Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DEPO DIY LT

Atsiliepimai apie DEPO DIY LT, UAB

DEPO - namams, sodui, remontui
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Depo Ukmerges gatveje tai tikras paragaras šalia gyventojas, nes pastovus naktiniai triukšmai rampoje, ką jie ten daro, dirba naktimis? Kur žiuri darbo inspekcija, Pastoviai visą nakti apšvietimas kaip arenoje ir taip turime miegoti, namuose vakare gali šviesos nejugti depo apšviečia.
Noriu padėkoti konsultantui Aleksui už paaiškinimą ir pagalbą perkant ir renkant prekes. Vilnius prie gariunu.Aciu.
Draugas pasakoja apie viršvalandžius Danijoje. Visų pirma darbdavys paklausė, ar žmonės neturi planų. Likę viršvalandžių užsisakė į darbą picos, kai kurie dar prigriebė po vieną alaus. Kai darbas buvo padarytas, visi namo išvažinėjo taksi. Maistas ir transportas - į įmonės sąskaitą. Apmokėjimas už viršvalandžius - dvigubas. Kitą dieną visi galėjo ateiti į darbą valanda vėliau.

O dabar aš papasakosiu apie darbo pokalbį kontoroje X, kurios pavadinimo etikos sumetimais neatskleisiu.

- Kiek vakarų per savaitę po darbo jūs galite skirti darbui?
- Turite galvoje viršvalandžius?
- Žiniasklaidoje nėra darbo valandų ir viršvalandžių. Žmonės dirba, kiek reikia. Pas mus ir iš namų parašo. Nenorime tokių, kurie penktą valandą skuba užverti duris.
- O, kaip įdomu. O pas jus viršvalandžiai apmokami dvigubai?
- Pas mus ta tvarka negalioja.
- Tai kuo motyvuojate žmones nuolat dirbti iš namų ar likti po sutartyje numatytų darbo valandų?
- Mes ieškom žmonių jau su motyvacija. O kokie Jūsų finansiniai lūkesčiai?
- Ačiū, iš Jūsų jokie.

Štai taip 10 metų išdirbusi žiniasklaidoje, netikėtai sužinau, kad joje nėra darbo valandų ir viršvalandžių. Taigi, negaliu tvirtinti, tačiau taip pat neturiu priežasties abejoti, kad kontoroje X viršvalandžiai nėra žymimi ir visi tie „parašymai iš namų“ eina ant apeliacijos į darbuotojo motyvaciją.

Galit man paaiškinti, kokia psichinė liga tave turi kamuoti, kad būtum by default motyvuotas atsisakyti savo asmeninio gyvenimo už dyką? Savo noru po 8 darbo valandų toliau sėdėti prie kompiuterio vietoje to, kad eitum pabūti su vyru, vaikais, pasportuoti, pailsėti? Gal tie žmonės turi paroje 40 valandų, todėl ir varydami viršvalandžius laisvai randa laiko šeimai, poilsiui, sveikatai, knygoms, gamtai?

Nekalbu apie jaunus žmones, kurie neturi patirties, bet trykšta energija. Pati kažkada dirbau už dyką (tiksliau už patirtį). Variau kiek reikėjo, net jei niekas neprašė. Kai tu ką tik iš studijų suolo, turbūt toks entuziazmas yra suvokiamas. Taip pat jis iš dalies suvokiamas kai į labai aukšto lygio įmonę ateina žemesnio lygio specialistas. Tačiau pakankamai patirties turinčiam darbuotojui nuolatinis viršvalandžių dirbimas už dyką nėra motyvacijos ženklas. Greičiau jau - nepasitikėjimo savimi, menkos profesinės savivertės požymis.

Mielieji, viskas, kas radikalu, yra š***s. Darboholizmas yra liga. Asmeninio gyvenimo neturėjimas veda į nykią egzistenciją ir pervargimą. O toliau takelis vingiuoja į chronišką nuovargį, apatiją ir galiausiai - depresiją.

Tai už kiek parduodu savo gyvenimą nuo 7 ryto iki „kiek prireiks“? Už nei kiek. Už kiek parduodu sveikatą, o kartu su ja ir savo kūrybingumą, gerą nuotaiką, energiją? Laiką su savo artimaisiais? Pomėgius ir laisvalaikį? Už nei kiek. Jūs tiek pinigų neturit ir niekada neturėsit.

Mieli darbdaviai, reiktų žengti žingsnelį iš gūdžių viduramžių ir suvokti, kad nusivaręs žmogus gero rezultato neduos. Kol jis dirbs jūsų Aušvice, visą laiką dairysis kitos darbo vietos. Tokios, kurioje su juo elgsis žmogiškai, kur jo laikas bei asmeninis gyvenimas bus gerbiamas, kur iš jo vaikų niekas nevogs tėčio ar mamos dėmesio.

Mielas sutapimas. Šiandien lankiausi vietoje, kuri galbūt ilgam taps mano antrais namais. Ten mane pasitiko dangaus mėlynumo puodelis su užrašu „Brangink savo laiką“. Kava iš jo buvo labai skani.
Užsakėme plyteles vonios ir tualeto kambariams. Parduotuvėje nurodyti plytelių išmatavimai neatitiko realybės ir buvo mažesni nei nurodyta. To pasekoje teko vėl užsakyti papildomą kiekį, kas kainavo papildomai ir užtęsė darbus. Dėl netikslių išmatavimų taip pat pasikeitė plytelių išsidėstymas pagal esamus sienų išmatavimus. Taip pat plytelės atvyko apdaužytos su nuskilusiais kraštais. Jos brangios, todėl kiekviena apdaužyta plytelė buvo bevertė. Perkant daiktą norisi jį gaut nepažeistą. Esu visiškai nusivylęs ir daugiau niekada nepirksiu šioje parduotuvėje. Visumoje esu pats kaltas, nes tokius specifinius dalykus reiktų pirkti specializuotoje parduotuvėje, o ne sandėlyje, kuriame nėra nei kokybės kontrolės, nei tikros informacijos. Prikėjai būkit atidūs ir reikalaukit pilnos informacijos. Geros dienos
Nesvarbu 2019-01-03 19:22:21
Panevezio depo reikejo atpjauti putplasti su folijos danga radom koncultanta atsove kad nezino kaip atpjaut atrado kita tai visa valanda laukem kol atpjove nes kitas koncultantas uzsiemes buvo liepe palaukt tai jai vienas nespeja atlikt darbu daugiau darbuotoju pasamdykit kad zmonem nereiktu laukt po 1h bardakas
Matosi, kad dauguma nemato realybės. Depo neišgali samdyti žmonių. Jų trūksta tragiškai. Maža to jie dar darbuotojus verčia eiti atostogų arba imti biuletenius, nes neišgali mokėti atlyginimų. Va tokia realybė. Tipo prasti pardavimai. Milijonus investuoja, o darbuotojams neturi net iš ko mokėti. Apie atlyginimų pakėlimą net nešneku.
Agnė 2018-11-26 12:19:58
Apie depo prie gariunu. Tvarkinga parduotuve, viskas labai gerai, didelis prekiu pasirinkimas, bet labai erzina vienas dalykas, rinkausi pavadeli suniui, zinau kokio reikia, bet prie manes simta kartu prieina ir klausia ar man padeti, tai labai erzina, norisi issirinkti savarankisai.
Jus naivi ar neprotaujanti? Negi nesuprantat, kad darbuotojai yra priversti lįsti į akis ir klausinėti ne savo noru? Kitaip bus priversti rašyti pasiaiškinimus ir klausytis priekaištų bei kaltinimų kodėl nepriėjo ar ne pasisveikino ir kodėl nesurado prekės ar neibruko jos į rankas. Dar ir paludincias prekės privaloma įsiūlyti. Darbuotojai pastoviai ant psichologinio spaudimo!
Sigita 2019-02-02 21:50:22
Uzsisake vyras gipsa. Atvezimo laukem dvi savaites (na nieko neskubam palauksim). Visu pirma nuvo sake kad atves penktadieni ar sestadieni. Ar pasiskambins diena pries? Atsakymas taip! Skambina sestadieni 8.30 sako uz 5min isvaziuoju is parduotuves! Gerai laukem... Atvaziavus vairuotojas pasako krovimas jo 7 eurai plius uz lapa dar 0.60cnt. (Sakau tai jus net i kiema is masinos neisimat ? Ne!) Kai pirkot turejo sako pasakyt. Zinoma nebuvome informuoti apie tai! Tai tiek gerai kad neatveze penktadieni nes pati su vaiku nebuciau iskrovusi. Ir dar lb puiku kai uz iskrovima moki pinigus bet tu jam turi padeti iskrauti! Lb lb lb nusivylem tokiom paslaugomis!!!
Cia Klaipedoje!!!
noriu nuosirdziai padekoti dailiai mergaiciukei Marijai (Panevezio depo gyvunu skyrius) uz issamia konsultacija bei pagalba renkantis akvariuma ir jo iranga, nors lakste per kelis skyrius padeti zmonems.. uzsuksime ne karta. aciu!
Hm 2019-01-30 14:59:15
Be igaliojimo jus prekes galit isigyt nebent vietoj susimokeje. Kitais atvejais tai yra aplaidumas kuris gerai jei gerai baigiasi.. Ypac statybiniu medziagu parduotuveje

Kad jums nesvarbu kas ka mato per kompa tai ir taip aisku, bet pasitelkus logika galima suprast ir darbuotoja - jei likutis nesutampa su faktininiu likuciu kitam padalinyje tai maziausiai jo beda :) kita vertus ir ne jusu o parduotuves, bet kaltint darbuotoja nezinant kaip yra tai..
Butent apmokejimas ir vyko vietoje isigijant prekes. Darbuotojas apskritai nekokybiskai aptarnavo.
Viktorija 2019-01-30 13:10:44
Kiek perkam niekada nekilo tokiu nesklandumu, idmone negauna jokios saskaitos apmoketi, pirkimas vyksta vietoje, jei imone negauna fakturos ir pvm neatgauna prasmes imti ant kazkieno imones deja nera, cia kabinejimasis lygioj vietoj. Jeigu reikia atsiimti apmoketa imones uzsakyma, ka esame dare taip pat ne karta tada faktas, kad reikia igaliojimo arba gali atsiimti savininkas. Jei zmones dirba parduotuvej ypac statybiniu medzigau, manau turetu zinoti tokius dalykus o ne bandyti nuo kazko apsidrausti, nes kitoj parduotuvej nusipirkom laminata be jokiu problemu. Ir man neidomu kas ka mato per kompa, laminatas buvo saleje ne rezervuotas ir ne parduotas, gariunu g. depo parduotuveje mate likuti savo ir ukmerges g. Kazkodel be jokiu nesusipratimu, manau imonr nelabia reaguoja i tokius atsiliepimus, nes nrsutvarko savo vidiniu skaiciavimu ir pan. Turetu inventorizacijas dazniau daryti ir stebeti neatitikimus ir apskritai kalba buvo apie netinkama aptarnavima, turetu pravesti mokymus tokiems konsultantams, kurie nuo nezinia ko nori apsisaugoti.

Hm 2019-01-30 10:55:54
O tai jeigu nereik igaliojimo - gal ir as tada galiu amt jusu imones pirkt? Poto gausit saskaita ir apmokesit.. Tai kad sitoj vietoj klaidos jie nedaro, gal labiau apsidraudzia tiek patys tiek jusu kaili saugo :) kas del likucio - jeigu jam kompas rodo 50m2 o pagal fakta 111 tai GAL tie 60m2 yra parduoti net dar neizvezti is sales??
Viktorija 2019-01-24 19:14:04
Sveiki, noriu pasisakyto, kad labai nusivyliau ukmerges g. DEPO parduotuves aptarnavimo kokybe, pries savaite nusiziurejom laminata paprasem, kad mums rezervuotu 98kv. Konsultantas pasake, kad paliktume kontaktus ir jis pranes ar gales rezervuoti, paskambines pranes, kad turi tik 95kv. Ir likusia dali galetu atvesti is gariunu g. Mums viskas tiko, atvykus atsiimti laminato, prie informacijos (kur gaminami raktai) vyras mus aptarnavo (vardo nepamenu, neaukstas, tamsus, stambokas) jis mums pasake, kad nezino kas cia ka mums turejo rezervuoti, su kuo mes cia kada snekejom, pradejo priekaistauti, kad jis mums pries savaite sake, kad yra uztektinai kv. Laminato ir mes delsem, idomu ar cia jo reikalas kiek as laiko galvoju del prekes, kuri dar nebuvo rezervuota tik domejomes del jos, tada sutikom paimti dali laminato ukmerges g. Ir trukuma apie 3kv. is gariunu g. Jis pradejo mums ikisineti likuti isardytu pakuociu cituoju "ne del to, kad noriu prakisti, bet del to, kad gali buti gariunu g. Kitos partijos laminatas, kita palete ir ji pasirodo gali skirtis" paprasem, kad paskambintu ir paklaustu pagal data ar kazkoki koda ant pakuociu ar nesiskirs ir pan. Jis pasake, kad negali labai nerysliai kazka murmejo, pasake, kad tuos 3kv. Galesim ismetyti I kampus, kur stoves baldai ir pan. Paklausem ar gariunuose tada neturi 98kv. Laminato, kad visa paimtume is ten, pasake, kad jie turi dar maziau, tada didesne dalis skirtis gali puse is vienos parduotuves perkant, puse is kitos. Tada pasakem, kad vaziuosim pradzioje su tuscia priekaba paimti is gariunu g. Laminato trukuma ir didziaja dali grisim paimti cia, nuvykus I gariunu g. Paklausem kiek jie turi to laminato pasirodo jie turejo 111kv. Nors ukmerges g. Pasake, kad turi jie tik apie 50kv. Veliau del pirkimo ant imones priekaistavo, kad reikia igaliojimo arba turi pirkti pats savininkas, zodziu, tai buvo mano paskutine kelione I sia parduotuve, bet noriu padekoti gariunu g. DEPO konsultantams, kurie labai operatyviai sureagavo, greitai aptarnavo, nors iki to apie 1val. 15min. Sugaisome ukmerges g. Kur mums pastoviai priekaistus del visko reiske tas daug zinantis vyras. Patariu konsultantus labiau ismokyti bendradarbiauti su kitu parduotuviu kolegomis bei apriboti konsultantu bendravima su klientu. Jeigu itaka atlyginimui daro pardavimai apgailetina, kad net konsultantas turi pirkejui meluoti, del kitos parduotuves prekes likucio! Nekelsiu daugiau kojos I sia parduotuve!
Noreciau padekoti ukmerges g. Depo darbuotojui vardu Edvardas, kuris issamiai paaiskino roletu ypatumus, puikiai susiorientavo ir viska tinkamai apskaiciavo ir ispjove. Sirdingai dekoju uz jusu pastangas bei kantrybe!
Depo gariunu paslaugu centro darbuotojas Arturas, negana to, kad buvo su tokiu kvapeliu nuo kurio man net akiniai uzrasojo, tai dar ir kreipesi i mane TU, tarsi butume prie vieno vaisiu stalo sedeje. Apgailetina.
Noriu padekoti konsultantui Aldui (jei gerai atsimenu varda) dirbanti DEPO parduotuveje ukmerges g. santechnikos skyr. uz gera nuotaika ir superine konsultacija.Per kelias minutes surinko, sukomplektavo visus pajungimo mazgus, nuo cirkuliacinio siurblio iki duso kabinos. Matosi kad specelistas santecnikos srityje, greitai gaudosi situacijose. Retai kas taip isamiai ir aiskiai viska pakonsultuoja apie prekes ir montavima. Net santechikas stebejosi kad viska gerai parinko ir nieko papildomai pirkti nereikejo. Aciu.
Gaila, bet siandien nusivyliau. Mane nuvyle darbuotoju skaicius panevezio depo. Uzuolaidu skyriuje pusantros valandos nebuvo kas atkerpa uziolaidas, ar bent jau kas zinotu kur siuveja. Kaip suprantu ji dar ir uz kilimus atsakinga. O paliktu telefonu neatsiliepe niekas. Ir buvau ne vienintele kuriai reikia uzuolaidu, o zmogaus neina rasti ar prisiskambint. Po pusantros valandos isejau be nieko. Pirma kart apsilankius laida bent is kito skyriaus pakviestas vaikinukas atkirpo. O si kart nieko... Kur po galais darbuotojai tu skyriu kai ju reikia?
Puiki statybinių medžiagų parduotuvė, kainos mažesnės nei kituose centruose, didelis pasirinkimas, tvarkingai sudėliotos prekės, malonus aptarnavimas
Noriu padėkoti konsultantui Juozui Dockeviciui Klaipėda už paaiškinimą ir pagalbą perkant ir renkant prekes. Malonus aptarnavimas. Visada paduoda ir padeda prekę, kad man kaip moteriai nereiktų sunkiai kelti ar imti iš lentynų. Visada geros nuotaikos ir palinki geros dienos. Smagu, kad jūsų personale yra tokiu žmonių. Visada draugėm rekomenduoju susirasti ši konsultantą jei nori nusipirkti jūsų prekių bet nėra tikros kaip išsirinkti kokybę. Sėkmės Jums. Tikiuosi išlaikysit tokį aptarnavimo lygį ir naujaisiais metais.
Aptarnavimas Panevėžio Depo parduotuvėje - baisiau niekur nebuvau sutikęs. Reikėjo vonios, aplink jokio konsultanto. Prieinu prie kasos, sakau taip ir taip, atsako kad nieko nežinom, paieškokit patys. Einu ieškau, vieną randu- sako nieko nežinau, ne mano skyrius. Klausiu kur rasti tą kurio skyrius, atsako nežinau ir nueina. Randu kitą, sakau padėkit rast reikalingą konsultantą, tas atšauna - eikit ir ieškokit patys. Rasta trečia mergaičiukė buvo mandagi, bet taip pat nepadėjo. Po galais, aprūpinkit darbuotojus racijom jei nesugebat savo darbuotojų rasti, taip yra kai kuriose parduotuvėse skandinavijoj. Moralas- vonia pirkta pas konkurentus, Depo aplenkiamas iš toli
Labai norime padekoti pardavejai Loretai. Be galo grazus, siltas, nuosirdus zmogus visame kalediniame chaose radusi ir mums laiko ir demesio nuosirdziam aptarnavimui. Butumem iseje nieko nenusipirke jei nebutumem gave tiek gyvenimisku patarimu is sios pardavejos. Mus ir vasara jinai aptarnavo baseinu klausimu ir tikrai nustebome ja dar rade ir per Kaledini laikotarpi po tiek laiko mus prisiminusia. Kantrybes, istvermes ir ramiu ateinaciu svenciu Jums mieloji. Grisime dar ne karta nes vien tik del aptarnavimo verta grizti atgalios.
2018-12-05 popietę darbo reikalais apsilankiau Panevėžio Depo parduotuvėje. Kadangi prekių reikėjo įvairių ir nemažo kiekio, sulaukiau malonaus konsultančių (deja, pavardžių neįsidėmėjau) dėmesio ir pagalbos renkantis bei pakuojant prekes (pirkau lauko termometrus ir kt.). Kasoje greitai ir sklandžiai sąskaitą išrašė Loreta Meldaikienė. Dėkoju už puikų Jūsų darbą, grįšime pas Jus dar ne kartą.
Pirkau granules, suberiau i bunkeri, ziurekite kas ten! Pirkau 40 vnt. kaip ir anksciau, pigiau. Širdis dziaugiasi, traukt is bunkerio ar rizikuoti kurentis. Nuvaziuosi aiskintis sakys atvazk pakeisim, o maisai tai jau praplesti, pats kaltas, ko nepatikrinai pries atidarant, o transportas, laikas?
Mes taip pat patekome į panašią situaciją, kokią aprašė ponas Algimantas. Klaipėdos Depo parduotuvėje pirkome elektrinį trintuvą.Kasoje darbuotoja atsisakė patikrinti prietaisą, paaiškindama, kad tam ir yra suteikiama garantija. Tačiau namie įjungus prietaisą, jis neveikė. Tad teko jį veżti atgal į parduotuvę. Tačiau paaiškėjo, kad nei jo pakeisti kitu, nei pinigų gauti už nekokybišką prekę iš karto neįmanoma - prietaisą palikome parduotuvėje dešimčiai dienų. Paklausus, kodėl taip ilgai, paaiškino, kad yra tik vienas meistras, tikrinantis garantinius prietaisus, o mūsų, t.y. pirkėjų, daug. Tai kodėl tik vienas, jei nekokybiškų prekių parduodama tiek daug, kad vienam darbuotojui susidoroti sunku? Kodėl prekės netikrinamos, jas parduodant? Juk vieną arba kitą daiktą perkame tuomet, kai jis mums reikalingas dabar, o ne po kelių savaičių. Be to, pirkėjas turi żinoti, kad įsigyja kokybišką prekę, kad jam nereikės kitą dieną gaišti savo laiko, išlaidauti kelionei į parduotuvę ir atgal, ir jaustis nusivylusiam, nes kurį laiką lieka ir be daikto, ir be už jį sumokėtų pinigų. Nemanau, kad taip atsitiktų, jei parduotuvės vadovai rūpintųsi savo pirkėjams ir savo garbę.
2018-11-29 diena Klaipedos DEPO, pirkau tepalini radiatoriu YACO1F-9
Parduotuveje patikrinti veikima neleidziama. Namie, pagal pateikta instrukcija, ijungiau i tinkla ir pamaciau, kad yra rimtas gedimas. I padetis neveike.II padetis parode apie 1078 W galinguma. III padetis rode ta pati. Ryte kreipiausi i parduotuve. Pasake, kadangi radiatorius buvo ijungtas i tinkla, jau jis skaitomas, kaip naudotas, o toki prietaisa reikia pristatyti i garantini remonto skyriu ir preke pakeisti atsisake. Parduktuve atsikrate brokuota preke. Todel nebepirksiu jokiu elektriniu prietaisu DEPO ir nepatarciau niekam to daryti, nes prasides vargai. Normaliuose prekybos centruose brokuotos prekes laike 14 dienu grazinamos, arba grazinami pinigai, sumoketi uz daikta. Cia sitai negalima. Netvarka.
Sveiki
Dukra pirko paklodes su guma
Akcija-3 pirkti pigiau
Kasoj sužinoo, kad 3-ys vienos spalvos turi būti, o pardavime po tiek nėra.tai nesąžininga
Apie Vilniaus depo. Kuom patinka, kad visada sulauksi konsultacijos ir patys konsultantai pasisiulo padeti. Kainos daugumumos prekiu yra zenkliai mazesnes nei kitur ir didesnis pasirinkimas. Minusas tas, kad daznai norimos prekes buna ispirktos ir papildymo reikia laukti ilgai.
SVEIK Pirkausi plyteles Jusu pardotuvei negalejau issirinkti sau tinkamu plyteliu prie manes priejo Skyriaus pardavejas Saulius mandagiai pasisveikino ir paklause ar reikia man pagalbos padejo pasirinkti man tinkamas plyteles bei dekora sudejo pliteles ant grindu ir parode kaip atrodis bendras vazdas ant sienos esu jam labai dekingas. Vakar atvaziavau dasipirkti plyteliu man siektek pritruko netiketai vel dirbo Pardavejas Saulius as priejau prie pardavejo pardacejas vel maloniai pasisveikino ir paklause kuo gales man padeti. Surado ankciau pirktas mano plytek les mandagiai paklause kiek vienetu pritruko man ir tvarkingai supakavo kad man butu patogu nusinesti. As esu su fizine negale sunkiai vaikstantis Pardavejas Saulius pasiule man padeti nusinesti nupirktas plyteles iki kasu zonos NUOSIRDZIAI DEKINGAS PARDAVEJUI SAULIUI UZ PATARIMUS IR PAGALBA PERKANT PLITELES ESU PATENKINTAS LABAI GRAZIAI ATRODO SIENA PAKLIJUOTA NAJOMIS PYTELEMIS.JUS TURITE PUIKU PARDAVEJA PAS KURI MALONU SUGRISTI
Laba diena, bandziau skambintis i informacija Klaip ėdoje 3 kartus 2018 11 13 20:35 niekas nekele ragelio. Tai pasiklaust kazkios info matyt neimanoma. Gaila...
Apsilankėme Depo parduotuvėje ir pirkome lenoleumą Darbuotoja Laura ne tik greitai, maloniai aptarnavo, bet ir išsprendė man aktualią problemą, nors pagal darbo pobūdį jai tas ir nepriklausė. Visokeriopos sėkmės Laurai.
audrius 2018-10-28 20:32:20
PADĖKA - Sauliui Pardavėjas-paslaugų centro meistras iš Vilnius, prie Gariūnų tilto.
Norėčiau padėkoti už profesionaliai suteiktą pagalbą renkantis laminato apvadus.
Visų pirma:lietuviškai rašyt mokė mokykloj, antra-kiekviena prekė turi garantiją, todėl ir siunčia i servisą.Vartotojai dažnai nemoka naudotis, arba nežino ką perka.
Aciu Vilniaus Depo parduotuves sales darbuotojams / konsultantams uz malonu, demesinga aptarnavima. Ipatinga padeka Reminimo skyriaus darbuotojai Laurai uz greitai ir kokybiskai atliktus reminimo darbus. Aciu, Laura!
Nupirkau žiurkenui specialiai jiems skirta vatą guoliams. Mano žiurkenas numire nes paspringo ta vata. Tai kaip galima pardavineti tokius dalykus nuo kuriu gyvunas gali numirti??
Nusipirkau dujine virykle priea menesi supuse parsiveziau namo skyles dege blogai ir leido dujes atveziau atgal i parduotuve kai turejau laiko po 3-4 dienu sakau noriu grazinti nekokybiska preke noriu atgauti pinigus man sako negalima nes reikia remontuoti nu okey sutikau laukiu savaite dvi tris niekas nieko po menesio su puse ateina sms kad dujne sutvarkyta nuvaziavau i depo klaipedoi laba diena sakau as del dujnes pardaveje nei laba diena nei ka susiraukus aptarnavimas baisus ir isejo niekur nieko nesakius 10minuciu laukiau 5 minutes tada nuejau i informacija paskambino sako galite eiti gryzo nes buvo priekaba isejus nuomoti bet man niekas nieko nesake nu labai baisu netas Zodis tada atejau vel sako klausau sakau del dujnes as noriu pinigus susigrazinti kas cia per nesamone menesi su puse laukti dujnes kol sutvarkys ka jus man siulote su mazu vaiku be dujnes buti menesi su puse ? Sako dujne gryzo sake buvo sveika nereikejo remontuoti na sakau nejuokaukit butu buvus sveika nebuciau atvezes sakau kad ir tarkim butu sveika buvusi tada kodel laukti reikejo menesi su puse ? Kazka vel pamurmejo sako rasykit ant balto lapo del grazinimo parasiau viska sako dabar viso gero laukit skambucio kol ivertins tai dabar man vel menesi su puse laukti kol ivertins ar grazinti pinigus ? As nenoriu tos dujnes kuria nusipirkau ir pacia pirma diena ji neveike visiskai nekokybiska as jei moku pinigus ir perku nauje daikta as ir noriu tvarkingo naujo jei noriesiu padeveto kuris blogai veiks ir reikes remontuoti as nusipirksiu padeveta tikra neteisybe tai vel man su mazu vaiku laukti kol ateis atsakymas man pinigus grazinkite toks jausmas kad jus mane apvoget arba pasiskinot pinigus!
Rima 2018-10-26 11:20:44
Ne akmens amžius, kad paprasčiausių varžtų nebūtų pakeitę.!! Nesąmonė. Ne vieną kartą teko grąžinti prekes Depe, nes daromės remontą, ir priduodam likučius ir nebuvo niekada jokių problemų. Visada gražina pinigus.
Ta patį ir aš pasakiau, ir žinot ką pasakė skyrius, kad varžtai sveriami buvo ir pagal įstatymą niekas man nekeis ir jeigu nepatinka kreipkis i vartotojų teises.
Regimantas 2018-10-26 11:10:24
Tai aplankiau ir informacijos kasą ir paslaugų centrą siuntinėjo mane pirmyn atgal, o naudos nulis.
Rima 2018-10-26 10:30:11
Šiaip tai parduotuvėje yra paslaugų centras, kur grąžinimus daro, prie ko konsultantas??
Regimantas 2018-10-09 12:05:46
Sveiki, nusipirkus varžtų sveriamų ir pasižiūrėjus, kad jie man netinka nuvažiavau atgal į DEPO paprašyti, kad su mano priemoka pakeistų į šiek tiek ilgesnius. Konsultantas atšovė, kad čia mano problemos mes nieko nekeisime ir daryk ką nori.
Tai esu nusivylęs ir dėl tokio mažo menkniekio praradote lojalų klientą.
Irma 2018-10-16 14:04:29
Kalbu apie Vilniaus DEPO.
Nebesuprantu kaip ten dirba žmonės salėje... kelintą kartą atvažiuojame ir prekės neturi barkodo, kaip durneliai lakstom ir ieškom prekes su barkodu, kad butų galima įsigyti...
tai gal reiketu ismokti pagaliau pries imant preke apziureti ar ji turi barkoda? o ne pretenzijas sedet ir reikst prie kompiuterio ;)))))
KLAIPĖDOS PC tvarkingas, prekių asortimentas įvairesnis negu kitose analogiškuose PC. Personalas pakankamai paslaugus ir mandagus. Kainos lanksčios ir konkurencingos. Tik vienas dalykas gadina visą reikalą - (ne)sąmoningas klaidinimas su kainomis. Dažnai kaina šalia prekės skiriasi (į didžiąją pusę) kasoje. BŪTINA NUOLAT TIKRINTI kasos kvitą. Deja, kiek kartų teko prekintis, visais atvejais buvo kainų skirtumai. Švelniai tariant, ar dėl neapdairumo, o gal ir dėl kitų priežasčių klientas GALIMAI maustomas.
Aptarnavimas tragiškas, darbuotojų trūksta, patys nesupranta, ką daro, užtrukom ilgą laiko tarpą. Miestas:Panevėžys
Kalbu apie Vilniaus DEPO.
Marius 2018-10-14 16:14:11
O as kaip tik likau patenkintas depo parduotuve panevezyje ypac sporto skyriumi. Negana to kad mergaite vale lentynas (matyt ju darbas ties pardaveja neapsistoja) tai maloniai pasisiule padeti ir mums. Isrinko ir pasiule viska ko reikejo ko net ir neplanavom pirkti. Ir kas svarbiausia visa tai atliko su sypsena ko nepasakysi apie elektros skyriaus moteri. Paburbejo kazka po nosim ir nuejo kai pasiteiravom lempuciu kainos.
Ta šviesi mergaitė sporto skyriui labai faini, visada padeda kaip reikia ;) daugiau tokių žmonių reikia :)
DEPO naujas Vilniuje statomas prie Ukmergės plento jau tiek "dakasė" savo triukšmu...kad gyvenantiems S. Nėries gatvėje nuo baisulinio jų triukšmo tenka miegoti namie tik su ausų kištukais ir taip jau nuo pavasario. Niekas mūsų neklausė ar mes sutinkame, kad kaimynystėje bus DEPO ir apskirai niekas nieko neinformuoja. Vasarą pabusdavom nuo baisulinės vibracijos visame bute. Tuo labiau, kad čia daug šeimų su mažais vaikais...baisu. Dažnai gręžimai ir triukšmas būna toks intensyvus, kad namie krūpčioja naminiai gyvūnai. Jau nekalbu nuo statybų pastoviai apnešti buto lankai smėliu ir purvu (nespėju valyti). Ir dar jie padarė įvažiavimą kaip suprantu krovininių mašinų kurios pristatys prekes iš gyvenamųjų namų pusės S. Nėries gatvėje, o tai reiškia, kad ramybės nebus ir pasibaigus statyboms. Beje mes, gyventojai, nesame informuojami Depo kada tos statybos pasibaigs, kiek dar teks kesti šitą ištisinį triukšmą. Nesu niekada buvusi Depo prekybos centre prie Gariūnų, bet jau šitas ištisinis triukšmas ir jų elgesys atėmė norą kada nors ką nors iš Depo pirkti. Matyt teks parduoti butą ir iš čia išsikraustyti, o Depo užrašą kai pamatau ant automobilių ar kažkokiose reklamose, tai iš karto net bloga pasidaro.
Tai esu nusivylęs ir dėl tokio mažo menkniekio praradote lojalų klientą.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Daisera
Adresas: Jonavos g. 254-20, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MB " Daisera" didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto, buities, namų apyvokos, sodo, daržo prekėmis ir technika. Taip pat Aastovaujame cementinių dailylenčių ir plokščių gamintoją "Lato" - LATONIT produkcija. www.latonitas.lt Didelė kokybiškų prekių pasiūla konkurencingomis kainomis...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Jei antras restoranas – ne paskutinis
Jei antras restoranas – ne paskutinis 02-23 14:08
Maitinimo versle priaugus iki antrosios vietos atidarymo, verta iškart galvoti apie skirtingų taškų suvaldymą. Juolab kad nežinia, ar po antrojo restorano atidarymo jų dar nepadaugės.
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda 02-23 08:33
Tarp kandidatų į prezidentus daugiausiai palaikymo sulaukia ekonomistas Gitanas Nausėda, už jo rikiuojasi parlamentarė Ingrida Šimonytė ir premjeras Saulius Skvernelis. Partijų reitinge pirmauja...
Į Marsą turėtų skristi ir komikas
Į Marsą turėtų skristi ir komikas 02-22 23:08
NASA aiškinasi, ar kelionių į Marsą komandoje turėtų būti ir linksmintojas – asmuo su puikiu humoro jausmu, galintis išsklaidyti įtampą ir kurti teigiamą atmosferą.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%