Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Deguva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deguva

Atsiliepimai apie Deguva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Deguva, UAB

Automobilines dujos geros, nesmirda kaip kitu dudeliu tinklu, darbuotojai paslaugus, ko paklausi-atsakys, tik Prienuose galetu kainas palaikyt geresnes, taip viskas super.
Šildausi pirmas sezonas Deguvos tiekiamomis dujomis balionuose. Darbuotojus galiu tik pagirti, mandagūs, dujos kol kas pristatomos laiku. Jokių rūpesčių. Sėkmės jums, gerų švenčių.
D 2017-05-02 15:31:49
Pritariu... na ir požiūris į klientą... Baisu ir sunku net įsivaizduoti, kad šiais laikais dar taip būna : (
Sveika Aušrine,
labai gaila, kad įvyko toks incidentas - netoliaruotina, bet Jūs surašėte šį įvykį ne tos įmonės atžvilgiu, nes ši degalinė esanti Žemaičių pl. nuo 2016m. vasario mėn. išnuomota įmonei UAB" CAUDA", o apdergta mūsų įmonė. Labai norėtumėme šiame puslapyje Jūsų oficialaus atsiprašymo
UAB"Deguva"
administracija
Užsisakau balionus Deguvoj ne pirmą kartą, pristato labai operatyviai tą pačią dieną.
Ausrine 2016-08-18 12:10:32
Zemaiciu pl. Esancioje degalineje aptarnavimas, , auksciausios klases" !!! Atvaziavome ketvirtadieni ryte, dirbo vaikinas, norejome nusipirkti kavos. Pasirodo sioje degalineje atsiskaitymas tik grynaisiais, vietoj to, kad mums butu paaiskinta, ar butu buvus kur nors uzrasyta informacija kad atsiskaitymas tik grynaisiais, buvome apsaukti, cituoju: pyzdink is cia, kad as taves daugiau nematyciau ir kitokiais zodziais. Labai baisu tureti tokius darbuotojus, kurie tik sedi su drauge isikniaube i interneta, iejus klientui net neatsako laba diena, kai sis pasisveikina ir dar isdeda i suns dienas. Sekmes darbuose ir taisykit savo reputacija.
Atsargiai. Užsisakysite dujinę šildymo sistemą, o visa kita reiks ieškoti patiems. Rekomendavo partnerį kur patiems nusipirkti katilą, o tie pardavėjai nieko nežino, esą patys rinkitės...tai iš kur žinot koks tinka??? Juk pagal dujų tiekimą reikalingas ir katilas pagal tą patį galingumą, apšildomą plotą ir panašiai... čia juk dujos - sprogi ir degi medžiaga... Įdomu ar kokią atsakomybę pardavėjas prisiima?
o dar kitas variantas tai, kad balionų papildymu greičiausiai reikės patiems pasirūpinti... o jei tokių negausit ar nepanešit tai tada ate patogumui ir šilumai...
nuo 12h iki 16h tam tarpe zadejo atvezti dujas, paskambinau pasiteirauti kada bus dujos man pasake kad buvo 13h ir nieko nerado, as nuo 12h laukiau lyg daugiau neturiu ka veikt, o gal pagal jusu tvarka as turiu stoveti prie gatves ir laukt pasitikti gerbemo vairuotojo

UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Inžinerinė ekologija
IN-ECO

Adresas: Ašigalio g. 6, II korpusas, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Specializuota inžinerinės chemijos įmonė, įkurta specialistų, turinčių daugiau nei 25-ių metų patirtį diegiant technologines reagentinio apdirbimo programas bei teikiant inžinerijos paslaugas įvairių pramonės sričių įmonėms. Aukšta prekinio ženklo IN-ECO™ cheminių produktų gamybos proceso kokybė patvirtinta...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%