Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DEPO DIY LT

Atsiliepimai apie DEPO DIY LT, UAB

DEPO - namams, sodui, remontui
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Aptarnavimas tragiškas, darbuotojų trūksta, patys nesupranta, ką daro, užtrukom ilgą laiko tarpą. Miestas:Panevėžys
Kalbu apie Vilniaus DEPO.
Nebesuprantu kaip ten dirba žmonės salėje... kelintą kartą atvažiuojame ir prekės neturi barkodo, kaip durneliai lakstom ir ieškom prekes su barkodu, kad butų galima įsigyti...
Marius 2018-10-14 16:14:11
O as kaip tik likau patenkintas depo parduotuve panevezyje ypac sporto skyriumi. Negana to kad mergaite vale lentynas (matyt ju darbas ties pardaveja neapsistoja) tai maloniai pasisiule padeti ir mums. Isrinko ir pasiule viska ko reikejo ko net ir neplanavom pirkti. Ir kas svarbiausia visa tai atliko su sypsena ko nepasakysi apie elektros skyriaus moteri. Paburbejo kazka po nosim ir nuejo kai pasiteiravom lempuciu kainos.
Ta šviesi mergaitė sporto skyriui labai faini, visada padeda kaip reikia ;) daugiau tokių žmonių reikia :)
DEPO naujas Vilniuje statomas prie Ukmergės plento jau tiek "dakasė" savo triukšmu...kad gyvenantiems S. Nėries gatvėje nuo baisulinio jų triukšmo tenka miegoti namie tik su ausų kištukais ir taip jau nuo pavasario. Niekas mūsų neklausė ar mes sutinkame, kad kaimynystėje bus DEPO ir apskirai niekas nieko neinformuoja. Vasarą pabusdavom nuo baisulinės vibracijos visame bute. Tuo labiau, kad čia daug šeimų su mažais vaikais...baisu. Dažnai gręžimai ir triukšmas būna toks intensyvus, kad namie krūpčioja naminiai gyvūnai. Jau nekalbu nuo statybų pastoviai apnešti buto lankai smėliu ir purvu (nespėju valyti). Ir dar jie padarė įvažiavimą kaip suprantu krovininių mašinų kurios pristatys prekes iš gyvenamųjų namų pusės S. Nėries gatvėje, o tai reiškia, kad ramybės nebus ir pasibaigus statyboms. Beje mes, gyventojai, nesame informuojami Depo kada tos statybos pasibaigs, kiek dar teks kesti šitą ištisinį triukšmą. Nesu niekada buvusi Depo prekybos centre prie Gariūnų, bet jau šitas ištisinis triukšmas ir jų elgesys atėmė norą kada nors ką nors iš Depo pirkti. Matyt teks parduoti butą ir iš čia išsikraustyti, o Depo užrašą kai pamatau ant automobilių ar kažkokiose reklamose, tai iš karto net bloga pasidaro.
Sveiki, nusipirkus varžtų sveriamų ir pasižiūrėjus, kad jie man netinka nuvažiavau atgal į DEPO paprašyti, kad su mano priemoka pakeistų į šiek tiek ilgesnius. Konsultantas atšovė, kad čia mano problemos mes nieko nekeisime ir daryk ką nori.
Tai esu nusivylęs ir dėl tokio mažo menkniekio praradote lojalų klientą.
Vilniaus gariunu depo drive in tragiškas, konsultantų nėra, nukelti palečių su plytomis negali pats nusikraudineji perversta palete, nes prie kitų išvis negali privažiuoti.Buvau tris kartus ir visada tas pats.Apgailetinas aptarnavimas.
Parduoda plyteles, kurių NĖRA!
2018-10-04 17:46:51 IP 129.178.88.88
Patarčiau, kas ruošiatės pirkti plyteles, prieš tai išsiaiškinti, ar tikrai jų yra pakankamai, nei kad tos 2, kurios eksponuojamos. Ir dar jeigu, konsultatas pažiūrės kompiuteryje, kad yra sandėlyje, įsitikinkite, kad tikrai tos spalvos. Su vyru susidūrėme sus sitaucija Gariūnų Depo - išsirinkome voniai plyteles, kurios gražiai, suderintai išdėliotos lentynoje (iš vienos kolekcijos) (Ne prie Likučių!). Vyras nupirko grindims plyteles, o sienų negalėjo, nes jų nėra! Tiksliau yra tik tos kelios, kurios eksponuojamos. Daugiau neįmanoma užsakyti, nes jų sandėliuose niekur nėra. Nebent užsakinėt pagamint, kas būtų labai brangu ir nežinia po kiek laiko. Kodėl ne prie likučių pardavinėjamos plytelės, kurių nėra!???
Jelena 2018-10-02 11:59:29
O jus matyt apie bendravimo etiketa su svetimais zmonemis nesate susipazines. Elementari pagarba nepazystamam zmogui bet kokiu atveju turi buti.Puolimas ir izeidimas yra silpno zmogaus savybes... toks matyt ir esate...
Jus gerbiamoji pataikete tiesiai i desimtuka. Kaip pirkejas atejas i parduotuve pajunta savo stipruma pries pardaveja (ir taip dazniausiai buna silpni, nelaimingi zmones) pradeda reiksti pelnytas ir nepelnytas pretenzijas, lieti pykti ant pardavejo, taip ir ivyksta nesusikalbejimas. Nekarta maciau, kaip isizeidusi ponia arba emocingas ponas islieja visa savo pykti atejas i parduotuve. Ir tai, , normalu, , , nes zino, kad pardavejas atsakyti tuo paciu negali. Tad apie bendravimo etiketa reiketu pasiskaityti ir pirkejams. Juk sakoma kaip sauksi, taip atsilieps. Bukime visi tolerantiskesni vieni kitiems. As Depo taip pat apsipirkineju ir jokiu problemu kolkas neturejau. Kantrybes pardavejams, tolerancijos pirkejams.
rojausvartai 2018-09-28 23:57:37
Siaip tai as pilnai sutinku su vadovo pozicija.jei perkate ziemines padangas tai nereiskia kad jos ant ledo neslys. Pirkyte tada dygliuotas. Tikrai tikiu kad tie ratukai ant kilimines dangos ar ant kilimo ok varinetu. O jei pati nesupranti kam plastmasinei ratukai visuose biuro kedede skirti tai jau pacios beda. Turbut vyro neturi jei pati tokius daigtus perki ir nzn kaip naudotis. Nusipirk reaktyvyni laiva ir pasakyk kad po bandymo tau nepavyko. Man atrodo kad tam ir yra duotos zmogui smegenis.ka kur ir kada naudoti..o siaip labai sveika prie kompo pasitiesti gumini kilimeli. Ir tada grindu nebraizo ir izoliacija gera nuo elektros smugio. Na tiesa, cia reikia suprasti fizika.o gal tave jau pakrate?:)
Labai pozityviai nustebino Vilniaus DEPO, naminių augalų skyriaus darbuotoja Laima. Visiškai pasimetus tarp tokios augalų įvairovės profesionaliai padėjo išsirinkti, ko norėjau. Dėl tokių malonių ir kvalifikuotų darbuotojų norisi grįžti dar kartą. Dėkoju Jums
Jelena 2018-09-28 11:46:58
Nepatarciau niekam pirkti Depo Vilniuje bet kokias prekes, jei yra nors menkiausias itarimas del prekes grazinimo, nes sioje parduotuveje prekes atgal NEMEGSTA priimti. Atsiranda begale ivairiu priezasciu, kad preke nebutu priimta, kvieciamas skyriaus vadovas kuris visiskai palaiko darbuptoja, kuris nenori ta preke priimti. Pirkau biuro kede, po savaites atveziau grazinimui, nes ratukai nesisuko ir subraize grindis namuose, man skyriaus vadovas patare tiesiog pakeisti ratukus, Po valandos nervu gadinimo kede visgi visgi buvo priimta. Jei yra galimybe pirkti kitoje parduotuveje daugiau i depo nevaziuosiu.
Patenkintas klientas
2018-09-28 12:15:10 IP 78.62.159.116
Vilniuje, parduotuvėje DEPO, netoli Gariūnų, laisvalaikio skyriuje yra puikios panelės-darbuotojos, kurios nepriekaištingai atlieka savo darbą. Ačiū Joms už puikius patarimus, gerą nuotaiką ir rekomendacijas. Ne tik dėl prekių, bet didžiąja dalimi dėl šių panelių norisi grįžti į DEPO ir su malonumu apsipirkinėti. Žinau, kad ir sekančio apsipirkimo metu neliksiu nusivylęs, jos sugeba pakelti nuotaiką ir parekomenduoti prekes atitinkačias perkančiojo lūkesčius.
ESU LABAI JOMS DĖKINGAS - 10 balų. :)
Norėjome įsigyti vonios spintele, bet taip ir neprisisaukeme nei vieno konsultanto. Vieni nuo kitų vėją. Baisu.. Daugiau niekada neapsipirksime ten
Pirkėja 2018-09-24 08:30:06
Jei iš tiesų esi darbuotoja, tai turėtų būti gėda, kad nežinai kokios prekės pažymėtos geltona etikete. Taip joms jau nesitaiko apimties premija, nes jos jau akcijinės.
Depo AKCIJU NEBUNA.VISOS kainos perkant su kortele yra geltonos.Tai ka joms VISOMS akcijos? Atkteipk demesi kad kaina su kortele VISADA yra geltona
Genė Žukauskienė 2018-09-22 19:23:45
Sveiki, labai nemaloniai šiandien buvome nustebinti Depo parduotuvėje, Panevėžyje.Plytelių skyriuje laukėme 55 min. iki mus aptarnavo Priekaištų pardavėjui neturime, nes jis dirbo.Bet ieškant išeities, paprašiau info skyriuje pakviesti direktorę, (ji buvo parduotuvėje), darbuotoja atsakė, kad direktorė pietaus valandą laiko (buvome 16-17val.).Ir ta darbuotoja pasiūlė man ateiti apsipirkti kitą dieną.Gaila, kad toks žmonių požiūris į darbą ir klientus.Organizaciniam darbui didelis minusas.
Sveiki pas mus buvo sokas kai prie gariunu depo mazai kad konsultantas pasake kad kaikurios prekės negali parduot nes dar ne 10.00 kalba apie boleri tai kasoi neatitikes kainos nuroditos etiketei buvo lepta man paciam grazint i veta teko palikt priakes su vezimu nes negalejau nukelt ir grazint vezimeli pasiimt savo pinigu. Gal tokia strategija lupt pinigus is klijentu uz vezimelius bardakas
darbuotoja 2018-09-22 11:30:30
Nenusikalbek! Geltona kaina nereiskia nuolaidos, ji reiskia kad nuolaidos nebus jei pirksi daug, mokesi ta pacia kaina.Cia pati sugalvojote kad geltona tai nuolaidos? :D
Tomas 2018-07-31 15:24:44
Veplos dirba nieko santechnikos skyrius nenusimano
Del to kad yra darbuotoju trukumas, ir nieko keisto jei is auto skyriaus nusius i santechnika.Ir stovesi kaip "d*****s" niekam tai neidomu! Arba gal isleido kolega pietu (nes buna kad per visa skyriu vienas dirba) o darbuotojas kad ir kaip keista butu irgi valgyti nori tai ir priziuri skyriu, o giliai mintyse galvoji kad tik niekas nieko nepaklaustu, nes tu nezinai apie to skyriaus prekes, geriausi atveju surasi preke ir ja paduosi, bet nepatarsi.Zinoma cia ne kliento rupestis, nes jis nori pirkti.Bet pries prasivardziuojant deretu viska suzinoti o tada koliotis!
Pirkėja 2018-09-22 08:37:10
Depo nuolaidas daro, reikia ieškoti kainų su geltona etikete. O visos kitos kainos būna geltona su oranžine.
mantas 2018-09-10 13:49:07
Sutinku, bet jie to negali daryti, nes kitos parduotuvės daro akcijas perkant internetu. Depo nuolaidų nedaro, tariama nuolaida su kortele ir kiekio nuolaida tik rinkodara suklaidinti pirkėją. Jei būti internetinė parduotuvė suprastumėte, kad nėra pas juos nuolaidų.
tomas 2018-08-24 20:43:41
Esu paprastas LT zmogelis kuriam rupi kur isigyti ta pacia preke 'pigiausiai'!....tad per reklamas girdziu kad DEPO didmeninis "sandelis" kur prekes kasdien pigiausios........tai po velniu ko Jus bijote-kodel nepadarote internetines parduotuves ar bent prekiu kainu pasiziuret-sulyginti (kaip dare ERMITAZAS pries keleta metu kol netapo internetine parde)......jug zmogelis is kaimo neleks i DEPO del triju centu skirumo!!!!!!! Padarykit vieša kainu apžvalga nes atrodote kaip """akmens amziaus ukiniu prekiu pardutuve is balbieriskiu...."""
Labai patiko sodo skyrius, butent laukas. Cia visko tiek daug, kad nezinojau ka pasirinkti. Taip stovedama ir rinkdamasi priejo pardaveja ir maloniai paklause ar gali man padet. Netsisakiau pagalbos. Padejo issirinkti vazona, patare kokias geles pasodinti. Isrinko, pasake i kokia zeme sodinti. Net nuvede i kita skyriu parode. Tikrai labai maloni ir paslaugi pardaveja vardu Ivona. Esu dekinga.
Vadovybei nusispjauti
2018-08-28 20:18:07 IP 84.15.191.71
Kristine 2018-07-02 18:20:17
Vilniaus Depo parduotuvėje buvau paskutinį kartą. Vieną kartą norėjom nusipirkt kėdę. Laukėm valandą kol ateis konsultantas, kitą kartą norėjom įsigyti veidrotį. Laukėm tiek pat, jei ne ilgiau. Konsultanto neprisikviesi. Daugiau tikrai nesilankyčiau čia. Reikia gaišti brangų laiką, tuo labiau čia ne koks preky os centras, kad būtų būrys žmonių, o vaikšto vienas-kitas žmogus!!! Absurdas kažkoks, o ne parduotuvė.
Tai gal ponia pati eik ten dirbti uz minimuma bus kas aptarnauja:)Negi sunku zmonems suprasti ar visi tokie bukagalviai, kad nesupranta, jog darbuotojas dirbantis kitame skyriuje jums negales padeti?Jeigu dirbat su kompu juk su plytelemis nemokesite ar ne taip?Taip pat ir dirbantis su augalais juk nepades jums su suknista santechnika ar laminatu!Priedo apmokymu Depo parduotuveje konsultantams nera isvis!Smegenis dar kazkas turi ar jau visai mastyti zmones nebemokat?!
kas liecia konsultavima - patikekit ten skyriuose dirba vos po viena zmogu kuris turi nuolatos tikrint lentynas pildyt ir t.t... nemanau kad kas i tokia imone eis dirbt...
Vakar pirkome dsug prekiu uz didele kaina Klaipedos depo su pristatytmu (toli). Griztame i savo kaima.puse prekiu nera. Pardavejos kur turejo viska surasyti plepejo visa laika viena su kita (apie kazkokius apsipirkusius rusus ar estus)? Grizome i savo kaima. Puse prekiu ziurime nera. Manau praleido 1 is 4 lapeliu. Suprantu kad turejome pertikrinti bet kazkaip pasitikejome. O dabar geizti 60km net nesinori. Daugiau cia nebepirksime. Nusivyliau
Esame su vyru laaaaaabai nusivyle Vilniaus DEPO, toks jausmas kad ten priimti darbuotojai kad tik butu, paklausi ko nors nezino, net kai skambini telefonu ir paklausi ar yra tokia ar tokia preke (NES JUS INTERNETINE PARDUOTUVES NETURITE, KAD GALIMA BUTU PAZIURETI KO JUSU PC TURI, KO NETURI) man apdailos skyriaus darbuotojas pareiskia kad turi tokia prekia, net pasake kada ja gavo ir kiek yra sandely.Maza to kad reikejo apie 5 minute klausytis muzikeles kol kazkokia nemandagi moteris pakvies ar sujungs su apdailos skyrium, tai dar prie to, mes atvaziuojame kita diena P.S.gyvenam Vilniaus rajone ir vaziuoti gan toli, o tos prekes net nebuvo atvezta.Pasitaike mandagus darbuotojas, pazadejo paskambinti kai atvez preke.Turite INFORMACIJOS skyriu kuris apie prekes ne velnio nenutuokia ir nezino, ko turi ko neturi, PATARCIAU VADOVYBEI PRAVESTI MANDAGUMO, KULTUROS PAMOKELES IR APSVIESTI SAVO DARBUOTOJUS APIE ESAMAS IR NESAMAS PREKES, AR JU YRA AR JU NERA, IR JEIGU JAU YRA SKYRIAI TAI BENT JAU BUTU DARBUOTOJAI PRIE JU, ATVAZIUOJI IR SUSINERVINI, ARBA SKAMBUTI PAKABINKITE PRIE KIEKVIENO SKYRIAUS KAD NEREIKTU LAUKTI JUSU DARBUOTOJO NEZINIA KIEK !!! JUSU DARBUOTOJAI NEMOKA ELGTIS SU KLIENTAIS, GAL BUT VIENAS KITAS
Depo panevezyje, dirba Genovaite santechnikos skyriuje. Buvo labai nemandagi ir šaukė ant manęs. Paklausiau apie slanga, o ji pradėjo šaukti kad ji ne santechnike ir vartojo necanziurinius žodžius. Data 12-08. Aš jei pasakiau, kad ji nerektu ir išėjau.
cianidas 2018-08-11 15:42:47
patariu aplenki si PC.gerai, jei preke gali pasiimti is lentinos, bet jei reikia konsultanto, ar darbuotojo.kad tau preke ismatuotu, ar koki el, kabeli atkirptu, valanda aukokit, nors siandien Panevezio depe po 40min, isvaziavau be nieko, Kasininke liepe ieskot darbuotojo, tipo ne jos reikalas, na o darbuotojas neatsirado....manau, geriau kelis centus brangiau sumoket, bet nestovet ir laukt ismaldos, kol tave aptarnaus
Cia buvo Panevezys
Pirkau zuvyte gaidelis 2018.08.08 diena.Visos ten tos zuvytes kazkokios leisgyves bet galvojau kad man taip tik atrodo, parsiveziau namo vistiek itartina buvo na galvoju pripras, ziuriu antra diena ji vistiek tokia leisgyve jau ir uodega pajodavus tai dar judejo trecia diena paskambinau i Depo pasake nekeiciami ir pinigai negrazinami tai taip iseina kad galiu zmones apgaudineti ir dvasnas pardavinet.
Depo, Vilniuje. LABAI patiko!!! Mandagūs, paslaugūs konsultantai, gal kiek reikia palaukti. Kainos neįtikėtinai mažos. Visada važiuosiu tik į DEPO apsipirkt. Prekių asortimentas didžiulis. Rekomenduoju visiem aplakyti, nepasigailėsit.
Norėčiau padėkoti Panevėžio Depo siuvėjai Daivai - padėjo išsirinkti kilimą, greitai ir kokybiškai apsiuvo kiliminį taką. Malonu bendrauti su tokiais darbuotojais. Ačiū Jums.
o man Depo paliko dideli ispudi. labai daug kitokiu prekiu ir tikrai daug pigiau nei seniuose. aptarnavimo diy parduotuveje stebuklingo ir nereikia laukti, bet kompensuoja geros kainos ir daug pasirinkimo
Veplos dirba nieko santechnikos skyrius nenusimano
Dovile Endriukaityte
2018-07-29 19:42:35 IP 5.20.170.122
Vaziavome kelis kartus savaitgaliais bandydami nusipirkti statybiniu bei apdailos medziagu (plyteliu, laminato ir pan), taciau labai nesekmingai:
1. Kiekvienos prekes reikejo laukti apie 30-40min, o ir dar kol suradome konsultantus, kurie atejo padeti-suprantu, kad zmonem mazai moka, taciau klientu aptarnavimo igudziu jiems tikrai truksta-ne zodzio neislemena nei kur nuejo, nei ko jie iesko, stovi ir stebi, kas vyksta, o paskui suzinai, kad dar truks 30min kol suras preke!
2. Issirinkus preke, kuri ekspozicijoje, po 30 min suzinai, kad jos isvis nera!
3. Draugams tikrai nerekomenduosim, nebent ziauriai neturit ka veikt savaitgaliais ir norite, kad Jusu diena praeitu DEPO parduotuveje!

Aciu uz bloga patirti, pradedi vertinti, kad kitur ne taip ir blogai:) sekmes prekyboje
Visiškai nerimta parduotuvė. Turėjau garbės įsigyti statybinį mikserį, ir ką, o gi mikserio antgalis iškrito iš srėgio. Ramus kaip belgas nuvažiavau į parduotuvę su mintimi, kad pakeis prietaisą, bet mano gilią nuostabą net nebenorėjo priimti remontui! Ir tik po ilgos diskusijos pakeltų tonų sutiko paimti instrumentą ir paziuret ką galimą padaryt. Po dviejų savaičių teikėsi paskambinti parduotuvės atstovas ir pranešti, jog prietaisui garantiją taikoma nebus vadai gedimas mechaninis, o jie garantiją taiko tik elektrinei prietaiso daliai. Būtų juokinga jei nebūtų graudu!!! Ir tai vyksta Europos sąjungos šalyje!!! Jei taip būtų nutikę Vokietijoje būčiau netik gavęs pakaitini instrumentą kol remontuoti manąjį bet ir kokį bonusą prekių įsigijimui. Retorinis klausimas parduotuvės akcininkams ko jūs tikitės su tokiu požiūrių į klientą.??? Na ir pabaigai esamiems ir būsimiems pirkėjams, būkite būdrus nes tai tikrai ne europietiško lygio parduotuvė. Visiems geros dienos!
Apie ukmergės g. Depo personalo vadovę patylėsiu, baisu žmogus nesigaudo, o dar vadovaujančias pareigas užima. Depe padirbau, sužinojau kas yra jiems darbuotojas, o kas ne giminių giminės gauna didesnes pinigines sumas nei paprasti darbuotojai, o darbų mažiau gauna. Priima alkoholikus kurie darbo metu prisigeria, kiti susižaloja, aišku kas gi eitų į tokią darbovietę kai tau alga po bandomojo pakyla visais 7-30ct į rankas nors už aktyvų darbą žadėta priedai. Džiaugiuosi kad išėjau. Maksimoje ir tai maloniau dirbti ir elgiasi geriau.
Visiška betvarkė. Toks įspūdis, kad gerus atsiliepimus rašo patys darbuotojai. Kuo didesnis ūkis tuo didesnė betvarkė. Bet čia košmaras. Niekada neisiu į šią parduotuvę : (
Važiavau pro šalį ir užėjau į personalo skyrių. Kalbejau su personalo atstove. Nežinau kas ji vadovė ar ne, bet labai jau susireikšminusi. Ji nesugeba pritraukti žmonių. Tik atstumti.
Kokių jūs norite darbuotojų? Jūs nematėte personalo vadovės :)) Vilniuje Ukmergės g. (dar statosi). Žmogus visiškai nekompetetingas.
Apskaitininkės skelbime nėra jokių ypatingų reikalavimų. Keturis kartus ėjau į pokalbius ir tik ketvirtame susitikime sužinojau, kad jiems netinku. Aš suprantu, kad man trūksta žinių. Gerai. Bet jeigu teisingai parašytų skelbimą, aš net nesiųsčiau CV ir negaiščiau laiko.
Manau, kad, pas juos, taip su visom pareigybėm. Kai jau nėra kam dirbti priima bet ką. Toks ir rezultatas. Su atlyginimais išvis komedija. Kiek kartų buvau, tiek kartų siūlė skirtingus.
Labai nusivylėme aptarnavimu Vilniaus Depo parduotuvėje. Norėjome pirkti vonią, prieš tai teiravomės dėl transporto, parduotuvės vadybininkas pranešė, kad prekės nuvežimas bus galimas tik po kelių dienų, nes sugedusi mašina. Todėl teko atvažiutoi su savo mašina, paprašius pagalbos sandėlio darbuotojo visai nebuvo linkęs padėti, bendrauti. Dirba nepatiręs jaunimas, kuris negali atsakyti į primityvius klausimas, išspręsti pagrindinių problemų. Be to, mums išvažiuojant iš sandėlio paaiškėjo, kad nesumokėjome už "palietę" ant kurios stovi vonia ir, kad turime grįšti prie kasos ir susimokėti. Informacijos kad į vonios kainą neįeina palietė niekur nebuvo, kasininkė taip pat apie tai neužsiminė. Mums paprašius paaiškinti kokiu pagrindu imamas mokestis už palietę, darbuotojas nesugebėjo to padaryti. Nepagarbus elgesys vartotojams ir jų klaidinimas!!!!!! Daugiau joje nesilankysime!!!!
Pirmą kartą apsilankiau DEPO.Likau labai patenkinta.Maloniai nustebino jaunas darbuotojas Gediminas Senuta.Jis ne tik maloniai aptarnavo, bet ir patarė įvairiais klausimais.Jaunas, kantrus, energingas, gabus, tikras šios srities specialistas, prekių žinovas.Didelis AČIŪ jam.Branginkite tokius darbuotojus!
Pirmą kartą (ir TIKRAI paskutinį) buvome DEPO parduotuvėje Vilniuje, esančioje netoli Gariūnų.
Atvažiavome pirkti grindų.
Apsižiūrėję, radome patinkančias, tačiau konsultanto nesulaukėme (laukėme apie valandą) ir išvažiavome, nes su vienerių metų vaikeliu dar ilgiau jau nebūtume išlaukę.
Darbuotojai BEGALO nemandagūs, nemalonūs. Pro šalį einančius darbuotojus kalbinome, klausėme ar gali kas padėti, ar pakviesti iš šio skyriaus dabuotoją, tai vienas pasakė, kad ne jo skyrius, vos ne ko: "Ko tu nori iš manęs", kito paklausėme ar gali padėti, atsakė "NE" ir įsidėjęs ausinukus toliau nuėjo besiklausymas muzikos, o dar kitas praėjo ir sako: "aš čia nedirbu" (o darbinę DEPO aprangą turbūt šeip dėvėjo, juk anot jo jis NEDIRBA ČIA).
Baisu... Aptarnavimas tragiškas, nors žmonių nėra tikrai daug, vienas kitas, bet darbuotojų nėra, visi nemandagūs....
Kainos neteisingai sudėtos (kaina priklijuota ant grindų visai neatitinkančių barkodo, aprašymo ir t.t.) kas begalo mus suklaidino. Daugiau niekada nevažiuosime į šią parduotuvę ir nerekomenduosime niekam.
Jei mūsų valdžiai visai nerūpi gyventojai, o tik dideli pinigai tai tikrai graudu darosi.Kas dabar vyksta S. Nėries g. ar kas matė?..Nors parduotuvės teritorija milžiniška, bet kelias platinamas į gyventojų pusę, jau panašu, kad po mūsų kiemus tralai
važinės.Net koktu darosi nuo tokios situacijos, bet juk mūsų valdininkai tam leidimus duoda, gyventojai tai tik nusiš.. O dar vėliavos Lietuvos kabo ant namų...Vargšai mes vargšai..Tyčiojasi tik visi iš mūsų..
Klaipėdoje Depo parduotuvėje 2018 07 02 19:00 val tapetų skyriuje 40 min pralaukus konsultantas taip ir nepasirodė.Ieškojau po pusę parduotuvės darbuotojo, kuris galėtų pakviesti skyriaus konsultantą.Jauni darbuotojai aplamai nežiojo net kur kreiptis kad rasti tą žmogų kuris galėtų pakonsultuoti rūpimais klausimais.Aptarnavimas lygus nuliui!Paskutinis kartas kai lankiausi šioje parduotuvėje!NEREKOMENDUOJU!
Šiandien apsilankiau DEPO Gariūnuose.
Pirkausi duris į vonia. Nereikėjo laukt nei 5 minučių, priėjo konsultantas, vardu Darius ar Dalius.
Atsakė į visus pateiktus klausimus. Surinko visą reikiamą durų komplektaciją. Padėjo pakraut duris į mašiną.
Ačiū jam labai. Likau laimingą aptarnavimu ir pačia parduotuve.
Nera intenetines parduotves, kas cia per atgyvena or ne parduotuve.
Varztu kainos tai kosmosas, alio senukuose daug pigiau.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...
Mažeikių Varduva
Statybinės ir apdailos medžiagos

Adresas: Naujoji g. 4, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: autoservisai; eksportas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; patalpų nuoma; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
MAŽEIKIŲ VARDUVA - viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 25 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: Prekyba– didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir interjero apdailos medžiagomis (Mažeikiuose, Šiauliuose, Vilniuje). - Statybinės medžiagos / gaminiai;...

Celiuliozės fabriką priims Estijos Saarde valsčius
Celiuliozės fabriką priims Estijos Saarde valsčius 10-22 07:13
Estijos Pernu apskrities Saarde valsčius pasirengęs priimti celiuliozės fabriką – anksčiau kompanijos "Est-For Invest" finansuojamą pramonės gigantą buvo planuota statyti Tartu apskrityje, bet dėl...
Valstybės įmonės vs verslas: vieniems – pranašumai, kitiems – konkurencijos žabangos 10-22 06:42
Valstybės valdomos įmonės (VVĮ) ir savivaldybių valdomos įmonės (SVĮ) ir toliau aktyviai žengia į rinką, kurioje konkuruoja su verslu, tačiau vadinamosios konkurencijos sąlygos labai skiriasi: VVĮ...
Be naftos: kurios šalys ketina atsisakyti vidaus degimo variklių
Be naftos: kurios šalys ketina atsisakyti vidaus degimo variklių 10-21 19:31
Jau ne kartą "Verslo klasėje" minėtą Dono Hubertso iš "Royal Dutch Shell" citatą verta periodiškai vis pakartoti: "Akmens amžius baigėsi ne todėl, kad baigėsi akmenys."

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%