Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DEPO DIY LT

Atsiliepimai apie DEPO DIY LT, UAB

DEPO - namams, sodui, remontui
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Nori gerų kainų ir aptarnavimo Panevėžyje, važiuok į - Moki Veži, o ne į Depo......., sutaupysi pinigų ir nervų....
Šiandien Depo parduotuvėje Panevėžyje nusipirkau augintiniui maisto. Iš keturių pakuočių, visos keturios su pasibaigusiu galiojimu!!! Ir visos pakuotės be lietuviškų aprašymų. Ar nežinote, kad negalima prekiauti be lietuviškų aprašymų?
o tai nezinjai kad pries leidziant i akvariuma, reikia karantine laikyti ir ziureti ar neserga. juo labiau jei perkate prekybcentriuose tokius dalykus dar labiau atsargiu reikia buti.
Brangieji, apsipirkti Panevėžio" Depo" - neblogai, nes yra įvairių prekių..., bet darbintis - ne, nes jau skamba Panevėžyje, kaip prasta darbovietė......., o darbintis ar ne, tai jūsų pasirinkimas......
Pirkome žuvis DEPO Panevėžyje. Įtartinos buvo (uodegos pašiurę, bet žuvys aktyvios) bet labai jų norėjome. Po įleidimo į akvariumą akvariume buvusios žuvys susirgo.
Nuvaziavome su vyru paziureti int depo masinai padangu, nueje int skyriu neradome darbuotojo kas padetu, praejome parduotuves keleta skyriu radome viena darbuotoja, mergina kuri krove serveteles. tai paklausus kas galetu padeti pasake kad turi buti skyriuje darbuotojas kuris mums pades. Pasakius kad ten nieko nera sako as tuoj paskambinsiu i skyriu. Paskambino sako tuoj ateis darbuotojas gryzome su vyru i automobiliu skyriu laukeme 20 minuciu ir niekas nepasirode galu gale nuejome dar karta pas mergina kuri krove prekes netoliese esanciame skyriuje tai ji mus pamaciusi kad gryztame, isejo i sandeli. Nesinoretu dar karta ten gryzti, nes apie pagalba klientui nera net ka kalbeti.
Saida 2018-02-15 09:08:20
Vyras su meile padovanojo rožes ir ta pačia diena nuvyto, labai liudna nepardavinekit tokiu kurios is karto nuvysta parnesus namo
Matyt meile buvo netikra ;)
Nesusilaikiau ir nusprendžiau ir aš parašyti, Depo kainos geriausios palyginus su visais prekybos centrais. Aš apsipirkinėju Klaipėdoje ir pirmą kartą kai nuėjau užsakyti transportą, kad atvežtu į namus papuolė labai nemaloni pardavėja, grubi, kad ir aš nesusilaikiau ir kažką grubiai atsakiau, tačiau vasario 16 d. Vėl dariau užsakymą ir buvo kita pardavėja: maloni, paslaugi ir šilta moteris, visus atsakymus gavau. Labai ačiū jai ir kai vėl reiks daryti užsakyma eisiu tada kai ji dirbs
o komentatoriu kiek, kad bus jei dar 4 pardes atidarys, tai cia diskusiju sou bus :)))) sekmes visiems ir kantrybes!!! o konsultantams uzuojauta, kurie uz visus dirbate, pasiulykite, kad butu savitarna skyriuose, tegul patys klientai ima viska, paskui tik ateisite gale darbo po paskaitu, sutvarkote ir viskas ;)
Tiesa 2018-01-23 14:06:13
Taip, sutinku, ten yra apgaviku kontora. Teko ir man susidurt su direktore ir personalo vadove. Zmones, nueje ten dirbt busite apgauti. Pasikalbekit su paprastais ten dirbanciais zmonemis ir suzinosit kokia ten imone.
Dirbau Klaipėdoje, taip viršvalandžius privalai dirbti, nesvarbu gali, negali-dirbi.Bet geriausias kad nesumokėjo už visus.Ir dar po dvi dienas nemokamų buvo išvarę.Nesiskaitė su darbuotojais, o darbo sąlygos-lauke per lietų, skersvėjis, moterys kilnojo visą dieną sunkiausiusas prekes.O wc, pilni teko kentėti visą dieną.Net rankų nebuvo kur nusiplauti.Į darbą ateini 8.01h pasiaiškinimas.Bet darbas nuo 8.00h plius rūbinėje rengiesi ne 5min.nes dirbdavai lauko sąlygomis.
Neįtikusi 2018-01-22 16:21:06
Šiandien nuėjau darbintis į Depo prie Gariūnų, bet galų gale neįsidarbinau, nes išdrįsau paprieštarauti. Viskas nuo pradžių. Prieš 2 savaitės paskambino man personalo vadybininkė Lina D. pakvietė į pokalbį, iškart buvau priimta, davė medicininę, paprašė banko sąskaitos. Bet pabrėžė, kad mano cv žiūrės dar jos vadovė, bet jeigu nepaskambins atsisakydami mano kandidatūros, reiškia esu priimta. Kadangi neigiamo skambučio nesulaukiau, susitvarkiau poliklinikoje medicininę ir nuėjau darbintis. Davė pasirašyti daug popierių, tarp jų vieną, kad sutinku dirbti viršvalandžius. Aš pasirašiau, bet pabrėžiau, kad bus tokių dienų kada negalėsiu dirbti viršvalandžius, p. Rita Š. labai įsiuto ir liepė nešdintis lauk. Nors prieš tai buvo sakiusi, kad jeigu tą dieną negalėsime dirbti tai nieks nevers. Žmonės sėdėję šalia neteko žado, manau jiems tapo akivaizdu kas jų laukia.
Aš nesigailiu neįsidarbinusi toje įmonėje, nesklandumų mačiau ir darbo sutartyje, abejonių kėlė sudarymo data ir įsidarbinimo data. Jei sutartis pasirašoma pvz sausio 22 d. tai Sodra gauna pranešimą ir darbuotojas pradeda dirbti sausio 23 d. ir taip turi būti parašyta kiekvienoje darbo sutartyje, o ne taip, kaip Depo sutartyse, bet plačiau nekomentuosiu, nes neverta, man Depo įmonė nerūpi. Rūpi tik žmonės dėl jų ir parašiau.Ačiū.
Panevezyje konsultantas kuris dirba prie duru tragiskas, toki kvaili ismest is darbo, negana kad visiskas nevykelis tai ir zmogiskumo neturintis! 5 ar 6 kartus vaziavom del vienos prekes ir gavom ja begalo prastos kokybes! konsultantas tai zinojo, ir neturejo zmogiskumo patarti kad nupirktumem kita tokia pacia tik geros kokybes.... sugaisom tiek laiko ir nervu, ismetem pinigus i bala o jis juokiasi sau, ziauru kad tokius nevykelius priima dirbti toki darba, as jam net su zmonem neleisciau kalbeti!
Jei nori subankrutuoti rinkis DEPO. Prekiu pristatymas kad 6men. Taip taip Sesis menesius.
Kai pakeliui i panevezi nupirkau ten paskutine preke, tai klaipedos DEPO atveze po puses menesio.

Toliau dar geriau, maisytuvu skyriuje issirenki norima preke, o jos nera padeta. Konsultanto lauki 20min.
Konsultantas iveda barkoda i kompiuteri, ir sako yra 5vnt. Eina ieskoti prekiu, iesko 10min. neranda nei vienos.
Taigi reziume - 30min lauki ir nieko negauni. BARDAKAS ir nekitaip.

DEPO vienintele tokio tipo parduotuve KLAIPEDOJE ir LIETUVOJE kuri neturi elektronines prekiu parduotuves. kaip kokie atsilikeliai degradai. Maza to kad nuvaziuoji gaisti savo laika tai jie net neva turimu prekiu neranda.

Jei jums JUSU laikas nebrangus, pirkite DEPO. Kai vykdysit koki projekta ar siaip kei reikes kokio apvado ar pan. lauyksit iki puse metu. Nu valio.
Eik tu sau, Kostai! Matau, nepagavai kampo. Tai ir sakau, kad noredamas pasigaminti rakta gana pigiai Depo, kiek kuro sunaudojai, tai uz ta kaina (kuro sanaudu) butum rakta tikrose dirbtuvese pasigamines ir be nervu, ir be negraziu komentaru.Nesinervuok, Kostai, Depo yra parduotuve-sandelis jeigu nezinojai, o ne koks salonas ar dirbtuves, ar dabar jau aisku???
Jooo 2018-01-04 20:51:43
Oi tu Kostai Kostai
Kad jau 3 kartus vaziavai i ta apgailetina Depo, vietoj to butum nuvaziaves pas meistrus i raktu dirbtuves ir pasigamines ta nelaiminga rakta. Norejai kaip pigiau, bet skupas moka pats zinai kiek, artistas
Tai kad dar uz nieka nemokejau, priciom cia tas skupumas? :)) vaziuosiu ir dar karta ir dar jei reikes, nepavydim jei skaiciuojam kuro islaidas. :) esme tame jei darbo laikas iki 21h tai lai dirba kaip priklauso, o ne issipisineja. ;) ir siaip kiek suprantu ten raktu dirbtuves is dirba meistrai. ;))
Kostas 2018-01-02 19:11:33
3 kartus vazevau kad padarytu rakta, ir 3 kartus nepadare, tai nepriskambina darbuotojam, tai ju nebera.. visi kartai buvo 18:30h.. apgailetina Klaipedos depo..
Oi tu Kostai Kostai
Esu nuolatinis Klaipedos Depo parduotuves klijentas ir gana daznai tenka pirkti ivairias prekes. Esu isrankus. Internete ieskojau darbo laiko sekmadieniais ir surades idomumo deliai paspaudziau atsiliepimai ir komentarai, tai zmones, zmones.... Ko jus tikites, kad konsultantas pastatytu jums nama, ar suremontuotu buta? Ar bent suvokiat kiek prekiu parduotuveje? Negi manot, kad konsultantas privalo ismanyti apie kiekviena gamintoja ir jo kokybe? Siais laikais info daug, tai netingekit, visu pirma zinokit ka norit tureti, pigu ar gera ir t.t... ir tik tada zenkit per parduotuves slenksti. O aptarnavimas DEPO parduotuves centre yra nuostabus, zinoma buna visokiu dienu, kad reikia ir ilgiau palaukti, ir nusiminti, kad neradau ko ieskojau, bet konsultantai tai is visu Klaipedos centru - LYDERIAI. PAGARBA JUMS!!! Esu gyvenes keturiose salyse ir mates prekybos centru is kur jie ir atkeliavo i musu sali. Ir ka manot, kad ten jums nutiestas raudonas kilimas iejus i parduotuve? Visur yra visko ir dziaugsmo, ir nusivilimo. Tik prifarsiruoti neigiamu TV laidu ir ziniasklaidu rasineliu yra pilni egoizmo ir gali rasyti tokias ale sau ausi palaizancias priekaistu zinutes. O Depo centro Kolektyvui linkiu istvermes ir sventines nuotaikos! Aciu Jums, kad esat!
Idomiai, komentaras parasytas gruodzio 4, o kalbama apie 5 diena. Ekstrasensiniai sugebejimai. 10min palaukti kilimo, kai matojama ne su staklem (kad isvengti stakliu paklaidos, del pacio kliento) nemanau, kad yra didele problema. Patys neseniai pirkome (pas ta pacia pardaveja) ir mus gerai aptarnavo ir paaiskino kodel kas ir kaip. Visi mes zmones, tik reikia supratingumo ir kantrybes.
Eilini karta depo nuvyle. Ne tik, kad NUOLATOS yra neimanoma rasti tam tikru konsultantu savo skyriuose (tenka prasyti kito skyriaus darbuotoju, kad paskambintu ir PAKVIESTU tam tikro skyriaus konsultantus). Net nekalbu apie tai, kas vyksta savaitgaliais, kai daug zmoniu lankosi siame prekybos centre ir VISI konsultantai yra uzimti :)
Na, bet cia tik menka problema, kai nori kazka isigyti, tai islauki savo eiles, taciau si karta tiesiog apstulbino tai, jog islauke savo eiles sekmadieni norime nusipirkti duris. Issirenkame vienas tinkancias pagal savo ismatavimus - tai cia depo neturi tinkamos spalvos duru prailginimo. Issirenkam kitas - neturi sioms durims apvadu :)
Ir konsultantas net visai neslepdamas nieko is karto ispeja, jog musu norimu duru apdailos jau zmones laukia eileje po dvi savaites, kol gaus, o gauna tik kelias prekes, tai vos net galit nesitiketi greitu metu gauti tos apdailos :) ta prasme rimtai? Kaip jus uz uzsakinejat DURIS, bet nepakankamai uzsakot staktu, apvadu ir prailgintoju? Is tiesu labai nusivylem, manau, jog sekanti karta rinksimes kita prekybos centra, sekmes.
Teko ten dirbti. Nei ten darbo grafikas geras, nei ten valdžia gera, direktorė gera ir su šypsena tik tada, kai reikia skubiai darbus priduoti LV valdžiai... Iš pamainos vadovų pagarbos verti vos pora žmonių (Gintas ir Arnolda), o kiti... Prekės suvažiuoja penktadienį iki pietų (5-10, bet buve ir daugiau) ir yra reikalaujama, kad iki vakaro viskas būtų sutvarkytą (2 darbuotojai visam skyriuj), kad savaitgaliniam žmonių antplūdžiui būtų pasiruošta...
O man patiko aptarnavimas Panevėžio Depo parduotuvėje. Pirkau šviestuvą. Tai pardavėja buvo mandagi, paslaugi. Dar padėjo išsirinkti prekę iš kito skyriaus.
puikus aptarnavimas klaipedoje, pagyvenusi pardavėja surinko man visus perejimus vamzdziams uz labai geras kainas.Manau tikrai sutaupiau nei pirkdamas kitur......
Matau apie parduotuvę ir aptarnavimą atsiliepimai labai ne kokie, bet šį kartą noriu parašyti apie vieną prekę, kurią galima nusipirkti šio tinklo parduotuvėse. Tai zooskyriuje esantys fitominai šunims ir katėms (kilmės šalis-Rusija). Labai rekomenduoju turintiems augintinius. Tai maisto papildai įvairiems atvejams. Kaina labai prieinama, efektyvumas itin aukštas (iš asmeninės patirties garantuoju). Gaminami žolelių bei vaistažolių pagrindu, produktas natūralus ir labai geras. Tik asortimentas parduotuvėje tai galėtų būti platesnis. Apie patį produktą, sudėtį ir pan. galima rasti informacijos gamintojo puslapyje http://www.vedaved.ru/catalog Labai patariu išbandyti, tikrai geri produktai.
Bardakas su ta depo Panevezy uzsakem tvoros segmentus tai savaite trina makaronus tai yra tai jau neber, tai mokek brangiau atves is klaipedos.Nusivylem tuo DEPO
Nusivyliau Depo parduotuve, esančia Panevėžyje. 2017 10 21 dieną nuvykę į parduotuvę išsirinkome laminuotą grindų dangą. Kai paprašėme konsultanto prekės, jis mums atsakė "oi šitų nėra ir niekada nebuvo", tuomet išsirinkome kitas, pažiūrėjęs sistemoje konsultantas pasakė, kad turime daug, pralaukėme gal 30 min kol galū gale pasakė kad niekur nerado kur jo sudėtos. Niekaip negaliu suprasti ar čia darbuotojuose problema ar čia vadovybėje, kuri nėra suinteresuota parduoti prekę, patenkinti kliento poreikius. Po tokių cirkų net nesinori ten sugrįžti.
Mantas 2017-06-07 13:42:51
Nereikia sąmokslo teorijų, žmonių patirtis tiek čia, tiek Senukuose įvairi. Depo pirkau atvirą veržliaraktį 18*19, chrome vanadium, rexter (panašus pavadinimas) firmos, ir lužo nuo veržlės sukimo be dideles jėgos. Daugiau esu pirkęs roges plastikines, vakare pirkau, ryte nešiau klausti ar galima grąžinti. SVARBU pirma atsakė, , , matau rogutės naudotos, gražinti negalima". Plastiko apačia pasak Jų pabraišyta, plastikas pabalęs. Liepiau eiti pažiūrėti ką pardavinėja, ir visos tokios buvo. Ir tik po to vyko kalba, kad pinigų grąžinti negali, gali pakeisti į kitą prekę, man to ir užteko. Bučiau piktas galėčiau įsidirbinėti, kodėl pardavinėja brokuotas prekes, argumentuotai Jų žodžiais. Tai p. Tomai tavo spėjimas netikslus.
Tai jau tikrai!!! Susiduriau su tapetų pirkimu... Šakės!!! Tapetai vienos partijos, vienodo brūkšninio kodo - skirtingų atspalvių!!! Nei normalaus aptarnavimo, nei patarimo, nei įspejimo į ką reik žiūrėti, kuo skiriasi partijos (nes skaiščiai ant rulonų vienodi). Parašiau pretenziją, atėjo trise apžiūrėti, nustatė, kad skirtingų partijų, turėjo grąžinti pinigus. Šiandien sulaukiau skambučio, kad pretenzija Depo Klaipėdos parduotuvės vadovo atmesta ir pinigai nebus grąžinami, o čia 90 Eurų. Labai puiki Klaipėdos DEPO partduotuvė!!! Norite likti su brokuota preke, be pinigų - tiesiai važiuokite į ją!!! Manau, reikia dabar paduoti į teismą...
apsilankiau Depo parduotuvėje Panevėžyje. Taip parduotuvė didelė, prekių gausa taip pat. Nustebino, kad kai kurioms prekėms apskritai nėra uždėtos kainos visoje lentynoje, pardavėjai kažką krauna t. y dirba. Kainų etikese nėra nurodyti esminiai prekės parametrai, gamybos šalis. Sakysite, kad galima paklausti pardavėjo, tačiau jis vienas, o klausimų daug, ypač, kai renkiesi prekę iš tos pačios prekių grupės. Aišku, šį įspūdį galima nurašyti, kad parduotuvė atsidariusi neseniai ir dar tik tvarkosi.
niekada nebuvau is tu kurie raso blogus atsiliepimus, bet... as nesuprantu kokiu budu ir kaip veikia parduotuves vadyba, direktoriai ar atsakingi asmebys kurie turetu kontroliuoti likucius ar statyti grafikus. situacija: santechnikos skyrius vienna darbuotoja - pabreziu- moteris. praustuvas su spintele stovi brokuotas, na maza ka, ekspozicinis, jei stovi vadinas yra sandeliuiti dar kazkur ir bus nebrokuotas, paklausus, pasirodo ir anas brokuotas. nlesant normaliai didelio masto parduotuvej, kontroliuojant likucius, jo neturi buti turetu matyti kad jie brokuoti tam kad darbuotoja negaistu savo valandos laiko ieskodama ir ziuredama. per ta laika minimum 5 klientus aptarnauji ir padidini apyvarta. whatever ne mano reikalas. toliau, issirenku kita. sistema kad ir kokia ji ten suluzus, rodo kad yra du, ieskom vel, sykart padedam ir mes, nes skubam ir nenorim uzlaikyt moteriai klientu, nes matom kad zmogus nespe. ir tada mano visko maciusios akys mato kadsandelevimo sistemos jokios tokio masto parduotuveje ! tai yra tragedija ! ka ten daro vadyba ir direktoriai nes pardavinus jie neefektyvina ir smugdo netgi. kitas niuansas tai gaila darbuotoju, sestadieni kada didziausi srautai lieka skyriuj po viena. i toleta nueit jiems be sansu itariu, jau nesneku kad nuo nuovargio nelieka zmogiskumo ir darbo mums, klientams, kaip jie traktuoja. tikiuosi bent atlyginimais jie ten patenkinti, nes jei atvirai, tokioj supuvusioj sistemoj dirbti butu sunku. Nezinau ten direktorius ar direktore Klaipedos tinklo ir nezinau kokiu keliu ji gavo ta posta, bet tvarkytis su tokia parduotuve ir kobtroliuoti jos akivaizdziai nesugeba. brokuotos prekes turi buti rezervuose, kad ju nematytu, turi butu informacija apie broka, turi buti normaliai sandeliuojama kad jei nerandi darbuotojo bent pats galetum pasiimti ar rasti, turi buti skyriuose toks grafikas kad esant srautui nereiktu ieskoti darbuotojo ir prarasti apyvartos. zodziu toli grazu iki patenkinamos bukles. o per siandiena vien maciau kaip vienam skyriuj pararandami nemazi pinigai. o kiek ten tu skyriu ? ne ta ekonomikos kursa baiget jei bandot taupyt darbuotoju saskaita. Senukuose nepatinka aptarnavimas, bet teko grysti ten vien del normalios sistemos kontroles.
Siandien pirkau siaurapjukli neveikia geleztes tvirtinimas..nuvezu atgal pinigu negrazina sako uz dvieju savaiciu.bendrauja su klientais nekaip isviso vadovas tik del kvapo ten. Pirkdavau nemazai toj parduotuvej nebepirksiu daugiau ir kitiems pasakysiu kad nepirktu
Apie panevezio depo galiu pasakyti tiek, kad aptarnavimas gal ir neblogas, bet apsaugos darbas tai klaikus tik su gyvuliais jiem dirbt, nuvaziuoji sandelin pasikrauni medziagu su ju darbuotoju ir israso kvita susimoket su kodu nuvaziuoji prie isvaziavimo susimoket tai krato kaip kalejime lenda i masina bagazine, nors i priekabele isidejai keleta tasu, lyg kokie visi v***s atvaziuotu ir krautusi viska ir veztu namo nemokamai, ir kad kaip akmens amziuoje nebutu kameru ir nenufilmuotu masinos.aptarnavimas pardavejus vertinu 8 o apsauga 2 reiketu pasimokyt saugot ir neatbaidyt klientu.
P.s sorry rasau telefonu gramatikos nedaug:)
Audrius 2017-09-12 22:59:32
Klaipėdoje darbuotojai visiškai nemandagūs ir nesiskaito su žmonėmis. Priėjus ir pasisveikinus bei paprasius pagalbos ar konsultacijos buvau nuvytas ir aprėktas, kad ale laukt krautis ko reikia kol prieis, bet konsultanto taip ir nesulaukiau pamates, kad blaškausi priėjo kitas paklausė ko reikia ivardijus savo norus konsultantas tik persiviepė ir nenoromis padėjo, bet dingo nebepaklauses ar ko daugiau reikia. Galu gale niervai neatlaike ir išvažiavau susimokėt ir baigiau apsipirkimą kitame malonesniame prekybos centre....
Gerb.Audriau, vienas darbuotojas nevisi Depo darbuotojai. Aš, pvz, buvau nuėjus pirkti tapetų-buvo daug žmonių, ir darbuotoja priėjo prie kiekvieno ir paklausė ar nereikia konsultacijos. Mandagiai ir profisionaliai suteikė pagalba-kaip paruošti siena, kaip tapetus klijoti ir visas smulkmenas. Išsirinkome gražiausius tapetus. Labai esu dėkinga p.Ritai.
Klaipeda Rugsejo 22d
Noreciau viesai padekoti darbuotojui konsultantui Juozui D (nepamenu pavardes).

Labai mandagus, dirba professional, supjove man lentas, padejo net i automobili ideti ir net surado ka pakloti i auto kad neissiteptu. Labai teisingai supjove lentas, mandgus ir linksmas:) Thank You so much.
Chicago.
Teko apsilankyti panevėžyje 2017 09 13. Aptarnavimas buvo auksčiausio lygio, viskas paaiškinta, apie prekes apie kurias nieko neišmanau. Darbuotoja buvo labai maloni, neatkreipiau dėmesio ì vardà....su akinukais, elektros skyriuje prie lempu.Daugiau tokiu maloniu sarbuotoju, sekmes Jums. Visas demesys klientui, nepaisant to kad turejo darbo...
Audrius 2017-09-12 22:59:32
Joo.. baisu..
Rebeka 2017-08-31 21:51:56
Tai kad iškart kaina yra su nuolaida. (Geltona). Pirktumet be korteles, metro kaina butu ne 4.99, o daugiau.
Man irgi buvo klausimu, bet viska graziai issaiskino.
Ačiū
Violeta 2017-08-27 14:32:43
a*******i!Kasos čekyje parasyta nuolaida, bet is bendros sumos neisminusuoja!
Man irgi buvo klausimu, bet viska graziai issaiskino.
Violeta 2017-08-27 14:32:43
Melagiai!
a*******i!Kasos čekyje parasyta nuolaida, bet is bendros sumos neisminusuoja!
Cirkas su kainynais. Pvz. kaina geltoname laukelyje - 10 eur., o oranžiniame - 3 vnt. 7 eur., kas lietuvių kalba reiškia kad 3 vienetų kaina yra 7 eurai. Prie kasos pasirodo, kad 7 eurai yra KIEKVIENO vieneto kaina. Taigi, mielieji, prašome taip ir rašyti - 3 vnt. po 7 eur., arba 3 vnt. x 7 eur. Antra, kodėl kaina be kortelės parašyta smulkiomis raidėm? Tai peržengia visas marketingo etikos ribas. Būtų nebloga neaukštos kokybės buitinių prekių parduotuvė jeigu ne tie įsidirbinėjimai.
Nusipirkom kaciu draskykle, parsinesem, susukom viska pagal instrukcija, kleba visa ir gan stipriai, katinai bijo uzlipt, nes iskart siubuot pradeda, pabande issigando ir daugiau nelipa. Supakavau taip kaip buvo nupirkta, norejau priduot atgal, pasirodo negalima, nepriimsime nes jus ja panaudojot, tai kaip as turiu suzinot ar daiktas geras jo nepanaudojus? 60 euru i bala, niekam nereikalinga. Gal senukuose ir brangiau bet preke grazinau karta tai nesklandumu nekilo. Mazdaug turejau parduotuvej ja pasistatyt ir paziuret ar viskas gerai. Nesulauksit manes daugiau gyvenime pas jus.
Kas per prekybos centras medzio skyriuje norejau nusipirkti laiptu tureklu komplekta.skyriuje prekiu nera o usakimo neprima sako prekes yra kompiuteryje bet naturoje ju nera o uzsakimo darbuotojas neina i kalbas uzsakimo verte apie 750 euru Klaipeda
Buves 2017-02-03 14:41:58
Teko dirbti depo, daugiau negu puse metu, nuo pat pradzios. Niekam nesiulau tenais darbintis. Gerb. direktore niekada savo pazadu netiesia, prizada viena, o iseina viskas kitaip, blogiau, ir po to net i akys nebeziuri ir nesisveikina. Tik tark ne ta zodi ar isreisk savo nuomone iskarto apreks ar pazemins. Del algos irgi apgaudineja, prizada viena suma, o po to valandas tik mazina, menesio gale 50-100 euru maziau gauni negu susitares buvai.
Materialiai atsakinga padaro uz viska darbuotojus, meluoja, kad prekes neapdraustos, kazka netycia sudauzysi, ar ras jau kazka sudauzyta ar brokuota, tai bando prikabint viska ant darbuotoju.
Privercia darbuotojus dirbti ne savo kvalifikacijos darbus, reikes eisi ir sniega sluot nuo stogu, ir kroveju busi jeigu reikes, ir lauke eglutes pardavinesi. Jokios pagarbos. Atkreipkit demesi i skelbimus cvbanke, jie visada iesko darbuotoju, ne del to, kad plecias, o del to, kad visi iseina is tenais kuo greiciau. Iseina ne tik pardavejai, bet ir zmones uzimantys rimtesnes pareigas. Laikikites toliau sitos imones, netikekit tusciais pazadais.
Pilnai pritariu.Teko ir man ten dirbti...deja nieko gero pasakyti negaliu. Vien tik pažadai..prižada vieną alga..o realiai gauni ant 100-150 mažiau..ateini dirbti į vieną skyrių...kurį laiką padirbi ten..kol kas nesuserga ar neišeina lauk...ir prasideda...dirbi per keletą skyrių..viršvalandžių išviso nemoka..jiems tai normalu....priverčia darbuotojus dirbti ne savo kvalifikacijos darbus...jokios pagarbos darbuotojams...grafikus ir stato net nesuderinus su darbuotoju..darbuotojai nuolat keičiasi...
Esu 9 men nescia, vaziavau pas gydytoja ir tuo paciu uzsukau supirkti reikiamu trukstamu priemoniu namu statyboms. Reikejo varztu gibsui sukti, tame skyriuje buvo paslaugus vaikinas pasisake esas naujas darbuotojas bande padeti bet jam nepavykorasti man reikiamo dydzio varztu. Nuejau ieskoti kito darbuotojo ir radau tris ir ne vienas is ju nesiteike man padeti, vienas isvis pasake jog i ta gala prie varztu neis nes jam nepriklauso, kitas tik nurode krypti kur rasti varztus, o trecias nekreipe demesio i mane. Pasibaisejau darbuotojais, idarbinti jaunuoliai manantys atostogu ateje ar ka jie ten daro, netgi nesciai moteriai nesugeba padeti. Aciu dievui atradau netoliese mergina kuri buvo labai paslaugi ir viska man surado. Dekinga jai. O visi piemenys norintys dirbti tai ir dirbkit o ne svajokit atsistoje i viena lentyna isikabine. Aciu dievui kad lazda turi 2 galus. Parduotuve man labai patinka bet darbuotojai š... vietoj!
Labai bloga parduotuve, tiekimas neprognozuojamas. Nusipirkus sakykim kokiu varztu, negali buti tikras kad tokiu pat gausi dar karta. Nes jau vienos prekes lakiame 3menesius. Konsultante sako yra uzsakyta 10vnt ! bet nerodo kada bus.

Kas per nesamones, i Klaipda 10vnt pakuoziu po keliolika vnt? Ar JUS d*****i DEPO?
O dar tas pasakymas kad uzsakomos prekes tik nuo 150EUR

Taigi nusipirkit koki plintusa, roleta ar pan, ateisit pirkti kito, ir negausit.
Interneto svetaine DEPO tai ten net kontaktu nera. Jokiu atsakingu asmenu ar pan. Kaip kokie klapciukai.
nepatenkintas pirkejas
2017-06-12 19:09:21 IP 84.46.156.45
Tomas 2017-05-09 15:16:50
Speju visa bloga Info užsakė "Senukai".jiems gi katastrofa šis naujas super marketas.Žiūrėkit seniuos kas vyksta, kainas kosmosas pas juos.
Palyginus su senukais, ten bent jau brokuotos ar netenkinamos savo kokybe prekės galima grąžinti be didesnių problemų. O depo, nusipirkai šė...., tai galima sakyti ir "apsiženijai".... Prekę gali tik grąžinti jei atneši nepraardęs pakuotės ir tai dar klausimas ar sutiks priimti. Vienu žodžiu jei ką perkat, bandykite visais įmanomais būdaisprekę vietoje, parduotuvėje. Jei prekė iškeliauja už DEPO parduotuvės durų, APIE JOKIUS PREKIŲ GRĄŽINIMUS NESVAJOKITE !!!!
Tomas 2017-05-09 15:16:50

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Namams
Viskasnamams.lt

Adresas: Žalgirio g. 108, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
VISKASNAMAMS.LT - tai šiuolaikiška elektroninė prekybos sistema statantiems namus, norintiems greitai susirasti norimą produkciją. Planuojate statyti namą? Mes jau trys metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių...
Klinkeris visiems
GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Mirė populiarusis Dj Avicii
Mirė populiarusis Dj Avicii 04-20 22:31
Sulaukęs vos 28-erių mirė populiarusis Dj Avicii, švedas muzikos prodiuseris iš Švedijos Timas Berglingas.
JAV demokratai teismui skundžia Trumpo komandą, Rusiją ir "WikiLeaks"
JAV demokratai teismui skundžia Trumpo komandą, Rusiją ir "WikiLeaks" 04-20 20:13
JAV demokratai pateikė skundą teismui dėl Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus. Jie kaltina Rusiją, prezidento Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos komandą ir "WikiLeaks" sąmokslu, sumenkinusiu...

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam