Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Destra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Destra

Atsiliepimai apie Destra, UAB

Akmenys.lt

Didžiausias akmens gaminių pasirinkimas
Parašyk savo nuomonę apie Destra, UAB

Pirkejas 2020-06-19 18:51:16
Likome labai nusivyle, nepatikima imone, nepristato uzsakytu prekiu sutartu laiku, pralaukem 3 savaites ir visgi prekiu negavome, pazada vis kita diena ar savaite, o pasirodo prekes is vis nebuvo uzsakytos is gamintojo, apie situacija klientu neimformuoja, turi skambinetis jiems ir dometis pats. Niekam nerekomenduociau.
Sveiki, ačiū už Jūsų atsiliepimą ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Jeigu galite parašykite savo užsakymo numerį ar el.paštą kuriuo pateikėte užsakymą į info@akmenys.lt, kad galėtume šią situaciją aptarti ir pasiūlyti sprendimus, kurie padėtų pagerinti apsipirkimo patirtį pas mus. Dar kartą atsiprašome ir labai lauksime Jūsų laiško.
Ignas Endriukaitis
2020-06-29 21:32:45 IP 28m9tbjb
sandra 2020-06-08 10:40:38
Labai nusivylėme, Klaipėdos parduotuvėje užsakėme skaldą, kurios laukėme 2sav.nors pardavėjas sakė bus poros dienų laikotarpyje.Negana to, kai atvažiavo skalda, tai atveźė ne visą kiekį.vėl teko laukti.Galiausiai pritrūkom skaldos ir norėjom dar užsakyti, pasirodo produktas išsimtas iš prekybos ir juo visai nebeprekiaus. Žmonės dirbantys ìmonėje nuoširdūs, bet visai neapmokyti dėl produkto, nieko neišmano. Nepatikima ìmonė ir tikrai nerekomenduoju.
Gerb. Sandra, ačiū už Jūsų atsiliepimą ir apgailestaujame dėl patirtų nepatogumš. Mums, kaip ir daugumai įmonių teko susidurti su tiekimo grandinės sutrikimais lemtais koronaviruso židinių tiekėjų šalyse. Labai lauktume Jūsų laiško info@akmenys.lt, kad galėtume šią situaciją aptarti ir pasiūlyti sprendimus, kurie padėtų pagerinti apsipirkimo patirtį pas mus. Dar kartą atsiprašome ir labai lauksime Jūsų laiško.
Justas Skyden 2019-11-14 12:55:41
Nesu mates didesniu lupikautoju, uz sauja upelio akmenu paprase virs 6 euru.
Gerb. p. Justai,
Visa mūsų biri produkcija parduodama 20kg maišeliais. Taip pat kainos yra skelbiamos mūsų el.parduotuvėje, tad jeigu kalbate apie Upinius gludintus akmenukus, tai jų kaina tiek parduotuvėse, tiek el.parduotuvėje šiuo metu yra 3, 99 EUR už 20kg maišelį.
Bet kuriuo atveju, apgailestaujame, kad produkto kaina pasirodė didesnė ar įvyko koks nors nesusikalbėjimas. Linkime gražios dienos!
Nesu mates didesniu lupikautoju, uz sauja upelio akmenu paprase virs 6 euru.
Malonus, rūpestingas aptarnavimas. Pirkome Garliavoje židinio apdailą. pasiūlė įvairiausių alternatyvų ir išsirinkome labiausiai patikusį. Ir kainos nesikandžioja :)
Puikus nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas. Labai greitai ir mandagiai atsako į laiškus, prekės pristatomos tinkamai supakuotos. Jokių problemų nekilo, o užsakymų buvo ne vienas :) rekomenduoju.
Dirbu sandeliuose jau keturis metus. Jei pasiulysit atlyginima normalu tai butu nalonu susitikt.
Ignas Endriukaitis
2017-03-31 11:46:08 IP 2e7r39r0
Profanai 2017-03-30 20:13:46
Nepatikimi. Mulkina pirkėjus, vilioja akcijomis, kurių vėliau netaiko. Savo klaidų nesugeba ištaisyti.

Būtų labai malonu, jeigu susisiektumėte su mumis ir išsiaiškintume, kuriame padalinyje ir kas nutiko, nes nelabai aišku dėl kokio konkretaus atvejo Jums teko patirti nemalonumu. Jeigu dėl akcijos, tai kaip ir visur prekių kiekis būna ribotas, prieš tai rekomenduojame pasiskambinti ir pasitikslinti / rezervuoti norimą kiekį telefonu.

Bet kuriuo atveju, atsiprašome, jeigu dėl mūsų žmogiškos klaidos įvyko nesusipratimas.

Gražios dienos,
Akmenys.lt - administracija
Akmenukai Jusu tiesiog nuostabus!
Teko keliskart bendradarbiaut patikimi partneriai
Zmonai itiko-kitaip tariant pasirinkimas didelis pas juos:)
Lietuviškos konkurencijos pavyzdys. "Mūsų kliento" komentaras http://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=87.247.103.34, o čia štai tas pats IP siūlo prekes pristatyti į Plungę :)
Jei netyčia komentarą ištrintumėt:
plungeje 2014-04-10 06:39IP: 87.247.103.34
sveiki,
į Plungę galime pristatyti bet kuria akmenų rūšį. Kainos pagal
svorį:

Tad Jūsų komentaras pritaikytas mums, labiau tinka Jums patiems.
Super gražių akmenų pas juos galima rasti! Net negalvojau, kad tokių būna:)
isirengem nerealu alpinariuma su ju medziagom!

Žybartuva
Adresas: Žirnių g. 30-1, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: paminklai, antkapiai; akmens gaminiai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; židiniai, krosnys.
ŽYBARTUVA yra granito, marmuro ir kito natūralaus akmens apdirbimo įmonė įkurta 1994 metais. Esame Švedijos APSTEN grupės nariai ir atstovai. ŽYBARTUVA klientams siūlomi pažangiausi akmens apdirbimo sprendimai, išskirtinė akmens gaminių kokybė ir patraukli granito gaminių kaina. Žybartuva, filialas, UAB Vilnius...
Milsa [Ponas Akmuo]
Adresas: Elektrėnų g. 16, LT-02241 Kaunas.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; naudingosios iškasenos.
Ponas akmuo – tai mūsų komandos pagarbus požiūris į šią uolieną ir jos kuriamas vertes: natūralumą, ilgaamžiškumą, tvirtumą. Ne veltui akmuo ilgainiui buvo ir yra garbinamas, iš akmens statomos šventovės, aukojimo vietos. Akmens panaudojimas visais laikais buvo labai platus, o šiandien akmuo daugiausiai naudojamas...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Dzūkijos granitas
Paminklų gamyba Alytuje

Adresas: Akacijų g. 20, Luksnėnų k., LT-64382 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; gamyba; paminklai, antkapiai.
Mes bendradarbiaujame su užsakovu visame paminklo gamybos procese nuo dizaino iki pagaminimo ir pastatymo. Paminklo (antkapio) kūrimas – bendras mūsų ir Jūsų darbas. Dinamiškas asortimento atnaujinimas. Per metus sukuriama daug naujų modelių. Pas mus Jūs tikrai greitai surasite ir išsirinksite paminklą už prieinamą...
Diglis
Meganite | Innovus | Sonae Arauco

Adresas: Alko g. 4-1, LT-08401 Vilnius.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; akmens gaminiai; architektai; baldai (gamyba); interjero apdailos medžiagos.
UAB DIGLIS - oficialus prekinių ženklų INNOVUS ir MEGANITE atstovas Lietuvoje! Siūlome platų ir patikimą medžiagų įvairiems paviršiams asortimentą. Jie skirti prabangių baldų gamybai ir interjero detalių kūrimui. Tai teisingas pasirinkimas, namams, viešbučiams, restoranams, ofisams, gydymo įstaigoms ir t. t. Prekes...

Slovakija išsiuntė tris Rusijos diplomatus
Slovakija išsiuntė tris Rusijos diplomatus 08-11 08:12
Slovakija pirmadienį paskelbė išsiuntusi tris Rusijos diplomatus už "sunkų nusikaltimą", o vietos žiniasklaida pranešė apie galimą šio žingsnio sąsają su pernai Berlyno parke įvykdytu buvusio...
Patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius pasaulyje viršijo 20 mln.
Patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius pasaulyje viršijo 20 mln. 08-11 07:14
Pasaulyje patvirtinta per 20 mln. užsikrėtimo koronavirusine infekcija COVID-19 atvejų, rodo naujienų agentūros AFP iš oficialių šaltinių renkami duomenys.
L. Linkevičius: S. Tichanovskaja yra Lietuvoje
L. Linkevičius: S. Tichanovskaja yra Lietuvoje 08-10 22:23
Baltarusijos opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose Svetlana Tichanovskaja atvyko į Lietuvą ir yra saugi, BNS antradienį sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%