Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delca invest, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delca invest

Atsiliepimai apie Delca invest, UAB

H2auto

Parašyk savo nuomonę apie Delca invest, UAB

Sveiki, birželio 10 d. ryte švarinausi savo automobilį Kaune, Sukilėlių pr. 2. Noriu labai padėkoti tuo metu dirbusiai darbuotojai už geranoriškumą padedant surasti siurblio 'suvalgytus' daiktus ir už šiltą ir pagarbų dėmesį, malonų pokalbį, gerą nuotaiką. Daugiau tokio personalo!
H2AUTO 2022-04-04 10:18:06
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Kainos informacija yra pateikiama ir nustatoma kiekvienam įrankiui atskirai. Kiekvienu atveju, kortele - kaina yra nurodoma plovyklos pulto (ar įrenginio) ekranėlyje renkantis programą; o išmaniojoje programėlėje - kaina nurodoma šalia kiekvienos paslaugos. Kainodaros pakeitimai buvo įvesti nuo 2022m. starto, atsižvelgus į į pakitusią rinkos ir verslo aplinkos situaciją, ypatingai - didėjančius energetinius kaštus.
Dekoju uz savalaike informacija, apie paslaugu kainu pasikeitimus.
Jus - nepakartojami !
exKlientas 2 2022-03-31 23:07:09
Visiskas absurdas... apie plovimo laiko kainos pakeitimus nesugeba informuoti...
Siandien nusiploviau uz 15 eur... visiska nesamone....
Su siuo plovyklu tinklu atsisveikiname.
Fel 2022-03-18 08:56:19
H2Auto, klausimas tik kodėl niekur viešai neinformuojate apie pabrangusias savitarnos plovyklų kainas (t.y. šiuo metu už tą pačią sumą suteikiama žymiai mažiau plovimo laiko nei būdavo anksčiau)? Tai pastebi tik pamatęs, kad už tą pačią kainą net pusės programų nesugebėjai panaudoti, nors anksčiau visą automobilį nusiplaudavai.
Tai yra, pas jus šiuo metu 1min kaina yra 0, 84 ct, tuo tarpu pas konkurentus mažiau nei 0, 66 ct. Be to, pas konkurentus ir geresnė įrangos kokybė, programų persijungimo greitis žymiai greitesnis ir plovimo kokybė geresnė.

Ačiū už Jūsų komentarą. H2AUTO paslaugas galima aktyvuoti H2AUTO kortele, ar naująja programėle. Kainos informacija yra pateikiama ir nustatoma kiekvienam įrankiui atskirai. Kiekvienu atveju, kortele - kaina yra nurodoma plovyklos pulto (ar įrenginio) ekranėlyje renkantis programą; o išmaniojoje programėlėje - kaina nurodoma šalia kiekvienos paslaugos. Kainodaros pakeitimai buvo įvesti nuo 2022m. starto, atsižvelgus į į pakitusią rinkos ir verslo aplinkos situaciją, ypatingai - didėjančius energetinius kaštus. Kviečiame išbandyti nuolaidų planus, siūlomus H2AUTO išmaniojoje programėlėje. Jei turite daugiau pastebėjimu, kviečiame susisiekti su H2AUTO komanda tiesiogiai el. Paštu [email protected]
exKlientas 2022-03-20 00:42:27
Kainų keitimas be papildomos informacijos ir atskiro perspėjimo galimai nėra tinkamas verslo modelis ir daug ką pasako apie Įmonės požiūri į Klientą. Taip pat labai keista, kad paslaugos brangimas „sutapo“ su paramos skyrimu (Įmonė skiria paramą, moka klientas? Gaila, jeigu taip yra iš tikrųjų). Įmonė turi suprasti, kad Klientas taip pat skaičiuoja savo išlaidas ir lygina/analizuoja kainas.

Taip pat neaišku, kiek kainuoja langų skystis. Programėlės vartotojams 1 litro kaina yra 0, 5 Eur ir, remiantis programėlėje pateikta informacija, jiems pilamas vasarinis skystis, o atsiskaitant išankstinio mokėjimo kortele kaina yra 0, 75 Eur už 1 litro žieminio langų skysčio. T. y., toj pačioj vietoj skiriasi pilamas skystis (vasarinis VS žieminis) ir jo kaina (0, 5 VS 0, 75), priklausomai nuo atsiskaitymo būdo.

P. S. VTAT ir taip turi daug darbo, bet panašu, kad šį kartą pailsėti jiems nepavyks :/
Laba diena

Ačiū už Jūsų komentarą. H2AUTO paslaugas galima aktyvuoti H2AUTO kortele, ar naująja programėle. Kainos informacija yra pateikiama ir nustatoma kiekvienam įrankiui atskirai. Kiekvienu atveju, kortele - kaina yra nurodoma plovyklos pulto (ar įrenginio) ekranėlyje renkantis programą; o išmaniojoje programėlėje - kaina nurodoma šalia kiekvienos paslaugos. Kainodaros pakeitimai buvo įvesti nuo 2022m. starto, atsižvelgus į į pakitusią rinkos ir verslo aplinkos situaciją, ypatingai - didėjančius energetinius kaštus. Ačiū už pastebėtą techninę išmaniosios programėlės klaidą susijusią su langų skysčio tipo identifikavimu, mes ją jau ištaisėme. Jei turite daugiau pastebėjimu, kviečiame susisiekti su H2AUTO komanda tiesiogiai el. Paštu [email protected]
Siandien nusiploviau uz 15 eur... visiska nesamone....
Su siuo plovyklu tinklu atsisveikiname.

Šiandien 2021.11.17 Marijampolės plovykloje bekontakteja nuploviau savo auto esu dažnas klientas bet likau nusivylęs viskas matosi foto
Arturas Montvydas
2021-07-14 12:07:08 IP 2g5vf1ju
Sveiki! Šendien, tai yra 07.14.21 apie 11 val. Buvau nemaloniai nustebintas. Pervedžiau pinigielius kortelės numeriu, gavau patvirtinimą apie sumokėjimą, ir e. laišką kad laukit patvirtinimo. Deja nei patvirtinimo, nei pinigieliu.Prasiblaškiau daugiau kai valanda tokia karšta diena. Be reikalo sugaištas laikas ir pinigai
Nebenoriečiau naudotis jų paslaugomis. Nemalonu!
Direktorius 2021-02-03 18:52:54
Ploviausi automobili jusu darbuotoja pareiškė pretenzija kad ne per ta puse yvažiavau ižeidinėjo sakė su lėktuvu yvažiavau ne ta puse kiemas nevalytas aš tik vienas plovykloj tuo metu yvažiaves buvau Kaune Šiaurės pr. 2, Kaunas prašau prilaikyti savo darbuotojos liežuvi kur jis turi būti nes daugiau nesiplausiu aš ir firma sudaug transporto išsivesiu i kita plovykla
Laba diena, atsiprašome už nesklandumus. Prašome susisiekti su H2Auto komanda el. paštu: [email protected] nurodant kontaktinį tel. nr. kuriuo galime su Jumis susiekti ir įsigilinti į susidariusią situaciją. Ačiū!
UAB Delca Invest
2020-12-08 16:37:55 IP 66hol8de
Andrius 2020-12-08 15:52:50
Plovykloje sunaudojo kreditus su sugedusia įranga, o pinigų negrąžina.. Nepatikima įmonė, atmestinis požiūris į klientus, socialiai neatsakinga.
Sveiki Andriau, atsiprašome už nesklandumus. Prašome susisiekti su H2Auto komanda Tel. Nr.: +370 641 27 712, turėkite tuo metu naudotos H2Auto kortelės numerį, grąžinsime prarastus kreditus. Ačiū!
UAB Delca Invest
2020-12-08 16:33:25 IP 66hol8de
Dovilė 2020-11-01 15:51:14
Nusiploviau automobilį su aktyviosios putomis priekiniai žibintai prarado skaidrumą pasidarė balkšvi, sudrekinus bandant valyti jie vėl pasidaro skaidrūs, bet nudžiuvus ir vėl lieka balkšvi su kuo išvalyti jūsų šitą hemiją nuo žibintų, kad jie būtų skaidrus, kaip buvo prieš plovimą? Negana to ikišus kortele dulkių siurbliui ir iškarto jo nepasirinkus (mašinos kilimėlius išsiemiau ir duris visur atidariau) per tą laiką nuskaitė pinigus, du kartus ir nedavė naudotis, tik iš trečio karto įsijungiau siurblį, o pinigus nuskaitė kiekvieną kartą vos įdėjus kortelę, kiek reikėjo permokėti siurbliui. vieni nuostoliai su jūsų plovykla.
Sveiki Dovile, atsiprašome už nesklandumus. Prašome susisiekti su H2Auto komanda Jums patogiu būdu: El. paštas: [email protected]; Tel. Nr.: +370 641 27 712, padėsime Jums išspręsti iškilusius nesklandumus, bei suteiksime informaciją apie H2AUTO plovyklų aksesuarų zoną. Ačiū!
Uab Delca Invest
2020-10-27 09:35:40 IP 28m8792i
Erikas 2020-10-22 12:09:51
Buvau apsilankes aleksote prie viados degalinės pasipildžiau kredita 5 eur ir nuvažiavau pasinaudot dezinfekciniu skysčiu papurškiau apie 4, 5 kartus ir limito neberastas čia normalu? Vienas paspaudimas euras?
Sveiki Erikai, atsiprašome už nesklandumus. Dezinfekcinio skysčio automato kaina - 5€ 3 minutės. Prašome susisiekti informacijos telefonu, gražinsime prarastus pinigus ir paaiškinsime kaip naudotis dezinfekcinio skysčio automatu. Informacijos Tel. Nr: +370 667 00222.
Justinas 2020-08-19 12:53:43
Rugpjūčio 19d. Šiaurės pr., Kaune, H2Auto papildžiau kortelę, pradėjau plaut, pripurškiau putų ir iš niekur nieko užblokavo kortelę. Aparatas rodo "Black list". Nurodytu klientų aptarnavimo telefonu numeriu niekas nekelia ragelio.
Sveiki Justinai, atsiprašome už nesklandumus. Prašome pakartotinai paskambinti klientų aptarnavimo telefonu, arba parašykite savo situaciją mums į H2Auto Facebook puslapį ir mes kuo greičiau išspręsime nesklandumus. Iki!
Aliona 2020-07-24 11:26:07
Labai gera, kokybiska plovykla, stiprus siurbliai, gera chemija, maloniaus kvapo sluostes. Labai smagus, malonus ir mandagus vyrukas, duodantis patarimu. dirbantis Naujoje Vilnioje. Aciu.
Sveiki Aliona, ačiū už įvertinimą. Mūsų tikslas - kokybiškos plovimo paslaugos, o aksesuarų zoną įvertina dažnas H2Auto klientas. Gražios dienos!
Justinas 2020-04-25 21:49:20
Plovyka Šiaurės pr., Kaune, apie 18:35. Pirmus 2 eurus su centais kortelės papildymo aparatas "suvalgė", bet kreditas į H2auto kortelę neįkrito. Pinigai aparato apačioje nepasirodė. Sekantys keli eurai kortelę papildė. Ačiū, daugiau pas jus automobilio neplausime.
Sveiki Justinai, atsiprašome už nesklandumus. Prašome susisiekti su H2Auto komanda Jums patogiu būdu: El. paštas: [email protected]; Tel. Nr.: +370 641 27 712, turėkite H2Auto kortelės numerį.
Delca Invest 2019-11-06 14:14:40
Sveiki, labai atsiprašome, bet negalime atsakyti į Jūsų pretenziją. Šis numeris nepriklauso mūsų įmonei (įskaitant jos darbuotojus).
Jeigu galite, aprašykite situaciją ir atsiųskite į mūsų elektroninį paštą: [email protected]
Ačiū iš anksto.
Jūs užsakote paslaugas skambinimui. Tai ir išsiaiškinkite kas skambina jūsų įmonės vardu.
Viktoras 2019-11-06 13:59:49
Ši įmonė nesilaiko ES bendrojo duomenų saugojimo reglamento, tvarkydama nesamų klientų kontaktinius duomenis. Skambinama iš telefono numerio +370 5 2683401
Ačiū iš anksto.
Tomas 2019-03-26 16:15:51
Pirkau kortele utenos h2auto idejau pinigus ir negavau nei korteles nei pinigu, pinigu suma buvo daugiau nei 3e nes minimaliai reikia ideti 3e jog gautum kortele. Plovykla priziurincio asmens taippat nebuvo, paskambinus i pagalbos numeri ir paaiskinus situacija jie pasake palaukti minute padejo rageli ir taip nebepaskambino. Atsargiai naudokites ju paslaugomis nes galite likti apgauti!
Sveiki, atsiprašome už nesklandumus, bet taip būti neturėtų.
Prašau asmeniškai kreiptis šiais adresais:
El. paštas: [email protected]
Tel. Nr.: +370 641 27 712
Martynas 2019-03-20 19:30:32
Turėčiau gauti 40% nuolaida dirbdamas pavezeju, bet realiai nepastebėjau kad būčiau ja gavęs, nors kortele uzsiregistravau. Tai pat aktyvių putų kokybe yra ženkliai prastesnė nei kitų plovyklų, kitur ir be nuolaidų pakanka greitu tempu 1-2e.. o cia ale su 40% sunaudoju ženkliai daugiau pinigu nes aktyvios putos neatlieka savo funkcijos. Pasitemkit.. o iki tol renkuosi plautis auto kitur.
Sveiki, prašau kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių, kur patikrins Jūsų kortelę ir registraciją.
El. paštas: [email protected]
Tel. Nr.: +370 641 27 712

Dėl kokybės, ačiū už pastabas, atkreipsime dėmesį.
h2auto savitarnos plovykloje buvau papildes savo kortele kurioje turi buti + - 20€ ir idejes kortele noredamas nusiplauti automobili man raso jog mano kortele negalioja isiimkite nauja ! paskambines ju kontaktiniu numeriu jie liepe susimoket dar 3 € uz nauja kortele bet pinigai buvo saskaitoje o papildytos korteles saskaita parves i nauja kita diena. as pasakiau jog man reikia dabar mano pinigu nes as 3€ neuztenku nusiplauti automobilio is manes jie bando prievartauti pinigu kad dar pildyciau ju saskaita cia jau kaip ir sukciavimas pinigu viliojimas as ju paprasiau grazinti pinigus i mano banko saskaita nes jusu paslaugu nebenoriu daugiau o ju atsakymas keiciam tema !!! kaip taip galima pasisavinti mano asmeninius pinigus nieko nepranese neispeje as labai pasislykstejau tokiu poelgiu ju
2018-11-21 15:45:17 IP 28mdth06
Brigita 2018-11-20 16:33:17
Plovykla savitarna parodu g.2 srove vandens skalavimo susilpnejusi, putos purskiamos po labai ilgo laiko tarpo tiesiog purskiamo oro:) puse pinigu ismesta veltui nes visiskai nekokybiskai tiekiama paslauga.
Sveiki, Ponia Brigita, labai apgailestaujame jeigu patyrėte nepatogumų ir dėkojame, kad vis tik renkatės H2AUTO plovyklas. Visais atvejais, kai nutinka gedimas plovykloje arba negaunate paslaugos, prašome iškarto rašyti mums asmenine žinute į Facebook puslapį arba skambinti į skambučių centrą, kuris pasiruošęs budi kiaurą parą ir registruoja komentarus. Jeigu tikrai buvo sutrikimas, avarija, mes visada grąžiname pinigus mūsų klientams į jų H2AUTO korteles.
2018-11-21 15:42:08 IP 28mdth06
Tomas 2018-10-04 12:09:22
Del bekontakciu plovyklu.
Nera idiegta galimybes atsiskaityti kortele. Imone teigia einanti koja kojon su technologijomis, taciau korteliu skaitytuvui arba inovaciniu fantaziju pritruko, arba godumas paeme virsu.
Rezultate prarandate klientus.
Sveiki, Tomai, taip, mes girdime kiekvieną komentarą ir stengiamės eiti koja kojom su naujovėmis. Tad visai jau netrukus visus nustebinsime H2AUTO plovyklas apimančiais patogiais atsiskaitymo sprendimais. Mes bet kokį pokytį daryti norėdami, turime tai daryti kiekvienoje iš 16 plovyklų, tad nėra viskas taip greitai :)
Del bekontakciu plovyklu.
Rezultate prarandate klientus.
Edvinas 2018-04-13 11:15:43
Labai taktiškas, tačiau tiesos neatitinkantis atsakymas! Kreipiausi plovykloje nurodytu numeriu dar būdamas plovykloje, operatorė viską išklausė, informavo, kad nusiųs meistrą patikrinti gedimo, tačiau jokio atgalinio ryšio iki šiol negavau.
Tuomet atsiprašome už operatorių darbo kokybę. Gal galite tiesiog laiką, miestą ir savo kontaktą bei kortelės numerį atsiųsti į [email protected]?.taip tikrai viskas bus išsiaiškinta ir grąžinti prarasti pinigai.
Delca Invest 2018-04-13 09:47:40
Sveiki, Edvinai, dėkojame už jūsų komentarą, tačiau kodėl bėdai ištikus neskambinote plovyklose nurodytu klientų aptarnavimo numeriu? Mūsų plovyklų prižiūrėtojai budi visą laiką, ir reaguodami į pranešimą, visada atvyksta pašalinti gedimo jei tik apie tai būna informuoti. Kortelės plovyklose turime, tam kad galėtume klientui grąžinti pinigus jeigu atsitinka gedimas arba kokia avarija. Mūsų klientai jau puikiai įvertinę šią privilegiją, kad už bet kokius nesklandumus visada mielai grąžiname į kortelę patirtus nuostolius. Sekantį kartą, labai prašome jūsų mus informuoti jeigu kuriame nors mieste jūsų netenkina paslaugos kokybė arba kas nors nustojo veikti. Nežinodami problemos, negalime jums grąžinti pinigų ir pataisyti problemos šaltinio.
Edvinas 2018-04-12 13:03:04
Nepatariu naudotis šiomis plovyklos, nes finale vistiek reikės važiuoti į kitą - patikimesnę plovyklą. Pirmą kartą plaunantis viskas labai patiko, po antro karto nuomonė kardinaliai pasikeitė - kai plovykla nuskaito centus, vanduo pabėga kelias sekundes ir parašo klaidą ar kažkas panašaus. Po ilgo žaidimosi kortelė tapo beveik tuščia ir su muiluota mašina teko važiuoti į žetoninę plovyklą ir baigti pradėtą darbą.
2018-04-03 08:47:51 IP 2i250q3f
Klientas 2018-04-01 18:49:27
Teko naudotis plovykla Grigiškėse - patiko. Kainos geros, plauna gerai, prižiūrintis vyrukas irgi OK paaiškino kaip naudotis. Yra papildomai visokie siurbliai ir t.t, viskas ko reikia. Žodžiu, gerai, kad atsirado plovykla :) Sėkmės darbuose.
Labai jums AČIŪ už gražius žodžius ir už tai, kad naudojatės H2AUTO plovyklų paslaugomis. Mes kasdien stengiamės ir tobulėjame dėl savo klientų.
2018-01-23 15:49:20 IP 2i250q3f
Raimis 2017-10-02 15:52:03
Superinė plovykla - Panevėžyje H2AUTO, puikūs prižiūrėtojai - moterytė ir vyrukas, jie savo darbo - specai, labai švaru, visa info suteikia labai aiškiai ir noriai, nuvažiuokite ir pamatysite.... Man labai patiko, plausiu savo auto tik - H2AUTO Panevėžyje...
Dėkojame už tai kad naudojatės H2AUTO plovyklų paslaugomis ir dar gražiai atsiliepiate. Mums yra labai svarbi kiekvieno kliento nuomonė. AČIŪ!
Raminta 2017-08-04 10:09:40
Užsisako paslaugas, du mėn. vilkina sutarties pasirašymą, pasiketus jų darbuotojams atsisako sumokėti anksčiau sutartą sumą ir nutraukia bendradarbiavimą. Labai nepatikimi partneriai.
Įmonė neperka jokių paslaugų iš nepatikimų partnerių arba tų kurie siūlo nekokybiškas prekes ar paslaugas.
Plovėjas 2017-05-23 11:43:23
Plovykloje Miškinių g. Vilniuje nenurodomos paslaugų kainos. Siūloma pirkti kažkokią kortelę ir pervesti į ją pinigus, t.y. kredituoti įmonę. Paslaugų teikėjas paslaugų teikimo vietoje privalo aiškiai nurodyti paslaugų kainas. Informacija bus perduota atitinkamoms LR institucijoms.
Kainos nurodytos

Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – „PRO BRO Group“ įmonių grupės dalis – tai švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 9 tunelines plovyklas, 10 bekontakčių savitarnos...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 25 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
TRANSEKSPEDICIJA
Adresas: Galinės g. 1, Galinė, LT-14247 Vilniaus r.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; automobilių plovyklos; ekspedijavimas; eksportas; muitinių paslaugos, muitinės; patalpų nuoma; perkraustymas; sandėliavimas; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
UAB “Transekspedicija” įkurta 1990 m. Vilniuje. Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė. UAB “Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre...
Autodia
BERO, Automobilių servisas Kaune

Adresas: Jonavos g. 68C, LT-44191 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių plovyklos; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
BERO CAR SERVICE įsikūręs adresu: Kaunakiemio g. 5, Kaunas, Jonavos g. 68C, Kaunas. Autodia, UAB serviso teikiamos paslaugos. Visų rūšių automobilių diagnostika, lengvųjų automobilių kompiuterinė diagnostika. Važiuoklės remontas – šarnyrų, traukės antgalių, amortizatorių, ratų guolių keitimas ir t.t. Elektrinės...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui 06-30 01:01
Poveikio aplinkai deklaravimas verslui tampa reputacijos reikalu, o galiausiai taps ir privalomu dalyku. EPD yra vienas iš būdų skaidriai parodyti kokį poveikį aplinkai turi produktas per visą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

PepsiCo 166,73 +1,66%
AT&T 20,95 +1,65%