Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Destra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Destra

Atsiliepimai apie Destra, UAB

Akmenys.lt

Didžiausias akmens gaminių pasirinkimas
Parašyk savo nuomonę apie Destra, UAB

Justas Skyden 2019-11-14 12:55:41
Nesu mates didesniu lupikautoju, uz sauja upelio akmenu paprase virs 6 euru.
Gerb. p. Justai,
Visa mūsų biri produkcija parduodama 20kg maišeliais. Taip pat kainos yra skelbiamos mūsų el.parduotuvėje, tad jeigu kalbate apie Upinius gludintus akmenukus, tai jų kaina tiek parduotuvėse, tiek el.parduotuvėje šiuo metu yra 3, 99 EUR už 20kg maišelį.
Bet kuriuo atveju, apgailestaujame, kad produkto kaina pasirodė didesnė ar įvyko koks nors nesusikalbėjimas. Linkime gražios dienos!
Nesu mates didesniu lupikautoju, uz sauja upelio akmenu paprase virs 6 euru.
Malonus, rūpestingas aptarnavimas. Pirkome Garliavoje židinio apdailą. pasiūlė įvairiausių alternatyvų ir išsirinkome labiausiai patikusį. Ir kainos nesikandžioja :)
Puikus nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas. Labai greitai ir mandagiai atsako į laiškus, prekės pristatomos tinkamai supakuotos. Jokių problemų nekilo, o užsakymų buvo ne vienas :) rekomenduoju.
Dirbu sandeliuose jau keturis metus. Jei pasiulysit atlyginima normalu tai butu nalonu susitikt.
Ignas Endriukaitis
2017-03-31 11:46:08 IP 2e7r39r0
Profanai 2017-03-30 20:13:46
Nepatikimi. Mulkina pirkėjus, vilioja akcijomis, kurių vėliau netaiko. Savo klaidų nesugeba ištaisyti.

Būtų labai malonu, jeigu susisiektumėte su mumis ir išsiaiškintume, kuriame padalinyje ir kas nutiko, nes nelabai aišku dėl kokio konkretaus atvejo Jums teko patirti nemalonumu. Jeigu dėl akcijos, tai kaip ir visur prekių kiekis būna ribotas, prieš tai rekomenduojame pasiskambinti ir pasitikslinti / rezervuoti norimą kiekį telefonu.

Bet kuriuo atveju, atsiprašome, jeigu dėl mūsų žmogiškos klaidos įvyko nesusipratimas.

Gražios dienos,
Akmenys.lt - administracija
Akmenukai Jusu tiesiog nuostabus!
Teko keliskart bendradarbiaut patikimi partneriai
Zmonai itiko-kitaip tariant pasirinkimas didelis pas juos:)
Lietuviškos konkurencijos pavyzdys. "Mūsų kliento" komentaras http://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=87.247.103.34, o čia štai tas pats IP siūlo prekes pristatyti į Plungę :)
Jei netyčia komentarą ištrintumėt:
plungeje 2014-04-10 06:39IP: 87.247.103.34
sveiki,
į Plungę galime pristatyti bet kuria akmenų rūšį. Kainos pagal
svorį:

Tad Jūsų komentaras pritaikytas mums, labiau tinka Jums patiems.
Super gražių akmenų pas juos galima rasti! Net negalvojau, kad tokių būna:)
isirengem nerealu alpinariuma su ju medziagom!

Žybartuva
Adresas: Durpininkų g. 35, Baltoji Vokė, LT-17234 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; grindys, grindų dangos; paminklai, antkapiai; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; židiniai, krosnys.
ŽYBARTUVA yra granito, marmuro ir kito natūralaus akmens apdirbimo įmonė įkurta 1994 metais. Esame Švedijos APSTEN grupės nariai ir atstovai. ŽYBARTUVA klientams siūlomi pažangiausi akmens apdirbimo sprendimai, išskirtinė akmens gaminių kokybė ir patraukli granito gaminių kaina. Žybartuva, filialas, UAB Vilnius...
Milsa [Ponas Akmuo]
Adresas: Granito g. 2, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; naudingosios iškasenos.
Ponas akmuo – tai mūsų komandos pagarbus požiūris į šią uolieną ir jos kuriamas vertes: natūralumą, ilgaamžiškumą, tvirtumą. Ne veltui akmuo ilgainiui buvo ir yra garbinamas, iš akmens statomos šventovės, aukojimo vietos. Akmens panaudojimas visais laikais buvo labai platus, o šiandien akmuo daugiausiai naudojamas...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Dzūkijos granitas
Paminklų gamyba Alytuje

Adresas: Mechanizatorių g. 7, Luksnėnai, LT-64381 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; gamyba; paminklai, antkapiai.
Mes bendradarbiaujame su užsakovu visame paminklo gamybos procese nuo dizaino iki pagaminimo ir pastatymo. Paminklo (antkapio) kūrimas – bendras mūsų ir Jūsų darbas. Dinamiškas asortimento atnaujinimas. Per metus sukuriama daug naujų modelių. Pas mus Jūs tikrai greitai surasite ir išsirinksite paminklą už prieinamą...
UAB "OLAN LT"
Granitinė skalda

Adresas: Technikos g. 14A, Ilgakiemis, LT-53288 Kauno r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; naudingosios iškasenos; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma.
UAB „OLAN LT“ pagrindinė veikla - didmeninė prekyba granitine skalda, atitinkančia EN 12620, EN 13043, EN 13242 ir EN 13450 standartus, bei akmens trinkelėmis. Tikslingai pasirinktas produkcijos tipas - granitinė skalda, akmens trinkelės – atsižvelgiant į žaliavos ilgaamžiškumą, patvarumą, dekoratyvumą. Granitas...

Sostinėje atidarytas dar vienas modulinis vaikų darželis
Sostinėje atidarytas dar vienas modulinis vaikų darželis 12-06 15:13
Sostinės Karoliniškių rajone duris atvėrė dar vienas mieste modulinis lopšelio-darželio "Strazdelis" priestatas, kurį lankys 77 darželinukai. Naujajame dviejų aukštų moduliniame darželyje veikia 5...
Advokatūra ir ministras sutarė dėl valstybės teikiamos teisinės pagalbos reformos vizijos 12-06 14:31
Lietuvos advokatūra ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sutarė dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos (VGTP) reformos vizijos.
Vokietijos pramonės susitraukimas – didžiausias per 10 metų
Vokietijos pramonės susitraukimas – didžiausias per 10 metų 12-06 13:06
Vokietijos pramonės sektoriaus gamybos apimtis spalį krito tempu, nematytu nuo 2009 m.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Nike 95,79 +2,21%
3M 164,37 -1,66%