Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dextera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dextera

Atsiliepimai apie Dextera, UAB

Įsileisk saulės kiek nori!
Parašyk savo nuomonę apie Dextera, UAB

Jau ne pirma karta uzsisakome sioje imoneje. Uzsakinejome zaliuzes ir roletus. Uzsakyma gavome greiciau nei tikejomes. Esame visiskai patenkinti ir kokybe ir aptarnavimu.
nemaniau kad rašysiu, bet paskaičius keletą atsiliepimų, nesupratau ar tai ta pati įmonė..... Rinkausi išorinių žaliuzių gamintoją iš kelių įmonių. Pasirinkau "Dexterą", nes profesionalus požiūris i darbą, nuo pat pirmoi susitikimo. Gaminys kokybiškas. Palaugą ir gaminius ivertinčiau 9 iš 10..... Gamybos procese klaidų visada gali pasitaikyti, kas nedirba - tas neklysta.
Džiugu kad požiūris į verslą, į klientą, mano nuomone, yra aukštame lygyje....
Džiugu, kad vadovai oretnuoja ir motyvuoja savo komandą tinkama linkme....
Visada rekomenduosiu šią įmonę... Sekmės
Reikalų su UAB Dextera turiu jau daugiau negu 10 metų, nes jie man gamino ir roletus, žaliuzes, dar seniau ir plastikinius langus bei balkono duris- neturiu jokių nusiskundimų, nes darbo kokybė gera, malonus aptarnavimas, operatyvus reagavimas į iškilusias problemas. Taip pat juos esu rekomendavęs verslo partneriams ir negirdėjau blogų atiliepimų. Beje, ir kaina visada būdavo pigesnė negu konkurenų.Sekmės šiai kompanijai ir toliau.
UAB Dextera darbu esame LABAI PATENKINTI. Turime skaudžios patirties su kita įmone, kuomet užsisakius langus užsakymą įvykdė trimis savaitėmis vėliau nei buvo sutarta. Užsisakinėjant Roletus iš UAB Dextera manėme, kad situacija bus panaši ir iš kart buvome nusiteikę laukti ilgesni laiką nei buvo tartasi, tačiau likome LABAI MALONIAI nustebinti. Roletai buvo pristatyti ir įmontuoti laiku, kaip ir buvo tartasi. Tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę ir jos darbuotojus. Ačiū Jums
Nuomonių žinoma yra ir gali būti visokių, ypatingai kai kam nors norisi apšmeižti kitus. Apie Dextera darbo kultūrą, gaminių kokybę ir sąžiningos kainos santykį tik patys geriausi atsiliepimai. Lūkesčiai montuojant langus ir roletus buvo viršyti kelis kartus, nes darbus padarė gerokai anksčiau nei žadėjo. Darbų rezultatui jokių priekaištų. Beje, po darbų atlikimo paskambino atsiklausti ar tiko darbas ir viskas gerai. Rekomendavau draugui, tai jis lygiai taip pat liko patenkintas. Ačiū Dextera komandai
Andrius 2018-08-07 14:42:00
Esu labai patenkintas Dextera darbuotojų požiūriu į klientą ir atliekamų darbų kokybe. Viskas prasidėjo nuo visiško atsitiktinumo. Pakeitus gyvenamą vietą radau tuščius langus ir jau buvau pasiruošęs kreiptis į įmonę, kurią žinojau iš anksčiau. Deja, o gal laimei tos įmonės darbuotojai niekaip nerado laiko kad galėtų atvykti ir galėtume kartu atlikti matavimus. Dextera man atrodė gigantai ir aišku brangiausi, todėl net negalvojau apie juos, bet kai konkurentai pavedė, kreipiausi į Dexterą ir nesigailiu. Mane aptarnavo Mantas - paslaugus, paklausė kada būsių namuose ir ne tik, kad atvyko tada kada žadėjo, dar perskambino ryte ir pasitikslino ar būsiu numatytu laiku namuose. Pradžioje pagalvojau, kad toks paslaugumas kainuos, tačiau - kaip aš klydau, sumokėjau labai protingą sumą palyginus su tuo kaip buvau priimtas ir koks dėmesys man buvo skirtas. Konsultacija, matavimas, spalvų parinkimas, montavimas - viskas praėjo sklandžiai ir numatytu grafiku. Labiausiai nustebino tai, kad po darbų atlikimo sulaukiau skambučio iš Manto, kuris teiravosi ar esu patenkintas ir ar viskas yra gerai. Reziume: bičiulis šiuo metu darosi remontą ir Mantas jau matuoja langus roletams.
Dėkui, Andriau, už šiltus žodžius! Jūsų pagyrimas įkvepia dar labiau stengtis dėl klientų!
Kiek turėjom užakymu tai galiu tik pasidžiaugti, jog kokybės ir kainos santykis tikrai geriausias Kaune
Dėkingas Dexteros darbuotojams Kaune, turėjau kelis projektus, ir išmatavo ir sumontavo laiku ir kokybiškai.
Niekada netikekite UAB Dextera darbuotoju tikinimais, kad po ju gaminiu sumontavimo atvaziuosime uzbaigti furnituros sureguliavimo, atvaziuosime pasalinti broko arba trukumu. Zinokite, kad po pinigu sumokejimo, prisikviesti juo, bus misija neimanoma.
Tikriausia nemalonesnio įvykio nėra buvę. Prieš savaitę laiko buvo sutarta atvykti ir padaryti išmatavimus roletams. Telefonu įspėjo jog darbo laikas KLAIPĖDOS dexteros iki 17h. Tad paprašiau paskutinio galimo laiko matavimams, tai buvo 16:30. Atvažiavau po savaitės į remontuojamą butą kaip ir buvo sutarta, laukiu kol atvyks meistras ir 16:30 jo nėra skambinu į ofisą kur jis? Pranešė jog gali vėluoti meistras, nes negali numatyti tikslaus laiko. Jau 17h meistro dar nėra, vėl skambinu kurgi tas meistras? Telefonu pranešė jog paskambins meistrui ir perskambins už kiek laiko jis bus, nes vis dar vėluoja. Galiausiai jau 17:40 ir skambinu vėl nes nesulaukiau skambučio. Tai praneša jog neranda mūsų sąraše matavimams... ir niekas NEATVYKS, neužregistravo tiesiog.. sistema užlūžo. Kokių tik priežasčių nesugalvojo ir neišvardijo kodėl nėra laiko skirto man. Likau pati kalta jog tiesiog norėjau užsisakyti paslaugą ir įsigyti prekę. O merginai prie telefono reikėtų pasimokyti bendravimo su klientais. Tiesiog jei neturite laiko ir nereikia jums darbo taip ir pasakykite, o ne apgaudinėkite klientus.
Arūnas Morkūnas, UAB "Busauta"
2018-06-14 14:36:16 IP 86.38.15.166
Padėka Panevėžio Dexterai, už greitą ir kokybišką aptarnavimą, už patarimus ką ir kaip geriau pasirinkti. Rekomenduoju
sveiki, na imone varda kaip
ir turi, bet buvome nemaloniai nustebinti, kad atvyke darbuotojai matuotis, ne tik, kad batu nenusiauna, bet ir ant lovu su jais lipa. Tikekimes, kad taip tik matavo, per montavima to nebus. Galbut parupinkit jiems vienkartinius detis ant batu, nes visgi reikia tureti ir kulturos :))))
O aš noriu pagirti šią įmonę. Ačiū Jurgitai Andriuškevičienei, viskas buvo padaryta ir sutartu laiku ir gerai. Bent jau Panevėžyje viskas OK.
Blogesnes patirties dar neteko matyti jokioj aptarnaujancioj imonej. 05.09 Dextera darbuotojas padare pamatavimus ir turejau gaut saskaita isankstiniam apmokejimui ir tada laukt kol prekes atvaziuos. Po beveik 10 dienu saskaitos niekas nesiteikia atsiust, paskambinus ju nurodytu telefonu (3 kartus) zadama kad vadybininke paskambins ir viska susitarsit bet taip niekas ir nepaskambina. Paskambinus kokybes telefonu gauni atsakyma kad pasiskambinkit vadybininkei ir gal ji teiksis jums atsiusti ta saskaita. Tai kam isvis tas kokybes telefonas?
Vidmantas 2018-05-16 19:59:28
Gaila, bet mūsų komentaras irgi bus priskiriamas "prie nusivylusių Jūsų darbu". Užsisakėme roletus į virtuvę, viską sumontavus paaiškėjo, kad meistras blogai išmatavo langą ir šoniniai fiksavimo bėgeliai buvo padaryti per trumpi. Kreipėmės į vadybininką/ę, pažadėjo artimiausiu metu atsiųsti meistrą ir ištaisyti broką, meistro laukėme 2 savaites, niekas nepasirodė vėl kreipėmės į vadybininką/ę, galų gale po kelių dienų atvažiavo, išmatavo ir žadėjo per 2 savaites pristatyti naujus bėgelius. Tačiau ir vėl po 2 savaičių nieko nebuvo, vėl kreipėmės į vadybininką/ę, vėl buvo pasakyta laukite viskas "tuoj turi atvykti". Tas "tuoj" užtruko dar beveik 2 savaites. Kuomet atvežė naujus bėgelius, juos pradėjus montuoti pastebėjom, kad buvo atvežti ne tokie bėgeliai, t.y. per dideli ir žaliuzės tiesiog nesifiksavo ir nesilaikė (o jos yra užtraukiamos iš apačios į viršų). Nuvežus blogus bėgelius pridėjome seną per trumpą bėgelį kaip pavyzdį kokio reikia, vėl sulaukėme eilinio pažado susisiekti su mumis ir viską operatyviai sutvarkyti. Tačiau eilinį kartą niekas nesusisiekė...... Kreipėmės patys, buvo pasakytą, kad po 2 savaičių viskas bus pristatytą, bet jie "savo tradicijų nelaužo" ir su klientais nesusisiekinėja. Tad vėl kreipėmės patys, o jie "ramiu veidu" atsako, kad jie tokių bėgelių gamyboje jau neturi ir dabar užsakė iš gamyklos naujus, bet kada juos pristatys pasakyti negali, vėl buvo duotas "eilinis pažadas" paskambinti kitą dieną ir informuoti apie pristatymo dieną, tačiau tai ir liko tik pažadas. Istorija vis tęsiasi, bet tai buvo mūsų paskutinis užsakymas šioje įmonėje.
Sveiki, Vidmantai,

Dėkojame už Jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Norėtume išsiaiškinti šią situaciją, todėl prašome esant galimybei paskambinti į kokybės liniją numeriu 8 615 21 111.
Kokybiškai ir greitai sumontuoti roletai. Rekomenduoju.
Agne 2018-05-12 14:24:02
Istorija prasidejo pries pora metu. Balandzio gale uzsisakem tinklelius i langus ir prie terasos duru. Zadejo per 30 dienu padaryti. Labai apsidziaugeme nes kaip tik laukeme leliuko, tai pagaminti turejo dar pries jo gimima. Po menesio tinkleliu nera- negauna medziagos terasos uzuolaidai. Ok sakom bent jau langam atvezkit. Atveze dar berods po 2 sav. Ok. Tada ta terasos uzuolaida gabos liepos menesi. Po keliu savaiciu kvieciames, nes stringa kai vazineja ir siulai nukare. Sutvarko siulus ir sako kad tipo del ju ir nevazinejo. 1 sezonas “atituretas”. Kita vasara vel mums stringa tas begelis. Atsiuncia specialistus (po skambucio praejus 2 sav). Sako mes nezinom, reikia kad kiti atvaziuotu, sako mes perduosim. 2 savaites praeina atvaziuoja kita delegacija- isvada susisuke siuli reikia veztis taisyti. Vel 3 savaites neturim uzuolaidos. O nevazineja pasirodo del to, kad yra pakilimas ant palanges!!!!! Tai nego sunku informuot pries uzsakinejant, kad del nelygumu nevazines. Plius tie nelygumai ne kokia duobe ar kas, net gulsciuka dejo kas 1 slcm kad rastu nelyguma!!!! :D zodziu.... sutvarke, liepe stumdamtuz zemiau imti ir tipo neges...... si sezonatik pradejus vel viskassugedo. Uzuolaida nevaziuoja imant nei uz apacios nei uz virsaus. Vienas galas (kuris nejudinamas) iskrito isvis lauk..... siulai kabo zodziu sudu kruva uz nei daug nei mazai 300 euru. Linkiu niekam nepirkt sito sudo.
Sveiki, Agne,

dėkojame už atsiliepimą ir labai atsiprašome už Jūsų patirtus nepatogumus. Prašome Jūsų paskambinti į kokybės liniją numeriu 8 615 21 1111, kad galėtume susitarti dėl sugedusio gaminio sutaisymo.
Ramūnas 2018-05-11 18:40:25
Galiu sureguliuoti, kuriame mieste?
Buvo meistras, bet deja reguliuoti nesiseke. Sukasi medziaga, skersuoja. Bet dar didele problema, negalima buti visai namie nuo kvapo degesiu, kuri skleidzia medziaga svieciant saulei. Sumoki pinigus daigto ner o galvos skausmas yra.
Ramune 2018-05-11 15:39:16
Pabandyk nuleisti kitaip, gal iseis tamstai? sviesos neturetu ir visai praleisti, bet deja. O kvapas nuo medziagos, kai saule sveicia ir siaubingas, turbut ir taip turetu buti?
Galiu sureguliuoti, kuriame mieste?
LR 2018-05-09 11:08:23
Viskas čia normaliai. Perdaug nuleisti roletai, jie turi kabėti, o ne gulėti. :)
Suprojektavo / sumontavo ruletus. Likome labai patenkinti. Rekomenduoju.
Ramune 2018-05-03 13:00:10
Taip atrodo roletai ideti dabar "Naktis". Pries tai prastoveje 20 metu atrode geriau ir sviesos nepraleisdavo. Tik jie buvo ne jusu firmos. Pridejau foto.
Ramune 2018-05-03 13:00:10
O gal pagal jus taip ir turetu buti??
Sveiki. Prašome esant galimybei paskambinti į kokybės liniją numeriu 8 615 21 111.
Giedre 2018-04-28 13:44:06
Kosmaras, o ne imone, melagiu gauja, nepatariu niekam su jais reikalu tureti, geriau dideliu lanku juos aplenkti.
Uzsisakiau pas juos romantes, sumokejau avansa 20 procentu, po savaites paskambino, kad jie pasirodo nebegamina romaneciu, ai kaip sitaip???? uzsakymus priima, o net nezino, kad nebegamina???
O geriausi, kad nesugeba avanso niekaip grazinti, skambinu kasdien, tai meluoja, kad buhalterija pavedima padare, bet jau dvi dienos nuo pavedimo "padarymo", o pinigu saskaitoje nera!!!!
Lilija 2018-04-22 17:09:19
Noriu padėkoti "Deksteros" vadybininkui Giedriui Misiūnui už konstruktyvų bendravimą. Meistrams - Jonui ir Tomui - už profesionaliai, kokybiškai atliktą darbą, Darbo vietą sutvarkė, šiūkšles išsivežė. Super!
Užsakymas buvo įvykdytas diena anksčiau, nei buvo sutarta. Rekomenduoju šią įmonę!
Laba diena, Lilija,
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad savo namų puoselėjimui renkatės UAB "Dextera" gaminius.
Evaldas 2018-04-07 23:03:05
Siaubas. Sugadintu parkingo vartu laukiam nuo vasario menesio. Labai nerekomenduoju rinktis dexteros, kadangi viskas gerai kol nera sugandinta ir daugiau nereikia tureti su jais reikalu.
Musu atveju, parkingo vartai kabo antjungti nuo vasario, taciau is medzio iskrites "pavaduotojas" patikino, jog vartai buvo sugadinti kovo 1.d ir bus per pora savaiciu pakeisti. Praejo jau daugiau nei menuo taciau darbai net nepajudejo.
Sveiki. Norėtume detaliau išsiaiškinti šią situaciją, todėl prašome esant galimybei paskambinti į kokybės liniją numeriu 8 615 21 111 arba parašyti el.paštu info@dextera.lt Dėkojame, jog Jūsų atsiliepimų dėka turime galimybę tobulėti.
Romas 2018-04-19 09:19:44
Kaunas Totalūs melagiai, vietoje 4sav laukiu jau virs 2men.
Girdziu tik kvailus atsiprasymus ir jokiu pateisinamu priezasčiu.
Kaunas Totalūs melagiai, vietoje 4sav laukiu jau virs 2men.
Girdziu tik kvailus atsiprasymus ir jokiu pateisinamu priezasčiu.
Evaldas 2018-04-07 23:03:05
Ei, o jie dėl gamintojo broko sugedo? Jei tai, tai jų nerekomenduoju. Bet jei juos sugadino 3 asmuo, tai atsiprašau.
Komentarus rašo tik pasipiktinę, bet pagirti norinčių nėra, keista. Virš 10 metų naudojuosi roletas, jokių gedimų, tik musės audinius apterliojo, neišsivalo jau. Kiek suprantu audinio keisti neapsimoka, geriau naujus gaminius užsisakyti? Ačiū už dėmesį.
Dextera 2018-03-20 17:01:22
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Bandysime išsiaiškinti konkrečią situaciją ir rasti sprendimą. Pastebėjimus kokybės klausimais taip pat galite pateikti el. paštu kokybe@dextera.lt bei telefonu +37061521111. Jūsų atsiliepimų dėka turime galimybę tobulėti.
Problema išspręsta po atsiliepimo gan operatyviai :-). Greitai suremontavo žaliuzes, kainą paderino su nuolaida-kompensacija už laukimą, likome patenkinti. Tik manau, kad galėjo tą patį padaryt geriau įsiklausius, be pagrūmojimo iš "viršaus" ;-)
Agne 2018-03-18 20:18:04
Daugiau iš Dexteros tikrai nesisakysim! Užsakinėjom Alytuje medines žaliuzes. Pardavėjos nuostabios, bet ne jas kabinom ant lango. Visų pima padarė kreivas, vienos pusės siūlas buvo ilgesnis daugiau nei pusė cm. Grąžinom. Pataisė. Bet jų pakabinti nepavyko, nes tvirtinimo mechanizmas visiškai kitais atstumais buvo pritvirtintas. Reikėjo vėl sienoje daryti kitas skyles.
Mykolas 2018-03-18 01:41:16
Bent jau tiek dziugu sirdyje, kad ne vienas esu dundukas, uzkibes ant ''rimtos firmos'' kabliuko. Panevezio Dextera sumontavo garazui apsaugines zaliuzes, teiravaus apie garantija, tai patikino, kad dirbs kaip laikrodis... Nores naudojau nedaznai, bet po pusmecio ''laikrodis'' suluzo : (... Aisku issikvieciau meistrus, atvaziavoi per savaite, sutvarke, as zinoma nesusipratau paklaust del mokescio, bet gerai, kad nepaprase... Praejo beveik metai... Esu isvykes dviems menesiams i komandiruote, ir kaip daznai pasitaiko, butent tuo metu vel suluzo toje pat vietoje garazo apsaugines zaliuzes : (Automobilis zinoma saugus garaze, taciau zmona namuose su vaiku ir be automobilio Dexteros darbuotojams nieko nereiskia, dvi savaites nesugeba atvaziuoti ir suremontuoti gero produkto... Nezada, kaip kitiems nerealiu terminu, realiu nezada, nieko nebezada...
Turim grazaus laiko, pamastyti apie kitus pirkimus, ir kitiems ''pasibedavoti'', o grizes uzsiimsiu rimciau siuo reikalu...
Stiprybes Jums nelaimes broliai ir seses
Julija P. 2018-03-17 21:34:57
Šio įmonės niekam nerekomenduočiau! Užsakėme roletus diena - naktis 2017.12.19 diena vadybininkas sakė, kad bus maždaug sausio vidury gerail laukėm laukėm savo roletų avansas sumokėtas ir belaukiant atėjo vasario pirmosios dienos paskambinome į dexterą tai pasirodo gobelenas net nebuvo užsakytas... Tai va roletai vėlavo 1, 5 mėn.. sakė padarys nuolaidą, nes mes jau žadėjome visai atsisakyti šios įmonės paslaugų, bet pasiūlė nuolaidą tai sutikom atvažiavo jau montuoti mums roletus na ir ką atveža jie mums pilną sąskaitą faktūrą be jokios nuolaidos!! o kas labiausiai suerzino, kad paskambinus iššsiaiškinti man sako jog tas vadybininkas kuris priėminėjo mūsų užsakymą nebedirba ir privirė jiems čia košės su mūsų užsakymu, bet kai paskabmino man draugas tai visgi tas vadibybininkas dirba. Ir tos pažadėtos nuolaidos gavome 1 eurą... Dar vadybininkas man sako ką jūs siūlot man iš savo algos susimoėt lyg aš turėčiau jam kažką siūlyti jeigu patys nemoka tvarkingai atlikti savo darbų. Pats blogiausias aptarnavimas kokį tik teko apturėti. Niekam nerekomenduoju užsakinėti šioje įmonėje, nes kiek teko pastebėti jiems savrbiausia gauti pinigus nesvarbu klientas bus patenkintas ar nelabai. Ta kokybės linija kurią galima rasti po kiekvienu blogu komentaru taip pat bevertė tik dėl bendro vaizdo padaryta ir tiek, nes skambinome ir jiems tai pasakė o ką jums sunku sumokėti taigi čia nedaug... Žodžiu NIEKAM nerekomenduoju šios įmonės ypač VILNIAUS dexteros!!!
Stiprybes Jums nelaimes broliai ir seses
Vilniuje uzsakeme roletus 2018-12-28. Po poros savaiciu roletai buvo imontuoti (2018-01-19). Darbas buvo atliktas greitai, bet ne itin konybiskai. Maziau nei po 20d. buvo mechanizmo gedimas. Paskambinau pardavimo vadybininkui ir sutariau, kad atvaziuos meistras pataisyti. Meistro teko palaukti pora savaiciu, bet gedimas buvo pasalintas ir uz tai mes papildomai nemokejome. Sia imone likome patenkinti.
Inga 2018-02-09 15:22:19
Uzsisakinejome roletus is Panevezio. Pirmiausia uzkliuvo pardaveja, ji visiskai neismano savo darbo, turetu zmonems padeti apsispresti, galbut kazka parti, papasakoti, parodyti kokia produkcija turi, is ko galima rinktis ir.t.t Cia viso to nebuvo, tingejo pakilti nuo kedes..
O apie pacius roletus, tai gavus juos, jokio instrukcijos kaip juos galima pakabinti, nesudetinga cia, bet instrukcija privalo buti !
Varztai juos prisukti, manau turetu irgi buti ideti kartu.
Truputi pasistenkit labiau.
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Pastebėjimus kokybės klausimais taip pat galite pateikti el. paštu kokybe@dextera.lt bei telefonu +37061521111. Jūsų atsiliepimų dėka turime galimybę tobulėti.
Varztai juos prisukti, manau turetu irgi buti ideti kartu.
Truputi pasistenkit labiau.
Evaldas 2018-02-07 21:48:58
Dexterai NE! NE! NE!
Prieš užsakymą darant bučiau atsiliepimus paskaites, tai tikrai bučiau nieko neužsakinėjes.
Panevėžyje uzsakinėjau ruletus. Vienam kambaryje turėjo pagaminti diena-naktis tris ruletus. Pagamino 2 gerus, viena tik naktini. Nuvežiau i ofisa, kad pergamintu. Po savaitės suvirs, pagamino ir vėl važiavau pasiimti i ofisa. Grižes išpakavau, žiuriu spalva kita, gobelenas kitas. Tada pasieme visus tris ruletus, pergamino i kita spalva ir kita gobelena, negu užsisakėm. Penkias dienas teko gyventi neuždengtais langais. Dabar gyvenam su kita spalva, nei užsisakėm.
Niekam nerekomenduoju šios firmos.
Firmos registruotas laidinis telefonas klaidingas -
privataus busto. Į mobilų telefoną prisiskambinau tik iš trečio karto ir tai atsiliepus mergina, i daugiau nei puse užduotų klausimų apie firmą, atsakė NEŽINAU.
Paskaičius atsiliepimus ir man pačiam susidurus, geriau ta firmą aplenkti ir paieškoti firmų atsakingiau žiurinčių i klientus.
Laba diena.
Nuoširdžiai atsiprašome, jei nepateisinome Jūsų lūkesčių, aiškinsimės kas lėmė Jūsų aprašytą situaciją. Susisiekti su Panevėžio filialu galite Dextera.lt kontaktuose nurodytais telefonų numeriais 8 45 448844 ir 8 686 32296, taip pat bendruoju Dextera tel. nr. 8 800 00013. Dėkojame, jog Jūsų atsiliepimo dėka turime galimybę tobulėti.
Dexterai NE! NE! NE!
Niekam nerekomenduoju šios firmos.
Firmos registruotas laidinis telefonas klaidingas -
Dėkoju Viliaus Dexterai. Žaliuzes naudoju 6 metus. Natūralu, kad sugedo pakėlimo mechanizmas. Kreipiausi į Dexterą. Meistras (Alvydas K.) atvyko sutartu laiku. Gedimas pašalintas, paslauga tobulai įforminta dokumentais. Ačiū ir sėkmės reikalingai įmonei.

WINDEX LT
Plaza langai

Adresas: Taikos pr. 131B, LT-51127 Kaunas.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; langai; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Kodėl verta rinktis Plaza langus? Vieninteliai Lietuvoje turime Švedišką P-mark sertifikatą Ilgesnė kaip 22 metų patirtis Iki 10 metų garantinė priežiūra Gaminame langus Lietuvoje Naudojame tik kokybiškus vokiškus profilius Pirmieji Lietuvoje pradejome gaminti langus su vertikaliomis orlaidėmis Mūsų gamyba...
MEGRAME
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME bendrovė – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei dvidešimt penkerius metus. MEGRAME vardas Lietuvos ir užsienio rinkose žinomas nuo 1992 m. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikinius langus. Įmonės produkcija net 7 kartus...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 17metų pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Asmodas
Durys, langai

Adresas: Dubysos g. 23, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB „Asmodas” savo veiklą vykdo jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką sukaupė daug patirties ir kasdien rūpinasi, kad Jūs grįžtumėte į saugius namus. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvuotos durys. Tačiau UAB „Asmodas” jomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įvairių rūšių, spalvų bei skirtingai dekoruoti...
Edvardas Baltexport
Millenium | Aluplast

Adresas: Verslo g. 15, Kumpiai, LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; perkraustymas; statybos technika, įranga, nuoma; stiklas ir jo gaminiai; transporto paslaugos; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
UAB “EDVARDAS BALTEXPORT” GAMYBĄ IR DIDMENINĖ PREKYBĄ VYKDO "MILLENIUM" PREKINIU ŽENKLU Plastikinių ir aliuminių langų, durų, stiklo paketų, vidaus ir lauko palangių gamyba bei didmeninė prekyba, įmonės ,,Edvardas Baltexport" pagrindinės veiklos. Mūsų parduodami gaminiai yra gaminami iš vokiško aluplast profilio...

IT specialistai ir jų uždarbis: Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos apžvalga 08-21 18:42
Skaičiuojama, kad Estijoje didžiausia populiacijos dalis tiesiogiai dirba informacinių technologijų (IT) srityje. Iš apžvelgiamų rinkų didžiausi atlyginimai taip pat fiksuojami Estijoje...
"Biovelos" grupė pernai augo 8%
"Biovelos" grupė pernai augo 8% 08-21 18:42
Viena didžiausių Lietuvoje maisto pramonės bendrovių "Biovela" pernai gavo 116,427 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 7,8% daugiau nei 2016 metais (107,956 mln. Eur).
Turkija svarsto atsisakyti turistų pamėgto "viskas įskaičiuota"
Turkija svarsto atsisakyti turistų pamėgto "viskas įskaičiuota" 08-21 18:41
"Turkiją reikia gelbėti nuo turistų, kurie leidžia laiką įstrigę viešbučiuose", – tokie teiginiai pasirodė Turkijos žiniasklaidoje, mat šalyje vėl imta kalbėti apie būtinybę atsisakyti tarp...

Primenybe teikiate..

Skoda