VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DENTICIJA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB DENTICIJA

Atsiliepimai apie UAB DENTICIJA

Vilniaus Denticija

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB DENTICIJA
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Likau labai patenkinta Skaistes Jaraites darbu, puiki speceliste Aciu!
Atsakyti
Kosmaras, o ne klinika. Labai teisingai pastebeta, kad klinikai rupi tik pinigai, o ne pacientu gerove, o jeigu dar pasakysit, kad atvaziavot is uzsienio!!!!!! Tai jums Kaune Vytauto pr 14 "gydytoja" Egle Zabulioniene dar "pataisys" dantis, net kuriu ir nereikia taisyti, o savo nuomones geriau ir nesakyti, nes ji vistiek teisi. Turtingu jums Naujuju Metu.
Atsakyti
Šiandien, po ilgo laiko, sugaišto konsultacijoms, gydymui, protezavimui, netekau danties, kurį be jokių skrupulų pašalino toje pačioje Centro Denticijoje. Kartu su fiziniu skausmu išgyvenu didelį, didelį nusivylimą šia klinika...
Atsakyti
Kaune, Vytauto pr. Denticijoj priemimas, malonus, draugiškas, 100% dar lankysiuos nes tik Gerais žodžiais galiu pasakyti tas pats aptarnavimas aukštos kokybes, sekmes Darbuose ir Ačiu už kantrybe:*
ilgametis pacientas
2018-11-02 21:32:54 IP 2e8olntd
Atsakyti
Niekam nerekomenduoju sios klinikos. Visu pirma, del protezisto netinkamai suteiktos paslaugos, visu antra - del klinikos vadovo pozicijos pretenziju turinciu pacientu atzvilgiu. Danti protezistas suprotezavo netinkamai, atejus apziurai, i nusiskundimus del protezo nereagavo, juos irasyti i sveikatos istorija teikesi tik po pareikalavimo, demonstruodamas nepasitenkinima. O klinikos vadovas atviru tekstu pretenziju turinciam pacientui nurode daugiau neateiti, jokiu kalbu del netinkamo protezo taisymo net neleido pradeti - kreipkis i teisma, jei nori. Taigi, paimti pinigus patys pirmi, o pripazinti knyde - tai kur tau, geriau pacientui akis isdraskys ir isvis i klinika atsisakys registruoti... aisku, paskaiciuoji nervu ir laiko kaina bylinejantis ir eini i kita klinika taisyti Denticijos darbo :) taip ir baigesi su jais keleriu metu draugyste. klaidas daro visi, bet kur kas svarbiau - kaip elgiasi suklyde. Klinika siuo poziuriu pasieke moralini dugna, telieka del to pasiekti ir finansini ;)
Apgautas klientas
2017-05-10 23:20:26 IP 5c9gmhsh
Atsakyti
Niekada ten neikite. Rado man 3 kariesus ir norejo karunele uzdeti. Kadangi jie yra 5 kartus brangesni uz kitus, nuejau i kita klinika. Kitoje klinikoje pasake, kad jie mane apgavo - jokiu kariesu nera, o karuneles negalima deti, nes saknis skils. a*******i, s*****i, nekenciu.
Atsakyti
Deja, klinikai rūpi tik pinigai, o ne pacientų sveikata. Daktarė Tauraitė plombavo keturis dantis, už kuriuos galiausiai teko sumokėti 400€. Pagal senąjį kainininką kaina turėjo būti dukart mažesnė, tačiau įstaiga nepasirūpino atnaujinti kainoraščio pacientams prieinamuose šaltiniuose. Be to, net ir po tokio prašmatnaus gydymo vieną dantį teko pertvarkyti jau kitoje klinikoje dėl nepakeliamo skausmo.
MARIJA Čekuoliene
2016-02-11 20:48:16 IP 28mbuqbj
Atsakyti
Dekojiu gydytojai Gražinai Šlenienei.
Aš vel galiu šypsotis jūsų deka.
Atsakyti
Nenoriu labai plėstis, kadangi po apsilankymo šioje klinikoje, labai skaudą dantį.
Man asmeniškai, daug labiau pakenkė, nei padėjo. O už tai dar ir sumokėjau.
Atsakyti
Teko ir ne kartą, 2015 m. rudenį lankytis klinikoje, esančioje Grybo gatvėje Vilniuje. Taisiausi briauna nulūžusį dantį sunkiau pasiekiamoje vietoje. Galutiniu rezultatu esu tikrai patenkinta, gydytoja L. Jarašienė padirbėjo kokybiškai ir profesionaliai, tačiau gydymo eiga paliko labai blogus prisiminimus, papildomų išlaidų gydantis šalutinius efektus ir nuostolių. Nusiskundimai: 1. Savo priėmimo dažniausiai laukdavau ~20 min. 2. Gydytojas K. Bušauskas, sulūžus į danties kanalą leidžiamam švirkštui, man į gerklę du kartus išliejo rūgštį (natrio hipochloritą, jei neklystu), ja apsitaškė ir mano palaidinė (liko nepataisomos dėmės). Rūgštis taip pat pateko ant lūpų ir smakro, liko keletą dienų giję nudegimai. Gydytojo asistentė dirbo, kaip supratau, pirmas dienas ir blogai reagavo į prašymus paskalauti man gerklę, po antro išsiliejimo tiesinant adatą pamiršusi praskalauti, todėl gerklę skaudėjo dar tris ar keturias dienas, buvo sunkiau ryti, kalbėjau prikimusiu balsu. 3. Gydytoja L. Jarašienė grąžteliu iki mėsos nuzulino lūpą prie kampučio. Gerą keletą dienų lūpa šlapiavo, šašiukas laikėsi apie dvi tris savaites, dar kurį laiką buvo matomas nedidelis randelis. Iki šiol įpjovimo vietoje yra likusi iš arčiau matoma šviesesnės nei lūpų spalvos ovali (2, 5 x 5 mm) dėmelė. Teko papildomai įsigyti tepalą nuo randų.
Atsakyti
Kuo toliau tuo daugiau nusiviliu šia klinika, jiems svarbiausia pinigai, ne žmogaus dantys !
Atsakyti
Tik vardas liko is Denticijos ir daugiau nieko.
GRAŽINOS ŠLENIENĖS buvusi klientė
2014-02-10 16:01:53 IP 2i581404
Atsakyti
Esu labai nepatenkinta V. Grybo gatvėje dirbančios GRAŽINOS ŠLENIENĖS darbu. Kadangi pastebėjau kraujuojantį tarpdantį, iš karto kreipiausi į "Denticija". Prieš kelias dienas įvykusio vizito pas GRAŽINĄ ŠLENIENĘ metu buvo suplombuotas dantis, nes buvo rastas gedimas. Vizito metu gydytoja labai skubėjo atlikti darbą. Prieš tai nepasitarusi ir jau suplombavusi dantį, ji mane informavo, kad "įdėjo prastesnę plombą". Paklausus, "kodėl buvo įdėta prastesnė plomba", ji ir jos asistentė nesiteikė paaiškinti ir nesuteikdama galimybės man kalbėti, tęsė darbą toliau. Kai baigė plombuoti dantį, pasakiau, kad plomba per aukšta (tai kartojau daug kartų), bt ji nesiteikė pažeminti plombos, kad nejausčiau diskomforto. Tiesiog pasakė, kad ji savo darbą padarė gerai ir, kad priprasiu.. Pabaigai davė prasiskalauti šiltu vandeniu (kur esu besilankiusi, visada būdavo duodamas dezinfekuojantis skalavimo skystis (negi tokia prabangi klinika taupo net tokiems dalykams?!)). Už darbą, pagal jų pateiktą kainininką internete, ji nurodė apmokėti maksimalią sumą (keista, nes kaip pati minėjo, dėjo "prastesnę plombą"). Po vizito pas gerbiamą gydytoją GRAŽINĄ ŠLENIENĘ vis tiek jaučiau diskomfortą net praėjus kelioms dienoms. Plomba per aukšta, ta puse kramtyti nepatogu, valant užplombuoto danties tarpdantį, siūlas vis kliūdavo ir jautėsi grublėtas iškilimas danties šone. Taip pat pajutau, kad paliktas per laisvas tarpdantis, į kurį valgant vis prilenda maisto. O, kaip žinoma, po plombavimo tarpdantis turi būti glaudus, negali būti visiškai laisvas/ be kontakto. Nebent natūraliai žmogaus burnoje yra platūs tarpai tarp dantų. (Mano atveju, tarpdančiai nėra natūraliai platūs). Maža to, vėl pradėjo kraujuoti tas pat tarpdantis. Nieko nelaukusi kreipiausi vėl ten pat (padarė broką - tegu ištaiso, nes pinigai tai jau sumokėti). Šį kartą gydytoja ir jos padėjėja nebepasitiko su šypsenom, kaip pirmą kartą. Buvo arogantiškai nusiteikusios. Į išdėstytas atsiradusias problemas gydytoja nekreipė dėmesio. Papoliravo dantį ir pasakė, kad darbą padarė gerai, todėl jei nepatinka, pasiūlė kreiptis kitur. Daug laiko neskyrė, gal tik 5 min. Padėjėja jau nebeišlydėjo iš kabineto kaip pirmą kartą. Nesulaukiau nei pagalbos, nei profesionalumo. Dabar, su kraujuojančiu ir milžinišku tarpu tarp dantų keliausiu ieškoti, kas galėtų ištaisyti šios gydytojos - GRAŽINOS ŠLENIENĖS - darbą. Mąstau kreiptis ir į vartotojų teises ginančias institucijas, nes jaučiuosi apgauta. Čia grįžti nebenoriu ir kitiems nerekomenduoju. Negaliu sakyti, kad visi denticijos gydytojai dirba taip pat. Bet ši "gydytoja" gadina reputaciją tiek šiai klinikai, tiek sau pačiai..

Taip pat rekomenduojame

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Stomatologijos poliklinika
Kauno Denticija

Adresas: Vytauto pr. 14, LT-44355 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
“KAUNO DENTICIJA” - TEIKIAMOS VISOS ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS IR SUAUGUSIEMS, IR VAIKAMS: Dantų protezavimas Dantų implantacija Sedacija, trumpoji narkozė Ortodontija, dantų tiesinimas Endodontinis, dantų šaknų kanalų gydymas Protinių dantų šalinimas Estetinis plombavimas Vaikų odontologija Periodontologija Dantų...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Adresas: Savanorių pr. 273, LT-50131 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Į FNTT akiratį pakliuvo vekselių už 800.000 Eur suklastojęs NT nuomos bendrovės vadovas
Į FNTT akiratį pakliuvo vekselių už 800.000 Eur suklastojęs NT nuomos bendrovės vadovas 01-27 10:49
Didelės vertės turtą iššvaisčiusiam 50-mečiui Kauno gyventojui, vadovavusiam nekilnojamo turto (NT) nuoma besiverčiančiai bendrovei, pareikšti įtarimai sukčiavimu bei dokumentų klastojimu ir...
Nafta nebekainuoja 60 USD
Nafta nebekainuoja 60 USD 01-27 10:36
Nerimas dėl koronaviruso plitimo Kinijoje smukdo ir naftos kainas, žaliavų rinkos dalyviams nerimaujant dėl poveikio transporto sektoriui ir paklausai.
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo
Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo 01-27 10:34
Alytuje šeštadienį baigtas valyti užterštas vanduo, susikaupęs po gaisro padangų perdirbimo gamykloje "Ekologistika".
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Intel 68,47 +8,13%
CBS 40,77 +3,63%
American Express 135,11 +2,85%
Boeing 323,05 +1,66%
Western Union 27,10 -2,34%
JPMorgan 133,15 -2,48%
Texas Instruments 130,52 -2,78%
Goodyear 14,20 -3,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 5,56 -6,40%
Nafta 55,59 -2,03%
Sidabras 17,14 -0,17%
Dujos (JAV) 2,24 -15,47%
Ryžiai 432,00 +2,61%
Auksas 1479,13 +0,57%
Apelsinai 0,52 -1,89%
Vištiena 1,98 +7,03%