Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Deimantų fabrikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deimantų fabrikas

Atsiliepimai apie Deimantų fabrikas, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Deimantų fabrikas, UAB

Tikrai nerekomenduoju sitos parduotuves nes tikrai negausite zadamos garantijos dirbiniams ir stipriai permokesite uz gaminius. Pries kelis metus pirkau apyranke, kuriai buvo zadeta garantija ir prieziura, todel nunesiau apyranke, kad ja truputi patvarkytu del atsiradusiu demiu ir nedideles deformacijos, taciau man buvo atsakyta kad apyranke buvo netinkamai priziureta ir tai yra mano kalte. Kaip gali buti mano kalte, kad atsirado demes ant apyrankes, o deformacija atsirado ne del mano kaltes, o del blogos apyrankes kokybes, nes apyranke per visa laika neturėjo jokiu mechaniniu pazeidimu!
Aptarnavimą galima būtų apibūdinti taip - ateini į parduotuvę ir pasijauti sukčiumi arba kitaip tariant aptarnavimo kokybė apgailėtina.
Factory by Ribas parduotuvėje prieš kelis mėn. buvo pirktas sužadėtuvių žiedas. Kadangi žiedas buvo per didelis, tai buvo nuvykta į saloną susimažinti jo dydžio. Šioje vietoje ir prasidėjo visas smagumas, kuomet atvykus į saloną ir darbuotojai apžiūrėjus žiedą ši paaiškino, kad žiedo be čekio nepriims, nes žiedas pirktas ne pas juos. Kaip ir viskas gerai, bet žiedas, tai sužadėtuvių ir mergina atvykusi į saloną tikrai neturėjo sužadėtuvių žiedo čekio, o turėjo tik Factory by Ribas žiedo dėžutę, kurios pardavėjai taip pat neužteko iki neisikišant kitai darbuotojai, kuri taikiai išsprendė situaciją ir priėmė žiedą.
Reziumuojant visą situaciją, kyla klausimas, kodėl viena iš prestižiškiausių juvelyrikos parduotuvių ant savo gaminių nepalieka inicialų pagal kuriuos būtų galima nustatyti, kad gaminys tikrai jų, nes gaminių priežiūrai, kaip buvo paaiškinta žiedo pirkimo metu, yra taikoma viso gyvenimo garantija, tai logiška būtų, jog būtų identifikacinės žymės pagal kurias būtų aišku, jog gaminys yra būtent Factory by Ribas ir nekiltų tokių nesusipratimų.
Įvertinęs visą patirtį su šia parduotuve, tai tikrai nerekomenduočiau jos, nes jei pati parduotuvė negeba identifikuoti savo produkcijos, tai faktas, jog šie juvelyrikos dirbiniai nieko nėra pranašesni už kitų juvelyrikos parduotuvių gaminius, o vienintelis skirtumas - kaina, kuri gerokai didesnė, lyginant kitas juvelyrikos parduotuves, nors gauni tokį patį gaminį, kurį kitoje juvelyrikos parduotuvėje nusipirktum už mažesnę kainą.
P. S. Nors pardavėja minėjo, jog nėra jokio skiriamojo ženklo, tačiau žiedo viduje buvo inicialai, tačiau, kai žiedas buvo paimtas pakoreguoti jo dydį, tai ir šie dingo, na bet jei jie priimant žiedą nepravertė, tai matyt ir jų dingimas įtakos neturės :)

Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; gamyba; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...

Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę
Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę 09-28 21:54
Didžioji Britanija pirmadienį įvedė kariuomenės parengtį, ieškodama būdų įveikti neslopstančią paniško pirkimo sukeltą degalų krizę, kai dėl benzinvežių vairuotojų trūkumo išseko degalinių atsargos.
Dujų kainos Europoje pirmąkart perkopė 1.000 USD už tūkstantį kubinių metrų ribą 09-28 21:36
Nyderlandų dujų skirstymo centre TTF dujų neatidėliotinų sandorių ("spot") su artimiausiu pristatymo terminu spalio mėnesį kaina priartėjo prie 1.030 JAV dolerių už 1.000 kubinių metrų, skelbia...
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai 09-28 21:19
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį ir dalį įplaukų iš jo atiduoti savivaldai.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

AIG 57,03 +4,05%
Moody's 368,20 -2,14%