Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Deguva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deguva

Atsiliepimai apie Deguva, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Deguva, UAB

Nekokybiškos dujos balionuose, sugadinta įranga del vandens ir kitų priemaišų dujų balionuose. Venkite šitos š*******o kontoros. Dirtektorius pažadukas nekelia telefono arba pripasakoja pasakų, kad viską sutvarkys atsiųs darbuotojus, bet realiai nieko nedaro.
Gėda, kad dar dirba tokios, SOVIETINIO LYGIO ĮMONĖs.
Viskas labai super! Visada tvarkingas, draugiskas aptarnavimas viskas dziugina.
Daivutė 2017-02-15 14:39:36
Atsargiai. Užsisakysite dujinę šildymo sistemą, o visa kita reiks ieškoti patiems. Rekomendavo partnerį kur patiems nusipirkti katilą, o tie pardavėjai nieko nežino, esą patys rinkitės...tai iš kur žinot koks tinka??? Juk pagal dujų tiekimą reikalingas ir katilas pagal tą patį galingumą, apšildomą plotą ir panašiai... čia juk dujos - sprogi ir degi medžiaga... Įdomu ar kokią atsakomybę pardavėjas prisiima?
o dar kitas variantas tai, kad balionų papildymu greičiausiai reikės patiems pasirūpinti... o jei tokių negausit ar nepanešit tai tada ate patogumui ir šilumai...
nekokie atsiliepimai... nepatikima
Darbo laikas nuo 6iki22 bet nei iki 8 nei nuo 20 duju nebegausi atvaziavus i vietą
Automobilines dujos geros, nesmirda kaip kitu dudeliu tinklu, darbuotojai paslaugus, ko paklausi-atsakys, tik Prienuose galetu kainas palaikyt geresnes, taip viskas super.
Šildausi pirmas sezonas Deguvos tiekiamomis dujomis balionuose. Darbuotojus galiu tik pagirti, mandagūs, dujos kol kas pristatomos laiku. Jokių rūpesčių. Sėkmės jums, gerų švenčių.
D 2017-05-02 15:31:49
Pritariu... na ir požiūris į klientą... Baisu ir sunku net įsivaizduoti, kad šiais laikais dar taip būna : (
Sveika Aušrine,
labai gaila, kad įvyko toks incidentas - netoliaruotina, bet Jūs surašėte šį įvykį ne tos įmonės atžvilgiu, nes ši degalinė esanti Žemaičių pl. nuo 2016m. vasario mėn. išnuomota įmonei UAB" CAUDA", o apdergta mūsų įmonė. Labai norėtumėme šiame puslapyje Jūsų oficialaus atsiprašymo
UAB"Deguva"
administracija
Užsisakau balionus Deguvoj ne pirmą kartą, pristato labai operatyviai tą pačią dieną.
Ausrine 2016-08-18 12:10:32
Zemaiciu pl. Esancioje degalineje aptarnavimas, , auksciausios klases" !!! Atvaziavome ketvirtadieni ryte, dirbo vaikinas, norejome nusipirkti kavos. Pasirodo sioje degalineje atsiskaitymas tik grynaisiais, vietoj to, kad mums butu paaiskinta, ar butu buvus kur nors uzrasyta informacija kad atsiskaitymas tik grynaisiais, buvome apsaukti, cituoju: pyzdink is cia, kad as taves daugiau nematyciau ir kitokiais zodziais. Labai baisu tureti tokius darbuotojus, kurie tik sedi su drauge isikniaube i interneta, iejus klientui net neatsako laba diena, kai sis pasisveikina ir dar isdeda i suns dienas. Sekmes darbuose ir taisykit savo reputacija.
nuo 12h iki 16h tam tarpe zadejo atvezti dujas, paskambinau pasiteirauti kada bus dujos man pasake kad buvo 13h ir nieko nerado, as nuo 12h laukiau lyg daugiau neturiu ka veikt, o gal pagal jusu tvarka as turiu stoveti prie gatves ir laukt pasitikti gerbemo vairuotojo

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
FNTT paliko Pinigų plovimo prevencijos vadovas
FNTT paliko Pinigų plovimo prevencijos vadovas 07-13 08:24
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Pinigų plovimo prevencijos valdybos viršininkas Vilius Plečkaitis pasitraukė iš pareigų.
Aplinkos ministras: Lietuvai būtų sunku sparčiau mažinti CO2 išmetimą
Aplinkos ministras: Lietuvai būtų sunku sparčiau mažinti CO2 išmetimą 07-13 07:57
Europos Komisijai (EK) rudenį ketinant pateikti ambicingesnių šiltnamio efektą sukeliančio anglies dioksido (CO2) išmetimo į atmosferą sumažinimo planų vertinimą, Lietuvos aplinkos ministras...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%