Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Detalita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Detalita

Atsiliepimai apie Detalita, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Detalita, UAB

Vaidas Pažereckas
2020-10-19 16:23:47 IP 2i250dia
Klientas 2020-08-06 10:24:11
Reikejo uzdeti apsaugele po buferiu, ji paprastai isikisa i tam skirtas vietas, tai sitie sudarankiai su uztraukejais tik sugebejo ta padaryti, tai vyko Kaune garlevoj.Is tokiu licenzija reiktu atimti, o dar servizu vadinasi.
Laba diena, norėčiau detaliau išgirsti apie Jūsų nusiskundimą, gal galėtumėte parašyti man vaidasp@detalita.lt ar susisiekti telefonu 869885709? Pagarbiai, Detalita serviso vadovas Vaidas Pažereckas
Super geras ir greitai, su maloniu personalu pakeistas valytuvas, ačiū!:)
Darbas UAB "Detalita". Darbo pobūdis - auto detalių pristatymas Kaune ir Kauno regione komerciniu arba lengvuoju automobiliu.Darbas tikrai aktyvus, reikia kartais labai greitai suktis :) Taip pat kai kurios prekes pakankamai sunkios (iki 50kg).
Darbo pradžia - Garliavos pl. 53, Kauno raj.
Darbas pilnu etatu. Atlygis nuo 730 Eur.

Pastoviai iesko lenktynininku.....Skelbimas po menesio vel atsirado. Komentarus trina zaibiskai...turbut nežinot pagal darbo tehnika negalima kelti daugiau 40 kg rankomis ir tai tik dviese !!! O visa kita su technika vienam max 30 kg....
Per 3 savaites surado detale, ne tokia kokia buvo, bet pritaike panasia. Per visa ta laika vaziavau tris kartus, kiekviena karta paaiskedavo, kad ne tokia uzsake [ laikas, kuras mano saskaita].Ketvirta karta atejo direktorius, kaltes nepripazino [ neva as ja pats pameciau], primenu pries paliekant auto buvo dvi detales. Direktoriaus zodziais tik ju geros valios deka jie sutiko nupirkti detale, as tai suprantu kaip vagyste[ buvo dvi, liko viena]. Isvada tokia visi servizai be isimties daro klaidas ir pakankamai brangias, bet Detalitos servizas turi savigarbos [nors to ir nepripazindami] atlyginti zala, uz tai didelis pliusas jiems. Einate teisingu keliu [ turiu omeny spresdami problemas, o ne begdami kaip kiti nuo ju], palinkesiu daugiau komunikabilumo su klientu informuojant apie proceso eiga.
Pasiskambinau i Detalita Kaune garlevoj, reikejo opel insignia isimti zibinta.Telefonu kaina sako 15eur, nuvazevus i vieta sako 45eur, skambinu vel tuo paciu tel sakau kaip cia taip, rageli tyla sako tai gerai padarysim uz 15eur.Palieku masina, klausiu pas priemeja kaip tos kainos pas jus prie vieno stalo 15eur prie kito trys kartus skiriasi, atsakymas tai naujas zmogus nesigaudo.Ateina tas "naujas zmogus" ir matau kaip bendrauja ir sveikinasi su klientais kaip su draugais, naujokai taip sveikinasi?Isvada du stalai sekmes dalykas pas ka papulsi, taip ir sumokesi.Isima zibinta, atsiimu auto ziuriu truksta detales (buvo dvi, liko viena).Skambinu sako kaip tik direktorius atostogauja nuo snd, lauk dvi savaites.Pralaukiu skambinu, paaiskinu dingo detale sako mums cia ne problema nupirksim.Savaite jokiu naujienu, vel skambinu nesupranta apie ka kalbu, siaip ne taip prisimena sako nera tokios detales neina rasti (mazas patikslinimas jie uzsiima prekyba detalemis), sakau tai ka darom?Atsakymas ieskosim, sakau kaip suprantu paieskos gali uztrukti ir puse metu cia su mintim, kad jus net neieskot.Sako ne tiek nereikes, sutapimas ar ne skambina uz poros valandu sako va radom uz poros dienu bus.Jau savaite praejo jokiu ziniu (sake pora dienu).Isvada sneka graziai, o nieko nedaro, nes eur nepaimsi uz savo kliurkas.Va tokie ispudziai.
Atvaziavau suvedimo. Pasake kad nesisuka traukė - reikia keisti. Nuvaziavau i kita servisa ir jiems sukasi prie mano akių:) kazkokie avinai
gal ir nebloga imone, bet Klaipedoje padalinys tai ziauriai pavarges ten kas sau tik nauda plesia labai nevykes kolektyvas
Detalitos serviso komanda 2014-09-24 16:47:49

Dėkui už išsakytą pastabą.
Esame Bosch Servisų tinklo narys, todėl darbų kokybė yra labai griežtai kontoliuojama.
Dėl Jūsų situacijos nedelsiant atlikome vidaus auditą, kurio metu nustatėme, kad mūsų servise Jūsų automobiliui buvo atlikta tik pirminė apžiūra bei priekinių ratų suvedimas, kurio metu buvote šalia automobilio. Meistras Jums asmeniškai parodė, kad automobilio priekio ratų suvedimas atliktas, o galo atlikti neišeina, nes gale girdėjosi bildėjimas. Meistras neturėjo galimybės nei fiziškai atsukti Jūsų minėto varžto (ratų suvedimą atliekantis meistras paprasčiausiai neturi tam įrankių, Jūs juk stovėjote šalia), nei, juo labiau, motyvo.
Gerbiame savo klientus ir komandą.
Noriu Jus pataisyti, kad neklaidintumėte žmonių.

1. Aš buvau šalia kuomet atlikinėjo apžiūrą. Suvedimą darė po kelių dienų ir tikrai nebuvau šalia pusę dienos kol jie dirbo prie mano mašinos. Aš ją atvežiau ir palikau.

2. Apie gale esančias problemas jie man pranešė, po atlikto suvedimo ir man nebuvo parodyta kas ten negerai. Telefonu buvo pasakytą, kad reikia keisti galinius "salenbokus". Priešingai nei Jūs teigiat, kad girdėjosi bildėjimas. Tuo labiau, kad "salenblokai" buvo idealūs.

3. Kokios kvalifikacijos dirba pas Jus meistrai, jei kaip teigiate, kad nustatė bildėjimą, todėl negalėjo atlikti suvedimo??? Nereikia būti meistru, nereikia turėti stendų kainuojančių tūkstančius, kad nustatyti bildėjimą. Kiekvienas važinėjantis su savo mašina girdi ar bilda kas nors ar ne.

4. Gale suvedimo neatliko todėl, kad kaip minėjau man telefonu pranešė apie susidėvėjusius "salenblokus" ir paklausė ar tvarkyti, ar ne. Aš pasakiau, kad kol kas netvarkom. Tai, kad gale suvedimo nedarė, ne dėl bildėjimo, o todėl, kad aš to nenorėjau.

5. Paskutinis. Paaiškinkit kokiu būdų galėjo savaime atsisukti stabilizatoriaus laikiklio varžtas?? Tokiose vietose paprastai reikia įdėti nemažai pastangų norint juos atsukti, jau nešneku apie savaiminį atsisukimą. Ir kaip paaiškėjo vėliau tas varžtas ir buvo bildėjimo, kuris atsirado po apsilankymo Jūsų servise, priežastis.

O motyvas labai paprastas, jei tik būčiau sutikęs tvarkyti "susidėvėjusius salenblokus", remontas butu laibai paprastas, o sąskaita kaip už normalų remontą.
Buvau pastovus serviso klientas, bet nuo šiol nebūsiu. Šių metų kovo pabaigoje atvažiavau pasikeisti kuro, bei salono filtrus ford mondeo automobiliui. Po pakeitimo pastebėjau kuro sistemos trukgdžius. Padarius automobilio diagnostika paaiškėjo, jog kuro filtras buvo įdėtas netaisyklingai, tuo atveju kuras buvo nefiltruojamas, to pasekoje išėjo iš rikiuotės purkštukai, gal ir kuro siurblys. Visas taisymas gali kainuoti apie 3000lt. Esu nusivylęs šio serviso meistrais, jog negali pakeisti kuro filtro, tai ką kalbėti apie rimtesnius darbus.
Detalitos serviso komanda
2014-09-24 16:47:49 IP 2i250dia
Deivis 2014-09-20 13:32:20
Nieko blogo neturėjau prieš šį servisą iki paskutinio apsilankymo. Viename servise susitvarkiau visą važiuoklę ir atvažiavau į Detalitą pasidaryti ratų suvedimą. Atliko pirminę patikrą ir nustatė, kad reikia keisti priekyje esančią traukę, daugiau trūkumų nerado. Sutarėm kada atvažiuosiu pasikeisti traukutę ir pasidaryti suvedimą. Atvažiavau palikau mašiną, po kelių valandų paskambino ir paaiškino, kad priekį suvedimą padarė, o gale negali, nes neva "salenblokai" blogi ir reikia juos keisti. Nors per pirminę patikrą nieko apie juos nesakė. Man iš karto kilo įtarimas kaip jie to nepastebėjo ar nenorėjo pastebėti ar... Pasiėmiau mašina ir galo tvarkymą nusprendžiau pasilikti ateičiai. Išvažiavus iš serviso gal kitą dieną pradėjo kažkas bildėti gale. Bet kadangi "rimto" serviso "rimti meistrai" sakė, kad salenblokai pasibaigę nutariau nuvažiuoti patikrinti. Ir važiavau, ne į "Detalitą", o į tą servisą kur tvarkiau visą važiuoklę. Meistras prisiminė, kad tvarkė mano mašiną ir labai nustebo kai pasakiau, kad salenblokus reikia keisti. Pakėlus ir patikrinus mašiną likau nemaloniai nustebintas. Stabilizatoriaus varžtas buvo "atsisukęs". Nežinau ir neįsivaizduoju kaip gali atsisukti toje vietoje esantis varžtas. Dažniausiai tokie varžtai atsisuka tik po didelių pastangų.

Išvada viena. "Rimto serviso DETALITOS" meistrai specialiai atsuko varžtą ir laukė manęs sugrįžtant. Po to sektų užpuvusių varžtų keitimas apie kurį jie šnekėjo, salenblokų keitimas ir t.t. Visas tas varžto užsukimas man būtų kainavęs kelis šimtus litų. Taip ir gyvena "rimti servisai"

Dėkui už išsakytą pastabą.
Gerbiame savo klientus ir komandą.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7-101, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
IK BALTIK LTD
Srotas24

Adresas: Šiltnamių g. 28, LT-04131 Vilnius.
Veiklos sritys: autosąvartynai, naudotos dalys; automobilių dalys; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai.
Srotas24.lt – tai itin paprastas ir greitas būdas rasti Jums reikiamą automobilio dalį internetu. Viena didžiausių parduotuvių, įsikūrusių dar 2015 metais, prekiauja naujomis ir senomis automobilio dalimis internete. Srotas24.lt bazuojasi Ukrainoje ir Baltijos šalyse, o savo produkciją gali pristatyti į visas...
Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...

Kinijos milžinė "Ant Group" planuoja rekordinį IPO ir ketina surinkti 34 mlrd. USD 10-26 16:50
Kinijos elektroninės prekybos milžinės "Alibaba" finansinė grupė "Ant Group" pirmadienį pranešė ketinanti surinkti 34 mlrd. USD per dvigubą pradinį viešą akcijų platinimą (IPO) Azijoje.
"Harmony Link" projektą konsultuos Kanados "Teshmont Consultants"
"Harmony Link" projektą konsultuos Kanados "Teshmont Consultants" 10-26 16:41
Lietuvai ir Lenkijai ruošiantis statyti naują jūrinę elektros jungtį "Harmony Link", projektą konsultuos Kanados inžinerinių konsultacijų bendrovės "Teshmont Consultants" ekspertai.
"Bayer" planuoja įsigyti JAV biotechnologijų įmonę "AskBio" už 4 mlrd. USD
"Bayer" planuoja įsigyti JAV biotechnologijų įmonę "AskBio" už 4 mlrd. USD 10-26 16:36
Vokietijos farmacijos milžinė "Bayer" pirmadienį pranešė planuojanti įsigyti JAV biotechnologijų įmonę "Asklepios BioPharmaceutical" už 4 mlrd. USD sumą, siekdama sutvirtinti savo pozicijas...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%