Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dezinfa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dezinfa

Atsiliepimai apie Dezinfa, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Dezinfa, UAB

Buves klientas 2020-02-15 15:55:53
Su jais viskas yra labai blogai. Pradedant nuo darbo atlikimo iki vadovu ir buhalterijos. Nesinori ishsiplesti bet situacija panasi kaip pas UAB Ardenas. Niekam nedaskambinsi niekas nieko nezino ir paskui dar ir i teisma paduoda del savo neprofesionalumo. Klounų kompanija su tokiais geriau nedirbti yra tikrai geru alternatyvu.
Gerbiamas, Buves kliente,

Daug dėmesio skiriame bendravimui su klientais ir kokybės užtikrinimui. Kadangi priklausome pasaulyje vienai iš didžiausių kenkėjų kontrolės įmonių, esame įsipareigoję atitikti aukščiausius standartus. Jei turite argumentuotų pastabų, visada jas galite atsiųsti el. paštu info@dezinfa.lt. Kiekviena pretenzija, pasiūlymas yra analizuojamas.

Tikimės, rasite jūsų poreikius ir bendravimo politiką atitinkančius partnerius.

UAB Dezinfa
UAB Ardenas 2020-01-29 10:54:09
Dirbome su dezinfa 10 metu. Taciau nuo 2017 prasidejo kazkokios nesamones - nesugeba susitvarkyti su paprasciausiais peliukais. Ziurkema turi tik nuodu, su kuriais metus laiko nesugebejo sutvarkyti neprasytu sveciu. Moka tik siusti saskaitas uz nesugebejima dirbti.
Atsisakius ju paslaugu - siuncia mums kitos imones suderiniko aktus - tris kartus buvo jiems skambinta ir pasakyta, kad ne musu imones cia suderinimas. Ir pagal ta suderinima, ir KITOS imones jiems skola 7eurus :) paduoda mus i teisma :)
Buhalterijoje kas du menesiai vis su nauju zmogumi sneki, kuris nezino kas dirbo iki jo.
Visiskas ne profesionalumas nei kenkeju gaudyme, nei saskaitu tvarkyme.
Jei norite gadintis nuotaika - pasirasykite sutarti su nesusigaudancia DEZINFA.
Gerbiami, UAB Ardenas,

Esame dėkingi už ilgalaikį bendradarbiavimą, kurio metu visada stengėmės problemas spręsti operatyviai, užtikrinti paslaugų kokybę ir lankstumą.
Tam, kad palaikytume profesionalius santykius, reikalingas abipusis geranoriškumas ir įsipareigojimų vykdymas (sąskaitų apmokėjimas laiku, kenkėjų kontrolės ekspertų rekomendacijų laikymasis, etiškas bendravimas, atsakomybė ir kt.).
Apmaudu, kad mūsų nuomonės ir vertybiniai principai išsiskyrė.
Tikimės, kad rasite Jūsų poreikius atitinkantį partnerį.

UAB Dezinfa
Visiskas ne profesionalumas nei kenkeju gaudyme, nei saskaitu tvarkyme.
Jei norite gadintis nuotaika - pasirasykite sutarti su nesusigaudancia DEZINFA.
Aš labai nusivyliau, galvojau rimta firma, net nornaliai neapžiūrėjo, kas krebždena, pasiūlė nusipirkti nuodams dėti dėžutes kokias 5, kurios kainuoja, be saskaitos 10€, viena susigundžiau nusipirkau, kitur pasižiūriu kiek kainuoja, ogi 3€ ir dar jeigu perki 5vnt.tai po 2.60€, lygiai tokios pačios dėžutės.Nu ir plėšikai!Gerai, kad tik viena pirkau!Ir tai gražinčiau jei tik galėčiau!
Milda 2018-10-18 08:37:22
2018m. pavasari daugiabucio balkone pastebejau pirma karta batu dezeje teniso kamuoliuko dydzio sirsiu lizdo.Kadangi pries tai neteko su tuo susidurti ir turint du mazus vaikus namuose kreipiausi internetu i Dezinfa. Jie maloniai suteike man pagalba.Atvykes vyriskis papurske su paprsciausiu "Kobra".Mano dziaugsmui ir nustebimui nebuvo ribu kai uz si veiksma man israse 50 eu saskaita.As bandziau teirautis darbuotojo ar jis mano, kad tai normalu, jis patare kreiptis i firma.Is firmos negavau jokiu saskaitu, ar reikalavimu apmoketi sia suma puse metu. Bet po puses metu jie pradejo mane atakuoti grieztai reikalaudami apmoketi tokia suma, kuria as cia paskaiciau jie ima uz nemazo ploto patalpu rimta dezinfekcija.Kai pabandziau papasakoti, kad abejoju jog uz paprasta papurskima tureciau moketi tokia suma, man buvo atkirsta, jog negali buti, buvo atlikti "rimti" darbai. Sakyciau tikras plesikavimas, ramia sazine.Kobros papurskimas+50EU.Jeigu buciau zinojus...galejo bent telefonu patarti paciai tai padaryti...
Gerbiama Milda,

Labai apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Išanalizavę Jūsų pateiktą aprašymą ir atlikę vidinį patikrinimą, matome, kad suteikta kenkėjų kontrolės paslauga kokybiška - vapsvos išnaikintos, tačiau Jums sukėlė abejonių naudota priemonė. Gaila, kad mūsų darbuotojas nepapasakojo plačiau apie atliekamą paslaugą, tokiu būdu būtume išvengę šio nesusipratimo, Jūs būtumėte žinojusi, kad naudojamos priemonės yra profesionalios. Su pagarba, Dezinfa.
Gerbiama Alyte,

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Jūsų name ši problema yra labai opi ir yra būtina panaikinti visus jame esančius žininius, kad pasiekti kiek įmanoma maksimalų rezultatą. Deja jei žininys bent viename bute lieka, problema atsinaujina ir vieno apruošimo nepakanka. Labai prašome su mumis susisiekti, nes mums nepavyksta Jums prisiskambinti, ieškosime būdų kaip dar galime Jums padėti. Gražios dienos.
Noriu labai padėkot Klaipėdos filialo vadybininkui Vytautui ir darbuotojui Sauliui už pagalbą bendrijos name naikinant kenkėjus. Labai malonus ir operatyvus aptarnavimas ir konsultacija. Rekomenduoju naudotis ir kitoms bendrijoms, daug lengviau nugalėsite kenkėjus. Pirmininkė Rūta
Saulius Kareckas 2017-02-02 21:51:55
2013 metais sudariau sutartį su "Dezinfa" dėl žiurkių ir pelių naikinimo, jie savo darbą atliko, o aš sumokėjau grynais, daugiau jų paslaugų man nereikėjo todėl sutarties nepratęsiau. 2017 metais iš skolų išieškojimo įmonės gavau laišką, kad likau skolingas " Dezinfa" 50 litų, bet per beveik keturis metus "Dezinfa" nei karto nepriminė man apie skolą, nors mano tel. nr. nurodytas sutartyje. Aš jau neprisimenu ar tikrai likau skolingas įmonei tuos 50lt ir žinoma jau nebeturiu išsaugojęs pinigų priėmimo kvitų. Dar man buvo priskaičiuoti delspinigiai už1169 dienas + skolos administravimo mokestis. Štai toks yra "Dezinfa" "draugiškumas" savo klientams. Patarimas visiems: saugokite mokėjimo kvitus ir geriau neužmirškite sumokėti, nes "Dezinfa" tuo pasinaudos ir priskaičiuos delspinigių už 1169 dienas ir dar suteiks galimybę užsidirbti uab "Seronta". Draugiško priminimo iš uab "Dezinfa" tikrai galite nesitikėti. Be pagarbos, buvęs klientas Saulius Kareckas.
Gerbiamas Sauliau Kareckai,

esame dėkingi už Jūsų įžvalgas ir patarimus. Kaip tik šiuo metu atliekame vidinį auditą, kas leido pastebėti senas skolas už mūsų suteiktas paslaugas. Jūsų atveju minėti delspinigiai ir skola administravimo įmonei kartu sudarė 11 Eur., kuriuos mes panaikinome. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašome už Jūsų sugaištą laiką. Imamės visų įmanomų veiksmų, užkertančių kelią tolimesniems nesusipratimams, ir gerinančių administracinius procesus.
Saulius Kareckas
2017-02-04 11:48:45 IP 5f4sousr
Saulius Kareckas 2017-02-02 21:51:55
Noriu patikslinti aplinkybes: mano sutartis su uab "Dezinfa" pradėjo galioti 2013 06 20 ir nustojo galioti 2013 10 31, pagal sutarties sąlygas paslaugos buvo įvertintos 50 Lt per mėnesį. Pagal uab "Dezinfa" atsiūstus dokumentus matosi, kad paslauga pradėta teikti 2013 06 26 ir paslaugos tiekimas nutrauktas 2013 10 17. 2013 06 26 aš sumokėjau grynais 200Lt, turiu tą patvirtinantį dokumentą. 2017 02 02 aš gavau laišką iš skolų administratoriaus, kad privalau sumokėti uab "Dezinfa" skolą už dar vieną mėnesį + delspinigius už 1169 dienas ir žinoma skolos administravimo mokestį. Kai paprašiau argumentuoti kokiu pagrindu esu skolingas, gavau sąskaitą faktūrą, išrašyta 2013 06 26, 50lt sumai ir žinoma be mano parašo, nors tą pačią dieną buvau sumokėjęs 200lt grynais. Turiu nemokamą patarimą uab "Dezinfa" akcininkams: arba mokėkite didesnius atlyginimus ir tokiu būdu pasisamdysite kompetetingesnius darbuotojus, arba jums verkiant reikia audito, už kokius 5 paskutinius metus. Saulius Kareckas
Saulius Kareckas
2017-02-02 21:51:55 IP 5f4sousr
Kai atsikraustėme į naują butą (senam name) iškart pastebėjome, kad yra nemažai tarakonų - trejus metus bandėm visais mums žinomais būdais išnaikinti (diklofosas, įvairios pastos, lapeliai, nameliai, krakmolas ir t.t.) bet tarakonų nemažėjo. Kai neberadom naujų naikinimo būdų, išsikvietėm Dezinfa, po kelių dienų atėjo, per pusvalandį pridėliojo savo pastos (po tašką kas kažkiek cm) ir po dviejų savaičių tarakonų nė girdėti, nė matyti. Už 49 kvadrątų butą sumokėjom 50 eurų. Taip, kad jei kas turit problemų su tarakonais - nešvaistykit laiko ir pinigų, išsikvieskit ir pamirškit problemą.

Pelias
Lietuvos kenkėjų kontrolė

Adresas: Jovarų g. 3A, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; avarinės tarnybos; didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; socialinės paslaugos.
PELIAS - LIETUVOS KENKĖJŲ KONTROLĖ. ATLIEKAME DEZINFEKCIJĄ NUO COVID-19 FUMIGACIJA; DEZINSEKCIJA; DERATIZACIJA; TERMINIS APDOROJIMAS; VANDENTIEKIO SISTEMŲ DEZINFEKCIJA; MONITORINGAS KENKĖJŲ KONTROLĖ VERSLUI KENKĖJŲ KONTROLĖ MAISTO PRAMONĖS SEKTORIUJE Labai svarbu apsaugoti maisto produktus ir jų žaliavas visuose...
Credo
Adresas: Šviesos g. 1, LT-92326 Klaipėda.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; konsultacijų paslaugos.
UAB „Credo" įsteigta 1990 metais, tiekia į plačią rinką kenkėjų kontrolės produktus (tai nuodai graužikų, vabzdžių kitų kenkėjų naikinimui, atbaidymo priemonės, naminių gyvūnų priežiūros prekės, sodininkų ir ūkininkų prekės), inventorių – buitinių kenkėjų kontrolės srityje ir yra viena iš didžiausių kenkėjų...
Švara ir dezinfekcija
Dezinsekcija, deratizacija, dezinfekcija

Adresas: Nemuno g. 115, LT-93249 Klaipėda.
Veiklos sritys: kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; avarinės tarnybos; didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba.
ATLIEKAME DEZINFEKCIJĄ NUO COVID-19 UAB „Švara ir dezinfekcija“ antrą dešimtmetį veikianti įmonė, teikianti kenkėjų kontrolės (dezinsekcijos, deratizacijos, dezinfekcijos) paslaugas. 1994 m. išduota Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos licencija Visuomenės sveikatos priežiūros kenkėjų kontrolės...

"Google" ir ADT bendradarbiaus kurdamos sprendimus namų saugumui užtikrinti
"Google" ir ADT bendradarbiaus kurdamos sprendimus namų saugumui užtikrinti 08-03 21:31
"Google" ketina sujungti savo išmaniųjų namų technologijų verslą su ADT, todėl pranešė planuojanti įsigyti JAV gyvenamųjų namų apsaugai skirtų stebėjimo sistemų gamintojos akcijų paketą.
Ekonomikos viceministrė – V. Jankauskaitė-Milčiuvienė, patarėjas – J. Pinskus
Ekonomikos viceministrė – V. Jankauskaitė-Milčiuvienė, patarėjas – J. Pinskus 08-03 20:51
Ekonomikos ir inovacijų viceministre antradienį pradeda dirbti Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė, kelis mėnesius dirbusi ministro patarėja ryšiams su visuomene, o ministro Rimanto Sinkevičiaus...
PSO perspėja, kad "sidabro kulkos" nuo COVID-19 gali nepavykti rasti
PSO perspėja, kad "sidabro kulkos" nuo COVID-19 gali nepavykti rasti 08-03 19:17
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį perspėjo, kad "sidabro kulkos" kovai su naujuoju koronavirusu galbūt niekada nepavyks rasti, nors šiuo metu karštligiškai stengiamasi sukurti...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Google 1482,96 -3,17%