Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DEPO DIY LT

Atsiliepimai apie DEPO DIY LT, UAB

DEPO - namams, sodui, remontui
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Jei mūsų valdžiai visai nerūpi gyventojai, o tik dideli pinigai tai tikrai graudu darosi.Kas dabar vyksta S. Nėries g. ar kas matė?..Nors parduotuvės teritorija milžiniška, bet kelias platinamas į gyventojų pusę, jau panašu, kad po mūsų kiemus tralai
važinės.Net koktu darosi nuo tokios situacijos, bet juk mūsų valdininkai tam leidimus duoda, gyventojai tai tik nusiš.. O dar vėliavos Lietuvos kabo ant namų...Vargšai mes vargšai..Tyčiojasi tik visi iš mūsų..
Klaipėdoje Depo parduotuvėje 2018 07 02 19:00 val tapetų skyriuje 40 min pralaukus konsultantas taip ir nepasirodė.Ieškojau po pusę parduotuvės darbuotojo, kuris galėtų pakviesti skyriaus konsultantą.Jauni darbuotojai aplamai nežiojo net kur kreiptis kad rasti tą žmogų kuris galėtų pakonsultuoti rūpimais klausimais.Aptarnavimas lygus nuliui!Paskutinis kartas kai lankiausi šioje parduotuvėje!NEREKOMENDUOJU!
Šiandien apsilankiau DEPO Gariūnuose.
Pirkausi duris į vonia. Nereikėjo laukt nei 5 minučių, priėjo konsultantas, vardu Darius ar Dalius.
Atsakė į visus pateiktus klausimus. Surinko visą reikiamą durų komplektaciją. Padėjo pakraut duris į mašiną.
Ačiū jam labai. Likau laimingą aptarnavimu ir pačia parduotuve.
Vilniaus Depo parduotuvėje buvau paskutinį kartą. Vieną kartą norėjom nusipirkt kėdę. Laukėm valandą kol ateis konsultantas, kitą kartą norėjom įsigyti veidrotį. Laukėm tiek pat, jei ne ilgiau. Konsultanto neprisikviesi. Daugiau tikrai nesilankyčiau čia. Reikia gaišti brangų laiką, tuo labiau čia ne koks preky os centras, kad būtų būrys žmonių, o vaikšto vienas-kitas žmogus!!! Absurdas kažkoks, o ne parduotuvė.
Nera intenetines parduotves, kas cia per atgyvena or ne parduotuve.
Varztu kainos tai kosmosas, alio senukuose daug pigiau.
Panevėžio DEPO negalioja įstatymai dėl prekių gražinimo ? Ar čia tik vadybininkų improvizacijos ?
Klaipedos Depo parduotuveje neimanoma prisikviest ar surast konsultanta. Visuose skyriuose !!! Neimanoma prisikviest jei reik ko paklaust ! Darbuotojai perkrauti darbu! Tik kasininkiu pakankamai. Geda! Sitaip isnaudot darbuotojus ir tyciotis is klijentu, kurie vaiksto po parduotuve ieskodami konsultantu. Visi jau juokiasi is sitos parduotuves. Ir dar kart pasakysiu, kad turetu buti jums geda!!!!!
Klaipeda Depo
Uzvaziavau i Depo apie 19.00 val. Irinkau kilima (pakabinama) apie 20 min jeskojau kol kas nors man pades is darbotoju kada radau viena paskuj dar 20 min laukiau kol ijnaj bajgs savi reikalus. Jums truksta darbuotuju???? Daugiau pas jus ne vaziosiu mano laikas kainoja per daug
Viktorija 2018-06-14 23:29:47
Depo prie gariūnų buvau 2kartus ir likau tikrai nusivilusi, pirmą sykį pirkau dušo kabiną pasirinkimas platus bet prekių sandėlyje neturi iš 10 variantų buvo tik 2, kai išsirinkau apie valandą jei ne daugiau man ją nuiminėjo nuo stalažo nes paletė buvo viršutiniam aukšte sulūžus, galiausiai einant link kasos kažkoks žmogelis (darbuotojas)pradėjo ant mūsų šaukti kad jau be 3min 18val.ir jau mūsų nebeaptarnaus nors kasininkė spėjo ir aptarnavo, 2kart užvažiavus prie kasos grąžos pralaukiau 20minučių nes neturėjo smulkių kasininkė išsiuntė pinigus pasmulkinti ir su galais 2 kartus skambino ir prašė, žodžiu likau nusivylusi
NIEKAM NEIDOMU. EIK I KAMPA, ISSIVERK!!
Depo Gariūnai, tikriausiai pati baisiausia darbovietė, vadovai nežino ką daro ir kokios jų pareigos, gerai kad malonūs ir draugiški kolegos.
Klaipėdoje pirkom medvarščius, ant dėžutės svoris parašytas 1, 71kg. Įdomumo dėlėi vyrui sakau uždėkim ant svarstyklių pažiūrėt. Pasvėrus rodo 1, 52kg. Paklasus konsultanto kodėl skiriasi svoriai, jis atsakė: ką aš žinau, čia gamintojas tokius atveža. Visas dėžutes pažiūrėjom tas pats ant visų. Matosi, kad visos perklijuotos su lipnia juostele. Sakom tai nuėmimėjat nuo kiekvienos po truputi juoko forma:). Sako jūs ką juokaujat, męs taip nedarom. Nu žodžiu apgaudinėja visur, net ant medvarščių :)
Depo parduotuveje patalpoje kur galima vaikui pakeisti pampersa galima uzdusti, ten visai kaip pirti!! Depo netoli gariunu. Siaip tokios patalpos visai tada reiketu kad nebutu ir i ja neieidinetu mamos su kudikiais karstomis dienomis!
Vakar apsilankėme Depo Vilniuje Lazdynuose. Aptarnavimas prastas, toks įspudis, kad gavo algas : (taip ir dirba...
Pirkome akvariumui antistatinę plėvelę kuri matuojama, darbuotoja neturi liniuotės, neturi stalo ant kurio turėjo pasidėti ir matuoti. Atmatavo su statybiniu metru, plėvelę išvoliojo po grindis, apvėlė dulkėmis, sulamdė. Priėjo prie kasos kasininkė aprėkė, kad čia nesistotume, o eitume prie kitų kasų nes kitos kasininkės be darbo. Priėjome prie tos kuri neturi darbo tai buvo nepatenkinta, kad jai sutrukdėme plepėti su greta esančia kasininke. Personalas jaunas bet toks nepatenkintas, kad tikrai net nupurtė nuo aptarnavimo.Nieko gero!!!!
Был в DEPO сразу после открытия, порадовали и ассортимент и цены, закупился, решил, к черту сенуки и эрмитажи вот мой магазин, сегодня опять посетил DEPO, все, что я купил в первый раз подорожало в 2-3 раза, ну что ж придется опять в сенуки ходить.
Teko vakar apsilankyti Depo Vilniuje. Labai dziaugios, kad atsidare tokia parduotuve. Labai patiko aptarnavimas plyteliu skyriuje, norejom nupirkti vonios sildoma kilimeli atejo konsultantas Artur ir labai aiskiai paaiskino visa procesa kaip turejo buti. Aciu jam asmeniskai :)
Teko aplankyti depo parduotuve vilniuje
Pirkome plyteles, aptarnavo skyriaus darbuotojas ANDRIUS
auksto lygio darbininkas, linksmas, aptarnavo puikiai
Maza to kad yra plyteliu skyriaus darbininkas, atsake i daug kytu klausymu ir parode esanti asortimenta
100balu tokiems jaunuoliams
Pats maloniausias aptarnavimas Klaipedoje Depo parduotuveje, tai dazu skyrius.Visados maloniai aptarnauja, oakonsultuoja.Malonu tokiame skyriuje apsipirkti.Labai maloni pardaveja Rasa, visados isklauso klianto poreikius ir pasiulo geriausia iseiti, tikrai nusimano apie savo skyriu, jeigu reikia nukreipia ir i kita skyriu.Sekmes tau.
Salės darbuotojas niekaip nesugebėjo nuimti klozeto dangčio nuo aukšto stelažo, nes valdžia ne parūpino, net kopėčių
Juk tai DIY principas. DO IT YOURSELF (pasidaryk pats) Atejai, nusikabinai ir isejai. Tokio tipo centruose konsultaciju niekada nebuvo ir nebus. Jei kazkam kazkas nepatinka yra labai daug specializuotu parduotuviu, ten ir pirkites. Tik aisku pirksites kitom kainom.
Atvykom i parduotuve Vilniuje statybiniu medžiagų skyrių konsultantų nė su žiburių nesurasi.Pasiėmėm prekę ir nuėjom prie kasos.Kasininkė paprašė kad nufotografuotumem prekės rekvizitą kai ti k pradėjau fotografuoti priėjo kita kasininkė ir pakeltu tonu pradėjo aiskinti, kad jos ne aptarnaus pagal nuotrauką aš bandžiau paaiskinti.kad to prašė kita kasininkė bet ji pradėjo rėkti dar garsiau viskas baigėsi tuo, kad mes taip ir išėjom nenusipirkę reikiamos prekės, pažeminti irsu sugadinta nuotaika. Gaila.kad dėl tokių kasininkių juoda dėmė krenta visiems
Pati blogiausia parduotuvė kuri yra Vilniuje, ima pinigus už prekes, kai prekės netinka iškyla problema su gražinimu nenori atiduoti pinigu siūlo kita preke kuri man netinka (sugaišau su pinigų gražinimu 3 valandas laiko), nors kai pirkau prekė žadėjo, kad jei netiks laisvai galima bus gražinti atgal. Antra karta pirkau prekės ir mokėjau pavedimu, nuvažiavau atsiimti prekių su banko išrašu, kad pavedimas padarytas, bet informacijoje man pašake, kad pinigu nemato ir prekių neatiduos. Dar pridūrė, kad pinigai turi suvaikščioti į Latvija, o tada tik jie matys, vienu žodžiu padarius pavedima prekės atgausiu po pora savaičių, gal būt. ESU NUSIVILUSI PARDUOTUVE, nors pirma karta kai buvau apsižiūrėti labai patiko, kol nesusidūriau su pirkimais.
Labai grazi parduotuve, be galo sodas grazus bei visas asortimentas parduotuveje stebina, tiek graziu daiktu ir tikrai prieinamos kainos, bet didziausia padeka noriu pasakyti skyriaus vadovei Janinai, be galo mandagus zmogus, zino apie prekes ko gero viska, ir suprato is puses žodžio ko mums su vyru reikejo, patare bei paaiskino kokius baldus mus reikia rinktis (pirkom lauko baldus), malonu kai zmogus yra toks atsakingas ir jauciasi kad labai myli savo darbą. P. S prie baldu priderinom dar ir sketi su gultais ir esam jai labai dekingi uz patarimus, nes jau isbandeme sauletomis dienomis
2018 05 13 16:44 kasoje aptarnavo neišpasakyto mandagumo kasininkė Diana. Pradėkime nuo to, jog esu nėščia, laukiuosi jau 9 mėnesį, stovėjau eilėje kaip ir visi ir laukiau savo eilės, pirma tai kasininkė Diana dirbo visiškai atsipalaidavusi, lėtai, nuolat kažkur žvalgosi, antra: priėjus mano eilei, ji paskaičiavo mano 3 prekes, išėjo iš savo drabo vietos, priėjo prie vyro kuris su prekių vežimėliu taip pat laukė eilėje ir pradėjo skenuoti jo prekes, tokio elgesio kasininkės nesupratau, nes ji aiškiai matė visą laiką jog stovėjau su 3 vazom, pasakiusi jai, kad ji skenuoja jau ne mano prekes, ji baisiausiai supyko, ir pakeltu tonu mėtė man replikas jog galėjau pasakyti anksčiau ir pan, aš jai mandagiai pasakiau jog tikrai nesupratau kodėl ji nuskenavusi mano 3 vazas staigiai išėjo ir pradėjo skenuoti kito žmogaus prekes tiesiai iš vežimėlio, darbuotoja Diana elgėsi ir bendravo visiškai netaktiškai, nemandagiai, grubiai, ir dar replikuodama mano padėtį jog esu nėščia ir pagal ją pikta, aš nežinau ar ji mano vietoje būtų laiminga jeigu ją apšauktų kasininkė ir dar vėliau replikuotų jos padėtį jog ji nėščia ir panašiai. Žodžiu daugiau noru lankytis šioje parduotuvėje tikrai mūsų šeima nedegs, nes ateini apsipirkti ir dar turi išklausyti kasininkės nepasitenkinimą ir įžeidimus, labai apgailestauju, bet DEPO personalas parodė aukščiausią aptarnavimo klasę.
Pati blogiausia parduotuvė kuri yra Vilniuje, ima pinigus už prekes, už pristatymą ir nepristato prekės, kai pradėjom skambinti kodėl nepristatet prekės sutartų laikų, pasirodė prekių nėra, kai nuvažiavom atsiimti pinigų pasakė kad yra prekės bet neužpajamotos, pažadėjo atvežti kita diena, atėjo kita diena vėl skambino ir sako kad prekių nėra ir nežino kada bus. DAR TOKIO BORDAKO NEMAČIAU NĖ VIENOJE PARDUOTUVĖJE.
Bandžiau susižinoti
2018-05-04 08:22:14 IP 78.61.159.248
Perkuosi medžiagas darbo reikmėms. Pirmas įspūdis geras. Radau daug ką ko per visas senukus-makvežas su žiburiu nerasi. Tačiau DEPO yra viešos komunikacijos katastrofa. Internete asortimento neparodyta. Prisiskambinau vieninteliu telefonu atsakyti ar prekiauja tai ko ieškau nesugebėjo ir permetė į skyrių. Paklausiau ragelyje muzikos 5 minutes ir nutariau daugiau nebelaukti. Važiuoti per kamščius tuščiai nenoriu, tad keliauju ten kur tiksliai žinau, kad yra ko man reikia. Aišku suma kukli bus, tačiau tai maždaug 800 EUR, kurios DEPO būtų užsidirbusi iš manęs šiandien. Manau tokių kaip aš per tokią tragišką komunikaciją yra daugiau. O juk stambieji klientai jau seniausiai sėdi su Senukų ar SKV sutartimis ir DEPO tikrai neatras. O štai vidutiniokai kaip aš perkantis per metus iki 20 tūkst laisvai gali dairytis kur patogiau.Tad DEPO sudarykite sąlygas bent jau sužinoti ką turite. Vien pastatyti parduotuvę neužtenka juk buvo jau Bauhoff ir jie irgi kažkodėl manė, kad jų tikslas nukonkuruoti Senukus tad su komunikacija buvo panašiai
Edita, 04-27 d., kasos nr.7.
2018-05-03 10:44:26 IP 90.131.37.9
DEPO Vilniuje tikrai puiki parduotuvė, nuostabus gėlių skyrius, gausus asortimentas, tačiau nusivylimas kasoje - kasininkės vardas Edita, 04-27 d., kasos nr.7.Kadangi gėlių vazonėlių apačia žemėta, pabandžiau sudėti juos į maišelius, kad neišsiteptų kasos stalas, čia pat griežtu tonu kasininkė pareikalavo: nekraukit čia man, turėsiu išiminėt, ne jums rūpintis! Norėjau mokėdama duoti 14 ct, tačiau pasakė, kad neims, pažerdama saują metalinių. Labai blogą įspūdį paliko ši kasininkė, jai tikrai pravartu būtų pasimokyti aptarnavimo kultūros, jeigu dar ne vėlu.
Hmmm... bla bla bla... tas pats per ta paty :) puikiai zinom kaip senukai, mokvezos ir ermitazai visokie dirba, ko paklausi to negausi, kainos suveltos, per akcijas kainas pucia, ir daug daug s... visokio... nepamirskim kad visos isvardintos pc dirba klientu konsiltavimo principu ;) teko dirbti tad zinau visas ju virtuves is vidaus ir poziuri i klienta ir i jo pinigine (beje sioij vietoje senukai lyderiai, nes..... ant klientu, ju tikslas nepritraukti klientu o kiek imanoma brangiau parduoti netaikant nuolaidu ir kiek imanoma daugiau wagnerinio slamsto prikisti kaip palydincias prekes ;)).... ai va ciut neuzmirsau o DEPO dirba savitarnos principu, ... tigi maximoij taip pat tenka lakstyti jei nera etiketes ;) ir nera ko cia vaidinti kad visur super isskyrus cia... Kainu atzvilgiu seniams toly iki depo, nes reikia gi islaikyti savo grazu nuostabu administracini centra uz 70mln litu, kai tuo tarpu sales darbuotojai vos vos minimuma gauna ;) tad... Visada pirkau ir pirksiu DEPO.. nes atejai pasiemei, o tiem kuriem nepatinka galite ir toliau senukuose ir kitur lakstyti paskui konsultantus, pagal ju rodomoji pirsta iki kito konsultanto ir gauti konsultacija---hmmm tuoj paziuresiu i kompa :)))))
Vakar Klaipedos Depo lauko sandely bandziau nusipirkti vejos bordiura. Privaziavus prie kasos nelabai mandagiai paaiskino, kad tureciau tureti kazkoki lapeli is kazkokio darbuotojo, kuris kazkur vazinejasi. Ir liepe vaziuot lauk is eiles to kazkokio darbuotojo ieskot. Prie bordiuru nebuvo jokios informacijos, kad turiu gauti kazkoki mistini lapeli. Kasininke net nebande spresti problemos ar padeti. Atstovejau eile be reikalo ir gaisau savo laika. Sitokioj situacijos nesu jokiame kitame prekybos centre buves. Visur barkodo nebuvimas buvo ne kliento problema. Pasirodo Depo prekybos centro klaidos yra kliento problemos.
Vilniaus Depo, medžiagų pjovimo skyriuje dirba puikūs žmonės. Pakonsultavo, atsakė į visus man rūpimus klausimus ir pjovimo bei laminavimo darbus atliko puikiai.
Int 2018-03-11 18:43:07
Matyt meile buvo netikra ;)
Arba pirko nukainuotas, o jų ten nuolat papigintų būna, matyt pataupė vyras :)
Nori gerų kainų ir aptarnavimo Panevėžyje, važiuok į - Moki Veži, o ne į Depo......., sutaupysi pinigų ir nervų....
Šiandien Depo parduotuvėje Panevėžyje nusipirkau augintiniui maisto. Iš keturių pakuočių, visos keturios su pasibaigusiu galiojimu!!! Ir visos pakuotės be lietuviškų aprašymų. Ar nežinote, kad negalima prekiauti be lietuviškų aprašymų?
o tai nezinjai kad pries leidziant i akvariuma, reikia karantine laikyti ir ziureti ar neserga. juo labiau jei perkate prekybcentriuose tokius dalykus dar labiau atsargiu reikia buti.
Brangieji, apsipirkti Panevėžio" Depo" - neblogai, nes yra įvairių prekių..., bet darbintis - ne, nes jau skamba Panevėžyje, kaip prasta darbovietė......., o darbintis ar ne, tai jūsų pasirinkimas......
Pirkome žuvis DEPO Panevėžyje. Įtartinos buvo (uodegos pašiurę, bet žuvys aktyvios) bet labai jų norėjome. Po įleidimo į akvariumą akvariume buvusios žuvys susirgo.
Nuvaziavome su vyru paziureti int depo masinai padangu, nueje int skyriu neradome darbuotojo kas padetu, praejome parduotuves keleta skyriu radome viena darbuotoja, mergina kuri krove serveteles. tai paklausus kas galetu padeti pasake kad turi buti skyriuje darbuotojas kuris mums pades. Pasakius kad ten nieko nera sako as tuoj paskambinsiu i skyriu. Paskambino sako tuoj ateis darbuotojas gryzome su vyru i automobiliu skyriu laukeme 20 minuciu ir niekas nepasirode galu gale nuejome dar karta pas mergina kuri krove prekes netoliese esanciame skyriuje tai ji mus pamaciusi kad gryztame, isejo i sandeli. Nesinoretu dar karta ten gryzti, nes apie pagalba klientui nera net ka kalbeti.
Saida 2018-02-15 09:08:20
Vyras su meile padovanojo rožes ir ta pačia diena nuvyto, labai liudna nepardavinekit tokiu kurios is karto nuvysta parnesus namo
Matyt meile buvo netikra ;)
Nesusilaikiau ir nusprendžiau ir aš parašyti, Depo kainos geriausios palyginus su visais prekybos centrais. Aš apsipirkinėju Klaipėdoje ir pirmą kartą kai nuėjau užsakyti transportą, kad atvežtu į namus papuolė labai nemaloni pardavėja, grubi, kad ir aš nesusilaikiau ir kažką grubiai atsakiau, tačiau vasario 16 d. Vėl dariau užsakymą ir buvo kita pardavėja: maloni, paslaugi ir šilta moteris, visus atsakymus gavau. Labai ačiū jai ir kai vėl reiks daryti užsakyma eisiu tada kai ji dirbs
o komentatoriu kiek, kad bus jei dar 4 pardes atidarys, tai cia diskusiju sou bus :)))) sekmes visiems ir kantrybes!!! o konsultantams uzuojauta, kurie uz visus dirbate, pasiulykite, kad butu savitarna skyriuose, tegul patys klientai ima viska, paskui tik ateisite gale darbo po paskaitu, sutvarkote ir viskas ;)
Tiesa 2018-01-23 14:06:13
Taip, sutinku, ten yra apgaviku kontora. Teko ir man susidurt su direktore ir personalo vadove. Zmones, nueje ten dirbt busite apgauti. Pasikalbekit su paprastais ten dirbanciais zmonemis ir suzinosit kokia ten imone.
Dirbau Klaipėdoje, taip viršvalandžius privalai dirbti, nesvarbu gali, negali-dirbi.Bet geriausias kad nesumokėjo už visus.Ir dar po dvi dienas nemokamų buvo išvarę.Nesiskaitė su darbuotojais, o darbo sąlygos-lauke per lietų, skersvėjis, moterys kilnojo visą dieną sunkiausiusas prekes.O wc, pilni teko kentėti visą dieną.Net rankų nebuvo kur nusiplauti.Į darbą ateini 8.01h pasiaiškinimas.Bet darbas nuo 8.00h plius rūbinėje rengiesi ne 5min.nes dirbdavai lauko sąlygomis.
Neįtikusi 2018-01-22 16:21:06
Šiandien nuėjau darbintis į Depo prie Gariūnų, bet galų gale neįsidarbinau, nes išdrįsau paprieštarauti. Viskas nuo pradžių. Prieš 2 savaitės paskambino man personalo vadybininkė Lina D. pakvietė į pokalbį, iškart buvau priimta, davė medicininę, paprašė banko sąskaitos. Bet pabrėžė, kad mano cv žiūrės dar jos vadovė, bet jeigu nepaskambins atsisakydami mano kandidatūros, reiškia esu priimta. Kadangi neigiamo skambučio nesulaukiau, susitvarkiau poliklinikoje medicininę ir nuėjau darbintis. Davė pasirašyti daug popierių, tarp jų vieną, kad sutinku dirbti viršvalandžius. Aš pasirašiau, bet pabrėžiau, kad bus tokių dienų kada negalėsiu dirbti viršvalandžius, p. Rita Š. labai įsiuto ir liepė nešdintis lauk. Nors prieš tai buvo sakiusi, kad jeigu tą dieną negalėsime dirbti tai nieks nevers. Žmonės sėdėję šalia neteko žado, manau jiems tapo akivaizdu kas jų laukia.
Aš nesigailiu neįsidarbinusi toje įmonėje, nesklandumų mačiau ir darbo sutartyje, abejonių kėlė sudarymo data ir įsidarbinimo data. Jei sutartis pasirašoma pvz sausio 22 d. tai Sodra gauna pranešimą ir darbuotojas pradeda dirbti sausio 23 d. ir taip turi būti parašyta kiekvienoje darbo sutartyje, o ne taip, kaip Depo sutartyse, bet plačiau nekomentuosiu, nes neverta, man Depo įmonė nerūpi. Rūpi tik žmonės dėl jų ir parašiau.Ačiū.
Panevezyje konsultantas kuris dirba prie duru tragiskas, toki kvaili ismest is darbo, negana kad visiskas nevykelis tai ir zmogiskumo neturintis! 5 ar 6 kartus vaziavom del vienos prekes ir gavom ja begalo prastos kokybes! konsultantas tai zinojo, ir neturejo zmogiskumo patarti kad nupirktumem kita tokia pacia tik geros kokybes.... sugaisom tiek laiko ir nervu, ismetem pinigus i bala o jis juokiasi sau, ziauru kad tokius nevykelius priima dirbti toki darba, as jam net su zmonem neleisciau kalbeti!
Jei nori subankrutuoti rinkis DEPO. Prekiu pristatymas kad 6men. Taip taip Sesis menesius.
Kai pakeliui i panevezi nupirkau ten paskutine preke, tai klaipedos DEPO atveze po puses menesio.

Toliau dar geriau, maisytuvu skyriuje issirenki norima preke, o jos nera padeta. Konsultanto lauki 20min.
Konsultantas iveda barkoda i kompiuteri, ir sako yra 5vnt. Eina ieskoti prekiu, iesko 10min. neranda nei vienos.
Taigi reziume - 30min lauki ir nieko negauni. BARDAKAS ir nekitaip.

DEPO vienintele tokio tipo parduotuve KLAIPEDOJE ir LIETUVOJE kuri neturi elektronines prekiu parduotuves. kaip kokie atsilikeliai degradai. Maza to kad nuvaziuoji gaisti savo laika tai jie net neva turimu prekiu neranda.

Jei jums JUSU laikas nebrangus, pirkite DEPO. Kai vykdysit koki projekta ar siaip kei reikes kokio apvado ar pan. lauyksit iki puse metu. Nu valio.
Eik tu sau, Kostai! Matau, nepagavai kampo. Tai ir sakau, kad noredamas pasigaminti rakta gana pigiai Depo, kiek kuro sunaudojai, tai uz ta kaina (kuro sanaudu) butum rakta tikrose dirbtuvese pasigamines ir be nervu, ir be negraziu komentaru.Nesinervuok, Kostai, Depo yra parduotuve-sandelis jeigu nezinojai, o ne koks salonas ar dirbtuves, ar dabar jau aisku???
Jooo 2018-01-04 20:51:43
Oi tu Kostai Kostai
Kad jau 3 kartus vaziavai i ta apgailetina Depo, vietoj to butum nuvaziaves pas meistrus i raktu dirbtuves ir pasigamines ta nelaiminga rakta. Norejai kaip pigiau, bet skupas moka pats zinai kiek, artistas
Tai kad dar uz nieka nemokejau, priciom cia tas skupumas? :)) vaziuosiu ir dar karta ir dar jei reikes, nepavydim jei skaiciuojam kuro islaidas. :) esme tame jei darbo laikas iki 21h tai lai dirba kaip priklauso, o ne issipisineja. ;) ir siaip kiek suprantu ten raktu dirbtuves is dirba meistrai. ;))
Kostas 2018-01-02 19:11:33
3 kartus vazevau kad padarytu rakta, ir 3 kartus nepadare, tai nepriskambina darbuotojam, tai ju nebera.. visi kartai buvo 18:30h.. apgailetina Klaipedos depo..
Oi tu Kostai Kostai

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Namams
Viskasnamams.lt

Adresas: Žalgirio g. 108, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
VISKASNAMAMS.LT - tai šiuolaikiška elektroninė prekybos sistema statantiems namus, norintiems greitai susirasti norimą produkciją. Planuojate statyti namą? Mes jau trys metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių...
Klinkeris visiems
GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Pieno supirkimo kainos sumažėjo dar 1,4%
Pieno supirkimo kainos sumažėjo dar 1,4% 07-16 09:29
Birželį vidutinės natūralaus pieno supirkimo kainos Lietuvoje siekė 256 Eur. už toną ir buvo 1,4% mažesnės nei gegužę.
"Sportinė aviacija ir KO" sertifikuoja sklandytuvą su elektros varikliu
"Sportinė aviacija ir KO" sertifikuoja sklandytuvą su elektros varikliu 07-16 06:53
Lietuvių įmonė "Sportinė aviacija ir KO", sukūrusi, išbandžiusi, sertifikavusi bei pagaminusi daugiau kaip 20 įvairių modelių sklandytuvų, planuoja sertifikuoti sklandytuvus LAK-17A mini ir...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Walt Disney 110,00 +1,62%