Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Davas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Davas

Atsiliepimai apie Davas, UAB

užsienio kapitalo imonė Lietuvoje
Likviduojamas dėl bankroto.
Parašyk savo nuomonę apie Davas, UAB

gertas 2020-05-21 23:20:44
Sveiki visi kas nukentejote nuo siu veikeju. Vyksta iki teisminis tyrimas. Kreipkites i Alicija Timuliene alicija.tamulioniene@policija.lt
Parasiau sendien, laukiu.negrazina ir depozito
Linas 2019-08-29 12:59:22
Sukciu s*****i! Ikiso netvarkinga auto, savaite nesiteike jos atsiimti ir dar negrazina depozito 350 eur! Ir viskas risasi su nuomos kompanija autorent 24, ringe pasistates ten zmona direktore ir suka varkes. Jei netgaunu uzstato visa si info plis zaibisku greiciu facebooke ir internete, gavau daug patikimos info apie jus ir artimuosius, sikart ziniasklaidoj neisvartysit kad kaimieciai pyksta vietoj arteono passata gave. Nauji skelbimai:

deividas ringe vadovauja autorent o ne zmona. Zmonos vardu tik imone. deividas uz sukciavimus yra teistas ir negali imones steigti. Dar toks tomas orentas, jo pusbrolis padeda. manau kad sie veikejai gerai istudijave lietuvos teisesauga ir tuo naudojasi. jus visi nukenteja galite kreiptis tik civyline tvarka, o tai sansu laimeti nera. Teisesauga neapjungia visu skundu, o tuo atveju sumos per mazos iskelti baudziama byla. Kadangi zinau kad deividai skaitai komentarus, tai tau patarimas, neuzsizaisk per ilgai. Sendien netiria ryt gal... Taip pat gali ir ant kokio bico is 90s uzsirauti ir per kepala gauti. Viskam savos ribos. Kai apvagineji valstybe, man nusispjauti, bet cia paprastu zmoniu pinigai.
Sveiki, gal kam teko susidurti su šiais A********S ir kaip Jums pasibaigė? Gal turite patarimų ? Mano istorija tokia. Nuomojausi automobilį, sumokėjau depozitą 400Eur, kuriuos turi gražinti per 5-30 dienų. Praėjus 30 dienų pinigų neatgavau. Į el. laiškus niekas neatsako o visi randami telefono numeriai išjungti. Gal kas galite padėti ?
Julius 2019-09-04 20:19:17
sveiki, neatgaunu depozito iš premiumcars.lt gal dar kam nors yra buve. Ir ar kas nors žino kas čia per asmenys?
Parasykit man prasau sinnerman7@gmail.com
Aukse 2019-09-01 16:26:28
Pritariu, nudegiau ir as, kreipiausi i autorent 24 tai jie apsimete kad nieko nezino, bet jiems pernuomoja automobilius ir kas toliau su jais vyksta nieko nezino. :D Apsimeteliu kompanija, numerius keicia kiekviena karta,
Parasykit man prasau sinnerman7@gmail.com
gertas 2019-05-22 23:04:25
#Carlux, #Premiumcars.lt tie patys v***s. Bukite budrus. Beje labai idomu kad jau nurase ir autorent24.lt kuria taip deividas ringe su tomu orentu saugojo. Kazkas vyksta?! Matyt kazkas finalinis???
Linas 2019-08-29 12:59:22

Ingrida 2019-08-19 21:43:38
Tai jūs susiję su visa šia šutve ar ne?
Sveiki. P. Ingrida, aisku kad ne. P. Gertas turejo bloga patirti su nuoma is kitos imones ir nepazinodamas musu firmos, drista smeizti mus. Tegul parodo nors viena irodyma, arba pasiskambina Euroauto direktoriui ir pateikia pretenzijas jeigu tokias turi. Kodel to nepadaro?....
Euroauto jokiu depozitu nepasisavina, maza to, is lojaliu klientu-depozitai neprasomi! Jus turbut apie tai zinote, jeigu esate musu klientas. Mielai lauksime skambucio (numeris rekvizituose) ir atsakysime i visus klausimus.

O kas ka sako, ar raso-ta galima prilyginti su uzrasais ant tvoru... Kol neirodo, tol neturi teises smeizti. Toks elgesys prilygtinas nuskriaustam vaikui.
Euroauto 2019-08-17 14:29:04
Taip, euroautorent.lt yra mūsų puslapis.
Tai jūs susiję su visa šia šutve ar ne?
Viva rent irgi apgaudineja klijantus, uzsisakiau automobili pries gerai menesi, viskas bivo gerai kol neatejo paskutine diena, skristi i Lt, praktiskai jau oro uoste bubau, paskambina ir pareiskia, kad automobilis uzstrigo europoj, dieve uzknisanti fraze ir taip palieka tave ant "ledo"mano vestuves buvo ir paskutine sekunde pareiskia toke, kvailyste...zmones, bukit atudus, yra tikrai geru firmu, aplenkint tokias kaip viva rent ar pan....
Ingrida 2019-08-15 11:59:22
Sveiki, Euroauto https://euroautrent.lt cia pati kompanija?
Taip, euroautorent.lt yra mūsų puslapis.
Gertas 2019-01-17 17:41:15
Euroautorent, spamas kaip ir kitos
Ar tikrai Cia ta pati imone? iregistruota tai senai?
as uzssiakiau is ju automobili, bet depozito neprase.
Euroauto 2019-05-22 23:25:19
Deja turesite atsiprasyti. Be to, prasau "neTuinti", nes nematote su kuo kalbates, ar ne taip? Ar nepagalvojote kad pvz as esu moteris? Jeigu norite kalbetis-UAB "Euroauto" lengvai rasite direktoriaus mob tel numeri. Visada galite skambinti, ar jus tik cia sugebate kaip turgaus boba rekti? Jums gal avitaminoze? Skambinkite, lauksime pokalbiui ir nepamirskite prisistatyti!
Klientas visada turi teisę
2019-05-23 01:20:13 IP 2i250u0t
Klientas visada turi teisę išsirinkti jam priimtiniausią variantą.

Nė vienos sutarties nesame sudarę prieš kažkieno valią. Skatiname klientus atidžiai perskaityti sutarties sąlygas ir tik tada pasirašyti“, - komentavo jis. Vadybininko teigimu, siūlymas fotografuoti automobilį vos jį išnuomojus - viena iš skatinamų priemonių. „Niekada nedraudžiame klientui fotografuoti automobilio, nes tai viena iš efektyviausių priemonių vėliau aiškinantis, ar automobiliui buvo padaryta žala“, - akcentavo jis. T. Šajevičius sakė, kad įmonė, kuri nuomoja automobilį, prisiima didžiulę riziką. Anot jo, norint riziką bent minimaliai kompensuoti, būtina su klientu sutarti dėl tam tikrų sąlygų. „Jeigu susitarimo pasiekti nepavyksta, klientas gali nesutikti sudaryti automobilio nuomos sutarties“,
Autorent24.lt
Algis 2019-02-02 15:51:27
Bukite atsargus.mane irgi apgavo.paeme 400 grynais depozita ir pasiplove.kiek zinau po tam tikro laiko jie persivadina.Tikiuosi bus sugauti, jie ne tik is manes pavoge, bet dar ir valstybe, kuriai nemoka mokesciu.Tai automobilis, nuo kurio turetumete begti ir nenomuoti.buvom sutare del Tiquan o tavare sita lavona.
Autorent24.lt apgavineja, Tie patys numeriai Toyota JHC 419, kreipkis i policija, cia va irodymu imeciau, nes jie visiems suteikia tuos toyota triperius ir pucia raga ant depozito.
Nuomos draudimas
2019-05-23 00:10:32 IP 2i250u0t
Dvigubas draudimas - kas tai?

Automobilius besinuomojantys keliautojai dažnai yra apgaudinėjami su siūlomais draudimais. Pavyzdžiui, Lietuvoje išsinuomoti transportą paprasta - pasirenkate automobilį, pasirašote sutartį ir keliaujate. Į kainą dažniausiai įskaičiuojamas ir transporto draudimas. Bet, jeigu prieš aptariant visas sąlygas, jums nieko nebuvo minėta apie gyvybės draudimus, draudimus nuo nelaimingų atsitikimų, tai tiesiog venkite naujų sutarčių sudarymo. Tai reiškia, kad išsinuomojus automobilį, jūs turite jo draudimą, bet jums iškart gali būti bandoma įbrukti papildomus - su transportu nesusijusius draudimo pasiūlymus. Pavyzdžiui - jums gali pasiūlyti gyvybės draudimą užsienyje, nors iš tiesų draudimas galioja ir sudarius sutartį prieš tai. Aiškiau kalbant, jeigu jūs kažkur anksčiau sudarėte kažkokią sutartį dėl gyvybės draudimo, tai ta sutartis galioja ir tuo atveju, jeigu nelaimės nutinka užsienyje. Tiesiog, jums naujo draudimo nereikia. Bedrovės bando tik pasipelnyti papildomai. Tai dažniausiai suveikia tais atvejais, kuomet klientas nori skubiai išsinuomoti transportą - dėl skubėjimo jis tampa išsiblaškęs, o tokie žmonės yra puikus grobis nesąžiningiems paslaugų teikėjams.

Tad, nuomodamiesi transportą būtinai įvertinkite visus pasiūlymus, neskubėkite draustis nereikalingais draudimais bei nepirkite jokių degalų didžiulėmis kainomis
Kaip sukčiauja kai kurie taksi bendrovių vairuotojai?

Jeigu jums neteko girdėti apie užsieniečių išnaudojimą, tai jums reikėtų internete pasidomėti žymaus lietuvio stand-up komedianto Olego Šurajevo atliktu tyrimu. Jo metu, taksi vairuotojas iš anksto pasakė, kokia bus kaina už kelionę, bet galutiniame rezultate - kaina gerokai didesnė. Jis apsimetė užsieniečiu, o lietuviai taksistai mėgsta iš jų pasipelnyti. Ko reikėtų pasimokyti iš šio pavyzdžio? Ogi to, jog užsienyje jūsų gali laukti tas pats. Jeigu atvykus į kitą šalį jūs pasirenkate taksi ar automobilių nuomos paslaugas, tai jums būtina iš anksto sutarti kainas, imti kvitus ir mokėti tiek, kiek prieš tai buvo sutarta.
Gertas 2019-05-22 23:00:48
Tai prasau prisistatyk kas tu toks. Vardas pavarde. Irodyk kad tu nesusijas su autorent24. Gali paskambinti man, pasisnekesime kas ir kaip. Jei tu direktorius sios imones, kas tu toks. Kokia imone uz siu pavadinimu. Labai lengva pagrysti ir as atsiprasysiu viesai. Bet nemanau kad isdrysi prisistatyti tikru vardu, viesai !!!!
P. Gertai, tau tikrai reikia profesionalios gydytoju pagalbos
Euroauto 2019-05-03 15:02:43
Gertai, jums su galva viskas ok? Taip, Euroauto ir Euroautorent yra tas pats, ir nereikia būti Einšteinu, jokia čia paslaptis...
Gertai, kokio velnio jus UAB Euroauto siejate su tais A********S? Pagrįskite! Gal nepagalvojate kad jums tai gali atsirūgti? Taigi Airija nėra Afrika, už šmeižtą pats galite turėti reikalų su teisėsaugą!
Prašau, jeigu yra deposito nukentėjusiųjų-rašykite, labai greitai galima viską patikrinti ;)
Tomai, pakeistum bent rasymo maniera kad galeciau patiketi kad cia ne tu. Deje tai yra iauge i tavo krauja. Neistrinsi.
Euroauto 2019-05-03 15:02:43
augis 2019-05-04 17:54:38
sveiki cia susije su autorent 24 visa sita sutve?
Taip, kreipkis i policija nes yra byla uzvesta.As is vis nei auto negavau nei depozito.
augis 2019-05-04 17:54:38
Taip, zinoma. Nukentejot?
Gertas 2019-02-22 16:38:58
Gertas 2019-02-22 16:38:58
primenu kad Euro autorent, Euroauto yra tie patys, deividas ir tomas
Gertai ka jus zinote apie Euroauto imone?
Euroauto depozitus visiems grazino laiku priduodant automobili ir jokiu rysiu su kitom imonem neturi
Siulyciau atsiprasyti
Uz smeista as jus i teisma paduosiu
Sveiki, sumokejo man depozita po menesio, zinoma padare savo vertima is euru i svarus nes is €200 gavosi tik £161.54
As nesuprantu jusu zmones, jus praradote pinigus, kai kas net €400 ir gal daugiau ir tik i policija kreipiates? Jus advakatu neturit ar nerandat? Turit pinigu depozitams o advokatams jau gaila ar kaip cia yra? Imat advokata ir einat prisiteist moraline zala plius savo pinigus. Susiburkite nueisite i teisma paliudyti ir pasakos pabaiga.
Pirma karta kai is ju nuomovausi problemu nebuvo su depozitu, truputi uzvelavo, bet atleistina. Dabar antra karta zaidima zaide menesi laiko. As jau pradejau procesa per savo draudima ir banka ir jau buciau derines kitus reikalus ne akmens amziuje gyvenam.
Sveiki, dabar jie turi autorent24 ir as sumokejau depozita €200
Ir jau menuo kaip negrazina, vis zada ir zada. Man dave Golf, o norejau astros.
Mano kredito korteles kompanija grazins man pinigus, bet kalbesiu su policija ir advokadu. Ziuresim
Viktoras 2019-04-13 04:48:19
Ačiū už Jūsų aktyvią poziciją, irgi nukentėjau ir reagojau
Lygiai ta pati istorija su Carlux nuoma. Atvežė ruda Toyota JHL 863, nors žadėjo golfa. Žadėjo pakeisti į golfą, bet vėl siūlė opel. Nutraukus sutartį žadėjo grąžinti pinigus per kelias dienas. Po kelių dienų nebekėlė ragelio ir dingo. Nuomos pradžia kovo galas. Taip ir čia tas pats Tomas Orentas, kuris derina viską telefonu, o bičiukas samdomas darbuotojas važinėja ir pristatinėja auto. Tiesioginio kontakto su Tomu Orentu negausi, tik telefonu.
Gertas 2019-04-12 17:05:40
Saugokites sitos kompanijos. Deividas Ringe ir jo parankinis Tomas Orentas. As tai pranesu labai atsakingai. Ju atzvilgiu yra pradeti tyrimai.Siuo metu jie nuomoje per CARLUX. Bukite budrus. Primenu kad Euro autorent, Euroauto yra tie patys,

Skundus galite rasyti tyrejai justina.ivanauskaite@policija.lt

Nesvarbu kad ir nepriims jusu skundo, vistiek bus uzregistruotas ir tuome liks galimybe pinigus atgauti. As informuosiu apie bylos eiga
Ačiū už Jūsų aktyvią poziciją, irgi nukentėjau ir reagojau

Skundus galite rasyti tyrejai justina.ivanauskaite@policija.lt

Sigitas 2019-03-05 10:42:24
Sveiki! As taip pat papuoliau i siu a******u pinkles!!!! Sausio 15d pervedziau 100e uzstata uz WV Golf 2018m. laukiau apie val Karmelavos oro uoste, atvare Toyota Avensis 2017m ruda.sumokejau dar 300e depozita ir uz 11d automobilio nuoma paga susitarima. Sausio 26d turejau grazint automobili ten pat Karmelavos oro uoste. paskambinau, atsiliepe ir sako, palkit automobili oro uoste, o raktus masinoj.Depozita sake grazins pavedimu i saskaita. as nesutikau. sakau atvaziuokit, apziurekit automobili Toyota Avensis kad nebutu jokiu priekaistu. atvaziavo tas pats kazkos kaip itariu pasamdytas jaunuolis, apziurejo, sutiko, pasirase kad priekaistu neturi, o depozita perves po keliu dienu. taip iki sios dienos jokio depozito negrazino.kelis kartus pakele rageli, vis zadejo kad sutikrins ar nera pazeidimu, bet jau pusantro men kaip negrazina. gal kas zino siu a******u tikrus vardus, gyvenama vieta? buciau dekingas!
Neturi jie to golfo išvis, man tokia pat situacija buvo, atvare tą pačią toyota, kurią dar persinuomoja iš kitos įmonės, man atrodo jie išvis neturi nei vieno savo automobilio. Gaila, dėl laiko stokos, neperskaiciau visų šitų komentarų kol turėjau mašiną, būčiau taip nesaugojes tikrai, jei būčiau žinojęs, kad uzstatui ragų kontora bus.
Erika 2019-03-01 18:16:11
Siunčiau šiai pareigūnei el. laišką, bet ji nieko neatrašė. Šiandien išsiunčiau visus dokumentus ir pareiškimo formą.
Ar yra kokių žinių dėl tolimesnės eigos bylos ir ar reikia dar kažką daryti ar skambinti.
Dėkui Gertai
Laba diena. Jei dar nesusisieke tai laukite. Svarbu kad butu pareiskimas. Visi skundai bendrinami i viena byla ir tikiuosi deividas ringe su tomu orentu atsakys pagal istatyma uz savo sukciavimus. As ir toliau renku informacija apie ju veikla ir perduodu policijai
Šiti fraeriai turi ne viena įmonę, statybu, vaiku žaidimu kambarį, tai situacija tokia kad darbo sutarčiu neduoda, algu nemoka, mokesčiu sodrai už darbuotoja nemoka, išdarbint žmogaus neskuba, galu gale sodroj darbuotoja atlyginima pažymi nuliais. Kitas ju uab “paslaugu prieziuros centras”, niekam nelinkėčiau pas juos papult. Bukit atsargus
Erika 2019-02-21 00:44:13
Sveikas Gertai,

Dėkoju, susisieksiu su šia pareigūne.
Dėkui Gertai
Šarūnas 2019-02-21 16:51:47
Sveiki, susisiekite su manimi el. paštu: sarunas595@gmail.com
Tomas varda pakeitei? Dabar Sarunas??
Lina 2019-02-20 10:02:19
Laba diena, speju as ir papuoliau i sios imones pinkles. Nieks man neatsako, nezinau kur det ju automobili, gal kam reikia?;D nezinau kur kreiptis, gal galite patarti?
Sveiki, susisiekite su manimi el. paštu: sarunas595@gmail.com
Lina 2019-02-20 10:02:19
Kolkas tai siulyciau nusifotografuoti is visu pusiu ir laukti ar grazins deposita. Ar pasieme kazkas automobili? Gal issigando, nes cia vienas komentatorius zadejo i miska vezti paciupus pristatynetoja)))
Kolkas pareiskimui rasyti priezasties lyg ir nera

Is kokios kompanijos nuomavotes, ar turite kopija sutarties?
Gal galite man imesti i gertas71@msn.com
Gertas 2019-02-19 12:40:42
Sveiki. Matau kad nukentejusiu vis dar daugeja. Visi nukenteje del informacijos galite kreiptis i mane arba rasykite skunda tiesiogiai

Sveikas Gertai,

Dėkoju, susisieksiu su šia pareigūne.
Gertas 2019-02-19 12:43:16

justina.ivanauskaite@policija.lt
Jau parasiau pereigunei. DIDELIS Dekui jums Gerdai! Jus tikrai stengetės padėt.
Robertas 2019-01-17 23:18:44
Nukėntėjau taip pat, pagal skėlbima autoliuse.lt suitariau dėl Vw tiguan 2108. Bendravom per email. Hoprenti@gmail.com
Prašė pervest nuomos kaina iskart (užtikrint atvykima)
Vietoj tiguano atvežė passata, atseit tiguanas sugedo, pasieme 400€ užstata sake perves atgal i saskaita. Gražinant mašina nieks jos pasimt ne atvyko, paprašė palikt rakta daiktadėžei, o jie užrakins mašina pėr gps. Dabar slapstosi depozito ne gražina, kas kokiu ideju turi kaip juos nubaust? Mano email sovet777@inbox.ru

Vaidotas 2019-02-10 00:00:04
Nuomavausi automobilį nuo 2018-11-27 iki 2018-11-30 sumokejau 400£ depozita nes eurų tuo metu neturejau ir neatgavau iki siol pinigų. Buvo prižadėta pervesti i mano sąskaita tačiau net nesivargino paimti sąskaitos duomenų. Norėčiau sužinoti ar yra kokia institucija kuri padėtų atgauti netwisetai pasusavintus pinigus?

Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų
Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų 08-04 20:52
Vyriausybės patvirtintame 6,3 mlrd. Eur vertės ekonomikai po krizės gaivinti skirtame "Ateities ekonomikos DNR" plane atsiranda nebūtinų valstybei bei neskatinančių ekonomikos projektų, sako...
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino 08-04 20:35
"Toks tokį pažino ir ant alaus pavadino", – byloja liaudies patarlė. Tiesa, ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius savo partijos ir medžioklės bičiulio Jono Pinskaus alaus vadinti...
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų 08-04 19:54
Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, pražudė beveik 80 žmonių, daugiau nei 4.000 sužeistų, skelbia BBC.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%