Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Davas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Davas

Atsiliepimai apie Davas, UAB

užsienio kapitalo imonė Lietuvoje
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Davas, UAB

Viktoras 2019-04-13 04:48:19
Ačiū už Jūsų aktyvią poziciją, irgi nukentėjau ir reagojau
Lygiai ta pati istorija su Carlux nuoma. Atvežė ruda Toyota JHL 863, nors žadėjo golfa. Žadėjo pakeisti į golfą, bet vėl siūlė opel. Nutraukus sutartį žadėjo grąžinti pinigus per kelias dienas. Po kelių dienų nebekėlė ragelio ir dingo. Nuomos pradžia kovo galas. Taip ir čia tas pats Tomas Orentas, kuris derina viską telefonu, o bičiukas samdomas darbuotojas važinėja ir pristatinėja auto. Tiesioginio kontakto su Tomu Orentu negausi, tik telefonu.
Gertas 2019-04-12 17:05:40
Saugokites sitos kompanijos. Deividas Ringe ir jo parankinis Tomas Orentas. As tai pranesu labai atsakingai. Ju atzvilgiu yra pradeti tyrimai.Siuo metu jie nuomoje per CARLUX. Bukite budrus. Primenu kad Euro autorent, Euroauto yra tie patys,

Skundus galite rasyti tyrejai justina.ivanauskaite@policija.lt

Nesvarbu kad ir nepriims jusu skundo, vistiek bus uzregistruotas ir tuome liks galimybe pinigus atgauti. As informuosiu apie bylos eiga
Ačiū už Jūsų aktyvią poziciją, irgi nukentėjau ir reagojau

Skundus galite rasyti tyrejai justina.ivanauskaite@policija.lt

Sigitas 2019-03-05 10:42:24
Sveiki! As taip pat papuoliau i siu a******u pinkles!!!! Sausio 15d pervedziau 100e uzstata uz WV Golf 2018m. laukiau apie val Karmelavos oro uoste, atvare Toyota Avensis 2017m ruda.sumokejau dar 300e depozita ir uz 11d automobilio nuoma paga susitarima. Sausio 26d turejau grazint automobili ten pat Karmelavos oro uoste. paskambinau, atsiliepe ir sako, palkit automobili oro uoste, o raktus masinoj.Depozita sake grazins pavedimu i saskaita. as nesutikau. sakau atvaziuokit, apziurekit automobili Toyota Avensis kad nebutu jokiu priekaistu. atvaziavo tas pats kazkos kaip itariu pasamdytas jaunuolis, apziurejo, sutiko, pasirase kad priekaistu neturi, o depozita perves po keliu dienu. taip iki sios dienos jokio depozito negrazino.kelis kartus pakele rageli, vis zadejo kad sutikrins ar nera pazeidimu, bet jau pusantro men kaip negrazina. gal kas zino siu a******u tikrus vardus, gyvenama vieta? buciau dekingas!
Neturi jie to golfo išvis, man tokia pat situacija buvo, atvare tą pačią toyota, kurią dar persinuomoja iš kitos įmonės, man atrodo jie išvis neturi nei vieno savo automobilio. Gaila, dėl laiko stokos, neperskaiciau visų šitų komentarų kol turėjau mašiną, būčiau taip nesaugojes tikrai, jei būčiau žinojęs, kad uzstatui ragų kontora bus.
Erika 2019-03-01 18:16:11
Siunčiau šiai pareigūnei el. laišką, bet ji nieko neatrašė. Šiandien išsiunčiau visus dokumentus ir pareiškimo formą.
Ar yra kokių žinių dėl tolimesnės eigos bylos ir ar reikia dar kažką daryti ar skambinti.
Dėkui Gertai
Laba diena. Jei dar nesusisieke tai laukite. Svarbu kad butu pareiskimas. Visi skundai bendrinami i viena byla ir tikiuosi deividas ringe su tomu orentu atsakys pagal istatyma uz savo sukciavimus. As ir toliau renku informacija apie ju veikla ir perduodu policijai
Šiti fraeriai turi ne viena įmonę, statybu, vaiku žaidimu kambarį, tai situacija tokia kad darbo sutarčiu neduoda, algu nemoka, mokesčiu sodrai už darbuotoja nemoka, išdarbint žmogaus neskuba, galu gale sodroj darbuotoja atlyginima pažymi nuliais. Kitas ju uab “paslaugu prieziuros centras”, niekam nelinkėčiau pas juos papult. Bukit atsargus
Erika 2019-02-21 00:44:13
Sveikas Gertai,

Dėkoju, susisieksiu su šia pareigūne.
Dėkui Gertai
primenu kad Euro autorent, Euroauto yra tie patys, deividas ir tomas
Šarūnas 2019-02-21 16:51:47
Sveiki, susisiekite su manimi el. paštu: sarunas595@gmail.com
Tomas varda pakeitei? Dabar Sarunas??
Lina 2019-02-20 10:02:19
Laba diena, speju as ir papuoliau i sios imones pinkles. Nieks man neatsako, nezinau kur det ju automobili, gal kam reikia?;D nezinau kur kreiptis, gal galite patarti?
Sveiki, susisiekite su manimi el. paštu: sarunas595@gmail.com
Lina 2019-02-20 10:02:19
Kolkas tai siulyciau nusifotografuoti is visu pusiu ir laukti ar grazins deposita. Ar pasieme kazkas automobili? Gal issigando, nes cia vienas komentatorius zadejo i miska vezti paciupus pristatynetoja)))
Kolkas pareiskimui rasyti priezasties lyg ir nera

Is kokios kompanijos nuomavotes, ar turite kopija sutarties?
Gal galite man imesti i gertas71@msn.com
Gertas 2019-02-19 12:40:42
Sveiki. Matau kad nukentejusiu vis dar daugeja. Visi nukenteje del informacijos galite kreiptis i mane arba rasykite skunda tiesiogiai

Sveikas Gertai,

Dėkoju, susisieksiu su šia pareigūne.
Gertas 2019-02-19 12:43:16

justina.ivanauskaite@policija.lt
Jau parasiau pereigunei. DIDELIS Dekui jums Gerdai! Jus tikrai stengetės padėt.
Robertas 2019-01-17 23:18:44
Nukėntėjau taip pat, pagal skėlbima autoliuse.lt suitariau dėl Vw tiguan 2108. Bendravom per email. Hoprenti@gmail.com
Prašė pervest nuomos kaina iskart (užtikrint atvykima)
Vietoj tiguano atvežė passata, atseit tiguanas sugedo, pasieme 400€ užstata sake perves atgal i saskaita. Gražinant mašina nieks jos pasimt ne atvyko, paprašė palikt rakta daiktadėžei, o jie užrakins mašina pėr gps. Dabar slapstosi depozito ne gražina, kas kokiu ideju turi kaip juos nubaust? Mano email sovet777@inbox.ru

Vaidotas 2019-02-10 00:00:04
Nuomavausi automobilį nuo 2018-11-27 iki 2018-11-30 sumokejau 400£ depozita nes eurų tuo metu neturejau ir neatgavau iki siol pinigų. Buvo prižadėta pervesti i mano sąskaita tačiau net nesivargino paimti sąskaitos duomenų. Norėčiau sužinoti ar yra kokia institucija kuri padėtų atgauti netwisetai pasusavintus pinigus?

Ausra 2019-02-05 09:08:40
Mane taip pat apgavo su depozito grazinimu
Nuomavausi masina gruodzio pabaigoje. Jau visas menuo kaip negrazina, o paskambinus vidada sako mes paziuresim, ar nespeju as. Tai parasiau, kad kreipsiuosi. Jokio atsakimo nebuvo, bet vakare gavau laiska, kad viska jie perziures, bet vel nieko. Nezinau nei ka daryti. Gal kas patars

Erika 2019-02-09 16:16:25
Automibilį išsinuomojau gruodžio 20d, grąžinau gruodžio 23d. Iki šiol depozito neatgavau. Kelis kartus jie man atsiliepė, sakė peržiūrės sutartį ir paskui tik išsisukinėjimai vyko. Neatrašė nei į vieną el laišką ar žinutę.
Mano automobilis buvo Toyota Avensis JHL 863. Norėčiau visus perspėsti nesinuomoti automobilių iš šios įmonės. Taip pat kas net nežinote kokia įmonė yra registruota už visų el paštų per kuriuos su jumis bendrauja asmenys, tiesiog galite paklausti. Susisieksiu su savo draugais radijo stotyje, taip pat perspėsiu kitus emigrantus. Pradžioje siūlė prabangų passat ir tada atvažiavo su Toyota. Tikrai nesuprantu kam gi taip žmones apgaudinėti, nes vistiek viskas pakyla į viešumą. Taip pat kreipsiuosi į VVAT https://www.vvtat.lt/lt/titulinis.html ir parašysiu https://www.epolicija.lt/

justina.ivanauskaite@policija.lt

Si tyreja labai rimtai uzsiemusi sia byla, tik reikia nepatingeti parasyti pareiskima.
Taip pat galite rasyti ir i epolicija, visi skundai, nesvarbu i koki komisariata pateikta, bus sujungti. Tikimybe atgauti pinigus gal ir maza bet ar piniguose esme, manau tai orumo ir teisybes klausimas, galu gale pilietiskumo.
O kas ta butkeviciute tai as nezinau, neuzkibkite ant kabliuko.

Beje dauguma naudojates facebook ar panasiai, paskleiskite zinia apie siuos veikejus, apsaugokite draugus, pazystamus, bukite aktyvesni, ne tik susirupine del savo kisenes

Sekmes visiems
Apgavo 2019-02-12 21:00:58
kas noretu del sios imones kreiptis i atitinkamas instancijas ir pabandyti atgauti pinigus, parasykite i l.butkeviciute1@gmail.com
Baik Deividai žmonai gali sekti pasakas, bet turbut jau Aida suprato su kuo susidėjo ir čia tik laiko klausimas..
Visi nukenteja nuo šitų sukčiu, pinigu tikrai jau neatgausite, as pats kręipiausi i vartotoju tarnyba ten pokštas laiko gaišimas, susidarau nuomone kad situs sukcius kazkas dengia, turi uznuguri kazkoki, nes jau sitas apgavinejimas vyksta geru puse metu, ir niekas ju net nebando sustapdyt, kiek pareiskimu parasyta, kiek kreiptasi i vartotoju tarnyba žodziu Sveiki sugryze i 90tuosius.
Kažin tas kur pristato mašinas ramiai gyvena? Nes gali buvę apgauti klientai isinuomoti auto ir antrą kartą ir veikėjas gali išvažiuoti į pažintinę ekskursiją su pakaunės miškų skruzdėlynais kol neatsiras klientų užstatai...
Mane taip pat apgavo su depozito grazinimu
Bukite atsargus.mane irgi apgavo.paeme 400 grynais depozita ir pasiplove.kiek zinau po tam tikro laiko jie persivadina.Tikiuosi bus sugauti, jie ne tik is manes pavoge, bet dar ir valstybe, kuriai nemoka mokesciu.Tai automobilis, nuo kurio turetumete begti ir nenomuoti.buvom sutare del Tiquan o tavare sita lavona.

Stabdyti ta s.k.c.i.u deivida ringe reikia ir tuo mes esame uzsieme
Robertas 2019-01-17 23:18:44
Rasykite pareiskima. Tyrimas vyksta. Visus pareiskimus sujungs i viena byla
Prašė pervest nuomos kaina iskart (užtikrint atvykima)
Euroautorent, spamas kaip ir kitos
Gertas 2019-01-17 17:28:39
Cia tie patys, tos pacios auto. Paziurek passat. Jokiu budu nesinuomok, nebent pinigu negaila
Aš taip ir maniau. Pasiliksiu prie patikimų įmonių. Ačiū už atsakymą.
Audrius 2019-01-15 23:02:24
Daug skaičiau jūsų komentarų. Jūsų nuomonė apie euroautorent. Taip pat prašo depozito grynais. Kokia jūsų nuomonė? Ar susidūręs su jais? Skubu!!!
Dede 2019-01-05 20:19:51
Tai ka jus nezinot kur tie tu u****i tomas orentas ir deivis ringe gyvena?galiu duot adresus jei kam reikia
Tai jei nesunku numesk i vilkaszuikis123@gmail.com, dekingas busiu
Dabar golfa jau kk2rent@gmail.com nuomoje. Atsargiai
Hoprent. Euroautorent
2018-12-19 03:54:52 IP 109.77.66.254
Vis dar nuomoja. Matytas pasatas tik kitokiu pavadinimu reklamuojamas buvo. Dabar euroautorent.
Manau nukenteja atpazintu. Bukite atsargus. Idomu kad cia kaip ir koks tinklas susikures taip sukciauti. Yra tokia GREEN MOTION, pasiskaitykite. Panasus stilius. Bet kolkas siu imoniu nesurisu. Jei kas turite kokios informacijos apie tai, praneskite
Siulau kreiptis i televizija, jie greitai juos visus iškapstys, parodys viešai per televizija, KK2 manau butu geriausia, arba Lryto televizija Ruta greit juos pristatytu visai lietuvai.
Paulius Kondrotas, prisegu nuotrauka, gal kas atpazins kas pristatinejo automobilius. Taip pat isiveles i si reikala ir bando metyti pedas, pardave telefona ir kompa, pakeite sukuosena kiek zinau. Kitoje nuotraukoje atkreipkite demesi kas juos reklamuoja. Pazystami veidai. Rasykite skundus ir i autoplius.lt, gal jie pagaliau nutrauks bendradarbiavima su deiviu, nors jie senais reikalais susija, bet gal reputacija bus svarbiau uz kazkokio sukciaus priedanga.
Gertas 2018-12-17 17:11:46
Kokio zmogiskumo. Jus papuolete i sukciu pinkles. Tas vadybininkas tai turbut tok kondrotas. Net sukuosena pakeite kad neatpazintu. Bet ir apie ji zinome viska. Daug jo vardu firmu susijusiu su statybomis. Cia labai stambiai sukciaujama. O jus kaip ir visi kiti dar naiviai tikite kad grazins pinigus. Mano ziniomis depositai issidalinami iskarto be minties grazinti. Mano patarimas, rasykite pareiskima ir kuo greiciau. Sujunksime visas bylas i viena. Deivis turi nama nauja, gal ka ir atgausite. O tomas tai yra deivio pusbrolis, kartu tuo uzsiima. Taip sakant desinioji ranka. Gali man parasyti tiesiogiai kur parasysite skunda. Tik nerasykite i vartotoju teises, laiko gaisinimas
Labas Gertai. Taigi mūsų nukentėjusių jau daugėja. O ka galiu pasakyti, t.y buvau policijoje, parasiau pareiškimą. Atmetė skundą ir liepė kreiptis į teismą su civilinių ieškinių kadangi buvo pasirašyta sutartis. Manau laikas visiems vienytis ir bandyti ka tik įmanoma. P.s labai daug faktų isvardinau pareigunei su kuriais ji sutiko kad t.y tiesioginis sukčiavimas. Bet negali pagelbėti.....Manau as ryt tau parašysiu i el pasta ir gal kažką bendromis jėgomis sugebesim įgyvendinti
SimJak 2018-12-17 15:50:14
Laba diena. Mes taip pat prieš porą savaičių nuomavomės mašiną iš " UAB Davas". Viskas dėl mašinos buvo tartasi el. paštu, buvo prašyta pervesti užstatą, bet pasakius jog lietuviškos saskaitos neturime jie jo nebereikalavo ir susitarėme, kad pinigus paduosime grynus ir kronomis ir kai gražinsime mašina taip pat ir atgausime ir viskas buvo gerai iki tol kol nereikėjo grąžinti mašinos...Tada jau prisiskambinti niekam neįmanoma niekas ir net nesiruošia perskambinti. Prisiskambini jų tam vadinamam vadybininkui kurio nei vardo nei pavardės nežinome jis aiškina kad jis joks vadybininkas tik buvo atsiustas pristatyti mašina susitariam kad gražinsim mašina Vilniuje tokia ir tokia valanda jis pareiškia kad neturi laiko jos paimt ir palikt liepė mašina stovėjimo aikštlėje paklausus o tai kaip dėl depozito gražinimo pareiškia kad pinigai bus pervesti į saskaita kurios jie nei turi nei žino. Tada šiaip ne taip prisiskambinome Tomui nes norime mašina gražinti žmogui į rankas kad paskui nebutu taip jog gausime tūkstantinę saskaita už ale mašinos sugadinimą jis vėl liepė skambint tam pačiam vadybininkui ir pasakė kad dėl depozito nesukti galvos jį gražins per kelias dienas. Na gerai vėl susiskambinom su vadybininku jau susitarėm kad gražinsim mašina jam Vilniuje 6 valanda. Nuvažiavus į Vilnių ir paskambinus jam kad jau atvykome jis pareiškė kad yra Kaune ir kad Vilniuje bus tik geriausiu atveju 22:00. Nieko nebeliko ką daryti nusprendėm kad laiko negaišim ir važiuojam tada į Kauną ir atiduosim ta mašina viskas gerai susitarėm kad grąžinsim ją Kaune. Paprašius kad vadybininkas perskambintu ir pasakytu vietą kur susitiksim buvo atrėžta " NETURIU SĄSKAITOS". Gerai grąžinom mašina jam tiesiai į rankas jis pasirašė kad jai viskas gerai ir pasakė kad jis nieko nežino nes jo darbas tik pristatyti mašina daugiau nieko. Tai taip ir baigėsi mašina grąžinom o depozito neatgavom nei po tų kelių ir iki dabar dar laukiam... Reikės pradėdi imtis kitų veiksmų jeigu žmonės neturi visiškai jokio žmogiškumo...
Nukentėjus Indrė
2018-12-16 19:44:58 IP 78.62.195.4
Gertas 2018-12-11 17:50:18
Sveiki visi. Labai prasau man asmeniskai parasyti i gertas71@msn.com kas ir kur kreipesi i policija del sukciavimo. Reikia jusu Vardo, Pavardes ir komisariato pavadinimo. Jei dar nesikreipete i policija, rekuomenduoju tai padaryti kuo skubiau. Is uzsienio tai galite padaryti per epolicija.lt Kas neturite valdzios vartu tai galite atlikti ir paprasta tvarka pranesant apie iviki.
Aciu

VAGIE (deivi) KEPURE DEGA !!!)))
Sveiki, as irgi nusivyliau sita imone, uztatas negrazintas...tikrai taip nepaliksiu, antoliai, policija ir dar visur kur imanoma paskelbsiu...
Aciu

VAGIE (deivi) KEPURE DEGA !!!)))
Ir dar atkreipkite demesi sios visos kompanijos Uab Davas, Uab Holitor, Uab Abitio, Uab Autvina pastoviai yra isiskolinus Sodrai.
Tomas 2018-12-04 22:48:34
Gertai prašau pradėk gydimą, ir nenustok gerti tablecių.
Jūs pažiūrėkit ką Tomas Orentas atrašo savo klientams, tai tuom viskas ir pasakyta kas per žmogus atstovauja šią bendrovę.

Bet kuriuo atveju kiekvienas bent kažkiek mastantis žmogus paskaitęs komentarus nesinuomos automobilių iš šitos kontoros.
Uzeikit i google.lt iveskite autorent24.lt ir pamatysite kokia firma yra užlaikinus autorent24.lt ogi Autoex.lt Uab Holitor, nuo kuriu esu nukentejas, cia ta pati visa šutve dursto su nuoma, visu nukentejusiuju tas pats atvejis persiuncia pinugus auto nesuteikia, arba suteikia visai kita auto po keliu dienu ta auto per sistema uzblokuoja kad neuzsikurtu, o galu galiausiai neatiduota depozito, ir dar priraso baudu kuriu aplamai neturi teises israsyt.Esu apskundes vartotoju teisems tyrimas baigesi gavau atsakyma kad esu nukentejas ir jie turi man grazinti mano pasisavinta pinigu suma uz auto, pinigu negrazinus viskas keliaus i anstolius ir teisma perduota, taip nurodyta vartotoju tarnybos atsakyme, siulau pasigooglint kas sitie zmones pakraupsite.
Tomas 2018-12-04 22:48:34
Gertai prašau pradėk gydimą, ir nenustok gerti tablecių.
Galingas atsakymas. Bet man kyla itarimas kad cia ne tomas raso o deividas. Ar as teisus?
Kada mane deividai skraidinsies i LT. Galetum bilietus nupirkti, nemokamai tevyne aplankyciau. Jugi turi kokiu lievu korteliu, toks sukcius kaip tu turi tai tureti.

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...

"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%