Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Demana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Demana

Atsiliepimai apie Demana, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Demana, UAB

Jau ne pirmą kartą užsakome gaminius, tiek aptarnavimas, tiek gaminiai labai patinka. Ačiū
UAB Demana arba SmokeDudes a*******i, nei pinigų nei gaminio jau pusę metų. Vartotojų teisių tarnybos prašymų nevykdo, visas komunikacijas - ignoruoja.
Nei pinigų nei prekių. Lygiai metai jau, bėkit kuo toliau.
Tomas Tankevicius
2021-07-03 12:08:33 IP 27tbo44c
Sulaukėme puikaus aptarnavimo ir labai malonaus bendravimo. Pirkome įmonės vadovui dovaną ir ji labai patiko. Puikiai išpildytas mūsų užsakymas! 10/10!
Labai nerekomenduoju, s*****i ir tiek, nei pinigų, nei prekės. Į skambučius niekas neatsako, į el. laiškus irgi niekas neatrašo. Venkite UAB Demana arba Smoke Dudes.
Visi venkite tokios įmonės. Pinigus paimė prekės nėra, grąžinti žada jau mėnesį, bet kol kas nieko. Telefonu nebeatsiliepia, el. Paštu neatrašo. Neturėkite reikalų su šia įmone.
Visiškai nerekomenduoju šios įmonės. Po pusės metų pasiteisinimų dėl užstrigusių siuntų, koronos potrūkio įmonėje ir visų įmanomų aplinkybių dėl Covid, pradėjo ignuoti.
Tragedija ne įmonė, užsisakiau stalą sumokėjau visą sumą, praėjo 3 mėn. - nieko nėra. Tel. neatsiliepia, el. paštu nebendrauja, facebook irgi neatrašo. Paskambinus internetiniame puslapyje duotu nr. atsiliepia mergina kuri niekada nieko nežino, sako perduosiu direktoriui susisieks, bet niekas nesusisiekia. Venkite šios įmonės.
Nerekomenduočiau.Užsakėm stalą kepsninei 2020m spalio mėnesį (kuris turėjo būti gimtadienio dovana) ir iki šiol stalo negavome. Pranešti, dėl ko stalo negavome, patys nesugebėjo, kol pats nesikreipiau. Tuomet atsakė, kad turi problemų, gražino pusę įmokėtos sumos ir paprašė palaukti dar mėnesį (tai buvo 2021m sausio mėnesis). Tai taip ir laukiam. Jokių datų kada pristatys, o užklausus ataskymuose nurodomas terminas, kuriam praėjus nei pranešimo dėl ko vis dar negavau prekės nei kada pagaliau ją pristatys. Labai nusivyliau įmone.
Užsakėme prekes 2020m spalio mėnesį, ir apmokėjome pilna suma. Iki šiol gaminio negavome. Atgavome pusę sumos. Blogiausia su bendravimu - į žinutes neatsako, ragelio nekelia. Aš iš savo pusės stengiausi bendradarbiauti ir sutikau laukti, bet dabar jau apėmė visiška neviltis. Mėginu atsiimti pinigus, bet... vėl visiškai nebendrauja. Vakar praleido 11 skambučiu ir nesivargina net atskambinti atgal. Neprofesionalumo viršūnė.
Užsakėme prekes 2020m lapkričio mėnesį, ir apmokėjome pilna suma. Iki siol nei gaminio nei pinigu negalime atgauti. Imone perduota eskolos skolos isieskojimui.
Atlikome didelį užsakymą į Norvegiją, firmos šventei. Gauti produktai labai nustebino, puiki kokybė, greitas aptarnavimas ir pristatymas, malonus kolektyvas. Dar karta ačiū!
Puikiai parengta dovana kalėdoms! Noriu padėkoti, kad net susidūrus su transportavimo bėdomis, sugebėjote rasti būdą, pristatyti personalizuotus gaminius man patogiu būdu ir visą tai padaryti laiku! Ačiū labai.
Ačiū už išskirtinę ir labai įdomią dovana! Rekomenduoju!
Didžiausios rekomendacijos. Malonus aptarnavimas, išsami konsultacija padedant išsirinkti preke. Prekes gavau greitai.
Labai subtilus ir kokybiski gaminiai! Sis prekes zenklas turi savo iskirtinuma, esu labai patrnkintas isigijas ranku darbo priekoniu laikykle su visu turiniu- visiems rekomenduoju- kas iesko dovanos sau ar bet kam
kitam!!!! Tikrai vau!
Arvydas Vilkauskas
2020-10-23 11:41:35 IP 5f4son0v
Įmonė yra mūsų partneriai. Norime pasidžiaugti jų profesionalumu, požiūriu į darbą. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį sulaukėme tik malonaus ir šilto bendravimo bei greito iškylančių problemų sprendimo.
Noriu padėkoti už super greitą pristatymą į Airiją ir vardinį GOLD rinkinį, draugai apakę nuo tokio grožio, o dar kvapas medienos išvis nerealus.. Ačiū dar karta
Nepatiko aptarnavimas. Neatsako po kelias dienas, sako, kad siuntą gausime kelių dienų bėgyje, o kai paskambini ji dar neišsiųsta. Labai neoperatyvu.
Pirkome vardinį Gold rinkinį, tiek pats rinkinys, tiek aptarnavimas labai patiko, jau rekomendavau keliems draugams, tikrai pirksime ir daugiau, asortimentas nuostabus. Ačiū už puikias emocijas.
Norėjau Smoke Dudes komandai padėkoti už puokią dovaną. Šie rinkiniai nerealūs. Puikus aptarnavimas. Rekomenduoju

Hollister Lietuva
Medicininių priemonių gamintoja

Adresas: Oro Parko g. 2, Sergeičikų I k., LT-54462 Kauno r.
Veiklos sritys: gamyba; medicininė įranga.
Hollister Incorporated- nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Kompanija gamina priemones, skirtas stomos, šlapinimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, ji rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%