Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Davas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Davas

Atsiliepimai apie Davas, UAB

užsienio kapitalo imonė Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Davas, UAB

primenu kad Euro autorent, Euroauto yra tie patys, deividas ir tomas
Šarūnas 2019-02-21 16:51:47
Sveiki, susisiekite su manimi el. paštu: sarunas595@gmail.com
Tomas varda pakeitei? Dabar Sarunas??
Lina 2019-02-20 10:02:19
Laba diena, speju as ir papuoliau i sios imones pinkles. Nieks man neatsako, nezinau kur det ju automobili, gal kam reikia?;D nezinau kur kreiptis, gal galite patarti?
Sveiki, susisiekite su manimi el. paštu: sarunas595@gmail.com
Lina 2019-02-20 10:02:19
Kolkas tai siulyciau nusifotografuoti is visu pusiu ir laukti ar grazins deposita. Ar pasieme kazkas automobili? Gal issigando, nes cia vienas komentatorius zadejo i miska vezti paciupus pristatynetoja)))
Kolkas pareiskimui rasyti priezasties lyg ir nera

Is kokios kompanijos nuomavotes, ar turite kopija sutarties?
Gal galite man imesti i gertas71@msn.com
Gertas 2019-02-19 12:40:42
Sveiki. Matau kad nukentejusiu vis dar daugeja. Visi nukenteje del informacijos galite kreiptis i mane arba rasykite skunda tiesiogiai

Sveikas Gertai,

Dėkoju, susisieksiu su šia pareigūne.
Gertas 2019-02-19 12:43:16

justina.ivanauskaite@policija.lt
Jau parasiau pereigunei. DIDELIS Dekui jums Gerdai! Jus tikrai stengetės padėt.
Robertas 2019-01-17 23:18:44
Nukėntėjau taip pat, pagal skėlbima autoliuse.lt suitariau dėl Vw tiguan 2108. Bendravom per email. Hoprenti@gmail.com
Prašė pervest nuomos kaina iskart (užtikrint atvykima)
Vietoj tiguano atvežė passata, atseit tiguanas sugedo, pasieme 400€ užstata sake perves atgal i saskaita. Gražinant mašina nieks jos pasimt ne atvyko, paprašė palikt rakta daiktadėžei, o jie užrakins mašina pėr gps. Dabar slapstosi depozito ne gražina, kas kokiu ideju turi kaip juos nubaust? Mano email sovet777@inbox.ru

Vaidotas 2019-02-10 00:00:04
Nuomavausi automobilį nuo 2018-11-27 iki 2018-11-30 sumokejau 400£ depozita nes eurų tuo metu neturejau ir neatgavau iki siol pinigų. Buvo prižadėta pervesti i mano sąskaita tačiau net nesivargino paimti sąskaitos duomenų. Norėčiau sužinoti ar yra kokia institucija kuri padėtų atgauti netwisetai pasusavintus pinigus?

Ausra 2019-02-05 09:08:40
Mane taip pat apgavo su depozito grazinimu
Nuomavausi masina gruodzio pabaigoje. Jau visas menuo kaip negrazina, o paskambinus vidada sako mes paziuresim, ar nespeju as. Tai parasiau, kad kreipsiuosi. Jokio atsakimo nebuvo, bet vakare gavau laiska, kad viska jie perziures, bet vel nieko. Nezinau nei ka daryti. Gal kas patars

Erika 2019-02-09 16:16:25
Automibilį išsinuomojau gruodžio 20d, grąžinau gruodžio 23d. Iki šiol depozito neatgavau. Kelis kartus jie man atsiliepė, sakė peržiūrės sutartį ir paskui tik išsisukinėjimai vyko. Neatrašė nei į vieną el laišką ar žinutę.
Mano automobilis buvo Toyota Avensis JHL 863. Norėčiau visus perspėsti nesinuomoti automobilių iš šios įmonės. Taip pat kas net nežinote kokia įmonė yra registruota už visų el paštų per kuriuos su jumis bendrauja asmenys, tiesiog galite paklausti. Susisieksiu su savo draugais radijo stotyje, taip pat perspėsiu kitus emigrantus. Pradžioje siūlė prabangų passat ir tada atvažiavo su Toyota. Tikrai nesuprantu kam gi taip žmones apgaudinėti, nes vistiek viskas pakyla į viešumą. Taip pat kreipsiuosi į VVAT https://www.vvtat.lt/lt/titulinis.html ir parašysiu https://www.epolicija.lt/

justina.ivanauskaite@policija.lt

Si tyreja labai rimtai uzsiemusi sia byla, tik reikia nepatingeti parasyti pareiskima.
Taip pat galite rasyti ir i epolicija, visi skundai, nesvarbu i koki komisariata pateikta, bus sujungti. Tikimybe atgauti pinigus gal ir maza bet ar piniguose esme, manau tai orumo ir teisybes klausimas, galu gale pilietiskumo.
O kas ta butkeviciute tai as nezinau, neuzkibkite ant kabliuko.

Beje dauguma naudojates facebook ar panasiai, paskleiskite zinia apie siuos veikejus, apsaugokite draugus, pazystamus, bukite aktyvesni, ne tik susirupine del savo kisenes

Sekmes visiems
Apgavo 2019-02-12 21:00:58
kas noretu del sios imones kreiptis i atitinkamas instancijas ir pabandyti atgauti pinigus, parasykite i l.butkeviciute1@gmail.com
Baik Deividai žmonai gali sekti pasakas, bet turbut jau Aida suprato su kuo susidėjo ir čia tik laiko klausimas..
Visi nukenteja nuo šitų sukčiu, pinigu tikrai jau neatgausite, as pats kręipiausi i vartotoju tarnyba ten pokštas laiko gaišimas, susidarau nuomone kad situs sukcius kazkas dengia, turi uznuguri kazkoki, nes jau sitas apgavinejimas vyksta geru puse metu, ir niekas ju net nebando sustapdyt, kiek pareiskimu parasyta, kiek kreiptasi i vartotoju tarnyba žodziu Sveiki sugryze i 90tuosius.
Kažin tas kur pristato mašinas ramiai gyvena? Nes gali buvę apgauti klientai isinuomoti auto ir antrą kartą ir veikėjas gali išvažiuoti į pažintinę ekskursiją su pakaunės miškų skruzdėlynais kol neatsiras klientų užstatai...
Mane taip pat apgavo su depozito grazinimu
Bukite atsargus.mane irgi apgavo.paeme 400 grynais depozita ir pasiplove.kiek zinau po tam tikro laiko jie persivadina.Tikiuosi bus sugauti, jie ne tik is manes pavoge, bet dar ir valstybe, kuriai nemoka mokesciu.Tai automobilis, nuo kurio turetumete begti ir nenomuoti.buvom sutare del Tiquan o tavare sita lavona.

Stabdyti ta s.k.c.i.u deivida ringe reikia ir tuo mes esame uzsieme
Robertas 2019-01-17 23:18:44
Rasykite pareiskima. Tyrimas vyksta. Visus pareiskimus sujungs i viena byla
Prašė pervest nuomos kaina iskart (užtikrint atvykima)
Euroautorent, spamas kaip ir kitos
Gertas 2019-01-17 17:28:39
Cia tie patys, tos pacios auto. Paziurek passat. Jokiu budu nesinuomok, nebent pinigu negaila
Aš taip ir maniau. Pasiliksiu prie patikimų įmonių. Ačiū už atsakymą.
Audrius 2019-01-15 23:02:24
Daug skaičiau jūsų komentarų. Jūsų nuomonė apie euroautorent. Taip pat prašo depozito grynais. Kokia jūsų nuomonė? Ar susidūręs su jais? Skubu!!!
Dede 2019-01-05 20:19:51
Tai ka jus nezinot kur tie tu u****i tomas orentas ir deivis ringe gyvena?galiu duot adresus jei kam reikia
Tai jei nesunku numesk i vilkaszuikis123@gmail.com, dekingas busiu
Dabar golfa jau kk2rent@gmail.com nuomoje. Atsargiai
Hoprent. Euroautorent
2018-12-19 03:54:52 IP 109.77.66.254
Vis dar nuomoja. Matytas pasatas tik kitokiu pavadinimu reklamuojamas buvo. Dabar euroautorent.
Manau nukenteja atpazintu. Bukite atsargus. Idomu kad cia kaip ir koks tinklas susikures taip sukciauti. Yra tokia GREEN MOTION, pasiskaitykite. Panasus stilius. Bet kolkas siu imoniu nesurisu. Jei kas turite kokios informacijos apie tai, praneskite
Siulau kreiptis i televizija, jie greitai juos visus iškapstys, parodys viešai per televizija, KK2 manau butu geriausia, arba Lryto televizija Ruta greit juos pristatytu visai lietuvai.
Paulius Kondrotas, prisegu nuotrauka, gal kas atpazins kas pristatinejo automobilius. Taip pat isiveles i si reikala ir bando metyti pedas, pardave telefona ir kompa, pakeite sukuosena kiek zinau. Kitoje nuotraukoje atkreipkite demesi kas juos reklamuoja. Pazystami veidai. Rasykite skundus ir i autoplius.lt, gal jie pagaliau nutrauks bendradarbiavima su deiviu, nors jie senais reikalais susija, bet gal reputacija bus svarbiau uz kazkokio sukciaus priedanga.
Gertas 2018-12-17 17:11:46
Kokio zmogiskumo. Jus papuolete i sukciu pinkles. Tas vadybininkas tai turbut tok kondrotas. Net sukuosena pakeite kad neatpazintu. Bet ir apie ji zinome viska. Daug jo vardu firmu susijusiu su statybomis. Cia labai stambiai sukciaujama. O jus kaip ir visi kiti dar naiviai tikite kad grazins pinigus. Mano ziniomis depositai issidalinami iskarto be minties grazinti. Mano patarimas, rasykite pareiskima ir kuo greiciau. Sujunksime visas bylas i viena. Deivis turi nama nauja, gal ka ir atgausite. O tomas tai yra deivio pusbrolis, kartu tuo uzsiima. Taip sakant desinioji ranka. Gali man parasyti tiesiogiai kur parasysite skunda. Tik nerasykite i vartotoju teises, laiko gaisinimas
Labas Gertai. Taigi mūsų nukentėjusių jau daugėja. O ka galiu pasakyti, t.y buvau policijoje, parasiau pareiškimą. Atmetė skundą ir liepė kreiptis į teismą su civilinių ieškinių kadangi buvo pasirašyta sutartis. Manau laikas visiems vienytis ir bandyti ka tik įmanoma. P.s labai daug faktų isvardinau pareigunei su kuriais ji sutiko kad t.y tiesioginis sukčiavimas. Bet negali pagelbėti.....Manau as ryt tau parašysiu i el pasta ir gal kažką bendromis jėgomis sugebesim įgyvendinti
SimJak 2018-12-17 15:50:14
Laba diena. Mes taip pat prieš porą savaičių nuomavomės mašiną iš " UAB Davas". Viskas dėl mašinos buvo tartasi el. paštu, buvo prašyta pervesti užstatą, bet pasakius jog lietuviškos saskaitos neturime jie jo nebereikalavo ir susitarėme, kad pinigus paduosime grynus ir kronomis ir kai gražinsime mašina taip pat ir atgausime ir viskas buvo gerai iki tol kol nereikėjo grąžinti mašinos...Tada jau prisiskambinti niekam neįmanoma niekas ir net nesiruošia perskambinti. Prisiskambini jų tam vadinamam vadybininkui kurio nei vardo nei pavardės nežinome jis aiškina kad jis joks vadybininkas tik buvo atsiustas pristatyti mašina susitariam kad gražinsim mašina Vilniuje tokia ir tokia valanda jis pareiškia kad neturi laiko jos paimt ir palikt liepė mašina stovėjimo aikštlėje paklausus o tai kaip dėl depozito gražinimo pareiškia kad pinigai bus pervesti į saskaita kurios jie nei turi nei žino. Tada šiaip ne taip prisiskambinome Tomui nes norime mašina gražinti žmogui į rankas kad paskui nebutu taip jog gausime tūkstantinę saskaita už ale mašinos sugadinimą jis vėl liepė skambint tam pačiam vadybininkui ir pasakė kad dėl depozito nesukti galvos jį gražins per kelias dienas. Na gerai vėl susiskambinom su vadybininku jau susitarėm kad gražinsim mašina jam Vilniuje 6 valanda. Nuvažiavus į Vilnių ir paskambinus jam kad jau atvykome jis pareiškė kad yra Kaune ir kad Vilniuje bus tik geriausiu atveju 22:00. Nieko nebeliko ką daryti nusprendėm kad laiko negaišim ir važiuojam tada į Kauną ir atiduosim ta mašina viskas gerai susitarėm kad grąžinsim ją Kaune. Paprašius kad vadybininkas perskambintu ir pasakytu vietą kur susitiksim buvo atrėžta " NETURIU SĄSKAITOS". Gerai grąžinom mašina jam tiesiai į rankas jis pasirašė kad jai viskas gerai ir pasakė kad jis nieko nežino nes jo darbas tik pristatyti mašina daugiau nieko. Tai taip ir baigėsi mašina grąžinom o depozito neatgavom nei po tų kelių ir iki dabar dar laukiam... Reikės pradėdi imtis kitų veiksmų jeigu žmonės neturi visiškai jokio žmogiškumo...
Nukentėjus Indrė
2018-12-16 19:44:58 IP 78.62.195.4
Gertas 2018-12-11 17:50:18
Sveiki visi. Labai prasau man asmeniskai parasyti i gertas71@msn.com kas ir kur kreipesi i policija del sukciavimo. Reikia jusu Vardo, Pavardes ir komisariato pavadinimo. Jei dar nesikreipete i policija, rekuomenduoju tai padaryti kuo skubiau. Is uzsienio tai galite padaryti per epolicija.lt Kas neturite valdzios vartu tai galite atlikti ir paprasta tvarka pranesant apie iviki.
Aciu

VAGIE (deivi) KEPURE DEGA !!!)))
Sveiki, as irgi nusivyliau sita imone, uztatas negrazintas...tikrai taip nepaliksiu, antoliai, policija ir dar visur kur imanoma paskelbsiu...
Aciu

VAGIE (deivi) KEPURE DEGA !!!)))
Ir dar atkreipkite demesi sios visos kompanijos Uab Davas, Uab Holitor, Uab Abitio, Uab Autvina pastoviai yra isiskolinus Sodrai.
Tomas 2018-12-04 22:48:34
Gertai prašau pradėk gydimą, ir nenustok gerti tablecių.
Jūs pažiūrėkit ką Tomas Orentas atrašo savo klientams, tai tuom viskas ir pasakyta kas per žmogus atstovauja šią bendrovę.

Bet kuriuo atveju kiekvienas bent kažkiek mastantis žmogus paskaitęs komentarus nesinuomos automobilių iš šitos kontoros.
Uzeikit i google.lt iveskite autorent24.lt ir pamatysite kokia firma yra užlaikinus autorent24.lt ogi Autoex.lt Uab Holitor, nuo kuriu esu nukentejas, cia ta pati visa šutve dursto su nuoma, visu nukentejusiuju tas pats atvejis persiuncia pinugus auto nesuteikia, arba suteikia visai kita auto po keliu dienu ta auto per sistema uzblokuoja kad neuzsikurtu, o galu galiausiai neatiduota depozito, ir dar priraso baudu kuriu aplamai neturi teises israsyt.Esu apskundes vartotoju teisems tyrimas baigesi gavau atsakyma kad esu nukentejas ir jie turi man grazinti mano pasisavinta pinigu suma uz auto, pinigu negrazinus viskas keliaus i anstolius ir teisma perduota, taip nurodyta vartotoju tarnybos atsakyme, siulau pasigooglint kas sitie zmones pakraupsite.
Tomas 2018-12-04 22:48:34
Gertai prašau pradėk gydimą, ir nenustok gerti tablecių.
Galingas atsakymas. Bet man kyla itarimas kad cia ne tomas raso o deividas. Ar as teisus?
Kada mane deividai skraidinsies i LT. Galetum bilietus nupirkti, nemokamai tevyne aplankyciau. Jugi turi kokiu lievu korteliu, toks sukcius kaip tu turi tai tureti.
Gertas 2018-12-04 22:31:29
Sveiki visi. Informacija kam idomu. Trinami komentarai is autorent24. Turbut zinote kad tai to pacio deivido ringes firma. Beje ir automobilius butent is ten gaudavote. Bet kazkokiu budu jis rado buda kaip trinti komentarus. As parasiau skunda rekvizitams del to. Siulyciau nepatingeti ir kitus susisiekti su rekvizitais del to. Kartu mes galime daugiau pasiekti.
Jeigu atkreipete demesi, tas pilietis kuriam grazino pinigus, kazkodel nieko neatraso. Turbut visi suprantame kodel?
gertas 2018-12-04 16:24:33
Tai tu sekmes kudykis. Gali bandyti loterija losti. Simtai zmoniu apgautu sitos kompanijos neatgavo pinigu o tu mat atgavai. Super. Tai cia arba jie taip bando reputacija taisyti arba pats deividas cia raso. Seip mastantis zmogus net nerasytu tokio komentaro, bet cia tik mano pamastymas nieko nenorint izeisti.
Prisidedu prie situ nemaloniu nuotykiu ir as, pries 2 savaites nuomavomes auto is Firmos Autokaunas nuoma, viskas buvo derinama su sia firma, nusileidus Kaune, gaunu sms zinute, kad paskambinciau nusileides tokiu tel nr, del auto paemimo, taip ir padarau, isejes skambinu, atsiliepia susimojuojam ir patraukiu link zmogaus, iskart kirto per kojas, kai vietoj automobilio BMW 530 F10, pamatau Toyota Avensis, kurios realiai nemekstu, paaiskinimas, kad nespeta pakeist padangu ir tepalu, prizadejo pristatyti pirmadieni, t.y po 2 dienu, pirmadieni skambinu, pakelia sako po pietu i vakara, tuom telefono skambuciai ir baigesi, auto nebuvo, o ir i skambucius niekas nebeatsakinedavo, pakele tik ta diena, kai skridom atgal ir reikejo grazint auto, aisku susitikt niekas neatvyko, neva nespejam, palikom auto parkeringe, paklausus kaip del depozito grazinimo, atsako pervesim i saskaita, Nieko iki siol, kaip ir minejo kazkas is pasisakiusiu, parasius el.laiska atrase kad pirmadieni su manim susisieks, bet deja, laukiu depozito nuo lapkricio 20d, ko nepaminejau kad auto pristate ir pinigus paeme, bei pinigu paemimo kvita israse UAB Davas vardu, nors kaip minejau tartasi buvo su kita firma, zodziu SARASKINU kontora
Deimantas 2018-12-04 08:07:52
Pasiskaiciau komentarus galvojau kad negrąžins depozito uz auto, bet klydau. Grąžino lengvai.
Pasirodo kad sita sutve turejusi bendru reikalu su autoplius. Stai kodel autoplius taip pasyviai reaguoja i mano skundus. Siulyciau nepatingeti ir kitiems parasyti ispejima apie tai i autoplius. Gal tuomet net ir turint sasaju su deividu ringe jie sureaguos ir apsaugos savo varda garbingai.
Beje sendien is ryto bendravau su deividu per facebook, sake manes laukia nemalonumai su policija, zadejo atsiskraidinti mane. Koks didvyris tas deividas. Ir po to uzsiblokuoja nuo manes. Drasu!!!!!
Prisegu facebook anketa deivido, jei kas nezinojo
Jūs ne į vartotojų teises kreipkitės o tiesiai pareiškimą į policiją arba prokuratūrą rašykit, galite ir elektroniniu paštu siūsti, kuo greičiau, kuo daugiau jūsų tai padarys tuo geriau.

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%