Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Deimisa

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deimisa

Atsiliepimai apie UAB "Deimisa"

Prezervatyvai.net

Prezervatyvai Internetu Pigiau
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Deimisa"

Arvydas 2021-09-14 12:11:28
Kur mano prekė ar pinigai
Sveiki
Deja nematome jūsų užsakymo. Parašykite mums į el. paštą.užsakymo numerį arba vardą ir pavardę.
Arba tiesiog pasiskambinkite mums 867631188 ir iš karto išspręsime šį nesklandumą.
Kur mano prekė ar pinigai
Tikrai nustebino sita parduotuve, aciu!
Malonus personalo bendravimas, greitas ir operatyvus pristatymas. Galite drąsiai pirkti šios įmonės parduodamą produkciją.
užsakymas 87789
2020-09-14 16:14:47 IP 2e7r3jdj
Užsakymas 87789. Analogiška situacija kaip ir su užsakymu 75391. Kol moki pinigus, greit sukatės, vos tik klientas nori grąžint ar pakeist prekę, ignoruojat. Nepasiėmėt siuntos, grįžo atgal. Yra kitų parduotuvių, pas jus apsipirkau pirmą ir paskutinį kartą.
Dominykas Klientas
2020-03-26 11:45:37 IP 2i24v4bc
Pui parduotuvė jau keletą metų užsisakinėju. Labai greitas pristatymas. taip ir toliau !
Neatsiskaito už suteiktas paslaugas. Ignoruoja.
Puiki parduotuvė. Užsakyma pristato per pora dienų. Kainos tikrai puikios.
Puiki parduotuve. Kelinti metai apsipirkineju. Greitai pristato ir dar nuolaidu daznai buna.
Užsakymas nr: 75391 2019-03-05 23:48:53
sveiki, Užsakymas nr: 75391. minėjote kad atsiusti jums prekę atgal kad gražintumėte pinigus. prekė buvo pristatyta i jūsų miestą per 14dienų nuo prekės gavimo dienos. gražintų pinigų vis dar nėra. Ir į sms ignoruojate. Lieku nusivylusi jūsų aptarnavimu. rašote jog galima gražinti prekę ir pinigus bet tai visiškas klaidinga informacija- neteiseta apgavyste. skubu rašyti blogus atsiliepimus apie jūsų įmonę internete. Sukčiavimas
Pinigeliai gražinti už atšauktą užsakymą bei gražintą prekę, klientas informuotas.
Užsakymas nr: 75391
2019-03-05 23:48:53 IP 2h7tmecf

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.

Konservatorių suvažiavime – partnerių pagyros valdančiajai koalicijai
Konservatorių suvažiavime – partnerių pagyros valdančiajai koalicijai 09-26 12:31
Centro-dešinės valdančioji dauguma ir Vyriausybė yra geriausia, kas galėjo nutikti su tiek skirtingų iššūkių pastaruoju metu susidūrusiai Lietuvai, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
N. Roubini. Gresia rimtas stagfliacijos pavojus
N. Roubini. Gresia rimtas stagfliacijos pavojus 09-26 12:04
Jau keletą mėnesių bandau perspėti, kad dabartinis nesibaigiančios skatinamosios pinigų, kreditų ir fiskalinės politikos derinys pernelyg stipriai stimuliuos visuminę paklausą ir prives prie...
Šeštadienį nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių
Šeštadienį nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių 09-26 09:41
Šeštadienį Lietuvoje nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių, praneša Statistikos departamentas.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%