Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę iDeal LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę iDeal LT

Atsiliepimai apie iDeal LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie iDeal LT, UAB

Ramunė 2017-07-19 09:13:52

Jaučiu pareigą įspėti tautiečius apie skaudžią savo patirtį - nusipirkom 2017 m. kovo mėn. naują IPHONE 6S 32 GB. Po 3 mėn. pradėjo blogiau junginėtis mygtukas. Kadangi tikėjom garsiu vardu, tai drąsiai pridavėm telefoną IDEAL. Po poros savaičių gavom kitą aparatą, nes neva buvo nustatytas nepataisomas defektas (prisiminkit - mygtuko gedimas IDEAL yra misija neįmanoma). Gavom kitą, anot IDEAL lygiavertį, kuris nepraėjus pusvalandžiui pradėjo kaisti, kol visai nusibaigė. Pasijutom legaliai apiplėšti. Nusprendėm ieškoti teisybės ir eiti iki galo. Jeigu nieko ir nelaimėsim, tai informuosim savo tautiečius apie gręsiančius nemalonumus. Galų gale mes gavom geresnį aparatą, bet nepasitikėjimo šia firma jau niekas "nenuplaus". Tikiu, kad toje sistemoje dirba daug sąžiningų žmonių, todėl labai gaila, kad dėl kelių a******ų nubraukiami jų geri darbai. Sėkmės IDEAL dirbant gerus darbus.
Sveiki IDEAL produkcijos vartotojai.Noriu jus perspeti, kad brangus daiktas ne visada yra toks vertingas, jei nekompetetingi ju darbuotojai.Pasidalinsiu savo skaudzia patirtim ir as kaip visi kiti karteli patyre vartotojai.Tapau ir as lb.nusivylusi darbuotoju abejingumu, nes buvau apgauta konkreciai.Naudojausi IPHONE 6S aparatu ir iskeliau ekrano kamputi.Besibaigiant garantiniui sugalvojau pakoreguoti estetini vaizda ir pridavau kaip garantini pakeisti ekrana.Ivertine bukle pasake sumele kuria as sumokejau ir laukiau sugriztant savo irenginio.Ir ka jus manot, gaunu as nauja irengini, kuris veike iki pirmo issikrovimo.Bekraunant kaito baterija, o telefonas taip ir neisijunge.Nusiuntusi vel kaip garantini, gavau atsakyma, jog as ji suliejau.Aisku bandysiu ieskoti as teisybes, bet kiek laiko ir nervu kainuos, istorija tai nutyli.
Labai noriu pabriezti labai labai gera, malonu, profesionalu aptarnavima jusu darbuotojo Emilijaus (PC PANORAMA).
Tokio aptarnavimo nesu sutikes gyvenime, laikykites tokio darbutojo. Jis turetu buti pavyzdis.
Jeigu visi zmones ateje su problemomis i jusu servisa papultu pas ji, tiketina pasauli susikurtu naujas posakis "Dirbk kaip Emilijus!"

Su didziausia pagarba ir linkejimais,
Andžejus.
Buvau Apple produktų gerbėjas ilgus metus, tačiau tiesa yra ta, kad Apple kokybė kas met krenta žemyn. Mano nepigus kompiuteris po pusės metų sugedo, o šie Genius'ai atsisako taisyti garantiniu remontu, aiškindami, kad tai mechaninis pažeidimas, tačiau ir taip aišku, kad tai yra inžinerinis, dizaino trūkumas. Pilna žmonių turinčių tokią pačia problemą, tačiau jie apsimeta, kad čia toks vienintelis atvejis. Tiek šio serviso darbuotojai, tiek Apple yra arogancija persiskverbusi kontora. Tikrai nesitikėjau, kad gali taip būti. "Ekspertizę" padarė iš paveiksliukų. Galiu pasakyti, kad jie tik gražiai šypososi, bet iš tikro tai jiem ant klientų nusispjauti. Jūs nusipirksite produktą ir turėsite visas "garantijas", kurios jums negalios. Goodbye Apple forever.
2017 m. lapkričio mėn. pirktas telefonas iphone 8plus, turintis draudimą bei garantinę pažymą (24mėn garantija telefonui ir 6 mėn įrenginio priedams). Praėjus 4mėn nebeveikia telefono įkroviklis. Ideal servisas nustatė: išoriniai pažeidimai - papilkėjęs laidas, išdegęs pinas. Padarytos išvados: kroviklio laido kontaktai yra pakitusios spalvos, tai yra fizinė žala, dėl kurios šiam aksesuarui negali būti suteikiama garantija. Jei įkroviklio pinas išdegęs, vadinasi jis yra brokuotas ir funkcionaliai neatlieka savo darbo.Paklausus kaip fiziškai galėjau sukelti žalą įkrovikliui, ideal konsultantas neturėjo atsakymo. Paaiškinkit kaip padaryta fizinė žala? Ideal servisas atsisakė remontuoti ar suteikti naują įkroviklį, nes jiems finansiškai neapsimoka neva per maža priedo vertė. Nusiperki mobilųjį įrenginį - gauni garantiją, moki draudimą ir nesulauki nei normalaus aptarnavimo nei pagalbos.
Apipiltą kompiuterį tvarkė keisdami procesorių ir viršelį-korpusą. Jie man taip aiškino, susimokėjau didžiulius pinigus, o servisas net neišvalė kompiuterio, dar ir dabar pilnas kompas korozijos. iDeal Čiurlionio gatvėje - v***s. Žmonės, jie paprasti perekūpai, kurie neatsiskaito jokiam Apple ar šmeplui. Metate pinigus į balą, jei perkate iš jų.
Labai prastas aptarnavimas čiurlionio gatvėje Vilnius. Nunešiau pakrovėją kuris nekrauna ir sako kad dėl mano kaltės jis nekontaktuoja ir kad jei anksčiau būčiau atnešus būtų pakeitę, tai koks skirtumas ar anksčiau ar ne kai garantinis yra... labai nusivyliau aptarnavimu ir pačiu telefonu bei pakrovėju, nes kiek girdėjau visi labai giria šiuos telefonus o aš kai tik nusipirkau jį jis jau iškart strigo ir turėjau problemų...
jokios pagarbos klientui ticiojasi dar dirbt nemoka isvis vienas sako viena kitas sako kita kai atejni pas ju aiskintis nekas neko nezino uzduoda tokis klausimus kad net atsakit sunku ira del draudimo pats turi aiskintis nekas nepadeda dar kad atsiimt nauja relefona pralaukus 20 dienu reikejo sumoket 72 eur nors telefonas buvo draustas kosmaras visiskas su klientais elgesi taip naglai ir dar ticijosi as galvojau kad premium servise nebus bordako delto ten ir nupirkau telefona is ten ir padariau didele klaida noriu ispet zmones nesusidekit geriau su ideal parduotuve
Visiskas kosmaras. Nei kompetencijos, nei supratimo, nei pagarbos klientui
Turi pats aiskintis del garantinio gedimo. Net neatsipraso kai nesutvarko. Uztat garsiai skelbiasi "premium servisas" - kaip anekdotas :))

Marius Kondratas - UAB "Marleksa"
2017-06-07 19:17:08 IP 77.241.196.46
Apgailėtinas Vilniuje, Panoramoje darbuotojų (Augustinas, Ernest Krasnikov) supratimas apie Apple telefonų aksesuarus. Pasirodo, anot jų, telefono apsauginio stiklo ir dėklo vienu metu negali būti ant telefono (gudruolis sekė pasaką 2017.06.07), nes jie vienas kitam trukdo :) Tik, kažkodėl, parduodant apie tai klientai neinformuojami, o stengiamasi parduoti bet ką. O gal tik reikia tinkamai tuos aksesuarus suderinti ir prekiauti tinkamos kokybės daiktais ? Paprašius pakeisti prieš 5 dienas pirktą netinkamą dėklą tinkamu darbuotojas po 10 min. skambinėjimų kažkam pareiškė, kad vadovas pietauja ir jis dėklo pakeisti negali, nes nėra dėklo pakuotės. Keista, kad jauni darbuotojai mokomi šnekėti tokias nesąmones, neapmokomi ir nesupažindinami su prekėmis ir jų naudojimu. Įmonės kompetencija nuliūdino.
Labai nusivyliau ideal : (atnešiau jiems į garantinį telefoną 5S praktiškai naują (nesikrovė) po apžiūros pasakė kad telefonas pažeistas mechaniškai ir garantija netaisys nors telefonas buvo labai saugomas užklijuotas apsauginis stikliukas nešiojamas tik su dėkliuku naudojamas tik originalus pakrovėjas ir tt... nesiginčinau ir buvau pasiruošęs sumokėti už remontą bet ne jie man pasiūlė pakeisti į visiškai nauja už naujo telefono kaina AČIŪ. Neturėdamas kito pasirinkimo nunešiau kaip jūs sakote pas meistrelį su lituokliu :D sutaisė per valandą už 20€ ir išsakė savo nuomonę kad garantinis turėjo išspręsti šį nesusipratimą bet... dabar kaip suprantu likau visai be jokios garantijos nors kam ji tokia išvis reikalinga. Liūdna.
Esu labai patenkinta iDeal salono, esančio Klaipėdos Akropolyje. Vaikinai labai paslaugūs ir geranoriški...dar sugeba ir šypsotis. Prisipažinsiu neesu labai išmani, todėl dažnai turiu klausimų. Taip sutapo, kad dėl telefono ir kompiuterio kelis kartus kreipiausi į Liną Aženecką. Labai kompetetingas, paslaugus ir malonus darbuotojas. AČIŪ
Esu nepatenkinta aptarnavimu V.Radisano, kuris priėmė telefoną taisymui panoramoje. Prieš pristatant telefoną į ideal, bendravau su ideal support, kurie teigė, kad bus atliekama diagnostika. "Sveiki, Kadangi Jūsų įrenginiui dar galioja tarptautinė gamintojo garantija - užsukite pas mus į servisą, arba į artimiausią iDeal saloną, atliksime įrenginiui diagnostiką ir pasistengsime išspręsti problemą."
Tikėjausi bent patarimų iš šių "SPECIALISTŲ", deja.. Pasakė tik "galit nepalikt savaitgalį, išsiūsim tik pirmadienį". Tragedija, neperspėjo apie jokius mokesčius. Blogiausi atsiliepimai.
Labai geras aptarnavimas!
Nemokamai isvale visa kompiuteri.
Itin prastas servisas. Story #1 Teigia, kad neveikiančiam kompiuterio ekrano sutaisymui, reikalingas ekrano keitimas už €800, tuo tarpu nuėjus į kitą servisą sutvarkyta jungtis už €30. Story #2 Dėl neveikiančio klavietūros apšvietimo teigia, jog negali užsakyti tik pačio apšvietimo, ar klavietūros, reikalingas viso body keitimas už €400. Story #3 Brokuoto iPhone keitimas užtrunka mėnesį. Visiškas pravalas su Apple vardo atstovavimu.
Esu labai nepatenkinta klientų aptarnavimu. Vežiau telefoną taisyti dėl gedimų (tiek aš, tiek mane prastai girdėdavo), pakaitinio telefono duoti esą negalėjo, nes nebuvo, o paskambinti, kai toks atsiras, irgi negali, nes jie neturi laiko skambinėti klientams. Viso pokalbio metu darbuotojai elgėsi nepagarbiai bei įžeidžiai, o galiausiai telefonas vis dar nėra net priimtas taisymui.
Esu taipogi labai nepatenkintas ideal servizo aptarnavimu. Pirkau iphone 6s 64gb space grey is tele2 salono, po pusmecio telefonas sugedo, dinginejo rysys. Po 4-5 dienu nuo telefono pristatymo i ideal gavau nauja telefona. Ta pacia diena suzinojau is kolegu kas mane prastai girdi. Isvada - naujas telefonas brokuotas. Cia mes vadiname apple produkcijos kokybe.
Labai nusivylęs garantiniu aptarnavimu iPhone įrenginių paskutiniu metu. Velniai nematė, kad nebekeičia naujais, bet kad reikia laukti dvi savaites, kol pataisys ir po pataisymo vėl išlenda, kokie nors defektai....
Nepatiko aptarnavimas, labai nelankstus servisas, nenorima padėti klientui..

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas
Egipte rastas puikiai išsilaikęs sfinksas 09-23 14:38
Egipte aptiktas puikiai išsilaikęs sfinksas. Manoma, kad jam galėtų būti daugiau kaip 2.000 m.
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi 09-23 14:37
Didžioji dalis Lietuvos gyventojų planuoja ir savo pajamas ir išlaidas, tačiau savo ir šeimos finansinius planus sudaro tik kiek daugiau nei penktadalis gyventojų.
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas 09-23 12:22
JAV kabelinės televizijos gigantė "Comcast" šeštadienį nurungė Ruperto Murdocho "Twenty-First Century Fox" varžytuvėse dėl britų televizijos bendrovės "Sky".

Kai susergate, Jūs..

Skoda