Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Demana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Demana

Atsiliepimai apie Demana, UAB

Smoke Dudes

BBQ Smoke Dudes
Parašyk savo nuomonę apie Demana, UAB

Puikiai parengta dovana kalėdoms! Noriu padėkoti, kad net susidūrus su transportavimo bėdomis, sugebėjote rasti būdą, pristatyti personalizuotus gaminius man patogiu būdu ir visą tai padaryti laiku! Ačiū labai.
Ačiū už išskirtinę ir labai įdomią dovana! Rekomenduoju!
Didžiausios rekomendacijos. Malonus aptarnavimas, išsami konsultacija padedant išsirinkti preke. Prekes gavau greitai.
Labai subtilus ir kokybiski gaminiai! Sis prekes zenklas turi savo iskirtinuma, esu labai patrnkintas isigijas ranku darbo priekoniu laikykle su visu turiniu- visiems rekomenduoju- kas iesko dovanos sau ar bet kam
kitam!!!! Tikrai vau!
Arvydas Vilkauskas
2020-10-23 11:41:35 IP 5f4son0v
Įmonė yra mūsų partneriai. Norime pasidžiaugti jų profesionalumu, požiūriu į darbą. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį sulaukėme tik malonaus ir šilto bendravimo bei greito iškylančių problemų sprendimo.
Noriu padėkoti už super greitą pristatymą į Airiją ir vardinį GOLD rinkinį, draugai apakę nuo tokio grožio, o dar kvapas medienos išvis nerealus.. Ačiū dar karta
Nepatiko aptarnavimas. Neatsako po kelias dienas, sako, kad siuntą gausime kelių dienų bėgyje, o kai paskambini ji dar neišsiųsta. Labai neoperatyvu.
Pirkome vardinį Gold rinkinį, tiek pats rinkinys, tiek aptarnavimas labai patiko, jau rekomendavau keliems draugams, tikrai pirksime ir daugiau, asortimentas nuostabus. Ačiū už puikias emocijas.
Norėjau Smoke Dudes komandai padėkoti už puokią dovaną. Šie rinkiniai nerealūs. Puikus aptarnavimas. Rekomenduoju

Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Tolivardžių g. 3, LT-47297 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB "Araneta" - tai itin didelį kokybiškų ir stilingų baldų asortimentą pasiūlyti galinti įmonė. Balduturgus.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti viską, ko prireiks jaukiems Jūsų namams! Prekiaujame didmenine ir mažmenine prekyba baldais, baldiniais audiniais bei įvairiais priedais minkštų baldų gamybai. Mūsų...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...
Roletai, žaliuzės, tinkleliai, garažo vartai

Adresas: Eigulių g. 21, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai.
DEXTERA – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu...

Vyriausybė skyrė dar beveik 0,3 mln Eur advokatams ginče su "Veolia"
Vyriausybė skyrė dar beveik 0,3 mln Eur advokatams ginče su "Veolia" 01-27 21:52
Vyriausybė trečiadienį skyrė 290.300 eurų padengti skolą teisininkams, atstovaujantiems valstybei ginče su Prancūzijos energetikos bendrove "Veolia".
FED palūkanų nepakeitė, retorika – be pasikeitimų
FED palūkanų nepakeitė, retorika – be pasikeitimų 01-27 21:48
Trečiadienį FED paliko palūkanas nepakeistas ir pakartojo pažadą panaudoti visas turimas priemones skatinti ekonomikai pandemijos laikotarpiu. Institucija kreips dėmesį į vakcinavimo progresą.
Rusija žada skirti baudas interneto platformoms už raginimą protestuoti
Rusija žada skirti baudas interneto platformoms už raginimą protestuoti 01-27 21:18
Rusija trečiadienį pareiškė, kad baus populiariausias socialinių tinklų platformas, jei jos nešalins raginimų paaugliams dalyvauti įkalinto Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno palaikymo protestuose.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Wells Fargo 31,38 -2,67%
American Express 116,15 -4,13%