Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DEPO DIY LT

Atsiliepimai apie DEPO DIY LT, UAB

DEPO - namams, sodui, remontui
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Noriu padėkoti konsultantui Juozui Dockeviciui Klaipėda už paaiškinimą ir pagalbą perkant ir renkant prekes. Malonus aptarnavimas. Visada paduoda ir padeda prekę, kad man kaip moteriai nereiktų sunkiai kelti ar imti iš lentynų. Visada geros nuotaikos ir palinki geros dienos. Smagu, kad jūsų personale yra tokiu žmonių. Visada draugėm rekomenduoju susirasti ši konsultantą jei nori nusipirkti jūsų prekių bet nėra tikros kaip išsirinkti kokybę. Sėkmės Jums. Tikiuosi išlaikysit tokį aptarnavimo lygį ir naujaisiais metais.
Aptarnavimas Panevėžio Depo parduotuvėje - baisiau niekur nebuvau sutikęs. Reikėjo vonios, aplink jokio konsultanto. Prieinu prie kasos, sakau taip ir taip, atsako kad nieko nežinom, paieškokit patys. Einu ieškau, vieną randu- sako nieko nežinau, ne mano skyrius. Klausiu kur rasti tą kurio skyrius, atsako nežinau ir nueina. Randu kitą, sakau padėkit rast reikalingą konsultantą, tas atšauna - eikit ir ieškokit patys. Rasta trečia mergaičiukė buvo mandagi, bet taip pat nepadėjo. Po galais, aprūpinkit darbuotojus racijom jei nesugebat savo darbuotojų rasti, taip yra kai kuriose parduotuvėse skandinavijoj. Moralas- vonia pirkta pas konkurentus, Depo aplenkiamas iš toli
Labai norime padekoti pardavejai Loretai. Be galo grazus, siltas, nuosirdus zmogus visame kalediniame chaose radusi ir mums laiko ir demesio nuosirdziam aptarnavimui. Butumem iseje nieko nenusipirke jei nebutumem gave tiek gyvenimisku patarimu is sios pardavejos. Mus ir vasara jinai aptarnavo baseinu klausimu ir tikrai nustebome ja dar rade ir per Kaledini laikotarpi po tiek laiko mus prisiminusia. Kantrybes, istvermes ir ramiu ateinaciu svenciu Jums mieloji. Grisime dar ne karta nes vien tik del aptarnavimo verta grizti atgalios.
2018-12-05 popietę darbo reikalais apsilankiau Panevėžio Depo parduotuvėje. Kadangi prekių reikėjo įvairių ir nemažo kiekio, sulaukiau malonaus konsultančių (deja, pavardžių neįsidėmėjau) dėmesio ir pagalbos renkantis bei pakuojant prekes (pirkau lauko termometrus ir kt.). Kasoje greitai ir sklandžiai sąskaitą išrašė Loreta Meldaikienė. Dėkoju už puikų Jūsų darbą, grįšime pas Jus dar ne kartą.
Pirkau granules, suberiau i bunkeri, ziurekite kas ten! Pirkau 40 vnt. kaip ir anksciau, pigiau. Širdis dziaugiasi, traukt is bunkerio ar rizikuoti kurentis. Nuvaziuosi aiskintis sakys atvazk pakeisim, o maisai tai jau praplesti, pats kaltas, ko nepatikrinai pries atidarant, o transportas, laikas?
Mes taip pat patekome į panašią situaciją, kokią aprašė ponas Algimantas. Klaipėdos Depo parduotuvėje pirkome elektrinį trintuvą.Kasoje darbuotoja atsisakė patikrinti prietaisą, paaiškindama, kad tam ir yra suteikiama garantija. Tačiau namie įjungus prietaisą, jis neveikė. Tad teko jį veżti atgal į parduotuvę. Tačiau paaiškėjo, kad nei jo pakeisti kitu, nei pinigų gauti už nekokybišką prekę iš karto neįmanoma - prietaisą palikome parduotuvėje dešimčiai dienų. Paklausus, kodėl taip ilgai, paaiškino, kad yra tik vienas meistras, tikrinantis garantinius prietaisus, o mūsų, t.y. pirkėjų, daug. Tai kodėl tik vienas, jei nekokybiškų prekių parduodama tiek daug, kad vienam darbuotojui susidoroti sunku? Kodėl prekės netikrinamos, jas parduodant? Juk vieną arba kitą daiktą perkame tuomet, kai jis mums reikalingas dabar, o ne po kelių savaičių. Be to, pirkėjas turi żinoti, kad įsigyja kokybišką prekę, kad jam nereikės kitą dieną gaišti savo laiko, išlaidauti kelionei į parduotuvę ir atgal, ir jaustis nusivylusiam, nes kurį laiką lieka ir be daikto, ir be už jį sumokėtų pinigų. Nemanau, kad taip atsitiktų, jei parduotuvės vadovai rūpintųsi savo pirkėjams ir savo garbę.
2018-11-29 diena Klaipedos DEPO, pirkau tepalini radiatoriu YACO1F-9
Parduotuveje patikrinti veikima neleidziama. Namie, pagal pateikta instrukcija, ijungiau i tinkla ir pamaciau, kad yra rimtas gedimas. I padetis neveike.II padetis parode apie 1078 W galinguma. III padetis rode ta pati. Ryte kreipiausi i parduotuve. Pasake, kadangi radiatorius buvo ijungtas i tinkla, jau jis skaitomas, kaip naudotas, o toki prietaisa reikia pristatyti i garantini remonto skyriu ir preke pakeisti atsisake. Parduktuve atsikrate brokuota preke. Todel nebepirksiu jokiu elektriniu prietaisu DEPO ir nepatarciau niekam to daryti, nes prasides vargai. Normaliuose prekybos centruose brokuotos prekes laike 14 dienu grazinamos, arba grazinami pinigai, sumoketi uz daikta. Cia sitai negalima. Netvarka.
Apie depo prie gariunu. Tvarkinga parduotuve, viskas labai gerai, didelis prekiu pasirinkimas, bet labai erzina vienas dalykas, rinkausi pavadeli suniui, zinau kokio reikia, bet prie manes simta kartu prieina ir klausia ar man padeti, tai labai erzina, norisi issirinkti savarankisai.
Sveiki
Dukra pirko paklodes su guma
Akcija-3 pirkti pigiau
Kasoj sužinoo, kad 3-ys vienos spalvos turi būti, o pardavime po tiek nėra.tai nesąžininga
Apie Vilniaus depo. Kuom patinka, kad visada sulauksi konsultacijos ir patys konsultantai pasisiulo padeti. Kainos daugumumos prekiu yra zenkliai mazesnes nei kitur ir didesnis pasirinkimas. Minusas tas, kad daznai norimos prekes buna ispirktos ir papildymo reikia laukti ilgai.
SVEIK Pirkausi plyteles Jusu pardotuvei negalejau issirinkti sau tinkamu plyteliu prie manes priejo Skyriaus pardavejas Saulius mandagiai pasisveikino ir paklause ar reikia man pagalbos padejo pasirinkti man tinkamas plyteles bei dekora sudejo pliteles ant grindu ir parode kaip atrodis bendras vazdas ant sienos esu jam labai dekingas. Vakar atvaziavau dasipirkti plyteliu man siektek pritruko netiketai vel dirbo Pardavejas Saulius as priejau prie pardavejo pardacejas vel maloniai pasisveikino ir paklause kuo gales man padeti. Surado ankciau pirktas mano plytek les mandagiai paklause kiek vienetu pritruko man ir tvarkingai supakavo kad man butu patogu nusinesti. As esu su fizine negale sunkiai vaikstantis Pardavejas Saulius pasiule man padeti nusinesti nupirktas plyteles iki kasu zonos NUOSIRDZIAI DEKINGAS PARDAVEJUI SAULIUI UZ PATARIMUS IR PAGALBA PERKANT PLITELES ESU PATENKINTAS LABAI GRAZIAI ATRODO SIENA PAKLIJUOTA NAJOMIS PYTELEMIS.JUS TURITE PUIKU PARDAVEJA PAS KURI MALONU SUGRISTI
Laba diena, bandziau skambintis i informacija Klaip ėdoje 3 kartus 2018 11 13 20:35 niekas nekele ragelio. Tai pasiklaust kazkios info matyt neimanoma. Gaila...
Apsilankėme Depo parduotuvėje ir pirkome lenoleumą Darbuotoja Laura ne tik greitai, maloniai aptarnavo, bet ir išsprendė man aktualią problemą, nors pagal darbo pobūdį jai tas ir nepriklausė. Visokeriopos sėkmės Laurai.
audrius 2018-10-28 20:32:20
PADĖKA - Sauliui Pardavėjas-paslaugų centro meistras iš Vilnius, prie Gariūnų tilto.
Norėčiau padėkoti už profesionaliai suteiktą pagalbą renkantis laminato apvadus.
Visų pirma:lietuviškai rašyt mokė mokykloj, antra-kiekviena prekė turi garantiją, todėl ir siunčia i servisą.Vartotojai dažnai nemoka naudotis, arba nežino ką perka.
Aciu Vilniaus Depo parduotuves sales darbuotojams / konsultantams uz malonu, demesinga aptarnavima. Ipatinga padeka Reminimo skyriaus darbuotojai Laurai uz greitai ir kokybiskai atliktus reminimo darbus. Aciu, Laura!
Nupirkau žiurkenui specialiai jiems skirta vatą guoliams. Mano žiurkenas numire nes paspringo ta vata. Tai kaip galima pardavineti tokius dalykus nuo kuriu gyvunas gali numirti??
Nusipirkau dujine virykle priea menesi supuse parsiveziau namo skyles dege blogai ir leido dujes atveziau atgal i parduotuve kai turejau laiko po 3-4 dienu sakau noriu grazinti nekokybiska preke noriu atgauti pinigus man sako negalima nes reikia remontuoti nu okey sutikau laukiu savaite dvi tris niekas nieko po menesio su puse ateina sms kad dujne sutvarkyta nuvaziavau i depo klaipedoi laba diena sakau as del dujnes pardaveje nei laba diena nei ka susiraukus aptarnavimas baisus ir isejo niekur nieko nesakius 10minuciu laukiau 5 minutes tada nuejau i informacija paskambino sako galite eiti gryzo nes buvo priekaba isejus nuomoti bet man niekas nieko nesake nu labai baisu netas Zodis tada atejau vel sako klausau sakau del dujnes as noriu pinigus susigrazinti kas cia per nesamone menesi su puse laukti dujnes kol sutvarkys ka jus man siulote su mazu vaiku be dujnes buti menesi su puse ? Sako dujne gryzo sake buvo sveika nereikejo remontuoti na sakau nejuokaukit butu buvus sveika nebuciau atvezes sakau kad ir tarkim butu sveika buvusi tada kodel laukti reikejo menesi su puse ? Kazka vel pamurmejo sako rasykit ant balto lapo del grazinimo parasiau viska sako dabar viso gero laukit skambucio kol ivertins tai dabar man vel menesi su puse laukti kol ivertins ar grazinti pinigus ? As nenoriu tos dujnes kuria nusipirkau ir pacia pirma diena ji neveike visiskai nekokybiska as jei moku pinigus ir perku nauje daikta as ir noriu tvarkingo naujo jei noriesiu padeveto kuris blogai veiks ir reikes remontuoti as nusipirksiu padeveta tikra neteisybe tai vel man su mazu vaiku laukti kol ateis atsakymas man pinigus grazinkite toks jausmas kad jus mane apvoget arba pasiskinot pinigus!
Rima 2018-10-26 11:20:44
Ne akmens amžius, kad paprasčiausių varžtų nebūtų pakeitę.!! Nesąmonė. Ne vieną kartą teko grąžinti prekes Depe, nes daromės remontą, ir priduodam likučius ir nebuvo niekada jokių problemų. Visada gražina pinigus.
Ta patį ir aš pasakiau, ir žinot ką pasakė skyrius, kad varžtai sveriami buvo ir pagal įstatymą niekas man nekeis ir jeigu nepatinka kreipkis i vartotojų teises.
Regimantas 2018-10-26 11:10:24
Tai aplankiau ir informacijos kasą ir paslaugų centrą siuntinėjo mane pirmyn atgal, o naudos nulis.
Rima 2018-10-26 10:30:11
Šiaip tai parduotuvėje yra paslaugų centras, kur grąžinimus daro, prie ko konsultantas??
Regimantas 2018-10-09 12:05:46
Sveiki, nusipirkus varžtų sveriamų ir pasižiūrėjus, kad jie man netinka nuvažiavau atgal į DEPO paprašyti, kad su mano priemoka pakeistų į šiek tiek ilgesnius. Konsultantas atšovė, kad čia mano problemos mes nieko nekeisime ir daryk ką nori.
Tai esu nusivylęs ir dėl tokio mažo menkniekio praradote lojalų klientą.
Irma 2018-10-16 14:04:29
Kalbu apie Vilniaus DEPO.
Nebesuprantu kaip ten dirba žmonės salėje... kelintą kartą atvažiuojame ir prekės neturi barkodo, kaip durneliai lakstom ir ieškom prekes su barkodu, kad butų galima įsigyti...
tai gal reiketu ismokti pagaliau pries imant preke apziureti ar ji turi barkoda? o ne pretenzijas sedet ir reikst prie kompiuterio ;)))))
KLAIPĖDOS PC tvarkingas, prekių asortimentas įvairesnis negu kitose analogiškuose PC. Personalas pakankamai paslaugus ir mandagus. Kainos lanksčios ir konkurencingos. Tik vienas dalykas gadina visą reikalą - (ne)sąmoningas klaidinimas su kainomis. Dažnai kaina šalia prekės skiriasi (į didžiąją pusę) kasoje. BŪTINA NUOLAT TIKRINTI kasos kvitą. Deja, kiek kartų teko prekintis, visais atvejais buvo kainų skirtumai. Švelniai tariant, ar dėl neapdairumo, o gal ir dėl kitų priežasčių klientas GALIMAI maustomas.
Aptarnavimas tragiškas, darbuotojų trūksta, patys nesupranta, ką daro, užtrukom ilgą laiko tarpą. Miestas:Panevėžys
Kalbu apie Vilniaus DEPO.
Marius 2018-10-14 16:14:11
O as kaip tik likau patenkintas depo parduotuve panevezyje ypac sporto skyriumi. Negana to kad mergaite vale lentynas (matyt ju darbas ties pardaveja neapsistoja) tai maloniai pasisiule padeti ir mums. Isrinko ir pasiule viska ko reikejo ko net ir neplanavom pirkti. Ir kas svarbiausia visa tai atliko su sypsena ko nepasakysi apie elektros skyriaus moteri. Paburbejo kazka po nosim ir nuejo kai pasiteiravom lempuciu kainos.
Ta šviesi mergaitė sporto skyriui labai faini, visada padeda kaip reikia ;) daugiau tokių žmonių reikia :)
DEPO naujas Vilniuje statomas prie Ukmergės plento jau tiek "dakasė" savo triukšmu...kad gyvenantiems S. Nėries gatvėje nuo baisulinio jų triukšmo tenka miegoti namie tik su ausų kištukais ir taip jau nuo pavasario. Niekas mūsų neklausė ar mes sutinkame, kad kaimynystėje bus DEPO ir apskirai niekas nieko neinformuoja. Vasarą pabusdavom nuo baisulinės vibracijos visame bute. Tuo labiau, kad čia daug šeimų su mažais vaikais...baisu. Dažnai gręžimai ir triukšmas būna toks intensyvus, kad namie krūpčioja naminiai gyvūnai. Jau nekalbu nuo statybų pastoviai apnešti buto lankai smėliu ir purvu (nespėju valyti). Ir dar jie padarė įvažiavimą kaip suprantu krovininių mašinų kurios pristatys prekes iš gyvenamųjų namų pusės S. Nėries gatvėje, o tai reiškia, kad ramybės nebus ir pasibaigus statyboms. Beje mes, gyventojai, nesame informuojami Depo kada tos statybos pasibaigs, kiek dar teks kesti šitą ištisinį triukšmą. Nesu niekada buvusi Depo prekybos centre prie Gariūnų, bet jau šitas ištisinis triukšmas ir jų elgesys atėmė norą kada nors ką nors iš Depo pirkti. Matyt teks parduoti butą ir iš čia išsikraustyti, o Depo užrašą kai pamatau ant automobilių ar kažkokiose reklamose, tai iš karto net bloga pasidaro.
Tai esu nusivylęs ir dėl tokio mažo menkniekio praradote lojalų klientą.
Vilniaus gariunu depo drive in tragiškas, konsultantų nėra, nukelti palečių su plytomis negali pats nusikraudineji perversta palete, nes prie kitų išvis negali privažiuoti.Buvau tris kartus ir visada tas pats.Apgailetinas aptarnavimas.
Parduoda plyteles, kurių NĖRA!
2018-10-04 17:46:51 IP 129.178.88.88
Patarčiau, kas ruošiatės pirkti plyteles, prieš tai išsiaiškinti, ar tikrai jų yra pakankamai, nei kad tos 2, kurios eksponuojamos. Ir dar jeigu, konsultatas pažiūrės kompiuteryje, kad yra sandėlyje, įsitikinkite, kad tikrai tos spalvos. Su vyru susidūrėme sus sitaucija Gariūnų Depo - išsirinkome voniai plyteles, kurios gražiai, suderintai išdėliotos lentynoje (iš vienos kolekcijos) (Ne prie Likučių!). Vyras nupirko grindims plyteles, o sienų negalėjo, nes jų nėra! Tiksliau yra tik tos kelios, kurios eksponuojamos. Daugiau neįmanoma užsakyti, nes jų sandėliuose niekur nėra. Nebent užsakinėt pagamint, kas būtų labai brangu ir nežinia po kiek laiko. Kodėl ne prie likučių pardavinėjamos plytelės, kurių nėra!???
Jelena 2018-10-02 11:59:29
O jus matyt apie bendravimo etiketa su svetimais zmonemis nesate susipazines. Elementari pagarba nepazystamam zmogui bet kokiu atveju turi buti.Puolimas ir izeidimas yra silpno zmogaus savybes... toks matyt ir esate...
Jus gerbiamoji pataikete tiesiai i desimtuka. Kaip pirkejas atejas i parduotuve pajunta savo stipruma pries pardaveja (ir taip dazniausiai buna silpni, nelaimingi zmones) pradeda reiksti pelnytas ir nepelnytas pretenzijas, lieti pykti ant pardavejo, taip ir ivyksta nesusikalbejimas. Nekarta maciau, kaip isizeidusi ponia arba emocingas ponas islieja visa savo pykti atejas i parduotuve. Ir tai, , normalu, , , nes zino, kad pardavejas atsakyti tuo paciu negali. Tad apie bendravimo etiketa reiketu pasiskaityti ir pirkejams. Juk sakoma kaip sauksi, taip atsilieps. Bukime visi tolerantiskesni vieni kitiems. As Depo taip pat apsipirkineju ir jokiu problemu kolkas neturejau. Kantrybes pardavejams, tolerancijos pirkejams.
rojausvartai 2018-09-28 23:57:37
Siaip tai as pilnai sutinku su vadovo pozicija.jei perkate ziemines padangas tai nereiskia kad jos ant ledo neslys. Pirkyte tada dygliuotas. Tikrai tikiu kad tie ratukai ant kilimines dangos ar ant kilimo ok varinetu. O jei pati nesupranti kam plastmasinei ratukai visuose biuro kedede skirti tai jau pacios beda. Turbut vyro neturi jei pati tokius daigtus perki ir nzn kaip naudotis. Nusipirk reaktyvyni laiva ir pasakyk kad po bandymo tau nepavyko. Man atrodo kad tam ir yra duotos zmogui smegenis.ka kur ir kada naudoti..o siaip labai sveika prie kompo pasitiesti gumini kilimeli. Ir tada grindu nebraizo ir izoliacija gera nuo elektros smugio. Na tiesa, cia reikia suprasti fizika.o gal tave jau pakrate?:)
Labai pozityviai nustebino Vilniaus DEPO, naminių augalų skyriaus darbuotoja Laima. Visiškai pasimetus tarp tokios augalų įvairovės profesionaliai padėjo išsirinkti, ko norėjau. Dėl tokių malonių ir kvalifikuotų darbuotojų norisi grįžti dar kartą. Dėkoju Jums
Jelena 2018-09-28 11:46:58
Nepatarciau niekam pirkti Depo Vilniuje bet kokias prekes, jei yra nors menkiausias itarimas del prekes grazinimo, nes sioje parduotuveje prekes atgal NEMEGSTA priimti. Atsiranda begale ivairiu priezasciu, kad preke nebutu priimta, kvieciamas skyriaus vadovas kuris visiskai palaiko darbuptoja, kuris nenori ta preke priimti. Pirkau biuro kede, po savaites atveziau grazinimui, nes ratukai nesisuko ir subraize grindis namuose, man skyriaus vadovas patare tiesiog pakeisti ratukus, Po valandos nervu gadinimo kede visgi visgi buvo priimta. Jei yra galimybe pirkti kitoje parduotuveje daugiau i depo nevaziuosiu.
Patenkintas klientas
2018-09-28 12:15:10 IP 78.62.159.116
Vilniuje, parduotuvėje DEPO, netoli Gariūnų, laisvalaikio skyriuje yra puikios panelės-darbuotojos, kurios nepriekaištingai atlieka savo darbą. Ačiū Joms už puikius patarimus, gerą nuotaiką ir rekomendacijas. Ne tik dėl prekių, bet didžiąja dalimi dėl šių panelių norisi grįžti į DEPO ir su malonumu apsipirkinėti. Žinau, kad ir sekančio apsipirkimo metu neliksiu nusivylęs, jos sugeba pakelti nuotaiką ir parekomenduoti prekes atitinkačias perkančiojo lūkesčius.
ESU LABAI JOMS DĖKINGAS - 10 balų. :)
Norėjome įsigyti vonios spintele, bet taip ir neprisisaukeme nei vieno konsultanto. Vieni nuo kitų vėją. Baisu.. Daugiau niekada neapsipirksime ten
Pirkėja 2018-09-24 08:30:06
Jei iš tiesų esi darbuotoja, tai turėtų būti gėda, kad nežinai kokios prekės pažymėtos geltona etikete. Taip joms jau nesitaiko apimties premija, nes jos jau akcijinės.
Depo AKCIJU NEBUNA.VISOS kainos perkant su kortele yra geltonos.Tai ka joms VISOMS akcijos? Atkteipk demesi kad kaina su kortele VISADA yra geltona
Genė Žukauskienė 2018-09-22 19:23:45
Sveiki, labai nemaloniai šiandien buvome nustebinti Depo parduotuvėje, Panevėžyje.Plytelių skyriuje laukėme 55 min. iki mus aptarnavo Priekaištų pardavėjui neturime, nes jis dirbo.Bet ieškant išeities, paprašiau info skyriuje pakviesti direktorę, (ji buvo parduotuvėje), darbuotoja atsakė, kad direktorė pietaus valandą laiko (buvome 16-17val.).Ir ta darbuotoja pasiūlė man ateiti apsipirkti kitą dieną.Gaila, kad toks žmonių požiūris į darbą ir klientus.Organizaciniam darbui didelis minusas.
Sveiki pas mus buvo sokas kai prie gariunu depo mazai kad konsultantas pasake kad kaikurios prekės negali parduot nes dar ne 10.00 kalba apie boleri tai kasoi neatitikes kainos nuroditos etiketei buvo lepta man paciam grazint i veta teko palikt priakes su vezimu nes negalejau nukelt ir grazint vezimeli pasiimt savo pinigu. Gal tokia strategija lupt pinigus is klijentu uz vezimelius bardakas
darbuotoja 2018-09-22 11:30:30
Nenusikalbek! Geltona kaina nereiskia nuolaidos, ji reiskia kad nuolaidos nebus jei pirksi daug, mokesi ta pacia kaina.Cia pati sugalvojote kad geltona tai nuolaidos? :D
Tomas 2018-07-31 15:24:44
Veplos dirba nieko santechnikos skyrius nenusimano
Del to kad yra darbuotoju trukumas, ir nieko keisto jei is auto skyriaus nusius i santechnika.Ir stovesi kaip "d*****s" niekam tai neidomu! Arba gal isleido kolega pietu (nes buna kad per visa skyriu vienas dirba) o darbuotojas kad ir kaip keista butu irgi valgyti nori tai ir priziuri skyriu, o giliai mintyse galvoji kad tik niekas nieko nepaklaustu, nes tu nezinai apie to skyriaus prekes, geriausi atveju surasi preke ir ja paduosi, bet nepatarsi.Zinoma cia ne kliento rupestis, nes jis nori pirkti.Bet pries prasivardziuojant deretu viska suzinoti o tada koliotis!
Pirkėja 2018-09-22 08:37:10
Depo nuolaidas daro, reikia ieškoti kainų su geltona etikete. O visos kitos kainos būna geltona su oranžine.
mantas 2018-09-10 13:49:07
Sutinku, bet jie to negali daryti, nes kitos parduotuvės daro akcijas perkant internetu. Depo nuolaidų nedaro, tariama nuolaida su kortele ir kiekio nuolaida tik rinkodara suklaidinti pirkėją. Jei būti internetinė parduotuvė suprastumėte, kad nėra pas juos nuolaidų.
tomas 2018-08-24 20:43:41
Esu paprastas LT zmogelis kuriam rupi kur isigyti ta pacia preke 'pigiausiai'!....tad per reklamas girdziu kad DEPO didmeninis "sandelis" kur prekes kasdien pigiausios........tai po velniu ko Jus bijote-kodel nepadarote internetines parduotuves ar bent prekiu kainu pasiziuret-sulyginti (kaip dare ERMITAZAS pries keleta metu kol netapo internetine parde)......jug zmogelis is kaimo neleks i DEPO del triju centu skirumo!!!!!!! Padarykit vieša kainu apžvalga nes atrodote kaip """akmens amziaus ukiniu prekiu pardutuve is balbieriskiu...."""
Labai patiko sodo skyrius, butent laukas. Cia visko tiek daug, kad nezinojau ka pasirinkti. Taip stovedama ir rinkdamasi priejo pardaveja ir maloniai paklause ar gali man padet. Netsisakiau pagalbos. Padejo issirinkti vazona, patare kokias geles pasodinti. Isrinko, pasake i kokia zeme sodinti. Net nuvede i kita skyriu parode. Tikrai labai maloni ir paslaugi pardaveja vardu Ivona. Esu dekinga.
Vadovybei nusispjauti
2018-08-28 20:18:07 IP 84.15.191.71
Kristine 2018-07-02 18:20:17
Vilniaus Depo parduotuvėje buvau paskutinį kartą. Vieną kartą norėjom nusipirkt kėdę. Laukėm valandą kol ateis konsultantas, kitą kartą norėjom įsigyti veidrotį. Laukėm tiek pat, jei ne ilgiau. Konsultanto neprisikviesi. Daugiau tikrai nesilankyčiau čia. Reikia gaišti brangų laiką, tuo labiau čia ne koks preky os centras, kad būtų būrys žmonių, o vaikšto vienas-kitas žmogus!!! Absurdas kažkoks, o ne parduotuvė.
Tai gal ponia pati eik ten dirbti uz minimuma bus kas aptarnauja:)Negi sunku zmonems suprasti ar visi tokie bukagalviai, kad nesupranta, jog darbuotojas dirbantis kitame skyriuje jums negales padeti?Jeigu dirbat su kompu juk su plytelemis nemokesite ar ne taip?Taip pat ir dirbantis su augalais juk nepades jums su suknista santechnika ar laminatu!Priedo apmokymu Depo parduotuveje konsultantams nera isvis!Smegenis dar kazkas turi ar jau visai mastyti zmones nebemokat?!

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...
Mažeikių Varduva
Statybinės ir apdailos medžiagos

Adresas: Naujoji g. 4, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: autoservisai; eksportas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; patalpų nuoma; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
MAŽEIKIŲ VARDUVA - viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 25 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: Prekyba– didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir interjero apdailos medžiagomis (Mažeikiuose, Šiauliuose, Vilniuje). - Statybinės medžiagos / gaminiai;...

P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą 12-15 18:14
Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą 12-15 18:11
Ukrainos Prezidentas Petro PorošenkA Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos 12-15 16:55
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neleido atnaujinti daugiabučio statybos sostinės centre, Žygimantų gatvėje.

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%