Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dextera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dextera

Atsiliepimai apie Dextera, UAB

Įsileisk saulės kiek nori!
Parašyk savo nuomonę apie Dextera, UAB

Jonas 2019-01-02 16:03:57
Darbas instaliuojant pakeliamus vartus atliktas l.profesionaliai.Esu patenkintasYpatingai aciu Eglei Jagminenei.Su Naujaisiais 2019 metais.
Sveiki, Jonai,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir džiaugiamės, kad pasirinkote UAB "Dextera". Siekiame, kad klientai liktų patenkinti mūsų gaminiais ir aptarnavimu. Jūs įkvepiate mus tobulėti.
Rimas 2018-12-19 00:39:53
Tai va. Koks velnias nunešė mane pas juos? Užsakėm duris su tinkleliu į terasą. Vadybininkas net neužsiminė, kad šios durys montuojamos be šepetėlių, be vidinės rankenos, be magnetų per perimetrą ar kažkaip, kad uždarius duris neliks tarpo 1cm. uodams skraidyti. Žodžiu montuotojas sumontavo prisukdamas du virtuvinius magnetus viršutiniame ir apatiniame kampuose, darant duris jos išsilenkia per vidurį ir kuo toliau tuo daugiau jos negrįžta į pirmine padėtį. Dabar tarpas 1cm. iš vidaus duris nagais reikia kabinti ir stipriai traukti, kad jos su trenksmu užsidarytu, nes nepriklauso šepetėliai. Man pasakius, kad aš nemokėsiu visos dabar sumos, nes darbas nekokybiškas ir durys kažkoks pusfabrikatis, jis pareiškė, kad neišeis kol negaus pinigų!!!!! Na teko sumokėti, kažkaip nesinorėjo kvarteranto. Išsikvietus vadybininką, jis patikino, kad jo reikėtu ir šepetėlių, ir magnetai ne ten ir rankenos reikia, bet taip ir dingo su pažadais, jau bus puse metų.
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Norėtume išspręsti šią situaciją, todėl prašome esant galimybei paskambinti į kokybės liniją numeriu 8 615 21 111.
Sveiki, Artūrai,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir labai atsiprašome už patirtus nepatogumus. Bandysime išsiaiškinti situaciją ir rasti sprendimą.
Deja, nusivyliau Dextera. Situacija, issirinkau garazo vartu spalva (ryskiai raudona), kuri buvo parodyta pavyzdyje ofise ir uzsisakiau vartus. Taip gavau tvarkingus vartus, tik atspalvis bordavas, vynine spalva, ne tokia kaip pavyzdyje.. Vo via ir prasidejo" linksmoji" dalis.
Dexteros argumentai, kad atspalvis gali keistis fabrike ir t.t ir pan...bet esme islieka ta pati kodai tie patys RAL3004. As tai issirinkau ryskiai raudona, kuri buvo butent pavyzdyje, o manes tai neperspejo kad tas pats kodas gali tureti kitu atspalviu ir kaip jis gali tureti?Finalas. Teisininkas Dexteros paskaite sutarti, paargumantavo, kad sutartyje viskas atitinka ir dziaukis vartais...Todel perspeju kad kas rinksis Dexteroje garazo vartus, rizikuojate gauti reikiama spalva, duok dieve, kad fabrikas uztaikytu ant norimo jusu spalvos atspalvio...
Džiaugėmės Dexteros roletais keletą metų. Prireikė remonto. Užsiregistravom ir jau labai ilgai laukiam meistro. Tikimės nenuvils.
Laba diena, p. Monika,
Jūsų klausimą išsiaiškinsime ir susisieksime asmeniškai.
(Ne)Klientė 2018-11-15 21:58:07
Deja, šios įmonės nerekomenduoju! Atvažiuoti atvažiavo greitai, bet tuo viskas ir pasibaigė. Rašiau laišką, siūliau savo sąlygas, nes vadybininkas iš Elektrėnų, sakė, kad bendraukime tarkimės, priimsim geriausią sprendimą. Bet tai deja buvo tik šnekos. Tris kartus skambinau ir prašiau patvirtinti ar jiems mano pasiūlymas tinka, ar galim priimti bendrą sprendimą. Tokio atsainumu ir abejingumo dar nesutikau. Atrodo, kad jiems visiškai nerūpi ar tu užsisakinėsi ar ne. O tiesiog reikėjo laišką atrašyti ar paskambinti... -10 už komunikavimą...
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Norėtume išsiaiškinti šią situaciją, todėl prašome esant galimybei paskambinti į kokybės liniją numeriu 8 615 21 111.
Naujiena :) Aš tik dabar sužinojau, kad DEXTERA dirba ir po darbo valandų. Niekas nepasiūlė ir apie tarifus nesakė. Tiesa ta, kad aš norėjau, kad jūs tik išgirstumėte nano nuomonę. Pasirodo, čia priėmėjų savivalė. Visa kita padaryta gerai.
Taip aš negaliu lakstyti darbo metu. Nerašykite nesamonių. Tai kodėl priimate užsakymus prekybos centruose iki 20 val. Paslauga turi būti teikiama tada, kai patogu klientui. Kas bus, jeigu visos parduotuvės, servisai, greitosios pagalbos ir t.t. dirbs nuo 8 iki 17 val. Taip ir parašykite, kad jums nusispjauti ant klientų. Žinokite, kad viskas žemėje sukasi ratu. Kada nors jums reikės pagalbos, bet jūs jos negausite net už pinigus. Tik išgirsite "aš normalus žmogus ir mano darbo laikas baigėsi, manęs laukia vaikai namuose"...
Negalime atsidziaugti UAB Dexteroje isigytomis fasado zaliuzemis, labai buvo malonu bendrauti su vadybininke Vaida, kuri buvo su nepakankamu bagazu ziniu, taciau nepabijojome to ir likome patenkinti, taip pat kruopsciu meistru (vienas is ju lyg ir Jonas) darbu. Linkiu sekmes, toliau taip dirbant!
Ačiū Dexteros darbuotojai Eglei Jagminienei ir pačiai Dextera įmonei.Greitai ir kokybiskai atlikti darbai. Esu patenkinta ir tikrai dar kreipsiuos ateityje. Dekui jums.
Problema tame, kad UAB "Dexteros" Vilniuje meistrai matuoja ir montuoja langus tik nuo 8 iki 17 val.
Atsargiai, nes kai priėmė užsakymą niekas neįspėjo. Matuoti atvažiavo dienos metu (atsitiktinai buvo sesuo namie), o dabar montuoti vakare atsisako. Avanso sumokėta 2/3. Žaliuzės guli pas juos. Paaiškinimas toks, kad meistrai irgi turi šeimas ir vaikušius ir nori baigti darbą 17 val. Taigi labai gerai pagalvokite ar verta prasidėti su šia įmone.
Nuosirdziausias ACIU Dexteros darbuotojai EGLEI JAGMINIENEI. Pas ja griztame jau 4karta! Si darbuotoja PASIZYMI profesionalumu, parenka, pataria ir pritaiko parinkdama pagal namu interjera.Esame labai patenkinti itin gera kokybe, begaliniu bendravimu ir dideliu demesiu!
VISADA kartu pasidziaugiame rezultatais!
Butinai rekomenduosime ir tikrai dar ne karta sugrisime!
Pagyra Dexterai ir jos darbuotojui. Reikėjo itin nedaug; tinklelio dviems langams. Atvažiavo, išmatavo tikras profesionalas. Rėmelius dėjo jis pats - su pirštinėm, antbačiais. Greit ir kokybiška!
Džiaugiuosi pasirinkusi UAB "Dextera" - lengva komunikacija (užsakymą derinau internetu, bendravau su vadybininke Vaida), lankstus požiūris, pakankamai greiti gamybos terminai, montuotojas atvyko sutartu laiku, dirba labai tvarkingai. Tiek žaliuzės, tiek roletai pagaminti ir sumontuoti kokybiškai, visiškai atitiko lūkesčius.
Sena patikima įmonė. Demonstruojanti teisingą, subrandintą požiūrį į klientą ir tiekėją. Ačiū už operatyvumą ir profesionalų sprendimą.
Dėkojame Dexterai ir vadybininkei Vaidai už operatyvų, malonų ir į kliento poreikių įgyvendinimą nukreiptą aptarnavimą. Pačiais roletais taip pat esame labai patenkinti. Rekomenduoju!
Aciu uz teisinga poziuri I klienta- aptarnavimas 10 balu
Tikrai savo srities profesionalai. Labai malonus bendravimas ir įsigilinimas į tai, ko konkrečiai reikia klientui.
Gaila, kad komentaras neigimas - tačiau prie klientų aptarnavimo kokybės ir atsakomybės vykdant užsakymus reikėtų padirbėti. Istorija trumpa - atvykome konsultacijai į Dextera ofisą Vilniuje, susitarėme dėl atvykimo išmatuoti langų. Sutartą vakarą laukėme 1val., 2val., 3 val., , tačiau vizito taip ir nesulaukėme, skambučio dėl nesklandumų ar laiko perkėlimo taip pat.
Tiek užtenka šiuolaikiniam klientui, kad tiesiog pasirinktų kitą, klientus vertinančią įmonę.

Linkime "pasitempti".
Dėkojame už operatyvias ir kokybiškas paslaugas. Jūsų darbai viršijo mūsų lūkesčius. esate šauni komanda!!!
puikūs roletai, tvarkingi ir operatyvūs montuotojai. Geri produktai. rekomenduoju
As esu labai patenkinta UAB Dextera produktais. Pirmieji mano roletai sudeti pries 10 metu ir tarnauja iki siol. Tuo tarpu viename kambaryje pasirinkau Domus Lumina roletus, kurie nepraejus metams suluzo: nei su suvaziuoja, nei isvaziuoja.
Gerai dirba, lengva uzsakyti, didelis pasirinkimas. Saunuoliai!
Rekomenduoju Dextera apsaugines žaliuzes, 10 metų kaip įrengtos jokių problemų
Teko bendradarbiauti, nerealus paslaugos ir kokybės santykis. Dirba greitai ir operatyviai. Visada rekomenduočiau.
Nuoširžiai dėkoju Dexterai ir šauniai jos komandai už nuostabius pokyčius mūsų languose. Namai jaukesni ir šiuolaikiškesni. O komandos darbas nepriekaištingas!. Taip pat, negaliu nepaminėti ofiso žmonių: bendravimas bei dėmesys klientui toks pavyzdingas, kurio drąsiai galėtų semtis konkurentai. Kreipiuosi į Jus jau ne pirmą kartą ir rekomenduoju savo draugams.

Pagarbiai- nuolatinė Jūsų klientė- Kristina
Jau ne pirma karta uzsisakome sioje imoneje. Uzsakinejome zaliuzes ir roletus. Uzsakyma gavome greiciau nei tikejomes. Esame visiskai patenkinti ir kokybe ir aptarnavimu.
nemaniau kad rašysiu, bet paskaičius keletą atsiliepimų, nesupratau ar tai ta pati įmonė..... Rinkausi išorinių žaliuzių gamintoją iš kelių įmonių. Pasirinkau "Dexterą", nes profesionalus požiūris i darbą, nuo pat pirmoi susitikimo. Gaminys kokybiškas. Palaugą ir gaminius ivertinčiau 9 iš 10..... Gamybos procese klaidų visada gali pasitaikyti, kas nedirba - tas neklysta.
Džiugu kad požiūris į verslą, į klientą, mano nuomone, yra aukštame lygyje....
Džiugu, kad vadovai oretnuoja ir motyvuoja savo komandą tinkama linkme....
Visada rekomenduosiu šią įmonę... Sekmės
Reikalų su UAB Dextera turiu jau daugiau negu 10 metų, nes jie man gamino ir roletus, žaliuzes, dar seniau ir plastikinius langus bei balkono duris- neturiu jokių nusiskundimų, nes darbo kokybė gera, malonus aptarnavimas, operatyvus reagavimas į iškilusias problemas. Taip pat juos esu rekomendavęs verslo partneriams ir negirdėjau blogų atiliepimų. Beje, ir kaina visada būdavo pigesnė negu konkurenų.Sekmės šiai kompanijai ir toliau.
UAB Dextera darbu esame LABAI PATENKINTI. Turime skaudžios patirties su kita įmone, kuomet užsisakius langus užsakymą įvykdė trimis savaitėmis vėliau nei buvo sutarta. Užsisakinėjant Roletus iš UAB Dextera manėme, kad situacija bus panaši ir iš kart buvome nusiteikę laukti ilgesni laiką nei buvo tartasi, tačiau likome LABAI MALONIAI nustebinti. Roletai buvo pristatyti ir įmontuoti laiku, kaip ir buvo tartasi. Tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę ir jos darbuotojus. Ačiū Jums
Nuomonių žinoma yra ir gali būti visokių, ypatingai kai kam nors norisi apšmeižti kitus. Apie Dextera darbo kultūrą, gaminių kokybę ir sąžiningos kainos santykį tik patys geriausi atsiliepimai. Lūkesčiai montuojant langus ir roletus buvo viršyti kelis kartus, nes darbus padarė gerokai anksčiau nei žadėjo. Darbų rezultatui jokių priekaištų. Beje, po darbų atlikimo paskambino atsiklausti ar tiko darbas ir viskas gerai. Rekomendavau draugui, tai jis lygiai taip pat liko patenkintas. Ačiū Dextera komandai
Andrius 2018-08-07 14:42:00
Esu labai patenkintas Dextera darbuotojų požiūriu į klientą ir atliekamų darbų kokybe. Viskas prasidėjo nuo visiško atsitiktinumo. Pakeitus gyvenamą vietą radau tuščius langus ir jau buvau pasiruošęs kreiptis į įmonę, kurią žinojau iš anksčiau. Deja, o gal laimei tos įmonės darbuotojai niekaip nerado laiko kad galėtų atvykti ir galėtume kartu atlikti matavimus. Dextera man atrodė gigantai ir aišku brangiausi, todėl net negalvojau apie juos, bet kai konkurentai pavedė, kreipiausi į Dexterą ir nesigailiu. Mane aptarnavo Mantas - paslaugus, paklausė kada būsių namuose ir ne tik, kad atvyko tada kada žadėjo, dar perskambino ryte ir pasitikslino ar būsiu numatytu laiku namuose. Pradžioje pagalvojau, kad toks paslaugumas kainuos, tačiau - kaip aš klydau, sumokėjau labai protingą sumą palyginus su tuo kaip buvau priimtas ir koks dėmesys man buvo skirtas. Konsultacija, matavimas, spalvų parinkimas, montavimas - viskas praėjo sklandžiai ir numatytu grafiku. Labiausiai nustebino tai, kad po darbų atlikimo sulaukiau skambučio iš Manto, kuris teiravosi ar esu patenkintas ir ar viskas yra gerai. Reziume: bičiulis šiuo metu darosi remontą ir Mantas jau matuoja langus roletams.
Dėkui, Andriau, už šiltus žodžius! Jūsų pagyrimas įkvepia dar labiau stengtis dėl klientų!
Kiek turėjom užakymu tai galiu tik pasidžiaugti, jog kokybės ir kainos santykis tikrai geriausias Kaune
Dėkingas Dexteros darbuotojams Kaune, turėjau kelis projektus, ir išmatavo ir sumontavo laiku ir kokybiškai.
Niekada netikekite UAB Dextera darbuotoju tikinimais, kad po ju gaminiu sumontavimo atvaziuosime uzbaigti furnituros sureguliavimo, atvaziuosime pasalinti broko arba trukumu. Zinokite, kad po pinigu sumokejimo, prisikviesti juo, bus misija neimanoma.
Tikriausia nemalonesnio įvykio nėra buvę. Prieš savaitę laiko buvo sutarta atvykti ir padaryti išmatavimus roletams. Telefonu įspėjo jog darbo laikas KLAIPĖDOS dexteros iki 17h. Tad paprašiau paskutinio galimo laiko matavimams, tai buvo 16:30. Atvažiavau po savaitės į remontuojamą butą kaip ir buvo sutarta, laukiu kol atvyks meistras ir 16:30 jo nėra skambinu į ofisą kur jis? Pranešė jog gali vėluoti meistras, nes negali numatyti tikslaus laiko. Jau 17h meistro dar nėra, vėl skambinu kurgi tas meistras? Telefonu pranešė jog paskambins meistrui ir perskambins už kiek laiko jis bus, nes vis dar vėluoja. Galiausiai jau 17:40 ir skambinu vėl nes nesulaukiau skambučio. Tai praneša jog neranda mūsų sąraše matavimams... ir niekas NEATVYKS, neužregistravo tiesiog.. sistema užlūžo. Kokių tik priežasčių nesugalvojo ir neišvardijo kodėl nėra laiko skirto man. Likau pati kalta jog tiesiog norėjau užsisakyti paslaugą ir įsigyti prekę. O merginai prie telefono reikėtų pasimokyti bendravimo su klientais. Tiesiog jei neturite laiko ir nereikia jums darbo taip ir pasakykite, o ne apgaudinėkite klientus.
Arūnas Morkūnas, UAB "Busauta"
2018-06-14 14:36:16 IP 86.38.15.166
Padėka Panevėžio Dexterai, už greitą ir kokybišką aptarnavimą, už patarimus ką ir kaip geriau pasirinkti. Rekomenduoju
sveiki, na imone varda kaip
ir turi, bet buvome nemaloniai nustebinti, kad atvyke darbuotojai matuotis, ne tik, kad batu nenusiauna, bet ir ant lovu su jais lipa. Tikekimes, kad taip tik matavo, per montavima to nebus. Galbut parupinkit jiems vienkartinius detis ant batu, nes visgi reikia tureti ir kulturos :))))
O aš noriu pagirti šią įmonę. Ačiū Jurgitai Andriuškevičienei, viskas buvo padaryta ir sutartu laiku ir gerai. Bent jau Panevėžyje viskas OK.
Blogesnes patirties dar neteko matyti jokioj aptarnaujancioj imonej. 05.09 Dextera darbuotojas padare pamatavimus ir turejau gaut saskaita isankstiniam apmokejimui ir tada laukt kol prekes atvaziuos. Po beveik 10 dienu saskaitos niekas nesiteikia atsiust, paskambinus ju nurodytu telefonu (3 kartus) zadama kad vadybininke paskambins ir viska susitarsit bet taip niekas ir nepaskambina. Paskambinus kokybes telefonu gauni atsakyma kad pasiskambinkit vadybininkei ir gal ji teiksis jums atsiusti ta saskaita. Tai kam isvis tas kokybes telefonas?
Vidmantas 2018-05-16 19:59:28
Gaila, bet mūsų komentaras irgi bus priskiriamas "prie nusivylusių Jūsų darbu". Užsisakėme roletus į virtuvę, viską sumontavus paaiškėjo, kad meistras blogai išmatavo langą ir šoniniai fiksavimo bėgeliai buvo padaryti per trumpi. Kreipėmės į vadybininką/ę, pažadėjo artimiausiu metu atsiųsti meistrą ir ištaisyti broką, meistro laukėme 2 savaites, niekas nepasirodė vėl kreipėmės į vadybininką/ę, galų gale po kelių dienų atvažiavo, išmatavo ir žadėjo per 2 savaites pristatyti naujus bėgelius. Tačiau ir vėl po 2 savaičių nieko nebuvo, vėl kreipėmės į vadybininką/ę, vėl buvo pasakyta laukite viskas "tuoj turi atvykti". Tas "tuoj" užtruko dar beveik 2 savaites. Kuomet atvežė naujus bėgelius, juos pradėjus montuoti pastebėjom, kad buvo atvežti ne tokie bėgeliai, t.y. per dideli ir žaliuzės tiesiog nesifiksavo ir nesilaikė (o jos yra užtraukiamos iš apačios į viršų). Nuvežus blogus bėgelius pridėjome seną per trumpą bėgelį kaip pavyzdį kokio reikia, vėl sulaukėme eilinio pažado susisiekti su mumis ir viską operatyviai sutvarkyti. Tačiau eilinį kartą niekas nesusisiekė...... Kreipėmės patys, buvo pasakytą, kad po 2 savaičių viskas bus pristatytą, bet jie "savo tradicijų nelaužo" ir su klientais nesusisiekinėja. Tad vėl kreipėmės patys, o jie "ramiu veidu" atsako, kad jie tokių bėgelių gamyboje jau neturi ir dabar užsakė iš gamyklos naujus, bet kada juos pristatys pasakyti negali, vėl buvo duotas "eilinis pažadas" paskambinti kitą dieną ir informuoti apie pristatymo dieną, tačiau tai ir liko tik pažadas. Istorija vis tęsiasi, bet tai buvo mūsų paskutinis užsakymas šioje įmonėje.
Sveiki, Vidmantai,

Kokybiškai ir greitai sumontuoti roletai. Rekomenduoju.
Agne 2018-05-12 14:24:02
Istorija prasidejo pries pora metu. Balandzio gale uzsisakem tinklelius i langus ir prie terasos duru. Zadejo per 30 dienu padaryti. Labai apsidziaugeme nes kaip tik laukeme leliuko, tai pagaminti turejo dar pries jo gimima. Po menesio tinkleliu nera- negauna medziagos terasos uzuolaidai. Ok sakom bent jau langam atvezkit. Atveze dar berods po 2 sav. Ok. Tada ta terasos uzuolaida gabos liepos menesi. Po keliu savaiciu kvieciames, nes stringa kai vazineja ir siulai nukare. Sutvarko siulus ir sako kad tipo del ju ir nevazinejo. 1 sezonas “atituretas”. Kita vasara vel mums stringa tas begelis. Atsiuncia specialistus (po skambucio praejus 2 sav). Sako mes nezinom, reikia kad kiti atvaziuotu, sako mes perduosim. 2 savaites praeina atvaziuoja kita delegacija- isvada susisuke siuli reikia veztis taisyti. Vel 3 savaites neturim uzuolaidos. O nevazineja pasirodo del to, kad yra pakilimas ant palanges!!!!! Tai nego sunku informuot pries uzsakinejant, kad del nelygumu nevazines. Plius tie nelygumai ne kokia duobe ar kas, net gulsciuka dejo kas 1 slcm kad rastu nelyguma!!!! :D zodziu.... sutvarke, liepe stumdamtuz zemiau imti ir tipo neges...... si sezonatik pradejus vel viskassugedo. Uzuolaida nevaziuoja imant nei uz apacios nei uz virsaus. Vienas galas (kuris nejudinamas) iskrito isvis lauk..... siulai kabo zodziu sudu kruva uz nei daug nei mazai 300 euru. Linkiu niekam nepirkt sito sudo.
Sveiki, Agne,

dėkojame už atsiliepimą ir labai atsiprašome už Jūsų patirtus nepatogumus. Prašome Jūsų paskambinti į kokybės liniją numeriu 8 615 21 1111, kad galėtume susitarti dėl sugedusio gaminio sutaisymo.
Buvo meistras, bet deja reguliuoti nesiseke. Sukasi medziaga, skersuoja. Bet dar didele problema, negalima buti visai namie nuo kvapo degesiu, kuri skleidzia medziaga svieciant saulei. Sumoki pinigus daigto ner o galvos skausmas yra.

MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME bendrovė – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei dvidešimt penkerius metus. MEGRAME vardas Lietuvos ir užsienio rinkose žinomas nuo 1992 m. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikinius langus. Įmonės produkcija net 7 kartus...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; perkraustymas; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; transporto paslaugos; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Vykdome, gerai žinomų prekinių ženklų PENOSIL bei MAKROFLEX montavimo...
Asmodas
Durys, langai

Adresas: Dubysos g. 23, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; durys, raktai, spynos; eksportas; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB „Asmodas” savo veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką sukaupė daug patirties ir kasdien rūpinasi, kad Jūs grįžtumėte į saugius namus. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvuotos durys. Tačiau UAB „Asmodas” jomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įvairių rūšių, spalvų bei skirtingai dekoruoti...
Eirigita
Ekolangai

Adresas: Savanorių pr. 298-18, LT-49454 Kaunas.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Eirigita, UAB prekinis ženklas "Ekolangai" pagrindinės veiklos kryptys: langai, durys, vartai, berėmio stiklo konstrukcijos, roletai, žaliuzės, tinkleliai jų pardavimas ir montavimas. „Ekolangai“ prekybos ir paslaugų bendrovė sėkmingai dirba nuo 2001 m. Per tą laiką, nepaisant ekonomikos svyravimų, nuolat augo...

D. Grybauskaitė: klausimai apie moteris Lietuvos Vyriausybėje Davose nebus malonūs 01-23 08:39
Davoso ekonomikos forume apie moterų lyderystę diskutuosianti prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad klausimai apie be moterų likusią Lietuvos Vyriausybę nebus malonūs.
Ar užteks parako iššūkiams nugalėti?
Ar užteks parako iššūkiams nugalėti? 01-22 21:31
Pasaulyje, ypač – Europoje, 2018 m. senkant tiesioginėms užsienio investicijoms (TUI), Lietuva šiame kontekste atrodo gana gerai. Naujausios ekspertų prognozės žada, kad šiais metais laukiama TUI...
Atsistatydina vyriausiasis JAV diplomatas Europos reikalams W. Mitchellas
Atsistatydina vyriausiasis JAV diplomatas Europos reikalams W. Mitchellas 01-22 19:46
JAV valstybės sekretoriaus pavaduotojas Europos ir Eurazijos reikalams Wessas Mitchellas ateinantį mėnesį pasitrauks iš pareigų, tvyrant įtampai su Senojo žemyno lyderiais, keliančiais klausimų...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Nafta 53,80 0,00%