Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

DEPO prekybos centras

DEPO - namams, sodui, remontui
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Vien geriausi atsiliepimai tiek apie aptarnavimą, tiek apie prekių kokybės bei kainos santykį. Esu šiaulietė, kol kas neturime DEPO parduotuvės savo mieste, tačiau teko apsipirkti statyboms tiek gyvai, tiek online iš Klaipėdos bei Panevėžio DEPO parduotuvių. Esu labai maloniai nustebinta DEPO darbuotojų maloniu bendravimu, profesionalumu, draugiškumu, noru padėti. Renkamės pirkti iš DEPO ne tik dėl tikrai labai gerų kainų, bet ir dėl puikaus aptarnavimo. Labai laukiame perduotuvės Šiauliuose ir tikimės, kad darbuotojai bus tokie pat šaunūs ir geri.
UAB 2022-07-23 12:32:28
UAB pirko prekes DEPO, netinkamas grąžinant atsisako grąžinti pinigus į įmonės sąskaitą, o perveda į DEPO kortelę. Verčia UAB pirkti vėl pas juos. Neleidžia susigrąžinti pinigų ir laisvai jais disponuoti.
Prieš kažko reikalaujant pasiskaitykite civilinį kodeksą kaip vyksta prekių grąžinimai juriniui asmeniui ir tada nereikės pykti. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomobybės. Pirma pasidomėkite, o paskui nesamones rašykite.
Remigijus 2022-09-09 12:04:12
Jau 2 kartus negalėjau nusipirkti prekių, nes neturėjau DEPO kortelės, be jos iš vis nepardavė įmonei prekių
Į PROMO parduotuvę tai net užeiti negalit be parduotuvės.
Remigijus 2022-09-09 12:04:12
Į PROMO parduotuvę tai net užeiti negalit be parduotuvės.
Šiandien 2022-11-26 apie 19 val lankiausi DEPO DIY LT, Maksimiškių g. 5, Vilnius parduotuvėje. Pirkome su vyrų vinilinį laminatą. Norėčiau padėkoti Jūsų parduotuvėje dirbanciam darbuotojui Aleksandrui iš plytelių skyriaus
Jis labai mandagus, profesionaliai atlieka savo darbą, gerai pažįsta prekės, konsultaciją 10 iš 10 balų, laikosi visų saugumo reikalavimų, tai stebėjau kaip nuėmė mums reikalinga prekę. Nors tai buvo šeštadienio vakaras, konsultantas, maloniai šypsojosi, kalbėjo ramiai, atrodo, kad mes esame jo pirmieji klientai, o už lango ne velus vakaras, o dar tik darbo pradžia. Smagu, kad Jūsų parduotuvėje dirba tokie šaunus, profesionalus darbuotojai, juos tikrai reikia saugoti ir vertinti, tai Jūsų parduotuvės veidas ir balsas. Tikrai malonu grįžti į parduotuvę, kurioje dirba tokie šaunus darbuotojai.
Esu labai pasipyktinusi, tiek grąžinimo metodu ir tiek darbuotojomis. Nuvykome gražinti prekes suma tikrai nera maža, mum tuos gražintus pinigus pervede i depo kortele kur turejo atiduoti arba grynais arba pervesti tuo pačiu metodu kaip mes mokejome. Butume patenkinti jei mums gražintu grynais arba i banko saskaita. Tikrai labai nusivyleme Panevežio DEPO parduotuve bei jos darbuotojais nes jie beproto viskuom nepatenkinti
Šiandien DEPO Panevėžyje prekybos centre buvo pirktas laminatas, apvadai, varžtai, konsultacijos visiškai iš nei vieno darbuotojo 0, konsultantą reikia susirasti pačiam, išsirenke patys laminatą, paklausėme koks likutis, atsakė, kad yra daug ir atsivežkite vėžima. Su visu prikrautu vėžimu turi eiti per visą parduotuve iki varžtu, taip pat turi susirasti konsultantą, pasakiau kokių reikia su pirštų parodė kurioj vietoj, bet kurie tinka visiškai neaišku, aptarnavimas visiškas 0 iš 10, klientams kurie išsirenka prekes ir perka, nuvežkite į sandėlį, kad su mašina privažiuotu ir pasikrautu, bei žiūrėkite kokius konsultantus priimate į darbą, konsultantas yra skirtas suteikti informacija, bei suteikti rekomendacijas. !!!
Sveiki, norėčiau pagirti konsultantą Aleksandrą iš santechnikos skyriaus Vilniaus (Gariūnų) parduotuvėje. Labai malonus žmogus, ne pirmą kart pats prieina ir padeda išsirinkti, matosi, kad nusimano santechnikoje ir visada pataria teisingai.
Šiandien apsilankiau DEPO Kaunas. Kiekvienas konsultantas su kuriuo teko bendrauti buvo labai malonus, profesionalus, atsakė į visus klausimus, patarė, parodė su šypsena ir gera nuotaika. Ypatingas AČIŪ Ievai (furnitūra) ir Silvijai (kasa). Metų darbuotojos :) ! Verta grįžti vien dėl jūsų !
Lapkričio 15 vakare dirbusi darbuotoja informacijoje (Kauno Depo) pranoko visus mūsų lūkesčius. Užsieny esame matę tokių darbuotojų, tačiau Lietuvoj dar neteko. Atvykome grąžinti prekes. Darbuotoja buvo lb maloni, motyvuota, patarianti. Neparodė jokio nepasitenkinimo, kad grąžinimas užtruko 25 min ilgiau nei pačios Depo parduotuvės darbo laikas. Priešingai, mus ramino, kad viskas ok, nes jiems svarbiausias yra pirkėjas! Linkiu, kad ši darbuotoja greitai kiltų karjeros laiptais, nes ji yra tikras pavyzdys visoms Lietuvos kasininkėms kaip reikia aptarnauti pirkėjus!!! Esame lb sužavėti, dar iki dabar pilni gerų emocijų! Kuo didžiausios sėkmės šiai darbuotojai bei visam Depo kolektyvui. Po tokio aptarnavimo tikrai dar ne vieną kartą grįšime į Depo!!!
Esu labai pasibjaurėjusi Depo darbuotojais ir netvarka Kaune....
Užteko apsilankyti kelių prekių skyreliuose ir pašiurpau.

Užėjus į skyriu kur akrilai ir hermetikai ten tokia betvarkė, kad gyvenime gal dar niekur taip nemačius. Kainos neaišku iš kur tokios prekės dėžėmis sukeistos vietos totalus bardakas....
Nuėjus į kasą pardavėja apšaukė kad reikėjo žiūrėt bar kodus nes atsisakiau mokėti vietoj etiketėje 1.99 kasoje buvo 6.89. Tai pagalvojus negi senas pvz zmogus turi eiti ir tikrint bar kodus kai yra darbuotojai ir jie gauna už tai alga????

Identiška situacija palubinių putų skyriuje šalia tapetų skyriaus.... ten išviso chaosas....

Baisu ! Teko buti Vilniuje abiejuose Depo nu bet Kauno depo kaip į savartyną užėjus.... tikrai laikas susitvarkyti !!!!

Aišku yra ir gerų skyrių kur tvarka tikrai puiki : pvz patalybės, automobilių prekių, sodo prekių.
Tai negi vieni gali susitvarkyti savo skyrius kiti kaip bomžai jiems gal gerai bet pirkėjui negerai....
Depo Klaipeda statybiniu medziagu sandeli esantis paslaugu centras priima taras is visokiu bomzu, eilej laukiant tvertis neimanoma, smirda apsimyze, geda tokia parduotuve neturi taromato, ne tik liksi apvogtas bet dar ir ligu parsinesi
Uzuojauta ten dirbantiems darbuotojams
Geda
Rūta 2022-11-06 09:35:43
Stalviršių skyriuje, vyrukas su akiniais kuris pjausto stalviršius ir konsultuoja (rašo sąskaitas) yra labai mandagus, malonus, paslaugus. ačiū už kokybišką aptarnavimą
Gariūnų gatvėje esančiame Depo
DEPO prie Gariūnų: neprofesionalus konsultantų požiūris į pirkėją, vakar 2022.11.02 pirkta lauko apšvietimo lempa, perkant prašėme patikrinti ar veikia, buvo atsakyta, argumentuojant kad yra netikrinama nes atsisakyta tokios praktikos, o jei prekė neveikia - vyksta grąžinimas. Paaiškėjo, kad yra defektas - laidas. 2022.11.03 buvo problemų pakeisti, nes konsultantas apkaltino, jog patys sugadinome..., kaip kad ir dauguma grąžinančių. Tačiau galiausiai pakeitė. Kas kompensuos sugaištą laiką ir tokį požiūrį. Nežinau ar daugiau čia pirksiu prekes. Vartotojų apsaugos tarnybos turėtų pasidomėti, kodėl prekės nėra tikrinamos.
Noriu padėkoti ukmergės g Vilniuje darbuotojai Agnei, jei neklystu ji kažkuri iš vadovų.
Tik tokių atsakingų darbuotojų dėka, moterys pačios turi galimybė apsipirkti santechnikos skyriuje.
Didelis ačiū už profesionaliai pateiktą informaciją, atsakymą į visus, atrodytų net kvailiausius klausimus!
Labai maloniai paaiškino visus aspektus kas kaip ir kodėl, patarė kokias prekes geriau pirkti, ką prie ko suderinti, ir nepaisant ilgo kamantinėjimo, nors jau buvo darbo pabaiga, visus atsakymus pateikė su šypsena, be visiškai jokio ir irzlumo, kas šiais laikais labai reta!!!
Net vyras liko nustebintas, kad pati, be santechnikų pagalbos nupirkau viską ko reikia, viskas tiko ir net santechnikai pagyrė pasirinkimą :)
Šiais laikais, labai sunku rasti tokį profesionalą kuris taip gerai patartų, padėtų, ir visą laiką su šypsena veide :)
Ateityje lankantis parduotuvėje iš karto ieškosiu šios darbuotojos ir tarsiuosi su ja, kaip ir ką pirkti, bei daryti :) nepaisant to, kad ji moteris, bet taip puikiai viską papasakojo, kad net man viskas tapo aišku ir lengvai suprantama :)
Didelis ačiū Depo, kad pasirenka tokius profesionalus į savo komandą!
pamenu kaip fainai buvo, koki auksta lygi parode Depo pirmosiomis savaitemis kai tik atsidare Kaune, konsultantai buvo mandagus, paslaugus, patys prieidavo paklausdavo gal reikia pagalbos, gal kyla klausimu del prekiu ir pan., o dabar nori info, tai lakstyk po visa prekybos centra ir ieskok konsultanto, kai jau randi kazkur pasislepusi, pasako kad jis ne tam skyriuje dirba, paskambins kitam, palaukt reik, lauki 10min 20min 30min, galu gale iseini. Paskutini karta kai norejau isigyti preke, paklausiau konsultanto ar dar neturi sandelyje likucio, nes is lentynos paemiau paskutine, per daug nesigiles pasake kad tikrai neturi, jeigu jau nera lentynoje, nors e-parduotuveje likuty rode didesni, aisku po keliu dienu uzsukus lentynoje vel buvo padeta ta preke. zodziu lygis aptarnavimo palei plintusa.
Labas vakaras, noriu padėkoti Vilniuje, prie Gariūnų, parduotuvėje dažų skyriuje dirbančiu darbuotoju. Tiek turi žinių, labai malonus aptarnavimas, super tiesiog! Ačiū labai! Gaila, neprisimenu vardo (aukštas vyras, žilais plaukais). Ačiū!
Košmaras su konsultantai labiausei santechnikos skiruje kaune
Jurgita 2022-09-06 23:21:25
Depo Kaune su konsultantais didelė tragedija, kažką pasigauti, kad pakonsultuotų ar surastų prekę labai sudėtinga, daug laiko tenka praleisti ieškant. Dar baisu ir ne tą užkalbinti. Dažnai ten apsipirkinejam, bet kartais tiesiog važiuoji kitur, nes paprasčiau ir greičiau apsiperkam.
Absoliučiai pritariu! Tris kartus važiavau pirkti konkrečios prekės, nes vis nesulaukdavau konsultanto (teko laukti po 30 min.). Galiausiai nusprendžiau daugiau ten nebegrįžti. Apgailėtina
Kauno Depo, 2022-10-04 užsisakiau internetu statybines prekes. Apmokėjau užsakymą. Gavau žinutę, kad užsakymas priimtas. Po kelių valandų gavau žinutę, kad užsakymo jie įvykdyti negali, grąžins pinigus. Neparašė nei kodėl, nei analogiškų prekių pasiūlė. Prekės buvo labai paprastos cementas ir betonavimo tinklas. Pinigų grąžinti taip pat neskuba. Tikriausiai reikės laukti tris dienas ir jei per tą laiką negrąžins, vėl jiems rašyti ir aiškintis. Visiškas klientų negerbimas. : (((
Atvykau į Depo Klaipėdoje atsiimti paruoštos prekės, į ruletų skyriu. Darbuotojo neradau. Radus kitame skyriuje salės darbuotoja, paprašius pakviesti asmenį kuris gali man atiduoti paruoštą prekę (dėl jos paruošimo buvau informuotas sms). Kažkam paskambino ir man nurodė, kad tuoj kasnors prieis. Stoviu gera 20min, niekas neateina. Paprašius antrą kartą, kad būtu iškviestas darbuotojas, teko pralaukti dar 5min. Galbūt nebūtu pikta jeigu planuotos 5min parduotuvėje užsitesė ko ne puse valandos. Ko pasekoje pavėlavau į susitikimą. Ačiū Depo darbuotojams. (Galėtumėt nors siuoliuką pastatyti klientams).
Laba diena. Noriu pagirti darbuotoją iš sodo prekių skyriaus p. Rimą, kuri dirba prie Gariūnų DEPO. Tenka dažnai lankytis tame skyriuje ir visada maloniai nustebina ši darbuotoja. Visada pakonsultuoja, pataria. Tikrai matosi, kad ji savo darbo žinovė. Sėkmės jai. Svajonė
Susitvarkykit kainas pagaliau. Jau antri metai, kai Ukmerges gatveje esanciame Depo centre kainos neatitinka etiketes. Net patikrinus pagal barkoda kasoje vis imusama kita kaina, negu nurodyta. Taip galima sakyti kas trecia preke.
Beatričė Marcinkevičiūtė
2022-09-17 15:46:09 IP 5f4sifp5
Kauno Depo tiesiog apgailėtina, konsultantai atrodo jog ne žemėje randasi, vienas vyras atmestinai parodė viena iš prekių iki galo nebaigęs konsultacijos, kitos dvi moterys nukreipinejo viena pas kita, teko vykti į kita parduotuve
Esu labai patenkintas UAB DEPO DIY LT parduotuvės esančios Klaipėdos g.145, Panevėžys, klientų aptarnavimo skyriaus pardavėjos Rasos Garbačiauskienes, atliekamų darbų, malonių klientų aptarnavimu.
Esu labai patenkintas UAB DEPO DIY LT, parduotuvės esančios Klaipėdos g. 145, Panevėžys, statybos skyriaus vadovo Žygimanto darbų, kuris puikiai atlieka savo pareigas, aukštame lygyje aptarnauja klientus.
Labai blogį, paprašius paduoti prekę piktai pasakė kad jie ne konsultantai o pardavėjai yra iš kito skyriaus, o patys niekuo ne užsiėmė nieko neveikė pasiūlė mano žmonai gal ateikit pati čia dirbti ir pasiimti pačiai. Paprašius to skyriaus darbuotojo jis vyniojo žarna ir į mano prašymą nereagavo kito skyriaus moteris bandė padėti bet tos prekės nerado nors likusiose rodė 10 prekių. Labai gaila nusivylimų kažin ar noresiu daugiau pas jus apsilankyti !!!!!!!!!!!! Tai buvo 2022.08.31 dieną apie 18. 19. Val.
Laba diena turi nusiskundima del apsaugos darbo. Klaipėda, Šilutes pl. 28 - depo-diy.lt. Laikas 08:30 ryto Data: 2022.08.25d
Trumpas aprasimas: Ringdamasis prekes depo parduotuveje apsaugos vadove Katinene slampinejo prie sudines prilipusi trugde apsipirkima jusu pardotuveje. Atejus prie kasos jinai paprase apsaugos darbuotojo be pagrindo patikrinti manaje kuprine bet ji pati pasisalino i savaji posta. As apsiprekines perejau apsaugos vartelius jie nesupipsejo ir apsaugos darbuotojas be pagrindo liepe paroditi jam asmeninius daiktus kurios turiu kuprineje. As atsisakiau jam paroditi lepiau iskvesti Policija jisai atsisake skambinti i policija as neturedamas laiko parodziau ka turiu bet kita karta noreciau kad tokiu nesusipratimu neiviktu nes kita karta turesiu daugiau laiko ir iskvesiu patc policija uz ju neadekvatu darba.
Rugpjūčio 7d. apsilankę Depo parduotuvėje Kaune, Vakarinio aplinkkelio g. radome mums reikalingas ir tinkamas duris (pagal dydį ir dizainą), bet kadangi neturėjome kaip jų parsivežti, nepirkome. Šiandien, pasiėmę tinkamą transportą, kad galėtume jas parsivežti, nuvykome jų pirkti. Bet buvome informuoti, kad tos durys yra neparduodamos ir daugiau nebus vežamos, nors eksponuojamos su kaina ir visa reikalinga informacija apie prekę. Kadangi gyvename kitame mieste ir vykti teko 60 km, buvo veltui išeikvotas kuras, sugaištas laikas. Nesupratome, kokiu tikslu tada tos durys eksponuojamos: ar tai būdas pritraukti pirkėjus, ar pasityčiojimas.
Pirkdamas duso kabina Depo Klaipeda turejau nesusipratima. Noriu padekot direktorei ir skyriaus darbuotojoms, kurios mano problemos sprendima paverte maloniu pabendravimu. Aciu joms ir sekmes
Šiandien Vilniaus Depo, Maksimiškių g. susidūrėm su labai nemalonia kasininke Svetlana iš kasos nr4. Prieš mus pirkes žmogus pamiršo magnetą spintelės durims. Ji to nepastebėjo ir magnetą priskaičiavo mums. Kadangi mes jo nepaėmėm, ji pastebėjusi norėjo paduoti. Kai pasakiau, kad tai ne mūsų prekė ir prasidėjo: “taigi prie jūsų prekės stovėjo, tai nematėt kad įvedinėju? Palaukit, atnešiu centus, nes jeigu darysiu grąžinimą, tai bus tragedija.” Palaukėm kol aptarnaus pirkėjus po mūsų, kasininkė išeidama iš kasos atnešti centų skėlė dar vieną repliką: “ stovit, žiopsot ir savo prekių nežiūrit”. Labai jai “ačiū” už “gražius” žodžius.
Pirkau Kauno DEPO 2 ltr buteli 5904816018677 prie kurio lentynos kabejo kaina 3, 7€. Namuose patikrinau ceki ir pamaciau 5, 69€.
Smulkmena, negi vesi atgal? Degalai ir sugaistas laikas kur kas brangesni. Bet komentarui suradau laiko.
Sveiki, norėčiau padėkoti panelei kuri dirba DEPO parduotuvėje prie gariūnų, paskambinus ir paklausius ką reikia į visus mano
klausimus atsakė buvo labai maloni, daugiau tokiu maloniu ir gerų žmonių, nes yra tokios situacijos kai žmogus negali atvykti į parduotuve ir pažiūrėti kainų ar nusipirkti to ko reikia, jam reikia samdytis mašiną, kad nuvažiuoti į parduotuve, o jai atvykęs neras to ko reikia ir viskas veltui ir samdyta mašina ir pinigai už kurą sumokėti ir t.t. AČIŪ :)
Nes paskambinus į ukmergės gatvėje esančia DEPO parduotuve panelė labai grubiai šnekėjo pasakė " aš neprivalau čia jums žiurėti kiek kas kainuoja ir ko pas mus yra ar nėra!!! Neturiu tam laiko" Na manau tai galima buvo kažkaip kitaip pasakyti. :)
Nepamirštu Panevėžio DEPO darbuotojos Godos, kuri taip padėjo išsirinkti lemputes ant namo, kad jas pasikabinom ir net dabar vasarą. Esame labai dėkingi.
Turiu nusiskundimą jog niekas nesikeičia Klaipėdos santechnikos sujungimų skyriuje jau metus laiko, negali būti susisteminti ir tvarkingai perdėlioti santechnikos sujungimai, jog galima būtų rasti tai, ko reikia- greitai ir lengvai.

Dėžutės suplyšusios suklerusios per tiek laiko, dažnokai ir neatitinka prekės esančios jose to, kas ant jų pavaizduota.

Žalvariniai, plieniniai, cinkuoti sujungimai turi būti perrūšiuoti tvarkingai, nuotraukos išnaujo atspausdintos, įlaminuotos bei priklijuotos (arb naudoti plastmasines dėžutes jog ilgaamžiškiau būtų). Galima horizontaliai sugrupuoti dalis pagal tipą, o vertikaliai pagal dydį, arba kažkaip jog intuityviai eitų rasti tai ko reikia, o ne to pačio tipo sujungimai toli vienas nuo kito

Labai prašau susiimkit ir nepatingėkite padaryti tvarkingai, jau nebėra kantrybės ir vilties kad kažkas judės be įsikišimo (kaip kad turėtų)... su geru noru tai dviejų dienų darbas, jei lėčiau dirbant tai max savaitė manau padaryti idealiai.
Tomas 2022-03-03 17:21:52
Kauno Depo. Neadekvatu kontora. Konfliktas įvyko su prekių grąžinimo skyriaus darbuotoja (na bent panašu jog depo darbuotoja, kadangi prasidėjus diskusijai, iškart ranka užsidenge vardo kortelę ir pradėjo šalintis). Į prašymą parodyti kortelę, atsakymas buvo:, , aš neprivalau jums nieko rodyti, tai yra mano asmeniniai duomenys". Na šiuo atveju visi supranta, kaip yra ištikrųjų. Teko išsikviesti personalo vadovę, pabendravus su ja, viskas tapo aišku (koks vadovas-tokie ir pavaldiniai). Pamiršau paminėti konflikto esmę, atvykau pagal garantinį aptarnavimą, kadangi prekė nėra remontuojama, o tokios pačios neturėjo, tai nusprendė padaryti pinigų grąžinimą, kurį teko susirinkti nuo GRINDŲ.
Taigi siūlau maksimaliai aplenkti šią vietą, jeigu tai yra įmanoma, o parduotuvės personalui skirti arba raminamųjų arba pykčio tvardymo kursus, o geriausia susirasti adekvačiu darbuotojų, pradedant nuo personalo vadovės.
Pritariu, rašant atsiliepimą vietoj žodžio darbuotojai buvau įrašius neurotikai, paskui pagalvojau gal per grubiai, o matau ne man vienai taip atrodo, Depo Ukmergės g. Vilnius.
UAB 2022-07-23 12:32:28
Tas pats ir mums, tiesiog naglai savinasi mūsų pinigus.
Tvarka šioje parduotuvėje su garantinėm prekėm yra absurdiška, grąžini prekę, pateiki pirkimo dokumentus, parašai pretenziją, po mėnesio gauni atsakymą pvz.pinigų grąžininmas, tačiau pinigų nėra, o pasirodo, vėl reikia į garantinį vežti pretenziją su pirkimo dokumentais, kad galėtų išrašyti kreditinę, be to dar absurdiškesnė tvarka yra kai pasisavina tavo pinigus, nepalikdami pasirinkimo, priversdami grąžintus pinigus išleisti jų parduotuvėje, nors mūsų atveju nėra į ką pakeisti, tik į tokią pat greičiausiai vėl brokuotą prekę.O aplamai dėl prekių grąžinimo, tai čia išvis problema dar ir priduoti prekę, pirkėjas pats turi įrodinėt, kad nesulaužė, o tokia buvo, nepriėmė iš kliento kol jis salėje nesurado ir neatnešė kaip įrodymą, kad visos tokios (prisižiūrėjau bestovint eilėje prie garantinio).Todėl apsišarvuokite kantrybe, jei teks susidurti su Depo garantiniu ne tik dėl nesąmoningos tvarkos, bet ir ten dirbančių darbuotojų, su kuriais pradėjus taktiškai bendrauti vistiek teks kaip atsaką kelti balsą.
Du kartus iš eilės pirkdama Depo internetinėje parduotuvėje sulaukiu atsakymo, kad užsakymo negalima įvykdyti. Nors parduotuvė rodo, kad prekės yra, bet be jokio paaiškinimo nevykdo. Pinigus nuskaičiuoti nepamiršta, išeina taip, kad parduodama prekės apgaudinėja, nes prekių arba nėra, arba nežinau dėl kokių priežasčių pinigus pasiimti nori, o užsakymus nevykdo. Tokia pat situacija buvo prieš mėnesį, svarbiausia, kad buvo suformuotas krepšelis įvairių prekių ir nejau nei vienos nebuvo. Kreipiausi, bet nei el.paštu, nei telefonu atsakymo taip ir nesulaukiau. Daugiau į šią parduotuvę net nežiūrėsiu, a*******i
Kauno Depo be proto grubus aptarnavimas, lankėmes santechnikos skyriuje darbuotojas nekompetetingas, turėjome laukti pusvalandį, bet taip ir nesulaukėme jokios pagalbos:))) likome be galo nusivylę, baisu.
Sveiki, Klaipėdoje esančiame DEPO personalas grubiai bendrauja su klientais konsultantų reikia ieškoti arba ilgai laukti kol prieis, esu nusivylęs kad teko susidurti ir bendrauti su tokiais šlyksčiais žmonėm
Pralaukė žmonės po 20-25 min. prie grandinių lynų skyriaus, niekas taip ir neatsirado aptarnauti. Graudoka, kaip tokiam tinklui. Kaunas, Vakarinis.
Depo ukmergės g. Vilniuje. Aptarnavimas pasibjaurėtinas.... tiek konsultantais (sodo sk.) tiek kasų darbuotojomis. Visai nesigaudo nei ką dirbą nei kur randasi.
DEPO Vilniuje Ukmerges g 373, sandelyje aptarnavimas tragiskas, konsultantu nera, is triju kasu dirba viena ir tai labai sunkiai.. sugaisau valanda laiko veltui. Darbas vyksta neoperatyviai
Vilnius DEPO (Ukmergės g 373) apsaugos darbuotojų elgesys su klientais apgailėtinas.
Š.m. birželio 11 d. PC Depo (Ukmergės g. 373, Vilnius) nupirkau karutį.
Už karutį sumokėjau mokėjimo kortele.
Po apmokėjimo, nueinant nuo kasos apie 2 metrus, mane sustabdė PC Depo apsaugos darbuotojas ir pareikalavo karučio pirkimo kvito neargumentuojant savo veiksmų. Į mano pastebėjimą, kad čia ne ta prekė už kurią nesumokėjus galima lengvai prasmugti pro kasą, apsaugos darbuotojas nereagavo.
Pirkimo kvitas jam buvo parodytas ir po to aš pirkimo kvitą įdėjau į piniginę.
Po kelių sekundžių apsaugos darbuotojas vėl liepė parodyti karučio pirkimo kvitą. Antrą kartą kvito aš nerodžiau, nes nemačiau tam pagrindo.

Apsaugos darbuotojui buvo pasiūlytą peržiūrėti įrengtų PC Depo vaizdo stebėjimo kamerų įrašus ir įsitikinti, kad už prekę buvo atsiskaityta, į ką buvo pareikšta, kad stebėjimo kameros neveikia.
Visą tą laiką kasininikė, kurios kasoje atsiskaičiau už prekę, nekreipė jokio dėmesio, nor galėjo patvirtinti, kad už prekę tikrai buvo apmokėta.

Kadangi su apsaugos darbuotoju kilo konfliktas - jis man trukdė palikti PC Depo su savo pirkiniu, nusprendžiau paskambinti į bendrąjį pagalbos centrą, tam kad atvyktų pareigūnai. Esu sąžiningas LR pilietus - nesu nusikaltėlis ar v***s ir nežinau, kodėl legaliai sumokėjus už prekes, buvau be jokio teisinio pagrindo sulaikytas PC Depo apsaugos darbuotojo.

Atvykus policijos pareigūnams ir išsiaiškinus aplinkybes, aš palikau PC Depo patalpas su įsigyta preke.

Kitą kartą esant poreikiui įsigyti PC Depo, labai gerai pagalvosiu ar verta tai daryti dėl įgytos patirties. Ir kas liūdniausia, kad apsaugos darbuotojas netgi neatsiprašė už mano sugaištą laiką ir sugadintą vakarą.
Vilnius DEPO ukmerges g 373. Aptarnavimas mažiau nulio…. Šeštadienį liepos 9 diena apsilankiau pas jus, laukiau kol prieis apie valanda, konsultantai arba užimti, arba ne ju skyrius… Paklausiau apie pristatyma, ir vel gi niekas nepasakė kad užsakymą padarys tik pirmadieni. Personalo bendravimas nulinis, paklausia ka man dabar daryt, apsisuko ir isejo, ar tai normalu???? Pasake paskambins siandien ryte, niekas nepaskambino, aciu už sugadinta nuotaika ir laiką. Tikiuosi atkreipsite dėmesį, ir pravesti mokymus kaip reikia bendraut ir dirbti kolektyve, o ne stovėti krapštit nosį ir sakyt tai ne mano skyrius arba isvis atsisukti nuo kliento ir iseit.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Kingsbud Sp. z o.o. Lietuvos filialas
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; projektavimas; stogų dangos, paslaugos.
Pagrindinės veiklos kryptys yra prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų kompetetinga ir patyrusi komanda, pasiūlys optimaliausią sienų ir stogo variantą jūsų statomam ar planuojamam statyti pastatui, nepriklausomai nuo objekto sudėtingumo lygio; parinks tinkamiausią latakų sistemą lietaus vandens surinkimui nuo...

Keičiasi ir draudikų realybė - draudimas galioja ir karo zonoje
Keičiasi ir draudikų realybė - draudimas galioja ir karo zonoje
Apie įmonių turto draudimą, kokios žemės ūkio kultūros draudžiamos, kada draudžiama nuo karo ir terorizmo, ir kodėl apskritai verta draustis? Pokalbis su BTA draudimo Turto ir specialiųjų rizikų...
"Conresta" tampa "Conres"
"Conresta" tampa "Conres"
Viena didžiausių statybos sektoriaus bendrovių Lietuvoje UAB "Conresta" atnaujina identitetą. Naujasis prekės ženklas "Conres" pabrėš įmonės augimą ir tarptautiškumą.
Kodėl vystytojai renkasi sutelktinio finansavimo platformas?
Kodėl vystytojai renkasi sutelktinio finansavimo platformas?
Prieš gerus penkis metus startavusi kaip egzotiška ir nauja priemonė kapitalui pritraukti, šiandien sutelktinio finansavimo metinė rinka siekia jau beveik 150 mln. EUR, o šį instrumentą atranda ne...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Bank of America 34,47 -4,46%
Oracle 79,43 -4,70%