Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

Atsiliepimai apie DEPO DIY LT, UAB

DEPO prekybos centras

DEPO - namams, sodui, remontui
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

2021.05.07 Klaipėdos Depo parduotuvėje nutiko nelabai gražus apsaugos darbuotojos darbas. Tai įvyko 18:40, kai apsaugos darbuotoja sustabdė mumis su mažais vaikais išeinančius is parduotuves ir buvo is kitu parduotuvių prekių, žinoma ačiū Dievui buvo cekiai, tegul džiaugiasi kad nenuėjome pas vadovybe. Susistabdė ir pradėjo klausinėti is kur prekes, kai tokiu prekių asortimente net nėra depo. Tai jus supažindinkit savo darbuotojas tokias nuostabias kokios prekes yra jūsų parduotuvėje. Mums vaikas verkia nes per karšta, o dar sustabdo, viskas gerai butų buve, jeigu bent jau atsiprasau pasakytu, o dar ne pašaipiai kažką pasakytu. Spręskit problemas, arba darykit spinteles kur klientai galetu pasidėti prekes, arba atleiskit tokius nekompetentingus darbuotojus. Manau į depo nebeužsuksime visiškai.
Vitalija 2021-04-11 22:31:30
Balandžio 11 d. apsipirkinėjome parduotuvėje DEPO, esančioje Vilniuje, Maksimiškių g. 5. Likome nustebinti, kai kvite pastebėjome, kad prie pirkinių paskaičiuotas DEPO maišelis už 0, 04 Eur, nors mes jo visiškai nepirkome. Priėjus dar kartelį prie mus aptarnavusios pardavėjos (dirbo prie informacijos kasos) ir paaiškinus situaciją, kasininkė pasakė, kad netyčia skeneris nuskanavo ne tą maišelio barkodą (atceit turėjo už 0, 01 Eur skeneris nuskanuoti), tad grąžino mums 0, 03 Eur. Kas keisčiausia, mes jokio maišelio nepirkome, pagal pardavėją - klientas privalo dar papildomai kasoje susimokėti už sveriamų medraisčių MAIŠELĮ. Rašau, ne dėl to, kad gaila būtų to 1 ct už maišelį, bet todėl, kad klientas yra apgaudinėjamas. Juk kai parduotuvėje perkame sveriamas mišraines ar kitus kulinarijos gaminius - niekada papildomai neturime susimokėti už pakuotę ar jos įpakavimą (kainuoja tik jos turinys)....
Šiaip jau seniai yra kovojama su maišeliais parduotuvėse. Ir pagal viską jau negalima jų dalinti nemokamai. Todėl Depo yra maišelio mokestis. Ši info yra prie visų info centrų ir ne tik.
Pirkau preke (šviestuvą). Grįžus namo pasirodo jis neveikia. Kitaą dieną norėjau gražinti ir atgauti pinigus. Juk nepraėjo nė 14 dienų. Tai ne Liepė atiduoti į garantinį ir laukti 10 d.d. Kas čia? pardavė neveikiančia prekę ir dar negražina pinigų. Siūlyčiau nieko nepirkti nes aptarnavimas klaikus, istatymų nesilaiko, tik nervus sugadinsite
Panašu, kad Ukmergės g. Depo plytelių skyrius šiandien (05.03) dienos biudžeto nevykdė, nes.... nebuvo darbuotojų :DDD Paklausus moteriškės šalia esančių Durų skyriuje, tepasakė, kad NĖRA darbuotojų (17:00-17:30). Kaip tai nėra. Ats.: - tiesiog nėra. Tikra komedija ten vyksta. Šiaip jau ir anksčiau būdavo bėdų su darbuotojų prisikvietimu.
Depo, Ukmerges plente. Norejau padekoti ir pagirti kasininka Zilvina. Labai maloniai ir kokybiskai aptarnavo. Tokiu kasininku reiktu daugiau. Is parduotuves isejau su sypsena :)
Šiandien beveik valandą laiko pralaukiau santechnikos skyriuje - nė vieno konsultanto. Paskambinus bendruoju telefonu, paaiškėjo, kad konsultantas pietauja - tragedija o ne aptarnavimas.
Prisidesiu prie bendru neigiamu depo atsiliepimu. Ir panasu kad siais atsiliepimais nieks nesidomi nes situacija depo nesikeicia.
Atvejis paprastas lauko angaras, prekes pakrautos, darbuotoju aplink ner. Prekes barkodas nufotografuotas. Kasininke iseinais budeles, suzino, kad barkodas nufotografuotas ir pradeda loti/siusti, eik susirask darbuotoja, eik issirasyk preke. Atsisakiau kazkur eiti, kazko ieskoti kai depo darbuotojas priesais mane. Nesistenge paziuret barkodo ar sutikrinti preke su kodu, su pavadinimu. Tik lojimas eik, eik, eik... paprasiau, kad pakviestu atsakinga asmeni, ignoravo. Replika numete pats paskambink. Pradejo kita klienta aptarnaut. Neatsitraukiau nuo kasos tol kol nepakele telefono. Bet nieko nesake o jei ir sake is budeles nesigirdejo. Teko susirasti bendra info numeri. Informuoti del barkodo problemu prie kasu. Tik tada reikalai pajudejo. Bet lojimas ir toliau tesesi... apgailetina. Su Senukais anksciau tokia situacija buvo, bet jie pasitaise, bet depo matyt personalo apmokymu nedaro. Bjaurus aptarnavimas, dar apsauga toks jaus.as ant nugaros uzlips. Jokio saugumo atsumo nesilaiko. Nei del covido nei del asmenines erdves.
Laba diena, ateiname į Jūsų parduotuvę apsipirkti kuri mums labai patinka, bet deja šiandien nusivileme. Norėjome nusipirkti akmenukų skaldos, tiesiog esame iš Jūsų parduotuvės pirkę. Pamateme kad vaikšto darbuotojas paklauseme gal kartais tokių akmenukų turite. Bet Jūsų darbuotojas kategoriškai atsisakė padėti. Sakė patys Jus žiūrėkite. Ir nuėjo. Gaila kad nepamateme koks jo vardas. Tik lauko prekyboje dirba vyriškis raudonais plaukais. Čia viską vyko Panevėžyje.
valdas 2021-05-02 08:44:06
Gegužės 1 d. su žmona Depo parduotuvėje pirkome gėlių vazonėliuose.
Kainos ant gėlių vazonėlių buvo nurodytos viena kaina, o mokant kasoje jos, pasirodo brangesnės
Skinti bijūnai (5) net 23 eurai. Atviras sukčiavimas
Neapsigaukite
Oi pasipelnė Depo Motinos dienos proga. Kaip jums ir negėda. Vyrai perka gėles ir aišku nežiūri, kas kalama į kasą.
Rožės supakuotos po 5 vnt., čekyje jau atsiranda pakuotė po 10 vnt. ir atitinkama kaina. Ar nepaspringsite kada?
Gegužės 1 d. su žmona Depo parduotuvėje pirkome gėlių vazonėliuose.
Skinti bijūnai (5) net 23 eurai. Atviras sukčiavimas
Neapsigaukite
Laba diena. Depo Gariūnai. Teko apsipirkti 2021 04 27. Aptarnavo kasininkė Karolina. Reikėjo sąskaitos faktūros, neturėjome DEPO kortelės, bet vietoj paaiškinimo mus aprėkė, kalba aukštu tonu, visiškas nemandagumas, šalia stovėję mano vaikai buvo pakraupę nuo tokio elgesio.Tai buvo mano paskutinis apsipirkimas šitoje parduotuvėje. Išėjome su nekokia nuotaika ir be faktūros.
Pinigu uz nekokybiska preke jokiu budu neina atgauti, tik i depo kortele. Neverta nieko brangesnio pirkti, - nes gausite nepatogumu kalna.
Pranas 2021-04-24 16:22:18
Laba diena. Labai apgailestauju bet jūsų paslaugomis esu labai nuliūdintas. Norėjau depo parduotuvėje prie Gariūnų isigyti grindinio trinkeles su pristatymu, bet buvo griežtai pasakyta kad nevešime tai pareiškė pamainos vadovas, pasakė kad vairuotojas atsisako vežti. Motyvuodamas kad nėra privažiavimo, nors aplink kaimynai statosi namus ir visiem viską atveža daug didesnės mašinos negu jūsu. Tikrai esu nuliūdintas jūsų darbu ir aptarnavimu.
Kas per nesąmonė su tais vežimėliais, jeigu man reikia vieno varžtelio aš jo net į vežimą įdėti negaliu, iškris...
Gal logiškiau būtų krepšelių padėti, o ne vežimų, kuris už mane trigubai didesnis
Veiksmas Depo Gariūnai. Atėjau į parduotuvę, pasiimu prekes, atstoviu eilėje, tada pardavėja pradeda rėkti, kad žmonių be vežimų neaptarnauja. Išsiliejo už visus gyvenimo skausmus: pasiūlė ir į vyriausybę kreiptis, ir įstatymus skaityti, ir ieškoti plakato lauke, ir daugiau ten nebesilankyti. Jauna, blondinė, bet mentalitetas kaip brežnevo laikų bobelės. Spėju, kad tas vežimų reikalavimas yra dėl pandemijos. Keista, kad tokio dydžio parduotuvė nesugeba civilizuotai skaičiuot žmonių, bet tai kokio velnio mane išvis įleido į parduotuvę? Kodėl informaciniai plakatai kažkur lauke ir uždengti prekėmis? Kodėl pardavėja rėkia ir kelis kartus siūlo daugiau nesilankyti parduotuvėj? Negi sunku mandagiai pasakyti taisykles? Visi žmonės buvo pašiurpę. Moteris stovėjusi prieš mane susikrovė prekes ir paliko vežimą, tai pardavėja turėjo aptarnaut. Buvo juokinga. Paliko neišdildomą įspūdį. Pasinaudosiu reikalavimu ir tikrai ten daugiau nebesilankysiu, nebenoriu grįžti į sovietų sąjungą.
"mes negalime israsyti fakturos jei jus neturite Depo korteles" manau tiek VMI, tiek vartotoju teisems reiketu pasidometi tokia "strategija" nes pagal LR istatytmus jus man israsysite saskaitas uz visus cekius kuriuos as jum atnesiu ir turiu as jusu vidine kortele ar ne, jokio skirtumo nebus.
Zydrunad 2021-04-27 17:07:55
Teko grąžinti prekę ir susigrąžinti pinigus norėjau, tai nėra baseisnes parduotuvės kaip depo, už parduotuvė Kaune atsakingas Kęstutis kuris atėjęs net neturi kaip pagrįsti kad jis jos darbuotojas, žmonės atsargiai pirkite pirkinius, Pinigų ne atgavau nes jie neturi teisės grąžinti gali tik pagražinti į savo depo kortele, sakau sumokėjau grynais noriu ir atgauti grynus. Bandysiu rašyt žurnalistam gal jie susidomės Depo veikla.
Tiesiai i vartotoju teises, o ne zurnalistus
Andriui 2021-04-26 11:07:51
Bukim patys tvarkungesni, ir nereikes veltis i konfliktus. Juk paimam tvarkungai pastatyta vezimeli, tai ir pastatykim tvarkingai! Negi sunku.
Nesunku, bet apsauginis neturi su pirkėju taip bendrauti. Ir kreiptis į pirkėją Jūs, o ne Tu. Aš su juo nepažystamas, elementarus etiketas
Cia kad pas juos isigyti reik turbut pazinciu tureti krautuvej.. Nueini i parduotuve praslankioji ieskodamas kas surastu, kita diena vaziavau lyg buvo kas, bet neturejo kaip nukelt, ok bandai internetu sakytis uzssisakai, bet jokio ats, skambini neatsako...
Nesąžiningi veikėjai, pardavinėja ne kokybiškas prekes, o kaip grąžini, atsako grąžinti pinigus ir iš karto sugedusi nupirkta daikta atiduoda net nepasigilinę. Niekada daugiau ten nieko nepirksiu
Ką tik iš parduotuvės Ukmergės g. 373, Vilnius. Kažkoks kosmosas. Per garsiakalbį nuolat kartoja, kad "mieli klientai, neužsibūkite be reikalo parduotuvėje." Patikėkit...mielai neužsibūčiau, jeigu konsultanto nereikėtų ieškoti 20 min. po visą parduotuvę. Bet čia dar nieko. Sukinėdama ratus po parduotuvę ir ieškodama konsultanto, pagaliau pamatau iš sandėlio išėjusią darbuotoją. Aišku, kad apsidžiaugiu. Sakau "Atsiprašau, kas čia prie virtuvinių kranų dirba?" Atsakymas "Ne aš". Kalusiu "Kas tada?" Atsakymas "Ne mano problema". Klausimas "O kieno? Mano?". Atsakymas "Žmonės serga, nėra kam dirbt. Ieškokit, čia turi kažkur būt vaikinas". Ieškau. Pagaliau randu moterį. Labai maloni, nieko negaliu prikišti. Bet...nei vieno iš trijų variantų, kurie galėjo man tikti, parduotuvėje nėra, nors vitrinoje puikuojasi. Fantastika, daugiau nieko.
2021.04.08 16:00 apsipirkinejau Depo Ukmerges g. Ivyko incidentas su apsogos darbuotuoju. Kaip visada nusipirkau Briketu, tinklo, maisu. Ir pokol kasos darbuotoja skaiciavo prekes, apsaugos darbuotojas atejo ir atidare masinos salono duris. Ar apsaugos darbuotojas tai gali daryti be mano zinios? Nemanau ir zinau, kad negali. Pries pora dienu irgi apsipirkinejau jis vel ta pati padare ir tuo metu iskrito is salono svarbus dokumentai kurie suslapo. Kai jo buvo paklausta, ka jis daro? Jo atsakymas buvo, , man galima.” Nezinau parduotuve gera, bet sio zmogus elgesi labai neprifesonalus. Informuokite apsaugos darbuotojus jog jie turi paprasyti klijento atidaryti duris, o ne patys jas daryti.
"Depe" man viskas patinka isskyrus viena dalyka, kad near krepseliu, juk daugumai tereikia smulkmenu, o ne lentu ar kitokiu didelio gabarito prekiu, ypac dabar, kai neaptarnauja be vezimeliu, Labai nemalonu, kai toki gargara turi tampytis del keliu siulu kamuoliuku ar panasiai.
Labai prasau apie tai pagalvoti. Tikiu, kad daugube zmoniu butu jums labai dekingi uz krepselius.
ACIU
Kovo 30.Depo prie Gariūnų tilto. Puikus ir profesionalus aprarnavimas. Jungiklių, rozečių ir kitų reikalų skyrius. Ačiū pardavėjai Alionai ir vyr pardavejai Laimai. Aptarnavimas žaibišku greitumu
Dėl nesąmoningos tvarkos, niekada nebesilankysiu DEPO. Buvome atvažiavę dėl kelių varžtų. Prie įėjimo pareikalavo paimti didžiausią prekių vežimėlį, kurį kol rinkausi varžtus kažkas pasiėmė, nes buvau pasistatęs atokiau, kad žmonėms netrugdytų tas griozdas. Neradęs jo nuėjau su tais varžtais į kasą. Nemandagi kasininkė pasakė, kad neaptarnaus, nes turiu būti su vežimu, nors mano visos prekės delne tilpo. Teko eit vėl per visą parduotuvę ir jai vežimą atitempti. Jeigu jau taip norite laikytis tvarkos, tai leiskite žmonėms pasirinkti mažesnius vežimėlius arba krepšius, kaip yra kituose parduotuvėse. Beje konsultantų irgi mandagumo būtų gerai pamokyti. Į klausimą "Kur galima rasti klijų?" atšovė grubiu tonu "Klijai prie dažų, kur dar klijai gali būti?"
Šiandien norėjom nusipirkti vonios spintelę, 40 min. laukėm kol ateis darbuotojas, jis buvo iškviestas, per tą laiką niekas neatėjo, taip ir likom be spintelės. Kodėl tuomet reklamoje, kuri nuolat skelbiama Depe, kad neužsibūti parduotuvėje?
Blogas grazinimo aptarnavimas, nenori primti prekiu atgal
Norėjome nusipirkti medinę dėžę Panevėžyje. Pasikvietėme darbuotoją, kad norim tokios kaip ekspozicijoje. Tai parodė kur sudėtos, sako ieškokit ir jau norėjo išeiti. Tada vyras sako, kad jūs čia dirbat, jūs ieškokit. Tai nepatenkinta, bet pradėjo ieškoti. Tai sako nėra tokios, sako nėra išmatavimų ant ekspozicinės dėžės. Taip ir likom be dėžės, nes suinteresuotumo parduoti prekę jokio, būtume nupirkę ir ekspozicinę prekę. Aptarnavimo kokybė klaiki, jeigu tiksliai nežinai, ko tau reikia, tai geriau iš viso nevažiuok, nes konsultacijos negausi nei viename skyriuje.
Šiandien užsukome su vyru į Depo Panevėžyje. Išsirinkome šviestuvą. Paprašius darbuotojos, kad paduotų šviestuvą, ši nemaloniai burbuliavo. Pasakiau, kad šviestuvo nr. 32. Ši grubiai atkirto, kad numeris jai nieko nesako. Ilgai ieškojus pareiškė Nėra. Išsirinkus kitą ir to nerado. Likome kalti, kad mums reikia to, ko neranda. Išsirinkę kitą, kreipėmės į kitą darbuotoja, kuri maloniai aptarnavo. Rado!!!
Reikėjo vaikams kėdžių. Išsirinkome 3 skirtingų modelių. Malonus darbuotojas iš 3 rado 1, kitą pirkome iš ekspozicijos. Kol ieškojo kėdžių, išsirinkome rašomajį stalą. Nepatikėsite, bet ir to nebuvo.
Apmaudu... Per mikrafoną skelbia, kad neužsibūtume parduotuvėje, o ten ne tik negalima NEUŽSIBŪTI, bet ir neįmanoma nusipirkti išsirinktas prekes.
Išvada : 7 prekės, o nusipirkti galėjome tik 2, trečią iš ekspozicijos.
Susimąstyti Depo valdžiai tektų rimtai...
Ir tai ne pirmas kartas... Ir ne dėlto, kad karantinas ir ale situacija nedėkinga, nes prieš pusantrų metų rinkomės vonią. Ir... Iš dviejų modelių ekspozicijoje neturėjo nei vieno.
Gyvenu tolokai nuo Vilniaus, nusipirkau vadinasi klaviatūrą prašiau prie kasos, kad atidarytų. Nesutiko.. atvažiavau namo ir sulaukiau siurprizo.. Pusė klavišų neveikia, nėra F10 klavišo. Puiku tiesiog. Atsakomybės viršūnė. Pakuočių mes neplėšom, parduodam neveikiančius daiktus, jei nepatinka, važiuokite į Vilnių 30 km ir gražinkit. Ai, čekiuko jau neturit? Tai nieko negalim padėti. Puikus verslo planas. Sveikinu. Taip kad gerbiamieji, jei pardavėjas atsisako atplėšti pakuotę prie kasos, siūskit depo velniop. Beje, klaviatūra nebuvo iš pigiųjų.
Nepatikimas aptarnavimas. Užsakiau prekes, susimokėjau, 2021-03-09 užsakymas buvo paruoštas.
Paskambino sutarti dėl laiko (jokio el. laiško ar žinutės). 2021-03-12 turėjo atvežti, bet sulaukiau
skambučio, kad sugedo Depo AUTOMOBILIS! Ir paskambins kitą savaitę tartis dėl atvežimo laiko.
Dabar 2021-03-15 vis dar laukiu skambučio... Net smalsu kiek laiko remontuosis automobilį,
palauksiu ir pratęsiu atsiliepimą.
Štai ir planuokis darbus.
Norėjau nusipirkti Distiliuoto vandens, nepardavė, nes buvau be vežimo. Coca Cola be vežimo pardavė. Kur logika?
Panevežyje Depo.pirkome dauk kartu tvora, lentos, plokštes.Labai patenkinti užsakoves darbo del atvežimo o ipač labai dekingi visalaiko su šypsena vairuotojui.Ačiū
Paskambinau i informacija ar galima nusipirkti prekes iš ten kur uztverta, sako taip, paslaugu kasoje prieikite sudiktuokite ir atneš. Padiktavau, nedaug, penki punktai, visi viename skyriuje, (plintusai ir lentute) pasake reik palaukt nes isejes to skyriaus darbininkas, tai per val surinks. Pamaniau palauksiu. Po pusantros valandos paklausus, gaunu atsakyma is to paties kad dar nesurinko, viena is punktu tik rado. Paklausus kiek reiks laukt, atsakymo taip ir nesulaukiau.
Užsisakiau Depo online Klaipėdos parduotuvėje prekių gyvūnams. Atvažiavus atsiimti ir pradėjus diktuoti prekės kodą buvau iškart aprėkta, kad sakyčiau tik 4 paskutinius skaičius, paskui įsakmiu tonu liepta stovėti prie stop juostos. Pasijutau kaip karo zonoje:D Galų gale buvau apibumbėta, kad prekes gyvūnams eičiau ir pirkčiausi parduotuvėje, o ne per online. Tai tada kam jos yra online? Nesudarykit tokios galimybės ir nereikės nervuotis:D Prekes gavau, bet daugiau tikrai nepirksiu, kad netrukdyti Depo darbuotojoms dirbti :D
Pirkau vonios spintele su led apsvietimu Kaune, cekio neissaugojau, bet yra kodas ant dezes kuris turetu atitikti preke bet, dezej buvo spintele be led ir surinkimo instrukcija nuo spinteles be led, nera cekio, niekas net nekalba apie pretenzija
Robertas 2021-03-04 23:03:09
Sveiki, šian turėjau nemalonu įvyki su Kasininke vardu Natalija kuri stovejo arciau iejimo, įėjus i parduotuve man pasiūle vežimėlį, aš juo atsisakiau, bet kasininkė pradėjo ant manes keiktis, nepaiškinusi situacijos ji man pasake, kad dabar tokia tvarka b**t kad visi zino o as ne, tikiosi i mano skunda bus sureaguota. Ukmerges gatve. Istikimas nuolatinis pirkejas.
Ištikimas nuolatinis pirkejau, parašyti galimą bet ką, taip pat apšmeižti, už savo darbus, melą visi atsakysime prieš Dievą.
pirkau smiginio zaidima, ant pakuotes buvo rasoma, kad i komplekta ieina 6vnt strelyciu, kreideles ir sluoste. taciau atidarius pakuote radau tik smiginio taikinio lenta ir viskas. buciau zinojusi tai iskart buciau pasiemusi strelytes, klaidinate klientus su tokiais aprasymais...
Vieną dieną užsakiau prekių už 30 EUR. kad nereiktų 3 EUR mokesčio mokėti, kitą dieną paskambino, pranešė, kad mano prekės - glaisto, neturi, pasiūlė atšaukti užsakymą :)
prekyba internetu vyksta apgailėtinai, užsakymo laukiau nuo 2020-01-18. Niekas nesusisiekė, be to pabandžiau nuvažiuoti į parduotuvę pasiteirauti dėl užsakytų prekių, galbūt jas tiesiog galėtų paduoti (praktiškai užtrūktų 2 min.), tai apsauginis pakeltu tonu išprašė ir nurodė pirkti tik internetu.
Atsiprašau, nes laiškas bus ilgas. Šiandien bandėme atsiimti prekes Depo Ukmergės g., nes gavome žinutę, kad prekės jau sukomplektuotos. Atvažiavome, darbuotojas paklausė užsakymo numerio, kažkodėl pradėjo klausinėti kiek ir kokių prekių užsakėme. Keista..., o tada prasidėjo... Darbuotojas ieškojo prekių parduotuvėje, sandėlyje, vėl parduotuvėje. Tada paklausė ar tikrai gavome žinutę, kad prekės sukomplektuotos (keista, nes užsakymo numerį pasakiau iš kart). Tada pasakė, kad mūsų prekių niekas nėra sukomplektavęs, neaišku kas man atsiuntė žinutę ir iš vis jis čia ne prie ko. 15 min.dar buvau rami, maniau, kad darbuotojas suorganizavo, nes taip sakė, naują prekių surinkimą ir jas man tuoj pristatys. Ooo naivume... Kai po 40 min. paklausiau tai kur mano prekės, man buvo pakeltu tonu atsakyta, kad jas renka. Tada nebeištvėriau, pakėliau toną ir aš. Sakau, tai kiek laiko man dar reiks laukti? Gal dar pora valandų? Jis atsakė-nežinau, apsisuko ir nuėjo. Paklausiau, gal man kitą kart atvažiuot. Jis atsakė-taip, taip būtų geriausia. Dar pavyjimui spėjau sušukti-atsiųskit vedėją, nebesityčiokit. Po kelių minučių prisistatė mergina, kuri paaiškino, kad ji tik ka (o jau praėjo 40 laukimo minučių) patikrino kompiuteryje duomenis, pasirodo mano užsakymas tikrai neparuoštas, ji atsiprašo už nesusipratimą. Tada tikrai pasiutau, sakau, ker 40 min. 3 kartus galima buvo viską per naują surinkti ir atsisveikinti. Mergina man siūlo važiuoti namo, kai bus viskas surinkta, ji man asmeniškai paskambins ir informuos. Oi, kokia laimė. Aišku, kad aš jai išsakiau savo nuomonę apie Depo klientų aptarnavimą, bet kokia iš to nauda, o gi jokios. Paklausiau įmonės vadovo vardo, nes iš pasiutimo norėjau parašyti oficialų skundą. Man buvo atsakyta, kad ji negali viešinti, nes tai yra įmonės duomenų apsauga, kad gali pasakyti tik įmonės el. pašto adresą. Atsakiau, kad susirasiu pati internete, nes kompu moku naudotis, bet pasigailėjau, nes internete duomenys yra visai neskelbiami. Kažkokia pieva... Išvažiavom iš Depo, pikti, susinervinę. Ir kam gi tas rūpi? Po 20 min. gaunu skambutį iš tos pačios darbuotojos. Oi kokia laimė!!! Mano prekės jau surinktos ir aš galiu jas atsiimti. Prieš rašydama, pasiskaičiau atsiliepimus apie Depo, o varge... Gerb. (nors ne, visai negerbiami) Depo vadovai. Kada paskutinį kartą jūsų darbuotojai buvo kursuose apie klientų aptarnavimą, streso valdymą, sudėtingų situacijų sprendimą? Jokios aptarnavimo kultūros!!! Gal jūs neturite kompiuterių? Gal nematote kiek blogų atsiliepimų apie jūsų įmonę yra parašyta? Man būtų siaubingai gėda. Kodėl nedarote išvadų? Nesimokote ir nemokote savo darbuotojų elementarių aptarnavimo principų. Juk klientai yra ne gyvuliai, kuriuos galima apšaukti, kalbėti su jais pakeltu tonu, nekreipti į juos dėmesio, ignoruoti. Jūs esate pardavėjai, mes KLIENTAI, o klientas jums turėtų būti šventas, nes tik nuo mūsų priklauso jūsų verslo sėkmė. Nuoširdžiai linkiu, kad TOKS jūsų verslas "užsilenktų".
MOki vezi Administravimo mokestis 2, 99 € ??? U ka moket kad pats ateini pasimti prekiu? Visai nupusot?
Analogiska situacija su DEPO idiotais. Jie taip pat 3Eur nori uz ora.

Taigi visi pirkit SENUKUOSE, ten minimalus uzsakymo mokestis 20EUR, bet niekas nedraudzia pirkti nereikalinga daikta uz betkokia suma 19Eur pvz ir paskui grazinti atgauti pinigus. Taip apeisit sistema ir preke gausi ir pamokysit tuos perekupus.

O parduotuvems imancioms 3Eur uz ora, linikiu bankrutuoti
Apiplešinejimas aukščiausio lygio!!!
Jiems leidžiama dirbti per karantina ir dar isigudrino imti kazkoki komplektavimo mokesti!
i*****i!!!!! Šūdžių gauja!
Olegui 2021-01-14 21:03:21
Ponas, skaityti išmokit. Ne virš 30 euru taikomas mokestis, o iki 30 euru! Ar jums atrodo per ilgai, 3 valandos, kol gaunat zinute, kad uzsakymas paruoštas? Nebejuokaukit. Tokio operatyvumo nei viena parduotuvė neturi.
Tai jūs ne juokaukit, tokio ilgo ir apsunkinto pirkimo kaip Depo niekur nėra, labai daug bereikalingo gaišimo. Kai jau dokumentus, sąskaitas perrašyti, su tais įneštais pinigais atsiskaityti - kančia nereali. Ypač Drive. Daugumoj parduotuvių karantino metu už pusvalandžio po užsakymo jau prekes galima pasiimti.
O internetinė parduotuvė - išvis nesusipratimas. Nefunkcionuoja.... kantrybė genda! Niekaip nesuprantu, kaip tokio dydžio parduotuvė normalių IT specialistų neįperka.....
Neigiamas! Pirkau internetu vaikams į darželį sniego kastuvus. Na kad greit suruošė tai apsidžiaugiau. Bet pamačius vaizdelį tai pasidarė baisu.Ir kaip reikės toookius baisius kastuvus jiems nuvežti?! Pajuodę, purvini, tie kotai iš baltų pajuodavę! Iš kur jie ištraukė neaišku. Gaila kad jų labai vaikams reikia....o tai palikčiau depo tegul pasilieka sau! Nusivyliau ir kitiems nerekomenduosiu!!!
Laba diena.Prieš valandą turėjau labai nemalonią patirtį Depo Panevėžyje.Kai pasimetusi Jūsų internetinio psl.prekių gausoje, nuvykau į vietą ir kreipiausi pagalbos į parduotuvės vadybininkes, man buvo pasakyta, kad tai mano pareiga, užsisakyti internetu.Bandžiau aiškinti, kad tai ponios pareiga, o mano teisė, nepadėjo.Įsijungė į pokalbį ir kita kolegė pasakoti apie mano pareigas.Savo pareigų neminėjo.Na ką, ačiū senukams aptarnavimas, kaip ir priklauso darbuotojams.Noras padėti dar didesnis.Galvoju, savo puslapyje būtinai parašykite, kas nesinaudoja internetu, pas mus nevažiuokite.
Audronė

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 žmonių
Sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 žmonių 05-10 09:34
Lietuvoje sekmadienį nustatyti 786 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė 10 žmonių, pirmadienį pranešė Statistikos departamentas.
JAV dėl kibernetinės atakos prieš "Colonial Pipeline" paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį 05-10 07:46
JAV vyriausybė sekmadienį paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį, didžiausiai šalies rafinuotų naftos produktų bendrovei "Colonial Pipeline" ketvirtadienį patyrus programišių ataką, dėl kurios...
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai 05-10 07:26
Nuo pirmadienio į mokyklas leidžiama grįžti 5–11 klasių moksleiviams. Pagal Vyriausybės nutarimą, savivaldybės turi nuspręsti, ar šių moksleivių ugdymą organizuoti nuotoliniu, ar mišriu būdu, t...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%