu, kuris isplaukia 20:00, bet... cituoju:
- "galime pasiulyti tik sedimas vietas, arba (surauktu veidu) dideli kambari su 25 lovom..
Arba, dar - jei pasiulymas netinka, galime grazinti pinigus uz bilieta"
Na mes atvaziavome 300km., ir i Lietuva keliauti susiruoseme, del labai mums svarbiu reikalu, todel kelione testi privalejome..
Pasirinkome sedimas vietas (nes net neisivaizdavome, kaip atrodo kambarys su 25 lovom)
Sedimose vietose, kede neatsilosia tiek, kad galetume miegoti, turiu problema su stuburu, jau po 1 val sedejimo, pradejo mausti nugara, spausti pecius: (
O dar tas garsas, artodo, kad butume sedeje varikliu skyriuje...
Iskentejome, kol uzsidarys baras, nuejome ant ilgu suolu (aciu Dievui radome laisva vieta) galejome issitiesti, nors salia vyruku kompanija iki paryciu kele puota..
Labai nusivyliau Dfds..
Suprantu, kad del audros nekaltas niekas, bet as manau, jei zmogus perka bilieta su kajute, tai kompanija turetu pasirupinti, kiek imanoma geresnias salygas testi kelione, o ne siaip numesti, kaip siuksle..
Loreta,

nuoširdžiai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų. Kelto išvykimas atidėtas dėl prastų oro sąlygų jūroje. Maloniai, prašome susisiekite su mumis, atsakysime į Jūsų klausimus.

Turejome labai nemalone kelione is Karlzhamn i Klaipeda
Arba, dar - jei pasiulymas netinka, galime grazinti pinigus uz bilieta"
O dar tas garsas, artodo, kad butume sedeje varikliu skyriuje...
Labai nusivyliau Dfds..
Laba. Šio metu esu kelte. Keliauju ir Karlzhamno į Klaipėdą. Esu labai nusivylęs visą kelione. Visi nesklandumai prasidėjo 15h. Kada turėjo prasidėti registracija į laivą. Gavau skambuti. Registratūra turi informacijos. Nuvykus man pasako kad laivas nukeltas ir mums yra pasiūloma kelionę kitų keltų. Pirkome dvivietė kajutės o gavome sėdimas vietas. Turėjome ilgą kelionę iki uosto. Žmona po auto avarijos turi problemų su stuburu. Kreipėmės į įgula. Deja nejokio zmonisko supratimo
Tikrai jei būtų informuota anksčiau nebuvau keliavęs šiuo reisų. Sėdimų vietų salone neapsakomas triukšmas.Pasedejus valandą jaučiuosi kaip kankinys. Kažkoks košmaras. Baisu.
Turiu 25 metu metu tarptautiniu reisu keliais, vairavimo staza.Teko plaukioti ivariais marsrutais su ivariom keltu linijom.Bet blogesnes keltu linijos kaip DFDS neteko sutiki.Galeciau drasiai pabrezt, kad su sia linija plaukia tik tos kompanijos kurios turi daugiau pinigu o kurios neturi pinigu lieka krante iz kelto borto.Po to vaikiskai meluoja imones vadovams, kad masina pavelavo i kelta, nors masina stovejo prie kelto beveik 2 valandas iki kelto isplaukimo.
Rima 2021-09-07 11:57:09
Nuoširdžiausias AČIŪ visiems, padėjusiems susigrąžinti pamestus akinius.
Plaukėme keltu Athene iš Kylio į Klaipėdą ir vyras, išlipęs iš kelte priparkuotos mašinos, nepamena, kur pasidėjo akinių dėklą su vairavimo akiniais ir akiniais nuo saulės.... jau ruošėmės užsakinėti optikoje naujus akinius, bet pagalvojom užklausti DFDS komandos, gal rado kas pamestus, gal kas grąžino....vau, - sėkmė, akinius jau turime!!!
Dar kartą didelis didelis AČIŪ visai prie to prisidėjusiai komandai!!!Tikrai plaukėme, plaukiame ir dar plauksime su Jūsų keltais!!!
Laba diena, Rima,

ačiū už Jūsų malonų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad galėjome padėti, Jūsų padėka geriausias įvertinimas. Iki pasimatymo DFDS keltuose!

Aurelija 2021-09-03 17:39:26
Sveiki, vienos iš vyresnio amžiaus keleivių Ninos vardu perduodu padėką reiso Klaipėda - Kylis 08.31 darbuotojams Romanui ir Bogdanui už pagalbą ir puikų darbą. Sėkmės darbuose.
Laba diena, Aurelija,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų padėką. Visada esame pasiruošę padėti ir išpildyti lūkesčius. Dar kartą ačiū!

Laba diena, Aurelija,

Arvydas 2021-08-24 09:23:15
plaukeme is svedijos i klaipeda, atvaziavus prie kelto pasitiko apsauginis kuris iskart pradejo uzgauliot vairuotoja. ivaziavus i kelta ejom link savo kajutes, kuria tvarke kambarine. kambarine tai pat pat pradejo mums akis draskyt nes buvo nespejus sutvarkyt kajutes. netrukus islindo jos kolege ir ant musu sauke jau abidvi. draugas joms paaiskino kad esam labai pavarge po keliones ir noretume istiest kojas bet jos toliau sauke. atejo mergina is registraturos kuri tai pat mus uzsipuole ir reikalavo kaukes. neturejom mes tos kaukes paklausem ar cia butinai reik ir ar turi parduot. atsove iskart piktai kaina euras uz viena. as pamates toki vaizda visa kelione praleidau kajuteje nenorejau is jos eit ir leist savo pinigus tokiame niekingame kelte. personalas tragedija. iskart pasijuto Lietuva atvykus i ta kelta. Svedijoj nieko panasaus nepamatysi kitoks bendravimas kitokia kultura o cia... nusivyles
Sveiki, Arvydai,

Pagarbiai DFDS
Nuoširdžiausias AČIŪ visiems, padėjusiems susigrąžinti pamestus akinius.
Zilvinas 2021-07-10 14:55:21
Aciu uz patogia ir saugia kelionia, aptarnavimas malonus ir paslaugus.Visada teiksiu jums pirmenybe, rinkdamasis kelione, aciu.
Sveiki, Žilvinai,

nuoširdžiai dėkojame, kad galėjome išpildyti Jūsų lūkesčius. Malonu, kad esate mūsų klientas, vertiname, kad pasirinkote keliauti DFDS keltais. Jūsų padėka geriausias įvertinimas už pastangas ir siekti geriausio

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Jumbo Transport
Krovinių gabenimas

Adresas: V.A.Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; geležinkelių transportas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB JUMBO TRANSPORT - Įmonė „Jumbo Transport “ tarptautinių krovinių gabenimo kompanija ,specializacija – krovinių pervežimai ir kitos logistikos paslaugos. Tai apima prekių transportavimo, paskirstymo, optimalaus maršruto paieškos, maršruto stebėjimo realiu laiku, dokumentų rengimo t.y. visą aiškiai struktūrizuotą...
Maxturas
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Savanorių pr. 3-5, LT-44255 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; grafika, dizainas; logistikos paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB Maxturas – pagrindinė veikla yra nekilnojamojo tutro vystymas, įvairios paskirties ir apimčių statybos, remonto, dizaino darbai. Įmonės veikla apima gyvenamųjų vienbučių, daugiabučių namų bei komercinių pastatų statyba. Siūlome statybos paslaugas „nuo namo pamatų iki rakto“. Pagrindinis įmonės tikslas –...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
TWB LOGISTICS
Transportas.Logistika.Sandėliavimas.Muitinės pasl.

Adresas: Servečės g. 1, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Logistika yra tai, ką mes išmanome geriausiai! Transporto logistikos įmonė TWB Logistics – tai visos krovinių gabenimo paslaugos ir sandėliavimo paslaugos iš vienų rankų. Esame inovatyvi logistikos įmonė; suprantame, kad kiekvienas klientas yra išskirtinis ir jam turi būti taikomi individualūs krovinių gabenimo...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...
Tarptautinė paroda "Ką pasėsi... 2023" – stereotipus laužančios inovacijos šiuolaikiniam agrosektoriui
Kovo 30–balandžio 1 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) 27-ąjį kartą vyks tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi... 2023". Per šį laikotarpį...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Meta 188,77 +23,28%
Google 108,80 +7,27%