Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

DEPO prekybos centras

DEPO - namams, sodui, remontui
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Ukmergės lauko prekyboje visiška betvarkė, prekės sumestos parkingo vietose, atvykus su priekaba nėra kaip apsisukti, nes visi kampai užkrauti. Taip pat, svetainėja rašote apie turimą prekės likutį, atvykus darbuotojai pastoviai neranda prekės ir tiesiog teigia kad neturi. Negavus prekės ir nieko neperkant vistiek turi laukti kamštyje nusidriekusiame per visą lauko prekybą, nes prasilenkti vietos visiškai nepaliktila, arba ji kaip visada užkrauta prekėm
Norime padėkoti ir pasidžiaugti Panevėžio miesto Depo vairuotojų, jo mandagumu ir paslaugumu esame sužavėti. Saugokite tokius darbuotojus!
Labas vakaras, noriu PADĖKOTI Gariūnų Depo pavaduotojai poniai Alai ! Be didesnių kliūčiu, pavyko išspresti klausimą dėl prekės. Buvau maloniai nustebinta... Ačiū Jums už supratinguma ir geranoriškuma. Sėkmės darbe Jums ponia Ala ir visam Gariūnų Depo kolektyvui !!! Pagarbiai, Žana
Gal kas žino kokiu numeriu prisiskambinti į Panevėžio Depo.
Tragiskas aptarnavimas ukmerges g. depo.
Apmokejau internetu, gavau zinute.atvaziavau.... ir prasidejo tai krautuvo nera, tai zmogaus nera, tai galu gale uzsakymas negali buti dabar atveztas nes fura uzstojo. Bet visa laika buvo sakoma jog jau "veza"
Lankiausi gariunu depo.Bekalbedama su konsultantu isipjoviau pirsta su savo atsinesta gelezte. Darbuotojas rado vaistinele, dave pleistra. Prikraujavau visur. ☺️ Taip operatyviai viskas ivyko, ir taip rupestingai. Kolega apsiziurejo kas ivyko, paklause ar pagalbos nereikia. Labai saugiai pasijauciau, ir labai malonu, kad tokie rupestingi darbuotojai. Aciu labai.
Teko susidūrti su Depo Kaune darbuotojais.Ir dar sugeba draskyti akis, neva jie dar teisūs.Kainas neteisyngai sudėje.Pirkau Akriline vonia 150cm Java kaina foto kuria prdejau file 128.99€.Sumokejau 148.09€.Giedrius toje vietoje dyrbo išrašė kvituka raštu kad jie už jų klaida man gražins 20€.Vakar nuvykau išsiaiškinti susiduriau su darbuoto Giedriu jis buvo užsiemes sakau tuoj pas tave ateisiu dėl tos vonios.Taip aš jo ir neradau po 5min kitu darbuotoju paklausiau sakė išėjo namo.Viskas ivyko 2021/09/22 -2021/09/23 Žmonės būkite atidūs tikrinkite prekę ir tikslę jos kaina.Tikrai darbuotojai neatlieka savo darbo ir dar akis drasko klijantam su pasišaipymu tokius manau reiketu atleisti iš darbo.
Įsivėlė e su Depo Kaune užsisakėme kieto kuro katilą viskas gerai pinigai internetu sumokami kelias sav palauksim rugsėjo pradžioje atvyks. Sutarta diena katilo nėra niekas telefonu neatsiliepia. Po kurio laiko pareiškė užsakymas parduotas ir ką norim daryt. Pinigus atsiimt reikia atvažiuoti į parduotuvę krūvą popierių uzpildyt. Gražu va kaip biznis daromas
Susitvarkykite savo durna puslapį.
Noriu padėkoti Kauno depo gyvūnėlių skyriaus pardavėjai Jurgitai už nuostabų aptarnavimą ir suteiktą visą išsamią informaciją.:)
Šiu metu 14 d.mazdaųg apie 14 valanda ejau apsipirkti i parduotuve, Depo kuri randasi Klaipedos m.apsaugos darbuotojas tuo metu tikrines "pasus" mane izeide, paprasiau jo prisistatyti, nes jokios korteles su jo pavarde, bei kitais inicialais jis neturejo?Apsaugos darbuotojas kategoriškai atsisakė, , pazadejo man ivaziuot į marmuze (man 75 metai).paprašiau jo iškviesti jo virsininka, ar kita atsakinga asmenį jis atisake, susirask pats.... Kreipiausi į inform.skyriu kad pakviestu ka nors iš parduotuves DEPO, administracijos, po keliu prašimu buvo pakviesta moterele, kuri prisistatyti kategoriskai atsisake pareiskusi kad tai duomenu pasaptis... kortele su jos inicialais uzdenge ranka ir visa laika slepe, suprates kad nieko su ja neišsiaškinsiu, paprasiau pakviesti administratoriu, ar kita kompetetinga asmeni, nes nezinau kas ši moterėlė, ir kokios jos pareigos, nes kaip minejau ji savo kortele buvo uzdengusi ranka, ji pareiške kad ji cia VIRIAUSIA, ji derektorė ir liepė man išpardutuves išeiti, apsauginiui su manim nekalbėti o pati kazkam skambino, bijodamas galimos provokacijos iš tokiu parduo, tuves, DEPO darbuotuju----"derektoriu" susidūres su tokiu hamizmu, matydamas pokalbio beprasmiskuma, o neprasiau nieko kito KAIP TIK APSAUGINIO KAD PASAKYTU SAVO PAVARDE, VARDA PAZIMEJIMO Nr...o iš jusu noriu tos motereles "DEREKTORES" pavardes, vardo ir uzimamas pareigas Depo parduotuveje nes ji trukde man išvaziuoti..., ciupo uz mano dviracio, drabuziu, i nuplese atsvaistu lempute pasigedau klausos aparato kai su tais asmenimis kalbejau turejau kai pavaziavau nuo parduotuves pajauciau kad negirdziu, padarydama moraline, bei materialine zala ir tt.
Tragedija kažkokia, įsidėjom boryelius ir niekas negali barkodo parašyt, vienas sako ieškot raudonai apsirengusio, kitas jau krautuvo geltono. Tai pusė valandos po parduotuve važinėjom kad surast kažką. Blogiau negu blogai... Nusivyliau ???? Klaipėda.
a*******i tikrinkite čekius įmuša daugiau nei perki !!! Klaipėdos Depo
Norėjau pirkti siurblį. Kaina ant lentynos parašyta 84, 99. Pasitikrinu barkodus ir einu į kasą. Nu ir ką, kasoje iš manęs prašo 145, 99. Pradedu aiškintis, mane nusiunčia į skyrių. Parodau konsultantei kainą lentynoje. Ta greitai nuima kainą ir paslepia. Tada pradeda aiškinti, kad aš čia viską blogai supratau. Pakviečiu viršininkę. Ta ateina, po nosim suburba, kad žmogiška klaida. Ir viskas. Nei nuolaidos, nei atsiprašau. Nieko. Pažeidinėja nesąžinigos komercinės veiklos įstatymą. Kreipsiuosi į VTAT, nes nepatinka kai bando išdurti. Gal net gaus baudą.
Išmokinkit darbuotojus skirti gyvunu lyti, nes dabar 1 vieno žiūrkėno turim 7.
Laba diena, atvažiavom nusipirkti plyteliu, valanda pralaukem saleje, nera nei vieno darbuotojo kuris atsakingas už šį skyrių, pamačius vieną darbuotoją nuejom paklausti, kaip būtų galima pateiti plytelių užsakymą, jo atsakas ne mano skyrius nežinau eikit ir ieškokit, na ka einam toliau, pamatom kitą, jo paklausus sako stovekit ir laukit gal kas ateis… Dar palaukem pusvalndį nieko. O parduotuveje eina reklama neužsibukit parduotuveje ilgiau nei reikia…
Pirkau kaciu edalo papilda. Kaina buvo nurodyta 1, 82€ sumokejau 6, 34€. Info kasoje pasake ne musu cia bedos, pardavejos blogai sudejo prekes. Net neatsiprase, ir aisku prekes atgal neprieme.Ar taip apgaudinejimi zmones? Kodel del kazkieno neapdairumo turi kenteti mano pinigine?
Pirkom pakabinama spintele su veidrodziu name pastebejiom kai kur buvo bandoma pridaziti kampai biduje ir pridedu ft matosi brokas po stiklo, buvo pirkta Vilniuje prie gariunu 2021 09 03
Sveiki, rugsėjo 1dieną užvažiavome prie gariūnų į DEPO pasižiūrėti lentynų, viena iš esančių labai patiko, suradom darbuotoją, kurio atsakymas apstulbino, t.y.kad ekspozicija yra sena ir šitos prekės seniai nėra, tada suradom kitą darbuotoją, kuris atsakė, kad surastume rimtesnį darbuotoją...o kaip...mes su vyru apsisukom ir nuvažiavome Ukmergės g.esantį DEPO, tenai mes be jokių problemų nusipirkome "pasenusią"ekspoziciją, ačiū tam darbuotojui...
laba diena, Kauno depo parduotuvėje 08.26 d. pirkau 6 vnt. šilinių viržių. Grįždama namo {esu iš rajoninio miesto), pastebėjau, kad kasininkė 627 Vilma, dirbo 9 kasoje, kvite išmušė 9 vnt. Paskambinau kvite nurodytu telefonu, atsiliepusi darbuotoja pasakė, kad atvažiuokit, grąžinsim pinigus, man pasakius, kad aš esu iš kito miesto, darbuotoja pasakė, kad už 20 min. man perskambins. Praėjo 20 min, penktadienis ir baigiasi pirmadienis taip ir nesulaukiau skambučio. Aš dėl 7.29 euro nenusigyvensiu, bet Jūsų darbuotojai nėra sąžiningi, atsakingi, be to kasininkė nėra ir mandagi,
Virginija
Vakar vakare uzvaziavomei Klaipedos Depo paiimti plytelių kurias buvome uzsake. Atveze mums tas plyteles mergina atrodo vardu Viktorija. Kadangi nesimate ar tikrai tos plyteles, paslaugiai sutiko atidaryti deze ir patikrinti ar tikrai tos ir ar sveikos ir nebrokuotos. Kadangi ilgai keliavo plyteles norejome isitikinti ar tikrai tos pacios tai ji nusivede prie stendo palei koda surado kokias uzsakem. Kadangi matesi kad plyteles gamykliskai subraizytos buvo, tai ju nepirkom, taciau aptarnavimas super. Maloni draugiska darbuotoja, kita syki kai vaziuosim butinai prasysim jos konsultacijos. Saunuole ir aciu uz pagalba.
Noriu pasidžiaugti, kad taip šauniai dirba DEPO Maksimiškių g.5, Vilnius (prie Gariūnų) darbuotojai. 08.24 d neradusi reikiamo šiferio stogui, kreipiausi į paslaugų centrą. Labai maloniai ir paslaugiai darbuotojas Denis Voroncov išklausė mano pageidavimą ir pažadėjo susisiektti su gamintoju ir pranešti per 2 dienas apie visas šiferio įsigijimo galimybes. Nespėjus toli nuo Depo nuvažiuoti, tą pačią dieną, pranešė. kad kada galėsiu nusipirkti. Dirba nuoširdžiai, myli savo darbą ir labai rūpestingias klientams. Dar kartą dėkoju DENIUI VORONCOVUI, kuris nusipelno ne tik gero atlyginimo, bet ir vertas solidžios premijos (už operatyvumą, nuoširdumą, rūpestingumą, darbštumą, kantrybę, mielą šypseną)
Panevėžio Depo kasininkės Vidos aptarnavimas baisus! Nei sveikinosi, nei atsisveikino. Atsiskaitant mokėjimo kortele, naudojant bekontakti, aparatas suveikė lyg atsiskaitytų ir vel rodė "pasirenges", bet "ponia" Vida liepė procedurą kartoti. Ir taip 4 kartus. Paklausus ką daryti, atsakė "ką nors kitaip"!!! Įstačius kortelę, atsiskaitymas pavyko, paklausus, - ar viskas gerai, ar atsiskaitė, tik numetė ilgiausią kvitą... Darbo rinkoje tikrai yra malonių, motyvuotų darbuotojų. Tokios tetos gadina klientų nuotaiką ir Jūsų įvaizdį. Ačiū.
Panevėžio depo konsultantes prie dažų skiriaus aptarnavimas tragiškas.. paklausiau dėl dekoratyvinio tinko ir sumaišymo spalvu nenoriai priejo ne gana to ėmė aiškint, kad ne to ko ieškom reikia. Galiausiai sumaišius spalva padarius kai nuejom prie kasos paaiskejo kad net neužklijavo lipduko su spalvos kaina kuri kasininke galetu paskanuoti. Neskaitant viso šito. Paklausus apie mozaikinį tinką ant sienos net nepasikele nuo kėdes ir neparode..sako neturim.sakau juk pavizdys yra tai ji net nesileido i kalbas tik sedejo ant kedes. Patarimo paklausti negalima nieko neišmano ir tragiškesnio konsultantes aptarnavimo ko gero nemačiau.
P.s konsultantė vardo nebuvo užsisegusi. Aukšta liekna juodais plaukais. Nerekomenduoju ir pati daugiau ten tikrai neisiu..
kauno padalinyje aptarnavimas prie vandentiekio klaikus. Tenka kaukti valandą laiko, konsultantas kabai nemandagus. Paprasius atpjauti šlangos pareiškė kad negali. Po 5 min priejus kitiems klientams iškart padarė ko prašomas, vėl paprašius man pasakė dabar negaliu ką nematai. Kas per klientų diskriminavimas vyksta, ir kodėl taip leidziama elgtis
Kauno depo apsauginiai chamai. Nemoka bendraut su žmonėmis. Gal jie mano kad vienintelė parduotuvė Kaune.
Pirkau pliteliu kliju ir pliteliu.Viska buvo israsyta ir as prievaziavau prie kasininko.Kasininke praskanavo viska ir as sumokejus norejau isvaziut, bet atejo vienas apsauginis, po tuo dar du ir pradejo, , dosmotra, , kaip kaleime.Linkiu jusu kontorai pakeist apsauga net su tokia apsauga visi klientai vazuos apsopirkt kitur.
Ne rekpmendociau Depo Gariuunose.Pats turi ieskot darbininkp kad apiformint pirkima, o jos niekada nera vietoj.Durninas kaz koks.
Viskas buti ne blogai, eigu ne hamai apsaugoje.
Esu labai dėkingas Vilniaus, Ukmerges g. 373, DEPO kolektyvo narei gerb. Paulinai už skirtą laiką, profesionalų aptarnavimą, pagalbą surandant ir įsigyjant prekes namams.

Romas
2021.08.09
Kaune pirkau medieną po 11, 82 e.Parodžiau konsultantui iš kur lentas ėmiau konsultantas išraše po 24e.Kai kasoj išsiaiškinom pardavėja vietoj atsiprašymo pradejo priekaištauti, kad ne ten lentas buvau susikrovęs.???
Vakar palankiau Klaipėdos prekybos tinklus. Paskutinė stotelė buvo Depo. Ten nusprendžiau nusipirkti betono maisykle. Net nemaniau kad teks susidurti su tokia nepagarba pirkėjui, na pagaliau žmogui. Pirkėjų buvo mažai tai apkrauti tikrai nebuvo. Paklausiau ar gali truputį pakonsultuoti dėl betono maisykle. Tai taip nusivaipe ir atšovė kad mes nekonsultuojame. Ir galvoji sau tyliai ar eiti lauk iš parduotuvės ar ne. Na aš atkaklus žmogus. Grįžęs prie kasos Klausiu kas gali padėti. Sako juk sakiau eik ieškoti kažko ten. Ziuy vyrukas krauna į lentynas. Klausiu gal galite padėti? Sako nzn eik kitų ieškoti. Sakau kaip šunį siuntinejete. O jis sako, nepatinka daugiau nebeik. Žodžiu žmogus norintis išleisti pinigus Depo gerai pavargti kol jam pavyks. Sveikinu, turite tokį personalą kad baisu. Gal algų jiems nemokame, aš nežinau.
2021.07.29 Maksimiškių depo. Lauko sandėlio zona. Gražiai paklausiau salės darbuotojo ar galėtų prieiti nes reikalinga pagalba atsikirpti laidų.

Salės darbuotojas atsisuko pažiūrėjo, numojo ranka ir toliau savais reikalais į kitą pusę nuėjo.

Nuėjus į paslaugų skyriu, paprašiau, kad iškviestu salės darbuotoja prie laidų skyriaus. Palaukiau 15min ir supratau, kad neverta laukti. Reiks ieškoti laidų kitur.

Dar numojanciu ranka į klientus darbuotojų nemačiau niekur.
Išsirinkus norima staliuką, konsultantė pasakė, jog paskutinio valdžia neleidžia parduoti. Paskambinus telefonu į Klaipėdoje esanti depo, atsiliepusioji pradžioje tikino, galima parduoti, vėliau nuomone pakeitė ir sakė dėl prekių pardavimų skyriaus "valdžia" ta sprendžia. Manyčiau būtų labai nebloga idėja uždėti lapelius su info, kad "prekės šiuo metu nėra" o ne gaišinti laiką tiek pirkėjo tiek konsultanto laukiant "valdžios" sprendimo..
Dėkoju vairuotojui Robert Senkevič už labai profesionalų darbą.Ne tik laiku pristatė užsakytas statybines medžiagas, bet ir patarė, paslaugiai padėjo, buvo labai mandagus ir draugiškas.Kompetetingas, manevringas ir labai atsargus vairuotojas. Labai atsakingai elgėsi ne tik su kliento turtu, bet ir su Depo technika.
Toks žmogus vertas ne tik pagyrų, bet ir geros premijos.
Sėkmės darbe.
Naudotis on-line parduotuve nerekomenduoju. Užsakymas apmokėtas, laikas sugaištas, kas per pareiškimai, noriu vykdau, noriu ne. Ar sudėtinga sukrauti užsakytas prekes į krūvelę ir parašyti emailą, kad atvažiuočiau atsiimti?

Gerbiamas kliente!
Deja, užsakymo LTEA189031 neįmanoma įvykdyti. Pinigai už užsakymą bus grąžinti nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 3 darbo dienas į Jūsų sąskaitą.
Jei negavote pinigų per 3 darbo dienas nuo šio pranešimo gavimo dienos, prašome pranešti apie tai DEPO : online@depo-diy.lt
Šios parduotuvės nerekomenduoju vien dėl garantinio aptarnavimo.Nes sklandu tik kol nuperki prekę.Netgi nupirkus nekokybišką prekę pasikeisti neįmanoma.Pinigus susigrąžinti taip pat.Nebent kantriai su jais kovoti pasitelkus vartotojų teises.Bet taupant sveikatą geriau aplenkti šią parduotuvę.
Tai kad šitoj parduotuvėj prekės pigiau kainuoja nei pristatymas.
Šiandien 2020.07.16 apsilankėme DEPO parduotuvėje Kaune, nusprendėme nusipirkti triušiuką ir konsultantė kuri mus aptarnavo buvo viena iš fainiausių ir geranoriškiausių žmonių su kuria esu bendravusi klientų aptarnavimo srityje. Žmogus nusimanė ką daro, atsakė į visus klausimus, kad ir kaip durnai jie skambėtų, parodė viską ko reikės gyvūno priežiūrai bei privertė pasijuokti. Ši darbuotoja tikrai mums pakėlė nuotaiką ir privertė pamėgti dar labiau DEPO parduotuves. Šitos darbuotojos dėka atvažiuosime ir vėl. Dėja vardo neprisimename tačiau gražų atsiliepimą palikti nesunku.
2021.07.16 diena lankėmes Depo parduotuvėje Vilniuje prie Gariūnų kuri randasi. Isigijome roletus ir reikejo juos siek tiek apipjauti. Atejome prie paveiklu skyriaus kur juos pjausto ir pasiklauseme den dirbancios konsultantes ar pjausto roletus ir ar apipjautu juos mums. Vietoj to, kad ji mandagiai paaiskintu, kad nepjauna is kitu parduotuviu nupirktus roletus ji pradejo pakeltu tonu vos nesaukiant aiskinti kad to nedarys, ir nepjaustys ir is kitu parduotuviu nepjausto. Paklauseme, o tai kodel atnesus is kitos parduotuves paveikla ji remina o ruletus nepjauna? Koks yra skirtumas? Atsakymas konsultantes - tai cia paveikslas. Papraseme parodyti ar argumentuotai paaiskinti kodel nesiruosia apipjaut? Priejusi prie lenteles is prekystolio puses pirstu ir pakeltu tonu nurode kad neprivalo to daryti.
Gerai supratome, kad suklydome ir to nezinojome kad nepjausto roletu, gerai. Bet galima buvo mandagiai paaiskinti nekelent balso ir nerodant nepasitenkinimo.
Buvo ir tokiu atveju jog pazistami i ta pacia Depo parduotuve buvo atveze apipjauti duris, kurios buvo pirktos mes is sios parduotuves. Ir apipjove be jokiu problemu, susimokejo uz pjovima ir viskas. Bet nebuvo tokiu atsitikimu, balso kelimo ar nepasitenkinimo reiskimo. Kaip paveikslu skyriuje. Labai jau nemandagi konsultante.
Siaubas ne parduotuve. Panevezyje amzinai neimanoma surasti darbuotoju. Reikejo atmatuoti slangutes, ieskant pagalbos vienas darbuotojas tiesiog tiesiai sviesiai pasake neturiu laiko. Kaip cia suprast? Cia tokia jusu klientu aptarnavimo politika? Tada dar prasem 3 darbuotoju pagalbos, ju atsakymas buvo ne mano skyrius, negaliu padet. Zinokit su tokiais darbuotojais prarandat klientus.
2021-07-16 dieną apie 11:45 Klaipėdos depo parduotuvėje norėjau nusipirkti bituminių čerpių, paprašius sandėlio darbuotojo pagalbos, buvo pasakyta jei yra padėta eik ir kraukis, sakau aš su trim mažais vaikais, man pagalbos reikia, sako nekelk balso čia, tada nuėjau kito darbuotojo pagalbos paprašyt, buvo pasakyta šiaip čia savitarna, pasiimkit pati, sakau man sunku, sako tada laukit. Neišlaikius kantrybei, teko krautis pačiai, bet ačiū didelis dviem parduotuvės klientam, kurie matydami moterį sunkiai kraunančią čerpių pakuotes, pasisiūlė pagelbėti. Labai apmaudu, kad teko susidurti su tokiu parduotuvės darbuotojų elgesiu, kai dirbam pagal individualią veiklą ir pastoviai perkam dideliais kiekiais, teks matyt pasieškot kitų parduotuvių.
Vakar (2021-07-16) apsilankiau Ukmergės g. Vilniuje esančioje DEPO parduotuvėje. Deja, parduotuvėje nebuvo man reikiamo klozeto, tačiau konsultantas (tatuiruotas vyrukas) patiko, kad galiu drąsiai vykti į DEPO gariūnuose, kadangi ten jų tikrai yra. Atvykus į gariūnų depo, konsultantė pasakė, kad tokio klozeto tikrai nėra, o šiuo metu jie yra užsakyti, bet neatvykę.
Tai jau ne pirmas kartas kuomet vienos parduotuvės darbuotojai nesugeba tvarkingai patikrinti prekių kiekių esančių kitoje parduotuvėje. Konsultantų skyriuose pastoviai trūksta. Dažų skyriuje teko pasiskambinti telefonu, tačiau taip niekas ir neatėjo. Elektros ir santechnikos prekių skyriuose konsultantų nėra, nes visi randami siuntinėja pas vienas kitą, argumentuodami, kad tai ne jų skyrius. Klientų aptarnavimas žemiau plintuso.
Per karantina uzsisakiau internetu GKP plokstes su pristatymu i namus, apmokejau.Kita diena skambina vadybininke, suderinome atvezimo laika, pasamdziau zmogu kuris man padetu susinesti plokstes, sumokejau zmogui.Sutartu laiku niekas neatvaziavo, nors vadybininke minejo, kad vairuotojas paskambins pries atvaziuojant.Jau valanda po sutarto laiko, nei skambucio nei prekiu.Skambinu vadybininkei-pasak jos vairuotojas dar net prekiu nepasikrove, bet jau kraunasi ir vaziuoja-bus po 30min.Ok.Laukiam, dar valanda praeina-skambinu vel vadybininkei, pasirodo siandien jau nebeatvez...Sunku buvo paskambinti ir pasakyti, kad nelauktumem?Atsaukiau uzsakyma, pinigus grazino...Netgi makvezoi atsakomybes turi daugiau.
Liepos 8 dieną tarp 11 val. - 11 val. 30 min. apsilankiau Depo parduotuvėje prie Gariūnų, Vilniuje. Apsilankymas buvo labai nemalonus, reikėjo pagalbos, nes norėjau nusipirkti medienos impregnantą. Susiradau konsultantą - jaunuolis, panašu, kad dar mokinys manęs nesuprato ir paklausė šalia buvusio vyresnio žilstelėjusio konsultanto. Va čia ir prasidėjo tirada: neva tokio kaip impregnanto nėra, nežinau pati ko noriu. Pabandžiau aiškinti, kad tokia sąvoka naudojama viešoje erdvėje ir prekybos centre Senukai suprantama. “Svarbus ponas” iš dažų skyriaus man pasiūlė eiti į Senukus. Aš ir nuėjau. Manau aptarnavimo srityje neturėtų dirbti tokie darbuotojai!
5903240327935
Norėjau nupirkti kriauklė Prima 75 (5903240327935), ekspozicijoje yra. Konsultantas pasiūlė padaryti nuotrauką ir nueiti į kasą ten apmokėti ir viską išsiaiškinti. Nuėjus į kasą, pardavėja paaiškino, kad taip nesidaro ir pasiūlė grįžti atgal pas konsultantą. Grįžus, konsultantas patikrino ir pasakė, kad vietoje neturi ir galima užsakyti iš kito miesto, bet tai padaryti galima darbo dienom kai yra vadybininkas arba užsakyti per Depo puslapį internetu. internetiniame puspalyje šita prekė nebuvo įkelta, tai pabandžiau užsakyti per telefoną. Bet gavau atsakymą, kad preke yra Klaipėdoje ar kitam mieste ir jie negali man padėti. Tesiasi dvi dienas toks marinavimas be teigiamo rezultato, vadybininkas tik pasijuokė, kad galiu nuvykti į Klaipėdą ir ten isigyti. Labai nusiviliau darbo kokybė ir požiūri į klientą.
Noriu atkreipti visu pirkėju dėmesį.Tikrinkite čekius prie kasos.
Pirkau viena žibinta įmušė du. Paaiškinimas paprastas taip būna ….ir ne pirmas kartas.Tiesiog atsiprašymas jei pamatei klaida…..
Egidijus 2021-06-13 20:01:15
Gyvenimas puikus?! Neturite problemų?! Tokiu atveju užsukite į DEPO! Vienokios ar kitokios problemos beveik 100% garantuotos!
Reikėjo 3 durų, tai tų nėra, tai to nėra- finale paėmėme ne tokias, kokios patiko. Tipo universalios. Tik pyst ir išlindo, kad stakta tik viena. Gerai, kitas užsakėme. Nuvariau dažų, lako, neskubėdamas po darbo dažinėju, lakuoju. Įdomiausia dalis!!!! Kai nudažiau, išaiškėjo, kad jos brokuotos (turbūt kažkoks studentas už pusę minimumo, abiem akim žvairas frezavo spynom angas su paklaida +/- 2, 5 cm), netinka nei kaip dešininės, nei kaip kairinės- spynos liežuvėlis per žemai kairinėse, arba per aukštai dešininėse duryse. Tas pats su rankenų aukščiais- skirtumas 2, 5+2, 5=5cm. Toks skirtumas būtų matomas net ant lygios plokštumos durų. Galite įsivaizduoti, kaip atrodo ant filinginių.
Gerai pagalvokite, ar jūs vis dar norite apsipirkti DEPO...
Tas netinkamas duris DEPO pakeitė, bet nusipirkti beicą, laką, bei gaišti laiką vėl dažant, lakuojant - teks pačiam. Na ačiū nors už tai, kad duris pakeitė be problemų.
Kad išmaišytų dažus laukiau kol ateis 1h aptarnavimas 0/10

Norėtume asmeniškai paprašyti, taupant jūsų ir klientų laiką, kad supažindintumėte darbuotojus su registrų centro dokumentais, kad jie žinotų, kad tokie dokumentai yra galiojantys. Labai gaila, kad ne pirmą kartą turime incidentų, kurių pasekoje, turime laukti 40 minučių ir daugiau, dėl to, kad darbuotojai nežino ar gali naudotis registrų centro dokumentais. Veiksmas vyko Maksimiškių gatvės DEPO, 19-20 kasose, darbuotojos pasimetę, mažai ką žino apie galiojančius dokumentus, sugaišina klientų ir savo laiką. Būtų labai malonu, kad bendravimas būtų sklandesnis ir mandagesnis, ko pasigedome jūsų parduotuvėje.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%