Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

DEPO prekybos centras

DEPO - namams, sodui, remontui
Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Šiandien apsilankius depo Kaune. Norėjau pasižiūrėti kiek kainuoja drabužinė (kainos nėra uzkabintos jau ne pirmą savaitę) Pasiteiravus kiek kainuoja ji man liepė nusifotkinti drabužine ir eiti prie furnitūros detalių ir susiskaiciuoti pačiai kiek kainuoja kiekvieną detale. Nes atseit kažkas nuplėšė kaina o jie neturi kada užkabinti naujos.!
Noriu padėkoti Ukmergės g. santechnikos skyriaus darbuotojui Jurijui už gerą aptarnavimą Darbštus, paslaugus, kompetentingas vaikinas, aptarnavo mus, kai jo darbo laikas buvo pasibaigęs.Ačiū.
Tai yra tikra tragedija. Aptarnavimas yra tokio žemo lygio, kokį pamatyti galima tik youtube filmukuose apie dalykus, kurie vyksta pas kaimyną rytuose. Katastrofa, nulis kultūros, darbuotojai kelia balsą, rėkia ant žmonių, nesivaldo, siuntinėja klientus. Dar vienas dalykas - reikalauja perteklinių asmens duomenų (vardo, pavardės, adreso, asmens kodo (!!!), telefono numerio, kt., kad išduoti DEPO kortelę, kad užsisakyti elementarią paslaugą (nesvarbu, kad apmokama iš anksto). Dėl asmens kodo reikalavimo jau aiškinasi teisininkai, taigi sėkmės, greitai grįšime su atsakymu. Ir galiausiai - kitą dieną po tokio "malonaus" užsakymo pateikimo - skambina klientui ir aiškina, kad paslaugos atlikti negali, nes netgi neturi tokių medžiagų, už kurias jau apmokėta ir viskas užsakyma. Taigi - "atvykite, gražinsime pinigus". Nes visi žmonės juk neturi, ką veikti, tik važinėti pas durnelius pirmyn ir atgal ir savo asmens kodą kiekvienai kasininkei dalinti. Košmaras, apgailėtinas lygis, baisu...
Labai sunkų nusipirkti, ko nori, nes prekės aukštai lentynoje, o vadybininko nesuradau, penktą kartą apsilankius suradau galų gale vadybininke, ji sakė kad nukels, bet kaip išėjo taip ir dingo.Klaipeda, Dubysos gatvė
Noriu parašyti apie Vilniaus depo, kiek esu važiavusi, personas yra tragedija... Ko paklausi, to negausi, o dažniausias atsakymas, , aš nedirbu šitam skyriuje" visus kartus, buvome siuntinejami ir vieno kampo į kitą ir niekas konkrečiai nieko nežino ir neparodo iki galo.. Atrodo, kad klientai trukdo dirbti.. Nei laba diena, tik amžinai nepatenkinti darbuotojų veidai... Daugiau grizti į šią parduotuvė tikrai neplanuojame.
Likom patenkinti aptarnavimu Kauno depe elektros skyriuje vaikinuko bendravimu ir padėjimu norėjom vienos prekės tačiau bendrom jėgom išrinkom kita :)
istorija su laiminga pabaiga. Nežinau kam iš Depo administracijos darbuotojų padėkoti, tačiau po mėnesio nežinios raštu pateikus pretenziją po poros dienų atgavau savo pinigėlius.
Kauno Depo, vakarinis aplinkelis 8, parduotuvėje įsigijome prekę, kuri tinkamai neveikė, todėl 2020 10 07 pristatėme prekę į parduotuvę, tikėdamiesi greito problemos išsprendimo, kadangi prekė reikalinga ir nepigi. Jau praėjo mėnuo, jokios informacijos iš parduotuvės administracijos negavome. Darome išvadą - pirkėjas šiai įmonei yra nulio vietoje. Istorija nebaigta, todėl dar bus tęsinys.
Atsisake israsyti sask.faktura, pasake kad be depo korteles registravimo, tai neimanoma. Ieskojau vmi tinklalapija toki istatima, bet ne radau.
2020-11-07 lankiausi Kauno DEPO zoo prekiu skyriuje. Lydejau (kaip verteja) uzsienieciu seima. Zmones nebuvo tvirtai apsisprende, ko nori: atvaziavome pirkti triusiuko, bet paskui sugalvojo, kad reikia akvariumo, o galiausiai isejome nesini shinshiliuko. :) Mus aptarnavo Dalia, kuriai esu dekinga uz patarimus del visu minetu gyvunu. O kantrybes ji turejo pavydetinai daug! Nepaisant to, kad bendravimas vyko per verteja, Dalia kantriai atsakinejo i visus klausimus, dalino patarimus, o pastebejusi kitus laukiancius klientus, dar spedavo aptarnauti ir juos. Nepastebejau nei perdeto ikyrumo, nei abejingumo. As pati ir mano lydimi zmones liko patenkinti ir dziugiai nusiteike. Linkime Daliai sekmes darbe bei sveikatos!
Nerekomenduoju DEPO B2B sektoriui.
Kaip juridinis asmuo tikrai nedaryčiau pirkimų DEPO parduotuvėje.
Viskas gerai, tik tol kol perkate.
Bet jei norėsite grąžinti prekę - PINIGŲ NIEKAS NEGRĄŽINS, nesvarbu kokią priežastį nurodysite.
Bandžiau ir prašymą grąžinimui rašyti - efektas nulinis. Atsakymas - negrąžinsime.

Gediminas,
Nevykdo garantinių įsipareigojimų. Pirkau akumuliatorių, po pusmečio nebeužvedžiau auto. Akumuliatorius po patikrinimo tipo geras, nors nesuka starterio. O garantinio atsakymas buvo, dar atsiūsit utilizuosim. Teko pirkt naują žinoma ne iš depo. Labai nusivyliau šiuo prekybos centru.
Audrius 2020-10-28 17:07:28
Senos klaidos daromos kas būdavo daroma senukuose, kurie pasitempė pastačius depo ir jums depo tai labai riebus "-"- prekių kainos nesužymėtos, turi nufotografuoti bar kodą ir tik tada kasininkė mato kokia tai prekė, konsultantai net nežino kas pas juos lentynose kai kurie, siuntinėja vienas pas kitą nors klausi dėl prekės būtent to skyriaus darbuotojo. Nužudė vieno pasakymas - kaip moka taip dirbam:) Bet juokingiausia nėra internetinio katalogo- kad nereikėtų šliaužti į prekybcentrį užsiiminėti parduotuvės turizmu.
Man asmeniškai Depo aptarnavimas superinis (VILNIUJE). Ateini prie darbuotojo, ramiai aškiai paklausi - gauni atsakymą. Kelis kartus teko salėje susidurti su tokiu aukštu vaikinuku. tik su liemne vardas Marius ar Mantas, na iš M raidės pamenu tikrai. Toks malonus ir patarė ir parodė kas kur. Palydėjo iki man reikiamų prekių ir kai pats nežinojo kaip atsakyti į kelis klausimus nepasimetė ir greit suorganizavo pagalbą :) ačiū Depo už tokius šaunius žmones.
dar prie to pačio- klausimas administracijai ar tel. pokalbiai įrašomi pas jus, jeigu ne tai labai gaila 2020.10.29 9val. 25 min. skambinau informacijos dėl konkrečių kopečių hailo L100 kurios žinau, kad tikrai pas jus yra man sujungus su skyriaus konsultantu pradžioje paaiškino, kad nėra tokių, paaiškinus, kur jos yra vėl teko paaiškinti kad lentynoje bent 2 aukščių turite, 5 ir 6 pakopų. paaiškino, kad turi tik 5 nes tingi galvą pakelti pažiūrėti kokių aukščių turi. norėjau paklausti ar turi dar didesnes nes katalogo internetinio neturite supsichavo konsultantas pradėjo rėkauti, kad jis man viską aiškiai pasakė, nieko jau klausti nesinorėjo teko padėti ragelį ir važiuoti, kad ir brangiau pas kunkurenta bet bet jau aiškiai reikiamą daiktą nusipirkti, nes fiziškai važiuoti 50 km į viena puse pasižiūrėjimui ar turit ko reikia neikas nenori. tikiuosi administracija skaito komentarus nes nežinau kaip kitaip atkreipti dėmesį dėl aptarnavimo brutalaus broko.
Pries kelias dienas depo pirkome daug vidaus augalu, uz kuriuos sumokejome didele suma pinigu, taciau nepastebejome, kad vienas is augalu turejo daug amaru, ko pasekoje visos musu saliono geles paliko uzkrestos amarais! Siandien paskambinau i depo informacija pranesti situacijos, paprasyti kad pasiziuretu ar neturi amarais uzkrestu augalu parduotuveja, kad kiti zmones nepapultu i tokia situacija, o mergina snekejusi telefonu isreze kad pinigu man negrazins ir isvis kokiu tikslu as cia skambinu! Nuo pat atidarymo viska pirkome tik depo, taciau daugiau niekada gyvenime nei as, nei mano seima i ta parduotuve kojos nekelsime. Klientu aptarnavimas pasibaisetinas!
Vakar (2020-10-20)lankiausi Kauno Depo parduotuvėje ir..Nusivyliau!LABAI NUSIVYLIAU SALĖS DARBUOTOJOS DALĖS APTARNAVIMU.Antrąkart pas ją papuoliau.Ji dirba prie gyvūnų prekių skyriaus.Pirmas kartas buvo labai grubi ir nenoriai konsultavo mane.Ji gauna atlyginimą, kad pirkėjus įžeidinėtų ar už ką.Tąkart susilaikiau.Galvoju moteris prastos nuotaikos, ar kažko nespėja, kad pikta.., bet vakar..tas pats pasikartojo.Pasisveikinau, paprašiau ar gali prieiti, sako tuoj...Laiko turiu, luktelsiu gi.Atėjo nepatenkinta.Paklausiau ar akvariumui tinkamą prekę išsirinkau ar ji tiks ir pnš..Sulaukiau jos atsakymo...skaityt išmok, reikia skaityti ir žinosi, ką tu nemoki ir pnš.Ne tą prekę pasiėmus buvau.Parodė ko ieškojau.Klausiu kiek jo reikia pilti..., o ji vėl tą pačią dainelę dainuoja...reikia skaityti ir t.t.Nesmagi patirtis.Nebenoriu pas ją 3kart papulti.Tad tikrai pagalvokite ar verta jums tokią turėti darbuotoją, kuri grubumu baido pirkėjus.Ne visi vertina savo darbo vietas ir pozicijas.Jums palinkėsiu sėkmės;o Dalei pagalvoti ar ji verta ten dirbti.Moterie, ieškokis darbo tokio, kur nereikia konsultuoti pirkėjų.Smagu bent tai, kad kasininkės su šypsenom visad dirba.
Na gerbemoji, plėvelė nėra kosmosas, pats jos atsimatuoti ir atsipjauti negaliu, tam yra skirti darbuotojai, o darbuotojų nėra ir net prisišaukti jų negali į darbo vieta. Tai kur jūs čia kosmosa matot?
Labai buvome nustebinti (gerąja prasme) Panevėžio Depo darbuotojos atsakingumu savo darbui, nuoširdumu, paslaugumu, žinau tik kad tos merginos vardas Alina. Ačiū jai didelis už pagalbą pirkėjui, įsigyjant norimas prekes.
Na čia jau ne mano bėdos, jau jeigu aptarnauja klientus tai ir tikiuosi būti aptarnautas. Be to visuose skyriuose po kelis darbuotojus o sodo skyriui stebūklimgai nėra nė vieno....
Šiandien 2020.10.14 atvykome į Kauno Depo, atėjus į daržo ir sodo skyrių ieškojome plėvelės, kadangi patys neradome turėjome eiti į kitus skyrius ir ieškoti konsultanto, jog pasakytų kurioje tikslioje vietoje jos galime rasti. O teko eiti į kitą skyrių dėl to jog sodo ir dažo skyriuje nebuvo jokio konsultanto, dar visur apsižiūrėjome ir nieko nebuvo, na pagalvojome jog kažkur užsiėmę su klientais. Kai išsiaiškinom kur rasti plėvelės, atėjome iki vietos, ją radome, bet konsultanto vėl nė vieno, tada apėjome visą skyrių ir nieko nebuvo, na ką vėl atgal į kitą skyrių ieškoti kitų konsultantų ir prašyti pagalbos. Suradus kita konsultantą jis pasakė jog paskambins ir pasakys, kad mes teiravomės pagalbos to kas atsakingas už tą skyrių. Grįžome atgal prie plėvelės laukti kol ateis, kas nors, pralaukėme dar 15 min ir niekas neatėjo, girdėjome kaip skambėjo skyriaus telefonas, tačiau niekas nesiteikė ateiti. pralaukėme beveik 40 min ir niekas neatėjo. Sugaišome savo laiką ir iškilo klausimas, ką jūsų darbuotojai veikia darbo metu, kad jų nėra darbo vietoje, ar ten gal savitarna, kas kiek nori tas tiek pasiima?
Na, bet nuvykome į Senukus ir tenai mus greitai aptarnavo, nereikėjo laukti valandos laiko kol konsultantas pasirodys
Erika 2020-10-11 07:01:41
Pirkome Depo (prie Gariūnų) Nykštukini triušiuka, narvely. maistelį pati geriausia kuri rekomendavo pardavėja kai pirkome gyvūnėlis viduriavo sakė nuo streso bet..pirkome sekmadienį gyvūnėlis numirė ketvirtadienį.zodziu nepatikima ir nepirkite ten.gaila ne pinigų o pačiu gyvūnų..
Laba diena, kaip atrodė darbuotoja ir koki maista jums siūlė?
Eugenijus 2020-10-10 13:43:02
Laba diena, siandien (10.10 d) norejau uzsakyti medzio drozliu plokste, kuria reikia ispjauti pagal mano ismieras. Priejus prie konsultanto ploksciu pjovimo skyriaus (tas darbuotojas, kuris uzsakymus priima) paprasiau prieti su manim prie ploksciu, nes nebuvo pavyzdzio plokstes, kurios man reikejo. Jis grubiai atsake, kad i jo pareigas tai neieina, taciau paaiskines dar karta, kodel ji kvieciu praeiti su manim 2 metrus, ikalbinau ji man padeti. Bet tuo viskas nesibaige... Paprasius ispjauti plokste, sulaukiau agresyvaus atsakymo, pakeltu tonu per visa skyriu, jis sauke ant manes, kad as nieko cia nesuprantu, kiek jis cia gali man aiskinti ir t.t.
Paprasiau paprasto dalyko, is vienos plokstes ispjauti 2.20 metro, o likau d******s vietoje.
Labai gaila kad pas jus tokie darbuotojai dirba, teks apsipirkineti senukuose.
Patiklinu- veiksmas vyko gariunu depo...
Labai gaila kad pas jus tokie darbuotojai dirba, teks apsipirkineti senukuose.
Paskutinis apsipirkimas depo klaipedos filiale, nusiperki preke vakare, isbandai ir pamatai kad ji turi trukumu, mano atveju buvo bridkelnes, ne vien kad ir preke neatitinkanti kokybes, bet ir teko suslapt savo turimas kelnes, jausti dideli diskonforta ir jaustis labai nemaloniai... pristatau jas kitos dienos ryte ir aisku nereikalauju pinigu o tiesiog keitimo bent, ir aisku jie parašo SMS kad pradurtos su pagaliu, nesinori net ir ka besneket juk su britkelnem ne po medžius sokineji, tiesiog matosi kad pirkėjai jiems nera svarbu, ir tik pelno siekianti prekyvietė...
2020-10-05 12:50 viriškis stovintis šale kito darbuotojo atsisake per kampiuteri patikrinti ar yra mums reikema preke atceit prekiu kieki gauna labai maza ir cia yra tik tai ka matote veliau atsisake patikrinti ar turi gariunu depo mum reikema preke galiausei i aki krito ne ispakuotu ir i vitrinas nesukraitu premiu kruva kur ir patis mes praplese viena is pakuociu radome mum reikema preke kalbejo labai grubei dar numete replika kad tai yra savitarnos parduotuve ir viska zmones turi pasidaryti parys... mes tylei butume pasieme prekes kuriu mum reikia ir jas nusipirke jai tos prekes butu sukrautos i jom skirtas vietas kaip tai darome visuomet jai darbuotojai stovintis ir kalbantis jau apie 30min butu nors pasisiule pagelbeti nes tikrai mate kad prie namo lauko daililenciu stovejom gera pusvalandi....
Aciu Kostui iz Klaipedos depo zooskyriaus. Super konsultantas, padė, patars, pasiulis, Aciu
Nepatenkintas klijentas
2020-10-02 17:00:01 IP 2ju3krv8
Lba diena, Raudondvario plente esančioje parduotuvėje dirba bjauri boba kuri ant mūsų sauke kad neuzsidejome vienkartiniu pirstiniu, nera privaloma deveti pirštines o tik rekomenduojama. Gera tokiai darbuotojai.
Per savaitę du kartus buvau depo Ukmergės gat. (antradienį ir ketvirtadienį) taip nieko nenusipirkau.tai konsultanto Nero tai jis užimtas tai nieko nežino.daugiau kojos mano šitokį parduotuvei nebus ir pažįstamiems nerekomenduosiu
Mantas 2020-05-20 09:33:10
Ar normalu, kad tokios pustuštės ir nepapildytos lentynos? Jei dar vieną kartą taip būtų, galima suprasti, bet toks vaizdas nuolatinis. Apsipirkus pas jus, reikia važiuoti į kitą parduotuvę apsipirkti..
Žmogau, tu žmogau atsibusk kur tu rašai čia juk DEPO ne senukai, tas net nieko nežino!!! i*****s!!! Cha Cha
Tai manau turite sukonkretinti savo taisykles lankymosi su gyvūnais, arba nesamdyti darbuotojų, kuriuos pačius tikriausiai ir ištinka panikos priepuolis pamačius šunį. Iki šiol patirtis buvo maloni, visi darbuotojai pakalbindavo, paglostydavo ar su šypsena mus palydedavo. Po šiandienos, visa laiką prisiminsiu šitą situacija :) viskas būtų įprasta ir suprantama, jeigu šuo būtų parduotuvėje, prie kurios įėjimo yra ženklas, kad sunims negalima, o ne kad laukiame apsilankant su augintiniu. Besilaukiant vaikelio, norėtųsi kuo mažiau tokių nieko vertų diskusijų!
Nelabai supratau parduotuvės politikos, arba darbuotojo (apsauginio) nekompetencijos. Šiandiena, Kauno depo parduotuvėje, kaip ir visada apsilankėme su savo augintiniu, kadangi parduotuvė tikrai skatina apsilankymus su augintiniais, labai nustebau, kai prie kasos priėjo apsauginis, nors iš pradžių galvojau šiaip keistas žmogus, kadangi nei darbo aprangos, nei vardo kortelės ar pareigų neturėjo. Paklausė, ar mano šuo (vipetas) turi antsnuki. Na mano šuo antsnukio neturi ir neturės niekada, nes tai nėra būtina ar reikalinga apskritai pagal įstatymą visų pirma. Tai aš taip ir atsakiau, kad mes nepažeidžiame įstatymo ir niekur depo parduotuvėje nėra nurodyta, kad gali šunys lankytis tik su antsnukiu! Išklausiau morala, apie tai, kaip kiti žmonės vien pamatė šunis ištinkami panikos priepuolių ir kaip jis viską nusimano apie šunų socializacija, nes neva dirba tokį darbą su šunimis
Susidūriau su keista situacija. Ar depo nesivadovauja asmens duomenų apsaugos įstatymais ? Užsakant įrėminimo paslaugą reikalaujamas kliento asmens kodas. Nesutikus jį pateikti prekybos centras atsisako vykdyti užsakymą. Pasak darbuotojų jiems sistema neleidžia. Siūlau administracijai sistemoje įvesti pataisas.
delkoju panevezio skyriaus zoo dabuotojoms.visad nuosirdziai padeda ir pakonsultuoja. O ir veterinarijos paslaugaa gauni. Daugiau tokiu zmoniu!!
Vilniuje, ukmergės gatvėje depo parduotuvėje pirkau 2vnt šviestuvų, šviestuvai pardavinėjami iš vis nesurinkti, padavė pilną maišą varštelių...
Normalios instrukcijos nėra, abu šviestuvai brokuoti... Vienam detalės trūksta, kitam laidai per trumpi, kadangi esu iš Šiaulių, važiuoti ir vežti į Vilnių neapsimoka, pigiau išmesti.
Šviestuvai labai prastos kokybės, viskas kleba, kinijoj pirkti už kokius 3€, čia kainą daugina iš 20 kartų ir pardavinėja... Toks buvo mano pirmas susitikimas su depo, daugiau ten kojos nekelsiu
Neduok dieve aptarnavimas prie gariūnų parduotuvėje. Situacija tokia : pardavėja veda prekės kodą, nesigauna sėdi kėdėj pasimetus sako kažkokia klaida ir nežinau ką daryti. Telefonai neveikia, spauzdintuvai neveikia. Apgailėtina!! Rinksiuos kitus prekybos centrus.
Dėkoju Panevėžio m. Depo siuvėjai Daivai už patarimus, malonų aptarnavimą.
Susitvarkykit kilimu skyriu depo prie gariunu, nes nuvaziuojam issirenkam kilima, pralaukiam ilgiausiai ir sako ner tokio kilimo, kita kart nuvaziuojam issirenkam kita kilima vel iesko iesko vel sako nera. Tai argi negalima susiziureti kokios prekes yra kokiu nera.
Konsultantas zoo prekėms Kostas iš Klaipėdos DEPO superinis. Dar neteko sutikti tokio nuoširdaus, išmanančio savo darbą bei atsidavusio konsultanto. Patarė visais klausimais, skyrė pilnai dėmesio... tokiu konsultantu parduotuvė turi dydžiuotis. Ačiū už viską nes likome laaabai patenkinti aptarnavimu bei įsigytom prekėm.
Labai norime, padėkoti Vilniaus Gariūnų parduotuvės pamainos vadovui p. Dariui už priimtą nestandartinį sprendimą. Malonus, taktiškas, išlaikytas ir klientus suprantantis vadovas. Tokioje srityje sutikti paprastą pirkėją suprantantį vadovą šiais laikais - misija sudėtinga. Mūsų vaikai Jums labai dėkingi, ir jeigu Jūs jų turite, sveikatytės ir laimingos vaikystės jiems! O Jums didelės sėkmės visur ir visada. Pagarbiai, Anželika
Labai jau nekulturingas ir piktai bendraujantis meistras jusu Klaipedos depo remonto skyriuje.
Vilnius Depo netoli Gariūnų, darbuotojus surinkote iš turgavietės? Niekur netekę matyti tokio aptarnavimo, tikrai rinktinė publika. Vyrukas apatiškas sedejas už posto šalia skyriaus kai paklausiau kas galėtų man išrašyti prekę jis minutę tylėjo po to pasižiūrėjo, kad aš laukiu atsakymo sako kreipkitės į 34 skyrių, nuėjau ten moterėlė dirbo ir pasiuntė mane prie kito posto kur buvo dvi pardavėjos dar paklausiau kas galėtų išrašyti man preke, laisva moterėlė parodė į kalbančia su klientais pardavėją, aš su laukiau kol ji baigs bendrauti su žmonėmis kai baigė pasileido eiti tolin, garsesniu tonų pašaukiau ar galėtumėte išrašyti prekę ji pasipiktinusi pradėjo bambeti, kad tai ne jos skyrius kad kreipciaus tą skyrių, pasakiau ten nieko nėra, ir kodėl jūsų pardavėjai siuntinėjate vienas pas kitą as negaliu įsigyti prekės, , gal man kreiptis tiesiai į administracija, ji išpūtė akis ir pradėjo bambeti kad ji manęs nesiuntė niekur, kad ji norinti man pagalbą suteikti ir dar kažką kaip turgaus boba, paprašiau jos kad nevertėtų jai kelti ginčus tiesiog išrašytų man prekę, ji nuvedė pas kitą pardavėja kuri išrašė ir nukėlė man preke,. Išėjau dar ne viską nusipirkus, nes tiesiog per daug sudėtinga nusipirkti pas jus prekę. Gaila tai ne pirmas toks nemalonus jūsų parduotuvėje apsilankymas pardavėjai grubūs, nemandagus, pikti, apatiški, nors jų daug ant kiekvieno kampo, tačiau nustumia klientą vienas kitam. Keistas ir retas šiais laikais toks reiškinys aptarnavimo sferoje.
Esu pasibaisėjus Depo parduotuvės esančios Vilniuje darbuotojais. Nu tokiu nemandagių ir stačiokų neteko sutikti nei vienoj parduotuvėje. Tik spėjus ižengti pro duris, buvome nemandagei ir pakeltu tonu aprėkti ko čia vaikštome per balas ar nematom, kad po lietaus apsėmė parduotuvę. Ir kad tueime eiti pro kita užejimą. Toliau parduotuvėje priėjus prie konsultančių stovėjusiu ir plepėjusiu tarpusavyje paprašius pagalbos nukelt norima prekę, buvo atsakyta.: ką ar nėra kitų darbuotojų parodė toliau esanti kita konsultanta ir pasakė jam kad ateitu padėtu mums. Bet tas tik numojo ranka ir nuėjo i kita pusę. Taip kad pagalbos nesulaukėm nei iš vieno konsultanto. Teko pariems susirasti norimą prekę. Ir paskutinis susidurimas su nemandagiu darbuotoju tai kai nuėjome i paviljoną kur vyksta lauko prekyba, buvome apsaukti kad neitume ten nes dirba iki 6 val. O tuo metu buvo dar be 10 min 6h. Ir mes tik norėjome pažiureti kainos. Žodžiu labai nemaloni patirtis Depo parduotuvėje. Visi darbuotojai pikti, grubūs ir net nesiruošia nei padėti nei suteikti pirkėjams informacijos.
Labai nusivyliau Jūsų DEPO parduotuve esančia Kaune. Atvykome issirinkti dušo kabinos. Pavyzdžių radome nemažai teko daug tartis kokios norime, kokia graži...ir pan. 1.5val užtrukome kol išsirinkome tada pasikvieteme konsultantą, kuris mum išrašytų, kad galetume apmokėti. Ir pasirodo platus pasirinkimas tik ekspozicijoj o pardavime nėra.. Pasiteiravus kada galima gauti jei uzsakytume nieks nezino. Siaubas
Labai nusivylusi parduotuvės darbu darome remontą ir vis pritruksta parduotuvėje prekių plintusu kampučių laukėme du mėnesius pritrūkome lentelių 2 mėn laukiame nieks nežino kada atveš užsakyti iš Vilniaus jie atseit negali apsurdas kažkoks
Klaipėdos depo papūgėlės sparneliai buvo nupešioti, matosi, kad gyvūnais ten nesirūpinama.
Panevėžyje konsultantai algas gauna už orą - dviejų paklausiau, abu kaip susitarę "čia be mano skyrius", nors vienas vaikščiojo jame, o kitas prie kasos (prie pat skyriaus, kuriame reikėjo informacijos). Jei šeštadienį popiet atvaziavai, aiškiai niekam nerūpi.
Yra posakis "klientas visada teisus". Bet jeigu norite pasijusti ne klientu, o šiukšle, drąsiai važiuokite į Depo Ukmergės gatvėje. Tokio aptarnavimo iš kasininkės Andželikos nelinkėčiau ir priešui. Tai buvo paskutinis kartas, kai lankiausi šio prekinio ženklo parduotuvėje ir kitiems nesiūlau.
Kauno DEPO neturi savo seimininko, nera pas ka paklausti elementaraus klausimo kur rasti preke, turi prasukti keleta ratu po parduotuve kad surasti koki darbuotoja, o tie vengia kontakto su pirkejais..

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/bauen_statybines_medziagos/ Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

ES ir JK derybininkams įklimpus, iniciatyvos imasi šalių lyderiai
ES ir JK derybininkams įklimpus, iniciatyvos imasi šalių lyderiai 12-05 11:40
Jungtinės Karalystės (JK) premjeras Borisas Johnsonas ir Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen, šeštadienį surengs telefoninį pokalbį, per kurį tikimasi išspręsti krizę dėl vėl...
Atnaujinamas Kalnų parko Dainų slėnis
Atnaujinamas Kalnų parko Dainų slėnis 12-05 10:56
Ruošiantis kitąmet planuojamai studentų dainų šventei "Gaudeamus", Vilniuje ketinama atnaujinti dalį senamiestyje esančio Kalnų parko. Darbai Dainų slėnyje jau pradėti, tuo metu Trijų Kryžių kalno...
Europos Parlamentas ir ES Taryba pasiekė susitarimą dėl 2021 metų Bendrijos biudžeto 12-05 10:44
Penktadienį vykusiame Taikinimo komitete Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos Taryba preliminariai susitarė dėl 2021 metų Europos Sąjungos biudžeto. 2021-ųjų ES biudžetas bus formaliai...

Karantino metu Jūs: